OTRS - en to lv translation catalogue (1217 entries)

note: Template: AAABase
en: Yes
lv: Jā

note: Template: AAABase
en: No
lv: Nē

note: Template: AAABase
en: yes
lv: jā

note: Template: AAABase
en: no
lv: nē

note: Template: AAABase
en: Off
lv: Izslēgts

note: Template: AAABase
en: off
lv: izslēgts

note: Template: AAABase
en: On
lv: Ieslēgts

note: Template: AAABase
en: on
lv: ieslēgts

note: Template: AAABase
en: top
lv: sākums

note: Template: AAABase
en: end
lv: beigas

note: Template: AAABase
en: Done
lv: Pabeigts

note: Template: AAABase
en: Cancel
lv: Atcelt

note: Template: AAABase
en: Reset
lv: Atiestatīt

note: Template: AAABase
en: Today
lv: Šodien

note: Template: AAABase
en: Tomorrow
lv: Rīt

note: Template: AAABase
en: Next week
lv: Nākamnedēļ

note: Template: AAABase
en: day
lv: diena

note: Template: AAABase
en: days
lv: dienas

note: Template: AAABase
en: day(s)
lv: diena(s)

note: Template: AAABase
en: hour
lv: stunda

note: Template: AAABase
en: hours
lv: stundas

note: Template: AAABase
en: hour(s)
lv: stunda(s)

note: Template: AAABase
en: Hours
lv: Stundas

note: Template: AAABase
en: minute
lv: minūte

note: Template: AAABase
en: minutes
lv: minūtes

note: Template: AAABase
en: minute(s)
lv: minūte(s)

note: Template: AAABase
en: Minutes
lv: Minūtes

note: Template: AAABase
en: m
lv: min

note: Template: AAABase
en: month
lv: mēnesis

note: Template: AAABase
en: months
lv: mēneši

note: Template: AAABase
en: month(s)
lv: mēnesis(ši)

note: Template: AAABase
en: week
lv: nedēļa

note: Template: AAABase
en: week(s)
lv: nedēļa(s)

note: Template: AAABase
en: year
lv: gads

note: Template: AAABase
en: years
lv: gadi

note: Template: AAABase
en: year(s)
lv: gads(i)

note: Template: AAABase
en: second(s)
lv: sekunde(s)

note: Template: AAABase
en: seconds
lv: sekundes

note: Template: AAABase
en: second
lv: sekunde

note: Template: AAABase
en: Time unit
lv: Laika vienība

note: Template: AAABase
en: wrote
lv: rakstīja

note: Template: AAABase
en: Message
lv: Ziņojums

note: Template: AAABase
en: Error
lv: kļūda

note: Template: AAABase
en: Bug Report
lv: kļūdas ziņojums

note: Template: AAABase
en: Attention
lv: uzmanību

note: Template: AAABase
en: Warning
lv: brīdinājums

note: Template: AAABase
en: Module
lv: modulis

note: Template: AAABase
en: Modulefile
lv: moduļa fails

note: Template: AAABase
en: Subfunction
lv: apakšfunkcija

note: Template: AAABase
en: Line
lv: līnija

note: Template: AAABase
en: Setting
lv: iestatījums

note: Template: AAABase
en: Settings
lv: Iestatījumi

note: Template: AAABase
en: Example
lv: piemērs

note: Template: AAABase
en: Examples
lv: piemēri

note: Template: AAABase
en: valid
lv: derīgs

note: Template: AAABase
en: Valid
lv: Vai derīgs?

note: Template: AAABase
en: invalid
lv: nederīgs

note: Template: AAABase
en: Invalid
lv: Nederīgs

note: Template: AAABase
en: * invalid
lv: * ir nederīga

note: Template: AAABase
en: invalid-temporarily
lv: īslaicīgi nederīgs

note: Template: AAABase
en:  2 minutes
lv:  2 minūtes

note: Template: AAABase
en:  5 minutes
lv:  5 minūtes

note: Template: AAABase
en:  7 minutes
lv:  7 minūtes

note: Template: AAABase
en: 10 minutes
lv: 10 minūtes

note: Template: AAABase
en: 15 minutes
lv: 15 minūtes

note: Template: AAABase
en: Mr.
lv: K-gs

note: Template: AAABase
en: Mrs.
lv: K-dze

note: Template: AAABase
en: Next
lv: Nākamais

note: Template: AAABase
en: Back
lv: Atpakaļ

note: Template: AAABase
en: Next...
lv: Nākamais...

note: Template: AAABase
en: ...Back
lv: ...atpakaļ

note: Template: AAABase
en: -none-
lv: -nav-

note: Template: AAABase
en: none
lv: nav

note: Template: AAABase
en: none!
lv: nav pazīmju!

note: Template: AAABase
en: none - answered
lv: neviens nav atbildējis

note: Template: AAABase
en: please do not edit!
lv: lūdzu nelabot!

note: Template: AAABase
en: Need Action
lv: Nepieciešama darbība

note: Template: AAABase
en: AddLink
lv: Pievienot saiti

note: Template: AAABase
en: Link
lv: Saite

note: Template: AAABase
en: Unlink
lv: Dzēst saiti

note: Template: AAABase
en: Linked
lv: Sasaistīts

note: Template: AAABase
en: Link (Normal)
lv: Saite (normāla)

note: Template: AAABase
en: Link (Parent)
lv: Saite (uz sākotnējo)

note: Template: AAABase
en: Link (Child)
lv: Saite (uz nākamo)

note: Template: AAABase
en: Normal
lv: Normāls

note: Template: AAABase
en: Parent
lv: Sākotnējais

note: Template: AAABase
en: Child
lv: Nākamais

note: Template: AAABase
en: Hit
lv: Trāpījums

note: Template: AAABase
en: Hits
lv: Trāpījumi

note: Template: AAABase
en: Text
lv: Teksts

note: Template: AAABase
en: Standard
lv: Standarta

note: Template: AAABase
en: Lite
lv: Vieglā

note: Template: AAABase
en: User
lv: Lietotājs

note: Template: AAABase
en: Username
lv: Lietotājvārds

note: Template: AAABase
en: Language
lv: Valoda

note: Template: AAABase
en: Languages
lv: Valodas

note: Template: AAABase
en: Password
lv: Parole

note: Template: AAABase
en: Preferences
lv: Iestatījumi

note: Template: AAABase
en: Salutation
lv: Uzruna

note: Template: AAABase
en: Salutations
lv: Uzrunas

note: Template: AAABase
en: Signature
lv: Paraksts

note: Template: AAABase
en: Signatures
lv: Paraksti

note: Template: AAABase
en: Customer
lv: Klienti

note: Template: AAABase
en: CustomerID
lv: Klienta identifikators

note: Template: AAABase
en: CustomerIDs
lv: Klienta identifikatori

note: Template: AAABase
en: customer
lv: Klients

note: Template: AAABase
en: agent
lv: atbildīgais

note: Template: AAABase
en: system
lv: sistēma

note: Template: AAABase
en: Customer Info
lv: Klienta informācija

note: Template: AAABase
en: Customer Information
lv: Klienta informācija

note: Template: AAABase
en: Customer Companies
lv: Klienta uzņēmumi

note: Template: AAABase
en: Company
lv: Organizācija/uzņēmums

note: Template: AAABase
en: go!
lv: Sākt!

note: Template: AAABase
en: go
lv: Sākt

note: Template: AAABase
en: All
lv: Visi pieteikumi

note: Template: AAABase
en: all
lv: visi pieteikumi

note: Template: AAABase
en: Sorry
lv: Atvainojiet

note: Template: AAABase
en: update!
lv: atjaunināšana!

note: Template: AAABase
en: update
lv: atjaunināšana

note: Template: AAABase
en: Update
lv: Atjaunināt

note: Template: AAABase
en: Updated!
lv: Atjaunināts!

note: Template: AAABase
en: submit!
lv: iesniegt!

note: Template: AAABase
en: submit
lv: ieniegt

note: Template: AAABase
en: Submit
lv: Iesniegt

note: Template: AAABase
en: change!
lv: Mainīt!

note: Template: AAABase
en: Change
lv: Mainīt

note: Template: AAABase
en: change
lv: Mainīt

note: Template: AAABase
en: click here
lv: klikšķināt te

note: Template: AAABase
en: Comment
lv: Komentārs

note: Template: AAABase
en: Invalid Option!
lv: Nederīga izvēle!

note: Template: AAABase
en: Invalid time!
lv: Nederīgs laiks!

note: Template: AAABase
en: Invalid date!
lv: Nederīgs datums!

note: Template: AAABase
en: Name
lv: Vārds

note: Template: AAABase
en: Group
lv: Grupa

note: Template: AAABase
en: Description
lv: Apraksts

note: Template: AAABase
en: description
lv: apraksts

note: Template: AAABase
en: Theme
lv: Tēma

note: Template: AAABase
en: Created
lv: Izveidots

note: Template: AAABase
en: Created by
lv: Izveidojis

note: Template: AAABase
en: Changed
lv: Mainīts

note: Template: AAABase
en: Changed by
lv: Mainījis

note: Template: AAABase
en: Search
lv: Meklēt

note: Template: AAABase
en: and
lv: un

note: Template: AAABase
en: between
lv: starp

note: Template: AAABase
en: before/after
lv: pirms/pēc

note: Template: AAABase
en: Fulltext Search
lv: pilna teksta meklēšana

note: Template: AAABase
en: Data
lv: Datu fails

note: Template: AAABase
en: Options
lv: Iestatījumi

note: Template: AAABase
en: Title
lv: Virsraksts

note: Template: AAABase
en: Item
lv: vienība

note: Template: AAABase
en: Delete
lv: Dzēst

note: Template: AAABase
en: Edit
lv: Labot

note: Template: AAABase
en: View
lv: Skatīt

note: Template: AAABase
en: Number
lv: Numurs

note: Template: AAABase
en: System
lv: Sistēma

note: Template: AAABase
en: Contact
lv: Kontaktpersona

note: Template: AAABase
en: Contacts
lv: Kontaktpersonas

note: Template: AAABase
en: Export
lv: Eksports

note: Template: AAABase
en: Up
lv: uz augšu

note: Template: AAABase
en: Down
lv: uz leju

note: Template: AAABase
en: Add
lv: Pievienot

note: Template: AAABase
en: Added!
lv: Pievienots!

note: Template: AAABase
en: Category
lv: Kategorija

note: Template: AAABase
en: Viewer
lv: Aplūkotājs

note: Template: AAABase
en: Expand
lv: Izvērst

note: Template: AAABase
en: Small
lv: Mazs

note: Template: AAABase
en: Medium
lv: Vidējs

note: Template: AAABase
en: Large
lv: Liels

note: Template: AAABase
en: Date picker
lv: Datuma atlasītājs

note: Template: AAABase
en: The field content is too long!
lv: Lauka saturs ir pārāk garš!

note: Template: AAABase
en: Maximum size is %s characters.
lv: Maksimālais izmērs ir %s zīmes.

note: Template: AAABase
en: New message
lv: Jauns ziņojums

note: Template: AAABase
en: New message!
lv: Jauns ziņojums!

note: Template: AAABase
en: Please answer this ticket(s) to get back to the normal queue view!
lv: Lai varētu atgriezties uz parasto rindas apskati, lūdzu atbildiet uz šo problēmas pieteikumu!

note: Template: AAABase
en: You have %s new message(s)!
lv: Jums ir %s jauns(i) ziņojums(i)!

note: Template: AAABase
en: You have %s reminder ticket(s)!
lv: Jums ir %s atgādinājums(i)!

note: Template: AAABase
en: The recommended charset for your language is %s!
lv: Ieteicamais simbolu kodējums izvēlētajai valodai ir %s!

note: Template: AAABase
en: Change your password.
lv: Mainiet savu paroli.

note: Template: AAABase
en: No suggestions
lv: Nav ieteikumu

note: Template: AAABase
en: Word
lv: Vārds

note: Template: AAABase
en: Ignore
lv: Ignorēt

note: Template: AAABase
en: replace with
lv: aizvietot ar

note: Template: AAABase
en: There is no account with that login name.
lv: Nav lietāja konta ar tādu lietotāja vārdu.

note: Template: AAABase
en: Login failed! Your user name or password was entered incorrectly.
lv: Pieteikšanās neizdevās! Jūsu lietotājvārds vai parole ir ievadīta nepareizi.

note: Template: AAABase
en: There is no acount with that user name.
lv: Nav konta ar šo lietotājvārdu.

note: Template: AAABase
en: Please contact your administrator
lv: Lūdzu, sazinieties ar savu administratoru.

note: Template: AAABase
en: Logout
lv: Atteikties

note: Template: AAABase
en: Logout successful. Thank you for using %s!
lv: Atteikšanās veiksmīga! Paldies, ka izmantojāt %s problēmu pieteikumu sistēmu!

note: Template: AAABase
en: Feature not active!
lv: Papildiespēja nav aktivizēta!

note: Template: AAABase
en: Agent updated!
lv: Aģents atjaunināts!

note: Template: AAABase
en: Database Selection
lv: Datubāzes izvēle

note: Template: AAABase
en: Create Database
lv: Izveidot datubāzi

note: Template: AAABase
en: System Settings
lv: Sistēmas iestatījumi

note: Template: AAABase
en: Mail Configuration
lv: Pasta konfigurācija

note: Template: AAABase
en: Finished
lv: Pabeigts(i)

note: Template: AAABase
en: Install OTRS
lv: Instalējiet OTRS

note: Template: AAABase
en: License
lv: Licence

note: Template: AAABase
en: Database
lv: Datubāze

note: Template: AAABase
en: Configure Mail
lv: Konfigurēt pastu

note: Template: AAABase
en: Database deleted.
lv: Datubāze izdzēsta.

note: Template: AAABase
en: Enter the password for the database user.
lv: Ievadiet paroli datubāzes lietotājam.

note: Template: AAABase
en: If you have set a root password for your database, it must be entered here. If not, leave this field empty.
lv: Ja esat iestatījis root paroli datubāzei, tā jāievada šeit. Ja ne, atstājiet šo lauku tukšu.

note: Template: AAABase
en: Database already contains data - it should be empty!
lv: Datubāze jau satur datus - tai jābūt tukšai!

note: Template: AAABase
en: Login is needed!
lv: Vispirms jāpiesakās sistēmā!

note: Template: AAABase
en: It is currently not possible to login due to a scheduled system maintenance.
lv: Pašlaik nav iespējams pieteikties, jo notiek plānota sistēmas uzturēšana.

note: Template: AAABase
en: Password is needed!
lv: Parole ir obligāta!

note: Template: AAABase
en: Take this Customer
lv: Ņemt šo klientu

note: Template: AAABase
en: Take this User
lv: Ņemt šo lietotāju

note: Template: AAABase
en: possible
lv: iespējams

note: Template: AAABase
en: reject
lv: nepieņemt

note: Template: AAABase
en: reverse
lv: pretēji

note: Template: AAABase
en: Facility
lv: Iespēja

note: Template: AAABase
en: Time Zone
lv: Laika josla

note: Template: AAABase
en: Pending till
lv: Neizlemts līdz

note: Template: AAABase
en: Dispatching by email To: field.
lv: Pārvietot pēc Kam: lauka pazīmes e-pastā.

note: Template: AAABase
en: Dispatching by selected Queue.
lv: Pārvietot uz norādīto rindu.

note: Template: AAABase
en: No entry found!
lv: Nekas netika atrasts!

note: Template: AAABase
en: Session invalid. Please log in again.
lv: Nederīga sesija. Lūdzu, piesakieties vēlreiz.

note: Template: AAABase
en: Session has timed out. Please log in again.
lv: Sesija ir beigusies. Lūdzu, piesakieties vēlreiz.

note: Template: AAABase
en: Session limit reached! Please try again later.
lv: Sesijas ierobežojums sasniegts! Lūdzu, mēģiniet vēlreiz vēlāk.

note: Template: AAABase
en: No Permission!
lv: Nav atļaujas!

note: Template: AAABase
en: (Click here to add)
lv: (Klikšķiniet šeit, lai pievienotu)

note: Template: AAABase
en: Preview
lv: Priekšapskate

note: Template: AAABase
en: %s is not writable!
lv: %s nav rakstāms!

note: Template: AAABase
en: Cannot create %s!
lv: Nevar izveidot %s!

note: Template: AAABase
en: Check to activate this date
lv: Atzīmējiet, lai aktivizētu šo datumu

note: Template: AAABase
en: News about OTRS releases!
lv: Ziņas par OTRS relīzēm!

note: Template: AAABase
en: Customer %s added
lv: Klients %s pievienots

note: Template: AAABase
en: Role added!
lv: Loma pievienota!

note: Template: AAABase
en: Role updated!
lv: Loma atjaunināta!

note: Template: AAABase
en: Attachment added!
lv: Pielikums pievienots!

note: Template: AAABase
en: Attachment updated!
lv: Pielikums atjaunināts!

note: Template: AAABase
en: Response added!
lv: Atbilde pievienota!

note: Template: AAABase
en: Response updated!
lv: Atbilde atjaunināta!

note: Template: AAABase
en: Group updated!
lv: Grupa atjaunināta!

note: Template: AAABase
en: Queue added!
lv: Rinda pievienota!

note: Template: AAABase
en: Queue updated!
lv: Rinda atjaunināta!

note: Template: AAABase
en: State added!
lv: Stāvoklis pievienots!

note: Template: AAABase
en: State updated!
lv: Stāvoklis atjaunināts!

note: Template: AAABase
en: Customer updated!
lv: Klients atjaunināts!

note: Template: AAABase
en: Customer company added!
lv: Klienta uzņēmums pievienots!

note: Template: AAABase
en: Customer company updated!
lv: Klienta uzņēmums atjaunināts!

note: Template: AAABase
en: Note: Company is invalid!
lv: Piezīme: uzņēmums ir nederīgs!

note: Template: AAABase
en: Mail account added!
lv: Pasta konts pievienots!

note: Template: AAABase
en: Mail account updated!
lv: Pasta konts atjaunināts!

note: Template: AAABase
en: System e-mail address added!
lv: Sistēmas e-pasta adrese pievienota!

note: Template: AAABase
en: System e-mail address updated!
lv: Sistēmas e-pasta adrese atjaunināta!

note: Template: AAABase
en: Contract
lv: Kontrakts (līgums)

note: Template: AAABase
en: Online Customer: %s
lv: Tiešsaistes klients: %s

note: Template: AAABase
en: Online Agent: %s
lv: Tiešsaistes atbildīgā persona: %s

note: Template: AAABase
en: Calendar
lv: Kalendārs

note: Template: AAABase
en: File
lv: Datu fails

note: Template: AAABase
en: Filename
lv: Faila (datnes) nosaukums

note: Template: AAABase
en: Type
lv: Tips

note: Template: AAABase
en: Size
lv: Izmērs

note: Template: AAABase
en: Upload
lv: Augšupielādēt

note: Template: AAABase
en: Directory
lv: Direktorija (mape)

note: Template: AAABase
en: Signed
lv: Parakstīts

note: Template: AAABase
en: Sign
lv: Parakstīt

note: Template: AAABase
en: Crypted
lv: Šifrēts

note: Template: AAABase
en: Crypt
lv: Šifrēt

note: Template: AAABase
en: PGP Key
lv: PGP atslēga

note: Template: AAABase
en: PGP Keys
lv: PGP atslēgas

note: Template: AAABase
en: S/MIME Certificate
lv: S/MIME sertifikāts

note: Template: AAABase
en: S/MIME Certificates
lv: S/MIME sertifikāti

note: Template: AAABase
en: Office
lv: Birojs

note: Template: AAABase
en: Phone
lv: Telefons

note: Template: AAABase
en: Fax
lv: Fakss

note: Template: AAABase
en: Mobile
lv: Mobilais telefons

note: Template: AAABase
en: Zip
lv: Pasta indekss

note: Template: AAABase
en: City
lv: Pilsēta

note: Template: AAABase
en: Street
lv: Iela

note: Template: AAABase
en: Country
lv: Valsts

note: Template: AAABase
en: Location
lv: Vieta

note: Template: AAABase
en: installed
lv: instalēts

note: Template: AAABase
en: uninstalled
lv: nav instalēts

note: Template: AAABase
en: Security Note: You should activate %s because application is already running!
lv: Drošības piezīme: jums vajadzētu aktivizēt %s, jo programma jau darbojas!

note: Template: AAABase
en: Edit the system configuration settings.
lv: Rediģēt sistēmas konfigurācijas iestatījumus.

note: Template: AAABase
en: printed at
lv: izdrukāts

note: Template: AAABase
en: Loading...
lv: Ielāde...

note: Template: AAABase
en: Dear Mr. %s,
lv: Cien. %s k-gs,

note: Template: AAABase
en: Dear Mrs. %s,
lv: Cien. %s k-dze,

note: Template: AAABase
en: Dear %s,
lv: Cien. %s,

note: Template: AAABase
en: Hello %s,
lv: Labdien %s,

note: Template: AAABase
en: This email address is not allowed to register. Please contact support staff.
lv: Šo e-pasta adresi nav atļauts reģistrēt. Lūdzu, sazinieties ar atbalsta personālu.

note: Template: AAABase
en: New account created. Sent login information to %s. Please check your email.
lv: Jauns konts izveidots. Nosūtīta pieteikšanās informācija uz %s. Lūdzu, pārbaudiet savu e-pastu.

note: Template: AAABase
en: Please press Back and try again.
lv: Lūdzu, klikšķiniet uz Atpakaļ un mēģiniet vēlreiz.

note: Template: AAABase
en: Sent new password to %s. Please check your email.
lv: Nosūtīta jauna paroli uz %s. Lūdzu, pārbaudiet savu e-pastu.

note: Template: AAABase
en: Upcoming Events
lv: Nākamie notikumi

note: Template: AAABase
en: Event
lv: Notikums

note: Template: AAABase
en: Events
lv: Notikumi

note: Template: AAABase
en: Invalid Token!
lv: Nederīga piekļuves pilnvara!

note: Template: AAABase
en: more
lv: vēl

note: Template: AAABase
en: Collapse
lv: Sašaurināt

note: Template: AAABase
en: Shown
lv: Parādīts

note: Template: AAABase
en: Shown customer users
lv: Parādītie klienti

note: Template: AAABase
en: News
lv: Jaunumi

note: Template: AAABase
en: Product News
lv: Izstrādes jaunumi

note: Template: AAABase
en: OTRS News
lv: OTRS jaunumi

note: Template: AAABase
en: 7 Day Stats
lv: 7 dienu statistika

note: Template: AAABase
en: Process Management information from database is not in sync with the system configuration, please synchronize all processes.
lv: Procesu pārvaldības informācija no datu bāzes netiek sinhronizēta ar sistēmas konfigurāciju, lūdzu, sinhronizējiet visus procesus.

note: Template: AAABase
en: Package not verified by the OTRS Group! It is recommended not to use this package.
lv: Pakete nav pārbaudīta ar OTRS Group! Nav ieteicams izmantot šo paketi.

note: Template: AAABase
en: Mark
lv: Atzīmēt

note: Template: AAABase
en: Unmark
lv: Noņemt atzīmi

note: Template: AAABase
en: Bold
lv: Treknraksts

note: Template: AAABase
en: Italic
lv: Kursīvs

note: Template: AAABase
en: Underline
lv: Pasvītrots

note: Template: AAABase
en: Font Color
lv: Fonta krāsa

note: Template: AAABase
en: Background Color
lv: Fona krāsa

note: Template: AAABase
en: Remove Formatting
lv: Novākt formātējumu

note: Template: AAABase
en: Show/Hide Hidden Elements
lv: Rādīt/Slēpt slēptos teksta elementus

note: Template: AAABase
en: Align Left
lv: Kārtot pa kreisi

note: Template: AAABase
en: Align Center
lv: Centrēt

note: Template: AAABase
en: Align Right
lv: Kārtot pa labi

note: Template: AAABase
en: Justify
lv: Izlīdzināt

note: Template: AAABase
en: Header
lv: Galvene

note: Template: AAABase
en: Indent
lv: Atkāpe

note: Template: AAABase
en: Outdent
lv: Pretējā atkāpe

note: Template: AAABase
en: Create an Unordered List
lv: Izveidot nesakārtotu sarakstu

note: Template: AAABase
en: Create an Ordered List
lv: Izveidot sakārtotu sarakstu

note: Template: AAABase
en: HTML Link
lv: HTML hipersaite

note: Template: AAABase
en: Insert Image
lv: Ievietot attēlu

note: Template: AAABase
en: Undo
lv: atcelt

note: Template: AAABase
en: Redo
lv: atjaunot

note: Template: AAABase
en: Username and password do not match. Please try again.
lv: Lietotājvārds un parole nesakrīt. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz.

note: Template: AAABase
en: The selected process is invalid!
lv: Atlasītais process ir nederīgs!

note: Template: AAABase
en: Upgrade to %s now!
lv: Jaunināšana uz %s tagad!

note: Template: AAABase
en: %s Go to the upgrade center %s
lv: %s Dodieties uz jaunināšanas centru %s

note: Template: AAABase
en: The license for your %s is about to expire. Please make contact with %s to renew your contract!
lv: Jūsu %s licences termiņš drīz beigsies. Lūdzu, sazinieties ar %s, lai atjaunotu savu līgumu!

note: Template: AAABase
en: Your system was successfully upgraded to %s.
lv: Jūsu sistēma tika veiksmīgi atjaunināta uz %s.

note: Template: AAABase
en: There was a problem during the upgrade to %s.
lv: Radās problēma  jaunināšanas laikā uz %s.

note: Template: AAABase
en: %s was correctly reinstalled.
lv: %s tika pareizi pārinstalēta.

note: Template: AAABase
en: There was a problem reinstalling %s.
lv: Radās problēma pārinstalējot %s.

note: Template: AAABase
en: Your %s was successfully updated.
lv: Jūsu %s tika veiksmīgi atjaunināts.

note: Template: AAABase
en: There was a problem during the upgrade of %s.
lv: Radās problēma %s jaunināšanas laikā.

note: Template: AAABase
en: %s was correctly uninstalled.
lv: %s tika pareizi atinstalēta.

note: Template: AAABase
en: There was a problem uninstalling %s.
lv: Radās problēma atinstalējot %s.

note: Template: AAACalendar
en: New Year's Day
lv: Jaungada diena

note: Template: AAACalendar
en: International Workers' Day
lv: Darba svēki

note: Template: AAACalendar
en: Christmas Eve
lv: Ziemassvētku vakars

note: Template: AAACalendar
en: First Christmas Day
lv: Pirmie Ziemassvētki

note: Template: AAACalendar
en: Second Christmas Day
lv: Otrie Ziemassvētki

note: Template: AAACalendar
en: New Year's Eve
lv: Vecgada diena

note: Template: AAAGenericInterface
en: OTRS as requester
lv: OTRS kā pieprasītājs

note: Template: AAAGenericInterface
en: Webservice "%s" created!
lv: Web pakalpojums "%s" izveidots!

note: Template: AAAGenericInterface
en: Webservice "%s" updated!
lv: Web pakalpojums "%s" atjaunināts!

note: Template: AAAMonth
en: May
lv: Mai

note: Template: AAAMonth
en: Jun
lv: Jūn

note: Template: AAAMonth
en: Jul
lv: Jūl

note: Template: AAAMonth
en: Oct
lv: Okt

note: Template: AAAMonth
en: January
lv: Janvāris

note: Template: AAAMonth
en: February
lv: Februāris

note: Template: AAAMonth
en: March
lv: Marts

note: Template: AAAMonth
en: April
lv: Aprīlis

note: Template: AAAMonth
en: May_long
lv: Maijs

note: Template: AAAMonth
en: June
lv: Jūnijs

note: Template: AAAMonth
en: July
lv: Jūlijs

note: Template: AAAMonth
en: August
lv: Augusts

note: Template: AAAMonth
en: September
lv: Septembris

note: Template: AAAMonth
en: October
lv: Oktobris

note: Template: AAAMonth
en: November
lv: Novembris

note: Template: AAAMonth
en: December
lv: Decembris

note: Template: AAAPreferences
en: Preferences updated successfully!
lv: Iestatījumi sekmīgi atjaunoti!

note: Template: AAAPreferences
en: User Profile
lv: Lietotāja profils

note: Template: AAAPreferences
en: Email Settings
lv: E-pasta iestatījumi

note: Template: AAAPreferences
en: Other Settings
lv: Citi iestatījumi

note: Template: AAAPreferences
en: Change Password
lv: Paroles maiņa

note: Template: AAAPreferences
en: Current password
lv: Pašreizējā parole

note: Template: AAAPreferences
en: New password
lv: Jaunā parole

note: Template: AAAPreferences
en: Verify password
lv: Apstipriniet paroli

note: Template: AAAPreferences
en: Spelling Dictionary
lv: Pareizrakstības vārdnīca

note: Template: AAAPreferences
en: Default spelling dictionary
lv: Pareizrakstības vārdnīca pēc noklusējuma

note: Template: AAAPreferences
en: Max. shown Tickets a page in Overview.
lv: Maksimālais problēmu pieteikumu skaits pārskata lapā.

note: Template: AAAPreferences
en: The current password is not correct. Please try again!
lv: Pašreizējā parole nav pareiza. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz!

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, your new passwords do not match. Please try again!
lv: Nevar atjaunināt paroli, jaunas paroles nesakrīt. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz!

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, it contains invalid characters!
lv: Nevar atjaunināt paroli, tā satur nederīgas rakstzīmes.

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, it must be at least %s characters long!
lv: Nevar mainīt paroli, tai jābūt vismaz %s rakstzīmes garai!

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, it must contain at least 2 lowercase and 2 uppercase characters!
lv: Nevar mainīt paroli, tajā jābūt vismaz 2 mazām un 2 lielām rakstzīmēm!

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, it must contain at least 1 digit!
lv: Nevar mainīt paroli, tajā jābūt vismaz 1 ciparam!

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, it must contain at least 2 characters!
lv: Nevar mainīt paroli, tajā jābūt vismaz 2 rakstzīmēm!

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, this password has already been used. Please choose a new one!
lv: Nevar mainīt paroli, šī parole jau ir izmantota. Lūdzu, izvēlieties jaunu!

note: Template: AAAPreferences
en: CSV Separator
lv: CSV atdalītājs

note: Template: AAATicket
en: Lock
lv: Aizslēgt

note: Template: AAATicket
en: Unlock
lv: Atslēgt

note: Template: AAATicket
en: History
lv: Vēsture

note: Template: AAATicket
en: Zoom
lv: Atvērt vaļā

note: Template: AAATicket
en: Age
lv: Atvērts jau

note: Template: AAATicket
en: Bounce
lv: Pārcelt

note: Template: AAATicket
en: Forward
lv: Pārsūtīt

note: Template: AAATicket
en: From
lv: No

note: Template: AAATicket
en: To
lv: Kam

note: Template: AAATicket
en: Cc
lv: Kopija

note: Template: AAATicket
en: Bcc
lv: Diskrētā kopija

note: Template: AAATicket
en: Subject
lv: Tēma

note: Template: AAATicket
en: Move
lv: Pārvietot

note: Template: AAATicket
en: Queue
lv: Rinda

note: Template: AAATicket
en: Queues
lv: Rindas

note: Template: AAATicket
en: Priority
lv: Prioritāte

note: Template: AAATicket
en: Priorities
lv: Prioritāte

note: Template: AAATicket
en: Priority Update
lv: Prioritāte mainīta

note: Template: AAATicket
en: Priority added!
lv: Prioritāte pievienota!

note: Template: AAATicket
en: Priority updated!
lv: Prioritāte atjaunināta!

note: Template: AAATicket
en: Signature added!
lv: Paraksts pievienots!

note: Template: AAATicket
en: Signature updated!
lv: Paraksts atjaunināts!

note: Template: AAATicket
en: SLA
lv: Servisa līmeņa līgums

note: Template: AAATicket
en: Service Level Agreement
lv: Servisa līmeņa līgums

note: Template: AAATicket
en: Service Level Agreements
lv: Servisa līmeņa līgums

note: Template: AAATicket
en: Service
lv: Servisi

note: Template: AAATicket
en: State
lv: Statuss

note: Template: AAATicket
en: States
lv: Statuss

note: Template: AAATicket
en: Status
lv: Statuss

note: Template: AAATicket
en: Statuses
lv: Statuss

note: Template: AAATicket
en: Ticket Type
lv: Pieteikuma veids

note: Template: AAATicket
en: Ticket Types
lv: Pieteikuma veidi

note: Template: AAATicket
en: Compose
lv: Izveidot

note: Template: AAATicket
en: Pending
lv: Neizlemts

note: Template: AAATicket
en: Owner
lv: Īpašnieks

note: Template: AAATicket
en: Owner Update
lv: Īpašnieks mainīts

note: Template: AAATicket
en: Responsible
lv: Atbildīgais

note: Template: AAATicket
en: Responsible Update
lv: Atbildīgais mainīts

note: Template: AAATicket
en: Sender
lv: Nosūtītājs

note: Template: AAATicket
en: Article
lv: Ziņojums

note: Template: AAATicket
en: Ticket
lv: Pieteikumi

note: Template: AAATicket
en: Createtime
lv: Izveidošanas laiks

note: Template: AAATicket
en: plain
lv: vienkāršs teksts

note: Template: AAATicket
en: Email
lv: E-pasts

note: Template: AAATicket
en: email
lv: e-pasts

note: Template: AAATicket
en: Close
lv: Aizvērt

note: Template: AAATicket
en: Action
lv: Darbība

note: Template: AAATicket
en: Attachment
lv: Pielikums

note: Template: AAATicket
en: Attachments
lv: Pielikumi

note: Template: AAATicket
en: This message was written in a character set other than your own.
lv: Šis ziņojums ir rakstīts citā rakstzīmju kodējumā nekā pašlaik izmantotais.

note: Template: AAATicket
en: If it is not displayed correctly,
lv: Ja tas netiek parādīts pareizi,

note: Template: AAATicket
en: This is a
lv: Tas ir

note: Template: AAATicket
en: to open it in a new window.
lv: lai atvērtu jaunā logā

note: Template: AAATicket
en: This is a HTML email. Click here to show it.
lv: Šis ir HTML e-pasts. Klikšķiniet šeit, lai atvērtu to jaunā pārlūkprogrammas logā.

note: Template: AAATicket
en: Free Fields
lv: Neaizpildītie lauki

note: Template: AAATicket
en: Merge
lv: Apvienot

note: Template: AAATicket
en: merged
lv: apvienotie

note: Template: AAATicket
en: closed successful
lv: aizvērta, atrisināta

note: Template: AAATicket
en: closed unsuccessful
lv: aizvērta, neatrisināta

note: Template: AAATicket
en: Locked Tickets Total
lv: Bloķētie pieteikumi: kopā

note: Template: AAATicket
en: Locked Tickets Reminder Reached
lv: Bloķētie pieteikumi: ir pienācis atgādinājuma laiks

note: Template: AAATicket
en: Locked Tickets New
lv: Bloķētie pieteikumi: jaunie

note: Template: AAATicket
en: Responsible Tickets Total
lv: Atbildīgie pieteikumi: kopā

note: Template: AAATicket
en: Responsible Tickets New
lv: Atbildīgie pieteikumi: jaunie

note: Template: AAATicket
en: Responsible Tickets Reminder Reached
lv: Atbildīgie pieteikumi: sasniegts atgādinājuma laiks

note: Template: AAATicket
en: Watched Tickets Total
lv: Vērotie pieteikumi: kopā

note: Template: AAATicket
en: Watched Tickets New
lv: Vērotie pieteikumi: jaunie

note: Template: AAATicket
en: Watched Tickets Reminder Reached
lv: Vērotie pieteikumi: sasniegts atgādinājuma laiks

note: Template: AAATicket
en: All tickets
lv: Visi pieteikumi

note: Template: AAATicket
en: Available tickets
lv: Pieejamie pieteikumi

note: Template: AAATicket
en: Escalation
lv: Eskalācija

note: Template: AAATicket
en: last-search
lv: pēdējā meklēšana

note: Template: AAATicket
en: QueueView
lv: Rindas skats

note: Template: AAATicket
en: Ticket Escalation View
lv: Pieteikumu eskalācijas skats

note: Template: AAATicket
en: Message from
lv: Ziņa no

note: Template: AAATicket
en: End message
lv: Ziņas beigas

note: Template: AAATicket
en: Forwarded message from
lv: Pārsūtītā ziņa no

note: Template: AAATicket
en: End forwarded message
lv: Pārsūtītās ziņas beigas

note: Template: AAATicket
en: Bounce Article to a different mail address
lv: Novirzīt ziņu uz citu e-pasta adresi

note: Template: AAATicket
en: Reply to note
lv: Atbildēt uz vēstuli

note: Template: AAATicket
en: new
lv: jauna

note: Template: AAATicket
en: open
lv: atvērta

note: Template: AAATicket
en: Open
lv: Atvērta

note: Template: AAATicket
en: Open tickets
lv: Atvērtie pieteikumi

note: Template: AAATicket
en: closed
lv: aizvērta

note: Template: AAATicket
en: Closed
lv: Aizvērta

note: Template: AAATicket
en: Closed tickets
lv: Aizvērtie pieteikumi

note: Template: AAATicket
en: removed
lv: aizvākta

note: Template: AAATicket
en: pending reminder
lv: neizlemts - gaida atgādinājumu

note: Template: AAATicket
en: pending auto
lv: gaida automātisku darbību

note: Template: AAATicket
en: pending auto close+
lv: gaida automātisku aizvēršanu+

note: Template: AAATicket
en: pending auto close-
lv: gaida automātisku aizvēršanu-

note: Template: AAATicket
en: email-external
lv: ārējs e-pasts

note: Template: AAATicket
en: email-internal
lv: iekšējs e-pasts

note: Template: AAATicket
en: note-external
lv: ārēja piezīme

note: Template: AAATicket
en: note-internal
lv: iekšēja piezīme

note: Template: AAATicket
en: note-report
lv: piezīmju pārskats

note: Template: AAATicket
en: phone
lv: telefona zvans

note: Template: AAATicket
en: webrequest
lv: no pārlūkprogrammas veidots pieteikums

note: Template: AAATicket
en: lock
lv: aizslēgt

note: Template: AAATicket
en: unlock
lv: atslēgt

note: Template: AAATicket
en: very low
lv: ļoti zema

note: Template: AAATicket
en: low
lv: zema

note: Template: AAATicket
en: normal
lv: normāla

note: Template: AAATicket
en: high
lv: augsta

note: Template: AAATicket
en: very high
lv: ļoti augsta

note: Template: AAATicket
en: 1 very low
lv: 1 ļoti zema

note: Template: AAATicket
en: 2 low
lv: 2 zema

note: Template: AAATicket
en: 3 normal
lv: 3 normāla

note: Template: AAATicket
en: 4 high
lv: 4 augsta

note: Template: AAATicket
en: 5 very high
lv: 5 ļoti augsta

note: Template: AAATicket
en: auto follow up
lv: automātisks sekojums

note: Template: AAATicket
en: auto reject
lv: automātisks noraidījums

note: Template: AAATicket
en: auto remove
lv: automātiska noņemšana

note: Template: AAATicket
en: auto reply
lv: automātiska atbilde

note: Template: AAATicket
en: auto reply/new ticket
lv: automātiska atbilde/jauns pieteikums

note: Template: AAATicket
en: Create
lv: Izveidot

note: Template: AAATicket
en: Answer
lv: Atbilde

note: Template: AAATicket
en: Phone call
lv: Telefona zvans

note: Template: AAATicket
en: Ticket "%s" created!
lv: Problēmas pieteikums "%s" izveidots!

note: Template: AAATicket
en: Ticket Number
lv: Pieteikuma numurs

note: Template: AAATicket
en: Ticket Object
lv: Pieteikuma objekts (?)

note: Template: AAATicket
en: No such Ticket Number "%s"! Can't link it!
lv: Nevar atrast šādu problēmas pieteikuma numuru "%s"! Nav iespējams to piesaistīt!

note: Template: AAATicket
en: You don't have write access to this ticket.
lv: Jums nav rakstīšanas piekļuve šim pieteikumam.

note: Template: AAATicket
en: Sorry, you need to be the ticket owner to perform this action.
lv: Atvainojiet, jums ir jābūt pieteikuma īpašniekam, lai veiktu šo darbību.

note: Template: AAATicket
en: Please change the owner first.
lv: Lūdzu, mainiet īpašnieku vispirms.

note: Template: AAATicket
en: Ticket selected.
lv: Pieteikums izvēlēts.

note: Template: AAATicket
en: Ticket is locked by another agent.
lv: Pieteikumu ir bloķējis cits aģents.

note: Template: AAATicket
en: Ticket locked.
lv: Pieteikums bloķēts.

note: Template: AAATicket
en: Don't show closed Tickets
lv: Nerādīt atvērtos problēmu pieteikumus

note: Template: AAATicket
en: Show closed Tickets
lv: Rādīt atvērtos problēmu pieteikumus

note: Template: AAATicket
en: New Article
lv: Jauns ziņojums

note: Template: AAATicket
en: Unread article(s) available
lv: Nelasīta ziņa(s) ir pieejama

note: Template: AAATicket
en: Remove from list of watched tickets
lv: Izņemt no vēroto pieteikumu saraksta

note: Template: AAATicket
en: Add to list of watched tickets
lv: Pievienot vēroto pieteikumu sarakstam

note: Template: AAATicket
en: Email-Ticket
lv: Pieteikums ar e-pastu

note: Template: AAATicket
en: Create new Email Ticket
lv: Izveidot jaunu problēmas pieteikumu ar e-pastu

note: Template: AAATicket
en: Phone-Ticket
lv: Telefonisks pieteikums

note: Template: AAATicket
en: Search Tickets
lv: Meklēt pieteikumos

note: Template: AAATicket
en: Customer Realname
lv: Klienta pilns vārds

note: Template: AAATicket
en: Customer History
lv: Klienta vēsture

note: Template: AAATicket
en: Edit Customer Users
lv: Labot klientu datus

note: Template: AAATicket
en: Edit Customer
lv: Rediģēt klientu

note: Template: AAATicket
en: Bulk Actions on Tickets
lv: Veikt darbības ar vairākiem pieteikumiem uzreiz

note: Template: AAATicket
en: Send Email and create a new Ticket
lv: Nosūtīt e-pastu un izveidot jaunu problēmas pieteikumu

note: Template: AAATicket
en: Create new Email Ticket and send this out (Outbound)
lv: Izveidot jaunu problēmas pieteikumu ar e-pastu un to izsūtīt (izejošs)

note: Template: AAATicket
en: Create new Phone Ticket (Inbound)
lv: Izveidot jaunu telefonisku problēmas pieteikumu (ienākošs)

note: Template: AAATicket
en: Address %s replaced with registered customer address.
lv: Adresi %s aizstāta ar reģistrēta klienta adresi.

note: Template: AAATicket
en: Customer user automatically added in Cc.
lv: Klients automātiski pievienots CC.

note: Template: AAATicket
en: Overview of all open Tickets
lv: Pārskats par visiem atvērtajiem problēmu pieteikumiem

note: Template: AAATicket
en: Locked Tickets
lv: Bloķētie pieteikumi

note: Template: AAATicket
en: My Locked Tickets
lv: Mani bloķētie pieteikumi

note: Template: AAATicket
en: My Watched Tickets
lv: Mani vērotie pieteikumi

note: Template: AAATicket
en: My Responsible Tickets
lv: Mani atbildīgie pieteikumi

note: Template: AAATicket
en: Watched Tickets
lv: Vērotie pieteikumi

note: Template: AAATicket
en: Watched
lv: Vērots

note: Template: AAATicket
en: Watch
lv: Vērot

note: Template: AAATicket
en: Unwatch
lv: Nevērot

note: Template: AAATicket
en: Lock it to work on it
lv: Bloķēt, lai strādātu ar to

note: Template: AAATicket
en: Unlock to give it back to the queue
lv: Atbloķēt, lai atgrieztu atpakaļ rindā

note: Template: AAATicket
en: Show the ticket history
lv: Parādīt pieteikuma vēsturi

note: Template: AAATicket
en: Print this ticket
lv: Drukāt šo pieteikumu

note: Template: AAATicket
en: Print this article
lv: Drukāt šo ziņu

note: Template: AAATicket
en: Split
lv: Sadalīt

note: Template: AAATicket
en: Split this article
lv: Sadalīt šo ziņu

note: Template: AAATicket
en: Forward article via mail
lv: Pārsūtīt ziņu pa e-pastu

note: Template: AAATicket
en: Change the ticket priority
lv: Mainīt pieteikuma prioritāti

note: Template: AAATicket
en: Change the ticket free fields!
lv: Mainīt pieteikuma neaizpildītos laukus

note: Template: AAATicket
en: Link this ticket to other objects
lv: Saistīt šo pieteikumu ar citiem objektiem

note: Template: AAATicket
en: Change the owner for this ticket
lv: Mainīt īpašnieku šim pieteikumam

note: Template: AAATicket
en: Change the  customer for this ticket
lv: Mainīt klientu šim pieteikumam

note: Template: AAATicket
en: Add a note to this ticket
lv: Pievienot piezīmi šim pieteikumam

note: Template: AAATicket
en: Merge into a different ticket
lv: Apvienot ar citu pieteikumu

note: Template: AAATicket
en: Set this ticket to pending
lv: Iestatīt šo pieteikumu gaidīšanā

note: Template: AAATicket
en: Close this ticket
lv: Aizvērt šo pieteikumu

note: Template: AAATicket
en: Look into a ticket!
lv: Apskatīt pieteikumu!

note: Template: AAATicket
en: Delete this ticket
lv: Dzēst šo pieteikumu

note: Template: AAATicket
en: Mark as Spam!
lv: Iezīmēt kā mēstuli (spamu)!

note: Template: AAATicket
en: My Queues
lv: Manas rindas

note: Template: AAATicket
en: Shown Tickets
lv: Parādītie pieteikumi

note: Template: AAATicket
en: Shown Columns
lv: Parādītās kolonnas

note: Template: AAATicket
en: Your email with ticket number "<OTRS_TICKET>" is merged to "<OTRS_MERGE_TO_TICKET>".
lv: Jūsu e-pasts ar pieteikuma numuru "<OTRS_TICKET>" ir apvienots ar pieteikumu nr. "<OTRS_MERGE_TO_TICKET>"!

note: Template: AAATicket
en: Ticket %s: first response time is over (%s)!
lv: Pieteikums %s: reakcijas laiks ir lielāks par (%s)!

note: Template: AAATicket
en: Ticket %s: first response time will be over in %s!
lv: Pieteikums %s: reakcijas laiks beigsies %s!

note: Template: AAATicket
en: Ticket %s: update time is over (%s)!
lv: Pieteikums %s: atjaunošanas (labošanas) laiks ir lielāks par (%s)!

note: Template: AAATicket
en: Ticket %s: update time will be over in %s!
lv: Pieteikums %s: atjaunošanas (labošanas) laiks beigsies %s!

note: Template: AAATicket
en: Ticket %s: solution time is over (%s)!
lv: Pieteikums %s: atrisināšanas laiks ir lielāks par (%s)!

note: Template: AAATicket
en: Ticket %s: solution time will be over in %s!
lv: Pieteikums %s: atrisināšanas laiks beigsies %s!

note: Template: AAATicket
en: There are more escalated tickets!
lv: Ir vēl citi problēmu pieteikumi ar paaugstinātu svarīgumu (?)!

note: Template: AAATicket
en: Plain Format
lv: Parasts formāts

note: Template: AAATicket
en: Reply All
lv: Atbildēt visiem

note: Template: AAATicket
en: Direction
lv: Virziens

note: Template: AAATicket
en: New ticket notification
lv: Jauna pieteikuma paziņojums

note: Template: AAATicket
en: Send me a notification if there is a new ticket in "My Queues".
lv: Sūtīt man paziņojumu ja manās rindās parādās jauns pieteikums.

note: Template: AAATicket
en: Send new ticket notifications
lv: Nosūtīt jauna pieteikuma paziņojumus

note: Template: AAATicket
en: Send me a notification if a customer sends a follow up and I'm the owner of the ticket or the ticket is unlocked and is in one of my subscribed queues.
lv: Sūtīt man paziņojumu, ja klients nosūta papildinformāciju un es esmu šī pieteikuma īpašnieks.

note: Template: AAATicket
en: Ticket lock timeout notification
lv: Pieteikuma bloķēšanas noilguma paziņojums

note: Template: AAATicket
en: Send me a notification if a ticket is unlocked by the system.
lv: Sūtīt man paziņojumu, ja sistēma ir atslēgusi pieteikumu.

note: Template: AAATicket
en: Send ticket lock timeout notifications
lv: Sūtīt pieteikuma bloķēšanas noilguma paziņojumu

note: Template: AAATicket
en: Ticket move notification
lv: Pieteikuma pārvietošanas paziņojums

note: Template: AAATicket
en: Send me a notification if a ticket is moved into one of "My Queues".
lv: Nosūtīt man paziņojumu, ja pieteikums pārvietots uz kādu no "Manām rindām".

note: Template: AAATicket
en: Send ticket move notifications
lv: Nosūtīt pieteikuma pārvietošanas paziņojumu

note: Template: AAATicket
en: Your queue selection of your favourite queues. You also get notified about those queues via email if enabled.
lv: Jūsu vēlamo rindu izvēle. Jūs arī saņemsiet paziņojumu par šīm rindām e-pastā, ja ir iespējots.

note: Template: AAATicket
en: Custom Queue
lv: Pielāgota rinda

note: Template: AAATicket
en: QueueView refresh time
lv: Rindas skata atjaunināšanas laiks

note: Template: AAATicket
en: Screen after new ticket
lv: Ekrāns pēc jauna pieteikuma izveidošanas

note: Template: AAATicket
en: Show this screen after I created a new ticket
lv: Rādīt šo ekrānu, kad ir izveidots jauns pieteikums

note: Template: AAATicket
en: Closed Tickets
lv: Aizvērtie pieteikumi

note: Template: AAATicket
en: Show closed tickets.
lv: Rādīt aizvērtos pieteikumus.

note: Template: AAATicket
en: Max. shown Tickets a page in QueueView.
lv: Maksimālais parādīto pieteikumu skaits rindas skatā (pieteikumu sarakstā).

note: Template: AAATicket
en: Ticket Overview "Small" Limit
lv: Pieteikuma pārskats "Small" ierobežojums

note: Template: AAATicket
en: Ticket limit per page for Ticket Overview "Small"
lv: Pieteikumu ierobežojums vienā lappusē pieteikuma pārskatam "Small"

note: Template: AAATicket
en: Ticket Overview "Medium" Limit
lv: Pieteikuma pārskats "Medium" ierobežojums

note: Template: AAATicket
en: Ticket limit per page for Ticket Overview "Medium"
lv: Pieteikumu ierobežojums vienā lappusē pieteikuma pārskatam "Medium"

note: Template: AAATicket
en: Ticket Overview "Preview" Limit
lv: Pieteikuma pārskats "Preview" ierobežojums

note: Template: AAATicket
en: Ticket limit per page for Ticket Overview "Preview"
lv: Pieteikumu ierobežojums vienā lappusē pieteikuma pārskatam "Preview"

note: Template: AAATicket
en: Ticket watch notification
lv:  Vērojamo pieteikumu paziņojums

note: Template: AAATicket
en: Out Of Office Time
lv: Ārpus darba laika

note: Template: AAATicket
en: New Ticket
lv: Jaunie pieteikumi

note: Template: AAATicket
en: Create new Ticket
lv: Izveidot jaunu pieteikumu

note: Template: AAATicket
en: Customer called
lv: Klienta zvans

note: Template: AAATicket
en: phone call
lv: telefona zvans

note: Template: AAATicket
en: Reminder Reached
lv: Pienācis atgādinājuma laiks

note: Template: AAATicket
en: Reminder Tickets
lv: Pieteikumi ar atgādinājumiem

note: Template: AAATicket
en: Escalated Tickets
lv: Eskalētie pieteikumi

note: Template: AAATicket
en: New Tickets
lv: Jaunie pieteikumi

note: Template: AAATicket
en: Open Tickets / Need to be answered
lv: Atvētie pieteikumi/nepieciešama atbilde

note: Template: AAATicket
en: All escalated tickets
lv: Visi eskalētie pieteikumi

note: Template: AAATicket
en: Archived tickets
lv: Arhivētie pieteikumi

note: Template: AAATicket
en: Unarchived tickets
lv: Nearhivētie pieteikumi

note: Template: AAATicket
en: Ticket Information
lv: Pieteikuma informācija

note: Template: AAAWeekDay
en: Sun
lv: Sv

note: Template: AAAWeekDay
en: Mon
lv: Pi

note: Template: AAAWeekDay
en: Tue
lv: Ot

note: Template: AAAWeekDay
en: Wed
lv: Tr

note: Template: AAAWeekDay
en: Thu
lv: Ce

note: Template: AAAWeekDay
en: Fri
lv: Pk

note: Template: AAAWeekDay
en: Sat
lv: Se

note: Template: AdminACL
en: ACL Management
lv: ACL pārvaldība

note: Template: AdminACL
en: Filter for ACLs
lv: Filtrs priekš ACLs

note: Template: AdminACL
en: Filter
lv: Filtrs

note: Template: AdminACL
en: ACL Name
lv: ACL nosaukums

note: Template: AdminACL
en: Actions
lv: Darbības

note: Template: AdminACL
en: Create New ACL
lv: Izveidot jaunu ACL

note: Template: AdminACL
en: Deploy ACLs
lv: Ieviest ACLs

note: Template: AdminACL
en: Export ACLs
lv: Eksportēt ACLs

note: Template: AdminACL
en: Configuration import
lv: Konfigurācijas importēšana

note: Template: AdminACL
en: This field is required.
lv: Šis lauks ir obligāts.

note: Template: AdminACL
en: Overwrite existing ACLs?
lv: Pārrakstīt esošos ACLs?

note: Template: AdminACL
en: Upload ACL configuration
lv: Augšupielādēt ACL konfigurācijas

note: Template: AdminACL
en: Import ACL configuration(s)
lv: Importēt ACL konfigurāciju(as)

note: Template: AdminACL
en: ACL name
lv: ACL nosaukums

note: Template: AdminACL
en: Validity
lv: Derīgums

note: Template: AdminACL
en: Copy
lv: Kopēt

note: Template: AdminACL
en: No data found.
lv: Dati nav atrasti.

note: Template: AdminACLEdit
en: Edit ACL %s
lv: Rediģēt ACL %s

note: Template: AdminACLEdit
en: Go to overview
lv: Iet uz pārskatu

note: Template: AdminACLEdit
en: Delete ACL
lv: Dzēst ACL

note: Template: AdminACLEdit
en: Delete Invalid ACL
lv: Dzēst nederīgu ACL

note: Template: AdminACLEdit
en: Match settings
lv: Atbilstības iestatījumi

note: Template: AdminACLEdit
en: Change settings
lv: Mainīt iestatījumus

note: Template: AdminACLEdit
en: documentation
lv: dokumentācija

note: Template: AdminACLEdit
en: Show or hide the content
lv: Rādīt vai slēpt saturu

note: Template: AdminACLEdit
en: Edit ACL information
lv: Rediģēt ACL informāciju

note: Template: AdminACLEdit
en: Stop after match
lv: Pārtraukt pēc sakritības

note: Template: AdminACLEdit
en: Edit ACL structure
lv: Rediģēt ACL struktūru

note: Template: AdminACLEdit
en: Save
lv: Saglabāt

note: Template: AdminACLEdit
en: or
lv: vai

note: Template: AdminACLEdit
en: Save and finish
lv: Saglabāt un pabeigt

note: Template: AdminACLEdit
en: Do you really want to delete this ACL?
lv: Vai tiešām vēlaties izdzēst šo ACL?

note: Template: AdminACLEdit
en: This item still contains sub items. Are you sure you want to remove this item including its sub items?
lv: Šī vienība satur apakšvienības. Vai tiešām vēlaties dzēst šo vienību, ieskaitot tās apakšvienības?

note: Template: AdminACLEdit
en: An item with this name is already present.
lv: Vienība ar šādu nosaukumu jau pastāv.

note: Template: AdminACLEdit
en: Add all
lv: Pievienot visus

note: Template: AdminACLEdit
en: There was an error reading the ACL data.
lv: Radās kļūda, lasot ACL datus.

note: Template: AdminAttachment
en: Attachment Management
lv: Pielikumu pārvaldība

note: Template: AdminAttachment
en: Add attachment
lv: Pievienot pielikumu

note: Template: AdminAttachment
en: List
lv: Saraksts

note: Template: AdminAttachment
en: Download file
lv: Lejupielādēt failu

note: Template: AdminAttachment
en: Delete this attachment
lv: Dzēst šo pielikumu

note: Template: AdminAttachment
en: Add Attachment
lv: Pievienot pielikumu

note: Template: AdminAttachment
en: Edit Attachment
lv: Rediģēt pielikumu

note: Template: AdminAutoResponse
en: Auto Response Management
lv: Automātisko atbilžu pārvaldība

note: Template: AdminAutoResponse
en: Add auto response
lv: Pievienot automātisko atbildi

note: Template: AdminAutoResponse
en: Add Auto Response
lv: Pievienot automātisko atbildi

note: Template: AdminAutoResponse
en: Edit Auto Response
lv: Rediģēt automātisko atbildi

note: Template: AdminAutoResponse
en: Response
lv: Atbilde

note: Template: AdminAutoResponse
en: Auto response from
lv: Automātiskā atbilde no

note: Template: AdminAutoResponse
en: Reference
lv: Atsauce (en)

note: Template: AdminAutoResponse
en: You can use the following tags
lv: Jūs varat izmantot šādus tagus

note: Template: AdminAutoResponse
en: To get the first 20 character of the subject.
lv: Lai saņemtu pirmās 20 rakstzīmes no pieteikuma tēmas

note: Template: AdminAutoResponse
en: To get the first 5 lines of the email.
lv: Lai saņemtu pirmās 5 rindiņas no e-pasta

note: Template: AdminAutoResponse
en: To get the article attribute
lv: Lai iegūtu ziņas atribūtus

note: Template: AdminAutoResponse
en:  e. g.
lv: piem.,

note: Template: AdminAutoResponse
en: Options of the current customer user data
lv: Pašreizējā klienta datu iespējas

note: Template: AdminAutoResponse
en: Ticket owner options
lv: Pieteikuma īpašnieka iespējas

note: Template: AdminAutoResponse
en: Ticket responsible options
lv: Pieteikuma atbildīgā iespējas

note: Template: AdminAutoResponse
en: Options of the current user who requested this action
lv: Pašreizējā lietotāja iespējas, kas pieprasīja šo darbību

note: Template: AdminAutoResponse
en: Options of the ticket data
lv: Pieteikuma datu iespējas

note: Template: AdminAutoResponse
en: Config options
lv: Konfigurācijas iespējas

note: Template: AdminAutoResponse
en: Example response
lv: Atbildes piemērs

note: Template: AdminCloudServiceSupportDataCollector
en: Hint
lv: Ieteikums

note: Template: AdminCustomerCompany
en: Customer Management
lv: Klientu pārvaldība

note: Template: AdminCustomerCompany
en: Wildcards like '*' are allowed.
lv: Aizstājējzīmes kā '*' ir atļautas.

note: Template: AdminCustomerCompany
en: Add customer
lv: Pievienot klientu

note: Template: AdminCustomerCompany
en: Select
lv: Paņemt

note: Template: AdminCustomerCompany
en: Please enter a search term to look for customers.
lv: Lūdzu, ievadiet meklējamo terminu, lai atrastu klientu.

note: Template: AdminCustomerCompany
en: Add Customer
lv: Pievienot klientu

note: Template: AdminCustomerUser
en: Back to search results
lv: Atpakaļ pie meklēšanas rezultātiem

note: Template: AdminCustomerUser
en: Add customer user
lv: Pievienot klientu

note: Template: AdminCustomerUser
en: Last Login
lv: Pēdējā pieteikšanās

note: Template: AdminCustomerUser
en: Login as
lv: Pieteikties sistēmā kā

note: Template: AdminCustomerUser
en: Switch to customer
lv: Pārslēgties uz klientu

note: Template: AdminCustomerUser
en: Add Customer User
lv: Pievienot klientu

note: Template: AdminCustomerUser
en: Edit Customer User
lv: Rediģēt klientu

note: Template: AdminCustomerUser
en: This email address failed MX check.
lv: Šī e-pasta adrese neizgāja MX pārbaudi.

note: Template: AdminCustomerUser
en: DNS problem, please check your configuration and the error log.
lv: DNS problēma, lūdzu, pārbaudiet jūsu konfigurāciju un kļūdu žurnālu.

note: Template: AdminCustomerUser
en: The syntax of this email address is incorrect.
lv: Šīs e-pasta adreses sintakse ir nepareiza.

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Notice
lv: Piezīme(s)

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: This feature is disabled!
lv: Šī iespēja ir atiestatīta!

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Just use this feature if you want to define group permissions for customers.
lv: Izmantojiet šo iespēju, ja vēlaties definēt grupu atļaujas attiecībā uz klientiem.

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Enable it here!
lv: Aktivizēt šeit!

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Edit Customer Default Groups
lv: Rediģēt klienta grupas pēc noklusējuma

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: These groups are automatically assigned to all customers.
lv: Šīs grupas tiek automātiski piešķirtas visiem klientiem.

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: You can manage these groups via the configuration setting "CustomerGroupAlwaysGroups".
lv: Jūs varat pārvaldīt šīs grupas, izmantojot konfigurāciju "CustomerGroupAlwaysGroups".

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Filter for Groups
lv: Filtrs priekš grupām

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Just start typing to filter...
lv: Vienkārši sāciet rakstīt, lai filtrētu...

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Search Results
lv: Meklēšanas rezultāti

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Customers
lv: Klienti

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: No matches found.
lv: Nekas nav atrasts.

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Groups
lv: Grupas

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Change Group Relations for Customer
lv: Mainīt grupas attiecības ar klientu

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Change Customer Relations for Group
lv: Mainīt klienta attiecības ar grupu

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Toggle %s Permission for all
lv: Pārslēgt %s atļaujas visiem

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Toggle %s permission for %s
lv: Pārslēgt %s atļauju priekš %s

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Customer Default Groups:
lv: Klienta grupas pēc noklusējuma

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: No changes can be made to these groups.
lv: Nevar veikt izmaiņas šajās grupās.

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: ro
lv: lasīt

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Read only access to the ticket in this group/queue.
lv: Tikai pieteikumu lasīšanas tiesības šajā grupā/rindā.

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: rw
lv: rakstīt

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Full read and write access to the tickets in this group/queue.
lv: Visas lasīšanas un rakstīšanas tiesības šajā grupā/rindā.

note: Template: AdminCustomerUserService
en: Manage Customer-Services Relations
lv: Pārvaldīt klienta - pakalpojumu attiecības

note: Template: AdminCustomerUserService
en: Edit default services
lv: Rediģēt pakalpojumus pēc noklusējuma

note: Template: AdminCustomerUserService
en: Filter for Services
lv: Filtrs priekš pakalpojumiem

note: Template: AdminCustomerUserService
en: Allocate Services to Customer
lv: Piešķirt pakalpojumus klientam

note: Template: AdminCustomerUserService
en: Allocate Customers to Service
lv: Iedalīt klientus pakalpojumam

note: Template: AdminCustomerUserService
en: Toggle active state for all
lv: Pārslēgt aktīvs stāvoklis visiem

note: Template: AdminCustomerUserService
en: Active
lv: Aktīvs

note: Template: AdminCustomerUserService
en: Toggle active state for %s
lv: Pārslēgt aktīvs stāvoklis priekš %s

note: Template: AdminDynamicField
en: Dynamic Fields Management
lv: Dinamisko lauku pārvaldība

note: Template: AdminDynamicField
en: Add new field for object
lv: Pievienot jaunu lauku objektam

note: Template: AdminDynamicField
en: Dynamic Fields List
lv: Dinamisko lauku saraksts

note: Template: AdminDynamicField
en: Dynamic fields per page
lv: Dinamiskie lauki vienā lappusē

note: Template: AdminDynamicField
en: Order
lv: Kārtība

note: Template: AdminDynamicField
en: Object
lv: Objekts

note: Template: AdminDynamicField
en: Delete this field
lv: Dzēst šo lauku

note: Template: AdminDynamicField
en: Delete field
lv: Dzēst lauku

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: Dynamic Fields
lv: Dinamiskie lauki

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: Field
lv: Lauks

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: Go back to overview
lv: Atgriezties pie apskata

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: General
lv: Vispārējs

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: This field is required, and the value should be alphabetic and numeric characters only.
lv: Šis lauks ir vajadzīgs, un tajā jābūt tikai alfabēta un ciparu rakstzīmēm.

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: Must be unique and only accept alphabetic and numeric characters.
lv: Jābūt unikālam un pieņem tikai burtu un ciparu rakstzīmes.

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: Changing this value will require manual changes in the system.
lv: Mainot šīs vērtības būs nepieciešamas manuālas izmaiņas sistēmā.

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: Field order
lv: Lauku secība

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: This field is required and must be numeric.
lv: Šis lauks ir vajadzīgs, un jābūt skaitliskam.

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: Field type
lv: Lauka tips

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: Object type
lv: Objekta tips

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: Internal field
lv: Iekšējais lauks

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: This field is protected and can't be deleted.
lv: Šis lauks ir aizsargāts un to nevar izdzēst.

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: Field Settings
lv: Lauka iestatījumi

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: Default value
lv: Vērtība pēc noklusējuma

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: This is the default value for this field.
lv: Šis ir vērtība pēc noklusējuma šim laukam.

note: Template: AdminDynamicFieldDateTime
en: Default date difference
lv: Datumu atšķirība pēc noklusējuma

note: Template: AdminDynamicFieldDateTime
en: This field must be numeric.
lv: Šim laukam jābūt skaitliskam.

note: Template: AdminDynamicFieldDateTime
en: Define years period
lv: Definējiet gadu periodu

note: Template: AdminDynamicFieldDateTime
en: Years in the past
lv: Gadi pagātnē

note: Template: AdminDynamicFieldDateTime
en: Years in the past to display (default: 5 years).
lv: Gadi pagātnē, lai attēlotu (pēc noklusējuma: 5 gadi).

note: Template: AdminDynamicFieldDateTime
en: Years in the future
lv: Gadi nākotnē

note: Template: AdminDynamicFieldDateTime
en: Years in the future to display (default: 5 years).
lv: Gadi nākotnē, lai attēlotu (pēc noklusējuma: 5 gadi).

note: Template: AdminDynamicFieldDateTime
en: Show link
lv: Rādīt saiti

note: Template: AdminDynamicFieldDateTime
en: Restrict entering of dates
lv: Ierobežot datumu ievadīšanu

note: Template: AdminDynamicFieldDateTime
en: Here you can restrict the entering of dates of tickets.
lv: Šeit var ierobežot pieteikumu datumu ievadīšanu.

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Possible values
lv: Iespējamās vērtības

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Key
lv: Atslēga

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Value
lv: Vērtība

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Remove value
lv: Noņemt vērtību

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Add value
lv: Pievienot vērtību

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Add Value
lv: Pievienot vērtību

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Add empty value
lv: Pievienot tukšu vērtību

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Translatable values
lv: Tulkojamās nozīmes

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Note
lv: Piezīme(s)

note: Template: AdminDynamicFieldText
en: Number of rows
lv: Rindu skaits

note: Template: AdminDynamicFieldText
en: Number of cols
lv: Kolonnu skaits

note: Template: AdminDynamicFieldText
en: Error Message
lv: Kļūdas ziņojums

note: Template: AdminEmail
en: Admin Notification
lv: Administratora paziņojumi

note: Template: AdminEmail
en: Create Administrative Message
lv: Izveidot administratora ziņu

note: Template: AdminEmail
en: Your message was sent to
lv: Jūsu ziņojums tika nosūtīts

note: Template: AdminEmail
en: Send message to users
lv: Nosūtīt ziņu lietotājiem

note: Template: AdminEmail
en: Send message to group members
lv: Nosūtīt ziņu grupas dalībniekiem

note: Template: AdminEmail
en: Group members need to have permission
lv: Grupas dalībniekiem ir nepieciešama atļauja

note: Template: AdminEmail
en: Send message to role members
lv: Nosūtīt ziņu lomu locekļiem

note: Template: AdminEmail
en: Also send to customers in groups
lv: Arī sūtīt klientiem grupās

note: Template: AdminEmail
en: Body
lv: Saturs

note: Template: AdminEmail
en: Send
lv: Nosūtīt

note: Template: AdminGenericAgent
en: Generic Agent
lv: Vispārīgais uzdevums

note: Template: AdminGenericAgent
en: Add job
lv: Pievienot uzdevumu

note: Template: AdminGenericAgent
en: Last run
lv: Pēdējo reizi izpildīts

note: Template: AdminGenericAgent
en: Run Now!
lv: Izpildīt tagad!

note: Template: AdminGenericAgent
en: Delete this task
lv: Dzēst šo uzdevumu

note: Template: AdminGenericAgent
en: Run this task
lv: Palaist šo uzdevumu

note: Template: AdminGenericAgent
en: Job Settings
lv: Uzdevuma iestatījumi

note: Template: AdminGenericAgent
en: Job name
lv: Uzdevuma nosaukums

note: Template: AdminGenericAgent
en: The name you entered already exists.
lv: Ievadītais nosaukums jau pastāv.

note: Template: AdminGenericAgent
en: Toggle this widget
lv: Pārslēgt šo logrīku

note: Template: AdminGenericAgent
en: Automatic execution (multiple tickets)
lv: Automātiskā izpilde (vairāki pieteikumi)

note: Template: AdminGenericAgent
en: Execution Schedule
lv: Izpildes grafiks

note: Template: AdminGenericAgent
en: Currently this generic agent job will not run automatically.
lv: Pašlaik šis vispārīgais aģenta uzdevums neizpildīsies automātiski.

note: Template: AdminGenericAgent
en: To enable automatic execution select at least one value from minutes, hours and days!
lv: Lai iestatītu automātisku izpildi, izvēlieties vismaz vienu vērtību no minūtēm, stundām un dienām!

note: Template: AdminGenericAgent
en: Delete this event
lv: Dzēst šo notikumu

note: Template: AdminGenericAgent
en: Add Event
lv: Pievienot notikumu

note: Template: AdminGenericAgent
en: Duplicate event.
lv: Dublēt notikumu

note: Template: AdminGenericAgent
en: Remove selection
lv: Noņemt atlasi

note: Template: AdminGenericAgent
en: Select Tickets
lv: Izvēlēties pieteikumus

note: Template: AdminGenericAgent
en: (e. g. 10*5155 or 105658*)
lv: piem. 10*5144 vai 105658*

note: Template: AdminGenericAgent
en: (e. g. 234321)
lv: piem. 234321

note: Template: AdminGenericAgent
en: (e. g. U5150)
lv: piem. U5150

note: Template: AdminGenericAgent
en: Agent
lv: Aģents (pieteikumu apstrādātājs)

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket lock
lv: Pieteikuma bloķēšana

note: Template: AdminGenericAgent
en: No create time settings.
lv: Nav izveidošanas laika iestatījumu

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket created
lv: Pieteikums izveidots

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket created between
lv: Pieteikums izveidots starp

note: Template: AdminGenericAgent
en: Last changed times
lv: Pēdējo izmaiņu laiks

note: Template: AdminGenericAgent
en: No change time settings.
lv: Nemainīt laika iestatījumus

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket changed
lv: Pieteikums izmainīts

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket changed between
lv: Pieteikums izmainīts starp

note: Template: AdminGenericAgent
en: No close time settings.
lv: Nav aizvēršanas laika iestatījumu

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket closed
lv: Pieteikums aizvērts

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket closed between
lv: Pieteikums aizvērts starp

note: Template: AdminGenericAgent
en: No pending time settings.
lv: Nav izlemšanas laika iestatījumu

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket pending time reached
lv: Pienācis pieteikuma izlemšanas laiks

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket pending time reached between
lv: Pieteikuma izlemšanas laiks sasniegts starp

note: Template: AdminGenericAgent
en: No escalation time settings.
lv: Eskalācijas laiki nav iestatīti.

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket escalation time reached
lv: Pienācis pieteikuma eskalācijas laiks

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket escalation time reached between
lv: Pieteikuma eskalācijas laiks pienācis starp

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket first response time reached
lv: Pienācis pieteikuma pirmās atbildes laiks

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket first response time reached between
lv: Pieteikuma pirmās atbildes laiks pienācis starp

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket update time reached
lv: Pienācis pieteikuma atjaunošanas laiks

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket update time reached between
lv: Pieteikuma atjaunošanas laiks pienācis starp

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket solution time reached
lv: Pienācis pieteikuma atrisināšanas laiks

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket solution time reached between
lv: Pieteikuma atrisināšanas laiks pienācis starp

note: Template: AdminGenericAgent
en: Pending date
lv: Gaida līdz (datumam)

note: Template: AdminGenericAgent
en: Add Note
lv: Pievienot piezīmi

note: Template: AdminGenericAgent
en: Time units
lv: Laika vienības

note: Template: AdminGenericAgent
en: Send agent/customer notifications on changes
lv: Izmaiņu gadījumā nosūtīt paziņojumus aģentam/klientam

note: Template: AdminGenericAgent
en: CMD
lv: Komanda

note: Template: AdminGenericAgent
en: This command will be executed. ARG[0] will be the ticket number. ARG[1] the ticket id.
lv: Šī komanda tiks izpildīta. ARG[0] būs pieteikuma numurs un ARG[1] būs pieteikuma identifikators (ID).

note: Template: AdminGenericAgent
en: Delete tickets
lv: Dzēst pieteikumus

note: Template: AdminGenericAgent
en: Results
lv: Rezultāti

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Time
lv: Laiks

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Limit
lv: Limits

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Refresh
lv: Atjaunot

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: Host
lv: Resursdators

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Import
lv: Importēt

note: Template: AdminGenericInterfaceWebserviceHistory
en: Version
lv: Versija

note: Template: AdminGroup
en: WARNING: When you change the name of the group 'admin', before making the appropriate changes in the SysConfig, you will be locked out of the administrations panel! If this happens, please rename the group back to admin per SQL statement.
lv: BRĪDINĀJUMS! Ja pirms grupas 'admin' pārdēvēšanas citā vārdā netiks izdarītas izmaiņas sistēmas konfigurācijā, nebūs iespējams pieteikties administrēšanas sadaļā! Ja tā ir gadījies, pārdēvējiet grupu atpakaļ par admin ar SQL teikuma palidzību.

note: Template: AdminGroup
en: Group Management
lv: Grupu pārvaldība

note: Template: AdminGroup
en: The admin group is to get in the admin area and the stats group to get stats area.
lv: 'admin' grupa domāta lai darbotos administrēšanas sadaļā un 'stats' grupa lai darbotos statistikas sadaļā.

note: Template: AdminGroup
en: Add Group
lv: Pievienot grupu

note: Template: AdminLog
en: System Log
lv: Sistēmas žurnāls

note: Template: AdminMailAccount
en: Mail Account Management
lv: Pasta kontu pārvaldība

note: Template: AdminMailAccount
en: All incoming emails with one account will be dispatched in the selected queue!
lv: Visi ienākošie e-pasta ziņojumi ar vienu un to pašu lietotāja kontu tiks pārsūtīti uz norādīto rindu!

note: Template: AdminMailAccount
en: If your account is trusted, the already existing X-OTRS header at arrival time (for priority, ...) will be used! PostMaster filter will be used anyway.
lv: Ja jūsu konts ir uzticams, tad prioritātēm un citur tiks izmantoti jau ziņojuma pienākšanas laikā eksistējošie X-OTRS hederi (galvenes). Neatkarīgi no tā tiks izmantots arī Postmaster filtrs.

note: Template: AdminMailAccount
en: Trusted
lv: Uzticams

note: Template: AdminMailAccount
en: Dispatching
lv: Nosūtīšana

note: Template: AdminNavigationBar
en: Admin
lv: Administrēšana

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Add Notification
lv: Pievienot paziņojumu

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Article type
lv: Ziņojuma tips

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Subject match
lv: Sakrīt tēma

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Body match
lv: Sakrīt saturs

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Notifications are sent to an agent or a customer.
lv: Paziņojumi tiek nosūtīti aģentam vai klientam.

note: Template: AdminNotificationEvent
en: To get the first 20 character of the subject (of the latest agent article).
lv: Lai saņemtu pirmās 20 rakstzīmes no tēmas (no pēdējā aģenta ziņojuma)

note: Template: AdminNotificationEvent
en: To get the first 5 lines of the body (of the latest agent article).
lv: Lai saņemtu pirmās 5 satura rindas (no pēdējā aģenta ziņojuma)

note: Template: AdminNotificationEvent
en: To get the first 20 character of the subject (of the latest customer article).
lv: Lai saņemtu pirmās 20 rakstzīmes no tēmas (no pēdējā klienta ziņojuma).

note: Template: AdminNotificationEvent
en: To get the first 5 lines of the body (of the latest customer article).
lv: Lai saņemtu pirmās 5 satura rindas (no pēdējā klienta ziņojuma)

note: Template: AdminOTRSBusinessUninstall
en: Vendor
lv: Piegādātājs

note: Template: AdminPGP
en: PGP Management
lv: PGP pārvaldība

note: Template: AdminPGP
en: In this way you can directly edit the keyring configured in SysConfig.
lv: Šādi var tieši labot ar sistēmas konfigurāciju (SysConfig) izveidoto atslēgu saišķi.

note: Template: AdminPGP
en: Result
lv: Rezultāts

note: Template: AdminPGP
en: Identifier
lv: Identifikātors

note: Template: AdminPGP
en: Bit
lv: Bits

note: Template: AdminPGP
en: Fingerprint
lv: Identificētājsumma

note: Template: AdminPGP
en: Expires
lv: Darbības termiņš

note: Template: AdminPackageManager
en: Package Manager
lv: Pakotņu pārvaldība

note: Template: AdminPackageManager
en: Do you really want to uninstall this package?
lv: Vai tiešām vēlaties noņemt šo pakotni?

note: Template: AdminPackageManager
en: Continue
lv: Turpināt

note: Template: AdminPackageManager
en: Install
lv: Instalēt

note: Template: AdminPackageManager
en: Online Repository
lv: Tiešsaistes repozitorijs

note: Template: AdminPackageManager
en: Module documentation
lv: Moduļa dokumentācija

note: Template: AdminPackageManager
en: Upgrade
lv: Jaunināt

note: Template: AdminPackageManager
en: Local Repository
lv: Lokālais repozitorijs

note: Template: AdminPackageManager
en: Uninstall
lv: Noņemt

note: Template: AdminPackageManager
en: Reinstall
lv: Pārinstalēt

note: Template: AdminPackageManager
en: Date
lv: Datums

note: Template: AdminPackageManager
en: Permission
lv: Tiesības

note: Template: AdminPackageManager
en: Download
lv: Lejupielādēt

note: Template: AdminPackageManager
en: Download file from package!
lv: Lejupielādēt failu (datni) no pakotnes!

note: Template: AdminPackageManager
en: Required
lv: Pieprasīts

note: Template: AdminPackageManager
en: PrimaryKey
lv: Primārā atslēga

note: Template: AdminPackageManager
en: AutoIncrement
lv: Autopieaugums

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Performance Log
lv: Veiktspējas žurnāls

note: Template: AdminPerformanceLog
en: This feature is enabled!
lv: Šī iespēja ir aktivizēta!

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Just use this feature if you want to log each request.
lv: Lietojiet šo iespēju lai žurnalētu katru pieprasījumu.

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Activating this feature might affect your system performance!
lv: Šīs iespējas aktivizēšana var negatīvi ietekmēt sistēmas veiktspēju.

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Disable it here!
lv: Atiestatīt šeit!

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Logfile too large!
lv: Žurnāla fails ir pārāk liels!

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Overview
lv: Pārskats

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Range
lv: Intervāls

note: Template: AdminPerformanceLog
en: last
lv: pēdējais

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Interface
lv: Interfeiss

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Requests
lv: Pieprasījumi

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Min Response
lv: Min. atbildes laiks

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Max Response
lv: Maks. atbildes laiks

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Average Response
lv: Vidējais atbildes laiks

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Period
lv: Periods

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Min
lv: Min.

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Max
lv: Maks.

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Average
lv: Vidēji

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: PostMaster Filter Management
lv: PostMaster'a filtru pārvaldība

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: If you want to match only the email address, use EMAILADDRESS:info@example.com in From, To or Cc.
lv: Ja vēlaties, lai sakristu tikai e-pasta adrese, izmantojiet EMAILADDRESS:info@example.com No, Kam vai Kopija laukos.

note: Template: AdminPriority
en: Priority Management
lv: Prioritāšu pārvaldība

note: Template: AdminPriority
en: Add Priority
lv: Pievienot prioritāti

note: Template: AdminProcessManagement
en: Processes
lv: Procesi

note: Template: AdminProcessManagement
en: Print
lv: Drukāt

note: Template: AdminQueue
en: Unlock timeout
lv: Atslēgšanas noilgums

note: Template: AdminQueue
en: 0 = no unlock
lv: 0 = neatslēgt

note: Template: AdminQueue
en: Only business hours are counted.
lv: Tiek uzskaitītas tikai darbalaika stundas.

note: Template: AdminQueue
en: Notify by
lv: Paziņot ar

note: Template: AdminQueue
en: 0 = no escalation
lv: 0 = netiek eskalēts

note: Template: AdminQueue
en: Follow up Option
lv: Sekošanas iespēja

note: Template: AdminQueue
en: Ticket lock after a follow up
lv: Pieteikuma slēgšana pēc sekošanas

note: Template: AdminQueue
en: Will be the sender address of this queue for email answers.
lv: E-pasta atbildēm izmantos šīs rindas nosūtītāja adresi.

note: Template: AdminQueue
en: The salutation for email answers.
lv: Uzruna e-pasta atbildēm.

note: Template: AdminQueue
en: The signature for email answers.
lv: Paraksts e-pasta atbildēm.

note: Template: AdminQueueAutoResponse
en: Auto Responses
lv: Automātiskas atbildes

note: Template: AdminRegistration
en: OTRS Version
lv: OTRS versija

note: Template: AdminRegistration
en: Operating System
lv: Operētājsistēma

note: Template: AdminRegistration
en: Perl Version
lv: Perl versija

note: Template: AdminRole
en: Role Management
lv: Lomu pārvaldība

note: Template: AdminRole
en: Create a role and put groups in it. Then add the role to the users.
lv: Izveidot jaunu lomu un iekļaut tajā grupas. Pēc tam pievienot lomu lietotājiem

note: Template: AdminRole
en: Add Role
lv: Pievienot lomas

note: Template: AdminRoleGroup
en: Roles
lv: Lomas

note: Template: AdminRoleGroup
en: move_into
lv: ievietot

note: Template: AdminRoleGroup
en: Permissions to move tickets into this group/queue.
lv: Tiesības ievietot pieteikumus šajā grupā/rindā.

note: Template: AdminRoleGroup
en: create
lv: izveidot

note: Template: AdminRoleGroup
en: Permissions to create tickets in this group/queue.
lv: Tiesības izveidot pieteikumus šajā grupā/rindā.

note: Template: AdminRoleGroup
en: note
lv: Piezīme(s)

note: Template: AdminRoleGroup
en: owner
lv: īpašnieks

note: Template: AdminRoleGroup
en: priority
lv: prioritāte

note: Template: AdminRoleGroup
en: Permissions to change the ticket priority in this group/queue.
lv: Tiesības mainīt pieteikuma prioritāti šajā grupā/rindā.

note: Template: AdminRoleUser
en: Agents
lv: Aģenti

note: Template: AdminSLA
en: SLA Management
lv: Servisa līmeņa līgumu pārvaldība

note: Template: AdminSLA
en: Add SLA
lv: Pievienot servisa līmeņa līgumu

note: Template: AdminSMIME
en: S/MIME Management
lv: S/MIME pārvaldība

note: Template: AdminSMIME
en: See also
lv: Skatīt arī

note: Template: AdminSMIME
en: In this way you can directly edit the certification and private keys in file system.
lv: Šādi var tieši failu sistēmā labot sertifikātus un privātās atslēgas.

note: Template: AdminSMIME
en: Hash
lv: Jaucējsumma

note: Template: AdminSMIME
en: Add Certificate
lv: Pievieot sertifikātu

note: Template: AdminSMIME
en: Add Private Key
lv: Pievienot privāto atslēgu

note: Template: AdminSMIME
en: Secret
lv: Slepenais kods

note: Template: AdminSalutation
en: Salutation Management
lv: Uzrunu pārvaldība

note: Template: AdminSalutation
en: Add Salutation
lv: Pievienot uzrunu

note: Template: AdminSecureMode
en: Secure mode will (normally) be set after the initial installation is completed.
lv: Parasti drošo režīmu (Secure Mode) uzstāda pēc instalācijas beigām.

note: Template: AdminSelectBox
en: SQL Box
lv: SQL pieprasījumi

note: Template: AdminService
en: Service Management
lv: Servisu pārvaldība

note: Template: AdminService
en: Add Service
lv: Pievienot servisu

note: Template: AdminSession
en: Session Management
lv: Sesiju pārvaldība

note: Template: AdminSession
en: Kill all sessions
lv: Apturēt visas sesijas

note: Template: AdminSession
en: Session
lv: Sesija

note: Template: AdminSignature
en: Signature Management
lv: Parakstu pārvaldība

note: Template: AdminSignature
en: Add Signature
lv: Pievienot parakstu

note: Template: AdminState
en: State Management
lv: Statusu pārvaldība

note: Template: AdminState
en: Add State
lv: Pievienot statusu

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: Sending
lv: Nosūtītājs

note: Template: AdminSysConfig
en: SysConfig
lv: Sistēmas konfigurācija (SysConfig)

note: Template: AdminSysConfig
en: Subgroup
lv: Apakšgrupa

note: Template: AdminSysConfig
en: Elements
lv: Elementi

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Content
lv: Saturs

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: NavBarName
lv: Vadības paneļa nosaukums

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: NavBar
lv: Vadības panelis

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: LinkOption
lv: Saite

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Block
lv: Bloks

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: AccessKey
lv: Pieejas atslēga

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Year
lv: Gads

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Month
lv: Mēnesis

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Day
lv: Diena

note: Template: AdminSystemAddress
en: System Email Addresses Management
lv: Sistēmas e-pasta adrešu pārvaldība

note: Template: AdminTemplate
en: The current ticket state is
lv: Aktuālais pieteikuma statuss ir

note: Template: AdminType
en: Type Management
lv: Tipu pārvaldība

note: Template: AdminType
en: Add Type
lv: Pievienot tipu

note: Template: AdminUser
en: Firstname
lv: Vārds

note: Template: AdminUser
en: Lastname
lv: Uzvārds

note: Template: AdminUser
en: Start
lv: Sākt

note: Template: AdminUser
en: End
lv: Beigt

note: Template: AgentBook
en: Address Book
lv: Adresu grāmata

note: Template: AgentCustomerInformationCenterSearch
en: Customer User
lv: Klients

note: Template: AgentDashboard
en: Dashboard
lv: Darbvirsmas panelis

note: Template: AgentDashboardCalendarOverview
en: in
lv: iekšā

note: Template: AgentDashboardCustomerUserList
en: Customer login
lv: Klienta login

note: Template: AgentDashboardProductNotify
en: %s %s is available!
lv: %s %s ir pieejams

note: Template: AgentDashboardProductNotify
en: Please update now.
lv: Lūdzu, atjauniniet tūlīt

note: Template: AgentDashboardProductNotify
en: Release Note
lv: Laidiena piezīme

note: Template: AgentDashboardProductNotify
en: Level
lv: Līmenis

note: Template: AgentDashboardRSSOverview
en: Posted %s ago.
lv: Ievietots %s atpakaļ.

note: Template: AgentDashboardTicketGeneric
en: My locked tickets
lv: Mani bloķētie pieteikumi

note: Template: AgentDashboardTicketGeneric
en: Service Time
lv: Servisa laiks

note: Template: AgentInfo
en: Info
lv: Informācija

note: Template: AgentLinkObject
en: Link Object: %s
lv: Saistītais objekts: %s

note: Template: AgentLinkObject
en: Unlink Object: %s
lv: Atsaistīt objektu: %s

note: Template: AgentSpelling
en: Spell Checker
lv: Pareizrakstības pārbaude

note: Template: AgentSpelling
en: spelling error(s)
lv: pareizrakstības kļūda(s)

note: Template: AgentSpelling
en: Apply these changes
lv: Apstiprināt izmaiņas

note: Template: AgentStatisticsView
en: Sum rows
lv: Summēt rindas

note: Template: AgentStatisticsView
en: Sum columns
lv: Summēt kolonnas

note: Template: AgentStatisticsView
en: Cache
lv: Kešatmiņa

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: New Owner
lv: Jauns īpašnieks

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Next state
lv: Nākamais statuss

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Note type
lv: Piezīmes tips

note: Template: AgentTicketBounce
en: Bounce to
lv: Atleks uz

note: Template: AgentTicketBounce
en: Next ticket state
lv: Nākamais pieteikuma stāvoklis

note: Template: AgentTicketBounce
en: Inform sender
lv: Informēt nosūtītāju

note: Template: AgentTicketBounce
en: Send mail
lv: Nosūtīt ziņojumu!

note: Template: AgentTicketBulk
en: Ticket Bulk Action
lv: Labot vairākus pieteikumus

note: Template: AgentTicketBulk
en: Send Email
lv: Nosūtīt ziņojumu!

note: Template: AgentTicketBulk
en: Merge to
lv: Apvienot ar

note: Template: AgentTicketBulk
en: Merge to oldest
lv: Apvienot ar vecāko

note: Template: AgentTicketBulk
en: Link together
lv: Sasaistīt kopā

note: Template: AgentTicketMerge
en: You need to use a ticket number!
lv: Jālieto pieteikuma numurs!

note: Template: AgentTicketMove
en: New Queue
lv: Jauna rinda

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: First Response Time
lv: Pirmais reakcijas laiks

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: Update Time
lv: Atjaunināšanas laiks

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: Solution Time
lv: Atrisinājuma laiks

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: Change queue
lv: Mainīt rindu

note: Template: AgentTicketOverviewNavBar
en: Change search options
lv: Mainīt meklēšanas iestatījumus

note: Template: AgentTicketPlain
en: Plain
lv: vienkāršs teksts

note: Template: AgentTicketSearch
en: Search template
lv: Meklēšanas sagatave

note: Template: AgentTicketSearch
en: Output
lv: Rezultātu forma

note: Template: AgentTicketSearch
en: Fulltext
lv: Pilnais teksts

note: Template: AgentTicketSearch
en: Created in Queue
lv: Izveidots rindā

note: Template: AgentTicketSearch
en: Watcher
lv: Novērotājs

note: Template: AgentTicketZoom
en: Article Type
lv: Ziņojuma tips

note: Template: AgentTicketZoom
en: Save filter settings as default
lv: Saglabāt filtra iestatījumus kā noklusētos

note: Template: AgentTicketZoom
en: Locked
lv: Aizslēgts

note: Template: AgentTicketZoom
en: Accounted time
lv: Uzskaitītais laiks

note: Template: AgentTicketZoom
en: Page
lv: Lapa

note: Template: AgentTicketZoom
en: Set
lv: Uzstādīt

note: Template: AgentTicketZoom
en: No.
lv: Nē

note: Template: AgentTicketZoom
en: by
lv: no

note: Template: CustomerError
en: Traceback
lv: Izsekot vēsturei

note: Template: CustomerFooter
en: Powered by
lv: Darbina ar

note: Template: CustomerLogin
en: Login
lv: Pieteikties

note: Template: CustomerLogin
en: Log In
lv: Pieteikties

note: Template: CustomerLogin
en: Request new password
lv: Pieprasīt jaunu paroli

note: Template: CustomerLogin
en: Create Account
lv: Izveidot lietotāja kontu

note: Template: CustomerTicketMessage
en: Service level agreement
lv: Servisa līmeņa līgums

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Profile
lv: Profils

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Recipient
lv: Saņēmējs

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Carbon Copy
lv: Kopija

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Output to
lv: Rezultātu forma

note: Template: CustomerTicketSearchResultShort
en: of
lv: no

note: Template: CustomerTicketZoom
en: Information
lv: Informācija

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Tu
lv: Mar

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: We
lv: ieslēgts

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Th
lv: līdz

note: Template: Installer
en: Finish
lv: Beigas

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Outbound mail type
lv: Tips

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Inbound mail type
lv: Tips

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Inbound mail user
lv: Lietotājs

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Inbound mail password
lv: Parole

note: Template: InstallerDBmssql
en: New
lv: Jauna

note: Template: InstallerFinish
en: To be able to use OTRS you have to enter the following line in your command line (Terminal/Shell) as root.
lv: Lai varētu izmantot OTRS, sekojošā komanda jāizpilda terminālī/čaulā.

note: Template: InstallerFinish
en: Restart your webserver
lv: Pārstartējiet tīmekļa serveri (webserver).

note: Template: InstallerFinish
en: After doing so your OTRS is up and running.
lv: Pēc tam OTRS būs darba kārtībā un palaists.

note: Template: InstallerFinish
en: Start page
lv: Sākumlapa

note: Template: InstallerFinish
en: Your OTRS Team
lv: Jūsu OTRS komanda

note: Template: InstallerLicense
en: Don't accept license
lv: Nepiekrist licencei

note: Template: InstallerSystem
en: SystemID
lv: Sistēmas ID

note: Template: InstallerSystem
en: System FQDN
lv: Sistēmas FQDN

note: Template: InstallerSystem
en: AdminEmail
lv: Administratora e-pasts

note: Template: InstallerSystem
en: Organization
lv: Organizācija/uzņēmums

note: Template: InstallerSystem
en: Log
lv: Žurnāls

note: Template: InstallerSystem
en: LogModule
lv: Žurnāla modulis

note: Template: InstallerSystem
en: Webfrontend
lv: Pārlūka priekšpuse

note: Template: InstallerSystem
en: CheckMXRecord
lv: Pārbaudīt MX ierakstu

note: Template: Login
en: Lost your password?
lv: Aizmirsta parole?

note: Template: PreferencesNotificationEvent
en: Notification
lv: Paziņojumi

note: Template: Article
en: Inform Agent
lv: Informēt aģentu

note: Template: GeneralSpecificationsWidget
en: Permissions
lv: Tiesības

note: Template: PreviewWidget
en: X-axis
lv: X-ass

note: Template: RestrictionsWidget
en: Please select only one element or turn off the button 'Fixed'.
lv: Lūdzu, izvēlieties tikai vienu elementu vai atstatiet pogu 'Fiksēts'.

note: Template: RestrictionsWidget
en: Between
lv: Starp

note: Template: StatsParamsWidget
en: Format
lv: Formāts

note: Template: StatsParamsWidget
en: Exchange Axis
lv: Samainīt asis

note: Template: StatsParamsWidget
en: Configurable params of static stat
lv: Statisko atskaišu konfigurējamie parametri

note: Template: StatsParamsWidget
en: No element selected.
lv: Nav izvēlēts neviens elements.

note: Template: StatsParamsWidget
en: Scale
lv: Mērogs

note: Template: Test
en: OTRS Test Page
lv: OTRS problēmu pieteikumu sistēmas testa lapa

note: Template: Test
en: Counter
lv: Skaitītājs

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketActionCommon.pm
en: Previous Owner
lv: Iepriekšējais īpašnieks

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketPrint.pm
en: printed by
lv: drukājis

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: Pending Date
lv: Izlemt līdz (datumam)

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: for pending* states
lv: izlemšanas* stāvokļiem

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Statistics/View.pm
en: No (not supported)
lv: Nē (neatbalsta)

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/TicketOverviewMenu/Sort.pm
en: Order by
lv: Kārtot pēc

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Created Priority
lv: Izveidotā prioritāte

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Created State
lv: Izveidotais statuss

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Create Time
lv: Izveidošanas laiks

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Close Time
lv: Aizvēršanas laiks

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Agent/Owner
lv: Aģents/Īpašnieks

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Created by Agent/Owner
lv: Izveidojis Aģents/Īpašnieks

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Evaluation by
lv: Izvērtējis

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Ticket/Article Accounted Time
lv: Uzskaitītais laiks pieteikumam/ziņojumam

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Ticket Create Time
lv: Pieteikuma izveidošanas laiks

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Ticket Close Time
lv: Pieteikuma aizvēršanas laiks

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Accounted time by Agent
lv: Uzskaitītais laiks aģentam

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Total Time
lv: Kopējais laiks

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Ticket Average
lv: Vidējais pieteikuma ilgums

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Ticket Min Time
lv: Minimālais pieteikuma ilgums

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Ticket Max Time
lv: Maksimālais pieteikuma ilgums

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Number of Tickets
lv: Pieteikumu skaits

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Article Average
lv: Vidējais pieteikuma ilgums

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Article Min Time
lv: Minimālais pieteikuma ilgums

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Article Max Time
lv: Maksimālais pieteikuma ilgums

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Number of Articles
lv: Pieteikumu skaits

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketList.pm
en: ascending
lv: pieaugoša

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketList.pm
en: descending
lv: dilstoša

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketList.pm
en: Attributes to be printed
lv: Drukājamie atribūti

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketList.pm
en: Sort sequence
lv: kārtošanas secība

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Static/StateAction.pm
en: Days
lv: Dienas

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/TablePresence.pm
en: Table Presence
lv: Tabulas klātbūtne

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/TablePresence.pm
en: Internal Error: Could not open file.
lv: Iekšējā kļūda: Nevar atvērt failu.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/TablePresence.pm
en: Internal Error: Could not read file.
lv: Iekšējā kļūda: Nevar nolasīt failu.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/TablePresence.pm
en: Tables found which are not present in the database.
lv: Atrasts tabulas, kas nav pašreizējā datubāzē.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mssql/Size.pm
en: Database Size
lv: Datubāzes izmērs

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mssql/Size.pm
en: Could not determine database size.
lv: Nevar noteikt datubāzes lielumu.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mssql/Version.pm
en: Database Version
lv: Datubāzes versija

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mssql/Version.pm
en: Could not determine database version.
lv: Nevar noteikt datubāzes versiju.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mysql/Version.pm
en: MySQL 5.x or higher is required.
lv: MySQL 5.x vai augstāks ir nepieciešams.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/oracle/NLS.pm
en: NLS_LANG Setting
lv: NLS_LANG iestatījums

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/oracle/NLS.pm
en: NLS_DATE_FORMAT Setting
lv: NLS_DATE_FORMAT iestatījums

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/oracle/NLS.pm
en: NLS_DATE_FORMAT must be set to 'YYYY-MM-DD HH24:MI:SS'.
lv: NLS_DATE_FORMAT ir jāiestata kā 'YYYY-MM-DD HH24:MI:SS'.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/postgresql/Charset.pm
en: Setting client_encoding needs to be UNICODE or UTF8.
lv: Iestatījumam client_encoding jābūt UNICODE vai UTF8.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/postgresql/Charset.pm
en: Setting server_encoding needs to be UNICODE or UTF8.
lv: Iestatījumam server_encoding  jābūt UNICODE vai UTF8.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/postgresql/DateStyle.pm
en: Date Format
lv: Datuma formāts

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/postgresql/DateStyle.pm
en: Setting DateStyle needs to be ISO.
lv: Iestatījumam DateStyle jābūt ISO.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/postgresql/Version.pm
en: PostgreSQL 8.x or higher is required.
lv: PostgreSQL 8.x vai augstāks ir nepieciešams.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/DiskPartitionOTRS.pm
en: OTRS Disk Partition
lv: OTRS diska nodalījums

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/DiskSpace.pm
en: Disk Usage
lv: Diska lietojums

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/DiskSpace.pm
en: The partition where OTRS is located is almost full.
lv: Nodalījums, kurā atrodas OTRS ir gandrīz pilns.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/DiskSpace.pm
en: The partition where OTRS is located has no disk space problems.
lv: Nodalījums, kurā atrodas OTRS nav diska vietas problēmas.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/Distribution.pm
en: Distribution
lv: Izplatīšana

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/KernelVersion.pm
en: Kernel Version
lv: Kodola versija

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/Load.pm
en: System Load
lv: Sistēmas slodze

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/PerlModules.pm
en: Perl Modules
lv: Perl moduļi

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/PerlModules.pm
en: Not all required Perl modules are correctly installed.
lv: Ne visi pieprasītie Perl moduļi ir pareizi instalēti.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/Swap.pm
en: Free Swap Space (%)
lv: Brīva apmaiņas vieta (%)

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/ConfigSettings.pm
en: Could not determine value.
lv: Nevarēja noteikt vērtību.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DatabaseRecords.pm
en: Tickets
lv: Pieteikumu

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DatabaseRecords.pm
en: Attachments (DB, Without HTML)
lv: Pielikumi (DB, bez HTML)

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DatabaseRecords.pm
en: Dynamic Field Values
lv: Dinamiskā lauka vērtības

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DatabaseRecords.pm
en: Invalid Dynamic Fields
lv: Nederīgi dinamiskie lauki

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DatabaseRecords.pm
en: Invalid Dynamic Field Values
lv: Nederīgas dinamiskā lauka vērtības

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DatabaseRecords.pm
en: Months Between First And Last Ticket
lv: Mēneši starp pirmo un pēdējo pieteikumu

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DatabaseRecords.pm
en: Tickets Per Month (avg)
lv: Pieteikumi mēnesī (vid)

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DefaultSOAPUser.pm
en: Security risk: you use the default setting for SOAP::User and SOAP::Password. Please change it.
lv: Drošības risks: jūs izmantojat iestatījumu pēc noklusējuma priekš SOAP::User un SOAP::Password. Lūdzu, nomainiet to.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DefaultUser.pm
en: Default Admin Password
lv: Administratora parole pēc noklusējuma

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DefaultUser.pm
en: Security risk: the agent account root@localhost still has the default password. Please change it or invalidate the account.
lv: Drošības risks: aģenta konts root@localhost joprojām ir ar paroli pēc noklusējuma. Lūdzu, mainiet to vai anulējiet kontu.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/ErrorLog.pm
en: Error Log
lv: Kļūdu žurnāls

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/ErrorLog.pm
en: There are error reports in your system log.
lv: Ir kļūdu ziņojumi jūsu sistēmas žurnālā.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/FQDN.pm
en: Domain Name
lv: Domēna nosaukums

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/FQDN.pm
en: Your FQDN setting is invalid.
lv: Jūsu FQDN iestatījumi ir  nederīgi.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/Ticket/IndexModule.pm
en: Ticket Index Module
lv: Pieteikumu ndekss modulis

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/Ticket/OpenTickets.pm
en: Open Tickets
lv: Atvērtie pieteikumi

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/Ticket/OpenTickets.pm
en: You should not have more than 8,000 open tickets in your system.
lv: Jums nevajadzētu būt vairāk par 8000 atvērto pieteikumu sistēmā.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/Ticket/StaticDBOrphanedRecords.pm
en: Orphaned Records In ticket_index Table
lv: Pazaudētie ieraksti ticket_index tabulā

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Webserver/Apache/MPMModel.pm
en: MPM model
lv: MPM modelis

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Webserver/Apache/Performance.pm
en: CGI Accelerator Usage
lv: CGI Accelerator lietojums

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Webserver/Apache/Performance.pm
en: mod_deflate Usage
lv: mod_deflate lietojums

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Webserver/Apache/Performance.pm
en: mod_filter Usage
lv: mod_filter lietojums

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Webserver/Apache/Performance.pm
en: mod_headers Usage
lv: mod_headers lietojums

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Webserver/Version.pm
en: Webserver Version
lv: Web servera versija

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Webserver/Version.pm
en: Could not determine webserver version.
lv: Nevar noteikt web servera versiju.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/PluginBase.pm
en: Unknown
lv: Nezināms

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/PluginBase.pm
en: OK
lv: Labi

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/PluginBase.pm
en: Problem
lv: Problēma

note: SysConfig
en: %s time unit(s) accounted. Now total %s time unit(s).
lv: Uzskaitītas %s laika vienība(s). Tagad kopējais laiks ir %s laika vienība(s).

note: SysConfig
en: Added email. %s
lv: E-pasts pievienots. %s

note: SysConfig
en: Added link to ticket "%s".
lv: Pievienota saite uz problēmas ziņojumu "%s".

note: SysConfig
en: Added note (%s)
lv: Pievienota piezīme (%s)

note: SysConfig
en: Added subscription for user "%s".
lv: Pievienota sekošana lietotājam "%s".

note: SysConfig
en: Agent called customer.
lv: Darbinieka zvans klientam.

note: SysConfig
en: AutoFollowUp sent to "%s".
lv: Uz "%s" nosūtīta automātiska sekošanas atbilde.

note: SysConfig
en: AutoReject sent to "%s".
lv: Uz "%s" nosūtīts automātisks problēmas pieteikuma noraidījums.

note: SysConfig
en: AutoReply sent to "%s".
lv: Uz "%s" nosūtīta automātiska atbilde.

note: SysConfig
en: Bounced to "%s".
lv: Ziņojums pārcelts pie "%s".

note: SysConfig
en: Changed priority from "%s" (%s) to "%s" (%s).
lv: Prioritāte mainīta no "%s" (%s) uz "%s" (%s).

note: SysConfig
en: Customer Users
lv: Klienti

note: SysConfig
en: Customer called us.
lv: Klienta zvans mums.

note: SysConfig
en: Customer request via web.
lv: Klienta pieprasījums no pārlūkprogrammas.

note: SysConfig
en: Deleted link to ticket "%s".
lv: Dzēsta saite uz problēmas ziņojumu "%s".

note: SysConfig
en: Email Addresses
lv: E-pasta adreses

note: SysConfig
en: Email sent to "%s".
lv: Uz "%s" nosūtīts e-pasts.

note: SysConfig
en: Email sent to customer.
lv: Klientam nosūtīts e-pasts.

note: SysConfig
en: FollowUp for [%s]. %s
lv: Sekošana pieteikumam [%s]. %s

note: SysConfig
en: Forwarded to "%s".
lv: Pārsūtīts uz "%s".

note: SysConfig
en: GenericAgent
lv: Vispārīgais uzdevums

note: SysConfig
en: Link Object
lv: Saistīt ar objektu

note: SysConfig
en: Locked ticket.
lv: Problēmas pieteikums aizslēgts.

note: SysConfig
en: Loop-Protection! No auto-response sent to "%s".
lv: Cilpas aizsardzība! Automātiska atbilde uz "%s" nav nosūtīta.

note: SysConfig
en: New Ticket [%s] created (Q=%s;P=%s;S=%s).
lv: Izveidots jauns problēmas pieteikums [%s] (Q=%s;P=%s;S=%s).

note: SysConfig
en: New owner is "%s" (ID=%s).
lv: Jaunais atbildīgas par problēmu ir "%s" (ID=%s).

note: SysConfig
en: Notification sent to "%s".
lv: Uz "%s" nosūtīts paziņojums.

note: SysConfig
en: Old: "%s" New: "%s"
lv: Vecais: "%s" Jaunais: "%s"

note: SysConfig
en: Removed subscription for user "%s".
lv: Noņemta sekošana lietotājam "%s".

note: SysConfig
en: Roles <-> Groups
lv: Lomas <-> Grupas

note: SysConfig
en: Search Customer
lv: Meklēt klientu

note: SysConfig
en: Select your frontend Theme.
lv: Izvēlieties interfeisa tēmu.

note: SysConfig
en: Stat#
lv: Atskaite Nr.

note: SysConfig
en: System Request (%s).
lv: Sistēmas pieprasījums (%s).

note: SysConfig
en: Ticket moved into Queue "%s" (%s) from Queue "%s" (%s).
lv: Problēmas pieteikums ievietots rindā "%s" (%s) pārceļot no rindas "%s" (%s).

note: SysConfig
en: Unlocked ticket.
lv: Problēmas pieteikums atslēgts.

note: SysConfig
en: Updated SLA to %s (ID=%s).
lv: SLA mainīts uz %s (ID=%s).

note: SysConfig
en: Updated Service to %s (ID=%s).
lv: Serviss mainīts uz%s (ID=%s).

note: SysConfig
en: Updated Type to %s (ID=%s).
lv: Tips mainīts uz %s (ID=%s).

note: SysConfig
en: Updated: %s
lv: Neizlemts līdz: %s

note: SysConfig
en: Updated: %s=%s;%s=%s;%s=%s;
lv: Labots: %s=%s;%s=%s;%s=%s;
