kde5 - en to bs translation catalogue (53 entries)

en: New Exception - Oxygen Settings
bs: Novi izuzetak - Oxigen postavke

en: Edit Exception - Oxygen Settings
bs: Uredi izuzetak - Oxigen postavke

en: Question - Oxygen Settings
bs: Pitanje - Oxygen postavke

en: Remove selected exception?
bs: Ukloniti izabrani izuzetak?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove
bs: Ukloni

en: Warning - Oxygen Settings
bs: Upozorenje - Oxygen postavke

en: Regular Expression syntax is incorrect
bs: Loša sintaksa regularnog izraza

en: Exception Type
bs: tip izuzetka

en: Regular Expression
bs: regularni izraz

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, exceptionType)
en: Window Title
bs: naslov prozora

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, exceptionType)
en: Window Class Name
bs: ime klase prozora

en: Enable/disable this exception
bs: Uključi/isključi ovaj izuzetak

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: General
bs: Općenito

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, buttonSize)
en: Small
bs: Mala

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, buttonSize)
en: Normal
bs: Normalno

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, buttonSize)
en: Large
bs: Velika

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, buttonSize)
en: Very Large
bs: vrlo velike

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Tit&le alignment:
bs: &Poravnanje naslova:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, titleAlignment)
en: Left
bs: Lijevo

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, titleAlignment)
en: Center
bs: Centar

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, titleAlignment)
en: Center (Full Width)
bs: Centriraj (puna širina)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, titleAlignment)
en: Right
bs: Desno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: B&utton size:
bs: V&eličina dugmeta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, drawSizeGrip)
en: Add handle to resize windows with no border
bs: Dodaj dršku za raširivanje prozora bez ivica

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Animations
bs: Animacije

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Window-Specific Overrides
bs: Potiskivanja posebna po prozoru

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, OxygenExceptionDialog) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, OxygenDetectWidget)
en: Dialog
bs: Dijalog

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Information about Selected Window
bs: Podaci o izabranom prozoru

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Class:
bs: Klasa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Title:
bs: Naslov:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Window Property Selection
bs: Izbor svojstva prozora

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, windowClassCheckBox)
en: Use window class (whole application)
bs: Po klasi prozora (cio program)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, windowTitleCheckBox)
en: Use window title
bs: Po naslovu prozora

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Window Identification
bs: Identifikacija prozora

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Matching window property:
bs: Svojstvo prozora za poklapanje:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Regular expression &to match:
bs: Regularni izraz za poklapanje:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, detectDialogButton)
en: Detect Window Properties
bs: Otkrij svojstva prozora

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Decoration Options
bs: Dekorativne opcije

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, borderSizeCheckBox)
en: Border size:
bs: Veličina ivica:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, hideTitleBar)
en: Hide window title bar
bs: Bez naslovne trake prozora

[ctx: @item:inlistbox Border size:]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, borderSizeComboBox)
en: No Border
bs: Nema ivice

[ctx: @item:inlistbox Border size:]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, borderSizeComboBox)
en: No Side Borders
bs: Bez bočnih ivica

[ctx: @item:inlistbox Border size:]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, borderSizeComboBox)
en: Tiny
bs: sićušne

[ctx: @item:inlistbox Border size:]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, borderSizeComboBox)
en: Normal
bs: Normalno

[ctx: @item:inlistbox Border size:]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, borderSizeComboBox)
en: Large
bs: Velika

[ctx: @item:inlistbox Border size:]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, borderSizeComboBox)
en: Very Large
bs: vrlo velike

[ctx: @item:inlistbox Border size:]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, borderSizeComboBox)
en: Huge
bs: Ogromna

[ctx: @item:inlistbox Border size:]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, borderSizeComboBox)
en: Very Huge
bs: vrlo ogromne

[ctx: @item:inlistbox Border size:]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, borderSizeComboBox)
en: Oversized
bs: neizmjerne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, moveUpButton)
en: Move Up
bs: Pomjeri nagore

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, moveDownButton)
en: Move Down
bs: Pomjeri nadolje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add
bs: Dodaj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, editButton)
en: Edit
bs: Izmijeni
