OTRS - en to hu translation catalogue (4773 entries)

note: Template: AAABase
en: Yes
hu: Igen

note: Template: AAABase
en: No
hu: Nem

note: Template: AAABase
en: yes
hu: igen

note: Template: AAABase
en: no
hu: nem

note: Template: AAABase
en: Off
hu: Ki

note: Template: AAABase
en: off
hu: ki

note: Template: AAABase
en: On
hu: Be

note: Template: AAABase
en: on
hu: be

note: Template: AAABase
en: top
hu: teteje

note: Template: AAABase
en: end
hu: vége

note: Template: AAABase
en: Done
hu: Kész

note: Template: AAABase
en: Cancel
hu: Mégse

note: Template: AAABase
en: Reset
hu: Visszaállítás

note: Template: AAABase
en: more than ... ago
hu: több mint … ezelőtt

note: Template: AAABase
en: in more than ...
hu: több mint …

note: Template: AAABase
en: within the last ...
hu: az elmúlt … belül

note: Template: AAABase
en: within the next ...
hu: a következő … belül

note: Template: AAABase
en: Created within the last
hu: Létrehozva az elmúlt … belül

note: Template: AAABase
en: Created more than ... ago
hu: Létrehozva több mint … ezelőtt

note: Template: AAABase
en: Today
hu: Ma

note: Template: AAABase
en: Tomorrow
hu: Holnap

note: Template: AAABase
en: Next week
hu: Következő hét

note: Template: AAABase
en: day
hu: nap

note: Template: AAABase
en: days
hu: nap

note: Template: AAABase
en: day(s)
hu: nap

note: Template: AAABase
en: d
hu: n

note: Template: AAABase
en: hour
hu: óra

note: Template: AAABase
en: hours
hu: óra

note: Template: AAABase
en: hour(s)
hu: óra

note: Template: AAABase
en: Hours
hu: Óra

note: Template: AAABase
en: h
hu: ó

note: Template: AAABase
en: minute
hu: perc

note: Template: AAABase
en: minutes
hu: perc

note: Template: AAABase
en: minute(s)
hu: perc

note: Template: AAABase
en: Minutes
hu: Perc

note: Template: AAABase
en: m
hu: p

note: Template: AAABase
en: month
hu: hónap

note: Template: AAABase
en: months
hu: hónap

note: Template: AAABase
en: month(s)
hu: hónap

note: Template: AAABase
en: week
hu: hét

note: Template: AAABase
en: week(s)
hu: hét

note: Template: AAABase
en: quarter
hu: negyedév

note: Template: AAABase
en: quarter(s)
hu: negyedév

note: Template: AAABase
en: half-year
hu: félév

note: Template: AAABase
en: half-year(s)
hu: félév

note: Template: AAABase
en: year
hu: év

note: Template: AAABase
en: years
hu: év

note: Template: AAABase
en: year(s)
hu: év

note: Template: AAABase
en: second(s)
hu: másodperc

note: Template: AAABase
en: seconds
hu: másodperc

note: Template: AAABase
en: second
hu: másodperc

note: Template: AAABase
en: s
hu: mp

note: Template: AAABase
en: Time unit
hu: Időegység

note: Template: AAABase
en: wrote
hu: írta

note: Template: AAABase
en: Message
hu: Üzenet

note: Template: AAABase
en: Error
hu: Hiba

note: Template: AAABase
en: Bug Report
hu: Hibajelentés

note: Template: AAABase
en: Attention
hu: Figyelem

note: Template: AAABase
en: Warning
hu: Figyelmeztetés

note: Template: AAABase
en: Module
hu: Modul

note: Template: AAABase
en: Modulefile
hu: Modulfájl

note: Template: AAABase
en: Subfunction
hu: Alfunkció

note: Template: AAABase
en: Line
hu: Sor

note: Template: AAABase
en: Setting
hu: Beállítás

note: Template: AAABase
en: Settings
hu: Beállítások

note: Template: AAABase
en: Example
hu: Példa

note: Template: AAABase
en: Examples
hu: Példa

note: Template: AAABase
en: valid
hu: érvényes

note: Template: AAABase
en: Valid
hu: Érvényes

note: Template: AAABase
en: invalid
hu: érvénytelen

note: Template: AAABase
en: Invalid
hu: Érvénytelen

note: Template: AAABase
en: * invalid
hu: * érvénytelen

note: Template: AAABase
en: invalid-temporarily
hu: átmenetileg érvénytelen

note: Template: AAABase
en:  2 minutes
hu:  2 perc

note: Template: AAABase
en:  5 minutes
hu:  5 perc

note: Template: AAABase
en:  7 minutes
hu:  7 perc

note: Template: AAABase
en: 10 minutes
hu: 10 perc

note: Template: AAABase
en: 15 minutes
hu: 15 perc

note: Template: AAABase
en: Mr.
hu: Úr

note: Template: AAABase
en: Mrs.
hu: Úrhölgy

note: Template: AAABase
en: Next
hu: Következő

note: Template: AAABase
en: Back
hu: Vissza

note: Template: AAABase
en: Next...
hu: Következő...

note: Template: AAABase
en: ...Back
hu: ...Vissza

note: Template: AAABase
en: -none-
hu: -nincs-

note: Template: AAABase
en: none
hu: nincs

note: Template: AAABase
en: none!
hu: nincs!

note: Template: AAABase
en: none - answered
hu: nincs - megválaszolt

note: Template: AAABase
en: please do not edit!
hu: kérjük ne szerkessze!

note: Template: AAABase
en: Need Action
hu: Beavatkozás szükséges

note: Template: AAABase
en: AddLink
hu: Kapcsolat hozzáadása

note: Template: AAABase
en: Link
hu: Összekapcsolás

note: Template: AAABase
en: Unlink
hu: Kapcsolat törlése

note: Template: AAABase
en: Linked
hu: Összekapcsolt

note: Template: AAABase
en: Link (Normal)
hu: Kapcsolat (normál)

note: Template: AAABase
en: Link (Parent)
hu: Kapcsolat (szülő)

note: Template: AAABase
en: Link (Child)
hu: Kapcsolat (gyermek)

note: Template: AAABase
en: Normal
hu: Normál

note: Template: AAABase
en: Parent
hu: Szülő

note: Template: AAABase
en: Child
hu: Gyermek

note: Template: AAABase
en: Hit
hu: Találat

note: Template: AAABase
en: Hits
hu: Találatok

note: Template: AAABase
en: Text
hu: Szöveg

note: Template: AAABase
en: Standard
hu: Szabványos

note: Template: AAABase
en: Lite
hu: Egyszerű

note: Template: AAABase
en: User
hu: Felhasználó

note: Template: AAABase
en: Username
hu: Felhasználónév

note: Template: AAABase
en: Language
hu: Nyelv

note: Template: AAABase
en: Languages
hu: Nyelvek

note: Template: AAABase
en: Password
hu: Jelszó

note: Template: AAABase
en: Preferences
hu: Beállítások

note: Template: AAABase
en: Salutation
hu: Megszólítás

note: Template: AAABase
en: Salutations
hu: Megszólítások

note: Template: AAABase
en: Signature
hu: Aláírás

note: Template: AAABase
en: Signatures
hu: Aláírások

note: Template: AAABase
en: Customer
hu: Ügyfél

note: Template: AAABase
en: CustomerID
hu: Ügyfél-azonosító

note: Template: AAABase
en: CustomerIDs
hu: Ügyfél-azonosítók

note: Template: AAABase
en: customer
hu: ügyfél

note: Template: AAABase
en: agent
hu: ügyintéző

note: Template: AAABase
en: system
hu: rendszer

note: Template: AAABase
en: Customer Info
hu: Ügyfél-információk

note: Template: AAABase
en: Customer Information
hu: Ügyfél-információk

note: Template: AAABase
en: Customer Companies
hu: Ügyfél-vállalatok

note: Template: AAABase
en: Company
hu: Vállalat

note: Template: AAABase
en: go!
hu: indítás!

note: Template: AAABase
en: go
hu: indítás

note: Template: AAABase
en: All
hu: Összes

note: Template: AAABase
en: all
hu: összes

note: Template: AAABase
en: Sorry
hu: Sajnálom

note: Template: AAABase
en: update!
hu: frissítés!

note: Template: AAABase
en: update
hu: frissítés

note: Template: AAABase
en: Update
hu: Frissítés

note: Template: AAABase
en: Updated!
hu: Frissítve!

note: Template: AAABase
en: submit!
hu: elküldés!

note: Template: AAABase
en: submit
hu: elküldés

note: Template: AAABase
en: Submit
hu: Elküldés

note: Template: AAABase
en: change!
hu: változtatás!

note: Template: AAABase
en: Change
hu: Változtatás

note: Template: AAABase
en: change
hu: változtatás

note: Template: AAABase
en: click here
hu: kattintson ide

note: Template: AAABase
en: Comment
hu: Megjegyzés

note: Template: AAABase
en: Invalid Option!
hu: Érvénytelen beállítás!

note: Template: AAABase
en: Invalid time!
hu: Érvénytelen időpont!

note: Template: AAABase
en: Invalid date!
hu: Érvénytelen dátum!

note: Template: AAABase
en: Name
hu: Név

note: Template: AAABase
en: Group
hu: Csoport

note: Template: AAABase
en: Description
hu: Leírás

note: Template: AAABase
en: description
hu: leírás

note: Template: AAABase
en: Theme
hu: Téma

note: Template: AAABase
en: Created
hu: Létrehozva

note: Template: AAABase
en: Created by
hu: Létrehozta

note: Template: AAABase
en: Changed
hu: Módosítva

note: Template: AAABase
en: Changed by
hu: Módosította

note: Template: AAABase
en: Search
hu: Keresés

note: Template: AAABase
en: and
hu: és

note: Template: AAABase
en: between
hu: között

note: Template: AAABase
en: before/after
hu: előtt/után

note: Template: AAABase
en: Fulltext Search
hu: Szabad-szavas keresés

note: Template: AAABase
en: Data
hu: Adat

note: Template: AAABase
en: Options
hu: Beállítások

note: Template: AAABase
en: Title
hu: Cím

note: Template: AAABase
en: Item
hu: Elem

note: Template: AAABase
en: Delete
hu: Törlés

note: Template: AAABase
en: Edit
hu: Szerkesztés

note: Template: AAABase
en: View
hu: Nézet

note: Template: AAABase
en: Number
hu: Szám

note: Template: AAABase
en: System
hu: Rendszer

note: Template: AAABase
en: Contact
hu: Partner

note: Template: AAABase
en: Contacts
hu: Partnerek

note: Template: AAABase
en: Export
hu: Exportálás

note: Template: AAABase
en: Up
hu: Fel

note: Template: AAABase
en: Down
hu: Le

note: Template: AAABase
en: Add
hu: Hozzáadás

note: Template: AAABase
en: Added!
hu: Hozzáadva!

note: Template: AAABase
en: Category
hu: Kategória

note: Template: AAABase
en: Viewer
hu: Megjelenítő

note: Template: AAABase
en: Expand
hu: Bővítés

note: Template: AAABase
en: Small
hu: Kicsi

note: Template: AAABase
en: Medium
hu: Közepes

note: Template: AAABase
en: Large
hu: Nagy

note: Template: AAABase
en: Date picker
hu: Dátumválasztó

note: Template: AAABase
en: Show Tree Selection
hu: Fakijelölés megjelenítése

note: Template: AAABase
en: The field content is too long!
hu: A mező tartalma túl hosszú!

note: Template: AAABase
en: Maximum size is %s characters.
hu: A legnagyobb méret %s karakter.

note: Template: AAABase
en: This field is required or
hu: Ez a mező kötelező vagy

note: Template: AAABase
en: New message
hu: Új üzenet

note: Template: AAABase
en: New message!
hu: Új üzenet!

note: Template: AAABase
en: Please answer this ticket(s) to get back to the normal queue view!
hu: Válaszoljon ezekre a jegyekre, hogy visszatérhessen a normál várólista nézethez!

note: Template: AAABase
en: You have %s new message(s)!
hu: Önnek %s új üzenete van!

note: Template: AAABase
en: You have %s reminder ticket(s)!
hu: Önnek %s emlékeztető jegye van!

note: Template: AAABase
en: The recommended charset for your language is %s!
hu: Az ajánlott karakterkészlet az ön nyelvénél %s!

note: Template: AAABase
en: Change your password.
hu: Változtassa meg a jelszavát.

note: Template: AAABase
en: Please activate %s first!
hu: Kérjük először aktiválja: %s!

note: Template: AAABase
en: No suggestions
hu: Nincsenek javaslatok

note: Template: AAABase
en: Word
hu: Szó

note: Template: AAABase
en: Ignore
hu: Mellőzés

note: Template: AAABase
en: replace with
hu: csere ezzel

note: Template: AAABase
en: There is no account with that login name.
hu: Azzal a bejelentkező névvel nincs fiók.

note: Template: AAABase
en: Login failed! Your user name or password was entered incorrectly.
hu: Sikertelen bejelentkezés! A megadott felhasználónév vagy jelszó hibás.

note: Template: AAABase
en: There is no acount with that user name.
hu: Azzal a bejelentkező névvel nincs fiók.

note: Template: AAABase
en: Please contact your administrator
hu: Vegye fel a kapcsolatot a rendszergazdával

note: Template: AAABase
en: Authentication succeeded, but no customer record is found in the customer backend. Please contact your administrator.
hu: A hitelesítés sikerült, de nem található ügyfélrekord az ügyfél háttérprogramban. Vegye fel a kapcsolatot a rendszergazdával.

note: Template: AAABase
en: This e-mail address already exists. Please log in or reset your password.
hu: Ez az e-mail cím már létezik. Jelentkezzen be, vagy állítsa vissza a jelszavát.

note: Template: AAABase
en: Logout
hu: Kilépés

note: Template: AAABase
en: Logout successful. Thank you for using %s!
hu: Sikeres kilépés. Köszönjük, hogy a(z) %s használatát választotta!

note: Template: AAABase
en: Feature not active!
hu: A funkció nem aktív!

note: Template: AAABase
en: Agent updated!
hu: Ügyintéző frissítve!

note: Template: AAABase
en: Database Selection
hu: Adatbázis-kijelölés

note: Template: AAABase
en: Create Database
hu: Adatbázis létrehozása

note: Template: AAABase
en: System Settings
hu: Rendszerbeállítások

note: Template: AAABase
en: Mail Configuration
hu: Levelezési beállítások

note: Template: AAABase
en: Finished
hu: Befejezve

note: Template: AAABase
en: Install OTRS
hu: OTRS telepítése

note: Template: AAABase
en: Intro
hu: Bevezetés

note: Template: AAABase
en: License
hu: Licenc

note: Template: AAABase
en: Database
hu: Adatbázis

note: Template: AAABase
en: Configure Mail
hu: Levelezés beállítása

note: Template: AAABase
en: Database deleted.
hu: Adatbázis törölve.

note: Template: AAABase
en: Enter the password for the administrative database user.
hu: Adja meg az adatbázis adminisztrátor felhasználó jelszavát.

note: Template: AAABase
en: Enter the password for the database user.
hu: Adja meg az adatbázis felhasználó jelszavát.

note: Template: AAABase
en: If you have set a root password for your database, it must be entered here. If not, leave this field empty.
hu: Ha az adatbázishoz rendszergazda jelszót állított be, akkor azt itt meg kell adni. Ha nem, hagyja üresen ezt a mezőt.

note: Template: AAABase
en: Database already contains data - it should be empty!
hu: Az adatbázis már tartalmaz adatokat - üresnek kell lennie!

note: Template: AAABase
en: Login is needed!
hu: Belépés szükséges!

note: Template: AAABase
en: It is currently not possible to login due to a scheduled system maintenance.
hu: Jelenleg nem lehetséges bejelentkezni ütemezett rendszerkarbantartás miatt.

note: Template: AAABase
en: Password is needed!
hu: Jelszó szükséges!

note: Template: AAABase
en: Take this Customer
hu: Az ügyfél átvétele

note: Template: AAABase
en: Take this User
hu: A felhasználó átvétele

note: Template: AAABase
en: possible
hu: lehetséges

note: Template: AAABase
en: reject
hu: elutasítás

note: Template: AAABase
en: reverse
hu: megfordítás

note: Template: AAABase
en: Facility
hu: Képesség

note: Template: AAABase
en: Time Zone
hu: Időzóna

note: Template: AAABase
en: Pending till
hu: Várakozás eddig

note: Template: AAABase
en: Don't use the Superuser account to work with OTRS! Create new Agents and work with these accounts instead.
hu: Ne használja a rendszergazda fiókot az OTRS-sel! Hozzon létre új ügyintézőket és azokkal a fiókokkal dolgozzon inkább.

note: Template: AAABase
en: Dispatching by email To: field.
hu: Szétválogatás az e-mail címzett mezője szerint.

note: Template: AAABase
en: Dispatching by selected Queue.
hu: Szétválogatás a kiválasztott várólista szerint.

note: Template: AAABase
en: No entry found!
hu: Nem található bejegyzés!

note: Template: AAABase
en: Session invalid. Please log in again.
hu: A munkamenet érvénytelen. Jelentkezzen be újra.

note: Template: AAABase
en: Session has timed out. Please log in again.
hu: A munkamenet túllépte az időkorlátot. Jelentkezzen be újra.

note: Template: AAABase
en: Session limit reached! Please try again later.
hu: A munkamenetkorlát elérve! Próbálkozzon később.

note: Template: AAABase
en: No Permission!
hu: Nincs jogosultság!

note: Template: AAABase
en: (Click here to add)
hu: (Kattintson ide a hozzáadáshoz)

note: Template: AAABase
en: Preview
hu: Előnézet

note: Template: AAABase
en: Package not correctly deployed! Please reinstall the package.
hu: A csomag nincs rendesen telepítve! Telepítse újra a csomagot.

note: Template: AAABase
en: %s is not writable!
hu: A(z) %s nem írható!

note: Template: AAABase
en: Cannot create %s!
hu: Nem sikerült a(z) %s létrehozása!

note: Template: AAABase
en: Check to activate this date
hu: Jelölje be a dátum aktiválásához

note: Template: AAABase
en: You have Out of Office enabled, would you like to disable it?
hu: Engedélyezte az Irodán kívül funkciót, szeretné letiltani azt?

note: Template: AAABase
en: News about OTRS releases!
hu: Az OTRS kiadásaival kapcsolatos hírek!

note: Template: AAABase
en: Go to dashboard!
hu: Ugrás a vezérlőpultra!

note: Template: AAABase
en: Customer %s added
hu: %s ügyfél hozzáadva

note: Template: AAABase
en: Role added!
hu: Szerep hozzáadva!

note: Template: AAABase
en: Role updated!
hu: Szerep frissítve!

note: Template: AAABase
en: Attachment added!
hu: Melléklet hozzáadva!

note: Template: AAABase
en: Attachment updated!
hu: Melléklet frissítve!

note: Template: AAABase
en: Response added!
hu: Válasz hozzáadva!

note: Template: AAABase
en: Response updated!
hu: Válasz frissítve!

note: Template: AAABase
en: Group updated!
hu: Csoport frissítve!

note: Template: AAABase
en: Queue added!
hu: Várólista hozzáadva!

note: Template: AAABase
en: Queue updated!
hu: Várólista frissítve!

note: Template: AAABase
en: State added!
hu: Állapot hozzáadva!

note: Template: AAABase
en: State updated!
hu: Állapot frissítve!

note: Template: AAABase
en: Type added!
hu: Típus hozzáadva!

note: Template: AAABase
en: Type updated!
hu: Típus frissítve!

note: Template: AAABase
en: Customer updated!
hu: Ügyfél frissítve!

note: Template: AAABase
en: Customer company added!
hu: Ügyfél-vállalat hozzáadva!

note: Template: AAABase
en: Customer company updated!
hu: Ügyfél-vállalat frissítve!

note: Template: AAABase
en: Note: Company is invalid!
hu: Megjegyzés: a vállalat érvénytelen!

note: Template: AAABase
en: Mail account added!
hu: Levelezőfiók hozzáadva!

note: Template: AAABase
en: Mail account updated!
hu: Levelezőfiók frissítve!

note: Template: AAABase
en: System e-mail address added!
hu: Rendszer e-mail cím hozzáadva!

note: Template: AAABase
en: System e-mail address updated!
hu: Rendszer e-mail cím frissítve!

note: Template: AAABase
en: Contract
hu: Szerződés

note: Template: AAABase
en: Online Customer: %s
hu: Bejelentkezett ügyfél: %s

note: Template: AAABase
en: Online Agent: %s
hu: Bejelentkezett ügyintéző: %s

note: Template: AAABase
en: Calendar
hu: Naptár

note: Template: AAABase
en: File
hu: Fájl

note: Template: AAABase
en: Filename
hu: Fájlnév

note: Template: AAABase
en: Type
hu: Típus

note: Template: AAABase
en: Size
hu: Méret

note: Template: AAABase
en: Upload
hu: Feltöltés

note: Template: AAABase
en: Directory
hu: Könyvtár

note: Template: AAABase
en: Signed
hu: Aláírt

note: Template: AAABase
en: Sign
hu: Aláírás

note: Template: AAABase
en: Crypted
hu: Kódolt

note: Template: AAABase
en: Crypt
hu: Kódolás

note: Template: AAABase
en: PGP Key
hu: PGP kulcs

note: Template: AAABase
en: PGP Keys
hu: PGP kulcsok

note: Template: AAABase
en: S/MIME Certificate
hu: S/MIME tanúsítvány

note: Template: AAABase
en: S/MIME Certificates
hu: S/MIME tanúsítványok

note: Template: AAABase
en: Office
hu: Iroda

note: Template: AAABase
en: Phone
hu: Telefon

note: Template: AAABase
en: Mobile
hu: Mobiltelefon

note: Template: AAABase
en: Zip
hu: Irányítószám

note: Template: AAABase
en: City
hu: Város

note: Template: AAABase
en: Street
hu: Utca

note: Template: AAABase
en: Country
hu: Ország

note: Template: AAABase
en: Location
hu: Hely

note: Template: AAABase
en: installed
hu: telepített

note: Template: AAABase
en: uninstalled
hu: eltávolított

note: Template: AAABase
en: Security Note: You should activate %s because application is already running!
hu: Biztonsági megjegyzés: A(z) %s aktiválása kellene, mert az alkalmazás már fut!

note: Template: AAABase
en: Unable to parse repository index document.
hu: Nem sikerült feldolgozni a tároló index dokumentumot.

note: Template: AAABase
en: No packages for your framework version found in this repository, it only contains packages for other framework versions.
hu: Ebben a tárolóban nem találhatók csomagok a keretrendszer verziójához, csak más keretrendszer verziókhoz való csomagokat tartalmaz.

note: Template: AAABase
en: No packages, or no new packages, found in selected repository.
hu: Nincsenek csomagok vagy nem találhatók új csomagok a kijelölt tárolóban.

note: Template: AAABase
en: Edit the system configuration settings.
hu: A rendszer konfigurációs beállításainak szerkesztése.

note: Template: AAABase
en: ACL information from database is not in sync with the system configuration, please deploy all ACLs.
hu: Az adatbázis ACL információi nincsenek szinkronizálva a rendszer beállításaival, telepítsen minden ACL-t.

note: Template: AAABase
en: printed at
hu: nyomtatva

note: Template: AAABase
en: Loading...
hu: Betöltés…

note: Template: AAABase
en: Dear Mr. %s,
hu: Tisztelt %s Úr!

note: Template: AAABase
en: Dear Mrs. %s,
hu: Tisztelt %s Úrhölgy!

note: Template: AAABase
en: Dear %s,
hu: Tisztelt %s!

note: Template: AAABase
en: Hello %s,
hu: Helló %s!

note: Template: AAABase
en: This email address is not allowed to register. Please contact support staff.
hu: Ez az e-mail cím nem megengedett a regisztráláshoz. Vegye fel a kapcsolatot a támogató csapattal.

note: Template: AAABase
en: New account created. Sent login information to %s. Please check your email.
hu: Az új fiók létrehozva. A bejelentkezési információkat elküldtük erre a címre: %s. Nézze meg a leveleit.

note: Template: AAABase
en: Please press Back and try again.
hu: Nyomja meg a Vissza gombot, és próbálja újra.

note: Template: AAABase
en: Sent password reset instructions. Please check your email.
hu: A jelszó visszaállítási utasítások elküldve. Nézze meg a leveleit.

note: Template: AAABase
en: Sent new password to %s. Please check your email.
hu: Az új jelszó elküldve erre a címre: %s. Nézze meg a leveleit.

note: Template: AAABase
en: Upcoming Events
hu: Közelgő események

note: Template: AAABase
en: Event
hu: Esemény

note: Template: AAABase
en: Events
hu: Események

note: Template: AAABase
en: Invalid Token!
hu: Érvénytelen token!

note: Template: AAABase
en: more
hu: tovább

note: Template: AAABase
en: Collapse
hu: Összecsukás

note: Template: AAABase
en: Shown
hu: Megjelenített

note: Template: AAABase
en: Shown customer users
hu: Megjelenített ügyfél-felhasználók

note: Template: AAABase
en: News
hu: Hírek

note: Template: AAABase
en: Product News
hu: Termék hírek

note: Template: AAABase
en: OTRS News
hu: OTRS hírek

note: Template: AAABase
en: 7 Day Stats
hu: 7 napos statisztika

note: Template: AAABase
en: Process Management information from database is not in sync with the system configuration, please synchronize all processes.
hu: Az adatbázis folyamatkezelő információi nincsenek szinkronizálva a rendszer beállításaival, szinkronizáljon minden folyamatot.

note: Template: AAABase
en: Package not verified by the OTRS Group! It is recommended not to use this package.
hu: A csomagot nem ellenőrizte az OTRS csoport! Nem javasolt a csomag használata.

note: Template: AAABase
en: <br>If you continue to install this package, the following issues may occur!<br><br>&nbsp;-Security problems<br>&nbsp;-Stability problems<br>&nbsp;-Performance problems<br><br>Please note that issues that are caused by working with this package are not covered by OTRS service contracts!<br><br>
hu: <br>Ha folytatja a csomag telepítését, a következő hibák fordulhatnak elő!<br><br>&nbsp;- biztonsági problémák<br>&nbsp;- stabilitási problémák<br>&nbsp;- teljesítmény problémák<br><br>Vegye figyelembe, hogy a csomag használata során felmerülő problémákra nem vonatkozik az OTRS szolgáltatási szerződése!<br><br>

note: Template: AAABase
en: Mark
hu: Megjelölés

note: Template: AAABase
en: Unmark
hu: Megjelölés megszüntetése

note: Template: AAABase
en: Bold
hu: Félkövér

note: Template: AAABase
en: Italic
hu: Dőlt

note: Template: AAABase
en: Underline
hu: Aláhúzott

note: Template: AAABase
en: Font Color
hu: Betűszín

note: Template: AAABase
en: Background Color
hu: Háttérszín

note: Template: AAABase
en: Remove Formatting
hu: Formázás eltávolítása

note: Template: AAABase
en: Show/Hide Hidden Elements
hu: Rejtett elemek megjelenítése/elrejtése

note: Template: AAABase
en: Align Left
hu: Balra igazítás

note: Template: AAABase
en: Align Center
hu: Középre igazítás

note: Template: AAABase
en: Align Right
hu: Jobbra igazítás

note: Template: AAABase
en: Justify
hu: Sorkizárt

note: Template: AAABase
en: Header
hu: Fejléc

note: Template: AAABase
en: Indent
hu: Behúzás növelése

note: Template: AAABase
en: Outdent
hu: Behúzás csökkentése

note: Template: AAABase
en: Create an Unordered List
hu: Felsorolás létrehozása

note: Template: AAABase
en: Create an Ordered List
hu: Számozott lista létrehozása

note: Template: AAABase
en: HTML Link
hu: HTML hivatkozás

note: Template: AAABase
en: Insert Image
hu: Kép beszúrása

note: Template: AAABase
en: CTRL
hu: CRTL

note: Template: AAABase
en: Undo
hu: Visszavonás

note: Template: AAABase
en: Redo
hu: Újra

note: Template: AAABase
en: OTRS Daemon is not running.
hu: Az OTRS démon nem fut.

note: Template: AAABase
en: Can't contact registration server. Please try again later.
hu: Nem sikerült elérni a regisztrációs kiszolgálót. Próbálkozzon később.

note: Template: AAABase
en: No content received from registration server. Please try again later.
hu: Nem érkezett tartalom a regisztrációs kiszolgálótól. Próbálkozzon később.

note: Template: AAABase
en: Problems processing server result. Please try again later.
hu: Hiba a kiszolgáló eredményének feldolgozásakor. Próbálkozzon később.

note: Template: AAABase
en: Username and password do not match. Please try again.
hu: A felhasználónév és a jelszó nem egyezik. Próbálja újra.

note: Template: AAABase
en: The selected process is invalid!
hu: A kiválasztott folyamat érvénytelen!

note: Template: AAABase
en: Upgrade to %s now!
hu: Frissítés a következőre most: %s!

note: Template: AAABase
en: %s Go to the upgrade center %s
hu: %s Ugrás a frissítési központhoz %s

note: Template: AAABase
en: The license for your %s is about to expire. Please make contact with %s to renew your contract!
hu: Az Ön %s licence hamarosan lejár. A szerződés megújításához vegye fel a kapcsolatot a következővel: %s!

note: Template: AAABase
en: An update for your %s is available, but there is a conflict with your framework version! Please update your framework first!
hu: Frissítés érhető el az Ön %s telepítéséhez, de ütközés van a keretrendszer verziójával! Először a keretrendszert frissítse!

note: Template: AAABase
en: Your system was successfully upgraded to %s.
hu: A rendszere sikeresen frissítve lett a következő verzióra: %s.

note: Template: AAABase
en: There was a problem during the upgrade to %s.
hu: Hiba történt a(z) %s verzióra való frissítés közben.

note: Template: AAABase
en: %s was correctly reinstalled.
hu: A(z) %s rendben újra lett telepítve.

note: Template: AAABase
en: There was a problem reinstalling %s.
hu: Hiba történt a(z) %s újratelepítésekor.

note: Template: AAABase
en: Your %s was successfully updated.
hu: A(z) %s sikeresen frissítve lett.

note: Template: AAABase
en: There was a problem during the upgrade of %s.
hu: Hiba történt a(z) %s frissítése közben.

note: Template: AAABase
en: %s was correctly uninstalled.
hu: A(z) %s rendben el lett távolítva.

note: Template: AAABase
en: There was a problem uninstalling %s.
hu: Hiba történt a(z) %s eltávolításakor.

note: Template: AAABase
en: Enable cloud services to unleash all OTRS features!
hu: Engedélyezze a felhőszolgáltatásokat az összes OTRS funkció feloldásához!

note: Template: AAACalendar
en: New Year's Day
hu: Újév

note: Template: AAACalendar
en: International Workers' Day
hu: A munka ünnepe

note: Template: AAACalendar
en: Christmas Eve
hu: Szenteste

note: Template: AAACalendar
en: First Christmas Day
hu: Karácsony első napja

note: Template: AAACalendar
en: Second Christmas Day
hu: Karácsony második napja

note: Template: AAACalendar
en: New Year's Eve
hu: Szilveszter

note: Template: AAAGenericInterface
en: OTRS as requester
hu: OTRS mint kérelmező

note: Template: AAAGenericInterface
en: OTRS as provider
hu: OTRS mint szolgáltató

note: Template: AAAGenericInterface
en: Webservice "%s" created!
hu: A(z) „%s” webszolgáltatás létrehozva!

note: Template: AAAGenericInterface
en: Webservice "%s" updated!
hu: A(z) „%s” webszolgáltatás frissítve!

note: Template: AAAMonth
en: Jan
hu: jan.

note: Template: AAAMonth
en: Feb
hu: febr.

note: Template: AAAMonth
en: Mar
hu: márc.

note: Template: AAAMonth
en: Apr
hu: ápr.

note: Template: AAAMonth
en: May
hu: máj.

note: Template: AAAMonth
en: Jun
hu: jún.

note: Template: AAAMonth
en: Jul
hu: júl.

note: Template: AAAMonth
en: Aug
hu: aug.

note: Template: AAAMonth
en: Sep
hu: szept.

note: Template: AAAMonth
en: Oct
hu: okt.

note: Template: AAAMonth
en: Nov
hu: nov.

note: Template: AAAMonth
en: Dec
hu: dec.

note: Template: AAAMonth
en: January
hu: január

note: Template: AAAMonth
en: February
hu: február

note: Template: AAAMonth
en: March
hu: március

note: Template: AAAMonth
en: April
hu: április

note: Template: AAAMonth
en: May_long
hu: május

note: Template: AAAMonth
en: June
hu: június

note: Template: AAAMonth
en: July
hu: július

note: Template: AAAMonth
en: August
hu: augusztus

note: Template: AAAMonth
en: September
hu: szeptember

note: Template: AAAMonth
en: October
hu: október

note: Template: AAAMonth
en: November
hu: november

note: Template: AAAMonth
en: December
hu: december

note: Template: AAAPreferences
en: Preferences updated successfully!
hu: A beállítások sikeresen frissítve!

note: Template: AAAPreferences
en: User Profile
hu: Felhasználói profil

note: Template: AAAPreferences
en: Email Settings
hu: E-mail beállítások

note: Template: AAAPreferences
en: Other Settings
hu: Egyéb beállítások

note: Template: AAAPreferences
en: Notification Settings
hu: Értesítési beállítások

note: Template: AAAPreferences
en: Change Password
hu: Jelszó megváltoztatása

note: Template: AAAPreferences
en: Current password
hu: Jelenlegi jelszó

note: Template: AAAPreferences
en: New password
hu: Új jelszó

note: Template: AAAPreferences
en: Verify password
hu: Jelszó ellenőrzése

note: Template: AAAPreferences
en: Spelling Dictionary
hu: Helyesírás-ellenőrző szótár

note: Template: AAAPreferences
en: Default spelling dictionary
hu: Alapértelmezett helyesírás-ellenőrző szótár

note: Template: AAAPreferences
en: Max. shown Tickets a page in Overview.
hu: Egy oldalon megjelenített legtöbb jegy az áttekintőben.

note: Template: AAAPreferences
en: The current password is not correct. Please try again!
hu: A jelenlegi jelszó nem helyes. Próbálja újra.

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, your new passwords do not match. Please try again!
hu: Nem lehet frissíteni a jelszót, az új jelszavak nem egyeznek. Próbálja újra!

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, it contains invalid characters!
hu: Nem lehet frissíteni a jelszót, érvénytelen karaktereket tartalmaz!

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, it must be at least %s characters long!
hu: Nem lehet frissíteni a jelszót, legalább %s karakter hosszúnak kell lennie!

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, it must contain at least 2 lowercase and 2 uppercase characters!
hu: Nem lehet frissíteni a jelszót, legalább 2 kisbetűt és 2 nagybetűt kell tartalmaznia!

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, it must contain at least 1 digit!
hu: Nem lehet frissíteni a jelszót, legalább 1 számjegyet kell tartalmaznia!

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, it must contain at least 2 characters!
hu: Nem lehet frissíteni a jelszót, legalább 2 betűt kell tartalmaznia!

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, this password has already been used. Please choose a new one!
hu: Nem lehet frissíteni a jelszót, ez a jelszó már használatban van. Válasszon egy újat!

note: Template: AAAPreferences
en: Select the separator character used in CSV files (stats and searches). If you don't select a separator here, the default separator for your language will be used.
hu: Válassza ki a CSV fájlokban (statisztikák és keresések) használt elválasztó karaktert. Ha nem választ ki elválasztót itt, a nyelvének megfelelő alapértelmezett elválasztó lesz használva.

note: Template: AAAPreferences
en: CSV Separator
hu: CSV elválasztó

note: Template: AAATicket
en: Status View
hu: Állapot nézet

note: Template: AAATicket
en: Service View
hu: Szolgáltatás nézet

note: Template: AAATicket
en: Bulk
hu: Tömeges

note: Template: AAATicket
en: Lock
hu: Zárolás

note: Template: AAATicket
en: Unlock
hu: Feloldás

note: Template: AAATicket
en: History
hu: Előzmények

note: Template: AAATicket
en: Zoom
hu: Részletek

note: Template: AAATicket
en: Age
hu: Időtartam

note: Template: AAATicket
en: Bounce
hu: Visszaküldés

note: Template: AAATicket
en: Forward
hu: Továbbítás

note: Template: AAATicket
en: From
hu: Feladó

note: Template: AAATicket
en: To
hu: Címzett

note: Template: AAATicket
en: Cc
hu: Másolat

note: Template: AAATicket
en: Bcc
hu: Titkos másolat

note: Template: AAATicket
en: Subject
hu: Tárgy

note: Template: AAATicket
en: Move
hu: Áthelyezés

note: Template: AAATicket
en: Queue
hu: Várólista

note: Template: AAATicket
en: Queues
hu: Várólisták

note: Template: AAATicket
en: Priority
hu: Prioritás

note: Template: AAATicket
en: Priorities
hu: Prioritások

note: Template: AAATicket
en: Priority Update
hu: Prioritás frissítése

note: Template: AAATicket
en: Priority added!
hu: Prioritás hozzáadva!

note: Template: AAATicket
en: Priority updated!
hu: Prioritás frissítve!

note: Template: AAATicket
en: Signature added!
hu: Aláírás hozzáadva!

note: Template: AAATicket
en: Signature updated!
hu: Aláírás frissítve!

note: Template: AAATicket
en: Service Level Agreement
hu: Szolgáltatási szint megállapodás

note: Template: AAATicket
en: Service Level Agreements
hu: Szolgáltatási szint megállapodások

note: Template: AAATicket
en: Service
hu: Szolgáltatás

note: Template: AAATicket
en: Services
hu: Szolgáltatások

note: Template: AAATicket
en: State
hu: Állapot

note: Template: AAATicket
en: States
hu: Állapotok

note: Template: AAATicket
en: Status
hu: Állapot

note: Template: AAATicket
en: Statuses
hu: Állapotok

note: Template: AAATicket
en: Ticket Type
hu: Jegytípus

note: Template: AAATicket
en: Ticket Types
hu: Jegytípusok

note: Template: AAATicket
en: Compose
hu: Összeállítás

note: Template: AAATicket
en: Pending
hu: Függőben

note: Template: AAATicket
en: Owner
hu: Tulajdonos

note: Template: AAATicket
en: Owner Update
hu: Tulajdonos frissítése

note: Template: AAATicket
en: Responsible
hu: Felelős

note: Template: AAATicket
en: Responsible Update
hu: Felelős frissítése

note: Template: AAATicket
en: Sender
hu: Küldő

note: Template: AAATicket
en: Article
hu: Bejegyzés

note: Template: AAATicket
en: Ticket
hu: Jegy

note: Template: AAATicket
en: Createtime
hu: Létrehozás ideje

note: Template: AAATicket
en: plain
hu: egyszerű

note: Template: AAATicket
en: Email
hu: E-mail

note: Template: AAATicket
en: email
hu: e-mail

note: Template: AAATicket
en: Close
hu: Lezárás

note: Template: AAATicket
en: Action
hu: Művelet

note: Template: AAATicket
en: Attachment
hu: Melléklet

note: Template: AAATicket
en: Attachments
hu: Mellékletek

note: Template: AAATicket
en: This message was written in a character set other than your own.
hu: Ezt az üzenetet más karakterkészlettel írták mint amit ön használ.

note: Template: AAATicket
en: If it is not displayed correctly,
hu: Ha ez nem helyesen jelent meg,

note: Template: AAATicket
en: This is a
hu: Ez egy

note: Template: AAATicket
en: to open it in a new window.
hu: hogy megnyissa új ablakban.

note: Template: AAATicket
en: This is a HTML email. Click here to show it.
hu: Ez egy HTML e-mail. Kattintson ide a megtekintéshez.

note: Template: AAATicket
en: Free Fields
hu: Szabad mezők

note: Template: AAATicket
en: Merge
hu: Egyesítés

note: Template: AAATicket
en: merged
hu: egyesített

note: Template: AAATicket
en: closed successful
hu: sikeresen lezárva

note: Template: AAATicket
en: closed unsuccessful
hu: sikertelenül lezárva

note: Template: AAATicket
en: Locked Tickets Total
hu: Zárolt jegyek (összes)

note: Template: AAATicket
en: Locked Tickets Reminder Reached
hu: Zárolt jegyek (emlékeztető elérve)

note: Template: AAATicket
en: Locked Tickets New
hu: Zárolt jegyek (új)

note: Template: AAATicket
en: Responsible Tickets Total
hu: Felelős jegyek (összes)

note: Template: AAATicket
en: Responsible Tickets New
hu: Felelős jegyek (új)

note: Template: AAATicket
en: Responsible Tickets Reminder Reached
hu: Felelős jegyek (emlékeztető elérve)

note: Template: AAATicket
en: Watched Tickets Total
hu: Megfigyelt jegyek (összes)

note: Template: AAATicket
en: Watched Tickets New
hu: Megfigyelt jegyek (új)

note: Template: AAATicket
en: Watched Tickets Reminder Reached
hu: Megfigyelt jegyek (emlékeztető elérve)

note: Template: AAATicket
en: All tickets
hu: Összes jegy

note: Template: AAATicket
en: Available tickets
hu: Elérhető jegyek

note: Template: AAATicket
en: Escalation
hu: Eszkaláció

note: Template: AAATicket
en: last-search
hu: utolsó-keresés

note: Template: AAATicket
en: QueueView
hu: Várólista nézet

note: Template: AAATicket
en: Ticket Escalation View
hu: Jegy eszkaláció nézet

note: Template: AAATicket
en: Message from
hu: Üzenet tőle

note: Template: AAATicket
en: End message
hu: Üzenet vége

note: Template: AAATicket
en: Forwarded message from
hu: Továbbított üzenet tőle

note: Template: AAATicket
en: End forwarded message
hu: Továbbított üzenet vége

note: Template: AAATicket
en: Bounce Article to a different mail address
hu: Bejegyzés visszaküldése egy másik e-mail címre

note: Template: AAATicket
en: Reply to note
hu: Válasz a jegyzetre

note: Template: AAATicket
en: new
hu: új

note: Template: AAATicket
en: open
hu: nyitott

note: Template: AAATicket
en: Open
hu: Nyitott

note: Template: AAATicket
en: Open tickets
hu: Nyitott jegyek

note: Template: AAATicket
en: closed
hu: lezárva

note: Template: AAATicket
en: Closed
hu: Lezárva

note: Template: AAATicket
en: Closed tickets
hu: Lezárt jegyek

note: Template: AAATicket
en: removed
hu: törölt

note: Template: AAATicket
en: pending reminder
hu: emlékeztető függőben

note: Template: AAATicket
en: pending auto
hu: automatikus függőben

note: Template: AAATicket
en: pending auto close+
hu: automatikus lezárás függőben+

note: Template: AAATicket
en: pending auto close-
hu: automatikus lezárás függőben-

note: Template: AAATicket
en: email-external
hu: külső e-mail

note: Template: AAATicket
en: email-internal
hu: belső e-mail

note: Template: AAATicket
en: note-external
hu: külső jegyzet

note: Template: AAATicket
en: note-internal
hu: belső jegyzet

note: Template: AAATicket
en: note-report
hu: jegyzet jelentés

note: Template: AAATicket
en: phone
hu: telefon

note: Template: AAATicket
en: sms
hu: SMS

note: Template: AAATicket
en: webrequest
hu: webkérés

note: Template: AAATicket
en: lock
hu: zárolt

note: Template: AAATicket
en: unlock
hu: feloldott

note: Template: AAATicket
en: very low
hu: nagyon alacsony

note: Template: AAATicket
en: low
hu: alacsony

note: Template: AAATicket
en: normal
hu: normál

note: Template: AAATicket
en: high
hu: magas

note: Template: AAATicket
en: very high
hu: nagyon magas

note: Template: AAATicket
en: 1 very low
hu: 1 nagyon alacsony

note: Template: AAATicket
en: 2 low
hu: 2 alacsony

note: Template: AAATicket
en: 3 normal
hu: 3 normál

note: Template: AAATicket
en: 4 high
hu: 4 magas

note: Template: AAATicket
en: 5 very high
hu: 5 nagyon magas

note: Template: AAATicket
en: auto follow up
hu: automatikus követés

note: Template: AAATicket
en: auto reject
hu: automatikus elutasítás

note: Template: AAATicket
en: auto remove
hu: automatikus eltávolítás

note: Template: AAATicket
en: auto reply
hu: automatikus válasz

note: Template: AAATicket
en: auto reply/new ticket
hu: automatikus válasz/új jegy

note: Template: AAATicket
en: Create
hu: Létrehozás

note: Template: AAATicket
en: Answer
hu: Válasz

note: Template: AAATicket
en: Phone call
hu: Telefonhívás

note: Template: AAATicket
en: Ticket "%s" created!
hu: Jegy létrehozva: „%s”!

note: Template: AAATicket
en: Ticket Number
hu: Jegyszám

note: Template: AAATicket
en: Ticket Object
hu: Jegyobjektum

note: Template: AAATicket
en: No such Ticket Number "%s"! Can't link it!
hu: Nincs „%s” számú jegy! Nem lehet összekapcsolni!

note: Template: AAATicket
en: You don't have write access to this ticket.
hu: Nincs írási joga ehhez a jegyhez.

note: Template: AAATicket
en: Sorry, you need to be the ticket owner to perform this action.
hu: Sajnáljuk, a jegy tulajdonosának kell lennie a művelet végrehajtásához.

note: Template: AAATicket
en: Please change the owner first.
hu: Először változtassa meg a tulajdonost.

note: Template: AAATicket
en: Ticket selected.
hu: Kijelölt jegy.

note: Template: AAATicket
en: Ticket is locked by another agent.
hu: A jegyet egy másik ügyintéző zárolta.

note: Template: AAATicket
en: Ticket locked.
hu: Zárolt jegy.

note: Template: AAATicket
en: Don't show closed Tickets
hu: Ne jelenítse meg a lezárt jegyeket.

note: Template: AAATicket
en: Show closed Tickets
hu: Lezárt jegyek megtekintése

note: Template: AAATicket
en: New Article
hu: Új bejegyzés

note: Template: AAATicket
en: Unread article(s) available
hu: Olvasatlan bejegyzések érhetők el

note: Template: AAATicket
en: Remove from list of watched tickets
hu: Eltávolítás a megfigyelt jegyek listájáról

note: Template: AAATicket
en: Add to list of watched tickets
hu: Hozzáadás a megfigyelt jegyek listájához

note: Template: AAATicket
en: Email-Ticket
hu: E-mail jegy

note: Template: AAATicket
en: Create new Email Ticket
hu: Új e-mail jegy létrehozása

note: Template: AAATicket
en: Phone-Ticket
hu: Telefonos jegy

note: Template: AAATicket
en: Search Tickets
hu: Jegyek keresése

note: Template: AAATicket
en: Customer Realname
hu: Ügyfél valódi neve

note: Template: AAATicket
en: Customer History
hu: Ügyfél előzmények

note: Template: AAATicket
en: Edit Customer Users
hu: Ügyfél-felhasználók szerkesztése

note: Template: AAATicket
en: Edit Customer
hu: Ügyfél szerkesztése

note: Template: AAATicket
en: Bulk Action
hu: Tömeges művelet

note: Template: AAATicket
en: Bulk Actions on Tickets
hu: Tömeges művelet a jegyeken

note: Template: AAATicket
en: Send Email and create a new Ticket
hu: E-mail küldése és új jegy létrehozása

note: Template: AAATicket
en: Create new Email Ticket and send this out (Outbound)
hu: Új e-mail jegy létrehozása és kiküldése (kimenő)

note: Template: AAATicket
en: Create new Phone Ticket (Inbound)
hu: Új telefonos jegy létrehozása (bejövő)

note: Template: AAATicket
en: Address %s replaced with registered customer address.
hu: A(z) %s cím kicserélve a regisztrált ügyfél címével.

note: Template: AAATicket
en: Customer user automatically added in Cc.
hu: Az ügyfél-felhasználó automatikusan hozzáadva a másolati mezőhöz.

note: Template: AAATicket
en: Overview of all open Tickets
hu: Összes nyitott jegy áttekintése

note: Template: AAATicket
en: Locked Tickets
hu: Zárolt jegyek

note: Template: AAATicket
en: My Locked Tickets
hu: Saját zárolt jegyek

note: Template: AAATicket
en: My Watched Tickets
hu: Saját megfigyelt jegyek

note: Template: AAATicket
en: My Responsible Tickets
hu: Saját felelős jegyek

note: Template: AAATicket
en: Watched Tickets
hu: Megfigyelt jegyek

note: Template: AAATicket
en: Watched
hu: Megfigyelt

note: Template: AAATicket
en: Watch
hu: Megfigyelés

note: Template: AAATicket
en: Unwatch
hu: Leiratkozás

note: Template: AAATicket
en: Lock it to work on it
hu: Zárolás a rajta végzett munkához

note: Template: AAATicket
en: Unlock to give it back to the queue
hu: Feloldás a várakozási sorba való visszarakáshoz

note: Template: AAATicket
en: Show the ticket history
hu: Jegy előzményeinek megjelenítése

note: Template: AAATicket
en: Print this ticket
hu: Jegy nyomtatása

note: Template: AAATicket
en: Print this article
hu: Bejegyzés nyomtatása

note: Template: AAATicket
en: Split
hu: Felosztás

note: Template: AAATicket
en: Split this article
hu: Bejegyzés felosztása

note: Template: AAATicket
en: Forward article via mail
hu: Bejegyzés továbbítása levélben

note: Template: AAATicket
en: Change the ticket priority
hu: Jegy prioritásának módosítása

note: Template: AAATicket
en: Change the ticket free fields!
hu: Módosítsa a jegy szabad mezőit!

note: Template: AAATicket
en: Link this ticket to other objects
hu: Jegy összekapcsolása más objektumokkal

note: Template: AAATicket
en: Change the owner for this ticket
hu: Tulajdonos módosítása ennél a jegynél

note: Template: AAATicket
en: Change the  customer for this ticket
hu: Ügyfél módosítása ennél a jegynél

note: Template: AAATicket
en: Add a note to this ticket
hu: Jegyzet hozzáadása a jegyhez

note: Template: AAATicket
en: Merge into a different ticket
hu: Egyesítés egy másik jeggyel

note: Template: AAATicket
en: Set this ticket to pending
hu: Jegy beállítása függőre

note: Template: AAATicket
en: Close this ticket
hu: Jegy lezárása

note: Template: AAATicket
en: Look into a ticket!
hu: Tekintsen bele egy jegybe!

note: Template: AAATicket
en: Delete this ticket
hu: Jegy törlése

note: Template: AAATicket
en: Mark as Spam!
hu: Megjelölés szemétként!

note: Template: AAATicket
en: My Queues
hu: Saját várólisták

note: Template: AAATicket
en: Shown Tickets
hu: Megjelenített jegyek

note: Template: AAATicket
en: Shown Columns
hu: Megjelenített oszlopok

note: Template: AAATicket
en: Your email with ticket number "<OTRS_TICKET>" is merged to "<OTRS_MERGE_TO_TICKET>".
hu: Az Ön „<OTRS_TICKET>” jegyszámú levele egyesítve lett a következővel: „<OTRS_MERGE_TO_TICKET>”.

note: Template: AAATicket
en: Ticket %s: first response time is over (%s)!
hu: %s jegy: az első válaszidő lejárt (%s)!

note: Template: AAATicket
en: Ticket %s: first response time will be over in %s!
hu: %s jegy: az első válaszidő le fog járni %s időn belül!

note: Template: AAATicket
en: Ticket %s: update time is over (%s)!
hu: %s jegy: a frissítés ideje lejárt (%s)!

note: Template: AAATicket
en: Ticket %s: update time will be over in %s!
hu: %s jegy: a frissítés ideje le fog járni %s időn belül!

note: Template: AAATicket
en: Ticket %s: solution time is over (%s)!
hu: %s jegy: a megoldás ideje lejárt (%s)!

note: Template: AAATicket
en: Ticket %s: solution time will be over in %s!
hu: %s jegy: a megoldás ideje le fog járni %s időn belül!

note: Template: AAATicket
en: There are more escalated tickets!
hu: Több eszkalált jegy van!

note: Template: AAATicket
en: Plain Format
hu: Egyszerű formátum

note: Template: AAATicket
en: Reply All
hu: Válasz mindenkinek

note: Template: AAATicket
en: Direction
hu: Irány

note: Template: AAATicket
en: New ticket notification
hu: Új jegy értesítés

note: Template: AAATicket
en: Send me a notification if there is a new ticket in "My Queues".
hu: Küldjön egy értesítést, ha új jegy van a „Saját várólistámban”.

note: Template: AAATicket
en: Send new ticket notifications
hu: Új jegy értesítések küldése

note: Template: AAATicket
en: Ticket follow up notification
hu: Jegy követési értesítés

note: Template: AAATicket
en: Send me a notification if a customer sends a follow up and I'm the owner of the ticket or the ticket is unlocked and is in one of my subscribed queues.
hu: Küldjön egy értesítést, ha egy ügyfél követést küld és én vagyok a jegy tulajdonosa, vagy a jegy feloldott és a feliratkozott várólistáim egyikében van.

note: Template: AAATicket
en: Send ticket follow up notifications
hu: Jegy követési értesítések küldése

note: Template: AAATicket
en: Ticket lock timeout notification
hu: Jegyzárolási időkorlát értesítés

note: Template: AAATicket
en: Send me a notification if a ticket is unlocked by the system.
hu: Küldjön egy értesítést, ha egy jegyet feloldott a rendszer.

note: Template: AAATicket
en: Send ticket lock timeout notifications
hu: Jegyzárolási időkorlát értesítések küldése

note: Template: AAATicket
en: Ticket move notification
hu: Jegy áthelyezési értesítés

note: Template: AAATicket
en: Send me a notification if a ticket is moved into one of "My Queues".
hu: Küldjön egy értesítést, ha egy jegyet a „Saját várólistáim” egyikébe helyeztek át.

note: Template: AAATicket
en: Send ticket move notifications
hu: Jegy áthelyezési értesítések küldése

note: Template: AAATicket
en: Your queue selection of your favourite queues. You also get notified about those queues via email if enabled.
hu: Az előnyben részesített várólistáknak a várólista kiválasztása. Értesítést is kaphat azokról a várólistákról e-mailben, ha engedélyezve van.

note: Template: AAATicket
en: Custom Queue
hu: Egyéni várólista

note: Template: AAATicket
en: QueueView refresh time
hu: Várólista nézet frissítési ideje

note: Template: AAATicket
en: If enabled, the QueueView will automatically refresh after the specified time.
hu: Ha engedélyezve van, a várólista nézet automatikusan frissítve lesz egy megadott idő után.

note: Template: AAATicket
en: Refresh QueueView after
hu: Várólista nézet frissítése ennyi idő után

note: Template: AAATicket
en: Screen after new ticket
hu: Új jegy utáni képernyő

note: Template: AAATicket
en: Show this screen after I created a new ticket
hu: Ezen képernyő megjelenítése egy új jegy létrehozása után

note: Template: AAATicket
en: Closed Tickets
hu: Lezárt jegyek

note: Template: AAATicket
en: Show closed tickets.
hu: Lezárt jegyek megjelenítése.

note: Template: AAATicket
en: Max. shown Tickets a page in QueueView.
hu: Az egy lapon megjelenített jegyek számának maximuma várólista nézetben.

note: Template: AAATicket
en: Ticket Overview "Small" Limit
hu: „Kis” jegyáttekintés korlát

note: Template: AAATicket
en: Ticket limit per page for Ticket Overview "Small"
hu: Oldalankénti jegykorlát a „Kis” jegyáttekintéshez

note: Template: AAATicket
en: Ticket Overview "Medium" Limit
hu: „Közepes” jegyáttekintés korlát

note: Template: AAATicket
en: Ticket limit per page for Ticket Overview "Medium"
hu: Oldalankénti jegykorlát a „Közepes” jegyáttekintéshez

note: Template: AAATicket
en: Ticket Overview "Preview" Limit
hu: „Előnézet” jegyáttekintés korlát

note: Template: AAATicket
en: Ticket limit per page for Ticket Overview "Preview"
hu: Oldalankénti jegykorlát az „Előnézet” jegyáttekintéshez

note: Template: AAATicket
en: Ticket watch notification
hu: Jegy megfigyelési értesítés

note: Template: AAATicket
en: Send me the same notifications for my watched tickets that the ticket owners will get.
hu: Ugyanazokat az értesítéseket küldje el nekem a megfigyelt jegyeimhez, amelyeket a jegy tulajdonosa fog kapni.

note: Template: AAATicket
en: Send ticket watch notifications
hu: Jegy megfigyelési értesítések küldése

note: Template: AAATicket
en: Out Of Office Time
hu: Irodán kívüli idő

note: Template: AAATicket
en: New Ticket
hu: Új jegy

note: Template: AAATicket
en: Create new Ticket
hu: Új jegy létrehozása

note: Template: AAATicket
en: Customer called
hu: Ügyfél telefonált

note: Template: AAATicket
en: phone call
hu: telefonhívás

note: Template: AAATicket
en: Phone Call Outbound
hu: Kimenő telefonhívás

note: Template: AAATicket
en: Phone Call Inbound
hu: Bejövő telefonhívás

note: Template: AAATicket
en: Reminder Reached
hu: Emlékeztető lejár

note: Template: AAATicket
en: Reminder Tickets
hu: Emlékeztető jegyek

note: Template: AAATicket
en: Escalated Tickets
hu: Eszkalált jegyek

note: Template: AAATicket
en: New Tickets
hu: Új jegyek

note: Template: AAATicket
en: Open Tickets / Need to be answered
hu: Nyitott jegyek / Válaszra várnak

note: Template: AAATicket
en: All open tickets, these tickets have already been worked on, but need a response
hu: Minden nyitott jegy, ezeken a jegyeken már dolgoztak, de válaszra várnak

note: Template: AAATicket
en: All new tickets, these tickets have not been worked on yet
hu: Minden új jegy, ezeken a jegyeken még nem dolgoztak

note: Template: AAATicket
en: All escalated tickets
hu: Minden eszkalált jegy

note: Template: AAATicket
en: All tickets with a reminder set where the reminder date has been reached
hu: Minden emlékeztetővel beállított jegy, ahol az emlékeztető dátuma lejárt

note: Template: AAATicket
en: Archived tickets
hu: Archivált jegyek

note: Template: AAATicket
en: Unarchived tickets
hu: Archiválatlan jegyek

note: Template: AAATicket
en: Ticket Information
hu: Jegyinformációk

note: Template: AAATicket
en: including subqueues
hu: alvárólisták felvétele

note: Template: AAATicket
en: excluding subqueues
hu: alvárólisták kizárása

note: Template: AAAWeekDay
en: Sun
hu: v

note: Template: AAAWeekDay
en: Mon
hu: h

note: Template: AAAWeekDay
en: Tue
hu: k

note: Template: AAAWeekDay
en: Wed
hu: sze

note: Template: AAAWeekDay
en: Thu
hu: cs

note: Template: AAAWeekDay
en: Fri
hu: p

note: Template: AAAWeekDay
en: Sat
hu: szo

note: Template: AdminACL
en: ACL Management
hu: ACL kezelés

note: Template: AdminACL
en: Filter for ACLs
hu: Szűrő az ACL-ekhez

note: Template: AdminACL
en: Filter
hu: Szűrő

note: Template: AdminACL
en: ACL Name
hu: ACL név

note: Template: AdminACL
en: Actions
hu: Műveletek

note: Template: AdminACL
en: Create New ACL
hu: Új ACL létrehozása

note: Template: AdminACL
en: Deploy ACLs
hu: ACL-ek telepítése

note: Template: AdminACL
en: Export ACLs
hu: ACL-ek exportálása

note: Template: AdminACL
en: Configuration import
hu: Beállítás importálás

note: Template: AdminACL
en: Here you can upload a configuration file to import ACLs to your system. The file needs to be in .yml format as exported by the ACL editor module.
hu: Itt tud egy beállítófájlt feltölteni az ACL-ek importálásához a rendszerre. A fájlnak .yml formátumban kell lennie, ahogy az ACL szerkesztőmodul exportálta.

note: Template: AdminACL
en: This field is required.
hu: Ez a mező kötelező.

note: Template: AdminACL
en: Overwrite existing ACLs?
hu: Felülírja a meglévő ACL-eket?

note: Template: AdminACL
en: Upload ACL configuration
hu: ACL beállítás feltöltése

note: Template: AdminACL
en: Import ACL configuration(s)
hu: ACL beállítások importálása

note: Template: AdminACL
en: To create a new ACL you can either import ACLs which were exported from another system or create a complete new one.
hu: Egy új ACL létrehozásához importálhat másik rendszerből exportált ACL-eket, vagy létrehozhat egy teljesen újat.

note: Template: AdminACL
en: Changes to the ACLs here only affect the behavior of the system, if you deploy the ACL data afterwards. By deploying the ACL data, the newly made changes will be written to the configuration.
hu: Az ACL-eken itt elvégzett módosítás csak akkor lesz hatással a rendszer viselkedésére, ha azután telepíti az ACL adatokat. Az ACL adatok telepítésével az újonnan elvégzett módosítások be lesznek írva a beállításokba.

note: Template: AdminACL
en: ACLs
hu: ACL-ek

note: Template: AdminACL
en: Please note: This table represents the execution order of the ACLs. If you need to change the order in which ACLs are executed, please change the names of the affected ACLs.
hu: Ne feledje: Ez a táblázat az ACL-ek végrehajtási sorrendjét tünteti fel. Ha módosítani kell az ACL-ek végrehajtási sorrendjén, változtassa meg az érintett ACL-ek neveit.

note: Template: AdminACL
en: ACL name
hu: ACL név

note: Template: AdminACL
en: Validity
hu: Érvényesség

note: Template: AdminACL
en: Copy
hu: Másolás

note: Template: AdminACL
en: No data found.
hu: Nem található adat

note: Template: AdminACLEdit
en: Edit ACL %s
hu: %s ACL szerkesztése

note: Template: AdminACLEdit
en: Go to overview
hu: Ugrás az áttekintőhöz

note: Template: AdminACLEdit
en: Delete ACL
hu: ACL törlése

note: Template: AdminACLEdit
en: Delete Invalid ACL
hu: Érvénytelen ACL törlése

note: Template: AdminACLEdit
en: Match settings
hu: Illesztési beállítások

note: Template: AdminACLEdit
en: Set up matching criteria for this ACL. Use 'Properties' to match the current screen or 'PropertiesDatabase' to match attributes of the current ticket that are in the database.
hu: Illesztési feltétel beállítása ehhez az ACL-hez. Használja a „Properties” értéket a jelenlegi képernyő megfeleltetéséhez, vagy a „PropertiesDatabase” értéket az adatbázisban lévő jelenlegi jegy megfeleltetéséhez.

note: Template: AdminACLEdit
en: Change settings
hu: Változtatási beállítások

note: Template: AdminACLEdit
en: Set up what you want to change if the criteria match. Keep in mind that 'Possible' is a white list, 'PossibleNot' a black list.
hu: Állítsa be, amit módosítani szeretne a feltétel egyezésekor. Ne feledkezzen meg arról, hogy a „Possible” a fehérlista, a „PossibleNot” a feketelista.

note: Template: AdminACLEdit
en: Check the official
hu: Nézze meg a hivatalos

note: Template: AdminACLEdit
en: documentation
hu: dokumentációt

note: Template: AdminACLEdit
en: Show or hide the content
hu: A tartalom megjelenítése vagy elrejtése

note: Template: AdminACLEdit
en: Edit ACL information
hu: ACL információk szerkesztése

note: Template: AdminACLEdit
en: Stop after match
hu: Leállítás találat után

note: Template: AdminACLEdit
en: Edit ACL structure
hu: ACL struktúra szerkesztése

note: Template: AdminACLEdit
en: Save
hu: Mentés

note: Template: AdminACLEdit
en: or
hu: vagy

note: Template: AdminACLEdit
en: Save and finish
hu: Mentés és befejezés

note: Template: AdminACLEdit
en: Do you really want to delete this ACL?
hu: Valóban törölni szeretné ezt az ACL-t?

note: Template: AdminACLEdit
en: This item still contains sub items. Are you sure you want to remove this item including its sub items?
hu: Ez az elem még mindig tartalmaz részelemeket. Biztosan törölni szeretné ezt az elemet a részelemeivel együtt?

note: Template: AdminACLEdit
en: An item with this name is already present.
hu: Már létezik egy elem ezzel a névvel.

note: Template: AdminACLEdit
en: Add all
hu: Összes hozzáadása

note: Template: AdminACLEdit
en: There was an error reading the ACL data.
hu: Hiba történt az ACL adatok olvasásakor.

note: Template: AdminACLNew
en: Create a new ACL by submitting the form data. After creating the ACL, you will be able to add configuration items in edit mode.
hu: Egy új ACL létrehozása az űrlapadatok beküldésével. Az ACL létrehozása után lesz képes beállítási elemek hozzáadására szerkesztés módban.

note: Template: AdminAttachment
en: Attachment Management
hu: Mellékletkezelés

note: Template: AdminAttachment
en: Add attachment
hu: Melléklet hozzáadása

note: Template: AdminAttachment
en: List
hu: Lista

note: Template: AdminAttachment
en: Download file
hu: Fájl letöltése

note: Template: AdminAttachment
en: Delete this attachment
hu: Melléklet törlése

note: Template: AdminAttachment
en: Add Attachment
hu: Melléklet hozzáadása

note: Template: AdminAttachment
en: Edit Attachment
hu: Melléklet szerkesztése

note: Template: AdminAutoResponse
en: Auto Response Management
hu: Automatikus válaszkezelés

note: Template: AdminAutoResponse
en: Add auto response
hu: Automatikus válasz hozzáadása

note: Template: AdminAutoResponse
en: Add Auto Response
hu: Automatikus válasz hozzáadása

note: Template: AdminAutoResponse
en: Edit Auto Response
hu: Automatikus válasz szerkesztése

note: Template: AdminAutoResponse
en: Response
hu: Válasz

note: Template: AdminAutoResponse
en: Auto response from
hu: Automatikus válasz feladója

note: Template: AdminAutoResponse
en: Reference
hu: Hivatkozás

note: Template: AdminAutoResponse
en: You can use the following tags
hu: A következő címkéket használhatja

note: Template: AdminAutoResponse
en: To get the first 20 character of the subject.
hu: A tárgy első 20 karakterének lekéréséhez.

note: Template: AdminAutoResponse
en: To get the first 5 lines of the email.
hu: Az e-mail első 5 sorának lekéréséhez.

note: Template: AdminAutoResponse
en: To get the realname of the ticket's customer user (if given).
hu: A jegy ügyfél-felhasználója valódi nevének lekéréséhez (ha meg van adva).

note: Template: AdminAutoResponse
en: To get the article attribute
hu: A bejegyzés jellemzőjének lekéréséhez

note: Template: AdminAutoResponse
en:  e. g.
hu:  például

note: Template: AdminAutoResponse
en: Options of the current customer user data
hu: A jelenlegi ügyfél-felhasználó adatainak beállításai

note: Template: AdminAutoResponse
en: Ticket owner options
hu: Jegytulajdonos beállításai

note: Template: AdminAutoResponse
en: Ticket responsible options
hu: Jegyfelelős beállításai

note: Template: AdminAutoResponse
en: Options of the current user who requested this action
hu: A jelenlegi felhasználó beállításai, aki ezt a műveletet kérte

note: Template: AdminAutoResponse
en: Options of the ticket data
hu: A jegy adatainak beállításai

note: Template: AdminAutoResponse
en: Options of ticket dynamic fields internal key values
hu: A jegy dinamikus mezői belső kulcs értékeinek beállításai

note: Template: AdminAutoResponse
en: Options of ticket dynamic fields display values, useful for Dropdown and Multiselect fields
hu: A jegy dinamikus mezői megjelenített értékeinek beállításai, legördülő és többválasztós mezőknél hasznos

note: Template: AdminAutoResponse
en: Config options
hu: Konfigurációs beállítások

note: Template: AdminAutoResponse
en: Example response
hu: Példa válasz

note: Template: AdminCloudServiceSupportDataCollector
en: Cloud Service Management
hu: Felhőszolgáltatás kezelés

note: Template: AdminCloudServiceSupportDataCollector
en: Support Data Collector
hu: Támogatási adatgyűjtő

note: Template: AdminCloudServiceSupportDataCollector
en: Support data collector
hu: Támogatási adatgyűjtő

note: Template: AdminCloudServiceSupportDataCollector
en: Hint
hu: Tipp

note: Template: AdminCloudServiceSupportDataCollector
en: Currently support data is only shown in this system.
hu: Jelenleg a támogatási adatok csak ezen a rendszeren jelennek meg.

note: Template: AdminCloudServiceSupportDataCollector
en: It is highly recommended to send this data to OTRS Group in order to get better support.
hu: Erősen javasolt az adatok elküldése az OTRS csoportnak annak érdekében, hogy jobb támogatást kapjon.

note: Template: AdminCloudServiceSupportDataCollector
en: Configuration
hu: Beállítás

note: Template: AdminCloudServiceSupportDataCollector
en: Send support data
hu: Támogatási adatok küldése

note: Template: AdminCloudServiceSupportDataCollector
en: This will allow the system to send additional support data information to OTRS Group.
hu: Ez lehetővé fogja tenni a rendszer számára további támogatási adatok információinak küldését az OTRS csoportnak.

note: Template: AdminCloudServiceSupportDataCollector
en: System Registration
hu: Rendszer regisztráció

note: Template: AdminCloudServiceSupportDataCollector
en: To enable data sending, please register your system with OTRS Group or update your system registration information (make sure to activate the 'send support data' option.)
hu: Az adatküldés engedélyezéséhez regisztrálja a rendszerét az OTRS csoporttal, vagy frissítse a rendszer regisztrációjának információit (győződjön meg arról, hogy aktiválta a „Támogatási adatok küldése” lehetőséget).

note: Template: AdminCloudServiceSupportDataCollector
en: Register this System
hu: A rendszer regisztrálása

note: Template: AdminCloudServiceSupportDataCollector
en: System Registration is disabled for your system. Please check your configuration.
hu: A rendszer regisztráció le van tiltva a rendszerénél. Ellenőrizze a beállításokat.

note: Template: AdminCloudServices
en: System registration is a service of OTRS Group, which provides a lot of advantages!
hu: A rendszer regisztráció az OTRS csoport szolgáltatása, amely számos előnyt biztosít!

note: Template: AdminCloudServices
en: Please note that the use of OTRS cloud services requires the system to be registered.
hu: Ne feledje, hogy az OTRS felhőszolgáltatások használatához a rendszer regisztrációja szükséges.

note: Template: AdminCloudServices
en: Register this system
hu: A rendszer regisztrálása

note: Template: AdminCloudServices
en: Here you can configure available cloud services that communicate securely with %s.
hu: Itt tudja beállítani azokat az elérhető felhőszolgáltatásokat, amelyek biztonságosan kommunikálnak a következővel: %s.

note: Template: AdminCloudServices
en: Available Cloud Services
hu: Elérhető felhőszolgáltatások

note: Template: AdminCloudServices
en: Upgrade to %s
hu: Frissítés a következőre: %s

note: Template: AdminCustomerCompany
en: Customer Management
hu: Ügyfélkezelés

note: Template: AdminCustomerCompany
en: Wildcards like '*' are allowed.
hu: Helyettesítő karakterek (például „*”) engedélyezettek.

note: Template: AdminCustomerCompany
en: Add customer
hu: Ügyfél hozzáadása

note: Template: AdminCustomerCompany
en: Select
hu: Kiválasztás

note: Template: AdminCustomerCompany
en: List (only %s shown - more available)
hu: Lista (csak %s látható - több érhető el)

note: Template: AdminCustomerCompany
en: List (%s total)
hu: Lista (összesen %s)

note: Template: AdminCustomerCompany
en: Please enter a search term to look for customers.
hu: Adjon meg egy keresési kifejezést az ügyfelek kereséséhez.

note: Template: AdminCustomerCompany
en: Add Customer
hu: Ügyfél hozzáadása

note: Template: AdminCustomerUser
en: Customer User Management
hu: Ügyfél-felhasználó kezelés

note: Template: AdminCustomerUser
en: Back to search results
hu: Vissza a keresési eredményekhez

note: Template: AdminCustomerUser
en: Add customer user
hu: Ügyfél-felhasználó hozzáadása

note: Template: AdminCustomerUser
en: Customer user are needed to have a customer history and to login via customer panel.
hu: Az ügyfél-felhasználó az ügyfél-előzményekhez és az ügyfélpanelen keresztüli bejelentkezéshez szükséges.

note: Template: AdminCustomerUser
en: Last Login
hu: Utolsó belépés

note: Template: AdminCustomerUser
en: Login as
hu: Belépés mint

note: Template: AdminCustomerUser
en: Switch to customer
hu: Váltás az ügyfélre

note: Template: AdminCustomerUser
en: Add Customer User
hu: Ügyfél-felhasználó hozzáadása

note: Template: AdminCustomerUser
en: Edit Customer User
hu: Ügyfél-felhasználó szerkesztése

note: Template: AdminCustomerUser
en: This field is required and needs to be a valid email address.
hu: Ez a mező kötelező és érvényes e-mail címet kell tartalmaznia.

note: Template: AdminCustomerUser
en: This email address is not allowed due to the system configuration.
hu: Ez az e-mail cím nem megengedett a rendszerbeállítások miatt.

note: Template: AdminCustomerUser
en: This email address failed MX check.
hu: Ez az e-mail cím megbukott az MX ellenőrzésen.

note: Template: AdminCustomerUser
en: DNS problem, please check your configuration and the error log.
hu: DNS probléma, ellenőrizze a beállításokat és a hibanaplót.

note: Template: AdminCustomerUser
en: The syntax of this email address is incorrect.
hu: Ennek az e-mail címnek hibás a szintaxisa.

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Manage Customer-Group Relations
hu: Ügyfél-csoport kapcsolatok kezelése

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Notice
hu: Értesítés

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: This feature is disabled!
hu: Ez a szolgáltatás le van tiltva!

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Just use this feature if you want to define group permissions for customers.
hu: Csak akkor használja ezt a szolgáltatást, ha csoportjogosultságokat szeretne meghatározni az ügyfelekhez.

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Enable it here!
hu: Itt engedélyezze!

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Edit Customer Default Groups
hu: Alapértelmezett ügyfélcsoportok szerkesztése

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: These groups are automatically assigned to all customers.
hu: Ezek a csoportok automatikusan hozzá vannak rendelve minden ügyfélhez.

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: You can manage these groups via the configuration setting "CustomerGroupAlwaysGroups".
hu: Ezeket a csoportokat a „CustomerGroupAlwaysGroups” beállításon keresztül kezelheti.

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Filter for Groups
hu: Szűrő a csoportokhoz

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Just start typing to filter...
hu: Csak kezdjen el gépelni a szűréshez…

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Select the customer:group permissions.
hu: A customer:group jogosultságok kiválasztása.

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: If nothing is selected, then there are no permissions in this group (tickets will not be available for the customer).
hu: Ha semmi sincs kiválasztva, akkor ebben a csoportban nincsenek jogosultságok (a jegyek nem lesznek elérhetők az ügyfeleknek).

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Search Results
hu: Keresési eredmények

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Customers
hu: Ügyfelek

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: No matches found.
hu: Nincs találat.

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Groups
hu: Csoportok

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Change Group Relations for Customer
hu: Csoportkapcsolatok megváltoztatása egy ügyfélnél

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Change Customer Relations for Group
hu: Ügyfélkapcsolatok megváltoztatása egy csoportnál

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Toggle %s Permission for all
hu: A(z) %s jogosultság ki- vagy bekapcsolása mindenkinek

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Toggle %s permission for %s
hu: A(z) %s jogosultság ki- vagy bekapcsolása ehhez: %s

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Customer Default Groups:
hu: Alapértelmezett ügyfélcsoportok

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: No changes can be made to these groups.
hu: Nem lehet változtatni ezeken a csoportokon.

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: ro
hu: csak olvasás

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Read only access to the ticket in this group/queue.
hu: Csak olvasható hozzáférés ebben a csoportban/várólistában lévő jegyekhez.

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: rw
hu: írás, olvasás

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Full read and write access to the tickets in this group/queue.
hu: Teljes írási és olvasási hozzáférés ebben a csoportban/várólistában lévő jegyekhez.

note: Template: AdminCustomerUserService
en: Manage Customer-Services Relations
hu: Ügyfél-szolgáltatás kapcsolatok kezelése

note: Template: AdminCustomerUserService
en: Edit default services
hu: Alapértelmezett szolgáltatások szerkesztése

note: Template: AdminCustomerUserService
en: Filter for Services
hu: Szűrő a szolgáltatásokhoz

note: Template: AdminCustomerUserService
en: Allocate Services to Customer
hu: Szolgáltatások lefoglalása az ügyfélhez

note: Template: AdminCustomerUserService
en: Allocate Customers to Service
hu: Ügyfelek lefoglalása a szolgáltatáshoz

note: Template: AdminCustomerUserService
en: Toggle active state for all
hu: Aktivált állapot ki- és bekapcsolása mindenkinek

note: Template: AdminCustomerUserService
en: Active
hu: Aktív

note: Template: AdminCustomerUserService
en: Toggle active state for %s
hu: Aktivált állapot ki- és bekapcsolása ehhez: %s

note: Template: AdminDynamicField
en: Dynamic Fields Management
hu: Dinamikus mezők kezelése

note: Template: AdminDynamicField
en: Add new field for object
hu: Új mező hozzáadása az objektumhoz

note: Template: AdminDynamicField
en: To add a new field, select the field type from one of the object's list, the object defines the boundary of the field and it can't be changed after the field creation.
hu: Egy új mező hozzáadásához válassza ki a mezőtípust az objektum listájának egyikéből. Az objektum határozza meg a mező határát, és nem lehet azt megváltoztatni a mező létrehozása után.

note: Template: AdminDynamicField
en: Dynamic Fields List
hu: Dinamikus mezők listája

note: Template: AdminDynamicField
en: Dynamic fields per page
hu: Oldalankénti dinamikus mezők

note: Template: AdminDynamicField
en: Label
hu: Címke

note: Template: AdminDynamicField
en: Order
hu: Sorrend

note: Template: AdminDynamicField
en: Object
hu: Objektum

note: Template: AdminDynamicField
en: Delete this field
hu: Mező törlése

note: Template: AdminDynamicField
en: Do you really want to delete this dynamic field? ALL associated data will be LOST!
hu: Valóban törölni szeretné ezt a dinamikus mezőt? MINDEN hozzárendelt adat EL FOG VESZNI!

note: Template: AdminDynamicField
en: Delete field
hu: Mező törlése

note: Template: AdminDynamicField
en: Deleting the field and its data. This may take a while...
hu: A mező és annak adatai törlése folyamatban van. Ez eltarthat egy ideig…

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: Dynamic Fields
hu: Dinamikus mezők

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: Field
hu: Mező

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: Go back to overview
hu: Vissza az áttekintőhöz

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: General
hu: Általános

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: This field is required, and the value should be alphabetic and numeric characters only.
hu: Ez a mező kötelező, és az értéke csak betű és szám karakter lehet.

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: Must be unique and only accept alphabetic and numeric characters.
hu: Egyedinek kell lennie, és csak betű és szám karaktereket fogad el.

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: Changing this value will require manual changes in the system.
hu: Az érték megváltoztatása kézi módosításokat fog igényelni a rendszeren.

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: This is the name to be shown on the screens where the field is active.
hu: Ez azokon a képernyőkön megjelenítendő név, ahol a mező aktív.

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: Field order
hu: Mezősorrend

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: This field is required and must be numeric.
hu: Ez a mező kötelező, és csak számot tartalmazhat.

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: This is the order in which this field will be shown on the screens where is active.
hu: Ez az a sorrend, amelyben ez a mező meg fog jelenni a képernyőkön, ahol aktív.

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: Field type
hu: Mezőtípus

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: Object type
hu: Objektumtípus

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: Internal field
hu: Belső mező

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: This field is protected and can't be deleted.
hu: Ez a mező védett, és nem lehet törölni.

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: Field Settings
hu: mezőbeállítások

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: Default value
hu: Alapértelmezett érték

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: This is the default value for this field.
hu: Ez az alapértelmezett érték ehhez a mezőhöz.

note: Template: AdminDynamicFieldDateTime
en: Default date difference
hu: Alapértelmezett dátumkülönbség

note: Template: AdminDynamicFieldDateTime
en: This field must be numeric.
hu: Ez a mező csak számot tartalmazhat.

note: Template: AdminDynamicFieldDateTime
en: The difference from NOW (in seconds) to calculate the field default value (e.g. 3600 or -60).
hu: A különbség MOSTANTÓL (másodpercben) a mező alapértelmezett értékének számításához (például 3600 vagy -60).

note: Template: AdminDynamicFieldDateTime
en: Define years period
hu: Éves időszak meghatározása

note: Template: AdminDynamicFieldDateTime
en: Activate this feature to define a fixed range of years (in the future and in the past) to be displayed on the year part of the field.
hu: A szolgáltatás aktiválásával egy rögzített évtartományt határozhat meg (a jövőben vagy a múltban), amely a mező év részében kerül megjelenítésre.

note: Template: AdminDynamicFieldDateTime
en: Years in the past
hu: Elmúlt évek

note: Template: AdminDynamicFieldDateTime
en: Years in the past to display (default: 5 years).
hu: A megjelenítendő elmúlt évek (alapértelmezés: 5 év).

note: Template: AdminDynamicFieldDateTime
en: Years in the future
hu: Jövőbeli évek

note: Template: AdminDynamicFieldDateTime
en: Years in the future to display (default: 5 years).
hu: A megjelenítendő jövőbeli évek (alapértelmezés: 5 év).

note: Template: AdminDynamicFieldDateTime
en: Show link
hu: Hivatkozás megjelenítése

note: Template: AdminDynamicFieldDateTime
en: Here you can specify an optional HTTP link for the field value in Overviews and Zoom screens.
hu: Itt határozható meg egy opcionális HTTP hivatkozás a mező értékéhez az áttekintőben és a nagyítási képernyőkön.

note: Template: AdminDynamicFieldDateTime
en: Link for preview
hu: Hivatkozás az előnézethez

note: Template: AdminDynamicFieldDateTime
en: If filled in, this URL will be used for a preview which is shown when this link is hovered in ticket zoom. Please note that for this to work, the regular URL field above needs to be filled in, too.
hu: Ha ki van töltve, akkor ez az URL lesz használva egy olyan előnézethez, amely akkor jelenik meg, amikor erre a hivatkozásra rámutatnak a jegynagyításban. Ne feledje, hogy ahhoz, hogy ez működjön, a fenti szabályos URL-mezőt is ki kell tölteni.

note: Template: AdminDynamicFieldDateTime
en: Restrict entering of dates
hu: Korlátozás dátumok bevitelére

note: Template: AdminDynamicFieldDateTime
en: Here you can restrict the entering of dates of tickets.
hu: Itt korlátozható a jegyek dátumának bevitele.

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Possible values
hu: Lehetséges értékek

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Key
hu: Kulcs

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Value
hu: Érték

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Remove value
hu: Érték eltávolítása

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Add value
hu: Érték hozzáadása

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Add Value
hu: Érték hozzáadása

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Add empty value
hu: Üres érték hozzáadása

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Activate this option to create an empty selectable value.
hu: Aktiválja ezt a lehetőséget egy üres, kijelölhető érték létrehozásához.

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Tree View
hu: Fa nézet

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Activate this option to display values as a tree.
hu: Aktiválja ezt a lehetőséget az értékek faként való megjelenítéséhez.

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Translatable values
hu: Lefordítható értékek

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: If you activate this option the values will be translated to the user defined language.
hu: Ha aktiválja ezt a lehetőséget, az értékek le lesznek fordítva a felhasználó által megadott nyelvre.

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Note
hu: Jegyzet

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: You need to add the translations manually into the language translation files.
hu: A fordításokat kézzel kell hozzáadnia a nyelv fordítási fájljaihoz.

note: Template: AdminDynamicFieldText
en: Number of rows
hu: Sorok száma

note: Template: AdminDynamicFieldText
en: Specify the height (in lines) for this field in the edit mode.
hu: A mező magasságának megadása (sorokban) a szerkesztő módban.

note: Template: AdminDynamicFieldText
en: Number of cols
hu: Oszlopok száma

note: Template: AdminDynamicFieldText
en: Specify the width (in characters) for this field in the edit mode.
hu: A mező szélességének megadása (karakterekben) a szerkesztő módban.

note: Template: AdminDynamicFieldText
en: Check RegEx
hu: Reguláris kifejezés ellenőrzése

note: Template: AdminDynamicFieldText
en: Here you can specify a regular expression to check the value. The regex will be executed with the modifiers xms.
hu: Itt adhatja meg az értéket ellenőrző reguláris kifejezést. A reguláris kifejezés az xms módosítóval lesz végrehajtva.

note: Template: AdminDynamicFieldText
en: RegEx
hu: Reguláris kifejezés

note: Template: AdminDynamicFieldText
en: Invalid RegEx
hu: Érvénytelen reguláris kifejezés

note: Template: AdminDynamicFieldText
en: Error Message
hu: Hibaüzenet

note: Template: AdminDynamicFieldText
en: Add RegEx
hu: Reguláris kifejezés hozzáadása

note: Template: AdminEmail
en: Admin Notification
hu: Adminisztrátor értesítés

note: Template: AdminEmail
en: With this module, administrators can send messages to agents, group or role members.
hu: Ezzel a modullal az adminisztrátorok üzeneteket küldhetnek az ügyintézőknek, csoportoknak vagy a tagoknak.

note: Template: AdminEmail
en: Create Administrative Message
hu: Adminisztratív üzenet létrehozása

note: Template: AdminEmail
en: Your message was sent to
hu: Az üzenet elküldve a következőknek

note: Template: AdminEmail
en: Send message to users
hu: Üzenet küldése a felhasználóknak

note: Template: AdminEmail
en: Send message to group members
hu: Üzenet küldése a csoport tagjainak

note: Template: AdminEmail
en: Group members need to have permission
hu: A csoport tagjainak jogosultságra van szükségük

note: Template: AdminEmail
en: Send message to role members
hu: Üzenet küldése a szerep tagjainak

note: Template: AdminEmail
en: Also send to customers in groups
hu: Küldés a csoportokban lévő ügyfeleknek is

note: Template: AdminEmail
en: Body
hu: Törzs

note: Template: AdminEmail
en: Send
hu: Küldés

note: Template: AdminGenericAgent
en: Generic Agent
hu: Általános ügyintéző

note: Template: AdminGenericAgent
en: Add job
hu: Feladat hozzáadása

note: Template: AdminGenericAgent
en: Last run
hu: Utolsó futás

note: Template: AdminGenericAgent
en: Run Now!
hu: Futtatás most!

note: Template: AdminGenericAgent
en: Delete this task
hu: Feladat törlése

note: Template: AdminGenericAgent
en: Run this task
hu: Feladat futtatása

note: Template: AdminGenericAgent
en: Job Settings
hu: Feladat-beállítások

note: Template: AdminGenericAgent
en: Job name
hu: Feladatnév

note: Template: AdminGenericAgent
en: The name you entered already exists.
hu: A megadott név már létezik.

note: Template: AdminGenericAgent
en: Toggle this widget
hu: Felületi elem ki- és bekapcsolása

note: Template: AdminGenericAgent
en: Automatic execution (multiple tickets)
hu: Automatikus végrehajtás (több jegy)

note: Template: AdminGenericAgent
en: Execution Schedule
hu: Végrehajtás-ütemezés

note: Template: AdminGenericAgent
en: Schedule minutes
hu: Perc ütemezése

note: Template: AdminGenericAgent
en: Schedule hours
hu: Óra ütemezése

note: Template: AdminGenericAgent
en: Schedule days
hu: Nap ütemezése

note: Template: AdminGenericAgent
en: Currently this generic agent job will not run automatically.
hu: Jelenleg ez az általános ügyintéző feladat nem fut le automatikusan.

note: Template: AdminGenericAgent
en: To enable automatic execution select at least one value from minutes, hours and days!
hu: Az automatikus végrehajtás engedélyezéséhez válasszon legalább egy értéket a perc, óra és nap közül!

note: Template: AdminGenericAgent
en: Event based execution (single ticket)
hu: Eseményalapú végrehajtás (egyetlen jegy)

note: Template: AdminGenericAgent
en: Event Triggers
hu: Esemény-aktiválók

note: Template: AdminGenericAgent
en: List of all configured events
hu: Az összes beállított esemény listája

note: Template: AdminGenericAgent
en: Delete this event
hu: Esemény törlése

note: Template: AdminGenericAgent
en: Additionally or alternatively to a periodic execution, you can define ticket events that will trigger this job.
hu: Egy időszakos végrehajtás mellett vagy helyett meghatározhat olyan jegyeseményeket, amelyek aktiválni fogják ezt a feladatot.

note: Template: AdminGenericAgent
en: If a ticket event is fired, the ticket filter will be applied to check if the ticket matches. Only then the job is run on that ticket.
hu: Ha egy jegyesemény elsül, a jegy szűrő alkalmazásával kerül ellenőrzésre, hogy a jegy illeszkedik-e.

note: Template: AdminGenericAgent
en: Do you really want to delete this event trigger?
hu: Valóban törölni szeretné ezt az esemény-aktiválót?

note: Template: AdminGenericAgent
en: Add Event Trigger
hu: Esemény-aktiváló hozzáadása

note: Template: AdminGenericAgent
en: Add Event
hu: Esemény hozzáadása

note: Template: AdminGenericAgent
en: To add a new event select the event object and event name and click on the "+" button
hu: Egy új esemény hozzáadásához válassza ki az eseményobjektumot és az eseménynevet, majd kattintson a „+” gombra.

note: Template: AdminGenericAgent
en: Duplicate event.
hu: Esemény kettőzése.

note: Template: AdminGenericAgent
en: This event is already attached to the job, Please use a different one.
hu: Ez az esemény már csatolva van a feladathoz, használjon egy másikat.

note: Template: AdminGenericAgent
en: Delete this Event Trigger
hu: Esemény-aktiváló törlése

note: Template: AdminGenericAgent
en: Remove selection
hu: Kijelölés eltávolítása

note: Template: AdminGenericAgent
en: Select Tickets
hu: Jegyek kijelölése

note: Template: AdminGenericAgent
en: (e. g. 10*5155 or 105658*)
hu: (például 10*5155 vagy 105658*)

note: Template: AdminGenericAgent
en: (e. g. 234321)
hu: (például 234321)

note: Template: AdminGenericAgent
en: Customer user
hu: Ügyfél-felhasználó

note: Template: AdminGenericAgent
en: (e. g. U5150)
hu: (például U5150)

note: Template: AdminGenericAgent
en: Fulltext-search in article (e. g. "Mar*in" or "Baue*").
hu: Szabad-szavas keresés a bejegyzésben (például „Mar*in” vagy „Baue*”).

note: Template: AdminGenericAgent
en: Agent
hu: Ügyintéző

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket lock
hu: Jegyzár

note: Template: AdminGenericAgent
en: Create times
hu: Létrehozási idők

note: Template: AdminGenericAgent
en: No create time settings.
hu: Nincsenek létrehozási idő beállítások.

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket created
hu: Jegy létrehozva

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket created between
hu: Jegy létrehozva a következő időpontok között

note: Template: AdminGenericAgent
en: Last changed times
hu: Utolsó módosítási idők

note: Template: AdminGenericAgent
en: No last changed time settings.
hu: Nincsenek utolsó módosítási idő beállítások.

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket last changed
hu: Jegy utoljára módosítva

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket last changed between
hu: Jegy utoljára módosítva a következő időpontok között

note: Template: AdminGenericAgent
en: Change times
hu: Módosítási idők

note: Template: AdminGenericAgent
en: No change time settings.
hu: Nincsenek módosítási idő beállítások.

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket changed
hu: Jegy módosítva

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket changed between
hu: Jegy módosítva a következő időpontok között

note: Template: AdminGenericAgent
en: Close times
hu: Lezárási idők

note: Template: AdminGenericAgent
en: No close time settings.
hu: Nincsenek lezárási idő beállítások.

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket closed
hu: Jegy lezárva

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket closed between
hu: Jegy lezárva a következő időpontok között

note: Template: AdminGenericAgent
en: Pending times
hu: Várakozási idők

note: Template: AdminGenericAgent
en: No pending time settings.
hu: Nincsenek várakozási idő beállítások.

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket pending time reached
hu: Jegy várakozási ideje elérve

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket pending time reached between
hu: Jegy várakozási ideje elérve a következő időpontok között

note: Template: AdminGenericAgent
en: Escalation times
hu: Eszkalációs idők

note: Template: AdminGenericAgent
en: No escalation time settings.
hu: Nincsenek eszkalációs idő beállítások.

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket escalation time reached
hu: Jegy eszkalációs ideje elérve

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket escalation time reached between
hu: Jegy eszkalációs ideje elérve a következő időpontok között

note: Template: AdminGenericAgent
en: Escalation - first response time
hu: Eszkaláció - első válaszidő

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket first response time reached
hu: Jegy első válaszideje elérve

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket first response time reached between
hu: Jegy első válaszideje elérve a következő időpontok között

note: Template: AdminGenericAgent
en: Escalation - update time
hu: Eszkaláció - frissítési idő

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket update time reached
hu: Jegy frissítési ideje elérve

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket update time reached between
hu: Jegy frissítési ideje elérve a következő időpontok között

note: Template: AdminGenericAgent
en: Escalation - solution time
hu: Eszkaláció - megoldási idő

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket solution time reached
hu: Jegy megoldási ideje elérve

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket solution time reached between
hu: Jegy megoldási ideje elérve a következő időpontok között

note: Template: AdminGenericAgent
en: Archive search option
hu: Archívumkeresési beállítások

note: Template: AdminGenericAgent
en: Update/Add Ticket Attributes
hu: Jegyjellemzők frissítése/hozzáadása

note: Template: AdminGenericAgent
en: Set new service
hu: Új szolgáltatás beállítása

note: Template: AdminGenericAgent
en: Set new Service Level Agreement
hu: Új szolgáltatási szint megállapodás beállítása

note: Template: AdminGenericAgent
en: Set new priority
hu: Új prioritás beállítása

note: Template: AdminGenericAgent
en: Set new queue
hu: Új várólista beállítása

note: Template: AdminGenericAgent
en: Set new state
hu: Új állapot beállítása

note: Template: AdminGenericAgent
en: Pending date
hu: Várakozási dátum

note: Template: AdminGenericAgent
en: Set new agent
hu: Új ügyintéző beállítása

note: Template: AdminGenericAgent
en: new owner
hu: új tulajdonos

note: Template: AdminGenericAgent
en: new responsible
hu: új felelős

note: Template: AdminGenericAgent
en: Set new ticket lock
hu: Új jegyzár beállítása

note: Template: AdminGenericAgent
en: New customer user
hu: Új ügyfél-felhasználó

note: Template: AdminGenericAgent
en: New customer ID
hu: Új ügyfél-azonosító

note: Template: AdminGenericAgent
en: New title
hu: Új cím

note: Template: AdminGenericAgent
en: New type
hu: Új típus

note: Template: AdminGenericAgent
en: New Dynamic Field Values
hu: Új dinamikus mező értékek

note: Template: AdminGenericAgent
en: Archive selected tickets
hu: Kijelölt jegyek archiválása

note: Template: AdminGenericAgent
en: Add Note
hu: Jegyzet hozzáadása

note: Template: AdminGenericAgent
en: Time units
hu: Időegységek

note: Template: AdminGenericAgent
en: Execute Ticket Commands
hu: Jegyparancsok végrehajtása

note: Template: AdminGenericAgent
en: Send agent/customer notifications on changes
hu: Ügyintéző/ügyfél értesítések küldése módosításkor

note: Template: AdminGenericAgent
en: CMD
hu: PARANCS

note: Template: AdminGenericAgent
en: This command will be executed. ARG[0] will be the ticket number. ARG[1] the ticket id.
hu: Ez a parancs lesz végrehajtva. Az ARG[0] lesz a jegy száma. Az ARG[1] lesz a jegy azonosítója.

note: Template: AdminGenericAgent
en: Delete tickets
hu: Jegyek törlése

note: Template: AdminGenericAgent
en: Warning: All affected tickets will be removed from the database and cannot be restored!
hu: Figyelem: Minden érintett jegy el lesz távolítva az adatbázisból, és nem lehet visszaállítani!

note: Template: AdminGenericAgent
en: Execute Custom Module
hu: Egyéni modul végrehajtása

note: Template: AdminGenericAgent
en: Param %s key
hu: %s paraméter kulcs

note: Template: AdminGenericAgent
en: Param %s value
hu: %s paraméter érték

note: Template: AdminGenericAgent
en: Save Changes
hu: Változtatások mentése

note: Template: AdminGenericAgent
en: Tag Reference
hu: Címke hivatkozás

note: Template: AdminGenericAgent
en: In the note section, you can use the following tags
hu: A jegyzet szakaszban a következő címkéket használhatja

note: Template: AdminGenericAgent
en: Attributes of the current customer user data
hu: A jelenlegi ügyfél-felhasználó adatainak jellemzői

note: Template: AdminGenericAgent
en: Attributes of the ticket data
hu: A jegy adatainak jellemzői

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket dynamic fields internal key values
hu: A jegy dinamikus mezőinek belső kulcs értékei

note: Template: AdminGenericAgent
en: Example note
hu: Példa jegyzet

note: Template: AdminGenericAgent
en: Results
hu: Eredmények

note: Template: AdminGenericAgent
en: %s Tickets affected! What do you want to do?
hu: %s jegy érintett! Mit szeretne tenni?

note: Template: AdminGenericAgent
en: Warning: You used the DELETE option. All deleted tickets will be lost!
hu: Figyelem: A TÖRLÉS lehetőséget használta. Minden törölt jegy el fog veszni!

note: Template: AdminGenericAgent
en: Warning: There are %s tickets affected but only %s may be modified during one job execution!
hu: Figyelem: %s jegy érintett, de csak %s módosítható egy feladat-végrehajtás során!

note: Template: AdminGenericAgent
en: Edit job
hu: Feladat szerkesztése

note: Template: AdminGenericAgent
en: Run job
hu: Feladat futtatása

note: Template: AdminGenericAgent
en: Affected Tickets
hu: Érintett jegyek

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: GenericInterface Debugger for Web Service %s
hu: Általános felület hibakereső a(z) %s webszolgáltatáshoz

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: You are here
hu: Ön itt áll

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Web Services
hu: Webszolgáltatások

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Debugger
hu: Hibakereső

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Go back to web service
hu: Vissza a webszolgáltatáshoz

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Clear
hu: Törlés

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Do you really want to clear the debug log of this web service?
hu: Valóban törölni szeretné ennek a webszolgáltatásnak a hibakeresési naplóját?

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Request List
hu: Kéréslista

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Time
hu: Idő

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Remote IP
hu: Távoli IP

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Loading
hu: Betöltés

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Select a single request to see its details.
hu: Válasszon egy egyszerű kérést a részletei megtekintéséhez.

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Filter by type
hu: Szűrés típus szerint

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Filter from
hu: Szűrés ettől

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Filter to
hu: Szűrés eddig

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Filter by remote IP
hu: Szűrés távoli IP szerint

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Limit
hu: Korlát

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Refresh
hu: Frissítés

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Request Details
hu: Kérés részletei

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: An error occurred during communication.
hu: Hiba történt a kommunikáció közben.

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Show or hide the content.
hu: A tartalom megjelenítése vagy elrejtése.

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Clear debug log
hu: Hibakeresési napló törlése

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: Add new Invoker to Web Service %s
hu: Új meghívó hozzáadása a(z) %s webszolgáltatáshoz

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: Change Invoker %s of Web Service %s
hu: A(z) %s webszolgáltatás %s meghívójának módosítása

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: Add new invoker
hu: Új meghívó hozzáadása

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: Change invoker %s
hu: %s meghívó módosítása

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: Do you really want to delete this invoker?
hu: Valóban törölni szeretné ezt a meghívót?

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: All configuration data will be lost.
hu: Minden beállítási adat el fog veszni.

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: Invoker Details
hu: Meghívó részletei

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: The name is typically used to call up an operation of a remote web service.
hu: A név tipikusan egy távoli webszolgáltatás műveletének meghívásához használható.

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: Please provide a unique name for this web service invoker.
hu: Adjon meg egy egyedi nevet ehhez a webszolgáltatás meghívóhoz.

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: Invoker backend
hu: Meghívó háttérprogram

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: This OTRS invoker backend module will be called to prepare the data to be sent to the remote system, and to process its response data.
hu: Ez az OTRS meghívó háttérprogram modul lesz meghívva a távoli rendszerre küldendő adatok előkészítéséhez, és a válasz adatainak feldolgozásához.

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: Mapping for outgoing request data
hu: Leképezés a kimenő kérés adataihoz

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: Configure
hu: Beállítás

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: The data from the invoker of OTRS will be processed by this mapping, to transform it to the kind of data the remote system expects.
hu: Ez a leképezés fogja feldolgozni az OTRS meghívójából származó adatokat olyan formára alakítva át azokat, ahogy a távoli rendszer várja.

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: Mapping for incoming response data
hu: Leképezés a bejövő válasz adataihoz

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: The response data will be processed by this mapping, to transform it to the kind of data the invoker of OTRS expects.
hu: Ez a leképezés fogja a válasz adatait feldolgozni olyan formára alakítva át azokat, ahogy az OTRS meghívója várja.

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: Asynchronous
hu: Aszinkron

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: This invoker will be triggered by the configured events.
hu: Ezt a meghívót a beállított események fogják aktiválni.

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: Asynchronous event triggers are handled by the OTRS Scheduler Daemon in background (recommended).
hu: Az aszinkron esemény-aktiválókat az OTRS ütemeződémon kezeli a háttérben (javasolt).

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: Synchronous event triggers would be processed directly during the web request.
hu: A szinkron esemény-aktiválók közvetlenül legyenek feldolgozva a webkérések alatt.

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: Save and continue
hu: Mentés és folytatás

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: Delete this Invoker
hu: Meghívó törlése

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: GenericInterface Mapping Simple for Web Service %s
hu: Általános felület egyszerű leképező a(z) %s webszolgáltatáshoz

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: Go back to
hu: Vissza ide

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: Mapping Simple
hu: Egyszerű leképezés

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: Default rule for unmapped keys
hu: Alapértelmezett szabály a nem leképezett kulcsokhoz

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: This rule will apply for all keys with no mapping rule.
hu: Ez a szabály alkalmazni fogja minden leképezési szabály nélküli kulcsra.

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: Default rule for unmapped values
hu: Alapértelmezett szabály a nem leképezett értékekhez

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: This rule will apply for all values with no mapping rule.
hu: Ez a szabály alkalmazni fogja minden leképezési szabály nélküli értékre.

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: New key map
hu: Új kulcstérkép

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: Add key mapping
hu: Új kulcsleképezés

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: Mapping for Key
hu: Leképezés a kulcshoz:

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: Remove key mapping
hu: Kulcsleképezés eltávolítása

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: Key mapping
hu: Kulcsleképezés

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: Map key
hu: Kulcs leképezése

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: matching the
hu: illeszkedik

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: to new key
hu: az új kulcsra

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: Value mapping
hu: Értékleképezés

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: Map value
hu: Érték leképezése

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: to new value
hu: az új értékre

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: Remove value mapping
hu: Értékleképezés eltávolítása

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: New value map
hu: Új értéktérkép

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: Add value mapping
hu: Értékleképezés hozzáadása

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: Do you really want to delete this key mapping?
hu: Valóban törölni szeretné ezt a kulcsleképezést?

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: Delete this Key Mapping
hu: Kulcsleképezés törlése

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingXSLT
en: GenericInterface Mapping XSLT for Web Service %s
hu: Általános felület XSLT-leképező a(z) %s webszolgáltatáshoz

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingXSLT
en: Mapping XML
hu: XML leképezése

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingXSLT
en: Template
hu: Sablon

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingXSLT
en: The entered data is not a valid XSLT stylesheet.
hu: A megadott adat nem érvényes XSLT-stíluslap.

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingXSLT
en: Insert XSLT stylesheet.
hu: XSLT-stíluslap beszúrása.

note: Template: AdminGenericInterfaceOperationDefault
en: Add new Operation to Web Service %s
hu: Új művelet hozzáadása a(z) %s webszolgáltatáshoz

note: Template: AdminGenericInterfaceOperationDefault
en: Change Operation %s of Web Service %s
hu: A(z) %s webszolgáltatás %s műveletének módosítása

note: Template: AdminGenericInterfaceOperationDefault
en: Add new operation
hu: Új művelet hozzáadása

note: Template: AdminGenericInterfaceOperationDefault
en: Change operation %s
hu: %s művelet módosítása

note: Template: AdminGenericInterfaceOperationDefault
en: Do you really want to delete this operation?
hu: Valóban törölni szeretné ezt a műveletet?

note: Template: AdminGenericInterfaceOperationDefault
en: Operation Details
hu: Művelet részletei

note: Template: AdminGenericInterfaceOperationDefault
en: The name is typically used to call up this web service operation from a remote system.
hu: A név tipikusan ennek a webszolgáltatás műveletnek a meghívásához használható egy távoli rendszerből.

note: Template: AdminGenericInterfaceOperationDefault
en: Please provide a unique name for this web service.
hu: Adjon meg egy egyedi nevet ehhez a webszolgáltatáshoz.

note: Template: AdminGenericInterfaceOperationDefault
en: Mapping for incoming request data
hu: Leképezés a bejövő kérés adataihoz

note: Template: AdminGenericInterfaceOperationDefault
en: The request data will be processed by this mapping, to transform it to the kind of data OTRS expects.
hu: Ez a leképezés fogja a kérés adatait feldolgozni olyan formára alakítva át azokat, ahogy az OTRS várja.

note: Template: AdminGenericInterfaceOperationDefault
en: Operation backend
hu: Műveleti háttérprogram.

note: Template: AdminGenericInterfaceOperationDefault
en: This OTRS operation backend module will be called internally to process the request, generating data for the response.
hu: Ez az OTRS műveleti háttérprogram modul lesz belsőleg meghívva a kérés feldolgozásához, és az adat előállításához a válasz számára.

note: Template: AdminGenericInterfaceOperationDefault
en: Mapping for outgoing response data
hu: Leképezés a kimenő válasz adataihoz

note: Template: AdminGenericInterfaceOperationDefault
en: The response data will be processed by this mapping, to transform it to the kind of data the remote system expects.
hu: Ez a leképezés fogja a válasz adatait feldolgozni olyan formára alakítva át azokat, ahogy a távoli rendszer várja.

note: Template: AdminGenericInterfaceOperationDefault
en: Delete this Operation
hu: Művelet törlése

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: GenericInterface Transport HTTP::REST for Web Service %s
hu: Általános felület HTTP::REST átvitel a(z) %s webszolgáltatáshoz

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: Network transport
hu: Hálózati átvitel

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: Properties
hu: Tulajdonságok

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: Route mapping for Operation
hu: Útvonal leképezés a művelethez

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: Define the route that should get mapped to this operation. Variables marked by a ':' will get mapped to the entered name and passed along with the others to the mapping. (e.g. /Ticket/:TicketID).
hu: Meghatározza azt az útvonalat, amelyet ehhez a művelethez kellene leképezni. A kettősponttal „:” megjelölt változók a megadott névhez lesznek leképezve, és a többivel együtt kerülnek átadásra a leképezéshez. (például /Ticket/:TicketID).

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: Valid request methods for Operation
hu: Érvényes kérési módszerek a művelethez

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: Limit this Operation to specific request methods. If no method is selected all requests will be accepted.
hu: Ezen művelet korlátozása a megadott kérési módszerekre. Ha nincs módszer kiválasztva, akkor minden kérés el lesz fogadva.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: Maximum message length
hu: Legnagyobb üzenethossz

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: This field should be an integer number.
hu: Ez a mező csak egész szám lehet.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: Here you can specify the maximum size (in bytes) of REST messages that OTRS will process.
hu: Itt adhatja meg a REST üzenetek legnagyobb méretét (bájtban), amelyeket az OTRS fel fog dolgozni.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: Send Keep-Alive
hu: Életben tartás küldése

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: This configuration defines if incoming connections should get closed or kept alive.
hu: Ez a beállítás azt határozza meg, hogy a bejövő kapcsolatok le legyenek-e zárva vagy maradjanak életben.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: Host
hu: Kiszolgáló

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: Remote host URL for the REST requests.
hu: Távoli kiszolgáló URL a REST kérésekhez.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: e.g https://www.otrs.com:10745/api/v1.0 (without trailing backslash)
hu: például https://www.otrs.com:10745/api/v1.0 (lezáró perjel nélkül)

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: Controller mapping for Invoker
hu: Vezérlő leképezés a meghívóhoz

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: The controller that the invoker should send requests to. Variables marked by a ':' will get replaced by the data value and passed along with the request. (e.g. /Ticket/:TicketID?UserLogin=:UserLogin&Password=:Password).
hu: Az a vezérlő, amelyhez a meghívónak kéréseket kell küldenie. A kettősponttal „:” megjelölt változók az adatok értékével lesznek helyettesítve és a kéréssel együtt kerülnek átadásra. (például /Ticket/:TicketID?UserLogin=:UserLogin&Password=:Password).

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: Valid request command for Invoker
hu: Érvényes kérés parancs a meghívóhoz

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: A specific HTTP command to use for the requests with this Invoker (optional).
hu: A kérésekhez használandó megadott HTTP parancs ezzel a meghívóval (opcionális).

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: Default command
hu: Alapértelmezett parancs

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: The default HTTP command to use for the requests.
hu: A kéréseknél használandó alapértelmezett HTTP parancs.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: Authentication
hu: Hitelesítés

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: The authentication mechanism to access the remote system.
hu: A hitelesítési mechanizmus a távoli rendszer eléréséhez.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: A "-" value means no authentication.
hu: A „-” érték azt jelenti, hogy nincs hitelesítés.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: The user name to be used to access the remote system.
hu: A távoli rendszer hozzáféréséhez használandó felhasználónév.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: The password for the privileged user.
hu: A privilegizált felhasználó jelszava.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: Use SSL Options
hu: SSL beállítások használata

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: Show or hide SSL options to connect to the remote system.
hu: SSL beállítások megjelenítése vagy elrejtése a távoli rendszerhez való csatlakozáshoz.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: Certificate File
hu: Tanúsítványfájl

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: The full path and name of the SSL certificate file.
hu: Az SSL tanúsítványfájl teljes elérési útja és neve.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: e.g. /opt/otrs/var/certificates/REST/ssl.crt
hu: például /opt/otrs/var/certificates/REST/ssl.crt

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: Certificate Password File
hu: Tanúsítvány jelszófájl

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: The full path and name of the SSL key file.
hu: Az SSL kulcsfájl teljes elérési útja és neve.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: e.g. /opt/otrs/var/certificates/REST/ssl.key
hu: például /opt/otrs/var/certificates/REST/ssl.key

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: Certification Authority (CA) File
hu: Hitelesítés-szolgáltató (CA) fájl

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: The full path and name of the certification authority certificate file that validates the SSL certificate.
hu: A hitelesítés-szolgáltató tanúsítványfájljának teljes elérési útja és neve, amely hitelesíti az SSL tanúsítványt.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: e.g. /opt/otrs/var/certificates/REST/CA/ca.file
hu: például /opt/otrs/var/certificates/REST/CA/ca.file

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: GenericInterface Transport HTTP::SOAP for Web Service %s
hu: Általános felület HTTP::SOAP átvitel a(z) %s webszolgáltatáshoz

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: Endpoint
hu: Végpont

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: URI to indicate a specific location for accessing a service.
hu: Egy adott helyet jelző URI egy szolgáltatáshoz való hozzáféréshez.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: e.g. http://local.otrs.com:8000/Webservice/Example
hu: például http://local.otrs.com:8000/Webservice/Example

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: Namespace
hu: Névtér

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: URI to give SOAP methods a context, reducing ambiguities.
hu: URI egy környezethez való SOAP metódusok adásához csökkentve a kétértelműséget.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: e.g urn:otrs-com:soap:functions or http://www.otrs.com/GenericInterface/actions
hu: például urn:otrs-com:soap:functions vagy http://www.otrs.com/GenericInterface/actions

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: Request name scheme
hu: Kérés névséma

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: Select how SOAP request function wrapper should be constructed.
hu: Válassza ki, hogy a SOAP-kérés függvénycsomagolót hogyan kell felépíteni.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: 'FunctionName' is used as example for actual invoker/operation name.
hu: A „FunctionName” példaként van használva az aktuális meghívó/művelet nevénél.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: 'FreeText' is used as example for actual configured value.
hu: A „FreeText” példaként van használva az aktuális beállított értéknél.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: Response name free text
hu: Kérés nevének szabad szövege

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: Text to be used to as function wrapper name suffix or replacement.
hu: Függvénycsomagoló név utótagként vagy helyettesítőként használandó szöveg.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: Please consider XML element naming restrictions (e.g. don't use '<' and '&').
hu: Legyen tekintettel az XML-elem elnevezési korlátozásaira (például ne használja a „<” és az „&” karaktereket).

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: Response name scheme
hu: Válasz névséma

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: Select how SOAP response function wrapper should be constructed.
hu: Válassza ki, hogy a SOAP-válasz függvénycsomagolót hogyan kell felépíteni.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: Here you can specify the maximum size (in bytes) of SOAP messages that OTRS will process.
hu: Itt adhatja meg a SOAP üzenetek legnagyobb méretét (bájtban), amelyeket az OTRS fel fog dolgozni.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: Encoding
hu: Kódolás

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: The character encoding for the SOAP message contents.
hu: A SOAP üzenettartalmak karakterkódolása.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: e.g utf-8, latin1, iso-8859-1, cp1250, Etc.
hu: például utf-8, latin1, iso-8859-1, cp1250, stb.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: SOAPAction
hu: SOAP művelet

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: Set to "Yes" to send a filled SOAPAction header.
hu: Állítsa „Igen” értékre egy kitöltött SOAP művelet fejléc küldéséhez.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: Set to "No" to send an empty SOAPAction header.
hu: Állítsa „Nem” értékre egy üres SOAP művelet fejléc küldéséhez.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: SOAPAction separator
hu: SOAP művelet elválasztó

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: Character to use as separator between name space and SOAP method.
hu: Az elválasztóként használt karakter a névtér és a SOAP metódus között.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: Usually .Net web services uses a "/" as separator.
hu: Általában a .Net webszolgáltatások a „/” karaktert használják elválasztóként.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: Proxy Server
hu: Proxy-kiszolgáló

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: URI of a proxy server to be used (if needed).
hu: A használandó proxy-kiszolgáló URI-ja (ha szükséges).

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: e.g. http://proxy_hostname:8080
hu: például http://proxy_hostname:8080

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: Proxy User
hu: Proxy felhasználó

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: The user name to be used to access the proxy server.
hu: A proxy-kiszolgáló eléréséhez használandó felhasználónév.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: Proxy Password
hu: Proxy jelszó

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: The password for the proxy user.
hu: A proxy felhasználó jelszava.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: The full path and name of the SSL certificate file (must be in .p12 format).
hu: Az SSL tanúsítványfájl teljes elérési útja és neve (.p12 formátumban kell lennie).

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: e.g. /opt/otrs/var/certificates/SOAP/certificate.p12
hu: például /opt/otrs/var/certificates/SOAP/certificate.p12

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: The password to open the SSL certificate.
hu: A jelszó az SSL tanúsítvány megnyitásához.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: The full path and name of the certification authority certificate file that validates SSL certificate.
hu: A hitelesítés-szolgáltató tanúsítványfájljának teljes elérési útja és neve, amely hitelesíti az SSL tanúsítványt.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: e.g. /opt/otrs/var/certificates/SOAP/CA/ca.pem
hu: például /opt/otrs/var/certificates/SOAP/CA/ca.pem

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: Certification Authority (CA) Directory
hu: Hitelesítés-szolgáltató (CA) könyvtár

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: The full path of the certification authority directory where the CA certificates are stored in the file system.
hu: A hitelesítés-szolgáltató könyvtárának teljes elérési útja, ahol a CA tanúsítványok tárolva vannak a fájlrendszeren.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: e.g. /opt/otrs/var/certificates/SOAP/CA
hu: például /opt/otrs/var/certificates/SOAP/CA

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: Sort options
hu: Rendezési beállítások

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: Add new first level element
hu: Új első szintű elem hozzáadása

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: Element
hu: Elem

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: Outbound sort order for xml fields (structure starting below function name wrapper) - see documentation for SOAP transport.
hu: Kimenő rendezési sorrend az XML-mezőknél (a szerkezet a függvénynév csomagoló alatt indul) - nézze meg a SOAP-átvitel dokumentációját.

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: GenericInterface Web Service Management
hu: Általános felület webszolgáltatás kezelés

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Add web service
hu: Webszolgáltatás hozzáadása

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Clone web service
hu: Webszolgáltatás klónozása

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: The name must be unique.
hu: A névnek egyedinek kell lennie.

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Clone
hu: Klónozás

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Export web service
hu: Webszolgáltatás exportálása

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Import web service
hu: Webszolgáltatás importálása

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Configuration File
hu: Beállítófájl

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: The file must be a valid web service configuration YAML file.
hu: A fájlnak érvényes webszolgáltatás-beállító YAML fájlnak kell lennie.

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Import
hu: Importálás

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Configuration history
hu: Beállítási előzmények

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Delete web service
hu: Webszolgáltatás törlése

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Do you really want to delete this web service?
hu: Valóban törölni szeretné ezt a webszolgáltatást?

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Example Web Services
hu: Példa webszolgáltatások

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Here you can activate best practice example web service that are part of %s. Please note that some additional configuration may be required.
hu: Itt kapcsolhatja be a legjobb gyakorlat szerinti példa webszolgáltatást, amely a következő része: %s. Ne feledje, hogy néhány további beállítás lehet szükséges.

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Import example web service
hu: Példa webszolgáltatás importálása

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Do you want to benefit from web services created by experts? Upgrade to %s to be able to import some sophisticated example web services.
hu: Szeretné élvezni a szakértők által létrehozott webszolgáltatások előnyeit? Ahhoz, hogy lehetősége legyen néhány kitapasztalt példa webszolgáltatás importálására, frissítsen a következőre: %s.

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: After you save the configuration you will be redirected again to the edit screen.
hu: A beállítások mentése után ismét átirányításra kerül a szerkesztő képernyőre.

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: If you want to return to overview please click the "Go to overview" button.
hu: Ha vissza szeretne térni az áttekintőre, kattintson a „Ugrás az áttekintőhöz” gombra.

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Web Service List
hu: Webszolgáltatás lista

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Remote system
hu: Távoli rendszer

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Provider transport
hu: Szolgáltató átvitel

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Requester transport
hu: Kérő átvitel

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Debug threshold
hu: Hibakeresési küszöbszint

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: In provider mode, OTRS offers web services which are used by remote systems.
hu: Szolgáltató módban az OTRS olyan webszolgáltatásokat javasol, amelyeket a távoli rendszerek használnak.

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: In requester mode, OTRS uses web services of remote systems.
hu: Kérő módban az OTRS a távoli rendszerek webszolgáltatásait használja.

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Operations are individual system functions which remote systems can request.
hu: A műveletek olyan egyedi rendszerfunkciók, amelyeket a távoli rendszerek kérhetnek.

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Invokers prepare data for a request to a remote web service, and process its response data.
hu: A meghívók előkészítik az adatokat egy távoli webszolgáltatáshoz intézendő kéréshez, és feldolgozzák a válasz adatait.

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Controller
hu: Vezérlő

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Inbound mapping
hu: Bejövő leképezés

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Outbound mapping
hu: Kimenő leképezés

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Delete this action
hu: Művelet törlése

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: At least one %s has a controller that is either not active or not present, please check the controller registration or delete the %s
hu: Legalább egy %s olyan vezérlővel rendelkezik, amely vagy nem aktív, vagy nincs jelen. Ellenőrizze a vezérlő regisztrációját, vagy törölje a következőt: %s

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Delete webservice
hu: Webszolgáltatás törlése

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Delete operation
hu: Művelet törlése

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Delete invoker
hu: Meghívó törlése

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Clone webservice
hu: Webszolgáltatás klónozása

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Import webservice
hu: Webszolgáltatás importálása

note: Template: AdminGenericInterfaceWebserviceHistory
en: GenericInterface Configuration History for Web Service %s
hu: Általános felület beállítási előzmények a(z) %s webszolgáltatáshoz

note: Template: AdminGenericInterfaceWebserviceHistory
en: Go back to Web Service
hu: Vissza a webszolgáltatáshoz

note: Template: AdminGenericInterfaceWebserviceHistory
en: Here you can view older versions of the current web service's configuration, export or even restore them.
hu: Itt tekintheti meg a jelenlegi webszolgáltatás beállításának régebbi verzióit, exportálhatja vagy akár vissza is állíthatja azokat.

note: Template: AdminGenericInterfaceWebserviceHistory
en: Configuration History List
hu: Beállítási előzmények listája

note: Template: AdminGenericInterfaceWebserviceHistory
en: Version
hu: Verzió

note: Template: AdminGenericInterfaceWebserviceHistory
en: Create time
hu: Létrehozás ideje

note: Template: AdminGenericInterfaceWebserviceHistory
en: Select a single configuration version to see its details.
hu: Válasszon egy egyszerű beállítási verziót a részletei megtekintéséhez.

note: Template: AdminGenericInterfaceWebserviceHistory
en: Export web service configuration
hu: Webszolgáltatás-beállítás exportálása

note: Template: AdminGenericInterfaceWebserviceHistory
en: Restore web service configuration
hu: Webszolgáltatás-beállítás visszaállítása

note: Template: AdminGenericInterfaceWebserviceHistory
en: Do you really want to restore this version of the web service configuration?
hu: Valóban vissza szeretné állítani a webszolgáltatás beállításának ezen verzióját?

note: Template: AdminGenericInterfaceWebserviceHistory
en: Your current web service configuration will be overwritten.
hu: A jelenlegi webszolgáltatás-beállítás felül lesz írva.

note: Template: AdminGenericInterfaceWebserviceHistory
en: Restore
hu: Visszaállítás

note: Template: AdminGroup
en: WARNING: When you change the name of the group 'admin', before making the appropriate changes in the SysConfig, you will be locked out of the administrations panel! If this happens, please rename the group back to admin per SQL statement.
hu: FIGYELEM: Ha az „admin” csoport nevét megváltoztatja a megfelelő SysConfig beállítások előtt, úgy ki lesz zárva az adminisztrációs felületről! Ha ez megtörtént, akkor nevezze vissza a csoportot „admin” névre egy SQL utasítás segítségével.

note: Template: AdminGroup
en: Group Management
hu: Csoportkezelés

note: Template: AdminGroup
en: Add group
hu: Csoport hozzáadása

note: Template: AdminGroup
en: The admin group is to get in the admin area and the stats group to get stats area.
hu: Az admin csoport az adminisztrációs területre, a stats csoport a statisztika területre való bejutáshoz van.

note: Template: AdminGroup
en: Create new groups to handle access permissions for different groups of agent (e. g. purchasing department, support department, sales department, ...).
hu: Új csoportok létrehozása a hozzáférési jogosultságok kezeléséhez az ügyintézők különböző csoportjainál (például beszerzési részleg, támogató részleg, értékesítési részleg, …).

note: Template: AdminGroup
en: It's useful for ASP solutions.
hu: Ez ASP megoldásoknál hasznos.

note: Template: AdminGroup
en: total
hu: összesen

note: Template: AdminGroup
en: Add Group
hu: Csoport hozzáadása

note: Template: AdminGroup
en: Edit Group
hu: Csoport szerkesztése

note: Template: AdminLog
en: System Log
hu: Rendszernapló

note: Template: AdminLog
en: Here you will find log information about your system.
hu: Itt napló információkat fog találni a rendszeréről.

note: Template: AdminLog
en: Hide this message
hu: Üzenet elrejtése

note: Template: AdminLog
en: Recent Log Entries
hu: Legutóbbi naplóbejegyzések

note: Template: AdminMailAccount
en: Mail Account Management
hu: Levelezőfiók-kezelés

note: Template: AdminMailAccount
en: Add mail account
hu: Levelezőfiók hozzáadása

note: Template: AdminMailAccount
en: All incoming emails with one account will be dispatched in the selected queue!
hu: Az összes fiókkal rendelkező bejövő e-mail a kiválasztott várólistába lesz kézbesítve!

note: Template: AdminMailAccount
en: If your account is trusted, the already existing X-OTRS header at arrival time (for priority, ...) will be used! PostMaster filter will be used anyway.
hu: Ha a fiókja megbízható, a már létező X-OTRS fejléc lesz használva beérkezéskor (prioritáshoz, …)! Egyébként a levelezési szűrők lesznek alkalmazva.

note: Template: AdminMailAccount
en: Delete account
hu: Fiók törlése

note: Template: AdminMailAccount
en: Fetch mail
hu: Levél lekérése

note: Template: AdminMailAccount
en: Add Mail Account
hu: Levelezőfiók hozzáadása

note: Template: AdminMailAccount
en: Example: mail.example.com
hu: Példa: mail.example.com

note: Template: AdminMailAccount
en: IMAP Folder
hu: IMAP mappa

note: Template: AdminMailAccount
en: Only modify this if you need to fetch mail from a different folder than INBOX.
hu: Ezt csak akkor módosítsa, ha az INBOX mappától eltérőből szükséges a levél lekérése.

note: Template: AdminMailAccount
en: Trusted
hu: Megbízható

note: Template: AdminMailAccount
en: Dispatching
hu: Kézbesítés

note: Template: AdminMailAccount
en: Edit Mail Account
hu: Levelezőfiók szerkesztése

note: Template: AdminNavigationBar
en: Admin
hu: Adminisztráció

note: Template: AdminNavigationBar
en: Agent Management
hu: Ügyintéző-kezelés

note: Template: AdminNavigationBar
en: Queue Settings
hu: Várólista beállítások

note: Template: AdminNavigationBar
en: Ticket Settings
hu: Jegybeállítások

note: Template: AdminNavigationBar
en: System Administration
hu: Rendszer adminisztráció

note: Template: AdminNavigationBar
en: Online Admin Manual
hu: Online adminisztrátori kézikönyv

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Ticket Notification Management
hu: Jegyértesítés-kezelés

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Add notification
hu: Értesítés hozzáadása

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Export Notifications
hu: Értesítések exportálása

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Configuration Import
hu: Beállítás importálás

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Here you can upload a configuration file to import Ticket Notifications to your system. The file needs to be in .yml format as exported by the Ticket Notification module.
hu: Itt tud egy beállítófájlt feltölteni a jegyértesítések importálásához a rendszerre. A fájlnak .yml formátumban kell lennie, ahogy a jegyértesítés modul exportálta.

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Overwrite existing notifications?
hu: Felülírja a meglévő értesítéseket?

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Upload Notification configuration
hu: Értesítés beállítások feltöltése

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Import Notification configuration
hu: Értesítés beállítások importálása

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Delete this notification
hu: Értesítés törlése

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Do you really want to delete this notification?
hu: Valóban törölni szeretné ezt az értesítést?

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Add Notification
hu: Értesítés hozzáadása

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Edit Notification
hu: Értesítés szerkesztése

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Show in agent preferences
hu: Megjelenítés az ügyintézői beállításokban

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Agent preferences tooltip
hu: Ügyintézői beállítások buboréksúgó

note: Template: AdminNotificationEvent
en: This message will be shown on the agent preferences screen as a tooltip for this notification.
hu: Ez az üzenet egy buboréksúgóként lesz megjelenítve az ügyintézői beállítások képernyőn ennél az értesítésnél.

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Here you can choose which events will trigger this notification. An additional ticket filter can be applied below to only send for ticket with certain criteria.
hu: Itt választhatja ki, hogy mely események fogják aktiválni ezt az értesítést. Egy további jegyszűrő alkalmazható lent a csak egy bizonyos feltétellel rendelkező jegynél történő küldéshez.

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Ticket Filter
hu: Jegyszűrő

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Article Filter
hu: Bejegyzés szűrő

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Only for ArticleCreate and ArticleSend event
hu: Csak ArticleCreate és ArticleSend eseménynél

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Article type
hu: Bejegyzés típusa

note: Template: AdminNotificationEvent
en: If ArticleCreate or ArticleSend is used as a trigger event, you need to specify an article filter as well. Please select at least one of the article filter fields.
hu: Ha az ArticleCreate vagy ArticleSend aktiváló eseményként van használva, meg kell adnia egy bejegyzés szűrőt is. Válasszon legalább egyet a bejegyzés szűrő mezőkből.

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Article sender type
hu: Bejegyzés küldő típus

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Subject match
hu: Tárgy egyezés

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Body match
hu: Törzs egyezés

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Include attachments to notification
hu: Mellékletek felvétele az értesítésbe

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Recipients
hu: Címzettek

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Send to
hu: Küldés neki

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Send to these agents
hu: Küldés ezeknek az ügyintézőknek

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Send to all group members
hu: Küldés az összes csoporttagnak

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Send to all role members
hu: Küldés az összes szereptagnak

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Send on out of office
hu: Küldés irodán kívüli állapotban

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Also send if the user is currently out of office.
hu: Akkor is küldje el, ha a felhasználó jelenleg irodán kívül van.

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Once per day
hu: Naponta egyszer

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Notify user just once per day about a single ticket using a selected transport.
hu: A felhasználó értesítése csak egyszer egy nap egy egyedüli jegyről egy kiválasztott átvitel használatával.

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Notification Methods
hu: Értesítési módszerek

note: Template: AdminNotificationEvent
en: These are the possible methods that can be used to send this notification to each of the recipients. Please select at least one method below.
hu: Ezek azok a lehetséges módszerek, amelyek ezen értesítés küldéséhez használhatók az egyes címzettek részére. Válasszon lent legalább egy módszert.

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Enable this notification method
hu: Értesítési módszer engedélyezése

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Transport
hu: Átvitel

note: Template: AdminNotificationEvent
en: At least one method is needed per notification.
hu: Legalább egy módszer szükséges értesítésenként.

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Active by default in agent preferences
hu: Alapértelmezetten bekapcsolva az ügyintézői beállításokban

note: Template: AdminNotificationEvent
en: This is the default value for assigned recipient agents who didn't make a choice for this notification in their preferences yet. If the box is enabled, the notification will be sent to such agents.
hu: Ez az alapértelmezett érték az olyan hozzárendelt címzett ügyintézőknél, akik még nem választottak ennél az értesítésnél a beállításaikban. Ha a doboz engedélyezve van, akkor az értesítés el lesz küldve az ilyen ügyintézőknek.

note: Template: AdminNotificationEvent
en: This feature is currently not available.
hu: Ez a szolgáltatás jelenleg nem érhető el.

note: Template: AdminNotificationEvent
en: No data found
hu: Nem található adat

note: Template: AdminNotificationEvent
en: No notification method found.
hu: Nem található értesítési módszer.

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Notification Text
hu: Értesítési szöveg

note: Template: AdminNotificationEvent
en: This language is not present or enabled on the system. This notification text could be deleted if it is not needed anymore.
hu: Ez a nyelv nincs jelen vagy nincs engedélyezve a rendszeren. Ez az értesítési szöveg törölhető, ha többé nincs rá szükség.

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Remove Notification Language
hu: Értesítési nyelv eltávolítása

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Message body
hu: Üzenettörzs

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Add new notification language
hu: Új értesítési nyelv hozzáadása

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Do you really want to delete this notification language?
hu: Valóban törölni szeretné ezt az értesítési nyelvet?

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Notifications are sent to an agent or a customer.
hu: Az értesítések ügyintézőnek vagy ügyfélnek kerülnek elküldésre.

note: Template: AdminNotificationEvent
en: To get the first 20 character of the subject (of the latest agent article).
hu: (A legutóbbi ügyintéző bejegyzés) tárgya első 20 karakterének lekéréséhez.

note: Template: AdminNotificationEvent
en: To get the first 5 lines of the body (of the latest agent article).
hu: (A legutóbbi ügyintéző bejegyzés) törzse első 5 sorának lekéréséhez.

note: Template: AdminNotificationEvent
en: To get the first 20 character of the subject (of the latest customer article).
hu: (A legutóbbi ügyfél bejegyzés) tárgya első 20 karakterének lekéréséhez.

note: Template: AdminNotificationEvent
en: To get the first 5 lines of the body (of the latest customer article).
hu: (A legutóbbi ügyfél bejegyzés) törzse első 5 sorának lekéréséhez.

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Attributes of the current ticket owner user data
hu: A jelenlegi jegytulajdonos felhasználóadatainak jellemzői

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Attributes of the current ticket responsible user data
hu: A jelenlegi jegyfelelős felhasználóadatainak jellemzői

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Attributes of the current agent user who requested this action
hu: A jelenlegi ügyintéző-felhasználó jellemzői, aki ezt a műveletet kérte

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Attributes of the recipient user for the notification
hu: A címzett felhasználó jellemzői az értesítésnél

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Ticket dynamic fields display values, useful for Dropdown and Multiselect fields
hu: A jegy dinamikus mezőinek megjelenített értékei, legördülő és többválasztós mezőknél hasznos

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Example notification
hu: Példa értesítés

note: Template: AdminNotificationEventTransportEmailSettings
en: Additional recipient email addresses
hu: További címzett e-mail címek

note: Template: AdminNotificationEventTransportEmailSettings
en: Notification article type
hu: Értesítési bejegyzés típusa

note: Template: AdminNotificationEventTransportEmailSettings
en: An article will be created if the notification is sent to the customer or an additional email address.
hu: Egy bejegyzés lesz létrehozva, ha az értesítés elküldésre került az ügyfélnek vagy egy további e-mail címre.

note: Template: AdminNotificationEventTransportEmailSettings
en: Email template
hu: E-mail sablon

note: Template: AdminNotificationEventTransportEmailSettings
en: Use this template to generate the complete email (only for HTML emails).
hu: Ezen sablon használata a teljes e-mail előállításához (csak HTML e-maileknél).

note: Template: AdminOTRSBusinessInstalled
en: Manage %s
hu: %s kezelése

note: Template: AdminOTRSBusinessInstalled
en: Downgrade to OTRS Free
hu: Visszaváltás az ingyenes OTRS-re

note: Template: AdminOTRSBusinessInstalled
en: Read documentation
hu: Dokumentáció elolvasása

note: Template: AdminOTRSBusinessInstalled
en: %s makes contact regularly with cloud.otrs.com to check on available updates and the validity of the underlying contract.
hu: A(z) %s rendszeresen kapcsolatot létesít a cloud.otrs.com kiszolgálóval az elérhető frissítések és az alapjául szolgáló szerződés érvényességének ellenőrzéséhez.

note: Template: AdminOTRSBusinessInstalled
en: Unauthorized Usage Detected
hu: Jogosulatlan használat észlelhető

note: Template: AdminOTRSBusinessInstalled
en: This system uses the %s without a proper license! Please make contact with %s to renew or activate your contract!
hu: Ez a rendszer a megfelelő licenc nélkül használja a(z) %s programot. A szerződés megújításához vagy aktiválásához vegye fel a kapcsolatot a következővel: %s!

note: Template: AdminOTRSBusinessInstalled
en: %s not Correctly Installed
hu: %s nincs helyesen telepítve

note: Template: AdminOTRSBusinessInstalled
en: Your %s is not correctly installed. Please reinstall it with the button below.
hu: A(z) %s nincs helyesen telepítve. Telepítse újra a lenti gombbal.

note: Template: AdminOTRSBusinessInstalled
en: Reinstall %s
hu: %s újratelepítése

note: Template: AdminOTRSBusinessInstalled
en: Your %s is not correctly installed, and there is also an update available.
hu: A(z) %s nincs helyesen telepítve, és egy frissítés is elérhető.

note: Template: AdminOTRSBusinessInstalled
en: You can either reinstall your current version or perform an update with the buttons below (update recommended).
hu: Újratelepítheti a jelenlegi verziót, vagy elvégezhet egy frissítést a lenti gombbal (a frissítés javasolt).

note: Template: AdminOTRSBusinessInstalled
en: Update %s
hu: %s frissítése

note: Template: AdminOTRSBusinessInstalled
en: %s Not Yet Available
hu: %s még nem érhető el

note: Template: AdminOTRSBusinessInstalled
en: %s will be available soon.
hu: %s hamarosan elérhető lesz.

note: Template: AdminOTRSBusinessInstalled
en: %s Update Available
hu: %s frissítés érhető el

note: Template: AdminOTRSBusinessInstalled
en: An update for your %s is available! Please update at your earliest!
hu: Frissítés érhető el a(z) %s programhoz! Frissítsen a lehető leghamarabb!

note: Template: AdminOTRSBusinessInstalled
en: %s Correctly Deployed
hu: A(z) %s helyesen telepítve van

note: Template: AdminOTRSBusinessInstalled
en: Congratulations, your %s is correctly installed and up to date!
hu: Gratulálunk, a(z) %s program helyesen telepítve van és naprakész!

note: Template: AdminOTRSBusinessNotInstalled
en: %s will be available soon. Please check again in a few days.
hu: A(z) %s hamarosan elérhető lesz. Ellenőrizze ismét néhány nap múlva.

note: Template: AdminOTRSBusinessNotInstalled
en: Please have a look at %s for more information.
hu: Vessen egy pillantást a(z) %s címre a további információkért.

note: Template: AdminOTRSBusinessNotInstalled
en: Your OTRS Free is the base for all future actions. Please register first before you continue with the upgrade process of %s!
hu: Az ingyenes OTRS az alapja minden további műveletnek. Először regisztráljon, mielőtt folytatja a(z) %s frissítési folyamatát!

note: Template: AdminOTRSBusinessNotInstalled
en: Before you can benefit from %s, please contact %s to get your %s contract.
hu: Mielőtt hasznot húzna a(z) %s programból, kérjük lépjen kapcsolatba a szolgáltatóval (%s) a(z) %s szerződés beszerzéséhez.

note: Template: AdminOTRSBusinessNotInstalled
en: Connection to cloud.otrs.com via HTTPS couldn't be established. Please make sure that your OTRS can connect to cloud.otrs.com via port 443.
hu: Nem sikerült kapcsolatot létesíteni HTTPS-en keresztül a cloud.otrs.com hellyel. Győződjön meg arról, hogy az OTRS rendszere tud-e kapcsolódni a cloud.otrs.com címre a 443-as porton.

note: Template: AdminOTRSBusinessNotInstalled
en: With your existing contract you can only use a small part of the %s.
hu: A meglévő szerződésével csak egy kis részét tudja használni a(z) %s programnak.

note: Template: AdminOTRSBusinessNotInstalled
en: If you would like to take full advantage of the %s get your contract upgraded now! Contact %s.
hu: Ha a(z) %s minden előnyét igénybe szeretné venni, akkor frissítse most a szerződését! Kapcsolatfelvétel: %s.

note: Template: AdminOTRSBusinessUninstall
en: Cancel downgrade and go back
hu: Visszaváltás megszakítása és visszalépés

note: Template: AdminOTRSBusinessUninstall
en: Go to OTRS Package Manager
hu: Ugrás az OTRS csomagkezelőhöz

note: Template: AdminOTRSBusinessUninstall
en: Sorry, but currently you can't downgrade due to the following packages which depend on %s:
hu: Sajnáljuk, de jelenleg nem válthat vissza a következő csomagok miatt, amelyek ettől függnek: %s:

note: Template: AdminOTRSBusinessUninstall
en: Vendor
hu: Gyártó

note: Template: AdminOTRSBusinessUninstall
en: Please uninstall the packages first using the package manager and try again.
hu: Először távolítsa el a csomagokat a csomagkezelő használatával, majd próbálja újra.

note: Template: AdminOTRSBusinessUninstall
en: You are about to downgrade to OTRS Free and will lose the following features and all data related to these:
hu: Arra készül, hogy visszavált az ingyenes OTRS-re, és el fogja veszíteni a következő szolgáltatásokat és minden ezekhez kapcsolódó adatot:

note: Template: AdminOTRSBusinessUninstall
en: Chat
hu: Csevegés

note: Template: AdminOTRSBusinessUninstall
en: Report Generator
hu: Jelentés előállító

note: Template: AdminOTRSBusinessUninstall
en: Timeline view in ticket zoom
hu: Idővonal nézet a jegynagyításban

note: Template: AdminOTRSBusinessUninstall
en: DynamicField ContactWithData
hu: Dinamikus mező ContactWithData

note: Template: AdminOTRSBusinessUninstall
en: DynamicField Database
hu: Dinamikus mező adatbázis

note: Template: AdminOTRSBusinessUninstall
en: SLA Selection Dialog
hu: SLA kiválasztó párbeszédablak

note: Template: AdminOTRSBusinessUninstall
en: Ticket Attachment View
hu: Jegymelléklet nézet

note: Template: AdminOTRSBusinessUninstall
en: The %s skin
hu: A(z) %s felszín

note: Template: AdminPGP
en: PGP Management
hu: PGP kezelés

note: Template: AdminPGP
en: PGP support is disabled
hu: A PGP támogatás le van tiltva

note: Template: AdminPGP
en: To be able to use PGP in OTRS, you have to enable it first.
hu: Hogy képes legyen PGP-t használni az OTRS-ben, ahhoz először engedélyeznie kell azt.

note: Template: AdminPGP
en: Enable PGP support
hu: PGP támogatás engedélyezése

note: Template: AdminPGP
en: Faulty PGP configuration
hu: Hibás PGP beállítás

note: Template: AdminPGP
en: PGP support is enabled, but the relevant configuration contains errors. Please check the configuration using the button below.
hu: A PGP támogatás engedélyezve van, de a hozzá tartozó beállítások hibákat tartalmaznak. Ellenőrizze a beállításokat a lenti gomb használatával.

note: Template: AdminPGP
en: Configure it here!
hu: Itt állítsa be!

note: Template: AdminPGP
en: Check PGP configuration
hu: PGP beállítások ellenőrzése

note: Template: AdminPGP
en: Add PGP key
hu: PGP kulcs hozzáadása

note: Template: AdminPGP
en: In this way you can directly edit the keyring configured in SysConfig.
hu: Ezzel a módszerrel közvetlenül szerkesztheti a kulcstartót, amit a rendszer beállításainál beállított.

note: Template: AdminPGP
en: Introduction to PGP
hu: Bevezetés a PGP-be

note: Template: AdminPGP
en: Result
hu: Eredmény

note: Template: AdminPGP
en: Identifier
hu: Azonosító

note: Template: AdminPGP
en: Fingerprint
hu: Ujjlenyomat

note: Template: AdminPGP
en: Expires
hu: Lejárat

note: Template: AdminPGP
en: Delete this key
hu: Kulcs törlése

note: Template: AdminPGP
en: Add PGP Key
hu: PGP kulcs hozzáadása

note: Template: AdminPGP
en: PGP key
hu: PGP kulcs

note: Template: AdminPackageManager
en: Package Manager
hu: Csomagkezelő

note: Template: AdminPackageManager
en: Uninstall package
hu: Csomag eltávolítása

note: Template: AdminPackageManager
en: Do you really want to uninstall this package?
hu: Valóban el szeretné távolítani ezt a csomagot?

note: Template: AdminPackageManager
en: Reinstall package
hu: Csomag újratelepítése

note: Template: AdminPackageManager
en: Do you really want to reinstall this package? Any manual changes will be lost.
hu: Valóban újra szeretné telepíteni ezt a csomagot? Minden kézi változtatás el fog veszni.

note: Template: AdminPackageManager
en: Continue
hu: Folytatás

note: Template: AdminPackageManager
en: Please make sure your database accepts packages over %s MB in size (it currently only accepts packages up to %s MB). Please adapt the max_allowed_packet setting of your database in order to avoid errors.
hu: Győződjön meg arról, hogy az adatbázisa elfogad-e %s MB méretűnél nagyobb csomagot (jelenleg csak legfeljebb %s MB méretű csomagot fogad el). A hibák elkerülése érdekében alkalmazkodjon az adatbázisa max_allowed_packet beállításához.

note: Template: AdminPackageManager
en: Install
hu: Telepítés

note: Template: AdminPackageManager
en: Install Package
hu: Csomag telepítése

note: Template: AdminPackageManager
en: Update repository information
hu: Tároló-információk frissítése

note: Template: AdminPackageManager
en: Cloud services are currently disabled.
hu: A felhőszolgáltatások jelenleg le vannak tiltva.

note: Template: AdminPackageManager
en: OTRS Verify™ can not continue!
hu: Az OTRS Verify™ nem folytatható!

note: Template: AdminPackageManager
en: Enable cloud services
hu: Felhőszolgáltatások engedélyezése

note: Template: AdminPackageManager
en: Online Repository
hu: Online tároló

note: Template: AdminPackageManager
en: Module documentation
hu: Modul-dokumentáció

note: Template: AdminPackageManager
en: Upgrade
hu: Frissítés

note: Template: AdminPackageManager
en: Local Repository
hu: Helyi tároló

note: Template: AdminPackageManager
en: This package is verified by OTRSverify (tm)
hu: Ezt a csomagot az OTRSverify (tm) ellenőrizte.

note: Template: AdminPackageManager
en: Uninstall
hu: Eltávolítás

note: Template: AdminPackageManager
en: Reinstall
hu: Újratelepítés

note: Template: AdminPackageManager
en: Features for %s customers only
hu: Csak a(z) %s ügyfelek szolgáltatásai

note: Template: AdminPackageManager
en: With %s, you can benefit from the following optional features. Please make contact with %s if you need more information.
hu: A(z) %s használatával a következő opcionális szolgáltatások előnyeit élvezheti. Ha további információkra van szüksége, akkor vegye fel a kapcsolatot a következővel: %s.

note: Template: AdminPackageManager
en: Download package
hu: Csomag letöltése

note: Template: AdminPackageManager
en: Rebuild package
hu: Csomag újraépítése

note: Template: AdminPackageManager
en: Metadata
hu: Metaadatok

note: Template: AdminPackageManager
en: Change Log
hu: Változásnapló

note: Template: AdminPackageManager
en: Date
hu: Dátum

note: Template: AdminPackageManager
en: List of Files
hu: Fájlok listája

note: Template: AdminPackageManager
en: Permission
hu: Jogosultság

note: Template: AdminPackageManager
en: Download
hu: Letöltés

note: Template: AdminPackageManager
en: Download file from package!
hu: Fájl letöltése a csomagból!

note: Template: AdminPackageManager
en: Required
hu: Kötelező

note: Template: AdminPackageManager
en: PrimaryKey
hu: Elsődleges kulcs

note: Template: AdminPackageManager
en: AutoIncrement
hu: Automatikus növelés

note: Template: AdminPackageManager
en: File differences for file %s
hu: Fájleltérések ezzel a fájllal: %s

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Performance Log
hu: Teljesítmény napló

note: Template: AdminPerformanceLog
en: This feature is enabled!
hu: Ez a szolgáltatás engedélyezve van!

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Just use this feature if you want to log each request.
hu: Csak akkor használja ezt a szolgáltatást, ha minden egyes kérést naplózni szeretne.

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Activating this feature might affect your system performance!
hu: A szolgáltatás aktiválása hatással lehet a rendszer teljesítményére!

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Disable it here!
hu: Itt tiltsa le!

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Logfile too large!
hu: A naplófájl túl nagy!

note: Template: AdminPerformanceLog
en: The logfile is too large, you need to reset it
hu: A naplófájl túl nagy, vissza kell állítania azt

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Overview
hu: Áttekintés

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Range
hu: Tartomány

note: Template: AdminPerformanceLog
en: last
hu: utolsó

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Interface
hu: Felület

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Requests
hu: Kérések

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Min Response
hu: Legkisebb válasz

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Max Response
hu: Legnagyobb válasz

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Average Response
hu: Átlagos válasz

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Period
hu: Időszak

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Min
hu: Legkisebb

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Max
hu: Legnagyobb

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Average
hu: Átlag

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: PostMaster Filter Management
hu: Levelezési szűrőkezelés

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: Add filter
hu: Szűrő hozzáadása

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: To dispatch or filter incoming emails based on email headers. Matching using Regular Expressions is also possible.
hu: Az e-mail fejléceken alapuló bejövő e-mailek kézbesítéséhez vagy szűréséhez. A reguláris kifejezések használatával való illesztés szintén lehetséges.

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: If you want to match only the email address, use EMAILADDRESS:info@example.com in From, To or Cc.
hu: Ha csak az e-mail cím egyezését szeretné vizsgálni, használja az EMAILADDRESS:info@example.com kifejezést a feladó, a címzett vagy a másolat mezőkben.

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: If you use Regular Expressions, you also can use the matched value in () as [***] in the 'Set' action.
hu: Ha reguláris kifejezéseket használ, akkor a () belsejében lévő egyező értéket is használhatja [***] formában a „Set” műveletben.

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: Delete this filter
hu: Szűrő törlése

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: Add PostMaster Filter
hu: Levelezési szűrő hozzáadása

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: Edit PostMaster Filter
hu: Levelezési szűrő szerkesztése

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: The name is required.
hu: A név kötelező.

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: Filter Condition
hu: Szűrőfeltétel

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: AND Condition
hu: ÉS feltétel

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: Check email header
hu: E-mail fejléc ellenőrzése

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: Negate
hu: Tagadás

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: Look for value
hu: Érték keresése

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: The field needs to be a valid regular expression or a literal word.
hu: Ennek a mezőnek érvényes reguláris kifejezésnek vagy szóliterálnak kell lennie.

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: Set Email Headers
hu: E-mail fejlécek beállítása

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: Set email header
hu: E-mail fejléc beállítása

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: Set value
hu: Érték beállítása

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: The field needs to be a literal word.
hu: Ennek a mezőnek szóliterálnak kell lennie.

note: Template: AdminPriority
en: Priority Management
hu: Prioritás-kezelés

note: Template: AdminPriority
en: Add priority
hu: Prioritás hozzáadása

note: Template: AdminPriority
en: Add Priority
hu: Prioritás hozzáadása

note: Template: AdminPriority
en: Edit Priority
hu: Prioritás szerkesztése

note: Template: AdminProcessManagement
en: Process Management
hu: Folyamatkezelés

note: Template: AdminProcessManagement
en: Filter for Processes
hu: Szűrő a folyamatokhoz

note: Template: AdminProcessManagement
en: Create New Process
hu: Új folyamat létrehozása

note: Template: AdminProcessManagement
en: Deploy All Processes
hu: Minden folyamat telepítése

note: Template: AdminProcessManagement
en: Here you can upload a configuration file to import a process to your system. The file needs to be in .yml format as exported by process management module.
hu: Itt tölthet fel egy beállítófájlt egy folyamat importálásához a rendszerre. A fájlnak .yml formátumban kell lennie, ahogy a folyamatkezelő modul elvárja.

note: Template: AdminProcessManagement
en: Overwrite existing entities
hu: Meglévő bejegyzések felülírása

note: Template: AdminProcessManagement
en: Upload process configuration
hu: Folyamat-beállítás feltöltése

note: Template: AdminProcessManagement
en: Import process configuration
hu: Folyamat-beállítás importálása

note: Template: AdminProcessManagement
en: Example processes
hu: Példafolyamatok

note: Template: AdminProcessManagement
en: Here you can activate best practice example processes that are part of %s. Please note that some additional configuration may be required.
hu: Itt kapcsolhatja be a legjobb gyakorlat szerinti példafolyamatokat, amelyek a következő részei: %s. Ne feledje, hogy néhány további beállítás lehet szükséges.

note: Template: AdminProcessManagement
en: Import example process
hu: Példafolyamat importálása

note: Template: AdminProcessManagement
en: Do you want to benefit from processes created by experts? Upgrade to %s to be able to import some sophisticated example processes.
hu: Szeretné élvezni a szakértők által létrehozott folyamatok előnyeit? Ahhoz, hogy lehetősége legyen néhány kitapasztalt példafolyamat importálására, frissítsen a következőre: %s.

note: Template: AdminProcessManagement
en: To create a new Process you can either import a Process that was exported from another system or create a complete new one.
hu: Egy új folyamat létrehozásához importálhat egy másik rendszerből exportált folyamatot, vagy létrehozhat egy teljesen újat.

note: Template: AdminProcessManagement
en: Changes to the Processes here only affect the behavior of the system, if you synchronize the Process data. By synchronizing the Processes, the newly made changes will be written to the Configuration.
hu: A folyamatokon itt elvégzett módosítás csak akkor lesz hatással a rendszer viselkedésére, ha szinkronizálja a folyamatadatokat. A folyamatok szinkronizálásával az újonnan elvégzett módosítások be lesznek írva a beállításokba.

note: Template: AdminProcessManagement
en: Processes
hu: Folyamatok

note: Template: AdminProcessManagement
en: Process name
hu: Folyamat neve

note: Template: AdminProcessManagement
en: Print
hu: Nyomtatás

note: Template: AdminProcessManagement
en: Export Process Configuration
hu: Folyamat-beállítás exportálása

note: Template: AdminProcessManagement
en: Copy Process
hu: Folyamat másolása

note: Template: AdminProcessManagementActivity
en: Cancel & close
hu: Megszakítás és bezárás

note: Template: AdminProcessManagementActivity
en: Go Back
hu: Vissza

note: Template: AdminProcessManagementActivity
en: Please note, that changing this activity will affect the following processes
hu: Ne feledje, hogy a tevékenység módosítása érinteni fogja a következő folyamatokat

note: Template: AdminProcessManagementActivity
en: Activity
hu: Tevékenység

note: Template: AdminProcessManagementActivity
en: Activity Name
hu: Tevékenység neve

note: Template: AdminProcessManagementActivity
en: Activity Dialogs
hu: Tevékenység párbeszédek

note: Template: AdminProcessManagementActivity
en: You can assign Activity Dialogs to this Activity by dragging the elements with the mouse from the left list to the right list.
hu: Tevékenység párbeszédeket rendelhet hozzá ehhez a tevékenységhez, ha az elemeket bal oldali listából a jobb oldali listába húzza az egérrel.

note: Template: AdminProcessManagementActivity
en: Ordering the elements within the list is also possible by drag 'n' drop.
hu: Lehetőség van az elemek rendezésére is a listán belül fogd és vidd módon.

note: Template: AdminProcessManagementActivity
en: Filter available Activity Dialogs
hu: Elérhető tevékenység párbeszédek szűrése

note: Template: AdminProcessManagementActivity
en: Available Activity Dialogs
hu: Elérhető tevékenység párbeszédek

note: Template: AdminProcessManagementActivity
en: Name: %s, EntityID: %s
hu: Név: %s, egyedazonosító: %s

note: Template: AdminProcessManagementActivity
en: Create New Activity Dialog
hu: Új tevékenység párbeszéd létrehozása

note: Template: AdminProcessManagementActivity
en: Assigned Activity Dialogs
hu: Hozzárendelt tevékenység párbeszédek

note: Template: AdminProcessManagementActivity
en: As soon as you use this button or link, you will leave this screen and its current state will be saved automatically. Do you want to continue?
hu: Amint ezt a gombot vagy hivatkozást használja, el fogja hagyni ezt a képernyőt, és a jelenlegi állapota automatikusan el lesz mentve. Szeretné folytatni?

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: Please note that changing this activity dialog will affect the following activities
hu: Ne feledje, hogy a tevékenység párbeszéd módosítása érinteni fogja a következő folyamatokat

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: Please note that customer users will not be able to see or use the following fields: Owner, Responsible, Lock, PendingTime and CustomerID.
hu: Ne feledje, hogy az ügyfél-felhasználók nem lesznek képesek megtekinteni vagy használni a következő mezőket: tulajdonos, felelős, zár, várakozási idő, ügyfél-azonosító.

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: The Queue field can only be used by customers when creating a new ticket.
hu: Az ügyfelek csak a várólista mezőt használhatják egy új jegy létrehozásakor.

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: Activity Dialog
hu: Tevékenység párbeszéd

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: Activity dialog Name
hu: Tevékenység párbeszéd neve

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: Available in
hu: Elérhető ebben

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: Description (short)
hu: Leírás (rövid)

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: Description (long)
hu: Leírás (hosszú)

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: The selected permission does not exist.
hu: A kijelölt jogosultság nem létezik.

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: Required Lock
hu: Szükséges zár

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: The selected required lock does not exist.
hu: A kijelölt szükséges zár nem létezik.

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: Submit Advice Text
hu: Elküldés értesítőszövege

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: Submit Button Text
hu: Elküldés gomb szövege

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: Fields
hu: Mezők

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: You can assign Fields to this Activity Dialog by dragging the elements with the mouse from the left list to the right list.
hu: Mezőket rendelhet hozzá ehhez a tevékenység párbeszédhez, ha az elemeket bal oldali listából a jobb oldali listába húzza az egérrel.

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: Filter available fields
hu: Elérhető mezők szűrése

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: Available Fields
hu: Elérhető mezők

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: Name: %s
hu: Név: %s

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: Assigned Fields
hu: Hozzárendelt mezők

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: ArticleType
hu: Bejegyzéstípus

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: Display
hu: Megjelenítés

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: Edit Field Details
hu: Mezőrészletek szerkesztése

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: Customer interface does not support internal article types.
hu: Az ügyfélfelület nem támogatja a belső bejegyzéstípusokat.

note: Template: AdminProcessManagementPath
en: Path
hu: Útvonal

note: Template: AdminProcessManagementPath
en: Edit this transition
hu: Átmenet szerkesztése

note: Template: AdminProcessManagementPath
en: Transition Actions
hu: Átmenet műveletek

note: Template: AdminProcessManagementPath
en: You can assign Transition Actions to this Transition by dragging the elements with the mouse from the left list to the right list.
hu: Átmenet műveleteket rendelhet hozzá ehhez az átmenethez, ha az elemeket bal oldali listából a jobb oldali listába húzza az egérrel.

note: Template: AdminProcessManagementPath
en: Filter available Transition Actions
hu: Elérhető átmenet műveletek szűrése

note: Template: AdminProcessManagementPath
en: Available Transition Actions
hu: Elérhető átmenet műveletek

note: Template: AdminProcessManagementPath
en: Create New Transition Action
hu: Új átmenet művelet létrehozása

note: Template: AdminProcessManagementPath
en: Assigned Transition Actions
hu: Hozzárendelt átmenet műveletek

note: Template: AdminProcessManagementProcessAccordion
en: Activities
hu: Tevékenységek

note: Template: AdminProcessManagementProcessAccordion
en: Filter Activities...
hu: Tevékenységek szűrése…

note: Template: AdminProcessManagementProcessAccordion
en: Create New Activity
hu: Új tevékenység létrehozása

note: Template: AdminProcessManagementProcessAccordion
en: Filter Activity Dialogs...
hu: Tevékenység párbeszédek szűrése…

note: Template: AdminProcessManagementProcessAccordion
en: Transitions
hu: Átmenetek

note: Template: AdminProcessManagementProcessAccordion
en: Filter Transitions...
hu: Átmenetek szűrése…

note: Template: AdminProcessManagementProcessAccordion
en: Create New Transition
hu: Új átmenet létrehozása

note: Template: AdminProcessManagementProcessAccordion
en: Filter Transition Actions...
hu: Átmenet műveletek szűrése…

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Edit Process
hu: Folyamat szerkesztése

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Print process information
hu: Folyamat-információk nyomtatása

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Delete Process
hu: Folyamat törlése

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Delete Inactive Process
hu: Inaktív folyamat törlése

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Available Process Elements
hu: Elérhető folyamatelemek

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: The Elements listed above in this sidebar can be moved to the canvas area on the right by using drag'n'drop.
hu: Az ezen az oldalsávon fent felsorolt elemek áthelyezhetők a jobb oldali vászonterületre fogd és vidd módon.

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: You can place Activities on the canvas area to assign this Activity to the Process.
hu: Tevékenységeket helyezhet a vászonterületre a tevékenység hozzárendeléséhez a folyamathoz.

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: To assign an Activity Dialog to an Activity drop the Activity Dialog element from this sidebar over the Activity placed in the canvas area.
hu: Egy tevékenység párbeszéd hozzárendeléséhez egy folyamathoz húzza a tevékenység párbeszédelemet a tevékenység fölött elhelyezett oldalsávról a vászonterületre.

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: You can start a connection between to Activities by dropping the Transition element over the Start Activity of the connection. After that you can move the loose end of the arrow to the End Activity.
hu: Kapcsolatot létesíthet a tevékenységek között, ha az átmenet elemet a kapcsolat kezdő tevékenysége fölé ejti. Ezután viheti a nyíl szabad végét a befejező tevékenységre.

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Actions can be assigned to a Transition by dropping the Action Element onto the label of a Transition.
hu: Műveletek rendelhetők egy átmenethez, ha a műveletelemet egy átmenet címkéjére ejti.

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Edit Process Information
hu: Folyamat-információk szerkesztése

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Process Name
hu: Folyamat neve

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: The selected state does not exist.
hu: A kijelölt állapot nem létezik.

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Add and Edit Activities, Activity Dialogs and Transitions
hu: Tevékenységek, tevékenység párbeszédek és átmenetek hozzáadása és szerkesztése

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Show EntityIDs
hu: Entitás-azonosítók megjelenítése

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Extend the width of the Canvas
hu: A vászon szélességének kibővítése

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Extend the height of the Canvas
hu: A vászon magasságának kibővítése

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Remove the Activity from this Process
hu: Tevékenység eltávolítása ebből a folyamatból

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Edit this Activity
hu: Tevékenység szerkesztése

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Save settings
hu: Beállítások mentése

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Save Activities, Activity Dialogs and Transitions
hu: Tevékenységek, tevékenység párbeszédek és átmenetek mentése

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Do you really want to delete this Process?
hu: Valóban törölni szeretné ezt a folyamatot?

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Do you really want to delete this Activity?
hu: Valóban törölni szeretné ezt a tevékenységet?

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Do you really want to delete this Activity Dialog?
hu: Valóban törölni szeretné ezt a tevékenység párbeszédet?

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Do you really want to delete this Transition?
hu: Valóban törölni szeretné ezt az átmenetet?

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Do you really want to delete this Transition Action?
hu: Valóban törölni szeretné ezt az átmenet műveletet?

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Do you really want to remove this activity from the canvas? This can only be undone by leaving this screen without saving.
hu: Valóban el szeretné távolítani ezt a tevékenységet a vászonról? Ezt csak akkor lehet változatlanul hagyni, ha mentés nélkül hagyja el ezt a képernyőt.

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Do you really want to remove this transition from the canvas? This can only be undone by leaving this screen without saving.
hu: Valóban el szeretné távolítani ezt az átmenetet a vászonról? Ezt csak akkor lehet változatlanul hagyni, ha mentés nélkül hagyja el ezt a képernyőt.

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Hide EntityIDs
hu: Entitás-azonosítók elrejtése

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Delete Entity
hu: Entitás törlése

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Remove Entity from canvas
hu: Entitás eltávolítása a vászonról

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: This Activity is already used in the Process. You cannot add it twice!
hu: Ez a tevékenység már használatban van a folyamatban. Nem adhatja hozzá kétszer!

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: This Activity cannot be deleted because it is the Start Activity.
hu: Ez a tevékenység nem törölhető, mert ez a kezdő tevékenység.

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: This Transition is already used for this Activity. You cannot use it twice!
hu: Ez az átmenet már használatban van a tevékenységben. Nem használhatja kétszer!

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: This TransitionAction is already used in this Path. You cannot use it twice!
hu: Ez az átmenet művelet már használatban van az útvonalon. Nem használhatja kétszer!

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Remove the Transition from this Process
hu: Átmenet eltávolítása ebből a folyamatból

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: No TransitionActions assigned.
hu: Nincsenek átmenet műveletek hozzárendelve.

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: The Start Event cannot loose the Start Transition!
hu: A kezdő esemény nem oldhatja fel a kezdő átmenetet!

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: No dialogs assigned yet. Just pick an activity dialog from the list on the left and drag it here.
hu: Még nincsenek párbeszédek hozzárendelve. Csak fogjon meg egy tevékenység párbeszédet a bal oldali listából, és húzza ide.

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: An unconnected transition is already placed on the canvas. Please connect this transition first before placing another transition.
hu: Egy kapcsolatban nem lévő átmenet már el van helyezve a vásznon. Először csatlakoztassa ezt az átmenetet, mielőtt egy másik átmenetet helyezne el.

note: Template: AdminProcessManagementProcessNew
en: In this screen, you can create a new process. In order to make the new process available to users, please make sure to set its state to 'Active' and synchronize after completing your work.
hu: Ezen a képernyőn hozhat létre új folyamatot. Annak érdekében, hogy az új folyamatot elérhetővé tegye a felhasználóknak, győződjön meg arról, hogy „Aktívra” állította az állapotát, és szinkronizálta a munka befejezése után.

note: Template: AdminProcessManagementProcessPrint
en: Start Activity
hu: Tevékenység indítása

note: Template: AdminProcessManagementProcessPrint
en: Contains %s dialog(s)
hu: %s párbeszédet tartalmaz

note: Template: AdminProcessManagementProcessPrint
en: Assigned dialogs
hu: Hozzárendelt párbeszédek

note: Template: AdminProcessManagementProcessPrint
en: Activities are not being used in this process.
hu: Ebben a folyamatban nem használnak tevékenységeket.

note: Template: AdminProcessManagementProcessPrint
en: Assigned fields
hu: Hozzárendelt mezők

note: Template: AdminProcessManagementProcessPrint
en: Activity dialogs are not being used in this process.
hu: Ebben a folyamatban nem használnak tevékenység párbeszédeket.

note: Template: AdminProcessManagementProcessPrint
en: Condition linking
hu: Feltétel kapcsolása

note: Template: AdminProcessManagementProcessPrint
en: Conditions
hu: Feltételek

note: Template: AdminProcessManagementProcessPrint
en: Condition
hu: Feltétel

note: Template: AdminProcessManagementProcessPrint
en: Transitions are not being used in this process.
hu: Ebben a folyamatban nem használnak átmeneteket.

note: Template: AdminProcessManagementProcessPrint
en: Module name
hu: Modulnév

note: Template: AdminProcessManagementProcessPrint
en: Transition actions are not being used in this process.
hu: Ebben a folyamatban nem használnak átmenet műveleteket.

note: Template: AdminProcessManagementTransition
en: Please note that changing this transition will affect the following processes
hu: Ne feledje, hogy az átmenet módosítása érinteni fogja a következő folyamatokat

note: Template: AdminProcessManagementTransition
en: Transition
hu: Átmenet

note: Template: AdminProcessManagementTransition
en: Transition Name
hu: Átmenet neve

note: Template: AdminProcessManagementTransition
en: Conditions can only operate on non-empty fields.
hu: A feltételek csak nem üres mezőkön működhetnek.

note: Template: AdminProcessManagementTransition
en: Type of Linking between Conditions
hu: Kapcsolat típusa a feltételek között

note: Template: AdminProcessManagementTransition
en: Remove this Condition
hu: Feltétel eltávolítása

note: Template: AdminProcessManagementTransition
en: Type of Linking
hu: Kapcsolat típusa

note: Template: AdminProcessManagementTransition
en: Add a new Field
hu: Új mező hozzáadása

note: Template: AdminProcessManagementTransition
en: Remove this Field
hu: Mező eltávolítása

note: Template: AdminProcessManagementTransition
en: And can't be repeated on the same condition.
hu: Én nem lehet ismételni ugyanazon a feltételen.

note: Template: AdminProcessManagementTransition
en: Add New Condition
hu: Új feltétel hozzáadása

note: Template: AdminProcessManagementTransitionAction
en: Please note that changing this transition action will affect the following processes
hu: Ne feledje, hogy az átmenet művelet módosítása érinteni fogja a következő folyamatokat

note: Template: AdminProcessManagementTransitionAction
en: Transition Action
hu: Átmenet művelet

note: Template: AdminProcessManagementTransitionAction
en: Transition Action Name
hu: Átmenet művelet neve

note: Template: AdminProcessManagementTransitionAction
en: Transition Action Module
hu: Átmenet művelet modul

note: Template: AdminProcessManagementTransitionAction
en: Config Parameters
hu: Beállítási paraméterek

note: Template: AdminProcessManagementTransitionAction
en: Add a new Parameter
hu: Új paraméter hozzáadása

note: Template: AdminProcessManagementTransitionAction
en: Remove this Parameter
hu: Paraméter eltávolítása

note: Template: AdminQueue
en: Manage Queues
hu: Várólisták kezelése

note: Template: AdminQueue
en: Add queue
hu: Várólista hozzáadása

note: Template: AdminQueue
en: Add Queue
hu: Várólista hozzáadása

note: Template: AdminQueue
en: Edit Queue
hu: Várólista szerkesztése

note: Template: AdminQueue
en: A queue with this name already exists!
hu: Már létezik ilyen nevű várólista!

note: Template: AdminQueue
en: Sub-queue of
hu: Alvárólistája ennek

note: Template: AdminQueue
en: Unlock timeout
hu: Feloldási időkorlát

note: Template: AdminQueue
en: 0 = no unlock
hu: 0 = nincs feloldás

note: Template: AdminQueue
en: Only business hours are counted.
hu: Csak a nyitva tartás számít.

note: Template: AdminQueue
en: If an agent locks a ticket and does not close it before the unlock timeout has passed, the ticket will unlock and will become available for other agents.
hu: Ha egy ügyintéző zárol egy jegyet, és nem zárja le a feloldási időkorlát elérése előtt, akkor a jegy fel lesz oldva, és elérhetővé válik más ügyintézőknek.

note: Template: AdminQueue
en: Notify by
hu: Értesítés

note: Template: AdminQueue
en: 0 = no escalation
hu: 0 = nincs eszkaláció

note: Template: AdminQueue
en: If there is not added a customer contact, either email-external or phone, to a new ticket before the time defined here expires, the ticket is escalated.
hu: Ha az új jegyhez nem lett ügyfél-elérhetőség - külső e-mail cím vagy telefon - hozzáadva az itt megadott idő lejárta előtt, a jegy eszkalálva lesz.

note: Template: AdminQueue
en: If there is an article added, such as a follow-up via email or the customer portal, the escalation update time is reset. If there is no customer contact, either email-external or phone, added to a ticket before the time defined here expires, the ticket is escalated.
hu: Ha hozzá lett adva egy bejegyzés, úgymint követő e-mail vagy ügyfélportál, az eszkaláció frissítési ideje vissza lesz állítva. Ha nincs ügyfél-elérhetőség - külső e-mail cím vagy telefon - hozzáadva az itt megadott idő lejárta előtt, a jegy eszkalálva lesz.

note: Template: AdminQueue
en: If the ticket is not set to closed before the time defined here expires, the ticket is escalated.
hu: Ha a jegy nem lett lezártra állítva az itt megadott idő lejárta előtt, a jegy eszkalálva lesz.

note: Template: AdminQueue
en: Follow up Option
hu: Követés beállítás

note: Template: AdminQueue
en: Specifies if follow up to closed tickets would re-open the ticket, be rejected or lead to a new ticket.
hu: Megadja, hogy a lezárt jegyek követése újranyissa a jegyet, elutasítsa, vagy egy új jegyhez vezessen.

note: Template: AdminQueue
en: Ticket lock after a follow up
hu: Jegy zárolása egy követés után

note: Template: AdminQueue
en: If a ticket is closed and the customer sends a follow up the ticket will be locked to the old owner.
hu: Ha egy jegy le van zárva, és az ügyfél egy követést küld, a jegy zárolva lesz a régi tulajdonosnak.

note: Template: AdminQueue
en: System address
hu: Rendszercím

note: Template: AdminQueue
en: Will be the sender address of this queue for email answers.
hu: Lesz-e a várólista feladójának címe a válasz e-mailekhez.

note: Template: AdminQueue
en: Default sign key
hu: Alapértelmezett aláíró kulcs

note: Template: AdminQueue
en: The salutation for email answers.
hu: A megszólítás a válasz e-mailekhez.

note: Template: AdminQueue
en: The signature for email answers.
hu: Az aláírás a válasz e-mailekhez.

note: Template: AdminQueueAutoResponse
en: Manage Queue-Auto Response Relations
hu: Várólista-automatikus válasz kapcsolatok kezelése

note: Template: AdminQueueAutoResponse
en: This filter allow you to show queues without auto responses
hu: Ez a szűrő lehetővé teszi az automatikus válaszok nélküli várólisták megjelenítést

note: Template: AdminQueueAutoResponse
en: Queues without auto responses
hu: Automatikus válaszok nélküli várólisták

note: Template: AdminQueueAutoResponse
en: This filter allow you to show all queues
hu: Ez a szűrő lehetővé teszi az összes várólista megjelenítést

note: Template: AdminQueueAutoResponse
en: Show all queues
hu: Az összes várólista megjelenítése

note: Template: AdminQueueAutoResponse
en: Filter for Queues
hu: Szűrő a várólistákhoz

note: Template: AdminQueueAutoResponse
en: Filter for Auto Responses
hu: Szűrő az automatikus válaszokhoz

note: Template: AdminQueueAutoResponse
en: Auto Responses
hu: Automatikus válaszok

note: Template: AdminQueueAutoResponse
en: Change Auto Response Relations for Queue
hu: Automatikus válasz kapcsolatok megváltoztatása egy várólistánál

note: Template: AdminQueueTemplates
en: Manage Template-Queue Relations
hu: Sablon-várólista kapcsolatok kezelése

note: Template: AdminQueueTemplates
en: Filter for Templates
hu: Szűrő a sablonokhoz

note: Template: AdminQueueTemplates
en: Templates
hu: Sablonok

note: Template: AdminQueueTemplates
en: Change Queue Relations for Template
hu: Várólista-kapcsolatok megváltoztatása egy sablonnál

note: Template: AdminQueueTemplates
en: Change Template Relations for Queue
hu: Sablonkapcsolatok megváltoztatása egy várólistánál

note: Template: AdminRegistration
en: System Registration Management
hu: Rendszer regisztráció kezelés

note: Template: AdminRegistration
en: Edit details
hu: Részletek szerkesztése

note: Template: AdminRegistration
en: Show transmitted data
hu: Átvitt adatok megtekintése

note: Template: AdminRegistration
en: Deregister system
hu: Rendszer regisztrációjának törlése

note: Template: AdminRegistration
en: Overview of registered systems
hu: Regisztrált rendszerek áttekintése

note: Template: AdminRegistration
en: This system is registered with OTRS Group.
hu: Ez a rendszer regisztrálva van az OTRS csoporttal.

note: Template: AdminRegistration
en: System type
hu: Rendszertípus

note: Template: AdminRegistration
en: Unique ID
hu: Egyedi azonosító

note: Template: AdminRegistration
en: Last communication with registration server
hu: Utolsó kommunikáció a regisztrációs kiszolgálóval

note: Template: AdminRegistration
en: System registration not possible
hu: A rendszer regisztrációja nem lehetséges

note: Template: AdminRegistration
en: Please note that you can't register your system if OTRS Daemon is not running correctly!
hu: Ne feledje, hogy nem tudja regisztrálni a rendszerét, ha az OTRS démon nem fut helyesen!

note: Template: AdminRegistration
en: Instructions
hu: Utasítások

note: Template: AdminRegistration
en: System deregistration not possible
hu: A rendszer regisztrációjának megszüntetése nem lehetséges

note: Template: AdminRegistration
en: Please note that you can't deregister your system if you're using the %s or having a valid service contract.
hu: Ne feledje, hogy hogy nem tudja a rendszer regisztrációját megszüntetni a(z) %s használatakor, vagy ha érvényes szolgáltatói szerződése van.

note: Template: AdminRegistration
en: OTRS-ID Login
hu: OTRS-azonosító bejelentkezés

note: Template: AdminRegistration
en: Read more
hu: Olvassa tovább

note: Template: AdminRegistration
en: You need to log in with your OTRS-ID to register your system.
hu: Be kell jelentkeznie az OTRS-azonosítójával a rendszer regisztrálásához.

note: Template: AdminRegistration
en: Your OTRS-ID is the email address you used to sign up on the OTRS.com webpage.
hu: Az OTRS-azonosítója az OTRS.com weboldalon a regisztrációhoz használt e-mail címe.

note: Template: AdminRegistration
en: Data Protection
hu: Adatvédelem

note: Template: AdminRegistration
en: What are the advantages of system registration?
hu: Mik a rendszer regisztrálásának előnyei?

note: Template: AdminRegistration
en: You will receive updates about relevant security releases.
hu: Frissítéseket kap a fontos biztonsági kiadásokról.

note: Template: AdminRegistration
en: With your system registration we can improve our services for you, because we have all relevant information available.
hu: A rendszer regisztrálása által tovább fejleszthetjük a szolgáltatásainkat, mert nekünk minden fontos információ elérhető.

note: Template: AdminRegistration
en: This is only the beginning!
hu: És ez még csak a kezdet!

note: Template: AdminRegistration
en: We will inform you about our new services and offerings soon.
hu: Hamarosan értesíteni fogjuk az új szolgáltatásainkról és ajánlatainkról.

note: Template: AdminRegistration
en: Can I use OTRS without being registered?
hu: Használható az OTRS regisztráció nélkül?

note: Template: AdminRegistration
en: System registration is optional.
hu: A rendszer regisztrációja opcionális.

note: Template: AdminRegistration
en: You can download and use OTRS without being registered.
hu: Letöltheti és használhatja az OTRS-t anélkül, hogy regisztrálva lenne.

note: Template: AdminRegistration
en: Is it possible to deregister?
hu: Lehetséges a regisztráció törlése?

note: Template: AdminRegistration
en: You can deregister at any time.
hu: Bármikor törölheti a regisztrációt.

note: Template: AdminRegistration
en: Which data is transfered when registering?
hu: Milyen adatok kerülnek átvitelre a regisztrációkor?

note: Template: AdminRegistration
en: A registered system sends the following data to OTRS Group:
hu: Egy regisztrált rendszer a következő adatokat küldi az OTRS csoportnak:

note: Template: AdminRegistration
en: Fully Qualified Domain Name (FQDN), OTRS version, Database, Operating System and Perl version.
hu: Teljes képzésű tartománynév (FQDN), OTRS verzió, adatbázis, operációs rendszer és Perl verzió.

note: Template: AdminRegistration
en: Why do I have to provide a description for my system?
hu: Miért kell leírást megadnom a rendszeremhez?

note: Template: AdminRegistration
en: The description of the system is optional.
hu: A rendszer leírása opcionális.

note: Template: AdminRegistration
en: The description and system type you specify help you to identify and manage the details of your registered systems.
hu: A megadott leírás és a rendszer típusa segít az azonosításban, és a regisztrált rendszer részleteinek kezelésében.

note: Template: AdminRegistration
en: How often does my OTRS system send updates?
hu: Milyen gyakran küld az OTRS rendszerem frissítéseket?

note: Template: AdminRegistration
en: Your system will send updates to the registration server at regular intervals.
hu: A rendszer szabályos időközönként fog frissítéseket küldeni a regisztrációs kiszolgálónak.

note: Template: AdminRegistration
en: Typically this would be around once every three days.
hu: Ez tipikusan nagyjából három naponta történik.

note: Template: AdminRegistration
en: In case you would have further questions we would be glad to answer them.
hu: Abban az esetben, ha további kérdései vannak, szívesen megválaszoljuk azokat.

note: Template: AdminRegistration
en: Please visit our
hu: Látogassa meg a

note: Template: AdminRegistration
en: portal
hu: portálunkat

note: Template: AdminRegistration
en: and file a request.
hu: és küldje el a kérését.

note: Template: AdminRegistration
en: If you deregister your system, you will lose these benefits:
hu: Ha megszünteti a rendszer regisztrációját, a következő előnyöket fogja elveszíteni:

note: Template: AdminRegistration
en: You need to log in with your OTRS-ID to deregister your system.
hu: Be kell jelentkeznie az OTRS-azonosítójával a rendszere regisztrációjának törléséhez.

note: Template: AdminRegistration
en: OTRS-ID
hu: OTRS-azonosító

note: Template: AdminRegistration
en: You don't have an OTRS-ID yet?
hu: Még nincs OTRS-azonosítója?

note: Template: AdminRegistration
en: Sign up now
hu: Regisztráljon most

note: Template: AdminRegistration
en: Forgot your password?
hu: Elfelejtette a jelszavát?

note: Template: AdminRegistration
en: Retrieve a new one
hu: Kérjen egy újat

note: Template: AdminRegistration
en: This data will be frequently transferred to OTRS Group when you register this system.
hu: Ezek az adatok rendszeresen el lesznek küldve az OTRS csoportnak, ha regisztrálja a rendszerét.

note: Template: AdminRegistration
en: Attribute
hu: Jellemző

note: Template: AdminRegistration
en: OTRS Version
hu: OTRS verzió

note: Template: AdminRegistration
en: Operating System
hu: Operációs rendszer

note: Template: AdminRegistration
en: Perl Version
hu: Perl verzió

note: Template: AdminRegistration
en: Optional description of this system.
hu: A rendszer opcionális leírása.

note: Template: AdminRegistration
en: Register
hu: Regisztráció

note: Template: AdminRegistration
en: Deregister System
hu: Rendszer regisztrációjának törlése

note: Template: AdminRegistration
en: Continuing with this step will deregister the system from OTRS Group.
hu: Ha folytatja, ezzel a lépéssel törölni fogja a rendszer regisztrációját az OTRS csoportnál.

note: Template: AdminRegistration
en: Deregister
hu: Regisztráció törlése

note: Template: AdminRegistration
en: You can modify registration settings here.
hu: Itt módosíthatja a regisztrációs beállításokat.

note: Template: AdminRegistration
en: Overview of transmitted data
hu: Átvitt adatok áttekintése

note: Template: AdminRegistration
en: There is no data regularly sent from your system to %s.
hu: Nincsenek rendszeresen elküldött adatok a rendszeréről ide: %s.

note: Template: AdminRegistration
en: The following data is sent at minimum every 3 days from your system to %s.
hu: A következő adatok minimum 3 naponta lesznek elküldve a rendszeréről ide: %s.

note: Template: AdminRegistration
en: The data will be transferred in JSON format via a secure https connection.
hu: Az adatok JSON formátumban kerülnek átvitelre biztonságos https kapcsolaton keresztül.

note: Template: AdminRegistration
en: System Registration Data
hu: Rendszer regisztráció adatok

note: Template: AdminRegistration
en: Support Data
hu: Támogatási adatok

note: Template: AdminRole
en: Role Management
hu: Szerepkezelés

note: Template: AdminRole
en: Add role
hu: Szerep hozzáadása

note: Template: AdminRole
en: Create a role and put groups in it. Then add the role to the users.
hu: Hozzon létre egy szerepet és tegyen bele csoportokat. Azután adja a szerepet a felhasználókhoz.

note: Template: AdminRole
en: There are no roles defined. Please use the 'Add' button to create a new role.
hu: Nincsenek szerepek meghatározva. Használja a „Hozzáadás” gombot egy új szerep létrehozásához.

note: Template: AdminRole
en: Add Role
hu: Szerep hozzáadása

note: Template: AdminRole
en: Edit Role
hu: Szerep szerkesztése

note: Template: AdminRoleGroup
en: Manage Role-Group Relations
hu: Szerep-csoport kapcsolatok kezelése

note: Template: AdminRoleGroup
en: Filter for Roles
hu: Szűrő a szerepekhez

note: Template: AdminRoleGroup
en: Roles
hu: Szerepek

note: Template: AdminRoleGroup
en: Select the role:group permissions.
hu: A szerep:csoport jogosultságok kiválasztása.

note: Template: AdminRoleGroup
en: If nothing is selected, then there are no permissions in this group (tickets will not be available for the role).
hu: Ha semmi sincs kiválasztva, akkor ebben a csoportban nincsenek jogosultságok (a jegyek nem lesznek elérhetők a szerepnek).

note: Template: AdminRoleGroup
en: Change Role Relations for Group
hu: Szerepkapcsolatok megváltoztatása egy csoportnál

note: Template: AdminRoleGroup
en: Change Group Relations for Role
hu: Csoportkapcsolatok megváltoztatása egy szerepnél

note: Template: AdminRoleGroup
en: Toggle %s permission for all
hu: A(z) %s jogosultság ki- vagy bekapcsolása mindenkinek

note: Template: AdminRoleGroup
en: move_into
hu: átmozgatás

note: Template: AdminRoleGroup
en: Permissions to move tickets into this group/queue.
hu: Jogosultságok jegyek áthelyezéséhez ebbe a csoportba/várólistába.

note: Template: AdminRoleGroup
en: create
hu: létrehozás

note: Template: AdminRoleGroup
en: Permissions to create tickets in this group/queue.
hu: Jogosultságok új jegyek létrehozásához ebben a csoportban/várólistában.

note: Template: AdminRoleGroup
en: note
hu: jegyzet

note: Template: AdminRoleGroup
en: Permissions to add notes to tickets in this group/queue.
hu: Jogosultságok a jegyekhez való jegyzetek hozzáadásához ebben a csoportban/várólistában.

note: Template: AdminRoleGroup
en: owner
hu: tulajdonos

note: Template: AdminRoleGroup
en: Permissions to change the owner of tickets in this group/queue.
hu: Jogosultságok a jegyek tulajdonosának megváltoztatásához ebben a csoportban/várólistában.

note: Template: AdminRoleGroup
en: priority
hu: prioritás

note: Template: AdminRoleGroup
en: Permissions to change the ticket priority in this group/queue.
hu: Jogosultságok a jegy prioritásnak megváltoztatásához ebben a csoportban/várólistában.

note: Template: AdminRoleUser
en: Manage Agent-Role Relations
hu: Ügyintéző-szerep kapcsolatok kezelése

note: Template: AdminRoleUser
en: Add agent
hu: Ügyintéző hozzáadása

note: Template: AdminRoleUser
en: Filter for Agents
hu: Szűrő az ügyintézőkhöz

note: Template: AdminRoleUser
en: Agents
hu: Ügyintézők

note: Template: AdminRoleUser
en: Manage Role-Agent Relations
hu: Szerep-ügyintéző kapcsolatok kezelése

note: Template: AdminRoleUser
en: Change Role Relations for Agent
hu: Szerepkapcsolatok megváltoztatása egy ügyintézőnél

note: Template: AdminRoleUser
en: Change Agent Relations for Role
hu: Ügyintéző-kapcsolatok megváltoztatása egy szerepnél

note: Template: AdminSLA
en: SLA Management
hu: SLA kezelés

note: Template: AdminSLA
en: Add SLA
hu: SLA hozzáadása

note: Template: AdminSLA
en: Edit SLA
hu: SLA szerkesztése

note: Template: AdminSLA
en: Please write only numbers!
hu: Csak számokat írjon!

note: Template: AdminSMIME
en: S/MIME Management
hu: S/MIME kezelés

note: Template: AdminSMIME
en: SMIME support is disabled
hu: Az S/MIME támogatás le van tiltva

note: Template: AdminSMIME
en: To be able to use SMIME in OTRS, you have to enable it first.
hu: Hogy képes legyen S/MIME-t használni az OTRS-ben, ahhoz először engedélyeznie kell azt.

note: Template: AdminSMIME
en: Enable SMIME support
hu: S/MIME támogatás engedélyezése

note: Template: AdminSMIME
en: Faulty SMIME configuration
hu: Hibás S/MIME beállítás

note: Template: AdminSMIME
en: SMIME support is enabled, but the relevant configuration contains errors. Please check the configuration using the button below.
hu: Az S/MIME támogatás engedélyezve van, de a hozzá tartozó beállítások hibákat tartalmaznak. Ellenőrizze a beállításokat a lenti gomb használatával.

note: Template: AdminSMIME
en: Check SMIME configuration
hu: S/MIME beállítások ellenőrzése

note: Template: AdminSMIME
en: Add certificate
hu: Tanúsítvány hozzáadása

note: Template: AdminSMIME
en: Add private key
hu: Személyes kulcs hozzáadása

note: Template: AdminSMIME
en: Filter for certificates
hu: Szűrő a tanúsítványokhoz

note: Template: AdminSMIME
en: Filter for S/MIME certs
hu: Szűrő az S/MIME tanúsítványokhoz

note: Template: AdminSMIME
en: To show certificate details click on a certificate icon.
hu: A tanúsítvány részleteinek megtekintéséhez kattintson a tanúsítvány ikonra.

note: Template: AdminSMIME
en: To manage private certificate relations click on a private key icon.
hu: A személyes tanúsítvány kapcsolatok kezeléséhez kattintson a személyes kulcs ikonra.

note: Template: AdminSMIME
en: Here you can add relations to your private certificate, these will be embedded to the S/MIME signature every time you use this certificate to sign an email.
hu: Itt adhat hozzá kapcsolatokat a személyes tanúsítványához, ezek lesznek beágyazva az S/MIME aláírásba minden alkalommal, amikor ezt a tanúsítványt egy e-mail aláírásához használja.

note: Template: AdminSMIME
en: See also
hu: Lásd még

note: Template: AdminSMIME
en: In this way you can directly edit the certification and private keys in file system.
hu: Ily módon közvetlenül szerkesztheti a fájlrendszeren a tanúsítványokat és a személyes kulcsokat.

note: Template: AdminSMIME
en: Hash
hu: Kivonat

note: Template: AdminSMIME
en: Handle related certificates
hu: Kapcsolódó tanúsítványok kezelése

note: Template: AdminSMIME
en: Read certificate
hu: Tanúsítvány olvasása

note: Template: AdminSMIME
en: Delete this certificate
hu: Tanúsítvány törlése

note: Template: AdminSMIME
en: Add Certificate
hu: Tanúsítvány hozzáadása

note: Template: AdminSMIME
en: Add Private Key
hu: Személyes kulcs hozzáadása

note: Template: AdminSMIME
en: Secret
hu: Titok

note: Template: AdminSMIME
en: Related Certificates for
hu: Kapcsoló tanúsítványok ehhez

note: Template: AdminSMIME
en: Delete this relation
hu: Kapcsolat törlése

note: Template: AdminSMIME
en: Available Certificates
hu: Elérhető tanúsítványok

note: Template: AdminSMIME
en: Relate this certificate
hu: Tanúsítvány összekapcsolása

note: Template: AdminSMIMECertRead
en: Close dialog
hu: Párbeszédablak bezárása

note: Template: AdminSMIMECertRead
en: Certificate details
hu: Tanúsítvány részletek

note: Template: AdminSalutation
en: Salutation Management
hu: Megszólítás kezelés

note: Template: AdminSalutation
en: Add salutation
hu: Megszólítás hozzáadása

note: Template: AdminSalutation
en: Add Salutation
hu: Megszólítás hozzáadása

note: Template: AdminSalutation
en: Edit Salutation
hu: Megszólítás szerkesztése

note: Template: AdminSalutation
en: e. g.
hu: például

note: Template: AdminSalutation
en: Example salutation
hu: Példa megszólítás

note: Template: AdminSecureMode
en: Secure mode needs to be enabled!
hu: A biztonsági módot engedélyezni szükséges!

note: Template: AdminSecureMode
en: Secure mode will (normally) be set after the initial installation is completed.
hu: A biztonságos mód (normális esetben) a kezdeti telepítés befejezése után lesz beállítva.

note: Template: AdminSecureMode
en: If secure mode is not activated, activate it via SysConfig because your application is already running.
hu: Ha a biztonságos mód nincs aktiválva, aktiválja a rendszerbeállításon keresztül, mert az alkalmazás már fut.

note: Template: AdminSelectBox
en: SQL Box
hu: SQL doboz

note: Template: AdminSelectBox
en: Here you can enter SQL to send it directly to the application database. It is not possible to change the content of the tables, only select queries are allowed.
hu: Itt tudja megadni az SQL-t, amelyet közvetlenül az alkalmazás adatbázisába küld. Nem lehetséges a táblák tartalmának megváltoztatása, csak kiválasztó lekérdezések engedélyezettek.

note: Template: AdminSelectBox
en: Here you can enter SQL to send it directly to the application database.
hu: Itt tudja megadni az SQL-t, amelyet közvetlenül az alkalmazás adatbázisába küld.

note: Template: AdminSelectBox
en: Only select queries are allowed.
hu: Csak kiválasztó lekérdezések engedélyezettek.

note: Template: AdminSelectBox
en: The syntax of your SQL query has a mistake. Please check it.
hu: Az SQL lekérdezés szintaktikájában hiba van. Ellenőrizze azt.

note: Template: AdminSelectBox
en: There is at least one parameter missing for the binding. Please check it.
hu: Legalább egy paraméter hiányzik a kötéshez. Ellenőrizze azt.

note: Template: AdminSelectBox
en: Result format
hu: Eredmény formátum

note: Template: AdminSelectBox
en: Run Query
hu: Lekérdezés futtatása

note: Template: AdminSelectBox
en: Query is executed.
hu: Lekérdezés végrehajtva.

note: Template: AdminService
en: Service Management
hu: Szolgáltatás kezelés

note: Template: AdminService
en: Add service
hu: Szolgáltatás hozzáadása

note: Template: AdminService
en: Add Service
hu: Szolgáltatás hozzáadása

note: Template: AdminService
en: Edit Service
hu: Szolgáltatás szerkesztése

note: Template: AdminService
en: Sub-service of
hu: Részszolgáltatása ennek

note: Template: AdminSession
en: Session Management
hu: Munkamenet-kezelés

note: Template: AdminSession
en: All sessions
hu: Összes munkamenet

note: Template: AdminSession
en: Agent sessions
hu: Ügyintéző munkamenetek

note: Template: AdminSession
en: Customer sessions
hu: Ügyfél munkamenetek

note: Template: AdminSession
en: Unique agents
hu: Egyedi ügyintézők

note: Template: AdminSession
en: Unique customers
hu: Egyedi ügyfelek

note: Template: AdminSession
en: Kill all sessions
hu: Összes munkamenet kilövése

note: Template: AdminSession
en: Kill this session
hu: Munkamenet kilövése

note: Template: AdminSession
en: Session
hu: Munkamenet

note: Template: AdminSession
en: Kill
hu: Kilövés

note: Template: AdminSession
en: Detail View for SessionID
hu: A munkamenet-azonosító részletes nézete

note: Template: AdminSignature
en: Signature Management
hu: Aláírás kezelés

note: Template: AdminSignature
en: Add signature
hu: Aláírás hozzáadása

note: Template: AdminSignature
en: Add Signature
hu: Aláírás hozzáadása

note: Template: AdminSignature
en: Edit Signature
hu: Aláírás szerkesztése

note: Template: AdminSignature
en: Example signature
hu: Példa aláírás

note: Template: AdminState
en: State Management
hu: Állapot kezelés

note: Template: AdminState
en: Add state
hu: Állapot hozzáadása

note: Template: AdminState
en: Please also update the states in SysConfig where needed.
hu: Frissítse az állapotokat a rendszer beállításaiban is, ahol szükséges.

note: Template: AdminState
en: Add State
hu: Állapot hozzáadása

note: Template: AdminState
en: Edit State
hu: Állapot szerkesztése

note: Template: AdminState
en: State type
hu: Állapottípus

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: Sending support data to OTRS Group is not possible!
hu: Nem lehetséges támogatási adatokat küldeni az OTRS csoportnak!

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: Enable Cloud Services
hu: Felhőszolgáltatások engedélyezése

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: This data is sent to OTRS Group on a regular basis. To stop sending this data please update your system registration.
hu: Ezeket az adatokat küldik el az OTRS csoportnak rendszeresen. Az adatok küldésének leállításához frissítse a rendszer regisztrációját.

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: You can manually trigger the Support Data sending by pressing this button:
hu: Kézzel is aktiválhatja a támogatási adatok küldését a gomb megnyomásával:

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: Send Update
hu: Frissítés küldése

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: Sending Update...
hu: Frissítés küldése…

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: Support Data information was successfully sent.
hu: A támogatási adatok információi sikeresen elküldve.

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: Was not possible to send Support Data information.
hu: Nem volt lehetséges a támogatási adatok információinak küldése.

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: Update Result
hu: Eredmény frissítése

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: Currently this data is only shown in this system.
hu: Jelenleg ezek az adatok csak ezen a rendszeren jelennek meg.

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: A support bundle (including: system registration information, support data, a list of installed packages and all locally modified source code files) can be generated by pressing this button:
hu: A támogatási csomag (tartalmazza: rendszer regisztrációs információk, támogatási adatok, telepített csomagok listája és minden helyileg módosított forráskód fájl) előállítható a gomb megnyomásával:

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: Generate Support Bundle
hu: Támogatási csomag előállítása

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: Generating...
hu: Előállítás…

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: It was not possible to generate the Support Bundle.
hu: Nem volt lehetséges a támogatási csomag előállítása.

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: Generate Result
hu: Előállítás eredménye

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: Support Bundle
hu: Támogatási csomag

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: The mail could not be sent
hu: A levelet nem sikerült elküldeni.

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: The support bundle has been generated.
hu: A támogatási csomag előállítva.

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: Please choose one of the following options.
hu: Válassza a következő lehetőségek egyikét.

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: Send by Email
hu: Küldés e-mailben

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: The support bundle is too large to send it by email, this option has been disabled.
hu: A támogatási csomag túl nagy az e-mailben történő küldéshez, ez a lehetőség le lett tiltva.

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: The email address for this user is invalid, this option has been disabled.
hu: Ennek a felhasználónak az e-mail címe érvénytelen, ez a lehetőség le lett tiltva.

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: Sending
hu: Küldés

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: The support bundle will be sent to OTRS Group via email automatically.
hu: A támogatási csomag automatikusan el lesz küldve e-mailben az OTRS csoportnak.

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: Download File
hu: Fájl letöltése

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: A file containing the support bundle will be downloaded to the local system. Please save the file and send it to the OTRS Group, using an alternate method.
hu: A támogatási csomagot tartalmazó fájl le lesz töltve a helyi rendszerre. Mentse el a fájlt, és küldje el az OTRS csoportnak egy alternatív módszer használatával.

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: Error: Support data could not be collected (%s).
hu: Hiba: A támogatási adatokat nem sikerült összegyűjteni (%s).

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: Details
hu: Részletek

note: Template: AdminSysConfig
en: SysConfig
hu: Rendszerbeállítások

note: Template: AdminSysConfig
en: Navigate by searching in %s settings
hu: Navigáció %s beállításban való kereséssel

note: Template: AdminSysConfig
en: Navigate by selecting config groups
hu: Navigáció a beállítási csoportok kiválasztásával

note: Template: AdminSysConfig
en: Download all system config changes
hu: Minden rendszerbeállítás változtatás letöltése

note: Template: AdminSysConfig
en: Export settings
hu: Beállítások exportálása

note: Template: AdminSysConfig
en: Load SysConfig settings from file
hu: Rendszerbeállítások betöltése fájlból

note: Template: AdminSysConfig
en: Import settings
hu: Beállítások importálása

note: Template: AdminSysConfig
en: Import Settings
hu: Beállítások importálása

note: Template: AdminSysConfig
en: Please enter a search term to look for settings.
hu: Adjon meg egy keresési kifejezést a beállítások kereséséhez.

note: Template: AdminSysConfig
en: Subgroup
hu: Alcsoport

note: Template: AdminSysConfig
en: Elements
hu: Elemek

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Edit Config Settings in %s → %s
hu: Konfigurációs beállítások szerkesztése: %s → %s

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: This setting is read only.
hu: Ez a beállítás csak olvasható.

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: This config item is only available in a higher config level!
hu: Ez a beállítási elem csak magasabb beállítási szinten érhető el!

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Reset this setting
hu: Beállítás visszaállítása

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Error: this file could not be found.
hu: Hiba: ez a fájl nem található.

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Error: this directory could not be found.
hu: Hiba: ez a könyvtár nem található.

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Error: an invalid value was entered.
hu: Hiba: érvénytelen értéket adtak meg.

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Content
hu: Tartalom

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Remove this entry
hu: Bejegyzés eltávolítása

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Add entry
hu: Bejegyzés hozzáadása

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Remove entry
hu: Bejegyzés eltávolítása

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Add new entry
hu: Új bejegyzés hozzáadása

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Delete this entry
hu: Bejegyzés törlése

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Create new entry
hu: Új bejegyzés létrehozása

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: New group
hu: Új csoport

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Group ro
hu: Csoport csak olvasható

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Readonly group
hu: Csak olvasható csoport

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: New group ro
hu: Új csak olvasható csoport

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Loader
hu: Betöltő

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: File to load for this frontend module
hu: Ehhez az előtétprogram-modulhoz betöltendő fájl

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: New Loader File
hu: Új betöltő fájl

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: NavBarName
hu: Navigációs sáv név

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: NavBar
hu: Navigációs sáv

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: LinkOption
hu: Kapcsolat beállítás

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Block
hu: Blokk

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: AccessKey
hu: HozzáférésiKulcs

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Add NavBar entry
hu: Navigációs sáv bejegyzés hozzáadása

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: NavBar module
hu: Navigációs sáv modul

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Year
hu: Év

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Month
hu: Hónap

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Day
hu: Nap

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Invalid year
hu: Érvénytelen év

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Invalid month
hu: Érvénytelen hónap

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Invalid day
hu: Érvénytelen nap

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Show more
hu: Több megjelenítése

note: Template: AdminSystemAddress
en: System Email Addresses Management
hu: Rendszer e-mail címek kezelése

note: Template: AdminSystemAddress
en: Add system address
hu: Rendszercím hozzáadása

note: Template: AdminSystemAddress
en: All incoming email with this address in To or Cc will be dispatched to the selected queue.
hu: Az összes, ezzel a címzett vagy másolati mezőben lévő címmel rendelkező bejövő e-mail a kijelölt várólistába lesz kézbesítve.

note: Template: AdminSystemAddress
en: Email address
hu: E-mail cím

note: Template: AdminSystemAddress
en: Display name
hu: Megjelenített név

note: Template: AdminSystemAddress
en: Add System Email Address
hu: Rendszer e-mail cím hozzáadása

note: Template: AdminSystemAddress
en: Edit System Email Address
hu: Rendszer e-mail cím szerkesztése

note: Template: AdminSystemAddress
en: The display name and email address will be shown on mail you send.
hu: A megjelenített név és az e-mail cím meg lesz jelenítve az elküldött leveleknél.

note: Template: AdminSystemMaintenance
en: System Maintenance Management
hu: Rendszerkarbantartás kezelés

note: Template: AdminSystemMaintenance
en: Schedule New System Maintenance
hu: Új rendszerkarbantartás ütemezése

note: Template: AdminSystemMaintenance
en: Schedule a system maintenance period for announcing the Agents and Customers the system is down for a time period.
hu: Egy rendszerkarbantartás időszak ütemezése az ügyintézők és ügyfelek értesítéséhez, hogy a rendszer leáll egy időszakra.

note: Template: AdminSystemMaintenance
en: Some time before this system maintenance starts the users will receive a notification on each screen announcing about this fact.
hu: Egy kis idő a rendszerkarbantartás indulása előtt. A felhasználók értesítést fognak kapni minden képernyőn ennek a ténynek a bejelentéséről.

note: Template: AdminSystemMaintenance
en: Start date
hu: Kezdődátum

note: Template: AdminSystemMaintenance
en: Stop date
hu: Végdátum

note: Template: AdminSystemMaintenance
en: Delete System Maintenance
hu: Rendszerkarbantartás törlése

note: Template: AdminSystemMaintenance
en: Do you really want to delete this scheduled system maintenance?
hu: Valóban törölni szeretné ezt az ütemezett rendszerkarbantartást?

note: Template: AdminSystemMaintenanceEdit
en: Edit System Maintenance %s
hu: Rendszerkarbantartás szerkesztése: %s

note: Template: AdminSystemMaintenanceEdit
en: Edit System Maintenance information
hu: Rendszerkarbantartás információk szerkesztése

note: Template: AdminSystemMaintenanceEdit
en: Date invalid!
hu: Érvénytelen dátum!

note: Template: AdminSystemMaintenanceEdit
en: Login message
hu: Bejelentkező üzenet

note: Template: AdminSystemMaintenanceEdit
en: Show login message
hu: Bejelentkező üzenet megjelenítése

note: Template: AdminSystemMaintenanceEdit
en: Notify message
hu: Értesítő üzenet

note: Template: AdminSystemMaintenanceEdit
en: Manage Sessions
hu: Munkamenetek kezelése

note: Template: AdminSystemMaintenanceEdit
en: All Sessions
hu: Összes munkamenet

note: Template: AdminSystemMaintenanceEdit
en: Agent Sessions
hu: Ügyintéző munkamenetek

note: Template: AdminSystemMaintenanceEdit
en: Customer Sessions
hu: Ügyfél munkamenetek

note: Template: AdminSystemMaintenanceEdit
en: Kill all Sessions, except for your own
hu: Összes munkamenet kilövése, kivéve az Ön sajátját

note: Template: AdminTemplate
en: Manage Templates
hu: Sablonok kezelése

note: Template: AdminTemplate
en: Add template
hu: Sablon hozzáadása

note: Template: AdminTemplate
en: A template is a default text which helps your agents to write faster tickets, answers or forwards.
hu: A sablon egy olyan alapértelmezett szöveg, amely segíti az ügyintézőket a gyorsabb jegyek, válaszok vagy továbbítások írásakor.

note: Template: AdminTemplate
en: Don't forget to add new templates to queues.
hu: Ne felejtse el hozzáadni az új sablonokat a várólistákhoz.

note: Template: AdminTemplate
en: Add Template
hu: Sablon hozzáadása

note: Template: AdminTemplate
en: Edit Template
hu: Sablon szerkesztése

note: Template: AdminTemplate
en: A standard template with this name already exists!
hu: Már létezik ilyen nevű szabványos sablon!

note: Template: AdminTemplate
en: Create type templates only supports this smart tags
hu: Típussablonok létrehozása, amelyek csak ezeket az intelligens címkéket támogatják

note: Template: AdminTemplate
en: Example template
hu: Példa sablon

note: Template: AdminTemplate
en: The current ticket state is
hu: A jegy jelenlegi állapota

note: Template: AdminTemplate
en: Your email address is
hu: Az e-mail címe

note: Template: AdminTemplateAttachment
en: Manage Templates <-> Attachments Relations
hu: Sablonok <-> Mellékletek kapcsolatainak kezelése

note: Template: AdminTemplateAttachment
en: Filter for Attachments
hu: Szűrő a mellékletekhez

note: Template: AdminTemplateAttachment
en: Change Template Relations for Attachment
hu: Sablonkapcsolatok megváltoztatása egy mellékletnél

note: Template: AdminTemplateAttachment
en: Change Attachment Relations for Template
hu: Mellékletkapcsolatok megváltoztatása egy sablonnál

note: Template: AdminTemplateAttachment
en: Toggle active for all
hu: Aktiválás ki- és bekapcsolása mindenkinek

note: Template: AdminTemplateAttachment
en: Link %s to selected %s
hu: %s összekapcsolása a kijelölt %s elemmel

note: Template: AdminType
en: Type Management
hu: Típuskezelés

note: Template: AdminType
en: Add ticket type
hu: Jegytípus hozzáadása

note: Template: AdminType
en: Add Type
hu: Típus hozzáadása

note: Template: AdminType
en: Edit Type
hu: Típus szerkesztése

note: Template: AdminType
en: A type with this name already exists!
hu: Már létezik ilyen nevű típus!

note: Template: AdminUser
en: Agents will be needed to handle tickets.
hu: Ügyintézőkre lesz szükség a jegyek kezeléséhez.

note: Template: AdminUser
en: Don't forget to add a new agent to groups and/or roles!
hu: Ne felejtse el hozzáadni az új ügyintézőt a csoportokhoz és/vagy szerepekhez!

note: Template: AdminUser
en: Please enter a search term to look for agents.
hu: Adjon meg egy keresési kifejezést az ügyintézők kereséséhez.

note: Template: AdminUser
en: Last login
hu: Utolsó belépés

note: Template: AdminUser
en: Switch to agent
hu: Váltás ügyintézőre

note: Template: AdminUser
en: Add Agent
hu: Ügyintéző hozzáadása

note: Template: AdminUser
en: Edit Agent
hu: Ügyintéző szerkesztése

note: Template: AdminUser
en: Title or salutation
hu: Titulus vagy megszólítás

note: Template: AdminUser
en: Firstname
hu: Keresztnév

note: Template: AdminUser
en: Lastname
hu: Vezetéknév

note: Template: AdminUser
en: A user with this username already exists!
hu: Már létezik ilyen felhasználónevű felhasználó!

note: Template: AdminUser
en: Will be auto-generated if left empty.
hu: Legyen automatikusan előállított, ha üresen van hagyva.

note: Template: AdminUser
en: Start
hu: Indítás

note: Template: AdminUser
en: End
hu: Befejezés

note: Template: AdminUserGroup
en: Manage Agent-Group Relations
hu: Ügyintéző-csoport kapcsolatok kezelése

note: Template: AdminUserGroup
en: Change Group Relations for Agent
hu: Csoportkapcsolatok megváltoztatása egy ügyintézőnél

note: Template: AdminUserGroup
en: Change Agent Relations for Group
hu: Ügyintéző-kapcsolatok megváltoztatása egy csoportnál

note: Template: AgentBook
en: Address Book
hu: Címjegyzék

note: Template: AgentBook
en: Search for a customer
hu: Egy ügyfél keresése

note: Template: AgentBook
en: Add email address %s to the To field
hu: A(z) %s e-mail cím hozzáadása a címzett mezőhöz

note: Template: AgentBook
en: Add email address %s to the Cc field
hu: A(z) %s e-mail cím hozzáadása a másolat mezőhöz

note: Template: AgentBook
en: Add email address %s to the Bcc field
hu: A(z) %s e-mail cím hozzáadása a titkos másolat mezőhöz

note: Template: AgentBook
en: Apply
hu: Alkalmaz

note: Template: AgentCustomerInformationCenter
en: Customer Information Center
hu: Ügyfélinformációs-központ

note: Template: AgentCustomerInformationCenterSearch
en: Customer User
hu: Ügyfél-felhasználó

note: Template: AgentCustomerSearch
en: Duplicated entry
hu: Kettőzött bejegyzés

note: Template: AgentCustomerSearch
en: This address already exists on the address list.
hu: Ez a cím már létezik a címlistában.

note: Template: AgentCustomerSearch
en: It is going to be deleted from the field, please try again.
hu: Ez törölve lesz a mezőből, próbálja újra.

note: Template: AgentCustomerTableView
en: Note: Customer is invalid!
hu: Megjegyzés: Az ügyfél érvénytelen!

note: Template: AgentDaemonInfo
en: The OTRS Daemon is a daemon process that performs asynchronous tasks, e.g. ticket escalation triggering, email sending, etc.
hu: Az OTRS démon egy démonfolyamat, amely olyan aszinkron feladatokat hajt végre, mint például jegyeszkaláció aktiválás, e-mail küldés, stb.

note: Template: AgentDaemonInfo
en: A running OTRS Daemon is mandatory for correct system operation.
hu: Egy futó OTRS démon feltétlenül szükséges a helyes rendszerműködéshez.

note: Template: AgentDaemonInfo
en: Starting the OTRS Daemon
hu: Az OTRS démon indítása

note: Template: AgentDaemonInfo
en: Make sure that the file '%s' exists (without .dist extension). This cron job will check every 5 minutes if the OTRS Daemon is running and start it if needed.
hu: Győződjön meg arról, hogy a(z) „%s” fájl létezik-e (.dist kiterjesztés nélkül). Ez a cron-feladat 5 percenként fogja ellenőrizni, hogy az OTRS démon fut-e, és szükség szerint elindítja azt.

note: Template: AgentDaemonInfo
en: Execute '%s start' to make sure the cron jobs of the 'otrs' user are active.
hu: Hajtsa végre a(z) „%s start” parancsot, hogy megbizonyosodjon arról, hogy az „otrs” felhasználó cron-feladatai aktívak-e.

note: Template: AgentDaemonInfo
en: After 5 minutes, check that the OTRS Daemon is running in the system ('bin/otrs.Daemon.pl status').
hu: Ellenőrizze 5 perc után, hogy az OTRS démon fut-e a rendszeren („bin/otrs.Daemon.pl status”).

note: Template: AgentDashboard
en: Dashboard
hu: Vezérlőpult

note: Template: AgentDashboardCalendarOverview
en: in
hu: ekkor:

note: Template: AgentDashboardCommon
en: Close this widget
hu: Felületi elem bezárása

note: Template: AgentDashboardCommon
en: Available Columns
hu: Elérhető oszlopok

note: Template: AgentDashboardCommon
en: Visible Columns (order by drag & drop)
hu: Látható oszlopok (rendezés fogd és vidd módon)

note: Template: AgentDashboardCustomerIDStatus
en: Escalated tickets
hu: Eszkalált jegyek

note: Template: AgentDashboardCustomerUserList
en: Customer login
hu: Ügyfélbelépés

note: Template: AgentDashboardCustomerUserList
en: Customer information
hu: Ügyfél-információk

note: Template: AgentDashboardCustomerUserList
en: Phone ticket
hu: Telefonos jegy

note: Template: AgentDashboardCustomerUserList
en: Email ticket
hu: E-mail jegy

note: Template: AgentDashboardCustomerUserList
en: Start Chat
hu: Csevegés indítása

note: Template: AgentDashboardCustomerUserList
en: %s open ticket(s) of %s
hu: %s nyitott jegye ennek: %s

note: Template: AgentDashboardCustomerUserList
en: %s closed ticket(s) of %s
hu: %s lezárt jegye ennek: %s

note: Template: AgentDashboardCustomerUserList
en: New phone ticket from %s
hu: Új telefonos jegy tőle: %s

note: Template: AgentDashboardCustomerUserList
en: New email ticket to %s
hu: Új e-mail jegy neki: %s

note: Template: AgentDashboardCustomerUserList
en: Start chat
hu: Csevegés indítása

note: Template: AgentDashboardProductNotify
en: %s %s is available!
hu: %s %s elérhető!

note: Template: AgentDashboardProductNotify
en: Please update now.
hu: Frissítse most.

note: Template: AgentDashboardProductNotify
en: Release Note
hu: Kiadási megjegyzés

note: Template: AgentDashboardProductNotify
en: Level
hu: Szint

note: Template: AgentDashboardRSSOverview
en: Posted %s ago.
hu: Beküldve %s ezelőtt.

note: Template: AgentDashboardStats
en: The configuration for this statistic widget contains errors, please review your settings.
hu: Ennek a statisztikai felületi elemnek a beállítása hibákat tartalmaz. Nézze át a beállításait.

note: Template: AgentDashboardStats
en: Download as SVG file
hu: Letöltés SVG-fájlként

note: Template: AgentDashboardStats
en: Download as PNG file
hu: Letöltés PNG-fájlként

note: Template: AgentDashboardStats
en: Download as CSV file
hu: Letöltés CSV-fájlként

note: Template: AgentDashboardStats
en: Download as Excel file
hu: Letöltés Excel fájlként

note: Template: AgentDashboardStats
en: Download as PDF file
hu: Letöltés PDF-fájlként

note: Template: AgentDashboardStats
en: Grouped
hu: Csoportosított

note: Template: AgentDashboardStats
en: Stacked
hu: Halmozott

note: Template: AgentDashboardStats
en: Expanded
hu: Kibővített

note: Template: AgentDashboardStats
en: Stream
hu: Folyam

note: Template: AgentDashboardStats
en: Please select a valid graph output format in the configuration of this widget.
hu: Válasszon egy érvényes kimeneti grafikonformátumot ennek a felületi elemnek a beállításaiban.

note: Template: AgentDashboardStats
en: The content of this statistic is being prepared for you, please be patient.
hu: A statisztika tartalma előkészítés alatt van, várjon türelemmel.

note: Template: AgentDashboardStats
en: This statistic can currently not be used because its configuration needs to be corrected by the statistics administrator.
hu: Ez a statisztika jelenleg nem használható, mert a beállításait javítania kell a statisztika adminisztrátorának.

note: Template: AgentDashboardTicketGeneric
en: My locked tickets
hu: Saját zárolt jegyek

note: Template: AgentDashboardTicketGeneric
en: My watched tickets
hu: Saját megfigyelt jegyek

note: Template: AgentDashboardTicketGeneric
en: My responsibilities
hu: Saját felelősségek

note: Template: AgentDashboardTicketGeneric
en: Tickets in My Queues
hu: Jegyek a várólistáimban

note: Template: AgentDashboardTicketGeneric
en: Tickets in My Services
hu: Jegyek a szolgáltatásaimban

note: Template: AgentDashboardTicketGeneric
en: Service Time
hu: Szolgáltatás ideje

note: Template: AgentDashboardTicketGeneric
en: Remove active filters for this widget.
hu: A felületi elem aktív szűrőinek eltávolítása.

note: Template: AgentDashboardTicketQueueOverview
en: Totals
hu: Összesen

note: Template: AgentDashboardUserOnline
en: out of office
hu: irodán kívül

note: Template: AgentDashboardUserOnline
en: Selected agent is not available for chat
hu: A kijelölt ügyintéző nem érhető el csevegéshez

note: Template: AgentDashboardUserOutOfOffice
en: until
hu: eddig:

note: Template: AgentHTMLReferencePageLayout
en: The ticket has been locked
hu: A jegy zárolva lett

note: Template: AgentHTMLReferencePageLayout
en: Undo & close
hu: Visszavonás és bezárás

note: Template: AgentInfo
en: Info
hu: Információ

note: Template: AgentInfo
en: To accept some news, a license or some changes.
hu: A hírek, a licenc és néhány változtatás elfogadásához.

note: Template: AgentLinkObject
en: Link Object: %s
hu: Objektum összekapcsolása: %s

note: Template: AgentLinkObject
en: go to link delete screen
hu: ugrás a kapcsolat törlés képernyőre

note: Template: AgentLinkObject
en: Select Target Object
hu: Kijelölt célobjektum

note: Template: AgentLinkObject
en: Link object %s with
hu: %s objektum összekapcsolása ezzel

note: Template: AgentLinkObject
en: Unlink Object: %s
hu: Objektum kapcsolatának törlése: %s

note: Template: AgentLinkObject
en: go to link add screen
hu: ugrás a kapcsolat hozzáadás képernyőre

note: Template: AgentPreferences
en: Edit your preferences
hu: Beállítások szerkesztése

note: Template: AgentPreferences
en: Did you know? You can help translating OTRS at %s.
hu: Tudta? Segíthet az OTRS fordításában a következő címen: %s.

note: Template: AgentSpelling
en: Spell Checker
hu: Helyesírás-ellenőrző

note: Template: AgentSpelling
en: spelling error(s)
hu: helyesírási hibák

note: Template: AgentSpelling
en: Apply these changes
hu: Módosítások alkalmazása

note: Template: AgentStatisticsAdd
en: Statistics » Add
hu: Statisztikák » Hozzáadás

note: Template: AgentStatisticsAdd
en: Add New Statistic
hu: Új statisztika hozzáadása

note: Template: AgentStatisticsAdd
en: Dynamic Matrix
hu: Dinamikus mátrix

note: Template: AgentStatisticsAdd
en: Tabular reporting data where each cell contains a singular data point (e. g. the number of tickets).
hu: Táblázatos jelentési adatok, ahol minden egyes cella egy egyedülálló adatpontot tartalmaz (például a jegyek számát).

note: Template: AgentStatisticsAdd
en: Dynamic List
hu: Dinamikus lista

note: Template: AgentStatisticsAdd
en: Tabular reporting data where each row contains data of one entity (e. g. a ticket).
hu: Táblázatos jelentési adatok, ahol minden egyes sor egy entitás adatait tartalmazza (például egy jegyet).

note: Template: AgentStatisticsAdd
en: Static
hu: Statikus

note: Template: AgentStatisticsAdd
en: Complex statistics that cannot be configured and may return non-tabular data.
hu: Összetett statisztikák, amelyek nem állíthatók be és esetleg nem táblázatos adatokat adnak vissza.

note: Template: AgentStatisticsAdd
en: General Specification
hu: Általános specifikáció

note: Template: AgentStatisticsAdd
en: Create Statistic
hu: Statisztika létrehozása

note: Template: AgentStatisticsEdit
en: Statistics » Edit %s%s — %s
hu: Statisztikák » %s%s szerkesztése — %s

note: Template: AgentStatisticsEdit
en: Run now
hu: Futtatás most

note: Template: AgentStatisticsEdit
en: Statistics Preview
hu: Statisztikák előnézet

note: Template: AgentStatisticsEdit
en: Save statistic
hu: Statisztika mentése

note: Template: AgentStatisticsImport
en: Statistics » Import
hu: Statisztikák » Importálás

note: Template: AgentStatisticsImport
en: Import Statistic Configuration
hu: Statisztika-beállítások importálása

note: Template: AgentStatisticsOverview
en: Statistics » Overview
hu: Statisztikák » Áttekintő

note: Template: AgentStatisticsOverview
en: Statistics
hu: Statisztikák

note: Template: AgentStatisticsOverview
en: Run
hu: Futtatás

note: Template: AgentStatisticsOverview
en: Edit statistic "%s".
hu: „%s” statisztika szerkesztése.

note: Template: AgentStatisticsOverview
en: Export statistic "%s"
hu: „%s” statisztika exportálása

note: Template: AgentStatisticsOverview
en: Export statistic %s
hu: %s statisztika exportálása

note: Template: AgentStatisticsOverview
en: Delete statistic "%s"
hu: „%s” statisztika törlése

note: Template: AgentStatisticsOverview
en: Delete statistic %s
hu: %s statisztika törlése

note: Template: AgentStatisticsOverview
en: Do you really want to delete this statistic?
hu: Valóban törölni szeretné ezt a statisztikát?

note: Template: AgentStatisticsView
en: Statistics » View %s%s — %s
hu: Statisztikák » %s%s megtekintése — %s

note: Template: AgentStatisticsView
en: Statistic Information
hu: Statisztika információk

note: Template: AgentStatisticsView
en: Sum rows
hu: Sorok összegzése

note: Template: AgentStatisticsView
en: Sum columns
hu: Oszlopok összegzése

note: Template: AgentStatisticsView
en: Show as dashboard widget
hu: Megjelenítés vezérlőpult felületi elemként

note: Template: AgentStatisticsView
en: Cache
hu: Gyorsítótár

note: Template: AgentStatisticsView
en: This statistic contains configuration errors and can currently not be used.
hu: Ez a statisztika beállítási hibákat tartalmaz, és jelenleg nem használható.

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Change Free Text of %s%s%s
hu: %s%s%s szabad szövegének módosítása

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Change Owner of %s%s%s
hu: %s%s%s tulajdonosának módosítása

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Close %s%s%s
hu: %s%s%s lezárása

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Add Note to %s%s%s
hu: Jegyzet hozzáadása ehhez: %s%s%s

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Set Pending Time for %s%s%s
hu: %s%s%s várakozó idejének beállítása

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Change Priority of %s%s%s
hu: %s%s%s prioritásának módosítása

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Change Responsible of %s%s%s
hu: %s%s%s felelősének módosítása

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: All fields marked with an asterisk (*) are mandatory.
hu: Minden csillaggal (*) jelölt mező kötelező.

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Service invalid.
hu: Érvénytelen szolgáltatás.

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: New Owner
hu: Új tulajdonos

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Please set a new owner!
hu: Állítson be új tulajdonost!

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: New Responsible
hu: Új felelős

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Next state
hu: Következő állapot

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: For all pending* states.
hu: Minden függőben* állapotnál.

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Add Article
hu: Bejegyzés hozzáadása

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Create an Article
hu: Egy bejegyzés létrehozása

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Inform agents
hu: Ügyintézők értesítése

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Inform involved agents
hu: Részt vevő ügyintézők értesítése

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Here you can select additional agents which should receive a notification regarding the new article.
hu: Itt választhat ki további ügyintézőket, akiknek értesítést kell kapniuk az új bejegyzést illetően.

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Text will also be received by
hu: A szöveget meg fogja még kapni

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Spell check
hu: Helyesírás-ellenőrzés

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Text Template
hu: Szövegsablon

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Setting a template will overwrite any text or attachment.
hu: Egy sablon beállítása felül fog írni minden szöveget vagy mellékletet.

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Note type
hu: Jegyzet típusa

note: Template: AgentTicketBounce
en: Bounce %s%s%s
hu: %s%s%s visszaküldése

note: Template: AgentTicketBounce
en: Bounce to
hu: Visszaküldés ide

note: Template: AgentTicketBounce
en: You need a email address.
hu: Egy e-mail címre van szüksége.

note: Template: AgentTicketBounce
en: Need a valid email address or don't use a local email address.
hu: Egy érvényes e-mail cím szükséges, vagy ne használja a helyi e-mail címet.

note: Template: AgentTicketBounce
en: Next ticket state
hu: Következő jegyállapot

note: Template: AgentTicketBounce
en: Inform sender
hu: Küldő tájékoztatása

note: Template: AgentTicketBounce
en: Send mail
hu: Levél küldése

note: Template: AgentTicketBulk
en: Ticket Bulk Action
hu: Tömeges jegyművelet

note: Template: AgentTicketBulk
en: Send Email
hu: E-mail küldése

note: Template: AgentTicketBulk
en: Merge to
hu: Egyesítés ezzel

note: Template: AgentTicketBulk
en: Invalid ticket identifier!
hu: Érvénytelen jegyazonosító!

note: Template: AgentTicketBulk
en: Merge to oldest
hu: Egyesítés a legrégebbivel

note: Template: AgentTicketBulk
en: Link together
hu: Összekapcsolás

note: Template: AgentTicketBulk
en: Link to parent
hu: Összekapcsolás a szülővel

note: Template: AgentTicketBulk
en: Unlock tickets
hu: Jegyek feloldása

note: Template: AgentTicketBulk
en: Execute Bulk Action
hu: Tömeges művelet végrehajtása

note: Template: AgentTicketCompose
en: Compose Answer for %s%s%s
hu: Válasz írása ehhez: %s%s%s

note: Template: AgentTicketCompose
en: This address is registered as system address and cannot be used: %s
hu: Ez a cím rendszercímként van regisztrálva és nem használható: %s

note: Template: AgentTicketCompose
en: Please include at least one recipient
hu: Vegyen fel legalább egy címzettet

note: Template: AgentTicketCompose
en: Remove Ticket Customer
hu: Jegy ügyfél eltávolítása

note: Template: AgentTicketCompose
en: Please remove this entry and enter a new one with the correct value.
hu: Távolítsa el ezt a bejegyzést, és adjon meg egy újat a helyes értékkel.

note: Template: AgentTicketCompose
en: Remove Cc
hu: Másolat eltávolítása

note: Template: AgentTicketCompose
en: Remove Bcc
hu: Titkos másolat eltávolítása

note: Template: AgentTicketCompose
en: Address book
hu: Címjegyzék

note: Template: AgentTicketCompose
en: Date Invalid!
hu: Érvénytelen dátum!

note: Template: AgentTicketCustomer
en: Change Customer of %s%s%s
hu: %s%s%s ügyfelének módosítása

note: Template: AgentTicketEmail
en: Create New Email Ticket
hu: Új e-mail jegy létrehozása

note: Template: AgentTicketEmail
en: Example Template
hu: Példa sablon

note: Template: AgentTicketEmail
en: From queue
hu: Várólistából

note: Template: AgentTicketEmail
en: To customer user
hu: Ügyfél-felhasználónak

note: Template: AgentTicketEmail
en: Please include at least one customer user for the ticket.
hu: Vegyen fel legalább egy ügyfél-felhasználót a jegyhez.

note: Template: AgentTicketEmail
en: Select this customer as the main customer.
hu: Az ügyfél kijelölése fő ügyfélként.

note: Template: AgentTicketEmail
en: Remove Ticket Customer User
hu: Jegy ügyfél-felhasználójának eltávolítása

note: Template: AgentTicketEmail
en: Get all
hu: Összes lekérése

note: Template: AgentTicketEmailOutbound
en: Outbound Email for %s%s%s
hu: Kimenő e-mail ehhez: %s%s%s

note: Template: AgentTicketEscalation
en: Ticket %s: first response time is over (%s/%s)!
hu: %s jegy: az első válaszidő lejárt (%s/%s)!

note: Template: AgentTicketEscalation
en: Ticket %s: first response time will be over in %s/%s!
hu: %s jegy: az első válaszidő le fog járni: %s/%s!

note: Template: AgentTicketEscalation
en: Ticket %s: update time is over (%s/%s)!
hu: %s jegy: a frissítés ideje lejárt (%s/%s)!

note: Template: AgentTicketEscalation
en: Ticket %s: update time will be over in %s/%s!
hu: %s jegy: a frissítési idő le fog járni: %s/%s!

note: Template: AgentTicketEscalation
en: Ticket %s: solution time is over (%s/%s)!
hu: %s jegy: a megoldási idő lejárt (%s/%s)!

note: Template: AgentTicketEscalation
en: Ticket %s: solution time will be over in %s/%s!
hu: %s jegy: a megoldási idő le fog járni: %s/%s!

note: Template: AgentTicketForward
en: Forward %s%s%s
hu: %s%s%s továbbítása

note: Template: AgentTicketHistory
en: History of %s%s%s
hu: %s%s%s előzményei

note: Template: AgentTicketHistory
en: History Content
hu: Előzménytartalom

note: Template: AgentTicketHistory
en: Zoom view
hu: Nagyítási nézet

note: Template: AgentTicketMerge
en: Merge %s%s%s
hu: %s%s%s egyesítése

note: Template: AgentTicketMerge
en: Merge Settings
hu: Egyesítés beállítások

note: Template: AgentTicketMerge
en: You need to use a ticket number!
hu: Egy jegyszámot kell használnia!

note: Template: AgentTicketMerge
en: A valid ticket number is required.
hu: Érvényes jegyszám szükséges.

note: Template: AgentTicketMerge
en: Need a valid email address.
hu: Érvényes e-mail cím szükséges.

note: Template: AgentTicketMove
en: Move %s%s%s
hu: %s%s%s áthelyezése

note: Template: AgentTicketMove
en: New Queue
hu: Új várólista

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: Select all
hu: Összes kijelölése

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: No ticket data found.
hu: Nem található jegyadat.

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: Open / Close ticket action menu
hu: Jegyművelet menü megnyitása vagy bezárása

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: Select this ticket
hu: Jegy kijelölése

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: First Response Time
hu: Első válaszidő

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: Update Time
hu: Frissítés ideje

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: Solution Time
hu: Megoldás ideje

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: Move ticket to a different queue
hu: Jegy áthelyezése egy másik várólistába

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: Change queue
hu: Várólista módosítása

note: Template: AgentTicketOverviewNavBar
en: Change search options
hu: Keresési beállítások módosítása

note: Template: AgentTicketOverviewNavBar
en: Remove active filters for this screen.
hu: Aktív szűrők eltávolítása ennél a képernyőnél

note: Template: AgentTicketOverviewNavBar
en: Tickets per page
hu: Jegyek oldalanként

note: Template: AgentTicketOverviewSmall
en: Reset overview
hu: Áttekintő visszaállítása

note: Template: AgentTicketOverviewSmall
en: Column Filters Form
hu: Oszlopszűrők űrlap

note: Template: AgentTicketPhone
en: Split Into New Phone Ticket
hu: Felosztás új telefonos jegybe

note: Template: AgentTicketPhone
en: Save Chat Into New Phone Ticket
hu: Csevegés mentése egy új telefonos jegybe

note: Template: AgentTicketPhone
en: Create New Phone Ticket
hu: Új telefonos jegy létrehozása

note: Template: AgentTicketPhone
en: Please include at least one customer for the ticket.
hu: Vegyen fel legalább egy ügyfelet a jegyhez!

note: Template: AgentTicketPhone
en: To queue
hu: Várólistába

note: Template: AgentTicketPhone
en: Chat protocol
hu: Csevegés protokoll

note: Template: AgentTicketPhone
en: The chat will be appended as a separate article.
hu: A csevegés elkülönített bejegyzésként lesz hozzáfűzve.

note: Template: AgentTicketPhoneCommon
en: Phone Call for %s%s%s
hu: Telefonhívás ehhez: %s%s%s

note: Template: AgentTicketPlain
en: View Email Plain Text for %s%s%s
hu: Egyszerű szöveges e-mail megtekintése ennél: %s%s%s

note: Template: AgentTicketPlain
en: Plain
hu: Egyszerű

note: Template: AgentTicketPlain
en: Download this email
hu: E-mail letöltése

note: Template: AgentTicketProcess
en: Create New Process Ticket
hu: Új folyamatjegy létrehozása

note: Template: AgentTicketProcess
en: Process
hu: Folyamat

note: Template: AgentTicketProcessSmall
en: Enroll Ticket into a Process
hu: Jegy besorolása egy folyamatba

note: Template: AgentTicketSearch
en: Search template
hu: Keresési sablon

note: Template: AgentTicketSearch
en: Create Template
hu: Sablon létrehozása

note: Template: AgentTicketSearch
en: Create New
hu: Új létrehozása

note: Template: AgentTicketSearch
en: Profile link
hu: Profil hivatkozás

note: Template: AgentTicketSearch
en: Save changes in template
hu: Módosítások mentése sablonba

note: Template: AgentTicketSearch
en: Filters in use
hu: Használatban lévő szűrők

note: Template: AgentTicketSearch
en: Additional filters
hu: További szűrők

note: Template: AgentTicketSearch
en: Add another attribute
hu: További jellemző hozzáadása

note: Template: AgentTicketSearch
en: Output
hu: Kimenet

note: Template: AgentTicketSearch
en: Fulltext
hu: Szabad-szavas

note: Template: AgentTicketSearch
en: Remove
hu: Eltávolítás

note: Template: AgentTicketSearch
en: Searches in the attributes From, To, Cc, Subject and the article body, overriding other attributes with the same name.
hu: Keresés a feladó, címzett, másolat, tárgy és a bejegyzéstörzs jellemzőkben, felülbírálva más hasonló nevű jellemzőket.

note: Template: AgentTicketSearch
en: CustomerID (complex search)
hu: Ügyfél-azonosító (összetett keresés)

note: Template: AgentTicketSearch
en: CustomerID (exact match)
hu: Ügyfél-azonosító (pontos egyezés)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Customer User Login (complex search)
hu: Ügyfél-felhasználó belépés (összetett keresés)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Customer User Login (exact match)
hu: Ügyfél-felhasználó belépés (pontos egyezés)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Attachment Name
hu: Melléklet neve

note: Template: AgentTicketSearch
en: (e. g. m*file or myfi*)
hu: (például f*jlom vagy fájl*)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Created in Queue
hu: Létrehozva a várólistában

note: Template: AgentTicketSearch
en: Lock state
hu: Zár állapot

note: Template: AgentTicketSearch
en: Watcher
hu: Megfigyelő

note: Template: AgentTicketSearch
en: Article Create Time (before/after)
hu: Bejegyzés létrehozási ideje (előtt/után)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Article Create Time (between)
hu: Bejegyzés létrehozási ideje (között)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Ticket Create Time (before/after)
hu: Jegy létrehozási ideje (előtt/után)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Ticket Create Time (between)
hu: Jegy létrehozási ideje (között)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Ticket Change Time (before/after)
hu: Jegy módosítási ideje (előtt/után)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Ticket Change Time (between)
hu: Jegy módosítási ideje (között)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Ticket Last Change Time (before/after)
hu: Jegy utolsó módosítási ideje (előtt/után)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Ticket Last Change Time (between)
hu: Jegy utolsó módosítási ideje (között)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Ticket Close Time (before/after)
hu: Jegy lezárási ideje (előtt/után)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Ticket Close Time (between)
hu: Jegy lezárási ideje (között)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Ticket Escalation Time (before/after)
hu: Jegy eszkalálási ideje (előtt/után)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Ticket Escalation Time (between)
hu: Jegy eszkalálási ideje (között)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Archive Search
hu: Archívum keresés

note: Template: AgentTicketSearch
en: Run search
hu: Keresés futtatása

note: Template: AgentTicketZoom
en: Article filter
hu: Bejegyzésszűrő

note: Template: AgentTicketZoom
en: Article Type
hu: Bejegyzéstípus

note: Template: AgentTicketZoom
en: Sender Type
hu: Küldőtípus

note: Template: AgentTicketZoom
en: Save filter settings as default
hu: Szűrőbeállítások mentése alapértelmezettként

note: Template: AgentTicketZoom
en: Event Type Filter
hu: Eseménytípus szűrő

note: Template: AgentTicketZoom
en: Event Type
hu: Eseménytípus

note: Template: AgentTicketZoom
en: Save as default
hu: Mentés alapértelmezettként

note: Template: AgentTicketZoom
en: Archive
hu: Archiválás

note: Template: AgentTicketZoom
en: This ticket is archived.
hu: Ez a jegy archiválva van.

note: Template: AgentTicketZoom
en: Note: Type is invalid!
hu: Megjegyzés: a típus érvénytelen!

note: Template: AgentTicketZoom
en: Locked
hu: Zárolt

note: Template: AgentTicketZoom
en: Accounted time
hu: Elszámolt idő

note: Template: AgentTicketZoom
en: Linked Objects
hu: Kapcsolt objektumok

note: Template: AgentTicketZoom
en: Change Queue
hu: Várólista módosítása

note: Template: AgentTicketZoom
en: There are no dialogs available at this point in the process.
hu: Nem érhetők el párbeszédek a folyamat ezen pontján.

note: Template: AgentTicketZoom
en: This item has no articles yet.
hu: Ennek az elemnek még nincsenek bejegyzései.

note: Template: AgentTicketZoom
en: Ticket Timeline View
hu: Jegy idővonal nézet

note: Template: AgentTicketZoom
en: Article Overview
hu: Bejegyzés áttekintő

note: Template: AgentTicketZoom
en: Article(s)
hu: Bejegyzések

note: Template: AgentTicketZoom
en: Page
hu: Oldal

note: Template: AgentTicketZoom
en: Add Filter
hu: Szűrő hozzáadása

note: Template: AgentTicketZoom
en: Set
hu: Beállítás

note: Template: AgentTicketZoom
en: Reset Filter
hu: Szűrő visszaállítása

note: Template: AgentTicketZoom
en: Show one article
hu: Egy bejegyzés megjelenítése

note: Template: AgentTicketZoom
en: Show all articles
hu: Összes bejegyzés megjelenítése

note: Template: AgentTicketZoom
en: Show Ticket Timeline View
hu: Jegy idővonal nézet megjelenítése

note: Template: AgentTicketZoom
en: Unread articles
hu: Olvasatlan bejegyzések

note: Template: AgentTicketZoom
en: No.
hu: Szám

note: Template: AgentTicketZoom
en: Important
hu: Fontos

note: Template: AgentTicketZoom
en: Unread Article!
hu: Olvasatlan bejegyzés!

note: Template: AgentTicketZoom
en: Incoming message
hu: Bejövő üzenet

note: Template: AgentTicketZoom
en: Outgoing message
hu: Kimenő üzenet

note: Template: AgentTicketZoom
en: Internal message
hu: Belső üzenet

note: Template: AgentTicketZoom
en: Resize
hu: Átméretezés

note: Template: AgentTicketZoom
en: Mark this article as read
hu: Bejegyzés megjelölése olvasottként

note: Template: AgentTicketZoom
en: Show Full Text
hu: Teljes szöveg megjelenítése

note: Template: AgentTicketZoom
en: Full Article Text
hu: Teljes bejegyzés szöveg

note: Template: AgentTicketZoom
en: No more events found. Please try changing the filter settings.
hu: Nem található több esemény. Próbáljon meg változtatni a szűrő beállításain.

note: Template: AgentTicketZoom
en: by
hu: –

note: Template: AgentTicketZoom
en: To open links in the following article, you might need to press Ctrl or Cmd or Shift key while clicking the link (depending on your browser and OS).
hu: A következő bejegyzésben lévő hivatkozások megnyitásához lehet, hogy meg kell nyomnia a Ctrl vagy a Cmd vagy a Shift billentyűt, miközben a hivatkozásra kattint (a böngészőjétől és az operációs rendszerétől függően).

note: Template: AgentTicketZoom
en: Close this message
hu: Üzenet bezárása

note: Template: AgentTicketZoom
en: Article could not be opened! Perhaps it is on another article page?
hu: A bejegyzést nem sikerült megnyitni! Talán egy másik bejegyzés oldalon van?

note: Template: AgentTicketZoom
en: Scale preview content
hu: Előnézet tartalmának méretezése

note: Template: AgentTicketZoom
en: Open URL in new tab
hu: URL megnyitása új lapon

note: Template: AgentTicketZoom
en: Close preview
hu: Előnézet bezárása

note: Template: AgentTicketZoom
en: A preview of this website can't be provided because it didn't allow to be embedded.
hu: Ennek a weboldalnak nem lehet biztosítani az előnézetét, mert nem engedte meg a beágyazását.

note: Template: AttachmentBlocker
en: To protect your privacy, remote content was blocked.
hu: Az adatai védelme érdekében a távoli tartalom blokkolva lett.

note: Template: AttachmentBlocker
en: Load blocked content.
hu: Blokkolt tartalom betöltése.

note: Template: ChatStartForm
en: First message
hu: Első üzenet

note: Template: CloudServicesDisabled
en: This feature requires cloud services.
hu: Ez a funkció felhőszolgáltatásokat igényel.

note: Template: CloudServicesDisabled
en: You can
hu: Lehetőségei

note: Template: CloudServicesDisabled
en: go back to the previous page
hu: visszatérés az előző oldalra

note: Template: CustomerError
en: An Error Occurred
hu: Hiba történt

note: Template: CustomerError
en: Error Details
hu: Hiba részletei

note: Template: CustomerError
en: Traceback
hu: Visszakövetés

note: Template: CustomerFooter
en: Powered by
hu: A gépházban:

note: Template: CustomerFooterJS
en: One or more errors occurred!
hu: Egy vagy több hiba történt!

note: Template: CustomerFooterJS
en: Close this dialog
hu: Párbeszédablak bezárása

note: Template: CustomerFooterJS
en: Could not open popup window. Please disable any popup blockers for this application.
hu: Nem sikerült megnyitni a felugró ablakot. Tiltson le minden felugró ablak blokkolót ennél az alkalmazásnál.

note: Template: CustomerFooterJS
en: If you now leave this page, all open popup windows will be closed, too!
hu: Ha most elhagyja ezt az oldalt, az összes megnyitott felugró ablak is be fog záródni!

note: Template: CustomerFooterJS
en: A popup of this screen is already open. Do you want to close it and load this one instead?
hu: A képernyő felugró ablaka már meg van nyitva. Szeretné bezárni, és helyette ezt betölteni?

note: Template: CustomerFooterJS
en: There are currently no elements available to select from.
hu: Jelenleg nincsenek elérhető elemek, amelyekből kijelölhetne.

note: Template: CustomerFooterJS
en: Please turn off Compatibility Mode in Internet Explorer!
hu: Kapcsolja ki a kompatibilitási módot az Internet Explorerben!

note: Template: CustomerFooterJS
en: The browser you are using is too old.
hu: A használt böngésző túl régi.

note: Template: CustomerFooterJS
en: OTRS runs with a huge lists of browsers, please upgrade to one of these.
hu: Az OTRS a böngészők hatalmas listájával futtatható, frissítse ezek egyikére.

note: Template: CustomerFooterJS
en: Please see the documentation or ask your admin for further information.
hu: További információkért nézze meg a dokumentációt, vagy kérdezze az adminisztrátort.

note: Template: CustomerFooterJS
en: Switch to mobile mode
hu: Átváltás mobil módra

note: Template: CustomerFooterJS
en: Switch to desktop mode
hu: Átváltás asztali módra

note: Template: CustomerFooterJS
en: Not available
hu: Nem érhető el

note: Template: CustomerFooterJS
en: Clear all
hu: Összes törlése

note: Template: CustomerFooterJS
en: Clear search
hu: Keresés törlése

note: Template: CustomerFooterJS
en: %s selection(s)...
hu: %s kijelölés…

note: Template: CustomerFooterJS
en: and %s more...
hu: és további %s…

note: Template: CustomerFooterJS
en: Filters
hu: Szűrők

note: Template: CustomerFooterJS
en: Confirm
hu: Megerősítés

note: Template: CustomerLogin
en: JavaScript Not Available
hu: JavaScript nem érhető el

note: Template: CustomerLogin
en: In order to experience OTRS, you'll need to enable JavaScript in your browser.
hu: Annak érdekében, hogy megtapasztalja az OTRS-t, szükséges lesz engedélyeznie a JavaScriptet a böngészőben.

note: Template: CustomerLogin
en: Browser Warning
hu: Böngésző figyelmeztetés

note: Template: CustomerLogin
en: One moment please, you are being redirected...
hu: Egy pillanat, hamarosan átirányítjuk…

note: Template: CustomerLogin
en: Login
hu: Belépés

note: Template: CustomerLogin
en: User name
hu: Felhasználónév

note: Template: CustomerLogin
en: Your user name
hu: A felhasználóneve

note: Template: CustomerLogin
en: Your password
hu: A jelszava

note: Template: CustomerLogin
en: Forgot password?
hu: Elfelejtette a jelszót?

note: Template: CustomerLogin
en: 2 Factor Token
hu: Kétlépcsős token

note: Template: CustomerLogin
en: Your 2 Factor Token
hu: Az Ön kétlépcsős tokenje

note: Template: CustomerLogin
en: Log In
hu: Bejelentkezés

note: Template: CustomerLogin
en: Not yet registered?
hu: Még nem regisztrált?

note: Template: CustomerLogin
en: Request new password
hu: Új jelszó kérése

note: Template: CustomerLogin
en: Your User Name
hu: A felhasználóneve

note: Template: CustomerLogin
en: A new password will be sent to your email address.
hu: Az új jelszó el lesz küldve az e-mail címére.

note: Template: CustomerLogin
en: Create Account
hu: Fiók létrehozása

note: Template: CustomerLogin
en: Please fill out this form to receive login credentials.
hu: Töltse ki ezt az űrlapot a bejelentkezési adatok fogadásához.

note: Template: CustomerLogin
en: How we should address you
hu: Hogyan szólítsuk meg

note: Template: CustomerLogin
en: Your First Name
hu: A keresztneve

note: Template: CustomerLogin
en: Your Last Name
hu: A vezetékneve

note: Template: CustomerLogin
en: Your email address (this will become your username)
hu: Az e-mail címe (ez lesz a felhasználóneve)

note: Template: CustomerNavigationBar
en: Incoming Chat Requests
hu: Bejövő csevegés kérések

note: Template: CustomerNavigationBar
en: You have unanswered chat requests
hu: Megválaszolatlan csevegés kérései vannak

note: Template: CustomerNavigationBar
en: Edit personal preferences
hu: Személyes beállítások szerkesztése

note: Template: CustomerNavigationBar
en: Logout %s %s
hu: Kilépés: %s %s

note: Template: CustomerRichTextEditor
en: Split Quote
hu: Idézet felosztása

note: Template: CustomerRichTextEditor
en: Open link
hu: Hivatkozás megnyitása

note: Template: CustomerTicketMessage
en: Service level agreement
hu: Szolgáltatási szint megállapodás

note: Template: CustomerTicketOverview
en: Welcome!
hu: Üdvözöljük!

note: Template: CustomerTicketOverview
en: Please click the button below to create your first ticket.
hu: Kattintson a lenti gombra az első jegy létrehozásához.

note: Template: CustomerTicketOverview
en: Create your first ticket
hu: Első jegy létrehozása

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Profile
hu: Profil

note: Template: CustomerTicketSearch
en: e. g. 10*5155 or 105658*
hu: például 10*5155 vagy 105658*

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Customer ID
hu: Ügyfél-azonosító

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Fulltext search in tickets (e. g. "John*n" or "Will*")
hu: Szabad-szavas keresés a jegyekben (például „Kata*n” vagy „Gerg*”).

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Recipient
hu: Címzett

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Carbon Copy
hu: Másolat

note: Template: CustomerTicketSearch
en: e. g. m*file or myfi*
hu: például f*jlom vagy fájl*

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Types
hu: Típusok

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Time restrictions
hu: Idő megkötések

note: Template: CustomerTicketSearch
en: No time settings
hu: Nincsenek időbeállítások

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Specific date
hu: Adott dátum

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Only tickets created
hu: Csak létrehozott jegyek

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Date range
hu: Dátumtartomány

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Only tickets created between
hu: Csak ezek között létrehozott jegyek

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Ticket archive system
hu: Jegyarchiváló rendszer

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Save search as template?
hu: Menti a keresést sablonként?

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Save as Template?
hu: Menti sablonként?

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Save as Template
hu: Mentés sablonként

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Template Name
hu: Sablonnév

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Pick a profile name
hu: Válasszon egy profilnevet

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Output to
hu: Kimenet ide

note: Template: CustomerTicketSearchResultShort
en: of
hu: /

note: Template: CustomerTicketSearchResultShort
en: Search Results for
hu: Keresési eredmények ennél

note: Template: CustomerTicketSearchResultShort
en: Remove this Search Term.
hu: A keresési kifejezés eltávolítása.

note: Template: CustomerTicketZoom
en: Start a chat from this ticket
hu: Csevegés indítása ebből a jegyből

note: Template: CustomerTicketZoom
en: Expand article
hu: Bejegyzés kinyitása

note: Template: CustomerTicketZoom
en: Information
hu: Információ

note: Template: CustomerTicketZoom
en: Next Steps
hu: Következő lépések

note: Template: CustomerTicketZoom
en: Reply
hu: Válasz

note: Template: CustomerTicketZoom
en: Chat Protocol
hu: Csevegés protokoll

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: All-day
hu: Egész nap

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Sunday
hu: vasárnap

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Monday
hu: hétfő

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Tuesday
hu: kedd

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Wednesday
hu: szerda

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Thursday
hu: csütörtök

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Friday
hu: péntek

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Saturday
hu: szombat

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Su
hu: v

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Mo
hu: h

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Tu
hu: k

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: We
hu: sze

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Th
hu: cs

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Fr
hu: p

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Sa
hu: szo

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Event Information
hu: Esemény információk

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Ticket fields
hu: Jegymezők

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Dynamic fields
hu: Dinamikus mezők

note: Template: Datepicker
en: Invalid date (need a future date)!
hu: Érvénytelen dátum (jövőbeli dátum szükséges)!

note: Template: Datepicker
en: Invalid date (need a past date)!
hu: Érvénytelen dátum (múltbeli dátum szükséges)!

note: Template: Datepicker
en: Previous
hu: Előző

note: Template: Datepicker
en: Open date selection
hu: Dátumkijelölés megnyitása

note: Template: Error
en: An error occurred.
hu: Hiba történt.

note: Template: Error
en: Really a bug? 5 out of 10 bug reports result from a wrong or incomplete installation of OTRS.
hu: Valóban hiba? 10-ből 5 hibajelentés az OTRS hibás vagy befejezetlen telepítéséből származik.

note: Template: Error
en: With %s, our experts take care of correct installation and cover your back with support and periodic security updates.
hu: A(z) %s használatával a szakértőink gondoskodnak a jelenlegi telepítésről, és támogatást nyújtanak, valamint rendszeres biztonsági frissítéseket biztosítanak.

note: Template: Error
en: Contact our service team now.
hu: Vegye fel a kapcsolatot a szolgáltatási csapatunkkal most.

note: Template: Error
en: Send a bugreport
hu: Hibajelentés küldése

note: Template: FooterJS
en: Please enter at least one search value or * to find anything.
hu: Adjon meg legalább egy keresési értéket, vagy * karaktert, ha bármire rá szeretne keresni.

note: Template: FooterJS
en: Please remove the following words from your search as they cannot be searched for:
hu: Távolítsa el a következő szavakat a keresésből, mivel azokra nem lehet rákeresni:

note: Template: FooterJS
en: Please check the fields marked as red for valid inputs.
hu: Ellenőrizze a pirosan megjelölt mezőket a helyes bevitelekért.

note: Template: FooterJS
en: Please perform a spell check on the the text first.
hu: Először hajtson végre helyesírás-ellenőrzést a szövegen.

note: Template: FooterJS
en: Slide the navigation bar
hu: Csúsztassa a navigációs sávot

note: Template: FooterJS
en: Unavailable for chat
hu: Nem érhető el csevegéshez

note: Template: FooterJS
en: Available for internal chats only
hu: Csak belső csevegésekhez érhető el

note: Template: FooterJS
en: Available for chats
hu: Elérhető csevegésekhez

note: Template: FooterJS
en: Please visit the chat manager
hu: Látogassa meg a csevegéskezelőt

note: Template: FooterJS
en: New personal chat request
hu: Új személyes csevegéskérés

note: Template: FooterJS
en: New customer chat request
hu: Új ügyfél csevegéskérés

note: Template: FooterJS
en: New public chat request
hu: Új nyilvános csevegéskérés

note: Template: FooterJS
en: New activity
hu: Új tevékenység

note: Template: FooterJS
en: New activity on one of your monitored chats.
hu: Új tevékenység a megfigyelt csevegések valamelyikén.

note: Template: FooterJS
en: Do you really want to continue?
hu: Valóban folytatni akarja?

note: Template: FooterJS
en: Information about the OTRS Daemon
hu: Információk az OTRS démonról

note: Template: FooterJS
en: This feature is part of the %s.  Please contact us at %s for an upgrade.
hu: Ez a szolgáltatás a(z) %s része. A frissítéshez lépjen velünk kapcsolatba a következő címen: %s.

note: Template: FooterJS
en: Find out more about the %s
hu: Tudjon meg többet a következőről: %s

note: Template: Header
en: You are logged in as
hu: Belépett a következő néven:

note: Template: Installer
en: JavaScript not available
hu: JavaScript nem érhető el

note: Template: Installer
en: Step %s
hu: %s. lépés

note: Template: Installer
en: Database Settings
hu: Adatbázis-beállítások

note: Template: Installer
en: General Specifications and Mail Settings
hu: Általános specifikációk és levelezési beállítások

note: Template: Installer
en: Finish
hu: Befejezés

note: Template: Installer
en: Welcome to %s
hu: Üdvözli a(z) %s

note: Template: Installer
en: Web site
hu: Weboldal

note: Template: Installer
en: Mail check successful.
hu: Levélellenőrzés sikeres.

note: Template: Installer
en: Error in the mail settings. Please correct and try again.
hu: Hiba van a levélbeállításokban. Javítsa és próbálja újra.

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Configure Outbound Mail
hu: Kimenő levél beállítása

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Outbound mail type
hu: Kimenő levél típusa

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Select outbound mail type.
hu: Válassza ki a kimenő levél típusát.

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Outbound mail port
hu: Kimenő levél portja

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Select outbound mail port.
hu: Válassza ki a kimenő levél portját.

note: Template: InstallerConfigureMail
en: SMTP host
hu: SMTP kiszolgáló

note: Template: InstallerConfigureMail
en: SMTP host.
hu: SMTP kiszolgáló.

note: Template: InstallerConfigureMail
en: SMTP authentication
hu: SMTP hitelesítés

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Does your SMTP host need authentication?
hu: Az SMTP kiszolgáló igényel hitelesítést?

note: Template: InstallerConfigureMail
en: SMTP auth user
hu: SMTP hitelesítő felhasználó

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Username for SMTP auth.
hu: Felhasználónév az SMTP hitelesítéshez.

note: Template: InstallerConfigureMail
en: SMTP auth password
hu: SMTP hitelesítő jelszó

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Password for SMTP auth.
hu: Jelszó az SMTP hitelesítéshez.

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Configure Inbound Mail
hu: Bejövő levél beállítása

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Inbound mail type
hu: Bejövő levél típusa

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Select inbound mail type.
hu: Válassza ki a bejövő levél típusát.

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Inbound mail host
hu: Bejövő levél kiszolgálója

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Inbound mail host.
hu: Bejövő levél kiszolgálója.

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Inbound mail user
hu: Bejövő levél felhasználója

note: Template: InstallerConfigureMail
en: User for inbound mail.
hu: Felhasználó a bejövő levélhez.

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Inbound mail password
hu: Bejövő levél jelszava

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Password for inbound mail.
hu: Jelszó a bejövő levélhez.

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Result of mail configuration check
hu: A levélbeállítás-ellenőrzés eredménye

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Check mail configuration
hu: Levélbeállítás ellenőrzése

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Skip this step
hu: Lépés kihagyása

note: Template: InstallerDBResult
en: Database setup successful!
hu: Az adatbázis beállítása sikeres!

note: Template: InstallerDBStart
en: Install Type
hu: Telepítés típusa

note: Template: InstallerDBStart
en: Create a new database for OTRS
hu: Új adatbázis létrehozása az OTRS-hez

note: Template: InstallerDBStart
en: Use an existing database for OTRS
hu: Meglévő adatbázis használata az OTRS-hez

note: Template: InstallerDBmssql
en: Database name
hu: Adatbázis neve

note: Template: InstallerDBmssql
en: Check database settings
hu: Adatbázis-beállítások ellenőrzése

note: Template: InstallerDBmssql
en: Result of database check
hu: Az adatbázis-ellenőrzés eredménye

note: Template: InstallerDBmssql
en: Database check successful.
hu: Az adatbázis-ellenőrzés sikeres.

note: Template: InstallerDBmssql
en: Database User
hu: Adatbázis felhasználó

note: Template: InstallerDBmssql
en: New
hu: Új

note: Template: InstallerDBmssql
en: A new database user with limited permissions will be created for this OTRS system.
hu: Egy új, korlátozott jogosultságokkal rendelkező adatbázis felhasználó lesz létrehozva ehhez az OTRS rendszerhez.

note: Template: InstallerDBmssql
en: Repeat Password
hu: Jelszó ismétlése

note: Template: InstallerDBmssql
en: Generated password
hu: Generált jelszó

note: Template: InstallerDBmysql
en: Passwords do not match
hu: A jelszavak nem egyeznek

note: Template: InstallerFinish
en: To be able to use OTRS you have to enter the following line in your command line (Terminal/Shell) as root.
hu: Ahhoz, hogy az OTRS-t használni tudja, a következő parancsot kell begépelnie a parancssorba (terminálban/parancsértelmezőben) rendszergazdaként.

note: Template: InstallerFinish
en: Restart your webserver
hu: Indítsa újra a webkiszolgálót

note: Template: InstallerFinish
en: After doing so your OTRS is up and running.
hu: Miután ezt megtette, az OTRS készen áll és fut.

note: Template: InstallerFinish
en: Start page
hu: Kezdőoldal

note: Template: InstallerFinish
en: Your OTRS Team
hu: Az OTRS csapata

note: Template: InstallerLicense
en: Don't accept license
hu: Licenc elutasítása

note: Template: InstallerLicense
en: Accept license and continue
hu: Licenc elfogadása és folytatás

note: Template: InstallerSystem
en: SystemID
hu: Rendszer azonosító

note: Template: InstallerSystem
en: The identifier of the system. Each ticket number and each HTTP session ID contain this number.
hu: A rendszer azonosítója. Minden jegyszám és minden HTTP munkamenet-azonosító tartalmazza ezt a számot.

note: Template: InstallerSystem
en: System FQDN
hu: Rendszer FQDN

note: Template: InstallerSystem
en: Fully qualified domain name of your system.
hu: A rendszer teljes képzésű tartományneve.

note: Template: InstallerSystem
en: AdminEmail
hu: Adminisztrátori e-mail

note: Template: InstallerSystem
en: Email address of the system administrator.
hu: A rendszer adminisztrátorának e-mail címe.

note: Template: InstallerSystem
en: Organization
hu: Szervezet

note: Template: InstallerSystem
en: Log
hu: Napló

note: Template: InstallerSystem
en: LogModule
hu: Naplómodul

note: Template: InstallerSystem
en: Log backend to use.
hu: A használandó naplózó háttérprogram.

note: Template: InstallerSystem
en: LogFile
hu: Naplófájl

note: Template: InstallerSystem
en: Webfrontend
hu: Webes felhasználói felület

note: Template: InstallerSystem
en: Default language
hu: Alapértelmezett nyelv

note: Template: InstallerSystem
en: Default language.
hu: Alapértelmezett nyelv.

note: Template: InstallerSystem
en: CheckMXRecord
hu: MX rekord ellenőrzése

note: Template: InstallerSystem
en: Email addresses that are manually entered are checked against the MX records found in DNS. Don't use this option if your DNS is slow or does not resolve public addresses.
hu: A kézzel megadott e-mail címek ellenőrzése a DNS-ben található MX rekordokkal. Ne használja ezt a lehetőséget, ha a DNS lassú, vagy nem oldja fel a nyilvános címeket.

note: Template: LinkObject
en: Object#
hu: Objektum#

note: Template: LinkObject
en: Add links
hu: Kapcsolatok hozzáadása

note: Template: LinkObject
en: Delete links
hu: Kapcsolatok törlése

note: Template: Login
en: Lost your password?
hu: Elfelejtette a jelszavát?

note: Template: Login
en: Request New Password
hu: Új jelszó kérése

note: Template: Login
en: Back to login
hu: Vissza a bejelentkezéshez

note: Template: MobileNotAvailableWidget
en: Feature not available
hu: A szolgáltatás nem érhető el

note: Template: MobileNotAvailableWidget
en: Sorry, but this feature of OTRS is currently not available for mobile devices. If you'd like to use it, you can either switch to desktop mode or use your regular desktop device.
hu: Sajnáljuk, de az OTRS ezen szolgáltatása jelenleg nem érhető el mobil készülékekről. Ha használni szeretné, akkor vagy váltson asztali módra, vagy használja a megszokott asztali eszközét.

note: Template: Motd
en: Message of the Day
hu: A nap üzenete

note: Template: Motd
en: This is the message of the day. You can edit this in %s.
hu: Ez a nap üzenete. Ezt a %s fájlban szerkesztheti.

note: Template: NoPermission
en: Insufficient Rights
hu: Nincs elegendő joga

note: Template: NoPermission
en: Back to the previous page
hu: Vissza az előző oldalra

note: Template: Pagination
en: Show first page
hu: Első oldal megjelenítése

note: Template: Pagination
en: Show previous pages
hu: Előző oldalak megjelenítése

note: Template: Pagination
en: Show page %s
hu: %s. oldal megjelenítése

note: Template: Pagination
en: Show next pages
hu: Következő oldalak megjelenítése

note: Template: Pagination
en: Show last page
hu: Utolsó oldal megjelenítése

note: Template: PictureUpload
en: Need FormID!
hu: Űrlap-azonosító szükséges!

note: Template: PictureUpload
en: No file found!
hu: Nem található fájl!

note: Template: PictureUpload
en: The file is not an image that can be shown inline!
hu: A fájl nem olyan kép, amelyet beágyazva meg lehetne jeleníteni!

note: Template: PreferencesNotificationEvent
en: Notification
hu: Értesítés

note: Template: PreferencesNotificationEvent
en: No user configurable notifications found.
hu: Nem találhatók felhasználó által beállítható értesítések.

note: Template: PreferencesNotificationEvent
en: Receive messages for notification '%s' by transport method '%s'.
hu: Üzenetek fogadása a(z) „%s” értesítéshez a(z) „%s” átviteli módszerrel.

note: Template: PreferencesNotificationEvent
en: Please note that you can't completely disable notifications marked as mandatory.
hu: Ne feledje, hogy nem tudja teljesen letiltani a kötelezőként megjelölt értesítéseket.

note: Template: PreferencesNotificationEvent
en: Sorry, but you can't disable all methods for notifications marked as mandatory.
hu: Sajnáljuk, de nem tud minden módszert letiltani a kötelezőként megjelölt értesítéseknél.

note: Template: PreferencesNotificationEvent
en: Sorry, but you can't disable all methods for this notification.
hu: Sajnáljuk, de nem tud minden módszert letiltani ennél az értesítésnél.

note: Template: ActivityDialogHeader
en: Process Information
hu: Folyamat-információk

note: Template: ActivityDialogHeader
en: Dialog
hu: Párbeszéd

note: Template: Article
en: Inform Agent
hu: Ügyintéző értesítése

note: Template: PublicDefault
en: Welcome
hu: Üdvözöljük

note: Template: PublicDefault
en: This is the default public interface of OTRS! There was no action parameter given.
hu: Ez az OTRS alapértelmezett nyilvános felülete! Nem került megadásra műveleti paraméter.

note: Template: PublicDefault
en: You could install a custom public module (via the package manager), for example the FAQ module, which has a public interface.
hu: Telepíthetne egy olyan egyéni nyilvános modult (a csomagkezelőn keresztül), amelynek van nyilvános felülete, mint például a GyIK modulnak.

note: Template: RichTextEditor
en: Remove Quote
hu: Idézés eltávolítása

note: Template: GeneralSpecificationsWidget
en: Permissions
hu: Jogosultságok

note: Template: GeneralSpecificationsWidget
en: You can select one or more groups to define access for different agents.
hu: Kiválaszthat egy vagy több csoportot a hozzáférés meghatározásához a különböző ügyintézőknél.

note: Template: GeneralSpecificationsWidget
en: Result formats
hu: Eredmény formátumok

note: Template: GeneralSpecificationsWidget
en: The selected time periods in the statistic are time zone neutral.
hu: A kiválasztott időszakok a statisztikában időzóna semlegesek.

note: Template: GeneralSpecificationsWidget
en: Create summation row
hu: Összegző sor létrehozása

note: Template: GeneralSpecificationsWidget
en: Generate an additional row containing sums for all data rows.
hu: Egy további sort állít elő, amely az összes adatsor összegeit tartalmazza.

note: Template: GeneralSpecificationsWidget
en: Create summation column
hu: Összegző oszlop létrehozása

note: Template: GeneralSpecificationsWidget
en: Generate an additional column containing sums for all data columns.
hu: Egy további oszlopot állít elő, amely az összes adatoszlop összegeit tartalmazza.

note: Template: GeneralSpecificationsWidget
en: Cache results
hu: Eredmények gyorstárazása

note: Template: GeneralSpecificationsWidget
en: Stores statistics result data in a cache to be used in subsequent views with the same configuration.
hu: Eltárolja a statisztikák eredményadatait egy gyorsítótárban az azonos beállítással rendelkező későbbi nézetek használatához.

note: Template: GeneralSpecificationsWidget
en: Provide the statistic as a widget that agents can activate in their dashboard.
hu: A statisztika biztosítása felületi elemként, amelyet az ügyintézők aktiválhatnak a vezérlőpultjukon.

note: Template: GeneralSpecificationsWidget
en: Please note that enabling the dashboard widget will activate caching for this statistic in the dashboard.
hu: Ne feledje, hogy a vezérlőpult felületi elem engedélyezése aktiválni fogja a statisztika gyorsítótárának használatát a vezérlőpulton.

note: Template: GeneralSpecificationsWidget
en: If set to invalid end users can not generate the stat.
hu: Ha érvénytelenre állítja, a végfelhasználók nem tudják a statisztikát előállítani.

note: Template: PreviewWidget
en: There are problems in the configuration of this statistic:
hu: Problémák vannak ennek a statisztikának a beállításaiban:

note: Template: PreviewWidget
en: You may now configure the X-axis of your statistic.
hu: Most beállíthatja a statisztika X-tengelyét.

note: Template: PreviewWidget
en: This statistic does not provide preview data.
hu: Ez a statisztika nem szolgáltat előnézeti adatokat.

note: Template: PreviewWidget
en: Preview format:
hu: Előnézeti formátum:

note: Template: PreviewWidget
en: Please note that the preview uses random data and does not consider data filters.
hu: Ne feledje, hogy az előnézet véletlenszerű adatokat használ, és nincs tekintettel az adatszűrőkre.

note: Template: PreviewWidget
en: Configure X-Axis
hu: X-tengely beállítása

note: Template: PreviewWidget
en: X-axis
hu: X-tengely

note: Template: PreviewWidget
en: Configure Y-Axis
hu: Y-tengely beállítása

note: Template: PreviewWidget
en: Y-axis
hu: Y-tengely

note: Template: PreviewWidget
en: Configure Filter
hu: Szűrő beállítása

note: Template: RestrictionsWidget
en: Please select only one element or turn off the button 'Fixed'.
hu: Csak egyetlen elemet válasszon, vagy kapcsolja ki a „Rögzített” gombot.

note: Template: RestrictionsWidget
en: Absolute period
hu: Abszolút időszak

note: Template: RestrictionsWidget
en: Between
hu: Között

note: Template: RestrictionsWidget
en: Relative period
hu: Relatív időszak

note: Template: RestrictionsWidget
en: The past complete %s and the current+upcoming complete %s %s
hu: A már teljes %s és a jelenlegi+közelgő teljes %s %s

note: Template: RestrictionsWidget
en: Do not allow changes to this element when the statistic is generated.
hu: Ne tegyen lehetővé változtatásokat ezen az elemen, amikor a statisztikát előállítják.

note: Template: StatsParamsWidget
en: Format
hu: Formátum

note: Template: StatsParamsWidget
en: Exchange Axis
hu: Tengelyek felcserélése

note: Template: StatsParamsWidget
en: Configurable params of static stat
hu: Statikus statisztika beállítható paraméterei

note: Template: StatsParamsWidget
en: No element selected.
hu: Nincs elem kiválasztva.

note: Template: StatsParamsWidget
en: Scale
hu: Skála

note: Template: StatsParamsWidget
en: show more
hu: több megjelenítése

note: Template: StatsParamsWidget
en: show less
hu: kevesebb megjelenítése

note: Template: D3
en: Download SVG
hu: SVG letöltése

note: Template: D3
en: Download PNG
hu: PNG letöltése

note: Template: XAxisWidget
en: The selected time period defines the default time frame for this statistic to collect data from.
hu: A kijelölt időszak határozza meg azt az alapértelmezett időkeretet ennél a statisztikánál, amelyből az adatokat begyűjti.

note: Template: XAxisWidget
en: Defines the time unit that will be used to split the selected time period into reporting data points.
hu: Azt az időegységet határozza meg, amely a kijelölt időszaknak jelentési adatpontokba történő felosztásához lesz használva.

note: Template: YAxisWidget
en: Please remember that the scale for the Y-axis has to be larger than the scale for the X-axis (e.g. X-axis => Month, Y-Axis => Year).
hu: Ne feledje, hogy az Y-tengely méretezésének nagyobbnak kell lennie az X-tengely méretezésénél (például X-tengely => Hónap, Y-tengely => Év).

note: Template: Test
en: OTRS Test Page
hu: OTRS tesztoldal

note: Template: Test
en: Welcome %s %s
hu: Üdvözli a(z) %s %s

note: Template: Test
en: Counter
hu: Számláló

note: Template: Warning
en: Go back to the previous page
hu: Vissza az előző oldalra

note: Perl Module: Kernel/Config/Defaults.pm
en: View system log messages.
hu: Rendszernapló üzenetek megtekintése.

note: Perl Module: Kernel/Config/Defaults.pm
en: Update and extend your system with software packages.
hu: A rendszer frissítése vagy kibővítése szoftvercsomagokkal.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminACL.pm
en: ACLs could not be Imported due to a unknown error, please check OTRS logs for more information
hu: Az ACL-eket nem sikerült importálni egy ismeretlen hiba miatt, további információkért nézze meg az OTRS naplókat

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminACL.pm
en: The following ACLs have been added successfully: %s
hu: A következő ACL-ek sikeresen hozzá lettek adva: %s

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminACL.pm
en: The following ACLs have been updated successfully: %s
hu: A következő ACL-ek sikeresen frissítve lettek: %s

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminACL.pm
en: There where errors adding/updating the following ACLs: %s. Please check the log file for more information.
hu: Hibák történtek a következő ACL-ek hozzáadásakor vagy frissítésekor: %s. További információkért nézze meg a naplófájlt.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminACL.pm
en: This field is required
hu: Ez a mező kötelező

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminACL.pm
en: There was an error creating the ACL
hu: Hiba történt az ACL létrehozásakor

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminACL.pm
en: Need ACLID!
hu: ACL-azonosító szükséges!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminACL.pm
en: Could not get data for ACLID %s
hu: Nem sikerült lekérni az adatokat az ACL-azonosítóhoz: %s

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminACL.pm
en: There was an error updating the ACL
hu: Hiba történt az ACL frissítésekor

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminACL.pm
en: There was an error setting the entity sync status.
hu: Hiba történt az egyed szinkronizációs állapotának beállításakor.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminACL.pm
en: There was an error synchronizing the ACLs.
hu: Hiba történt az ACL-ek szinkronizálásakor.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminACL.pm
en: ACL %s could not be deleted
hu: A(z) %s ACL törlése nem sikerült

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminACL.pm
en: There was an error getting data for ACL with ID %s
hu: Hiba történt az adatok lekérésekor a(z) %s azonosítóval rendelkező ACL-nél

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminACL.pm
en: Exact match
hu: Pontos egyezés

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminACL.pm
en: Negated exact match
hu: Tagadott pontos egyezés

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminACL.pm
en: Regular expression
hu: Reguláris kifejezés

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminACL.pm
en: Regular expression (ignore case)
hu: Reguláris kifejezés (kis- és nagybetű megegyezik)

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminACL.pm
en: Negated regular expression
hu: Tagadott reguláris kifejezés

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminACL.pm
en: Negated regular expression (ignore case)
hu: Tagadott reguláris kifejezés (kis- és nagybetű megegyezik)

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminCustomerCompany.pm
en: Customer Company %s already exists!
hu: A(z) %s ügyfél-vállalat már létezik!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminCustomerUser.pm
en: New phone ticket
hu: Új telefonos jegy

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminCustomerUser.pm
en: New email ticket
hu: Új e-mail jegy

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminDynamicField.pm
en: Fields configuration is not valid
hu: A mezők beállítása nem érvényes

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminDynamicField.pm
en: Objects configuration is not valid
hu: Az objektumok beállítása nem érvényes

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminDynamicField.pm
en: Could not reset Dynamic Field order properly, please check the error log for more details.
hu: Nem sikerült megfelelően visszaállítani a dinamikus mező sorrendjét. További részletekért nézze meg a hibanaplót.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminDynamicFieldCheckbox.pm
en: Undefined subaction.
hu: Meghatározatlan alművelet.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminDynamicFieldCheckbox.pm
en: Need %s
hu: %s szükséges

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminDynamicFieldCheckbox.pm
en: The field does not contain only ASCII letters and numbers.
hu: Ez a mező nem csak ASCII betűket és számokat tartalmaz.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminDynamicFieldCheckbox.pm
en: There is another field with the same name.
hu: Már létezik egy ugyanilyen nevű mező.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminDynamicFieldCheckbox.pm
en: The field must be numeric.
hu: Ez a mező csak számot tartalmazhat.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminDynamicFieldCheckbox.pm
en: Need ValidID
hu: Érvényes-azonosító szükséges

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminDynamicFieldCheckbox.pm
en: Could not create the new field
hu: Nem sikerült létrehozni az új mezőt

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminDynamicFieldCheckbox.pm
en: Need ID
hu: Azonosító szükséges

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminDynamicFieldCheckbox.pm
en: Could not get data for dynamic field %s
hu: Nem sikerült lekérni az adatokat a dinamikus mezőhöz: %s

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminDynamicFieldCheckbox.pm
en: The name for this field should not change.
hu: Ennek a mezőnek a nevét nem szabad megváltoztatni.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminDynamicFieldCheckbox.pm
en: Could not update the field %s
hu: Nem sikerült frissíteni a következő mezőt: %s

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminDynamicFieldCheckbox.pm
en: Currently
hu: Jelenleg

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminDynamicFieldCheckbox.pm
en: Unchecked
hu: Nincs bejelölve

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminDynamicFieldCheckbox.pm
en: Checked
hu: Bejelölve

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminDynamicFieldDateTime.pm
en: Prevent entry of dates in the future
hu: Jövőbeli dátumbejegyzések megakadályozása

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminDynamicFieldDateTime.pm
en: Prevent entry of dates in the past
hu: Múltbeli dátumbejegyzések megakadályozása

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminDynamicFieldDropdown.pm
en: This field value is duplicated.
hu: Ez a mezőérték kettőzött.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminEmail.pm
en: Select at least one recipient.
hu: Válasszon legalább egy címzettet.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericAgent.pm
en: archive tickets
hu: jegyek archiválása

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericAgent.pm
en: restore tickets from archive
hu: jegyek visszaállítása az archívumból

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericAgent.pm
en: Need Profile!
hu: Profil szükséges!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericAgent.pm
en: Got no values to check.
hu: Nem kaptam értékeket az ellenőrzéshez.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericAgent.pm
en: Please remove the following words because they cannot be used for the ticket selection:
hu: Távolítsa el a következő szavakat, mert azok nem használhatók a jegykiválasztásnál:

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceDebugger.pm
en: Need WebserviceID!
hu: Webszolgáltatás-azonosító szükséges!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceDebugger.pm
en: Could not get data for WebserviceID %s
hu: Nem sikerült lekérni az adatokat a webszolgáltatás-azonosítóhoz: %s

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceInvokerDefault.pm
en: Need InvokerType
hu: Meghívótípus szükséges

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceInvokerDefault.pm
en: Invoker %s is not registered
hu: A(z) %s meghívó nincs regisztrálva

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceInvokerDefault.pm
en: InvokerType %s is not registered
hu: A(z) %s meghívótípus nincs regisztrálva

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceInvokerDefault.pm
en: Need Invoker
hu: Meghívó szükséges

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceInvokerDefault.pm
en: Could not determine config for invoker %s
hu: Nem sikerült meghatározni a beállítást a(z) %s meghívónál

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceMappingSimple.pm
en: Could not get registered configuration for action type %s
hu: Nem sikerült regisztráltatni a beállítást a(z) %s művelettípushoz

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceMappingSimple.pm
en: Could not get backend for %s %s
hu: Nem sikerült lekérni a háttérprogramot ennél: %s %s

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceMappingSimple.pm
en: Could not update configuration data for WebserviceID %s
hu: Nem sikerült frissíteni a beállítási adatokat a(z) %s webszolgáltatás-azonosítónál

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceMappingSimple.pm
en: Keep (leave unchanged)
hu: Megtartás (változatlanul hagyás)

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceMappingSimple.pm
en: Ignore (drop key/value pair)
hu: Mellőzés (kulcs-érték pár eldobása)

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceMappingSimple.pm
en: Map to (use provided value as default)
hu: Leképezés (biztosított érték használata alapértelmezettként)

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceMappingSimple.pm
en: Exact value(s)
hu: Pontos értékek

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceMappingSimple.pm
en: Ignore (drop Value/value pair)
hu: Mellőzés (érték-érték pár eldobása)

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceMappingXSLT.pm
en: Could not find required library %s
hu: Nem található a szükséges programkönyvtár: %s

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceOperationDefault.pm
en: Need OperationType
hu: Művelettípus szükséges

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceOperationDefault.pm
en: Operation %s is not registered
hu: A(z) %s művelet nincs regisztrálva

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceOperationDefault.pm
en: OperationType %s is not registered
hu: A(z) %s művelettípus nincs regisztrálva

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceOperationDefault.pm
en: Need Operation
hu: Művelet szükséges

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceOperationDefault.pm
en: Could not determine config for operation %s
hu: Nem sikerült meghatározni a beállítást a(z) %s műveletnél

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST.pm
en: Need Subaction!
hu: Alművelet szükséges!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceWebservice.pm
en: There is another web service with the same name.
hu: Már létezik egy ugyanilyen nevű webszolgáltatás.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceWebservice.pm
en: There was an error updating the web service.
hu: Hiba történt a webszolgáltatás frissítésekor.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceWebservice.pm
en: Web service "%s" updated!
hu: A(z) „%s” webszolgáltatás frissítve!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceWebservice.pm
en: There was an error creating the web service.
hu: Hiba történt a webszolgáltatás létrehozásakor.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceWebservice.pm
en: Web service "%s" created!
hu: A(z) „%s” webszolgáltatás létrehozva!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceWebservice.pm
en: Need Name!
hu: Név szükséges!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceWebservice.pm
en: Need ExampleWebService!
hu: Példa webszolgáltatás szükséges!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceWebservice.pm
en: Could not read %s!
hu: Nem sikerült olvasni: %s!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceWebservice.pm
en: Need a file to import!
hu: Egy fájl szükséges az importáláshoz!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceWebservice.pm
en: The imported file has not valid YAML content! Please check OTRS log for details
hu: Az importált fájl nem rendelkezik érvényes YAML tartalommal! A részletekért nézze meg az OTRS naplóját.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceWebservice.pm
en: Web service "%s" deleted!
hu: A(z) „%s” webszolgáltatás törölve!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceWebserviceHistory.pm
en: Got no WebserviceHistoryID!
hu: Nem kaptam webszolgáltatás előzmény-azonosítót!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceWebserviceHistory.pm
en: Could not get history data for WebserviceHistoryID %s
hu: Nem sikerült lekérni az előzményadatokat a(z) %s webszolgáltatás előzmény-azonosítóhoz

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminNotificationEvent.pm
en: Notification updated!
hu: Értesítés frissítve!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminNotificationEvent.pm
en: Notification added!
hu: Értesítés hozzáadva!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminNotificationEvent.pm
en: There was an error getting data for Notification with ID:%s!
hu: Hiba történt az adatok lekérésekor az ID:%s azonosítóval rendelkező értesítésnél!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminNotificationEvent.pm
en: Unknown Notification %s!
hu: Ismeretlen értesítés: %s!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminNotificationEvent.pm
en: There was an error creating the Notification
hu: Hiba történt az értesítés létrehozásakor

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminNotificationEvent.pm
en: Notifications could not be Imported due to a unknown error, please check OTRS logs for more information
hu: Az értesítéseket nem sikerült importálni egy ismeretlen hiba miatt, további információkért nézze meg az OTRS naplókat

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminNotificationEvent.pm
en: The following Notifications have been added successfully: %s
hu: A következő értesítések sikeresen hozzá lettek adva: %s

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminNotificationEvent.pm
en: The following Notifications have been updated successfully: %s
hu: A következő értesítések sikeresen frissítve lettek: %s

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminNotificationEvent.pm
en: There where errors adding/updating the following Notifications: %s. Please check the log file for more information.
hu: Hibák történtek a következő értesítések hozzáadásakor vagy frissítésekor: %s. További információkért nézze meg a naplófájlt.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminNotificationEvent.pm
en: Agent who owns the ticket
hu: Az ügyintéző, aki a jegy tulajdonosa

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminNotificationEvent.pm
en: Agent who is responsible for the ticket
hu: Az ügyintéző, aki a jegyért felelős

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminNotificationEvent.pm
en: All agents watching the ticket
hu: A jegyet megfigyelő összes ügyintéző

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminNotificationEvent.pm
en: All agents with write permission for the ticket
hu: A jegyhez írási jogosultsággal rendelkező összes ügyintéző

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminNotificationEvent.pm
en: All agents subscribed to the ticket's queue
hu: A jegy várólistájára feliratkozott összes ügyintéző

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminNotificationEvent.pm
en: All agents subscribed to the ticket's service
hu: A jegy szolgáltatására feliratkozott összes ügyintéző

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminNotificationEvent.pm
en: All agents subscribed to both the ticket's queue and service
hu: A jegy várólistájára és szolgáltatására is feliratkozott összes ügyintéző

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminNotificationEvent.pm
en: Customer of the ticket
hu: A jegy ügyfele

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminNotificationEvent.pm
en: Yes, but require at least one active notification method
hu: Igen, de legalább egy aktív értesítési módszert igényel

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminPGP.pm
en: PGP environment is not working. Please check log for more info!
hu: A PGP környezet nem működik. További információkért nézze meg a naplót!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminPGP.pm
en: Need param Key to delete!
hu: Kulcs paraméter szükséges a törléshez!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminPGP.pm
en: Key %s deleted!
hu: A(z) %s kulcs törölve!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminPGP.pm
en: Need param Key to download!
hu: Kulcs paraméter szükséges a letöltéshez!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminPackageManager.pm
en: Sorry, Apache::Reload is needed as PerlModule and PerlInitHandler in Apache config file. See also scripts/apache2-httpd.include.conf. Alternatively, you can use the command line tool bin/otrs.Console.pl to install packages!
hu: Sajnáljuk, de az Apache::Reload modul PerlModule és PerlInitHandler beállításként szükséges az Apache beállítófájljában. Nézze meg a scripts/apache2-httpd.include.conf parancsfájlt is. Alternatívaként használhatja a bin/otrs.Console.pl parancssori eszközt is a csomagok telepítéséhez!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminPackageManager.pm
en: No such package!
hu: Nincs ilyen csomag!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminPackageManager.pm
en: No such file %s in package!
hu: Nincs ilyen %s fájl a csomagban!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminPackageManager.pm
en: No such file %s in local file system!
hu: Nincs ilyen %s fájl a helyi fájlrendszeren!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminPackageManager.pm
en: Can't read %s!
hu: Nem olvasható: %s!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminPackageManager.pm
en: Package has locally modified files.
hu: A csomag helyileg módosított fájlokkal rendelkezik.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminPackageManager.pm
en: No packages or no new packages found in selected repository.
hu: Nincsenek csomagok vagy nem találhatók új csomagok a kijelölt tárolóban.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminPackageManager.pm
en: Package not verified due a communication issue with verification server!
hu: A csomag nincs ellenőrizve az ellenőrző-kiszolgálóval történő kommunikációs hiba miatt!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminPackageManager.pm
en: Can't connect to OTRS Feature Add-on list server!
hu: Nem lehet kapcsolódni az OTRS szolgáltatáskiegészítő lista kiszolgálójához!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminPackageManager.pm
en: Can't get OTRS Feature Add-on list from server!
hu: Nem lehet lekérni az OTRS szolgáltatáskiegészítő listát a kiszolgálóról!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminPackageManager.pm
en: Can't get OTRS Feature Add-on from server!
hu: Nem lehet lekérni az OTRS szolgáltatáskiegészítőt a kiszolgálóról!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminPostMasterFilter.pm
en: No such filter: %s
hu: Nincs ilyen szűrő: %s

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagement.pm
en: Need ExampleProcesses!
hu: Példafolyamatok szükségesek!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagement.pm
en: Need ProcessID!
hu: Folyamatazonosító szükséges!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagement.pm
en: Yes (mandatory)
hu: Igen (kötelező)

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagement.pm
en: Unknown Process %s!
hu: Ismeretlen folyamat: %s!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagement.pm
en: There was an error generating a new EntityID for this Process
hu: Hiba történt egy új egyedazonosító előállításakor ennél a folyamatnál

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagement.pm
en: The StateEntityID for state Inactive does not exists
hu: Az állapotegyed-azonosító az Inaktív állapotnál nem létezik

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagement.pm
en: There was an error creating the Process
hu: Hiba történt a folyamat létrehozásakor

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagement.pm
en: There was an error setting the entity sync status for Process entity: %s
hu: Hiba történt az egyed szinkronizációs állapotának beállításakor ennél a folyamategyednél: %s

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagement.pm
en: Could not get data for ProcessID %s
hu: Nem sikerült lekérni az adatokat a folyamatazonosítóhoz: %s

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagement.pm
en: There was an error updating the Process
hu: Hiba történt a folyamat frissítésekor

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagement.pm
en: Process: %s could not be deleted
hu: Folyamat: %s törlése nem sikerült

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagement.pm
en: There was an error synchronizing the processes.
hu: Hiba történt a folyamatok szinkronizálásakor.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagement.pm
en: The %s:%s is still in use
hu: A(z) %s:%s még mindig használatban van

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagement.pm
en: The %s:%s has a different EntityID
hu: A(z) %s:%s eltérő egyedazonosítóval rendelkezik

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagement.pm
en: Could not delete %s:%s
hu: Nem sikerült törölni: %s:%s

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagement.pm
en: There was an error setting the entity sync status for %s entity: %s
hu: Hiba történt az egyed szinkronizációs állapotának beállításakor a(z) %s egyednél: %s

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagement.pm
en: Could not get %s
hu: Nem sikerült lekérni: %s

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagement.pm
en: Need %s!
hu: %s szükséges!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagement.pm
en: Process: %s is not Inactive
hu: Folyamat: %s nem inaktív

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementActivity.pm
en: There was an error generating a new EntityID for this Activity
hu: Hiba történt egy új egyedazonosító előállításakor ennél a tevékenységnél

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementActivity.pm
en: There was an error creating the Activity
hu: Hiba történt a tevékenység létrehozásakor

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementActivity.pm
en: There was an error setting the entity sync status for Activity entity: %s
hu: Hiba történt az egyed szinkronizációs állapotának beállításakor a tevékenységegyednél: %s

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementActivity.pm
en: Need ActivityID!
hu: Tevékenység-azonosító szükséges!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementActivity.pm
en: Could not get data for ActivityID %s
hu: Nem sikerült lekérni az adatokat a tevékenység-azonosítóhoz: %s

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementActivity.pm
en: There was an error updating the Activity
hu: Hiba történt a tevékenység frissítésekor

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementActivity.pm
en: Missing Parameter: Need Activity and ActivityDialog!
hu: Hiányzó paraméter: tevékenység és tevékenység párbeszéd szükséges!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementActivity.pm
en: Activity not found!
hu: Nem található tevékenység!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementActivity.pm
en: ActivityDialog not found!
hu: Nem található tevékenység párbeszéd!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementActivity.pm
en: ActivityDialog already assigned to Activity. You cannot add an ActivityDialog twice!
hu: A tevékenység párbeszéd már hozzá van rendelve a tevékenységhez. Nem adhat hozzá egy tevékenység párbeszédet kétszer!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementActivity.pm
en: Error while saving the Activity to the database!
hu: Hiba történt a tevékenységnek az adatbázisba történő mentése közben!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementActivity.pm
en: This subaction is not valid
hu: Ez az alművelet nem érvényes

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementActivity.pm
en: Edit Activity "%s"
hu: Tevékenység szerkesztése: „%s”

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementActivityDialog.pm
en: There was an error generating a new EntityID for this ActivityDialog
hu: Hiba történt egy új egyedazonosító előállításakor ennél a tevékenység párbeszédnél

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementActivityDialog.pm
en: There was an error creating the ActivityDialog
hu: Hiba történt a tevékenység párbeszéd létrehozásakor

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementActivityDialog.pm
en: There was an error setting the entity sync status for ActivityDialog entity: %s
hu: Hiba történt az egyed szinkronizációs állapotának beállításakor a tevékenység párbeszéd egyednél: %s

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementActivityDialog.pm
en: Need ActivityDialogID!
hu: Tevékenység párbeszéd azonosító szükséges!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementActivityDialog.pm
en: Could not get data for ActivityDialogID %s
hu: Nem sikerült lekérni az adatokat a tevékenység párbeszéd azonosítójához: %s

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementActivityDialog.pm
en: There was an error updating the ActivityDialog
hu: Hiba történt a tevékenység párbeszéd frissítésekor

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementActivityDialog.pm
en: Edit Activity Dialog "%s"
hu: Tevékenység párbeszéd szerkesztése: „%s”

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementActivityDialog.pm
en: Agent Interface
hu: Ügyintézői felület

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementActivityDialog.pm
en: Customer Interface
hu: Ügyfélfelület

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementActivityDialog.pm
en: Agent and Customer Interface
hu: Ügyintézői és ügyfélfelület

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementActivityDialog.pm
en: Do not show Field
hu: Ne jelenjen meg a mező

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementActivityDialog.pm
en: Show Field
hu: Mező megjelenítése

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementActivityDialog.pm
en: Show Field As Mandatory
hu: Mező megjelenítése kötelezőként

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementPath.pm
en: Edit Path
hu: Útvonal szerkesztése

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementTransition.pm
en: There was an error generating a new EntityID for this Transition
hu: Hiba történt egy új egyedazonosító előállításakor ennél az átmenetnél

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementTransition.pm
en: There was an error creating the Transition
hu: Hiba történt az átmenet létrehozásakor

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementTransition.pm
en: There was an error setting the entity sync status for Transition entity: %s
hu: Hiba történt az egyed szinkronizációs állapotának beállításakor az átmenetegyednél: %s

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementTransition.pm
en: Need TransitionID!
hu: Átmenet-azonosító szükséges!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementTransition.pm
en: Could not get data for TransitionID %s
hu: Nem sikerült lekérni az adatokat az átmenet-azonosítóhoz: %s

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementTransition.pm
en: There was an error updating the Transition
hu: Hiba történt az átmenet frissítésekor

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementTransition.pm
en: Edit Transition "%s"
hu: Átmenet szerkesztése: „%s”

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementTransition.pm
en: xor
hu: kizáró vagy

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementTransition.pm
en: String
hu: Szöveg

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementTransition.pm
en: Transition validation module
hu: Átmenet-ellenőrző modul

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementTransitionAction.pm
en: At least one valid config parameter is required.
hu: Legalább egy érvényes beállítási paraméter szükséges.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementTransitionAction.pm
en: There was an error generating a new EntityID for this TransitionAction
hu: Hiba történt egy új egyedazonosító előállításakor ennél az átmenet műveletnél

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementTransitionAction.pm
en: There was an error creating the TransitionAction
hu: Hiba történt az átmenet művelet létrehozásakor

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementTransitionAction.pm
en: There was an error setting the entity sync status for TransitionAction entity: %s
hu: Hiba történt az egyed szinkronizációs állapotának beállításakor az átmenet művelet egyednél: %s

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementTransitionAction.pm
en: Need TransitionActionID!
hu: Átmenet művelet azonosító szükséges!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementTransitionAction.pm
en: Could not get data for TransitionActionID %s
hu: Nem sikerült lekérni az adatokat az átmenet művelet azonosítóhoz: %s

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementTransitionAction.pm
en: There was an error updating the TransitionAction
hu: Hiba történt az átmenet művelet frissítésekor

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementTransitionAction.pm
en: Edit Transition Action "%s"
hu: Átmenet művelet szerkesztése: „%s”

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementTransitionAction.pm
en: Error: Not all keys seem to have values or vice versa.
hu: Hiba: úgy tűnik, hogy nem minden kulcsnak van értéke, és fordítva.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminQueue.pm
en: Don't use :: in queue name!
hu: Ne használjon :: karaktereket a várólista nevében!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminQueue.pm
en: Click back and change it!
hu: Kattintson vissza, és változtassa meg!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminQueueAutoResponse.pm
en: Queues ( without auto responses )
hu: Várólisták (automatikus válaszok nélkül)

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminSMIME.pm
en: S/MIME environment is not working. Please check log for more info!
hu: Az S/MIME környezet nem működik. További információkért nézze meg a naplót!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminSMIME.pm
en: Need param Filename to delete!
hu: Fájlnév paraméter szükséges a törléshez!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminSMIME.pm
en: Need param Filename to download!
hu: Fájlnév paraméter szükséges a letöltéshez!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminSMIME.pm
en: Needed CertFingerprint and CAFingerprint!
hu: Tanúsítvány ujjlenyomat és hitelesítésszolgáltató ujjlenyomat szükséges!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminSMIME.pm
en: CAFingerprint must be different than CertFingerprint
hu: A hitelesítésszolgáltató ujjlenyomatának eltérőnek kell lennie a tanúsítvány ujjlenyomatától

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminSMIME.pm
en: Relation exists!
hu: A kapcsolat létezik!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminSMIME.pm
en: Relation added!
hu: Kapcsolat hozzáadva!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminSMIME.pm
en: Impossible to add relation!
hu: Lehetetlen hozzáadni a kapcsolatot!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminSMIME.pm
en: Relation doesn't exists
hu: A kapcsolat nem létezik

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminSMIME.pm
en: Relation deleted!
hu: Kapcsolat törölve!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminSMIME.pm
en: Impossible to delete relation!
hu: Lehetetlen törölni a kapcsolatot!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminSMIME.pm
en: Certificate %s could not be read!
hu: A(z) %s tanúsítványt nem sikerült beolvasni!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminSMIME.pm
en: Needed Fingerprint
hu: Ujjlenyomat szükséges

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminSalutation.pm
en: Salutation updated!
hu: Megszólítás frissítve!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminSalutation.pm
en: Salutation added!
hu: Megszólítás hozzáadva!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminSupportDataCollector.pm
en: File %s could not be read!
hu: A(z) %s fájlt nem sikerült beolvasni!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminSysConfig.pm
en: Import not allowed!
hu: Az importálás nem engedélyezett!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminSysConfig.pm
en: Need File!
hu: Fájl szükséges!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminSysConfig.pm
en: Can't write ConfigItem!
hu: Nem lehet írni a beállítási elemet!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminSystemMaintenance.pm
en: Start date shouldn't be defined after Stop date!
hu: A kezdődátumot nem lehet a végdátum utánra meghatározni!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminSystemMaintenance.pm
en: There was an error creating the System Maintenance
hu: Hiba történt a rendszerkarbantartás létrehozásakor

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminSystemMaintenance.pm
en: Need SystemMaintenanceID!
hu: Rendszerkarbantartás-azonosító szükséges!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminSystemMaintenance.pm
en: Could not get data for SystemMaintenanceID %s
hu: Nem sikerült lekérni az adatokat a rendszerkarbantartás-azonosítóhoz: %s

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminSystemMaintenance.pm
en: System Maintenance was saved successfully!
hu: A rendszerkarbantartás sikeresen mentésre került!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminSystemMaintenance.pm
en: Session has been killed!
hu: A munkamenet ki lett lőve!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminSystemMaintenance.pm
en: All sessions have been killed, except for your own.
hu: Összes munkamenet ki lett lőve, kivéve az Ön sajátját.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminSystemMaintenance.pm
en: There was an error updating the System Maintenance
hu: Hiba történt a rendszerkarbantartás frissítésekor

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminSystemMaintenance.pm
en: Was not possible to delete the SystemMaintenance entry: %s!
hu: Nem volt lehetséges a rendszerkarbantartás egyedet törölni: %s!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminTemplate.pm
en: Template updated!
hu: Sablon frissítve!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminTemplate.pm
en: Template added!
hu: Sablon hozzáadva!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminType.pm
en: Need Type!
hu: Típus szükséges!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentDashboardCommon.pm
en: No such config for %s
hu: Nincs ilyen beállítás ehhez: %s

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentDashboardCommon.pm
en: Statistic
hu: Statisztika

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentDashboardCommon.pm
en: No preferences for %s!
hu: Nincsenek beállítások ehhez: %s!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentDashboardCommon.pm
en: Can't get element data of %s!
hu: Nem lehet lekérni a(z) „%s” elemadatait!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentDashboardCommon.pm
en: Can't get filter content data of %s!
hu: Nem lehet lekérni a(z) „%s” szűrőtartalom-adatait!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentLinkObject.pm
en: Need SourceObject and SourceKey!
hu: Forrásobjektum és forráskulcs szükséges!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentLinkObject.pm
en: Please contact the admin.
hu: Vegye fel a kapcsolatot a rendszergazdával.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentLinkObject.pm
en: You need ro permission!
hu: Csak olvasható jogosultságra van szüksége!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentLinkObject.pm
en: Can not delete link with %s!
hu: A következővel való kapcsolat nem törölhető: %s!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentLinkObject.pm
en: Can not create link with %s! Object already linked as %s.
hu: Nem lehet kapcsolatot létrehozni ezzel: %s! Az objektum már a következőként kapcsolódik: %s.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentLinkObject.pm
en: Can not create link with %s!
hu: A következővel való kapcsolat nem hozható létre: %s!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentLinkObject.pm
en: The object %s cannot link with other object!
hu: A(z) %s objektum nem kapcsolható össze más objektummal!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentPreferences.pm
en: Param Group is required!
hu: Csoport paraméter szükséges!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentStatistics.pm
en: Parameter %s is missing.
hu: A(z) %s paraméter hiányzik.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentStatistics.pm
en: Invalid Subaction.
hu: Érvénytelen alművelet.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentStatistics.pm
en: Statistic could not be imported.
hu: A statisztika importálása nem sikerült.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentStatistics.pm
en: Please upload a valid statistic file.
hu: Töltsön fel egy érvényes statisztikafájlt.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentStatistics.pm
en: Export: Need StatID!
hu: Exportálás: statisztikaazonosító szükséges!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentStatistics.pm
en: Delete: Get no StatID!
hu: Törlés: nem kaptam statisztikaazonosítót!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentStatistics.pm
en: Need StatID!
hu: Statisztikaazonosító szükséges!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentStatistics.pm
en: Could not load stat.
hu: Nem sikerült betölteni a statisztikát.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentStatistics.pm
en: Could not create statistic.
hu: Nem sikerült létrehozni a statisztikát.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentStatistics.pm
en: Run: Get no %s!
hu: Futtatás: nem kaptam ilyet: %s!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketActionCommon.pm
en: No TicketID is given!
hu: Nincs jegyazonosító megadva!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketActionCommon.pm
en: You need %s permissions!
hu: %s jogosultságokra van szüksége!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketActionCommon.pm
en: Could not perform validation on field %s!
hu: Nem sikerült végrehajtani az ellenőrzést a következő mezőn: %s!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketActionCommon.pm
en: No subject
hu: Nincs tárgy

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketActionCommon.pm
en: Previous Owner
hu: Korábbi tulajdonos

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketBounce.pm
en: %s is needed!
hu: %s szükséges!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketBounce.pm
en: Plain article not found for article %s!
hu: Egyszerű bejegyzés nem található a(z) %s bejegyzéshez!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketBounce.pm
en: Article does not belong to ticket %s!
hu: A bejegyzés nem tartozik ehhez a jegyhez: %s!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketBounce.pm
en: Can't bounce email!
hu: Nem lehet visszaküldeni az e-mailt!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketBounce.pm
en: Can't send email!
hu: Nem lehet elküldeni az e-mailt!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketBounce.pm
en: Wrong Subaction!
hu: Rossz alművelet!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketBulk.pm
en: Can't lock Tickets, no TicketIDs are given!
hu: Nem lehet zárolni a jegyeket, nincsenek jegyazonosítók megadva!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketBulk.pm
en: Ticket (%s) is not unlocked!
hu: A jegy (%s) nincs feloldva!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketBulk.pm
en: Bulk feature is not enabled!
hu: A tömeges funkció nincs engedélyezve!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketBulk.pm
en: No selectable TicketID is given!
hu: Nincs kiválasztható jegyazonosító megadva!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketBulk.pm
en: You either selected no ticket or only tickets which are locked by other agents
hu: Vagy nem választott ki jegyet, vagy csak olyan jegyeket, amelyeket egy másik ügyintéző zárolt

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketBulk.pm
en: You need to select at least one ticket
hu: Legalább egy jegyet ki kell választania

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketBulk.pm
en: Ticket is locked by another agent and will be ignored!
hu: A jegyet egy másik ügyintéző zárolta és mellőzve lesz!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketCompose.pm
en: Can not determine the ArticleType!
hu: Nem lehet meghatározni a bejegyzés típusát!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketEmail.pm
en: No Subaction!
hu: Nincs alművelet!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketEmailOutbound.pm
en: Got no TicketID!
hu: Nem kaptam jegyazonosítót!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketEmailOutbound.pm
en: System Error!
hu: Rendszerhiba!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketEscalationView.pm
en: Invalid Filter: %s!
hu: Érvénytelen szűrő: %s!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketHistory.pm
en: Can't show history, no TicketID is given!
hu: Nem lehet megjeleníteni az előzményeket, nincs jegyazonosító megadva!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketLock.pm
en: Can't lock Ticket, no TicketID is given!
hu: Nem lehet zárolni a jegyet, nincs jegyazonosító megadva!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketLock.pm
en: Sorry, the current owner is %s!
hu: Sajnáljuk, a jelenlegi tulajdonos %s!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketLock.pm
en: Please become the owner first.
hu: Először legyen Ön a tulajdonos.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketLock.pm
en: Ticket (ID=%s) is locked by %s!
hu: A jegyet (ID=%s) %s zárolta!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketLock.pm
en: Change the owner!
hu: Változtassa meg a tulajdonost!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketMerge.pm
en: Can't merge ticket with itself!
hu: Nem lehet egyesíteni a jegyet saját magával!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketMove.pm
en: You need move permissions!
hu: Áthelyezés jogosultságokra van szüksége!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketPhone.pm
en: Chat is not active.
hu: A csevegés nem aktív.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketPhone.pm
en: No permission.
hu: Nincs jogosultság.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketPhone.pm
en: %s has left the chat.
hu: %s kilépett a csevegésből.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketPhone.pm
en: This chat has been closed and will be removed in %s hours.
hu: Ez a csevegés le lett zárva és eltávolításra kerül %s órán belül.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketPlain.pm
en: No ArticleID!
hu: Nincs bejegyzésazonosító!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketPlain.pm
en: Can't read plain article! Maybe there is no plain email in backend! Read backend message.
hu: Nem lehet olvasni az egyszerű bejegyzést! Talán nincs is egyszerű e-mail a háttérprogramban! Olvassa el a háttérprogram üzenetét.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketPrint.pm
en: Need TicketID!
hu: Jegyazonosító szükséges!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketPrint.pm
en: printed by
hu: nyomtatta

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketPrint.pm
en: Ticket Dynamic Fields
hu: Jegy dinamikus mezők

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: Couldn't get ActivityDialogEntityID "%s"!
hu: Nem sikerült lekérni a tevékenység párbeszéd egyedazonosítót: „%s”!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: No Process configured!
hu: Nincs beállított folyamat!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: Process %s is invalid!
hu: A(z) %s folyamat érvénytelen!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: Subaction is invalid!
hu: Az alművelet érvénytelen!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: Parameter %s is missing in %s.
hu: A(z) %s paraméter hiányzik ebben: %s.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: No ActivityDialog configured for %s in _RenderAjax!
hu: Nincs tevékenység párbeszéd beállítva a _RenderAjax szubrutinban ehhez: %s!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: Got no Start ActivityEntityID or Start ActivityDialogEntityID for Process: %s in _GetParam!
hu: Nem érkezett kezdő tevékenységegyed-azonosító vagy kezdő tevékenység párbeszéd egyedazonosító a(z) %s folyamatnál a _GetParam szubrutinban!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: Couldn't get Ticket for TicketID: %s in _GetParam!
hu: Nem sikerült lekérni a jegyet a(z) %s jegyazonosítóhoz a _GetParam szubrutinban!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: Couldn't determine ActivityEntityID. DynamicField or Config isn't set properly!
hu: Nem sikerült meghatározni a tevékenység egyedazonosítóját. A dinamikus mező vagy a beállítás nincs megfelelően beállítva!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: Process::Default%s Config Value missing!
hu: A Process::Default%s beállítás értéke hiányzik!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: Got no ProcessEntityID or TicketID and ActivityDialogEntityID!
hu: Nem kaptam folyamategyed-azonosítót vagy jegyazonosítót és tevékenység párbeszéd egyed-azonosítót!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: Can't get StartActivityDialog and StartActivityDialog for the ProcessEntityID "%s"!
hu: Nem lehet lekérni a kezdő tevékenység párbeszédet és a(z) „%s” folyamategyed-azonosító kezdő tevékenység párbeszédét!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: Can't get Ticket "%s"!
hu: Nem lehet lekérni a(z) „%s” jegyet!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: Can't get ProcessEntityID or ActivityEntityID for Ticket "%s"!
hu: Nem lehet lekérni a folyamategyed-azonosítót vagy a tevékenységegyed-azonosítót a(z) „%s” jegynél!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: Can't get Activity configuration for ActivityEntityID "%s"!
hu: Nem lehet lekérni a tevékenység beállítását a(z) „%s” tevékenységegyed-azonosítónál!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: Can't get ActivityDialog configuration for ActivityDialogEntityID "%s"!
hu: Nem lehet lekérni a tevékenység párbeszéd beállítását a(z) „%s” tevékenység párbeszéd egyed-azonosítójánál!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: Can't get data for Field "%s" of ActivityDialog "%s"!
hu: Nem lehet lekérni az adatokat a(z) „%s” mezőnél, amely a(z) „%s” tevékenység párbeszédhez tartozik!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: PendingTime can just be used if State or StateID is configured for the same ActivityDialog. ActivityDialog: %s!
hu: A várakozási idő csak akkor használható, ha az állapot vagy az állapotazonosító be van állítva ugyanannál a tevékenység párbeszédnél. Tevékenység párbeszéd: %s!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: Pending Date
hu: Várakozás dátuma

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: for pending* states
hu: függőben* állapotokhoz

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: ActivityDialogEntityID missing!
hu: A tevékenység párbeszéd egyedazonosító hiányzik!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: Couldn't get Config for ActivityDialogEntityID "%s"!
hu: Nem sikerült lekérni a beállítást a tevékenység párbeszéd egyedazonosítóhoz: „%s”!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: Couldn't use CustomerID as an invisible field. Please contact your system administrator!
hu: Nem sikerült az ügyfél-azonosítót láthatatlan mezőként használni. Vegye fel a kapcsolatot a rendszergazdával.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: Missing ProcessEntityID, check your ActivityDialogHeader.tt!
hu: Hiányzó folyamategyed-azonosító, ellenőrizze az ActivityDialogHeader.tt fájlt!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: No StartActivityDialog or StartActivityDialog for Process "%s" configured!
hu: Nincs beállítva kezdő tevékenység párbeszéd vagy a(z) „%s” folyamat kezdő tevékenység párbeszéde!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: Couldn't create ticket for Process with ProcessEntityID "%s"!
hu: Nem sikerült jegyet létrehozni a(z) „%s” folyamategyed-azonosítóval rendelkező folyamatnál!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: Couldn't set ProcessEntityID "%s" on TicketID "%s"!
hu: Nem sikerült beállítani a(z) „%s” folyamategyed-azonosítót a következő jegyazonosítónál: „%s”!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: Couldn't set ActivityEntityID "%s" on TicketID "%s"!
hu: Nem sikerült beállítani a(z) „%s” tevékenységegyed-azonosítót a következő jegyazonosítónál: „%s”!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: Could not store ActivityDialog, invalid TicketID: %s!
hu: Nem sikerült eltárolni a tevékenység párbeszédet, érvénytelen jegyazonosító: %s!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: Invalid TicketID: %s!
hu: Érvénytelen jegyazonosító: %s!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: Missing ActivityEntityID in Ticket %s!
hu: Hiányzó tevékenységegyed-azonosító a következő jegyben: %s!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: Missing ProcessEntityID in Ticket %s!
hu: Hiányzó folyamategyed-azonosító a következő jegyben: %s!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: Could not set DynamicField value for %s of Ticket with ID "%s" in ActivityDialog "%s"!
hu: Nem sikerült beállítani a(z) %s dinamikus mező értékét, amely a(z) „%s” azonosítójú jegyhez tartozik a(z) „%s” tevékenység párbeszédben!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: Could not set PendingTime for Ticket with ID "%s" in ActivityDialog "%s"!
hu: Nem sikerült beállítani a várakozási időt a(z) „%s” azonosítójú jegynél a(z) „%s” tevékenység párbeszédben!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: Wrong ActivityDialog Field config: %s can't be Display => 1 / Show field (Please change its configuration to be Display => 0 / Do not show field or Display => 2 / Show field as mandatory)!
hu: Hibás tevékenység párbeszéd mezőbeállítás: %s, nem lehet „Display => 1 / mező megjelenítése” (változtassa meg a beállítását, hogy „Display => 0 / ne jelenítse meg a mezőt” vagy „Display => 2 / mező megjelenítése kötelezőként” legyen)!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: Could not set %s for Ticket with ID "%s" in ActivityDialog "%s"!
hu: Nem sikerült a(z) %s beállítása a(z) „%s” azonosítójú jegynél a(z) „%s” tevékenység párbeszédben!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: Default Config for Process::Default%s missing!
hu: A Process::Default%s alapértelmezett beállítása hiányzik!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: Default Config for Process::Default%s invalid!
hu: A Process::Default%s alapértelmezett beállítása érvénytelen!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketSearch.pm
en: Untitled
hu: Névtelen

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketSearch.pm
en: Invalid Users
hu: Érvénytelen felhasználók

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketService.pm
en: Feature not enabled!
hu: A szolgáltatás nincs engedélyezve!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketWatcher.pm
en: Feature is not active
hu: A szolgáltatás nem aktív

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: Ticket Created
hu: Jegy létrehozva

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: Note Added
hu: Jegyzet hozzáadva

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: Note Added (Customer)
hu: Jegyzet hozzáadva (ügyfél)

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: Outgoing Email
hu: Kimenő e-mail

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: Outgoing Email (internal)
hu: Kimenő e-mail (belső)

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: Incoming Customer Email
hu: Bejövő ügyfél e-mail

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: Dynamic Field Updated
hu: Dinamikus mező frissítve

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: Outgoing Phone Call
hu: Kimenő telefonhívás

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: Incoming Phone Call
hu: Bejövő telefonhívás

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: Outgoing Answer
hu: Kimenő válasz

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: SLA Updated
hu: SLA frissítve

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: Service Updated
hu: Szolgáltatás frissítve

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: Customer Updated
hu: Ügyfél frissítve

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: State Updated
hu: Állapot frissítve

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: Incoming Follow-Up
hu: Bejövő követés

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: Escalation Update Time Stopped
hu: Eszkaláció frissítési ideje leállítva

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: Escalation Solution Time Stopped
hu: Eszkaláció megoldási ideje leállítva

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: Escalation First Response Time Stopped
hu: Eszkaláció első válaszideje leállítva

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: Escalation Response Time Stopped
hu: Eszkaláció válaszideje leállítva

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: Link Added
hu: Kapcsolat hozzáadva

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: Link Deleted
hu: Kapcsolat törölve

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: Ticket Merged
hu: Jegy egyesítve

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: Pending Time Set
hu: Várakozási idő beállítva

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: Ticket Locked
hu: Jegy zárolva

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: Ticket Unlocked
hu: Jegy feloldva

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: Queue Updated
hu: Várólista frissítve

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: Priority Updated
hu: Prioritás frissítve

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: Title Updated
hu: Cím frissítve

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: Type Updated
hu: Típus frissítve

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: Incoming Web Request
hu: Bejövő webkérés

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: Automatic Follow-Up Sent
hu: Automatikus követés elküldve

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: Automatic Reply Sent
hu: Automatikus válasz elküldve

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: Time Accounted
hu: Idő elszámolva

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: External Chat
hu: Külső csevegés

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: Internal Chat
hu: Belső csevegés

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: We are sorry, you do not have permissions anymore to access this ticket in its current state.
hu: Sajnáljuk, de már nincs jogosultsága a jegyhez történő hozzáféréshez annak jelenlegi állapotában.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: Can't get for ArticleID %s!
hu: Nem lehet lekérni a(z) %s bejegyzés-azonosítóhoz!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: Article filter settings were saved.
hu: A bejegyzésszűrő beállításai mentésre kerültek.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: Event type filter settings were saved.
hu: Az eseménytípus-szűrő beállításai mentésre kerültek.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: Need ArticleID!
hu: Bejegyzésazonosító szükséges!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: Invalid ArticleID!
hu: Érvénytelen bejegyzésazonosító!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: Fields with no group
hu: Csoport nélküli mezők

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: View the source for this Article
hu: Forrás megtekintése ennél a bejegyzésnél

note: Perl Module: Kernel/Modules/CustomerTicketAttachment.pm
en: FileID and ArticleID are needed!
hu: Fájlazonosító és bejegyzésazonosító szükséges!

note: Perl Module: Kernel/Modules/CustomerTicketAttachment.pm
en: No TicketID for ArticleID (%s)!
hu: Nincs jegyazonosító a bejegyzésazonosítóhoz (%s)!

note: Perl Module: Kernel/Modules/CustomerTicketAttachment.pm
en: No such attachment (%s)!
hu: Nincs ilyen melléklet (%s)!

note: Perl Module: Kernel/Modules/CustomerTicketMessage.pm
en: Check SysConfig setting for %s::QueueDefault.
hu: Rendszerbeállítás ellenőrzése ennél: %s::QueueDefault.

note: Perl Module: Kernel/Modules/CustomerTicketMessage.pm
en: Check SysConfig setting for %s::TicketTypeDefault.
hu: Rendszerbeállítás ellenőrzése ennél: %s::TicketTypeDefault.

note: Perl Module: Kernel/Modules/CustomerTicketOverview.pm
en: Need CustomerID!
hu: Ügyfél-azonosító szükséges!

note: Perl Module: Kernel/Modules/CustomerTicketOverview.pm
en: My Tickets
hu: Saját jegyek

note: Perl Module: Kernel/Modules/CustomerTicketOverview.pm
en: Company Tickets
hu: Vállalati jegyek

note: Perl Module: Kernel/Modules/CustomerTicketOverview.pm
en: Untitled!
hu: Névtelen!

note: Perl Module: Kernel/Modules/CustomerTicketSearch.pm
en: Please remove the following words because they cannot be used for the search:
hu: Távolítsa el a következő szavakat, mert azok nem használhatók a keresésnél:

note: Perl Module: Kernel/Modules/CustomerTicketZoom.pm
en: Can't reopen ticket, not possible in this queue!
hu: Nem lehet újranyitni a jegyet, mert ez nem lehetséges ebben a várólistában!

note: Perl Module: Kernel/Modules/CustomerTicketZoom.pm
en: Create a new ticket!
hu: Hozzon létre új jegyet!

note: Perl Module: Kernel/Modules/Installer.pm
en: Directory "%s" doesn't exist!
hu: A(z) „%s” könyvtár nem létezik!

note: Perl Module: Kernel/Modules/Installer.pm
en: Configure "Home" in Kernel/Config.pm first!
hu: Először állítsa be a „Home” értékét a Kernel/Config.pm fájlban!

note: Perl Module: Kernel/Modules/Installer.pm
en: File "%s/Kernel/Config.pm" not found!
hu: A(z) „%s/Kernel/Config.pm” fájl nem található!

note: Perl Module: Kernel/Modules/Installer.pm
en: Directory "%s" not found!
hu: A(z) „%s” könyvtár nem található!

note: Perl Module: Kernel/Modules/Installer.pm
en: Kernel/Config.pm isn't writable!
hu: A Kernel/Config.pm nem írható!

note: Perl Module: Kernel/Modules/Installer.pm
en: If you want to use the installer, set the Kernel/Config.pm writable for the webserver user!
hu: Ha használni szeretné a telepítőt, akkor állítsa írhatóra a Kernel/Config.pm fájlt a webkiszolgáló felhasználójának!

note: Perl Module: Kernel/Modules/Installer.pm
en: Unknown Check!
hu: Ismeretlen ellenőrzés!

note: Perl Module: Kernel/Modules/Installer.pm
en: The check "%s" doesn't exist!
hu: A(z) „%s” ellenőrzés nem létezik!

note: Perl Module: Kernel/Modules/Installer.pm
en: Database %s
hu: %s adatbázis

note: Perl Module: Kernel/Modules/Installer.pm
en: Unknown database type "%s".
hu: Ismeretlen adatbázistípus: „%s”.

note: Perl Module: Kernel/Modules/Installer.pm
en: Please go back
hu: Lépjen vissza

note: Perl Module: Kernel/Modules/Installer.pm
en: Install OTRS - Error
hu: Az OTRS telepítése - hiba

note: Perl Module: Kernel/Modules/Installer.pm
en: File "%s/%s.xml" not found!
hu: A(z) „%s/%s.xml” fájl nem található!

note: Perl Module: Kernel/Modules/Installer.pm
en: Contact your Admin!
hu: Vegye fel a kapcsolatot a rendszergazdával!

note: Perl Module: Kernel/Modules/Installer.pm
en: Can't write Config file!
hu: Nem lehet írni a beállítófájlt!

note: Perl Module: Kernel/Modules/Installer.pm
en: Unknown Subaction %s!
hu: Ismeretlen alművelet: %s!

note: Perl Module: Kernel/Modules/Installer.pm
en: Can't connect to database, Perl module DBD::%s not installed!
hu: Nem lehet kapcsolódni az adatbázishoz, a DBD::%s Perl-modul nincs telepítve!

note: Perl Module: Kernel/Modules/Installer.pm
en: Can't connect to database, read comment!
hu: Nem lehet kapcsolódni az adatbázishoz, olvassa el a megjegyzést!

note: Perl Module: Kernel/Modules/Installer.pm
en: Error: Please make sure your database accepts packages over %s MB in size (it currently only accepts packages up to %s MB). Please adapt the max_allowed_packet setting of your database in order to avoid errors.
hu: Hiba: Győződjön meg arról, hogy az adatbázisa elfogad-e %s MB méretűnél nagyobb csomagot (jelenleg csak legfeljebb %s MB méretű csomagot fogad el). A hibák elkerülése érdekében alkalmazkodjon az adatbázisa max_allowed_packet beállításához.

note: Perl Module: Kernel/Modules/Installer.pm
en: Error: Please set the value for innodb_log_file_size on your database to at least %s MB (current: %s MB, recommended: %s MB). For more information, please have a look at %s.
hu: Hiba: Állítsa be az adatbázison az innodb_log_file_size értékét legalább %s MB méretűre (jelenleg: %s MB, ajánlott: %s MB). További információkért nézze meg a következőt: %s.

note: Perl Module: Kernel/Modules/PublicRepository.pm
en: Need config Package::RepositoryAccessRegExp
hu: A Package::RepositoryAccessRegExp beállítás szükséges

note: Perl Module: Kernel/Modules/PublicRepository.pm
en: Authentication failed from %s!
hu: Sikertelen hitelesítés innen: %s!

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/ArticleCheck/PGP.pm
en: Sent message crypted to recipient!
hu: Titkosított üzenet elküldve a címzetteknek!

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/ArticleCheck/PGP.pm
en: "PGP SIGNED MESSAGE" header found, but invalid!
hu: A „PGP SIGNED MESSAGE” fejléc megtalálható, de érvénytelen!

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/ArticleCheck/SMIME.pm
en: "S/MIME SIGNED MESSAGE" header found, but invalid!
hu: Az „S/MIME SIGNED MESSAGE” fejléc megtalálható, de érvénytelen!

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/ArticleCheck/SMIME.pm
en: Ticket decrypted before
hu: A jegy korábban visszafejtésre került

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/ArticleCheck/SMIME.pm
en: Impossible to decrypt: private key for email was not found!
hu: Lehetetlen visszafejteni: nem található személyes kulcs az e-mailhez!

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/ArticleCheck/SMIME.pm
en: Successful decryption
hu: Sikeres visszafejtés

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Dashboard/EventsTicketCalendar.pm
en: The start time of a ticket has been set after the end time!
hu: Egy jegy kezdési ideje a befejezési ideje után lett beállítva!

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Dashboard/TicketGeneric.pm
en: sorted ascending
hu: növekvően rendezve

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Dashboard/TicketGeneric.pm
en: sorted descending
hu: csökkenően rendezve

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Dashboard/TicketGeneric.pm
en: filter not active
hu: a szűrő nem aktív

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Dashboard/TicketGeneric.pm
en: filter active
hu: a szűrő aktív

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Dashboard/TicketGeneric.pm
en: This ticket has no title or subject
hu: Ennek a jegynek nincs címe vagy tárgya

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Dashboard/UserOnline.pm
en: This user is currently offline
hu: Ez a felhasználó jelenleg nincs kapcsolatban

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Dashboard/UserOnline.pm
en: This user is currently active
hu: Ez a felhasználó jelenleg aktív

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Dashboard/UserOnline.pm
en: This user is currently away
hu: Ez a felhasználó jelenleg távol van

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Dashboard/UserOnline.pm
en: This user is currently unavailable
hu: Ez a felhasználó jelenleg nem érhető el

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Layout.pm
en: We are sorry, you do not have permissions anymore to access this ticket in its current state. You can take one of the following actions:
hu: Sajnáljuk, de már nincs jogosultsága a jegyhez történő hozzáféréshez annak jelenlegi állapotában. A következő műveletek egyikét választhatja:

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Layout.pm
en: No Permission
hu: Nincs jogosultság

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Layout/LinkObject.pm
en: Linked as
hu: Összekapcsolva mint

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Layout/LinkObject.pm
en: Search Result
hu: Keresési eredmény

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Notification/AgentOTRSBusiness.pm
en: %s Upgrade to %s now! %s
hu: %s Frissítés erre most: %s! %s

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Notification/CustomerSystemMaintenanceCheck.pm
en: A system maintenance period will start at:
hu: Egy rendszerkarbantartás időszak fog kezdődni ekkor:

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Notification/DaemonCheck.pm
en: Please contact your administrator!
hu: Vegye fel a kapcsolatot a rendszergazdával!

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Preferences/Language.pm
en: (in process)
hu: (folyamatban)

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Preferences/NotificationEvent.pm
en: Please make sure you've chosen at least one transport method for mandatory notifications.
hu: Győződjön meg arról, hogy kiválasztott-e legalább egy átviteli módszert a kötelező értesítésekhez.

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Preferences/OutOfOffice.pm
en: Please specify an end date that is after the start date.
hu: Olyan befejezési dátumot adjon meg, amely a kezdődátum után van.

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Preferences/Password.pm
en: Please supply your new password!
hu: Adja meg az új jelszavát!

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Statistics/View.pm
en: No (not supported)
hu: Nincs (nem támogatott)

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Statistics/View.pm
en: No past complete or the current+upcoming complete relative time value selected.
hu: Nincs már teljes vagy a jelenlegi+közelgő teljes relatív időérték kiválasztva.

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Statistics/View.pm
en: The selected time period is larger than the allowed time period.
hu: A kiválasztott időszak nagyobb a megengedett időszaknál.

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Statistics/View.pm
en: No time scale value available for the current selected time scale value on the X axis.
hu: Nincs elérhető időskála érték a jelenleg kiválasztott időskála értékhez az X-tengelyen.

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Statistics/View.pm
en: The selected date is not valid.
hu: A kiválasztott dátum nem érvényes.

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Statistics/View.pm
en: The selected end time is before the start time.
hu: A kiválasztott befejezési idő a kezdési idő előtt van.

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Statistics/View.pm
en: There is something wrong with your time selection.
hu: Valami baj van az időkiválasztással.

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Statistics/View.pm
en: Please select only one element or allow modification at stat generation time.
hu: Csak egy elemet válasszon, vagy engedélyezze a módosítást a statisztika előállításakor.

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Statistics/View.pm
en: Please select at least one value of this field or allow modification at stat generation time.
hu: Ennek a mezőnek legalább egy értékét válassza ki, vagy engedélyezze a módosítást a statisztika előállításakor.

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Statistics/View.pm
en: Please select one element for the X-axis.
hu: Válasszon egy elemet az X-tengelyhez.

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Statistics/View.pm
en: You can only use one time element for the Y axis.
hu: Csak egy időelemet használhat az Y-tengelynél.

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Statistics/View.pm
en: You can only use one or two elements for the Y axis.
hu: Csak egy vagy két elemet használhat az Y-tengelynél.

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Statistics/View.pm
en: Please select at least one value of this field.
hu: Válasszon legalább egy értéket ebből a mezőből.

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Statistics/View.pm
en: Please provide a value or allow modification at stat generation time.
hu: Adjon meg egy értéket, vagy engedélyezze a módosítást a statisztika előállításakor.

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Statistics/View.pm
en: Please select a time scale.
hu: Válasszon egy időskálát.

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Statistics/View.pm
en: Your reporting time interval is too small, please use a larger time scale.
hu: A jelentési időintervallum túl kicsi, használjon nagyobb időskálát.

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Statistics/View.pm
en: Please remove the following words because they cannot be used for the ticket restrictions: %s.
hu: Távolítsa el a következő szavakat, mert azok nem használhatók a jegykorlátozásoknál: %s.

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/TicketOverviewMenu/Sort.pm
en: Order by
hu: Rendezés

note: Perl Module: Kernel/System/AuthSession/DB.pm
en: Session per user limit reached!
hu: A felhasználónkénti munkamenetkorlát elérve!

note: Perl Module: Kernel/System/Console/Command/Dev/Tools/Config2Docbook.pm
en: Configuration Options Reference
hu: Beállítási lehetőségek hivatkozása

note: Perl Module: Kernel/System/Console/Command/Dev/Tools/Config2Docbook.pm
en: This setting can not be changed.
hu: Ez a beállítás nem változtatható meg.

note: Perl Module: Kernel/System/Console/Command/Dev/Tools/Config2Docbook.pm
en: This setting is not active by default.
hu: Ez a beállítás alapértelmezetten nincs bekapcsolva.

note: Perl Module: Kernel/System/Console/Command/Dev/Tools/Config2Docbook.pm
en: This setting can not be deactivated.
hu: Ez a beállítás nem kapcsolható ki.

note: Perl Module: Kernel/System/Package.pm
en: not installed
hu: nincs telepítve

note: Perl Module: Kernel/System/Registration.pm
en: Can't get Token from sever
hu: Nem lehet lekérni a tokent a kiszolgálóról

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: State Type
hu: Állapot típusa

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Created Priority
hu: Létrehozott prioritás

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Created State
hu: Létrehozott állapot

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: CustomerUserLogin (complex search)
hu: Ügyfél-felhasználó belépés (összetett keresés)

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: CustomerUserLogin (exact match)
hu: Ügyfél-felhasználó belépés (pontos egyezés)

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Create Time
hu: Létrehozás ideje

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Close Time
hu: Lezárás ideje

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Escalation - First Response Time
hu: Eszkaláció - első válaszidő

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Escalation - Update Time
hu: Eszkaláció - frissítési idő

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Escalation - Solution Time
hu: Eszkaláció - megoldási idő

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Agent/Owner
hu: Ügyintéző/Tulajdonos

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Created by Agent/Owner
hu: Létrehozta: ügyintéző/tulajdonos

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Evaluation by
hu: Kiértékelés

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Ticket/Article Accounted Time
hu: Jegy/Bejegyzés elszámolt idő

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Ticket Create Time
hu: Jegy létrehozásának ideje

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Ticket Close Time
hu: Jegy lezárásának ideje

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Accounted time by Agent
hu: Ügyintéző által elszámolt idő

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Total Time
hu: Teljes idő

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Ticket Average
hu: Jegy átlag

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Ticket Min Time
hu: Jegy legkisebb ideje

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Ticket Max Time
hu: Jegy legnagyobb ideje

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Number of Tickets
hu: Jegyek száma

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Article Average
hu: Bejegyzés átlag

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Article Min Time
hu: Bejegyzés legkisebb ideje

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Article Max Time
hu: Bejegyzés legnagyobb ideje

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Number of Articles
hu: Bejegyzések száma

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketList.pm
en: unlimited
hu: korlátlan

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketList.pm
en: ascending
hu: növekvő

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketList.pm
en: descending
hu: csökkenő

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketList.pm
en: Attributes to be printed
hu: Nyomtatandó jellemzők

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketList.pm
en: Sort sequence
hu: Rendezési sorrend

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketList.pm
en: State Historic
hu: Történelmi állapot

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketList.pm
en: State Type Historic
hu: Történelmi állapottípus

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketList.pm
en: Historic Time Range
hu: Történelmi időtartomány

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketSolutionResponseTime.pm
en: Solution Average
hu: Megoldás átlaga

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketSolutionResponseTime.pm
en: Solution Min Time
hu: Megoldás legkisebb ideje

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketSolutionResponseTime.pm
en: Solution Max Time
hu: Megoldás legnagyobb ideje

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketSolutionResponseTime.pm
en: Solution Average (affected by escalation configuration)
hu: Megoldás átlaga (az eszkalációs beállítás által érintett)

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketSolutionResponseTime.pm
en: Solution Min Time (affected by escalation configuration)
hu: Megoldás legkisebb ideje (az eszkalációs beállítás által érintett)

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketSolutionResponseTime.pm
en: Solution Max Time (affected by escalation configuration)
hu: Megoldás legnagyobb ideje (az eszkalációs beállítás által érintett)

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketSolutionResponseTime.pm
en: Solution Working Time Average (affected by escalation configuration)
hu: Megoldás munkaidejének átlaga (az eszkalációs beállítás által érintett)

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketSolutionResponseTime.pm
en: Solution Min Working Time (affected by escalation configuration)
hu: Megoldás legkisebb munkaideje (az eszkalációs beállítás által érintett)

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketSolutionResponseTime.pm
en: Solution Max Working Time (affected by escalation configuration)
hu: Megoldás legnagyobb munkaideje (az eszkalációs beállítás által érintett)

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketSolutionResponseTime.pm
en: Response Average (affected by escalation configuration)
hu: Válasz átlaga (az eszkalációs beállítás által érintett)

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketSolutionResponseTime.pm
en: Response Min Time (affected by escalation configuration)
hu: Válasz legkisebb ideje (az eszkalációs beállítás által érintett)

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketSolutionResponseTime.pm
en: Response Max Time (affected by escalation configuration)
hu: Válasz legnagyobb ideje (az eszkalációs beállítás által érintett)

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketSolutionResponseTime.pm
en: Response Working Time Average (affected by escalation configuration)
hu: Válasz munkaidejének átlaga (az eszkalációs beállítás által érintett)

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketSolutionResponseTime.pm
en: Response Min Working Time (affected by escalation configuration)
hu: Válasz legkisebb munkaideje (az eszkalációs beállítás által érintett)

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketSolutionResponseTime.pm
en: Response Max Working Time (affected by escalation configuration)
hu: Válasz legnagyobb munkaideje (az eszkalációs beállítás által érintett)

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketSolutionResponseTime.pm
en: Number of Tickets (affected by escalation configuration)
hu: Jegyek száma (az eszkalációs beállítás által érintett)

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Static/StateAction.pm
en: Days
hu: Napok

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/TablePresence.pm
en: Table Presence
hu: Tábla jelenlét

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/TablePresence.pm
en: Internal Error: Could not open file.
hu: Belső hiba: Nem sikerült megnyitni a fájlt.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/TablePresence.pm
en: Table Check
hu: Táblaellenőrzés

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/TablePresence.pm
en: Internal Error: Could not read file.
hu: Belső hiba: Nem sikerült olvasni a fájlt.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/TablePresence.pm
en: Tables found which are not present in the database.
hu: Olyan táblák találhatók, amelyek nincsenek az adatbázisban.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mssql/Size.pm
en: Database Size
hu: Adatbázisméret

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mssql/Size.pm
en: Could not determine database size.
hu: Nem sikerült meghatározni az adatbázis méretét.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mssql/Version.pm
en: Database Version
hu: Adatbázis-verzió

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mssql/Version.pm
en: Could not determine database version.
hu: Nem sikerült meghatározni az adatbázis verzióját.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mysql/Charset.pm
en: Client Connection Charset
hu: Kliens kapcsolat karakterkészlete

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mysql/Charset.pm
en: Setting character_set_client needs to be utf8.
hu: A character_set_client beállításnak utf8 értékűnek kell lennie.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mysql/Charset.pm
en: Server Database Charset
hu: Kiszolgáló adatbázis karakterkészlete

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mysql/Charset.pm
en: Setting character_set_database needs to be UNICODE or UTF8.
hu: A character_set_database beállításnak UNICODE vagy UTF8 értékűnek kell lennie.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mysql/Charset.pm
en: Table Charset
hu: Tábla karakterkészlete

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mysql/Charset.pm
en: There were tables found which do not have utf8 as charset.
hu: Olyan táblák találhatók, amelyek nem utf8 karakterkészletűek.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mysql/InnoDBLogFileSize.pm
en: InnoDB Log File Size
hu: InnoDB naplófájl méret

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mysql/InnoDBLogFileSize.pm
en: The setting innodb_log_file_size must be at least 256 MB.
hu: Az innodb_log_file_size beállításnak legalább 256 MB értékűnek kell lennie.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mysql/MaxAllowedPacket.pm
en: Maximum Query Size
hu: Legnagyobb lekérdezési méret

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mysql/MaxAllowedPacket.pm
en: The setting 'max_allowed_packet' must be higher than 20 MB.
hu: A „max_allowed_packet” beállításnak nagyobbnak kell lennie mint 20 MB.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mysql/Performance.pm
en: Query Cache Size
hu: Lekérdezési gyorsítótár méret

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mysql/Performance.pm
en: The setting 'query_cache_size' should be used (higher than 10 MB but not more than 512 MB).
hu: A „query_cache_size” beállítást használni kell (nagyobb mint 10 MB, de nem több mint 512 MB).

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mysql/StorageEngine.pm
en: Default Storage Engine
hu: Alapértelmezett tárolómotor

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mysql/StorageEngine.pm
en: Table Storage Engine
hu: Táblatároló-motor

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mysql/StorageEngine.pm
en: Tables with a different storage engine than the default engine were found.
hu: Az alapértelmezett motortól eltérő motorral rendelkező táblák találhatók.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mysql/Version.pm
en: MySQL 5.x or higher is required.
hu: MySQL 5.x vagy újabb szükséges.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/oracle/NLS.pm
en: NLS_LANG Setting
hu: NLS_LANG beállítás

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/oracle/NLS.pm
en: NLS_LANG must be set to al32utf8 (e.g. GERMAN_GERMANY.AL32UTF8).
hu: Az NLS_LANG értékét al32utf8 értékre kell állítani (például: GERMAN_GERMANY.AL32UTF8).

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/oracle/NLS.pm
en: NLS_DATE_FORMAT Setting
hu: NLS_DATE_FORMAT beállítás

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/oracle/NLS.pm
en: NLS_DATE_FORMAT must be set to 'YYYY-MM-DD HH24:MI:SS'.
hu: Az NLS_DATE_FORMAT értékét „YYYY-MM-DD HH24:MI:SS” értékre kell állítani.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/oracle/NLS.pm
en: NLS_DATE_FORMAT Setting SQL Check
hu: NLS_DATE_FORMAT beállítás SQL ellenőrzés

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/postgresql/Charset.pm
en: Setting client_encoding needs to be UNICODE or UTF8.
hu: A client_encoding beállításnak UNICODE vagy UTF8 értékűnek kell lennie.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/postgresql/Charset.pm
en: Setting server_encoding needs to be UNICODE or UTF8.
hu: A server_encoding beállításnak UNICODE vagy UTF8 értékűnek kell lennie.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/postgresql/DateStyle.pm
en: Date Format
hu: Dátumformátum

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/postgresql/DateStyle.pm
en: Setting DateStyle needs to be ISO.
hu: A DateStyle beállításnak ISO értékűnek kell lennie.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/postgresql/Version.pm
en: PostgreSQL 8.x or higher is required.
hu: PostgreSQL 8.x vagy újabb szükséges.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/DiskPartitionOTRS.pm
en: OTRS Disk Partition
hu: OTRS lemezpartíció

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/DiskSpace.pm
en: Disk Usage
hu: Lemezhasználat

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/DiskSpace.pm
en: The partition where OTRS is located is almost full.
hu: Az OTRS-t tartalmazó partíció majdnem betelt.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/DiskSpace.pm
en: The partition where OTRS is located has no disk space problems.
hu: Az OTRS-t tartalmazó partíciónak nincs tárhely problémája.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/DiskSpacePartitions.pm
en: Operating System/Disk Partitions Usage
hu: Operációs rendszer/Lemezpartíciók használata

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/Distribution.pm
en: Distribution
hu: Disztribúció

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/Distribution.pm
en: Could not determine distribution.
hu: Nem sikerült meghatározni a disztribúciót.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/KernelVersion.pm
en: Kernel Version
hu: Kernel verzió

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/Load.pm
en: System Load
hu: Rendszerterhelés

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/Load.pm
en: The system load should be at maximum the number of CPUs the system has (e.g. a load of 8 or less on a system with 8 CPUs is OK).
hu: A rendszerterhelésnek legfeljebb annyinak kell lennie, ahány processzorral a rendszer rendelkezik (például 8-as vagy kisebb terhelés egy 8 processzoros rendszeren rendben van).

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/PerlModules.pm
en: Perl Modules
hu: Perl modulok

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/PerlModules.pm
en: Not all required Perl modules are correctly installed.
hu: Nincs minden szükséges Perm modul megfelelően telepítve.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/Swap.pm
en: Free Swap Space (%)
hu: Szabad lapozófájl méret (%)

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/Swap.pm
en: No swap enabled.
hu: Nincs lapozófájl engedélyezve.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/Swap.pm
en: Used Swap Space (MB)
hu: Használt lapozófájl méret (%)

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/Swap.pm
en: There should be more than 60% free swap space.
hu: 60%-nál több szabad lapozófájlnak kellene lennie.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/Swap.pm
en: There should be no more than 200 MB swap space used.
hu: 200 MB-nál nem kellene több lapozófájlt használni.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/ConfigSettings.pm
en: OTRS/Config Settings
hu: OTRS/Beállítások konfigurálása

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/ConfigSettings.pm
en: Could not determine value.
hu: Nem sikerült meghatározni az értéket.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DaemonRunning.pm
en: Daemon
hu: Démon

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DaemonRunning.pm
en: Daemon is not running.
hu: A démon nem fut.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DatabaseRecords.pm
en: OTRS/Database Records
hu: OTRS/Adatbázis rekordok

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DatabaseRecords.pm
en: Tickets
hu: Jegyek

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DatabaseRecords.pm
en: Ticket History Entries
hu: Jegy előzmény bejegyzések

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DatabaseRecords.pm
en: Articles
hu: Bejegyzések

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DatabaseRecords.pm
en: Attachments (DB, Without HTML)
hu: Mellékletek (DB, HTML nélkül)

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DatabaseRecords.pm
en: Customers With At Least One Ticket
hu: Legalább egy jeggyel rendelkező ügyfelek

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DatabaseRecords.pm
en: Dynamic Field Values
hu: Dinamikus mező értékek

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DatabaseRecords.pm
en: Invalid Dynamic Fields
hu: Érvénytelen dinamikus mezők

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DatabaseRecords.pm
en: Invalid Dynamic Field Values
hu: Érvénytelen dinamikus mező értékek

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DatabaseRecords.pm
en: GenericInterface Webservices
hu: Általános felület webszolgáltatások

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DatabaseRecords.pm
en: Months Between First And Last Ticket
hu: Az első és az utolsó jegy közti hónapok

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DatabaseRecords.pm
en: Tickets Per Month (avg)
hu: Jegyek havonta (átlag)

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DefaultSOAPUser.pm
en: Default SOAP Username And Password
hu: Alapértelmezett SOAP felhasználónév és jelszó

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DefaultSOAPUser.pm
en: Security risk: you use the default setting for SOAP::User and SOAP::Password. Please change it.
hu: Biztonsági kockázat: a SOAP::User és a SOAP::Password alapértelmezett beállításait használja. Változtassa meg.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DefaultUser.pm
en: Default Admin Password
hu: Alapértelmezett adminisztrátor jelszó

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DefaultUser.pm
en: Security risk: the agent account root@localhost still has the default password. Please change it or invalidate the account.
hu: Biztonsági kockázat: a root@localhost ügyintéző fióknak még mindig az alapértelmezett jelszava van. Változtassa meg, vagy érvénytelenítse a fiókot.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/ErrorLog.pm
en: Error Log
hu: Hibanapló

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/ErrorLog.pm
en: There are error reports in your system log.
hu: Hibajelentések vannak a rendszernaplóban.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/FQDN.pm
en: FQDN (domain name)
hu: FQDN (tartománynév)

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/FQDN.pm
en: Please configure your FQDN setting.
hu: Állítsa be az FQDN beállítását.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/FQDN.pm
en: Domain Name
hu: Tartománynév

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/FQDN.pm
en: Your FQDN setting is invalid.
hu: Az FQDN beállítás érvénytelen.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/FileSystemWritable.pm
en: File System Writable
hu: Fájlrendszer írhatóság

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/FileSystemWritable.pm
en: The file system on your OTRS partition is not writable.
hu: Az OTRS partíció fájlrendszere nem írható.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/PackageDeployment.pm
en: Package Installation Status
hu: Csomagtelepítési állapot

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/PackageDeployment.pm
en: Some packages have locally modified files.
hu: Néhány csomag helyileg módosított fájlokkal rendelkezik.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/PackageDeployment.pm
en: Some packages are not correctly installed.
hu: Néhány csomag nincs helyesen telepítve.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/PackageList.pm
en: OTRS/Package List
hu: OTRS/Csomaglista

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/SystemID.pm
en: Your SystemID setting is invalid, it should only contain digits.
hu: A rendszer-azonosító beállítás érvénytelen, csak számjegyeket tartalmazhat.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/Ticket/DefaultType.pm
en: Default Ticket Type
hu: Alapértelmezett jegytípus

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/Ticket/DefaultType.pm
en: The configured default ticket type is invalid or missing. Please change the setting Ticket::Type::Default and select a valid ticket type.
hu: A beállított alapértelmezett jegytípus érvénytelen vagy hiányzik. Változtassa meg a Ticket::Type::Default beállításait, és válasszon egy érvényes jegytípust.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/Ticket/IndexModule.pm
en: Ticket Index Module
hu: Jegy indexelő modul

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/Ticket/IndexModule.pm
en: You have more than 60,000 tickets and should use the StaticDB backend. See admin manual (Performance Tuning) for more information.
hu: Több mint 60.000 jegye van, ezért a StaticDB háttérprogramot kellene használnia. További információkért nézze meg az adminisztrátori kézikönyvet (Teljesítmény finomhangolás).

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/Ticket/InvalidUsersWithLockedTickets.pm
en: Invalid Users with Locked Tickets
hu: Érvénytelen felhasználók zárolt jegyekkel

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/Ticket/InvalidUsersWithLockedTickets.pm
en: There are invalid users with locked tickets.
hu: Zárolt jegyekkel rendelkező érvénytelen felhasználók vannak.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/Ticket/OpenTickets.pm
en: Open Tickets
hu: Nyitott jegyek

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/Ticket/OpenTickets.pm
en: You should not have more than 8,000 open tickets in your system.
hu: Nem kellene 8.000 nyitott jegynél többel rendelkeznie a rendszeren.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/Ticket/SearchIndexModule.pm
en: Ticket Search Index Module
hu: Jegykeresés indexelő modul

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/Ticket/SearchIndexModule.pm
en: You have more than 50,000 articles and should use the StaticDB backend. See admin manual (Performance Tuning) for more information.
hu: Több mint 50.000 bejegyzése van, ezért a StaticDB háttérprogramot kellene használnia. További információkért nézze meg az adminisztrátori kézikönyvet (Teljesítmény finomhangolás).

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/Ticket/StaticDBOrphanedRecords.pm
en: Orphaned Records In ticket_lock_index Table
hu: Elárvult rekordok a ticket_lock_index táblában

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/Ticket/StaticDBOrphanedRecords.pm
en: Table ticket_lock_index contains orphaned records. Please run bin/otrs.Console.pl "Maint::Ticket::QueueIndexCleanup" to clean the StaticDB index.
hu: A ticket_lock_index tábla elárvult rekordokat tartalmaz. Futtassa a bin/otrs.Console.pl "Maint::Ticket::QueueIndexCleanup" parancsot a StaticDB index tisztításához.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/Ticket/StaticDBOrphanedRecords.pm
en: Orphaned Records In ticket_index Table
hu: Elárvult rekordok a ticket_index táblában

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/Ticket/StaticDBOrphanedRecords.pm
en: Table ticket_index contains orphaned records. Please run otrs/bin/otrs.CleanTicketIndex.pl to clean the StaticDB index.
hu: A ticket_index tábla elárvult rekordokat tartalmaz. Futtassa az otrs/bin/otrs.CleanTicketIndex.pl parancsot a StaticDB index tisztításához.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/TimeSettings.pm
en: OTRS/Time Settings
hu: OTRS/Időbeállítások

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/TimeSettings.pm
en: Server time zone
hu: Kiszolgáló időzónája

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/TimeSettings.pm
en: Computed server time offset
hu: Számított kiszolgáló időeltolás

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/TimeSettings.pm
en: OTRS TimeZone setting (global time offset)
hu: OTRS TimeZone beállítás (globális időeltolás)

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/TimeSettings.pm
en: TimeZone may only be activated for systems running in UTC.
hu: A TimeZone csak UTC-ben futó rendszereknél kapcsolható be.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/TimeSettings.pm
en: OTRS TimeZoneUser setting (per-user time zone support)
hu: OTRS TimeZoneUser beállítás (felhasználónkénti időzóna támogatás)

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/TimeSettings.pm
en: TimeZoneUser may only be activated for systems running in UTC that don't have an OTRS TimeZone set.
hu: A TimeZoneUser csak olyan UTC-ben futó rendszereknél kapcsolható be, amelyeknek nincs OTRS TimeZone beállításuk.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/TimeSettings.pm
en: OTRS TimeZone setting for calendar
hu: OTRS TimeZone beállítás a naptárhoz:

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Webserver/Apache/LoadedModules.pm
en: Webserver/Loaded Apache Modules
hu: Webkiszolgáló/Betöltött Apache modulok

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Webserver/Apache/MPMModel.pm
en: Webserver
hu: Webkiszolgáló

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Webserver/Apache/MPMModel.pm
en: MPM model
hu: MPM modell

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Webserver/Apache/MPMModel.pm
en: OTRS requires apache to be run with the 'prefork' MPM model.
hu: Az OTRS az apache „prefork” MPM modellel való futtatását igényli.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Webserver/Apache/Performance.pm
en: CGI Accelerator Usage
hu: CGI gyorsító használat

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Webserver/Apache/Performance.pm
en: You should use FastCGI or mod_perl to increase your performance.
hu: A FastCGI vagy a mod_perl használatára lenne szüksége a teljesítmény növeléséhez.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Webserver/Apache/Performance.pm
en: mod_deflate Usage
hu: mod_deflate használat

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Webserver/Apache/Performance.pm
en: Please install mod_deflate to improve GUI speed.
hu: Telepítse a mod_deflate csomagot a felhasználói felület sebességének növeléséhez.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Webserver/Apache/Performance.pm
en: mod_filter Usage
hu: mod_filter használat

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Webserver/Apache/Performance.pm
en: Please install mod_filter if mod_deflate is used.
hu: Telepítse a mod_filter modult, ha a mod_deflate használatban van.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Webserver/Apache/Performance.pm
en: mod_headers Usage
hu: mod_headers használat

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Webserver/Apache/Performance.pm
en: Please install mod_headers to improve GUI speed.
hu: Telepítse a mod_headers csomagot a felhasználói felület sebességének növeléséhez.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Webserver/Apache/Performance.pm
en: Apache::Reload Usage
hu: Apache::Reload használat

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Webserver/Apache/Performance.pm
en: Apache::Reload or Apache2::Reload should be used as PerlModule and PerlInitHandler to prevent web server restarts when installing and upgrading modules.
hu: Az Apache::Reload vagy az Apache2::Reload használata kellene PerlModule és PerlInitHandler modulként a webkiszolgáló újraindításának megakadályozásához, amikor modulokat telepít és frissít.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Webserver/Apache/Performance.pm
en: Apache2::DBI Usage
hu: Apache2::DBI használat

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Webserver/Apache/Performance.pm
en: Apache2::DBI should be used to get a better performance  with pre-established database connections.
hu: Az Apache2::DBI használata kellene az előre kiépített adatbázis-kapcsolatokkal való jobb teljesítmény eléréséhez.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Webserver/EnvironmentVariables.pm
en: Webserver/Environment Variables
hu: Webkiszolgáló/Környezeti változók

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Webserver/IIS/Performance.pm
en: You should use PerlEx to increase your performance.
hu: A PerlEx használata kellene a teljesítmény növeléséhez.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Webserver/Version.pm
en: Webserver Version
hu: Webkiszolgáló verzió

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Webserver/Version.pm
en: Could not determine webserver version.
hu: Nem sikerült meghatározni a webkiszolgáló verzióját.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/PluginBase.pm
en: Unknown
hu: Ismeretlen

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/PluginBase.pm
en: Problem
hu: Probléma

note: Perl Module: Kernel/System/Ticket.pm
en: Reset of unlock time.
hu: Feloldási idő visszaállítása.

note: Perl Module: Kernel/System/Web/InterfaceAgent.pm
en: Panic, user authenticated but no user data can be found in OTRS DB!! Perhaps the user is invalid.
hu: Pánik, a felhasználó hitelesítette magát, de nem találhatók felhasználói adatok az OTRS adatbázisában! Talán a felhasználó érvénytelen.

note: Perl Module: Kernel/System/Web/InterfaceAgent.pm
en: Can`t remove SessionID
hu: Nem lehet eltávolítani a munkamenet-azonosítót

note: Perl Module: Kernel/System/Web/InterfaceAgent.pm
en: Logout successful.
hu: Sikeres kilépés.

note: Perl Module: Kernel/System/Web/InterfaceAgent.pm
en: Panic! Invalid Session!!!
hu: Pánik! Érvénytelen munkamenet!!!

note: Perl Module: Kernel/System/Web/InterfaceAgent.pm
en: No Permission to use this frontend module!
hu: Nincs jogosultsága ezen előtétprogram-modul használatához!

note: Perl Module: Kernel/System/Web/InterfaceCustomer.pm
en: Reset password unsuccessful. Please contact your administrator
hu: A jelszó visszaállítása sikertelen. Vegye fel a kapcsolatot a rendszergazdával

note: Perl Module: Kernel/System/Web/InterfaceCustomer.pm
en: Added via Customer Panel (%s)
hu: Hozzáadva az ügyfélpanelen keresztül (%s)

note: Perl Module: Kernel/System/Web/InterfaceCustomer.pm
en: Customer user can't be added!
hu: Az ügyfél-felhasználót nem lehet hozzáadni!

note: Perl Module: Kernel/System/Web/InterfaceCustomer.pm
en: Can't send account info!
hu: Nem lehet elküldeni a fiókinformációkat!

note: Perl Module: Kernel/System/Web/InterfaceInstaller.pm
en: SecureMode active!
hu: Biztonságos mód bekapcsolva!

note: Perl Module: Kernel/System/Web/InterfaceInstaller.pm
en: If you want to re-run the Installer, disable the SecureMode in the SysConfig
hu: Ha újra szeretné futtatni a telepítőt, akkor tiltsa le a biztonságos módot a rendszerbeállításokban

note: Perl Module: Kernel/System/Web/InterfaceInstaller.pm
en: Action "%s" not found!
hu: A(z) „%s” művelet nem található!

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Group for default access.
hu: Csoport az alapértelmezett hozzáféréshez.

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Group of all administrators.
hu: Az összes adminisztrátor csoportja.

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Group for statistics access.
hu: Csoport a statisztikák hozzáféréshez.

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: All new state types (default: viewable).
hu: Minden új állapottípus (alapértelmezett: megtekinthető).

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: All open state types (default: viewable).
hu: Minden nyitott állapottípus (alapértelmezett: megtekinthető).

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: All closed state types (default: not viewable).
hu: Minden lezárt állapottípus (alapértelmezett: nem megtekinthető).

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: All 'pending reminder' state types (default: viewable).
hu: Minden „emlékeztető függőben” állapottípus (alapértelmezett: megtekinthető).

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: All 'pending auto *' state types (default: viewable).
hu: Minden „automatikus * függőben” állapottípus (alapértelmezett: megtekinthető).

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: All 'removed' state types (default: not viewable).
hu: Minden „eltávolított” állapottípus (alapértelmezett: nem megtekinthető).

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: State type for merged tickets (default: not viewable).
hu: Állapottípus az egyesített jegyeknél (alapértelmezett: nem megtekinthető).

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: New ticket created by customer.
hu: Az ügyfél által létrehozott új jegy.

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Ticket is closed successful.
hu: A jegy sikeresen lezárva.

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Ticket is closed unsuccessful.
hu: A jegy sikertelenül lezárva.

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Open tickets.
hu: Nyitott jegyek.

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Customer removed ticket.
hu: Az ügyfél eltávolította a jegyet.

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Ticket is pending for agent reminder.
hu: A jegy ügyintézői emlékeztetőre vár.

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Ticket is pending for automatic close.
hu: A jegy automatikus lezárásra vár.

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: State for merged tickets.
hu: Állapot az egyesített jegyeknél.

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: system standard salutation (en)
hu: a rendszer szabványos megszólítása (en)

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Standard Salutation.
hu: Szabványos megszólítás.

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: system standard signature (en)
hu: a rendszer szabványos aláírása (en)

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Standard Signature.
hu: Szabványos aláírás.

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Standard Address.
hu: Szabványos cím.

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Follow-ups for closed tickets are possible. Ticket will be reopened.
hu: Követések lehetségesek a lezárt jegyeknél. A jegy újra lesz nyitva.

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Follow-ups for closed tickets are not possible. No new ticket will be created.
hu: Követések nem lehetségesek a lezárt jegyeknél. Nem lesz új jegy létrehozva.

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: new ticket
hu: új jegy

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Follow-ups for closed tickets are not possible. A new ticket will be created..
hu: Követések nem lehetségesek a lezárt jegyeknél. Egy új jegy lesz létrehozva.

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Postmaster queue.
hu: Levelezési várólista.

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: All default incoming tickets.
hu: Minden alapértelmezetten bejövő jegy.

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: All junk tickets.
hu: Minden szemét jegy.

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: All misc tickets.
hu: Minden egyéb jegy.

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Automatic reply which will be sent out after a new ticket has been created.
hu: Automatikus válasz, amely akkor lesz kiküldve, miután egy új jegyet létrehoztak.

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Automatic reject which will be sent out after a follow-up has been rejected (in case queue follow-up option is "reject").
hu: Automatikus elutasítás, amely akkor lesz kiküldve, miután egy követést elutasítottak (abban az esetben, ha a várólista követési beállítása „elutasítás”).

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Automatic confirmation which is sent out after a follow-up has been received for a ticket (in case queue follow-up option is "possible").
hu: Automatikus beállítás, amely akkor lesz kiküldve, miután egy követést fogadtak egy jegyhez (abban az esetben, ha a várólista követési beállítása „lehetséges”).

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Automatic response which will be sent out after a follow-up has been rejected and a new ticket has been created (in case queue follow-up option is "new ticket").
hu: Automatikus válasz, amely akkor lesz kiküldve, miután egy követést elutasítottak és egy új jegyet létrehoztak (abban az esetben, ha a várólista követési beállítása „új jegy”).

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Auto remove will be sent out after a customer removed the request.
hu: Automatikus eltávolítás akkor lesz kiküldve, miután egy ügyfél eltávolította a kérést.

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: default reply (after new ticket has been created)
hu: alapértelmezett válasz (miután egy új jegyet létrehoztak)

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: default reject (after follow-up and rejected of a closed ticket)
hu: alapértelmezett elutasítás (egy lezárt jegy követése és elutasítása után)

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: default follow-up (after a ticket follow-up has been added)
hu: alapértelmezett követés (miután egy jegy követést hozzáadtak)

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: default reject/new ticket created (after closed follow-up with new ticket creation)
hu: alapértelmezett elutasítás/új jegy létrehozva (új jegy létrehozásával történő lezárt követés után)

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Unclassified
hu: Osztályozatlan

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: tmp_lock
hu: átmenetileg zárolt

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: email-notification-ext
hu: külső e-mail értesítés

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: email-notification-int
hu: belső e-mail értesítés

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Ticket create notification
hu: Jegy létrehozási értesítés

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: You will receive a notification each time a new ticket is created in one of your "My Queues" or "My Services".
hu: Egy értesítést fog kapni minden alkalommal, amikor egy új jegy jön létre a „Saját várólistái” vagy a „Saját szolgáltatásai” egyikében.

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Ticket follow-up notification (unlocked)
hu: Jegy követési értesítés (feloldott)

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: You will receive a notification if a customer sends a follow-up to an unlocked ticket which is in your "My Queues" or "My Services".
hu: Egy értesítést fog kapni, ha egy ügyfél egy követést küld egy olyan feloldott jegyhez, amely a „Saját várólistáiban” vagy a „Saját szolgáltatásaiban” van.

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Ticket follow-up notification (locked)
hu: Jegy követési értesítés (zárolt)

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: You will receive a notification if a customer sends a follow-up to a locked ticket of which you are the ticket owner or responsible.
hu: Egy értesítést fog kapni, ha egy ügyfél egy követést küld egy olyan zárolt jegyhez, amelynek Ön a jegytulajdonosa vagy a felelőse.

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: You will receive a notification as soon as a ticket owned by you is automatically unlocked.
hu: Egy értesítést fog kapni, amint az Ön tulajdonában lévő jegy automatikusan feloldásra kerül.

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Ticket owner update notification
hu: Jegytulajdonos frissítési értesítés

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Ticket responsible update notification
hu: Jegyfelelős frissítési értesítés

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Ticket new note notification
hu: Új jegyjegyzet értesítés

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Ticket queue update notification
hu: Jegyvárólista frissítési értesítés

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: You will receive a notification if a ticket is moved into one of your "My Queues".
hu: Egy értesítést fog kapni, ha egy jegyet a „Saját várólistái” egyikébe helyeznek át.

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Ticket pending reminder notification (locked)
hu: Jegy emlékeztető függőben értesítés (zárolt)

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Ticket pending reminder notification (unlocked)
hu: Jegy emlékeztető függőben értesítés (feloldott)

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Ticket escalation notification
hu: Jegyeszkaláció értesítés

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Ticket escalation warning notification
hu: Jegyeszkaláció figyelmeztetési értesítés

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Ticket service update notification
hu: Jegyszolgáltatás frissítési értesítés

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: You will receive a notification if a ticket's service is changed to one of your "My Services".
hu: Egy értesítést fog kapni, ha egy jegy szolgáltatását a „Saját szolgáltatásai” egyikére változtatják meg.

note: SysConfig
en: 
    Dear Customer,
    
    Unfortunately we could not detect a valid ticket number
    in your subject, so this email can't be processed.
    
    Please create a new ticket via the customer panel.
    
    Thanks for your help!
    
     Your Helpdesk Team
hu: 
    Tisztelt Ügyfelünk!
    
    Sajnos nem sikerült érvényes jegyszámot felismernünk
    a tárgyban, ezért ezt a levelet nem lehet feldolgozni.
    
    Kérjük, hogy hozzon létre egy új jegyet az ügyfélpanelen.
    
    Köszönjük a segítségét!
    
    Az Ön segélyszolgálat csapata

note: SysConfig
en:  (work units)
hu:  (munkaegységek)

note: SysConfig
en: "%s" notification was sent to "%s" by "%s".
hu: „%s” értesítést küldött neki: „%s” a következő: „%s”.

note: SysConfig
en: "Slim" skin which tries to save screen space for power users.
hu: „Karcsú” felszín, amely képernyőhelyet próbál megspórolni a haladó felhasználóknak.

note: SysConfig
en: %s time unit(s) accounted. Now total %s time unit(s).
hu: %s időegység elszámolva. Most összesen %s időegység.

note: SysConfig
en: (UserLogin) Firstname Lastname
hu: (Felhasználónév) Keresztnév Vezetéknév

note: SysConfig
en: (UserLogin) Lastname Firstname
hu: (Felhasználónév) Vezetéknév Keresztnév

note: SysConfig
en: (UserLogin) Lastname, Firstname
hu: (Felhasználónév) Vezetéknév, Keresztnév

note: SysConfig
en: *** out of office until %s (%s d left) ***
hu: *** irodán kívül eddig: %s (%s nap van hátra) ***

note: SysConfig
en: 100 (Expert)
hu: 100 (Szakértő)

note: SysConfig
en: 200 (Advanced)
hu: 200 (Haladó)

note: SysConfig
en: 300 (Beginner)
hu: 300 (Kezdő)

note: SysConfig
en: A TicketWatcher Module.
hu: Egy jegymegfigyelő modul.

note: SysConfig
en: A Website
hu: Egy weboldal

note: SysConfig
en: A list of dynamic fields that are merged into the main ticket during a merge operation. Only dynamic fields that are empty in the main ticket will be set.
hu: Azon dinamikus mezők listája, amelyek az egyesítési művelet során egyesítve lesznek a fő jeggyel. A fő jegyen belül csak az üres dinamikus mezők lesznek beállítva.

note: SysConfig
en: A picture
hu: Egy kép

note: SysConfig
en: ACL module that allows closing parent tickets only if all its children are already closed ("State" shows which states are not available for the parent ticket until all child tickets are closed).
hu: Egy ACL modul, amely csak akkor engedélyezi a szülőjegyek lezárását, ha már minden gyermekjegyük le van zárva (az „Állapot” jelzi, hogy mely állapotok nem érhetők el a szülőjegyhez, amíg minden gyermekjegy le nincs zárva).

note: SysConfig
en: Access Control Lists (ACL)
hu: Hozzáférés-vezérlési listák (ACL)

note: SysConfig
en: AccountedTime
hu: Elszámolt idő

note: SysConfig
en: Activates a blinking mechanism of the queue that contains the oldest ticket.
hu: A legrégebbi jegyet tartalmazó várólista villogási mechanizmusát aktiválja.

note: SysConfig
en: Activates lost password feature for agents, in the agent interface.
hu: Elfelejtett jelszó szolgáltatását aktivál az ügyintézőknek az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Activates lost password feature for customers.
hu: Elfelejtett jelszó szolgáltatást aktivál az ügyfeleknek.

note: SysConfig
en: Activates support for customer groups.
hu: Az ügyfélcsoportok támogatását aktiválja.

note: SysConfig
en: Activates the article filter in the zoom view to specify which articles should be shown.
hu: A nagyítás nézeten lévő bejegyzésszűrőt aktiválja, amely megadja, hogy mely bejegyzések legyenek láthatók.

note: SysConfig
en: Activates the available themes on the system. Value 1 means active, 0 means inactive.
hu: Az elérhető témákat aktiválja a rendszeren. Az 1 érték aktívat, a 0 inaktívat jelent.

note: SysConfig
en: Activates the ticket archive system search in the customer interface.
hu: A jegyarchiváló rendszer keresését aktiválja az ügyfél felületen.

note: SysConfig
en: Activates the ticket archive system to have a faster system by moving some tickets out of the daily scope. To search for these tickets, the archive flag has to be enabled in the ticket search.
hu: A jegyarchiváló rendszert aktiválja, hogy felgyorsítsa a rendszert néhány jegy áthelyezésével a napi áttekintőből.

note: SysConfig
en: Activates time accounting.
hu: Az időelszámolást aktiválja.

note: SysConfig
en: ActivityID
hu: Tevékenység-azonosító

note: SysConfig
en: Add an inbound phone call to this ticket
hu: Bejövő telefonhívás hozzáadása ehhez a jegyhez

note: SysConfig
en: Add an outbound phone call to this ticket
hu: Kimenő telefonhívás hozzáadása ehhez a jegyhez

note: SysConfig
en: Added email. %s
hu: E-mail hozzáadva. %s

note: SysConfig
en: Added link to ticket "%s".
hu: Hivatkozás hozzáadva a következő jegyhez: „%s”.

note: SysConfig
en: Added note (%s)
hu: Jegyzet hozzáadva (%s)

note: SysConfig
en: Added subscription for user "%s".
hu: Feliratkozás hozzáadva a következő felhasználóhoz: „%s”.

note: SysConfig
en: Address book of CustomerUser sources.
hu: Az ügyfél-felhasználó források címjegyzéke.

note: SysConfig
en: Adds a suffix with the actual year and month to the OTRS log file. A logfile for every month will be created.
hu: Az aktuális évet és hónapot tartalmazó előtagot ad az OTRS naplófájlhoz. Minden hónapban új naplófájl lesz létrehozva.

note: SysConfig
en: Adds customers email addresses to recipients in the ticket compose screen of the agent interface. The customers email address won't be added if the article type is email-internal.
hu: Hozzáadja az ügyfelek e-mail címeit a címzettekhez az ügyintézői felület jegykészítés képernyőjén. Az ügyfelek e-mail címei nem lesznek hozzáadva, ha a bejegyzés típusa belső e-mail.

note: SysConfig
en: Adds the one time vacation days for the indicated calendar. Please use single digit pattern for numbers from 1 to 9 (instead of 01 - 09).
hu: Hozzáadja az egyszeri munkaszüneti napokat a jelzett naptárhoz. Egy számjegyből álló mintát használjon a számoknál 1-től 9-ig (01 - 09 helyett).

note: SysConfig
en: Adds the one time vacation days. Please use single digit pattern for numbers from 1 to 9 (instead of 01 - 09).
hu: Hozzáadja az egyszeri munkaszüneti napokat. Egy számjegyből álló mintát használjon a számoknál 1-től 9-ig (01 - 09 helyett).

note: SysConfig
en: Adds the permanent vacation days for the indicated calendar. Please use single digit pattern for numbers from 1 to 9 (instead of 01 - 09).
hu: Hozzáadja az állandó munkaszüneti napokat a jelzett naptárhoz. Egy számjegyből álló mintát használjon a számoknál 1-től 9-ig (01 - 09 helyett).

note: SysConfig
en: Adds the permanent vacation days. Please use single digit pattern for numbers from 1 to 9 (instead of 01 - 09).
hu: Hozzáadja az állandó munkaszüneti napokat. Egy számjegyből álló mintát használjon a számoknál 1-től 9-ig (01 - 09 helyett).

note: SysConfig
en: Admin Area.
hu: Adminisztrációs terület.

note: SysConfig
en: After
hu: Ez után

note: SysConfig
en: Agent Name
hu: Ügyintézőnév

note: SysConfig
en: Agent Name + FromSeparator + System Address Display Name
hu: Ügyintézőnév + feladóelválasztó + rendszercím megjelenített neve

note: SysConfig
en: Agent Preferences.
hu: Ügyintézői beállítások.

note: SysConfig
en: Agent called customer.
hu: Ügyintéző hívta az ügyfelet.

note: SysConfig
en: Agent interface article notification module to check PGP.
hu: Ügyintézői felület bejegyzés értesítési modul a PGP ellenőrzéséhez.

note: SysConfig
en: Agent interface article notification module to check S/MIME.
hu: Ügyintézői felület bejegyzés értesítési modul az S/MIME ellenőrzéséhez.

note: SysConfig
en: Agent interface module to access CIC search via nav bar. Additional access control to show or not show this link can be done by using Key "Group" and Content like "rw:group1;move_into:group2".
hu: Ügyintézői felület modul a CIC kereséshez való hozzáféréshez a navigációs sávon keresztül. A hivatkozás megjelenítéséhez vagy elrejtéséhez további hozzáférés vezérlő készíthető a „Group” kulcs és az „rw:csoport1;move_into:csoport2” értékhez hasonló tartalom használatával.

note: SysConfig
en: Agent interface module to access fulltext search via nav bar. Additional access control to show or not show this link can be done by using Key "Group" and Content like "rw:group1;move_into:group2".
hu: Ügyintézői felület modul a szabad-szavas kereséshez való hozzáféréshez a navigációs sávon keresztül. A hivatkozás megjelenítéséhez vagy elrejtéséhez további hozzáférés vezérlő készíthető a „Group” kulcs és az „rw:csoport1;move_into:csoport2” értékhez hasonló tartalom használatával.

note: SysConfig
en: Agent interface module to access search profiles via nav bar. Additional access control to show or not show this link can be done by using Key "Group" and Content like "rw:group1;move_into:group2".
hu: Ügyintézői felület modul a keresési profilokhoz való hozzáféréshez a navigációs sávon keresztül. A hivatkozás megjelenítéséhez vagy elrejtéséhez további hozzáférés vezérlő készíthető a „Group” kulcs és az „rw:csoport1;move_into:csoport2” értékhez hasonló tartalom használatával.

note: SysConfig
en: Agent interface module to check incoming emails in the Ticket-Zoom-View if the S/MIME-key is available and true.
hu: Ügyintézői felület modul a bejövő e-mailek ellenőrzéséhez a jegynagyítás nézeten, ha az S/MIME-kulcs elérhető és igaz.

note: SysConfig
en: Agent interface notification module to see the number of locked tickets. Additional access control to show or not show this link can be done by using Key "Group" and Content like "rw:group1;move_into:group2".
hu: Ügyintézői felület értesítési modul a zárolt jegyek számának megtekintéséhez. A hivatkozás megjelenítéséhez vagy elrejtéséhez további hozzáférés vezérlő készíthető a „Group” kulcs és az „rw:csoport1;move_into:csoport2” értékhez hasonló tartalom használatával.

note: SysConfig
en: Agent interface notification module to see the number of tickets an agent is responsible for. Additional access control to show or not show this link can be done by using Key "Group" and Content like "rw:group1;move_into:group2".
hu: Ügyintézői felület értesítési modul azon jegyek számának megtekintéséhez, amelyekért egy ügyintéző felelős. A hivatkozás megjelenítéséhez vagy elrejtéséhez további hozzáférés vezérlő készíthető a „Group” kulcs és az „rw:csoport1;move_into:csoport2” értékhez hasonló tartalom használatával.

note: SysConfig
en: Agent interface notification module to see the number of tickets in My Services. Additional access control to show or not show this link can be done by using Key "Group" and Content like "rw:group1;move_into:group2".
hu: Ügyintézői felület értesítési modul a „Saját szolgáltatásaiban” lévő jegyek számának megtekintéséhez. A hivatkozás megjelenítéséhez vagy elrejtéséhez további hozzáférés vezérlő készíthető a „Group” kulcs és az „rw:csoport1;move_into:csoport2” értékhez hasonló tartalom használatával.

note: SysConfig
en: Agent interface notification module to see the number of watched tickets. Additional access control to show or not show this link can be done by using Key "Group" and Content like "rw:group1;move_into:group2".
hu: Ügyintézői felület értesítési modul a megfigyelt jegyek számának megtekintéséhez. A hivatkozás megjelenítéséhez vagy elrejtéséhez további hozzáférés vezérlő készíthető a „Group” kulcs és az „rw:csoport1;move_into:csoport2” értékhez hasonló tartalom használatával.

note: SysConfig
en: AgentCustomerSearch
hu: Ügyintézői ügyfélkeresés

note: SysConfig
en: AgentCustomerSearch.
hu: Ügyintézői ügyfélkeresés.

note: SysConfig
en: AgentUserSearch
hu: Ügyintézői felhasználókeresés

note: SysConfig
en: AgentUserSearch.
hu: Ügyintézői felhasználókeresés.

note: SysConfig
en: Agents <-> Groups
hu: Ügyintézők <-> Csoportok

note: SysConfig
en: Agents <-> Roles
hu: Ügyintézők <-> Szerepek

note: SysConfig
en: All customer users of a CustomerID
hu: Egy ügyfél-azonosító minden ügyfél-felhasználója

note: SysConfig
en: Allows adding notes in the close ticket screen of the agent interface. Can be overwritten by Ticket::Frontend::NeedAccountedTime.
hu: Lehetővé teszi jegyzetek hozzáadását az ügyintézői felület jegylezárás képernyőjén. Felülírható a Ticket::Frontend::NeedAccountedTime használatával.

note: SysConfig
en: Allows adding notes in the ticket free text screen of the agent interface. Can be overwritten by Ticket::Frontend::NeedAccountedTime.
hu: Lehetővé teszi jegyzetek hozzáadását az ügyintézői felület jegy szabad szöveg képernyőjén. Felülírható a Ticket::Frontend::NeedAccountedTime használatával.

note: SysConfig
en: Allows adding notes in the ticket note screen of the agent interface. Can be overwritten by Ticket::Frontend::NeedAccountedTime.
hu: Lehetővé teszi jegyzetek hozzáadását az ügyintézői felület jegy jegyzet képernyőjén. Felülírható a Ticket::Frontend::NeedAccountedTime használatával.

note: SysConfig
en: Allows adding notes in the ticket owner screen of a zoomed ticket in the agent interface. Can be overwritten by Ticket::Frontend::NeedAccountedTime.
hu: Lehetővé teszi jegyzetek hozzáadását egy nagyított jegynek a jegy tulajdonos képernyőjén az ügyintézői felületen. Felülírható a Ticket::Frontend::NeedAccountedTime használatával.

note: SysConfig
en: Allows adding notes in the ticket pending screen of a zoomed ticket in the agent interface. Can be overwritten by Ticket::Frontend::NeedAccountedTime.
hu: Lehetővé teszi jegyzetek hozzáadását egy nagyított jegynek a várakozó jegy képernyőjén az ügyintézői felületen. Felülírható a Ticket::Frontend::NeedAccountedTime használatával.

note: SysConfig
en: Allows adding notes in the ticket priority screen of a zoomed ticket in the agent interface. Can be overwritten by Ticket::Frontend::NeedAccountedTime.
hu: Lehetővé teszi jegyzetek hozzáadását egy nagyított jegynek a jegy prioritás képernyőjén az ügyintézői felületen. Felülírható a Ticket::Frontend::NeedAccountedTime használatával.

note: SysConfig
en: Allows adding notes in the ticket responsible screen of the agent interface. Can be overwritten by Ticket::Frontend::NeedAccountedTime.
hu: Lehetővé teszi jegyzetek hozzáadását az ügyintézői felület jegy felelős képernyőjén. Felülírható a Ticket::Frontend::NeedAccountedTime használatával.

note: SysConfig
en: Allows agents to exchange the axis of a stat if they generate one.
hu: Lehetővé teszi az ügyintézőknek egy statisztika tengelyeinek felcserélését, ha előállítanak egyet.

note: SysConfig
en: Allows agents to generate individual-related stats.
hu: Lehetővé teszi az ügyintézőknek egyénhez kapcsolódó statisztikák előállítását.

note: SysConfig
en: Allows choosing between showing the attachments of a ticket in the browser (inline) or just make them downloadable (attachment).
hu: Lehetővé teszi a jegy mellékleteinek böngészőben történő megjelenítése (beágyazott), vagy azok letölthetővé tétele (melléklet) közötti választást.

note: SysConfig
en: Allows choosing the next compose state for customer tickets in the customer interface.
hu: Lehetővé teszi az ügyfélfelületen lévő ügyféljegyek következő írási állapotának kiválasztását.

note: SysConfig
en: Allows customers to change the ticket priority in the customer interface.
hu: Lehetővé teszi az ügyfeleknek a jegy prioritásának megváltoztatását az ügyfélfelületen.

note: SysConfig
en: Allows customers to set the ticket SLA in the customer interface.
hu: Lehetővé teszi az ügyfeleknek a jegy SLA beállítását az ügyfélfelületen.

note: SysConfig
en: Allows customers to set the ticket priority in the customer interface.
hu: Lehetővé teszi az ügyfeleknek a jegy prioritásának beállítását az ügyfélfelületen.

note: SysConfig
en: Allows customers to set the ticket queue in the customer interface. If this is set to 'No', QueueDefault should be configured.
hu: Lehetővé teszi az ügyfeleknek a jegy várólistájának beállítását az ügyfélfelületen. Ha ez „Nem” értékre van állítva, akkor az alapértelmezett várólista kerül beállításra.

note: SysConfig
en: Allows customers to set the ticket service in the customer interface.
hu: Lehetővé teszi az ügyfeleknek a jegy szolgáltatásának beállítását az ügyfélfelületen.

note: SysConfig
en: Allows customers to set the ticket type in the customer interface. If this is set to 'No', TicketTypeDefault should be configured.
hu: Lehetővé teszi az ügyfeleknek a jegy típusának beállítását az ügyfélfelületen. Ha ez „Nem” értékre van állítva, az alapértelmezett jegytípus kerül beállításra.

note: SysConfig
en: Allows default services to be selected also for non existing customers.
hu: Lehetővé teszi az alapértelmezett szolgáltatások kiválasztását a nem létező ügyfelekhez is.

note: SysConfig
en: Allows defining new types for ticket (if ticket type feature is enabled).
hu: Lehetővé teszi új típusok meghatározását a jegyekhez (ha a jegytípus szolgáltatás engedélyezve van).

note: SysConfig
en: Allows defining services and SLAs for tickets (e. g. email, desktop, network, ...), and escalation attributes for SLAs (if ticket service/SLA feature is enabled).
hu: Lehetővé teszi szolgáltatások és SLA-k meghatározását a jegyekhez (például e-mail, asztali, hálózat, …), és eszkalációs jellemzőket az SLA-khoz (ha a jegy szolgáltatás/SLA funkció engedélyezve van).

note: SysConfig
en: Allows extended search conditions in ticket search of the agent interface. With this feature you can search e. g. with this kind of conditions like "(key1&&key2)" or "(key1||key2)".
hu: Lehetővé teszi a kiterjesztett keresési feltételeket az ügyintézői felület jegykeresésében. Ezzel a funkcióval például olyan típusú feltételekkel kereshet mint „(kulcs1&&kulcs2)” vagy „(kulcs1||kulcs2)”.

note: SysConfig
en: Allows extended search conditions in ticket search of the customer interface. With this feature you can search e. g. with this kind of conditions like "(key1&&key2)" or "(key1||key2)".
hu: Kiterjesztett keresési feltételeket tesz lehetővé az ügyfélfelület jegykeresésében. Ezzel a szolgáltatással rákereshet például az olyan típusú feltételekre is, mint „(kulcs1&&kulcs2)” vagy „(kulcs1||kulcs2)”.

note: SysConfig
en: Allows extended search conditions in ticket search of the generic agent interface. With this feature you can search e. g. ticket title with this kind of conditions like "(*key1*&&*key2*)" or "(*key1*||*key2*)".
hu: Lehetővé teszi a kiterjesztett keresési feltételeket az általános ügyintézői felület jegykeresésében. Ezzel a funkcióval rákereshet például a jegycímre olyan típusú feltételekkel mint „(*kulcs1*&&*kulcs2*)” vagy „(*kulcs1*||*kulcs2*)”.

note: SysConfig
en: Allows having a medium format ticket overview (CustomerInfo => 1 - shows also the customer information).
hu: Lehetővé teszi a közepes formátumú jegyáttekintőt (CustomerInfo => 1 - megjeleníti az ügyfél-információkat is).

note: SysConfig
en: Allows having a small format ticket overview (CustomerInfo => 1 - shows also the customer information).
hu: Lehetővé teszi a kis formátumú jegyáttekintőt (CustomerInfo => 1 - megjeleníti az ügyfél-információkat is).

note: SysConfig
en: Allows invalid agents to generate individual-related stats.
hu: Lehetővé teszi az érvénytelen ügyintézőknek egyénhez kapcsolódó statisztikák előállítását.

note: SysConfig
en: Allows the administrators to login as other customers, via the customer user administration panel.
hu: Lehetővé teszi az adminisztrátoroknak, hogy más ügyfélként lépjenek be az ügyfél-felhasználó adminisztrációs panelen keresztül.

note: SysConfig
en: Allows the administrators to login as other users, via the users administration panel.
hu: Lehetővé teszi az adminisztrátoroknak, hogy más felhasználóként lépjenek be a felhasználók adminisztrációs paneljén keresztül.

note: SysConfig
en: Allows to set a new ticket state in the move ticket screen of the agent interface.
hu: Lehetővé teszi új jegyállapotok beállítását az ügyintézői felület jegy áthelyezése képernyőjén.

note: SysConfig
en: Always show RichText if available
hu: Mindig RichText szöveget jelenítsen meg, ha elérhető

note: SysConfig
en: Arabic (Saudi Arabia)
hu: Arab (Szaúd-Arábia)

note: SysConfig
en: Archive state changed: "%s"
hu: Az archívumállapot megváltozott: „%s”

note: SysConfig
en: ArticleTree
hu: Bejegyzés fa

note: SysConfig
en: Attachments <-> Templates
hu: Mellékletek <-> Sablonok

note: SysConfig
en: Auto Responses <-> Queues
hu: Automatikus válaszok <-> Várólisták

note: SysConfig
en: AutoFollowUp sent to "%s".
hu: Automatikus követés elküldve ide: „%s”.

note: SysConfig
en: AutoReject sent to "%s".
hu: Automatikus elutasítás elküldve ide: „%s”.

note: SysConfig
en: AutoReply sent to "%s".
hu: Automatikus válasz elküldve ide: „%s”.

note: SysConfig
en: Automated line break in text messages after x number of chars.
hu: Automatikus sortörés a szöveges üzenetekben x karakter után.

note: SysConfig
en: Automatically lock and set owner to current Agent after opening the move ticket screen of the agent interface.
hu: Automatikus zárolás és a tulajdonos beállítása az aktuális ügyintézőre az ügyintézői felület jegy áthelyezés képernyőjének megnyitása után.

note: SysConfig
en: Automatically lock and set owner to current Agent after selecting for an Bulk Action.
hu: Automatikus zárolás és a tulajdonos beállítása az aktuális ügyintézőre egy tömeges művelet kiválasztása után.

note: SysConfig
en: Automatically sets the owner of a ticket as the responsible for it (if ticket responsible feature is enabled). This will only work by manually actions of the logged in user. It does not work for automated actions e.g. GenericAgent, Postmaster and GenericInterface.
hu: Automatikusan beállítja a jegy tulajdonosát annak felelőseként (ha a jegyfelelős szolgáltatás engedélyezve van). Ez csak a bejelentkezett felhasználó kézi műveleteinél fog működni. Nem működik olyan automatizált műveleteknél, mint például az általános ügyintéző, a levelezés és az általános felület.

note: SysConfig
en: Automatically sets the responsible of a ticket (if it is not set yet) after the first owner update.
hu: Automatikusan beállítja a jegy felelősét (ha még nincs beállítva) az első tulajdonos-frissítés után.

note: SysConfig
en: Balanced white skin by Felix Niklas (slim version).
hu: Kiegyenlített fehér felszín Felix Niklas-tól (karcsú változat).

note: SysConfig
en: Balanced white skin by Felix Niklas.
hu: Kiegyenlített fehér felszín Felix Niklas-tól.

note: SysConfig
en: Based on global RichText setting
hu: Globális RichText beállítás alapján

note: SysConfig
en: Basic fulltext index settings. Execute "bin/otrs.Console.pl Maint::Ticket::FulltextIndexRebuild" in order to generate a new index.
hu: Alapvető szabad-szavas index beállítások. Futtassa a „bin/otrs.Console.pl Maint::Ticket::FulltextIndexRebuild” parancsfájlt egy új index előállítása érdekében.

note: SysConfig
en: Blocks all the incoming emails that do not have a valid ticket number in subject with From: @example.com address.
hu: Az összes bejövő e-mailt blokkolja, amelyeknek nincs érvényes jegyszáma a tárgyban a @example.com feladójú címmel.

note: SysConfig
en: Bounced to "%s".
hu: Visszaküldve ide: „%s”.

note: SysConfig
en: Builds an article index right after the article's creation.
hu: Egy bejegyzésindexet épít közvetlenül a bejegyzések létrehozása után.

note: SysConfig
en: Bulgarian
hu: Bolgár

note: SysConfig
en: CMD example setup. Ignores emails where external CMD returns some output on STDOUT (email will be piped into STDIN of some.bin).
hu: PARANCS példa beállítás. Mellőzi azokat az e-maileket, ahol a külső PARANCS néhány kimenettel tér vissza a SZABVÁNYOS KIMENETEN (az e-mail át lesz irányítva a some.bin SZABVÁNYOS BEMENETÉRE).

note: SysConfig
en: Cache time in seconds for agent authentication in the GenericInterface.
hu: Gyorsítótárazás ideje másodpercben az ügyintéző hitelesítésénél az általános felületen.

note: SysConfig
en: Cache time in seconds for customer authentication in the GenericInterface.
hu: Gyorsítótárazás ideje másodpercben az ügyfél hitelesítésénél az általános felületen.

note: SysConfig
en: Cache time in seconds for the DB ACL backend.
hu: Gyorsítótárazás ideje másodpercben a DB ACL háttérprogramnál.

note: SysConfig
en: Cache time in seconds for the DB process backend.
hu: Gyorsítótárazás ideje másodpercben a DB folyamat háttérprogramnál.

note: SysConfig
en: Cache time in seconds for the SSL certificate attributes.
hu: Gyorsítótárazás ideje másodpercben az SSL tanúsítvány jellemzőinél.

note: SysConfig
en: Cache time in seconds for the ticket process navigation bar output module.
hu: Gyorsítótárazás ideje másodpercben a jegyfolyamat navigációs sáv kimeneti moduljánál.

note: SysConfig
en: Cache time in seconds for the web service config backend.
hu: Gyorsítótárazás ideje másodpercben a webszolgáltatás beállításának háttérprogramjánál.

note: SysConfig
en: Catalan
hu: Katalán

note: SysConfig
en: Change password
hu: Jelszó megváltoztatása

note: SysConfig
en: Change queue!
hu: Várólista módosítása

note: SysConfig
en: Change the customer for this ticket
hu: Ügyfél módosítása ennél a jegynél

note: SysConfig
en: Change the free fields for this ticket
hu: A szabad mezők módosítása ennél a jegynél

note: SysConfig
en: Change the priority for this ticket
hu: Prioritás módosítása ennél a jegynél

note: SysConfig
en: Change the responsible for this ticket
hu: Felelős módosítása ennél a jegynél

note: SysConfig
en: Changed priority from "%s" (%s) to "%s" (%s).
hu: Prioritás módosítva erről: „%s” (%s) erre: „%s” (%s).

note: SysConfig
en: Changes the owner of tickets to everyone (useful for ASP). Normally only agent with rw permissions in the queue of the ticket will be shown.
hu: Megváltoztatja a jegyek tulajdonosát mindenkire (ASP-nél hasznos). Normális esetben csak a jegy várólistájában írási-olvasási jogosultsággal rendelkező ügyintéző kerül megjelenítésre.

note: SysConfig
en: Checkbox
hu: Jelölőnégyzet

note: SysConfig
en: Checks if an E-Mail is a followup to an existing ticket by searching the subject for a valid ticket number.
hu: Azt ellenőrzi a tárgyban történő érvényes jegyszám keresésével, hogy egy e-mail egy meglévő jegy követője-e.

note: SysConfig
en: Checks the SystemID in ticket number detection for follow-ups (use "No" if SystemID has been changed after using the system).
hu: Ellenőrzi a rendszer-azonosítót a jegy számának felismeréskor a követéseknél (használja a „Nem” értéket, ha a rendszer-azonosító megváltozott a rendszer használata után).

note: SysConfig
en: Checks the availability of OTRS Business Solution™ for this system.
hu: Ellenőrzi az OTRS Business Solution™ elérhetőségét ennél a rendszernél.

note: SysConfig
en: Checks the entitlement status of OTRS Business Solution™.
hu: Ellenőrzi az OTRS Business Solution™ jogosultsági állapotát.

note: SysConfig
en: Chinese (Simplified)
hu: Kínai (egyszerűsített)

note: SysConfig
en: Chinese (Traditional)
hu: Kínai (hagyományos)

note: SysConfig
en: Choose for which kind of ticket changes you want to receive notifications.
hu: Válassza ki, hogy milyen típusú jegyváltoztatásról szeretne értesítéseket kapni.

note: SysConfig
en: Closed tickets (customer user)
hu: Lezárt jegyek (ügyfél-felhasználó)

note: SysConfig
en: Closed tickets (customer)
hu: Lezárt jegyek (ügyfél)

note: SysConfig
en: Cloud Services
hu: Felhőszolgáltatások

note: SysConfig
en: Cloud service admin module registration for the transport layer.
hu: Felhőszolgáltatás adminisztrációs modul regisztráció az átviteli réteghez.

note: SysConfig
en: Collect support data for asynchronous plug-in modules.
hu: Támogatási adatok begyűjtése az aszinkron bővítmény modulokhoz.

note: SysConfig
en: Column ticket filters for Ticket Overviews type "Small".
hu: Jegyszűrő oszlop a „Kis” jegyáttekintő típusnál.

note: SysConfig
en: Columns that can be filtered in the escalation view of the agent interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Available, 2 = Enabled by default. Note: Only Ticket attributes, Dynamic Fields (DynamicField_NameX) and Customer attributes (e.g. CustomerUserPhone, CustomerCompanyName, ...) are allowed.
hu: Az ügyintézői felület eszkalációs nézetében szűrhető oszlopok. Lehetséges beállítások: 0 = letiltva, 1 = elérhető, 2 = alapértelmezetten engedélyezett. Megjegyzés: Csak a jegy jellemzői, a dinamikus mezők (DynamicField_NameX) és az ügyfél jellemzői (például CustomerUserPhone, CustomerCompanyName, …) engedélyezettek.

note: SysConfig
en: Columns that can be filtered in the locked view of the agent interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Available, 2 = Enabled by default. Note: Only Ticket attributes, Dynamic Fields (DynamicField_NameX) and Customer attributes (e.g. CustomerUserPhone, CustomerCompanyName, ...) are allowed.
hu: Az ügyintézői felület zárolás nézetében szűrhető oszlopok. Lehetséges beállítások: 0 = letiltva, 1 = elérhető, 2 = alapértelmezetten engedélyezett. Megjegyzés: Csak a jegy jellemzői, a dinamikus mezők (DynamicField_NameX) és az ügyfél jellemzői (például CustomerUserPhone, CustomerCompanyName, …) engedélyezettek.

note: SysConfig
en: Columns that can be filtered in the queue view of the agent interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Available, 2 = Enabled by default. Note: Only Ticket attributes, Dynamic Fields (DynamicField_NameX) and Customer attributes (e.g. CustomerUserPhone, CustomerCompanyName, ...) are allowed.
hu: Az ügyintézői felület várólista nézetében szűrhető oszlopok. Lehetséges beállítások: 0 = letiltva, 1 = elérhető, 2 = alapértelmezetten engedélyezett. Megjegyzés: Csak a jegy jellemzői, a dinamikus mezők (DynamicField_NameX) és az ügyfél jellemzői (például CustomerUserPhone, CustomerCompanyName, …) engedélyezettek.

note: SysConfig
en: Columns that can be filtered in the responsible view of the agent interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Available, 2 = Enabled by default. Note: Only Ticket attributes, Dynamic Fields (DynamicField_NameX) and Customer attributes (e.g. CustomerUserPhone, CustomerCompanyName, ...) are allowed.
hu: Az ügyintézői felület felelős nézetében szűrhető oszlopok. Lehetséges beállítások: 0 = letiltva, 1 = elérhető, 2 = alapértelmezetten engedélyezett. Megjegyzés: Csak a jegy jellemzői, a dinamikus mezők (DynamicField_NameX) és az ügyfél jellemzői (például CustomerUserPhone, CustomerCompanyName, …) engedélyezettek.

note: SysConfig
en: Columns that can be filtered in the service view of the agent interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Available, 2 = Enabled by default. Note: Only Ticket attributes, Dynamic Fields (DynamicField_NameX) and Customer attributes (e.g. CustomerUserPhone, CustomerCompanyName, ...) are allowed.
hu: Az ügyintézői felület szolgáltatás nézetében szűrhető oszlopok. Lehetséges beállítások: 0 = letiltva, 1 = elérhető, 2 = alapértelmezetten engedélyezett. Megjegyzés: Csak a jegy jellemzői, a dinamikus mezők (DynamicField_NameX) és az ügyfél jellemzői (például CustomerUserPhone, CustomerCompanyName, …) engedélyezettek.

note: SysConfig
en: Columns that can be filtered in the status view of the agent interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Available, 2 = Enabled by default. Note: Only Ticket attributes, Dynamic Fields (DynamicField_NameX) and Customer attributes (e.g. CustomerUserPhone, CustomerCompanyName, ...) are allowed.
hu: Az ügyintézői felület állapot nézetében szűrhető oszlopok. Lehetséges beállítások: 0 = letiltva, 1 = elérhető, 2 = alapértelmezetten engedélyezett. Megjegyzés: Csak a jegy jellemzői, a dinamikus mezők (DynamicField_NameX) és az ügyfél jellemzői (például CustomerUserPhone, CustomerCompanyName, …) engedélyezettek.

note: SysConfig
en: Columns that can be filtered in the ticket search result view of the agent interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Available, 2 = Enabled by default. Note: Only Ticket attributes, Dynamic Fields (DynamicField_NameX) and Customer attributes (e.g. CustomerUserPhone, CustomerCompanyName, ...) are allowed.
hu: Az ügyintézői felület jegykeresési eredmények nézetében szűrhető oszlopok. Lehetséges beállítások: 0 = letiltva, 1 = elérhető, 2 = alapértelmezetten engedélyezett. Megjegyzés: Csak a jegy jellemzői, a dinamikus mezők (DynamicField_NameX) és az ügyfél jellemzői (például CustomerUserPhone, CustomerCompanyName, …) engedélyezettek.

note: SysConfig
en: Columns that can be filtered in the watch view of the agent interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Available, 2 = Enabled by default. Note: Only Ticket attributes, Dynamic Fields (DynamicField_NameX) and Customer attributes (e.g. CustomerUserPhone, CustomerCompanyName, ...) are allowed.
hu: Az ügyintézői felület megfigyelés nézetében szűrhető oszlopok. Lehetséges beállítások: 0 = letiltva, 1 = elérhető, 2 = alapértelmezetten engedélyezett. Megjegyzés: Csak a jegy jellemzői, a dinamikus mezők (DynamicField_NameX) és az ügyfél jellemzői (például CustomerUserPhone, CustomerCompanyName, …) engedélyezettek.

note: SysConfig
en: Comment for new history entries in the customer interface.
hu: Megjegyzés az új előzmény bejegyzésekhez az ügyfélfelületen.

note: SysConfig
en: Comment2
hu: Megjegyzés2

note: SysConfig
en: Communication
hu: Kommunikáció

note: SysConfig
en: Company Status
hu: Vállalat állapot

note: SysConfig
en: Company Tickets.
hu: Vállalati jegyek.

note: SysConfig
en: Company name which will be included in outgoing emails as an X-Header.
hu: Vállalat neve, amely a kimenő e-mailekbe lesz felvéve X-Header bejegyzésként.

note: SysConfig
en: Compat module for AgentZoom to AgentTicketZoom.
hu: Kompatibilitási modul az AgentZoom részére az AgentTicketZoom modulhoz.

note: SysConfig
en: Complex
hu: Összetett

note: SysConfig
en: Configure Processes.
hu: Folyamatok beállítása.

note: SysConfig
en: Configure and manage ACLs.
hu: ACL-ek beállítása és kezelése.

note: SysConfig
en: Configure any additional readonly mirror databases that you want to use.
hu: Bármely további csak olvasható tükör adatbázis beállítása, amelyet használni szeretne.

note: SysConfig
en: Configure sending of support data to OTRS Group for improved support.
hu: Az OTRS csoportnak történő támogatási adatok küldésének beállítása a javított támogatásért.

note: SysConfig
en: Configure which screen should be shown after a new ticket has been created.
hu: Annak beállítása, hogy mely képernyő legyen megjelenítve, miután egy új jegyet létrehoztak.

note: SysConfig
en: Configure your own log text for PGP.
hu: Saját naplószöveg beállítása a PGP-hez.

note: SysConfig
en: Configures a default TicketDynamicField setting. "Name" defines the dynamic field which should be used, "Value" is the data that will be set, and "Event" defines the trigger event. Please check the developer manual (http://otrs.github.io/doc/), chapter "Ticket Event Module".
hu: Beállítja az alapértelmezett jegy dinamikus mező beállítást. A „Név” a használandó dinamikus mezőt, az „Érték” a beállítandó adatokat, illetve az „Esemény” az aktiváló eseményt határozza meg. Nézze meg a fejlesztői kézikönyv (http://otrs.github.io/doc/) „Jegyesemény modul” fejezetét.

note: SysConfig
en: Controls how to display the ticket history entries as readable values.
hu: Azt szabályozza, hogy hogyan jelenjenek meg a jegy előzmény bejegyzések olvasható értékként.

note: SysConfig
en: Controls if CutomerID is editable in the agent interface.
hu: Azt szabályozza, hogy az ügyfél-azonosító szerkeszthető-e az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Controls if customers have the ability to sort their tickets.
hu: Azt szabályozza, hogy az ügyfelek képesek legyenek-e rendezni a saját jegyeiket.

note: SysConfig
en: Controls if more than one from entry can be set in the new phone ticket in the agent interface.
hu: Azt szabályozza, hogy lehessen-e egynél több bejegyzést beállítani az új telefonos jegyben az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Controls if the admin is allowed to import a saved system configuration in SysConfig.
hu: Azt szabályozza, hogy az adminisztrátornak megengedett-e egy elmentett rendszerbeállítás importálása a rendszerbeállításokban.

note: SysConfig
en: Controls if the admin is allowed to make changes to the database via AdminSelectBox.
hu: Azt szabályozza, hogy az adminisztrátornak megengedett-e az adatbázison módosításokat végrehajtania az adminisztrátori lekérdeződobon keresztül.

note: SysConfig
en: Controls if the ticket and article seen flags are removed when a ticket is archived.
hu: Azt szabályozza, hogy a jegy és a bejegyzés látható jelzői el legyenek-e távolítva a jegy archiválásakor.

note: SysConfig
en: Converts HTML mails into text messages.
hu: Átalakítja a HTML leveleket szöveges üzenetre.

note: SysConfig
en: Create New process ticket.
hu: Új folyamatjegy létrehozása.

note: SysConfig
en: Create and manage Service Level Agreements (SLAs).
hu: Szolgáltatási szint megállapodások (SLA-k) létrehozása és kezelése.

note: SysConfig
en: Create and manage agents.
hu: Ügyintézők létrehozása és kezelése.

note: SysConfig
en: Create and manage attachments.
hu: Mellékletek létrehozása és kezelése.

note: SysConfig
en: Create and manage customer users.
hu: Ügyfél-felhasználók létrehozása és kezelése.

note: SysConfig
en: Create and manage customers.
hu: Ügyfelek létrehozása és kezelése.

note: SysConfig
en: Create and manage dynamic fields.
hu: Dinamikus mezők létrehozása és kezelése.

note: SysConfig
en: Create and manage groups.
hu: Csoportok létrehozása és kezelése.

note: SysConfig
en: Create and manage queues.
hu: Várólisták létrehozása és kezelése.

note: SysConfig
en: Create and manage responses that are automatically sent.
hu: Automatikusan küldött válaszok létrehozása és kezelése.

note: SysConfig
en: Create and manage roles.
hu: Szerepek létrehozása és kezelése.

note: SysConfig
en: Create and manage salutations.
hu: Megszólítások létrehozása és kezelése.

note: SysConfig
en: Create and manage services.
hu: Szolgáltatások létrehozása és kezelése.

note: SysConfig
en: Create and manage signatures.
hu: Aláírások létrehozása és kezelése.

note: SysConfig
en: Create and manage templates.
hu: Sablonok létrehozása és kezelése.

note: SysConfig
en: Create and manage ticket notifications.
hu: Jegyértesítések létrehozása és kezelése.

note: SysConfig
en: Create and manage ticket priorities.
hu: Jegyprioritások létrehozása és kezelése.

note: SysConfig
en: Create and manage ticket states.
hu: Jegyállapotok létrehozása és kezelése.

note: SysConfig
en: Create and manage ticket types.
hu: Jegytípusok létrehozása és kezelése.

note: SysConfig
en: Create and manage web services.
hu: Webszolgáltatások létrehozása és kezelése.

note: SysConfig
en: Create new Ticket.
hu: Új jegy létrehozása.

note: SysConfig
en: Create new email ticket and send this out (outbound).
hu: Új e-mail jegy létrehozása és ennek kiküldése (kimenő).

note: SysConfig
en: Create new email ticket.
hu: Új e-mail jegy létrehozása.

note: SysConfig
en: Create new phone ticket (inbound).
hu: Új telefonos jegy létrehozása (bejövő).

note: SysConfig
en: Create new phone ticket.
hu: Új telefonos jegy létrehozása.

note: SysConfig
en: Create new process ticket.
hu: Új folyamatjegy létrehozása.

note: SysConfig
en: Create tickets.
hu: Jegyek létrehozása.

note: SysConfig
en: Croatian
hu: Horvát

note: SysConfig
en: Custom RSS Feed
hu: Egyéni RSS hírforrás

note: SysConfig
en: Custom text for the page shown to customers that have no tickets yet (if you need those text translated add them to a custom translation module).
hu: Egyéni szöveg arra az oldalra, amely azoknak az ügyfeleknek jelenik meg, akik még nem rendelkeznek jeggyel (ha le szeretné fordítani ezt a szöveget, akkor adja hozzá az egyéni fordítási modulhoz).

note: SysConfig
en: Customer Administration
hu: Ügyfél adminisztráció

note: SysConfig
en: Customer Information Center Search.
hu: Ügyfélinformációs-központ keresés.

note: SysConfig
en: Customer Information Center.
hu: Ügyfélinformációs-központ.

note: SysConfig
en: Customer Ticket Print Module.
hu: Ügyféljegy nyomtátás modul.

note: SysConfig
en: Customer User <-> Groups
hu: Ügyfél-felhasználó <-> Csoportok

note: SysConfig
en: Customer User <-> Services
hu: Ügyfél-felhasználó <-> Szolgáltatások

note: SysConfig
en: Customer User Administration
hu: Ügyfél-felhasználó adminisztráció

note: SysConfig
en: Customer Users
hu: Ügyfél-felhasználók

note: SysConfig
en: Customer called us.
hu: Ügyfél hívott minket.

note: SysConfig
en: Customer item (icon) which shows the closed tickets of this customer as info block. Setting CustomerUserLogin to 1 searches for tickets based on login name rather than CustomerID.
hu: Ügyfélelem (ikon), amely az ügyfél lezárt jegyeit jeleníti információs blokként. A CustomerUserLogin beállítás 1 értékkel a bejelentkezési név alapján keresi a jegyeket az ügyfél-azonosító helyett.

note: SysConfig
en: Customer item (icon) which shows the open tickets of this customer as info block. Setting CustomerUserLogin to 1 searches for tickets based on login name rather than CustomerID.
hu: Ügyfélelem (ikon), amely az ügyfél nyitott jegyeit jeleníti információs blokként. A CustomerUserLogin beállítás 1 értékkel a bejelentkezési név alapján keresi a jegyeket az ügyfél-azonosító helyett.

note: SysConfig
en: Customer preferences.
hu: Ügyfélbeállítások.

note: SysConfig
en: Customer request via web.
hu: Ügyfélkérés weben keresztül.

note: SysConfig
en: Customer ticket overview
hu: Ügyféljegy-áttekintő

note: SysConfig
en: Customer ticket search.
hu: Ügyféljegykeresés.

note: SysConfig
en: Customer ticket zoom
hu: Ügyféljegynagyítás

note: SysConfig
en: Customer user search
hu: Ügyfél-felhasználó keresés

note: SysConfig
en: CustomerID search
hu: Ügyfél-azonosító keresés

note: SysConfig
en: CustomerName
hu: Ügyfélnév

note: SysConfig
en: CustomerUser
hu: Ügyfél-felhasználó

note: SysConfig
en: Customers <-> Groups
hu: Ügyfelek <-> Csoportok

note: SysConfig
en: Customizable stop words for fulltext index. These words will be removed from the search index.
hu: Személyre szabható kiszűrendő szavak a szabad-szavas indexnél. Ezek a szavak el lesznek távolítva a keresési indexből.

note: SysConfig
en: Czech
hu: Cseh

note: SysConfig
en: Danish
hu: Dán

note: SysConfig
en: Data used to export the search result in CSV format.
hu: A keresési eredmény CSV formátumba való exportálásához használt adat.

note: SysConfig
en: Date / Time
hu: Dátum / Idő

note: SysConfig
en: Debug
hu: Hibakeresés

note: SysConfig
en: Debugs the translation set. If this is set to "Yes" all strings (text) without translations are written to STDERR. This can be helpful when you are creating a new translation file. Otherwise, this option should remain set to "No".
hu: Hibákat keres a beállított fordításban. Ha ez „Igen” értékre van állítva, akkor minden fordítás nélküli karakterlánc (szöveg) ki lesz írva a SZABVÁNYOS HIBAKIMENETRE. Ez akkor lehet hasznos, ha új fordítási fájlt hoz létre. Egyébként ez a beállítás maradjon „Nem” értékre állítva.

note: SysConfig
en: Default
hu: Alapértelmezett

note: SysConfig
en: Default (Slim)
hu: Alapértelmezett (karcsú)

note: SysConfig
en: Default ACL values for ticket actions.
hu: Alapértelmezett ACL értékek a jegyműveletekhez.

note: SysConfig
en: Default ProcessManagement entity prefixes for entity IDs that are automatically generated.
hu: Alapértelmezett ProcessManagement entitás előtagok azon entitás azonosítókhoz, amelyek automatikusan lettek előállítva.

note: SysConfig
en: Default data to use on attribute for ticket search screen. Example: "TicketCreateTimePointFormat=year;TicketCreateTimePointStart=Last;TicketCreateTimePoint=2;".
hu: A jegykeresés képernyő jellemzőinél használt alapértelmezett adatok. Például: „TicketCreateTimePointFormat=year;TicketCreateTimePointStart=Last;TicketCreateTimePoint=2;”.

note: SysConfig
en: Default data to use on attribute for ticket search screen. Example: "TicketCreateTimeStartYear=2010;TicketCreateTimeStartMonth=10;TicketCreateTimeStartDay=4;TicketCreateTimeStopYear=2010;TicketCreateTimeStopMonth=11;TicketCreateTimeStopDay=3;".
hu: A jegykeresés képernyő jellemzőinél használt alapértelmezett adatok. Például: „TicketCreateTimeStartYear=2010;TicketCreateTimeStartMonth=10;TicketCreateTimeStartDay=4;TicketCreateTimeStopYear=2010;TicketCreateTimeStopMonth=11;TicketCreateTimeStopDay=3;”.

note: SysConfig
en: Default display type for recipient (To,Cc) names in AgentTicketZoom and CustomerTicketZoom.
hu: Alapértelmezett megjelenítési típus a címzett (címzett, másolat) neveihez az AgentTicketZoom és a CustomerTicketZoom képernyőkön.

note: SysConfig
en: Default display type for sender (From) names in AgentTicketZoom and CustomerTicketZoom.
hu: Alapértelmezett megjelenítési típus a küldő (feladó) neveihez az AgentTicketZoom és a CustomerTicketZoom képernyőkön.

note: SysConfig
en: Default loop protection module.
hu: Alapértelmezett hurokvédelem modul.

note: SysConfig
en: Default queue ID used by the system in the agent interface.
hu: A rendszer által alapértelmezetten használt várólista azonosító az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Default skin for the agent interface (slim version).
hu: Alapértelmezett felszín az ügyintézői felülethez (karcsú változat)

note: SysConfig
en: Default skin for the agent interface.
hu: Alapértelmezett felszín az ügyintézői felülethez.

note: SysConfig
en: Default skin for the customer interface.
hu: Alapértelmezett felszín az ügyfélfelülethez.

note: SysConfig
en: Default ticket ID used by the system in the agent interface.
hu: A rendszer által alapértelmezetten használt jegyazonosító az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Default ticket ID used by the system in the customer interface.
hu: A rendszer által alapértelmezetten használt jegyazonosító az ügyfélfelületen.

note: SysConfig
en: Default value for NameX
hu: A NameX alapértelmezett értéke

note: SysConfig
en: Define Actions where a settings button is available in the linked objects widget (LinkObject::ViewMode = "complex"). Please note that these Actions must have registered the following JS and CSS files: Core.AllocationList.css, Core.UI.AllocationList.js, Core.UI.Table.Sort.js, Core.Agent.TableFilters.js.
hu: Műveletek meghatározása, ahol egy beállítások gomb érhető el a kapcsolt objektumok felületi elemen (LinkObject::ViewMode = „összetett”). Ne feledje, hogy ezeknek a műveleteknek rendelkezniük kell a következő JS és CSS fájlok regisztrálásával: Core.AllocationList.css, Core.UI.AllocationList.js, Core.UI.Table.Sort.js, Core.Agent.TableFilters.js.

note: SysConfig
en: Define a filter for html output to add links behind a defined string. The element Image allows two input kinds. At once the name of an image (e.g. faq.png). In this case the OTRS image path will be used. The second possiblity is to insert the link to the image.
hu: Szűrő meghatározása a HTML kimenethez, hogy hivatkozást adjon egy meghatározott szöveg mögé. Ez a képelem kétfajta bevitelt tesz lehetővé. Elsőként egy kép nevét (például faq.png). Ez esetben az OTRS képútvonal lesz felhasználva. A másik lehetőség a hivatkozás beszúrása a képhez.

note: SysConfig
en: Define a mapping between variables of the customer user data (keys) and dynamic fields of a ticket (values). The purpose is to store customer user data in ticket dynamic fields. The dynamic fields must be present in the system and should be enabled for AgentTicketFreeText, so that they can be set/updated manually by the agent. They mustn't be enabled for AgentTicketPhone, AgentTicketEmail and AgentTicketCustomer. If they were, they would have precedence over the automatically set values. To use this mapping, you have to also activate the next setting below.
hu: Leképezés meghatározása az ügyfél-felhasználó adatainak változói (kulcsok) és a jegyek dinamikus mezői (értékek) között. A cél az ügyfél-felhasználó adatainak tárolása a jegy dinamikus mezőiben. A dinamikus mezőknek jelen kell lennie a rendszeren, és engedélyezve kell lenniük az AgentTicketFreeText számára azért, hogy az ügyintéző beállíthassa vagy frissíthesse azokat. Nem szabad engedélyezve lenniük az AgentTicketPhone, az AgentTicketEmail és az AgentTicketCustomer számára. Ha azok voltak, akkor elsőbbséget élveznek az automatikusan beállított értékekkel szemben. A leképezés használatához a következő lenti beállítást is aktiválnia kell.

note: SysConfig
en: Define dynamic field name for end time. This field has to be manually added to the system as Ticket: "Date / Time" and must be activated in ticket creation screens and/or in any other ticket action screens.
hu: Dinamikus mezőnév meghatározása a befejezési időhöz. Ezt a mezőt kézzel kell hozzáadni a rendszerhez „Dátum / Idő” jegyként, és aktiválni kell a jegylétrehozó képernyőn és/vagy bármely más jegyművelet képernyőn.

note: SysConfig
en: Define dynamic field name for start time. This field has to be manually added to the system as Ticket: "Date / Time" and must be activated in ticket creation screens and/or in any other ticket action screens.
hu: Dinamikus mezőnév meghatározása a kezdési időhöz. Ezt a mezőt kézzel kell hozzáadni a rendszerhez „Dátum / Idő” jegyként, és aktiválni kell a jegylétrehozó képernyőn és/vagy bármely más jegyművelet képernyőn.

note: SysConfig
en: Define the max depth of queues.
hu: Várólisták legnagyobb mélységének meghatározása.

note: SysConfig
en: Define the queue comment 2.
hu: A várólista 2. megjegyzésének meghatározása.

note: SysConfig
en: Define the service comment 2.
hu: A szolgáltatás 2. megjegyzésének meghatározása.

note: SysConfig
en: Define the sla comment 2.
hu: Az SLA 2. megjegyzésének meghatározása.

note: SysConfig
en: Define the start day of the week for the date picker for the indicated calendar.
hu: A hét kezdőnapjának meghatározása a jelzett naptár dátumválasztójánál.

note: SysConfig
en: Define the start day of the week for the date picker.
hu: A hét kezdőnapjának meghatározása a dátumválasztónál.

note: SysConfig
en: Define which columns are shown in the linked tickets widget (LinkObject::ViewMode = "complex"). Note: Only Ticket attributes and Dynamic Fields (DynamicField_NameX) are allowed for DefaultColumns. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Available, 2 = Enabled by default.
hu: Annak meghatározása, hogy mely oszlopok legyenek láthatók a kapcsolt jegyek felületi elemen (LinkObject::ViewMode = „összetett”). Megjegyzés: csak jegyattribútumok és dinamikus mezők (DynamicField_NévX) engedélyezettek az alapértelmezett oszlopoknál. Lehetséges beállítások: 0 = letiltva, 1 = elérhető, 2 = alapértelmezetten engedélyezett.

note: SysConfig
en: Defines a customer item, which generates a LinkedIn icon at the end of a customer info block.
hu: Egy ügyfélelemet határoz meg, amely egy LinkedIn ikont állít elő az ügyfél információs blokk végén.

note: SysConfig
en: Defines a customer item, which generates a XING icon at the end of a customer info block.
hu: Egy ügyfélelemet határoz meg, amely egy XING ikont állít elő az ügyfél információs blokk végén.

note: SysConfig
en: Defines a customer item, which generates a google icon at the end of a customer info block.
hu: Egy ügyfélelemet határoz meg, amely egy Google ikont állít elő az ügyfél információs blokk végén.

note: SysConfig
en: Defines a customer item, which generates a google maps icon at the end of a customer info block.
hu: Egy ügyfélelemet határoz meg, amely egy Google Térkép ikont állít elő az ügyfél-információs blokk végén.

note: SysConfig
en: Defines a default list of words, that are ignored by the spell checker.
hu: Egy alapértelmezett szólistát határoz meg, amely figyelmen kívül lesz hagyva helyesírás-ellenőrzéskor.

note: SysConfig
en: Defines a filter for html output to add links behind CVE numbers. The element Image allows two input kinds. At once the name of an image (e.g. faq.png). In this case the OTRS image path will be used. The second possiblity is to insert the link to the image.
hu: Szűrő meghatározása a HTML kimenethez, hogy hivatkozást adjon a CVE számok mögé. Ez a képelem kétfajta bevitelt tesz lehetővé. Elsőként egy kép nevét (például faq.png). Ez esetben az OTRS képútvonal lesz felhasználva. A másik lehetőség a hivatkozás beszúrása a képhez.

note: SysConfig
en: Defines a filter for html output to add links behind MSBulletin numbers. The element Image allows two input kinds. At once the name of an image (e.g. faq.png). In this case the OTRS image path will be used. The second possiblity is to insert the link to the image.
hu: Szűrő meghatározása a HTML kimenethez, hogy hivatkozást adjon az MSBulletin számok mögé. Ez a képelem kétfajta bevitelt tesz lehetővé. Elsőként egy kép nevét (például faq.png). Ez esetben az OTRS képútvonal lesz felhasználva. A másik lehetőség a hivatkozás beszúrása a képhez.

note: SysConfig
en: Defines a filter for html output to add links behind a defined string. The element Image allows two input kinds. At once the name of an image (e.g. faq.png). In this case the OTRS image path will be used. The second possiblity is to insert the link to the image.
hu: Szűrő meghatározása a HTML kimenethez, hogy hivatkozást adjon egy meghatározott szöveg mögé. Ez a képelem kétfajta bevitelt tesz lehetővé. Elsőként egy kép nevét (például faq.png). Ez esetben az OTRS képútvonal lesz felhasználva. A másik lehetőség a hivatkozás beszúrása a képhez.

note: SysConfig
en: Defines a filter for html output to add links behind bugtraq numbers. The element Image allows two input kinds. At once the name of an image (e.g. faq.png). In this case the OTRS image path will be used. The second possiblity is to insert the link to the image.
hu: Szűrő meghatározása a HTML kimenethez, hogy hivatkozást adjon a bugraq számok mögé. Ez a képelem kétfajta bevitelt tesz lehetővé. Elsőként egy kép nevét (például faq.png). Ez esetben az OTRS képútvonal lesz felhasználva. A másik lehetőség a hivatkozás beszúrása a képhez.

note: SysConfig
en: Defines a filter to collect CVE numbers from article texts in AgentTicketZoom. The results will be displayed in a meta box next to the article. Fill in URLPreview if you would like to see a preview when moving your mouse cursor above the link element. This could be the same URL as in URL, but also an alternate one. Please note that some websites deny being displayed within an iframe (e.g. Google) and thus won't work with the preview mode.
hu: Egy szűrőt határoz meg CVE számok begyűjtéséhez a bejegyzés szövegeiből az ügyintézői jegynagyításban. Az eredmények egy metadobozban lesznek megjelenítve a bejegyzés mellett. Töltse ki az URLPreview mezőt, ha egy előnézetet szeretne látni, amikor az egérkurzort a linkelem fölé viszi. Ez lehet ugyanaz az URL mint az URL mezőben van, de lehet egy másik is. Ne feledje, hogy néhány weboldal (például Google) nem hagyja, hogy egy belső kereten belül jelenítsék meg, és emiatt az nem fog működni előnézeti módban.

note: SysConfig
en: Defines a filter to process the text in the articles, in order to highlight predefined keywords.
hu: Egy szűrőt határoz meg a bejegyzésekben lévő szöveg feldolgozásához annak érdekében, hogy kiemelje az előre meghatározott kulcsszavakat.

note: SysConfig
en: Defines a regular expression that excludes some addresses from the syntax check (if "CheckEmailAddresses" is set to "Yes"). Please enter a regex in this field for email addresses, that aren't syntactically valid, but are necessary for the system (i.e. "root@localhost").
hu: Egy reguláris kifejezést határoz meg, amely néhány címet kizár a szintaxis-ellenőrzésből (ha a „CheckEmailAddresses” beállítás „Igen” értékre van állítva). Adjon meg egy reguláris kifejezést ebben a mezőben azokhoz az e-mail címekhez, amelyek szintaktikailag nem helyesek, de szükségesek a rendszerhez (azaz „root@localhost”).

note: SysConfig
en: Defines a regular expression that filters all email addresses that should not be used in the application.
hu: Egy reguláris kifejezést határoz meg, amely az összes olyan e-mail címet kiszűri, amely nem használható az alkalmazásban.

note: SysConfig
en: Defines a sleep time in microseconds between tickets while they are been processed by a job.
hu: Egy alvási időt határoz meg ezredmásodpercben a jegyek között, miközben azokat egy feladat feldolgozza.

note: SysConfig
en: Defines a useful module to load specific user options or to display news.
hu: Egy hasznos modult határoz meg egy megadott felhasználó beállításainak betöltéséhez, vagy a hírek megjelenítéséhez.

note: SysConfig
en: Defines all the X-headers that should be scanned.
hu: Meghatározza az összes olyan X-header értéket, amelyet vizsgálni kell.

note: SysConfig
en: Defines all the languages that are available to the application. Specify only English names of languages here.
hu: Meghatározza az összes olyan nyelvet, amelyek elérhetők az alkalmazásnak. A nyelveknek csak az angol neveit adja meg itt.

note: SysConfig
en: Defines all the languages that are available to the application. Specify only native names of languages here.
hu: Meghatározza az összes olyan nyelvet, amelyek elérhetők az alkalmazásnak. A nyelveknek csak az eredeti neveit adja meg itt.

note: SysConfig
en: Defines all the parameters for the RefreshTime object in the customer preferences of the customer interface.
hu: Meghatározza a RefreshTime objektum összes paraméterét az ügyfélfelület ügyfél beállításaiban.

note: SysConfig
en: Defines all the parameters for the ShownTickets object in the customer preferences of the customer interface.
hu: Meghatározza a ShownTickets objektum összes paraméterét az ügyfélfelület ügyfél beállításaiban.

note: SysConfig
en: Defines all the parameters for this item in the customer preferences.
hu: Meghatározza ennek az elemnek az összes paraméterét az ügyfél beállításaiban.

note: SysConfig
en: Defines all the parameters for this item in the customer preferences. 'PasswordRegExp' allows to match passwords against a regular expression. Define the minimum number of characters using 'PasswordMinSize'. Define if at least 2 lowercase and 2 uppercase letter characters are needed by setting the appropriate option to '1'. 'PasswordMin2Characters' defines if the password needs to contain at least 2 letter characters (set to 0 or 1). 'PasswordNeedDigit' controls the need of at least 1 digit (set to 0 or 1 to control).
hu: Meghatározza az összes paramétert ehhez az elemhez az ügyfél beállításaiban. A „PasswordRegExp” lehetővé teszi a jelszavak illesztését egy reguláris kifejezéssel. A „PasswordMinSize” használatával meghatározható a karakterek legkisebb száma. A megfelelő beállítás „1”-re állításával meghatározható, hogy legalább 2 kisbetűs és 2 nagybetűs karakter szükséges. A „PasswordMin2Characters” azt határozza meg, hogy a jelszónak tartalmaznia kell legalább 2 betű karaktert (állítsa 0-ra vagy 1-re). A „PasswordNeedDigit” szabályozza a legalább 1 számjegy szükségét (állítsa 0-ra vagy 1-re a szabályzáshoz).

note: SysConfig
en: Defines all the parameters for this notification transport.
hu: Meghatározza az összes paramétert ehhez az értesítési átvitelhez.

note: SysConfig
en: Defines all the possible stats output formats.
hu: Meghatározza az összes lehetséges statisztikai kimeneti formátumot.

note: SysConfig
en: Defines an alternate URL, where the login link refers to.
hu: Egy alternatív URL-t határoz meg, amelyre a bejelentkezési hivatkozás mutat.

note: SysConfig
en: Defines an alternate URL, where the logout link refers to.
hu: Egy alternatív URL-t határoz meg, amelyre a kijelentkezési hivatkozás mutat.

note: SysConfig
en: Defines an alternate login URL for the customer panel..
hu: Egy alternatív bejelentkezési URL-t határoz meg az ügyfélpanelhez.

note: SysConfig
en: Defines an alternate logout URL for the customer panel.
hu: Egy alternatív kijelentkezési URL-t határoz meg az ügyfélpanelhez.

note: SysConfig
en: Defines an external link to the database of the customer (e.g. 'http://yourhost/customer.php?CID=[% Data.CustomerID %]' or '').
hu: Egy külső hivatkozást határoz meg az ügyfél adatbázisára (például „http://yourhost/customer.php?CID=[% Data.CustomerID %]” vagy „”).

note: SysConfig
en: Defines from which ticket attributes the agent can select the result order.
hu: Meghatározza, hogy mely jegyjellemzőkből választhatja ki az ügyintéző az eredmény rendezését.

note: SysConfig
en: Defines how the From field from the emails (sent from answers and email tickets) should look like.
hu: Meghatározza, hogy az e-mailek (válaszokból és e-mail jegyekből küldve) Feladó mezője hogyan nézzen ki.

note: SysConfig
en: Defines if a pre-sorting by priority should be done in the queue view.
hu: Meghatározza, hogy a prioritás szerinti előrendezés legyen kész a várólista nézetben.

note: SysConfig
en: Defines if a pre-sorting by priority should be done in the service view.
hu: Meghatározza, hogy a prioritás szerinti előrendezés legyen kész a szolgáltatás nézetben.

note: SysConfig
en: Defines if a ticket lock is required in the close ticket screen of the agent interface (if the ticket isn't locked yet, the ticket gets locked and the current agent will be set automatically as its owner).
hu: Meghatározza, hogy jegyzárolás szükséges az ügyintézői felület jegylezárás képernyőjén (ha a jegy még nincs zárolva, a jegy zárolva lesz, és az aktuális ügyintéző automatikusan beállításra kerül annak tulajdonosaként).

note: SysConfig
en: Defines if a ticket lock is required in the email outbound screen of the agent interface (if the ticket isn't locked yet, the ticket gets locked and the current agent will be set automatically as its owner).
hu: Meghatározza, hogy jegyzárolás szükséges az ügyintézői felület e-mail kimenő képernyőjén (ha a jegy még nincs zárolva, a jegy zárolva lesz, és az aktuális ügyintéző automatikusan beállításra kerül annak tulajdonosaként).

note: SysConfig
en: Defines if a ticket lock is required in the ticket bounce screen of the agent interface (if the ticket isn't locked yet, the ticket gets locked and the current agent will be set automatically as its owner).
hu: Meghatározza, hogy jegyzárolás szükséges az ügyintézői felület jegyvisszaküldés képernyőjén (ha a jegy még nincs zárolva, a jegy zárolva lesz, és az aktuális ügyintéző automatikusan beállításra kerül annak tulajdonosaként).

note: SysConfig
en: Defines if a ticket lock is required in the ticket compose screen of the agent interface (if the ticket isn't locked yet, the ticket gets locked and the current agent will be set automatically as its owner).
hu: Meghatározza, hogy jegyzárolás szükséges az ügyintézői felület jegyírás képernyőjén (ha a jegy még nincs zárolva, a jegy zárolva lesz, és az aktuális ügyintéző automatikusan beállításra kerül annak tulajdonosaként).

note: SysConfig
en: Defines if a ticket lock is required in the ticket forward screen of the agent interface (if the ticket isn't locked yet, the ticket gets locked and the current agent will be set automatically as its owner).
hu: Meghatározza, hogy jegyzárolás szükséges az ügyintézői felület jegytovábbítás képernyőjén (ha a jegy még nincs zárolva, a jegy zárolva lesz, és az aktuális ügyintéző automatikusan beállításra kerül annak tulajdonosaként).

note: SysConfig
en: Defines if a ticket lock is required in the ticket free text screen of the agent interface (if the ticket isn't locked yet, the ticket gets locked and the current agent will be set automatically as its owner).
hu: Meghatározza, hogy jegyzárolás szükséges az ügyintézői felület jegy szabad szöveg képernyőjén (ha a jegy még nincs zárolva, a jegy zárolva lesz, és az aktuális ügyintéző automatikusan beállításra kerül annak tulajdonosaként).

note: SysConfig
en: Defines if a ticket lock is required in the ticket merge screen of a zoomed ticket in the agent interface (if the ticket isn't locked yet, the ticket gets locked and the current agent will be set automatically as its owner).
hu: Meghatározza, hogy jegyzárolás szükséges a nagyított jegynek a jegyegyesítés képernyőjén az ügyintézői felületen (ha a jegy még nincs zárolva, a jegy zárolva lesz, és az aktuális ügyintéző automatikusan beállításra kerül annak tulajdonosaként).

note: SysConfig
en: Defines if a ticket lock is required in the ticket note screen of the agent interface (if the ticket isn't locked yet, the ticket gets locked and the current agent will be set automatically as its owner).
hu: Meghatározza, hogy jegyzárolás szükséges az ügyintézői felület jegyjegyzet képernyőjén (ha a jegy még nincs zárolva, a jegy zárolva lesz, és az aktuális ügyintéző automatikusan beállításra kerül annak tulajdonosaként).

note: SysConfig
en: Defines if a ticket lock is required in the ticket owner screen of a zoomed ticket in the agent interface (if the ticket isn't locked yet, the ticket gets locked and the current agent will be set automatically as its owner).
hu: Meghatározza, hogy jegyzárolás szükséges a nagyított jegynek a jegytulajdonos képernyőjén az ügyintézői felületen (ha a jegy még nincs zárolva, a jegy zárolva lesz, és az aktuális ügyintéző automatikusan beállításra kerül annak tulajdonosaként).

note: SysConfig
en: Defines if a ticket lock is required in the ticket pending screen of a zoomed ticket in the agent interface (if the ticket isn't locked yet, the ticket gets locked and the current agent will be set automatically as its owner).
hu: Meghatározza, hogy jegyzárolás szükséges a nagyított jegynek a jegyvárakozás képernyőjén az ügyintézői felületen (ha a jegy még nincs zárolva, a jegy zárolva lesz, és az aktuális ügyintéző automatikusan beállításra kerül annak tulajdonosaként).

note: SysConfig
en: Defines if a ticket lock is required in the ticket phone inbound screen of the agent interface (if the ticket isn't locked yet, the ticket gets locked and the current agent will be set automatically as its owner).
hu: Meghatározza, hogy jegyzárolás szükséges az ügyintézői felület jegy telefon bejövő képernyőjén (ha a jegy még nincs zárolva, a jegy zárolva lesz, és az aktuális ügyintéző automatikusan beállításra kerül annak tulajdonosaként).

note: SysConfig
en: Defines if a ticket lock is required in the ticket phone outbound screen of the agent interface (if the ticket isn't locked yet, the ticket gets locked and the current agent will be set automatically as its owner).
hu: Meghatározza, hogy jegyzárolás szükséges az ügyintézői felület jegy telefon kimenő képernyőjén (ha a jegy még nincs zárolva, a jegy zárolva lesz, és az aktuális ügyintéző automatikusan beállításra kerül annak tulajdonosaként).

note: SysConfig
en: Defines if a ticket lock is required in the ticket priority screen of a zoomed ticket in the agent interface (if the ticket isn't locked yet, the ticket gets locked and the current agent will be set automatically as its owner).
hu: Meghatározza, hogy jegyzárolás szükséges a nagyított jegynek a jegyprioritás képernyőjén az ügyintézői felületen (ha a jegy még nincs zárolva, a jegy zárolva lesz, és az aktuális ügyintéző automatikusan beállításra kerül annak tulajdonosaként).

note: SysConfig
en: Defines if a ticket lock is required in the ticket responsible screen of the agent interface (if the ticket isn't locked yet, the ticket gets locked and the current agent will be set automatically as its owner).
hu: Meghatározza, hogy jegyzárolás szükséges az ügyintézői felület jegyfelelős képernyőjén (ha a jegy még nincs zárolva, a jegy zárolva lesz, és az aktuális ügyintéző automatikusan beállításra kerül annak tulajdonosaként).

note: SysConfig
en: Defines if a ticket lock is required to change the customer of a ticket in the agent interface (if the ticket isn't locked yet, the ticket gets locked and the current agent will be set automatically as its owner).
hu: Meghatározza, hogy jegyzárolás szükséges a jegy ügyfelének módosításához az ügyintézői felületen (ha a jegy még nincs zárolva, a jegy zárolva lesz, és az aktuális ügyintéző automatikusan beállításra kerül annak tulajdonosaként).

note: SysConfig
en: Defines if agents should be allowed to login if they have no shared secret stored in their preferences and therefore are not using two-factor authentication.
hu: Meghatározza, hogy engedélyezni kell-e az ügyintézőknek a bejelentkezést, ha nincs megosztott titok eltárolva a beállításaikban, és következésképpen nem használnak kétlépcsős hitelesítést.

note: SysConfig
en: Defines if composed messages have to be spell checked in the agent interface.
hu: Meghatározza, hogy a megírt üzeneteken helyesírás-ellenőrzést kelljen végezni az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Defines if customers should be allowed to login if they have no shared secret stored in their preferences and therefore are not using two-factor authentication.
hu: Meghatározza, hogy engedélyezni kell-e az ügyfeleknek a bejelentkezést, ha nincs megosztott titok eltárolva a beállításaikban, és következésképpen nem használnak kétlépcsős hitelesítést.

note: SysConfig
en: Defines if the enhanced mode should be used (enables use of table, replace, subscript, superscript, paste from word, etc.) in customer interface.
hu: Meghatározza, hogy a bővített módot kell használni (táblázat, csere, alsó index, felső index, beillesztés Wordből, stb. használatát engedélyezi) az ügyfélfelületen.

note: SysConfig
en: Defines if the enhanced mode should be used (enables use of table, replace, subscript, superscript, paste from word, etc.).
hu: Meghatározza, hogy a bővített módot kell használni (táblázat, csere, alsó index, felső index, beillesztés Wordből, stb. használatát engedélyezi).

note: SysConfig
en: Defines if the previously valid token should be accepted for authentication. This is slightly less secure but gives users 30 seconds more time to enter their one-time password.
hu: Meghatározza, hogy az előző érvényes tokent el kell-e fogadni a hitelesítésnél. Ez valamivel kevésbé biztonságos, de 30 másodperccel több időt ad a felhasználóknak az egyszer használatos jelszavuk beírásához.

note: SysConfig
en: Defines if the values for filters should be retrieved from all available tickets. If set to "Yes", only values which are actually used in any ticket will be available for filtering. Please note: The list of customers will always be retrieved like this.
hu: Meghatározza, hogy a szűrők értékeit le kell-e kérni az összes elérhető jegyből. Ha „Igen” értékre van állítva, akkor csak azok az értékek lesznek elérhetők a szűréshez, amelyeket ténylegesen használnak valamelyik jegyben. Ne feledje: az ügyfelek listája mindig lekérése kerül ehhez hasonlóan.

note: SysConfig
en: Defines if time accounting is mandatory in the agent interface. If activated, a note must be entered for all ticket actions (no matter if the note itself is configured as active or is originally mandatory for the individual ticket action screen).
hu: Meghatározza, hogy az időelszámolás kötelező-e az ügyintézői felületen. Ha aktiválva van, akkor egy jegyzetet kell megadni minden jegyműveletnél (nem számít, hogy maga a jegyzet aktívként van-e beállítva, vagy eredetileg is kötelező az egyedüli jegyművelet képernyőnél).

note: SysConfig
en: Defines if time accounting must be set to all tickets in bulk action.
hu: Meghatározza, hogy az időelszámolást be kell állítani minden jegyre a tömeges műveletben.

note: SysConfig
en: Defines out of office message template. Two string parameters (%s) available: end date and number of days left.
hu: Meghatározza az irodán kívüli üzenet sablonját. Két szövegparaméter (%s) érhető el: a befejezési dátum és a hátralévő napok száma.

note: SysConfig
en: Defines queues that's tickets are used for displaying as calendar events.
hu: Várólistákat határoz meg, amely jegyei naptáreseményekként való megjelenítéshez vannak felhasználva.

note: SysConfig
en: Defines the IP regular expression for accessing the local repository. You need to enable this to have access to your local repository and the package::RepositoryList is required on the remote host.
hu: Az IP reguláris kifejezést határozza meg a helyi tárolóhoz való hozzáféréshez. Engedélyeznie kell ezt a helyi tárolóhoz való hozzáféréshez, továbbá a package::RepositoryList szükséges a távoli kiszolgálón.

note: SysConfig
en: Defines the URL CSS path.
hu: Meghatározza az URL CSS útvonalát.

note: SysConfig
en: Defines the URL base path of icons, CSS and Java Script.
hu: Meghatározza az URL alap útvonalát az ikonok, a CSS és a JavaScript eléréséhez.

note: SysConfig
en: Defines the URL image path of icons for navigation.
hu: Meghatározza az URL ikonok kép útvonalát a navigációhoz.

note: SysConfig
en: Defines the URL java script path.
hu: Meghatározza az URL JavaScript útvonalát.

note: SysConfig
en: Defines the URL rich text editor path.
hu: Meghatározza az URL RichText szerkesztő útvonalát.

note: SysConfig
en: Defines the address of a dedicated DNS server, if necessary, for the "CheckMXRecord" look-ups.
hu: Meghatározza egy dedikált DNS kiszolgáló címét, ha szükséges a „CheckMXRecord” keresésekhez.

note: SysConfig
en: Defines the agent preferences key where the shared secret key is stored.
hu: Meghatározza azt az ügyintéző beállítási kulcsot, ahol a megosztott titok kulcs tárolva van.

note: SysConfig
en: Defines the body text for notification mails sent to agents, about new password (after using this link the new password will be sent).
hu: Meghatározza az új jelszóval kapcsolatosan az ügyintézőknek küldött értesítési levelek törzsének szövegét (a hivatkozás használata után az új jelszó el lesz küldve).

note: SysConfig
en: Defines the body text for notification mails sent to agents, with token about new requested password (after using this link the new password will be sent).
hu: Meghatározza a kért új jelszóval kapcsolatosan a tokennel rendelkező ügyintézőknek küldött értesítési levelek törzsének szövegét (a hivatkozás használata után az új jelszó el lesz küldve).

note: SysConfig
en: Defines the body text for notification mails sent to customers, about new account.
hu: Meghatározza az új fiókkal kapcsolatosan az ügyfeleknek küldött értesítési levelek törzsének szövegét.

note: SysConfig
en: Defines the body text for notification mails sent to customers, about new password (after using this link the new password will be sent).
hu: Meghatározza az új jelszóval kapcsolatosan az ügyfeleknek küldött értesítési levelek törzsének szövegét (a hivatkozás használata után az új jelszó el lesz küldve).

note: SysConfig
en: Defines the body text for notification mails sent to customers, with token about new requested password (after using this link the new password will be sent).
hu: Meghatározza a kért új jelszóval kapcsolatosan a tokennel rendelkező ügyfeleknek küldött értesítési levelek törzsének szövegét (a hivatkozás használata után az új jelszó el lesz küldve).

note: SysConfig
en: Defines the body text for rejected emails.
hu: Meghatározza az elutasított levelek törzsének szövegét.

note: SysConfig
en: Defines the calendar width in percent. Default is 95%.
hu: Meghatározza a naptár szélességét százalékosan. Az alapértelmezett 95%.

note: SysConfig
en: Defines the cluster node identifier. This is only used in cluster configurations where there is more than one OTRS frontend system. Note: only values from 1 to 99 are allowed.
hu: Meghatározza a fürtözött rendszer csomópontjának azonosítóját. Ez csak az olyan fürtözött rendszer beállításaiban van használva, ahol egynél több OTRS előtétprogram rendszer is van. Megjegyzés: csak 1 és 99 közötti értékek engedélyezettek.

note: SysConfig
en: Defines the column to store the keys for the preferences table.
hu: Meghatározza az oszlopot a kulcsok tárolásához a beállítások táblánál.

note: SysConfig
en: Defines the config options for the autocompletion feature.
hu: Meghatározza a beállítási lehetőségeket az automatikus kiegészítés funkcióhoz.

note: SysConfig
en: Defines the config parameters of this item, to be shown in the preferences view.
hu: Meghatározza ennek az elemnek a beállítási paramétereit, amelyek a beállítások nézetben jelennek meg.

note: SysConfig
en: Defines the config parameters of this item, to be shown in the preferences view. 'PasswordRegExp' allows to match passwords against a regular expression. Define the minimum number of characters using 'PasswordMinSize'. Define if at least 2 lowercase and 2 uppercase letter characters are needed by setting the appropriate option to '1'. 'PasswordMin2Characters' defines if the password needs to contain at least 2 letter characters (set to 0 or 1). 'PasswordNeedDigit' controls the need of at least 1 digit (set to 0 or 1 to control). 'PasswordMaxLoginFailed' allows to set an agent to invalid-temporarily if max failed logins reached.
hu: Meghatározza ennek az elemnek a beállítási paramétereit a beállítások nézetben történő megjelenítéshez. A „PasswordRegExp” lehetővé teszi a jelszavak illesztését egy reguláris kifejezéssel. A „PasswordMinSize” használatával meghatározható a karakterek legkisebb száma. A megfelelő beállítás „1”-re állításával meghatározható, hogy legalább 2 kisbetűs és 2 nagybetűs karakter szükséges. A „PasswordMin2Characters” azt határozza meg, hogy a jelszónak tartalmaznia kell legalább 2 betű karaktert (állítsa 0-ra vagy 1-re). A „PasswordNeedDigit” szabályozza a legalább 1 számjegy szükségét (állítsa 0-ra vagy 1-re a szabályzáshoz). A „PasswordMaxLoginFailed” lehetővé teszi egy ügyintéző átmenetileg érvénytelenre állítását, ha a maximális sikertelen bejelentkezést elérte.

note: SysConfig
en: Defines the config parameters of this item, to be shown in the preferences view. Take care to maintain the dictionaries installed in the system in the data section.
hu: Meghatározza ennek az elemnek a beállítási paramétereit, amelyek a beállítások nézetben jelennek meg. Ügyeljen a rendszerre telepített szótárak karbantartására az adatok szakaszban.

note: SysConfig
en: Defines the connections for http/ftp, via a proxy.
hu: Meghatározza a proxyn keresztüli HTTP/FTP kapcsolatokat.

note: SysConfig
en: Defines the customer preferences key where the shared secret key is stored.
hu: Meghatározza azt az ügyfél beállítási kulcsot, ahol a megosztott titok kulcs tárolva van.

note: SysConfig
en: Defines the date input format used in forms (option or input fields).
hu: Meghatározza az űrlapokon használt adatok beviteli formátumát (választás vagy beviteli mező).

note: SysConfig
en: Defines the default CSS used in rich text editors.
hu: Meghatározza a RichText szerkesztőkben használt alapértelmezett CSS-t.

note: SysConfig
en: Defines the default auto response type of the article for this operation.
hu: Meghatározza a bejegyzés alapértelmezett automatikus válasz típusát ehhez a művelethez.

note: SysConfig
en: Defines the default body of a note in the ticket free text screen of the agent interface.
hu: Meghatározza egy jegyzet alapértelmezett törzsét az ügyintézői felület jegy szabad szöveg képernyőjén.

note: SysConfig
en: Defines the default front-end (HTML) theme to be used by the agents and customers. If you like, you can add your own theme. Please refer the administrator manual located at http://otrs.github.io/doc/.
hu: Meghatározza az ügyintézők és az ügyfelek által használt alapértelmezett előtétprogram (HTML) témáját. Ha szeretné, hozzáadhatja a saját témáját. Nézze meg a http://otrs.github.io/doc/ címen elérhető adminisztrátori kézikönyvet.

note: SysConfig
en: Defines the default front-end language. All the possible values are determined by the available language files on the system (see the next setting).
hu: Meghatározza az előtétprogram alapértelmezett nyelvét. Az összes lehetséges értéket a rendszeren lévő elérhető nyelvi fájlok határozzák meg.

note: SysConfig
en: Defines the default history type in the customer interface.
hu: Meghatározza az alapértelmezett előzménytípust az ügyfélfelületen.

note: SysConfig
en: Defines the default maximum number of X-axis attributes for the time scale.
hu: Meghatározza az X-tengely jellemzőinek az alapértelmezett legnagyobb számát az időskálánál.

note: SysConfig
en: Defines the default maximum number of statistics per page on the overview screen.
hu: Meghatározza a statisztikák oldalankénti alapértelmezett legnagyobb számát az áttekintő képernyőn.

note: SysConfig
en: Defines the default next state for a ticket after customer follow-up in the customer interface.
hu: Meghatározza egy jegy alapértelmezett következő állapotát az ügyfél követése után az ügyfélfelületen.

note: SysConfig
en: Defines the default next state of a ticket after adding a note, in the close ticket screen of the agent interface.
hu: Meghatározza egy jegy alapértelmezett következő állapotát egy jegyzet hozzáadása után az ügyintézői felület jegy lezárása képernyőjén.

note: SysConfig
en: Defines the default next state of a ticket after adding a note, in the ticket bulk screen of the agent interface.
hu: Meghatározza egy jegy alapértelmezett következő állapotát egy jegyzet hozzáadása után az ügyintézői felület tömeges jegy képernyőjén.

note: SysConfig
en: Defines the default next state of a ticket after adding a note, in the ticket free text screen of the agent interface.
hu: Meghatározza egy jegy alapértelmezett következő állapotát egy jegyzet hozzáadása után az ügyintézői felület jegy szabad szöveg képernyőjén.

note: SysConfig
en: Defines the default next state of a ticket after adding a note, in the ticket note screen of the agent interface.
hu: Meghatározza egy jegy alapértelmezett következő állapotát egy jegyzet hozzáadása után az ügyintézői felület jegyjegyzet képernyőjén.

note: SysConfig
en: Defines the default next state of a ticket after adding a note, in the ticket owner screen of a zoomed ticket in the agent interface.
hu: Meghatározza egy jegy alapértelmezett következő állapotát egy jegyzet hozzáadása után a nagyított jegynek a jegytulajdonos képernyőjén az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Defines the default next state of a ticket after adding a note, in the ticket pending screen of a zoomed ticket in the agent interface.
hu: Meghatározza egy jegy alapértelmezett következő állapotát egy jegyzet hozzáadása után a nagyított jegy várakozó jegy képernyőjén az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Defines the default next state of a ticket after adding a note, in the ticket priority screen of a zoomed ticket in the agent interface.
hu: Meghatározza egy jegy alapértelmezett következő állapotát egy jegyzet hozzáadása után a nagyított jegynek a jegyprioritás képernyőjén az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Defines the default next state of a ticket after adding a note, in the ticket responsible screen of the agent interface.
hu: Meghatározza egy jegy alapértelmezett következő állapotát egy jegyzet hozzáadása után az ügyintézői felület jegyfelelős képernyőjén.

note: SysConfig
en: Defines the default next state of a ticket after being bounced, in the ticket bounce screen of the agent interface.
hu: Meghatározza egy jegy alapértelmezett következő állapotát a visszaküldés után az ügyintézői felület jegyvisszaküldés képernyőjén.

note: SysConfig
en: Defines the default next state of a ticket after being forwarded, in the ticket forward screen of the agent interface.
hu: Meghatározza egy jegy alapértelmezett következő állapotát a továbbítás után az ügyintézői felület jegytovábbítás képernyőjén.

note: SysConfig
en: Defines the default next state of a ticket after the message has been sent, in the email outbound screen of the agent interface.
hu: Meghatározza egy jegy alapértelmezett következő állapotát az üzenet elküldése után az ügyintézői felület e-mail kimenő képernyőjén.

note: SysConfig
en: Defines the default next state of a ticket if it is composed / answered in the ticket compose screen of the agent interface.
hu: Meghatározza egy jegy alapértelmezett következő állapotát, ha azt megírták / megválaszolták az ügyintézői felület jegyírás képernyőjén.

note: SysConfig
en: Defines the default note body text for phone tickets in the ticket phone inbound screen of the agent interface.
hu: Meghatározza a telefonos jegyek alapértelmezett jegyzet törzsét az ügyintézői felület jegy telefon bejövő képernyőjén.

note: SysConfig
en: Defines the default note body text for phone tickets in the ticket phone outbound screen of the agent interface.
hu: Meghatározza a telefonos jegyek alapértelmezett jegyzet törzsét az ügyintézői felület jegy telefon kimenő képernyőjén.

note: SysConfig
en: Defines the default priority of follow-up customer tickets in the ticket zoom screen in the customer interface.
hu: Meghatározza a követő ügyféljegyek alapértelmezett prioritását a jegynagyítás képernyőn az ügyfélfelületen.

note: SysConfig
en: Defines the default priority of new customer tickets in the customer interface.
hu: Meghatározza az új ügyféljegyek alapértelmezett prioritását az ügyfélfelületen.

note: SysConfig
en: Defines the default priority of new tickets.
hu: Meghatározza az új jegyek alapértelmezett prioritását.

note: SysConfig
en: Defines the default queue for new customer tickets in the customer interface.
hu: Meghatározza az új ügyféljegyek alapértelmezett várólistáját az ügyfélfelületen.

note: SysConfig
en: Defines the default selection at the drop down menu for dynamic objects (Form: Common Specification).
hu: Meghatározza a legördülő menü alapértelmezett kijelölését a dinamikus objektumokhoz (Űrlap: közös specifikáció).

note: SysConfig
en: Defines the default selection at the drop down menu for permissions (Form: Common Specification).
hu: Meghatározza a legördülő menü alapértelmezett kijelölését a jogosultságokhoz (Űrlap: közös specifikáció).

note: SysConfig
en: Defines the default selection at the drop down menu for stats format (Form: Common Specification). Please insert the format key (see Stats::Format).
hu: Meghatározza a legördülő menü alapértelmezett kijelölését a statisztika formátumokhoz (Űrlap: közös specifikáció). Szúrja be a formátum kulcsot (lásd: Stats::Format).

note: SysConfig
en: Defines the default sender type for phone tickets in the ticket phone inbound screen of the agent interface.
hu: Meghatározza a telefonos jegyek alapértelmezett küldőtípusát az ügyintézői felület jegy telefon bejövő képernyőjén.

note: SysConfig
en: Defines the default sender type for phone tickets in the ticket phone outbound screen of the agent interface.
hu: Meghatározza a telefonos jegyek alapértelmezett küldőtípusát az ügyintézői felület jegy telefon kimenő képernyőjén.

note: SysConfig
en: Defines the default sender type for tickets in the ticket zoom screen of the customer interface.
hu: Meghatározza a jegyek alapértelmezett küldőtípusát az ügyfélfelület jegynagyítás képernyőjén.

note: SysConfig
en: Defines the default shown ticket search attribute for ticket search screen (AllTickets/ArchivedTickets/NotArchivedTickets).
hu: Meghatározza az alapértelmezetten megjelenített jegykeresési jellemzőket a jegykeresés képernyőnél (AllTickets/ArchivedTickets/NotArchivedTickets).

note: SysConfig
en: Defines the default shown ticket search attribute for ticket search screen.
hu: Meghatározza az alapértelmezetten megjelenített jegykeresési jellemzőket a jegykeresés képernyőnél.

note: SysConfig
en: Defines the default shown ticket search attribute for ticket search screen. Example: "Key" must have the name of the Dynamic Field in this case 'X', "Content" must have the value of the Dynamic Field depending on the Dynamic Field type,  Text: 'a text', Dropdown: '1', Date/Time: 'Search_DynamicField_XTimeSlotStartYear=1974; Search_DynamicField_XTimeSlotStartMonth=01; Search_DynamicField_XTimeSlotStartDay=26; Search_DynamicField_XTimeSlotStartHour=00; Search_DynamicField_XTimeSlotStartMinute=00; Search_DynamicField_XTimeSlotStartSecond=00; Search_DynamicField_XTimeSlotStopYear=2013; Search_DynamicField_XTimeSlotStopMonth=01; Search_DynamicField_XTimeSlotStopDay=26; Search_DynamicField_XTimeSlotStopHour=23; Search_DynamicField_XTimeSlotStopMinute=59; Search_DynamicField_XTimeSlotStopSecond=59;' and or 'Search_DynamicField_XTimePointFormat=week; Search_DynamicField_XTimePointStart=Before; Search_DynamicField_XTimePointValue=7';.
hu: Meghatározza az alapértelmezetten megjelenített jegy keresési attribútumát a jegykeresés képernyőnél. Például: a „Kulcs” értékének jelen esetben a dinamikus mező „X” nevének kell lennie, a „Tartalom” értékének a dinamikus mező típusától függően a dinamikus mező értékének kell lennie, a szöveg: „egy szöveg”, a lenyíló: „1”, a dátum és idő: „Search_DynamicField_XTimeSlotStartYear=1974; Search_DynamicField_XTimeSlotStartMonth=01; Search_DynamicField_XTimeSlotStartDay=26; Search_DynamicField_XTimeSlotStartHour=00; Search_DynamicField_XTimeSlotStartMinute=00; Search_DynamicField_XTimeSlotStartSecond=00; Search_DynamicField_XTimeSlotStopYear=2013; Search_DynamicField_XTimeSlotStopMonth=01; Search_DynamicField_XTimeSlotStopDay=26; Search_DynamicField_XTimeSlotStopHour=23; Search_DynamicField_XTimeSlotStopMinute=59; Search_DynamicField_XTimeSlotStopSecond=59;” és vagy „Search_DynamicField_XTimePointFormat=week; Search_DynamicField_XTimePointStart=Before; Search_DynamicField_XTimePointValue=7”;.

note: SysConfig
en: Defines the default sort criteria for all queues displayed in the queue view.
hu: Meghatározza az alapértelmezett rendezési feltételt a várólista nézetben megjelenített összes várólistánál.

note: SysConfig
en: Defines the default sort criteria for all services displayed in the service view.
hu: Meghatározza az alapértelmezett rendezési feltételt a szolgáltatás nézetben megjelenített összes szolgáltatásnál.

note: SysConfig
en: Defines the default sort order for all queues in the queue view, after priority sort.
hu: Meghatározza az alapértelmezett rendezési sorrendet a várólista nézetben lévő összes várólistánál a prioritás rendezés után.

note: SysConfig
en: Defines the default sort order for all services in the service view, after priority sort.
hu: Meghatározza az alapértelmezett rendezési sorrendet a szolgáltatás nézetben lévő összes szolgáltatásnál a prioritás rendezés után.

note: SysConfig
en: Defines the default spell checker dictionary.
hu: Meghatározza az alapértelmezett helyesírás-ellenőrző szótárat.

note: SysConfig
en: Defines the default state of new customer tickets in the customer interface.
hu: Meghatározza az új ügyféljegyek alapértelmezett állapotát az ügyfélfelületen.

note: SysConfig
en: Defines the default state of new tickets.
hu: Meghatározza az új jegyek alapértelmezett állapotát.

note: SysConfig
en: Defines the default subject for phone tickets in the ticket phone inbound screen of the agent interface.
hu: Meghatározza a telefonos jegyek alapértelmezett tárgyát az ügyintézői felület jegy telefon bejövő képernyőjén.

note: SysConfig
en: Defines the default subject for phone tickets in the ticket phone outbound screen of the agent interface.
hu: Meghatározza a telefonos jegyek alapértelmezett tárgyát az ügyintézői felület jegy telefon kimenő képernyőjén.

note: SysConfig
en: Defines the default subject of a note in the ticket free text screen of the agent interface.
hu: Meghatározza egy jegyzet alapértelmezett tárgyát az ügyintézői felület jegy szabad szöveg képernyőjén.

note: SysConfig
en: Defines the default the number of seconds (from current time) to re-schedule a generic interface failed task.
hu: Meghatározza az alapértelmezett másodpercek számát (a jelenlegi időtől) egy általános felület sikertelen feladatának újraütemezéséhez.

note: SysConfig
en: Defines the default ticket attribute for ticket sorting in a ticket search of the customer interface.
hu: Meghatározza az alapértelmezett jegyjellemzőt a jegyrendezéshez az ügyfélfelület jegykeresésében.

note: SysConfig
en: Defines the default ticket attribute for ticket sorting in the escalation view of the agent interface.
hu: Meghatározza az alapértelmezett jegyjellemzőt a jegyrendezéshez az ügyintézői felület eszkalációs nézetében.

note: SysConfig
en: Defines the default ticket attribute for ticket sorting in the locked ticket view of the agent interface.
hu: Meghatározza az alapértelmezett jegyjellemzőt a jegyrendezéshez az ügyintézői felület zárolt jegy nézetében.

note: SysConfig
en: Defines the default ticket attribute for ticket sorting in the responsible view of the agent interface.
hu: Meghatározza az alapértelmezett jegyjellemzőt a jegyrendezéshez az ügyintézői felület felelős nézetében.

note: SysConfig
en: Defines the default ticket attribute for ticket sorting in the status view of the agent interface.
hu: Meghatározza az alapértelmezett jegyjellemzőt a jegyrendezéshez az ügyintézői felület állapot nézetében.

note: SysConfig
en: Defines the default ticket attribute for ticket sorting in the watch view of the agent interface.
hu: Meghatározza az alapértelmezett jegyjellemzőt a jegyrendezéshez az ügyintézői felület megfigyelés nézetében.

note: SysConfig
en: Defines the default ticket attribute for ticket sorting of the ticket search result of the agent interface.
hu: Meghatározza az alapértelmezett jegyjellemzőt az ügyintézői felület jegykeresési eredményének jegyrendezéséhez.

note: SysConfig
en: Defines the default ticket attribute for ticket sorting of the ticket search result of this operation.
hu: Meghatározza az alapértelmezett jegyjellemzőt ezen művelet jegykeresési eredményének jegyrendezéséhez.

note: SysConfig
en: Defines the default ticket bounced notification for customer/sender in the ticket bounce screen of the agent interface.
hu: Meghatározza az ügyfél/küldő alapértelmezett jegyvisszaküldési értesítését az ügyintézői felület jegyvisszaküldés képernyőjén.

note: SysConfig
en: Defines the default ticket next state after adding a phone note in the ticket phone inbound screen of the agent interface.
hu: Meghatározza egy jegy alapértelmezett következő állapotát egy telefonos jegyzet hozzáadása után az ügyintézői felület jegy telefon bejövő képernyőjén.

note: SysConfig
en: Defines the default ticket next state after adding a phone note in the ticket phone outbound screen of the agent interface.
hu: Meghatározza egy jegy alapértelmezett következő állapotát egy telefonos jegyzet hozzáadása után az ügyintézői felület jegy telefon kimenő képernyőjén.

note: SysConfig
en: Defines the default ticket order (after priority sort) in the escalation view of the agent interface. Up: oldest on top. Down: latest on top.
hu: Meghatározza az alapértelmezett jegysorrendet (a prioritás rendezés után) az ügyintézői felület eszkalációs nézetében. Fel: legrégebbi felülre. Le: legutolsó felülre.

note: SysConfig
en: Defines the default ticket order (after priority sort) in the status view of the agent interface. Up: oldest on top. Down: latest on top.
hu: Meghatározza az alapértelmezett jegysorrendet (a prioritás rendezés után) az ügyintézői felület állapot nézetében. Fel: legrégebbi felülre. Le: legutolsó felülre.

note: SysConfig
en: Defines the default ticket order in the responsible view of the agent interface. Up: oldest on top. Down: latest on top.
hu: Meghatározza az alapértelmezett jegysorrendet az ügyintézői felület felelős nézetében. Fel: legrégebbi felülre. Le: legutolsó felülre.

note: SysConfig
en: Defines the default ticket order in the ticket locked view of the agent interface. Up: oldest on top. Down: latest on top.
hu: Meghatározza az alapértelmezett jegysorrendet az ügyintézői felület jegyzárolás nézetében. Fel: legrégebbi felülre. Le: legutolsó felülre.

note: SysConfig
en: Defines the default ticket order in the ticket search result of the agent interface. Up: oldest on top. Down: latest on top.
hu: Meghatározza az alapértelmezett jegysorrendet az ügyintézői felület jegykeresési eredményében. Fel: legrégebbi felülre. Le: legutolsó felülre.

note: SysConfig
en: Defines the default ticket order in the ticket search result of the this operation. Up: oldest on top. Down: latest on top.
hu: Meghatározza az alapértelmezett jegysorrendet ezen művelet jegykeresési eredményében. Fel: legrégebbi felülre. Le: legutolsó felülre.

note: SysConfig
en: Defines the default ticket order in the watch view of the agent interface. Up: oldest on top. Down: latest on top.
hu: Meghatározza az alapértelmezett jegysorrendet az ügyintézői felület megfigyelés nézetében. Fel: legrégebbi felülre. Le: legutolsó felülre.

note: SysConfig
en: Defines the default ticket order of a search result in the customer interface. Up: oldest on top. Down: latest on top.
hu: Meghatározza egy keresési eredmény alapértelmezett jegysorrendjét az ügyfélfelületen. Fel: legrégebbi felülre. Le: legutolsó felülre.

note: SysConfig
en: Defines the default ticket priority in the close ticket screen of the agent interface.
hu: Meghatározza az alapértelmezett jegyprioritást az ügyintézői felület jegylezárás képernyőjén.

note: SysConfig
en: Defines the default ticket priority in the ticket bulk screen of the agent interface.
hu: Meghatározza az alapértelmezett jegyprioritást az ügyintézői felület jegy tömeges képernyőjén.

note: SysConfig
en: Defines the default ticket priority in the ticket free text screen of the agent interface.
hu: Meghatározza az alapértelmezett jegyprioritást az ügyintézői felület jegy szabad szöveg képernyőjén.

note: SysConfig
en: Defines the default ticket priority in the ticket note screen of the agent interface.
hu: Meghatározza az alapértelmezett jegyprioritást az ügyintézői felület jegyjegyzet képernyőjén.

note: SysConfig
en: Defines the default ticket priority in the ticket owner screen of a zoomed ticket in the agent interface.
hu: Meghatározza az alapértelmezett jegyprioritást egy nagyított jegynek a jegytulajdonos képernyőjén az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Defines the default ticket priority in the ticket pending screen of a zoomed ticket in the agent interface.
hu: Meghatározza az alapértelmezett jegyprioritást egy nagyított jegynek a várakozó jegy képernyőjén az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Defines the default ticket priority in the ticket priority screen of a zoomed ticket in the agent interface.
hu: Meghatározza az alapértelmezett jegyprioritást egy nagyított jegynek a jegyprioritás képernyőjén az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Defines the default ticket priority in the ticket responsible screen of the agent interface.
hu: Meghatározza az alapértelmezett jegyprioritást az ügyintézői felület jegyfelelős képernyőjén.

note: SysConfig
en: Defines the default ticket type for new customer tickets in the customer interface.
hu: Meghatározza az alapértelmezett jegytípust az új ügyféljegyekhez az ügyfélfelületen.

note: SysConfig
en: Defines the default ticket type.
hu: Meghatározza az alapértelmezett jegytípust.

note: SysConfig
en: Defines the default type for article in the customer interface.
hu: Meghatározza a bejegyzés alapértelmezett típusát az ügyfélfelületen.

note: SysConfig
en: Defines the default type of forwarded message in the ticket forward screen of the agent interface.
hu: Meghatározza a továbbított üzenet alapértelmezett típusát az ügyintézői felület jegytovábbítás képernyőjén.

note: SysConfig
en: Defines the default type of the article for this operation.
hu: Meghatározza a bejegyzés alapértelmezett típusát ennél a műveletnél.

note: SysConfig
en: Defines the default type of the message in the email outbound screen of the agent interface.
hu: Meghatározza az üzenet alapértelmezett típusát az ügyintézői felület e-mail kimenő képernyőjén.

note: SysConfig
en: Defines the default type of the note in the close ticket screen of the agent interface.
hu: Meghatározza a jegyzet alapértelmezett típusát az ügyintézői felület jegylezárás képernyőjén.

note: SysConfig
en: Defines the default type of the note in the ticket bulk screen of the agent interface.
hu: Meghatározza a jegyzet alapértelmezett típusát az ügyintézői felület jegy tömeges képernyőjén.

note: SysConfig
en: Defines the default type of the note in the ticket free text screen of the agent interface.
hu: Meghatározza a jegyzet alapértelmezett típusát az ügyintézői felület jegy szabad szöveg képernyőjén.

note: SysConfig
en: Defines the default type of the note in the ticket note screen of the agent interface.
hu: Meghatározza a jegyzet alapértelmezett típusát az ügyintézői felület jegyjegyzet képernyőjén.

note: SysConfig
en: Defines the default type of the note in the ticket owner screen of a zoomed ticket in the agent interface.
hu: Meghatározza a jegyzet alapértelmezett típusát egy nagyított jegynek a jegytulajdonos képernyőjén az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Defines the default type of the note in the ticket pending screen of a zoomed ticket in the agent interface.
hu: Meghatározza a jegyzet alapértelmezett típusát egy nagyított jegynek a várakozó jegy képernyőjén az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Defines the default type of the note in the ticket phone inbound screen of the agent interface.
hu: Meghatározza a jegyzet alapértelmezett típusát az ügyintézői felület jegy telefon bejövő képernyőjén.

note: SysConfig
en: Defines the default type of the note in the ticket phone outbound screen of the agent interface.
hu: Meghatározza a jegyzet alapértelmezett típusát az ügyintézői felület jegy telefon kimenő képernyőjén.

note: SysConfig
en: Defines the default type of the note in the ticket priority screen of a zoomed ticket in the agent interface.
hu: Meghatározza a jegyzet alapértelmezett típusát egy nagyított jegynek a jegyprioritás képernyőjén az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Defines the default type of the note in the ticket responsible screen of the agent interface.
hu: Meghatározza a jegyzet alapértelmezett típusát az ügyintézői felület jegyfelelős képernyőjén.

note: SysConfig
en: Defines the default type of the note in the ticket zoom screen of the customer interface.
hu: Meghatározza a jegyzet alapértelmezett típusát az ügyfélfelület jegynagyítás képernyőjén.

note: SysConfig
en: Defines the default used Frontend-Module if no Action parameter given in the url on the agent interface.
hu: Meghatározza az alapértelmezetten használt előtétprogram-modult, ha nincs művelet paraméter megadva az URL-ben az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Defines the default used Frontend-Module if no Action parameter given in the url on the customer interface.
hu: Meghatározza az alapértelmezetten használt előtétprogram-modult, ha nincs művelet paraméter megadva az URL-ben az ügyfélfelületen.

note: SysConfig
en: Defines the default value for the action parameter for the public frontend. The action parameter is used in the scripts of the system.
hu: Meghatározza a nyilvános előtétprogram művelet paraméterének alapértelmezett értékét. Ezt a művelet paramétert használják a rendszer parancsfájljaiban.

note: SysConfig
en: Defines the default viewable sender types of a ticket (default: customer).
hu: Meghatározza egy jegy alapértelmezett megtekinthető küldő típusait (alapértelmezett: ügyfél).

note: SysConfig
en: Defines the dynamic fields that are used for displaying on calendar events.
hu: Meghatározza azokat a műveleti mezőket, amelyeket naptáresemények megjelenítéséhez használnak.

note: SysConfig
en: Defines the fall-back path to open fetchmail binary. Note: The name of the binary needs to be 'fetchmail', if it is different please use a symbolic link.
hu: Meghatározza a tartalék útvonalat a fetchmail bináris megnyitásához. Megjegyzés: a bináris neve csak „fetchmail” lehet, ha ettől eltérő, akkor használjon szimbolikus linket.

note: SysConfig
en: Defines the filter that processes the text in the articles, in order to highlight URLs.
hu: Meghatározza azokat a szűrőket, amelyek feldolgozzák a bejegyzésekben lévő szöveget az URL-ek kiemelése érdekében.

note: SysConfig
en: Defines the format of responses in the ticket compose screen of the agent interface ([% Data.OrigFrom | html %] is From 1:1, [% Data.OrigFromName | html %] is only realname of From).
hu: Meghatározza a válaszok formátumát az ügyintézői felület jegyírás képernyőjén ([% Data.OrigFrom | html %] = feladó 1:1, [% Data.OrigFromName | html %] csak a feladó valódi neve).

note: SysConfig
en: Defines the fully qualified domain name of the system. This setting is used as a variable, OTRS_CONFIG_FQDN which is found in all forms of messaging used by the application, to build links to the tickets within your system.
hu: Meghatározza a rendszer teljes képzésű tartománynevét. Ezt a beállítást az OTRS_CONFIG_FQDN változójaként használják, amely az alkalmazás által használt üzenetküldés összes űrlapján megtalálható a jegyekre mutató hivatkozások készítéséhez a rendszeren belül.

note: SysConfig
en: Defines the groups every customer user will be in (if CustomerGroupSupport is enabled and you don't want to manage every user for these groups).
hu: Meghatározza azokat a csoportokat, amelyekbe minden ügyfél-felhasználó be fog kerülni (ha a CustomerGroupSupport engedélyezve van, és nem szeretne minden felhasználót kezelni ezeknél a csoportoknál).

note: SysConfig
en: Defines the height for the rich text editor component for this screen. Enter number (pixels) or percent value (relative).
hu: Meghatározza a RichText szerkesztő komponens magasságát ennél a képernyőnél. Szám (képpont) vagy százalék (relatív) értéket adjon meg.

note: SysConfig
en: Defines the height for the rich text editor component. Enter number (pixels) or percent value (relative).
hu: Meghatározza a RichText szerkesztő komponens magasságát. Szám (képpont) vagy százalék (relatív) értéket adjon meg.

note: SysConfig
en: Defines the history comment for the close ticket screen action, which gets used for ticket history in the agent interface.
hu: Meghatározza az előzmények megjegyzést a jegylezárás képernyő művelethez, amelyet a jegy előzményeinél szoktak használni az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Defines the history comment for the email ticket screen action, which gets used for ticket history in the agent interface.
hu: Meghatározza az előzmények megjegyzést az e-mail jegy képernyő művelethez, amelyet a jegy előzményeinél szoktak használni az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Defines the history comment for the phone ticket screen action, which gets used for ticket history in the agent interface.
hu: Meghatározza az előzmények megjegyzést a telefonos jegy képernyő művelethez, amelyet a jegy előzményeinél szoktak használni az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Defines the history comment for the ticket free text screen action, which gets used for ticket history.
hu: Meghatározza az előzmények megjegyzést a jegy szabad szöveg képernyő művelethez, amelyet a jegy előzményeinél szoktak használni.

note: SysConfig
en: Defines the history comment for the ticket note screen action, which gets used for ticket history in the agent interface.
hu: Meghatározza az előzmények megjegyzést a jegyjegyzet képernyő művelethez, amelyet a jegy előzményeinél szoktak használni az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Defines the history comment for the ticket owner screen action, which gets used for ticket history in the agent interface.
hu: Meghatározza az előzmények megjegyzést a jegytulajdonos képernyő művelethez, amelyet a jegy előzményeinél szoktak használni az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Defines the history comment for the ticket pending screen action, which gets used for ticket history in the agent interface.
hu: Meghatározza az előzmények megjegyzést a várakozó jegy képernyő művelethez, amelyet a jegy előzményeinél szoktak használni az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Defines the history comment for the ticket phone inbound screen action, which gets used for ticket history in the agent interface.
hu: Meghatározza az előzmények megjegyzést a jegy telefon bejövő képernyő művelethez, amelyet a jegy előzményeinél szoktak használni az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Defines the history comment for the ticket phone outbound screen action, which gets used for ticket history in the agent interface.
hu: Meghatározza az előzmények megjegyzést a jegy telefon kimenő képernyő művelethez, amelyet a jegy előzményeinél szoktak használni az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Defines the history comment for the ticket priority screen action, which gets used for ticket history in the agent interface.
hu: Meghatározza az előzmények megjegyzést a jegy prioritás képernyő művelethez, amelyet a jegy előzményeinél szoktak használni az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Defines the history comment for the ticket responsible screen action, which gets used for ticket history in the agent interface.
hu: Meghatározza az előzmények megjegyzést a jegyfelelős képernyő művelethez, amelyet a jegy előzményeinél szoktak használni az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Defines the history comment for the ticket zoom action, which gets used for ticket history in the customer interface.
hu: Meghatározza az előzmények megjegyzést a jegynagyítás művelethez, amelyet a jegy előzményeinél szoktak használni az ügyfélfelületen.

note: SysConfig
en: Defines the history comment for this operation, which gets used for ticket history in the agent interface.
hu: Meghatározza az előzmények megjegyzést ehhez a művelethez, amelyet a jegy előzményeinél szoktak használni az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Defines the history type for the close ticket screen action, which gets used for ticket history in the agent interface.
hu: Meghatározza az előzmények típusát a jegylezárás képernyő művelethez, amelyet a jegy előzményeinél szoktak használni az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Defines the history type for the email ticket screen action, which gets used for ticket history in the agent interface.
hu: Meghatározza az előzmények típusát az e-mail jegy képernyő művelethez, amelyet a jegy előzményeinél szoktak használni az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Defines the history type for the phone ticket screen action, which gets used for ticket history in the agent interface.
hu: Meghatározza az előzmények típusát a telefonos jegy képernyő művelethez, amelyet a jegy előzményeinél szoktak használni az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Defines the history type for the ticket free text screen action, which gets used for ticket history.
hu: Meghatározza az előzmények típusát a jegy szabad szöveg képernyő művelethez, amelyet a jegy előzményeinél szoktak használni.

note: SysConfig
en: Defines the history type for the ticket note screen action, which gets used for ticket history in the agent interface.
hu: Meghatározza az előzmények típusát a jegyjegyzet képernyő művelethez, amelyet a jegy előzményeinél szoktak használni az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Defines the history type for the ticket owner screen action, which gets used for ticket history in the agent interface.
hu: Meghatározza az előzmények típusát a jegytulajdonos képernyő művelethez, amelyet a jegy előzményeinél szoktak használni az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Defines the history type for the ticket pending screen action, which gets used for ticket history in the agent interface.
hu: Meghatározza az előzmények típusát a várakozó jegy képernyő művelethez, amelyet a jegy előzményeinél szoktak használni az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Defines the history type for the ticket phone inbound screen action, which gets used for ticket history in the agent interface.
hu: Meghatározza az előzmények típusát a jegy telefon bejövő képernyő művelethez, amelyet a jegy előzményeinél szoktak használni az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Defines the history type for the ticket phone outbound screen action, which gets used for ticket history in the agent interface.
hu: Meghatározza az előzmények típusát a jegy telefon kimenő képernyő művelethez, amelyet a jegy előzményeinél szoktak használni az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Defines the history type for the ticket priority screen action, which gets used for ticket history in the agent interface.
hu: Meghatározza az előzmények típusát a jegy prioritás képernyő művelethez, amelyet a jegy előzményeinél szoktak használni az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Defines the history type for the ticket responsible screen action, which gets used for ticket history in the agent interface.
hu: Meghatározza az előzmények típusát a jegy felelős képernyő művelethez, amelyet a jegy előzményeinél szoktak használni az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Defines the history type for the ticket zoom action, which gets used for ticket history in the customer interface.
hu: Meghatározza az előzmények típusát a jegynagyítás művelethez, amelyet a jegy előzményeinél szoktak használni az ügyfélfelületen.

note: SysConfig
en: Defines the history type for this operation, which gets used for ticket history in the agent interface.
hu: Meghatározza az előzmények típusát ehhez a művelethez, amelyet a jegy előzményeinél szoktak használni az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Defines the hours and week days of the indicated calendar, to count the working time.
hu: Meghatározza a jelzett naptár óráit és hétköznapjait a munkaidő számításához.

note: SysConfig
en: Defines the hours and week days to count the working time.
hu: Meghatározza az órákat és a hétköznapokat a munkaidő számításához.

note: SysConfig
en: Defines the key to be checked with Kernel::Modules::AgentInfo module. If this user preferences key is true, the message is accepted by the system.
hu: Meghatározza a Kernel::Modules::AgentInfo modullal ellenőrzendő kulcsot. Ha ez a felhasználói beállítás kulcs igaz, az üzenetet elfogadta a rendszer.

note: SysConfig
en: Defines the key to check with CustomerAccept. If this user preferences key is true, then the message is accepted by the system.
hu: Meghatározza a CustomerAccept által ellenőrzendő kulcsot. Ha ez a felhasználói beállítás kulcs igaz, akkor az üzenetet elfogadta a rendszer.

note: SysConfig
en: Defines the link type 'Normal'. If the source name and the target name contain the same value, the resulting link is a non-directional one; otherwise, the result is a directional link.
hu: Meghatározza a „Normál” típusú hivatkozást. Ha a forrás neve és a cél neve ugyanazt az értéket tartalmazza, az eredményül kapott hivatkozás nem irányított. Egyébként az eredmény egy irányított hivatkozás.

note: SysConfig
en: Defines the link type 'ParentChild'. If the source name and the target name contain the same value, the resulting link is a non-directional one; otherwise, the result is a directional link.
hu: Meghatározza a „Szülő-gyermek” típusú hivatkozást. Ha a forrás neve és a cél neve ugyanazt az értéket tartalmazza, az eredményül kapott hivatkozás nem irányított. Egyébként az eredmény egy irányított hivatkozás.

note: SysConfig
en: Defines the link type groups. The link types of the same group cancel one another. Example: If ticket A is linked per a 'Normal' link with ticket B, then these tickets could not be additionally linked with link of a 'ParentChild' relationship.
hu: Meghatározza a hivatkozástípus csoportokat. Ugyanazon csoport hivatkozás típusai kioltják egymást. Példa: ha az A jegy „Normál” hivatkozásként kapcsolódik a B jegyhez, akkor ezeket a jegyeket nem lehet emellett „Szülő-gyermek” kapcsolat hivatkozásaként összekötni.

note: SysConfig
en: Defines the list of online repositories. Another installations can be used as repository, for example: Key="http://example.com/otrs/public.pl?Action=PublicRepository;File=" and Content="Some Name".
hu: Meghatározza az online tárolók listáját. Egy másik telepítés is használható tárolóként, például: Kulcs=„http://example.com/otrs/public.pl?Action=PublicRepository;File=” és Tartalom=„Valamilyen név”.

note: SysConfig
en: Defines the list of possible next actions on an error screen, a full path is required, then is possible to add external links if needed.
hu: Meghatározza a lehetséges következő műveletek listáját egy hibaképernyőn. Egy teljes elérési út szükséges, ezután lehetséges külső hivatkozásokat hozzáadni, ha szükséges.

note: SysConfig
en: Defines the list of types for templates.
hu: Meghatározza a típusok listáját a sablonokhoz.

note: SysConfig
en: Defines the location to get online repository list for additional packages. The first available result will be used.
hu: Meghatározza a helyet további csomagok online tárolólistájának lekéréséhez. Az első elérhető találat lesz felhasználva.

note: SysConfig
en: Defines the log module for the system. "File" writes all messages in a given logfile, "SysLog" uses the syslog daemon of the system, e.g. syslogd.
hu: Meghatározza a napló modult a rendszerhez. A „File” minden üzenetet a megadott naplófájlba ír, a „SysLog” a rendszer syslog démonját használja, mint például a syslogd.

note: SysConfig
en: Defines the maximal size (in bytes) for file uploads via the browser. Warning: Setting this option to a value which is too low could cause many masks in your OTRS instance to stop working (probably any mask which takes input from the user).
hu: Meghatározza a böngészőn keresztüli fájlfeltöltések legnagyobb méretét (bájtban). Figyelem: A beállítás túl alacsony értékre állítása azt okozhatja, hogy az OTRS példány számos maszkja nem fog működni (valószínűleg az összes maszk, amely bemenetet vár a felhasználótól).

note: SysConfig
en: Defines the maximal valid time (in seconds) for a session id.
hu: Meghatározza egy munkamenet azonosító legnagyobb érvényes értékét (másodpercben).

note: SysConfig
en: Defines the maximum number of affected tickets per job.
hu: Meghatározza a feladatonként érintett jegyek legnagyobb számát.

note: SysConfig
en: Defines the maximum number of pages per PDF file.
hu: Meghatározza az oldalak legnagyobb számát PDF fájlonként.

note: SysConfig
en: Defines the maximum number of quoted lines to be added to responses.
hu: Meghatározza a válaszokhoz hozzáadott idézett sorok legnagyobb számát.

note: SysConfig
en: Defines the maximum number of tasks to be executed as the same time.
hu: Meghatározza az azonos időben végrehajtandó feladatok legnagyobb számát.

note: SysConfig
en: Defines the maximum size (in MB) of the log file.
hu: Meghatározza a naplófájl legnagyobb méretét (MB-ban).

note: SysConfig
en: Defines the maximum size in KiloByte of GenericInterface responses that get logged to the gi_debugger_entry_content table.
hu: Meghatározza az általános felület válaszainak legnagyobb méretét kilobájtban, amelyek naplózva lesznek a gi_debugger_entry_content táblába.

note: SysConfig
en: Defines the module that shows a generic notification in the agent interface. Either "Text" - if configured - or the contents of "File" will be displayed.
hu: Meghatározza azt a modult, amely egy általános értesítést jelenít meg az ügyintézői felületen. Vagy „Szöveg” - ha be van állítva - vagy a „Fájl” tartalma kerül megjelenítésre.

note: SysConfig
en: Defines the module that shows all the currently loged in customers in the agent interface.
hu: Meghatározza azt a modult, amely megjeleníti az összes aktuálisan bejelentkezett ügyfelet az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Defines the module that shows all the currently logged in agents in the agent interface.
hu: Meghatározza azt a modult, amely megjeleníti az összes aktuálisan bejelentkezett ügyintézőt az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Defines the module that shows the currently loged in agents in the customer interface.
hu: Meghatározza azt a modult, amely megjeleníti az aktuálisan bejelentkezett ügyintézőket az ügyfélfelületen.

note: SysConfig
en: Defines the module that shows the currently loged in customers in the customer interface.
hu: Meghatározza azt a modult, amely megjeleníti az aktuálisan bejelentkezett ügyfeleket az ügyfélfelületen.

note: SysConfig
en: Defines the module to authenticate customers.
hu: Meghatározza azt a modult, amely hitelesíti az ügyfeleket.

note: SysConfig
en: Defines the module to display a notification if cloud services are disabled.
hu: Meghatározza azt a modult, amely egy értesítést jelenít meg, ha a felhőszolgáltatások le vannak tiltva.

note: SysConfig
en: Defines the module to display a notification in different interfaces on different occasions for OTRS Business Solution™.
hu: Meghatározza azt a modult, amely egy értesítést jelenít meg a különböző felületeken különböző alkalmakkor OTRS Business Solution™ használatánál.

note: SysConfig
en: Defines the module to display a notification in the agent interface if the OTRS Daemon is not running.
hu: Meghatározza azt a modult, amely egy értesítést jelenít meg az ügyintézői felületen, ha az OTRS démon nem fut.

note: SysConfig
en: Defines the module to display a notification in the agent interface, if the agent is logged in while having out-of-office active.
hu: Meghatározza azt a modult, amely egy értesítést jelenít meg az ügyintézői felületen, ha az ügyintéző aközben jelentkezett be, hogy az irodán kívül aktív.

note: SysConfig
en: Defines the module to display a notification in the agent interface, if the agent is logged in while having system maintenance active.
hu: Meghatározza azt a modult, amely egy értesítést jelenít meg az ügyintézői felületen, ha az ügyintéző aközben jelentkezett be, hogy a rendszerkarbantartás aktív.

note: SysConfig
en: Defines the module to display a notification in the agent interface, if the system is used by the admin user (normally you shouldn't work as admin).
hu: Meghatározza azt a modult, amely egy értesítést jelenít meg az ügyintézői felületen, ha a rendszert egy adminisztrátor felhasználó használja (normális esetben nem kell adminisztrátorként dolgozni).

note: SysConfig
en: Defines the module to generate code for periodic page reloads.
hu: Meghatározza azt a modult, amely kódot állít elő a periodikus oldalújratöltésekhez.

note: SysConfig
en: Defines the module to send emails. "Sendmail" directly uses the sendmail binary of your operating system. Any of the "SMTP" mechanisms use a specified (external) mailserver. "DoNotSendEmail" doesn't send emails and it is useful for test systems.
hu: Meghatározza azt a modult, amely e-maileket küld. A „Sendmail” közvetlenül az operációs rendszere sendmail binárisát használja. Az „SMTP” mechanizmusok bármelyike egy megadott (külső) levelező-kiszolgálót használ. A „DoNotSendEmail” nem küld e-maileket, és tesztrendszerek esetén hasznos.

note: SysConfig
en: Defines the module used to store the session data. With "DB" the frontend server can be splitted from the db server. "FS" is faster.
hu: Meghatározza azt a modult, amely a munkamenet adatait tárolja. A „DB” értékkel az előtétprogram kiszolgáló leválasztható az adatbázis kiszolgálóról. Az „FS” gyorsabb.

note: SysConfig
en: Defines the name of the application, shown in the web interface, tabs and title bar of the web browser.
hu: Meghatározza annak az alkalmazásnak a nevét, amely a webes felületen, a füleken és a webböngésző címsorában jelenik meg.

note: SysConfig
en: Defines the name of the column to store the data in the preferences table.
hu: Meghatározza annak az oszlopnak a nevét, amely adatokat tárol a beállítások táblában.

note: SysConfig
en: Defines the name of the column to store the user identifier in the preferences table.
hu: Meghatározza annak az oszlopnak a nevét, amely a felhasználói azonosítót tárolja a beállítások táblában.

note: SysConfig
en: Defines the name of the indicated calendar.
hu: Meghatározza a jelzett naptár nevét.

note: SysConfig
en: Defines the name of the key for customer sessions.
hu: Meghatározza a kulcs nevét az ügyfél munkamenetekhez.

note: SysConfig
en: Defines the name of the session key. E.g. Session, SessionID or OTRS.
hu: Meghatározza a munkamenetkulcs nevét. Például munkamenet, munkamenet-azonosító vagy OTRS.

note: SysConfig
en: Defines the name of the table where the user preferences are stored.
hu: Meghatározza annak a táblának a nevét, ahol a felhasználói beállítások vannak tárolva.

note: SysConfig
en: Defines the next possible states after composing / answering a ticket in the ticket compose screen of the agent interface.
hu: Meghatározza egy jegy írása / megválaszolása utáni következő lehetséges állapotokat az ügyintézői felület jegyírás képernyőjén.

note: SysConfig
en: Defines the next possible states after forwarding a ticket in the ticket forward screen of the agent interface.
hu: Meghatározza egy jegy továbbítása utáni következő lehetséges állapotokat az ügyintézői felület jegytovábbítás képernyőjén.

note: SysConfig
en: Defines the next possible states after sending a message in the email outbound screen of the agent interface.
hu: Meghatározza egy üzenet küldése utáni következő lehetséges állapotokat az ügyintézői felület e-mail kimenő képernyőjén.

note: SysConfig
en: Defines the next possible states for customer tickets in the customer interface.
hu: Meghatározza az ügyféljegyek következő lehetséges állapotait az ügyfélfelületen.

note: SysConfig
en: Defines the next state of a ticket after adding a note, in the close ticket screen of the agent interface.
hu: Meghatározza egy jegy következő állapotát egy jegyzet hozzáadása után az ügyintézői felület jegylezárás képernyőjén.

note: SysConfig
en: Defines the next state of a ticket after adding a note, in the ticket bulk screen of the agent interface.
hu: Meghatározza egy jegy következő állapotát egy jegyzet hozzáadása után az ügyintézői felület jegy tömeges képernyőjén.

note: SysConfig
en: Defines the next state of a ticket after adding a note, in the ticket free text screen of the agent interface.
hu: Meghatározza egy jegy következő állapotát egy jegyzet hozzáadása után az ügyintézői felület jegy szabad szöveg képernyőjén.

note: SysConfig
en: Defines the next state of a ticket after adding a note, in the ticket note screen of the agent interface.
hu: Meghatározza egy jegy következő állapotát egy jegyzet hozzáadása után az ügyintézői felület jegyjegyzet képernyőjén.

note: SysConfig
en: Defines the next state of a ticket after adding a note, in the ticket owner screen of a zoomed ticket in the agent interface.
hu: Meghatározza egy jegy következő állapotát egy jegyzet hozzáadása után egy nagyított jegynek a jegytulajdonos képernyőjén az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Defines the next state of a ticket after adding a note, in the ticket pending screen of a zoomed ticket in the agent interface.
hu: Meghatározza egy jegy következő állapotát egy jegyzet hozzáadása után egy nagyított jegynek a várakozó jegy képernyőjén az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Defines the next state of a ticket after adding a note, in the ticket priority screen of a zoomed ticket in the agent interface.
hu: Meghatározza egy jegy következő állapotát egy jegyzet hozzáadása után egy nagyított jegynek a jegyprioritás képernyőjén az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Defines the next state of a ticket after adding a note, in the ticket responsible screen of the agent interface.
hu: Meghatározza egy jegy következő állapotát egy jegyzet hozzáadása után az ügyintézői felület jegyfelelős képernyőjén.

note: SysConfig
en: Defines the next state of a ticket after being bounced, in the ticket bounce screen of the agent interface.
hu: Meghatározza egy jegy következő állapotát a visszaküldése után az ügyintézői felület jegyvisszaküldés képernyőjén.

note: SysConfig
en: Defines the next state of a ticket after being moved to another queue, in the move ticket screen of the agent interface.
hu: Meghatározza egy jegy következő állapotát egy másik várólistába helyezése után az ügyintézői felület jegyáthelyezés képernyőjén.

note: SysConfig
en: Defines the number of character per line used in case an HTML article preview replacement on TemplateGenerator for EventNotifications.
hu: Meghatározza a soronkénti karakterek számát, amelyet egy sablon-előállítón lévő HTML-bejegyzés előnézet cseréje esetén használnak az esemény-értesítésekhez.

note: SysConfig
en: Defines the number of days to keep the daemon log files.
hu: Meghatározza a napok számát a démon naplófájljainak megtartásához.

note: SysConfig
en: Defines the number of header fields in frontend modules for add and update postmaster filters. It can be up to 99 fields.
hu: Meghatározza az előtétprogram-modulokban lévő fejlécmezők számát a levelezési szűrők hozzáadásánál és frissítésénél. Akár 99 mező is lehet.

note: SysConfig
en: Defines the parameters for the customer preferences table.
hu: Meghatározza az ügyfélbeállítások tábla paramétereit.

note: SysConfig
en: Defines the parameters for the dashboard backend. "Cmd" is used to specify command with parameters. "Group" is used to restrict access to the plugin (e. g. Group: admin;group1;group2;). "Default" indicates if the plugin is enabled by default or if the user needs to enable it manually. "CacheTTL" indicates the cache expiration period in minutes for the plugin.
hu: Meghatározza a vezérlőpult háttérprogram paramétereit. A „Cmd” egy paraméterekkel ellátott parancs megadásához használható. A „Csoport” használható a hozzáférés korlátozásához a bővítményre (például Csoport: admin;csoport1;csoport2;). Az „Alapértelmezett” jelzi, ha a bővítmény alapértelmezetten engedélyezve van, vagy ha a felhasználónak kézzel kell engedélyeznie azt. A „CacheTTL” a bővítmény gyorsítótár lejárati időtartamát jelzi percben.

note: SysConfig
en: Defines the parameters for the dashboard backend. "Group" is used to restrict access to the plugin (e. g. Group: admin;group1;group2;). "Default" indicates if the plugin is enabled by default or if the user needs to enable it manually. "CacheTTL" indicates the cache expiration period in minutes for the plugin.
hu: Meghatározza a vezérlőpult háttérprogram paramétereit. A „Csoport” használható a hozzáférés korlátozásához a bővítményre (például Csoport: admin;csoport1;csoport2;). Az „Alapértelmezett” jelzi, ha a bővítmény alapértelmezetten engedélyezve van, vagy ha a felhasználónak kézzel kell engedélyeznie azt. A „CacheTTL” a bővítmény gyorsítótár lejárati időtartamát jelzi percben.

note: SysConfig
en: Defines the parameters for the dashboard backend. "Group" is used to restrict access to the plugin (e. g. Group: admin;group1;group2;). "Default" indicates if the plugin is enabled by default or if the user needs to enable it manually. "CacheTTLLocal" defines the cache expiration period in minutes for the plugin.
hu: Meghatározza a vezérlőpult háttérprogram paramétereit. A „Csoport” használható a hozzáférés korlátozásához a bővítményre (például Csoport: admin;csoport1;csoport2;). Az „Alapértelmezett” jelzi, ha a bővítmény alapértelmezetten engedélyezve van, vagy ha a felhasználónak kézzel kell engedélyeznie azt. A „CacheTTLLocal” a bővítmény gyorsítótár lejárati időtartamát jelzi percben.

note: SysConfig
en: Defines the parameters for the dashboard backend. "Limit" defines the number of entries displayed by default. "Group" is used to restrict access to the plugin (e. g. Group: admin;group1;group2;). "Default" indicates if the plugin is enabled by default or if the user needs to enable it manually. "CacheTTL" indicates the cache expiration period in minutes for the plugin.
hu: Meghatározza a vezérlőpult háttérprogram paramétereit. A „Korlát” határozza meg az alapértelmezetten megjelenített bejegyzések számát. A „Csoport” használható a hozzáférés korlátozásához a bővítményre (például Csoport: admin;csoport1;csoport2;). Az „Alapértelmezett” jelzi, ha a bővítmény alapértelmezetten engedélyezve van, vagy ha a felhasználónak kézzel kell engedélyeznie azt. A „CacheTTL” a bővítmény gyorsítótár lejárati időtartamát jelzi percben.

note: SysConfig
en: Defines the parameters for the dashboard backend. "Limit" defines the number of entries displayed by default. "Group" is used to restrict access to the plugin (e. g. Group: admin;group1;group2;). "Default" indicates if the plugin is enabled by default or if the user needs to enable it manually. "CacheTTLLocal" defines the cache expiration period in minutes for the plugin.
hu: Meghatározza a vezérlőpult háttérprogram paramétereit. A „Korlát” határozza meg az alapértelmezetten megjelenített bejegyzések számát. A „Csoport” használható a hozzáférés korlátozásához a bővítményre (például Csoport: admin;csoport1;csoport2;). Az „Alapértelmezett” jelzi, ha a bővítmény alapértelmezetten engedélyezve van, vagy ha a felhasználónak kézzel kell engedélyeznie azt. A „CacheTTLLocal” a bővítmény gyorsítótár lejárati időtartamát jelzi percben.

note: SysConfig
en: Defines the password to access the SOAP handle (bin/cgi-bin/rpc.pl).
hu: Meghatározza a SOAP leíróhoz való hozzáférés jelszavát (bin/cgi-bin/rpc.pl).

note: SysConfig
en: Defines the path and TTF-File to handle bold italic monospaced font in PDF documents.
hu: Meghatározza az útvonalat és a TTF-fájlt a félkövér dőlt rögzített szélességű betűkészlet kezeléséhez a PDF dokumentumokban.

note: SysConfig
en: Defines the path and TTF-File to handle bold italic proportional font in PDF documents.
hu: Meghatározza az útvonalat és a TTF-fájlt a félkövér dőlt arányos betűkészlet kezeléséhez a PDF dokumentumokban.

note: SysConfig
en: Defines the path and TTF-File to handle bold monospaced font in PDF documents.
hu: Meghatározza az útvonalat és a TTF-fájlt a félkövér rögzített szélességű betűkészlet kezeléséhez a PDF dokumentumokban.

note: SysConfig
en: Defines the path and TTF-File to handle bold proportional font in PDF documents.
hu: Meghatározza az útvonalat és a TTF-fájlt a félkövér arányos betűkészlet kezeléséhez a PDF dokumentumokban.

note: SysConfig
en: Defines the path and TTF-File to handle italic monospaced font in PDF documents.
hu: Meghatározza az útvonalat és a TTF-fájlt a dőlt rögzített szélességű betűkészlet kezeléséhez a PDF dokumentumokban.

note: SysConfig
en: Defines the path and TTF-File to handle italic proportional font in PDF documents.
hu: Meghatározza az útvonalat és a TTF-fájlt a dőlt arányos betűkészlet kezeléséhez a PDF dokumentumokban.

note: SysConfig
en: Defines the path and TTF-File to handle monospaced font in PDF documents.
hu: Meghatározza az útvonalat és a TTF-fájlt a rögzített szélességű betűkészlet kezeléséhez a PDF dokumentumokban.

note: SysConfig
en: Defines the path and TTF-File to handle proportional font in PDF documents.
hu: Meghatározza az útvonalat és a TTF-fájlt az arányos betűkészlet kezeléséhez a PDF dokumentumokban.

note: SysConfig
en: Defines the path of the shown info file, that is located under Kernel/Output/HTML/Templates/Standard/CustomerAccept.tt.
hu: Meghatározza a megjelenített információs fájl útvonalát, amely a Kernel/Output/HTML/Templates/Standard/CustomerAccept.tt alatt található.

note: SysConfig
en: Defines the path to PGP binary.
hu: Meghatározza a PGP bináris útvonalát.

note: SysConfig
en: Defines the path to open ssl binary. It may need a HOME env ($ENV{HOME} = '/var/lib/wwwrun';).
hu: Meghatározza az open ssl bináris útvonalát. Szükséges lehet a HOME környezeti változó ($ENV{HOME} = '/var/lib/wwwrun';).

note: SysConfig
en: Defines the postmaster default queue.
hu: Meghatározza az alapértelmezett levelezési várólistát.

note: SysConfig
en: Defines the priority in which the information is logged and presented.
hu: Meghatározza azt a prioritást, amelyben az információk naplózva lesznek és bemutatásra kerülnek.

note: SysConfig
en: Defines the recipient target of the phone ticket and the sender of the email ticket ("Queue" shows all queues, "System address" displays all system addresses) in the agent interface.
hu: Meghatározza a telefonos jegy címzett célját és az e-mail jegy küldőjét (a „Várólista” minden várólistát megjelenít, a „Rendszercím” minden rendszercímet megjelenít) az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Defines the recipient target of the tickets ("Queue" shows all queues, "SystemAddress" shows only the queues which are assigned to system addresses) in the customer interface.
hu: Meghatározza a jegyek címzett célját az ügyfélfelületen (a „Várólista” minden várólistát megjelenít, a „Rendszercím” csak azokat a várólistákat jeleníti meg, amelyek a rendszercímhez vannak hozzárendelve).

note: SysConfig
en: Defines the required permission to show a ticket in the escalation view of the agent interface.
hu: Meghatározza egy jegy megtekintéséhez szükséges jogosultságokat az ügyintézői felület eszkalációs nézetében.

note: SysConfig
en: Defines the search limit for the stats.
hu: Meghatározza a statisztikák keresési korlátját.

note: SysConfig
en: Defines the sender for rejected emails.
hu: Meghatározza az elutasított e-mailek küldőjét.

note: SysConfig
en: Defines the separator between the agents real name and the given queue email address.
hu: Egy elválasztót határoz meg az ügyintézők valódi neve és a megadott várólista e-mail címek között.

note: SysConfig
en: Defines the standard permissions available for customers within the application. If more permissions are needed, you can enter them here. Permissions must be hard coded to be effective. Please ensure, when adding any of the afore mentioned permissions, that the "rw" permission remains the last entry.
hu: Meghatározza az ügyfeleknek elérhető szabványos jogosultságokat az alkalmazáson belül. Ha több jogosultság szükséges, akkor itt adhatja meg azokat. A jogosultságoknak szerepelniük kell a forráskódban, hogy hatékonyak legyenek. Győződjön meg arról, hogy bármely fent említett jogosultság hozzáadásakor az „rw” jogosultság legyen az utolsó bejegyzés.

note: SysConfig
en: Defines the standard size of PDF pages.
hu: Meghatározza a PDF oldalak szabványos méretét.

note: SysConfig
en: Defines the state of a ticket if it gets a follow-up and the ticket was already closed.
hu: Meghatározza egy jegy állapotát, ha az egy követést kap, és a jegy már le lett zárva.

note: SysConfig
en: Defines the state of a ticket if it gets a follow-up.
hu: Meghatározza egy jegy állapotát, ha az egy követést kap.

note: SysConfig
en: Defines the state type of the reminder for pending tickets.
hu: Meghatározza az emlékeztető állapottípusát a várakozó jegyeknél.

note: SysConfig
en: Defines the subject for notification mails sent to agents, about new password.
hu: Meghatározza az új jelszóval kapcsolatosan az ügyintézőknek küldött értesítési levelek tárgyát.

note: SysConfig
en: Defines the subject for notification mails sent to agents, with token about new requested password.
hu: Meghatározza a kért új jelszóval kapcsolatosan a tokennel rendelkező ügyintézőknek küldött értesítési levelek tárgyát.

note: SysConfig
en: Defines the subject for notification mails sent to customers, about new account.
hu: Meghatározza az új fiókkal kapcsolatosan az ügyfeleknek küldött értesítési levelek tárgyát.

note: SysConfig
en: Defines the subject for notification mails sent to customers, about new password.
hu: Meghatározza az új jelszóval kapcsolatosan az ügyfeleknek küldött értesítési levelek tárgyát.

note: SysConfig
en: Defines the subject for notification mails sent to customers, with token about new requested password.
hu: Meghatározza a kért új jelszóval kapcsolatosan a tokennel rendelkező ügyfeleknek küldött értesítési levelek tárgyát.

note: SysConfig
en: Defines the subject for rejected emails.
hu: Meghatározza az elutasított levelek tárgyát.

note: SysConfig
en: Defines the system administrator's email address. It will be displayed in the error screens of the application.
hu: Meghatározza a rendszer adminisztrátorának e-mail címét. Ez az alkalmazás hibaképernyőin lesz megjelenítve.

note: SysConfig
en: Defines the system identifier. Every ticket number and http session string contains this ID. This ensures that only tickets which belong to your system will be processed as follow-ups (useful when communicating between two instances of OTRS).
hu: Meghatározza a rendszer azonosítóját. Minden jegyszám és HTTP munkamenet szöveg tartalmazza ezt az azonosítót. Ez biztosítja, hogy csak azok a jegyek legyenek feldolgozva követőként, amelyek a rendszerhez tartoznak (hasznos az OTRS két példánya közötti kommunikációkor).

note: SysConfig
en: Defines the target attribute in the link to external customer database. E.g. 'AsPopup PopupType_TicketAction'.
hu: Meghatározza a cél jellemzőt egy külső ügyfél-adatbázisra mutató hivatkozásban. Például „AsPopup PopupType_TicketAction”.

note: SysConfig
en: Defines the target attribute in the link to external customer database. E.g. 'target="cdb"'.
hu: Meghatározza a cél jellemzőt egy külső ügyfél-adatbázisra mutató hivatkozásban. Például „target="cdb"”.

note: SysConfig
en: Defines the ticket fields that are going to be displayed calendar events. The "Key" defines the field or ticket attribute and the "Content" defines the display name.
hu: Meghatározza azokat a jegymezőket, amelyek naptáreseményeket jelenítenek meg. A „Kulcs” a mezőt vagy a jegy jellemzőjét határozza meg, a „Tartalom” pedig a megjelenített nevet.

note: SysConfig
en: Defines the time zone of the indicated calendar, which can be assigned later to a specific queue.
hu: Meghatározza a jelzett naptár időzónáját, amely később hozzárendelhető egy megadott várólistához.

note: SysConfig
en: Defines the two-factor module to authenticate agents.
hu: Meghatározza azt a kétlépcsős modult, amely hitelesíti az ügyintézőket.

note: SysConfig
en: Defines the two-factor module to authenticate customers.
hu: Meghatározza azt a kétlépcsős modult, amely hitelesíti az ügyfeleket.

note: SysConfig
en: Defines the type of protocol, used by the web server, to serve the application. If https protocol will be used instead of plain http, it must be specified here. Since this has no affect on the web server's settings or behavior, it will not change the method of access to the application and, if it is wrong, it will not prevent you from logging into the application. This setting is only used as a variable, OTRS_CONFIG_HttpType which is found in all forms of messaging used by the application, to build links to the tickets within your system.
hu: Meghatározza a webkiszolgáló által használt protokoll típusát az alkalmazás kiszolgálásához. Ha https protokollt fognak használni az egyszerű http helyett, akkor azt itt kell megadni. Mivel ez nem befolyásolja a webkiszolgáló beállításait vagy viselkedését, ezért nem fogja megváltoztatni az alkalmazáshoz való hozzáférés módját, és ha rossz, nem fogja megakadályozni az alkalmazásba való belépést. Ezt a beállítást csak az OTRS_CONFIG_HttpType változójaként használják, amely az alkalmazás által használt üzenetküldés összes űrlapján megtalálható a jegyekre mutató hivatkozások készítéséhez a rendszeren belül.

note: SysConfig
en: Defines the used character for plaintext email quotes in the ticket compose screen of the agent interface. If this is empty or inactive, original emails will not be quoted but appended to the response.
hu: Meghatározza az egyszerű szöveges e-mail idézetekhez használt karaktert az ügyintézői felület jegyírás képernyőjén. Ha ez üres vagy inaktív, akkor az eredeti levelek nem lesznek idézve, viszont hozzáfűzésre kerülnek a válaszhoz.

note: SysConfig
en: Defines the user identifier for the customer panel.
hu: Meghatározza a felhasználói azonosítót az ügyfélpanelhez.

note: SysConfig
en: Defines the username to access the SOAP handle (bin/cgi-bin/rpc.pl).
hu: Meghatározza a SOAP leíróhoz való hozzáférés felhasználónevét (bin/cgi-bin/rpc.pl).

note: SysConfig
en: Defines the valid state types for a ticket.
hu: Meghatározza egy jegy érvényes állapotának típusait.

note: SysConfig
en: Defines the valid states for unlocked tickets. To unlock tickets the script "bin/otrs.Console.pl Maint::Ticket::UnlockTimeout" can be used.
hu: Meghatározza a zárolatlan jegyek érvényes állapotait. A jegyek feloldásához a „bin/otrs.Console.pl Maint::Ticket::UnlockTimeout” parancsfájl használható.

note: SysConfig
en: Defines the viewable locks of a ticket. Default: unlock, tmp_lock.
hu: Meghatározza egy jegy látható zárait. Alapértelmezett: zárolatlan, tmp_lock.

note: SysConfig
en: Defines the width for the rich text editor component for this screen. Enter number (pixels) or percent value (relative).
hu: Meghatározza a RichText szerkesztő komponens szélességét ennél a képernyőnél. Szám (képpont) vagy százalék (relatív) értéket adjon meg.

note: SysConfig
en: Defines the width for the rich text editor component. Enter number (pixels) or percent value (relative).
hu: Meghatározza a RichText szerkesztő komponens szélességét. Szám (képpont) vagy százalék (relatív) értéket adjon meg.

note: SysConfig
en: Defines which article sender types should be shown in the preview of a ticket.
hu: Meghatározza, hogy mely bejegyzés küldő típusokat kell megjeleníteni egy jegy előnézetében.

note: SysConfig
en: Defines which items are available for 'Action' in third level of the ACL structure.
hu: Meghatározza, hogy mely elemek érhetők el a „Művelethez” az ACL szerkezet harmadik szintjén.

note: SysConfig
en: Defines which items are available in first level of the ACL structure.
hu: Meghatározza, hogy mely elemek érhetők el az ACL szerkezet első szintjén.

note: SysConfig
en: Defines which items are available in second level of the ACL structure.
hu: Meghatározza, hogy mely elemek érhetők el az ACL szerkezet második szintjén.

note: SysConfig
en: Defines which states should be set automatically (Content), after the pending time of state (Key) has been reached.
hu: Meghatározza, hogy mely állapotok legyenek automatikusan beállítva (Tartalom) az állapot várakozási idejének (Kulcs) elérése után.

note: SysConfig
en: Defines wich article type should be expanded when entering the overview. If nothing defined, latest article will be expanded.
hu: Meghatározza, hogy mely bejegyzéstípus legyen kinyitva az áttekintőre lépéskor. Ha semmi sincs meghatározva, akkor a legutóbbi bejegyzés lesz kinyitva.

note: SysConfig
en: Defines, which tickets of which ticket state types should not be listed in linked ticket lists.
hu: Meghatározza, hogy mely jegyállapot típusok mely jegyei ne legyenek listázva a kapcsolt jegylistákban.

note: SysConfig
en: Delete expired cache from core modules.
hu: Lejárt gyorsítótár törlése az alapvető modulokból.

note: SysConfig
en: Delete expired loader cache weekly (Sunday mornings).
hu: Lejárt betöltő gyorsítótár törlése hetente (vasárnap reggelente).

note: SysConfig
en: Delete expired sessions.
hu: Lejárt munkamenetek törlése.

note: SysConfig
en: Deleted link to ticket "%s".
hu: Hivatkozás törölve a következő jegyre: „%s”.

note: SysConfig
en: Deletes a session if the session id is used with an invalid remote IP address.
hu: Töröl egy munkamenetet, ha a munkamenet azonosítót egy érvénytelen távoli IP-vel használják.

note: SysConfig
en: Deletes requested sessions if they have timed out.
hu: Törli a kért munkameneteket, ha túllépték az időkorlátot.

note: SysConfig
en: Delivers extended debugging information in the frontend in case any AJAX errors occur, if enabled.
hu: Kiterjesztett hibakeresési információkat szolgáltat az előtétprogramon abban az esetben, ha bármilyen AJAX-hiba történik, ha engedélyezve van.

note: SysConfig
en: Deploy and manage OTRS Business Solution™.
hu: Az OTRS Business Solution™ telepítése és kezelése.

note: SysConfig
en: Determines if the list of possible queues to move to ticket into should be displayed in a dropdown list or in a new window in the agent interface. If "New Window" is set you can add a move note to the ticket.
hu: Meghatározza, hogy a lehetséges várólisták listája, amelybe a jegyet áthelyezik, egy legördülő listában vagy egy új ablakban legyen megjelenítve az ügyintézői felületen. Ha „Új ablak” van beállítva, akkor egy áthelyezési megjegyzést adhat a jegyhez.

note: SysConfig
en: Determines if the statistics module may generate ticket lists.
hu: Meghatározza, hogy a statisztika modul generálhat-e jegylistákat.

note: SysConfig
en: Determines the next possible ticket states, after the creation of a new email ticket in the agent interface.
hu: Meghatározza a következő lehetséges jegyállapotokat egy új e-mail jegy létrehozása után az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Determines the next possible ticket states, after the creation of a new phone ticket in the agent interface.
hu: Meghatározza a következő lehetséges jegyállapotokat egy új telefonos jegy létrehozása után az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Determines the next possible ticket states, for process tickets in the agent interface.
hu: Meghatározza a következő lehetséges jegyállapotokat a jegyek feldolgozásához az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Determines the next screen after new customer ticket in the customer interface.
hu: Meghatározza az új ügyféljegy utáni következő képernyőt az ügyfélfelületen.

note: SysConfig
en: Determines the next screen after the follow-up screen of a zoomed ticket in the customer interface.
hu: Meghatározza egy nagyított jegynek a követő képernyője utáni következő képernyőt az ügyfélfelületen.

note: SysConfig
en: Determines the next screen after the ticket is moved. LastScreenOverview will return the last overview screen (e.g. search results, queueview, dashboard). TicketZoom will return to the TicketZoom.
hu: Meghatározza a következő képernyőt a jegy áthelyezése után. A LastScreenOverview a legutóbbi áttekintő képernyővel fog visszatérni (például keresési eredmények, várólista nézet, vezérlőpult). A TicketZoom vissza fog térni a jegynagyításhoz.

note: SysConfig
en: Determines the possible states for pending tickets that changed state after reaching time limit.
hu: Meghatározza a lehetséges állapotokat a várakozó jegyeknél, amelyek az időkorlát elérése után állapotot váltottak.

note: SysConfig
en: Determines the strings that will be shown as recipient (To:) of the phone ticket and as sender (From:) of the email ticket in the agent interface. For Queue as NewQueueSelectionType "<Queue>" shows the names of the queues and for SystemAddress "<Realname> <<Email>>" shows the name and email of the recipient.
hu: Meghatározza azokat a szövegeket, amelyek a telefonos jegy címzettjeként (Címzett:), illetve az e-mail jegy küldőjeként (Feladó:) kerülnek megjelenítésre az ügyintézői felületen. A várólistánál mint NewQueueSelectionType „<Queue>” a várólisták neveit jeleníti meg, és a SystemAddress „<Realname> <<Email>>” esetén a címzett nevét és e-mail címét jeleníti meg.

note: SysConfig
en: Determines the strings that will be shown as recipient (To:) of the ticket in the customer interface. For Queue as CustomerPanelSelectionType, "<Queue>" shows the names of the queues, and for SystemAddress, "<Realname> <<Email>>" shows the name and email of the recipient.
hu: Meghatározza azokat a szövegeket, amelyek a jegy címzettjeként (Címzett:) kerülnek megjelenítésre az ügyfélfelületen. A várólistánál mint CustomerPanelSelectionType, „<Queue>” a várólisták neveit jeleníti meg, és a SystemAddress „<Realname> <<Email>>” esetén a címzett nevét és e-mail címét jeleníti meg.

note: SysConfig
en: Determines the way the linked objects are displayed in each zoom mask.
hu: Meghatározza annak a módját, ahogyan a kapcsolt objektumok megjelenítésre kerülnek minden egyes nagyítási maszkban.

note: SysConfig
en: Determines which options will be valid of the recipient (phone ticket) and the sender (email ticket) in the agent interface.
hu: Meghatározza, hogy mely lehetőségek lesznek érvényesek a címzettnél (telefonos jegy) és a küldőnél (e-mail jegy) az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Determines which queues will be valid for ticket's recepients in the customer interface.
hu: Meghatározza, hogy mely várólisták lesznek érvényesek a jegy címzettjeinél az ügyfélfelületen.

note: SysConfig
en: Disable HTTP header "X-Frame-Options: SAMEORIGIN" to allow OTRS to be included as an IFrame in other websites. Disabling this HTTP header can be a security issue! Only disable it, if you know what you are doing!
hu: Az „X-Frame-Options: SAMEORIGIN” HTTP-fejléc letiltása, hogy lehetővé tegye az OTRS beágyazását IFrame-ként más weboldalakba. Ennek a HTTP-fejlécnek a letiltása biztonsági probléma lehet! Csak akkor tiltsa le, ha tudja, hogy mit csinál!

note: SysConfig
en: Disable restricted security for IFrames in IE. May be required for SSO to work in IE.
hu: Korlátozott biztonság letiltása Internet Explorerben az iFrame-eknél. Az SSO szükséges lehet, hogy működjön IE alatt.

note: SysConfig
en: Disables sending reminder notifications to the responsible agent of a ticket (Ticket::Responsible needs to be activated).
hu: Letiltja az emlékeztető értesítések küldését egy jegy felelős ügyintézőjének (a Ticket::Responsible aktiválása szükséges).

note: SysConfig
en: Disables the communication between this system and OTRS Group servers that provides cloud services. If active, some functionality will be lost such as system registration, support data sending, upgrading to and use of OTRS Business Solution™, OTRS Verify™, OTRS News and product News dashboard widgets, among others.
hu: Letiltja a kommunikációt a rendszer és az OTRS csoport azon kiszolgálói között, amelyek felhőszolgáltatásokat nyújtanak. Ha be van kapcsolva, akkor néhány funkcionalitás el fog veszi, mint például a rendszer regisztráció, a támogatási adatok küldése, az OTRS Business Solution™ használata és az arra történő frissítés, az OTRS Verify™, az OTRS hírek és termékhírek vezérlőpult felületi elemek, stb.

note: SysConfig
en: Disables the web installer (http://yourhost.example.com/otrs/installer.pl), to prevent the system from being hijacked. If set to "No", the system can be reinstalled and the current basic configuration will be used to pre-populate the questions within the installer script. If not active, it also disables the GenericAgent, PackageManager and SQL Box.
hu: Letiltja a webes telepítőt (http://yourhost.example.com/otrs/installer.pl), hogy megakadályozza a rendszer feltörését. Ha „Nem” értékre állítja, a rendszer újratelepíthető, és a jelenlegi alap konfiguráció lesz felhasználva a telepítő parancsfájlon belüli kérdések előre kitöltéséhez. Ha nem aktív, akkor letiltja az általános ügyintézőt, a csomagkezelőt és az SQL dobozt is.

note: SysConfig
en: Display a warning and prevent search when using stop words within fulltext search.
hu: Figyelmeztetés megjelenítése és a keresés megakadályozása, ha kiszűrendő szavakat használ a szabad-szavas keresésen belül.

note: SysConfig
en: Display settings to override defaults for Process Tickets.
hu: Beállítások megjelenítése az alapértékek felülbírálásához a jegyek feldolgozásánál.

note: SysConfig
en: Displays the accounted time for an article in the ticket zoom view.
hu: Megjeleníti az elszámolt időt egy bejegyzésnél a jegy nagyítás nézeten.

note: SysConfig
en: Dropdown
hu: Legördülő

note: SysConfig
en: Dutch stop words for fulltext index. These words will be removed from the search index.
hu: Holland kiszűrendő szavak a szabad-szavas indexnél. Ezek a szavak el lesznek távolítva a keresési indexből.

note: SysConfig
en: Dynamic Fields Checkbox Backend GUI
hu: Dinamikus mezők jelölőnégyzet háttérprogram grafikus felület

note: SysConfig
en: Dynamic Fields Date Time Backend GUI
hu: Dinamikus mezők dátum idő háttérprogram grafikus felület

note: SysConfig
en: Dynamic Fields Drop-down Backend GUI
hu: Dinamikus mezők legördülő háttérprogram grafikus felület

note: SysConfig
en: Dynamic Fields GUI
hu: Dinamikus mezők grafikus felület

note: SysConfig
en: Dynamic Fields Multiselect Backend GUI
hu: Dinamikus mezők többválasztós háttérprogram grafikus felület

note: SysConfig
en: Dynamic Fields Overview Limit
hu: Dinamikus mezők áttekintő korlát

note: SysConfig
en: Dynamic Fields Text Backend GUI
hu: Dinamikus mezők szöveg háttérprogram grafikus felület

note: SysConfig
en: Dynamic Fields used to export the search result in CSV format.
hu: Dinamikus mezők, amelyek a keresési eredmények CSV formátumba való exportálásához használhatók.

note: SysConfig
en: Dynamic fields groups for process widget. The key is the name of the group, the value contains the fields to be shown. Example: 'Key => My Group', 'Content: Name_X, NameY'.
hu: Dinamikus mezők csoportjai a feldolgozó felületi elemhez. A kulcs a csoport neve, az érték a megjelenítendő mezőket tartalmazza. Példa: „Kulcs => Saját csoport”, „Tartalom: Név_X, Név_Y”.

note: SysConfig
en: Dynamic fields limit per page for Dynamic Fields Overview
hu: Dinamikus mezők oldalankénti korlátja a dinamikus mezők áttekintőnél

note: SysConfig
en: Dynamic fields options shown in the ticket message screen of the customer interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Enabled, 2 = Enabled and required. NOTE. If you want to display these fields also in the ticket zoom of the customer interface, you have to enable them in CustomerTicketZoom###DynamicField.
hu: Az ügyfélfelület jegy üzenet képernyőjén megjelenő dinamikus mezők lehetőségei. Lehetséges beállítások: 0 = Letiltva, 1 = Engedélyezve, 2 = Engedélyezve és kötelező. MEGJEGYZÉS: Ha az ügyfélfelület jegy nagyításában is meg szeretné jeleníteni ezeket a mezőket, akkor engedélyeznie kell azokat ebben: CustomerTicketZoom###DynamicField.

note: SysConfig
en: Dynamic fields options shown in the ticket reply section in the ticket zoom screen of the customer interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Enabled, 2 = Enabled and required.
hu: Az ügyfélfelület jegynagyítás képernyőjén a jegy válasz szakaszban megjelenített dinamikus mezők lehetőségei. Lehetséges beállítások: 0 = Letiltva, 1 = Engedélyezve, 2 = Engedélyezve és kötelező.

note: SysConfig
en: Dynamic fields shown in the email outbound screen of the agent interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Enabled, 2 = Enabled and required.
hu: Az ügyintézői felület e-mail kimenő képernyőjén megjelenített dinamikus mezők. Lehetséges beállítások: 0 = Letiltva, 1 = Engedélyezve, 2 = Engedélyezve és kötelező.

note: SysConfig
en: Dynamic fields shown in the process widget in ticket zoom screen of the agent interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Enabled.
hu: Az ügyintézői felület jegynagyítás képernyőjén a feldolgozó felületi elemben megjelenített dinamikus mezők. Lehetséges beállítások: 0 = Letiltva, 1 = Engedélyezve.

note: SysConfig
en: Dynamic fields shown in the sidebar of the ticket zoom screen of the agent interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Enabled.
hu: Az ügyintézői felület jegynagyítás képernyőjének oldalsávján megjelenített dinamikus mezők. Lehetséges beállítások: 0 = Letiltva, 1 = Engedélyezve.

note: SysConfig
en: Dynamic fields shown in the ticket close screen of the agent interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Enabled, 2 = Enabled and required.
hu: Az ügyintézői felület jegylezárás képernyőjén megjelenített dinamikus mezők. Lehetséges beállítások: 0 = Letiltva, 1 = Engedélyezve, 2 = Engedélyezve és kötelező.

note: SysConfig
en: Dynamic fields shown in the ticket compose screen of the agent interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Enabled, 2 = Enabled and required.
hu: Az ügyintézői felület jegyírás képernyőjén megjelenített dinamikus mezők. Lehetséges beállítások: 0 = Letiltva, 1 = Engedélyezve, 2 = Engedélyezve és kötelező.

note: SysConfig
en: Dynamic fields shown in the ticket email screen of the agent interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Enabled, 2 = Enabled and required.
hu: Az ügyintézői felület jegy e-mail képernyőjén megjelenített dinamikus mezők. Lehetséges beállítások: 0 = Letiltva, 1 = Engedélyezve, 2 = Engedélyezve és kötelező.

note: SysConfig
en: Dynamic fields shown in the ticket forward screen of the agent interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Enabled, 2 = Enabled and required.
hu: Az ügyintézői felület jegytovábbítás képernyőjén megjelenített dinamikus mezők. Lehetséges beállítások: 0 = Letiltva, 1 = Engedélyezve, 2 = Engedélyezve és kötelező.

note: SysConfig
en: Dynamic fields shown in the ticket free text screen of the agent interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Enabled, 2 = Enabled and required.
hu: Az ügyintézői felület jegy szabad szöveg képernyőjén megjelenített dinamikus mezők. Lehetséges beállítások: 0 = Letiltva, 1 = Engedélyezve, 2 = Engedélyezve és kötelező.

note: SysConfig
en: Dynamic fields shown in the ticket medium format overview screen of the agent interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Enabled.
hu: Az ügyintézői felület jegy közepes formátum áttekintő képernyőjén megjelenített dinamikus mezők. Lehetséges beállítások: 0 = Letiltva, 1 = Engedélyezve.

note: SysConfig
en: Dynamic fields shown in the ticket move screen of the agent interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Enabled, 2 = Enabled and required.
hu: Az ügyintézői felület jegyáthelyezés képernyőjén megjelenített dinamikus mezők. Lehetséges beállítások: 0 = Letiltva, 1 = Engedélyezve, 2 = Engedélyezve és kötelező.

note: SysConfig
en: Dynamic fields shown in the ticket note screen of the agent interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Enabled, 2 = Enabled and required.
hu: Az ügyintézői felület jegyjegyzet képernyőjén megjelenített dinamikus mezők. Lehetséges beállítások: 0 = Letiltva, 1 = Engedélyezve, 2 = Engedélyezve és kötelező.

note: SysConfig
en: Dynamic fields shown in the ticket overview screen of the customer interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Enabled, 2 = Enabled and required.
hu: Az ügyfélfelület jegyáttekintő képernyőjén megjelenített dinamikus mezők. Lehetséges beállítások: 0 = Letiltva, 1 = Engedélyezve, 2 = Engedélyezve és kötelező.

note: SysConfig
en: Dynamic fields shown in the ticket owner screen of the agent interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Enabled, 2 = Enabled and required.
hu: Az ügyintézői felület jegytulajdonos képernyőjén megjelenített dinamikus mezők. Lehetséges beállítások: 0 = Letiltva, 1 = Engedélyezve, 2 = Engedélyezve és kötelező.

note: SysConfig
en: Dynamic fields shown in the ticket pending screen of the agent interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Enabled, 2 = Enabled and required.
hu: Az ügyintézői felület várakozó jegy képernyőjén megjelenített dinamikus mezők. Lehetséges beállítások: 0 = Letiltva, 1 = Engedélyezve, 2 = Engedélyezve és kötelező.

note: SysConfig
en: Dynamic fields shown in the ticket phone inbound screen of the agent interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Enabled, 2 = Enabled and required.
hu: Az ügyintézői felület jegy telefon bejövő képernyőjén megjelenített dinamikus mezők. Lehetséges beállítások: 0 = Letiltva, 1 = Engedélyezve, 2 = Engedélyezve és kötelező.

note: SysConfig
en: Dynamic fields shown in the ticket phone outbound screen of the agent interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Enabled, 2 = Enabled and required.
hu: Az ügyintézői felület jegy telefon kimenő képernyőjén megjelenített dinamikus mezők. Lehetséges beállítások: 0 = Letiltva, 1 = Engedélyezve, 2 = Engedélyezve és kötelező.

note: SysConfig
en: Dynamic fields shown in the ticket phone screen of the agent interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Enabled, 2 = Enabled and required.
hu: Az ügyintézői felület jegy telefon képernyőjén megjelenített dinamikus mezők. Lehetséges beállítások: 0 = Letiltva, 1 = Engedélyezve, 2 = Engedélyezve és kötelező.

note: SysConfig
en: Dynamic fields shown in the ticket preview format overview screen of the agent interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Enabled.
hu: Az ügyintézői felület jegy előnézeti formátum áttekintő képernyőjén megjelenített dinamikus mezők. Lehetséges beállítások: 0 = Letiltva, 1 = Engedélyezve.

note: SysConfig
en: Dynamic fields shown in the ticket print screen of the agent interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Enabled.
hu: Az ügyintézői felület jegynyomtatás képernyőjén megjelenített dinamikus mezők. Lehetséges beállítások: 0 = Letiltva, 1 = Engedélyezve.

note: SysConfig
en: Dynamic fields shown in the ticket print screen of the customer interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Enabled.
hu: Az ügyfélfelület jegynyomtatás képernyőjén megjelenített dinamikus mezők. Lehetséges beállítások: 0 = Letiltva, 1 = Engedélyezve.

note: SysConfig
en: Dynamic fields shown in the ticket priority screen of the agent interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Enabled, 2 = Enabled and required.
hu: Az ügyintézői felület jegyprioritás képernyőjén megjelenített dinamikus mezők. Lehetséges beállítások: 0 = Letiltva, 1 = Engedélyezve, 2 = Engedélyezve és kötelező.

note: SysConfig
en: Dynamic fields shown in the ticket responsible screen of the agent interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Enabled, 2 = Enabled and required.
hu: Az ügyintézői felület jegyfelelős képernyőjén megjelenített dinamikus mezők. Lehetséges beállítások: 0 = Letiltva, 1 = Engedélyezve, 2 = Engedélyezve és kötelező.

note: SysConfig
en: Dynamic fields shown in the ticket search overview results screen of the customer interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Enabled.
hu: Az ügyfélfelület jegykeresési áttekintő eredmények képernyőjén megjelenített dinamikus mezők. Lehetséges beállítások: 0 = Letiltva, 1 = Engedélyezve.

note: SysConfig
en: Dynamic fields shown in the ticket search screen of the agent interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Enabled, 2 = Enabled and shown by default.
hu: Az ügyintézői felület jegykeresés képernyőjén megjelenített dinamikus mezők. Lehetséges beállítások: 0 = Letiltva, 1 = Engedélyezve, 2 = Engedélyezve és alapértelmezetten megjelenítve.

note: SysConfig
en: Dynamic fields shown in the ticket search screen of the customer interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Enabled.
hu: Az ügyfélfelület jegykeresés képernyőjén megjelenített dinamikus mezők. Lehetséges beállítások: 0 = Letiltva, 1 = Engedélyezve.

note: SysConfig
en: Dynamic fields shown in the ticket small format overview screen of the agent interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Available, 2 = Enabled by default.
hu: Az ügyintézői felület jegy kis formátumú áttekintő képernyőjén megjelenített dinamikus mezők. Lehetséges beállítások: 0 = Letiltva, 1 = Elérhető, 2 = Alapértelmezetten engedélyezve.

note: SysConfig
en: Dynamic fields shown in the ticket zoom screen of the customer interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Enabled.
hu: Az ügyfélfelület jegynagyítás képernyőjén megjelenített dinamikus mezők. Lehetséges beállítások: 0 = Letiltva, 1 = Engedélyezve.

note: SysConfig
en: DynamicField
hu: Dinamikus mező

note: SysConfig
en: DynamicField backend registration.
hu: Dinamikus mező háttérprogram regisztráció.

note: SysConfig
en: DynamicField object registration.
hu: Dinamikus mező objektum regisztráció.

note: SysConfig
en: E-Mail Outbound
hu: Kimenő e-mail

note: SysConfig
en: Edit Customer Companies.
hu: Ügyfél-vállalatok szerkesztése.

note: SysConfig
en: Edit Customer Users.
hu: Ügyfél-felhasználók szerkesztése.

note: SysConfig
en: Edit customer company
hu: Ügyfél-vállalat szerkesztése

note: SysConfig
en: Email Addresses
hu: E-mail címek

note: SysConfig
en: Email Outbound
hu: Kimenő e-mail

note: SysConfig
en: Email sent to "%s".
hu: Az e-mail elküldve ide: „%s”.

note: SysConfig
en: Email sent to customer.
hu: Az e-mail elküldve az ügyfélnek.

note: SysConfig
en: Enable keep-alive connection header for SOAP responses.
hu: Kapcsolatfenntartó kapcsolatfejléc engedélyezése a SOAP válaszoknál.

note: SysConfig
en: Enabled filters.
hu: Engedélyezett szűrők.

note: SysConfig
en: Enables PGP support. When PGP support is enabled for signing and encrypting mail, it is HIGHLY recommended that the web server runs as the OTRS user. Otherwise, there will be problems with the privileges when accessing .gnupg folder.
hu: Engedélyezi a PGP támogatást. Amikor a PGP támogatás engedélyezve van levelek aláírásához és titkosításához, akkor ERŐSEN javasolt, hogy a webkiszolgáló az OTRS felhasználóként fusson. Egyébként problémák lesznek a jogosultságokkal, amikor hozzáfér a .gnupg mappához.

note: SysConfig
en: Enables S/MIME support.
hu: Engedélyezi az S/MIME támogatást.

note: SysConfig
en: Enables customers to create their own accounts.
hu: Engedélyezi az ügyfeleknek, hogy létrehozzák a saját fiókjaikat.

note: SysConfig
en: Enables file upload in the package manager frontend.
hu: Engedélyezi a fájlfeltöltést a csomagkezelő előtétprogramon.

note: SysConfig
en: Enables or disables the caching for templates. WARNING: Do NOT disable template caching for production environments for it will cause a massive performance drop! This setting should only be disabled for debugging reasons!
hu: Engedélyezi vagy letiltja a gyorsítótárazást a sablonoknál. FIGYELMEZTETÉS: NE tiltsa le a sablon gyorsítótárazást termelési környezeteknél, mert hatalmas teljesítménycsökkenést fog okozni! Ezt a beállítást csak hibakeresési okokból szabad letiltani!

note: SysConfig
en: Enables or disables the debug mode over frontend interface.
hu: Engedélyezi vagy letiltja a hibakereső módot az előtétprogram felületén.

note: SysConfig
en: Enables or disables the ticket watcher feature, to keep track of tickets without being the owner nor the responsible.
hu: Engedélyezi vagy letiltja a jegymegfigyelő funkciót, hogy nyomon kövesse a jegyeket anélkül, hogy tulajdonos vagy felelős lenne.

note: SysConfig
en: Enables performance log (to log the page response time). It will affect the system performance. Frontend::Module###AdminPerformanceLog must be enabled.
hu: Engedélyezi a teljesítmény naplót (az oldal válaszidejének naplózásához). Ez hatással lesz a rendszer teljesítményére. A Frontend::Module###AdminPerformanceLog beállításnak engedélyezve kell lennie.

note: SysConfig
en: Enables spell checker support.
hu: Engedélyezi a helyesírás-ellenőrzés támogatást.

note: SysConfig
en: Enables the minimal ticket counter size (if "Date" was selected as TicketNumberGenerator).
hu: Engedélyezi a legkisebb jegyszámláló méretet (ha „Dátum” lett kiválasztva mint jegyszám-előállító).

note: SysConfig
en: Enables ticket bulk action feature for the agent frontend to work on more than one ticket at a time.
hu: Engedélyezi a tömeges jegyművelet szolgáltatást az ügyintézői előtétprogramnál, hogy egyszerre több jegyen tudjon dolgozni.

note: SysConfig
en: Enables ticket bulk action feature only for the listed groups.
hu: Csak a felsorolt csoportoknak engedélyezi a tömeges jegyművelet szolgáltatást.

note: SysConfig
en: Enables ticket responsible feature, to keep track of a specific ticket.
hu: Engedélyezi a jegyfelelős szolgáltatást egy megadott jegy nyomon követéséhez.

note: SysConfig
en: Enables ticket watcher feature only for the listed groups.
hu: Csak a felsorolt csoportoknak engedélyezi a jegymegfigyelés szolgáltatást.

note: SysConfig
en: English (Canada)
hu: Angol (Kanada)

note: SysConfig
en: English (United Kingdom)
hu: Angol (Egyesült Királyság)

note: SysConfig
en: English (United States)
hu: Angol (Egyesült Államok)

note: SysConfig
en: English stop words for fulltext index. These words will be removed from the search index.
hu: Angol kiszűrendő szavak a szabad-szavas indexnél. Ezek a szavak el lesznek távolítva a keresési indexből.

note: SysConfig
en: Enroll process for this ticket
hu: Folyamat besorolása ehhez a jegyhez

note: SysConfig
en: Enter your shared secret to enable two factor authentication.
hu: Adja meg a megosztott titkot a kétlépcsős hitelesítés engedélyezéséhez.

note: SysConfig
en: Escalation response time finished
hu: Eszkaláció válaszidő befejeződött

note: SysConfig
en: Escalation response time forewarned
hu: Eszkaláció válaszidő figyelmeztetve

note: SysConfig
en: Escalation response time in effect
hu: Eszkaláció válaszidő van hatályban

note: SysConfig
en: Escalation solution time finished
hu: Eszkaláció megoldási idő befejeződött

note: SysConfig
en: Escalation solution time forewarned
hu: Eszkaláció megoldási idő figyelmeztetve

note: SysConfig
en: Escalation solution time in effect
hu: Eszkaláció megoldási idő van hatályban

note: SysConfig
en: Escalation update time finished
hu: Eszkaláció frissítési idő befejeződött

note: SysConfig
en: Escalation update time forewarned
hu: Eszkaláció frissítési idő figyelmeztetve

note: SysConfig
en: Escalation update time in effect
hu: Eszkaláció frissítési idő van hatályban

note: SysConfig
en: Escalation view
hu: Eszkalációs nézet

note: SysConfig
en: EscalationTime
hu: Eszkalációs idő

note: SysConfig
en: Estonian
hu: Észt

note: SysConfig
en: Event module registration. For more performance you can define a trigger event (e. g. Event => TicketCreate).
hu: Eseménymodul regisztráció. A jobb teljesítményért meghatározhat egy aktiváló eseményt (például Event => TicketCreate).

note: SysConfig
en: Event module registration. For more performance you can define a trigger event (e. g. Event => TicketCreate). This is only possible if all Ticket dynamic fields need the same event.
hu: Eseménymodul regisztráció. A jobb teljesítményért meghatározhat egy aktiváló eseményt (például Event => TicketCreate). Ez csak akkor lehetséges, ha minden jegy dinamikus mező ugyanazt az eseményt igényli.

note: SysConfig
en: Event module that performs an update statement on TicketIndex to rename the queue name there if needed and if StaticDB is actually used.
hu: Eseménymodul, amely módosítási utasítást hajt végre a TicketIndex táblán a várólista nevének átnevezéséhez, ha ez ott szükséges, és ha éppenséggel StaticDB van használatban.

note: SysConfig
en: Event module that updates customer user search profiles if login changes.
hu: Eseménymodul, amely frissíti az ügyfél-felhasználó keresési profiljait, ha a bejelentkezés megváltozik.

note: SysConfig
en: Event module that updates customer user service membership if login changes.
hu: Eseménymodul, amely frissíti az ügyfél-felhasználó szolgáltatás tagságát, ha a bejelentkezés megváltozik.

note: SysConfig
en: Event module that updates customer users after an update of the Customer.
hu: Eseménymodul, amely frissíti az ügyfél-felhasználókat az ügyfél frissítése után.

note: SysConfig
en: Event module that updates tickets after an update of the Customer User.
hu: Eseménymodul, amely frissíti a jegyeket az ügyfél-felhasználó frissítése után.

note: SysConfig
en: Event module that updates tickets after an update of the Customer.
hu: Eseménymodul, amely frissíti a jegyeket az ügyfél frissítése után.

note: SysConfig
en: Events Ticket Calendar
hu: Események jegy naptár

note: SysConfig
en: Execute SQL statements.
hu: SQL utasítások végrehajtása.

note: SysConfig
en: Executes a custom command or module. Note: if module is used, function is required.
hu: Egy egyéni parancsot vagy modult hajt végre. Megjegyzés: ha modult használ, akkor függvény szükséges.

note: SysConfig
en: Executes follow-up checks on In-Reply-To or References headers for mails that don't have a ticket number in the subject.
hu: Követő ellenőrzéseket hajt végre az In-Reply-To vagy a References fejléceken azoknál a leveleknél, amelyek nem rendelkeznek jegyszámmal a tárgyában.

note: SysConfig
en: Executes follow-up checks on attachment contents for mails that don't have a ticket number in the subject.
hu: Követő ellenőrzéseket hajt végre a melléklet tartalmakon azoknál a leveleknél, amelyek nem rendelkeznek jegyszámmal a tárgyában.

note: SysConfig
en: Executes follow-up checks on email body for mails that don't have a ticket number in the subject.
hu: Követő ellenőrzéseket hajt végre az e-mail törzsén azoknál a leveleknél, amelyek nem rendelkeznek jegyszámmal a tárgyában.

note: SysConfig
en: Executes follow-up checks on the raw source email for mails that don't have a ticket number in the subject.
hu: Követő ellenőrzéseket hajt végre az e-mail nyers forrásán azoknál a leveleknél, amelyek nem rendelkeznek jegyszámmal a tárgyában.

note: SysConfig
en: Exports the whole article tree in search result (it can affect the system performance).
hu: Exportálja a teljes bejegyzésfát a keresési eredményben (hatással lehet a rendszer teljesítményére).

note: SysConfig
en: Fetch emails via fetchmail (using SSL).
hu: E-mailek lekérése a fetchmail programon keresztül (SSL használatával).

note: SysConfig
en: Fetch emails via fetchmail.
hu: E-mailek lekérése a fetchmail programon keresztül.

note: SysConfig
en: Fetch incoming emails from configured mail accounts.
hu: Bejövő e-mailek lekérése a beállított levelezőfiókokból.

note: SysConfig
en: Fetches packages via proxy. Overwrites "WebUserAgent::Proxy".
hu: Csomagokat kér le proxy-n keresztül. Felülírja a „WebUserAgent::Proxy” beállítást.

note: SysConfig
en: File that is displayed in the Kernel::Modules::AgentInfo module, if located under Kernel/Output/HTML/Templates/Standard/AgentInfo.tt.
hu: Egy fájl, amely a Kernel::Modules::AgentInfo modulban van megjelenítve, ha a Kernel/Output/HTML/Templates/Standard/AgentInfo.tt alatt található.

note: SysConfig
en: Filter for debugging ACLs. Note: More ticket attributes can be added in the format <OTRS_TICKET_Attribute> e.g. <OTRS_TICKET_Priority>.
hu: Szűrő az ACL-ek hibakereséséhez. Megjegyzés: több jegyattribútum is hozzáadható <OTRS_TICKET_Attribute> formátumban, például <OTRS_TICKET_Priority>.

note: SysConfig
en: Filter for debugging Transitions. Note: More filters can be added in the format <OTRS_TICKET_Attribute> e.g. <OTRS_TICKET_Priority>.
hu: Szűrő az átmenetek hibakereséséhez. Megjegyzés: több szűrő is hozzáadható <OTRS_TICKET_Attribute> formátumban, például <OTRS_TICKET_Priority>.

note: SysConfig
en: Filter incoming emails.
hu: Bejövő e-mailek szűrése.

note: SysConfig
en: Finnish
hu: Finn

note: SysConfig
en: First Queue
hu: Első várólista

note: SysConfig
en: Firstname Lastname
hu: Keresztnév Vezetéknév

note: SysConfig
en: Firstname Lastname (UserLogin)
hu: Keresztnév Vezetéknév (Felhasználónév)

note: SysConfig
en: FollowUp for [%s]. %s
hu: Követő ehhez: [%s]. %s

note: SysConfig
en: Forces encoding of outgoing emails (7bit|8bit|quoted-printable|base64).
hu: A kimenő e-mailek kódolását kényszeríti (7bit|8bit|quoted-printable|base64).

note: SysConfig
en: Forces to choose a different ticket state (from current) after lock action. Define the current state as key, and the next state after lock action as content.
hu: Egy másik jegyállapot (az aktuálisból) kiválasztását kényszeríti a zárolás művelet után. Az aktuális állapotot kulcsként határozza meg, és a zárolás művelet utáni következő állapotot tartalomként.

note: SysConfig
en: Forces to unlock tickets after being moved to another queue.
hu: Kényszeríti a jegyek feloldását, miután át lettek helyezve egy másik várólistába.

note: SysConfig
en: Forwarded to "%s".
hu: Továbbítva ide: „%s”.

note: SysConfig
en: French
hu: Francia

note: SysConfig
en: French (Canada)
hu: Francia (Kanada)

note: SysConfig
en: French stop words for fulltext index. These words will be removed from the search index.
hu: Francia kiszűrendő szavak a szabad-szavas indexnél. Ezek a szavak el lesznek távolítva a keresési indexből.

note: SysConfig
en: Frontend
hu: Előtétprogram

note: SysConfig
en: Frontend module registration (disable AgentTicketService link if Ticket Serivice feature is not used).
hu: Előtétprogram-modul regisztráció (az AgentTicketService hivatkozás letiltása, ha a jegy szolgáltatás funkció nincs használatban).

note: SysConfig
en: Frontend module registration (disable company link if no company feature is used).
hu: Előtétprogram-modul regisztráció (vállalat-hivatkozás letiltása, ha nincs vállalat-szolgáltatás használatban).

note: SysConfig
en: Frontend module registration (disable ticket processes screen if no process available) for Customer.
hu: Előtétprogram-modul regisztráció (jegy feldolgozások képernyő letiltása, ha nincs elérhető folyamat) az ügyfélnek.

note: SysConfig
en: Frontend module registration (disable ticket processes screen if no process available).
hu: Előtétprogram-modul regisztráció (jegy feldolgozások képernyő letiltása, ha nincs elérhető folyamat).

note: SysConfig
en: Frontend module registration for the agent interface.
hu: Előtétprogram-modul regisztráció az ügyintézői felülethez.

note: SysConfig
en: Frontend module registration for the customer interface.
hu: Előtétprogram-modul regisztráció az ügyfélfelülethez.

note: SysConfig
en: Frontend theme
hu: Előtétprogram téma

note: SysConfig
en: Full value
hu: Teljes érték

note: SysConfig
en: Fulltext index regex filters to remove parts of the text.
hu: Szabad-szavas index reguláris kifejezés szűrők a szöveg részeinek áthelyezéséhez.

note: SysConfig
en: Fulltext search
hu: Szabad-szavas keresés

note: SysConfig
en: Galician
hu: Galíciai

note: SysConfig
en: General ticket data shown in the ticket overviews (fall-back). Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Available, 2 = Enabled by default. Note that TicketNumber can not be disabled, because it is necessary.
hu: A jegyáttekintőkben megjelenített általános jegyadatok (tartalék). Lehetséges beállítások: 0 = Letiltva, 1 = Elérhető, 2 = Alapértelmezetten engedélyezett. Ne feledje, hogy a TicketNumber nem tiltható le, mert az szükséges.

note: SysConfig
en: Generate dashboard statistics.
hu: Vezérlőpult statisztikák előállítása.

note: SysConfig
en: Generic Info module.
hu: Általános információs modul.

note: SysConfig
en: GenericAgent
hu: Általános ügyintéző

note: SysConfig
en: GenericInterface Debugger GUI
hu: Általános felület hibakereső grafikus felület

note: SysConfig
en: GenericInterface Invoker GUI
hu: Általános felület meghívó grafikus felület

note: SysConfig
en: GenericInterface Operation GUI
hu: Általános felület művelet grafikus felület

note: SysConfig
en: GenericInterface TransportHTTPREST GUI
hu: Általános felület TransportHTTPREST grafikus felület

note: SysConfig
en: GenericInterface TransportHTTPSOAP GUI
hu: Általános felület TransportHTTPSOAP grafikus felület

note: SysConfig
en: GenericInterface Web Service GUI
hu: Általános felület webszolgáltatás grafikus felület

note: SysConfig
en: GenericInterface Webservice History GUI
hu: Általános felület webszolgáltatás előzmények grafikus felület

note: SysConfig
en: GenericInterface Webservice Mapping GUI
hu: Általános felület webszolgáltatás leképezés grafikus felület

note: SysConfig
en: GenericInterface module registration for the invoker layer.
hu: Általános felület modul regisztráció a meghívó réteghez.

note: SysConfig
en: GenericInterface module registration for the mapping layer.
hu: Általános felület modul regisztráció a leképező réteghez.

note: SysConfig
en: GenericInterface module registration for the operation layer.
hu: Általános felület modul regisztráció a műveleti réteghez.

note: SysConfig
en: GenericInterface module registration for the transport layer.
hu: Általános felület modul regisztráció az átviteli réteghez.

note: SysConfig
en: German
hu: Német

note: SysConfig
en: German stop words for fulltext index. These words will be removed from the search index.
hu: Német kiszűrendő szavak a szabad-szavas indexnél. Ezek a szavak el lesznek távolítva a keresési indexből.

note: SysConfig
en: Gives end users the possibility to override the separator character for CSV files, defined in the translation files.
hu: Megadja a végfelhasználóknak azt a lehetőséget, hogy felülírják a CSV fájloknál a fordítási fájlokban meghatározott elválasztó karaktert.

note: SysConfig
en: Global Search Module.
hu: Globális keresés modul.

note: SysConfig
en: Go back
hu: Vissza

note: SysConfig
en: Google Authenticator
hu: Google hitelesítő

note: SysConfig
en: Graph: Bar Chart
hu: Grafikon: oszlopdiagram

note: SysConfig
en: Graph: Line Chart
hu: Grafikon: vonaldiagram

note: SysConfig
en: Graph: Stacked Area Chart
hu: Grafikon: halmozott területdiagram

note: SysConfig
en: Greek
hu: Görög

note: SysConfig
en: HTML Reference
hu: HTML hivatkozás

note: SysConfig
en: HTML Reference.
hu: HTML hivatkozás.

note: SysConfig
en: Hebrew
hu: Héber

note: SysConfig
en: Helps to extend your articles full-text search (From, To, Cc, Subject and Body search). Runtime will do full-text searches on live data (it works fine for up to 50.000 tickets). StaticDB will strip all articles and will build an index after article creation, increasing fulltext searches about 50%. To create an initial index use "bin/otrs.Console.pl Maint::Ticket::FulltextIndexRebuild".
hu: Segít kiterjeszteni a bejegyzések szabad-szavas keresését (feladó, címzett, másolat, tárgy és törzs keresés). Futásidőben fog szabad-szavas kereséseket végrehajtani a valós adatokon (nagyszerűen működik akár 50000 jegynél is). A StaticDB fel fogja darabolni az összes bejegyzést, és egy indexet fog felépíteni a bejegyzés létrehozása után, körülbelül 50%-kal növelve a szabad-szavas kereséseket. Egy kezdeti index létrehozásához használja a „bin/otrs.Console.pl Maint::Ticket::FulltextIndexRebuild” parancsfájlt.

note: SysConfig
en: Hungarian
hu: Magyar

note: SysConfig
en: If "DB" was selected for Customer::AuthModule, a database driver (normally autodetection is used) can be specified.
hu: Ha „DB” lett kiválasztva a Customer::AuthModule modulnál, akkor megadható egy adatbázis-meghajtó (normális esetben automatikus felismerést használva).

note: SysConfig
en: If "DB" was selected for Customer::AuthModule, a password to connect to the customer table can be specified.
hu: Ha „DB” lett kiválasztva a Customer::AuthModule modulnál, akkor megadható egy jelszó az ügyféltáblához való csatlakozáshoz.

note: SysConfig
en: If "DB" was selected for Customer::AuthModule, a username to connect to the customer table can be specified.
hu: Ha „DB” lett kiválasztva a Customer::AuthModule modulnál, akkor megadható egy felhasználónév az ügyféltáblához való csatlakozáshoz.

note: SysConfig
en: If "DB" was selected for Customer::AuthModule, the DSN for the connection to the customer table must be specified.
hu: Ha „DB” lett kiválasztva a Customer::AuthModule modulnál, akkor a DSN megadása kötelező az ügyféltáblához való kapcsolatnál.

note: SysConfig
en: If "DB" was selected for Customer::AuthModule, the column name for the CustomerPassword in the customer table must be specified.
hu: Ha „DB” lett kiválasztva a Customer::AuthModule modulnál, akkor meg kell adni a CustomerPassword oszlopnevét az ügyféltáblában.

note: SysConfig
en: If "DB" was selected for Customer::AuthModule, the crypt type of passwords must be specified.
hu: Ha „DB” lett kiválasztva a Customer::AuthModule modulnál, akkor meg kell adni a jelszavak titkosításának típusát.

note: SysConfig
en: If "DB" was selected for Customer::AuthModule, the name of the column for the CustomerKey in the customer table must be specified.
hu: Ha „DB” lett kiválasztva a Customer::AuthModule modulnál, akkor meg kell adni a CustomerKey oszlopnevét az ügyféltáblában.

note: SysConfig
en: If "DB" was selected for Customer::AuthModule, the name of the table where your customer data should be stored must be specified.
hu: Ha „DB” lett kiválasztva a Customer::AuthModule modulnál, akkor meg kell adni annak a táblának a nevét, ahol az ügyféladatok tárolva lesznek.

note: SysConfig
en: If "DB" was selected for SessionModule, a table in database where session data will be stored must be specified.
hu: Ha „DB” lett kiválasztva a SessionModule modulnál, akkor meg kell adni azt a táblát az adatbázisban, ahol a munkamenet adatok tárolva lesznek.

note: SysConfig
en: If "FS" was selected for SessionModule, a directory where the session data will be stored must be specified.
hu: Ha „FS” lett kiválasztva a SessionModule modulnál, akkor meg kell adni azt a könyvtárat, ahol a munkamenet adatok tárolva lesznek.

note: SysConfig
en: If "HTTPBasicAuth" was selected for Customer::AuthModule, you can specify (by using a RegExp) to strip parts of REMOTE_USER (e. g. for to remove trailing domains). RegExp-Note, $1 will be the new Login.
hu: Ha „HTTPBasicAuth” lett kiválasztva a Customer::AuthModule modulnál, akkor megadhatja (reguláris kifejezés használatával) a TÁVOLI_FELHASZNÁLÓ részeinek felvágását (például a záró tartományok eltávolításához). Reguláris kifejezés megjegyzés, a $1 lesz az új bejelentkezés.

note: SysConfig
en: If "HTTPBasicAuth" was selected for Customer::AuthModule, you can specify to strip leading parts of user names (e. g. for domains like example_domain\user to user).
hu: Ha „HTTPBasicAuth” lett kiválasztva a Customer::AuthModule modulnál, akkor megadhatja a felhasználónevek vezető részeinek levágását (például tartományoknál, úgymint pelda_tartomany\felhasznalo a felhasználóhoz).

note: SysConfig
en: If "LDAP" was selected for Customer::AuthModule and if you want to add a suffix to every customer login name, specifiy it here, e. g. you just want to write the username user but in your LDAP directory exists user@domain.
hu: Ha „LDAP” lett kiválasztva a Customer::AuthModule modulnál, és egy utótagot szeretne hozzáadni minden ügyfél bejelentkezési névhez, akkor azt itt adja meg. Például csak a user felhasználónevet szeretné írni, de az LDAP könyvtárban a user@domain létezik.

note: SysConfig
en: If "LDAP" was selected for Customer::AuthModule and special paramaters are needed for the Net::LDAP perl module, you can specify them here. See "perldoc Net::LDAP" for more information about the parameters.
hu: Ha „LDAP” lett kiválasztva a Customer::AuthModule modulnál, és speciális paraméterek szükségesek a Net::LDAP Perl modulhoz, akkor azokat itt adhatja meg. További információkért nézze meg a „perldoc Net::LDAP” dokumentációt a paraméterekkel kapcsolatban.

note: SysConfig
en: If "LDAP" was selected for Customer::AuthModule and your users have only anonymous access to the LDAP tree, but you want to search through the data, you can do this with a user who has access to the LDAP directory. Specify the password for this special user here.
hu: Ha „LDAP” lett kiválasztva a Customer::AuthModule modulnál, és a felhasználóinak csak névtelen hozzáférése van az LDAP fához, de keresni szeretne az adatokban, akkor azt megteheti egy olyan felhasználóval, akinek hozzáférése van az LDAP könyvtárhoz. Itt adja meg a jelszavát annak a speciális felhasználónak.

note: SysConfig
en: If "LDAP" was selected for Customer::AuthModule and your users have only anonymous access to the LDAP tree, but you want to search through the data, you can do this with a user who has access to the LDAP directory. Specify the username for this special user here.
hu: Ha „LDAP” lett kiválasztva a Customer::AuthModule modulnál, és a felhasználóinak csak névtelen hozzáférése van az LDAP fához, de keresni szeretne az adatokban, akkor azt megteheti egy olyan felhasználóval, akinek hozzáférése van az LDAP könyvtárhoz. Itt adja meg a felhasználónevét annak a speciális felhasználónak.

note: SysConfig
en: If "LDAP" was selected for Customer::AuthModule, the BaseDN must be specified.
hu: Ha „LDAP” lett kiválasztva a Customer::AuthModule modulnál, akkor a BaseDN megadása kötelező.

note: SysConfig
en: If "LDAP" was selected for Customer::AuthModule, the LDAP host can be specified.
hu: Ha „LDAP” lett kiválasztva a Customer::AuthModule modulnál, akkor megadható a LDAP kiszolgáló.

note: SysConfig
en: If "LDAP" was selected for Customer::AuthModule, the user identifier must be specified.
hu: Ha „LDAP” lett kiválasztva a Customer::AuthModule modulnál, akkor meg kell adni a felhasználó-azonosítót.

note: SysConfig
en: If "LDAP" was selected for Customer::AuthModule, user attributes can be specified. For LDAP posixGroups use UID, for non LDAP posixGroups use full user DN.
hu: Ha „LDAP” lett kiválasztva a Customer::AuthModule modulnál, akkor megadhatók a felhasználói jellemzők. Az LDAP posixGroups esetén használjon UID-t, nem LDAP posixGroups esetén használjon teljes felhasználó DN-t.

note: SysConfig
en: If "LDAP" was selected for Customer::AuthModule, you can specify access attributes here.
hu: Ha „LDAP” lett kiválasztva a Customer::AuthModule modulnál, akkor itt adhatja meg a hozzáférési jellemzőket.

note: SysConfig
en: If "LDAP" was selected for Customer::AuthModule, you can specify if the applications will stop if e. g. a connection to a server can't be established due to network problems.
hu: Ha „LDAP” lett kiválasztva a Customer::AuthModule modulnál, akkor megadhatja, hogy az alkalmazás leálljon, ha például hálózati problémák miatt nem lehet kapcsolatot létesíteni a kiszolgálóval.

note: SysConfig
en: If "LDAP" was selected for Customer::Authmodule, you can check if the user is allowed to authenticate because he is in a posixGroup, e.g. user needs to be in a group xyz to use OTRS. Specify the group, who may access the system.
hu: Ha „LDAP” lett kiválasztva a Customer::AuthModule modulnál, akkor ellenőrizheti, hogy a felhasználónak engedélyezett-e a hitelesítés, mert egy posixGroup része. Például a felhasználónak az xyz csoportban kell lennie az OTRS használatához. Adja meg azt a csoportot, amely hozzáférhet a rendszerhez.

note: SysConfig
en: If "LDAP" was selected, you can add a filter to each LDAP query, e.g. (mail=*), (objectclass=user) or (!objectclass=computer).
hu: Ha „LDAP” lett kiválasztva, akkor egy szűrőt adhat minden LDAP lekérdezéshez, például (mail=*), (objectclass=user) vagy (!objectclass=computer).

note: SysConfig
en: If "Radius" was selected for Customer::AuthModule, the password to authenticate to the radius host must be specified.
hu: Ha „Radius” lett kiválasztva a Customer::AuthModule modulnál, akkor meg kell adni a radius kiszolgálóra történő hitelesítés jelszavát.

note: SysConfig
en: If "Radius" was selected for Customer::AuthModule, the radius host must be specified.
hu: Ha „Radius” lett kiválasztva a Customer::AuthModule modulnál, akkor meg kell adni a radius kiszolgálót.

note: SysConfig
en: If "Radius" was selected for Customer::AuthModule, you can specify if the applications will stop if e. g. a connection to a server can't be established due to network problems.
hu: Ha „Radius” lett kiválasztva a Customer::AuthModule modulnál, akkor megadhatja, hogy az alkalmazás leálljon, ha például hálózati problémák miatt nem lehet kapcsolatot létesíteni a kiszolgálóval.

note: SysConfig
en: If "Sendmail" was selected as SendmailModule, the location of the sendmail binary and the needed options must be specified.
hu: Ha „Sendmail” lett kiválasztva a SendmailModule modulnál, akkor meg kell adni a sendmail bináris helyét és a szükséges beállításokat.

note: SysConfig
en: If "SysLog" was selected for LogModule, a special log facility can be specified.
hu: Ha „SysLog” lett kiválasztva a LogModule modulnál, akkor megadható egy speciális naplózó képesség.

note: SysConfig
en: If "SysLog" was selected for LogModule, a special log sock can be specified (on solaris you may need to use 'stream').
hu: Ha „SysLog” lett kiválasztva a LogModule modulnál, akkor megadható egy speciális naplózó foglalat (solaris esetén a „stream” használata lehet szükséges).

note: SysConfig
en: If "SysLog" was selected for LogModule, the charset that should be used for logging can be specified.
hu: Ha „SysLog” lett kiválasztva a LogModule modulnál, akkor megadható a naplózásnál használandó karakterkészlet.

note: SysConfig
en: If "file" was selected for LogModule, a logfile must be specified. If the file doesn't exist, it will be created by the system.
hu: Ha „File” lett kiválasztva a LogModule modulnál, akkor meg kell adni egy naplófájlt. Ha a fájl nem létezik, a rendszer létre fogja hozni.

note: SysConfig
en: If a note is added by an agent, sets the state of a ticket in the close ticket screen of the agent interface.
hu: Ha egy ügyintéző hozzáadott egy jegyzetet, beállítja egy jegy állapotát az ügyintézői felület jegylezárás képernyőjén.

note: SysConfig
en: If a note is added by an agent, sets the state of a ticket in the ticket bulk screen of the agent interface.
hu: Ha egy ügyintéző hozzáadott egy jegyzetet, beállítja egy jegy állapotát az ügyintézői felület jegy tömeges képernyőjén.

note: SysConfig
en: If a note is added by an agent, sets the state of a ticket in the ticket free text screen of the agent interface.
hu: Ha egy ügyintéző hozzáadott egy jegyzetet, beállítja egy jegy állapotát az ügyintézői felület jegy szabad szöveg képernyőjén.

note: SysConfig
en: If a note is added by an agent, sets the state of a ticket in the ticket note screen of the agent interface.
hu: Ha egy ügyintéző hozzáadott egy jegyzetet, beállítja egy jegy állapotát az ügyintézői felület jegyjegyzet képernyőjén.

note: SysConfig
en: If a note is added by an agent, sets the state of a ticket in the ticket responsible screen of the agent interface.
hu: Ha egy ügyintéző hozzáadott egy jegyzetet, beállítja egy jegy állapotát az ügyintézői felület jegyfelelős képernyőjén.

note: SysConfig
en: If a note is added by an agent, sets the state of the ticket in the ticket owner screen of a zoomed ticket in the agent interface.
hu: Ha egy ügyintéző hozzáadott egy jegyzetet, beállítja egy jegy állapotát egy nagyított jegynek a jegytulajdonos képernyőjén az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: If a note is added by an agent, sets the state of the ticket in the ticket pending screen of a zoomed ticket in the agent interface.
hu: Ha egy ügyintéző hozzáadott egy jegyzetet, beállítja egy jegy állapotát egy nagyított jegynek a várakozó jegy képernyőjén az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: If a note is added by an agent, sets the state of the ticket in the ticket priority screen of a zoomed ticket in the agent interface.
hu: Ha egy ügyintéző hozzáadott egy jegyzetet, beállítja egy jegy állapotát egy nagyított jegynek a jegyprioritás képernyőjén az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: If active, none of the regular expressions may match the user's email address to allow registration.
hu: Ha aktív, akkor a reguláris kifejezések egyike sem illeszkedhet a felhasználó e-mail címére a regisztráció elfogadásához.

note: SysConfig
en: If active, one of the regular expressions has to match the user's email address to allow registration.
hu: Ha aktív, akkor a reguláris kifejezések egyikének illeszkednie kell a felhasználó e-mail címére a regisztráció elfogadásához.

note: SysConfig
en: If any of the "SMTP" mechanisms was selected as SendmailModule, and authentication to the mail server is needed, a password must be specified.
hu: Ha az „SMTP” mechanizmusok bármelyike SendmailModule modulként lett kiválasztva, és hitelesítés szükséges a levelező kiszolgálóhoz, akkor meg kell adni egy jelszót.

note: SysConfig
en: If any of the "SMTP" mechanisms was selected as SendmailModule, and authentication to the mail server is needed, an username must be specified.
hu: Ha az „SMTP” mechanizmusok bármelyike SendmailModule modulként lett kiválasztva, és hitelesítés szükséges a levelező kiszolgálóhoz, akkor meg kell adni egy felhasználónevet.

note: SysConfig
en: If any of the "SMTP" mechanisms was selected as SendmailModule, the mailhost that sends out the mails must be specified.
hu: Ha az „SMTP” mechanizmusok bármelyike SendmailModule modulként lett kiválasztva, akkor meg kell adni azt a levelező kiszolgálót, amely kiküldi a leveleket.

note: SysConfig
en: If any of the "SMTP" mechanisms was selected as SendmailModule, the port where your mailserver is listening for incoming connections must be specified.
hu: Ha az „SMTP” mechanizmusok bármelyike SendmailModule modulként lett kiválasztva, akkor meg kell adni azt a portot, ahol a levelező kiszolgáló a bejövő kapcsolatokat figyeli.

note: SysConfig
en: If enabled debugging information for ACLs is logged.
hu: Ha engedélyezve van, akkor az ACL-ek hibakeresési információi naplózva lesznek.

note: SysConfig
en: If enabled debugging information for transitions is logged.
hu: Ha engedélyezve van, akkor az átmenetek hibakeresési információi naplózva lesznek.

note: SysConfig
en: If enabled the daemon will redirect the standard error stream to a log file.
hu: Ha engedélyezve van, akkor a démon át fogja irányítani a szabványos hibafolyamot egy naplófájlba.

note: SysConfig
en: If enabled the daemon will redirect the standard output stream to a log file.
hu: Ha engedélyezve van, akkor a démon át fogja irányítani a szabványos kimenetfolyamot egy naplófájlba.

note: SysConfig
en: If enabled, OTRS will deliver all CSS files in minified form. WARNING: If you turn this off, there will likely be problems in IE 7, because it cannot load more than 32 CSS files.
hu: Ha engedélyezve van, akkor az OTRS minden CSS fájlt minimalizált formában fog kiszolgálni. FIGYELEM: Ha ezt kikapcsolja, akkor valószínűleg problémái lesznek IE7 alatt, mert az nem tud 32 CSS fájlnál többet betölteni.

note: SysConfig
en: If enabled, OTRS will deliver all JavaScript files in minified form.
hu: Ha engedélyezve van, akkor az OTRS minden JavaScript fájlt minimalizált formában fog szállítani.

note: SysConfig
en: If enabled, TicketPhone and TicketEmail will be open in new windows.
hu: Ha engedélyezve van, akkor a TicketPhone és TicketEmail új ablakokban fognak megnyílni.

note: SysConfig
en: If enabled, the OTRS version tag will be removed from the Webinterface, the HTTP headers and the X-Headers of outgoing mails.
hu: Ha engedélyezve van, akkor az OTRS verziócímke el lesz távolítva a webes felületről, a HTTP fejlécekből és a kimenő levelek X-Headers bejegyzéseiből.

note: SysConfig
en: If enabled, the customer can search for tickets in all services (regardless what services are assigned to the customer).
hu: Ha engedélyezve van, akkor az ügyfél minden szolgáltatásban kereshet jegyeket (tekintet nélkül arra, hogy mely szolgáltatások vannak hozzárendelve az ügyfélhez).

note: SysConfig
en: If enabled, the different overviews (Dashboard, LockedView, QueueView) will automatically refresh after the specified time.
hu: Ha engedélyezve van, akkor a különböző áttekintők (vezérlőpult, zárolt nézet, várólista nézet) automatikusan frissítve lesznek a megadott idő után.

note: SysConfig
en: If enabled, the first level of the main menu opens on mouse hover (instead of click only).
hu: Ha engedélyezve van, akkor a főmenü első szintje megnyílik az egérrel való rámutatáskor (a csak kattintás helyet).

note: SysConfig
en: If set, this address is used as envelope sender header in outgoing notifications. If no address is specified, the envelope sender header is empty.
hu: Ha be van állítva, akkor ez a cím lesz használva a kimenő értesítések boríték küldő fejléceként. Ha nincs cím beállítva, a boríték küldő fejléc üres.

note: SysConfig
en: If set, this address is used as envelope sender in outgoing messages (not notifications - see below). If no address is specified, the envelope sender is equal to queue e-mail address.
hu: Ha be van állítva, akkor ez a cím lesz használva boríték küldőként a kimenő üzenetekben (nem értesítések - lásd lent). Ha nincs cím beállítva, a boríték küldő megegyezik a várólista e-mail címével.

note: SysConfig
en: If this option is enabled, then the decrypted data will be stored in the database if they are displayed in AgentTicketZoom.
hu: Ha ez a beállítás engedélyezve van, akkor a visszafejtett adatok az adatbázisban lesznek tárolva, ha megjelenítésre kerültek az AgentTicketZoom felületen.

note: SysConfig
en: If this option is set to 'Yes', tickets created via the web interface, via Customers or Agents, will receive an autoresponse if configured. If this option is set to 'No', no autoresponses will be sent.
hu: Ha ez a beállítás „Igaz” értékre van állítva, akkor a webes felületen keresztül, az ügyfelek vagy az ügyintézők által létrehozott jegyek egy automatikus választ fognak kapni, ha be van állítva. Ha ez a beállítás „Nem” értékre van állítva, nem lesznek automatikus válaszok elküldve.

note: SysConfig
en: If this regex matches, no message will be send by the autoresponder.
hu: Ha ez a reguláris kifejezés illeszkedik, akkor az automatikus válaszadó nem fog üzenetet küldeni.

note: SysConfig
en: If this setting is active, local modifications will not be highlighted as errors in the package manager and support data collector.
hu: Ha ez a beállítás be van kapcsolva, akkor a helyi módosítások nem lesznek hibaként kiemelve a csomagkezelőben és támogatási adatgyűjtőben.

note: SysConfig
en: Ignore article with system sender type for new article feature (e. g. auto responses or email notifications).
hu: A rendszer küldő típussal rendelkező bejegyzés mellőzése az új bejegyzés szolgáltatásnál (például automatikus válaszok vagy e-mail értesítők).

note: SysConfig
en: Include tickets of subqueues per default when selecting a queue.
hu: Az alvárólisták jegyeinek felvétele alapértelmezetten egy várólista kijelölésekor.

note: SysConfig
en: Include unknown customers in ticket filter.
hu: Ismeretlen ügyfelek felvétele a jegyszűrőben.

note: SysConfig
en: Includes article create times in the ticket search of the agent interface.
hu: Felveszi a bejegyzés létrehozási idejeit az ügyintézői felület jegy keresésénél.

note: SysConfig
en: Incoming Phone Call.
hu: Bejövő telefonhívás.

note: SysConfig
en: IndexAccelerator: to choose your backend TicketViewAccelerator module. "RuntimeDB" generates each queue view on the fly from ticket table (no performance problems up to approx. 60.000 tickets in total and 6.000 open tickets in the system). "StaticDB" is the most powerful module, it uses an extra ticket-index table that works like a view (recommended if more than 80.000 and 6.000 open tickets are stored in the system). Use the command "bin/otrs.Console.pl Maint::Ticket::QueueIndexRebuild" for initial index creation.
hu: IndexAccelerator: a TicketViewAccelerator háttérprogram modul választásához. A „RuntimeDB” minden egyes várólista nézetet valós időben állít elő a jegytáblából (nincs teljesítmény-probléma a rendszeren körülbelül 60.000 összes jegyig és 6.000 nyitott jegyig). A „StaticDB” a legerősebb modul, amely egy további jegyindex táblát használ, amely úgy működik mint egy nézet (javasolt, ha több mint 80.000 és 6.000 nyitott jegy van a rendszeren tárolva). Használja a „bin/otrs.Console.pl Maint::Ticket::QueueIndexRebuild” parancsot a kezdeti index létrehozásához.

note: SysConfig
en: Indonesian
hu: Indonéz

note: SysConfig
en: Input
hu: Beviteli mező

note: SysConfig
en: Install ispell or aspell on the system, if you want to use a spell checker. Please specify the path to the aspell or ispell binary on your operating system.
hu: Telepítse az ispell vagy az aspell programokat a rendszerére, ha egy helyesírás-ellenőrzőt szeretne használni. Adja meg az aspell vagy ispell bináris útvonalát az operációs rendszerén.

note: SysConfig
en: Interface language
hu: Felület nyelve

note: SysConfig
en: It is possible to configure different skins, for example to distinguish between diferent agents, to be used on a per-domain basis within the application. Using a regular expression (regex), you can configure a Key/Content pair to match a domain. The value in "Key" should match the domain, and the value in "Content" should be a valid skin on your system. Please see the example entries for the proper form of the regex.
hu: Lehetséges különféle felszínek beállítása, például különbséget lehet tenni az alkalmazáson belül különböző ügyintézők között tartományonkénti alapon használva. Egy reguláris kifejezés (regex) használatával beállíthat egy tartományra illeszkedő Kulcs/Tartalom párt. A „Kulcsban” lévő értéknek kell illeszkednie a tartományra, és a „Tartalomban” lévő értéknek a rendszeren lévő érvényes felszínnek kell lennie. Nézze meg a példabejegyzéseket a reguláris kifejezés megfelelő formájáért.

note: SysConfig
en: It is possible to configure different skins, for example to distinguish between diferent customers, to be used on a per-domain basis within the application. Using a regular expression (regex), you can configure a Key/Content pair to match a domain. The value in "Key" should match the domain, and the value in "Content" should be a valid skin on your system. Please see the example entries for the proper form of the regex.
hu: Lehetséges különféle felszínek beállítása, például különbséget lehet tenni az alkalmazáson belül különböző ügyfelek között tartományonkénti alapon használva. Egy reguláris kifejezés (regex) használatával beállíthat egy tartományra illeszkedő Kulcs/Tartalom párt. A „Kulcsban” lévő értéknek kell illeszkednie a tartományra, és a „Tartalomban” lévő értéknek a rendszeren lévő érvényes felszínnek kell lennie. Nézze meg a példabejegyzéseket a reguláris kifejezés megfelelő formájáért.

note: SysConfig
en: It is possible to configure different themes, for example to distinguish between agents and customers, to be used on a per-domain basis within the application. Using a regular expression (regex), you can configure a Key/Content pair to match a domain. The value in "Key" should match the domain, and the value in "Content" should be a valid theme on your system. Please see the example entries for the proper form of the regex.
hu: Lehetséges különféle témák beállítása, például különbséget lehet tenni az alkalmazáson belül ügyintézők és ügyfelek között tartományonkénti alapon használva. Egy reguláris kifejezés (regex) használatával beállíthat egy tartományra illeszkedő Kulcs/Tartalom párt. A „Kulcsban” lévő értéknek kell illeszkednie a tartományra, és a „Tartalomban” lévő értéknek a rendszeren lévő érvényes témának kell lennie. Nézze meg a példabejegyzéseket a reguláris kifejezés megfelelő formájáért.

note: SysConfig
en: Italian
hu: Olasz

note: SysConfig
en: Italian stop words for fulltext index. These words will be removed from the search index.
hu: Olasz kiszűrendő szavak a szabad-szavas indexnél. Ezek a szavak el lesznek távolítva a keresési indexből.

note: SysConfig
en: Ivory
hu: Elefántcsont

note: SysConfig
en: Ivory (Slim)
hu: Elefántcsont (karcsú)

note: SysConfig
en: Japanese
hu: Japán

note: SysConfig
en: JavaScript function for the search frontend.
hu: JavaScript függvény a keresési előtétprogramhoz.

note: SysConfig
en: Last customer subject
hu: Legutóbbi ügyféltárgy

note: SysConfig
en: Lastname Firstname
hu: Vezetéknév Keresztnév

note: SysConfig
en: Lastname Firstname (UserLogin)
hu: Vezetéknév Keresztnév (Felhasználónév)

note: SysConfig
en: Lastname, Firstname
hu: Vezetéknév, Keresztnév

note: SysConfig
en: Lastname, Firstname (UserLogin)
hu: Vezetéknév, Keresztnév (Felhasználónév)

note: SysConfig
en: Latvian
hu: Lett

note: SysConfig
en: Left
hu: Bal

note: SysConfig
en: Link Object
hu: Objektum összekapcsolása

note: SysConfig
en: Link Object.
hu: Objektum összekapcsolása.

note: SysConfig
en: Link agents to groups.
hu: Ügyintézők összekapcsolása csoportokkal.

note: SysConfig
en: Link agents to roles.
hu: Ügyintézők összekapcsolása szerepekkel.

note: SysConfig
en: Link attachments to templates.
hu: Mellékletek összekapcsolása sablonokkal.

note: SysConfig
en: Link customer user to groups.
hu: Ügyfél-felhasználó összekapcsolása csoportokkal.

note: SysConfig
en: Link customer user to services.
hu: Ügyfél-felhasználó összekapcsolása szolgáltatásokkal.

note: SysConfig
en: Link queues to auto responses.
hu: Várólisták összekapcsolása automatikus válaszokkal.

note: SysConfig
en: Link roles to groups.
hu: Szerepek összekapcsolása csoportokkal.

note: SysConfig
en: Link templates to queues.
hu: Sablonok összekapcsolása várólistákkal.

note: SysConfig
en: Links 2 tickets with a "Normal" type link.
hu: Összekapcsol 2 jegyet egy „Normál” típusú hivatkozással.

note: SysConfig
en: Links 2 tickets with a "ParentChild" type link.
hu: Összekapcsol 2 jegyet egy „Szülő-gyermek” típusú hivatkozással.

note: SysConfig
en: List of CSS files to always be loaded for the agent interface.
hu: CSS fájlok listája, amelyek mindig betöltődnek az ügyintézői felületnél.

note: SysConfig
en: List of CSS files to always be loaded for the customer interface.
hu: CSS fájlok listája, amelyek mindig betöltődnek az ügyfélfelületnél.

note: SysConfig
en: List of JS files to always be loaded for the agent interface.
hu: JS fájlok listája, amelyek mindig betöltődnek az ügyintézői felületnél.

note: SysConfig
en: List of JS files to always be loaded for the customer interface.
hu: JS fájlok listája, amelyek mindig betöltődnek az ügyfélfelületnél.

note: SysConfig
en: List of all CustomerCompany events to be displayed in the GUI.
hu: Az összes CustomerCompany esemény listája, amelyek megjelennek a grafikus felületen.

note: SysConfig
en: List of all CustomerUser events to be displayed in the GUI.
hu: Az összes CustomerUser esemény listája, amelyek megjelennek a grafikus felületen.

note: SysConfig
en: List of all DynamicField events to be displayed in the GUI.
hu: Az összes dinamikus mező esemény listája, amelyek megjelennek a grafikus felületen.

note: SysConfig
en: List of all Package events to be displayed in the GUI.
hu: Az összes Package esemény listája, amelyek megjelennek a grafikus felületen.

note: SysConfig
en: List of all article events to be displayed in the GUI.
hu: Az összes bejegyzés esemény listája, amelyek megjelennek a grafikus felületen.

note: SysConfig
en: List of all queue events to be displayed in the GUI.
hu: Az összes várólista esemény listája, amelyek megjelennek a grafikus felületen.

note: SysConfig
en: List of all ticket events to be displayed in the GUI.
hu: Az összes jegyesemény listája, amelyek megjelennek a grafikus felületen.

note: SysConfig
en: List of default Standard Templates which are assigned automatically to new Queues upon creation.
hu: Az alapértelmezett szabványos sablonok listája, amelyek automatikusan hozzá vannak rendelve az új várólistákhoz a létrehozáskor.

note: SysConfig
en: List of responsive CSS files to always be loaded for the agent interface.
hu: Alkalmazkodó CSS fájlok listája, amelyek mindig betöltődnek az ügyintézői felületnél.

note: SysConfig
en: List of responsive CSS files to always be loaded for the customer interface.
hu: Alkalmazkodó CSS fájlok listája, amelyek mindig betöltődnek az ügyfélfelületnél.

note: SysConfig
en: List view
hu: Listanézet

note: SysConfig
en: Lithuanian
hu: Litván

note: SysConfig
en: Lock / unlock this ticket
hu: Jegy zárolása vagy feloldása

note: SysConfig
en: Locked Tickets.
hu: Zárolt jegyek.

note: SysConfig
en: Locked ticket.
hu: Zárolt jegy.

note: SysConfig
en: Log file for the ticket counter.
hu: Naplófájl a jegyszámlálóhoz.

note: SysConfig
en: Logout of customer panel.
hu: Az ügyfélpanel kijelentkezése.

note: SysConfig
en: Loop-Protection! No auto-response sent to "%s".
hu: Hurokvédelem! Nem lett automatikus válasz elküldve ide: „%s”.

note: SysConfig
en: Mail Accounts
hu: Levelezőfiókok

note: SysConfig
en: Main menu registration.
hu: Főmenü regisztráció.

note: SysConfig
en: Makes the application check the MX record of email addresses before sending an email or submitting a telephone or email ticket.
hu: Ellenőrizteti az alkalmazással az e-mail címek MX-rekordjait egy e-mail küldésekor vagy egy telefon vagy e-mail jegy elküldésekor.

note: SysConfig
en: Makes the application check the syntax of email addresses.
hu: Ellenőrizteti az alkalmazással az e-mail címek szintaxisát.

note: SysConfig
en: Makes the session management use html cookies. If html cookies are disabled or if the client browser disabled html cookies, then the system will work as usual and append the session id to the links.
hu: HTML sütik használatát írja elő a munkamenet-kezelőnek. Ha a HTML sütik le vannak tiltva, vagy a kliens böngésző letiltotta a HTML sütiket, akkor a rendszer a szokásos módon fog működni, és hozzáfűzi a munkamenet-azonosítót a hivatkozásokhoz.

note: SysConfig
en: Malay
hu: Maláj

note: SysConfig
en: Manage OTRS Group cloud services.
hu: OTRS csoport felhőszolgáltatások kezelése.

note: SysConfig
en: Manage PGP keys for email encryption.
hu: PGP kulcsok kezelése e-mail titkosításhoz.

note: SysConfig
en: Manage POP3 or IMAP accounts to fetch email from.
hu: POP3 vagy IMAP fiókok kezelése e-mailek letöltéséhez.

note: SysConfig
en: Manage S/MIME certificates for email encryption.
hu: S/MIME tanúsítványok kezelése e-mailek titkosításához.

note: SysConfig
en: Manage existing sessions.
hu: Meglévő munkamenetek kezelése.

note: SysConfig
en: Manage support data.
hu: Támogatási adatok kezelése.

note: SysConfig
en: Manage system registration.
hu: Rendszer regisztráció kezelése.

note: SysConfig
en: Manage tasks triggered by event or time based execution.
hu: Esemény vagy időalapú végrehajtás által aktivált feladatok kezelése.

note: SysConfig
en: Mark this ticket as junk!
hu: Jegy megjelölése szemétként!

note: SysConfig
en: Max size (in characters) of the customer information table (phone and email) in the compose screen.
hu: Az ügyfél-információs tábla (telefon vagy e-mail) legnagyobb mérete (karakterben) a jegyírás képernyőn.

note: SysConfig
en: Max size (in rows) of the informed agents box in the agent interface.
hu: A tájékoztatott ügyintézők doboz legnagyobb mérete (sorokban) az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Max size (in rows) of the involved agents box in the agent interface.
hu: A részt vevő ügyintézők doboz legnagyobb mérete (sorokban) az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Max size of the subjects in an email reply and in some overview screens.
hu: A tárgyak legnagyobb mérete egy e-mail válasznál és néhány áttekintő képernyőnél.

note: SysConfig
en: Maximal auto email responses to own email-address a day (Loop-Protection).
hu: Automatikus válaszok maximalizálása a saját e-mail címre naponta (hurok védelem).

note: SysConfig
en: Maximal size in KBytes for mails that can be fetched via POP3/POP3S/IMAP/IMAPS (KBytes).
hu: Levelek méretének maximalizálása Kbyte-ban, amelyeket POP3/POP3S/IMAP/IMAPS kapcsolaton keresztül lehet letölteni (Kbyte-ban).

note: SysConfig
en: Maximum Number of a calendar shown in a dropdown.
hu: Egy legördülőben megjelenített naptár legnagyobb száma.

note: SysConfig
en: Maximum length (in characters) of the dynamic field in the article of the ticket zoom view.
hu: A dinamikus mező legnagyobb hossza (karakterben) a jegynagyítás nézet bejegyzésében.

note: SysConfig
en: Maximum length (in characters) of the dynamic field in the sidebar of the ticket zoom view.
hu: A dinamikus mező legnagyobb hossza (karakterben) a jegynagyítás nézet oldalsávján.

note: SysConfig
en: Maximum number of tickets to be displayed in the result of a search in the agent interface.
hu: Egy keresés eredményében megjelenített jegyek legnagyobb száma az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Maximum number of tickets to be displayed in the result of a search in the customer interface.
hu: Egy keresés eredményében megjelenített jegyek legnagyobb száma az ügyfélfelületen.

note: SysConfig
en: Maximum number of tickets to be displayed in the result of this operation.
hu: Ennek a műveletnek az eredményében megjelenített jegyek legnagyobb száma.

note: SysConfig
en: Maximum size (in characters) of the customer information table in the ticket zoom view.
hu: Az ügyfél-információs tábla legnagyobb mérete (karakterben) a jegynagyítás nézeten.

note: SysConfig
en: Merge this ticket and all articles into a another ticket
hu: A jegy és minden bejegyzés egyesítése egy másik jegybe

note: SysConfig
en: Merged Ticket <OTRS_TICKET> to <OTRS_MERGE_TO_TICKET>.
hu: A(z) <OTRS_TICKET> jegy egyesítve a következővel: <OTRS_MERGE_TO_TICKET>.

note: SysConfig
en: Miscellaneous
hu: Egyebek

note: SysConfig
en: Module for To-selection in new ticket screen in the customer interface.
hu: Egy modul az új jegy képernyőn lévő címzett kijelöléshez az ügyfélfelületen.

note: SysConfig
en: Module to check if arrived emails should be marked as email-internal (because of original forwarded internal email). ArticleType and SenderType define the values for the arrived email/article.
hu: Egy modul annak ellenőrzéséhez, hogy a beérkező e-maileket meg kell-e jelölni belső e-mailként (az eredeti továbbított belső e-mail miatt). Az ArticleType és a SenderType határozza meg az értékeket a beérkező e-mailhez vagy bejegyzéshez.

note: SysConfig
en: Module to check the group permissions for customer access to tickets.
hu: Egy modul a csoportjogosultságok ellenőrzéséhez az ügyfélnél a jegyekhez való hozzáféréshez.

note: SysConfig
en: Module to check the group permissions for the access to tickets.
hu: Egy modul a csoportjogosultságok ellenőrzéséhez a jegyekhez való hozzáférésénél.

note: SysConfig
en: Module to compose signed messages (PGP or S/MIME).
hu: Egy modul aláírt üzenetek írásához (PGP vagy S/MIME).

note: SysConfig
en: Module to crypt composed messages (PGP or S/MIME).
hu: Egy modul a megírt üzenetek titkosításához (PGP vagy S/MIME).

note: SysConfig
en: Module to filter and manipulate incoming messages. Block/ignore all spam email with From: noreply@ address.
hu: Egy modul a bejövő üzenetek szűréséhez és manipulálásához. Minden levélszemét blokkolása vagy mellőzése a noreply@ című feladóval.

note: SysConfig
en: Module to filter and manipulate incoming messages. Get a 4 digit number to ticket free text, use regex in Match e. g. From => '(.+?)@.+?', and use () as [***] in Set =>.
hu: Egy modul a bejövő üzenetek szűréséhez és manipulálásához. Kérjen le egy 4 számjegyű számot a jegy szabad szöveghez, használjon reguláris kifejezést az illesztésben. Például From => '(.+?)@.+?', és használja a () karaktereket mint [***] ebben: Set =>.

note: SysConfig
en: Module to generate accounted time ticket statistics.
hu: Egy modul az elszámolt idő jegy statisztikák előállításához.

note: SysConfig
en: Module to generate html OpenSearch profile for short ticket search in the agent interface.
hu: Egy modul a HTML OpenSearch profil előállításához a rövid jegykeresésnél az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Module to generate html OpenSearch profile for short ticket search in the customer interface.
hu: Egy modul a HTML OpenSearch profil előállításához a rövid jegykeresésnél az ügyfélfelületen.

note: SysConfig
en: Module to generate ticket solution and response time statistics.
hu: Egy modul a jegy megoldás és válaszidő statisztikák előállításához.

note: SysConfig
en: Module to generate ticket statistics.
hu: Egy modul a jegystatisztikák előállításához.

note: SysConfig
en: Module to grant access if the CustomerID of the ticket matches the CustomerID of the customer.
hu: Egy modul hozzáférés megadásához, ha a jegy CustomerID mezője illeszkedik az ügyfél CustomerID mezőjére.

note: SysConfig
en: Module to grant access if the CustomerUserID of the ticket matches the CustomerUserID of the customer.
hu: Egy modul hozzáférés megadásához, ha a jegy CustomerUserID mezője illeszkedik az ügyfél CustomerUserID mezőjére.

note: SysConfig
en: Module to grant access to any agent that has been involved in a ticket in the past (based on ticket history entries).
hu: Egy modul hozzáférés megadásához bármely ügyintézőnek, aki régebben részt vett a jegynél (a jegyelőzmény bejegyzéseken alapulva).

note: SysConfig
en: Module to grant access to the agent responsible of a ticket.
hu: Egy modul hozzáférés megadásához egy jegy felelős ügyintézőjének.

note: SysConfig
en: Module to grant access to the creator of a ticket.
hu: Egy modul hozzáférés megadásához egy jegy létrehozójának.

note: SysConfig
en: Module to grant access to the owner of a ticket.
hu: Egy modul hozzáférés megadásához egy jegy tulajdonosának.

note: SysConfig
en: Module to grant access to the watcher agents of a ticket.
hu: Egy modul hozzáférés megadásához egy jegy megfigyelő ügyintézőinek.

note: SysConfig
en: Module to show notifications and escalations (ShownMax: max. shown escalations, EscalationInMinutes: Show ticket which will escalation in, CacheTime: Cache of calculated escalations in seconds).
hu: Egy modul az értesítések és eszkalációk megjelenítéséhez (ShownMax: legtöbb megjelenített eszkaláció, EscalationInMinutes: jegyek megjelenítése, amelyek eszkalálva lesznek, CacheTime: a számított eszkalációk gyorsítótára másodpercben).

note: SysConfig
en: Module to use database filter storage.
hu: Egy modul az adatbázis-szűrő tároló használatához.

note: SysConfig
en: Multiselect
hu: Többválasztós

note: SysConfig
en: My Services
hu: Saját szolgáltatások

note: SysConfig
en: My Tickets.
hu: Saját jegyek.

note: SysConfig
en: Name of custom queue. The custom queue is a queue selection of your preferred queues and can be selected in the preferences settings.
hu: Az egyéni várólista neve. Az egyéni várólista az előnyben részesített várólisták kiválasztása, és a beállításokban választható ki.

note: SysConfig
en: Name of custom service. The custom service is a service selection of your preferred services and can be selected in the preferences settings.
hu: Az egyéni szolgáltatás neve. Az egyéni szolgáltatás az előnyben részesített szolgáltatások kiválasztása, és a beállításokban választható ki.

note: SysConfig
en: NameX
hu: NévX

note: SysConfig
en: Nederlands
hu: Holland

note: SysConfig
en: New Ticket [%s] created (Q=%s;P=%s;S=%s).
hu: Az új jegy [%s] létrejött (Q=%s;P=%s;S=%s).

note: SysConfig
en: New Window
hu: Új ablak

note: SysConfig
en: New owner is "%s" (ID=%s).
hu: Az új tulajdonos: „%s” (ID=%s).

note: SysConfig
en: New process ticket
hu: Új folyamatjegy

note: SysConfig
en: New responsible is "%s" (ID=%s).
hu: Az új felelős: „%s” (ID=%s).

note: SysConfig
en: Next possible ticket states after adding a phone note in the ticket phone inbound screen of the agent interface.
hu: A következő lehetséges jegyállapotok egy új telefonos jegyzet hozzáadása után az ügyintézői felület jegy telefon bejövő képernyőjén.

note: SysConfig
en: Next possible ticket states after adding a phone note in the ticket phone outbound screen of the agent interface.
hu: A következő lehetséges jegyállapotok egy új telefonos jegyzet hozzáadása után az ügyintézői felület jegy telefon kimenő képernyőjén.

note: SysConfig
en: None
hu: Nincs

note: SysConfig
en: Norwegian
hu: Norvég

note: SysConfig
en: Notification sent to "%s".
hu: Értesítés elküldve ide: „%s”.

note: SysConfig
en: Number of displayed tickets
hu: Megjelenített jegyek száma

note: SysConfig
en: Number of lines (per ticket) that are shown by the search utility in the agent interface.
hu: A keresési segédprogram által megjelenített sorok száma (jegyenként) az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Number of tickets to be displayed in each page of a search result in the agent interface.
hu: Egy keresési eredmény minden egyes oldalán megjelenített jegyek száma az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Number of tickets to be displayed in each page of a search result in the customer interface.
hu: Egy keresési eredmény minden egyes oldalán megjelenített jegyek száma az ügyfélfelületen.

note: SysConfig
en: OTRS can use one or more readonly mirror databases for expensive operations like fulltext search or statistics generation. Here you can specify the DSN for the first mirror database.
hu: Az OTRS képes egy vagy több csak olvasható tükör adatbázist használni az olyan költséges műveleteknél, mint például a szabad-szavas keresés vagy a statisztikák előállítása. Itt adhatja meg a DNS-t az első tükör adatbázishoz.

note: SysConfig
en: Old: "%s" New: "%s"
hu: Régi: „%s” Új: „%s”

note: SysConfig
en: Online
hu: Elérhető

note: SysConfig
en: Open tickets (customer user)
hu: Nyitott jegyek (ügyfél-felhasználó)

note: SysConfig
en: Open tickets (customer)
hu: Nyitott jegyek (ügyfél)

note: SysConfig
en: Option
hu: Lehetőség

note: SysConfig
en: Optional queue limitation for the CreatorCheck permission module. If set, permission is only granted for tickets in the specified queues.
hu: Opcionális várólista korlátozás a CreatorCheck jogosultsági modulnál. Ha be van állítva, akkor a jogosultságok csak a jegyeknél vannak engedélyezve a megadott várólistákban.

note: SysConfig
en: Optional queue limitation for the InvolvedCheck permission module. If set, permission is only granted for tickets in the specified queues.
hu: Opcionális várólista korlátozás az InvolvedCheck jogosultsági modulnál. Ha be van állítva, akkor a jogosultságok csak a jegyeknél vannak engedélyezve a megadott várólistákban.

note: SysConfig
en: Optional queue limitation for the OwnerCheck permission module. If set, permission is only granted for tickets in the specified queues.
hu: Opcionális várólista korlátozás az OwnerCheck jogosultsági modulnál. Ha be van állítva, akkor a jogosultságok csak a jegyeknél vannak engedélyezve a megadott várólistákban.

note: SysConfig
en: Optional queue limitation for the ResponsibleCheck permission module. If set, permission is only granted for tickets in the specified queues.
hu: Opcionális várólista korlátozás a ResponsibleCheck jogosultsági modulnál. Ha be van állítva, akkor a jogosultságok csak a jegyeknél vannak engedélyezve a megadott várólistákban.

note: SysConfig
en: Out Of Office
hu: Irodán kívül

note: SysConfig
en: Overloads (redefines) existing functions in Kernel::System::Ticket. Used to easily add customizations.
hu: Túlterheli (újra meghatározza) a Kernel::System::Ticket helyen meglévő függvényeket. Személyre szabások könnyű hozzáadásához használható.

note: SysConfig
en: Overview Escalated Tickets.
hu: Eszkalált jegyek áttekintése.

note: SysConfig
en: Overview Refresh Time
hu: Áttekintő frissítési ideje

note: SysConfig
en: Overview of all escalated tickets.
hu: Összes eszkalált jegy áttekintése.

note: SysConfig
en: Overview of all open Tickets.
hu: Az összes nyitott jegy áttekintése.

note: SysConfig
en: Overview of all open tickets.
hu: Összes nyitott jegy áttekintése.

note: SysConfig
en: Overview of customer tickets.
hu: Összes ügyféljegy áttekintése.

note: SysConfig
en: PGP Key Management
hu: PGP kulcs kezelés

note: SysConfig
en: PGP Key Upload
hu: PGP kulcs feltöltés

note: SysConfig
en: Package event module file a scheduler task for update registration.
hu: Az eseménymodul fájl csomagolása egy ütemező feladatba a regisztráció frissítéséhez.

note: SysConfig
en: Parameters for the CreateNextMask object in the preference view of the agent interface.
hu: A CreateNextMask objektum paraméterei az ügyintézői felület beállítás nézetében.

note: SysConfig
en: Parameters for the CustomQueue object in the preference view of the agent interface.
hu: A CustomQueue objektum paraméterei az ügyintézői felület beállítás nézetében.

note: SysConfig
en: Parameters for the CustomService object in the preference view of the agent interface.
hu: A CustomService objektum paraméterei az ügyintézői felület beállítás nézetében.

note: SysConfig
en: Parameters for the RefreshTime object in the preference view of the agent interface.
hu: A RefreshTime objektum paraméterei az ügyintézői felület beállítás nézetében.

note: SysConfig
en: Parameters for the column filters of the small ticket overview.
hu: Paraméterek a kis jegyáttekintő oszlopszűrőihez.

note: SysConfig
en: Parameters for the dashboard backend of the customer company information of the agent interface . "Group" is used to restrict the access to the plugin (e. g. Group: admin;group1;group2;). "Default" determines if the plugin is enabled by default or if the user needs to enable it manually. "CacheTTLLocal" is the cache time in minutes for the plugin.
hu: Paraméterek az ügyintézői felület ügyfél-vállalat információinak vezérlőpult háttérprogramjához. A „Csoport” használható a hozzáférés korlátozásához a bővítményre (például Csoport: admin;csoport1;csoport2;). Az „Alapértelmezett” azt határozza meg, hogy a bővítmény alapértelmezetten engedélyezve van, vagy hogy a felhasználónak kézzel kell engedélyeznie azt. A „CacheTTLLocal” a bővítmény gyorsítótár ideje percben.

note: SysConfig
en: Parameters for the dashboard backend of the customer id status widget of the agent interface . "Group" is used to restrict the access to the plugin (e. g. Group: admin;group1;group2;). "Default" determines if the plugin is enabled by default or if the user needs to enable it manually. "CacheTTLLocal" is the cache time in minutes for the plugin.
hu: Paraméterek az ügyintézői felület ügyfél-azonosító állapot felületi elemének vezérlőpult háttérprogramjához. A „Csoport” használható a hozzáférés korlátozásához a bővítményre (például Csoport: admin;csoport1;csoport2;). Az „Alapértelmezett” azt határozza meg, hogy a bővítmény alapértelmezetten engedélyezve van, vagy hogy a felhasználónak kézzel kell engedélyeznie azt. A „CacheTTLLocal” a bővítmény gyorsítótár ideje percben.

note: SysConfig
en: Parameters for the dashboard backend of the customer user list overview of the agent interface . "Limit" is the number of entries shown by default. "Group" is used to restrict the access to the plugin (e. g. Group: admin;group1;group2;). "Default" determines if the plugin is enabled by default or if the user needs to enable it manually. "CacheTTLLocal" is the cache time in minutes for the plugin.
hu: Paraméterek az ügyintézői felület ügyfél-felhasználó lista áttekintésének vezérlőpult háttérprogramjához. A „Korlát” az alapértelmezetten megjelenített bejegyzések száma. A „Csoport” használható a hozzáférés korlátozásához a bővítményre (például Csoport: admin;csoport1;csoport2;). Az „Alapértelmezett” azt határozza meg, hogy a bővítmény alapértelmezetten engedélyezve van, vagy hogy a felhasználónak kézzel kell engedélyeznie azt. A „CacheTTLLocal” a bővítmény gyorsítótár ideje percben.

note: SysConfig
en: Parameters for the dashboard backend of the new tickets overview of the agent interface. "Limit" is the number of entries shown by default. "Group" is used to restrict the access to the plugin (e. g. Group: admin;group1;group2;). "Default" determines if the plugin is enabled by default or if the user needs to enable it manually. "CacheTTLLocal" is the cache time in minutes for the plugin. Note: Only Ticket attributes and Dynamic Fields (DynamicField_NameX) are allowed for DefaultColumns. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Available, 2 = Enabled by default.
hu: Paraméterek az ügyintézői felület új jegyek áttekintésének vezérlőpult háttérprogramjához. A „Korlát” az alapértelmezetten megjelenített bejegyzések száma. A „Csoport” használható a hozzáférés korlátozásához a bővítményre (például Csoport: admin;csoport1;csoport2;). Az „Alapértelmezett” azt határozza meg, hogy a bővítmény alapértelmezetten engedélyezve van, vagy hogy a felhasználónak kézzel kell engedélyeznie azt. A „CacheTTLLocal” a bővítmény gyorsítótár ideje percben. Megjegyzés: csak jegy attribútumok és dinamikus mezők (DynamicField_NameX) engedélyezettek az alapértelmezett oszlopoknál. Lehetséges beállítások: 0 = letiltva, 1 = elérhető, 2 = alapértelmezetten engedélyezett.

note: SysConfig
en: Parameters for the dashboard backend of the open tickets overview of the agent interface. "Limit" is the number of entries shown by default. "Group" is used to restrict the access to the plugin (e. g. Group: admin;group1;group2;). "Default" determines if the plugin is enabled by default or if the user needs to enable it manually. "CacheTTLLocal" is the cache time in minutes for the plugin. Note: Only Ticket attributes and Dynamic Fields (DynamicField_NameX) are allowed for DefaultColumns. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Available, 2 = Enabled by default.
hu: Paraméterek az ügyintézői felület nyitott jegyek áttekintésének vezérlőpult háttérprogramjához. A „Korlát” az alapértelmezetten megjelenített bejegyzések száma. A „Csoport” használható a hozzáférés korlátozásához a bővítményre (például Csoport: admin;csoport1;csoport2;). Az „Alapértelmezett” azt határozza meg, hogy a bővítmény alapértelmezetten engedélyezve van, vagy hogy a felhasználónak kézzel kell engedélyeznie azt. A „CacheTTLLocal” a bővítmény gyorsítótár ideje percben. Megjegyzés: csak jegy attribútumok és dinamikus mezők (DynamicField_NameX) engedélyezettek az alapértelmezett oszlopoknál. Lehetséges beállítások: 0 = letiltva, 1 = elérhető, 2 = alapértelmezetten engedélyezett.

note: SysConfig
en: Parameters for the dashboard backend of the queue overview widget of the agent interface. "Group" is used to restrict the access to the plugin (e. g. Group: admin;group1;group2;). "QueuePermissionGroup" is not mandatory, queues are only listed if they belong to this permission group if you enable it. "States" is a list of states, the key is the sort order of the state in the widget. "Default" determines if the plugin is enabled by default or if the user needs to enable it manually. "CacheTTLLocal" is the cache time in minutes for the plugin.
hu: Paraméterek az ügyintézői felület várólista áttekintő felületi elemének vezérlőpult háttérprogramjához. A „Csoport” használható a hozzáférés korlátozásához a bővítményre (például Csoport: admin;csoport1;csoport2;). A „QueuePermissionGroup” nem kötelező, a várólisták csak akkor lesznek listázva, ha ehhez a jogosultság csoporthoz tartoznak, ha engedélyezi azt. Az „States” az állapotok listája, a kulcs az állapot rendezési sorrendje a felületi elemen. Az „Alapértelmezett” azt határozza meg, hogy a bővítmény alapértelmezetten engedélyezve van, vagy hogy a felhasználónak kézzel kell engedélyeznie azt. A „CacheTTLLocal” a bővítmény gyorsítótár ideje percben.

note: SysConfig
en: Parameters for the dashboard backend of the running process tickets overview of the agent interface . "Limit" is the number of entries shown by default. "Group" is used to restrict the access to the plugin (e. g. Group: admin;group1;group2;). "Default" determines if the plugin is enabled by default or if the user needs to enable it manually. "CacheTTLLocal" is the cache time in minutes for the plugin.
hu: Paraméterek az ügyintézői felület futó folyamat jegyek áttekintésének vezérlőpult háttérprogramjához. A „Korlát” az alapértelmezetten megjelenített bejegyzések száma. A „Csoport” használható a hozzáférés korlátozásához a bővítményre (például Csoport: admin;csoport1;csoport2;). Az „Alapértelmezett” azt határozza meg, hogy a bővítmény alapértelmezetten engedélyezve van, vagy hogy a felhasználónak kézzel kell engedélyeznie azt. A „CacheTTLLocal” a bővítmény gyorsítótár ideje percben.

note: SysConfig
en: Parameters for the dashboard backend of the ticket escalation overview of the agent interface . "Limit" is the number of entries shown by default. "Group" is used to restrict the access to the plugin (e. g. Group: admin;group1;group2;). "Default" determines if the plugin is enabled by default or if the user needs to enable it manually. "CacheTTLLocal" is the cache time in minutes for the plugin. Note: Only Ticket attributes and Dynamic Fields (DynamicField_NameX) are allowed for DefaultColumns. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Available, 2 = Enabled by default.
hu: Paraméterek az ügyintézői felület jegyeszkaláció áttekintésének vezérlőpult háttérprogramjához. A „Korlát” az alapértelmezetten megjelenített bejegyzések száma. A „Csoport” használható a hozzáférés korlátozásához a bővítményre (például Csoport: admin;csoport1;csoport2;). Az „Alapértelmezett” azt határozza meg, hogy a bővítmény alapértelmezetten engedélyezve van, vagy hogy a felhasználónak kézzel kell engedélyeznie azt. A „CacheTTLLocal” a bővítmény gyorsítótár ideje percben. Megjegyzés: csak jegyattribútumok és dinamikus mezők (DynamicField_NameX) engedélyezettek az alapértelmezett oszlopoknál. Lehetséges beállítások: 0 = letiltva, 1 = elérhető, 2 = alapértelmezetten engedélyezett.

note: SysConfig
en: Parameters for the dashboard backend of the ticket events calendar of the agent interface. "Limit" is the number of entries shown by default. "Group" is used to restrict the access to the plugin (e. g. Group: admin;group1;group2;). "Default" determines if the plugin is enabled by default or if the user needs to enable it manually. "CacheTTLLocal" is the cache time in minutes for the plugin.
hu: Paraméterek az ügyintézői felület jegy események naptárának vezérlőpult háttérprogramjához. A „Korlát” az alapértelmezetten megjelenített bejegyzések száma. A „Csoport” használható a hozzáférés korlátozásához a bővítményre (például Csoport: admin;csoport1;csoport2;). Az „Alapértelmezett” azt határozza meg, hogy a bővítmény alapértelmezetten engedélyezve van, vagy hogy a felhasználónak kézzel kell engedélyeznie azt. A „CacheTTLLocal” a bővítmény gyorsítótár ideje percben.

note: SysConfig
en: Parameters for the dashboard backend of the ticket pending reminder overview of the agent interface . "Limit" is the number of entries shown by default. "Group" is used to restrict the access to the plugin (e. g. Group: admin;group1;group2;). "Default" determines if the plugin is enabled by default or if the user needs to enable it manually. "CacheTTLLocal" is the cache time in minutes for the plugin. Note: Only Ticket attributes and Dynamic Fields (DynamicField_NameX) are allowed for DefaultColumns. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Available, 2 = Enabled by default.
hu: Paraméterek az ügyintézői felület jegy emlékeztető függőben áttekintésének vezérlőpult háttérprogramjához. A „Korlát” az alapértelmezetten megjelenített bejegyzések száma. A „Csoport” használható a hozzáférés korlátozásához a bővítményre (például Csoport: admin;csoport1;csoport2;). Az „Alapértelmezett” azt határozza meg, hogy a bővítmény alapértelmezetten engedélyezve van, vagy hogy a felhasználónak kézzel kell engedélyeznie azt. A „CacheTTLLocal” a bővítmény gyorsítótár ideje percben. Megjegyzés: csak jegyattribútumok és dinamikus mezők (DynamicField_NameX) engedélyezettek az alapértelmezett oszlopoknál. Lehetséges beállítások: 0 = letiltva, 1 = elérhető, 2 = alapértelmezetten engedélyezett.

note: SysConfig
en: Parameters for the dashboard backend of the ticket stats of the agent interface. "Limit" is the number of entries shown by default. "Group" is used to restrict the access to the plugin (e. g. Group: admin;group1;group2;). "Default" determines if the plugin is enabled by default or if the user needs to enable it manually. "CacheTTLLocal" is the cache time in minutes for the plugin.
hu: Paraméterek az ügyintézői felület jegy statisztikáinak vezérlőpult háttérprogramjához. A „Korlát” az alapértelmezetten megjelenített bejegyzések száma. A „Csoport” használható a hozzáférés korlátozásához a bővítményre (például Csoport: admin;csoport1;csoport2;). Az „Alapértelmezett” azt határozza meg, hogy a bővítmény alapértelmezetten engedélyezve van, vagy hogy a felhasználónak kézzel kell engedélyeznie azt. A „CacheTTLLocal” a bővítmény gyorsítótár ideje percben.

note: SysConfig
en: Parameters for the dashboard backend of the upcoming events widget of the agent interface. "Limit" is the number of entries shown by default. "Group" is used to restrict the access to the plugin (e. g. Group: admin;group1;group2;). "Default" determines if the plugin is enabled by default or if the user needs to enable it manually. "CacheTTLLocal" is the cache time in minutes for the plugin.
hu: Paraméterek az ügyintézői felület közelgő események felületi elemének vezérlőpult háttérprogramjához. A „Korlát” az alapértelmezetten megjelenített bejegyzések száma. A „Csoport” használható a hozzáférés korlátozásához a bővítményre (például Csoport: admin;csoport1;csoport2;). Az „Alapértelmezett” azt határozza meg, hogy a bővítmény alapértelmezetten engedélyezve van, vagy hogy a felhasználónak kézzel kell engedélyeznie azt. A „CacheTTLLocal” a bővítmény gyorsítótár ideje percben.

note: SysConfig
en: Parameters for the pages (in which the dynamic fields are shown) of the dynamic fields overview.
hu: Paraméterek a dinamikus mezők áttekintőjének oldalaihoz (amelyben a dinamikus mezők vannak megjelenítve).

note: SysConfig
en: Parameters for the pages (in which the tickets are shown) of the medium ticket overview.
hu: Paraméterek a közepes jegyáttekintő oldalaihoz (amelyben a jegyek vannak megjelenítve).

note: SysConfig
en: Parameters for the pages (in which the tickets are shown) of the small ticket overview.
hu: Paraméterek a kis jegyáttekintő oldalaihoz (amelyben a jegyek vannak megjelenítve).

note: SysConfig
en: Parameters for the pages (in which the tickets are shown) of the ticket preview overview.
hu: Paraméterek a jegyelőnézet áttekintőjének oldalaihoz (amelyben a jegyek vannak megjelenítve).

note: SysConfig
en: Parameters of the example SLA attribute Comment2.
hu: A példa Comment2 SLA jellemző paraméterei.

note: SysConfig
en: Parameters of the example queue attribute Comment2.
hu: A példa Comment2 várólista jellemző paraméterei.

note: SysConfig
en: Parameters of the example service attribute Comment2.
hu: A példa Comment2 szolgáltatás jellemző paraméterei.

note: SysConfig
en: ParentChild
hu: Szülő-gyermek

note: SysConfig
en: Path for the log file (it only applies if "FS" was selected for LoopProtectionModule and it is mandatory).
hu: A naplófájl útvonala (csak akkor alkalmazza, ha „FS” lett kiválasztva a LoopProtectionModule modulnál, és nem kötelező).

note: SysConfig
en: People
hu: Emberek

note: SysConfig
en: Performs the configured action for each event (as an Invoker) for each configured Webservice.
hu: Végrehajtja a beállított műveletet minden eseménynél (mint egy meghívó) minden egyes beállított webszolgáltatáshoz.

note: SysConfig
en: Permitted width for compose email windows.
hu: Engedélyezett szélesség az e-mail írás ablakoknál.

note: SysConfig
en: Permitted width for compose note windows.
hu: Engedélyezett szélesség a jegyzet írás ablakoknál.

note: SysConfig
en: Persian
hu: Perzsa

note: SysConfig
en: Phone Call.
hu: Telefonhívás.

note: SysConfig
en: Picture Upload
hu: Képfeltöltés

note: SysConfig
en: Picture upload module.
hu: Fényképfeltöltés modul.

note: SysConfig
en: Picture-Upload
hu: Képfeltöltés

note: SysConfig
en: Polish
hu: Lengyel

note: SysConfig
en: Portuguese
hu: Portugál

note: SysConfig
en: Portuguese (Brasil)
hu: Portugál (Brazil)

note: SysConfig
en: PostMaster Filters
hu: Levelezési szűrők

note: SysConfig
en: PostMaster Mail Accounts
hu: Levelezési levélfiókok

note: SysConfig
en: Process Management Activity Dialog GUI
hu: Folyamatkezelés tevékenység párbeszéd grafikus felület

note: SysConfig
en: Process Management Activity GUI
hu: Folyamatkezelés tevékenység grafikus felület

note: SysConfig
en: Process Management Path GUI
hu: Folyamatkezelés útvonal grafikus felület

note: SysConfig
en: Process Management Transition Action GUI
hu: Folyamatkezelés átmeneti művelet grafikus felület

note: SysConfig
en: Process Management Transition GUI
hu: Folyamatkezelés átmenet grafikus felület

note: SysConfig
en: Process Ticket.
hu: Folyamatjegy.

note: SysConfig
en: Process pending tickets.
hu: Függőben lévő jegyek feldolgozása.

note: SysConfig
en: Process ticket
hu: Folyamatjegy

note: SysConfig
en: ProcessID
hu: Folyamatazonosító

note: SysConfig
en: Protection against CSRF (Cross Site Request Forgery) exploits (for more info see http://en.wikipedia.org/wiki/Cross-site_request_forgery).
hu: CSRF (Cross Site Request Forgery - oldalon-keresztüli kéréshamisítás) exploitok elleni védelem (további információkért nézze meg a http://hu.wikipedia.org/wiki/Cross-site_request_forgery oldalt).

note: SysConfig
en: Provides a matrix overview of the tickets per state per queue.
hu: Egy mátrix áttekintőt biztosít a jegyekhez állapotonként és várólistánként.

note: SysConfig
en: Queue view
hu: Várólista nézet

note: SysConfig
en: Rebuild the ticket index for AgentTicketQueue.
hu: Az AgentTicketQueue jegyindexének újraépítése.

note: SysConfig
en: Recognize if a ticket is a follow-up to an existing ticket using an external ticket number.
hu: Annak felismerése, ha a jegy egy külső jegyszámot használó meglévő jegy követője.

note: SysConfig
en: Refresh interval
hu: Frissítési időköz

note: SysConfig
en: Removed subscription for user "%s".
hu: Feliratkozás eltávolítva a következő felhasználónál: „%s”.

note: SysConfig
en: Removes the ticket watcher information when a ticket is archived.
hu: Eltávolítja a jegy megfigyelési információkat, ha a jegyet archiválják.

note: SysConfig
en: Replaces the original sender with current customer's email address on compose answer in the ticket compose screen of the agent interface.
hu: Kicseréli az eredeti küldőt az aktuális ügyfél e-mail címére a válasz írásakor az ügyintézői felület jegyírás képernyőjén.

note: SysConfig
en: Reports
hu: Jelentések

note: SysConfig
en: Reports (OTRS Business Solution™)
hu: Jelentések (OTRS Business Solution™)

note: SysConfig
en: Reprocess mails from spool directory that could not be imported in the first place.
hu: Azon levelek újrafeldolgozása a tároló könyvtárból, amelyeket nem sikerült importálni az első helyen.

note: SysConfig
en: Required permissions to change the customer of a ticket in the agent interface.
hu: Egy jegy ügyfelének módosításához szükséges jogosultságok az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Required permissions to use the close ticket screen in the agent interface.
hu: A jegylezárás képernyő használatához szükséges jogosultságok az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Required permissions to use the email outbound screen in the agent interface.
hu: Az e-mail kimenő képernyő használatához szükséges jogosultságok az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Required permissions to use the ticket bounce screen in the agent interface.
hu: A jegyvisszaküldés képernyő használatához szükséges jogosultságok az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Required permissions to use the ticket compose screen in the agent interface.
hu: A jegyírás képernyő használatához szükséges jogosultságok az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Required permissions to use the ticket forward screen in the agent interface.
hu: A jegytovábbítás képernyő használatához szükséges jogosultságok az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Required permissions to use the ticket free text screen in the agent interface.
hu: A jegy szabad szöveg képernyő használatához szükséges jogosultságok az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Required permissions to use the ticket merge screen of a zoomed ticket in the agent interface.
hu: Egy nagyított jegynek a jegyegyesítés képernyőjének használatához szükséges jogosultságok az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Required permissions to use the ticket note screen in the agent interface.
hu: A jegyjegyzet képernyő használatához szükséges jogosultságok az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Required permissions to use the ticket owner screen of a zoomed ticket in the agent interface.
hu: Egy nagyított jegynek a jegytulajdonos képernyőjének használatához szükséges jogosultságok az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Required permissions to use the ticket pending screen of a zoomed ticket in the agent interface.
hu: Egy nagyított jegynek a várakozó jegy képernyőjének használatához szükséges jogosultságok az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Required permissions to use the ticket phone inbound screen in the agent interface.
hu: A jegy telefon bejövő képernyő használatához szükséges jogosultságok az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Required permissions to use the ticket phone outbound screen in the agent interface.
hu: A jegy telefon kimenő képernyő használatához szükséges jogosultságok az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Required permissions to use the ticket priority screen of a zoomed ticket in the agent interface.
hu: Egy nagyított jegynek a jegyprioritás képernyőjének használatához szükséges jogosultságok az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Required permissions to use the ticket responsible screen in the agent interface.
hu: A jegyfelelős képernyő használatához szükséges jogosultságok az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Resets and unlocks the owner of a ticket if it was moved to another queue.
hu: Visszaállítja és feloldja egy jegy tulajdonosát, ha az egy másik várólistába lett áthelyezve.

note: SysConfig
en: Responsible Tickets
hu: Felelős jegyek

note: SysConfig
en: Responsible Tickets.
hu: Felelős jegyek.

note: SysConfig
en: Restores a ticket from the archive (only if the event is a state change, from closed to any open available state).
hu: Visszaállít egy jegyet az archívumból (csak akkor, ha az esemény egy állapotváltozás, lezártból egy bármely más elérhető nyitott állapotba).

note: SysConfig
en: Retains all services in listings even if they are children of invalid elements.
hu: Megtartja a listázásokban lévő összes szolgáltatást akkor is, ha azok érvénytelen elemek gyermekei.

note: SysConfig
en: Right
hu: Jobb

note: SysConfig
en: Roles <-> Groups
hu: Szerepek <-> Csoportok

note: SysConfig
en: Run file based generic agent jobs (Note: module name need needs to be specified in -configuration-module param e.g. "Kernel::System::GenericAgent").
hu: Fájlalapú általános ügyintéző feladatok futtatása (Megjegyzés: a modul nevét meg kell adni a -configuration-module paraméterben, például „Kernel::System::GenericAgent”).

note: SysConfig
en: Running Process Tickets
hu: Futó folyamat jegyek

note: SysConfig
en: Runs an initial wildcard search of the existing customer company when accessing the AdminCustomerCompany module.
hu: A meglévő ügyfél-vállalat kezdeti helyettesítő karakter keresését futtatja az AdminCustomerCompany modulhoz való hozzáféréskor.

note: SysConfig
en: Runs an initial wildcard search of the existing customer users when accessing the AdminCustomerUser module.
hu: A meglévő ügyfél-felhasználók kezdeti helyettesítő karakter keresését futtatja az AdminCustomerUser modulhoz való hozzáféréskor.

note: SysConfig
en: Runs the system in "Demo" mode. If set to "Yes", agents can change preferences, such as selection of language and theme via the agent web interface. These changes are only valid for the current session. It will not be possible for agents to change their passwords.
hu: „Demo” módban futtatja a rendszert. Ha „Igen” értékre van állítva, az ügyintézők megváltoztathatják a beállításokat, mint például nyelv és téma választása, az ügyintézői webes felületen keresztül. Ezek a beállítások csak az aktuális munkamenetre érvényesek. Nem lesz lehetséges az ügyintézőknek a jelszavaik megváltoztatása.

note: SysConfig
en: Russian
hu: Orosz

note: SysConfig
en: S/MIME Certificate Upload
hu: S/MIME tanúsítvány feltöltés

note: SysConfig
en: SMS (Short Message Service)
hu: SMS (rövid szöveges üzenet)

note: SysConfig
en: Sample command output
hu: Minta parancskimenet

note: SysConfig
en: Saves the attachments of articles. "DB" stores all data in the database (not recommended for storing big attachments). "FS" stores the data on the filesystem; this is faster but the webserver should run under the OTRS user. You can switch between the modules even on a system that is already in production without any loss of data. Note: Searching for attachment names is not supported when "FS" is used.
hu: Elmenti a bejegyzések mellékleteit. A „DB” minden adatot az adatbázisban tárol (nem ajánlott nagy mellékletek tárolásához). Az „FS” a fájlrendszeren tárolja az adatokat. Ez gyorsabb, de a webkiszolgálót az OTRS felhasználó alatt kell futtatni. Adatvesztés nélkül válthat át a modulok között még egy olyan rendszeren is, amely produktív használatban van. Megjegyzés: A mellékletnevek keresése nem támogatott „FS” használata esetén.

note: SysConfig
en: Schedule a maintenance period.
hu: Egy karbantartási időszakot ütemez.

note: SysConfig
en: Screen
hu: Képernyő

note: SysConfig
en: Search Customer
hu: Ügyfél keresése

note: SysConfig
en: Search Ticket.
hu: Jegy keresése.

note: SysConfig
en: Search Tickets.
hu: Jegyek keresése.

note: SysConfig
en: Search User
hu: Felhasználó keresése

note: SysConfig
en: Search backend default router.
hu: Háttérprogram alapértelmezett útválasztó keresése.

note: SysConfig
en: Search backend router.
hu: Háttérprogram útválasztó keresése.

note: SysConfig
en: Search.
hu: Keresés.

note: SysConfig
en: Second Queue
hu: Második várólista

note: SysConfig
en: Select your frontend Theme.
hu: Válasszon előtétprogram témát.

note: SysConfig
en: Selects the cache backend to use.
hu: Kiválasztja a használandó gyorsítótár háttérprogramot.

note: SysConfig
en: Selects the module to handle uploads via the web interface. "DB" stores all uploads in the database, "FS" uses the file system.
hu: Kiválasztja a modult a webes felületen keresztüli feltöltések kezeléséhez. A „DB” minden feltöltést adatbázisban tárol, az „FS” a fájlrendszert használja.

note: SysConfig
en: Selects the ticket number generator module. "AutoIncrement" increments the ticket number, the SystemID and the counter are used with SystemID.counter format (e.g. 1010138, 1010139). With "Date" the ticket numbers will be generated by the current date, the SystemID and the counter. The format looks like Year.Month.Day.SystemID.counter (e.g. 200206231010138, 200206231010139). With "DateChecksum"  the counter will be appended as checksum to the string of date and SystemID. The checksum will be rotated on a daily basis. The format looks like Year.Month.Day.SystemID.Counter.CheckSum (e.g. 2002070110101520, 2002070110101535). "Random" generates randomized ticket numbers in the format "SystemID.Random" (e.g. 100057866352, 103745394596).
hu: Kiválasztja a jegyszám előállító modult. Az „AutoIncrement” növeli a jegyszámot, a rendszer azonosító és a számláló rendszerazonosító.számláló formátumban lesz használva (például 1010138, 1010139). A „Date” választásával a jegyszámok az aktuális dátum, a rendszer azonosító és a számláló alapján lesznek előállítva. A formátum év.hónap.nap.rendszerazonosító.számláló kinézetű lesz (például 200206231010138, 200206231010139). A „DateChecksum” választásával a számláló ellenőrzőösszegként lesz hozzáfűzve a dátum és a rendszer azonosító karakterláncához. Az ellenőrzőösszeg forgatva lesz minden nap. A formátum év.hónap.nap.rendszerazonosító.számláló.ellenőrzőösszeg kinézetű lesz (például 2002070110101520, 2002070110101535). A „Random” véletlenszerű jegyszámokat állít elő „rendszerazonosító.véletlen” formátumban (például 100057866352, 103745394596).

note: SysConfig
en: Send new outgoing mail from this ticket
hu: Új kimenő levél küldése erről a jegyről

note: SysConfig
en: Send notifications to users.
hu: Értesítések küldése a felhasználóknak.

note: SysConfig
en: Sender type for new tickets from the customer inteface.
hu: Az új jegyek küldőtípusa az ügyfélfelületről.

note: SysConfig
en: Sends agent follow-up notification only to the owner, if a ticket is unlocked (the default is to send the notification to all agents).
hu: Csak a tulajdonosnak küld ügyintéző követő értesítést, ha a jegy fel van oldva (az alapértelmezett, hogy minden ügyintézőnek elküldi az értesítést).

note: SysConfig
en: Sends all outgoing email via bcc to the specified address. Please use this only for backup reasons.
hu: Elküld minden kimenő e-mailt titkos másolatként egy megadott címre. Ez csak biztonsági mentés céljából használja.

note: SysConfig
en: Sends registration information to OTRS group.
hu: Regisztrációs információkat küld az OTRS csoportnak.

note: SysConfig
en: Sends reminder notifications of unlocked ticket after reaching the reminder date (only sent to ticket owner).
hu: Elküldi a feloldott jegy emlékeztető értesítéseit az emlékeztető dátum elérése után (csak a jegy tulajdonosának küldi).

note: SysConfig
en: Sends the notifications which are configured in the admin interface under "Notfication (Event)".
hu: Elküldi azokat az értesítéseket, amelyek az adminisztrációs felületen az „Értesítés (esemény)” alatt vannak beállítva.

note: SysConfig
en: Serbian Cyrillic
hu: Szerb (cirill)

note: SysConfig
en: Serbian Latin
hu: Szerb (latin)

note: SysConfig
en: Service view
hu: Szolgáltatás nézet

note: SysConfig
en: ServiceView
hu: Szolgáltatás nézet

note: SysConfig
en: Set minimum loglevel. If you select 'error', just errors are logged. With 'debug' you get all logging messages.
hu: Legkisebb naplózási szint beállítása. Ha a „hibát” választja, akkor csak a hibák lesznek naplózva. A „hibakeresés” lehetőséggel minden naplózási üzenetet megkap.

note: SysConfig
en: Set sender email addresses for this system.
hu: A küldő e-mail címeinek beállítása a rendszerhez.

note: SysConfig
en: Set the default height (in pixels) of inline HTML articles in AgentTicketZoom.
hu: A beágyazott HTML bejegyzések alapértelmezett magasságának beállítása (képpontban) az AgentTicketZoom felületen.

note: SysConfig
en: Set the limit of tickets that will be executed on a single genericagent job execution.
hu: Azon jegyek korlátjának beállítása, amelyek egy egyedüli genericagent feladat végrehajtásakor lesznek végrehajtva.

note: SysConfig
en: Set the maximum height (in pixels) of inline HTML articles in AgentTicketZoom.
hu: A beágyazott HTML bejegyzések legnagyobb magasságának beállítása (képpontban) az AgentTicketZoom felületen.

note: SysConfig
en: Set this to yes if you trust in all your public and private pgp keys, even if they are not certified with a trusted signature.
hu: Állítsa ezt igenre, ha megbízik minden nyilvános és személyes PGP kulcsban még akkor is, ha azok nincsenek egy megbízható aláírással tanúsítva.

note: SysConfig
en: Sets if SLA must be selected by the agent.
hu: Beállítja, hogy az ügyintézőnek ki kell választania az SLA-t.

note: SysConfig
en: Sets if SLA must be selected by the customer.
hu: Beállítja, hogy az ügyfélnek ki kell választania az SLA-t.

note: SysConfig
en: Sets if note must be filled in by the agent. Can be overwritten by Ticket::Frontend::NeedAccountedTime.
hu: Beállítja, hogy a jegyzetet ki kell-e töltenie az ügyintézőnek. Felülírható a Ticket::Frontend::NeedAccountedTime használatával.

note: SysConfig
en: Sets if service must be selected by the agent.
hu: Beállítja, hogy az ügyintézőnek ki kell választania a szolgáltatást.

note: SysConfig
en: Sets if service must be selected by the customer.
hu: Beállítja, hogy az ügyfélnek ki kell választania a szolgáltatást.

note: SysConfig
en: Sets if ticket owner must be selected by the agent.
hu: Beállítja, hogy az ügyintézőnek ki kell választania a jegy tulajdonosát.

note: SysConfig
en: Sets the PendingTime of a ticket to 0 if the state is changed to a non-pending state.
hu: Egy jegy várakozási idejét 0-ra állítja, ha az állapot egy nem várakozó állapotra változik.

note: SysConfig
en: Sets the age in minutes (first level) for highlighting queues that contain untouched tickets.
hu: Beállítja az életkort percben (első szint) a várólisták kiemeléséhez, amelyek érintetlen jegyeket tartalmaznak.

note: SysConfig
en: Sets the age in minutes (second level) for highlighting queues that contain untouched tickets.
hu: Beállítja az életkort percben (második szint) a várólisták kiemeléséhez, amelyek érintetlen jegyeket tartalmaznak.

note: SysConfig
en: Sets the configuration level of the administrator. Depending on the config level, some sysconfig options will be not shown. The config levels are in in ascending order: Expert, Advanced, Beginner. The higher the config level is (e.g. Beginner is the highest), the less likely is it that the user can accidentally configure the system in a way that it is not usable any more.
hu: Beállítja az adminisztrátor beállítási szintjét. A beállítási szinttől függően néhány rendszerbeállítás nem lesz megjelenítve. A beállítási szintek növekvő sorrendben vannak: szakértő, haladó, kezdő. A magasabb a beállítási szint (például a kezdő a legmagasabb), a legkevésbé valószínű, hogy a felhasználó véletlenül úgy állítsa be a rendszert, hogy az többé ne legyen használható.

note: SysConfig
en: Sets the count of articles visible in preview mode of ticket overviews.
hu: Beállítja a jegyáttekintők előnézeti módjában látható bejegyzések számát.

note: SysConfig
en: Sets the default article type for new email tickets in the agent interface.
hu: Beállítja az alapértelmezett bejegyzéstípust az új e-mail jegyekhez az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Sets the default article type for new phone tickets in the agent interface.
hu: Beállítja az alapértelmezett bejegyzéstípust az új telefonos jegyekhez az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Sets the default body text for notes added in the close ticket screen of the agent interface.
hu: Beállítja az alapértelmezett törzsszöveget az ügyintézői felület jegylezárás képernyőjén hozzáadott jegyzeteknél.

note: SysConfig
en: Sets the default body text for notes added in the ticket move screen of the agent interface.
hu: Beállítja az alapértelmezett törzsszöveget az ügyintézői felület jegyáthelyezés képernyőjén hozzáadott jegyzeteknél.

note: SysConfig
en: Sets the default body text for notes added in the ticket note screen of the agent interface.
hu: Beállítja az alapértelmezett törzsszöveget az ügyintézői felület jegyjegyzet képernyőjén hozzáadott jegyzeteknél.

note: SysConfig
en: Sets the default body text for notes added in the ticket owner screen of a zoomed ticket in the agent interface.
hu: Beállítja az alapértelmezett törzsszöveget egy nagyított jegynek a jegytulajdonos képernyőjén hozzáadott jegyzeteknél az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Sets the default body text for notes added in the ticket pending screen of a zoomed ticket in the agent interface.
hu: Beállítja az alapértelmezett törzsszöveget egy nagyított jegynek a várakozó jegy képernyőjén hozzáadott jegyzeteknél az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Sets the default body text for notes added in the ticket priority screen of a zoomed ticket in the agent interface.
hu: Beállítja az alapértelmezett törzsszöveget egy nagyított jegynek a jegyprioritás képernyőjén hozzáadott jegyzeteknél az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Sets the default body text for notes added in the ticket responsible screen of the agent interface.
hu: Beállítja az alapértelmezett törzsszöveget az ügyintézői felület jegyfelelős képernyőjén hozzáadott jegyzeteknél.

note: SysConfig
en: Sets the default error message for the login screen on Agent and Customer interface, it's shown when a running system maintenance period is active.
hu: Beállítja az alapértelmezett hibaüzenetet az ügyintézői és az ügyfélfelület bejelentkező képernyőjén, amely akkor jelenik meg, ha egy futó rendszerkarbantartás időszak aktív.

note: SysConfig
en: Sets the default link type of splitted tickets in the agent interface.
hu: Beállítja a felosztott jegyek alapértelmezett hivatkozás típusát az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Sets the default message for the login screen on Agent and Customer interface, it's shown when a running system maintenance period is active.
hu: Beállítja az alapértelmezett üzenetet az ügyintézői és az ügyfélfelület bejelentkező képernyőjén, amely akkor jelenik meg, ha egy futó rendszerkarbantartás időszak aktív.

note: SysConfig
en: Sets the default message for the notification is shown on a running system maintenance period.
hu: Beállítja a megjelenített értesítés alapértelmezett üzenetét a futó rendszerkarbantartás időszaknál.

note: SysConfig
en: Sets the default next state for new phone tickets in the agent interface.
hu: Beállítja az új telefonos jegyek alapértelmezett következő állapotát az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Sets the default next ticket state, after the creation of an email ticket in the agent interface.
hu: Beállítja az alapértelmezett következő jegyállapotot egy e-mail jegy létrehozása után az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Sets the default note text for new telephone tickets. E.g 'New ticket via call' in the agent interface.
hu: Beállítja az alapértelmezett jegyzetszöveget az új telefonos jegyeknél. Például „Új jegy híváson keresztül” az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Sets the default priority for new email tickets in the agent interface.
hu: Beállítja az alapértelmezett prioritást az új e-mail jegyeknél az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Sets the default priority for new phone tickets in the agent interface.
hu: Beállítja az alapértelmezett prioritást az új telefonos jegyeknél az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Sets the default sender type for new email tickets in the agent interface.
hu: Beállítja az alapértelmezett küldőtípust az új e-mail jegyeknél az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Sets the default sender type for new phone ticket in the agent interface.
hu: Beállítja az alapértelmezett küldőtípust az új telefonos jegyeknél az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Sets the default subject for new email tickets (e.g. 'email Outbound') in the agent interface.
hu: Beállítja az alapértelmezett tárgyat az új e-mail jegyeknél (például „kimenő e-mail”) az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Sets the default subject for new phone tickets (e.g. 'Phone call') in the agent interface.
hu: Beállítja az alapértelmezett tárgyat az új telefonos jegyeknél (például „telefonhívás”) az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Sets the default subject for notes added in the close ticket screen of the agent interface.
hu: Beállítja az alapértelmezett tárgyat az ügyintézői felület jegylezárás képernyőjén hozzáadott jegyzeteknél.

note: SysConfig
en: Sets the default subject for notes added in the ticket move screen of the agent interface.
hu: Beállítja az alapértelmezett tárgyat az ügyintézői felület jegyáthelyezés képernyőjén hozzáadott jegyzeteknél.

note: SysConfig
en: Sets the default subject for notes added in the ticket note screen of the agent interface.
hu: Beállítja az alapértelmezett tárgyat az ügyintézői felület jegyjegyzet képernyőjén hozzáadott jegyzeteknél.

note: SysConfig
en: Sets the default subject for notes added in the ticket owner screen of a zoomed ticket in the agent interface.
hu: Beállítja az alapértelmezett tárgyat egy nagyított jegynek a jegytulajdonos képernyőjén hozzáadott jegyzeteknél az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Sets the default subject for notes added in the ticket pending screen of a zoomed ticket in the agent interface.
hu: Beállítja az alapértelmezett tárgyat egy nagyított jegynek a várakozó jegy képernyőjén hozzáadott jegyzeteknél az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Sets the default subject for notes added in the ticket priority screen of a zoomed ticket in the agent interface.
hu: Beállítja az alapértelmezett tárgyat egy nagyított jegynek a jegyprioritás képernyőjén hozzáadott jegyzeteknél az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Sets the default subject for notes added in the ticket responsible screen of the agent interface.
hu: Beállítja az alapértelmezett tárgyat az ügyintézői felület jegyfelelős képernyőjén hozzáadott jegyzeteknél.

note: SysConfig
en: Sets the default text for new email tickets in the agent interface.
hu: Beállítja az alapértelmezett szöveget az új e-mail jegyeknél az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Sets the display order of the different items in the preferences view.
hu: Beállítja a különböző elemek megjelenítési sorrendjét a beállítások nézeten.

note: SysConfig
en: Sets the inactivity time (in seconds) to pass before a session is killed and a user is loged out.
hu: Beállítja az inaktivitás idejét (másodpercben) átadásra, mielőtt egy munkamenetet kilő és egy felhasználót kijelentkeztet.

note: SysConfig
en: Sets the maximum number of active agents within the timespan defined in SessionActiveTime.
hu: Beállítja az aktív ügyintézők legnagyobb számát a SessionActiveTime modulon meghatározott időtartamon belül.

note: SysConfig
en: Sets the maximum number of active customers within the timespan defined in SessionActiveTime.
hu: Beállítja az aktív ügyfelek legnagyobb számát a SessionActiveTime modulon meghatározott időtartamon belül.

note: SysConfig
en: Sets the maximum number of active sessions per agent within the timespan defined in SessionActiveTime.
hu: Beállítja az ügyintézőnkénti aktív munkamenetek legnagyobb számát a SessionActiveTime modulon meghatározott időtartamon belül.

note: SysConfig
en: Sets the maximum number of active sessions per customers within the timespan defined in SessionActiveTime.
hu: Beállítja az ügyfelenkénti aktív munkamenetek legnagyobb számát a SessionActiveTime modulon meghatározott időtartamon belül.

note: SysConfig
en: Sets the minimal ticket counter size if "AutoIncrement" was selected as TicketNumberGenerator. Default is 5, this means the counter starts from 10000.
hu: Beállítja a legkisebb jegyszámlálóméretet, ha „Automatikus növelés” lett kiválasztva jegyszám-előállítóként. Alapértelmezetten 5, amely azt jelenti, hogy a számláló 10000-től indul.

note: SysConfig
en: Sets the minutes a notification is shown for notice about upcoming system maintenance period.
hu: Beállítja, hogy egy értesítés hány percig legyen látható a közelgő rendszerkarbantartás időszakról szóló értesítésről.

note: SysConfig
en: Sets the number of lines that are displayed in text messages (e.g. ticket lines in the QueueZoom).
hu: Beállítja a szöveges üzenetekben megjelenített sorok számát (például a QueueZoom modulban lévő jegy sorok).

note: SysConfig
en: Sets the options for PGP binary.
hu: Beállítja a PGP bináris beállításait.

note: SysConfig
en: Sets the order of the different items in the customer preferences view.
hu: Beállítja a különböző elemek sorrendjét az ügyfél beállítások nézetén.

note: SysConfig
en: Sets the password for private PGP key.
hu: Beállítja a személyes PGP kulcs jelszavát.

note: SysConfig
en: Sets the prefered time units (e.g. work units, hours, minutes).
hu: Beállítja az előnyben részesített időegységeket (például munkaegység, óra, perc).

note: SysConfig
en: Sets the prefix to the scripts folder on the server, as configured on the web server. This setting is used as a variable, OTRS_CONFIG_ScriptAlias which is found in all forms of messaging used by the application, to build links to the tickets within the system.
hu: Beállítja a kiszolgálón lévő parancsfájlok mappájának előtagját, ahogy a webkiszolgálón be van állítva. Ezt a beállítást az OTRS_CONFIG_ScriptAlias változójaként használják, amely az alkalmazás által használt üzenetküldés összes űrlapján megtalálható a jegyekre mutató hivatkozások készítéséhez a rendszeren belül.

note: SysConfig
en: Sets the queue in the ticket close screen of a zoomed ticket in the agent interface.
hu: Beállítja a várólistát egy nagyított jegynek a jegylezárás képernyőjén az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Sets the queue in the ticket free text screen of a zoomed ticket in the agent interface.
hu: Beállítja a várólistát egy nagyított jegynek a jegy szabad szöveg képernyőjén az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Sets the queue in the ticket note screen of a zoomed ticket in the agent interface.
hu: Beállítja a várólistát egy nagyított jegynek a jegyjegyzet képernyőjén az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Sets the queue in the ticket owner screen of a zoomed ticket in the agent interface.
hu: Beállítja a várólistát egy nagyított jegynek a jegytulajdonos képernyőjén az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Sets the queue in the ticket pending screen of a zoomed ticket in the agent interface.
hu: Beállítja a várólistát egy nagyított jegynek a várakozó jegy képernyőjén az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Sets the queue in the ticket priority screen of a zoomed ticket in the agent interface.
hu: Beállítja a várólistát egy nagyított jegynek a jegyprioritás képernyőjén az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Sets the queue in the ticket responsible screen of a zoomed ticket in the agent interface.
hu: Beállítja a várólistát egy nagyított jegynek a jegyfelelős képernyőjén az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Sets the responsible agent of the ticket in the close ticket screen of the agent interface.
hu: Beállítja a jegy felelős ügyintézőjét az ügyintézői felület jegylezárás képernyőjén.

note: SysConfig
en: Sets the responsible agent of the ticket in the ticket bulk screen of the agent interface.
hu: Beállítja a jegy felelős ügyintézőjét az ügyintézői felület jegy tömeges képernyőjén.

note: SysConfig
en: Sets the responsible agent of the ticket in the ticket free text screen of the agent interface.
hu: Beállítja a jegy felelős ügyintézőjét az ügyintézői felület jegy szabad szöveg képernyőjén.

note: SysConfig
en: Sets the responsible agent of the ticket in the ticket note screen of the agent interface.
hu: Beállítja a jegy felelős ügyintézőjét az ügyintézői felület jegyjegyzet képernyőjén.

note: SysConfig
en: Sets the responsible agent of the ticket in the ticket owner screen of a zoomed ticket in the agent interface.
hu: Beállítja a jegy felelős ügyintézőjét egy nagyított jegynek a jegytulajdonos képernyőjén az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Sets the responsible agent of the ticket in the ticket pending screen of a zoomed ticket in the agent interface.
hu: Beállítja a jegy felelős ügyintézőjét egy nagyított jegynek a várakozó jegy képernyőjén az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Sets the responsible agent of the ticket in the ticket priority screen of a zoomed ticket in the agent interface.
hu: Beállítja a jegy felelős ügyintézőjét egy nagyított jegynek a jegyprioritás képernyőjén az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Sets the responsible agent of the ticket in the ticket responsible screen of the agent interface.
hu: Beállítja a jegy felelős ügyintézőjét az ügyintézői felület jegyfelelős képernyőjén.

note: SysConfig
en: Sets the service in the close ticket screen of the agent interface (Ticket::Service needs to be activated).
hu: Beállítja a szolgáltatást az ügyintézői felület jegylezárás képernyőjén (a Ticket::Service modulnak aktiválva kell lennie).

note: SysConfig
en: Sets the service in the ticket free text screen of the agent interface (Ticket::Service needs to be activated).
hu: Beállítja a szolgáltatást az ügyintézői felület jegy szabad szöveg képernyőjén (a Ticket::Service modulnak aktiválva kell lennie).

note: SysConfig
en: Sets the service in the ticket note screen of the agent interface (Ticket::Service needs to be activated).
hu: Beállítja a szolgáltatást az ügyintézői felület jegyjegyzet képernyőjén (a Ticket::Service modulnak aktiválva kell lennie).

note: SysConfig
en: Sets the service in the ticket owner screen of a zoomed ticket in the agent interface (Ticket::Service needs to be activated).
hu: Beállítja a szolgáltatást egy nagyított jegynek a jegytulajdonos képernyőjén az ügyintézői felületen (a Ticket::Service modulnak aktiválva kell lennie).

note: SysConfig
en: Sets the service in the ticket pending screen of a zoomed ticket in the agent interface (Ticket::Service needs to be activated).
hu: Beállítja a szolgáltatást egy nagyított jegynek a várakozó jegy képernyőjén az ügyintézői felületen (a Ticket::Service modulnak aktiválva kell lennie).

note: SysConfig
en: Sets the service in the ticket priority screen of a zoomed ticket in the agent interface (Ticket::Service needs to be activated).
hu: Beállítja a szolgáltatást egy nagyított jegynek a jegyprioritás képernyőjén az ügyintézői felületen (a Ticket::Service modulnak aktiválva kell lennie).

note: SysConfig
en: Sets the service in the ticket responsible screen of the agent interface (Ticket::Service needs to be activated).
hu: Beállítja a szolgáltatást az ügyintézői felület jegyfelelős képernyőjén (a Ticket::Service modulnak aktiválva kell lennie).

note: SysConfig
en: Sets the stats hook.
hu: Beállítja a statisztikai horgokat.

note: SysConfig
en: Sets the system time zone (required a system with UTC as system time). Otherwise this is a diff time to the local time.
hu: Beállítja a rendszer időzónáját (egy UTC-vel rendelkező rendszer szükséges rendszeridőként). Egyébként ez egy időeltérés a helyi időhöz képest.

note: SysConfig
en: Sets the ticket owner in the close ticket screen of the agent interface.
hu: Beállítja a jegy tulajdonosát az ügyintézői felület jegylezárás képernyőjén.

note: SysConfig
en: Sets the ticket owner in the ticket bulk screen of the agent interface.
hu: Beállítja a jegy tulajdonosát az ügyintézői felület jegy tömeges képernyőjén.

note: SysConfig
en: Sets the ticket owner in the ticket free text screen of the agent interface.
hu: Beállítja a jegy tulajdonosát az ügyintézői felület jegy szabad szöveg képernyőjén.

note: SysConfig
en: Sets the ticket owner in the ticket note screen of the agent interface.
hu: Beállítja a jegy tulajdonosát az ügyintézői felület jegyjegyzet képernyőjén.

note: SysConfig
en: Sets the ticket owner in the ticket owner screen of a zoomed ticket in the agent interface.
hu: Beállítja a jegy tulajdonosát egy nagyított jegynek a jegytulajdonos képernyőjén az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Sets the ticket owner in the ticket pending screen of a zoomed ticket in the agent interface.
hu: Beállítja a jegy tulajdonosát egy nagyított jegynek a várakozó jegy képernyőjén az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Sets the ticket owner in the ticket priority screen of a zoomed ticket in the agent interface.
hu: Beállítja a jegy tulajdonosát egy nagyított jegynek a jegyprioritás képernyőjén az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Sets the ticket owner in the ticket responsible screen of the agent interface.
hu: Beállítja a jegy tulajdonosát az ügyintézői felület jegyfelelős képernyőjén.

note: SysConfig
en: Sets the ticket type in the close ticket screen of the agent interface (Ticket::Type needs to be activated).
hu: Beállítja a jegy típusát az ügyintézői felület jegylezárás képernyőjén (a Ticket::Type modulnak aktiválva kell lennie).

note: SysConfig
en: Sets the ticket type in the ticket bulk screen of the agent interface.
hu: Beállítja a jegy típusát az ügyintézői felület jegy tömeges képernyőjén.

note: SysConfig
en: Sets the ticket type in the ticket free text screen of the agent interface (Ticket::Type needs to be activated).
hu: Beállítja a jegy típusát az ügyintézői felület jegy szabad szöveg képernyőjén (a Ticket::Type modulnak aktiválva kell lennie).

note: SysConfig
en: Sets the ticket type in the ticket note screen of the agent interface (Ticket::Type needs to be activated).
hu: Beállítja a jegy típusát az ügyintézői felület jegyjegyzet képernyőjén (a Ticket::Type modulnak aktiválva kell lennie).

note: SysConfig
en: Sets the ticket type in the ticket owner screen of a zoomed ticket in the agent interface (Ticket::Type needs to be activated).
hu: Beállítja a jegy típusát egy nagyított jegynek a jegytulajdonos képernyőjén az ügyintézői felületen (a Ticket::Type modulnak aktiválva kell lennie).

note: SysConfig
en: Sets the ticket type in the ticket pending screen of a zoomed ticket in the agent interface (Ticket::Type needs to be activated).
hu: Beállítja a jegy típusát egy nagyított jegynek a várakozó jegy képernyőjén az ügyintézői felületen (a Ticket::Type modulnak aktiválva kell lennie).

note: SysConfig
en: Sets the ticket type in the ticket priority screen of a zoomed ticket in the agent interface (Ticket::Type needs to be activated).
hu: Beállítja a jegy típusát egy nagyított jegynek a jegy prioritás képernyőjén az ügyintézői felületen (a Ticket::Type modulnak aktiválva kell lennie).

note: SysConfig
en: Sets the ticket type in the ticket responsible screen of the agent interface (Ticket::Type needs to be activated).
hu: Beállítja a jegy típusát az ügyintézői felület jegyfelelős képernyőjén (a Ticket::Type modulnak aktiválva kell lennie).

note: SysConfig
en: Sets the time (in seconds) a user is marked as active.
hu: Beállítja az időt (másodpercben), ami után a felhasználó aktívként van megjelölve.

note: SysConfig
en: Sets the timeout (in seconds) for http/ftp downloads.
hu: Beállítja az időkorlátot (másodpercben) a HTTP/FTP letöltésekhez.

note: SysConfig
en: Sets the timeout (in seconds) for package downloads. Overwrites "WebUserAgent::Timeout".
hu: Beállítja az időkorlátot (másodpercben) a csomagletöltésekhez. Felülírja a „WebUserAgent::Timeout” beállítást.

note: SysConfig
en: Sets the user time zone per user (required a system with UTC as system time and UTC under TimeZone). Otherwise this is a diff time to the local time.
hu: Beállítja a felhasználó időzónáját felhasználónként (egy UTC-vel rendelkező rendszer szükséges rendszeridőként és az időzóna alatti UTC) Egyébként ez egy időeltérés a helyi időhöz képest.

note: SysConfig
en: Sets the user time zone per user based on java script / browser time zone offset feature at login time.
hu: Beállítja a felhasználó időzónáját felhasználónként a bejelentkezéskor vett JavaScript / böngésző időzóna eltolás szolgáltatáson alapulva.

note: SysConfig
en: Shared Secret
hu: Megosztott titok

note: SysConfig
en: Should the cache data be held in memory?
hu: A gyorsítótár adatait a memóriában kell tartani?

note: SysConfig
en: Should the cache data be stored in the selected cache backend?
hu: El kell tárolni a gyorsítótárazott adatokat a kijelölt gyorsítótár háttérprogramban?

note: SysConfig
en: Show a responsible selection in phone and email tickets in the agent interface.
hu: Egy felelős kiválasztás megjelenítése a telefon és e-mail jegyekben az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Show article as rich text even if rich text writing is disabled.
hu: Bejegyzés megjelenítése RichTextként még akkor is, ha a RichText írás le van tiltva.

note: SysConfig
en: Show queues even when only locked tickets are in.
hu: Várólisták megjelenítése még akkor is, ha csak zárolt jegyek vannak bennük.

note: SysConfig
en: Show the current owner in the customer interface.
hu: Az aktuális tulajdonos megjelenítése az ügyfélfelületen.

note: SysConfig
en: Show the current queue in the customer interface.
hu: Az aktuális várólista megjelenítése az ügyfélfelületen.

note: SysConfig
en: Show the history for this ticket
hu: Előzmények megjelenítése ennél a jegynél

note: SysConfig
en: Shows a count of icons in the ticket zoom, if the article has attachments.
hu: Megjeleníti az ikonok számát a jegynagyításban, ha a bejegyzésnek mellékletei vannak.

note: SysConfig
en: Shows a link in the menu for subscribing / unsubscribing from a ticket in the ticket zoom view of the agent interface. Additional access control to show or not show this link can be done by using Key "Group" and Content like "rw:group1;move_into:group2". To cluster menu items use for Key "ClusterName" and for the Content any name you want to see in the UI. Use "ClusterPriority" to configure the order of a certain cluster within the toolbar.
hu: Egy hivatkozást jelenít meg a menüben egy jegyre történő feliratkozáshoz vagy leiratkozáshoz az ügyintézői felület jegynagyítás nézetében. Ezen hivatkozás megjelenítéséhez vagy meg nem jelenítéséhez további hozzáférési vezérlőt lehet készíteni a „Group” kulcs és az „rw:csoport1;move_into:csoport2” tartalomhoz hasonló használatával. A menüpontok csoportokba rendezéséhez használja a „ClusterName” kulcsot bármilyen olyan tartalommal, amelyet a felhasználói felületen látni szeretne. Használja a „ClusterPriority” kulcsot egy bizonyos fürt sorrendjének beállításához az eszköztáron belül.

note: SysConfig
en: Shows a link in the menu that allows linking a ticket with another object in the ticket zoom view of the agent interface.  Additional access control to show or not show this link can be done by using Key "Group" and Content like "rw:group1;move_into:group2". To cluster menu items use for Key "ClusterName" and for the Content any name you want to see in the UI. Use "ClusterPriority" to configure the order of a certain cluster within the toolbar.
hu: Egy hivatkozást jelenít meg a menüben, amely lehetővé teszi egy jegy összekapcsolását egy másik objektummal az ügyintézői felület jegynagyítás nézetében. Ezen hivatkozás megjelenítéséhez vagy meg nem jelenítéséhez további hozzáférési vezérlőt lehet készíteni a „Group” kulcs és az „rw:csoport1;move_into:csoport2” tartalomhoz hasonló használatával. A menüpontok csoportokba rendezéséhez használja a „ClusterName” kulcsot bármilyen olyan tartalommal, amelyet a felhasználói felületen látni szeretne. Használja a „ClusterPriority” kulcsot egy bizonyos fürt sorrendjének beállításához az eszköztáron belül.

note: SysConfig
en: Shows a link in the menu that allows merging tickets in the ticket zoom view of the agent interface. Additional access control to show or not show this link can be done by using Key "Group" and Content like "rw:group1;move_into:group2". To cluster menu items use for Key "ClusterName" and for the Content any name you want to see in the UI. Use "ClusterPriority" to configure the order of a certain cluster within the toolbar.
hu: Egy hivatkozást jelenít meg a menüben, amely lehetővé teszi a jegyek egyesítését az ügyintézői felület jegynagyítás nézetében. Ezen hivatkozás megjelenítéséhez vagy meg nem jelenítéséhez további hozzáférési vezérlőt lehet készíteni a „Group” kulcs és az „rw:csoport1;move_into:csoport2” tartalomhoz hasonló használatával. A menüpontok csoportokba rendezéséhez használja a „ClusterName” kulcsot bármilyen olyan tartalommal, amelyet a felhasználói felületen látni szeretne. Használja a „ClusterPriority” kulcsot egy bizonyos fürt sorrendjének beállításához az eszköztáron belül.

note: SysConfig
en: Shows a link in the menu to access the history of a ticket in the ticket zoom view of the agent interface. Additional access control to show or not show this link can be done by using Key "Group" and Content like "rw:group1;move_into:group2". To cluster menu items use for Key "ClusterName" and for the Content any name you want to see in the UI. Use "ClusterPriority" to configure the order of a certain cluster within the toolbar.
hu: Egy hivatkozást jelenít meg a menüben egy jegy előzményeinek hozzáféréséhez az ügyintézői felület jegynagyítás nézetében. Ezen hivatkozás megjelenítéséhez vagy meg nem jelenítéséhez további hozzáférési vezérlőt lehet készíteni a „Group” kulcs és az „rw:csoport1;move_into:csoport2” tartalomhoz hasonló használatával. A menüpontok csoportokba rendezéséhez használja a „ClusterName” kulcsot bármilyen olyan tartalommal, amelyet a felhasználói felületen látni szeretne. Használja a „ClusterPriority” kulcsot egy bizonyos fürt sorrendjének beállításához az eszköztáron belül.

note: SysConfig
en: Shows a link in the menu to add a free text field in the ticket zoom view of the agent interface. Additional access control to show or not show this link can be done by using Key "Group" and Content like "rw:group1;move_into:group2". To cluster menu items use for Key "ClusterName" and for the Content any name you want to see in the UI. Use "ClusterPriority" to configure the order of a certain cluster within the toolbar.
hu: Egy hivatkozást jelenít meg a menüben egy szabad szövegmező hozzáadásához az ügyintézői felület jegynagyítás nézetében. Ezen hivatkozás megjelenítéséhez vagy meg nem jelenítéséhez további hozzáférési vezérlőt lehet készíteni a „Group” kulcs és az „rw:csoport1;move_into:csoport2” tartalomhoz hasonló használatával. A menüpontok csoportokba rendezéséhez használja a „ClusterName” kulcsot bármilyen olyan tartalommal, amelyet a felhasználói felületen látni szeretne. Használja a „ClusterPriority” kulcsot egy bizonyos fürt sorrendjének beállításához az eszköztáron belül.

note: SysConfig
en: Shows a link in the menu to add a note in the ticket zoom view of the agent interface. Additional access control to show or not show this link can be done by using Key "Group" and Content like "rw:group1;move_into:group2". To cluster menu items use for Key "ClusterName" and for the Content any name you want to see in the UI. Use "ClusterPriority" to configure the order of a certain cluster within the toolbar.
hu: Egy hivatkozást jelenít meg a menüben egy jegyzet hozzáadásához az ügyintézői felület jegynagyítás nézetében. Ezen hivatkozás megjelenítéséhez vagy meg nem jelenítéséhez további hozzáférési vezérlőt lehet készíteni a „Group” kulcs és az „rw:csoport1;move_into:csoport2” tartalomhoz hasonló használatával. A menüpontok csoportokba rendezéséhez használja a „ClusterName” kulcsot bármilyen olyan tartalommal, amelyet a felhasználói felületen látni szeretne. Használja a „ClusterPriority” kulcsot egy bizonyos fürt sorrendjének beállításához az eszköztáron belül.

note: SysConfig
en: Shows a link in the menu to add a note to a ticket in every ticket overview of the agent interface.
hu: Egy hivatkozást jelenít meg a menüben egy jegyhez történő jegyzet hozzáadásához az ügyintézői felület összes jegyáttekintőjében.

note: SysConfig
en: Shows a link in the menu to close a ticket in every ticket overview of the agent interface.
hu: Egy hivatkozást jelenít meg a menüben egy jegylezárásához az ügyintézői felület összes jegyáttekintőjében.

note: SysConfig
en: Shows a link in the menu to close a ticket in the ticket zoom view of the agent interface. Additional access control to show or not show this link can be done by using Key "Group" and Content like "rw:group1;move_into:group2". To cluster menu items use for Key "ClusterName" and for the Content any name you want to see in the UI. Use "ClusterPriority" to configure the order of a certain cluster within the toolbar.
hu: Egy hivatkozást jelenít meg a menüben egy jegy lezárásához az ügyintézői felület jegynagyítás nézetében. Ezen hivatkozás megjelenítéséhez vagy meg nem jelenítéséhez további hozzáférési vezérlőt lehet készíteni a „Group” kulcs és az „rw:csoport1;move_into:csoport2” tartalomhoz hasonló használatával. A menüpontok csoportokba rendezéséhez használja a „ClusterName” kulcsot bármilyen olyan tartalommal, amelyet a felhasználói felületen látni szeretne. Használja a „ClusterPriority” kulcsot egy bizonyos fürt sorrendjének beállításához az eszköztáron belül.

note: SysConfig
en: Shows a link in the menu to delete a ticket in every ticket overview of the agent interface. Additional access control to show or not show this link can be done by using Key "Group" and Content like "rw:group1;move_into:group2".
hu: Egy hivatkozást jelenít meg a menüben egy jegy törléséhez az ügyintézői felület összes jegyáttekintőjében. A hivatkozás megjelenítéséhez vagy elrejtéséhez további hozzáférés vezérlő készíthető a „Group” kulcs és az „rw:csoport1;move_into:csoport2” értékhez hasonló tartalom használatával.

note: SysConfig
en: Shows a link in the menu to delete a ticket in the ticket zoom view of the agent interface. Additional access control to show or not show this link can be done by using Key "Group" and Content like "rw:group1;move_into:group2". To cluster menu items use for Key "ClusterName" and for the Content any name you want to see in the UI. Use "ClusterPriority" to configure the order of a certain cluster within the toolbar.
hu: Egy hivatkozást jelenít meg a menüben egy jegy törléséhez az ügyintézői felület jegynagyítás nézetében. Ezen hivatkozás megjelenítéséhez vagy meg nem jelenítéséhez további hozzáférési vezérlőt lehet készíteni a „Group” kulcs és az „rw:csoport1;move_into:csoport2” tartalomhoz hasonló használatával. A menüpontok csoportokba rendezéséhez használja a „ClusterName” kulcsot bármilyen olyan tartalommal, amelyet a felhasználói felületen látni szeretne. Használja a „ClusterPriority” kulcsot egy bizonyos fürt sorrendjének beállításához az eszköztáron belül.

note: SysConfig
en: Shows a link in the menu to enroll a ticket into a process in the ticket zoom view of the agent interface.
hu: Egy hivatkozást jelenít meg a menüben egy jegy besorolásához egy folyamatba az ügyintézői felület jegynagyítás nézetében.

note: SysConfig
en: Shows a link in the menu to go back in the ticket zoom view of the agent interface. Additional access control to show or not show this link can be done by using Key "Group" and Content like "rw:group1;move_into:group2". To cluster menu items use for Key "ClusterName" and for the Content any name you want to see in the UI. Use "ClusterPriority" to configure the order of a certain cluster within the toolbar.
hu: Egy hivatkozást jelenít meg a menüben a visszalépéshez az ügyintézői felület jegynagyítás nézetében. Ezen hivatkozás megjelenítéséhez vagy meg nem jelenítéséhez további hozzáférési vezérlőt lehet készíteni a „Group” kulcs és az „rw:csoport1;move_into:csoport2” tartalomhoz hasonló használatával. A menüpontok csoportokba rendezéséhez használja a „ClusterName” kulcsot bármilyen olyan tartalommal, amelyet a felhasználói felületen látni szeretne. Használja a „ClusterPriority” kulcsot egy bizonyos fürt sorrendjének beállításához az eszköztáron belül.

note: SysConfig
en: Shows a link in the menu to lock / unlock a ticket in the ticket overviews of the agent interface.
hu: Egy hivatkozást jelenít meg a menüben egy jegy zárolásához vagy feloldásához az ügyintézői felület jegyáttekintőiben.

note: SysConfig
en: Shows a link in the menu to lock/unlock tickets in the ticket zoom view of the agent interface. Additional access control to show or not show this link can be done by using Key "Group" and Content like "rw:group1;move_into:group2". To cluster menu items use for Key "ClusterName" and for the Content any name you want to see in the UI. Use "ClusterPriority" to configure the order of a certain cluster within the toolbar.
hu: Egy hivatkozást jelenít meg a menüben a jegyek zárolásához vagy feloldásához az ügyintézői felület jegynagyítás nézetében. Ezen hivatkozás megjelenítéséhez vagy meg nem jelenítéséhez további hozzáférési vezérlőt lehet készíteni a „Group” kulcs és az „rw:csoport1;move_into:csoport2” tartalomhoz hasonló használatával. A menüpontok csoportokba rendezéséhez használja a „ClusterName” kulcsot bármilyen olyan tartalommal, amelyet a felhasználói felületen látni szeretne. Használja a „ClusterPriority” kulcsot egy bizonyos fürt sorrendjének beállításához az eszköztáron belül.

note: SysConfig
en: Shows a link in the menu to move a ticket in every ticket overview of the agent interface.
hu: Egy hivatkozást jelenít meg a menüben egy jegy áthelyezéséhez az ügyintézői felület összes jegyáttekintőjében.

note: SysConfig
en: Shows a link in the menu to print a ticket or an article in the ticket zoom view of the agent interface. Additional access control to show or not show this link can be done by using Key "Group" and Content like "rw:group1;move_into:group2". To cluster menu items use for Key "ClusterName" and for the Content any name you want to see in the UI. Use "ClusterPriority" to configure the order of a certain cluster within the toolbar.
hu: Egy hivatkozást jelenít meg a menüben egy jegy vagy egy bejegyzés nyomtatásához az ügyintézői felület jegynagyítás nézetében. Ezen hivatkozás megjelenítéséhez vagy meg nem jelenítéséhez további hozzáférési vezérlőt lehet készíteni a „Group” kulcs és az „rw:csoport1;move_into:csoport2” tartalomhoz hasonló használatával. A menüpontok csoportokba rendezéséhez használja a „ClusterName” kulcsot bármilyen olyan tartalommal, amelyet a felhasználói felületen látni szeretne. Használja a „ClusterPriority” kulcsot egy bizonyos fürt sorrendjének beállításához az eszköztáron belül.

note: SysConfig
en: Shows a link in the menu to see the customer who requested the ticket in the ticket zoom view of the agent interface. Additional access control to show or not show this link can be done by using Key "Group" and Content like "rw:group1;move_into:group2". To cluster menu items use for Key "ClusterName" and for the Content any name you want to see in the UI. Use "ClusterPriority" to configure the order of a certain cluster within the toolbar.
hu: Egy hivatkozást jelenít meg a menüben az ügyintézői felület jegynagyítás nézetében annak az ügyfélnek a megtekintéséhez, aki a jegyet kérte. Ezen hivatkozás megjelenítéséhez vagy meg nem jelenítéséhez további hozzáférési vezérlőt lehet készíteni a „Group” kulcs és az „rw:csoport1;move_into:csoport2” tartalomhoz hasonló használatával. A menüpontok csoportokba rendezéséhez használja a „ClusterName” kulcsot bármilyen olyan tartalommal, amelyet a felhasználói felületen látni szeretne. Használja a „ClusterPriority” kulcsot egy bizonyos fürt sorrendjének beállításához az eszköztáron belül.

note: SysConfig
en: Shows a link in the menu to see the history of a ticket in every ticket overview of the agent interface.
hu: Egy hivatkozást jelenít meg a menüben egy jegy előzményeinek megtekintéséhez az ügyintézői felület összes jegyáttekintőjében.

note: SysConfig
en: Shows a link in the menu to see the owner of a ticket in the ticket zoom view of the agent interface. Additional access control to show or not show this link can be done by using Key "Group" and Content like "rw:group1;move_into:group2". To cluster menu items use for Key "ClusterName" and for the Content any name you want to see in the UI. Use "ClusterPriority" to configure the order of a certain cluster within the toolbar.
hu: Egy hivatkozást jelenít meg a menüben egy jegy tulajdonosának megtekintéséhez az ügyintézői felület jegynagyítás nézetében. Ezen hivatkozás megjelenítéséhez vagy meg nem jelenítéséhez további hozzáférési vezérlőt lehet készíteni a „Group” kulcs és az „rw:csoport1;move_into:csoport2” tartalomhoz hasonló használatával. A menüpontok csoportokba rendezéséhez használja a „ClusterName” kulcsot bármilyen olyan tartalommal, amelyet a felhasználói felületen látni szeretne. Használja a „ClusterPriority” kulcsot egy bizonyos fürt sorrendjének beállításához az eszköztáron belül.

note: SysConfig
en: Shows a link in the menu to see the priority of a ticket in the ticket zoom view of the agent interface. Additional access control to show or not show this link can be done by using Key "Group" and Content like "rw:group1;move_into:group2". To cluster menu items use for Key "ClusterName" and for the Content any name you want to see in the UI. Use "ClusterPriority" to configure the order of a certain cluster within the toolbar.
hu: Egy hivatkozást jelenít meg a menüben egy jegy prioritásának megtekintéséhez az ügyintézői felület jegynagyítás nézetében. Ezen hivatkozás megjelenítéséhez vagy meg nem jelenítéséhez további hozzáférési vezérlőt lehet készíteni a „Group” kulcs és az „rw:csoport1;move_into:csoport2” tartalomhoz hasonló használatával. A menüpontok csoportokba rendezéséhez használja a „ClusterName” kulcsot bármilyen olyan tartalommal, amelyet a felhasználói felületen látni szeretne. Használja a „ClusterPriority” kulcsot egy bizonyos fürt sorrendjének beállításához az eszköztáron belül.

note: SysConfig
en: Shows a link in the menu to see the responsible agent of a ticket in the ticket zoom view of the agent interface. Additional access control to show or not show this link can be done by using Key "Group" and Content like "rw:group1;move_into:group2". To cluster menu items use for Key "ClusterName" and for the Content any name you want to see in the UI. Use "ClusterPriority" to configure the order of a certain cluster within the toolbar.
hu: Egy hivatkozást jelenít meg a menüben egy jegy felelős ügyintézőjének megtekintéséhez az ügyintézői felület jegynagyítás nézetében. Ezen hivatkozás megjelenítéséhez vagy meg nem jelenítéséhez további hozzáférési vezérlőt lehet készíteni a „Group” kulcs és az „rw:csoport1;move_into:csoport2” tartalomhoz hasonló használatával. A menüpontok csoportokba rendezéséhez használja a „ClusterName” kulcsot bármilyen olyan tartalommal, amelyet a felhasználói felületen látni szeretne. Használja a „ClusterPriority” kulcsot egy bizonyos fürt sorrendjének beállításához az eszköztáron belül.

note: SysConfig
en: Shows a link in the menu to send an outbound email in the ticket zoom view of the agent interface. Additional access control to show or not show this link can be done by using Key "Group" and Content like "rw:group1;move_into:group2". To cluster menu items use for Key "ClusterName" and for the Content any name you want to see in the UI. Use "ClusterPriority" to configure the order of a certain cluster within the toolbar.
hu: Egy hivatkozást jelenít meg a menüben egy kimenő e-mail küldéséhez az ügyintézői felület jegynagyítás nézetében. Ezen hivatkozás megjelenítéséhez vagy meg nem jelenítéséhez további hozzáférési vezérlőt lehet készíteni a „Group” kulcs és az „rw:csoport1;move_into:csoport2” tartalomhoz hasonló használatával. A menüpontok csoportokba rendezéséhez használja a „ClusterName” kulcsot bármilyen olyan tartalommal, amelyet a felhasználói felületen látni szeretne. Használja a „ClusterPriority” kulcsot egy bizonyos fürt sorrendjének beállításához az eszköztáron belül.

note: SysConfig
en: Shows a link in the menu to set a ticket as junk in every ticket overview of the agent interface. Additional access control to show or not show this link can be done by using Key "Group" and Content like "rw:group1;move_into:group2".
hu: Egy hivatkozást jelenít meg a menüben egy jegy szemétként való megjelöléséhez az ügyintézői felület összes jegyáttekintőjében. A hivatkozás megjelenítéséhez vagy elrejtéséhez további hozzáférés vezérlő készíthető a „Group” kulcs és az „rw:csoport1;move_into:csoport2” értékhez hasonló tartalom használatával.

note: SysConfig
en: Shows a link in the menu to set a ticket as pending in the ticket zoom view of the agent interface. Additional access control to show or not show this link can be done by using Key "Group" and Content like "rw:group1;move_into:group2". To cluster menu items use for Key "ClusterName" and for the Content any name you want to see in the UI. Use "ClusterPriority" to configure the order of a certain cluster within the toolbar.
hu: Egy hivatkozást jelenít meg a menüben egy jegy függőben lévőre állításához az ügyintézői felület jegynagyítás nézetében. Ezen hivatkozás megjelenítéséhez vagy meg nem jelenítéséhez további hozzáférési vezérlőt lehet készíteni a „Group” kulcs és az „rw:csoport1;move_into:csoport2” tartalomhoz hasonló használatával. A menüpontok csoportokba rendezéséhez használja a „ClusterName” kulcsot bármilyen olyan tartalommal, amelyet a felhasználói felületen látni szeretne. Használja a „ClusterPriority” kulcsot egy bizonyos fürt sorrendjének beállításához az eszköztáron belül.

note: SysConfig
en: Shows a link in the menu to set the priority of a ticket in every ticket overview of the agent interface.
hu: Egy hivatkozást jelenít meg a menüben egy jegy prioritásának beállításához az ügyintézői felület összes jegyáttekintőjében.

note: SysConfig
en: Shows a link in the menu to zoom a ticket in the ticket overviews of the agent interface.
hu: Egy hivatkozást jelenít meg a menüben egy jegy nagyításához az ügyintézői felület jegyáttekintőiben.

note: SysConfig
en: Shows a link to access article attachments via a html online viewer in the zoom view of the article in the agent interface.
hu: Egy hivatkozást jelenít meg a bejegyzés mellékleteinek hozzáféréséhez egy online HTML megjelenítőn keresztül a bejegyzés nagyítás nézetén az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Shows a link to download article attachments in the zoom view of the article in the agent interface.
hu: Egy hivatkozást jelenít meg a bejegyzés mellékleteinek letöltéséhez a bejegyzés nagyítás nézetén az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Shows a link to see a zoomed email ticket in plain text.
hu: Egy hivatkozást jelenít meg egy nagyított e-mail jegy egyszerű szöveges megtekintéséhez.

note: SysConfig
en: Shows a link to set a ticket as junk in the ticket zoom view of the agent interface. Additional access control to show or not show this link can be done by using Key "Group" and Content like "rw:group1;move_into:group2". To cluster menu items use for Key "ClusterName" and for the Content any name you want to see in the UI. Use "ClusterPriority" to configure the order of a certain cluster within the toolbar.
hu: Egy hivatkozást jelenít meg egy jegy szemétként történő beállításához az ügyintézői felület jegynagyítás nézetében. Ezen hivatkozás megjelenítéséhez vagy meg nem jelenítéséhez további hozzáférési vezérlőt lehet készíteni a „Group” kulcs és az „rw:csoport1;move_into:csoport2” tartalomhoz hasonló használatával. A menüpontok csoportokba rendezéséhez használja a „ClusterName” kulcsot bármilyen olyan tartalommal, amelyet a felhasználói felületen látni szeretne. Használja a „ClusterPriority” kulcsot egy bizonyos fürt sorrendjének beállításához az eszköztáron belül.

note: SysConfig
en: Shows a list of all the involved agents on this ticket, in the close ticket screen of the agent interface.
hu: Megjeleníti a jegynél részt vett összes ügyintéző listáját az ügyintézői felület jegylezárás képernyőjén.

note: SysConfig
en: Shows a list of all the involved agents on this ticket, in the ticket free text screen of the agent interface.
hu: Megjeleníti a jegynél részt vett összes ügyintéző listáját az ügyintézői felület jegy szabad szöveg képernyőjén.

note: SysConfig
en: Shows a list of all the involved agents on this ticket, in the ticket note screen of the agent interface.
hu: Megjeleníti a jegynél részt vett összes ügyintéző listáját az ügyintézői felület jegyjegyzet képernyőjén.

note: SysConfig
en: Shows a list of all the involved agents on this ticket, in the ticket owner screen of a zoomed ticket in the agent interface.
hu: Megjeleníti a jegynél részt vett összes ügyintéző listáját egy nagyított jegynek a jegytulajdonos képernyőjén az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Shows a list of all the involved agents on this ticket, in the ticket pending screen of a zoomed ticket in the agent interface.
hu: Megjeleníti a jegynél részt vett összes ügyintéző listáját egy nagyított jegynek a várakozó jegy képernyőjén az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Shows a list of all the involved agents on this ticket, in the ticket priority screen of a zoomed ticket in the agent interface.
hu: Megjeleníti a jegynél részt vett összes ügyintéző listáját egy nagyított jegynek a jegyprioritás képernyőjén az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Shows a list of all the involved agents on this ticket, in the ticket responsible screen of the agent interface.
hu: Megjeleníti a jegynél részt vett összes ügyintéző listáját az ügyintézői felület jegyfelelős képernyőjén.

note: SysConfig
en: Shows a list of all the possible agents (all agents with note permissions on the queue/ticket) to determine who should be informed about this note, in the close ticket screen of the agent interface.
hu: Megjeleníti az összes lehetséges ügyintéző listáját (minden ügyintéző, aki jegyzet jogosultsággal rendelkezik a várólistán vagy jegyen) annak meghatározásához, hogy kit kell értesíteni erről a jegyzetről az ügyintézői felület jegylezárás képernyőjén.

note: SysConfig
en: Shows a list of all the possible agents (all agents with note permissions on the queue/ticket) to determine who should be informed about this note, in the ticket free text screen of the agent interface.
hu: Megjeleníti az összes lehetséges ügyintéző listáját (minden ügyintéző, aki jegyzet jogosultsággal rendelkezik a várólistán vagy jegyen) annak meghatározásához, hogy kit kell értesíteni erről a jegyzetről az ügyintézői felület jegy szabad szöveg képernyőjén.

note: SysConfig
en: Shows a list of all the possible agents (all agents with note permissions on the queue/ticket) to determine who should be informed about this note, in the ticket note screen of the agent interface.
hu: Megjeleníti az összes lehetséges ügyintéző listáját (minden ügyintéző, aki jegyzet jogosultsággal rendelkezik a várólistán vagy jegyen) annak meghatározásához, hogy kit kell értesíteni erről a jegyzetről az ügyintézői felület jegyjegyzet képernyőjén.

note: SysConfig
en: Shows a list of all the possible agents (all agents with note permissions on the queue/ticket) to determine who should be informed about this note, in the ticket owner screen of a zoomed ticket in the agent interface.
hu: Megjeleníti az összes lehetséges ügyintéző listáját (minden ügyintéző, aki jegyzet jogosultsággal rendelkezik a várólistán vagy jegyen) annak meghatározásához, hogy kit kell értesíteni erről a jegyzetről egy nagyított jegynek a jegytulajdonos képernyőjén az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Shows a list of all the possible agents (all agents with note permissions on the queue/ticket) to determine who should be informed about this note, in the ticket pending screen of a zoomed ticket in the agent interface.
hu: Megjeleníti az összes lehetséges ügyintéző listáját (minden ügyintéző, aki jegyzet jogosultsággal rendelkezik a várólistán vagy jegyen) annak meghatározásához, hogy kit kell értesíteni erről a jegyzetről egy nagyított jegynek a várakozó jegy képernyőjén az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Shows a list of all the possible agents (all agents with note permissions on the queue/ticket) to determine who should be informed about this note, in the ticket priority screen of a zoomed ticket in the agent interface.
hu: Megjeleníti az összes lehetséges ügyintéző listáját (minden ügyintéző, aki jegyzet jogosultsággal rendelkezik a várólistán vagy jegyen) annak meghatározásához, hogy kit kell értesíteni erről a jegyzetről egy nagyított jegynek a jegyprioritás képernyőjén az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Shows a list of all the possible agents (all agents with note permissions on the queue/ticket) to determine who should be informed about this note, in the ticket responsible screen of the agent interface.
hu: Megjeleníti az összes lehetséges ügyintéző listáját (minden ügyintéző, aki jegyzet jogosultsággal rendelkezik a várólistán vagy jegyen) annak meghatározásához, hogy kit kell értesíteni erről a jegyzetről az ügyintézői felület jegyfelelős képernyőjén.

note: SysConfig
en: Shows a preview of the ticket overview (CustomerInfo => 1 - shows also Customer-Info, CustomerInfoMaxSize max. size in characters of Customer-Info).
hu: Megjeleníti a jegyáttekintő előnézetét (CustomerInfo => 1 - az ügyfél-információt is megjeleníti, a CustomerInfoMaxSize az ügyfél-információ legnagyobb mérete karakterben).

note: SysConfig
en: Shows a select of ticket attributes to order the queue view ticket list. The possible selections can be configured via 'TicketOverviewMenuSort###SortAttributes'.
hu: Megjeleníti a jegyjellemzők kijelölését a várólista nézet jegylista rendezéséhez. A lehetséges kijelöléseket a „TicketOverviewMenuSort###SortAttributes” beállításon keresztül lehet beállítani.

note: SysConfig
en: Shows all both ro and rw queues in the queue view.
hu: Megjeleníti a csak olvasható és az írható, olvasható várólistákat is a várólista nézetben.

note: SysConfig
en: Shows all both ro and rw tickets in the service view.
hu: Megjeleníti a csak olvasható és az írható, olvasható jegyeket is a szolgáltatás nézetben.

note: SysConfig
en: Shows all open tickets (even if they are locked) in the escalation view of the agent interface.
hu: Megjelenít minden nyitott jegyet (akkor is, ha zárolt) az ügyintézői felület eszkalációs nézetében.

note: SysConfig
en: Shows all open tickets (even if they are locked) in the status view of the agent interface.
hu: Megjelenít minden nyitott jegyet (akkor is, ha zárolt) az ügyintézői felület állapot nézetében.

note: SysConfig
en: Shows all the articles of the ticket (expanded) in the zoom view.
hu: Megjeleníti a jegy összes bejegyzését (kiterjesztve) a nagyítás nézetben.

note: SysConfig
en: Shows all the customer identifiers in a multi-select field (not useful if you have a lot of customer identifiers).
hu: Megjeleníti az összes ügyfél-azonosítót egy többválasztós mezőben (nem hasznos, ha nagyon sok ügyfél-azonosítója van).

note: SysConfig
en: Shows an owner selection in phone and email tickets in the agent interface.
hu: Megjelenít egy tulajdonos kijelölést a telefon és e-mail jegyekben az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Shows colors for different article types in the article table.
hu: Színeket jelenít meg a különböző bejegyzéstípusokhoz a bejegyzéstáblázatban.

note: SysConfig
en: Shows customer history tickets in AgentTicketPhone, AgentTicketEmail and AgentTicketCustomer.
hu: Ügyfél előzmény jegyeket jelenít meg a AgentTicketPhone, AgentTicketEmail és AgentTicketCustomer modulokban.

note: SysConfig
en: Shows either the last customer article's subject or the ticket title in the small format overview.
hu: Vagy a legutolsó ügyfél bejegyzés tárgyát, vagy a jegy címét jeleníti meg a kis formátumú áttekintőben.

note: SysConfig
en: Shows existing parent/child queue lists in the system in the form of a tree or a list.
hu: Megjeleníti a meglévő szülő vagy gyermek várólisták listáit a rendszeren fa vagy lista formában.

note: SysConfig
en: Shows information on how to start OTRS Daemon
hu: Információkat jelenít meg arról, hogy hogyan indítsa az OTRS démont

note: SysConfig
en: Shows the activated ticket attributes in the customer interface (0 = Disabled and 1 = Enabled).
hu: Megjeleníti az aktivált jegyjellemzőket az ügyfélfelületen (0 = Letiltva és 1 = Engedélyezve).

note: SysConfig
en: Shows the articles sorted normally or in reverse, under ticket zoom in the agent interface.
hu: Megjeleníti a bejegyzéseket normálisan vagy fordítottan rendezve a jegynagyítás alatt az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Shows the customer user information (phone and email) in the compose screen.
hu: Megjeleníti az ügyfél-felhasználó információit (telefon vagy e-mail) az írás képernyőn.

note: SysConfig
en: Shows the customer user's info in the ticket zoom view.
hu: Megjeleníti az ügyfél-felhasználó információit a jegynagyítás nézetben.

note: SysConfig
en: Shows the message of the day (MOTD) in the agent dashboard. "Group" is used to restrict access to the plugin (e. g. Group: admin;group1;group2;). "Default" indicates if the plugin is enabled by default or if the user needs to enable it manually.
hu: Megjeleníti a nap üzenetét (MOTD) az ügyintézői vezérlőpulton. A „Csoport” használható a hozzáférés korlátozásához a bővítményre (például Csoport: admin;csoport1;csoport2;). Az „Alapértelmezett” jelzi, ha a bővítmény alapértelmezetten engedélyezve van, vagy ha a felhasználónak kézzel kell engedélyeznie azt.

note: SysConfig
en: Shows the message of the day on login screen of the agent interface.
hu: Megjeleníti a nap üzenetét az ügyintézői felület bejelentkező képernyőjén.

note: SysConfig
en: Shows the ticket history (reverse ordered) in the agent interface.
hu: Megjeleníti a jegy előzményeket (fordítottan rendezve) az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Shows the ticket priority options in the close ticket screen of the agent interface.
hu: Megjeleníti a jegyprioritás lehetőségeit az ügyintézői felület jegylezárás képernyőjén.

note: SysConfig
en: Shows the ticket priority options in the move ticket screen of the agent interface.
hu: Megjeleníti a jegyprioritás lehetőségeit az ügyintézői felület jegyáthelyezés képernyőjén.

note: SysConfig
en: Shows the ticket priority options in the ticket bulk screen of the agent interface.
hu: Megjeleníti a jegyprioritás lehetőségeit az ügyintézői felület jegy tömeges képernyőjén.

note: SysConfig
en: Shows the ticket priority options in the ticket free text screen of the agent interface.
hu: Megjeleníti a jegyprioritás lehetőségeit az ügyintézői felület jegy szabad szöveg képernyőjén.

note: SysConfig
en: Shows the ticket priority options in the ticket note screen of the agent interface.
hu: Megjeleníti a jegyprioritás lehetőségeit az ügyintézői felület jegyjegyzet képernyőjén.

note: SysConfig
en: Shows the ticket priority options in the ticket owner screen of a zoomed ticket in the agent interface.
hu: Megjeleníti a jegyprioritás lehetőségeit egy nagyított jegynek a jegytulajdonos képernyőjén az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Shows the ticket priority options in the ticket pending screen of a zoomed ticket in the agent interface.
hu: Megjeleníti a jegyprioritás lehetőségeit egy nagyított jegynek a várakozó jegy képernyőjén az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Shows the ticket priority options in the ticket priority screen of a zoomed ticket in the agent interface.
hu: Megjeleníti a jegyprioritás lehetőségeit egy nagyított jegynek a jegyprioritás képernyőjén az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Shows the ticket priority options in the ticket responsible screen of the agent interface.
hu: Megjeleníti a jegyprioritás lehetőségeit az ügyintézői felület jegyfelelős képernyőjén.

note: SysConfig
en: Shows the title fields in the close ticket screen of the agent interface.
hu: Megjeleníti a cím mezőket az ügyintézői felület jegylezárás képernyőjén.

note: SysConfig
en: Shows the title fields in the ticket free text screen of the agent interface.
hu: Megjeleníti a cím mezőket az ügyintézői felület jegy szabad szöveg képernyőjén.

note: SysConfig
en: Shows the title fields in the ticket note screen of the agent interface.
hu: Megjeleníti a cím mezőket az ügyintézői felület jegyjegyzet képernyőjén.

note: SysConfig
en: Shows the title fields in the ticket owner screen of a zoomed ticket in the agent interface.
hu: Megjeleníti a cím mezőket egy nagyított jegynek a jegytulajdonos képernyőjén az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Shows the title fields in the ticket pending screen of a zoomed ticket in the agent interface.
hu: Megjeleníti a cím mezőket egy nagyított jegynek a várakozó jegy képernyőjén az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Shows the title fields in the ticket priority screen of a zoomed ticket in the agent interface.
hu: Megjeleníti a cím mezőket egy nagyított jegynek a jegyprioritás képernyőjén az ügyintézői felületen.

note: SysConfig
en: Shows the title fields in the ticket responsible screen of the agent interface.
hu: Megjeleníti a cím mezőket az ügyintézői felület jegyfelelős képernyőjén.

note: SysConfig
en: Shows time in long format (days, hours, minutes), if set to "Yes"; or in short format (days, hours), if set to "No".
hu: Hosszú formátumban jeleníti meg az időt (nap, óra, perc), ha „Igen” értékre van állítva, vagy rövid formátumban (nap, óra), ha „Nem” értékű.

note: SysConfig
en: Shows time use complete description (days, hours, minutes), if set to "Yes"; or just first letter (d, h, m), if set to "No".
hu: A teljes leírás használatával jeleníti meg az időt (nap, óra, perc), ha „Igen” értékre van állítva, vagy csak az első betűt (n, ó, p), ha „Nem” értékre van állítva.

note: SysConfig
en: Simple
hu: Egyszerű

note: SysConfig
en: Skin
hu: Felszín

note: SysConfig
en: Slovak
hu: Szlovák

note: SysConfig
en: Slovenian
hu: Szlovén

note: SysConfig
en: Software Package Manager.
hu: Szoftvercsomag-kezelő.

note: SysConfig
en: Some description!
hu: Egy kis leírás!

note: SysConfig
en: Some picture description!
hu: Egy kis képleírás!

note: SysConfig
en: Sorts the tickets (ascendingly or descendingly) when a single queue is selected in the queue view and after the tickets are sorted by priority. Values: 0 = ascending (oldest on top, default), 1 = descending (youngest on top). Use the QueueID for the key and 0 or 1 for value.
hu: Rendezi a jegyeket (növekvően vagy csökkenően), ha egyedüli várólista van kiválasztva a várólista nézetben, és miután a jegyek prioritás szerint lettek rendezve. Értékek: 0 = növekvő (legrégebbi felül, alapértelmezett), 1 = csökkenő (legfiatalabb felül). Használja a várólista-azonosítót a kulcshoz és a 0 vagy az 1 számjegyeket az értékhez.

note: SysConfig
en: Sorts the tickets (ascendingly or descendingly) when a single queue is selected in the service view and after the tickets are sorted by priority. Values: 0 = ascending (oldest on top, default), 1 = descending (youngest on top). Use the ServiceID for the key and 0 or 1 for value.
hu: Rendezi a jegyeket (növekvően vagy csökkenően), ha egyedüli várólista van kiválasztva a szolgáltatás nézetben, és miután a jegyek prioritás szerint lettek rendezve. Értékek: 0 = növekvő (legrégebbi felül, alapértelmezett), 1 = csökkenő (legfiatalabb felül). Használja a szolgáltatás-azonosítót a kulcshoz és a 0 vagy az 1 számjegyeket az értékhez.

note: SysConfig
en: Spam
hu: Levélszemét

note: SysConfig
en: Spam Assassin example setup. Ignores emails that are marked with SpamAssassin.
hu: Spam Assassin példa beállítás. Mellőzi azokat az e-maileket, amelyeket a SpamAssassin megjelölt.

note: SysConfig
en: Spam Assassin example setup. Moves marked mails to spam queue.
hu: Spam Assassin példa beállítás. Áthelyezi a megjelölt leveleket a spam várólistába.

note: SysConfig
en: Spanish
hu: Spanyol

note: SysConfig
en: Spanish (Colombia)
hu: Spanyol (Kolumbia)

note: SysConfig
en: Spanish (Mexico)
hu: Spanyol (Mexikó)

note: SysConfig
en: Spanish stop words for fulltext index. These words will be removed from the search index.
hu: Spanyol kiszűrendő szavak a szabad-szavas indexnél. Ezek a szavak el lesznek távolítva a keresési indexből.

note: SysConfig
en: Specifies if an agent should receive email notification of his own actions.
hu: Megadja, hogy egy ügyintéző fogadhatja a saját műveletei e-mail értesítését.

note: SysConfig
en: Specifies the available note types for this ticket mask. If the option is deselected, ArticleTypeDefault is used and the option is removed from the mask.
hu: Megadja az elérhető jegyzettípusokat ehhez a jegymaszkhoz. Ha a lehetőség nincs kiválasztva, az ArticleTypeDefault lesz használva, és a lehetőség el lesz távolítva a maszkból.

note: SysConfig
en: Specifies the default article type for the ticket compose screen in the agent interface if the article type cannot be automatically detected.
hu: Megadja az alapértelmezett bejegyzéstípust az ügyintézői felület jegyírás képernyőjén, ha a bejegyzéstípus nem ismerhető fel automatikusan.

note: SysConfig
en: Specifies the different article types that will be used in the system.
hu: Megadja a különböző bejegyzéstípusokat, amelyek a rendszeren használva lesznek.

note: SysConfig
en: Specifies the different note types that will be used in the system.
hu: Megadja a különböző jegyzettípusokat, amelyek a rendszeren használva lesznek.

note: SysConfig
en: Specifies the directory to store the data in, if "FS" was selected for TicketStorageModule.
hu: Azt a könyvtárat adja meg, amelyben az adatok vannak tárolva, ha „FS” lett kiválasztva a TicketStorageModule modulnál.

note: SysConfig
en: Specifies the directory where SSL certificates are stored.
hu: Azt a könyvtárat adja meg, ahol az SSL tanúsítványok vannak tárolva.

note: SysConfig
en: Specifies the directory where private SSL certificates are stored.
hu: Azt a könyvtárat adja meg, ahol a személyes SSL tanúsítványok vannak tárolva.

note: SysConfig
en: Specifies the email address that should be used by the application when sending notifications. The email address is used to build the complete display name for the notification master (i.e. "OTRS Notifications" otrs@your.example.com). You can use the OTRS_CONFIG_FQDN variable as set in your configuation, or choose another email address.
hu: Azt az e-mail címet adja meg, amelyet az alkalmazás az értesítések elküldésekor használjon. Az e-mail cím a teljes megjelenítési név összeállításához lesz használva az értesítési mesternél (azaz „OTRS értesítések” otrs@your.example.com). Használhatja az OTRS_CONFIG_FQDN változót, ahogy a konfigurációban be van állítva, vagy válasszon egy másik e-mail címet.

note: SysConfig
en: Specifies the email addresses to get notification messages from scheduler tasks.
hu: Megadja az e-mail címet az ütemező feladataiból érkező értesítési üzenetek fogadásához.

note: SysConfig
en: Specifies the group where the user needs rw permissions so that he can access the "SwitchToCustomer" feature.
hu: Azt a csoportot adja meg, ahol a felhasználónak írási, olvasási jogosultságra van szüksége, így hozzáférhet a „SwitchToCustomer” funkcióhoz.

note: SysConfig
en: Specifies the name that should be used by the application when sending notifications. The sender name is used to build the complete display name for the notification master (i.e. "OTRS Notifications" otrs@your.example.com).
hu: Azt a nevet adja meg, amelyet az alkalmazás az értesítések elküldésekor használjon. A küldő neve a teljes megjelenítési név összeállításához lesz használva az értesítési mesternél (azaz „OTRS értesítésiek” otrs@your.example.com).

note: SysConfig
en: Specifies the order in which the firstname and the lastname of agents will be displayed.
hu: Azt a sorrendet adja meg, amelyben az ügyintéző keresztneve és vezetékneve megjelenítve legyen.

note: SysConfig
en: Specifies the path of the file for the logo in the page header (gif|jpg|png, 700 x 100 pixel).
hu: Megadja a fájl útvonalát az oldal fejlécében lévő logóhoz (gif|jpg|png, 700 x 100 képpont).

note: SysConfig
en: Specifies the path of the file for the performance log.
hu: Megadja a fájl útvonalát a teljesítménynaplóhoz.

note: SysConfig
en: Specifies the path to the converter that allows the view of Microsoft Excel files, in the web interface.
hu: Megadja az átalakító útvonalát, amely lehetővé teszi a Microsoft Excel fájlok megtekintését a webes felületen.

note: SysConfig
en: Specifies the path to the converter that allows the view of Microsoft Word files, in the web interface.
hu: Megadja az átalakító útvonalát, amely lehetővé teszi a Microsoft Word fájlok megtekintését a webes felületen.

note: SysConfig
en: Specifies the path to the converter that allows the view of PDF documents, in the web interface.
hu: Megadja az átalakító útvonalát, amely lehetővé teszi a PDF dokumentumok megtekintését a webes felületen.

note: SysConfig
en: Specifies the path to the converter that allows the view of XML files, in the web interface.
hu: Megadja az átalakító útvonalát, amely lehetővé teszi az XML fájlok megtekintését a webes felületen.

note: SysConfig
en: Specifies the text that should appear in the log file to denote a CGI script entry.
hu: Azt a szöveget adja meg, amelynek a naplófájlban kell megjelennie egy CGI parancsfájl bejegyzést jelezve.

note: SysConfig
en: Specifies user id of the postmaster data base.
hu: Megadja a levelezési adatbázis felhasználó-azonosítóját.

note: SysConfig
en: Specifies whether all storage backends should be checked when looking for attachments. This is only required for installations where some attachments are in the file system, and others in the database.
hu: Megadja, hogy az összes tárolási háttérprogramot ellenőrizni kell-e a mellékletek keresésekor. Ez csak azoknál a telepítéseknél szükséges, ahol néhány melléklet a fájlrendszeren van tárolva, a többi pedig adatbázisban.

note: SysConfig
en: Specify how many sub directory levels to use when creating cache files. This should prevent too many cache files being in one directory.
hu: Megadja, hogy hány alkönyvtár szintet használjon a gyorsítótár fájl létrehozásakor. Ez megakadályozza, hogy túl sok gyorsítótár fájl legyen egy könyvtárban.

note: SysConfig
en: Specify the channel to be used to fetch OTRS Business Solution™ updates. Warning: Development releases might not be complete, your system might experience unrecoverable errors and on extreme cases could become unresponsive!
hu: Megadja az OTRS Business Solution™ frissítések letöltéshez használt csatornát. Figyelmeztetés: a fejlesztői kiadások nem biztos, hogy befejezettek, a rendszere helyrehozhatatlan hibákat szenvedhet, és extrém esetekben elérhetetlenné válhat!

note: SysConfig
en: Specify the password to authenticate for the first mirror database.
hu: A jelszó megadása az első tükör adatbázisnál történő hitelesítéshez.

note: SysConfig
en: Specify the username to authenticate for the first mirror database.
hu: A felhasználónév megadása az első tükör adatbázisnál történő hitelesítéshez.

note: SysConfig
en: Spell checker.
hu: Helyesírás-ellenőrző.

note: SysConfig
en: Standard available permissions for agents within the application. If more permissions are needed, they can be entered here. Permissions must be defined to be effective. Some other good permissions have also been provided built-in: note, close, pending, customer, freetext, move, compose, responsible, forward, and bounce. Make sure that "rw" is always the last registered permission.
hu: Szabványos elérhető jogosultságok az alkalmazáson belüli ügyintézőknél. Ha több jogosultság szükséges, akkor azok itt adhatók meg. A jogosultságokat meg kell határozni, hogy hatékonyak legyenek. Néhány egyéb jó jogosultság beépítetten is biztosítva van: jegyzet, lezárás, függőben, ügyfél, szabad szöveg, áthelyezés, írás, felelős, továbbítás és visszaküldés. Győződjön meg arról, hogy az „rw” mindig az utolsó regisztrált jogosultság.

note: SysConfig
en: Start number for statistics counting. Every new stat increments this number.
hu: Kezdőszám a statisztika számláláshoz. Minden új statisztika növeli ezt a számot.

note: SysConfig
en: Starts a wildcard search of the active object after the link object mask is started.
hu: Elindítja az aktív objektum helyettesítő karakter keresését, miután a hivatkozás objektum maszk elindult.

note: SysConfig
en: Status view
hu: Állapot nézet

note: SysConfig
en: Stores cookies after the browser has been closed.
hu: Sütiket tárol, miután a böngészőt bezárták.

note: SysConfig
en: Strips empty lines on the ticket preview in the queue view.
hu: Eltávolítja az üres sorokat a jegyelőnézetből a várólista nézetben.

note: SysConfig
en: Strips empty lines on the ticket preview in the service view.
hu: Eltávolítja az üres sorokat a jegyelőnézetből a szolgáltatás nézetben.

note: SysConfig
en: Swahili
hu: Szuahéli

note: SysConfig
en: Swedish
hu: Svéd

note: SysConfig
en: System Address Display Name
hu: Rendszercím megjelenített neve

note: SysConfig
en: System Maintenance
hu: Rendszerkarbantartás

note: SysConfig
en: System Request (%s).
hu: Rendszer kérés (%s).

note: SysConfig
en: Target
hu: Cél

note: SysConfig
en: Templates <-> Queues
hu: Sablonok <-> Várólisták

note: SysConfig
en: Textarea
hu: Szövegdoboz

note: SysConfig
en: The agent skin's InternalName which should be used in the agent interface. Please check the available skins in Frontend::Agent::Skins.
hu: Az ügyintéző felszínének belső neve, amelyet az ügyintézői felületen kell használni. Ellenőrizze az elérhető felszíneket a Frontend::Agent::Skins helyen.

note: SysConfig
en: The customer skin's InternalName which should be used in the customer interface. Please check the available skins in Frontend::Customer::Skins.
hu: Az ügyfél felszínének belső neve, amelyet az ügyfélfelületen kell használni. Ellenőrizze az elérhető felszíneket a Frontend::Customer::Skins helyen.

note: SysConfig
en: The daemon registration for the scheduler cron task manager.
hu: A démon regisztrációja az ütemező cron feladatkezelőjénél.

note: SysConfig
en: The daemon registration for the scheduler future task manager.
hu: A démon regisztrációja az ütemező jövőbeli feladatkezelőjénél.

note: SysConfig
en: The daemon registration for the scheduler generic agent task manager.
hu: A démon regisztrációja az ütemező általános ügyintéző feladatkezelőjénél.

note: SysConfig
en: The daemon registration for the scheduler task worker.
hu: A démon regisztrációja az ütemező feladat munkásánál.

note: SysConfig
en: The divider between TicketHook and ticket number. E.g ': '.
hu: A TicketHook és a jegyszám közötti elválasztó. Például „: ”.

note: SysConfig
en: The duration in minutes after emitting an event, in which the new escalation notify and start events are suppressed.
hu: Az esemény kibocsátása utáni időtartam percben, amelyben az új eszkaláció értesíti és elindítja az elnyomott eseményeket.

note: SysConfig
en: The format of the subject. 'Left' means '[TicketHook#:12345] Some Subject', 'Right' means 'Some Subject [TicketHook#:12345]', 'None' means 'Some Subject' and no ticket number. In the latter case you should verify that the setting PostMaster::CheckFollowUpModule###0200-References is activated to recognize followups based on email headers.
hu: A tárgy formátuma. A „Bal” jelentése „[Jegyhorog#:12345] Valamilyen tárgy”, a „Jobb” jelentése „Valamilyen tárgy [Jegyhorog#:12345]”, a „Nincs” jelentése „Valamilyen tárgy” és nincs jegyszám. Ez utóbbi esetben ellenőriznie kell, hogy a PostMaster::CheckFollowUpModule###0200-References beállítás be van-e kapcsolva az e-mail fejlécek alapján történő követők felismeréséhez.

note: SysConfig
en: The headline shown in the customer interface.
hu: Az ügyfélfelületen megjelenített főcím.

note: SysConfig
en: The identifier for a ticket, e.g. Ticket#, Call#, MyTicket#. The default is Ticket#.
hu: Egy jegy azonosítója, például Ticket#, Call#, MyTicket#. Az alapértelmezett a Ticket#.

note: SysConfig
en: The logo shown in the header of the agent interface for the skin "default". See "AgentLogo" for further description.
hu: Az ügyintézői felület fejlécében megjelenített logó az „alapértelmezett” felszínnél. További leírásért nézze meg az „AgentLogo” bejegyzést.

note: SysConfig
en: The logo shown in the header of the agent interface for the skin "ivory". See "AgentLogo" for further description.
hu: Az ügyintézői felület fejlécében megjelenített logó az „ivory” felszínnél. További leírásért nézze meg az „AgentLogo” bejegyzést.

note: SysConfig
en: The logo shown in the header of the agent interface for the skin "ivory-slim". See "AgentLogo" for further description.
hu: Az ügyintézői felület fejlécében megjelenített logó az „ivory-slim” felszínnél. További leírásért nézze meg az „AgentLogo” bejegyzést.

note: SysConfig
en: The logo shown in the header of the agent interface for the skin "slim". See "AgentLogo" for further description.
hu: Az ügyintézői felület fejlécében megjelenített logó a „slim” felszínnél. További leírásért nézze meg az „AgentLogo” bejegyzést.

note: SysConfig
en: The logo shown in the header of the agent interface. The URL to the image can be a relative URL to the skin image directory, or a full URL to a remote web server.
hu: Az ügyintéző felület fejlécében megjelenített logó. A kép URL lehet relatív URL a felszín képkönyvtárától, vagy egy teljes URL egy távoli webkiszolgálótól.

note: SysConfig
en: The logo shown in the header of the customer interface. The URL to the image can be a relative URL to the skin image directory, or a full URL to a remote web server.
hu: Az ügyfélfelület fejlécében megjelenített logó. A kép URL lehet relatív URL a felszín képkönyvtárától, vagy egy teljes URL egy távoli webkiszolgálótól.

note: SysConfig
en: The logo shown on top of the login box of the agent interface. The URL to the image must be relative URL to the skin image directory.
hu: Az ügyintézői felület bejelentkezési dobozának tetején megjelenített logó. A kép URL-nek relatív URL-nek kell lennie a felszín képkönyvtárától.

note: SysConfig
en: The maximal number of articles expanded on a single page in AgentTicketZoom.
hu: Egy önálló lapon kinyitott bejegyzések legnagyobb száma az AgentTicketZoom képernyőn.

note: SysConfig
en: The maximal number of articles shown on a single page in AgentTicketZoom.
hu: Egy önálló lapon megjelenített bejegyzések legnagyobb száma az AgentTicketZoom képernyőn.

note: SysConfig
en: The maximum number of mails fetched at once before reconnecting to the server.
hu: A kiszolgálóra történő újrakapcsolódás előtt egyszerre lekért levelek legnagyobb száma.

note: SysConfig
en: The text at the beginning of the subject in an email reply, e.g. RE, AW, or AS.
hu: A tárgy elején lévő szöveg egy válasz e-mailben, például RE, AW vagy AS.

note: SysConfig
en: The text at the beginning of the subject when an email is forwarded, e.g. FW, Fwd, or WG.
hu: A tárgy elején lévő szöveg egy e-mail továbbításakor, például FW, Fwd vagy WG.

note: SysConfig
en: This event module stores attributes from CustomerUser as DynamicFields tickets. Please see the setting above for how to configure the mapping.
hu: Ez az eseménymodul a CustomerUser jellemzőit tárolja DynamicFields jegyekként. Nézze meg a fenti beállítást ahhoz, hogy hogyan kell beállítani a leképezést.

note: SysConfig
en: This is the default orange - black skin for the customer interface.
hu: Ez az alapértelmezett narancssárga - fekete felszín az ügyfélfelülethez.

note: SysConfig
en: This is the default orange - black skin.
hu: Ez az alapértelmezett narancssárga - fekete felszín.

note: SysConfig
en: This module and its PreRun() function will be executed, if defined, for every request. This module is useful to check some user options or to display news about new applications.
hu: Ez a modul és annak PreRun() függvénye lesz végrehajtva minden kérésnél, ha meg van határozva. Ez a modul néhány felhasználói beállítás ellenőrzéséhez vagy az új alkalmazásokkal kapcsolatos hírek megjelenítéséhez hasznos.

note: SysConfig
en: This module is part of the admin area of OTRS.
hu: Ez a modul az OTRS adminisztrációs területének a része.

note: SysConfig
en: This option defines the dynamic field in which a Process Management activity entity id is stored.
hu: Ez a beállítás határozza meg azt a dinamikus mezőt, amelyben a folyamatkezelő tevékenység-entitás azonosítója tárolva van.

note: SysConfig
en: This option defines the dynamic field in which a Process Management process entity id is stored.
hu: Ez a beállítás határozza meg azt a dinamikus mezőt, amelyben a folyamatkezelő folyamat-entitás azonosítója tárolva van.

note: SysConfig
en: This option defines the process tickets default lock.
hu: Ez a beállítás határozza meg a folyamatjegyek alapértelmezett zárát.

note: SysConfig
en: This option defines the process tickets default priority.
hu: Ez a beállítás határozza meg a folyamatjegyek alapértelmezett prioritását.

note: SysConfig
en: This option defines the process tickets default queue.
hu: Ez a beállítás határozza meg a folyamatjegyek alapértelmezett várólistáját.

note: SysConfig
en: This option defines the process tickets default state.
hu: Ez a beállítás határozza meg a folyamatjegyek alapértelmezett állapotát.

note: SysConfig
en: This option will deny the access to customer company tickets, which are not created by the customer user.
hu: Ez a beállítás meg fogja tagadni azon ügyfél-vállalati jegyekhez való hozzáférést, amelyeket nem az ügyfél-felhasználó hozott létre.

note: SysConfig
en: This setting allows you to override the built-in country list with your own list of countries. This is particularly handy if you just want to use a small select group of countries.
hu: Ez a beállítás lehetővé teszi a beépített országlista felülbírálását a saját országlistájával. Ez különösen hasznos, ha az országoknak csak egy kiválasztott kis csoportját szeretné használni.

note: SysConfig
en: This will allow the system to send text messages via SMS.
hu: Ez lehetővé fogja tenni a rendszernek a szöveges üzenetek küldését SMS-ben.

note: SysConfig
en: Ticket Close.
hu: Jegylezárás.

note: SysConfig
en: Ticket Compose Bounce Email.
hu: Jegy visszaküldő e-mail létrehozás.

note: SysConfig
en: Ticket Compose email Answer.
hu: Jegy e-mail válasz létrehozás.

note: SysConfig
en: Ticket Customer.
hu: Jegyügyfél.

note: SysConfig
en: Ticket Forward Email.
hu: Jegy e-mail továbbítás.

note: SysConfig
en: Ticket FreeText.
hu: Jegy szabad szöveg.

note: SysConfig
en: Ticket History.
hu: Jegyelőzmények.

note: SysConfig
en: Ticket Lock.
hu: Jegyzár.

note: SysConfig
en: Ticket Merge.
hu: Jegyegyesítés.

note: SysConfig
en: Ticket Move.
hu: Jegyáthelyezés.

note: SysConfig
en: Ticket Note.
hu: Jegyjegyzet.

note: SysConfig
en: Ticket Notifications
hu: Jegyértesítések

note: SysConfig
en: Ticket Outbound Email.
hu: Jegy kimenő e-mail.

note: SysConfig
en: Ticket Owner.
hu: Jegytulajdonos.

note: SysConfig
en: Ticket Pending.
hu: Jegy függőben.

note: SysConfig
en: Ticket Print.
hu: Jegynyomtatás.

note: SysConfig
en: Ticket Priority.
hu: Jegyprioritás.

note: SysConfig
en: Ticket Queue Overview
hu: Jegyvárólista áttekintő

note: SysConfig
en: Ticket Responsible.
hu: Jegyfelelős.

note: SysConfig
en: Ticket Watcher
hu: Jegymegfigyelő

note: SysConfig
en: Ticket Zoom.
hu: Jegynagyítás.

note: SysConfig
en: Ticket bulk module.
hu: Jegy tömeges modul.

note: SysConfig
en: Ticket event module that triggers the escalation stop events.
hu: Jegyesemény modul, amely aktiválja az eszkaláció leállítás eseményeket.

note: SysConfig
en: Ticket moved into Queue "%s" (%s) from Queue "%s" (%s).
hu: A jegy áthelyezve a(z) „%s” (%s) várólistába a(z) „%s” (%s) várólistából.

note: SysConfig
en: Ticket notifications
hu: Jegyértesítések

note: SysConfig
en: Ticket overview
hu: Jegyáttekintő

note: SysConfig
en: Ticket plain view of an email.
hu: Egy e-mail egyszerű jegynézete.

note: SysConfig
en: Ticket title
hu: Jegycím

note: SysConfig
en: Ticket zoom view.
hu: Jegynagyítás nézet.

note: SysConfig
en: TicketNumber
hu: Jegyszám

note: SysConfig
en: Tickets.
hu: Jegyek.

note: SysConfig
en: Time in seconds that gets added to the actual time if setting a pending-state (default: 86400 = 1 day).
hu: Az idő másodpercben, amely hozzáadódik az aktuális időhöz, ha egy várakozó állapot be van állítva (alapértelmezett: 86400 = 1 nap).

note: SysConfig
en: Title updated: Old: "%s", New: "%s"
hu: Cím frissítve: régi: „%s”, új: „%s”

note: SysConfig
en: To accept login information, such as an EULA or license.
hu: Bejelentkezési információk elfogadásához, mint például EULA vagy licenc.

note: SysConfig
en: To download attachments.
hu: Mellékletek letöltéséhez.

note: SysConfig
en: Toggles display of OTRS FeatureAddons list in PackageManager.
hu: Ki- és bekapcsolja az OTRS szolgáltatás-bővítmény listájának megjelenítését a csomagkezelőben.

note: SysConfig
en: Toolbar Item for a shortcut. Additional access control to show or not show this link can be done by using Key "Group" and Content like "rw:group1;move_into:group2".
hu: Eszköztárelem egy gyorshivatkozáshoz. A hivatkozás megjelenítéséhez vagy elrejtéséhez további hozzáférés vezérlő készíthető a „Group” kulcs és az „rw:csoport1;move_into:csoport2” értékhez hasonló tartalom használatával.

note: SysConfig
en: Transport selection for ticket notifications.
hu: Átvitelkiválasztás a jegyértesítésekhez.

note: SysConfig
en: Tree view
hu: Fa nézet

note: SysConfig
en: Triggers ticket escalation events and notification events for escalation.
hu: Aktiválja a jegyeszkalációs eseményeket és az értesítés eseményeket az eszkalációnál.

note: SysConfig
en: Turkish
hu: Török

note: SysConfig
en: Turns off SSL certificate validation, for example if you use a transparent HTTPS proxy. Use at your own risk!
hu: Kikapcsolja az SSL tanúsítvány ellenőrzést, ha például átlátszó HTTPS proxyt használ. Csak saját felelősségre használja!

note: SysConfig
en: Turns on drag and drop for the main navigation.
hu: Bekapcsolja a „fogd és vidd” lehetőséget a fő navigációnál.

note: SysConfig
en: Turns on the animations used in the GUI. If you have problems with these animations (e.g. performance issues), you can turn them off here.
hu: Bekapcsolja a grafikus felületen használt animációkat. Ha problémái vannak ezekkel az animációkkal (például teljesítmény-problémák), akkor itt kapcsolhatja ki azokat.

note: SysConfig
en: Turns on the remote ip address check. It should be set to "No" if the application is used, for example, via a proxy farm or a dialup connection, because the remote ip address is mostly different for the requests.
hu: Bekapcsolja a távoli IP-cím ellenőrzését. „Nem” értékre kell állítania, ha az alkalmazást például egy proxy-farmon vagy betárcsázós kapcsolaton keresztül használják, mert a távoli IP-cím többnyire eltérő az egyes kéréseknél.

note: SysConfig
en: Ukrainian
hu: Ukrán

note: SysConfig
en: Unlock tickets that are past their unlock timeout.
hu: Jegyek feloldása, amelyek átlépték a feloldási időkorlátjukat.

note: SysConfig
en: Unlock tickets whenever a note is added and the owner is out of office.
hu: Jegyek feloldása, amikor egy jegyzetet adnak hozzá és a tulajdonos házon kívül van.

note: SysConfig
en: Unlocked ticket.
hu: Feloldott jegy.

note: SysConfig
en: Update Ticket "Seen" flag if every article got seen or a new Article got created.
hu: A jegy „Megtekintett” jelzőjének frissítése, ha minden bejegyzést megtekintettek, vagy egy új bejegyzést hoztak létre.

note: SysConfig
en: Updated SLA to %s (ID=%s).
hu: SLA frissítve erre: %s (ID=%s).

note: SysConfig
en: Updated Service to %s (ID=%s).
hu: Szolgáltatás frissítve erre: %s (ID=%s).

note: SysConfig
en: Updated Type to %s (ID=%s).
hu: Típus frissítve erre: %s (ID=%s).

note: SysConfig
en: Updated: %s
hu: Frissítve: %s

note: SysConfig
en: Updated: %s=%s;%s=%s;%s=%s;
hu: Frissítve: %s=%s;%s=%s;%s=%s;

note: SysConfig
en: Updates the ticket escalation index after a ticket attribute got updated.
hu: Frissíti a jegyeszkalációs indexet, miután egy jegyjellemző frissítve lett.

note: SysConfig
en: Updates the ticket index accelerator.
hu: Frissíti a jegyindex gyorsítót.

note: SysConfig
en: Use new type of select and autocomplete fields in agent interface, where applicable (InputFields).
hu: A választó és automatikusan kiegészítő mezők új típusának használata az ügyintézői felületen, ahol alkalmazható (beviteli mezők).

note: SysConfig
en: Use new type of select and autocomplete fields in customer interface, where applicable (InputFields).
hu: A választó és automatikusan kiegészítő mezők új típusának használata az ügyfélfelületen, ahol alkalmazható (beviteli mezők).

note: SysConfig
en: Uses Cc recipients in reply Cc list on compose an email answer in the ticket compose screen of the agent interface.
hu: Másolati címzetteket használ a válaszlistán egy e-mailre történő válasz írásakor az ügyintézői felület jegyírás képernyőjén.

note: SysConfig
en: Uses richtext for viewing and editing ticket notification.
hu: RichText szöveget használ a jegyértesítések megtekintésénél és szerkesztésénél.

note: SysConfig
en: Uses richtext for viewing and editing: articles, salutations, signatures, standard templates, auto responses and notifications.
hu: RichText szöveget használ a megtekintésnél és szerkesztésnél: bejegyzések, megszólítások, aláírások, szabványos sablonok, automatikus válaszok és értesítések.

note: SysConfig
en: Vietnam
hu: Vietnami

note: SysConfig
en: View performance benchmark results.
hu: Teljesítményteszt eredményeinek megtekintése.

note: SysConfig
en: Watch this ticket
hu: Jegy megfigyelése

note: SysConfig
en: Watched Tickets.
hu: Megfigyelt jegyek.

note: SysConfig
en: We are performing scheduled maintenance.
hu: Ütemezett karbantartást végzünk.

note: SysConfig
en: We are performing scheduled maintenance. Login is temporarily not available.
hu: Ütemezett karbantartást végzünk. A bejelentkezés átmenetileg nem érhető el.

note: SysConfig
en: We are performing scheduled maintenance. We should be back online shortly.
hu: Ütemezett karbantartást végzünk. Rövidesen ismét elérhetőnek kell lennünk.

note: SysConfig
en: Web View
hu: Webnézet

note: SysConfig
en: When tickets are merged, a note will be added automatically to the ticket which is no longer active. Here you can define the body of this note (this text cannot be changed by the agent).
hu: Amikor jegyeket egyesítenek, egy jegyzet lesz automatikusan hozzáadva ahhoz a jegyhez, amely többé már nem aktív. Itt határozhatja meg ennek a jegyzetnek a törzsét (ezt a szöveget nem tudja megváltoztatni az ügyintéző).

note: SysConfig
en: When tickets are merged, a note will be added automatically to the ticket which is no longer active. Here you can define the subject of this note (this subject cannot be changed by the agent).
hu: Amikor jegyeket egyesítenek, egy jegyzet lesz automatikusan hozzáadva ahhoz a jegyhez, amely többé már nem aktív. Itt határozhatja meg ennek a jegyzetnek a tárgyát (ezt a tárgyat nem tudja megváltoztatni az ügyintéző).

note: SysConfig
en: When tickets are merged, the customer can be informed per email by setting the check box "Inform Sender". In this text area, you can define a pre-formatted text which can later be modified by the agents.
hu: Amikor jegyeket egyesítenek, az ügyfél tájékoztatást kaphat e-mailben a „Küldő tájékoztatása” jelölőnégyzet beállításával. Ebben a szövegdobozban meghatározhat egy előformázott szöveget, amelyet később az ügyintézők módosíthatnak.

note: SysConfig
en: Whether or not to collect meta information from articles using filters configured in Ticket::Frontend::ZoomCollectMetaFilters.
hu: Gyűjtsön vagy ne gyűjtsön meta-információkat a bejegyzésekből a Ticket::Frontend::ZoomCollectMetaFilters beállításban beállított szűrők használatával.

note: SysConfig
en: Yes, but hide archived tickets
hu: Igen, de az archivált jegyek elrejtése

note: SysConfig
en: Your email with ticket number "<OTRS_TICKET>" is bounced to "<OTRS_BOUNCE_TO>". Contact this address for further information.
hu: Az Ön „<OTRS_TICKET>” számú jegyhez rendelt e-mailje visszaküldésre került a következő címre: „<OTRS_BOUNCE_TO>”. További információkért vegye fel ezzel a címmel a kapcsolatot.

note: SysConfig
en: Your queue selection of your preferred queues. You also get notified about those queues via email if enabled.
hu: Az előnyben részesített várólistáknak a várólista kiválasztása. Értesítést is kaphat azokról a várólistákról e-mailben, ha engedélyezve van.

note: SysConfig
en: Your service selection of your preferred services. You also get notified about those services via email if enabled.
hu: Az előnyben részesített szolgáltatásoknak a szolgáltatás kiválasztása. Értesítést is kaphat azokról a szolgáltatásokról e-mailben, ha engedélyezve van.

note: SysConfig
en: attachment
hu: melléklet

note: SysConfig
en: debug
hu: hibakeresés

note: SysConfig
en: error
hu: hiba

note: SysConfig
en: info
hu: információ

note: SysConfig
en: inline
hu: beágyazott

note: SysConfig
en: notice
hu: értesítés
