OTRS - en to nl translation catalogue (3103 entries)

note: Template: AAABase
en: Yes
nl: Ja

note: Template: AAABase
en: No
nl: Nee

note: Template: AAABase
en: yes
nl: ja

note: Template: AAABase
en: no
nl: nee

note: Template: AAABase
en: Off
nl: Uit

note: Template: AAABase
en: off
nl: uit

note: Template: AAABase
en: On
nl: Aan

note: Template: AAABase
en: on
nl: aan

note: Template: AAABase
en: top
nl: bovenkant

note: Template: AAABase
en: end
nl: onderkant

note: Template: AAABase
en: Done
nl: Klaar

note: Template: AAABase
en: Cancel
nl: Annuleren

note: Template: AAABase
en: Reset
nl: Opnieuw

note: Template: AAABase
en: more than ... ago
nl: langer dan ... geleden

note: Template: AAABase
en: in more than ...
nl: over meer dan ...

note: Template: AAABase
en: within the last ...
nl: in de laatste ...

note: Template: AAABase
en: within the next ...
nl: in de volgende ...

note: Template: AAABase
en: Created within the last
nl: Aangemaakt in de laatste

note: Template: AAABase
en: Created more than ... ago
nl: Aangemaakt langer dan ... geleden

note: Template: AAABase
en: Today
nl: Vandaag

note: Template: AAABase
en: Tomorrow
nl: Morgen

note: Template: AAABase
en: Next week
nl: Volgende week

note: Template: AAABase
en: day
nl: dag

note: Template: AAABase
en: days
nl: dagen

note: Template: AAABase
en: day(s)
nl: dag(en)

note: Template: AAABase
en: hour
nl: uur

note: Template: AAABase
en: hours
nl: uren

note: Template: AAABase
en: hour(s)
nl: u(u)r(en)

note: Template: AAABase
en: Hours
nl: Uren

note: Template: AAABase
en: h
nl: u

note: Template: AAABase
en: minute
nl: minuut

note: Template: AAABase
en: minutes
nl: minuten

note: Template: AAABase
en: minute(s)
nl: minu(u)t(en)

note: Template: AAABase
en: Minutes
nl: Minuten

note: Template: AAABase
en: month
nl: maand

note: Template: AAABase
en: months
nl: maanden

note: Template: AAABase
en: month(s)
nl: maand(en)

note: Template: AAABase
en: week(s)
nl: weken

note: Template: AAABase
en: quarter
nl: kwartaal

note: Template: AAABase
en: quarter(s)
nl: kwarta(a)l(en)

note: Template: AAABase
en: half-year
nl: half-jaar

note: Template: AAABase
en: half-year(s)
nl: halve-jaren

note: Template: AAABase
en: year
nl: jaar

note: Template: AAABase
en: years
nl: jaren

note: Template: AAABase
en: year(s)
nl: jaren

note: Template: AAABase
en: second(s)
nl: seconden

note: Template: AAABase
en: seconds
nl: seconden

note: Template: AAABase
en: second
nl: seconde

note: Template: AAABase
en: Time unit
nl: Tijd

note: Template: AAABase
en: wrote
nl: schreef

note: Template: AAABase
en: Message
nl: Bericht

note: Template: AAABase
en: Error
nl: Fout

note: Template: AAABase
en: Bug Report
nl: Foutrapport

note: Template: AAABase
en: Attention
nl: Let op

note: Template: AAABase
en: Warning
nl: Waarschuwing

note: Template: AAABase
en: Modulefile
nl: Modulebestand

note: Template: AAABase
en: Subfunction
nl: Subfunctie

note: Template: AAABase
en: Line
nl: Regel

note: Template: AAABase
en: Setting
nl: Instelling

note: Template: AAABase
en: Settings
nl: Instellingen

note: Template: AAABase
en: Example
nl: Voorbeeld

note: Template: AAABase
en: Examples
nl: Voorbeelden

note: Template: AAABase
en: valid
nl: geldig

note: Template: AAABase
en: Valid
nl: Geldigheid

note: Template: AAABase
en: invalid
nl: ongeldig

note: Template: AAABase
en: Invalid
nl: Ongeldig

note: Template: AAABase
en: * invalid
nl: * ongeldig

note: Template: AAABase
en: invalid-temporarily
nl: tijdelijk ongeldig

note: Template: AAABase
en:  2 minutes
nl:  2 minuten

note: Template: AAABase
en:  5 minutes
nl:  5 minuten

note: Template: AAABase
en:  7 minutes
nl:  7 minuten

note: Template: AAABase
en: 10 minutes
nl: 10 minuten

note: Template: AAABase
en: 15 minutes
nl: 15 minuten

note: Template: AAABase
en: Mr.
nl: Dhr.

note: Template: AAABase
en: Mrs.
nl: Mevr.

note: Template: AAABase
en: Next
nl: Volgende

note: Template: AAABase
en: Back
nl: Terug

note: Template: AAABase
en: Next...
nl: Volgende >

note: Template: AAABase
en: ...Back
nl: < Terug

note: Template: AAABase
en: -none-
nl: -geen-

note: Template: AAABase
en: none
nl: geen

note: Template: AAABase
en: none!
nl: niet ingevoerd

note: Template: AAABase
en: none - answered
nl: geen - beantwoord

note: Template: AAABase
en: please do not edit!
nl: niet wijzigen alstublieft!

note: Template: AAABase
en: Need Action
nl: Actie nodig

note: Template: AAABase
en: AddLink
nl: Koppeling toevoegen

note: Template: AAABase
en: Link
nl: Koppel

note: Template: AAABase
en: Unlink
nl: Ontkoppel

note: Template: AAABase
en: Linked
nl: Gekoppeld

note: Template: AAABase
en: Link (Normal)
nl: Koppeling (normaal)

note: Template: AAABase
en: Link (Parent)
nl: Koppeling (vader)

note: Template: AAABase
en: Link (Child)
nl: Koppeling (zoon)

note: Template: AAABase
en: Normal
nl: Normaal

note: Template: AAABase
en: Parent
nl: vader

note: Template: AAABase
en: Child
nl: zoon

note: Template: AAABase
en: Text
nl: Tekst

note: Template: AAABase
en: Standard
nl: Standaard

note: Template: AAABase
en: Lite
nl: Light

note: Template: AAABase
en: User
nl: Gebruiker

note: Template: AAABase
en: Username
nl: Gebruikersnaam

note: Template: AAABase
en: Language
nl: Taal

note: Template: AAABase
en: Languages
nl: Talen

note: Template: AAABase
en: Password
nl: Wachtwoord

note: Template: AAABase
en: Preferences
nl: Voorkeuren

note: Template: AAABase
en: Salutation
nl: Aanhef

note: Template: AAABase
en: Salutations
nl: Aanheffen

note: Template: AAABase
en: Signature
nl: Handtekening

note: Template: AAABase
en: Signatures
nl: Handtekeningen

note: Template: AAABase
en: Customer
nl: Klant

note: Template: AAABase
en: CustomerID
nl: Klantcode

note: Template: AAABase
en: CustomerIDs
nl: Klantcodes

note: Template: AAABase
en: customer
nl: klant

note: Template: AAABase
en: agent
nl: behandelaar

note: Template: AAABase
en: system
nl: systeem

note: Template: AAABase
en: Customer Info
nl: Klantinformatie

note: Template: AAABase
en: Customer Information
nl: Klantinformatie

note: Template: AAABase
en: Customer Companies
nl: Bedrijven

note: Template: AAABase
en: Company
nl: Bedrijf

note: Template: AAABase
en: go!
nl: start!

note: Template: AAABase
en: go
nl: start

note: Template: AAABase
en: All
nl: Alle

note: Template: AAABase
en: all
nl: alle

note: Template: AAABase
en: update!
nl: opslaan

note: Template: AAABase
en: update
nl: opslaan

note: Template: AAABase
en: Update
nl: Opslaan

note: Template: AAABase
en: Updated!
nl: Gewijzigd

note: Template: AAABase
en: submit!
nl: versturen

note: Template: AAABase
en: submit
nl: versturen

note: Template: AAABase
en: Submit
nl: Versturen

note: Template: AAABase
en: change!
nl: wijzigen

note: Template: AAABase
en: Change
nl: Wijzigen

note: Template: AAABase
en: change
nl: wijzigen

note: Template: AAABase
en: click here
nl: klik hier

note: Template: AAABase
en: Comment
nl: Opmerking

note: Template: AAABase
en: Invalid Option!
nl: Geen geldige optie.

note: Template: AAABase
en: Invalid time!
nl: Geen geldige tijd.

note: Template: AAABase
en: Invalid date!
nl: Geen geldige datum.

note: Template: AAABase
en: Name
nl: Naam

note: Template: AAABase
en: Group
nl: Groep

note: Template: AAABase
en: Description
nl: Omschrijving

note: Template: AAABase
en: description
nl: omschrijving

note: Template: AAABase
en: Theme
nl: Thema

note: Template: AAABase
en: Created
nl: Aangemaakt

note: Template: AAABase
en: Created by
nl: Aangemaakt door

note: Template: AAABase
en: Changed
nl: Gewijzigd

note: Template: AAABase
en: Changed by
nl: Gewijzigd door

note: Template: AAABase
en: Search
nl: Zoeken

note: Template: AAABase
en: and
nl: en

note: Template: AAABase
en: between
nl: tussen

note: Template: AAABase
en: before/after
nl: voor/na

note: Template: AAABase
en: Fulltext Search
nl: Alles doorzoeken

note: Template: AAABase
en: Data
nl: Gegevens

note: Template: AAABase
en: Options
nl: Opties

note: Template: AAABase
en: Title
nl: Titel

note: Template: AAABase
en: Item
nl: Onderdeel

note: Template: AAABase
en: Delete
nl: Verwijderen

note: Template: AAABase
en: Edit
nl: Wijzig

note: Template: AAABase
en: View
nl: Weergave

note: Template: AAABase
en: Number
nl: Nummer

note: Template: AAABase
en: System
nl: Systeem

note: Template: AAABase
en: Contacts
nl: Contacten

note: Template: AAABase
en: Export
nl: Exporteer

note: Template: AAABase
en: Up
nl: Boven

note: Template: AAABase
en: Down
nl: Beneden

note: Template: AAABase
en: Add
nl: Toevoegen

note: Template: AAABase
en: Added!
nl: Toegevoegd

note: Template: AAABase
en: Category
nl: Categorie

note: Template: AAABase
en: Expand
nl: Klap uit

note: Template: AAABase
en: Small
nl: Klein

note: Template: AAABase
en: Medium
nl: Middel

note: Template: AAABase
en: Large
nl: Groot

note: Template: AAABase
en: Date picker
nl: Datumkiezer

note: Template: AAABase
en: Show Tree Selection
nl: Toon boomweergave

note: Template: AAABase
en: The field content is too long!
nl: De inhoud van het veld is te lang!

note: Template: AAABase
en: Maximum size is %s characters.
nl: De maximumlengte bedraagt %s karakters.

note: Template: AAABase
en: This field is required or
nl: Dit veld is verplicht of

note: Template: AAABase
en: New message
nl: Nieuw bericht

note: Template: AAABase
en: New message!
nl: Nieuw bericht.

note: Template: AAABase
en: Please answer this ticket(s) to get back to the normal queue view!
nl: Beantwoord eerst onderstaande geëscaleerde tickets om terug te kunnen komen in de normale wachtrij.

note: Template: AAABase
en: You have %s new message(s)!
nl: U heeft %s nieuwe bericht(en).

note: Template: AAABase
en: You have %s reminder ticket(s)!
nl: U heeft %s herinneringsticket(s).

note: Template: AAABase
en: The recommended charset for your language is %s!
nl: De aanbevolen karakterset voor uw taal is %s.

note: Template: AAABase
en: Change your password.
nl: Verander uw wachtwoord.

note: Template: AAABase
en: Please activate %s first!
nl: Activeer %s eerst.

note: Template: AAABase
en: No suggestions
nl: Geen suggesties

note: Template: AAABase
en: Word
nl: Woord

note: Template: AAABase
en: Ignore
nl: Negeren

note: Template: AAABase
en: replace with
nl: vervangen met

note: Template: AAABase
en: There is no account with that login name.
nl: Er is geen account bekend met deze gebruikersnaam.

note: Template: AAABase
en: Login failed! Your user name or password was entered incorrectly.
nl: Inloggen mislukt. Uw gebruikersnaam of wachtwoord is niet correct.

note: Template: AAABase
en: There is no acount with that user name.
nl: Deze gebruikersnaam is niet bekend.

note: Template: AAABase
en: Please contact your administrator
nl: Neem contact op met uw beheerder

note: Template: AAABase
en: Authentication succeeded, but no customer record is found in the customer backend. Please contact your administrator.
nl: Inloggen is geslaagd, maar er is geen klantenrecord gevonden in het klantenbeheer. Gelieve uw beheerder te contacteren.

note: Template: AAABase
en: This e-mail address already exists. Please log in or reset your password.
nl: Dit e-mail adres bestaat reeds. Gelieve in te loggen of uw wachtwoord te resetten.

note: Template: AAABase
en: Logout
nl: Uitloggen

note: Template: AAABase
en: Logout successful. Thank you for using %s!
nl: U bent afgemeld. Bedankt voor het gebruiken van %s.

note: Template: AAABase
en: Feature not active!
nl: Deze functie is niet actief.

note: Template: AAABase
en: Agent updated!
nl: Behandelaar aangepast.

note: Template: AAABase
en: Database Selection
nl: Database-keuze

note: Template: AAABase
en: Create Database
nl: Database aanmaken

note: Template: AAABase
en: System Settings
nl: Systeemconfiguratie

note: Template: AAABase
en: Mail Configuration
nl: E-mailconfiguratie

note: Template: AAABase
en: Finished
nl: Afgerond

note: Template: AAABase
en: Install OTRS
nl: Installeer OTRS

note: Template: AAABase
en: Intro
nl: Introductie

note: Template: AAABase
en: License
nl: Licentie

note: Template: AAABase
en: Configure Mail
nl: Configureer mail

note: Template: AAABase
en: Database deleted.
nl: Database verwijderd.

note: Template: AAABase
en: Enter the password for the administrative database user.
nl: Voer het wachtwoord voor het database-gebruikersaccount in.

note: Template: AAABase
en: Enter the password for the database user.
nl: Voer het wachtwoord voor het database-gebruikersaccount in.

note: Template: AAABase
en: If you have set a root password for your database, it must be entered here. If not, leave this field empty.
nl: Als er een root-wachtwoord voor deze database nodig is, vul deze hier in. Anders moet dit veld leeg blijven.

note: Template: AAABase
en: Database already contains data - it should be empty!
nl: Database bevat al data - deze moet leeg zijn!

note: Template: AAABase
en: Login is needed!
nl: Inloggen is nodig.

note: Template: AAABase
en: It is currently not possible to login due to a scheduled system maintenance.
nl: Het is momenteel niet mogelijk om in te loggen omwille van een gepland systeemonderhoud.

note: Template: AAABase
en: Password is needed!
nl: Een wachtwoord is vereist.

note: Template: AAABase
en: Take this Customer
nl: Selecteer deze klant

note: Template: AAABase
en: Take this User
nl: Selecteer deze gebruiker

note: Template: AAABase
en: possible
nl: mogelijk

note: Template: AAABase
en: reject
nl: afwijzen

note: Template: AAABase
en: reverse
nl: omgekeerd

note: Template: AAABase
en: Facility
nl: Maatregel

note: Template: AAABase
en: Time Zone
nl: Tijdzone

note: Template: AAABase
en: Pending till
nl: In de wacht tot

note: Template: AAABase
en: Don't use the Superuser account to work with OTRS! Create new Agents and work with these accounts instead.
nl: Werk niet met het SuperUser account. Maak andere accounts aan.

note: Template: AAABase
en: Dispatching by email To: field.
nl: Toewijzen gebaseerd op e-mailadres.

note: Template: AAABase
en: Dispatching by selected Queue.
nl: Toewijzen gebaseerd op geselecteerde wachtrij.

note: Template: AAABase
en: No entry found!
nl: Niets gevonden.

note: Template: AAABase
en: Session invalid. Please log in again.
nl: Uw sessie is ongeldig. Meldt u opnieuw aan.

note: Template: AAABase
en: Session has timed out. Please log in again.
nl: Uw sessie is verlopen. Meldt u opnieuw aan.

note: Template: AAABase
en: Session limit reached! Please try again later.
nl: Sessie-limiet bereikt. Probeert u later opnieuw in te loggen.

note: Template: AAABase
en: No Permission!
nl: Geen toegang! Onvoldoende permissies.

note: Template: AAABase
en: (Click here to add)
nl: (Klik hier om toe te voegen)

note: Template: AAABase
en: Preview
nl: Voorbeeld

note: Template: AAABase
en: Package not correctly deployed! Please reinstall the package.
nl: Pakket onjuist geïnstalleerd. Installeer het pakket opnieuw.

note: Template: AAABase
en: %s is not writable!
nl: %s is niet schrijfbaar.

note: Template: AAABase
en: Cannot create %s!
nl: Kan %s niet aanmaken.

note: Template: AAABase
en: Check to activate this date
nl: Selecteer om deze datum te gebruiken

note: Template: AAABase
en: You have Out of Office enabled, would you like to disable it?
nl: U staat geregistreerd als afwezig. Wilt u dit aanpassen?

note: Template: AAABase
en: News about OTRS releases!
nl: Nieuws over OTRS versies!

note: Template: AAABase
en: Go to dashboard!
nl: Ga naar het dashboard!

note: Template: AAABase
en: Customer %s added
nl: Klant %s toegevoegd.

note: Template: AAABase
en: Role added!
nl: Rol toegevoegd.

note: Template: AAABase
en: Role updated!
nl: Rol bijgewerkt.

note: Template: AAABase
en: Attachment added!
nl: Bijlage toegevoegd.

note: Template: AAABase
en: Attachment updated!
nl: Bijlage bijgewerkt.

note: Template: AAABase
en: Response added!
nl: Antwoord toegevoegd.

note: Template: AAABase
en: Response updated!
nl: Antwoord bijgewerkt

note: Template: AAABase
en: Group updated!
nl: Groep bijgewerkt.

note: Template: AAABase
en: Queue added!
nl: Wachtrij toegevoegd.

note: Template: AAABase
en: Queue updated!
nl: Wachtrij bijgewerkt.

note: Template: AAABase
en: State added!
nl: Status toegevoegd.

note: Template: AAABase
en: State updated!
nl: Status bijgewerkt.

note: Template: AAABase
en: Type added!
nl: Type toegevoegd.

note: Template: AAABase
en: Type updated!
nl: Type bijgewerkt

note: Template: AAABase
en: Customer updated!
nl: Klant aangepast.

note: Template: AAABase
en: Customer company added!
nl: Bedrijf toegevoegd.

note: Template: AAABase
en: Customer company updated!
nl: Bedrijf bijgewerkt.

note: Template: AAABase
en: Note: Company is invalid!
nl: Let op: bedrijf is ongeldig!

note: Template: AAABase
en: Mail account added!
nl: E-mailaccount toegevoegd.

note: Template: AAABase
en: Mail account updated!
nl: E-mailaccount bijgewerkt.

note: Template: AAABase
en: System e-mail address added!
nl: E-mailadres toegevoegd.

note: Template: AAABase
en: System e-mail address updated!
nl: E-mailadres bijgewerkt.

note: Template: AAABase
en: Online Customer: %s
nl: Online klanten: %s

note: Template: AAABase
en: Online Agent: %s
nl: Online behandelaars: %s

note: Template: AAABase
en: Calendar
nl: Kalender

note: Template: AAABase
en: File
nl: Bestand

note: Template: AAABase
en: Filename
nl: Bestandsnaam

note: Template: AAABase
en: Size
nl: Grootte

note: Template: AAABase
en: Directory
nl: Map

note: Template: AAABase
en: Signed
nl: Getekend

note: Template: AAABase
en: Sign
nl: Teken

note: Template: AAABase
en: Crypted
nl: Versleuteld

note: Template: AAABase
en: Crypt
nl: Versleutel

note: Template: AAABase
en: PGP Key
nl: PGP Sleutel

note: Template: AAABase
en: PGP Keys
nl: PGP Sleutels

note: Template: AAABase
en: S/MIME Certificate
nl: S/MIME Certificaat

note: Template: AAABase
en: S/MIME Certificates
nl: S/MIME Certificaten

note: Template: AAABase
en: Office
nl: Kantoor

note: Template: AAABase
en: Phone
nl: Telefoon

note: Template: AAABase
en: Mobile
nl: Mobiel

note: Template: AAABase
en: Zip
nl: Postcode

note: Template: AAABase
en: City
nl: Plaats

note: Template: AAABase
en: Street
nl: Straat

note: Template: AAABase
en: Country
nl: Land

note: Template: AAABase
en: Location
nl: Locatie

note: Template: AAABase
en: installed
nl: geïnstalleerd

note: Template: AAABase
en: uninstalled
nl: verwijderd

note: Template: AAABase
en: Security Note: You should activate %s because application is already running!
nl: Beveiligingswaarschuwing: Activeer %s omdat de applicatie al actief is!

note: Template: AAABase
en: Unable to parse repository index document.
nl: Kan repository index document niet verwerken.

note: Template: AAABase
en: No packages for your framework version found in this repository, it only contains packages for other framework versions.
nl: Geen pakketten gevonden in deze repository voor de huidige framework versie. De repository bevaty alleen pakketten voor andere framework versies.

note: Template: AAABase
en: No packages, or no new packages, found in selected repository.
nl: Geen pakketten, of geen nieuwe pakketten, gevonden in de geselecteerde repository.

note: Template: AAABase
en: Edit the system configuration settings.
nl: Bewerk de systeemconfiguratie.

note: Template: AAABase
en: ACL information from database is not in sync with the system configuration, please deploy all ACLs.
nl: De ACL-informatie in de database is niet gesynchroniseerd met het systeem. Activeer alle ACLs.

note: Template: AAABase
en: printed at
nl: afgedrukt op

note: Template: AAABase
en: Loading...
nl: Bezig met laden...

note: Template: AAABase
en: Dear Mr. %s,
nl: Geachte heer %s,

note: Template: AAABase
en: Dear Mrs. %s,
nl: Geachte mevrouw %s,

note: Template: AAABase
en: Dear %s,
nl: Geachte %s,

note: Template: AAABase
en: Hello %s,
nl: Beste %s,

note: Template: AAABase
en: This email address is not allowed to register. Please contact support staff.
nl: Het is niet toegestaan om u met dit e-mailadres te registreren. Gelieve contact op te nemen met de Support afdeling.

note: Template: AAABase
en: New account created. Sent login information to %s. Please check your email.
nl: Nieuw account aangemaakt. Login informatie gestuurd aan %s. Controleer uw e-mail.

note: Template: AAABase
en: Please press Back and try again.
nl: Druk op Terug en probeer opnieuw.

note: Template: AAABase
en: Sent password reset instructions. Please check your email.
nl: Wachtwoord reset instructies zijn verstuurd. Controleer uw e-mail.

note: Template: AAABase
en: Sent new password to %s. Please check your email.
nl: Nieuw wachtwoord gestuurd aan %s. Controleer uw e-mail.

note: Template: AAABase
en: Upcoming Events
nl: Aankomende gebeurtenissen

note: Template: AAABase
en: Event
nl: Gebeurtenis

note: Template: AAABase
en: Events
nl: Gebeurtenissen

note: Template: AAABase
en: Invalid Token!
nl: Fout token!

note: Template: AAABase
en: more
nl: meer

note: Template: AAABase
en: Collapse
nl: Inklappen

note: Template: AAABase
en: Shown
nl: Tonen

note: Template: AAABase
en: Shown customer users
nl: Getoonde klanten

note: Template: AAABase
en: News
nl: Nieuws

note: Template: AAABase
en: Product News
nl: Productnieuws

note: Template: AAABase
en: OTRS News
nl: OTRS Nieuws

note: Template: AAABase
en: 7 Day Stats
nl: Afgelopen 7 dagen

note: Template: AAABase
en: Process Management information from database is not in sync with the system configuration, please synchronize all processes.
nl: Proces informatie uit de database is niet gesynchroniseerd met de systeemconfiguratie. Voer een synchronisatie uit.

note: Template: AAABase
en: Package not verified by the OTRS Group! It is recommended not to use this package.
nl: Pakket niet geverifieerd door de OTRS Groep! We raden aan dit pakket niet te gebruiken.

note: Template: AAABase
en: <br>If you continue to install this package, the following issues may occur!<br><br>&nbsp;-Security problems<br>&nbsp;-Stability problems<br>&nbsp;-Performance problems<br><br>Please note that issues that are caused by working with this package are not covered by OTRS service contracts!<br><br>
nl: <br>Wanneer u doorgaat met installatie kunnen de volgende fouten verschijnen!<br><br>&nbsp;-Beveiligingsproblemen<br>&nbsp;-Stabiliteitsproblemen<br>&nbsp;-Performance problemen<br><br>Noteer a.u.b. dat deze fouten gebeuren door deze package en niet door de OTRS service contracts!<br><br>

note: Template: AAABase
en: Mark
nl: Markeer

note: Template: AAABase
en: Unmark
nl: Verwijder markering

note: Template: AAABase
en: Bold
nl: Vet

note: Template: AAABase
en: Italic
nl: Cursief

note: Template: AAABase
en: Underline
nl: Onderstreep

note: Template: AAABase
en: Font Color
nl: Tekstkleur

note: Template: AAABase
en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

note: Template: AAABase
en: Remove Formatting
nl: Verwijder opmaak

note: Template: AAABase
en: Show/Hide Hidden Elements
nl: Toon/verberg verborgen elementen

note: Template: AAABase
en: Align Left
nl: Links uitlijnen

note: Template: AAABase
en: Align Center
nl: Centreren

note: Template: AAABase
en: Align Right
nl: Rechts uitlijnen

note: Template: AAABase
en: Justify
nl: Aanpassen

note: Template: AAABase
en: Header
nl: Type

note: Template: AAABase
en: Indent
nl: Inspringing vergroten

note: Template: AAABase
en: Outdent
nl: Inspringing verkleinen

note: Template: AAABase
en: Create an Unordered List
nl: Maak een ongesorteerd overzicht aan

note: Template: AAABase
en: Create an Ordered List
nl: Maak een gesorteerd overzicht aan

note: Template: AAABase
en: HTML Link
nl: HTML koppeling

note: Template: AAABase
en: Insert Image
nl: Afbeelding invoegen

note: Template: AAABase
en: Undo
nl: Ongedaan maken

note: Template: AAABase
en: Redo
nl: Herhalen

note: Template: AAABase
en: OTRS Daemon is not running.
nl: OTRS Daemon is niet actief.

note: Template: AAABase
en: Can't contact registration server. Please try again later.
nl: Kan registratieserver niet bereiken. Probeer het later nogmaals.

note: Template: AAABase
en: No content received from registration server. Please try again later.
nl: Geen data ontvangen van registratieserver. Probeer het later nogmaals.

note: Template: AAABase
en: Problems processing server result. Please try again later.
nl: Problemen met het verwerken van data van registratieserver. Probeer het later nogmaals.

note: Template: AAABase
en: Username and password do not match. Please try again.
nl: Gebruikersnaam en wachtwoord komen niet overeen.

note: Template: AAABase
en: The selected process is invalid!
nl: Het geselecteerde proces is niet geldig!

note: Template: AAABase
en: Upgrade to %s now!
nl: Upgrade nu naar %s!

note: Template: AAABase
en: %s Go to the upgrade center %s
nl: %s Ga naar het upgrade center %s

note: Template: AAABase
en: The license for your %s is about to expire. Please make contact with %s to renew your contract!
nl: De licentie voor uw %s verloopt binnenkort. Contacteer %s om deze te hernieuwen!

note: Template: AAABase
en: An update for your %s is available, but there is a conflict with your framework version! Please update your framework first!
nl: Er is een update beschikbaar voor uw %s, maar er is een probleem met de versie van uw framework! Gelieve eerst uw framework te updaten!

note: Template: AAABase
en: Your system was successfully upgraded to %s.
nl: Het systeem is succesvol geupgraded naar %s.

note: Template: AAABase
en: There was a problem during the upgrade to %s.
nl: Er is een probleem opgetreden bij het upgraden naar %s.

note: Template: AAABase
en: %s was correctly reinstalled.
nl: %s is opnieuw geïnstalleerd zonder problemen.

note: Template: AAABase
en: There was a problem reinstalling %s.
nl: Er is een probleem opgetreden bij het herinstalleren van %s.

note: Template: AAABase
en: Your %s was successfully updated.
nl: Uw %s werd succesvol geupdated.

note: Template: AAABase
en: There was a problem during the upgrade of %s.
nl: Er is een probleem opgetreden tijdens het upgraden van %s.

note: Template: AAABase
en: %s was correctly uninstalled.
nl: %s werd zonder problemen verwijderd.

note: Template: AAABase
en: There was a problem uninstalling %s.
nl: Er is een probleem opgetreden bij het verwijderen van %s.

note: Template: AAABase
en: Enable cloud services to unleash all OTRS features!
nl: Schakel cloud diensten in om alle OTRS functionaliteit in te schakelen!

note: Template: AAACalendar
en: New Year's Day
nl: Nieuwjaarsdag

note: Template: AAACalendar
en: International Workers' Day
nl: Dag van de Arbeid

note: Template: AAACalendar
en: Christmas Eve
nl: Kerstavond

note: Template: AAACalendar
en: First Christmas Day
nl: Eerste Kerstdag

note: Template: AAACalendar
en: Second Christmas Day
nl: Tweede Kerstdag

note: Template: AAACalendar
en: New Year's Eve
nl: Oudjaarsdag

note: Template: AAAGenericInterface
en: OTRS as requester
nl: OTRS als requester

note: Template: AAAGenericInterface
en: OTRS as provider
nl: OTRS als provider

note: Template: AAAGenericInterface
en: Webservice "%s" created!
nl: Webservice "%s" is aangemaakt.

note: Template: AAAGenericInterface
en: Webservice "%s" updated!
nl: Webservice "%s" is bijgewerkt.

note: Template: AAAMonth
en: Jan
nl: jan

note: Template: AAAMonth
en: Feb
nl: feb

note: Template: AAAMonth
en: Mar
nl: mrt

note: Template: AAAMonth
en: Apr
nl: apr

note: Template: AAAMonth
en: May
nl: mei

note: Template: AAAMonth
en: Jun
nl: jun

note: Template: AAAMonth
en: Jul
nl: jul

note: Template: AAAMonth
en: Aug
nl: aug

note: Template: AAAMonth
en: Sep
nl: sep

note: Template: AAAMonth
en: Oct
nl: okt

note: Template: AAAMonth
en: Nov
nl: nov

note: Template: AAAMonth
en: Dec
nl: dec

note: Template: AAAMonth
en: January
nl: januari

note: Template: AAAMonth
en: February
nl: februari

note: Template: AAAMonth
en: March
nl: maart

note: Template: AAAMonth
en: April
nl: april

note: Template: AAAMonth
en: May_long
nl: mei

note: Template: AAAMonth
en: June
nl: juni

note: Template: AAAMonth
en: July
nl: juli

note: Template: AAAMonth
en: August
nl: augustus

note: Template: AAAMonth
en: September
nl: september

note: Template: AAAMonth
en: October
nl: oktober

note: Template: AAAMonth
en: November
nl: november

note: Template: AAAMonth
en: December
nl: december

note: Template: AAAPreferences
en: Preferences updated successfully!
nl: Uw voorkeuren zijn gewijzigd.

note: Template: AAAPreferences
en: User Profile
nl: Gebruikersprofiel

note: Template: AAAPreferences
en: Email Settings
nl: E-mail voorkeuren

note: Template: AAAPreferences
en: Other Settings
nl: Overige voorkeuren

note: Template: AAAPreferences
en: Notification Settings
nl: Notificatievoorkeuren

note: Template: AAAPreferences
en: Change Password
nl: Wachtwoord Wijzigen

note: Template: AAAPreferences
en: Current password
nl: Huidig wachtwoord

note: Template: AAAPreferences
en: New password
nl: Nieuw wachtwoord

note: Template: AAAPreferences
en: Verify password
nl: Herhaal wachtwoord

note: Template: AAAPreferences
en: Spelling Dictionary
nl: Spellingsbibliotheek

note: Template: AAAPreferences
en: Default spelling dictionary
nl: Standaard spellingsbibliotheek

note: Template: AAAPreferences
en: Max. shown Tickets a page in Overview.
nl: Max. getoonde tickets per pagina in overzichtsscherm.

note: Template: AAAPreferences
en: The current password is not correct. Please try again!
nl: Het ingegeven wachtwoord klopt niet. Probeer het opnieuw.

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, your new passwords do not match. Please try again!
nl: Kan het wachtwoord niet bijwerken, de wachtwoorden komen niet overeen.

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, it contains invalid characters!
nl: Kan het wachtwoord niet bijwerken, het bevat ongeldige tekens.

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, it must be at least %s characters long!
nl: Kan het wachtwoord niet bijwerken, het moet minstens %s tekens lang zijn.

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, it must contain at least 2 lowercase and 2 uppercase characters!
nl: Kan het wachtwoord niet bijwerken, het moet minstens twee kleine letters en twee hoofdletters bevatten.

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, it must contain at least 1 digit!
nl: Kan het wachtwoord niet bijwerken, het moet minstens 1 cijfer bevatten.

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, it must contain at least 2 characters!
nl: Kan het wachtwoord niet bijwerken, het moet minstens twee tekens lang zijn.

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, this password has already been used. Please choose a new one!
nl: Dit wachtwoord is al eerder gebruikt. Kies een nieuw wachtwoord.

note: Template: AAAPreferences
en: Select the separator character used in CSV files (stats and searches). If you don't select a separator here, the default separator for your language will be used.
nl: Selecteer het scheidingsteken voor CSV bestanden. Als u geen scheidingsteken kiest zal het standaard scheidingsteken voor uw taal gebruikt worden.

note: Template: AAAPreferences
en: CSV Separator
nl: CSV scheidingsteken

note: Template: AAATicket
en: Status View
nl: Statusoverzicht

note: Template: AAATicket
en: Lock
nl: Vergrendel

note: Template: AAATicket
en: Unlock
nl: Ontgrendel

note: Template: AAATicket
en: History
nl: Geschiedenis

note: Template: AAATicket
en: Zoom
nl: Inhoud

note: Template: AAATicket
en: Age
nl: Leeftijd

note: Template: AAATicket
en: Forward
nl: Doorsturen

note: Template: AAATicket
en: From
nl: Van

note: Template: AAATicket
en: To
nl: Aan

note: Template: AAATicket
en: Subject
nl: Onderwerp

note: Template: AAATicket
en: Move
nl: Verplaatsen

note: Template: AAATicket
en: Queue
nl: Wachtrij

note: Template: AAATicket
en: Queues
nl: Wachtrijen

note: Template: AAATicket
en: Priority
nl: Prioriteit

note: Template: AAATicket
en: Priorities
nl: Prioriteiten

note: Template: AAATicket
en: Priority Update
nl: Prioriteit wijziging

note: Template: AAATicket
en: Priority added!
nl: Prioriteit toegevoegd.

note: Template: AAATicket
en: Priority updated!
nl: Prioriteit bijgewerkt.

note: Template: AAATicket
en: Signature added!
nl: Handtekening toegevoegd.

note: Template: AAATicket
en: Signature updated!
nl: Handtekening bijgewerkt.

note: Template: AAATicket
en: State
nl: Status

note: Template: AAATicket
en: States
nl: Statussen

note: Template: AAATicket
en: Statuses
nl: Statussen

note: Template: AAATicket
en: Ticket Type
nl: Ticket type

note: Template: AAATicket
en: Ticket Types
nl: Ticket typen

note: Template: AAATicket
en: Compose
nl: Maken

note: Template: AAATicket
en: Pending
nl: Wachten

note: Template: AAATicket
en: Owner
nl: Eigenaar

note: Template: AAATicket
en: Owner Update
nl: Eigenaar gewijzigd

note: Template: AAATicket
en: Responsible
nl: Verantwoordelijke

note: Template: AAATicket
en: Responsible Update
nl: Verantwoordelijke gewijzigd

note: Template: AAATicket
en: Sender
nl: Afzender

note: Template: AAATicket
en: Article
nl: Interactie

note: Template: AAATicket
en: Createtime
nl: Aangemaakt op

note: Template: AAATicket
en: plain
nl: zonder opmaak

note: Template: AAATicket
en: Email
nl: E-mail

note: Template: AAATicket
en: email
nl: e-mail

note: Template: AAATicket
en: Close
nl: Sluiten

note: Template: AAATicket
en: Action
nl: Actie

note: Template: AAATicket
en: Attachment
nl: Bijlage

note: Template: AAATicket
en: Attachments
nl: Bijlagen

note: Template: AAATicket
en: This message was written in a character set other than your own.
nl: Dit bericht is geschreven in een andere karakterset dan degene die u nu heeft ingesteld.

note: Template: AAATicket
en: If it is not displayed correctly,
nl: Als dit niet juist wordt weergegeven,

note: Template: AAATicket
en: This is a
nl: Dit is een

note: Template: AAATicket
en: to open it in a new window.
nl: om deze in een nieuw venster te openen.

note: Template: AAATicket
en: This is a HTML email. Click here to show it.
nl: Dit is een HTML e-mail. Klik hier om deze te tonen.

note: Template: AAATicket
en: Free Fields
nl: Vrije invulvelden

note: Template: AAATicket
en: Merge
nl: Samenvoegen

note: Template: AAATicket
en: merged
nl: samengevoegd

note: Template: AAATicket
en: closed successful
nl: succesvol gesloten

note: Template: AAATicket
en: closed unsuccessful
nl: niet succesvol gesloten

note: Template: AAATicket
en: Locked Tickets Total
nl: Totaal aantal vergrendelde tickets

note: Template: AAATicket
en: Locked Tickets Reminder Reached
nl: Vergrendelde tickets herinnering bereikt

note: Template: AAATicket
en: Locked Tickets New
nl: Nieuwe vergrendelde tickets

note: Template: AAATicket
en: Responsible Tickets Total
nl: Totaal aantal tickets verantwoordelijk

note: Template: AAATicket
en: Responsible Tickets New
nl: Nieuwe tickets verantwoordelijk

note: Template: AAATicket
en: Responsible Tickets Reminder Reached
nl: Tickets verantwoordelijk herinnering bereikt

note: Template: AAATicket
en: Watched Tickets Total
nl: Totaal gevolgde tickets

note: Template: AAATicket
en: Watched Tickets New
nl: Nieuwe gevolgde tickets

note: Template: AAATicket
en: Watched Tickets Reminder Reached
nl: Gevolgde tickets herinnering bereikt

note: Template: AAATicket
en: All tickets
nl: Alle tickets

note: Template: AAATicket
en: Available tickets
nl: Beschikbare tickets

note: Template: AAATicket
en: Escalation
nl: Escalatie

note: Template: AAATicket
en: last-search
nl: laatste zoekopdracht

note: Template: AAATicket
en: QueueView
nl: Wachtrijoverzicht

note: Template: AAATicket
en: Ticket Escalation View
nl: Ticket escalatie

note: Template: AAATicket
en: Message from
nl: Bericht van

note: Template: AAATicket
en: End message
nl: Einde van het bericht

note: Template: AAATicket
en: Forwarded message from
nl: Doorgestuurd bericht van

note: Template: AAATicket
en: End forwarded message
nl: Einde doorgestuurd bericht

note: Template: AAATicket
en: Bounce Article to a different mail address
nl: Artikel terugsturen naar een ander e-mailadres

note: Template: AAATicket
en: Reply to note
nl: Notitie beantwoorden

note: Template: AAATicket
en: new
nl: nieuw

note: Template: AAATicket
en: closed
nl: gesloten

note: Template: AAATicket
en: Closed
nl: Gesloten

note: Template: AAATicket
en: Closed tickets
nl: Gesloten tickets

note: Template: AAATicket
en: removed
nl: verwijderd

note: Template: AAATicket
en: pending reminder
nl: wachtend op een herinnering

note: Template: AAATicket
en: pending auto
nl: wachtend

note: Template: AAATicket
en: pending auto close+
nl: wachtend op automatisch succesvol sluiten

note: Template: AAATicket
en: pending auto close-
nl: wachtend op automatisch niet succesvol sluiten

note: Template: AAATicket
en: email-external
nl: e-mail extern

note: Template: AAATicket
en: email-internal
nl: e-mail intern

note: Template: AAATicket
en: note-external
nl: externe notitie

note: Template: AAATicket
en: note-internal
nl: interne notitie

note: Template: AAATicket
en: note-report
nl: notitie rapport

note: Template: AAATicket
en: phone
nl: telefoon

note: Template: AAATicket
en: webrequest
nl: verzoek via web

note: Template: AAATicket
en: lock
nl: vergrendeld

note: Template: AAATicket
en: unlock
nl: niet vergrendeld

note: Template: AAATicket
en: very low
nl: zeer laag

note: Template: AAATicket
en: low
nl: laag

note: Template: AAATicket
en: normal
nl: normaal

note: Template: AAATicket
en: high
nl: hoog

note: Template: AAATicket
en: very high
nl: zeer hoog

note: Template: AAATicket
en: 1 very low
nl: 1 zeer laag

note: Template: AAATicket
en: 2 low
nl: 2 laag

note: Template: AAATicket
en: 3 normal
nl: 3 normaal

note: Template: AAATicket
en: 4 high
nl: 4 hoog

note: Template: AAATicket
en: 5 very high
nl: 5 zeer hoog

note: Template: AAATicket
en: auto follow up
nl: automatisch opvolgen

note: Template: AAATicket
en: auto reject
nl: automatisch weigeren

note: Template: AAATicket
en: auto remove
nl: automatisch verwijderen

note: Template: AAATicket
en: auto reply
nl: automatisch antwoorden

note: Template: AAATicket
en: auto reply/new ticket
nl: automatisch antwoord/nieuw ticket

note: Template: AAATicket
en: Create
nl: Aanmaken

note: Template: AAATicket
en: Answer
nl: Antwoord

note: Template: AAATicket
en: Phone call
nl: Telefoongesprek

note: Template: AAATicket
en: Ticket "%s" created!
nl: Ticket "%s" aangemaakt.

note: Template: AAATicket
en: Ticket Number
nl: Ticketnummer

note: Template: AAATicket
en: Ticket Object
nl: Ticketonderwerp

note: Template: AAATicket
en: No such Ticket Number "%s"! Can't link it!
nl: Ticketnummer "%s" niet gevonden! Er kan dus geen koppeling worden gemaakt.

note: Template: AAATicket
en: You don't have write access to this ticket.
nl: U heeft geen schrijfrechten op dit ticket.

note: Template: AAATicket
en: Sorry, you need to be the ticket owner to perform this action.
nl: U moet de eigenaar zijn om deze actie uit te voeren.

note: Template: AAATicket
en: Please change the owner first.
nl: Verander de eigenaar eerst.

note: Template: AAATicket
en: Ticket selected.
nl: Ticket geselecteerd.

note: Template: AAATicket
en: Ticket is locked by another agent.
nl: Dit ticket is vergrendeld door een andere behandelaar.

note: Template: AAATicket
en: Ticket locked.
nl: Ticket vergrendeld.

note: Template: AAATicket
en: Don't show closed Tickets
nl: Gesloten tickets niet tonen

note: Template: AAATicket
en: Show closed Tickets
nl: Gesloten tickets wel tonen

note: Template: AAATicket
en: New Article
nl: Nieuwe interactie

note: Template: AAATicket
en: Unread article(s) available
nl: Ongelezen interactie(s) aanwezig

note: Template: AAATicket
en: Remove from list of watched tickets
nl: Verwijder van lijst met gevolgde tickets

note: Template: AAATicket
en: Add to list of watched tickets
nl: Voeg toe aan lijst met gevolgde tickets

note: Template: AAATicket
en: Email-Ticket
nl: E-mail ticket

note: Template: AAATicket
en: Create new Email Ticket
nl: Maak nieuw e-mail ticket aan

note: Template: AAATicket
en: Phone-Ticket
nl: Telefoon ticket

note: Template: AAATicket
en: Search Tickets
nl: Zoek tickets

note: Template: AAATicket
en: Customer Realname
nl: Werkelijke naam van klant

note: Template: AAATicket
en: Customer History
nl: Klantgeschiedenis

note: Template: AAATicket
en: Edit Customer Users
nl: Wijzig klanten

note: Template: AAATicket
en: Edit Customer
nl: Klant bewerken

note: Template: AAATicket
en: Bulk Action
nl: Bulk actie

note: Template: AAATicket
en: Bulk Actions on Tickets
nl: Bulk actie op tickets

note: Template: AAATicket
en: Send Email and create a new Ticket
nl: Verstuur e-mail en maak een nieuw ticket aan

note: Template: AAATicket
en: Create new Email Ticket and send this out (Outbound)
nl: Maak een nieuw ticket aan en verstuur per e-mail

note: Template: AAATicket
en: Create new Phone Ticket (Inbound)
nl: Maak nieuw ticket aan van telefoongesprek

note: Template: AAATicket
en: Address %s replaced with registered customer address.
nl: Adres %s vervangen met vastgelegde klant-adres.

note: Template: AAATicket
en: Customer user automatically added in Cc.
nl: Klant automatisch toegevoegd als CC.

note: Template: AAATicket
en: Overview of all open Tickets
nl: Laat alle open tickets zien

note: Template: AAATicket
en: Locked Tickets
nl: Vergrendelde tickets

note: Template: AAATicket
en: My Locked Tickets
nl: Mijn vergrendelde tickets

note: Template: AAATicket
en: My Watched Tickets
nl: Mijn gevolgde tickets

note: Template: AAATicket
en: My Responsible Tickets
nl: Mijn verantwoordelijke tickets

note: Template: AAATicket
en: Watched Tickets
nl: Gevolgde tickets

note: Template: AAATicket
en: Watched
nl: Gevolgd

note: Template: AAATicket
en: Watch
nl: Volg

note: Template: AAATicket
en: Unwatch
nl: Stop met volgen

note: Template: AAATicket
en: Lock it to work on it
nl: Vergrendel dit ticket

note: Template: AAATicket
en: Unlock to give it back to the queue
nl: Ontgrendelen om dit ticket vrij te geven

note: Template: AAATicket
en: Show the ticket history
nl: Toon de ticket-geschiedenis

note: Template: AAATicket
en: Print this ticket
nl: Print dit ticket

note: Template: AAATicket
en: Print this article
nl: Print deze interactie

note: Template: AAATicket
en: Split
nl: Splits

note: Template: AAATicket
en: Split this article
nl: Splits deze interactie

note: Template: AAATicket
en: Forward article via mail
nl: Stuur interactie naar een mailadres

note: Template: AAATicket
en: Change the ticket priority
nl: Wijzig de prioriteit van dit ticket

note: Template: AAATicket
en: Change the ticket free fields!
nl: Wijzig de vrije invulvelden van het ticket

note: Template: AAATicket
en: Link this ticket to other objects
nl: Koppel dit ticket aan andere objecten

note: Template: AAATicket
en: Change the owner for this ticket
nl: Wijzig de eigenaar van dit ticket

note: Template: AAATicket
en: Change the  customer for this ticket
nl: Wijzig de klant voor dit ticket

note: Template: AAATicket
en: Add a note to this ticket
nl: Voeg een notitie toe aan dit ticket

note: Template: AAATicket
en: Merge into a different ticket
nl: Voeg samen met een ander ticket

note: Template: AAATicket
en: Set this ticket to pending
nl: Zet dit ticket in de wacht

note: Template: AAATicket
en: Close this ticket
nl: Sluit dit ticket

note: Template: AAATicket
en: Look into a ticket!
nl: Bekijk dit ticket.

note: Template: AAATicket
en: Delete this ticket
nl: Verwijder dit ticket

note: Template: AAATicket
en: Mark as Spam!
nl: Markeer als spam

note: Template: AAATicket
en: My Queues
nl: Mijn wachtrijen

note: Template: AAATicket
en: Shown Tickets
nl: Laat tickets zien

note: Template: AAATicket
en: Shown Columns
nl: Toon kolommen

note: Template: AAATicket
en: Your email with ticket number "<OTRS_TICKET>" is merged to "<OTRS_MERGE_TO_TICKET>".
nl: Uw e-mail met ticketnummer "<OTRS_TICKET>" is samengevoegd met "<OTRS_MERGE_TO_TICKET>".

note: Template: AAATicket
en: Ticket %s: first response time is over (%s)!
nl: Ticket %s: eerste antwoord tijd is voorbij (%s).

note: Template: AAATicket
en: Ticket %s: first response time will be over in %s!
nl: Ticket %s: eerste antwoord tijd zal voorbij zijn binnen %s.

note: Template: AAATicket
en: Ticket %s: update time is over (%s)!
nl: Ticket %s: vervolg tijd is voorbij (%s).

note: Template: AAATicket
en: Ticket %s: update time will be over in %s!
nl: Ticket %s: vervolg tijd zal voorbij zijn binnen %s.

note: Template: AAATicket
en: Ticket %s: solution time is over (%s)!
nl: Ticket %s: oplossing tijd is voorbij (%s).

note: Template: AAATicket
en: Ticket %s: solution time will be over in %s!
nl: Ticket %s: oplossing tijd zal voorbij zijn binnen %s.

note: Template: AAATicket
en: There are more escalated tickets!
nl: Er zijn nog meer geëscaleerde tickets.

note: Template: AAATicket
en: Plain Format
nl: Broncode

note: Template: AAATicket
en: Reply All
nl: Allen beantwoorden

note: Template: AAATicket
en: Direction
nl: Richting

note: Template: AAATicket
en: New ticket notification
nl: Melding bij een nieuw ticket

note: Template: AAATicket
en: Send me a notification if there is a new ticket in "My Queues".
nl: Stuur mij een melding als er een nieuw ticket in 'Mijn wachtrijen' komt.

note: Template: AAATicket
en: Send new ticket notifications
nl: Melding bij nieuwe tickets

note: Template: AAATicket
en: Ticket follow up notification
nl: Melding bij nieuwe reacties

note: Template: AAATicket
en: Send me a notification if a customer sends a follow up and I'm the owner of the ticket or the ticket is unlocked and is in one of my subscribed queues.
nl: Stuur mij een melding als een reactie op een ticket binnenkomt en ik de eigenaar van het ticket ben, of het ticket ontgrendeld is en in één van 'Mijn wachtrijen' staat.

note: Template: AAATicket
en: Send ticket follow up notifications
nl: Stuur meldingen bij reacties op een ticket

note: Template: AAATicket
en: Ticket lock timeout notification
nl: Melding bij tijdsoverschrijding van een vergrendeld ticket

note: Template: AAATicket
en: Send me a notification if a ticket is unlocked by the system.
nl: Melding bij ontgrendeling van een ticket door het systeem

note: Template: AAATicket
en: Send ticket lock timeout notifications
nl: Melding bij het automatisch ontgrendelen van een ticket

note: Template: AAATicket
en: Ticket move notification
nl: Melding bij verplaatsen van een ticket

note: Template: AAATicket
en: Send me a notification if a ticket is moved into one of "My Queues".
nl:  Stuur een melding als een ticket wordt verplaatst in een van mijn wachtrijen

note: Template: AAATicket
en: Send ticket move notifications
nl: Melding bij het verplaatsen van een ticket

note: Template: AAATicket
en: Your queue selection of your favourite queues. You also get notified about those queues via email if enabled.
nl: Uw selectie van favoriete wachtrijen. U ontvangt automatisch een melding van nieuwe tickets in deze wachtrij, als u hiervoor heeft gekozen.

note: Template: AAATicket
en: Custom Queue
nl: Aangepaste wachtrij.

note: Template: AAATicket
en: QueueView refresh time
nl: Verversingstijd wachtrij

note: Template: AAATicket
en: If enabled, the QueueView will automatically refresh after the specified time.
nl: Het wachtrijoverzicht zal automatisch verversen na de ingestelde periode.

note: Template: AAATicket
en: Refresh QueueView after
nl: Ververs overzicht na

note: Template: AAATicket
en: Screen after new ticket
nl: Scherm na nieuw ticket

note: Template: AAATicket
en: Show this screen after I created a new ticket
nl: Toon dit scherm na het aanmaken van een nieuw ticket

note: Template: AAATicket
en: Closed Tickets
nl: Afgesloten tickets

note: Template: AAATicket
en: Show closed tickets.
nl: Toon gesloten tickets.

note: Template: AAATicket
en: Max. shown Tickets a page in QueueView.
nl: Max. getoonde tickets per pagina in wachtrijscherm.

note: Template: AAATicket
en: Ticket Overview "Small" Limit
nl: Ticket overzicht (klein) limiet

note: Template: AAATicket
en: Ticket limit per page for Ticket Overview "Small"
nl: Getoonde tickets per pagina (klein)

note: Template: AAATicket
en: Ticket Overview "Medium" Limit
nl: Ticket overzicht (middel) limiet

note: Template: AAATicket
en: Ticket limit per page for Ticket Overview "Medium"
nl: Getoonde tickets per pagina (middel)

note: Template: AAATicket
en: Ticket Overview "Preview" Limit
nl: Ticket overzicht (groot) limiet

note: Template: AAATicket
en: Ticket limit per page for Ticket Overview "Preview"
nl: Getoonde tickets per pagina (groot)

note: Template: AAATicket
en: Ticket watch notification
nl: Gevolgde ticket meldingen

note: Template: AAATicket
en: Send me the same notifications for my watched tickets that the ticket owners will get.
nl: Stuur mij dezelfde melding voor gevolgde tickets die naar ticket eigenaars gaan.

note: Template: AAATicket
en: Send ticket watch notifications
nl: Stuur melding voor gevolgde tickets

note: Template: AAATicket
en: Out Of Office Time
nl: Afwezigheid

note: Template: AAATicket
en: New Ticket
nl: Nieuw ticket

note: Template: AAATicket
en: Create new Ticket
nl: Maak nieuw ticket aan

note: Template: AAATicket
en: Customer called
nl: Klant gebeld

note: Template: AAATicket
en: phone call
nl: telefoongesprek

note: Template: AAATicket
en: Phone Call Outbound
nl: Uitgaand telefoongesprek

note: Template: AAATicket
en: Phone Call Inbound
nl: Inkomend telefoongesprek

note: Template: AAATicket
en: Reminder Reached
nl: Moment van herinnering bereikt

note: Template: AAATicket
en: Reminder Tickets
nl: Tickets met herinnering

note: Template: AAATicket
en: Escalated Tickets
nl: Geëscaleerde tickets

note: Template: AAATicket
en: New Tickets
nl: Nieuwe tickets

note: Template: AAATicket
en: Open Tickets / Need to be answered
nl: Open tickets / wachtend op antwoord

note: Template: AAATicket
en: All open tickets, these tickets have already been worked on, but need a response
nl: Alle open tickets. Aan deze tickets is al gewerkt, maar moeten nog een antwoord krijgen.

note: Template: AAATicket
en: All new tickets, these tickets have not been worked on yet
nl: Alle nieuwe tickets. Aan deze tickets is nog niet gewerkt

note: Template: AAATicket
en: All escalated tickets
nl: Alle geëscaleerde tickets

note: Template: AAATicket
en: All tickets with a reminder set where the reminder date has been reached
nl: Alle tickets met een herinnering waarbij het herinnermoment is bereikt

note: Template: AAATicket
en: Archived tickets
nl: Gearchiveerde tickets

note: Template: AAATicket
en: Unarchived tickets
nl: Ongearchiveerde tickets

note: Template: AAATicket
en: Ticket Information
nl: Ticket-informatie

note: Template: AAATicket
en: including subqueues
nl: Inclusief sub-wachtrijen

note: Template: AAATicket
en: excluding subqueues
nl: Exclusief sub-wachtrijen

note: Template: AAAWeekDay
en: Sun
nl: zo

note: Template: AAAWeekDay
en: Mon
nl: ma

note: Template: AAAWeekDay
en: Tue
nl: di

note: Template: AAAWeekDay
en: Wed
nl: wo

note: Template: AAAWeekDay
en: Thu
nl: do

note: Template: AAAWeekDay
en: Fri
nl: vr

note: Template: AAAWeekDay
en: Sat
nl: za

note: Template: AdminACL
en: ACL Management
nl: ACL beheer

note: Template: AdminACL
en: Filter for ACLs
nl: Filter op ACLs

note: Template: AdminACL
en: ACL Name
nl: ACL-naam

note: Template: AdminACL
en: Actions
nl: Acties

note: Template: AdminACL
en: Create New ACL
nl: Nieuwe ACL aanmaken

note: Template: AdminACL
en: Deploy ACLs
nl: ACLs activeren

note: Template: AdminACL
en: Export ACLs
nl: Exporteer ACLs

note: Template: AdminACL
en: Configuration import
nl: Importeer configuratie

note: Template: AdminACL
en: Here you can upload a configuration file to import ACLs to your system. The file needs to be in .yml format as exported by the ACL editor module.
nl: Hier kunt u een configuratiebestand met ACLs importeren in uw systeem. Het bestand moet in .yml formaat zijn, zoals geexporteerd door de ACL module.

note: Template: AdminACL
en: This field is required.
nl: Dit veld is verplicht.

note: Template: AdminACL
en: Overwrite existing ACLs?
nl: Overschrijf bestaande ACLs?

note: Template: AdminACL
en: Upload ACL configuration
nl: ACL-configuratie uploaden?

note: Template: AdminACL
en: Import ACL configuration(s)
nl: Importeer ACL-configuratie

note: Template: AdminACL
en: To create a new ACL you can either import ACLs which were exported from another system or create a complete new one.
nl: Om nieuwe ACLs aan te maken kunt u deze importeren vanuit een bestand of een compleet nieuwe aanmaken.

note: Template: AdminACL
en: Changes to the ACLs here only affect the behavior of the system, if you deploy the ACL data afterwards. By deploying the ACL data, the newly made changes will be written to the configuration.
nl: Wijzigingen aan de ACLs worden pas actief als u de ACLs activeert. Door

note: Template: AdminACL
en: Please note: This table represents the execution order of the ACLs. If you need to change the order in which ACLs are executed, please change the names of the affected ACLs.
nl: Let op: deze tabel toont de volgorde waarin de ALCs worden toegepast. Als u de volgorde waarin deze worden uitgevoerd moet aanpassen, verander dan de namen van de ACLs.

note: Template: AdminACL
en: ACL name
nl: ACL-naam

note: Template: AdminACL
en: Validity
nl: Geldigheid

note: Template: AdminACL
en: Copy
nl: Kopiëer

note: Template: AdminACL
en: No data found.
nl: Geen gegevens gevonden.

note: Template: AdminACLEdit
en: Edit ACL %s
nl: Bewerk ACL %s

note: Template: AdminACLEdit
en: Go to overview
nl: Naar het overzicht

note: Template: AdminACLEdit
en: Delete ACL
nl: Verwijder ACL

note: Template: AdminACLEdit
en: Delete Invalid ACL
nl: Verwijder ongeldige ACL

note: Template: AdminACLEdit
en: Match settings
nl: Activatie-criteria

note: Template: AdminACLEdit
en: Set up matching criteria for this ACL. Use 'Properties' to match the current screen or 'PropertiesDatabase' to match attributes of the current ticket that are in the database.
nl: Stel activatie-criteria in voor deze ACL. Gebruik 'Attributen' om de huidige waarden te gebruiken of 'DatabaseAttributen' om de waarden uit de database voor het huidige ticket te gebruiken.

note: Template: AdminACLEdit
en: Change settings
nl: Verander instellingen

note: Template: AdminACLEdit
en: Set up what you want to change if the criteria match. Keep in mind that 'Possible' is a white list, 'PossibleNot' a black list.
nl: Geef aan wat u wilt dat gebeurt als de activatie-criteria kloppen.

note: Template: AdminACLEdit
en: Check the official
nl: Bekijk de

note: Template: AdminACLEdit
en: documentation
nl: documentatie

note: Template: AdminACLEdit
en: Show or hide the content
nl: Toon of verberg de inhoud

note: Template: AdminACLEdit
en: Edit ACL information
nl: Bewerk ACL-informatie

note: Template: AdminACLEdit
en: Stop after match
nl: Stop met filters na match

note: Template: AdminACLEdit
en: Edit ACL structure
nl: Bewerk ACL-structuur

note: Template: AdminACLEdit
en: Save
nl: Opslaan

note: Template: AdminACLEdit
en: or
nl: of

note: Template: AdminACLEdit
en: Save and finish
nl: Opslaan en voltooien

note: Template: AdminACLEdit
en: Do you really want to delete this ACL?
nl: Wilt u deze ACL verwijderen?

note: Template: AdminACLEdit
en: This item still contains sub items. Are you sure you want to remove this item including its sub items?
nl: Dit item bevat sub-items. Weet u zeker dat u dit item inclusief subitems wilt verwijderen?

note: Template: AdminACLEdit
en: An item with this name is already present.
nl: Er bestaat al een item met deze naam.

note: Template: AdminACLEdit
en: Add all
nl: Alles toevoegen

note: Template: AdminACLEdit
en: There was an error reading the ACL data.
nl: Er was een probleem bij het lezen van de ACL-data.

note: Template: AdminACLNew
en: Create a new ACL by submitting the form data. After creating the ACL, you will be able to add configuration items in edit mode.
nl: Maak een nieuwe ACL aan. Na het aanmaken kunt u de eigenschappen aanpassen door deze te bewerken.

note: Template: AdminAttachment
en: Attachment Management
nl: Beheer bijlagen

note: Template: AdminAttachment
en: Add attachment
nl: Nieuwe bijlage

note: Template: AdminAttachment
en: List
nl: Overzicht

note: Template: AdminAttachment
en: Download file
nl: Download bijlage

note: Template: AdminAttachment
en: Delete this attachment
nl: Verwijder bijlage

note: Template: AdminAttachment
en: Add Attachment
nl: Nieuwe bijlage

note: Template: AdminAttachment
en: Edit Attachment
nl: Bijlage bewerken

note: Template: AdminAutoResponse
en: Auto Response Management
nl: Beheer automatische antwoorden

note: Template: AdminAutoResponse
en: Add auto response
nl: Nieuw automatisch antwoord

note: Template: AdminAutoResponse
en: Add Auto Response
nl: Nieuw automatisch antwoord

note: Template: AdminAutoResponse
en: Edit Auto Response
nl: Bewerk automatisch antwoord

note: Template: AdminAutoResponse
en: Response
nl: Antwoord

note: Template: AdminAutoResponse
en: Auto response from
nl: Automatisch antwoord van

note: Template: AdminAutoResponse
en: Reference
nl: Referentie

note: Template: AdminAutoResponse
en: You can use the following tags
nl: U kunt de volgende tags gebruiken

note: Template: AdminAutoResponse
en: To get the first 20 character of the subject.
nl: Voor de eerste 20 tekens van het onderwerp.

note: Template: AdminAutoResponse
en: To get the first 5 lines of the email.
nl: Voor de eerste vijf regels van het e-mail bericht.

note: Template: AdminAutoResponse
en: To get the article attribute
nl: Voor de attributen van de interactie

note: Template: AdminAutoResponse
en:  e. g.
nl:  bijv.

note: Template: AdminAutoResponse
en: Options of the current customer user data
nl: Attributen van de huidige klant

note: Template: AdminAutoResponse
en: Ticket owner options
nl: Attributen van de ticket eigenaar

note: Template: AdminAutoResponse
en: Ticket responsible options
nl: Attributen van de verantwoordelijke

note: Template: AdminAutoResponse
en: Options of the current user who requested this action
nl: Attributen van de huidige gebruiker

note: Template: AdminAutoResponse
en: Options of the ticket data
nl: Attributen van het ticket

note: Template: AdminAutoResponse
en: Options of ticket dynamic fields internal key values
nl: Attributen van dynamische velden, interne waarden

note: Template: AdminAutoResponse
en: Options of ticket dynamic fields display values, useful for Dropdown and Multiselect fields
nl: Waarden van dynamische velden, voor Dropdown en Multiselect velden

note: Template: AdminAutoResponse
en: Config options
nl: Attributen van de configuratie

note: Template: AdminAutoResponse
en: Example response
nl: Voorbeeld

note: Template: AdminCloudServiceSupportDataCollector
en: Cloud Service Management
nl: Cloud Service Beheer

note: Template: AdminCloudServiceSupportDataCollector
en: Support Data Collector
nl: Verzamelaar van supportgegevens

note: Template: AdminCloudServiceSupportDataCollector
en: Support data collector
nl: Verzamelaar van supportgegevens

note: Template: AdminCloudServiceSupportDataCollector
en: Hint
nl: Opmerking

note: Template: AdminCloudServiceSupportDataCollector
en: Currently support data is only shown in this system.
nl: Momenteel worden enkel ondersteuningsgegevens getoond in dit systeem.

note: Template: AdminCloudServiceSupportDataCollector
en: It is highly recommended to send this data to OTRS Group in order to get better support.
nl: Het is aangeraden om deze gegevens naar de OTRS Group te versturen om een betere ondersteuning te bekomen.

note: Template: AdminCloudServiceSupportDataCollector
en: Configuration
nl: Configuratie

note: Template: AdminCloudServiceSupportDataCollector
en: Send support data
nl: Ondersteuningsgegevens versturen

note: Template: AdminCloudServiceSupportDataCollector
en: This will allow the system to send additional support data information to OTRS Group.
nl: Hierdoor mag het systeem aanvullende ondersteuningsinformatie doorsturen naar de OTRS Groep.

note: Template: AdminCloudServiceSupportDataCollector
en: System Registration
nl: Systeemregistratie

note: Template: AdminCloudServiceSupportDataCollector
en: To enable data sending, please register your system with OTRS Group or update your system registration information (make sure to activate the 'send support data' option.)
nl: Gelieve uw systeem te registreren bij de OTRS Groep of de informatie van uw systeem registratie bij te werken om het versturen van gegevens mogelijk te maken (zorg ervoor dat optie 'ondersteuningsgegevens verzenden' geactiveerd is).

note: Template: AdminCloudServiceSupportDataCollector
en: Register this System
nl: Registreer dit Systeem

note: Template: AdminCloudServiceSupportDataCollector
en: System Registration is disabled for your system. Please check your configuration.
nl: Systeemregistratie is uitgeschakeld voor uw systeem. Gelieve uw configuratie na te kijken.

note: Template: AdminCloudServices
en: System registration is a service of OTRS Group, which provides a lot of advantages!
nl: Systeemregistratie is een service van de OTRS Groep, die een aantal voordelen biedt.

note: Template: AdminCloudServices
en: Please note that the use of OTRS cloud services requires the system to be registered.
nl: Houd er rekening mee dat wanneer u gebruik wilt maken van de OTRS cloud diensten uw systeem geregistreerd moet zijn.

note: Template: AdminCloudServices
en: Register this system
nl: Registreer dit systeem

note: Template: AdminCloudServices
en: Here you can configure available cloud services that communicate securely with %s.
nl: Hier kan u beschikbare Cloud diensten configureren die beveiligd communiceren met %s.

note: Template: AdminCloudServices
en: Available Cloud Services
nl: Beschikbare Cloud Diensten

note: Template: AdminCloudServices
en: Upgrade to %s
nl: Upgrade naar %s

note: Template: AdminCustomerCompany
en: Customer Management
nl: Beheer klanten

note: Template: AdminCustomerCompany
en: Wildcards like '*' are allowed.
nl: Wildcards zijn toegestaan.

note: Template: AdminCustomerCompany
en: Add customer
nl: Nieuwe klant

note: Template: AdminCustomerCompany
en: Select
nl: Selecteer

note: Template: AdminCustomerCompany
en: Please enter a search term to look for customers.
nl: Typ om te zoeken naar klanten.

note: Template: AdminCustomerCompany
en: Add Customer
nl: Klant toevoegen

note: Template: AdminCustomerUser
en: Customer User Management
nl: Beheer klanten

note: Template: AdminCustomerUser
en: Back to search results
nl: Terug naar zoekresultaat

note: Template: AdminCustomerUser
en: Add customer user
nl: Nieuwe klant

note: Template: AdminCustomerUser
en: Customer user are needed to have a customer history and to login via customer panel.
nl: Klanten zijn nodig om een historie te kunnen inzien en om in te loggen via het klantenscherm.

note: Template: AdminCustomerUser
en: Last Login
nl: Laatst ingelogd

note: Template: AdminCustomerUser
en: Login as
nl: Inloggen als

note: Template: AdminCustomerUser
en: Switch to customer
nl: Omschakelen naar klant

note: Template: AdminCustomerUser
en: Add Customer User
nl: Nieuwe klant

note: Template: AdminCustomerUser
en: Edit Customer User
nl: Klant bewerken

note: Template: AdminCustomerUser
en: This field is required and needs to be a valid email address.
nl: Dit veld is verplicht en moet een geldig e-mailadres zijn.

note: Template: AdminCustomerUser
en: This email address is not allowed due to the system configuration.
nl: Dit e-mailadres is niet toegestaan.

note: Template: AdminCustomerUser
en: This email address failed MX check.
nl: Dit e-mailadres klopt niet.

note: Template: AdminCustomerUser
en: DNS problem, please check your configuration and the error log.
nl: DNS probleem geconstateerd. Kijk in de log voor meer details en pas uw configuratie aan.

note: Template: AdminCustomerUser
en: The syntax of this email address is incorrect.
nl: De syntax van dit e-mailadres klopt niet.

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Manage Customer-Group Relations
nl: Beheer Klant - Groep koppelingen

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Notice
nl: Notitie

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: This feature is disabled!
nl: Deze functie is niet geactiveerd.

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Just use this feature if you want to define group permissions for customers.
nl: Gebuik deze mogelijkheid alleen als u groep-permissies voor klanten wilt gebruiken.

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Enable it here!
nl: Inschakelen

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Edit Customer Default Groups
nl: Bewerk standaard groepen voor klanten

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: These groups are automatically assigned to all customers.
nl: Deze groepen worden toegewezen aan alle klanten.

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: You can manage these groups via the configuration setting "CustomerGroupAlwaysGroups".
nl: U kunt deze groepen beheren via de optie "CustomerGroupAlwaysGroups".

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Filter for Groups
nl: Filter op groepen

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Just start typing to filter...
nl: Start met typen om te filteren

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Select the customer:group permissions.
nl: Selecteer de permissies voor klant:groep.

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: If nothing is selected, then there are no permissions in this group (tickets will not be available for the customer).
nl: Als niets geselecteerd is, zijn er geen permissies in deze groep (de klant zal geen tickets kunnen zien).

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Search Results
nl: Zoekresultaat

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Customers
nl: Klanten

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: No matches found.
nl: Niets gevonden.

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Groups
nl: Groepen

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Change Group Relations for Customer
nl: Bewerk gekoppelde groepen voor klant

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Change Customer Relations for Group
nl: Bewerk gekoppelde klanten voor groep

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Toggle %s Permission for all
nl: %s permissies aan/uit

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Toggle %s permission for %s
nl: %s permissies aan/uit voor %s

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Customer Default Groups:
nl: Standaard groepen

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: No changes can be made to these groups.
nl: Deze kunnen niet verwijderd worden.

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: ro
nl: alleen lezen

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Read only access to the ticket in this group/queue.
nl: Leesrechten op de tickets in deze groep/wachtrij.

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: rw
nl: lezen + schrijven

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Full read and write access to the tickets in this group/queue.
nl: Volledige lees- en schrijfrechten op de tickets in deze groep/wachtrij.

note: Template: AdminCustomerUserService
en: Manage Customer-Services Relations
nl: Beheer Klant - Service koppelingen

note: Template: AdminCustomerUserService
en: Edit default services
nl: Beheer standaard services

note: Template: AdminCustomerUserService
en: Filter for Services
nl: Filter op services

note: Template: AdminCustomerUserService
en: Allocate Services to Customer
nl: Koppel services aan klant

note: Template: AdminCustomerUserService
en: Allocate Customers to Service
nl: Koppel klanten aan service

note: Template: AdminCustomerUserService
en: Toggle active state for all
nl: Alles actief aan/uit

note: Template: AdminCustomerUserService
en: Active
nl: Actief

note: Template: AdminCustomerUserService
en: Toggle active state for %s
nl: Actief aan/uit voor %s

note: Template: AdminDynamicField
en: Dynamic Fields Management
nl: Beheer van dynamische velden

note: Template: AdminDynamicField
en: Add new field for object
nl: Nieuw veld voor object

note: Template: AdminDynamicField
en: To add a new field, select the field type from one of the object's list, the object defines the boundary of the field and it can't be changed after the field creation.
nl: Om een nieuw veld toe te voegen selecteert u het veldtype uit de objectlijst, het object definieert de grens van het veld en deze kan na het aanmaken niet worden gewijzigd.

note: Template: AdminDynamicField
en: Dynamic Fields List
nl: Lijst met dynamische velden

note: Template: AdminDynamicField
en: Dynamic fields per page
nl: Dynamische velden per pagina

note: Template: AdminDynamicField
en: Order
nl: Volgorde

note: Template: AdminDynamicField
en: Delete this field
nl: Verwijder dit veld

note: Template: AdminDynamicField
en: Do you really want to delete this dynamic field? ALL associated data will be LOST!
nl: Wilt u dit veld definitief verwijderen? Alle data in dit veld wordt ook verwijderd!

note: Template: AdminDynamicField
en: Delete field
nl: Verwijder veld

note: Template: AdminDynamicField
en: Deleting the field and its data. This may take a while...
nl: Dit veld en al zijn data word verwijderd. Dit kan even duren....

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: Dynamic Fields
nl: Dynamische velden

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: Field
nl: Veld

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: Go back to overview
nl: Terug naar het overzicht

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: General
nl: Algemeen

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: This field is required, and the value should be alphabetic and numeric characters only.
nl: Dit veld is verplicht. Het kan aleen alfanumerieke tekens bevatten.

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: Must be unique and only accept alphabetic and numeric characters.
nl: Moet uniek zijn en kan alleen alfanumerieke tekens bevatten.

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: Changing this value will require manual changes in the system.
nl: Na aanpassen van deze waarde zijn handmatige aanpassingen in het systeem nodig.

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: This is the name to be shown on the screens where the field is active.
nl: Deze naam wordt getoond in de schermen waar dit veld actief is.

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: Field order
nl: Veldvolgorde

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: This field is required and must be numeric.
nl: Dit veld is verplicht en moet numeriek zijn.

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: This is the order in which this field will be shown on the screens where is active.
nl: Dit is de volgorde waarin de velden worden weergegeven op de schermen waar ze geactiveerd zijn.

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: Field type
nl: Veldtype

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: Object type
nl: Objecttype

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: Internal field
nl: Intern veld

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: This field is protected and can't be deleted.
nl: Dit veld is beschermd en kan niet worden verwijderd.

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: Field Settings
nl: Veld-instellingen

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: Default value
nl: Standaard waarde

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: This is the default value for this field.
nl: Dit is de standaard-waarde voor dit veld.

note: Template: AdminDynamicFieldDateTime
en: Default date difference
nl: Standaard verschil met huidige datum

note: Template: AdminDynamicFieldDateTime
en: This field must be numeric.
nl: Dit veld moet numeriek zijn.

note: Template: AdminDynamicFieldDateTime
en: The difference from NOW (in seconds) to calculate the field default value (e.g. 3600 or -60).
nl: Het verschil tot de huidige tijd (in seconden) ten behoeve van de standaard waarde van dit veld.

note: Template: AdminDynamicFieldDateTime
en: Define years period
nl: Geef mogelijke periode

note: Template: AdminDynamicFieldDateTime
en: Activate this feature to define a fixed range of years (in the future and in the past) to be displayed on the year part of the field.
nl: Activeer deze feature om een minimale en maximale waarde te kiezen in het jaar-veld van de datum.

note: Template: AdminDynamicFieldDateTime
en: Years in the past
nl: Jaren in het verleden

note: Template: AdminDynamicFieldDateTime
en: Years in the past to display (default: 5 years).
nl: (standaard: 5 jaar).

note: Template: AdminDynamicFieldDateTime
en: Years in the future
nl: Jaren in de toekomst

note: Template: AdminDynamicFieldDateTime
en: Years in the future to display (default: 5 years).
nl: (standaard: 5 jaar).

note: Template: AdminDynamicFieldDateTime
en: Show link
nl: Toon koppeling

note: Template: AdminDynamicFieldDateTime
en: Here you can specify an optional HTTP link for the field value in Overviews and Zoom screens.
nl: Hier kunt u een optionele hyperlink opgeven die getoond wordt in de overzichten en zoom-schermen.

note: Template: AdminDynamicFieldDateTime
en: Restrict entering of dates
nl: Beperk het invoeren van datumgegevens

note: Template: AdminDynamicFieldDateTime
en: Here you can restrict the entering of dates of tickets.
nl: Hier kunt u het invoeren van datumgegevens van tickets beperken.

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Possible values
nl: Mogelijke waarden

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Key
nl: Sleutel

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Value
nl: Waarde

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Remove value
nl: Waarde verwijderen

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Add value
nl: Waarde toevoegen

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Add Value
nl: Waarde toevoegen

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Add empty value
nl: Lege waarde toevoegen

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Activate this option to create an empty selectable value.
nl: Activeer deze optie om een lege selecteerbare waarde toe te voeten.

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Tree View
nl: Boomweergave

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Activate this option to display values as a tree.
nl: Activeer deze optie om waarden in een boomstructuur weer te geven.

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Translatable values
nl: Waarden zijn vertaalbaar

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: If you activate this option the values will be translated to the user defined language.
nl: Als u deze optie activeerd zullen de waarden vertaald worden in de taal van de eindgebruiker.

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Note
nl: Notitie

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: You need to add the translations manually into the language translation files.
nl: U moet de vertalingen zelf toevoegen aan de vertalingsbestanden.

note: Template: AdminDynamicFieldText
en: Number of rows
nl: Aantal regels

note: Template: AdminDynamicFieldText
en: Specify the height (in lines) for this field in the edit mode.
nl: Geef de hoogte van het invoervak voor dit veld (in regels)

note: Template: AdminDynamicFieldText
en: Number of cols
nl: Aantal kolommen

note: Template: AdminDynamicFieldText
en: Specify the width (in characters) for this field in the edit mode.
nl: Geef de breedte van het invoervak voor dit veld (in kolommen)

note: Template: AdminDynamicFieldText
en: Check RegEx
nl: Controleer RegEx

note: Template: AdminDynamicFieldText
en: Here you can specify a regular expression to check the value. The regex will be executed with the modifiers xms.
nl: Hier kunt u een reguliere expressie opgeven om de waarde te controleren. De regex zal met de xms modifier worden uitgevoerd.

note: Template: AdminDynamicFieldText
en: Invalid RegEx
nl: Ongeldig RegEx

note: Template: AdminDynamicFieldText
en: Error Message
nl: Foutmelding

note: Template: AdminDynamicFieldText
en: Add RegEx
nl: Regex toevoegen

note: Template: AdminEmail
en: Admin Notification
nl: Melding van de beheerder

note: Template: AdminEmail
en: With this module, administrators can send messages to agents, group or role members.
nl: Vanuit dit scherm kunt u een bericht sturen aan behandelaars of klanten.

note: Template: AdminEmail
en: Create Administrative Message
nl: Stuur een bericht

note: Template: AdminEmail
en: Your message was sent to
nl: Uw bericht is verstuurd aan

note: Template: AdminEmail
en: Send message to users
nl: Stuur bericht aan gebruikers

note: Template: AdminEmail
en: Send message to group members
nl: Stuur bericht aan accounts met groep

note: Template: AdminEmail
en: Group members need to have permission
nl: Leden van de groep moeten permissies hebben

note: Template: AdminEmail
en: Send message to role members
nl: Stuur bericht naar accounts met rol

note: Template: AdminEmail
en: Also send to customers in groups
nl: Stuur ook naar klanten in deze groepen

note: Template: AdminEmail
en: Body
nl: Bericht tekst

note: Template: AdminEmail
en: Send
nl: Verstuur

note: Template: AdminGenericAgent
en: Generic Agent
nl: Automatische Taken

note: Template: AdminGenericAgent
en: Add job
nl: Taak toevoegen

note: Template: AdminGenericAgent
en: Last run
nl: Laatst uitgevoerd

note: Template: AdminGenericAgent
en: Run Now!
nl: Nu uitvoeren

note: Template: AdminGenericAgent
en: Delete this task
nl: Verwijder deze taak

note: Template: AdminGenericAgent
en: Run this task
nl: Voer deze taak

note: Template: AdminGenericAgent
en: Job Settings
nl: Taak instellingen

note: Template: AdminGenericAgent
en: Job name
nl: Naam

note: Template: AdminGenericAgent
en: The name you entered already exists.
nl: De naam die u hebt opgegeven bestaat al.

note: Template: AdminGenericAgent
en: Toggle this widget
nl: Klap in/uit

note: Template: AdminGenericAgent
en: Automatic execution (multiple tickets)
nl: Automatisch uitvoeren (meerdere tickets)

note: Template: AdminGenericAgent
en: Execution Schedule
nl: Tijdschema

note: Template: AdminGenericAgent
en: Schedule minutes
nl: minuten

note: Template: AdminGenericAgent
en: Schedule hours
nl: uren

note: Template: AdminGenericAgent
en: Schedule days
nl: dagen

note: Template: AdminGenericAgent
en: Currently this generic agent job will not run automatically.
nl: Deze taak zal niet automatisch draaien.

note: Template: AdminGenericAgent
en: To enable automatic execution select at least one value from minutes, hours and days!
nl: Om automatisch uit te voeren selecteer ten minste één waarde bij minuten, uren en dagen.

note: Template: AdminGenericAgent
en: Event based execution (single ticket)
nl: Event-gebaseerd uitvoeren (één ticket)

note: Template: AdminGenericAgent
en: Event Triggers
nl: Event triggers

note: Template: AdminGenericAgent
en: List of all configured events
nl: Lijst van beschikbare events

note: Template: AdminGenericAgent
en: Delete this event
nl: Verwijder dit event

note: Template: AdminGenericAgent
en: Additionally or alternatively to a periodic execution, you can define ticket events that will trigger this job.
nl: Naast of in plaats van uitvoeren op een tijdschema kunt u ook ticket events selecteren die deze taak triggeren.

note: Template: AdminGenericAgent
en: If a ticket event is fired, the ticket filter will be applied to check if the ticket matches. Only then the job is run on that ticket.
nl: Als een ticket-event plaatsvindt zal dit filter worden toegepast om te toetsen of dit ticket voldoet. Alleen dan wordt deze taak uitgevoerd.

note: Template: AdminGenericAgent
en: Do you really want to delete this event trigger?
nl: Wilt u deze event trigger verwijderen?

note: Template: AdminGenericAgent
en: Add Event Trigger
nl: Nieuwe event trigger toevoegen

note: Template: AdminGenericAgent
en: Add Event
nl: Gebeurtenis toevoegen

note: Template: AdminGenericAgent
en: To add a new event select the event object and event name and click on the "+" button
nl: Om een nieuw event toe te voegen, selecteer het event object en de naam van het event en klik op de "+".

note: Template: AdminGenericAgent
en: Duplicate event.
nl: Dupliceer event.

note: Template: AdminGenericAgent
en: This event is already attached to the job, Please use a different one.
nl: Dit event is al gekoppeld aan deze taak. Kies een andere.

note: Template: AdminGenericAgent
en: Delete this Event Trigger
nl: Verwijder deze event trigger.

note: Template: AdminGenericAgent
en: Remove selection
nl: Selectie verwijderen

note: Template: AdminGenericAgent
en: Select Tickets
nl: Selecteer Tickets

note: Template: AdminGenericAgent
en: (e. g. 10*5155 or 105658*)
nl: (bijvoorbeeld 10*5155 or 105658*)

note: Template: AdminGenericAgent
en: (e. g. 234321)
nl: (bijvoorbeeld 234321)

note: Template: AdminGenericAgent
en: Customer user
nl: Klant

note: Template: AdminGenericAgent
en: (e. g. U5150)
nl: (bijvoorbeeld U5150)

note: Template: AdminGenericAgent
en: Fulltext-search in article (e. g. "Mar*in" or "Baue*").
nl: Zoek in tekst van een interactie. Gebruik wildcards (bijvoorbeeld "Mar*in" of "Jans*").

note: Template: AdminGenericAgent
en: Agent
nl: Behandelaar

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket lock
nl: Vergrendeling

note: Template: AdminGenericAgent
en: Create times
nl: Tijdstip van aanmaken

note: Template: AdminGenericAgent
en: No create time settings.
nl: Alle

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket created
nl: Ticket aangemaakt

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket created between
nl: Ticket aangemaakt tussen

note: Template: AdminGenericAgent
en: Last changed times
nl: Tijdstip van laatste wijziging

note: Template: AdminGenericAgent
en: No last changed time settings.
nl: Geen instellingen voor tijdstip laatste wijziging.

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket last changed
nl: Laatste wijziging ticket

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket last changed between
nl: Laatste wijziging ticket tussen

note: Template: AdminGenericAgent
en: Change times
nl: Tijdstip van wijzigen

note: Template: AdminGenericAgent
en: No change time settings.
nl: Alle

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket changed
nl: Ticket gewijzigd

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket changed between
nl: Ticket gewijzigd tussen

note: Template: AdminGenericAgent
en: Close times
nl: Tijdstip van sluiten

note: Template: AdminGenericAgent
en: No close time settings.
nl: Alle

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket closed
nl: Ticket gesloten

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket closed between
nl: Ticket gesloten tussen

note: Template: AdminGenericAgent
en: Pending times
nl: Tijdstip van wachten

note: Template: AdminGenericAgent
en: No pending time settings.
nl: Niet op zoeken

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket pending time reached
nl: Ticket wachtend tot tijd bereikt

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket pending time reached between
nl: Ticket wachtend tot tijd tussen

note: Template: AdminGenericAgent
en: Escalation times
nl: Tijdstip van escalatie

note: Template: AdminGenericAgent
en: No escalation time settings.
nl: Niet op zoeken

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket escalation time reached
nl: Escalatiemoment bereikt

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket escalation time reached between
nl: Escalatiemoment bereikt tussen

note: Template: AdminGenericAgent
en: Escalation - first response time
nl: Escalatie - eerste reactietijd

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket first response time reached
nl: Escalatiemoment eerste reactie bereikt

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket first response time reached between
nl: Escalatiemoment eerste reactie bereikt tussen

note: Template: AdminGenericAgent
en: Escalation - update time
nl: Escalatie - tijd van bijwerken

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket update time reached
nl: Escalatiemoment - tijd van bijwerken bereikt

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket update time reached between
nl: Escalatiemoment - tijd van bijwerken bereikt tussen

note: Template: AdminGenericAgent
en: Escalation - solution time
nl: Escalatie - tijd van oplossen

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket solution time reached
nl: Escalatiemoment - tijd van oplossen bereikt

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket solution time reached between
nl: Escalatiemoment - tijd van oplossen bereikt tussen

note: Template: AdminGenericAgent
en: Archive search option
nl: Zoek in archief

note: Template: AdminGenericAgent
en: Update/Add Ticket Attributes
nl: Update/toevoegen ticketattributen

note: Template: AdminGenericAgent
en: Set new service
nl: Nieuwe service

note: Template: AdminGenericAgent
en: Set new Service Level Agreement
nl: Nieuwe Service Level Agreement

note: Template: AdminGenericAgent
en: Set new priority
nl: Nieuwe prioriteit

note: Template: AdminGenericAgent
en: Set new queue
nl: Nieuwe wachtrij

note: Template: AdminGenericAgent
en: Set new state
nl: Nieuwe status

note: Template: AdminGenericAgent
en: Pending date
nl: In de wacht: datum

note: Template: AdminGenericAgent
en: Set new agent
nl: Nieuwe behandelaar

note: Template: AdminGenericAgent
en: new owner
nl: nieuwe eigenaar

note: Template: AdminGenericAgent
en: new responsible
nl: nieuwe verantwoordelijke

note: Template: AdminGenericAgent
en: Set new ticket lock
nl: Nieuwe vergrendeling

note: Template: AdminGenericAgent
en: New customer user
nl: Nieuwe klant gebruiker

note: Template: AdminGenericAgent
en: New customer ID
nl: Nieuwe klantcode

note: Template: AdminGenericAgent
en: New title
nl: Nieuwe titel

note: Template: AdminGenericAgent
en: New type
nl: Nieuw type

note: Template: AdminGenericAgent
en: New Dynamic Field Values
nl: Nieuwe dynamische velden

note: Template: AdminGenericAgent
en: Archive selected tickets
nl: Archiveer geselecteerde tickets

note: Template: AdminGenericAgent
en: Add Note
nl: Notitie toevoegen

note: Template: AdminGenericAgent
en: Time units
nl: Bestede tijd

note: Template: AdminGenericAgent
en: Execute Ticket Commands
nl: Ticketcommando's uitvoeren

note: Template: AdminGenericAgent
en: Send agent/customer notifications on changes
nl: Stuur behandelaars / klanten een melding bij wijzigingen

note: Template: AdminGenericAgent
en: CMD
nl: Commando

note: Template: AdminGenericAgent
en: This command will be executed. ARG[0] will be the ticket number. ARG[1] the ticket id.
nl: Dit commando zal worden uitgevoerd. ARG[0] is het nieuwe ticketnummer. ARG[1] is het nieuwe ticketid.

note: Template: AdminGenericAgent
en: Delete tickets
nl: Verwijder tickets.

note: Template: AdminGenericAgent
en: Warning: All affected tickets will be removed from the database and cannot be restored!
nl: Waarschuwing: alle geselecteerde tickets worden verwijderd uit de database en kunnen niet terug worden geplaatst.

note: Template: AdminGenericAgent
en: Execute Custom Module
nl: Start externe module

note: Template: AdminGenericAgent
en: Param %s key
nl: Parameter %s sleutel

note: Template: AdminGenericAgent
en: Param %s value
nl: Parameter %s waarde

note: Template: AdminGenericAgent
en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

note: Template: AdminGenericAgent
en: Tag Reference
nl: Tag verwijzing

note: Template: AdminGenericAgent
en: Attributes of the current customer user data
nl: Attributen van de huidige klantengegevens

note: Template: AdminGenericAgent
en: Attributes of the ticket data
nl: Eigenschappen van de ticket gegevens

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket dynamic fields internal key values
nl: Ticket dynamisch veld voor interne sleutelwaarden

note: Template: AdminGenericAgent
en: Results
nl: Resultaten

note: Template: AdminGenericAgent
en: %s Tickets affected! What do you want to do?
nl: %s tickets gevonden! Wat wilt u doen?

note: Template: AdminGenericAgent
en: Warning: You used the DELETE option. All deleted tickets will be lost!
nl: Waarschuwing: u hebt voor VERWIJDEREN gekozen!

note: Template: AdminGenericAgent
en: Warning: There are %s tickets affected but only %s may be modified during one job execution!
nl: Waarschuwing: Er worden %s tickets geraakt, maar slechts %s tickets kunnen worden aangepast gedurende één taak executie.

note: Template: AdminGenericAgent
en: Edit job
nl: Bewerk taak

note: Template: AdminGenericAgent
en: Run job
nl: Voer taak uit

note: Template: AdminGenericAgent
en: Affected Tickets
nl: Gevonden tickets

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: GenericInterface Debugger for Web Service %s
nl: GenericInterface Debugger voor webservice %s

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: You are here
nl: Hier bent u

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Web Services
nl: Webservices

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Go back to web service
nl: Ga terug naar webservice

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Clear
nl: Leegmaken

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Do you really want to clear the debug log of this web service?
nl: Wilt u de debug-log van deze webservice leegmaken?

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Request List
nl: Lijst van verzoeken

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Time
nl: Tijd

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Remote IP
nl: IP-adres afzender

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Loading
nl: Laden

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Select a single request to see its details.
nl: Kies een verzoek om de details te zien.

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Filter by type
nl: Filter op type

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Filter from
nl: Filter op afzender

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Filter to
nl: Filter op bestemming

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Filter by remote IP
nl: Filter op IP-adres

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Limit
nl: Beperk tot

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Refresh
nl: Vernieuwen

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Request Details
nl: Details verzoek

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: An error occurred during communication.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens de communicatie.

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Show or hide the content.
nl: Toon of verberg de inhoud.

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Clear debug log
nl: Leeg debug-log.

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: Add new Invoker to Web Service %s
nl: Nieuwe Invoker toevoegen aan webservice %s

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: Change Invoker %s of Web Service %s
nl: Wijzig Invoker %s voor webservice %s

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: Add new invoker
nl: Nieuwe invoker toevoegen

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: Change invoker %s
nl: Wijzig invoker %s

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: Do you really want to delete this invoker?
nl: Wilt u deze invoker echt verwijderen?

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: All configuration data will be lost.
nl: Alle configuratiedata gaat verloren.

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: Invoker Details
nl: Invoker details

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: The name is typically used to call up an operation of a remote web service.
nl: De naam wordt gebruikt om een operatie van een webservice aan te roepen.

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: Please provide a unique name for this web service invoker.
nl: Geef een unieke naam voor deze web service invoker.

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: This OTRS invoker backend module will be called to prepare the data to be sent to the remote system, and to process its response data.
nl: Deze OTRS invoker module zal worden aangeroepen om de data te formatteren voordat deze naar het andere systeem verstuurd wordt.

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: Mapping for outgoing request data
nl: Mapping voor uitgaande data.

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: Configure
nl: Configureer

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: The data from the invoker of OTRS will be processed by this mapping, to transform it to the kind of data the remote system expects.
nl: De data van de invoker van OTRS wordt verwerkt door deze mapping om het om te zetten in het formaat wat het communicerende systeem verwacht.

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: Mapping for incoming response data
nl: Koppeling voor inkomende response-data

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: The response data will be processed by this mapping, to transform it to the kind of data the invoker of OTRS expects.
nl: De data van het antwoord wordt verwerkt door deze koppeling om dit om te zetten in het formaat wat de OTRS invoker verwacht.

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: Asynchronous
nl: Asynchroon

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: This invoker will be triggered by the configured events.
nl: De invoker wordt aangeroepen door de geconfigureerde events.

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: Asynchronous event triggers are handled by the OTRS Scheduler Daemon in background (recommended).
nl: Asynchrone event-triggers worden in de achtergrond afgehandeld door de OTRS Scheduler Daemon (aangeraden).

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: Synchronous event triggers would be processed directly during the web request.
nl: Synchrone event triggers worden afgehandeld direct tijdens het event (blocking).

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: Save and continue
nl: Opslaan en doorgaan

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: Delete this Invoker
nl: Verwijder deze invoker

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: GenericInterface Mapping Simple for Web Service %s
nl: GenericInterface Eenvoudige Koppeling voor Web Service %s

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: Go back to
nl: Ga terug naar

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: Mapping Simple
nl: Eenvoudige koppeling

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: Default rule for unmapped keys
nl: Standaardregel voor nietgekoppelde sleutels

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: This rule will apply for all keys with no mapping rule.
nl: Deze regel geldt voor alle sleutelwaarden zonder koppeling.

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: Default rule for unmapped values
nl: Standaardregel voor nietgekoppelde waarden

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: This rule will apply for all values with no mapping rule.
nl: Deze regel geldt voor alle waarden zonder koppeling.

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: New key map
nl: Nieuwe sleutelkoppeling

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: Add key mapping
nl: Voeg sleutelkoppeling toe

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: Mapping for Key
nl: Koppeling voor sleutel

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: Remove key mapping
nl: Verwijder sleutelkoppeling

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: Key mapping
nl: Sleutelkoppeling

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: Map key
nl: Koppel sleutel

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: matching the
nl: die overeenkomen met

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: to new key
nl: aan nieuwe sleutel

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: Value mapping
nl: Waardekoppeling

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: Map value
nl: Koppel waarde

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: to new value
nl: aan nieuwe waarde

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: Remove value mapping
nl: Verwijder waardekoppeling

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: New value map
nl: Nieuwe waardekoppeling

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: Add value mapping
nl: Voeg waardekoppeling toe

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: Do you really want to delete this key mapping?
nl: Deze sleutelkoppeling verwijderen?

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: Delete this Key Mapping
nl: Verwijder sleutelkoppeling

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingXSLT
en: GenericInterface Mapping XSLT for Web Service %s
nl: GenericInterface Mapping XSLT voor Web Service %s

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingXSLT
en: Template
nl: Sjabloon

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingXSLT
en: The entered data is not a valid XSLT stylesheet.
nl: De ingevoerde data is geen geldig XSLT stylesheet.

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingXSLT
en: Insert XSLT stylesheet.
nl: XLST stylesheet toevoegen.

note: Template: AdminGenericInterfaceOperationDefault
en: Add new Operation to Web Service %s
nl: Voeg nieuwe operatie toe voor Web Service %s

note: Template: AdminGenericInterfaceOperationDefault
en: Change Operation %s of Web Service %s
nl: Wijzig operatie %s voor Web Service %s

note: Template: AdminGenericInterfaceOperationDefault
en: Add new operation
nl: Nieuwe operatie toevoegen

note: Template: AdminGenericInterfaceOperationDefault
en: Change operation %s
nl: Verander operatie %s

note: Template: AdminGenericInterfaceOperationDefault
en: Do you really want to delete this operation?
nl: Wilt u deze operatie echt verwijderen?

note: Template: AdminGenericInterfaceOperationDefault
en: Operation Details
nl: Operatie-details

note: Template: AdminGenericInterfaceOperationDefault
en: The name is typically used to call up this web service operation from a remote system.
nl: De naam wordt normaal gesproken gebruikt om deze Web Service aan te roepen vanaf een ander systeem.

note: Template: AdminGenericInterfaceOperationDefault
en: Please provide a unique name for this web service.
nl: Geef een unieke naam op voor deze Web Service.

note: Template: AdminGenericInterfaceOperationDefault
en: Mapping for incoming request data
nl: Koppeling voor inkomende data

note: Template: AdminGenericInterfaceOperationDefault
en: The request data will be processed by this mapping, to transform it to the kind of data OTRS expects.
nl: De inkomende data wordt verwerkt door deze koppeling, om het om te zetten naar de data die OTRS verwacht.

note: Template: AdminGenericInterfaceOperationDefault
en: Operation backend
nl: Operatie-backend

note: Template: AdminGenericInterfaceOperationDefault
en: This OTRS operation backend module will be called internally to process the request, generating data for the response.
nl: Deze OTRS operatie-module zal intern worden gebruikt om de data voor de respons te genereren.

note: Template: AdminGenericInterfaceOperationDefault
en: Mapping for outgoing response data
nl: Koppeling voor respons-data

note: Template: AdminGenericInterfaceOperationDefault
en: The response data will be processed by this mapping, to transform it to the kind of data the remote system expects.
nl: De respons-data wordt verwerkt door deze koppeling, om het om te zetten naar de data die het andere systeem verwacht.

note: Template: AdminGenericInterfaceOperationDefault
en: Delete this Operation
nl: Verwijder deze operatie

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: GenericInterface Transport HTTP::REST for Web Service %s
nl: Generieke Interface Transport HTTP::REST voor Web Service %s

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: Network transport
nl: Netwerk-transport

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: Properties
nl: Eigenschappen

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: Route mapping for Operation
nl: Route maken voor actie

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: Define the route that should get mapped to this operation. Variables marked by a ':' will get mapped to the entered name and passed along with the others to the mapping. (e.g. /Ticket/:TicketID).
nl: Bepaal de route die gemapt moet worden op deze operatie. Variabelen gemarkeerd met een ':' woden gemapt op de ingevoerde naam en doorgegeven met de maping (bijvoorbeeld /Ticket/:TicketID).

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: Valid request methods for Operation
nl: Geldige verzoek methoden voor Operatie

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: Limit this Operation to specific request methods. If no method is selected all requests will be accepted.
nl: Beperk deze operatie tot verschillende verzoek methoden. Als er geen methode is geselecteerd wordt alles geaccepteerd.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: Maximum message length
nl: Maximale bericht-lengte

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: This field should be an integer number.
nl: Dit veld moet een getal bevatten.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: Here you can specify the maximum size (in bytes) of REST messages that OTRS will process.
nl: Hier kun je het maximum aantal bytes bepalen van REST berichten die OTRS verwerkt.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: Send Keep-Alive
nl: Verstuur Keep-Alive

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: This configuration defines if incoming connections should get closed or kept alive.
nl: Deze configuratie bepaalt of binnenkomende verbindingen worden afgesloten of in leven worden gehouden.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: Host
nl: Server

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: Remote host URL for the REST requests.
nl: Remote host URL voor de REST verzoeken

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: e.g https://www.otrs.com:10745/api/v1.0 (without trailing backslash)
nl: e.g https://www.otrs.com:10745/api/v1.0 (zonder trailing backslash)

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: Controller mapping for Invoker
nl: Controller mapping voor Invoker

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: The controller that the invoker should send requests to. Variables marked by a ':' will get replaced by the data value and passed along with the request. (e.g. /Ticket/:TicketID?UserLogin=:UserLogin&Password=:Password).
nl: De controller waar de invoker zijn verzoeken naar moet versturen. Variabelen die beginnen met een ':' worden vervangen door de data waarde en doorgegeven met het verzoek. (bijvoorbeeld Ticket/:TicketID?UserLogin=:UserLogin&Password=:Password).

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: Valid request command for Invoker
nl: Geldig verzoek commando voor Invoker

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: A specific HTTP command to use for the requests with this Invoker (optional).
nl: Een specifiek HTTP commando om te gebruiken voor de verzoeken met deze Invoker (optioneel).

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: Default command
nl: Standaard opdracht

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: The default HTTP command to use for the requests.
nl: De standaard HTTP opdracht die gebruikt wordt bij verzoeken.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: Authentication
nl: Authenticatie

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: The authentication mechanism to access the remote system.
nl: Het authenticatie-mechanisme voor het andere systeem.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: A "-" value means no authentication.
nl: De waarde "-" betekent geen authenticatie.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: The user name to be used to access the remote system.
nl: De gebruikersnaam om toegang te krijgen tot het andere systeem.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: The password for the privileged user.
nl: Wachtwoord

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: Use SSL Options
nl: Configureer SSL opties

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: Show or hide SSL options to connect to the remote system.
nl: Toon of verberg SSL opties om te verbinden naar het andere systeem

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: Certificate File
nl: Certificaat-bestand

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: The full path and name of the SSL certificate file.
nl: Het volledige pad en naam van het SSL certificaat bestand.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: Certificate Password File
nl: Bestand dat wachtwoord van het certificaaat bevat

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: The full path and name of the SSL key file.
nl: Het volledige pad en naam van het SSL sleutel bestand.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: Certification Authority (CA) File
nl: Certification Authority (CA) bestand

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: The full path and name of the certification authority certificate file that validates the SSL certificate.
nl: Het volledige pad en naam van de certificatie instantie die het SSL certificaat valideert.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: GenericInterface Transport HTTP::SOAP for Web Service %s
nl: GenericInterface Transport HTTP::SOAP voor web service %s

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: Endpoint
nl: Eindpunt

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: URI to indicate a specific location for accessing a service.
nl: URI om de specifieke lokatie van een service te definieren.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: URI to give SOAP methods a context, reducing ambiguities.
nl: URI om SOAP methods een context te geven.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: e.g urn:otrs-com:soap:functions or http://www.otrs.com/GenericInterface/actions
nl: bijv. urn:otrs-com:soap:functions of http://www.otrs.com/GenericInterface/actions

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: Request name scheme
nl: Verzoek naamschema

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: Select how SOAP request function wrapper should be constructed.
nl: Selecteer hoe de SOAP verzoeken wrapper gemaakt zou moeten worden.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: 'FunctionName' is used as example for actual invoker/operation name.
nl: 'FunctionName' is gebruikt als voorbeeld voor invoker/operation name.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: 'FreeText' is used as example for actual configured value.
nl: 'FreeText' wordt gebruikt als voorbeeld voor eigenlijk geconfigureerde waarde.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: Response name free text
nl: Antword naam vrije tekst

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: Text to be used to as function wrapper name suffix or replacement.
nl: Tekst die gebruikt moet worden als wrapper naam achtervoegsel of vervanging.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: Please consider XML element naming restrictions (e.g. don't use '<' and '&').
nl: Gebruik geen XML element namen (gebruik geen '<' en geen '&').

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: Response name scheme
nl: Antwoord naamschema

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: Select how SOAP response function wrapper should be constructed.
nl: Selecteer hoe SOAP antwoorden functie gemaakt zou moeten worden.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: Here you can specify the maximum size (in bytes) of SOAP messages that OTRS will process.
nl: Hier kunt u de maximale berichtgrootte (in bytes) opgeven van de berichten die OTRS zal verwerken.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: Encoding
nl: Karakterset

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: The character encoding for the SOAP message contents.
nl: De karakterset voor de inhoud van het SOAP-bericht.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: e.g utf-8, latin1, iso-8859-1, cp1250, Etc.
nl: bijv. utf-8, latin1, iso-8859-1, cp1250, etc.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: SOAPAction
nl: SOAP-Action

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: Set to "Yes" to send a filled SOAPAction header.
nl: Kies "Ja" om een gevulde SOAPAction header te versturen.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: Set to "No" to send an empty SOAPAction header.
nl: Kies "Nee" om een lege SOAPAction header te versturen.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: SOAPAction separator
nl: SOAP-action separator

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: Character to use as separator between name space and SOAP method.
nl: Karakter om te gebruiken als separator tussen de name-space en SOAP method.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: Usually .Net web services uses a "/" as separator.
nl: Normaal gesproken gebruiken .Net web services de "/" als een separator.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: Proxy Server
nl: Proxy-server

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: URI of a proxy server to be used (if needed).
nl: URI van de proxy-server (indien nodig).

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: Proxy User
nl: Proxy-gebruikersnaam

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: The user name to be used to access the proxy server.
nl: De gebruikersnaam voor toegang tot de proxy-server.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: Proxy Password
nl: Proxy-wachtwoord

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: The password for the proxy user.
nl: Het wachtwoord voor de proxy-gebruiker.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: The full path and name of the SSL certificate file (must be in .p12 format).
nl: Het volledige pad en de naam van het SSL-certificaat (in .p12 formaat).

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: e.g. /opt/otrs/var/certificates/SOAP/certificate.p12
nl: bijv. /opt/otrs/var/certificates/SOAP/certificate.p12

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: The password to open the SSL certificate.
nl: Het wachtwoord voor het SSL-certificaat

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: The full path and name of the certification authority certificate file that validates SSL certificate.
nl: Het volledige pad en de naam van het CA certificaat dat het SSL certificaat valideert.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: e.g. /opt/otrs/var/certificates/SOAP/CA/ca.pem
nl: Bijvoorbeeld /opt/otrs/var/certificates/SOAP/CA/ca.pem

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: Certification Authority (CA) Directory
nl: Certification Authority (CA) directory

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: The full path of the certification authority directory where the CA certificates are stored in the file system.
nl: Het volledige pad van de directory waar de CA-certificaten worden opgeslagen.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: e.g. /opt/otrs/var/certificates/SOAP/CA
nl: bijvoorbeeld /opt/otrs/var/certificates/SOAP/CA

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: Sort options
nl: Sorteer voorkeuren

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: Add new first level element
nl: Voeg nieuw eerste level element toe

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: Outbound sort order for xml fields (structure starting below function name wrapper) - see documentation for SOAP transport.
nl: Uitgaande sorteer volgorde voor xml velden (structuur begint onder functie naam warpper) - zie SOAP transport documentatie.

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: GenericInterface Web Service Management
nl: GenericInterface Web Service Beheer

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Add web service
nl: Webservice toevoegen

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Clone web service
nl: Kloon webservice

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: The name must be unique.
nl: De naam moet uniek zijn

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Clone
nl: Kloon

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Export web service
nl: Exporteer webservice

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Import web service
nl: Importeer webservice

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Configuration File
nl: Configuratiebestand

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: The file must be a valid web service configuration YAML file.
nl: Het bestand moet een geldig web service YAML bestand zijn.

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Import
nl: Importeer

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Configuration history
nl: Configuratiegeschiedenis

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Delete web service
nl: Verwijder webservice

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Do you really want to delete this web service?
nl: Wilt u deze webservice verwijderen?

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: After you save the configuration you will be redirected again to the edit screen.
nl: Na opslaan blijft u in dit scherm.

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: If you want to return to overview please click the "Go to overview" button.
nl: Als u terug wilt na het overzicht klik dan op de "Naar het overzicht" knop.

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Web Service List
nl: Webservice-overzicht

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Remote system
nl: Ander systeem

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Provider transport
nl: Provider-transport

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Requester transport
nl: Requester-transport

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Debug threshold
nl: Debug-niveau

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: In provider mode, OTRS offers web services which are used by remote systems.
nl: In Provider-modus levert OTRS web services die aangeroepen worden door andere systemen.

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: In requester mode, OTRS uses web services of remote systems.
nl: In Requester-modus gebruikt OTRS web services van andere systemen.

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Operations are individual system functions which remote systems can request.
nl: Operaties zijn individuele systeemfuncties die aangeroepen kunnen worden door andere systemen.

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Invokers prepare data for a request to a remote web service, and process its response data.
nl: Invokers verzamelen data voor een aanroep naar een ander systeem, en om de responsdata van het andere systeem te verwerken.

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Inbound mapping
nl: Inkomende koppeling

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Outbound mapping
nl: Uitgaande koppeling

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Delete this action
nl: Verwijder deze actie

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: At least one %s has a controller that is either not active or not present, please check the controller registration or delete the %s
nl: Minimaal één %s heeft een controller die niet aanwezig is of actief is, controleer de controller registratie of verwijder %s

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Delete webservice
nl: Verwijder webservice

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Delete operation
nl: Verwijder operatie

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Delete invoker
nl: Verwijder invoker

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Clone webservice
nl: Kloon webservice

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Import webservice
nl: Importeer webservice

note: Template: AdminGenericInterfaceWebserviceHistory
en: GenericInterface Configuration History for Web Service %s
nl: GenericInterface Configuratie-geschiedenis voor webservice %s

note: Template: AdminGenericInterfaceWebserviceHistory
en: Go back to Web Service
nl: Ga terug naar webservice

note: Template: AdminGenericInterfaceWebserviceHistory
en: Here you can view older versions of the current web service's configuration, export or even restore them.
nl: Hier kunt u oudere versies van de huidige web service-configuratie bekijken, exporteren of terugzetten.

note: Template: AdminGenericInterfaceWebserviceHistory
en: Configuration History List
nl: Configuratie-geschiedenis

note: Template: AdminGenericInterfaceWebserviceHistory
en: Version
nl: Versie

note: Template: AdminGenericInterfaceWebserviceHistory
en: Create time
nl: Aanmaaktijd

note: Template: AdminGenericInterfaceWebserviceHistory
en: Select a single configuration version to see its details.
nl: Selecteer een configuratie-versie om de details te bekijken.

note: Template: AdminGenericInterfaceWebserviceHistory
en: Export web service configuration
nl: Exporteer webserviceconfiguratie

note: Template: AdminGenericInterfaceWebserviceHistory
en: Restore web service configuration
nl: Herstel webserviceconfiguratie

note: Template: AdminGenericInterfaceWebserviceHistory
en: Do you really want to restore this version of the web service configuration?
nl: Wilt u echt deze versie van de webservice-configuratie herstellen?

note: Template: AdminGenericInterfaceWebserviceHistory
en: Your current web service configuration will be overwritten.
nl: De huidige webservice-configuratie zal worden overschreven.

note: Template: AdminGenericInterfaceWebserviceHistory
en: Restore
nl: Herstellen

note: Template: AdminGroup
en: WARNING: When you change the name of the group 'admin', before making the appropriate changes in the SysConfig, you will be locked out of the administrations panel! If this happens, please rename the group back to admin per SQL statement.
nl: WAARSCHUWING: Als u de naam van de groep 'admin'aanpast voordat u de bijbehorende wijzigingen in de Systeemconfiguratie heeft aangebracht, zult u geen beheer-permissies meer hebben in OTRS. Als dit gebeurt, moet u de naam van de groep aanpassen met een SQL statement.

note: Template: AdminGroup
en: Group Management
nl: Groepenbeheer

note: Template: AdminGroup
en: Add group
nl: Groep toevoegen

note: Template: AdminGroup
en: The admin group is to get in the admin area and the stats group to get stats area.
nl: Leden van de groep Admin mogen in het administratie gedeelte, leden van de groep Stats hebben toegang tot het statistieken gedeelte.

note: Template: AdminGroup
en: Create new groups to handle access permissions for different groups of agent (e. g. purchasing department, support department, sales department, ...).
nl: Maak nieuwe groepen aan om tickets te kunnen scheiden en de juiste wachtrijen aan behandelaars te tonen (bijv. support, sales, management).

note: Template: AdminGroup
en: It's useful for ASP solutions.
nl: Bruikbaar voor ASP situaties.

note: Template: AdminGroup
en: total
nl: totaal

note: Template: AdminGroup
en: Add Group
nl: Groep toevoegen

note: Template: AdminGroup
en: Edit Group
nl: Bewerk groep

note: Template: AdminLog
en: System Log
nl: Logboek

note: Template: AdminLog
en: Here you will find log information about your system.
nl: Hier is de OTRS log te raadplegen.

note: Template: AdminLog
en: Hide this message
nl: Verberg dit paneel

note: Template: AdminLog
en: Recent Log Entries
nl: Recente Logboekregels

note: Template: AdminMailAccount
en: Mail Account Management
nl: Beheer e-mail accounts

note: Template: AdminMailAccount
en: Add mail account
nl: E-mail account toevoegen

note: Template: AdminMailAccount
en: All incoming emails with one account will be dispatched in the selected queue!
nl: Alle binnenkomende e-mails van een account zullen standaard geplaatst worden in de opgegeven wachtrij.

note: Template: AdminMailAccount
en: If your account is trusted, the already existing X-OTRS header at arrival time (for priority, ...) will be used! PostMaster filter will be used anyway.
nl: Als het account gemarkeerd is als 'vertrouwd' worden al bestaande X-OTRS headers bij aankomst gebruikt. Hierna worden de e-mail filters doorlopen.

note: Template: AdminMailAccount
en: Delete account
nl: Verwijder account

note: Template: AdminMailAccount
en: Fetch mail
nl: Mail ophalen

note: Template: AdminMailAccount
en: Add Mail Account
nl: Mail account toevoegen

note: Template: AdminMailAccount
en: Example: mail.example.com
nl: Bijvoorbeeld: mail.example.com

note: Template: AdminMailAccount
en: IMAP Folder
nl: IMAP folder

note: Template: AdminMailAccount
en: Only modify this if you need to fetch mail from a different folder than INBOX.
nl: Alleen aanpassen als u uit een andere folder dan INBOX mails wilt ophalen.

note: Template: AdminMailAccount
en: Trusted
nl: Vertrouwd

note: Template: AdminMailAccount
en: Dispatching
nl: Sortering

note: Template: AdminMailAccount
en: Edit Mail Account
nl: Bewerk mail account

note: Template: AdminNavigationBar
en: Admin
nl: Beheer

note: Template: AdminNavigationBar
en: Agent Management
nl: Beheer behandelaars

note: Template: AdminNavigationBar
en: Queue Settings
nl: Wachtrij instellingen

note: Template: AdminNavigationBar
en: Ticket Settings
nl: Ticket instellingen

note: Template: AdminNavigationBar
en: System Administration
nl: Beheer systeem

note: Template: AdminNavigationBar
en: Online Admin Manual
nl: Online Admin Handleiding

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Ticket Notification Management
nl: Ticket Melding Management

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Add notification
nl: Melding toevoegen

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Export Notifications
nl: Meldingen exporteren

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Configuration Import
nl: Configuratie importeren

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Here you can upload a configuration file to import Ticket Notifications to your system. The file needs to be in .yml format as exported by the Ticket Notification module.
nl: Hier kun je configuratie bestanden uploaden om Ticket Notifications te importeren. Het bestand moet in .yml format zijn zoals geëxporteerd door de Ticket Notificatie module.

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Overwrite existing notifications?
nl: Bestaande meldingen overschrijven?

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Upload Notification configuration
nl: Upload meldingconfiguratie

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Import Notification configuration
nl: Melding configuratie importeren

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Delete this notification
nl: Melding verwijderen

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Do you really want to delete this notification?
nl: Wenst u deze melding te verwijderen?

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Add Notification
nl: Melding toevoegen

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Edit Notification
nl: Bewerk melding

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Show in agent preferences
nl: Tonen bij voorkeuren Agent

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Agent preferences tooltip
nl: Agent voorkeuren tooltip

note: Template: AdminNotificationEvent
en: This message will be shown on the agent preferences screen as a tooltip for this notification.
nl: Dit bericht wordt getoond op de agent voorkeuren pagina als een tooltip voor deze notificatie.

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Here you can choose which events will trigger this notification. An additional ticket filter can be applied below to only send for ticket with certain criteria.
nl: Hier kun je kiezen welke events deze notificatie inschakelen. Een extra ticket filter kan worden toegepast om de notificatie alleen te versturen als het ticket voldoet aan bepaalde criteria.

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Ticket Filter
nl: Ticket filter

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Article Filter
nl: Filter interacties

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Only for ArticleCreate and ArticleSend event
nl: Alleen voor ArticleCreate en ArticleSend event

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Article type
nl: Soort interactie

note: Template: AdminNotificationEvent
en: If ArticleCreate or ArticleSend is used as a trigger event, you need to specify an article filter as well. Please select at least one of the article filter fields.
nl: Als ArticleCreate of ArticleSend wordt gebruikt als trigger event, moet je een article filter spcificeren. Selecteer minimaal één van de artikel filter velden.

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Article sender type
nl: Soort verzender

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Subject match
nl: Onderwerp

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Body match
nl: Bericht tekst

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Include attachments to notification
nl: Voeg bijlagen toe aan melding

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Recipients
nl: Ontvangers

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Send to
nl: Versturen naar

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Send to these agents
nl: Verstuur naar deze gebruikers

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Send to all group members
nl: Verstuur naar alle leden van een groep

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Send to all role members
nl: Verstuur naar alle leden van een rol

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Send on out of office
nl: Verstuur ook wanneer afwezigheidsassistent aan staat

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Also send if the user is currently out of office.
nl: Verstuur ook wanneer afwezigheidsassistent aan staat

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Once per day
nl: Eén keer per dag

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Notify user just once per day about a single ticket using a selected transport.
nl: Verstuur slechts éénmaal per dag over één ticket via de geselecteerde methode

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Notification Methods
nl: Notificatie methoden

note: Template: AdminNotificationEvent
en: These are the possible methods that can be used to send this notification to each of the recipients. Please select at least one method below.
nl: Dit zijn de mogelijke manieren die kunnen worden gebruikt om notificaties te versturen naar elke ontvanger. Selecteer minimaal één methode.

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Enable this notification method
nl: Zet deze notificatie methode aan

note: Template: AdminNotificationEvent
en: At least one method is needed per notification.
nl: Op zijn minst één methode is vereist per notificatie

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Active by default in agent preferences
nl: Standaard actief in agent voorkeuren

note: Template: AdminNotificationEvent
en: This is the default value for assigned recipient agents who didn't make a choice for this notification in their preferences yet. If the box is enabled, the notification will be sent to such agents.
nl: Dit is de standaard waarde voor toegewezen ontvangers die geen keuze hebben gemaakt voor deze notificatie in hun voorkeuren. Als deze waarde is aangevinkt, wordt het bericht naar deze agents gestuurd.

note: Template: AdminNotificationEvent
en: This feature is currently not available.
nl: Deze feature is niet beschikbaar op het moment.

note: Template: AdminNotificationEvent
en: No data found
nl: Geen data gevonden

note: Template: AdminNotificationEvent
en: No notification method found.
nl: Geen notificatie methoden gevonden

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Notification Text
nl: Notificatie Tekst

note: Template: AdminNotificationEvent
en: This language is not present or enabled on the system. This notification text could be deleted if it is not needed anymore.
nl: Deze taal is niet aanwezig of ingeschakeld in het systeem. Deze notificatie tekst kan verwijderd worden wanneer deze niet meer nodig is.

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Remove Notification Language
nl: Verwijder Notificatie Taal

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Message body
nl: Berichttekst

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Add new notification language
nl: Voeg nieuwe notificatie taal toe

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Do you really want to delete this notification language?
nl: Weet je zeker dat je deze notificatie taal wil verwijderen?

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Notifications are sent to an agent or a customer.
nl: Meldingen worden verstuurd naar een behandelaar.

note: Template: AdminNotificationEvent
en: To get the first 20 character of the subject (of the latest agent article).
nl: Om de eerste 20 karakters van het onderwerp van de nieuwste behandelaars-interactie te tonen.

note: Template: AdminNotificationEvent
en: To get the first 5 lines of the body (of the latest agent article).
nl: Om de eerste vijf regels van de tekst van de nieuwste behandelaars-interactie te tonen.

note: Template: AdminNotificationEvent
en: To get the first 20 character of the subject (of the latest customer article).
nl: Om de eerste 20 karakters van het onderwerp van de nieuwste klant-interactie te tonen.

note: Template: AdminNotificationEvent
en: To get the first 5 lines of the body (of the latest customer article).
nl: Om de eerste vijf regels van de tekst van de nieuwste klant-interactie te tonen.

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Attributes of the current ticket owner user data
nl: Eigenschappen van de huidige ticket eigenaar

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Attributes of the current ticket responsible user data
nl: Eigenschappen van de huidige ticket responsible

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Attributes of the current agent user who requested this action
nl: Eigenschappen van de agent die deze actie uitvoert

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Attributes of the recipient user for the notification
nl: Eigenschappen van de ontvanger van de notificatie

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Ticket dynamic fields display values, useful for Dropdown and Multiselect fields
nl: Ticket dynamisch veld weergave waarden, handig voor dropdown en multiselect velden

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Example notification
nl: Voorbeeld notificatie

note: Template: AdminNotificationEventTransportEmailSettings
en: Additional recipient email addresses
nl: Aanvullende ontvanger e-mailadres

note: Template: AdminNotificationEventTransportEmailSettings
en: Notification article type
nl: Interactiesoort voor melding

note: Template: AdminNotificationEventTransportEmailSettings
en: An article will be created if the notification is sent to the customer or an additional email address.
nl: Wanneer de notificatie wordt verstuurd naar de klant of een extra email adres, wordt een artikel aangemaakt.

note: Template: AdminNotificationEventTransportEmailSettings
en: Email template
nl: Email sjabloon

note: Template: AdminNotificationEventTransportEmailSettings
en: Use this template to generate the complete email (only for HTML emails).
nl: Gebruik deze template om de complete mail te genereren (alleen voor HTML email).

note: Template: AdminOTRSBusinessInstalled
en: Manage %s
nl: Beheer %s

note: Template: AdminOTRSBusinessInstalled
en: Downgrade to OTRS Free
nl: Downgrade naar OTRS Free

note: Template: AdminOTRSBusinessInstalled
en: Read documentation
nl: Lees documentatie

note: Template: AdminOTRSBusinessInstalled
en: %s makes contact regularly with cloud.otrs.com to check on available updates and the validity of the underlying contract.
nl: %s maakt regelmatig contact met cloud.otrs.com om te controleren of er updates beschikbaar zijn en of het contract nog geldig is.

note: Template: AdminOTRSBusinessInstalled
en: Unauthorized Usage Detected
nl: Ongeauthoriseerd gebruik ontdekt

note: Template: AdminOTRSBusinessInstalled
en: This system uses the %s without a proper license! Please make contact with %s to renew or activate your contract!
nl: Dit systeem gebruikt %s zonder geldige licentie! Neem contact op met %s om je contract te vernieuwen.

note: Template: AdminOTRSBusinessInstalled
en: %s not Correctly Installed
nl: %s is niet correct geïnstalleerd

note: Template: AdminOTRSBusinessInstalled
en: Your %s is not correctly installed. Please reinstall it with the button below.
nl: Jouw %s is op dit moment niet correct geïnstalleerd. Installeer het opnieuw met de knop hieronder.

note: Template: AdminOTRSBusinessInstalled
en: Reinstall %s
nl: Herinstalleer %s

note: Template: AdminOTRSBusinessInstalled
en: Your %s is not correctly installed, and there is also an update available.
nl: Jouw %s is niet correct geïnstalleerd, en er is ook een update beschikbaar.

note: Template: AdminOTRSBusinessInstalled
en: You can either reinstall your current version or perform an update with the buttons below (update recommended).
nl: Je kunt de huidige versie opnieuw installeeren of een update uitvoeren met de knoppen hieronder (updaten is aanbevolen).

note: Template: AdminOTRSBusinessInstalled
en: %s Not Yet Available
nl: %s is nog niet beschikbaar

note: Template: AdminOTRSBusinessInstalled
en: %s will be available soon.
nl: %s wordt binnenkort beschikbaar gemaakt.

note: Template: AdminOTRSBusinessInstalled
en: %s Update Available
nl: %s udate beschikbaar

note: Template: AdminOTRSBusinessInstalled
en: An update for your %s is available! Please update at your earliest!
nl: Er is een update voor %s beschikbaar! Update zo snel mogelijk!

note: Template: AdminOTRSBusinessInstalled
en: %s Correctly Deployed
nl: %s is succesvol geïnstalleerd

note: Template: AdminOTRSBusinessInstalled
en: Congratulations, your %s is correctly installed and up to date!
nl: Gefeliciteerd, jouw %s is correct geïnstalleerd en bijgewerkt.

note: Template: AdminOTRSBusinessNotInstalled
en: %s will be available soon. Please check again in a few days.
nl: %s komt binnenkort beschikbaar. Kijk over een paar dagen weer.

note: Template: AdminOTRSBusinessNotInstalled
en: Please have a look at %s for more information.
nl: Kijk naar %s voor meer informatie.

note: Template: AdminOTRSBusinessNotInstalled
en: Your OTRS Free is the base for all future actions. Please register first before you continue with the upgrade process of %s!
nl: Jouw gratis OTRS is de basis voor alle toekomstige acties. Registreer eerst voordat je verder gaat met het upgrade proces van %s.

note: Template: AdminOTRSBusinessNotInstalled
en: Before you can benefit from %s, please contact %s to get your %s contract.
nl: Voordat je de voordelen van %s kunt gebruiken, neem contact op met %s om je %s contract te ontvangen.

note: Template: AdminOTRSBusinessNotInstalled
en: Connection to cloud.otrs.com via HTTPS couldn't be established. Please make sure that your OTRS can connect to cloud.otrs.com via port 443.
nl: Er kon geen verbinding worden gemaakt met cloud.otrs.com via HTTPS. Controleer of jouw OTRS met cloud.otrs.com kan verbinden via poort 443.

note: Template: AdminOTRSBusinessNotInstalled
en: With your existing contract you can only use a small part of the %s.
nl: Met jouw huidige contract kun je slechts een klein deel van %s gebruiken.

note: Template: AdminOTRSBusinessNotInstalled
en: If you would like to take full advantage of the %s get your contract upgraded now! Contact %s.
nl: Als je alle voordelen van %s wil gebruiken, moet je je contract upgraden! Neem contact op met %s.

note: Template: AdminOTRSBusinessUninstall
en: Cancel downgrade and go back
nl: Annuleer downgrade en ga terug

note: Template: AdminOTRSBusinessUninstall
en: Go to OTRS Package Manager
nl: Ga naar OTRS Pakketbeheer

note: Template: AdminOTRSBusinessUninstall
en: Sorry, but currently you can't downgrade due to the following packages which depend on %s:
nl: Sorry, maar we kunnen nu niet downgraden doordat de volgende pakketten afhankelijk zijn van %s:

note: Template: AdminOTRSBusinessUninstall
en: Vendor
nl: Leverancier

note: Template: AdminOTRSBusinessUninstall
en: Please uninstall the packages first using the package manager and try again.
nl: Verwijder de pakketen via pakketbeheer en probeer het opnieuw.

note: Template: AdminOTRSBusinessUninstall
en: You are about to downgrade to OTRS Free and will lose the following features and all data related to these:
nl: Je staat op het punt om te downgraden naar OTRS Free en verliest de volgende features en alle gegevens die daaraan gerelateerd zijn:

note: Template: AdminOTRSBusinessUninstall
en: Report Generator
nl: Rapportage generator

note: Template: AdminOTRSBusinessUninstall
en: Timeline view in ticket zoom
nl: Tijdslijn weergave in de ticket weergave

note: Template: AdminOTRSBusinessUninstall
en: DynamicField ContactWithData
nl: Dynamischeveld ContactMetGegevens

note: Template: AdminOTRSBusinessUninstall
en: DynamicField Database
nl: Dynamisch veld Database

note: Template: AdminOTRSBusinessUninstall
en: SLA Selection Dialog
nl: SLA selecteer dialoog

note: Template: AdminOTRSBusinessUninstall
en: Ticket Attachment View
nl: Ticket bijlage weergave

note: Template: AdminOTRSBusinessUninstall
en: The %s skin
nl: De %s template

note: Template: AdminPGP
en: PGP Management
nl: PGP beheer

note: Template: AdminPGP
en: Add PGP key
nl: PGP sleutel toevoegen

note: Template: AdminPGP
en: In this way you can directly edit the keyring configured in SysConfig.
nl: Hier kunt u de keyring beheren die is ingesteld in de systeemconfiguratie.

note: Template: AdminPGP
en: Introduction to PGP
nl: Introductie tot PGP

note: Template: AdminPGP
en: Result
nl: Resultaat

note: Template: AdminPGP
en: Expires
nl: Verloopt

note: Template: AdminPGP
en: Delete this key
nl: Verwijder deze sleutel

note: Template: AdminPGP
en: Add PGP Key
nl: PGP sleutel toevoegen

note: Template: AdminPGP
en: PGP key
nl: PGP sleutel

note: Template: AdminPackageManager
en: Package Manager
nl: Pakketbeheer

note: Template: AdminPackageManager
en: Uninstall package
nl: Verwijder pakket

note: Template: AdminPackageManager
en: Do you really want to uninstall this package?
nl: Wilt u dit pakket echt verwijderen?

note: Template: AdminPackageManager
en: Reinstall package
nl: Herinstalleer pakket

note: Template: AdminPackageManager
en: Do you really want to reinstall this package? Any manual changes will be lost.
nl: Wilt u dit pakket echt herinstalleren? Eventuele handmatige aanpassingen gaan verloren.

note: Template: AdminPackageManager
en: Continue
nl: Doorgaan

note: Template: AdminPackageManager
en: Please make sure your database accepts packages over %s MB in size (it currently only accepts packages up to %s MB). Please adapt the max_allowed_packet setting of your database in order to avoid errors.
nl: Zorg dat uw database pakketten van groter dan %s MB accepteert. Op dit moment is de maximale grootte %s MB. Pas de waarde voor max_allowed_packet in het mysql configuratiebestand aan om problemen te voorkomen.

note: Template: AdminPackageManager
en: Install
nl: Installeer

note: Template: AdminPackageManager
en: Install Package
nl: Installeer pakket

note: Template: AdminPackageManager
en: Update repository information
nl: Vernieuw repository gegevens

note: Template: AdminPackageManager
en: Cloud services are currently disabled.
nl: Cloud services zijn op dit moment uitgeschakeld.

note: Template: AdminPackageManager
en: OTRS Verify™ can not continue!
nl: OTRS Verify™ kan niet  verder gaan!

note: Template: AdminPackageManager
en: Enable cloud services
nl: Schakel cloud diensten in

note: Template: AdminPackageManager
en: Module documentation
nl: Moduledocumentatie

note: Template: AdminPackageManager
en: Local Repository
nl: Lokale Repository

note: Template: AdminPackageManager
en: This package is verified by OTRSverify (tm)
nl: Dit pakket is geverifieerd door OTRSverify (tm)

note: Template: AdminPackageManager
en: Uninstall
nl: Verwijder

note: Template: AdminPackageManager
en: Reinstall
nl: Herinstalleer

note: Template: AdminPackageManager
en: Features for %s customers only
nl: Functionaliteit voor alleen %s klanten

note: Template: AdminPackageManager
en: With %s, you can benefit from the following optional features. Please make contact with %s if you need more information.
nl: Met %s kun je profiteren van de volgende optionele functionaliteit. Neem contact op met %s voor meer informatie.

note: Template: AdminPackageManager
en: Download package
nl: Download pakket

note: Template: AdminPackageManager
en: Rebuild package
nl: Genereer pakket opnieuw

note: Template: AdminPackageManager
en: Change Log
nl: Wijzigingen

note: Template: AdminPackageManager
en: Date
nl: Datum

note: Template: AdminPackageManager
en: List of Files
nl: Overzicht van bestanden

note: Template: AdminPackageManager
en: Permission
nl: Permissie

note: Template: AdminPackageManager
en: Download
nl: Downloaden

note: Template: AdminPackageManager
en: Download file from package!
nl: Download bestand van pakket.

note: Template: AdminPackageManager
en: Required
nl: Verplicht

note: Template: AdminPackageManager
en: PrimaryKey
nl: Primaire sleutel

note: Template: AdminPackageManager
en: SQL
nl: SQL statement

note: Template: AdminPackageManager
en: File differences for file %s
nl: Verschillen in bestand %s

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Performance Log
nl: Performance log

note: Template: AdminPerformanceLog
en: This feature is enabled!
nl: Deze functie is ingeschakeld.

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Just use this feature if you want to log each request.
nl: Activeer de Performance Log alleen als u ieder verzoek wilt loggen.

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Activating this feature might affect your system performance!
nl: Deze functie gaat zelf ook een beetje ten koste van de performance.

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Disable it here!
nl: Uitschakelen

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Logfile too large!
nl: Logbestand te groot.

note: Template: AdminPerformanceLog
en: The logfile is too large, you need to reset it
nl: Het logbestand is te groot, u moet het resetten

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Overview
nl: Overzicht

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Range
nl: Bereik

note: Template: AdminPerformanceLog
en: last
nl: laatste

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Requests
nl: Verzoeken

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Min Response
nl: Minimaal

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Max Response
nl: Maximaal

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Average Response
nl: Gemiddelde

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Period
nl: Looptijd

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Average
nl: Gemiddeld

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: PostMaster Filter Management
nl: E-mail filterbeheer

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: Add filter
nl: Nieuw filter

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: To dispatch or filter incoming emails based on email headers. Matching using Regular Expressions is also possible.
nl: Om inkomende e-mails te routeren op basis van e-mail headers. Matching op tekst of met behulp van regular expressions.

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: If you want to match only the email address, use EMAILADDRESS:info@example.com in From, To or Cc.
nl: Als u alleen wilt filteren op het e-mailadres, gebruik dan EMAILADDRESS:info@example.local in Van, Aan of CC.

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: If you use Regular Expressions, you also can use the matched value in () as [***] in the 'Set' action.
nl: Als u regular expressions gebruikt dan kunt u ook de gevonden waarde tussen haakjes () gebruiken als [***] in de 'Set' actie.

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: Delete this filter
nl: Verwijder filter

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: Add PostMaster Filter
nl: Nieuw e-mail filter

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: Edit PostMaster Filter
nl: Bewerk e-mail filter

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: The name is required.
nl: De naam is verplicht.

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: Filter Condition
nl: Filter conditie

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: AND Condition
nl: EN conditie

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: Check email header
nl: Controleer email kop

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: Negate
nl: Omdraaien (negate)

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: Look for value
nl: Zoek naar waarde

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: The field needs to be a valid regular expression or a literal word.
nl: Dit veld kan een woord bevatten of een regular expression.

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: Set Email Headers
nl: Nieuwe waarden

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: Set email header
nl: Stel email kop in

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: Set value
nl: Zet waarde

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: The field needs to be a literal word.
nl: Dit veld moet een letterlijke waarde bevatten.

note: Template: AdminPriority
en: Priority Management
nl: Prioriteitenbeheer

note: Template: AdminPriority
en: Add priority
nl: Nieuwe prioriteit

note: Template: AdminPriority
en: Add Priority
nl: Nieuwe prioriteit

note: Template: AdminPriority
en: Edit Priority
nl: Bewerk prioriteit

note: Template: AdminProcessManagement
en: Process Management
nl: Procesbeheer

note: Template: AdminProcessManagement
en: Filter for Processes
nl: Filter op processen

note: Template: AdminProcessManagement
en: Create New Process
nl: Nieuw proces

note: Template: AdminProcessManagement
en: Deploy All Processes
nl: Deploy alle processen

note: Template: AdminProcessManagement
en: Here you can upload a configuration file to import a process to your system. The file needs to be in .yml format as exported by process management module.
nl: Hier kunt u een proces importeren vanuit een configuratiebestand. Het bestand moet in .yml formaat zijn, zoals geëxporteerd door de procesbeheer-module.

note: Template: AdminProcessManagement
en: Overwrite existing entities
nl: Overschrijf bestaande records

note: Template: AdminProcessManagement
en: Upload process configuration
nl: Upload procesconfiguratie

note: Template: AdminProcessManagement
en: Import process configuration
nl: Importeer procesconfiguratie

note: Template: AdminProcessManagement
en: Example processes
nl: Voorbeeld processen

note: Template: AdminProcessManagement
en: Here you can activate best practice example processes that are part of %s. Please note that some additional configuration may be required.
nl: Hier kun je de best practice vorbeelden activeren die onderdeel zijn van %s. Het is mogelijk dat er extra configuratie ingesteld moet woden.

note: Template: AdminProcessManagement
en: Import example process
nl: Importeer voorbeeld processen

note: Template: AdminProcessManagement
en: Do you want to benefit from processes created by experts? Upgrade to %s to be able to import some sophisticated example processes.
nl: Wil je de voordelen van processen die door expers zijn gemaakt? Upgrade naar %s om geavanceerd voorbeeldprocessen te importeren.

note: Template: AdminProcessManagement
en: To create a new Process you can either import a Process that was exported from another system or create a complete new one.
nl: Om een nieuw proces aan te maken kunt u een bestand importeren, aangemaakt op een ander systeem, of een compleet nieuw proces aanmaken.

note: Template: AdminProcessManagement
en: Changes to the Processes here only affect the behavior of the system, if you synchronize the Process data. By synchronizing the Processes, the newly made changes will be written to the Configuration.
nl: Wijzigingen aan de processen hebben alleen invloed op het systeem als u de proces-data synchroniseert. Door het synchroniseren van de processen worden de wijzigingen weggeschreven naar de configuratie.

note: Template: AdminProcessManagement
en: Processes
nl: Processen

note: Template: AdminProcessManagement
en: Process name
nl: Naam

note: Template: AdminProcessManagement
en: Print
nl: Afdrukken

note: Template: AdminProcessManagement
en: Export Process Configuration
nl: Exporteer procesconfiguratie

note: Template: AdminProcessManagement
en: Copy Process
nl: Kopiëer proces

note: Template: AdminProcessManagementActivity
en: Cancel & close
nl: Annuleren & sluiten

note: Template: AdminProcessManagementActivity
en: Go Back
nl: Terug

note: Template: AdminProcessManagementActivity
en: Please note, that changing this activity will affect the following processes
nl: Let op: het wijzigen van deze activiteit heeft invloed op de volgende processen

note: Template: AdminProcessManagementActivity
en: Activity
nl: Activiteit

note: Template: AdminProcessManagementActivity
en: Activity Name
nl: Naam

note: Template: AdminProcessManagementActivity
en: Activity Dialogs
nl: Dialogen

note: Template: AdminProcessManagementActivity
en: You can assign Activity Dialogs to this Activity by dragging the elements with the mouse from the left list to the right list.
nl: U kunt dialogen toevoegen aan deze activiteit door de elementen met de muis van links naar rechts te slepen.

note: Template: AdminProcessManagementActivity
en: Ordering the elements within the list is also possible by drag 'n' drop.
nl: U kunt de elementen ook van volgorde te wijzigen door ze te slepen met de muis.

note: Template: AdminProcessManagementActivity
en: Filter available Activity Dialogs
nl: Filter beschikbare dialogen

note: Template: AdminProcessManagementActivity
en: Available Activity Dialogs
nl: Beschikbare dialogen

note: Template: AdminProcessManagementActivity
en: Name: %s, EntityID: %s
nl: Naam: %s. ID: %s

note: Template: AdminProcessManagementActivity
en: Create New Activity Dialog
nl: Nieuwe dialoog

note: Template: AdminProcessManagementActivity
en: Assigned Activity Dialogs
nl: Toegewezen dialogen

note: Template: AdminProcessManagementActivity
en: As soon as you use this button or link, you will leave this screen and its current state will be saved automatically. Do you want to continue?
nl: Als u deze knop of link gebruikt, verlaat u dit scherm en de huidige staat wordt automatisch opgeslagen. Wilt u doorgaan?

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: Please note that changing this activity dialog will affect the following activities
nl: Let op: het wijzigen van deze dialoog heeft invoed op de volgende activiteiten

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: Please note that customer users will not be able to see or use the following fields: Owner, Responsible, Lock, PendingTime and CustomerID.
nl: Let op: klanten kunnen de volgende velden niet zien of gebruiken: Eigenaar, Verantwoordelijke, Vergrendeling, Wacht tot datum en Klantcode.

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: The Queue field can only be used by customers when creating a new ticket.
nl: Het Wachtrij veld kan alleen gebruikt door klanten wanneer een nieuw ticket wordt aangemaakt.

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: Activity Dialog
nl: Dialoog

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: Activity dialog Name
nl: Naam

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: Available in
nl: Beschikbaar in

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: Description (short)
nl: Beschrijving (kort)

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: Description (long)
nl: Beschrijving (lang)

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: The selected permission does not exist.
nl: De gekozen permissie bestaat niet.

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: Required Lock
nl: Vergrendeling nodig

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: The selected required lock does not exist.
nl: De gekozen vergrendeling bestaat niet.

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: Submit Advice Text
nl: Verstuur-advies tekst

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: Submit Button Text
nl: Tekst op Verstuur-knop

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: Fields
nl: Velden

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: You can assign Fields to this Activity Dialog by dragging the elements with the mouse from the left list to the right list.
nl: U kunt velden aan deze dialoog toevoegen door de elementen met de muis van links naar rechts te slepen.

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: Filter available fields
nl: Filter beschikbare velden

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: Available Fields
nl: Beschikbare velden

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: Name: %s
nl: Naam: %s

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: Assigned Fields
nl: Toegewezen velden

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: ArticleType
nl: Interactie-type

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: Display
nl: Weergave

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: Edit Field Details
nl: Bewerk veld-details

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: Customer interface does not support internal article types.
nl: De klant-interface ondersteunt geeb interne interactie-typen.

note: Template: AdminProcessManagementPath
en: Path
nl: Pad

note: Template: AdminProcessManagementPath
en: Edit this transition
nl: Bewerk transitie

note: Template: AdminProcessManagementPath
en: Transition Actions
nl: Transitie-acties

note: Template: AdminProcessManagementPath
en: You can assign Transition Actions to this Transition by dragging the elements with the mouse from the left list to the right list.
nl: U kunt transitie-acties aan deze transitie toevoegen door de elementen met de muis van links naar rechts te slepen.

note: Template: AdminProcessManagementPath
en: Filter available Transition Actions
nl: Filter beschikbare transitie-acties

note: Template: AdminProcessManagementPath
en: Available Transition Actions
nl: Beschikbare transitie-acties

note: Template: AdminProcessManagementPath
en: Create New Transition Action
nl: Nieuwe transitie-actie

note: Template: AdminProcessManagementPath
en: Assigned Transition Actions
nl: Gekoppelde transitie-acties

note: Template: AdminProcessManagementProcessAccordion
en: Activities
nl: Activiteiten

note: Template: AdminProcessManagementProcessAccordion
en: Filter Activities...
nl: Filter activiteiten

note: Template: AdminProcessManagementProcessAccordion
en: Create New Activity
nl: Nieuwe activiteit

note: Template: AdminProcessManagementProcessAccordion
en: Filter Activity Dialogs...
nl: Filter dialogen...

note: Template: AdminProcessManagementProcessAccordion
en: Transitions
nl: Transities

note: Template: AdminProcessManagementProcessAccordion
en: Filter Transitions...
nl: Filter transities...

note: Template: AdminProcessManagementProcessAccordion
en: Create New Transition
nl: Nieuwe transitie

note: Template: AdminProcessManagementProcessAccordion
en: Filter Transition Actions...
nl: Filter transitie-acties...

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Edit Process
nl: Bewerk proces

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Print process information
nl: Print proces

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Delete Process
nl: Verwijder proces

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Delete Inactive Process
nl: Verwijder inactief proces

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Available Process Elements
nl: Beschikbare proces-elementen

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: The Elements listed above in this sidebar can be moved to the canvas area on the right by using drag'n'drop.
nl: De elementen hierboven kunnen verplaatst worden naar de canvas aan de rechterzijde door middel van slepen.

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: You can place Activities on the canvas area to assign this Activity to the Process.
nl: U kunt activiteiten op de canvas plaatsen om ze toe te wijzen aan dit proces.

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: To assign an Activity Dialog to an Activity drop the Activity Dialog element from this sidebar over the Activity placed in the canvas area.
nl: Om een dialoog toe te voegen aan een activiteit sleept u de dialoog uit deze lijst naar de activiteit geplaatst op de canvas.

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: You can start a connection between to Activities by dropping the Transition element over the Start Activity of the connection. After that you can move the loose end of the arrow to the End Activity.
nl: U kunt een verbinding maken tussen activiteiten door de transitie op de start-actiiteit te slepen. Daarna kunt u het losse einde van de pijl naar de eind-activiteit slepen.

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Actions can be assigned to a Transition by dropping the Action Element onto the label of a Transition.
nl: Acties kunnen gekoppeld worden aan een transitie door het actie-element naar het label van een transitie te slepen.

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Edit Process Information
nl: Bewerk proces-informatie

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Process Name
nl: Naam

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: The selected state does not exist.
nl: De geselecteerde status bestaat niet.

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Add and Edit Activities, Activity Dialogs and Transitions
nl: Beheren activiteiten, dialogen en transities

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Show EntityIDs
nl: Toon ID's

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Extend the width of the Canvas
nl: Vergroot de breedte van de canvas

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Extend the height of the Canvas
nl: Vergroot de hoogte van de canvas

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Remove the Activity from this Process
nl: Verwijder de activiteit uit dit proces

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Edit this Activity
nl: Bewerk deze activiteit

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Save Activities, Activity Dialogs and Transitions
nl: Bewaar activiteiten, dialogen en transities

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Do you really want to delete this Process?
nl: Wilt u dit proces verwijderen?

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Do you really want to delete this Activity?
nl: Wilt u deze activiteit verwijderen?

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Do you really want to delete this Activity Dialog?
nl: Wilt u deze dialoog verwijderen?

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Do you really want to delete this Transition?
nl: Wilt u deze transitie verwijderen?

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Do you really want to delete this Transition Action?
nl: Wilt u deze transitie-actie verwijderen?

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Do you really want to remove this activity from the canvas? This can only be undone by leaving this screen without saving.
nl: Wilt u deze activiteit van de canvas verwijderen? Dit kan alleen ongedaan worden gemaakt door dit scherm te verlaten zonder opslaan.

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Do you really want to remove this transition from the canvas? This can only be undone by leaving this screen without saving.
nl: Wilt u deze transitie van de canvas verwijderen? Dit kan alleen ongedaan worden gemaakt door dit scherm te verlaten zonder opslaan.

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Hide EntityIDs
nl: Verberg ID's

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Delete Entity
nl: Verwijderen

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Remove Entity from canvas
nl: Verwijder van canvas

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: This Activity is already used in the Process. You cannot add it twice!
nl: Deze activiteit wordt al gebruikt in dit proces. U kunt het niet tweemaal gebruiken.

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: This Activity cannot be deleted because it is the Start Activity.
nl: Deze activiteit kan niet worden verwijderd omdat het de start-activiteit is.

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: This Transition is already used for this Activity. You cannot use it twice!
nl: Deze transitie wordt al gebruikt in deze activiteit. U kunt het niet tweemaal gebruiken.

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: This TransitionAction is already used in this Path. You cannot use it twice!
nl: Deze transitie-actie wordt al gebruikt in dit pad. U kunt het niet tweemaal gebruiken.

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Remove the Transition from this Process
nl: Verwijder deze transitie uit dit proces

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: No TransitionActions assigned.
nl: Geen transitie-acties toegewezen.

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: The Start Event cannot loose the Start Transition!
nl: Het start-event kan niet de start-transitie kwijtraken.

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: No dialogs assigned yet. Just pick an activity dialog from the list on the left and drag it here.
nl: Er zijn nog geen dialogen toegewezen. Kies een dialoog uit de lijst en sleep deze hiernaartoe.

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: An unconnected transition is already placed on the canvas. Please connect this transition first before placing another transition.
nl: Een niet-verbonden transitie is al op de canvas geplaatst. Verbindt deze transitie alvorens een nieuwe transitie te plaatsen.

note: Template: AdminProcessManagementProcessNew
en: In this screen, you can create a new process. In order to make the new process available to users, please make sure to set its state to 'Active' and synchronize after completing your work.
nl: In dit scherm kunt u een nieuw proces aanmaken. Om het nieuwe proces beschikbaar te maken voor uw gebruikers moet u de status op 'Actief' zetten en vervolgens een synchronisatie uitvoeren.

note: Template: AdminProcessManagementProcessPrint
en: Start Activity
nl: Start activiteit

note: Template: AdminProcessManagementProcessPrint
en: Contains %s dialog(s)
nl: Bevat %s dialoog(en)

note: Template: AdminProcessManagementProcessPrint
en: Assigned dialogs
nl: Toegewezen dialogen

note: Template: AdminProcessManagementProcessPrint
en: Activities are not being used in this process.
nl: Er zijn geen activiteiten in dit proces.

note: Template: AdminProcessManagementProcessPrint
en: Assigned fields
nl: Toegewezen velden

note: Template: AdminProcessManagementProcessPrint
en: Activity dialogs are not being used in this process.
nl: Er zijn geen dialogen in dit proces.

note: Template: AdminProcessManagementProcessPrint
en: Condition linking
nl: Condities koppelen

note: Template: AdminProcessManagementProcessPrint
en: Conditions
nl: Condities

note: Template: AdminProcessManagementProcessPrint
en: Condition
nl: Conditie

note: Template: AdminProcessManagementProcessPrint
en: Transitions are not being used in this process.
nl: Er zijn geen overgangen in dit proces.

note: Template: AdminProcessManagementProcessPrint
en: Module name
nl: Modulenaam

note: Template: AdminProcessManagementProcessPrint
en: Transition actions are not being used in this process.
nl: Er zijn geen transitie-acties in dit proces.

note: Template: AdminProcessManagementTransition
en: Please note that changing this transition will affect the following processes
nl: Let op: het wijzigen van deze transitie heeft invloed op de volgende processen

note: Template: AdminProcessManagementTransition
en: Transition
nl: Transitie

note: Template: AdminProcessManagementTransition
en: Transition Name
nl: Naam

note: Template: AdminProcessManagementTransition
en: Type of Linking between Conditions
nl: Type koppeling tussen condities

note: Template: AdminProcessManagementTransition
en: Remove this Condition
nl: Verwijder conditie

note: Template: AdminProcessManagementTransition
en: Type of Linking
nl: Type koppeling

note: Template: AdminProcessManagementTransition
en: Add a new Field
nl: Nieuw veld

note: Template: AdminProcessManagementTransition
en: Remove this Field
nl: Verwijder dit veld

note: Template: AdminProcessManagementTransition
en: And can't be repeated on the same condition.
nl: En kan niet worden herhaald in dezelfde conditie.

note: Template: AdminProcessManagementTransition
en: Add New Condition
nl: Nieuwe conditie

note: Template: AdminProcessManagementTransitionAction
en: Please note that changing this transition action will affect the following processes
nl: Let op: het wijzigen van deze transitie-actie heeft invloed op de volgende processen

note: Template: AdminProcessManagementTransitionAction
en: Transition Action
nl: Transitie-actie

note: Template: AdminProcessManagementTransitionAction
en: Transition Action Name
nl: Naam

note: Template: AdminProcessManagementTransitionAction
en: Transition Action Module
nl: Transitie-actiemodule

note: Template: AdminProcessManagementTransitionAction
en: Config Parameters
nl: Configuratie

note: Template: AdminProcessManagementTransitionAction
en: Add a new Parameter
nl: Nieuwe parameter

note: Template: AdminProcessManagementTransitionAction
en: Remove this Parameter
nl: Verwijder deze parameter

note: Template: AdminQueue
en: Manage Queues
nl: Wachtrijenbeheer

note: Template: AdminQueue
en: Add queue
nl: Nieuwe wachtrij

note: Template: AdminQueue
en: Add Queue
nl: Nieuwe wachtrij

note: Template: AdminQueue
en: Edit Queue
nl: Bewerk wachtrij

note: Template: AdminQueue
en: A queue with this name already exists!
nl: Er bestaat al een wachtrij met deze naam

note: Template: AdminQueue
en: Sub-queue of
nl: Onderdeel van

note: Template: AdminQueue
en: Unlock timeout
nl: Ontgrendel tijdsoverschrijding

note: Template: AdminQueue
en: 0 = no unlock
nl: 0 = geen ontgrendeling

note: Template: AdminQueue
en: Only business hours are counted.
nl: Alleen openingstijden tellen mee.

note: Template: AdminQueue
en: If an agent locks a ticket and does not close it before the unlock timeout has passed, the ticket will unlock and will become available for other agents.
nl: Als een ticket vergrendeld is en de behandelaar handelt het ticket niet af voor het verstrijken van de tijdsoverschrijding, wordt het ticket automatisch ontgrendeld en komt deze weer beschikbaar voor andere gebruikers.

note: Template: AdminQueue
en: Notify by
nl: Melding bij

note: Template: AdminQueue
en: 0 = no escalation
nl: 0 = geen escalatie

note: Template: AdminQueue
en: If there is not added a customer contact, either email-external or phone, to a new ticket before the time defined here expires, the ticket is escalated.
nl: Als er geen klant naam, het externe e-mail of telefoon, bekend is voor de hier ingestelde tijd dan wordt het ticket geëscaleerd.

note: Template: AdminQueue
en: If there is an article added, such as a follow-up via email or the customer portal, the escalation update time is reset. If there is no customer contact, either email-external or phone, added to a ticket before the time defined here expires, the ticket is escalated.
nl: Als er iets wordt toegevoegd aan het ticket, b.v. een reactie per e-mail of via het web, dan zal de escalatie update tijd worden gereset. Als er geen klantencontact plaatsvindt, per e-mail of telefoon, voor de hier gedefiniëerde tijd, dan wordt het ticket geëscaleerd.

note: Template: AdminQueue
en: If the ticket is not set to closed before the time defined here expires, the ticket is escalated.
nl: Als het ticket niet is afgesloten voor de hier gedefiniëerde tijd, dan wordt het ticket geëscaleerd.

note: Template: AdminQueue
en: Follow up Option
nl: Reactie optie

note: Template: AdminQueue
en: Specifies if follow up to closed tickets would re-open the ticket, be rejected or lead to a new ticket.
nl: Bepaalt of reacties op gesloten tickets zorgen voor heropenen voor het ticket, geweigerd wordt, of een nieuw ticket genereert.

note: Template: AdminQueue
en: Ticket lock after a follow up
nl: Ticket wordt vergrendeld na een reactie

note: Template: AdminQueue
en: If a ticket is closed and the customer sends a follow up the ticket will be locked to the old owner.
nl: Als een ticket gesloten is en de klant een reactie stuurt dan wordt het ticket gekoppeld aan de oude eigenaar.

note: Template: AdminQueue
en: System address
nl: Systeem adres

note: Template: AdminQueue
en: Will be the sender address of this queue for email answers.
nl: Is het afzenderadres van deze wachtrij voor antwoorden per e-mail.

note: Template: AdminQueue
en: Default sign key
nl: Standaard sleutel voor ondertekening.

note: Template: AdminQueue
en: The salutation for email answers.
nl: De aanhef voor beantwoording van berichten per e-mail.

note: Template: AdminQueue
en: The signature for email answers.
nl: De ondertekening voor beantwoording van berichten per e-mail.

note: Template: AdminQueueAutoResponse
en: Manage Queue-Auto Response Relations
nl: Beheer Wachtrij - Automatische antwoorden koppelingen

note: Template: AdminQueueAutoResponse
en: This filter allow you to show queues without auto responses
nl: Dit filter staat je toe om wachtrijen te zien die geen automatisch antwoord hebben.

note: Template: AdminQueueAutoResponse
en: Queues without auto responses
nl: Wachtrijen zonder automatisch antwoord

note: Template: AdminQueueAutoResponse
en: This filter allow you to show all queues
nl: Dit filter staat je toe om alle wachtrijen weer te geven

note: Template: AdminQueueAutoResponse
en: Show all queues
nl: Toon alle wachtrijen

note: Template: AdminQueueAutoResponse
en: Filter for Queues
nl: Filter op wachtrijen

note: Template: AdminQueueAutoResponse
en: Filter for Auto Responses
nl: Filter op automatische antwoorden

note: Template: AdminQueueAutoResponse
en: Auto Responses
nl: Automatische antwoorden

note: Template: AdminQueueAutoResponse
en: Change Auto Response Relations for Queue
nl: Bewerk automatische antwoorden voor wachtrij

note: Template: AdminQueueTemplates
en: Manage Template-Queue Relations
nl: Beheer Sjabloon - Wachtrij koppelingen

note: Template: AdminQueueTemplates
en: Filter for Templates
nl: Filter op sjablonen

note: Template: AdminQueueTemplates
en: Templates
nl: Sjablonen

note: Template: AdminQueueTemplates
en: Change Queue Relations for Template
nl: Verander gekoppelde wachtrijen voor sjabloon

note: Template: AdminQueueTemplates
en: Change Template Relations for Queue
nl: Verander gekoppelde sjablonen voor wachtrij

note: Template: AdminRegistration
en: System Registration Management
nl: Beheer systeemregistratie

note: Template: AdminRegistration
en: Edit details
nl: Bewerk gegevens

note: Template: AdminRegistration
en: Show transmitted data
nl: Toon verstuurde gegevens

note: Template: AdminRegistration
en: Deregister system
nl: Deregistreer systeem

note: Template: AdminRegistration
en: Overview of registered systems
nl: Overzicht van geregistreerde systemen

note: Template: AdminRegistration
en: This system is registered with OTRS Group.
nl: Dit systeem is geregistreerd bij de OTRS Groep.

note: Template: AdminRegistration
en: System type
nl: Systeemtype

note: Template: AdminRegistration
en: Unique ID
nl: Uniek ID

note: Template: AdminRegistration
en: Last communication with registration server
nl: Laatste communicatie met registratieserver

note: Template: AdminRegistration
en: System registration not possible
nl: Systeemregistratie is niet mogelijk

note: Template: AdminRegistration
en: Please note that you can't register your system if OTRS Daemon is not running correctly!
nl: Het is niet mogelijk om je systeem te registreren als OTRS Daemon niet correct is opgestart!

note: Template: AdminRegistration
en: Instructions
nl: Instructies

note: Template: AdminRegistration
en: System deregistration not possible
nl: Systeem deregistratie is niet mogelijk

note: Template: AdminRegistration
en: Please note that you can't deregister your system if you're using the %s or having a valid service contract.
nl: Je kunt je systeem niet deregistreren als je het %s gebruikt of wanneer je een geldig service contract hebt.

note: Template: AdminRegistration
en: OTRS-ID Login
nl: OTRS-ID

note: Template: AdminRegistration
en: Read more
nl: Lees meer

note: Template: AdminRegistration
en: You need to log in with your OTRS-ID to register your system.
nl: U moet inloggen met uw OTRS-ID om uw systeem te registreren

note: Template: AdminRegistration
en: Your OTRS-ID is the email address you used to sign up on the OTRS.com webpage.
nl: Uw OTRS-ID is het emailadres waarmee u zich heeft ingeschreven op de OTRS.com website.

note: Template: AdminRegistration
en: Data Protection
nl: Gegevens beveiliging

note: Template: AdminRegistration
en: What are the advantages of system registration?
nl: Wat zijn de voordelen van systeemregistratie?

note: Template: AdminRegistration
en: You will receive updates about relevant security releases.
nl: U krijgt bericht over relevante security-releases

note: Template: AdminRegistration
en: With your system registration we can improve our services for you, because we have all relevant information available.
nl: Door middel van uw systeemregistratie kunnen wij onze dienstverlening aan u verbeteren, omdat we alle relevante informatie beschikbaar hebben.

note: Template: AdminRegistration
en: This is only the beginning!
nl: Dit is nog maar het begin.

note: Template: AdminRegistration
en: We will inform you about our new services and offerings soon.
nl: We zullen u binnenkort informeren over onze nieuwe diensten!

note: Template: AdminRegistration
en: Can I use OTRS without being registered?
nl: Kan ik OTRS gebruiken zonder te registreren?

note: Template: AdminRegistration
en: System registration is optional.
nl: Systeemregistratie is optioneel.

note: Template: AdminRegistration
en: You can download and use OTRS without being registered.
nl: U kunt OTRS downloaden en gebruiken zonder geregistreerd te zijn.

note: Template: AdminRegistration
en: Is it possible to deregister?
nl: Is het mogelijk om te deregistreren?

note: Template: AdminRegistration
en: You can deregister at any time.
nl: U kunt op elk moment deregistreren.

note: Template: AdminRegistration
en: Which data is transfered when registering?
nl: Welke data wordt verstuurd als ik mij registreer?

note: Template: AdminRegistration
en: A registered system sends the following data to OTRS Group:
nl: Een geregistreerd systeem verstuurt de volgende gegevens naar de OTRS Groep:

note: Template: AdminRegistration
en: Fully Qualified Domain Name (FQDN), OTRS version, Database, Operating System and Perl version.
nl: Fully Qualified Domain Name (FQDN), OTRS-versie, database-versie, gebruikt besturingssysteem en Perl-versie.

note: Template: AdminRegistration
en: Why do I have to provide a description for my system?
nl: Waarom moet ik een beschrijving van mijn systeem invullen?

note: Template: AdminRegistration
en: The description of the system is optional.
nl: Deze beschrijving is optioneel.

note: Template: AdminRegistration
en: The description and system type you specify help you to identify and manage the details of your registered systems.
nl: De beschrijving en systeem-type die u specificeert helpen u om uw systeem te identificeren en een overzicht te houden van uw geregistreerde systemen.

note: Template: AdminRegistration
en: How often does my OTRS system send updates?
nl: Hoe vaak verstuurt mijn OTRS-systeem updates?

note: Template: AdminRegistration
en: Your system will send updates to the registration server at regular intervals.
nl: Uw systeem verstuurt op regelmatige basis updates.

note: Template: AdminRegistration
en: Typically this would be around once every three days.
nl: Normaal gesproken is dit ongeveer eens per drie dagen.

note: Template: AdminRegistration
en: In case you would have further questions we would be glad to answer them.
nl: Als u meer vragen heeft beantwoorden we deze graag.

note: Template: AdminRegistration
en: Please visit our
nl: Bezoek ons

note: Template: AdminRegistration
en: portal
nl: klantportaal

note: Template: AdminRegistration
en: and file a request.
nl: en dien een verzoek in.

note: Template: AdminRegistration
en: If you deregister your system, you will lose these benefits:
nl: Als je je systeem deregistreert, verlies je de volgende voordelen:

note: Template: AdminRegistration
en: You need to log in with your OTRS-ID to deregister your system.
nl: U moet inloggen met uw OTRS-ID om uw systeem te deregistreren.

note: Template: AdminRegistration
en: You don't have an OTRS-ID yet?
nl: Heeft u nog geen OTRS-ID?

note: Template: AdminRegistration
en: Sign up now
nl: Gebruikersnaam registreren

note: Template: AdminRegistration
en: Forgot your password?
nl: Wachtwoord vergeten?

note: Template: AdminRegistration
en: Retrieve a new one
nl: Wachtwoord herstellen

note: Template: AdminRegistration
en: This data will be frequently transferred to OTRS Group when you register this system.
nl: Deze gegevens worden op regelmatige basis verstuurd naar de OTRS Groep als u dit systeem registreert.

note: Template: AdminRegistration
en: Attribute
nl: Attribuut

note: Template: AdminRegistration
en: OTRS Version
nl: OTRS-versie

note: Template: AdminRegistration
en: Operating System
nl: Besturingssysteem

note: Template: AdminRegistration
en: Perl Version
nl: Perl-versie

note: Template: AdminRegistration
en: Optional description of this system.
nl: Optionele omschrijving van dit systeem.

note: Template: AdminRegistration
en: Register
nl: Registreer

note: Template: AdminRegistration
en: Deregister System
nl: Deregistreer systeem

note: Template: AdminRegistration
en: Continuing with this step will deregister the system from OTRS Group.
nl: Doorgaan met deze stap zal uw systeem deregistreren bij de OTRS Groep.

note: Template: AdminRegistration
en: Deregister
nl: Deregistreer

note: Template: AdminRegistration
en: You can modify registration settings here.
nl: Je kunt je registratie instellingen hier aanpassen

note: Template: AdminRegistration
en: Overview of transmitted data
nl: Overzicht van verstuurde gegevens

note: Template: AdminRegistration
en: There is no data regularly sent from your system to %s.
nl: Er zijn geen gegevens die regelmatig worden verzonden van jouw systeem naar %s

note: Template: AdminRegistration
en: The following data is sent at minimum every 3 days from your system to %s.
nl: De volgende gegevens over jouw systeem worden maximaal elke 3 dagen verzonden naar %s

note: Template: AdminRegistration
en: The data will be transferred in JSON format via a secure https connection.
nl: De gegevens worden verstuurd in JSON format via een beveiligde https verbinding

note: Template: AdminRegistration
en: System Registration Data
nl: Systeemregistratie gegevens

note: Template: AdminRegistration
en: Support Data
nl: Ondersteuningsgegevens

note: Template: AdminRole
en: Role Management
nl: Beheer rollen

note: Template: AdminRole
en: Add role
nl: Nieuwe rol

note: Template: AdminRole
en: Create a role and put groups in it. Then add the role to the users.
nl: Maak een nieuwe rol en koppel deze aan groepen. Vervolgens kunt u rollen toewijzen aan gebruikers.

note: Template: AdminRole
en: There are no roles defined. Please use the 'Add' button to create a new role.
nl: Er zijn geen rollen gedefiniëerd. Maak een nieuwe aan.

note: Template: AdminRole
en: Add Role
nl: Nieuwe rol

note: Template: AdminRole
en: Edit Role
nl: Bewerk rol

note: Template: AdminRoleGroup
en: Manage Role-Group Relations
nl: Beheer Rol-Groep koppelingen

note: Template: AdminRoleGroup
en: Filter for Roles
nl: Filter op rollen

note: Template: AdminRoleGroup
en: Roles
nl: Rollen

note: Template: AdminRoleGroup
en: Select the role:group permissions.
nl: Selecteer de rol-groep permissies.

note: Template: AdminRoleGroup
en: If nothing is selected, then there are no permissions in this group (tickets will not be available for the role).
nl: Als niets is geselecteerd, heeft deze rol geen permissies op deze groep.

note: Template: AdminRoleGroup
en: Change Role Relations for Group
nl: Bewerk gekoppelde rollen voor groep

note: Template: AdminRoleGroup
en: Change Group Relations for Role
nl: Bewerk gekoppelde groepen voor rol

note: Template: AdminRoleGroup
en: Toggle %s permission for all
nl: Permissies %s aan/uit

note: Template: AdminRoleGroup
en: move_into
nl: verplaats naar

note: Template: AdminRoleGroup
en: Permissions to move tickets into this group/queue.
nl: Permissies om tickets naar deze groep/wachtrij te verplaatsen.

note: Template: AdminRoleGroup
en: create
nl: aanmaken

note: Template: AdminRoleGroup
en: Permissions to create tickets in this group/queue.
nl: Permissies om tickets in deze groep/wachtrij aan te maken.

note: Template: AdminRoleGroup
en: note
nl: notitie

note: Template: AdminRoleGroup
en: Permissions to add notes to tickets in this group/queue.
nl: Permissies om notities aan tickets in de wachtrijen behorende bij deze groep toe te voegen.

note: Template: AdminRoleGroup
en: owner
nl: eigenaar

note: Template: AdminRoleGroup
en: Permissions to change the owner of tickets in this group/queue.
nl: Permissies om de eigenaar van de tickets in de wachtrijen behorende bij deze groep te wijzigen.

note: Template: AdminRoleGroup
en: priority
nl: prioriteit

note: Template: AdminRoleGroup
en: Permissions to change the ticket priority in this group/queue.
nl: Permissies om de prioriteit van een ticket in deze groep/wachtrij te wijzigen.

note: Template: AdminRoleUser
en: Manage Agent-Role Relations
nl: Beheer Behandelaar-Rol koppelingen

note: Template: AdminRoleUser
en: Add agent
nl: Nieuwe behandelaar

note: Template: AdminRoleUser
en: Filter for Agents
nl: Filter op behandelaars

note: Template: AdminRoleUser
en: Agents
nl: Behandelaars

note: Template: AdminRoleUser
en: Manage Role-Agent Relations
nl: Beheer Rol-Behandelaar koppelingen

note: Template: AdminRoleUser
en: Change Role Relations for Agent
nl: Bewerk gekoppelde rollen voor behandelaar

note: Template: AdminRoleUser
en: Change Agent Relations for Role
nl: Bewerk gekoppelde behandelaars voor rol

note: Template: AdminSLA
en: SLA Management
nl: SLA beheer

note: Template: AdminSLA
en: Add SLA
nl: Nieuwe SLA

note: Template: AdminSLA
en: Edit SLA
nl: Bewerk SLA

note: Template: AdminSLA
en: Please write only numbers!
nl: Gebruik alleen cijfers.

note: Template: AdminSMIME
en: S/MIME Management
nl: S/MIME beheer

note: Template: AdminSMIME
en: Add certificate
nl: Nieuw certificaat

note: Template: AdminSMIME
en: Add private key
nl: Private sleutel toevoegen

note: Template: AdminSMIME
en: Filter for certificates
nl: Filter op certificaten

note: Template: AdminSMIME
en: Filter for S/MIME certs
nl: Filter voor S/MIME certificaten

note: Template: AdminSMIME
en: To show certificate details click on a certificate icon.
nl: Klik op een certificaat icoon om de details van een certificaat weer te geven.

note: Template: AdminSMIME
en: To manage private certificate relations click on a private key icon.
nl: Om je privé certificaat relaties te beheren, klik je op een privé sleutel icoon.

note: Template: AdminSMIME
en: Here you can add relations to your private certificate, these will be embedded to the S/MIME signature every time you use this certificate to sign an email.
nl: Hier kun je relaties toevoegen aan je prive certificaten, deze worden in de S/MIME ondertekening meegezonden wanneer je dit certificaat gebruikt om e-mail te ondertekenen.

note: Template: AdminSMIME
en: See also
nl: Zie voor meer informatie

note: Template: AdminSMIME
en: In this way you can directly edit the certification and private keys in file system.
nl: Hier kunt u de certificaten en private sleutels van OTRS beheren.

note: Template: AdminSMIME
en: Handle related certificates
nl: Beheer gekoppelde certificaten

note: Template: AdminSMIME
en: Read certificate
nl: Lees certificaat

note: Template: AdminSMIME
en: Delete this certificate
nl: Verwijder certificaat

note: Template: AdminSMIME
en: Add Certificate
nl: Nieuw certificaat

note: Template: AdminSMIME
en: Add Private Key
nl: Nieuwe private sleutel

note: Template: AdminSMIME
en: Secret
nl: Geheim

note: Template: AdminSMIME
en: Related Certificates for
nl: Gekoppelde certificaten voor

note: Template: AdminSMIME
en: Delete this relation
nl: Verwijder deze koppeling

note: Template: AdminSMIME
en: Available Certificates
nl: Beschikbare certificaten

note: Template: AdminSMIME
en: Relate this certificate
nl: Koppel dit certificaat

note: Template: AdminSMIMECertRead
en: Certificate details
nl: Certificaat details

note: Template: AdminSalutation
en: Salutation Management
nl: Beheer aanheffen

note: Template: AdminSalutation
en: Add salutation
nl: Nieuwe aanhef

note: Template: AdminSalutation
en: Add Salutation
nl: Nieuwe aanhef

note: Template: AdminSalutation
en: Edit Salutation
nl: Bewerk aanhef

note: Template: AdminSalutation
en: e. g.
nl: bijv.

note: Template: AdminSalutation
en: Example salutation
nl: Aanhef voorbeeld

note: Template: AdminSecureMode
en: Secure mode needs to be enabled!
nl: Secure Mode is niet actief.

note: Template: AdminSecureMode
en: Secure mode will (normally) be set after the initial installation is completed.
nl: Secure Mode wordt normaal gesproken geactiveerd na afronding van de installatie.

note: Template: AdminSecureMode
en: If secure mode is not activated, activate it via SysConfig because your application is already running.
nl: Als Secure Mode nog niet actief is activeer dit via de Systeemconfiguratie omdat de applicatie al draait.

note: Template: AdminSelectBox
en: SQL Box
nl: SQL console

note: Template: AdminSelectBox
en: Here you can enter SQL to send it directly to the application database. It is not possible to change the content of the tables, only select queries are allowed.
nl: Hier kun je SQL invoeren om direct naar de database te versturen. Het is niet mogelijk om de inhoud van de tabellen aan te passen, alleen select queries zijn toegestaan.

note: Template: AdminSelectBox
en: Here you can enter SQL to send it directly to the application database.
nl: Hier kunt u SQL statements invoeren die direct door de database worden uitgevoerd.

note: Template: AdminSelectBox
en: Only select queries are allowed.
nl: Alleen select queries zijn toegestaan.

note: Template: AdminSelectBox
en: The syntax of your SQL query has a mistake. Please check it.
nl: De syntax van uw SQL query bevat een fout.

note: Template: AdminSelectBox
en: There is at least one parameter missing for the binding. Please check it.
nl: Er mist tenminste een parameter.

note: Template: AdminSelectBox
en: Result format
nl: Uitvoeren naar

note: Template: AdminSelectBox
en: Run Query
nl: Uitvoeren

note: Template: AdminSelectBox
en: Query is executed.
nl: Query is uitgevoerd.

note: Template: AdminService
en: Service Management
nl: Service beheer

note: Template: AdminService
en: Add service
nl: Nieuwe service

note: Template: AdminService
en: Add Service
nl: Nieuwe service

note: Template: AdminService
en: Edit Service
nl: Bewerk Service

note: Template: AdminService
en: Sub-service of
nl: Onderdeel van

note: Template: AdminSession
en: Session Management
nl: Sessies

note: Template: AdminSession
en: All sessions
nl: Alle sessies

note: Template: AdminSession
en: Agent sessions
nl: Behandelaar-sessies

note: Template: AdminSession
en: Customer sessions
nl: Klant-sessies

note: Template: AdminSession
en: Unique agents
nl: Unieke behandelaars

note: Template: AdminSession
en: Unique customers
nl: Unieke klanten

note: Template: AdminSession
en: Kill all sessions
nl: Alle sessies verwijderen

note: Template: AdminSession
en: Kill this session
nl: Verwijder deze sessie

note: Template: AdminSession
en: Session
nl: Sessie

note: Template: AdminSession
en: Kill
nl: Verwijder

note: Template: AdminSession
en: Detail View for SessionID
nl: Details

note: Template: AdminSignature
en: Signature Management
nl: Handtekening-beheer

note: Template: AdminSignature
en: Add signature
nl: Nieuwe handtekening

note: Template: AdminSignature
en: Add Signature
nl: Nieuwe handtekening

note: Template: AdminSignature
en: Edit Signature
nl: Bewerk handtekening

note: Template: AdminSignature
en: Example signature
nl: Handtekening-voorbeeld

note: Template: AdminState
en: State Management
nl: Status beheer

note: Template: AdminState
en: Add state
nl: Nieuwe status

note: Template: AdminState
en: Please also update the states in SysConfig where needed.
nl: Pas ook de namen van de status aan in SysConfig waar nodig.

note: Template: AdminState
en: Add State
nl: Nieuwe status

note: Template: AdminState
en: Edit State
nl: Bewerk status

note: Template: AdminState
en: State type
nl: Status type

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: Sending support data to OTRS Group is not possible!
nl: Het versturen van support gegevens naar OTRS Group is niet mogelijk!

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: Enable Cloud Services
nl: Schakel Cloud Diensten in

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: This data is sent to OTRS Group on a regular basis. To stop sending this data please update your system registration.
nl: Deze gegevens worden regelmatig verstuurd naar OTRS Group. Om te stoppen met het versturen van deze gegevens moet je je systeem registatie aanpassen.

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: You can manually trigger the Support Data sending by pressing this button:
nl: Je kunt handmatig de Support Data versturen door op deze knop te sturen:

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: Send Update
nl: Verstuur Update

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: Sending Update...
nl: Update versturen...

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: Support Data information was successfully sent.
nl: Support Data is succesvol verstuurd

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: Was not possible to send Support Data information.
nl: Het was niet mogelijk om Support Data te versturen.

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: Update Result
nl: Update Resultaat

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: Currently this data is only shown in this system.
nl: Op dit moment worden deze gegevens alleen in dit systeem weergegeven.

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: A support bundle (including: system registration information, support data, a list of installed packages and all locally modified source code files) can be generated by pressing this button:
nl: Een support bundel kan gegenereerd worden door op deze knop te drukken (inclusief: systeem registratie informatie, ondersteuningsgegevens, een lijst met geïnstalleerde pakketen en alle lokaal aanepaste bronconde bestanden).

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: Generate Support Bundle
nl: Genereer support bundel

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: Generating...
nl: Genereren...

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: It was not possible to generate the Support Bundle.
nl: Het was niet mogelijk om de Support Bundel te genereren

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: Generate Result
nl: Genereer Resultaat

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: Support Bundle
nl: Support Bundel

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: The mail could not be sent
nl: De mail kon niet verzonden woden.

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: The support bundle has been generated.
nl: De support bundel is gegenereerd.

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: Please choose one of the following options.
nl: Kies één van de volgende opties.

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: Send by Email
nl: Verstur via Email

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: The support bundle is too large to send it by email, this option has been disabled.
nl: De support bundel is te groot om te verstuen per mail, deze optie is niet beschikbaar.

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: The email address for this user is invalid, this option has been disabled.
nl: Het e-mail adres voor deze gebruiker is ongeldig, deze optie is niet beschikbaar.

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: Sending
nl: Afzender

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: The support bundle will be sent to OTRS Group via email automatically.
nl: De support bundel wordt automatisch verzonden naar OTRS Group via e-mail.

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: Download File
nl: Download bestand

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: A file containing the support bundle will be downloaded to the local system. Please save the file and send it to the OTRS Group, using an alternate method.
nl: Een bestand met de support bundel wordt gedownload naar het lokale systeem. Je kunt het opslaan en versturen naar OTRS Group via een alternatieve methode.

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: Error: Support data could not be collected (%s).
nl: Fout: Support gegevens konden niet worden verzameld (%s).

note: Template: AdminSysConfig
en: SysConfig
nl: Systeemconfiguratie

note: Template: AdminSysConfig
en: Navigate by searching in %s settings
nl: Doorzoek %s instellingen

note: Template: AdminSysConfig
en: Navigate by selecting config groups
nl: Navigeer door groepen te kiezen

note: Template: AdminSysConfig
en: Download all system config changes
nl: Download alle aanpassingen in de systeemconfiguratie

note: Template: AdminSysConfig
en: Export settings
nl: Exporteer configuratie

note: Template: AdminSysConfig
en: Load SysConfig settings from file
nl: Laad configuratie uit bestand

note: Template: AdminSysConfig
en: Import settings
nl: Importeer configuratie

note: Template: AdminSysConfig
en: Import Settings
nl: Importeer configuratie

note: Template: AdminSysConfig
en: Please enter a search term to look for settings.
nl: Geef een zoekterm op.

note: Template: AdminSysConfig
en: Subgroup
nl: Subgroep

note: Template: AdminSysConfig
en: Elements
nl: Elementen

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: This setting is read only.
nl: Deze instelling kan niet worden aangepast.

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: This config item is only available in a higher config level!
nl: Dit configuratieitem is alleen beschikbaar op een hoger configuratieniveau.

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Reset this setting
nl: Terug naar standaard

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Error: this file could not be found.
nl: Fout: dit bestand is niet gevonden.

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Error: this directory could not be found.
nl: Fout: deze map niet gevonden.

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Error: an invalid value was entered.
nl: Fout: een ongeldige waarde is ingegeven.

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Content
nl: Inhoud

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Remove this entry
nl: Verwijder deze sleutel

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Add entry
nl: Sleutel toevoegen

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Remove entry
nl: Verwijder sleutel

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Add new entry
nl: Nieuwe sleutel toevoegen

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Delete this entry
nl: Verwijder antwoord

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Create new entry
nl: Nieuwe sleutel toevoegen

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: New group
nl: Nieuwe groep

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Group ro
nl: Alleen-lezen groep

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Readonly group
nl: Alleen-lezen groep

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: New group ro
nl: Nieuwe alleen-lezen groep

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: File to load for this frontend module
nl: Bestand om te laden voor deze frontend module

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: New Loader File
nl: Nieuw bestand voor Loader

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: NavBarName
nl: Titel navigatiebalk

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: NavBar
nl: Navigatiebalk

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: LinkOption
nl: Link

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Block
nl: Blok

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: AccessKey
nl: Sneltoetskoppeling

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Add NavBar entry
nl: Navigatiebalk item toevoegen

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: NavBar module
nl: Navigatiebalk module

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Year
nl: Jaar

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Month
nl: Maand

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Day
nl: Dag

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Invalid year
nl: Ongeldig jaar

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Invalid month
nl: Ongeldige maand

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Invalid day
nl: Ongeldige dag

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Show more
nl: Toon meer

note: Template: AdminSystemAddress
en: System Email Addresses Management
nl: Systeem e-mailadressen beheer

note: Template: AdminSystemAddress
en: Add system address
nl: Nieuw e-mailadres

note: Template: AdminSystemAddress
en: All incoming email with this address in To or Cc will be dispatched to the selected queue.
nl: Alle inkomende berichten met dit adres in Aan of CC worden toegewezen aan de geselecteerde wachtrij.

note: Template: AdminSystemAddress
en: Email address
nl: E-mailadres

note: Template: AdminSystemAddress
en: Display name
nl: Weergegeven naam

note: Template: AdminSystemAddress
en: Add System Email Address
nl: Nieuw e-mailadres

note: Template: AdminSystemAddress
en: Edit System Email Address
nl: Bewerk e-mailadres

note: Template: AdminSystemAddress
en: The display name and email address will be shown on mail you send.
nl: De weergegeven naam en het e-mailadres worden gebruikt voor uitgaande mail.

note: Template: AdminSystemMaintenance
en: System Maintenance Management
nl: Systeem onderhoudsbeheer.

note: Template: AdminSystemMaintenance
en: Schedule New System Maintenance
nl: Plan een nieuw systeem onderhouds tijdsvak.

note: Template: AdminSystemMaintenance
en: Schedule a system maintenance period for announcing the Agents and Customers the system is down for a time period.
nl: Plan een systeem onderhoudsperiode om aan Agents en Klanten aan te kondigen dat het systeem voor een bepaalde periode down is.

note: Template: AdminSystemMaintenance
en: Some time before this system maintenance starts the users will receive a notification on each screen announcing about this fact.
nl: Een bepaalde tijd voordat het systeem onderhoud begint krijgen de gebruikers een melding op elk scherm waarin het onderhoud wordt aangekondigd.

note: Template: AdminSystemMaintenance
en: Start date
nl: Begindatum

note: Template: AdminSystemMaintenance
en: Stop date
nl: Einddatum

note: Template: AdminSystemMaintenance
en: Delete System Maintenance
nl: Verwijder Systeemonderhoudstijdsvak.

note: Template: AdminSystemMaintenance
en: Do you really want to delete this scheduled system maintenance?
nl: Weet je zeker dat je dit onderhoudstijdsvak wil verwijderen?

note: Template: AdminSystemMaintenanceEdit
en: Edit System Maintenance %s
nl: Bewerk onderhoudsvenster %s

note: Template: AdminSystemMaintenanceEdit
en: Edit System Maintenance information
nl: Bewerk systeem onderhoudstijdsvak informatie

note: Template: AdminSystemMaintenanceEdit
en: Date invalid!
nl: Ongeldige datum.

note: Template: AdminSystemMaintenanceEdit
en: Login message
nl: Login bericht

note: Template: AdminSystemMaintenanceEdit
en: Show login message
nl: Toon login bericht

note: Template: AdminSystemMaintenanceEdit
en: Notify message
nl: Melding bericht

note: Template: AdminSystemMaintenanceEdit
en: Manage Sessions
nl: Beheer sessies

note: Template: AdminSystemMaintenanceEdit
en: All Sessions
nl: Alle Sessies

note: Template: AdminSystemMaintenanceEdit
en: Agent Sessions
nl: Gebruikerssessies

note: Template: AdminSystemMaintenanceEdit
en: Customer Sessions
nl: Klant Sessies

note: Template: AdminSystemMaintenanceEdit
en: Kill all Sessions, except for your own
nl: Stop alle sessies, behalve die van jezelf

note: Template: AdminTemplate
en: Manage Templates
nl: Beheer sjablonen

note: Template: AdminTemplate
en: Add template
nl: Nieuw sjabloon

note: Template: AdminTemplate
en: A template is a default text which helps your agents to write faster tickets, answers or forwards.
nl: Een sjabloon is een standaardtext die uw behandelaars helpt sneller tickets aan te maken of te beantwoorden.

note: Template: AdminTemplate
en: Don't forget to add new templates to queues.
nl: Vergeet niet de sjablonen aan wachtrijen te koppelen.

note: Template: AdminTemplate
en: Add Template
nl: Nieuw sjabloon

note: Template: AdminTemplate
en: Edit Template
nl: Bewerk sjabloon

note: Template: AdminTemplate
en: A standard template with this name already exists!
nl: Er bestaat al een standaard template met deze naam!

note: Template: AdminTemplate
en: Create type templates only supports this smart tags
nl: Sjablonen van het type 'Aanmaken' ondersteunen alleen deze tags

note: Template: AdminTemplate
en: Example template
nl: Voorbeeld-sjabloon

note: Template: AdminTemplate
en: The current ticket state is
nl: De huidige ticketstatus is

note: Template: AdminTemplate
en: Your email address is
nl: Uw e-mailadres is

note: Template: AdminTemplateAttachment
en: Manage Templates <-> Attachments Relations
nl: Beheer Sjabloon <-> Bijlage koppelingen

note: Template: AdminTemplateAttachment
en: Filter for Attachments
nl: Filter op bijlagen

note: Template: AdminTemplateAttachment
en: Change Template Relations for Attachment
nl: Verander gekoppelde sjablonen voor bijlage

note: Template: AdminTemplateAttachment
en: Change Attachment Relations for Template
nl: Verander gekoppelde bijlagen voor sjabloon

note: Template: AdminTemplateAttachment
en: Toggle active for all
nl: Actief aan/uit voor alles

note: Template: AdminTemplateAttachment
en: Link %s to selected %s
nl: Koppel %s aan %s

note: Template: AdminType
en: Type Management
nl: Type beheer

note: Template: AdminType
en: Add ticket type
nl: Nieuw ticket type

note: Template: AdminType
en: Add Type
nl: Nieuw type

note: Template: AdminType
en: Edit Type
nl: Bewerk type

note: Template: AdminType
en: A type with this name already exists!
nl: Er bestaat al een type met deze naam!

note: Template: AdminUser
en: Agents will be needed to handle tickets.
nl: Behandelaar-accounts zijn nodig om te kunnen werken in het systeem.

note: Template: AdminUser
en: Don't forget to add a new agent to groups and/or roles!
nl: vergeet niet om een behandelaar aan groepen en/of rollen te koppelen.

note: Template: AdminUser
en: Please enter a search term to look for agents.
nl: Typ om te zoeken naar behandelaars.

note: Template: AdminUser
en: Last login
nl: Laatst ingelogd

note: Template: AdminUser
en: Switch to agent
nl: Omschakelen naar behandelaar

note: Template: AdminUser
en: Add Agent
nl: Nieuwe behandelaar

note: Template: AdminUser
en: Edit Agent
nl: Bewerk behandelaar

note: Template: AdminUser
en: Title or salutation
nl: Titel of Aanhef

note: Template: AdminUser
en: Firstname
nl: Voornaam

note: Template: AdminUser
en: Lastname
nl: Achternaam

note: Template: AdminUser
en: A user with this username already exists!
nl: Er bestaat al een gebruiker met deze naam!

note: Template: AdminUser
en: Will be auto-generated if left empty.
nl: Zal automatisch worden gegenereerd indien leeg.

note: Template: AdminUser
en: Start
nl: Begin

note: Template: AdminUser
en: End
nl: Einde

note: Template: AdminUserGroup
en: Manage Agent-Group Relations
nl: Beheer Behandelaar-Groep koppelingen

note: Template: AdminUserGroup
en: Change Group Relations for Agent
nl: Bewerk gekoppelde groepen voor behandelaar

note: Template: AdminUserGroup
en: Change Agent Relations for Group
nl: Bewerk gekoppelde behandelaars voor groep

note: Template: AgentBook
en: Address Book
nl: Adresboek

note: Template: AgentBook
en: Search for a customer
nl: Zoek naar een klant

note: Template: AgentBook
en: Add email address %s to the To field
nl: Voeg e-mailadres %s toe aan het Aan-veld

note: Template: AgentBook
en: Add email address %s to the Cc field
nl: Voeg e-mailadres %s toe aan het CC-veld

note: Template: AgentBook
en: Add email address %s to the Bcc field
nl: Voeg e-mailadres %s toe aan het BCC-veld

note: Template: AgentBook
en: Apply
nl: Toepassen

note: Template: AgentCustomerInformationCenter
en: Customer Information Center
nl: Klantinformatie overzicht

note: Template: AgentCustomerInformationCenterSearch
en: Customer User
nl: Klant

note: Template: AgentCustomerSearch
en: Duplicated entry
nl: Dubbel adres

note: Template: AgentCustomerSearch
en: This address already exists on the address list.
nl: Dit adres is al toegevoegd.

note: Template: AgentCustomerSearch
en: It is going to be deleted from the field, please try again.
nl: Het wordt verwijderd van dit veld, probeer opnieuw.

note: Template: AgentCustomerTableView
en: Note: Customer is invalid!
nl: Let op: klant is ongeldig!

note: Template: AgentDaemonInfo
en: The OTRS Daemon is a daemon process that performs asynchronous tasks, e.g. ticket escalation triggering, email sending, etc.
nl: De OTRS Daemon is een achtergrondproces dat a synchrone taken uitvoert, dat wil zeggen, escalatie van tickets, gebeurtenissen, emails en dergelijke.

note: Template: AgentDaemonInfo
en: A running OTRS Daemon is mandatory for correct system operation.
nl: Een draaiende OTRS Daemon is vereist voor een correcte werking van het systeem.

note: Template: AgentDaemonInfo
en: Starting the OTRS Daemon
nl: De OTRS Daemon wordt opgestart

note: Template: AgentDaemonInfo
en: Make sure that the file '%s' exists (without .dist extension). This cron job will check every 5 minutes if the OTRS Daemon is running and start it if needed.
nl: Zorg er voor dat het bestand '%s' bestaat (zonder .dist extensie). Deze cron taak controleert elke 5 minuten of de OTRS Daemon loopt en start hem als het nodig is.

note: Template: AgentDaemonInfo
en: Execute '%s start' to make sure the cron jobs of the 'otrs' user are active.
nl: Voer '%s start' uit om ervoor te zorgen dat de cron jobs van de gebruiker 'otrs' actief zijn.

note: Template: AgentDaemonInfo
en: After 5 minutes, check that the OTRS Daemon is running in the system ('bin/otrs.Daemon.pl status').
nl: Controleer na 5 minuten of de OTRS Daemon draait in het systeem ('bin/otrs.Daemon.pl status').

note: Template: AgentDashboardCalendarOverview
en: in
nl: over

note: Template: AgentDashboardCommon
en: Available Columns
nl: Beschikbare kolommen

note: Template: AgentDashboardCommon
en: Visible Columns (order by drag & drop)
nl: Beschikbare kolommen (sorteer door middel van drag & drop)

note: Template: AgentDashboardCustomerIDStatus
en: Escalated tickets
nl: Geëscaleerde tickets

note: Template: AgentDashboardCustomerUserList
en: Customer login
nl: Klant login

note: Template: AgentDashboardCustomerUserList
en: Customer information
nl: Klantinformatie

note: Template: AgentDashboardCustomerUserList
en: Phone ticket
nl: Telefoon-ticket

note: Template: AgentDashboardCustomerUserList
en: Email ticket
nl: E-mail-ticket

note: Template: AgentDashboardCustomerUserList
en: %s open ticket(s) of %s
nl: %s open ticket(s) van %s

note: Template: AgentDashboardCustomerUserList
en: %s closed ticket(s) of %s
nl: %s gesloten ticket(s) van %s

note: Template: AgentDashboardCustomerUserList
en: New phone ticket from %s
nl: Nieuw telefoonticket van %s

note: Template: AgentDashboardCustomerUserList
en: New email ticket to %s
nl: Nieuw emailticket aan %s

note: Template: AgentDashboardProductNotify
en: %s %s is available!
nl: %s %s is beschikbaar.

note: Template: AgentDashboardProductNotify
en: Please update now.
nl: Voer nu een update uit.

note: Template: AgentDashboardProductNotify
en: Release Note
nl: Releasenote

note: Template: AgentDashboardProductNotify
en: Level
nl: Soort

note: Template: AgentDashboardRSSOverview
en: Posted %s ago.
nl: Geplaatst %s geleden.

note: Template: AgentDashboardStats
en: The configuration for this statistic widget contains errors, please review your settings.
nl: De configuratie voor deze statistieken widget bevat fouten, controleer je instelingen.

note: Template: AgentDashboardStats
en: Download as SVG file
nl: Download als SVG file

note: Template: AgentDashboardStats
en: Download as PNG file
nl: Download als PNG file

note: Template: AgentDashboardStats
en: Download as CSV file
nl: Download als CSV file

note: Template: AgentDashboardStats
en: Download as Excel file
nl: Download als Excel file

note: Template: AgentDashboardStats
en: Download as PDF file
nl: Download als PDF file

note: Template: AgentDashboardStats
en: Grouped
nl: Gegroepeerd

note: Template: AgentDashboardStats
en: Stacked
nl: Gestapeld

note: Template: AgentDashboardStats
en: Expanded
nl: Uitgebreid

note: Template: AgentDashboardStats
en: Please select a valid graph output format in the configuration of this widget.
nl: Selecteer een geldige grafiek output format in de configuratie van deze widget.

note: Template: AgentDashboardStats
en: The content of this statistic is being prepared for you, please be patient.
nl: De inhoud van deze rapportage wordt voor u aangemaakt, even geduld.

note: Template: AgentDashboardStats
en: This statistic can currently not be used because its configuration needs to be corrected by the statistics administrator.
nl: Deze statistiek kan op dit moment niet worden gebruikt omdat de configuratie gecorrigeerd moet worden door de statistieken administrator.

note: Template: AgentDashboardTicketGeneric
en: My locked tickets
nl: Mijn vergrendelde tickets

note: Template: AgentDashboardTicketGeneric
en: My watched tickets
nl: Mijn gevolgde tickets

note: Template: AgentDashboardTicketGeneric
en: My responsibilities
nl: Tickets waarvoor ik verantwoordelijk ben

note: Template: AgentDashboardTicketGeneric
en: Tickets in My Queues
nl: Tickets in mijn wachtrijen

note: Template: AgentDashboardTicketGeneric
en: Tickets in My Services
nl: Tickets in Mijn Services

note: Template: AgentDashboardTicketGeneric
en: Service Time
nl: Service tijd

note: Template: AgentDashboardTicketGeneric
en: Remove active filters for this widget.
nl: Verwijder actieve filters voor dit widget.

note: Template: AgentDashboardTicketQueueOverview
en: Totals
nl: Totaal

note: Template: AgentDashboardUserOnline
en: out of office
nl: afwezigheid

note: Template: AgentDashboardUserOnline
en: Selected agent is not available for chat
nl: De geselecteerde gebruiker is niet beschikbaar voor chat

note: Template: AgentDashboardUserOutOfOffice
en: until
nl: tot

note: Template: AgentHTMLReferencePageLayout
en: The ticket has been locked
nl: Het ticket is vergrendeld

note: Template: AgentHTMLReferencePageLayout
en: Undo & close
nl: Ongedaan maken & sluiten

note: Template: AgentInfo
en: Info
nl: Informatie

note: Template: AgentInfo
en: To accept some news, a license or some changes.
nl: Om een tekst te tonen, zoals nieuws of een licentie, die de agent moet accepteren.

note: Template: AgentLinkObject
en: Link Object: %s
nl: Koppel object: %s

note: Template: AgentLinkObject
en: go to link delete screen
nl: ga naar koppeling-verwijder scherm

note: Template: AgentLinkObject
en: Select Target Object
nl: Selecteer doel

note: Template: AgentLinkObject
en: Unlink Object: %s
nl: Verwijder de relatie met object: %s

note: Template: AgentLinkObject
en: go to link add screen
nl: ga naar koppelscherm

note: Template: AgentPreferences
en: Edit your preferences
nl: Bewerk uw voorkeuren

note: Template: AgentPreferences
en: Did you know? You can help translating OTRS at %s.
nl: Wist je dat je kunt helpen om OTRS te vertalen via %s?

note: Template: AgentSpelling
en: Spell Checker
nl: Spellingcontrole

note: Template: AgentSpelling
en: spelling error(s)
nl: Spelfout(en)

note: Template: AgentSpelling
en: Apply these changes
nl: Pas deze wijzigingen toe

note: Template: AgentStatisticsAdd
en: Statistics » Add
nl: Statistieken » Voeg toe

note: Template: AgentStatisticsAdd
en: Add New Statistic
nl: Voeg een nieuwe statistiek toe

note: Template: AgentStatisticsAdd
en: Dynamic Matrix
nl: Dynamische matrix

note: Template: AgentStatisticsAdd
en: Tabular reporting data where each cell contains a singular data point (e. g. the number of tickets).
nl: Met tabs gescheiden gegevens waarbij elke cell een enkel datapunt bevat (b.v. het aantal tickets)

note: Template: AgentStatisticsAdd
en: Dynamic List
nl: Dynamische lijst

note: Template: AgentStatisticsAdd
en: Tabular reporting data where each row contains data of one entity (e. g. a ticket).
nl: Met tabs gescheiden gegevens waar elke rij een entiteit is (b.v. een ticket).

note: Template: AgentStatisticsAdd
en: Static
nl: Statistiek

note: Template: AgentStatisticsAdd
en: Complex statistics that cannot be configured and may return non-tabular data.
nl: Complexe statistieken die niet kunnen worden geconfigureerd en welke mogelijk geen met tabs gescheiden gegevens genereren.

note: Template: AgentStatisticsAdd
en: General Specification
nl: Algemene specificatie

note: Template: AgentStatisticsAdd
en: Create Statistic
nl: Maak statistiek

note: Template: AgentStatisticsEdit
en: Statistics » Edit %s%s — %s
nl: Statistieken » Bewerk %s%s — %s

note: Template: AgentStatisticsEdit
en: Run now
nl: Voer nu uit

note: Template: AgentStatisticsEdit
en: Statistics Preview
nl: Voorbeeld van raportages

note: Template: AgentStatisticsEdit
en: Save statistic
nl: Sla rapportage op

note: Template: AgentStatisticsImport
en: Statistics » Import
nl: Rapportages » Importeren

note: Template: AgentStatisticsImport
en: Import Statistic Configuration
nl: Importeer Rapportage Configuratie

note: Template: AgentStatisticsOverview
en: Statistics » Overview
nl: Raportages » Overzicht

note: Template: AgentStatisticsOverview
en: Statistics
nl: Rapportages

note: Template: AgentStatisticsOverview
en: Run
nl: Voer uit

note: Template: AgentStatisticsOverview
en: Edit statistic "%s".
nl: Bewerk rapportage "%s".

note: Template: AgentStatisticsOverview
en: Export statistic "%s"
nl: Exporteer rapportage "%s"

note: Template: AgentStatisticsOverview
en: Export statistic %s
nl: Exporteer Rapportage %s

note: Template: AgentStatisticsOverview
en: Delete statistic "%s"
nl: Verwijder rapportage "%s"

note: Template: AgentStatisticsOverview
en: Delete statistic %s
nl: Verwijder rapportage %s

note: Template: AgentStatisticsOverview
en: Do you really want to delete this statistic?
nl: Weet je zeker dat je deze rapportage wil verwijderen?

note: Template: AgentStatisticsView
en: Statistics » View %s%s — %s
nl: Statistieken » Toon %s%s — %s

note: Template: AgentStatisticsView
en: Statistic Information
nl: Raportage informatie

note: Template: AgentStatisticsView
en: Sum rows
nl: Toon totaal per rij

note: Template: AgentStatisticsView
en: Sum columns
nl: Toon totaal per kolom

note: Template: AgentStatisticsView
en: Show as dashboard widget
nl: Toon als dashboard-widget

note: Template: AgentStatisticsView
en: This statistic contains configuration errors and can currently not be used.
nl: Deze rapportage bevat configuratiefouten en kan niet worden gebruikt

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: All fields marked with an asterisk (*) are mandatory.
nl: Alle velden met een asterisk (*) zijn verplicht.

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Service invalid.
nl: Service is ongeldig.

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: New Owner
nl: Nieuwe eigenaar

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Please set a new owner!
nl: Kies een nieuwe eigenaar.

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: New Responsible
nl: Nieuwe verantwoordelijke

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Next state
nl: Status

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: For all pending* states.
nl: Voor alle cases die staan te wachten

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Add Article
nl: Voeg Artikel toe

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Create an Article
nl: Maak een Artikel

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Inform agents
nl: Stel gebruikers op de hoogte

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Inform involved agents
nl: Stel betrokken gebruikers op de hoogte

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Here you can select additional agents which should receive a notification regarding the new article.
nl: Hier kun je extra gebruikers aanvinken die een notificatie zouden moeten krijgen over het nieuwe artikel.

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Spell check
nl: Spellingscontrole

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Text Template
nl: Tekstsjabloon

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Setting a template will overwrite any text or attachment.
nl: Het instellen van een template overschrijft alle testen en bijlagen.

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Note type
nl: Notitiesoort

note: Template: AgentTicketBounce
en: Bounce to
nl: Bounce naar

note: Template: AgentTicketBounce
en: You need a email address.
nl: E-mailadres is verplicht.

note: Template: AgentTicketBounce
en: Need a valid email address or don't use a local email address.
nl: Een e-mailadres is verplicht. U kunt geen lokale adressen gebruiken.

note: Template: AgentTicketBounce
en: Next ticket state
nl: Status

note: Template: AgentTicketBounce
en: Inform sender
nl: Informeer afzender

note: Template: AgentTicketBounce
en: Send mail
nl: Bericht versturen

note: Template: AgentTicketBulk
en: Ticket Bulk Action
nl: Ticket bulk-actie

note: Template: AgentTicketBulk
en: Send Email
nl: Stuur e-mail

note: Template: AgentTicketBulk
en: Merge to
nl: Voeg samen met

note: Template: AgentTicketBulk
en: Invalid ticket identifier!
nl: Ongeldige ticket identifier.

note: Template: AgentTicketBulk
en: Merge to oldest
nl: Voeg samen met oudste

note: Template: AgentTicketBulk
en: Link together
nl: Koppelen

note: Template: AgentTicketBulk
en: Link to parent
nl: Koppel aan vader

note: Template: AgentTicketBulk
en: Unlock tickets
nl: Ontgrendel tickets

note: Template: AgentTicketCompose
en: This address is registered as system address and cannot be used: %s
nl: Dit adres is geregistreerd als een systee adres en kan niet worden gebruikt.

note: Template: AgentTicketCompose
en: Please include at least one recipient
nl: Voeg tenminste één ontvanger toe

note: Template: AgentTicketCompose
en: Remove Ticket Customer
nl: Verwijder

note: Template: AgentTicketCompose
en: Please remove this entry and enter a new one with the correct value.
nl: Verwijder deze en geef een nieuwe met een correcte waarde.

note: Template: AgentTicketCompose
en: Remove Cc
nl: Verwijder CC

note: Template: AgentTicketCompose
en: Remove Bcc
nl: Verwijder BCC

note: Template: AgentTicketCompose
en: Address book
nl: Adresboek

note: Template: AgentTicketCompose
en: Date Invalid!
nl: Datum ongeldig.

note: Template: AgentTicketEmail
en: Create New Email Ticket
nl: Maak nieuw e-mail ticket

note: Template: AgentTicketEmail
en: Example Template
nl: Voorbeeld Template

note: Template: AgentTicketEmail
en: From queue
nl: In wachtrij

note: Template: AgentTicketEmail
en: To customer user
nl: Aan klant

note: Template: AgentTicketEmail
en: Please include at least one customer user for the ticket.
nl: Selecteer tenminste een klant voor dit ticket.

note: Template: AgentTicketEmail
en: Select this customer as the main customer.
nl: Selecteer deze klant als hoofd-klant

note: Template: AgentTicketEmail
en: Remove Ticket Customer User
nl: Verwijder klant van ticket

note: Template: AgentTicketEmail
en: Get all
nl: Gebruik alle

note: Template: AgentTicketEscalation
en: Ticket %s: first response time is over (%s/%s)!
nl: Ticket %s: eerste antwoord tijd is voorbij (%s/%s)!

note: Template: AgentTicketEscalation
en: Ticket %s: first response time will be over in %s/%s!
nl: Ticket %s: eerste antwoord tijd zal vorbij zijn binnen %s/%s!

note: Template: AgentTicketEscalation
en: Ticket %s: update time will be over in %s/%s!
nl: Ticket $s: vervolg tijd zal voorbij zijn binnen %s.

note: Template: AgentTicketEscalation
en: Ticket %s: solution time is over (%s/%s)!
nl: Ticket %s: oplossing tijd is voorbij (%s/%s)!

note: Template: AgentTicketEscalation
en: Ticket %s: solution time will be over in %s/%s!
nl: Ticket %s: oplossing tijd zal voorbij zijn binnen %s/%s!

note: Template: AgentTicketHistory
en: History Content
nl: Inhoud

note: Template: AgentTicketHistory
en: Zoom view
nl: Detailoverzicht

note: Template: AgentTicketMerge
en: Merge Settings
nl: Samenvoegingsinstellingen

note: Template: AgentTicketMerge
en: You need to use a ticket number!
nl: Gebruik een ticketnummer.

note: Template: AgentTicketMerge
en: A valid ticket number is required.
nl: Een geldig ticketnummer is verplicht.

note: Template: AgentTicketMerge
en: Need a valid email address.
nl: Geen geldig e-mailadres.

note: Template: AgentTicketMove
en: New Queue
nl: Nieuwe wachtrij

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: Select all
nl: Selecteer alles

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: No ticket data found.
nl: Geen tickets gevonden.

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: Open / Close ticket action menu
nl: Open / Sluit ticket actie menu

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: Select this ticket
nl: Selecteer dit ticket

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: First Response Time
nl: Eerste reactie

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: Update Time
nl: Vervolg tijd

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: Solution Time
nl: Oplossingstijd

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: Move ticket to a different queue
nl: Verplaats naar nieuwe wachtrij

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: Change queue
nl: Verplaats naar wachtrij

note: Template: AgentTicketOverviewNavBar
en: Change search options
nl: Verander zoekopties

note: Template: AgentTicketOverviewNavBar
en: Remove active filters for this screen.
nl: Verwijder actieve filters voor dit scherm.

note: Template: AgentTicketOverviewNavBar
en: Tickets per page
nl: Tickets per pagina

note: Template: AgentTicketOverviewSmall
en: Reset overview
nl: Herstel overzicht

note: Template: AgentTicketOverviewSmall
en: Column Filters Form
nl: Kolom filter formulier

note: Template: AgentTicketPhone
en: Split Into New Phone Ticket
nl: Splits in nieuw telefoon ticket

note: Template: AgentTicketPhone
en: Save Chat Into New Phone Ticket
nl: Bewaar chat in nieuw telefoon ticket

note: Template: AgentTicketPhone
en: Create New Phone Ticket
nl: Maak nieuw telefoon ticket aan

note: Template: AgentTicketPhone
en: Please include at least one customer for the ticket.
nl: Voeg ten minste één klant toe voor dit ticket.

note: Template: AgentTicketPhone
en: To queue
nl: In wachtrij

note: Template: AgentTicketPhone
en: The chat will be appended as a separate article.
nl: De chat wordt toegevoegd als een apart artikel

note: Template: AgentTicketPlain
en: Plain
nl: Zonder opmaak

note: Template: AgentTicketPlain
en: Download this email
nl: Download deze e-mail

note: Template: AgentTicketProcess
en: Create New Process Ticket
nl: Nieuw proces-ticket

note: Template: AgentTicketProcess
en: Process
nl: Proces

note: Template: AgentTicketProcessSmall
en: Enroll Ticket into a Process
nl: Voeg ticket toe aan een proces

note: Template: AgentTicketSearch
en: Search template
nl: Sjabloon

note: Template: AgentTicketSearch
en: Create Template
nl: Maak sjabloon

note: Template: AgentTicketSearch
en: Create New
nl: Nieuw

note: Template: AgentTicketSearch
en: Profile link
nl: Koppeling naar sjabloon

note: Template: AgentTicketSearch
en: Save changes in template
nl: Sla wijzigingen op in sjabloon

note: Template: AgentTicketSearch
en: Filters in use
nl: Filters in gebruik

note: Template: AgentTicketSearch
en: Additional filters
nl: Extra filters

note: Template: AgentTicketSearch
en: Add another attribute
nl: Voeg attribuut toe

note: Template: AgentTicketSearch
en: Output
nl: Uitvoeren naar

note: Template: AgentTicketSearch
en: Fulltext
nl: Volledig

note: Template: AgentTicketSearch
en: Remove
nl: Verwijderen

note: Template: AgentTicketSearch
en: Searches in the attributes From, To, Cc, Subject and the article body, overriding other attributes with the same name.
nl: Doorzoek de velden Van, Aan, Cc, Onderwerp en de berichttekst, vervangt deze zoekvelden.

note: Template: AgentTicketSearch
en: Attachment Name
nl: Bijlage Naam

note: Template: AgentTicketSearch
en: (e. g. m*file or myfi*)
nl: (b.v. m*bestand of mijnbe*)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Created in Queue
nl: Aangemaakt in wachtrij

note: Template: AgentTicketSearch
en: Lock state
nl: Vergrendeling

note: Template: AgentTicketSearch
en: Watcher
nl: Volger

note: Template: AgentTicketSearch
en: Article Create Time (before/after)
nl: Aanmaaktijd interactie (voor/na)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Article Create Time (between)
nl: Aanmaaktijd interactie (tussen)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Ticket Create Time (before/after)
nl: Aanmaaktijd ticket (voor/na)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Ticket Create Time (between)
nl: Aanmaaktijd ticket (tussen)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Ticket Change Time (before/after)
nl: Ticket gewijzigd (voor/na)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Ticket Change Time (between)
nl: Ticket gewijzigd (tussen)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Ticket Last Change Time (before/after)
nl: Meest recente ticket wijziging (voor/na)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Ticket Last Change Time (between)
nl: Meest recente ticket wijziging (tussen)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Ticket Close Time (before/after)
nl: Ticket gesloten (voor/na)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Ticket Close Time (between)
nl: Ticket gesloten (tussen)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Ticket Escalation Time (before/after)
nl: Ticket escalatietijd (voor/na)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Ticket Escalation Time (between)
nl: Ticket escaltietijd (tussen)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Archive Search
nl: Zoek in archief

note: Template: AgentTicketSearch
en: Run search
nl: Voer zoekopdracht uit

note: Template: AgentTicketZoom
en: Article filter
nl: Filter interacties

note: Template: AgentTicketZoom
en: Article Type
nl: Soort interactie

note: Template: AgentTicketZoom
en: Sender Type
nl: Soort verzender

note: Template: AgentTicketZoom
en: Save filter settings as default
nl: Sla filter op als standaard

note: Template: AgentTicketZoom
en: Event Type Filter
nl: Gebeurtenis type filter

note: Template: AgentTicketZoom
en: Event Type
nl: Gebeurtenis type

note: Template: AgentTicketZoom
en: Save as default
nl: Opslaan als standaard

note: Template: AgentTicketZoom
en: Archive
nl: Archief

note: Template: AgentTicketZoom
en: This ticket is archived.
nl: Dit ticket is gearchiveerd.

note: Template: AgentTicketZoom
en: Note: Type is invalid!
nl: Let op: Type is ongeldig!

note: Template: AgentTicketZoom
en: Locked
nl: Vergrendeling

note: Template: AgentTicketZoom
en: Accounted time
nl: Bestede tijd

note: Template: AgentTicketZoom
en: Linked Objects
nl: Gekoppelde objecten

note: Template: AgentTicketZoom
en: Change Queue
nl: Wijzig wachtrij

note: Template: AgentTicketZoom
en: There are no dialogs available at this point in the process.
nl: Op dit moment zijn er geen dialogen beschikbaar.

note: Template: AgentTicketZoom
en: This item has no articles yet.
nl: Dit item heeft nog geen interacties.

note: Template: AgentTicketZoom
en: Ticket Timeline View
nl: Ticket tijdslijn weergave

note: Template: AgentTicketZoom
en: Article Overview
nl: Artikel overzicht

note: Template: AgentTicketZoom
en: Article(s)
nl: Interactie(s)

note: Template: AgentTicketZoom
en: Page
nl: Pagina

note: Template: AgentTicketZoom
en: Add Filter
nl: Nieuw filter

note: Template: AgentTicketZoom
en: Set
nl: Nieuwe waarden

note: Template: AgentTicketZoom
en: Reset Filter
nl: Herstel filter

note: Template: AgentTicketZoom
en: Show one article
nl: Toon één interactie

note: Template: AgentTicketZoom
en: Show all articles
nl: Toon alle interacties

note: Template: AgentTicketZoom
en: Show Ticket Timeline View
nl: Geef ticket tijdslijn weer

note: Template: AgentTicketZoom
en: Unread articles
nl: Ongelezen interacties

note: Template: AgentTicketZoom
en: No.
nl: Nr.

note: Template: AgentTicketZoom
en: Important
nl: Belangrijk

note: Template: AgentTicketZoom
en: Unread Article!
nl: Ongelezen interactie.

note: Template: AgentTicketZoom
en: Incoming message
nl: Binnenkomend bericht

note: Template: AgentTicketZoom
en: Outgoing message
nl: Uitgaand bericht

note: Template: AgentTicketZoom
en: Internal message
nl: Intern bericht

note: Template: AgentTicketZoom
en: Resize
nl: Grootte wijzigen

note: Template: AgentTicketZoom
en: Mark this article as read
nl: Markeer het artikel als gelezen

note: Template: AgentTicketZoom
en: Show Full Text
nl: Geef volledige tekst weer

note: Template: AgentTicketZoom
en: Full Article Text
nl: Volledige artikel tekst

note: Template: AgentTicketZoom
en: No more events found. Please try changing the filter settings.
nl: Geen events meer gevonden. Probeer de filter instellingen aan te passen.

note: Template: AgentTicketZoom
en: by
nl: door

note: Template: AgentTicketZoom
en: To open links in the following article, you might need to press Ctrl or Cmd or Shift key while clicking the link (depending on your browser and OS).
nl: Om links te openen in het volgende artikel, kan het nodig zijn om de toetsen Ctrl of Cmd of Shift in te druken terwijl je op de link klikt (afhankelijk van jouw browser en besturingssysteem)

note: Template: AgentTicketZoom
en: Close this message
nl: Sluit dit bericht

note: Template: AgentTicketZoom
en: Article could not be opened! Perhaps it is on another article page?
nl: Het artikel kan niet worden geopend! Mogelijk staat hij op een andere artikelpagina?

note: Template: AgentTicketZoom
en: A preview of this website can't be provided because it didn't allow to be embedded.
nl: Een preview is niet beschikbaar omdat het geen embedding toestaat.

note: Template: AttachmentBlocker
en: To protect your privacy, remote content was blocked.
nl: Om uw privacy te beschermen is actieve inhoud geblokkeerd.

note: Template: AttachmentBlocker
en: Load blocked content.
nl: Laad actieve inhoud.

note: Template: ChatStartForm
en: First message
nl: Eerste bericht

note: Template: CloudServicesDisabled
en: This feature requires cloud services.
nl: Deze feature vereist cloud services

note: Template: CloudServicesDisabled
en: You can
nl: U kunt

note: Template: CloudServicesDisabled
en: go back to the previous page
nl: terug naar de vorige pagina

note: Template: CustomerError
en: Error Details
nl: Error gegevens

note: Template: CustomerFooter
en: Powered by
nl: Draait op

note: Template: CustomerFooterJS
en: One or more errors occurred!
nl: Een of meerdere problemen zijn opgetreden.

note: Template: CustomerFooterJS
en: Close this dialog
nl: Sluit venster

note: Template: CustomerFooterJS
en: Could not open popup window. Please disable any popup blockers for this application.
nl: Kan geen popup openen. Schakel popup blockers uit voor deze website.

note: Template: CustomerFooterJS
en: If you now leave this page, all open popup windows will be closed, too!
nl: Als u deze pagina verlaat worden alle openstaande popup-vensters ook gesloten.

note: Template: CustomerFooterJS
en: A popup of this screen is already open. Do you want to close it and load this one instead?
nl: Er is al een popup open voor dit ticket. Wilt u deze sluiten en de nieuwe laden?

note: Template: CustomerFooterJS
en: There are currently no elements available to select from.
nl: Er zijn nu geen elementen beschikbaar om te kiezen.

note: Template: CustomerFooterJS
en: Please turn off Compatibility Mode in Internet Explorer!
nl: Zet a.u.b. Compatibility Mode in Internet Explorer uit!

note: Template: CustomerFooterJS
en: The browser you are using is too old.
nl: De browser die u gebruikt is te oud.

note: Template: CustomerFooterJS
en: OTRS runs with a huge lists of browsers, please upgrade to one of these.
nl: OTRS kan overweg met een grote hoeveelheid browsers. Gebruik s.v.p een van deze.

note: Template: CustomerFooterJS
en: Please see the documentation or ask your admin for further information.
nl: Zie de documentatie of vraag uw beheerder voor meer informatie.

note: Template: CustomerFooterJS
en: Switch to mobile mode
nl: Omschakelen naar weergave voor telefoons / tablets

note: Template: CustomerFooterJS
en: Switch to desktop mode
nl: Omschakelen naar desktop weergave

note: Template: CustomerFooterJS
en: Not available
nl: Niet beschikbaar

note: Template: CustomerFooterJS
en: Clear all
nl: Alles weghalen

note: Template: CustomerFooterJS
en: Clear search
nl: Verwijder zoekactie

note: Template: CustomerFooterJS
en: %s selection(s)...
nl: %s selectie(s)...

note: Template: CustomerFooterJS
en: and %s more...
nl: en nog %s meer...

note: Template: CustomerFooterJS
en: Confirm
nl: Bevestigen

note: Template: CustomerLogin
en: JavaScript Not Available
nl: JavaScript niet beschikbaar

note: Template: CustomerLogin
en: In order to experience OTRS, you'll need to enable JavaScript in your browser.
nl: Om OTRS te kunnen gebruiken, moet JavaScript geactiveerd zijn in uw browser.

note: Template: CustomerLogin
en: Browser Warning
nl: Waarschuwing

note: Template: CustomerLogin
en: One moment please, you are being redirected...
nl: Een moment alstublieft, je wordt doorverwezen

note: Template: CustomerLogin
en: Login
nl: Inloggen

note: Template: CustomerLogin
en: User name
nl: Gebruikersnaam

note: Template: CustomerLogin
en: Your user name
nl: Uw gebruikersnaam

note: Template: CustomerLogin
en: Your password
nl: Uw wachtwoord

note: Template: CustomerLogin
en: Forgot password?
nl: Wachtwoord vergeten?

note: Template: CustomerLogin
en: 2 Factor Token
nl: 2 factor eken

note: Template: CustomerLogin
en: Your 2 Factor Token
nl: Jouw 2 factor teken

note: Template: CustomerLogin
en: Log In
nl: Inloggen

note: Template: CustomerLogin
en: Not yet registered?
nl: Nog niet geregistreerd?

note: Template: CustomerLogin
en: Request new password
nl: Vraag een nieuw wachtwoord aan

note: Template: CustomerLogin
en: Your User Name
nl: Uw gebruikersnaam

note: Template: CustomerLogin
en: A new password will be sent to your email address.
nl: Een nieuw wachtwoord wordt naar uw e-mailadres verzonden.

note: Template: CustomerLogin
en: Create Account
nl: Maak account

note: Template: CustomerLogin
en: Please fill out this form to receive login credentials.
nl: Vul dit formulier in om een gebruikersnaam aan te maken.

note: Template: CustomerLogin
en: How we should address you
nl: Hoe moeten we u adresseren?

note: Template: CustomerLogin
en: Your First Name
nl: Uw voornaam

note: Template: CustomerLogin
en: Your Last Name
nl: Uw achternaam

note: Template: CustomerLogin
en: Your email address (this will become your username)
nl: Uw e-mailadres (dit wordt uw gebruikersnaam)

note: Template: CustomerNavigationBar
en: Incoming Chat Requests
nl: Binnenkomende Chat Verzoeken

note: Template: CustomerNavigationBar
en: You have unanswered chat requests
nl: Je hebt onbeantwoorden chat verzoeken

note: Template: CustomerNavigationBar
en: Edit personal preferences
nl: Voorkeuren bewerken

note: Template: CustomerNavigationBar
en: Logout %s %s
nl: Uitloggen %s %s

note: Template: CustomerRichTextEditor
en: Split Quote
nl: Splits quote

note: Template: CustomerTicketOverview
en: Welcome!
nl: Welkom!

note: Template: CustomerTicketOverview
en: Please click the button below to create your first ticket.
nl: Klik op de button om uw eerste ticket aan te maken.

note: Template: CustomerTicketOverview
en: Create your first ticket
nl: Maak uw eerste ticket aan

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Profile
nl: Sjabloon

note: Template: CustomerTicketSearch
en: e. g. 10*5155 or 105658*
nl: bijv. 2010*5155 of 20100802*

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Customer ID
nl: Klant ID

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Fulltext search in tickets (e. g. "John*n" or "Will*")
nl: Zoeken in tekst in tickets (bijv. "Jans*en" of "Print*")

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Recipient
nl: Geadresseerde

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Carbon Copy
nl: CC

note: Template: CustomerTicketSearch
en: e. g. m*file or myfi*
nl: b.v. m*bestand of mijnbe*

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Types
nl: Typen

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Time restrictions
nl: Tijd

note: Template: CustomerTicketSearch
en: No time settings
nl: Niet zoeken op tijd

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Specific date
nl: Specifieke datum

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Only tickets created
nl: Alleen tickets aangemaakt

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Date range
nl: Datum range

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Only tickets created between
nl: Alleen tickets aangemaakt tussen

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Ticket archive system
nl: Ticket-archief

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Save search as template?
nl: Bewaar zoekopdracht als sjabloon?

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Save as Template?
nl: Bewaar als sjabloon?

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Save as Template
nl: Bewaar

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Template Name
nl: Template naam

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Pick a profile name
nl: Naam voor dit sjabloon

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Output to
nl: Uitvoer naar

note: Template: CustomerTicketSearchResultShort
en: of
nl: van

note: Template: CustomerTicketSearchResultShort
en: Search Results for
nl: Zoekresultaat voor

note: Template: CustomerTicketSearchResultShort
en: Remove this Search Term.
nl: Verwijder deze zoekterm

note: Template: CustomerTicketZoom
en: Start a chat from this ticket
nl: Begin een chat vanuit dit ticket

note: Template: CustomerTicketZoom
en: Expand article
nl: Toon interactie

note: Template: CustomerTicketZoom
en: Information
nl: Informatie

note: Template: CustomerTicketZoom
en: Next Steps
nl: Volgende stappen

note: Template: CustomerTicketZoom
en: Reply
nl: Beantwoord

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: All-day
nl: de gehele dag

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Sunday
nl: zondag

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Monday
nl: maandag

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Tuesday
nl: dinsdag

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Wednesday
nl: woensdag

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Thursday
nl: donderdag

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Friday
nl: vrijdag

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Saturday
nl: zaterdag

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Su
nl: zo

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Mo
nl: ma

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Tu
nl: di

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: We
nl: wo

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Th
nl: do

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Fr
nl: vr

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Sa
nl: za

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Event Information
nl: Event informatie

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Ticket fields
nl: Ticket-velden

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Dynamic fields
nl: Dynamische velden

note: Template: Datepicker
en: Invalid date (need a future date)!
nl: Ongeldig (datum kan niet in verleden zijn).

note: Template: Datepicker
en: Invalid date (need a past date)!
nl: Ongeldige datum (heb een datum in het verleden nodig!)

note: Template: Datepicker
en: Previous
nl: Vorige

note: Template: Datepicker
en: Open date selection
nl: Open datumkiezer

note: Template: Error
en: An error occurred.
nl: Er is een fout opgetreden

note: Template: Error
en: Really a bug? 5 out of 10 bug reports result from a wrong or incomplete installation of OTRS.
nl: Is dit echt een fout? 5 van de 10 error reports zijn vanwege een kappotte installatie van OTRS

note: Template: Error
en: Send a bugreport
nl: Een bug report indienen

note: Template: FooterJS
en: Please enter at least one search value or * to find anything.
nl: Geef één of meerdere tekens of een wildcard als * op om een zoekopdracht uit te voeren.

note: Template: FooterJS
en: Please remove the following words from your search as they cannot be searched for:
nl: Verwijder de volgende woorden van je zoekactie omdat daar niet op gezocht kan worden:

note: Template: FooterJS
en: Please check the fields marked as red for valid inputs.
nl: Bekijk de waarden in de als rood gemarkeerde velden.

note: Template: FooterJS
en: Please perform a spell check on the the text first.
nl: Voer eerst een spellingscontrole uit op de tekst.

note: Template: FooterJS
en: Slide the navigation bar
nl: Schuif de navigaiebalk

note: Template: FooterJS
en: Unavailable for chat
nl: Onbeschikbaar voor de chat

note: Template: FooterJS
en: Available for internal chats only
nl: Alleen beschikbaar voor interne chats

note: Template: FooterJS
en: Available for chats
nl: Beschikbaar voor chats

note: Template: FooterJS
en: Please visit the chat manager
nl: Neem contact op met de chat beheerder

note: Template: FooterJS
en: New personal chat request
nl: Nieuw persoonlijk chat verzoek

note: Template: FooterJS
en: New customer chat request
nl: Nieuwe klant chat verzoek

note: Template: FooterJS
en: New public chat request
nl: Nieuw publiek chat verzoek

note: Template: FooterJS
en: New activity
nl: Nieuwe activiteit

note: Template: FooterJS
en: New activity on one of your monitored chats.
nl: Nieuwe activiteit op een van de door jou gemonitorde chats

note: Template: FooterJS
en: Do you really want to continue?
nl: Weet je zeker dat je door wil gaan?

note: Template: FooterJS
en: Information about the OTRS Daemon
nl: Informatie over de OTRS Daemon

note: Template: FooterJS
en: This feature is part of the %s.  Please contact us at %s for an upgrade.
nl: Deze feature is onderdeel van het %s. Neem contact met ons op via %s voor een upgrade

note: Template: FooterJS
en: Find out more about the %s
nl: Vind meer informatie over het %s

note: Template: Header
en: You are logged in as
nl: Ingelogd als

note: Template: Installer
en: JavaScript not available
nl: JavaScript is niet beschikbaar

note: Template: Installer
en: Step %s
nl: Stap %s

note: Template: Installer
en: Database Settings
nl: Database configuratie

note: Template: Installer
en: General Specifications and Mail Settings
nl: Algemene instellingen en mailconfiguratie

note: Template: Installer
en: Finish
nl: Voltooien

note: Template: Installer
en: Welcome to %s
nl: Welkom bij %s

note: Template: Installer
en: Web site
nl: Website

note: Template: Installer
en: Mail check successful.
nl: Mail controle gelukt.

note: Template: Installer
en: Error in the mail settings. Please correct and try again.
nl: Fout in de mailinstellingen. Corrigeer ze en probeer nog eens.

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Configure Outbound Mail
nl: Configureer uitgaande mail

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Outbound mail type
nl: Uitgaande mail type

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Select outbound mail type.
nl: Selecteer e-mail soort.

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Outbound mail port
nl: Uitgaande mail poort

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Select outbound mail port.
nl: Kies de TCP poort voor uitgaand e-mail verkeer.

note: Template: InstallerConfigureMail
en: SMTP authentication
nl: SMTP authenticatie

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Does your SMTP host need authentication?
nl: Heeft uw SMTP host authenticatie nodig?

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Username for SMTP auth.
nl: Login voor SMTP authenticatie

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Password for SMTP auth.
nl: Wachtwoord voor SMTP authenticatie

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Configure Inbound Mail
nl: Configureer binnenkomende mail

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Inbound mail type
nl: Ingaande mail type

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Select inbound mail type.
nl: Selecteer e-mail soort.

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Inbound mail host
nl: Ingaande mail host

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Inbound mail host.
nl: Hostnaam mailserver voor inkomende mail.

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Inbound mail user
nl: User

note: Template: InstallerConfigureMail
en: User for inbound mail.
nl: Login voor inkomende mail server.

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Inbound mail password
nl: Password

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Password for inbound mail.
nl: Wachtwoord voor inkomende mail server.

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Result of mail configuration check
nl: Resultaat van mailconfiguratie test

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Check mail configuration
nl: Test mailconfiguratie

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Skip this step
nl: Sla dit over

note: Template: InstallerDBResult
en: Database setup successful!
nl: Database-installatie afgerond.

note: Template: InstallerDBStart
en: Install Type
nl: Installatie-type

note: Template: InstallerDBStart
en: Create a new database for OTRS
nl: Maak een nieuwe database voor OTRS aan

note: Template: InstallerDBStart
en: Use an existing database for OTRS
nl: Gebruik een bestaande database voor OTRS

note: Template: InstallerDBmssql
en: Database name
nl: Database-naam

note: Template: InstallerDBmssql
en: Check database settings
nl: Test database instellingen

note: Template: InstallerDBmssql
en: Result of database check
nl: Resultaat van database test

note: Template: InstallerDBmssql
en: Database check successful.
nl: Database controle gelukt.

note: Template: InstallerDBmssql
en: Database User
nl: Database-gebruiker

note: Template: InstallerDBmssql
en: New
nl: Nieuw

note: Template: InstallerDBmssql
en: A new database user with limited permissions will be created for this OTRS system.
nl: Een nieuwe database gebruiker met beperkte permissies wordt aangemaakt voor deze OTRS omgeving.

note: Template: InstallerDBmssql
en: Repeat Password
nl: Herhaal wachtwoord

note: Template: InstallerDBmssql
en: Generated password
nl: Gegenereerd wachtwoord

note: Template: InstallerDBmysql
en: Passwords do not match
nl: Wachtwoorden komen niet overeen

note: Template: InstallerDBoracle
en: Port
nl: Poort

note: Template: InstallerFinish
en: To be able to use OTRS you have to enter the following line in your command line (Terminal/Shell) as root.
nl: Om OTRS te gebruiken moet u nu de webserver herstarten.

note: Template: InstallerFinish
en: Restart your webserver
nl: Herstart webserver

note: Template: InstallerFinish
en: After doing so your OTRS is up and running.
nl: Hierna is OTRS klaar voor gebruik.

note: Template: InstallerFinish
en: Start page
nl: Inlogpagina

note: Template: InstallerFinish
en: Your OTRS Team
nl: Het OTRS team

note: Template: InstallerLicense
en: Don't accept license
nl: Licentie niet accepteren

note: Template: InstallerLicense
en: Accept license and continue
nl: Accepteer licentie en ga door

note: Template: InstallerSystem
en: SystemID
nl: Systeem identificatie

note: Template: InstallerSystem
en: The identifier of the system. Each ticket number and each HTTP session ID contain this number.
nl: De identifier van het systeem. Ieder ticketnummer en elk HTTP sessie ID bevat dit nummer.

note: Template: InstallerSystem
en: System FQDN
nl: OTRS FQDN

note: Template: InstallerSystem
en: Fully qualified domain name of your system.
nl: Fully Qualified Domain Name van het systeem.

note: Template: InstallerSystem
en: AdminEmail
nl: E-mailadres beheerder

note: Template: InstallerSystem
en: Email address of the system administrator.
nl: E-mailadres van de beheerder.

note: Template: InstallerSystem
en: Organization
nl: Organisatie

note: Template: InstallerSystem
en: LogModule
nl: Logmodule

note: Template: InstallerSystem
en: Log backend to use.
nl: Te gebruiken logbestand.

note: Template: InstallerSystem
en: LogFile
nl: Logbestand

note: Template: InstallerSystem
en: Webfrontend
nl: Web Frontend

note: Template: InstallerSystem
en: Default language
nl: Standaard taal

note: Template: InstallerSystem
en: Default language.
nl: Standaard taal.

note: Template: InstallerSystem
en: CheckMXRecord
nl: Check MX Record

note: Template: InstallerSystem
en: Email addresses that are manually entered are checked against the MX records found in DNS. Don't use this option if your DNS is slow or does not resolve public addresses.
nl: E-mailadressen die handmatig worden ingevoerd worden gecontroleerd met de MX records gevonden in de DNS. Gebruik deze mogelijkheid niet als uw DNS traag is of geen publieke adressen kan herleiden.

note: Template: LinkObject
en: Add links
nl: Links toevoegen

note: Template: LinkObject
en: Delete links
nl: Links verwijderen

note: Template: Login
en: Lost your password?
nl: Wachtwoord vergeten?

note: Template: Login
en: Request New Password
nl: Vraag nieuw wachtwoord aan

note: Template: Login
en: Back to login
nl: Terug naar inlogscherm

note: Template: MobileNotAvailableWidget
en: Feature not available
nl: Functionaliteit niet beschikbaar

note: Template: MobileNotAvailableWidget
en: Sorry, but this feature of OTRS is currently not available for mobile devices. If you'd like to use it, you can either switch to desktop mode or use your regular desktop device.
nl: Helaas, maar deze functionaliteit van OTRS is op dit moment niet beschikbaar voor mobiele apparaten. Als je de functionaliteit toch wil gebruiken kun je swichen naar desktop weergave of je desktop device gebruiken.

note: Template: Motd
en: Message of the Day
nl: Bericht van de dag

note: Template: NoPermission
en: Insufficient Rights
nl: Onvoldoende permissies

note: Template: NoPermission
en: Back to the previous page
nl: Terug naar de vorige pagina

note: Template: Pagination
en: Show first page
nl: Toon eerste pagina

note: Template: Pagination
en: Show previous pages
nl: Toon vorige pagina's

note: Template: Pagination
en: Show page %s
nl: Toon pagina %s

note: Template: Pagination
en: Show next pages
nl: Toon volgende pagina's

note: Template: Pagination
en: Show last page
nl: Toon laatste pagina

note: Template: PictureUpload
en: Need FormID!
nl: Geen FormID gevonden.

note: Template: PictureUpload
en: No file found!
nl: Geen bestand gevonden.

note: Template: PictureUpload
en: The file is not an image that can be shown inline!
nl: Dit bestand kan niet inline worden weergegeven.

note: Template: PreferencesNotificationEvent
en: Notification
nl: Melding

note: Template: PreferencesNotificationEvent
en: No user configurable notifications found.
nl: Door de eindgebruiker instelbare notificaties gevonden.

note: Template: PreferencesNotificationEvent
en: Receive messages for notification '%s' by transport method '%s'.
nl: Ontvang berichten vor notificatie '%s' via transport methode '%s'.

note: Template: PreferencesNotificationEvent
en: Please note that you can't completely disable notifications marked as mandatory.
nl: Let op dat je verplichte notificaties niet volledig uit kun zetten.

note: Template: PreferencesNotificationEvent
en: Sorry, but you can't disable all methods for notifications marked as mandatory.
nl: Helaas, maar je kun niet alle methoden voor notificatie markeren als verplicht.

note: Template: PreferencesNotificationEvent
en: Sorry, but you can't disable all methods for this notification.
nl: Helaas is het niet mogelijk om alle methodes voor deze notificatie uit te zetten.

note: Template: ActivityDialogHeader
en: Process Information
nl: Procesinformatie

note: Template: ActivityDialogHeader
en: Dialog
nl: Dialoog

note: Template: Article
en: Inform Agent
nl: Informeer behandelaar

note: Template: PublicDefault
en: Welcome
nl: Wekom

note: Template: RichTextEditor
en: Remove Quote
nl: Verwijder wachtrij

note: Template: GeneralSpecificationsWidget
en: Permissions
nl: Permissies

note: Template: GeneralSpecificationsWidget
en: You can select one or more groups to define access for different agents.
nl: U kunt één of meerdere groepen definiëren die deze rapportage kunnen gebruiken.

note: Template: GeneralSpecificationsWidget
en: Result formats
nl: Resultaat formulieren

note: Template: GeneralSpecificationsWidget
en: The selected time periods in the statistic are time zone neutral.
nl: De geselecteerd tijdsperiode in de statistieken zijn tijdzone neutraal.

note: Template: GeneralSpecificationsWidget
en: Create summation row
nl: Voeg somrij toe

note: Template: GeneralSpecificationsWidget
en: Create summation column
nl: Voeg somkolom toe

note: Template: GeneralSpecificationsWidget
en: Cache results
nl: Cace resultaten

note: Template: GeneralSpecificationsWidget
en: Stores statistics result data in a cache to be used in subsequent views with the same configuration.
nl: Sla statische resultaat gegevens op in een cache om weer te geven in volgende views met dezelfde configuratie.

note: Template: GeneralSpecificationsWidget
en: Provide the statistic as a widget that agents can activate in their dashboard.
nl: Maak een dashboard-widget van dit rapport die behandelaars in hun dashboard kunnen activeren.

note: Template: GeneralSpecificationsWidget
en: Please note that enabling the dashboard widget will activate caching for this statistic in the dashboard.
nl: Inschakelen van de dashboard widget activeert caching voor dit rapport  in het dashboard.

note: Template: GeneralSpecificationsWidget
en: If set to invalid end users can not generate the stat.
nl: Als deze op ongeldig staat, kan het rapport niet gebruikt worden.

note: Template: PreviewWidget
en: There are problems in the configuration of this statistic:
nl: Er zijn problemen met de configuratie van dit rapport:

note: Template: PreviewWidget
en: You may now configure the X-axis of your statistic.
nl: Je kun nu de X-as instellen van jouw rapport.

note: Template: PreviewWidget
en: This statistic does not provide preview data.
nl: Dit rapport geeft geen voorbeeldgegevens.

note: Template: PreviewWidget
en: Preview format:
nl: Voorbeeld format:

note: Template: PreviewWidget
en: Please note that the preview uses random data and does not consider data filters.
nl: De voorbeeldweergave gebruikt willekeurige gegevens en houdt geen rekening met data filters.

note: Template: PreviewWidget
en: Configure X-Axis
nl: Configureer X-As

note: Template: PreviewWidget
en: X-axis
nl: X-as

note: Template: PreviewWidget
en: Configure Y-Axis
nl: Configureer Y-As

note: Template: PreviewWidget
en: Y-axis
nl: Y-As

note: Template: PreviewWidget
en: Configure Filter
nl: Configureer filter

note: Template: RestrictionsWidget
en: Please select only one element or turn off the button 'Fixed'.
nl: Kies een element, of schakel de optie 'Statisch' uit.

note: Template: RestrictionsWidget
en: Absolute period
nl: Absolute periode

note: Template: RestrictionsWidget
en: Between
nl: Tussen

note: Template: RestrictionsWidget
en: Relative period
nl: Relatieve periode

note: Template: RestrictionsWidget
en: The past complete %s and the current+upcoming complete %s %s
nl: De historische complete %s en de huidige en aankomende complete %s %s

note: Template: RestrictionsWidget
en: Do not allow changes to this element when the statistic is generated.
nl: Sta niet toe om dit element te wijzigen wanneer de statistiek wordt gegenereerd.

note: Template: StatsParamsWidget
en: Format
nl: Formaat

note: Template: StatsParamsWidget
en: Exchange Axis
nl: Wissel assen

note: Template: StatsParamsWidget
en: Configurable params of static stat
nl: Configureerbare parameters voor rapport

note: Template: StatsParamsWidget
en: No element selected.
nl: Geen element geselecteerd.

note: Template: StatsParamsWidget
en: Scale
nl: Schaal

note: Template: XAxisWidget
en: The selected time period defines the default time frame for this statistic to collect data from.
nl: De geselecteerde tijdsperiode bepaalt het standaard tijdsvenster voor deze statistiek om gegevens van te verzamelen.

note: Template: XAxisWidget
en: Defines the time unit that will be used to split the selected time period into reporting data points.
nl: Bepaalt de tijdseenheid die wordt gebruikt om de geselecteerde periode te splitsen in rapportage data punten.

note: Template: YAxisWidget
en: Please remember that the scale for the Y-axis has to be larger than the scale for the X-axis (e.g. X-axis => Month, Y-Axis => Year).
nl: De schaal van de Y-as moet groter zijn dan de schaal voor de X-as (bijvoorbeeld: X-as => Maand, Y-as => Jaar).

note: Template: Test
en: OTRS Test Page
nl: OTRS Testpagina

note: Template: Test
en: Welcome %s %s
nl: Welkom %s %s

note: Template: Test
en: Counter
nl: Teller

note: Template: Warning
en: Go back to the previous page
nl: Terug naar de vorige pagina

note: Perl Module: Kernel/Config/Defaults.pm
en: View system log messages.
nl: Bekijk het OTRS logboek.

note: Perl Module: Kernel/Config/Defaults.pm
en: Update and extend your system with software packages.
nl: Voeg functies toe aan uw systeem door het installeren van pakketten.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminACL.pm
en: ACLs could not be Imported due to a unknown error, please check OTRS logs for more information
nl: ACL's kunnen niet worden geïmporteerd vanwege een onbekende fout, kijk in de OTRS loggegevens voor meer informatie.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminACL.pm
en: The following ACLs have been added successfully: %s
nl: De volgende ACL's zijn succesvol toegevoegd: %s

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminACL.pm
en: The following ACLs have been updated successfully: %s
nl: De volgende ACLs zijn succesvol bijgewerkt: %s

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminACL.pm
en: There where errors adding/updating the following ACLs: %s. Please check the log file for more information.
nl: Er zijn fouten opgetreden tijdens het toevoegen/bijwerken van de volgende ACLs: %s. Controleer de log bestanden voor meer informatie.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminACL.pm
en: This field is required
nl: Dit veld is verplicht

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminACL.pm
en: There was an error creating the ACL
nl: Er is iets mis gegaan tijdens het bijwerken van de ACL

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminACL.pm
en: Need ACLID!
nl: ACLID is vereist!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminACL.pm
en: Could not get data for ACLID %s
nl: Kon gegevens voor ACLID %s niet ophalen

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminACL.pm
en: There was an error updating the ACL
nl: Er is een fout opgetreden bij het bijwerken van de ACL.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminACL.pm
en: There was an error setting the entity sync status.
nl: Er is een fout opgegeven bij het instellen van de synchronisatiestatus.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminACL.pm
en: There was an error synchronizing the ACLs.
nl: Er is een fout opgetreden met het synchroniseren van de ACL's.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminACL.pm
en: ACL %s could not be deleted
nl: ACL %s kon niet worden verwijderd

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminACL.pm
en: There was an error getting data for ACL with ID %s
nl: Er is een fout opgetreden met het ophalen van de gegevens vor ACL met ID %s

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminCustomerCompany.pm
en: Customer Company %s already exists!
nl: Klant Bedrijf %s bestaat al!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminCustomerUser.pm
en: New phone ticket
nl: Nieuw telefoon-ticket

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminCustomerUser.pm
en: New email ticket
nl: Nieuw e-mail-ticket

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminDynamicField.pm
en: Fields configuration is not valid
nl: Velden configuratie is niet geldig

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminDynamicField.pm
en: Objects configuration is not valid
nl: Object configuratie is niet geldig

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminDynamicField.pm
en: Could not reset Dynamic Field order properly, please check the error log for more details.
nl: Kon dynamische velden niet herstellen, kijk in het logbestand voor details.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminDynamicFieldCheckbox.pm
en: Undefined subaction.
nl: Ongedefinieerde subactie.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminDynamicFieldCheckbox.pm
en: Need %s
nl: Heb %s nodig

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminDynamicFieldCheckbox.pm
en: The field does not contain only ASCII letters and numbers.
nl: Het veld bevat niet alleen maar ASCII letters en cijfers.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminDynamicFieldCheckbox.pm
en: There is another field with the same name.
nl: Er is een ander veld met dezelfde naam.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminDynamicFieldCheckbox.pm
en: The field must be numeric.
nl: Het veld moet numeriek zijn.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminDynamicFieldCheckbox.pm
en: Need ValidID
nl: Heb ValidID nodig

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminDynamicFieldCheckbox.pm
en: Could not create the new field
nl: Het nieuwe veld kon niet worden aangemaakt

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminDynamicFieldCheckbox.pm
en: Need ID
nl: Heb ID nodig

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminDynamicFieldCheckbox.pm
en: Could not get data for dynamic field %s
nl: Kon de gegevens voor dynamisch veld %s niet ophalen

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminDynamicFieldCheckbox.pm
en: The name for this field should not change.
nl: De naam van dit veld zou niet moeten veranderen.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminDynamicFieldCheckbox.pm
en: Could not update the field %s
nl: Het veld %s kon niet bijgewerkt worden.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminDynamicFieldCheckbox.pm
en: Currently
nl: Huidige

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminDynamicFieldDropdown.pm
en: This field value is duplicated.
nl: Deze veldwaarde is gedupliceerd.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminEmail.pm
en: Select at least one recipient.
nl: Selecteer minimaal één ontvanger.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericAgent.pm
en: Got no values to check.
nl: Had geen waarden om te controleren

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericAgent.pm
en: Please remove the following words because they cannot be used for the ticket selection:
nl: Verwijder de volgende woorden omdat ze niet kunnen worden gebruikt voor het selecteren van een ticket:

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceDebugger.pm
en: Need WebserviceID!
nl: WebserviceID is vereist!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceDebugger.pm
en: Could not get data for WebserviceID %s
nl: Kon gegevens van WebserviceID %s niet ophalen

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceInvokerDefault.pm
en: Need InvokerType
nl: Heb InvokerType nodig

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceInvokerDefault.pm
en: Invoker %s is not registered
nl: Invoker %s is niet geregistreerd

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceInvokerDefault.pm
en: Need Invoker
nl: Heb Invoker nodig

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceInvokerDefault.pm
en: Could not determine config for invoker %s
nl: Kon configuratie voor invoker %s niet bepalen.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceMappingSimple.pm
en: Could not get registered configuration for action type %s
nl: Het geregistreerde configuratiebestand voor actie type %s kon niet worden opgehaald

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceMappingSimple.pm
en: Could not get backend for %s %s
nl: Backend voor %s %s kon niet worden opgehaald

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceMappingSimple.pm
en: Could not update configuration data for WebserviceID %s
nl: Configuratiebestand kon niet worden bijgewerkt voor Webservice met ID %s

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceOperationDefault.pm
en: Need OperationType
nl: Heb OperatieType nodig

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceOperationDefault.pm
en: Operation %s is not registered
nl: Operatie %s is niet geregistreerd

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceOperationDefault.pm
en: OperationType %s is not registered
nl: OperatieType %s is niet geregistreerd

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceOperationDefault.pm
en: Need Operation
nl: Heb Operatie nodig

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceOperationDefault.pm
en: Could not determine config for operation %s
nl: Configuratiebestand kon niet bepaald worden voor operatie %s

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST.pm
en: Need Subaction!
nl: Heb Subactie nodig!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceWebservice.pm
en: There is another web service with the same name.
nl: Er is nog een webservice met dezelfde naam.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceWebservice.pm
en: There was an error updating the web service.
nl: Er is een fout opgetreden bij het bijwerken van de webservice.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceWebservice.pm
en: Web service "%s" updated!
nl: Webservice "%s" bijgewerkt!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceWebservice.pm
en: There was an error creating the web service.
nl: Er is een fout opgetreden bij het aanmaken van de webservice.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceWebservice.pm
en: Web service "%s" created!
nl: Webservice "%s" aangemaakt!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceWebservice.pm
en: Need Name!
nl: Heb Naam nodig!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceWebservice.pm
en: Need a file to import!
nl: Heb een bestand nodig om te importeren!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceWebservice.pm
en: The imported file has not valid YAML content! Please check OTRS log for details
nl: Het geïmporteerde bestand is geen geldig YAML bestand! Kijk in het logbestand voor details

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceWebservice.pm
en: Web service "%s" deleted!
nl: Webservice "%s" verwijderd!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceWebserviceHistory.pm
en: Got no WebserviceHistoryID!
nl: Heb geen WebserviceHistoryID!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminNotificationEvent.pm
en: Agent who owns the ticket
nl: Eigenaar van het ticket

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminNotificationEvent.pm
en: Agent who is responsible for the ticket
nl: Verantwordelijke voor het ticket

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminNotificationEvent.pm
en: All agents watching the ticket
nl: Alle agent die het ticket in de gaten houden

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminNotificationEvent.pm
en: All agents with write permission for the ticket
nl: Alle agents met schrijf rechten voor het ticket

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminNotificationEvent.pm
en: All agents subscribed to the ticket's queue
nl: Alle agents die zich hebben ingeschreven op de wachtrij

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminNotificationEvent.pm
en: All agents subscribed to the ticket's service
nl: Alle agents die zich hebben ingeschreven op de service

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminNotificationEvent.pm
en: All agents subscribed to both the ticket's queue and service
nl: Alle agents die zich zowel op de wachtrij, als op de service hebben ingeschreven

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminNotificationEvent.pm
en: Customer of the ticket
nl: Klant van het ticket

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminNotificationEvent.pm
en: Yes, but require at least one active notification method
nl: Ja, maar vereis minimaal één actieve notificatie methode

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminPGP.pm
en: Need param Key to delete!
nl: Heb param Sleutel nodig om te verwijderen!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminPGP.pm
en: Key %s deleted!
nl: Sleutel %s is verwijderd!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminPGP.pm
en: Need param Key to download!
nl: Heb param Sleutel nodig om te downloaden!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminPackageManager.pm
en: No such package!
nl: Paket bestaat niet!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminPackageManager.pm
en: No such file %s in package!
nl: Geen bestand %s in pakket!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminPackageManager.pm
en: No such file %s in local file system!
nl: Geen bestand %s in bestandssysteem!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminPackageManager.pm
en: Can't read %s!
nl: Kan %s niet lezen!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminPackageManager.pm
en: Package has locally modified files.
nl: Pakket heeft lokaal bewerkte bestanden.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminPackageManager.pm
en: No packages or no new packages found in selected repository.
nl: Geen pakketten of nieuwe pakketten gevonden in de geselecteerde repository.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminPackageManager.pm
en: Package not verified due a communication issue with verification server!
nl: Pakket niet gecontroleerd vanwege een communicatiefout met de server!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminPostMasterFilter.pm
en: No such filter: %s
nl: Filter %s bestaat niet

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagement.pm
en: Need %s!
nl: Heb %s nodig!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementActivity.pm
en: There was an error generating a new EntityID for this Activity
nl: Er is een fout opgetreden met het genereren van een nieuwe EntityID voor deze Activiteit

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementActivity.pm
en: There was an error creating the Activity
nl: Er is een fout opgetreden bij het aanmaken van de activiteit

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementActivity.pm
en: There was an error setting the entity sync status for Activity entity: %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het instellen van de synchronisatie status van de activiteit: %s

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementActivity.pm
en: Need ActivityID!
nl: Heb ActivityID nodig!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementActivity.pm
en: Could not get data for ActivityID %s
nl: Kan gegevens niet ophalen van ActivityID %s

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementActivity.pm
en: There was an error updating the Activity
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het bijwerken van de activiteit.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementActivity.pm
en: Missing Parameter: Need Activity and ActivityDialog!
nl: Ontbrekende parameter: Heb Activiteit en ActiviteitDialoog nodig!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementActivity.pm
en: Activity not found!
nl: Activiteit niet gevonden!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementActivity.pm
en: ActivityDialog not found!
nl: ActiviteitDialoog niet gevonden

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementActivity.pm
en: ActivityDialog already assigned to Activity. You cannot add an ActivityDialog twice!
nl: ActiviteitDialoog al toegewezen aan Activiteit. Je kunt een ActiviteitDialoog niet twee keer toevoegen!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementActivity.pm
en: Error while saving the Activity to the database!
nl: Fout bij het opslaan van de Activiteit in de database!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementActivity.pm
en: This subaction is not valid
nl: Deze subactie is niet geldig

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementActivityDialog.pm
en: There was an error setting the entity sync status for ActivityDialog entity: %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het instellen van de synchronisatiestatus van ActiviteitDialoog item: %s

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementActivityDialog.pm
en: Could not get data for ActivityDialogID %s
nl: Gegevens van ActiviteitDialoogID %s konden niet worden opgehaald

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementTransition.pm
en: There was an error generating a new EntityID for this Transition
nl: Er is een fout opgetreden bij het genereren van een nieuwe EntiteitID voor deze transitie

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementTransition.pm
en: There was an error creating the Transition
nl: Er is een fout opgetreden bij het aanmaken van de Transitie

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementTransition.pm
en: There was an error setting the entity sync status for Transition entity: %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het instellen van de syncrhonisatie status van Transiti: %s

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementTransition.pm
en: Need TransitionID!
nl: Heb TranistieID nodig!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementTransition.pm
en: Could not get data for TransitionID %s
nl: Kon gegevens voor TansitiID %s niet ophalen

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementTransition.pm
en: There was an error updating the Transition
nl: Er is een fout opgetreden bij het bijwerken van de Transitie

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementTransitionAction.pm
en: At least one valid config parameter is required.
nl: Minimaal één geldige configuratie parameter is vereist

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementTransitionAction.pm
en: There was an error generating a new EntityID for this TransitionAction
nl: Er is een fout opgetreden bij het genereren van een nieuwe EntiteitID voor deze TransactieActie

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementTransitionAction.pm
en: There was an error creating the TransitionAction
nl: Er is een fout opgetreden bij het aanmaken van de TransactieActie

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementTransitionAction.pm
en: There was an error setting the entity sync status for TransitionAction entity: %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het instellen van de entiteit synchronisatie status voor de TransactieActie:%s

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementTransitionAction.pm
en: Need TransitionActionID!
nl: TransacActieID is vereist!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementTransitionAction.pm
en: Could not get data for TransitionActionID %s
nl: Kon gegevens van TransactieActieID %s niet ophalen

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementTransitionAction.pm
en: There was an error updating the TransitionAction
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het bijwerken van TransitieActie

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementTransitionAction.pm
en: Error: Not all keys seem to have values or vice versa.
nl: Fout: Niet alle sleutels hebben waarden of vice versa.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminQueueAutoResponse.pm
en: Queues ( without auto responses )
nl: Wachtrijen (zonder automatische antwoorden)

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminSMIME.pm
en: S/MIME environment is not working. Please check log for more info!
nl: S/MIME omgeving werkt niet. Zie logbestand voor meer informatie!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminSMIME.pm
en: Need param Filename to delete!
nl: Heb parameter Bestandsnaam nodig om te verwijderen!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminSMIME.pm
en: Need param Filename to download!
nl: Heb parameter Bestandsnaam nodig om te downloaden

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminSMIME.pm
en: Needed CertFingerprint and CAFingerprint!
nl: Heb CertFingerprint en CAFingerprint nodig!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminSMIME.pm
en: CAFingerprint must be different than CertFingerprint
nl: CAFingerbrint moet anders zijn dan CertFingerprint

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminSMIME.pm
en: Relation exists!
nl: Relatie bestaat al!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminSMIME.pm
en: Relation added!
nl: Relatie toegevoegd!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminSMIME.pm
en: Relation doesn't exists
nl: Relatie bestaat niet

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminSMIME.pm
en: Relation deleted!
nl: Relatie verwijderd!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminSMIME.pm
en: Certificate %s could not be read!
nl: Certificaat %s kon niet worden gelezen!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminSMIME.pm
en: Needed Fingerprint
nl: Vingerafdruk is benodigd

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminSysConfig.pm
en: Import not allowed!
nl: Importeren is niet toegestaan!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminSysConfig.pm
en: Need File!
nl: Heb bestand nodig!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminSysConfig.pm
en: Can't write ConfigItem!
nl: Kan configuratie item niet schrijven!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminSystemMaintenance.pm
en: Start date shouldn't be defined after Stop date!
nl: Begindatum moet vóór de einddatum liggen!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminSystemMaintenance.pm
en: There was an error creating the System Maintenance
nl: Er is een fout opgetreden bij het aanmaken van het systeem onderhoudsvenster

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminSystemMaintenance.pm
en: Need SystemMaintenanceID!
nl: Heb een SysteemOnderhoudsID nodig!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminSystemMaintenance.pm
en: Could not get data for SystemMaintenanceID %s
nl: Kon gegevens voor SystemOnderhoudID %s niet ophalen

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminSystemMaintenance.pm
en: System Maintenance was saved successfully!
nl: Systeem Onderhoud is succesvol opgeslagen!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminSystemMaintenance.pm
en: Session has been killed!
nl: Sessie is beëindigd!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminSystemMaintenance.pm
en: All sessions have been killed, except for your own.
nl: Alle sessies zijn beëindigd behalve die van jezelf.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminSystemMaintenance.pm
en: There was an error updating the System Maintenance
nl: Er is een fout opgetreden bij het update van het Systeem Onderhoudsvenster

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminSystemMaintenance.pm
en: Was not possible to delete the SystemMaintenance entry: %s!
nl: Het was niet mogelijk om het Systeem Onderhoudsvenster %s te verwijderen!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminType.pm
en: Need Type!
nl: Heb Type nodig!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentDashboardCommon.pm
en: No such config for %s
nl: Geen configuratie gevonden voor %s

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentDashboardCommon.pm
en: Statistic
nl: Rapportage

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentDashboardCommon.pm
en: No preferences for %s!
nl: Geen voorkeuren voor %s

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentDashboardCommon.pm
en: Can't get element data of %s!
nl: Kan element gegevens van %s niet ophalen!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentDashboardCommon.pm
en: Can't get filter content data of %s!
nl: Kan filter gegevens van %s niet ophalen!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentLinkObject.pm
en: Please contact the admin.
nl: Neem contact op met de beheerder.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentLinkObject.pm
en: You need ro permission!
nl: Je hebt ro rechten nodig!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentLinkObject.pm
en: Can not delete link with %s!
nl: Kan relatie met %s niet verwijderen!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentLinkObject.pm
en: Can not create link with %s!
nl: Kan relatie met %s niet aanmaken!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentPreferences.pm
en: Param Group is required!
nl: Parameter groep is vereist!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentStatistics.pm
en: Invalid Subaction.
nl: Ongeldige subactie.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentStatistics.pm
en: Statistic could not be imported.
nl: Rapport kon niet worden geïmporteerd.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentStatistics.pm
en: Please upload a valid statistic file.
nl: Upload een geldig rapportage bestand.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentStatistics.pm
en: Export: Need StatID!
nl: Exporteren: Heb geen StatID!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentStatistics.pm
en: Delete: Get no StatID!
nl: Verwijderen: Heb geen StatID!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentStatistics.pm
en: Need StatID!
nl: Heb geen StatID!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentStatistics.pm
en: Could not load stat.
nl: Kon rapportage niet laden

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentStatistics.pm
en: Could not create statistic.
nl: Kon rapportage niet aanmaken.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentStatistics.pm
en: Run: Get no %s!
nl: Uitvoeren: heb geen %s!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketActionCommon.pm
en: No TicketID is given!
nl: Heb geen TicketID!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketActionCommon.pm
en: You need %s permissions!
nl: Je hebt %s permissies nodig!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketActionCommon.pm
en: Could not perform validation on field %s!
nl: Kan validatie op veld %s niet uitvoeren!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketActionCommon.pm
en: No subject
nl: Geen onderwerp

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketActionCommon.pm
en: Previous Owner
nl: Vorige eigenaar

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketBounce.pm
en: %s is needed!
nl: %s is vereist!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketBounce.pm
en: Plain article not found for article %s!
nl: Volledige artikel niet gevonden voor artikel %s!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketBounce.pm
en: Article does not belong to ticket %s!
nl: Artikel hoort niet bij ticket %s!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketBulk.pm
en: Ticket is locked by another agent and will be ignored!
nl: Ticket is vergrendeld door een andere agent en wordt overgeslagen!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketMerge.pm
en: Can't merge ticket with itself!
nl: Kan een ticket niet samenvoegen met zichzelf!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketPhone.pm
en: %s has left the chat.
nl: %s heeft de chat verlaten.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketPhone.pm
en: This chat has been closed and will be removed in %s hours.
nl: Deze chat is gesloten en wordt in %s uren verwijderd.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketPrint.pm
en: Need TicketID!
nl: Heb TicketID nodig!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketPrint.pm
en: printed by
nl: afgedrukt door

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketPrint.pm
en: Ticket Dynamic Fields
nl: Ticket Dynamische Velden

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: Couldn't get ActivityDialogEntityID "%s"!
nl: Kon ActiviteitDialoogEntiteidID "%s" niet verkrijgen!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: No Process configured!
nl: Geen Proces geconfigureerd!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: Process %s is invalid!
nl: Proces %s is ongeldig!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: No ActivityDialog configured for %s in _RenderAjax!
nl: Geen ActiviteitDialog geconfigureerd voor %s in _RenderAjax!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: Got no Start ActivityEntityID or Start ActivityDialogEntityID for Process: %s in _GetParam!
nl: Geen Start ActiviteitEntiteitID of Start ActiviteitDialoogEntiteitID voor Proces: %s in _GetParam!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: Couldn't get Ticket for TicketID: %s in _GetParam!
nl: Geen Ticket voor TicketID: %s in _GetParam!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: Couldn't determine ActivityEntityID. DynamicField or Config isn't set properly!
nl: Kon geen ActiviteitEntiteitID bepalen. Dynamisch veld of Configuratie is niet juist ingesteld!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: Process::Default%s Config Value missing!
nl: Process::Default%s Configuratie Waarde ontbreekt!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: Got no ProcessEntityID or TicketID and ActivityDialogEntityID!
nl: Heb geen ProcesEntiteitID of TicketID en ActiviteitDialoogEntiteitID!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: Can't get StartActivityDialog and StartActivityDialog for the ProcessEntityID "%s"!
nl: Verkreeg geen StartActiviteitDialoog en StartActiviteitDialoog vor het ProcesEntiteitID "%s"!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: Can't get Ticket "%s"!
nl: Kan ticket "%s" niet ophalen!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: Can't get ProcessEntityID or ActivityEntityID for Ticket "%s"!
nl: Kan ProcesEntiteitID of ActiviteitEntiteitID niet verkrijgen voor ticket "%s"!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: Can't get ActivityDialog configuration for ActivityDialogEntityID "%s"!
nl: Kan ActiviteitDialoog configuratie voor ActiviteitDialoogEntiteitID "%s"!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: Can't get data for Field "%s" of ActivityDialog "%s"!
nl: Kan gegevens niet verkrijgen voor veld "%s" van ActiviteitDialoog "%s"!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: PendingTime can just be used if State or StateID is configured for the same ActivityDialog. ActivityDialog: %s!
nl: Wacht op tijd kan alleen gebruikt worden wanneer Status of StatusID is geconfigureerd voor dezelfde ActiviteitDialoog. ActiviteitDialoog: %s!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: Pending Date
nl: Wacht tot datum

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: for pending* states
nl: voor 'wachtend op-' statussen

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketSearch.pm
en: Invalid Users
nl: Ongeldige gebruikers

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: Ticket Created
nl: Ticket aangemaakt

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: Outgoing Email
nl: Uitgaande e-mail

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: Outgoing Phone Call
nl: Uitgaand telefoongesprek

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: Incoming Phone Call
nl: Inkomend telefoongesprek

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: We are sorry, you do not have permissions anymore to access this ticket in its current state.
nl: Helaas, je hebt niet voldoende rechten om dit ticket te openen in zijn huidige staat.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: Fields with no group
nl: Velden zonder groep

note: Perl Module: Kernel/Modules/CustomerTicketOverview.pm
en: My Tickets
nl: Mijn tickets

note: Perl Module: Kernel/Modules/CustomerTicketOverview.pm
en: Company Tickets
nl: Tickets van groep

note: Perl Module: Kernel/Modules/CustomerTicketSearch.pm
en: Please remove the following words because they cannot be used for the search:
nl: Verwijder de volgende woorden van je zoekactie omdat daar niet op gezocht kan worden:

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Dashboard/TicketGeneric.pm
en: This ticket has no title or subject
nl: Dit ticket heeft geen titel of onderwerp

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Dashboard/UserOnline.pm
en: This user is currently offline
nl: Deze gebruiker is offline

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Dashboard/UserOnline.pm
en: This user is currently active
nl: Deze gebruiker is actief

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Dashboard/UserOnline.pm
en: This user is currently away
nl: Deze gebruiker is afwezig

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Dashboard/UserOnline.pm
en: This user is currently unavailable
nl: Deze gebruiker is onbeschikbaar

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Layout/LinkObject.pm
en: Linked as
nl: Gekoppeld als

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Notification/AgentOTRSBusiness.pm
en: %s Upgrade to %s now! %s
nl: %s upgrade naar %s nu! %s

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Notification/CustomerSystemMaintenanceCheck.pm
en: A system maintenance period will start at:
nl: Een systeem onderhoudsperiode begint op:

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Notification/DaemonCheck.pm
en: Please contact your administrator!
nl: Neem contact op met je beheerder!

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Preferences/NotificationEvent.pm
en: Please make sure you've chosen at least one transport method for mandatory notifications.
nl: Zorg ervoor dat je minimaal één transportmethode hebt gekozen voor verplichtte notificaties.

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Preferences/OutOfOffice.pm
en: Please specify an end date that is after the start date.
nl: Geef een einddatum op die na de startdatum ligt.

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Preferences/Password.pm
en: Please supply your new password!
nl: Geef je nieuwe wachtwoord op.

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Statistics/View.pm
en: No (not supported)
nl: Nee (niet beschikbaar)

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Statistics/View.pm
en: No past complete or the current+upcoming complete relative time value selected.
nl: Geen historische volledige of huidige aankomende volledige relatieve tijdswaarden geselecteerd.

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Statistics/View.pm
en: The selected time period is larger than the allowed time period.
nl: De geselecteerde tijdsperiode is groter dan de toegestane tijdsperiode

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Statistics/View.pm
en: No time scale value available for the current selected time scale value on the X axis.
nl: Er is geen tijdschaal beschikbaar voor de geselecteerde tijdsschaal waarde op de X as.

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Statistics/View.pm
en: The selected date is not valid.
nl: De geselecteerde datum is niet geldig.

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Statistics/View.pm
en: The selected end time is before the start time.
nl: De geselecteerde einddtijd is voor de starttijd.

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Statistics/View.pm
en: There is something wrong with your time selection.
nl: Er is iets mis met je tijdsselectie.

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Statistics/View.pm
en: Please select only one element or allow modification at stat generation time.
nl: Selecteer minimaal één element of sta toe dat dit kan worden aangepast bij het genereren van de statistiek.

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Statistics/View.pm
en: Please select at least one value of this field or allow modification at stat generation time.
nl: Selecteer minimaal één element of sta toe dat dit kan worden aangepast bij het genereren van de statistiek.

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Statistics/View.pm
en: Please select one element for the X-axis.
nl: Selecteer een element voor X-as.

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Statistics/View.pm
en: You can only use one time element for the Y axis.
nl: Je kunt slechts één tijdselement voor de Y as gebruiken.

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Statistics/View.pm
en: You can only use one or two elements for the Y axis.
nl: Je kunt slechts één of twee elementen gebruiken voor de Y as.

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Statistics/View.pm
en: Please select at least one value of this field.
nl: Selecteer minimaal één waarde voor dit veld.

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Statistics/View.pm
en: Please provide a value or allow modification at stat generation time.
nl: Selecteer minimaal één element of sta toe dat dit kan worden aangepast bij het genereren van de statistiek.

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Statistics/View.pm
en: Please select a time scale.
nl: Selecteer een tijdsschaal.

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Statistics/View.pm
en: Your reporting time interval is too small, please use a larger time scale.
nl: De tijdsinterval is te klein, kies een grotere interval.

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Statistics/View.pm
en: Please remove the following words because they cannot be used for the ticket restrictions: %s.
nl: Verwijder de volgende woorden omdat ze niet gebruikt kunnen worden om tickets te beperken: %s

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/TicketOverviewMenu/Sort.pm
en: Order by
nl: Sorteren op

note: Perl Module: Kernel/System/Console/Command/Dev/Tools/Config2Docbook.pm
en: Configuration Options Reference
nl: Configuratie opties verwijzing

note: Perl Module: Kernel/System/Console/Command/Dev/Tools/Config2Docbook.pm
en: This setting can not be changed.
nl: Deze instelling kan niet worden aangepast.

note: Perl Module: Kernel/System/Console/Command/Dev/Tools/Config2Docbook.pm
en: This setting is not active by default.
nl: Deze instelling is standaard niet ingeschakeld.

note: Perl Module: Kernel/System/Console/Command/Dev/Tools/Config2Docbook.pm
en: This setting can not be deactivated.
nl: Deze instelling kan niet worden uitgeschakeld.

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: State Type
nl: Status type

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Created Priority
nl: Aangemaakt met prioriteit

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Created State
nl: Aangemaakt met status

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Create Time
nl: Aangemaakt op

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Close Time
nl: Afsluitingstijd

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Escalation - First Response Time
nl: Escalatie - eerste reactietijd

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Escalation - Update Time
nl: Escalatie - tijd van bijwerken

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Escalation - Solution Time
nl: Escalatie - tijd van oplossen

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Agent/Owner
nl: Behandelaar/eigenaar

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Created by Agent/Owner
nl: Aangemaakt door behandelaar/eigenaar

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Evaluation by
nl: Gebruik

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Ticket/Article Accounted Time
nl: Bestede tijd voor ticket en interacties

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Ticket Create Time
nl: Aanmaaktijd ticket

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Ticket Close Time
nl: Sluittijd ticket

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Accounted time by Agent
nl: Bestede tijd per behandelaar

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Total Time
nl: Totale tijd

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Ticket Average
nl: Gemiddelde per ticket

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Ticket Min Time
nl: Minimumtijd voor ticket

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Ticket Max Time
nl: Maximumtijd voor ticket

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Number of Tickets
nl: Aantal tickets

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Article Average
nl: Gemiddelde per interactie

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Article Min Time
nl: Minimumtijd voor interactie

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Article Max Time
nl: Maximumtijd voor interactie

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Number of Articles
nl: Aantal interacties

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketList.pm
en: ascending
nl: aflopend

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketList.pm
en: descending
nl: oplopend

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketList.pm
en: Attributes to be printed
nl: Attributen om af te drukken

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketList.pm
en: Sort sequence
nl: Sorteervolgorde

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketList.pm
en: State Historic
nl: Historische status

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketList.pm
en: State Type Historic
nl: Historische status type

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketList.pm
en: Historic Time Range
nl: Historische tijdsvenster

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Static/StateAction.pm
en: Days
nl: Dagen

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/TablePresence.pm
en: Table Presence
nl: Uiterlijk Tabel

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/TablePresence.pm
en: Internal Error: Could not open file.
nl: Interne Fout: kan bestand niet openen.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/TablePresence.pm
en: Table Check
nl: Tabel Controle

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/TablePresence.pm
en: Internal Error: Could not read file.
nl: Interne fout: kan het bestand niet lezen.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/TablePresence.pm
en: Tables found which are not present in the database.
nl: Tabellen gevonden die niet aanwezig zijn in de database.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mssql/Size.pm
en: Database Size
nl: Database omvang

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mssql/Size.pm
en: Could not determine database size.
nl: Kan database omvang niet bepalen

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mssql/Version.pm
en: Database Version
nl: Database versie

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mssql/Version.pm
en: Could not determine database version.
nl: Kan de database versie niet bepalen

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mysql/Charset.pm
en: Client Connection Charset
nl: Client verbinding karakterset

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mysql/Charset.pm
en: Setting character_set_client needs to be utf8.
nl: Instelling character_set_client moet staan op utf8

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mysql/Charset.pm
en: Server Database Charset
nl: Server Database karakterinstelling

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mysql/Charset.pm
en: Setting character_set_database needs to be UNICODE or UTF8.
nl: Instelling character_set_datbase moet UNICODE of UTF8 zijn.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mysql/Charset.pm
en: Table Charset
nl: Tabel Karacterset

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mysql/Charset.pm
en: There were tables found which do not have utf8 as charset.
nl: Er zijn tabellen gevonden die geen utf8 karakterset hebben.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mysql/InnoDBLogFileSize.pm
en: InnoDB Log File Size
nl: InnoDB Log bestandsgrootte

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mysql/InnoDBLogFileSize.pm
en: The setting innodb_log_file_size must be at least 256 MB.
nl: De instelling innodb_log_file_size meot minimaal 256MB zijn

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mysql/MaxAllowedPacket.pm
en: Maximum Query Size
nl: Maximale Query Lengte

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mysql/MaxAllowedPacket.pm
en: The setting 'max_allowed_packet' must be higher than 20 MB.
nl: De instelling 'max_allowed_packet' moet minimaal 20MB zijn

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mysql/Performance.pm
en: Query Cache Size
nl: Query Cache grootte

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mysql/Performance.pm
en: The setting 'query_cache_size' should be used (higher than 10 MB but not more than 512 MB).
nl: De instelling 'query_cache_size' gebruikt worden (minimaal 10MB, maar niet meer dan 512 MB)

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mysql/StorageEngine.pm
en: Default Storage Engine
nl: Standaard Storage Engine

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mysql/StorageEngine.pm
en: Table Storage Engine
nl: Tabel Storage Engine

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mysql/StorageEngine.pm
en: Tables with a different storage engine than the default engine were found.
nl: Er zijn tabellen gevonden die een afwijkende storage engine gebruiken.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mysql/Version.pm
en: MySQL 5.x or higher is required.
nl: MySQL 5.x of hoger is vereist.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/oracle/NLS.pm
en: NLS_LANG Setting
nl: NLS_LANG instelling

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/oracle/NLS.pm
en: NLS_LANG must be set to al32utf8 (e.g. GERMAN_GERMANY.AL32UTF8).
nl: NLS_LANG moet ingesteld zijn op al32utf8 (GERMAN_GERMANY.AL32UTF8)

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/oracle/NLS.pm
en: NLS_DATE_FORMAT Setting
nl: NLS_DATE_FORMAT instelling

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/oracle/NLS.pm
en: NLS_DATE_FORMAT must be set to 'YYYY-MM-DD HH24:MI:SS'.
nl: NLS_DATE_FORMAT moet ingesteld zijn op 'YYYY-MM-DD HH24:MI:SS'.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/oracle/NLS.pm
en: NLS_DATE_FORMAT Setting SQL Check
nl: NLS_DATE_FORMAT instelling SQL controle

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/postgresql/Charset.pm
en: Setting client_encoding needs to be UNICODE or UTF8.
nl: Instelling client_encoding moet UNICODE of UTF8 zijn

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/postgresql/Charset.pm
en: Setting server_encoding needs to be UNICODE or UTF8.
nl: Instelling server_encoding moet UNICODE of UTF8 zijn

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/postgresql/DateStyle.pm
en: Date Format
nl: Datum Format

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/postgresql/DateStyle.pm
en: Setting DateStyle needs to be ISO.
nl: Instelling DateStyle moet ISO zijn

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/postgresql/Version.pm
en: PostgreSQL 8.x or higher is required.
nl: PostgreSQL 8.x of hoger is vereist.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/DiskPartitionOTRS.pm
en: OTRS Disk Partition
nl: OTRS Schijfpartitie

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/DiskSpace.pm
en: Disk Usage
nl: Harde schijf gebruik

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/DiskSpace.pm
en: The partition where OTRS is located is almost full.
nl: De partitie waar OTRS op staat is bijna vol.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/DiskSpace.pm
en: The partition where OTRS is located has no disk space problems.
nl: De partitie waar OTRS op staat heeft voldoende ruimte.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/DiskSpacePartitions.pm
en: Operating System/Disk Partitions Usage
nl: Besturingssysteem/Disk Partitie gebruik

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/Distribution.pm
en: Distribution
nl: Versie

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/Distribution.pm
en: Could not determine distribution.
nl: Kan de versie niet bepalen

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/KernelVersion.pm
en: Kernel Version
nl: Kernel versie

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/Load.pm
en: System Load
nl: Systeem Belasting

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/Load.pm
en: The system load should be at maximum the number of CPUs the system has (e.g. a load of 8 or less on a system with 8 CPUs is OK).
nl: De systeem belasting zou niet meer moeten zijn dan het aantal CPUs dat het systeem heeft (een belasting van 8 of minder voor een systeem met 8 CPU's).

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/PerlModules.pm
en: Not all required Perl modules are correctly installed.
nl: Niet alle vereiste Perl modules zijn correct geïnstalleerd

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/Swap.pm
en: Free Swap Space (%)
nl: Vrije Swap ruimte (%)

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/Swap.pm
en: No swap enabled.
nl: Geen swap ingeschakeld.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/Swap.pm
en: Used Swap Space (MB)
nl: Gebruikte Swap ruimte (MB)

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/Swap.pm
en: There should be more than 60% free swap space.
nl: Er zou meer dan 60% vrije swap ruimte moeten zijn.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/Swap.pm
en: There should be no more than 200 MB swap space used.
nl: Er zou niet meer dan 200MB swap ruimte in gebruik moeten zijn.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/ConfigSettings.pm
en: OTRS/Config Settings
nl: OTRS/Configuratie instellingen

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/ConfigSettings.pm
en: Could not determine value.
nl: Kon waarde niet bepalen

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DaemonRunning.pm
en: Daemon is not running.
nl: Deamon is niet actief.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DatabaseRecords.pm
en: Ticket History Entries
nl: Ticket Historie gegevens

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DatabaseRecords.pm
en: Articles
nl: Interacties

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DatabaseRecords.pm
en: Attachments (DB, Without HTML)
nl: Bijlagen (Database, zonder HTML)

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DatabaseRecords.pm
en: Customers With At Least One Ticket
nl: Klanten met minimaal één ticket

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DatabaseRecords.pm
en: Dynamic Field Values
nl: Dynamische veldwaarden

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DatabaseRecords.pm
en: Invalid Dynamic Fields
nl: Ongeldige Dynamische velden

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DatabaseRecords.pm
en: Invalid Dynamic Field Values
nl: Ongeldige Dynamische Veld Waarden

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DatabaseRecords.pm
en: Months Between First And Last Ticket
nl: Maanden tussen het eerste en laatste ticket

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DatabaseRecords.pm
en: Tickets Per Month (avg)
nl: Tickets per maand (gemiddeld)

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DefaultSOAPUser.pm
en: Default SOAP Username And Password
nl: Standaard SOAP gebruikersnaam en wachtwoord

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DefaultUser.pm
en: Default Admin Password
nl: Standaard Admin Wachtwoord

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/ErrorLog.pm
en: Error Log
nl: Fouten logboek

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/ErrorLog.pm
en: There are error reports in your system log.
nl: Er staat fout rapportages in het logbestand system.log.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/FQDN.pm
en: FQDN (domain name)
nl: FQDN (Domeinnaam)

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/FQDN.pm
en: Please configure your FQDN setting.
nl: Configureer de FQDN instelling.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/FQDN.pm
en: Domain Name
nl: Domeinnaam

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/FQDN.pm
en: Your FQDN setting is invalid.
nl: De FQDN instelling is ongeldig.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/FileSystemWritable.pm
en: File System Writable
nl: Bestandsysteem beschrijfbaar

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/FileSystemWritable.pm
en: The file system on your OTRS partition is not writable.
nl: Het bestandsysteem op de OTRS partitie is niet schrijfbaar.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/PackageDeployment.pm
en: Package Installation Status
nl: Pakket installatie status

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/PackageDeployment.pm
en: Some packages are not correctly installed.
nl: Sommige pakketten zijn niet correct geïnstalleerd.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/PackageList.pm
en: OTRS/Package List
nl: OTRS/Pakket lijst

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/SystemID.pm
en: Your SystemID setting is invalid, it should only contain digits.
nl: De gekozen SystemID is ongeldig, er mogen alleen cijfers in voorkomen.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/Ticket/IndexModule.pm
en: You have more than 60,000 tickets and should use the StaticDB backend. See admin manual (Performance Tuning) for more information.
nl: Je hebt meer dan 60.000 tickets en zou een StaticDB backend moeten gebruiken. Zie ook de administrator handleiding (Performance Tuning) voor meer informatie.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/Ticket/OpenTickets.pm
en: You should not have more than 8,000 open tickets in your system.
nl: Je zou niet meer dan 8.000 openstaande tickets in je systeem moeten hebben.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/Ticket/SearchIndexModule.pm
en: Ticket Search Index Module
nl: Ticket Zoek Indexering Module

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/Ticket/SearchIndexModule.pm
en: You have more than 50,000 articles and should use the StaticDB backend. See admin manual (Performance Tuning) for more information.
nl: Je hebt meer dan 50.000 artikelen en zou StatickDB als backend moeten gebruiken. Zie ook de administrator handleiding (Performance Tuning) voor meer informatie.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/Ticket/StaticDBOrphanedRecords.pm
en: Orphaned Records In ticket_lock_index Table
nl: Weesrecords in de table ticket_lock_index.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/Ticket/StaticDBOrphanedRecords.pm
en: Table ticket_lock_index contains orphaned records. Please run bin/otrs.Console.pl "Maint::Ticket::QueueIndexCleanup" to clean the StaticDB index.
nl: De tabel ticket_lock_index bevat weesreckords. Om sw StaticDB te schonen voert u het volgende script: uit bin/otrs.Console.pl "Maint::Ticket::QueueIndexCleanup".

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/Ticket/StaticDBOrphanedRecords.pm
en: Orphaned Records In ticket_index Table
nl: Weesrecords in de table ticket_index

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/Ticket/StaticDBOrphanedRecords.pm
en: Table ticket_index contains orphaned records. Please run otrs/bin/otrs.CleanTicketIndex.pl to clean the StaticDB index.
nl: De tabel ticket_index bevat weesrecords. Voer het volgende commando uit om de StaticDB index te schonen: otrs/bin/otrs.CleanTicketIndex.pl .

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/TimeSettings.pm
en: OTRS/Time Settings
nl: OTRS/Tijd instellingen

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/TimeSettings.pm
en: Server time zone
nl: Tijdzone van de server

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/TimeSettings.pm
en: Computed server time offset
nl: Berekende server afwijking van UTC

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/TimeSettings.pm
en: OTRS TimeZone setting (global time offset)
nl: OTRS Tijdzone instelling (globale tijdsafwijking van UTC)

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/TimeSettings.pm
en: TimeZone may only be activated for systems running in UTC.
nl: Tijdzones kan alleen geactiveerd worden voor systemen die in UTC draaien.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/TimeSettings.pm
en: OTRS TimeZoneUser setting (per-user time zone support)
nl: OTRS TijdZoneUser instelling (gebruikerspecifieke tijdzone ondersteuning)

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/TimeSettings.pm
en: TimeZoneUser may only be activated for systems running in UTC that don't have an OTRS TimeZone set.
nl: TimeZoneUsers kan alleen geactiveerd worden voor systemen die draaien in UTC die geen OTRS tijdzone hebben ingesteld.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/TimeSettings.pm
en: OTRS TimeZone setting for calendar
nl: OTRS TijdZone instelling voor kalender.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Webserver/Apache/LoadedModules.pm
en: Webserver/Loaded Apache Modules
nl: Webserver/Geladen Apache Modules

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Webserver/Apache/MPMModel.pm
en: OTRS requires apache to be run with the 'prefork' MPM model.
nl: OTRS vereist dat apache wordt uitgevoerd met de 'prefork' MPM model.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Webserver/Apache/Performance.pm
en: CGI Accelerator Usage
nl: CGI Accelerator Gebruik

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Webserver/Apache/Performance.pm
en: You should use FastCGI or mod_perl to increase your performance.
nl: Gebruik FastCGI of mod_perl om performance te verbetern.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Webserver/Apache/Performance.pm
en: mod_deflate Usage
nl: mod_deflate Gebruik

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Webserver/Apache/Performance.pm
en: Please install mod_deflate to improve GUI speed.
nl: Installeer mod_deflate om GUI snelheid te verbeteren.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Webserver/Apache/Performance.pm
en: mod_filter Usage
nl: mod_filter Gebruik

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Webserver/Apache/Performance.pm
en: Please install mod_filter if mod_deflate is used.
nl: Installeer mod_filter wanneer mod_deflate wordt gebruikt.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Webserver/Apache/Performance.pm
en: Please install mod_headers to improve GUI speed.
nl: Installeer mod_headers om GUI snelheid te verbeteren.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Webserver/Apache/Performance.pm
en: Apache::Reload Usage
nl: Apache::Reload Gebruik

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Webserver/Apache/Performance.pm
en: Apache::Reload or Apache2::Reload should be used as PerlModule and PerlInitHandler to prevent web server restarts when installing and upgrading modules.
nl: Apache::Reload of Apache2::Reload worden gebruikt als PerlModule en PerlInitHandler om te voorkomen dat de webserver herstart wanneer modules worden geïnstalleerd of geupgrade.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Webserver/Apache/Performance.pm
en: Apache2::DBI Usage
nl: Apach2::DBI Gebruik

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Webserver/Apache/Performance.pm
en: Apache2::DBI should be used to get a better performance  with pre-established database connections.
nl: Gelieve Apache2:DBI te gebruiken om de performantie met vooraf gelegde connecties met databases te verbeteren

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Webserver/EnvironmentVariables.pm
en: Webserver/Environment Variables
nl: Webserver/Omgevingsvariabelen

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Webserver/IIS/Performance.pm
en: You should use PerlEx to increase your performance.
nl: Gelieve gebruik te maken van PerlEx om de performantie te verbeteren.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Webserver/Version.pm
en: Webserver Version
nl: Webserver versie

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Webserver/Version.pm
en: Could not determine webserver version.
nl: Kan versie van webserver niet bepalen.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/PluginBase.pm
en: Unknown
nl: Onbekend

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/PluginBase.pm
en: Problem
nl: Probleem

note: Perl Module: Kernel/System/Web/InterfaceAgent.pm
en: Panic! Invalid Session!!!
nl: Fout! Ongeldige Sessie!!!

note: Perl Module: Kernel/System/Web/InterfaceCustomer.pm
en: Reset password unsuccessful. Please contact your administrator
nl: Het herstellen van het wachtwoord was niet successvol. Neem contact op met je systeembeheerder

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Group for default access.
nl: Groep voor standaard toegang.

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Group of all administrators.
nl: Groep voor alle administrators.

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Group for statistics access.
nl: Groep voor statistieken toegang.

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: All new state types (default: viewable).
nl: Alle nieuwe status types (standaard: zichtbaar)

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: All open state types (default: viewable).
nl: Alle open status types (standaard: zichtbaar)

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: All closed state types (default: not viewable).
nl: Alle gesloten status types (standaard: niet zichtbaar).

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: All 'pending reminder' state types (default: viewable).
nl: Alle 'wacht op reminder' status types (standaard: zichtbaar)

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: All 'pending auto *' state types (default: viewable).
nl: Alle 'wacht op automatisch *' status types (standaard: zichtbaar).

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: All 'removed' state types (default: not viewable).
nl: Alle 'verwijderd' status types (standaard: niet zichtbaar).

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: State type for merged tickets (default: not viewable).
nl: Status type voor samengevoegde tickets (standaard: niet zichtbaar).

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: New ticket created by customer.
nl: Niet ticket aangemaakt door klant.

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Ticket is closed successful.
nl: Ticket is succesvol gesloten.

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Ticket is closed unsuccessful.
nl: Ticket is niet succesvol gesloten.

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Open tickets.
nl: Openstaande tickets.

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Customer removed ticket.
nl: Klant heeft ticket verwijderd.

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Ticket is pending for agent reminder.
nl: Ticket wacht op reminder voor agent.

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Ticket is pending for automatic close.
nl: Ticket wacht op automatisch sluiten.

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: State for merged tickets.
nl: Status voor samengevoegde tickets.

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: system standard salutation (en)
nl: Systeem standaard aanhef (en)

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Standard Salutation.
nl: Standaard Aanhef

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: system standard signature (en)
nl: sandaard ondertekening (engels)

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Standard Signature.
nl: Standaard ondertekening

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Standard Address.
nl: Standaard Adres.

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Follow-ups for closed tickets are possible. Ticket will be reopened.
nl: Follow-ups voor gesloten ticket zijn mogelijk. Tickets worden heropend.

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Follow-ups for closed tickets are not possible. No new ticket will be created.
nl: Follow-ups voor gesloten tickets zijn niet mogelijk. Er wordt geen nieuw ticket aangemaakt.

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: new ticket
nl: nieuw ticket

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Follow-ups for closed tickets are not possible. A new ticket will be created..
nl: Follow-ups voor gesloten tickets zijn niet mogelijk. Er wordt een nieuw ticket aangemaakt.

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Postmaster queue.
nl: Postmaster wachtrij.

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: All default incoming tickets.
nl: Alle standaard binnenkomende tickets

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: All junk tickets.
nl: Alle span tickets.

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: All misc tickets.
nl: Alle diverse tickets.

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Automatic reply which will be sent out after a new ticket has been created.
nl: Automatisch antwoord welke wordt verstuurd wanneer een nieuw ticket is aangemaakt.

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Automatic reject which will be sent out after a follow-up has been rejected (in case queue follow-up option is "reject").
nl: Automatisch antwoord welke wordt verzonden wanneer een follow-up wordt geweigerd (wanneer een follow-up wordt geweigerd).

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Automatic confirmation which is sent out after a follow-up has been received for a ticket (in case queue follow-up option is "possible").
nl: Automatische bevestiging die wordt verstuurd nadat een folluw-up is ontvangen voor een ticket (wanner een follow-up mogelijk is).

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Automatic response which will be sent out after a follow-up has been rejected and a new ticket has been created (in case queue follow-up option is "new ticket").
nl: Automatisch antwoord welke wordt verstoord nadat een follow-up is afgewezen en een nieuw ticket is aangemaakt (voor het geval dat een follow-up een nieuw ticket is).

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Auto remove will be sent out after a customer removed the request.
nl: Automatisch verwijderen wordt verstuud wanneer een klant het verzoek heeft verwijderd.

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: default reply (after new ticket has been created)
nl: standaard antwoord (wanneer een nieuw ticket is aangemaakt)

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: default reject (after follow-up and rejected of a closed ticket)
nl: standaard afwijzing (na follow-up en afwijzing van een gesloten ticket)

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: default follow-up (after a ticket follow-up has been added)
nl: standaard follow-up (wanneer een ticket follow-up is toegevoegd)

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: default reject/new ticket created (after closed follow-up with new ticket creation)
nl: standaard afwijzing/nieuw ticket aangemaakt (na een gesloten follow up en nieuw ticket is aangemaakt)

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Unclassified
nl: niet geclassificeerd

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: tmp_lock
nl: tijdelijk_lock

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Ticket create notification
nl: Melding bij het aanmaken van een ticket

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Ticket follow-up notification (unlocked)
nl: Melding bij een nieuwe reactie op een ticket (niet vergrendeld)

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Ticket follow-up notification (locked)
nl: Melding bij een nieuwe reactie op een ticket (vergrendeld)

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Ticket owner update notification
nl: Melding bij een nieuwe eigenaar

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Ticket responsible update notification
nl: Melding bij een nieuwe verantwoordelijke

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Ticket new note notification
nl: Melding bij een nieuwe notitie

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Ticket queue update notification
nl: Melding bij het verplaatsen van een ticket

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Ticket pending reminder notification (locked)
nl: Melding wanneer een reminder afloopt (vergrendeld)

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Ticket pending reminder notification (unlocked)
nl: Melding wanneer een reminder afloopt (niet vergrendeld)

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Ticket escalation notification
nl: Ticket escalatie notificatie

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Ticket escalation warning notification
nl: Ticket escalatie waarschuwing notificatie

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Ticket service update notification
nl: Ticket service update notificatie

note: SysConfig
en: 
    Dear Customer,
    
    Unfortunately we could not detect a valid ticket number
    in your subject, so this email can't be processed.
    
    Please create a new ticket via the customer panel.
    
    Thanks for your help!
    
     Your Helpdesk Team
nl: 
    Beste Klant,
    
    Helaas konden we geen geldig ticket nummer vinden
    in jouw onderwerp, dus deze e-mail kan niet worden verwerkt.
    
    Maak een nieuw ticket aan via het klant portaal.
    
    Bedankt voor je hulp
    
    Het Helpdesk Team

note: SysConfig
en:  (work units)
nl: (werk eenheden)

note: SysConfig
en: "%s" notification was sent to "%s" by "%s".
nl: "%s"  notificatie is verstuurd aan "%s" door "%s".

note: SysConfig
en: %s time unit(s) accounted. Now total %s time unit(s).
nl: %s tijdseenheden verantwoord. Nu %s tijdseenheden totaal.

note: SysConfig
en: (UserLogin) Firstname Lastname
nl: (Loginnaam) Voornaam Achternaam

note: SysConfig
en: (UserLogin) Lastname Firstname
nl: (Loginnaam) Achternaam Voornaam

note: SysConfig
en: (UserLogin) Lastname, Firstname
nl: (Loginnaam) Achternaam, Voornaam

note: SysConfig
en: A Website
nl: Een website

note: SysConfig
en: A list of dynamic fields that are merged into the main ticket during a merge operation. Only dynamic fields that are empty in the main ticket will be set.
nl: Een lijst met dynamische velden die worden samengevoegd in het hoofdticket gedurende de samenvoeg actie. Alleen lege velden dynamische velden in het main ticket worden gevuld.

note: SysConfig
en: A picture
nl: Een afbeelding

note: SysConfig
en: ACL module that allows closing parent tickets only if all its children are already closed ("State" shows which states are not available for the parent ticket until all child tickets are closed).
nl: ACL module staat alleen toe dat ouder tickets worden gesloten wanneer alle kinderen zijn gesloten ("Status" toont welke statussen niet beschikbaar zijn voor het ouder ticket totdat alle kind tickets zijn gesloten)

note: SysConfig
en: Activates a blinking mechanism of the queue that contains the oldest ticket.
nl: Activeert een knipper mechanisme van de wachtrij met het oudste ticket.

note: SysConfig
en: Activates lost password feature for agents, in the agent interface.
nl: Activeert "wachtwoord vergeten" functionaliteit voor agents in de agent interface.

note: SysConfig
en: Activates lost password feature for customers.
nl: Activeert wachtwood vergeten functionaliteit voor alle klanten.

note: SysConfig
en: Activates support for customer groups.
nl: Activeert ondersteuning voor klantgroepen.

note: SysConfig
en: Activates the article filter in the zoom view to specify which articles should be shown.
nl: Activeert het artikel filter in de zoom weergave om te bepalen welke artikelen moeten worden weergegeven.

note: SysConfig
en: Activates the available themes on the system. Value 1 means active, 0 means inactive.
nl: Activeert de beschikbare themas op het systeem. Waarde 1 betekent actief, waarde 0 betekent niet actief.

note: SysConfig
en: Activates the ticket archive system search in the customer interface.
nl: Staat klanten toe om in gearchiveerde tickets te zoeken.

note: SysConfig
en: Activates the ticket archive system to have a faster system by moving some tickets out of the daily scope. To search for these tickets, the archive flag has to be enabled in the ticket search.
nl: Activeert het ticket archief systeem, tickets worden uit de dagelijkse scope gehouden wat het systeem versnelt. Om te zoeken op deze ticket moet dit specifiek worden aangegeven in het zoekscherm.

note: SysConfig
en: Activates time accounting.
nl: Activeert tijd registratie.

note: SysConfig
en: Add an inbound phone call to this ticket
nl: Voeg een binnenkomend telefoongesprek toe aan dit ticket.

note: SysConfig
en: Add an outbound phone call to this ticket
nl: Voeg een uitgaand telefoongesprek toe aan dit ticket.

note: SysConfig
en: Added email. %s
nl: E-mail toegevoegd. %s

note: SysConfig
en: Added link to ticket "%s".
nl: Koppeling naar "%s" toegevoegd.

note: SysConfig
en: Added note (%s)
nl: Notitie toegevoegd (%s)

note: SysConfig
en: Adds a suffix with the actual year and month to the OTRS log file. A logfile for every month will be created.
nl: Voegt een achtervoegsel met het eigenlijke jaar en maand toe aan het OTRS logbestand. Er wordt een logbestand gemaakt voor elke maand.

note: SysConfig
en: Adds customers email addresses to recipients in the ticket compose screen of the agent interface. The customers email address won't be added if the article type is email-internal.
nl: Voeg klant e-mail adressen toe aan de ontvangers in het ticket maak scherm van de agent interface. De adressen worden niet toegevoegd wanneer het artikel van het type email-internal is.

note: SysConfig
en: Adds the one time vacation days for the indicated calendar. Please use single digit pattern for numbers from 1 to 9 (instead of 01 - 09).
nl: Voegt eenmalige vakantie dagen toe voor de kalender. Gebruik één cijfer voor de getallen 1 t/m 9.

note: SysConfig
en: Adds the one time vacation days. Please use single digit pattern for numbers from 1 to 9 (instead of 01 - 09).
nl: Voegt éénmalige vakantiedagen toe. Gebruik een enkelcijferig patroon voor de getallen 1 t/m 9 (in de plaats van 01 t/m 09).

note: SysConfig
en: Adds the permanent vacation days for the indicated calendar. Please use single digit pattern for numbers from 1 to 9 (instead of 01 - 09).
nl: Voegt de permanente vakantiedagen toe voor de aangegeven kalender. Gebruik een enkelcijferig patroon voor de getallen 1 t/m 9 (in de plaats van 01 t/m 09).

note: SysConfig
en: Adds the permanent vacation days. Please use single digit pattern for numbers from 1 to 9 (instead of 01 - 09).
nl: Voegt permanente vakantiedagen toe. Gebruik een enkelcijferig patroon voor de getallen 1 t/m 9 (in de plaats van 01 t/m 09).

note: SysConfig
en: After
nl: Na

note: SysConfig
en: Agent called customer.
nl: Klant gebeld.

note: SysConfig
en: Agent interface article notification module to check PGP.
nl: Agent interface melding module om PGP te controleren.

note: SysConfig
en: Agent interface article notification module to check S/MIME.
nl: Agent interface melding module om S/MIME te controleren.

note: SysConfig
en: Agent interface module to check incoming emails in the Ticket-Zoom-View if the S/MIME-key is available and true.
nl: Agent interface module om binnenkomence emails te controleren in de Ticket-Zoom-Weergave wanneer de S/MIME-sleutel beschikbaar en ingeschakeld is.

note: SysConfig
en: Agents <-> Groups
nl: Behandelaars <-> Groepen

note: SysConfig
en: Agents <-> Roles
nl: Behandelaars <-> Rollen

note: SysConfig
en: All customer users of a CustomerID
nl: Alle klanten accounts van een CustomerID

note: SysConfig
en: Allows adding notes in the close ticket screen of the agent interface. Can be overwritten by Ticket::Frontend::NeedAccountedTime.
nl: Staat het toe om notities toe te voegen in het "sluit ticket" scherm van de agent interface. Kan worden overschreven door Ticket::Frontend::NeedAccountedTime.

note: SysConfig
en: Allows adding notes in the ticket free text screen of the agent interface. Can be overwritten by Ticket::Frontend::NeedAccountedTime.
nl: Staat toe om notities toe te voegen in het vrije tekst scherm van de agent interface. Kan worden overschreven door Ticket::Frontend::NeedAccountedTime.

note: SysConfig
en: Allows adding notes in the ticket note screen of the agent interface. Can be overwritten by Ticket::Frontend::NeedAccountedTime.
nl: Staat het toe om notities toe te voegen in het notitie scherm van de agent interface. Kan worden overschreven door Ticket::Frontend::NeedAccountedTime.

note: SysConfig
en: Allows adding notes in the ticket owner screen of a zoomed ticket in the agent interface. Can be overwritten by Ticket::Frontend::NeedAccountedTime.
nl: Staat het toe om notities toe te voegen in het eigenaar scherm van een bekeken ticket in de agent interface. Kan worden overschreven door Ticket::Frontend::NeedAccountedTime.

note: SysConfig
en: Allows adding notes in the ticket pending screen of a zoomed ticket in the agent interface. Can be overwritten by Ticket::Frontend::NeedAccountedTime.
nl: Staat het toe om notities toe te voegen in het ticket wacht op scherm van een bekeken ticket in de agent interface. Kan worden overschreven door Ticket::Frontend::NeedAccountedTime.

note: SysConfig
en: Allows adding notes in the ticket priority screen of a zoomed ticket in the agent interface. Can be overwritten by Ticket::Frontend::NeedAccountedTime.
nl: Staat het toe om notities toe te voegen in het prioriteit scherm van een bekeken ticket in de agent interface. Kan worden overschreven door Ticket::Frontend::NeedAccountedTime.

note: SysConfig
en: Allows adding notes in the ticket responsible screen of the agent interface. Can be overwritten by Ticket::Frontend::NeedAccountedTime.
nl: Staat het toe om notities toe te voegen in het ticket verantwoodelijke scherm van de agent interface. Kan worden overschreven door Ticket::Frontend::NeedAccountedTime.

note: SysConfig
en: Allows agents to exchange the axis of a stat if they generate one.
nl: Staat agent toe om de as van een statistiek te delen wanneer ze er een gemaakt hebben.

note: SysConfig
en: Allows agents to generate individual-related stats.
nl: Staat agent toe om individue gerelateerde statistieken te maken.

note: SysConfig
en: Allows choosing between showing the attachments of a ticket in the browser (inline) or just make them downloadable (attachment).
nl: Staat het toe om te kiezen tussen het tonen van bijlagen van een ticket in de browser (inline) of hem alleen downloadbaar te maken (attachment)

note: SysConfig
en: Allows choosing the next compose state for customer tickets in the customer interface.
nl: Staat het toe om de volgende "compose" status voor klant ticket te kiezen in de klant interface.

note: SysConfig
en: Allows customers to change the ticket priority in the customer interface.
nl: Staat klanten toe om de prioriteit aan te passen van een ticket in de klant weergave.

note: SysConfig
en: Allows customers to set the ticket SLA in the customer interface.
nl: Staat klanten toe om de SLA van een ticket aan te passen in de klant weergave.

note: SysConfig
en: Allows customers to set the ticket priority in the customer interface.
nl: Staat klanten toe om de prioriteit van een ticket aan te passen in de klant interface.

note: SysConfig
en: Allows customers to set the ticket queue in the customer interface. If this is set to 'No', QueueDefault should be configured.
nl: Staat klanten toe om de wachtrij aan te passen in de klant interface. Als dit op "Nee" staat, moet QueueDefault ingesteld zijn.

note: SysConfig
en: Allows customers to set the ticket service in the customer interface.
nl: Staat klanten toe om de ticket service te kiezen in de klant weergave.

note: SysConfig
en: Allows customers to set the ticket type in the customer interface. If this is set to 'No', TicketTypeDefault should be configured.
nl: Staat klanten toe om het ticket type te kiezen in de klant interface. Als dit op 'Nee' staat moet TicketTypeDefault zijn ingesteld.

note: SysConfig
en: Allows default services to be selected also for non existing customers.
nl: Staat toe om standaard services te selecteren voor niet bestaande klanten.

note: SysConfig
en: Allows defining new types for ticket (if ticket type feature is enabled).
nl: Staat het toe om nieuwe types te definieren voor tickets (als ticket type feature aan staat).

note: SysConfig
en: Allows defining services and SLAs for tickets (e. g. email, desktop, network, ...), and escalation attributes for SLAs (if ticket service/SLA feature is enabled).
nl: Staat het toe om services en SLA's voor tickets te specificeren (e.g. email, desktop, netwerk, ...), en escalatie attributen voor SLA's (als ticket service/SLA feature is ingeschakeld).

note: SysConfig
en: Allows extended search conditions in ticket search of the agent interface. With this feature you can search e. g. with this kind of conditions like "(key1&&key2)" or "(key1||key2)".
nl: Staat het toe om uitgebreide zoekcondities in het zoekscherm van tickets te gebruiken in de agent interface. Met deze feature kun je zoeken met condities zoals "(key1&&key2)" of "(key1||key2)".

note: SysConfig
en: Arabic (Saudi Arabia)
nl: Arabisch (Saudi Arabië)

note: SysConfig
en: Archive state changed: "%s"
nl: Archiefstatus veranderd: "%s"

note: SysConfig
en: ArticleTree
nl: Interactie-boom

note: SysConfig
en: Attachments <-> Templates
nl: Bijlagen <-> Sjablonen

note: SysConfig
en: Auto Responses <-> Queues
nl: Wachtrijen <-> Automatische antwoorden

note: SysConfig
en: AutoFollowUp sent to "%s".
nl: Automatische melding verstuurd aan "%s".

note: SysConfig
en: AutoReject sent to "%s".
nl: Automatische afwijzing verstuurd aan "%s".

note: SysConfig
en: AutoReply sent to "%s".
nl: Automatische beantwoording verstuurd aan "%s".

note: SysConfig
en: Bounced to "%s".
nl: Gebounced naar "%s".

note: SysConfig
en: Change password
nl: Wachtwoord wijzigen

note: SysConfig
en: Change queue!
nl: Verander wachtrij.

note: SysConfig
en: Change the customer for this ticket
nl: Wijzig de klant voor dit ticket

note: SysConfig
en: Change the free fields for this ticket
nl: Wijzig de vrije velden voor dit ticket

note: SysConfig
en: Change the priority for this ticket
nl: Wijzig de prioriteit voor dit ticket

note: SysConfig
en: Changed priority from "%s" (%s) to "%s" (%s).
nl: Prioriteit gewijzigd van "%s" (%s) naar "%s" (%s).

note: SysConfig
en: Chinese (Simplified)
nl: Chinees (Vereenvoudigd)

note: SysConfig
en: Chinese (Traditional)
nl: Chinees (Traditioneel)

note: SysConfig
en: Choose for which kind of ticket changes you want to receive notifications.
nl: Kies voor welk type ticket u notificaties wilt ontvangen.

note: SysConfig
en: Closed tickets (customer user)
nl: Gesloten tickets (klant gebruiker)

note: SysConfig
en: Closed tickets (customer)
nl: Gesloten tickets (klant)

note: SysConfig
en: Cloud Services
nl: Cloud Diensten

note: SysConfig
en: Communication
nl: Communicatie

note: SysConfig
en: Company Status
nl: Klantstatus

note: SysConfig
en: Company Tickets.
nl: Bedrijf tickets.

note: SysConfig
en: Configure Processes.
nl: Beheer processen

note: SysConfig
en: Configure and manage ACLs.
nl: Beheer ACLs.

note: SysConfig
en: Create and manage Service Level Agreements (SLAs).
nl: Aanmaken en beheren van Service Level Agreements (SLA's).

note: SysConfig
en: Create and manage agents.
nl: Aanmaken en beheren van behandelaars.

note: SysConfig
en: Create and manage attachments.
nl: Aanmaken en beheren van bijlagen.

note: SysConfig
en: Create and manage customer users.
nl: Aanmaken en beheren van klanten.

note: SysConfig
en: Create and manage customers.
nl: Aanmaken en beheren van klanten.

note: SysConfig
en: Create and manage dynamic fields.
nl: Aanmaken en beheren van dynamische velden.

note: SysConfig
en: Create and manage groups.
nl: Aanmaken en beheren van groepen.

note: SysConfig
en: Create and manage queues.
nl: Aanmaken en beheren van wachtrijen.

note: SysConfig
en: Create and manage responses that are automatically sent.
nl: Aanmaken en beheren van teksten die automatisch naar de klant worden gestuurd.

note: SysConfig
en: Create and manage roles.
nl: Aanmaken en beheren van rollen.

note: SysConfig
en: Create and manage salutations.
nl: Aanmaken en beheren van aanheffen.

note: SysConfig
en: Create and manage services.
nl: Aanmaken en beheren van services.

note: SysConfig
en: Create and manage signatures.
nl: Aanmaken en beheren van handtekeningen.

note: SysConfig
en: Create and manage templates.
nl: Aanmaken en beheren van sjablonen.

note: SysConfig
en: Create and manage ticket priorities.
nl: Aanmaken en beheren van prioriteiten.

note: SysConfig
en: Create and manage ticket states.
nl: Aanmaken en beheren van statussen.

note: SysConfig
en: Create and manage ticket types.
nl: Aanmaken en beheren van typen.

note: SysConfig
en: Create and manage web services.
nl: Aanmaken en beheren van webservices.

note: SysConfig
en: Customer User <-> Groups
nl: Klanten <-> Groepen

note: SysConfig
en: Customer User <-> Services
nl: Klanten <-> Services

note: SysConfig
en: Customer User Administration
nl: Beheren van klanten

note: SysConfig
en: Customer Users
nl: Klanten

note: SysConfig
en: Customer called us.
nl: Klant heeft gebeld.

note: SysConfig
en: Customer request via web.
nl: Klant stelt vraag via web.

note: SysConfig
en: Customers <-> Groups
nl: Klanten <-> Groepen

note: SysConfig
en: Date / Time
nl: Datum / tijd

note: SysConfig
en: Deleted link to ticket "%s".
nl: Koppeling naar "%s" verwijderd.

note: SysConfig
en: Email Addresses
nl: E-mailadressen

note: SysConfig
en: Email sent to "%s".
nl: E-mail verstuurd aan "%s".

note: SysConfig
en: Email sent to customer.
nl: E-mail verzonden aan behandelaar.

note: SysConfig
en: English (Canada)
nl: Engels (Canada)

note: SysConfig
en: English (United Kingdom)
nl: Engels (Verenigd Koninkrijk)

note: SysConfig
en: English (United States)
nl: Engels (Verenigde Staten)

note: SysConfig
en: English stop words for fulltext index. These words will be removed from the search index.
nl: Engelse stopwoorden voor volledige text zoek index. Deze woorden worden verwijderd van de zoek index.

note: SysConfig
en: Enroll process for this ticket
nl: Inschrijfproces voor dit ticket

note: SysConfig
en: Enter your shared secret to enable two factor authentication.
nl: Voer hier je gedeelde sleutel in om twee factor authenticatie te activeren.

note: SysConfig
en: Escalation response time finished
nl: Escalatie antwoord tijd beëindigd

note: SysConfig
en: Escalation response time forewarned
nl: Escalatie antwoord tijd waarschuwing

note: SysConfig
en: Escalation view
nl: Escalatieoverzicht

note: SysConfig
en: EscalationTime
nl: EscalatieTijd

note: SysConfig
en: Estonian
nl: Estlands

note: SysConfig
en: Events Ticket Calendar
nl: Gebeurtenissen Ticket Kalender

note: SysConfig
en: Execute SQL statements.
nl: Voer SQL statements uit op de database.

note: SysConfig
en: Fetch emails via fetchmail (using SSL).
nl: Haal e-mails op via fetchmail (met gebruik van SSL).

note: SysConfig
en: Fetch emails via fetchmail.
nl: Haal e-mails op via fetchmail.

note: SysConfig
en: Fetch incoming emails from configured mail accounts.
nl: Haal binnenkomende e-mails op van ingestelde mail accounts.

note: SysConfig
en: Filter for debugging ACLs. Note: More ticket attributes can be added in the format <OTRS_TICKET_Attribute> e.g. <OTRS_TICKET_Priority>.
nl: Filter voor het debuggen van ACLs. Extra ticket attributen kunnen worden toegevoegd in het format: <OTRS_TICKET_Attribute>, bijvoorbeeld <OTRS_TICKET_Priority>.

note: SysConfig
en: Filter for debugging Transitions. Note: More filters can be added in the format <OTRS_TICKET_Attribute> e.g. <OTRS_TICKET_Priority>.
nl: Filter voor het debuggen van Transities. Extra ticket attributen kunnen worden toegevoegd in het format: <OTRS_TICKET_Attribute>, bijvoorbeeld <OTRS_TICKET_Priority>.

note: SysConfig
en: Filter incoming emails.
nl: Filter inkomende e-mails.

note: SysConfig
en: Finnish
nl: Fins

note: SysConfig
en: First Queue
nl: Eerste Wachtrij

note: SysConfig
en: FirstLock
nl: EersteLock

note: SysConfig
en: FirstResponse
nl: EersteAntwoord

note: SysConfig
en: FirstResponseDiffInMin
nl: EersteAntwoordVerschilInMin

note: SysConfig
en: FirstResponseInMin
nl: EersteAntwoordInMin

note: SysConfig
en: Firstname Lastname
nl: Voornaam Achternaam

note: SysConfig
en: Firstname Lastname (UserLogin)
nl: Voornaam Achternaam (Loginnaam)

note: SysConfig
en: FollowUp for [%s]. %s
nl: Vervolg vraag voor [%s]. %s

note: SysConfig
en: Forces to unlock tickets after being moved to another queue.
nl: Dwingt om tickets vrij te geven wanneer ze naar een nieuwe wachtrij worden verplaatst.

note: SysConfig
en: Forwarded to "%s".
nl: Doorgestuurd aan "%s".

note: SysConfig
en: French
nl: Frans

note: SysConfig
en: French (Canada)
nl: Frans (Canada)

note: SysConfig
en: Frontend theme
nl: Thema

note: SysConfig
en: Full value
nl: Volledige waarde

note: SysConfig
en: Fulltext index regex filters to remove parts of the text.
nl: Volledige tekst reguliere expressie om bepaalde gedeelten van de tekst te verwijderen.

note: SysConfig
en: Fulltext search
nl: Volledige tekst zoekactie

note: SysConfig
en: Galician
nl: Galicische

note: SysConfig
en: GenericAgent
nl: Automatische taken

note: SysConfig
en: Go back
nl: Ga terug

note: SysConfig
en: Greek
nl: Grieks

note: SysConfig
en: Hebrew
nl: Heebreeuws

note: SysConfig
en: Hungarian
nl: Hongaars

note: SysConfig
en: If "DB" was selected for Customer::AuthModule, a database driver (normally autodetection is used) can be specified.
nl: Als "DB" is geselecteerd voor Customer::AuthModule, kan hier een database driver worden aangegeven (normaal wordt autodetectie gebruikt).

note: SysConfig
en: If "DB" was selected for Customer::AuthModule, a password to connect to the customer table can be specified.
nl: Als "DB" is geselecteerd voor Customer::AuthModule, kan hier een wachtwoord worden aangegeven om mee te verbinden met de klanttabel.

note: SysConfig
en: If "DB" was selected for Customer::AuthModule, a username to connect to the customer table can be specified.
nl: Als "DB" is geselecteerd voor Customer::AuthModule, kan hier een gebruikersnaam worden ingevoerd om te verbinden met de klanttabel.

note: SysConfig
en: If "DB" was selected for Customer::AuthModule, the DSN for the connection to the customer table must be specified.
nl: Als "DB" is geselecteerd voor Customer::AuthModule, moet hier de DSN voor de verbinding met de klant worden ingevoerd.

note: SysConfig
en: If "DB" was selected for Customer::AuthModule, the column name for the CustomerPassword in the customer table must be specified.
nl: Als "DB" is geselecteerd voor Customer::AuthModule, moet hier de kolomnaam voor het klant wachtwoord worden opgegeven

note: SysConfig
en: If "DB" was selected for Customer::AuthModule, the crypt type of passwords must be specified.
nl: Als "DB" is geselecteerd voor Customer::AuthModule, moet hier het versleutelingstype van het wachtwoord worden opgegeven.

note: SysConfig
en: If "DB" was selected for Customer::AuthModule, the name of the column for the CustomerKey in the customer table must be specified.
nl: Als "DB" is geselecteerd voor Customer::AuthModule, moet hier de kolomnaam worden opgegeven van de unieke naam van de klant.

note: SysConfig
en: If "DB" was selected for Customer::AuthModule, the name of the table where your customer data should be stored must be specified.
nl: Als "DB" is geselecteerd voor Customer::AuthModule, moet hier de tabel met klantgegevens worden opgegeven.

note: SysConfig
en: If "DB" was selected for SessionModule, a table in database where session data will be stored must be specified.
nl: Als "DB" is geselecteerd voor Customer::AuthModule, moet hier de table worden opgegeven waar sessiegegevens worden opgeslagen.

note: SysConfig
en: If "FS" was selected for SessionModule, a directory where the session data will be stored must be specified.
nl: Als "FS" is geselecteerd voor Customer::AuthModule, moet hier een map worden opgegeven waar sessiegegevens worden opgeslagen.

note: SysConfig
en: If "HTTPBasicAuth" was selected for Customer::AuthModule, you can specify (by using a RegExp) to strip parts of REMOTE_USER (e. g. for to remove trailing domains). RegExp-Note, $1 will be the new Login.
nl: Als "HTTPBasicAuth" is geselecteerd voor Customer::AuthModule, kun je hier (met behulp van een Reg Exp) gedeelten van REMOTE_USER verwijderen (om domeinen aan het einde te verwijderen). RegExp-opmerking, $1 wordt de nieuwe loginnaam.

note: SysConfig
en: If "HTTPBasicAuth" was selected for Customer::AuthModule, you can specify to strip leading parts of user names (e. g. for domains like example_domain\user to user).
nl: Als "HTTPBasicAuth" is geselecteerd voor Customer::AuthModule, kun je hier aangeve welke voorafgaande gedeelten van gebruikersnamen moeten worden verwijderd (voor gebruikernamen in de vorm voorbeeld_domein\gebruiker).

note: SysConfig
en: If "LDAP" was selected for Customer::AuthModule and if you want to add a suffix to every customer login name, specifiy it here, e. g. you just want to write the username user but in your LDAP directory exists user@domain.
nl: Als "LDAP" is geselecteerd voor Customer::AuthModule en je wil een achtervoegsel toevoegen aan elke klantnaam, kun je dat hier aangeven, bijvoorbeeld wanneer je alleen de gebruikersnaam wil typen en in de LDAP de gebruiker staat als gebruiker@domein.

note: SysConfig
en: If enabled, the different overviews (Dashboard, LockedView, QueueView) will automatically refresh after the specified time.
nl: Indien geactiveerd worden de verschillende overzichten (Dashboard, vergrendelde tickets, wachtrijoverzicht) automatisch ververst na de ingestelde tijd.

note: SysConfig
en: Interface language
nl: Taal

note: SysConfig
en: Link Object
nl: Koppel object

note: SysConfig
en: Link agents to groups.
nl: Koppel gebruikers aan groepen.

note: SysConfig
en: Link agents to roles.
nl: Koppel gebruikers aan rollen.

note: SysConfig
en: Link attachments to templates.
nl: Koppel bijlagen aan sjablonen.

note: SysConfig
en: Link customer user to groups.
nl: Koppel klanten aan groepen.

note: SysConfig
en: Link customer user to services.
nl: Koppel klanten aan services.

note: SysConfig
en: Link queues to auto responses.
nl: Koppel wachtrijen aan automatische antwoorden.

note: SysConfig
en: Link roles to groups.
nl: Koppel rollen aan groepen.

note: SysConfig
en: Link templates to queues.
nl: Koppel sjablonen aan wachtrijen.

note: SysConfig
en: Links 2 tickets with a "Normal" type link.
nl: Koppelt twee tickets met een "Normaal"-type koppeling.

note: SysConfig
en: Links 2 tickets with a "ParentChild" type link.
nl: Koppelt twee tickets met een "vader - zoon"-type koppeling.

note: SysConfig
en: Locked ticket.
nl: Ticket vergrendeld.

note: SysConfig
en: Loop-Protection! No auto-response sent to "%s".
nl: Lus beveiliging! Geen automatisch antwoord verstuurd aan "%s".

note: SysConfig
en: Manage PGP keys for email encryption.
nl: Beheer PGP-sleutels voor encryptie van e-mail.

note: SysConfig
en: Manage POP3 or IMAP accounts to fetch email from.
nl: Beheer POP3 of IMAP accounts om e-mail van op te halen en om te zetten in tickets.

note: SysConfig
en: Manage S/MIME certificates for email encryption.
nl: Beheer S/MIME certificaten voor encryptie van e-mail.

note: SysConfig
en: Manage existing sessions.
nl: Beheer sessies van klanten en gebruikers.

note: SysConfig
en: Manage system registration.
nl: Beheer systeemregistratie.

note: SysConfig
en: Manage tasks triggered by event or time based execution.
nl: Beheer van taken op basis van events of tijdschema's

note: SysConfig
en: Miscellaneous
nl: Diversen

note: SysConfig
en: My Services
nl: Mijn Diensten

note: SysConfig
en: My Tickets.
nl: Mijn tickets

note: SysConfig
en: NameX
nl: NaamX

note: SysConfig
en: New Ticket [%s] created (Q=%s;P=%s;S=%s).
nl: Nieuw ticket [%s] aangemaakt (Q=%s;P=%s;S=%s).

note: SysConfig
en: New Window
nl: Nieuw Venster

note: SysConfig
en: New owner is "%s" (ID=%s).
nl: Nieuwe eigenaar is "%s" (ID=%s).

note: SysConfig
en: New process ticket
nl: Nieuw proces-ticket

note: SysConfig
en: New responsible is "%s" (ID=%s).
nl: Nieuwe verantwoordelijke is "%s" (ID=%s).

note: SysConfig
en: Notification sent to "%s".
nl: Melding verstuurd aan "%s".

note: SysConfig
en: Number of displayed tickets
nl: Aantal weergegeven tickets

note: SysConfig
en: Old: "%s" New: "%s"
nl: Oud: "%s" Nieuw: "%s"

note: SysConfig
en: Out Of Office
nl: Afwezig

note: SysConfig
en: Overview Refresh Time
nl: Verversingsinterval overzichten

note: SysConfig
en: Overview of all open Tickets.
nl: Overzicht van alle openstaande tickets

note: SysConfig
en: PGP Key Upload
nl: PGP sleutel upload

note: SysConfig
en: Parameters for the dashboard backend of the queue overview widget of the agent interface. "Group" is used to restrict the access to the plugin (e. g. Group: admin;group1;group2;). "QueuePermissionGroup" is not mandatory, queues are only listed if they belong to this permission group if you enable it. "States" is a list of states, the key is the sort order of the state in the widget. "Default" determines if the plugin is enabled by default or if the user needs to enable it manually. "CacheTTLLocal" is the cache time in minutes for the plugin.
nl: Parameters voor het wachtrijoverzicht dashboard-backend. "Group" wordt gebruikt om de plugin te tonen aan gebruikers in de geselecteerde groemen (bijvoorbeeld Group: admin;group1;group2;). "QueuePermissionGroup" is niet verplicht, wachtrijen worden alleen getoond als ze aan deze permissiegroep gekoppeld zijn als deze instelling geactiveerd is. "States" is een lijst van statussen. De sleutel is de volgorde van de statussen in het widget. "Default" bepaalt of het dashlet standaard aan staat of dat de gebruiker deze zelf moet activeren. "CacheTTLLocal" is de cache-tijd in minuten voor deze plugin.

note: SysConfig
en: People
nl: Personen

note: SysConfig
en: PostMaster Filters
nl: E-mail filters

note: SysConfig
en: PostMaster Mail Accounts
nl: E-mail accounts

note: SysConfig
en: Process Management Activity Dialog GUI
nl: Procesbeheer dialoog

note: SysConfig
en: Process Management Activity GUI
nl: Procesbeheer activiteit

note: SysConfig
en: Process Management Path GUI
nl: Procesbeheer pad

note: SysConfig
en: Process Management Transition Action GUI
nl: Procesbeheer transitie-actie

note: SysConfig
en: Process Management Transition GUI
nl: Procesbeheer transitie

note: SysConfig
en: Provides a matrix overview of the tickets per state per queue.
nl: Levert een matrixoverzicht van tickets per status per wachtrij.

note: SysConfig
en: Queue view
nl: Wachtrijoverzicht

note: SysConfig
en: Refresh interval
nl: Interval

note: SysConfig
en: Roles <-> Groups
nl: Rollen <-> Groepen

note: SysConfig
en: S/MIME Certificate Upload
nl: S/MIME Certificaten Uploaden

note: SysConfig
en: Search Customer
nl: Klanten zoeken

note: SysConfig
en: Search User
nl: Zoek behandelaar

note: SysConfig
en: Select your frontend Theme.
nl: Kies uw thema

note: SysConfig
en: Send notifications to users.
nl: Stuur berichten aan gebruikers.

note: SysConfig
en: Set sender email addresses for this system.
nl: Instellen van e-mailadressen gebruikt voor dit systeem.

note: SysConfig
en: Sets the maximum number of active sessions per agent within the timespan defined in SessionActiveTime.
nl: Bepaalt het maximale aantal actieve sessies per agent binnen de tijdsduur aangegeven in SessionActiveTime.

note: SysConfig
en: Sets the maximum number of active sessions per customers within the timespan defined in SessionActiveTime.
nl: Bepaalt het maximaal aantal actieve sessies in de tijdsperiode die bepaald is in SessionActiveTime.

note: SysConfig
en: Sets the number of lines that are displayed in text messages (e.g. ticket lines in the QueueZoom).
nl: Bepaalt het aantal gels dat wordt weergegeven in tekstberichten (zoals het aantal regels in QueueZoom)

note: SysConfig
en: Sets the options for PGP binary.
nl: Bepaalt de opties voor de PGP binaries

note: SysConfig
en: Sets the order of the different items in the customer preferences view.
nl: Bepaalt de volgorde van de elementen in de voorkeursinstellingen van klanten.

note: SysConfig
en: Sets the password for private PGP key.
nl: Het wachtwoord van de PGP privésleutel

note: SysConfig
en: Stat#
nl: Rapport#

note: SysConfig
en: Status view
nl: Statusoverzicht

note: SysConfig
en: System Maintenance
nl: Systeemonderhoud

note: SysConfig
en: System Request (%s).
nl: SystemRequest: "%s"

note: SysConfig
en: Templates <-> Queues
nl: Sjablonen <-> Wachtrijen

note: SysConfig
en: Textarea
nl: Tekstvak

note: SysConfig
en: Ticket Notifications
nl: Ticketnotificaties

note: SysConfig
en: Ticket Queue Overview
nl: Ticketwachtrij overzicht

note: SysConfig
en: Ticket moved into Queue "%s" (%s) from Queue "%s" (%s).
nl: Ticket verplaatst naar wachtrij "%s" (%s) van wachtrij "%s" (%s).

note: SysConfig
en: Ticket notifications
nl: Ticketnotificaties

note: SysConfig
en: Ticket overview
nl: Ticketoverzicht

note: SysConfig
en: Unlocked ticket.
nl: Ticket ontgrendeld.

note: SysConfig
en: Updated SLA to %s (ID=%s).
nl: SLA gewijzigd naar %s (ID=%s).

note: SysConfig
en: Updated Service to %s (ID=%s).
nl: Service gewijzigd naar %s (ID=%s).

note: SysConfig
en: Updated Type to %s (ID=%s).
nl: Type gewijzigd naar %s (ID=%s).

note: SysConfig
en: Updated: %s
nl: Bijgewerkt: %s

note: SysConfig
en: Updated: %s=%s;%s=%s;%s=%s;
nl: Bijgewerkt: %s=%s;%s=%s;%s=%s;

note: SysConfig
en: Uses richtext for viewing and editing ticket notification.
nl: Gebruik richtext voor het weergeven en bewerken van ticket notificaties.

note: SysConfig
en: Uses richtext for viewing and editing: articles, salutations, signatures, standard templates, auto responses and notifications.
nl: Gebruik richtext voor het weergeven en bewerken van: artikelen, aanheffen, ondertekeningen, standaard templates, auto antwoorden en notificaties.

note: SysConfig
en: View performance benchmark results.
nl: Bekijk resultaten van de performance log.

note: SysConfig
en: Watch this ticket
nl: Volg dit ticket

note: SysConfig
en: We are performing scheduled maintenance.
nl: We hebben op dit moment gelpand onderhoud.

note: SysConfig
en: We are performing scheduled maintenance. Login is temporarily not available.
nl: Er vindt op dit moment gepland onderhoud plaats. Inloggen is momenteel niet mogelijk.

note: SysConfig
en: We are performing scheduled maintenance. We should be back online shortly.
nl: Er vindt op dit moment gepland onderhoud plaats. We zullen snel weer online zijn.

note: SysConfig
en: When tickets are merged, a note will be added automatically to the ticket which is no longer active. Here you can define the body of this note (this text cannot be changed by the agent).
nl: Wanneer tickets worden samengevoegd, wordt een notitie toegevoegd aan het ticket dat niet meer actief is. Hier kun je de tekst van die notitie toevoegen (deze tekst kan niet worden aangepast door de agent).
