kwin_clients - en to cs translation catalogue (61 entries)

en: Button mouseover transition
cs: Přechod při přejezdu myší

en: Configure window buttons' mouseover highlight animation
cs: Nastavit zvýrazňující animaci při přejezdu přes tlačítko okna

en: Window active state change transitions
cs: Přechody při změně aktivního stavu okna

en: Configure fading between window shadow and glow when window's active state is changed
cs: Nastavit přechod mezi stínem a září okna, pokud se změní stav aktivního okna

en: New Exception - Oxygen Settings
cs: Nová výjimka - Nastavení Oxygen

en: Edit Exception - Oxygen Settings
cs: Upravit výjimku - Nastavení Oxygen

en: Question - Oxygen Settings
cs: Otázka - Nastavení Oxygen

en: Remove selected exception?
cs: Odebrat zvolenou výjimku?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove
cs: Odstranit

en: Warning - Oxygen Settings
cs: Varování - Nastavení Oxygen

en: Regular Expression syntax is incorrect
cs: Syntaxe regulárního výrazu je nesprávná

en: Exception Type
cs: Typ výjimky

en: Regular Expression
cs: Regulární výraz

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, exceptionType)
en: Window Title
cs: Titulek okna

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, exceptionType)
en: Window Class Name
cs: Název třídy okna

en: Enable/disable this exception
cs: Povolit/zakázat tuto výjimku

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: General
cs: Obecné

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, buttonSize)
en: Small
cs: Malá

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, buttonSize)
en: Normal
cs: Normální

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, buttonSize)
en: Large
cs: Velká

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, buttonSize)
en: Very Large
cs: Velmi velká

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Tit&le alignment:
cs: Zarovnání titu&lku:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, titleAlignment)
en: Left
cs: Vlevo

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, titleAlignment)
en: Center
cs: Uprostřed

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, titleAlignment)
en: Center (Full Width)
cs: Na střed (plná šířka)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, titleAlignment)
en: Right
cs: Vpravo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: B&utton size:
cs: Velikost &tlačítka:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, drawSizeGrip)
en: Add handle to resize windows with no border
cs: Přidat úchytku pro změnu velikosti oken bez okrajů

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, drawBorderOnMaximizedWindows)
en: Allow resizing maximized windows from window edges
cs: Povolit změnu velikosti maximalizovaným oknům úchopem za okraj okna

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useWindowColors)
en: Use the same colors for title bar and window content
cs: Používat stejné barvy pro pruh s titulkem jako pro obsah okna

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Animations
cs: Animace

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: Shadows
cs: Stíny

note: i18n: ectx: property (title), widget (Oxygen::ShadowConfigWidget, activeShadowConfiguration)
en: Active Window Glow
cs: Záře aktivního okna

note: i18n: ectx: property (title), widget (Oxygen::ShadowConfigWidget, inactiveShadowConfiguration)
en: Window Drop-Down Shadow
cs: Stín vrhaný oknem

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Window-Specific Overrides
cs: Výjimky pro specifická okna

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Information about Selected Window
cs: Informace o vybraném oknu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Class:
cs: Třída:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Title:
cs: Název:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Window Property Selection
cs: Výběr vlastnosti okna

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, windowClassCheckBox)
en: Use window class (whole application)
cs: Použít třídu okna (celá aplikace)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, windowTitleCheckBox)
en: Use window title
cs: Použít titulek okna

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Window Identification
cs: Identifikace okna

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Matching window property:
cs: Odpovídající vlastnost ok&na:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Regular expression &to match:
cs: Re&gulární výraz pro porovnání:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, detectDialogButton)
en: Detect Window Properties
cs: Detekovat vlastnosti okna

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Decoration Options
cs: Možnosti dekorace

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, borderSizeCheckBox)
en: Border size:
cs: Velikost okraje:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, hideTitleBar)
en: Hide window title bar
cs: Skrýt titulkový pruh okna

[ctx: @item:inlistbox Border size:]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, borderSizeComboBox)
en: No Border
cs: Bez okrajů

[ctx: @item:inlistbox Border size:]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, borderSizeComboBox)
en: No Side Borders
cs: Bez postranních okrajů

[ctx: @item:inlistbox Border size:]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, borderSizeComboBox)
en: Tiny
cs: Malá

[ctx: @item:inlistbox Border size:]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, borderSizeComboBox)
en: Normal
cs: Normální

[ctx: @item:inlistbox Border size:]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, borderSizeComboBox)
en: Large
cs: Velká

[ctx: @item:inlistbox Border size:]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, borderSizeComboBox)
en: Very Large
cs: Velmi velká

[ctx: @item:inlistbox Border size:]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, borderSizeComboBox)
en: Huge
cs: Obrovská

[ctx: @item:inlistbox Border size:]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, borderSizeComboBox)
en: Very Huge
cs: Velmi obrovská

[ctx: @item:inlistbox Border size:]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, borderSizeComboBox)
en: Oversized
cs: Nadměrná

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, moveUpButton)
en: Move Up
cs: Přesunout nahoru

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, moveDownButton)
en: Move Down
cs: Přesunout dolů

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add
cs: Přidat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, editButton)
en: Edit
cs: Upravit
