Osmo - en to lt translation catalogue (676 entries)

en: Colors
lt: Spalvos

en: Color of contact tags
lt: Adresato gairių spalva

en: Color of links
lt: Nuorodų spalva

en: Font size
lt: Šrifto dydis

en: Name font size
lt: Vardo šrifto dydis

en: Item font size
lt: Elemento šrifto dydis

en: Photo size
lt: Nuotraukos dydis

en: Small
lt: Mažas

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Large
lt: Didelis

en: Hide group column
lt: Slėpti grupės stulpelį

en: Maps provider
lt: Žemėlapių tiekėjas

en: Age
lt: Amžius

en: Birthday date
lt: Gimimo diena

en: Zodiac sign
lt: Zodiako ženklas

en: Contacts
lt: Adresatai

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Miscellaneous
lt: Įvairūs

en: Groups
lt: Grupės

en: Visible columns in birthday browser
lt: Matomi stulpeliai gimatadienių naršyklėje

en: Algorithm
lt: Algoritmas

en: Hashing
lt: Maiša

en: Compression
lt: Glaudinimas

en: Ratio
lt: Santykis

en: Fast
lt: Greitas

en: Good
lt: Geras

en: Best
lt: Geriausias

en: Type
lt: Tipas

en: Category
lt: Kategorija

en: Last changes
lt: Paskutiniai taisiniai

en: Created
lt: Sukurta

en: Remember the last selected category
lt: Įsiminti paskutinę pasirinktą kategoriją

en: Use system format for date and time
lt: Datai ir laikui naudoti sistemos formatą

en: Notes
lt: Pastabos

en: Encryption
lt: Užšifravimas

en: Visible columns
lt: Matomi stulpeliai

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Notes options
lt: Pastabų parinktys

en: Jump to date
lt: Pereiti į dieną

en: Day
lt: Diena

en: Month
lt: Mėnuo

en: Year
lt: Metai

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: _Jump to
lt: _Pereiti

en: Select a font...
lt: Parinkite šriftą...

en: None
lt: Nieko

en: All items
lt: Visi elementai

en: Question
lt: Klausimas

en: Information
lt: Informacija

en: Error
lt: Klaida

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Show hidden files
lt: Rodyti paslėptus failus

en: _Save
lt: Į_rašyti

en: _Open
lt: _Atverti

en: Selected file exist! Overwrite?
lt: Parinktas failas jau yra! Pakeisti?

en: Selected contact will be removed.
lt: Parinktas adresatas bus pašalintas.

en: Are you sure?
lt: Ar Jūs įsitikinę?

en: No date
lt: Nėra datos

en: Select photo
lt: Parinkite nuotrauką

en: Address
lt: Adresas

en: Postcode
lt: Pašto indeksas

en: City
lt: Miestas

en: State
lt: Valstija

en: Country
lt: Valstybė

en: Edit contact
lt: Taisyti adresato įrašą

en: Add contact
lt: Pridėti adresatą

en: Personal
lt: Asmeninis

en: Group
lt: Grupė

en: Home
lt: Namų

en: Work
lt: Darbo

en: Phones
lt: Telefonai

en: Internet
lt: Internetas

en: Additional info
lt: Papildoma informacija

en: _OK
lt: _Gerai

en: no entries
lt: nėra įrašų

en: entry | entries
lt[0]: įrašas
lt[1]: įrašai
lt[2]: įrašų

en: Calendar notes
lt: Kalendoriaus pastabos

en: Search
lt: Paieška

en: Filter
lt: Filtras

en: Current month
lt: Esamas mėnuo

en: Selected month
lt: Pasirinktas mėnuo

en: Current year
lt: Šie metai

en: Selected year
lt: Pasirinkti metai

en: Selected month and year
lt: Pasirinktas mėnuo ir metai

en: All notes
lt: Visos pastabos

en: Case sensitive
lt: Skiriant didžiąsias ir mažąsias raides

en: Strikethrough past day notes
lt: Perbraukti praeitos dienos pastabas

en: Date
lt: Data

en: Note
lt: Pastaba

en: _Close
lt: _Užverti

en: Rat
lt: Žiurkė

en: Ox
lt: Jautis

en: Tiger
lt: Tigras

en: Hare
lt: Zuikis

en: Dragon
lt: Drakonas

en: Snake
lt: Gyvatė

en: Horse
lt: Arklys

en: Sheep
lt: Avis

en: Monkey
lt: Beždžionė

en: Fowl
lt: Gaidys

en: Dog
lt: Šuo

en: Pig
lt: Kiaulė

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Aquarius
lt: Vandenis

en: Pisces
lt: Žuvys

en: Aries
lt: Avinas

en: Taurus
lt: Jautis

en: Gemini
lt: Dvyniai

en: Cancer
lt: Vėžys

en: Leo
lt: Liūtas

en: Virgo
lt: Mergelė

en: Libra
lt: Svarstyklės

en: Scorpio
lt: Skorpionas

en: Sagittarius
lt: Šaulys

en: Capricorn
lt: Ožiaragis

en: Osmo has to be restarted to take effect.
lt: Kad įsigaliotų pakeitimai, Osmo turi būti paleista iš naujo.

en: Layout
lt: Lygiavimas

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Tabs position
lt: Kortelių padėtis

en: Left
lt: Kairėje

en: Right
lt: Dešinėje

en: Top
lt: Viršuje

en: Bottom
lt: Apačioje

en: Disable underline in links
lt: Išjungti nuorodų pabraukimą

en: Show exit button in toolbar
lt: Rodyti išėjimo mygtuką įrankių juostoje

en: At least one module must be visible.
lt: Turi būti matomas bent vienas modulis.

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Tasks
lt: Užduotys

en: Override locale settings
lt: Nustelbti lokalės nustatymus

en: Date format
lt: Datos formatas

en: YYYY-MM-DD
lt: MM-DD-YYYY

en: Time format
lt: Laiko formatas

en: hours
lt: valandos

en: Spell checker language
lt: Rašybos tikrinimo kalba

en: Enable tooltips
lt: Įjungti paaiškinimus

en: Remember last selected page
lt: Prisiminti paskutinį parinktą puslapį

en: Save data after every modification
lt: Išsaugoti duomenis po kiekvieno pertvarkymo

en: Web browser
lt: Interneto naršyklė

en: E-mail client
lt: El. pašto programa

en: Sound player
lt: Garso grotuvas

en: The %s pattern will be replaced with web address
lt: %s šablonas bus pakeistas adresu žiniatinklyje

en: The %s pattern will be replaced with e-mail address
lt: %s šablonas bus pakeistas el. pašto adresu

en: The %s pattern will be replaced with sound filename
lt: Šablonas %s bus pakeistas garso failo pavadinimu

en: Enable system tray
lt: Įjungti sistemos dėklą

en: Start minimised
lt: Pradėti suskleistame lange

en: Ignore day note events
lt: Ignoruoti dienos pastabos įvykius

en: General
lt: Bendri

en: Hide
lt: Slėpti

en: Helpers
lt: Pagalbininkai

en: System tray
lt: Sistemos dėklas

en: Preferences
lt: Nuostatos

en: Syntax
lt: Sintaksė

en: abbreviated weekday name
lt: sutrumpintas šiokiadienių pavadinimas

en: full weekday name
lt: pilnas šiokiadienių pavadinimas

en: abbreviated month name
lt: sutrumpintas mėnesio pavadinimas

en: full month name
lt: pilnas mėnesio pavadinimas

en: day of the month
lt: mėnesio diena

en: MM/DD/YY
lt: mm/dd/MM

en: day of the month without leading zeros
lt: mėnesio diena be pirmųjų nulių

en: month | months
lt[0]: mėnuo
lt[1]: mėnesiai
lt[2]: mėnesių

en: year without century
lt: metai be amžiaus

en: year with century
lt: metai su amžiumi

en: Date header format
lt: Datos antraštės formatas

en: Set default format
lt: Nustatyti numatytąjį formatą

en: Date format syntax
lt: Datos formato sintaksė

en: Day note marker
lt: Dienos pastabų žymeklis

en: Event marker
lt: Įvykių žymeklis

en: Circle
lt: Apskritimas

en: Ellipse
lt: Elipsė

en: Wave
lt: Banga

en: Current day marker
lt: Esamos dienos žymeklis

en: Arrow
lt: Rodyklė

en: Free-hand circle
lt: Ranka pieštas apskritimas

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Header background color
lt: Antraštės fono spalva

en: Header foreground color
lt: Antraštės priekinio plano spalva

en: Weekend days color
lt: Savaitgalio dienų spalva

en: Day color
lt: Dienos spalva

en: Previous/Next month's day color
lt: Praeito/kito mėnesio dienų spalva

en: Cursor color
lt: Žymeklio spalva

en: Event marker color
lt: Įvykių žymeklio spalva

en: Current day marker color
lt: Esamos dienos žymeklio spalva

en: Birthday marker color
lt: Gimtadienio žymeklio spalva

en: Date font
lt: Datos šriftas

en: Calendar font
lt: Kalendoriaus šriftas

en: Note font
lt: Pastabos šriftas

en: Enable block cursor
lt: Įjungti stačiakampį žymeklį

en: Cursor thickness
lt: Žymeklio storis

en: Thin
lt: Plonas

en: Thick
lt: Storas

en: Edit category
lt: Redaguoti kategoriją

en: Color
lt: Spalva

en: Name
lt: Vardas

en: Select ICS file
lt: Parinkite ICS failą

en: All Files
lt: Visi failai

en: Calendar files (*.ics)
lt: Calendar failai (*.ics)

en: Modify ICAL parameters
lt: Modifikuoti ICAL parametrus

en: Filename
lt: Failo vardas

en: Options
lt: Parinktys

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Valid
lt: Teisingas

en: Description
lt: Aprašas

en: Full date
lt: Pilna data

en: Mark
lt: Pažymėti

en: Week start on Monday
lt: Savaitė prasideda pirmadienį

en: Show day names
lt: Rodyti dienų pavadinimus

en: No month change
lt: Nekeisti mėnesio

en: Show week numbers
lt: Rodyti savaičių numerius

en: Simple view in full-year calendar
lt: Paprastas visų metų kalendoriaus rodymas

en: Enable auxilary calendars
lt: Įjungti pagalbinius kalendorius

en: Ascending sorting in day notes browser
lt: Dienos pastabų naršyklėje rikiuoti didėjančia tvarka

en: Enable spell checker in day notes
lt: Įjungti rašybos tikrinimą dienos pastabose

en: Current time
lt: Laikas

en: Show seconds
lt: Rodyti sekundes

en: Day number
lt: Diena

en: Today distance
lt: Dienų nuo šiandien

en: Marked days
lt: Pažymėtos dienos

en: Week number
lt: Savaitė

en: Weekend days
lt: Savaitgalio dienos

en: Day category
lt: Dienos kategorija

en: Moon phase
lt: Mėnulio fazė

en: Day notes
lt: Dienos pastabos

en: Day categories
lt: Dienos kategorijos

en: iCalendar files
lt: iCalendar failai

en: Show in day info panel
lt: Rodyti dienos informacijos skydelyje

en: Tasks list
lt: Užduočių sąrašas

note: TRANSLATORS: "No." is an abbreviation of word "number"
en: No.
lt: Nr.

en: Summary
lt: Santrauka

en: Due date
lt: Pabaigos data

en: Priority
lt: Svarbumas

en: Error printing
lt: Spausdinimo klaida

en: No birthdays defined
lt: Nerasta nei vieno gimtadienio

en: Birthdays list
lt: Gimtadienių sąrašas

en: Days to birthday
lt: Dienų iki gimtadienio

en: today
lt: šiandien

en: Select CSV file
lt: Parinkti CSV failą

en: CSV (comma-separated values) files (*.csv)
lt: CSV (kableliu atskirtos vertės) failas (*.csv)

en: Please select file first.
lt: Prašome iš pradžių pasirinkti failą.

en: Import contacts
lt: Importuoti adresatus

en: Import type
lt: Importavimo tipas

en: File
lt: Failas

en: Input filename
lt: Įvesties failo pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Nothing to import.
lt: Nėra ko importuoti.

en: contact added | contacts added
lt[0]: adresatas pridėtas
lt[1]: adresatai pridėti
lt[2]: adresatų pridėta

en: of
lt: iš

en: Record
lt: Įrašas

en: Number fields per record
lt: Laukų skaičius įraše

en: Use first record as header
lt: Naudoti pirmą įrašą kaip antraštę

en: Field type
lt: Lauko tipas

en: Value
lt: Reikšmė

en: No records found in selected file.
lt: Parinktame faile įrašų nerasta.

en: Cannot read file.
lt: Neįmanoma perskaityti failo.

en: Cannot open file.
lt: Neįmanoma atverti failo.

en: Counter
lt: Skaitiklis

en: Show calendar
lt: Rodyti kalendorių

en: Show tasks
lt: Rodyti užduotis

en: Show contacts
lt: Rodyti adresatus

en: Show notes
lt: Rodyti pastabas

en: Show options
lt: Rodyti parinktis

en: Quit
lt: Baigti

en: Show small calendar window
lt: Rodyti mažą kalendoriaus langelį

en: Check for events since last run
lt: Tikrinti įvykius nuo paskutinio programos paleidimo

en: Number of days to check forward for events (default: 0)
lt: Išankstinio įvykių tikrinimo dienų skaičius (numatytasis: 0)

en: Match contacts with given string
lt: Sutapdinti kontaktus su duota eilute

en: The user config path option is deprecated. Use XDG environment variables instead.
lt: Naudotojo konfigūracijos kelio parinktis yra pasenusi. Vietoj jos, naudokite XDG aplinkos kintamuosius.

en: ERROR: Cannot create config files
lt: KLAIDA: Nepavyko sukurti konfigūracijos failų

en: Another copy of OSMO is already running.
lt: Viena OSMO kopija jau vykdoma.

en: Simultaneously use two or more copies of OSMO can be a cause of data loss.
lt: Naudojant dvi ar daugiau OSMO kopijų vienu metu gali būti prarasti duomenys.

en: Do you really want to continue?
lt: Ar tikrai norite tęsti?

en: Low
lt: Žemas

en: High
lt: Aukštas

en: Done!
lt: Atlikta!

en: contact exported | contacts exported
lt[0]: adresatas eksportuotas
lt[1]: adresatai eksportuoti
lt[2]: adresatų eksportuota

en: Cannot create file.
lt: Negalima sukurti failo.

en: Select output file
lt: Parinkite išvedimo failą

en: Export contacts
lt: Eksportuoti adresatus

en: Output format
lt: Išvedimo formatas

en: Add header
lt: Pridėti antraštę

en: Fields to export
lt: Laukai eksportavimui

en: All
lt: Viskas

en: Invert
lt: Invertuoti

en: Select fields
lt: Parinkti laukus

en: Output filename
lt: Išvedimo failo vardas

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Color of items that are due today
lt: Šiandien pasibaigiančių elementų spalva

en: Color of items that are due in the next 7 days
lt: Elementų pasibaigsiančių už savaitės spalva

en: Color of items that are past due
lt: Pasibaigusių elementų spalva

en: Task info font
lt: Užduoties informacijos šriftas

en: Show in bold tasks with high priority
lt: Svarbias užduotis rodyti pusjuodžiu šriftu

en: Hide completed tasks
lt: Paslėpti įvykdytas užduotis

en: Delete completed tasks without confirmation
lt: Pašalinti įvykdytas užduotis be patvirtinimo

en: Add new task when double clicked on tasks list
lt: Pridėti naują užduotį, kai ant užduočių sąrašo du kartus spustelėjama

en: Postpone time
lt: Atidėjimo laikas

en: minutes
lt: minučių

en: 0 for disable
lt: 0, norint išjungti

en: Repeat sound alarm
lt: Kartoti garsinį signalą

en: times
lt: kartų

en: Global notification command
lt: Globalaus pranešimo komanda

en: Tasks options
lt: Užduočių parinktys

en: Reminder options
lt: Priminimo parinktys

en: Insert timeline
lt: Įterpti laiko skalę

en: Timeline
lt: Laiko skalė

en: From (hour)
lt: Nuo (valandos)

en: Step (minutes)
lt: Žingsnis (minutės)

en: To (hour)
lt: Iki (valandos)

en: _Paste
lt: Į_dėti

en: Please select at least one day when recurrency is enabled.
lt: Prašome pasirinkti bent vieną dieną, kuomet pasikartojimas yra įjungtas.

en: Set time
lt: Nustatyti laiką

en: Hour
lt: Valanda

en: Minute
lt: Minutė

en: Today
lt: Šiandiena

en: Tomorrow
lt: Rytojus

en: Selected task will be removed.
lt: Parinkta užduotis bus pašalinta.

en: Select date and time
lt: Pasirinkite datą ir laiką

en: Enable sound notification
lt: Įjungti garso pranešimą

en: Enable notification dialog
lt: Įjungti pranešimų dialogą

en: Alarm warning
lt: Signalinis įspėjimas

en: Days
lt: Dienos

en: Hours
lt: Valandos

en: Minutes
lt: Minutės

en: Alarm command
lt: Signalo komanda

en: Date period
lt: Datos periodas

en: Months
lt: Mėnesiai

en: Repeat
lt: Kartoti

en: Repeat in the following days
lt: Kartoti šiomis dienomis

en: Time period
lt: Laiko periodas

en: Start
lt: Pradžia

en: End
lt: Pabaiga

en: Interval
lt: Intervalas

en: Ignore alarm when task expired offline
lt: Ignoruoti signalą, kai užduotis pasibaigė, esant atsijungus

en: Recurrent task
lt: Pasikartojanti užduotis

en: Enable
lt: Įjungti

en: Edit task
lt: Keisti užduotį

en: Add task
lt: Pridėti užduotį

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Advanced
lt: Išplėstinis

en: New Moon
lt: Jaunatis (Naujas mėnulis)

en: Waxing Crescent Moon
lt: Jaunatis (Pilnėjantis pusmėnulis)

en: Quarter Moon
lt: Priešpilnis (Pirmo ketvirčio mėnulis)

en: Waxing Gibbous Moon
lt: Priešpilnis (Pilnėjantis kuprotas mėnulis)

en: Full Moon
lt: Pilnatis (Pilnas mėnulis)

en: Waning Gibbous Moon
lt: Pilnatis (Dylantis kuprotas mėnulis)

en: Last Quarter Moon
lt: Delčia (Paskutinio ketvirčio mėnulis)

en: Waning Crescent Moon
lt: Delčia (Dylantis mėnulis)

en: Cannot create backup!
lt: Nepavyko sukurti atsarginės kopijos!

en: Save backup
lt: Išsaugoti atsarginę kopiją

en: Password protection
lt: Apsauga slaptažodžiu

en: Enter password
lt: Įveskite slaptažodį

en: Re-enter password
lt: Pakartokite slaptažodį

en: Please enter the password
lt: Prašome įvesti naują slaptažodį

en: Passwords do not match!
lt: Slaptažodžiai nesutampa!

en: Backup file saved successfully!
lt: Atsarginės kopijos failas sėkmingai išsaugotas!

en: Open backup file
lt: Atverti atsarginės kopijos failą

en: Osmo backup files (*.bck)
lt: Osmo atsarginės kopijos failai (*.bck)

en: This is not Osmo backup file
lt: Tai nėra Osmo atsarginės kopijos failas

en: Incorrect password!
lt: Neteisingas slaptažodis!

en: All your data will be replaced with backup file content.
lt: Visi jūsų duomenys bus pakeisti atsarginės kopijos failo turiniu.

en: Osmo has to be restarted now...
lt: Osmo dabar turi būti paleista iš naujo...

en: Please select address
lt: Prašome pasirinkti adresą

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Second name
lt: Antras vardas

en: Nickname
lt: Slapyvardis

en: Tags
lt: Gairės

en: Name day date
lt: Vardo diena

en: Home address
lt: Namų adresas

en: Home postcode
lt: Namų pašto indeksas

en: Home city
lt: Namų miestas

en: Home state
lt: Namų valstija

en: Home country
lt: Namų valstybė

en: Organization
lt: Organizacija

en: Department
lt: Skyrius

en: Work address
lt: Darbovietės adresas

en: Work postcode
lt: Darbovietės pašto indeksas

en: Work city
lt: Darbovietės miestas

en: Work state
lt: Darbovietės valstija

en: Work country
lt: Darbovietės valstybė

en: Fax
lt: Faksas

en: Home phone
lt: Namų telefonas

en: Home phone 2
lt: Namų telefonas 2

en: Home phone 3
lt: Namų telefonas 3

en: Home phone 4
lt: Namų telefonas 4

en: Work phone
lt: Darbo telefonas

en: Work phone 2
lt: Darbo telefonas 2

en: Work phone 3
lt: Darbo telefonas 3

en: Work phone 4
lt: Darbo telefonas 4

en: Cell phone
lt: Mobilusis telefonas

en: Cell phone 2
lt: Mobilusis telefonas 2

en: Cell phone 3
lt: Mobilusis telefonas 3

en: Cell phone 4
lt: Mobilusis telefonas 4

en: E-Mail
lt: El. paštas

en: E-Mail 2
lt: El. paštas 2

en: E-Mail 3
lt: El. paštas 3

en: E-Mail 4
lt: El. paštas 4

en: WWW
lt: Tinklalapis

en: WWW 2
lt: Tinklalapis 2

en: WWW 3
lt: Tinklalapis 3

en: WWW 4
lt: Tinklalapis 4

en: IM Gadu-Gadu
lt: Pokalbių tarnyba Gadu-Gadu

en: IM Yahoo
lt: Pokalbių tarnyba Yahoo

en: IM MSN
lt: Pokalbių tarnyba MSN

en: IM ICQ
lt: Pokalbių tarnyba ICQ

en: IM AOL
lt: Pokalbių tarnyba AOL

en: IM Jabber
lt: Pokalbių tarnyba Jabber

en: IM Skype
lt: Pokalbių tarnyba Skype

en: IM Tlen
lt: Pokalbių tarnyba Tlen

en: Blog
lt: Tinklaraštis

en: Photo
lt: Nuotrauka

en: New contact
lt: Naujas adresatas

en: Remove contact
lt: Pašalinti adresatą

en: Show birthdays
lt: Rodyti gimtadienius

en: Show contact location on the map
lt: Rodyti kontakto vietą žemėlapyje

en: Backup data
lt: Atsarginės kopijos duomenys

en: Restore data
lt: Atkurti duomenis

en: About
lt: Apie

en: Clear
lt: Išvalyti

en: First Name
lt: Vardas

en: Last Name
lt: Pavardė

en: All fields
lt: Visi laukai

en: Contact details
lt: Adresato išsami informacija

en: Close contact panel
lt: Užverti adresatų skydelį

en: The note has changed.
lt: Pastaba pasikeitė.

en: Do you want to save it?
lt: Norite ją išsaugoti?

en: No URLs found in the selection...
lt: Žymėjime nerasta URL...

en: URLs will be opened in the default browser.
lt: URL bus atveriami numatytoje naršyklėje.

en: Do you want to continue?
lt: Ar norite tęsti?

en: Too many links selected!
lt: Pažymėta per daug nuorodų!

en: links opened
lt: atverta nuorodų

en: Words
lt: Žodžiai

en: Lines
lt: Eilutės

en: Characters
lt: Simboliai

en: White characters
lt: Baltų simbolių

en: Bytes
lt: Baitų

en: Document
lt: Dokumentas

en: Selection
lt: Pasirinkimas

en: Modified
lt: Pertvarkyta

en: New note
lt: Nauja pastaba

en: Edit note
lt: Taisyti pastabą

en: Delete note
lt: Pašalinti pastabą

en: Save note
lt: Išsaugoti pastabą

en: Find
lt: Rasti

en: Toggle spell checker
lt: Perjungti rašybos tikrinimą

en: Bold
lt: Pusjuodis

en: Italic
lt: Kursyvas

en: Underline
lt: Pabrauktas

en: Strikethrough
lt: Perbrauktas

en: Highlight
lt: Paryškinti

en: Clear attributes
lt: Išvalyti požymius

en: Open URL links
lt: Atverti URL nuorodas

en: Insert current date and time
lt: Įterpti dabartinę datą ir laiką

en: Insert separator
lt: Įterpti skirtuką

en: Statistics
lt: Statistika

en: Close editor
lt: Užverti rašyklę

en: Note name
lt: Pastabos pavadinimas

en: Read-only
lt: Tik skaitymui

en: Line
lt: Eilutė

en: Column
lt: Stulpelis

en: case sensitive
lt: skirti raidžių lygį

en: Close find entry
lt: Užverti įrašo paiešką

en: Edit entry
lt: Taisyti įrašą

en: Remember cursor position
lt: Įsiminti žymeklio vietą

en: Selected note will be removed.
lt: Parinktas įrašas bus pašalintas.

en: No further data recovery will be possible.
lt: Tolesnis duomenų atkūrimas bus neįmanomas.

en: Add note
lt: Pridėti pastabą

en: Plain
lt: Grynas

en: Encrypted
lt: Šifruotas

en: Note type
lt: Pastabos tipas

en: Cannot open the note.
lt: Nepavyko atverti pastabos.

en: encryption support is disabled
lt: užšifravimo palaikymas išjungtas

en: Authorization
lt: Prieigos teisė

en: year | years
lt[0]: metai
lt[1]: metai
lt[2]: metų

en: day | days
lt[0]: diena
lt[1]: dienos
lt[2]: dienų

en: hour | hours
lt[0]: valanda
lt[1]: valandos
lt[2]: valandų

en: minute | minutes
lt[0]: minutė
lt[1]: minutės
lt[2]: minučių

en: second | seconds
lt[0]: sekundė
lt[1]: sekundės
lt[2]: sekundžių

en: or
lt: ar

en: rounded down
lt: suapvalinta į apačią

en: week | weeks
lt[0]: savaitė
lt[1]: savaitės
lt[2]: savaičių

en: working day | working days
lt[0]: darbo diena
lt[1]: darbo dienos
lt[2]: darbo dienų

en: time is ignored
lt: laikas ignoruojamas

en: weekend day | weekend days
lt[0]: savaitgalio diena
lt[1]: savaitgalio dienos
lt[2]: savaitgalio dienų

en: This calculator only supports dates after year 1.
lt: Šis skaičiuoklis skaičiuoja datas tik nuo 1 metų.

en: weekend day ignored | weekend days ignored
lt[0]: ignoruota savaitgalio diena
lt[1]: ignoruotos savaitgalio dienos
lt[2]: ignoruotų savaitgalio dienų

en: Date calculator
lt: Datos skaičiuoklis

en: Current date
lt: Dabartinė data

en: Set current date
lt: Parinkti dabartinę datą

en: Second
lt: Sekundė

en: Set current time
lt: Parinkti dabartinį laiką

en: Reset time
lt: Atstatyti laiką į pradinę būseną

en: First date and time
lt: Pirma data ir laikas

en: Second date and time
lt: Antra data ir laikas

en: Alternative time units
lt: Alternatyvūs laiko vienetai

en: Result
lt: Rezultatas

en: Duration between two dates
lt: Laikas tarp dviejų datų

en: Operation
lt: Veiksmas

en: add
lt: pridėti

en: subtract
lt: atimti

en: Date and time to add or subtract from
lt: Data ir laikas pridėjimui ir atimčiai

en: Years
lt: Metai

en: Weeks
lt: Savaitės

en: Seconds
lt: Sekundės

en: Ignore weekend days
lt: Ignoruoti savaitgalio dienas

en: Reset fields
lt: Atstatyti laukus į pradinę būseną

en: Time to add or subtract
lt: Laikas pridėjimui ar atimčiai

en: Add to or subtract from a date
lt: Pridėti ar atimti iš datos

en: Cannot perform selected operation.
lt: Nepavyko atlikti pasirinkto veiksmo.

en: Task has been modified or removed.
lt: Užduotis buvo pertvarkyta arba pašalinta.

en: Remind me later
lt: Priminti vėliau

en: Done
lt: Atlikta

en: Show task
lt: Rodyti užduotį

en: Alarm warning!
lt: Signalinis įspėjimas!

en: postponed
lt: atidėta

en: Day note
lt: Dienos pastaba

en: Events
lt: Įvykiai

en: Event
lt: Įvykis

en: Task
lt: Užduotis

en: Birthday
lt: Gimimo diena

en: Show Osmo
lt: Rodyti Osmo

en: event | events
lt[0]: įvykis
lt[1]: įvykiai
lt[2]: įvykių

en: No valid calendars defined
lt: Nėra apibrėžta teisingų kalendorių

en: iCalendar events
lt: iCalendar įvykiai

en: Time
lt: Laikas

en: The list will be cleared and all entries will be lost.
lt: Šis sąrašas bus išvalytas ir visi įrašai prarasti.

en: event exported | events exported
lt[0]: įvykis eksportuotas
lt[1]: įvykiai eksportuoti
lt[2]: įvykių eksportuota

en: iCalendar export
lt: iCalendar eksportavimas

en: Day Selector
lt: Dienos Selektorius

en: Use date period
lt: Naudoti datos periodą

en: _Add
lt: _Pridėti

en: _Clear
lt: _Išvalyti

en: _Remove
lt: Ša_linti

en: No tasks with defined date found.
lt: Užduočių su apibrėžta data nerasta.

en: Save tasks
lt: Išsaugoti užduotis

en: tasks exported
lt: užduotys eksportuotos

en: was born
lt: gimė

en: year old | years old
lt[0]: metai
lt[1]: metai
lt[2]: metų

en: day till end of year | days till end of year
lt[0]: diena iki metų pabaigos
lt[1]: dienos iki metų pabaigos
lt[2]: dienų iki metų pabaigos

en: the last day of the year
lt: paskutinė metų diena

en: Day tasks
lt: Dienos užduotys

en: Selected day note will be removed.
lt: Pažymėta dienos pastaba bus pašalinta.

en: Continue?
lt: Tęsti?

en: Previous year
lt: Praeiti metai

en: Previous month
lt: Praeitas mėnuo

en: Previous day
lt: Praeita diena

en: Next day
lt: Kita diena

en: Next month
lt: Kitas mėnuo

en: Next year
lt: Kiti metai

en: Full-year calendar
lt: Visų metų kalendorius

en: Print calendar
lt: Spausdinti kalendorių

en: Toggle day note panel
lt: Rodyti/slėpti dienos pastabų skydelį

en: Select day color
lt: Parinkti dienos spalvą

en: Browse notes
lt: Naršyti pastabas

en: Browse iCal events
lt: Naršyti iCal įvykius

en: Export to iCal file
lt: Eksportuoti į iCal failą

en: Previous and next month
lt: Praeitas ir kitas mėnuo

en: Close note panel
lt: Užverti pastabų skydelį

en: Clear text
lt: Išvalyti tekstą

en: Info
lt: Informacija

en: Select color
lt: Parinkite spalvą

en: Name day
lt: Vardadienis

en: Printing properties
lt: Spausdinimo savybės

en: Month name
lt: Mėnesio pavadinimas

en: Day name
lt: Dienos pavadinimas

en: Fonts
lt: Šriftai

en: Birthdays
lt: Gimtadieniai

en: Namedays
lt: Vardadieniai

en: Visible events
lt: Matomi įvykiai

en: Padding
lt: Tarpai

en: Event maximum length
lt: Maksimalus įvykio ilgis

en: Page orientation:
lt: Puslapio padėtis:

en: Portrait
lt: Stačiai

en: Landscape
lt: Gulsčiai

en: Disable background colors
lt: Išjungti fono spalvas

en: Leap year
lt: Keliamieji metai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Chinese year animal
lt: Kinų metų gyvūnas

en: Number of days
lt: Dienų skaičius

en: Number of weeks
lt: Savaičių skaičius

en: Number of weekend days
lt: Savaitgalio dienų skaičius

en: Year info
lt: Metų informacija

en: Alternative view
lt: Alternatyvus rodinys

en: Started
lt: Pradžia

en: Finished
lt: Užbaigtas

en: New task
lt: Nauja užduotis

en: Remove task
lt: Pašalinti užduotį

en: Change due date to previous date
lt: Pakeisti pabaigos datą į ankstesnę datą

en: Change due date to next date
lt: Pakeisti pabaigos datą į vėlesnę datą

en: Export tasks
lt: Eksportuoti užduotis

en: Print visible tasks list
lt: Spausdinti matomų pastabų sąrašą

en: Task details
lt: Išsami informacija apie užduotį

en: Close description panel
lt: Užverti aprašo skydelį

en: switch to previous tab
lt: pereiti į praeitą kortelę

en: switch to next tab
lt: pereitį į kitą kortelę

en: switch to selected page
lt: perjungti į pasirinktą puslapį

en: show options window
lt: rodyti parinkčių langą

en: show about window
lt: rodyti Apie langą

en: toggle fullscreen mode
lt: perjungti viso ekrano veikseną

en: switch page in options and about tab
lt: perjungti puslapį parinkčių ir apie kortelėse

en: exit
lt: išeiti

en: Space
lt: Tarpas

en: select current date
lt: parinkti šiandienos datą

en: toggle personal data visibility
lt: perjungti asmeninės informacijos matomumą

en: Arrows
lt: Rodyklės

en: change day
lt: pakeisti dieną

en: scroll the contents in the day info panel
lt: slinkti dienos informacijos skydelio turinį

en: change month
lt: pakeisti mėnesį

en: change year
lt: pakeisti metus

en: toggle calendars for the previous and next month
lt: perjungti praeito ir kito mėnesio kalendorius

en: day notes browser
lt: dienos pastabų naršyklė

en: assign background color to day note
lt: priskirti spalvą dienos pastabos fonui

en: date calculator
lt: datos skaičiuoklis

en: show full-year calendar
lt: parodyti visų metų kalendorių

en: jump to date
lt: pereiti į dieną

en: remove day note
lt: pašalinti dienos pastabą

en: Alt+Arrows
lt: Alt+Rodyklės

en: close editor
lt: užverti redaktorių

en: toggle bold
lt: perjungti pusjuodį

en: toggle italic
lt: perjungti kursyvą

en: toggle underline
lt: perjungti pabrauktą

en: toggle strikethrough
lt: perjungti perbrauktą

en: toggle highlight
lt: perjungti paryškintą

en: Arrows Up/Down
lt: Rodyklės Aukštyn/Žemyn

en: toggle alternative view
lt: perjungti alternatyvų rodinį

en: year info
lt: metų informacija

en: set current year
lt: nustatyti dabartinius metus

en: close full-year calendar
lt: užverti visų metų kalendorių

en: add task
lt: pridėti užduotį

en: edit task
lt: taisyti užduotį

en: remove task
lt: pašalinti užduotį

en: toggle hidden tasks
lt: perjungti paslėptas užduotis

en: activate search field
lt: aktyvuoti paieškos lauką

en: Left, Right
lt: Kairėn, Dešinėn

en: change category filter
lt: pakeisti kategorijos filtrą

en: close task info panel
lt: užverti užduočių informacijos skydelį

en: Insert
lt: Įterpti

en: add contact
lt: pridėti adresatą

en: edit contact
lt: taisyti adresato įrašą

en: remove contact
lt: pašalinti adresatą

en: change search mode
lt: pakeisti paieškos veikseną

en: close contact details panel
lt: užverti adresato išsamios informacijos skydelį

en: open note
lt: atverti pastabą

en: add note
lt: pridėti pastabą

en: remove note
lt: pašalinti pastabą

en: edit note name and category
lt: taisyti pastabos pavadinimą ir kategoriją

en: close note editor
lt: užverti pastabos rašyklę

en: save note
lt: išsaugoti pastabą

en: find text
lt: rasti tekstą

en: clear selection attributes
lt: išvalyti parinkimo požymius

en: open URLs
lt: atverti URL

en: show document statistics
lt: rodyti dokumento statistiką

en: OSMO was designed keeping in mind the user convenience, so there are many key shortcuts. Here is the full list:
lt: Ruošiant OSMO, buvo galvojama apie vartotojo patogumą, todėl čia yra daug sparčiųjų klavišų. Štai visas sąrašas:

en: Note editor
lt: Pastabos redaktorius

en: Selector
lt: Atrankos

en: Editor
lt: Rašyklė

en: A handy personal organizer
lt: Patogi asmeninių duomenų tvarkytuvė

en: compiled on
lt: sukompiliuota

en: Programming
lt: Programavimas

en: Graphics
lt: Grafika

en: Contributors
lt: Talkininkai

en: Translators
lt: Vertėjai

en: Mailing lists
lt: Elektroninio pašto grupė

en: Bug tracker
lt: Klaidų sekimas

en: Feature requests
lt: Funkcijų prašymai

en: Available modules
lt: Prieinami moduliai

en: Compiled-in features
lt: Įkompiliuotos funkcijos

en: iCalendar support
lt: iCalendar palaikymas

en: Encrypted notes support
lt: Užšifruotų pastabų palaikymas

en: Backup support
lt: Atsarginės kopijos palaikymas

en: Printing support
lt: Spausdinimo palaikymas

en: Spell checker support
lt: Rašybos tikrinimo palaikymas

en: version
lt: versija

en: GIT version
lt: GIT versija

en: Key shortcuts
lt: Spartieji klavišai

en: License
lt: Licencija
