kstyle_config - en_US to cs translation catalogue (155 entries)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcombobox) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton_2) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButto
en_US: Normal
cs: Normální

en_US: New
cs: Nový

en_US: Open
cs: Otevřít

en_US: Save
cs: Uložit

en_US: Toggle authentication
cs: Přepnout ověření

en_US: Enabled
cs: Povoleno

en_US: Right to left layout
cs: Rozvržení zprava doleva

en_US: Style
cs: Styl

en_US: Input Widgets
cs: Vložit widgety

en_US: Shows the appearance of text input widgets
cs: Zobrazí vzhled textu vložených widgetů

en_US: Tab Widgets
cs: Karta widgetů

en_US: Shows the appearance of tab widgets
cs: Zobrazí vzhled karet widgetů

en_US: Buttons
cs: Tlačítka

en_US: Shows the appearance of buttons
cs: Zobrazí vhled tlačítek

en_US: Lists
cs: Seznamy

en_US: Shows the appearance of lists, trees and tables
cs: Zobrazí vzhled seznamů, stromů a tabulek

en_US: Frames
cs: Rámce

en_US: Shows the appearance of various framed widgets
cs: Zobrazuje vzhled různých prvků s rámečky

en_US: MDI Windows
cs: Okna MDI

en_US: Shows the appearance of MDI windows
cs: Zobrazí vzhled oken MDI

en_US: Sliders
cs: Posuvníky

en_US: Shows the appearance of sliders, progress bars and scrollbars
cs: Zobrazí vzhled posuvníků a ukazatelů průběhu

en_US: Emulates user interaction with widgets for benchmarking
cs: Emuluje interakci uživatele s widgety pro testování výkonu

en_US: Example text
cs: Příklad textu

en_US: password
cs: heslo

en_US: Layout
cs: Rozvržení

en_US: Tile
cs: Dlaždice

en_US: Cascade
cs: Kaskáda

en_US: Tabs
cs: Karty

en_US: Tools
cs: Nástroje

en_US: Select Next Window
cs: Vybrat následující okno

en_US: Select Previous Window
cs: Vybrat předchozí okno

en_US: This is a sample text
cs: Toto je příklad textu

en_US: Select the application widget style
cs: Vyberte styl widgetu aplikace

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en_US: Modules
cs: Moduly

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en_US: Select below the modules for which you want to run the simulation:
cs: Níže vyberte moduly, pro které si přejete spustit simulaci:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en_US: Options
cs: Možnosti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, grabMouseCheckBox)
en_US: Grab mouse
cs: Zachytit myš

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, runButton)
en_US: Run Simulation
cs: Spustit simulaci

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en_US: Checkboxes
cs: Zaškrtávací tlačítka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox)
en_US: Off
cs: Vypnuto

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox_2)
en_US: Partial
cs: Částečné

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox_3)
en_US: On
cs: Zapnuto

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en_US: Radiobuttons
cs: Přepínací tlačítka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton)
en_US: F&irst Choice
cs: P&rvní volba

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2)
en_US: Seco&nd Choice
cs: Dru&há volba

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_3)
en_US: &Third Choice
cs: &Třetí volba

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en_US: Pushbuttons
cs: Tlačítka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en_US: Text only:
cs: Pouze text:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, kcombobox)
en_US: This is a normal, text only combo box
cs: Toto je normální rozbalovací nabídka pouze s textem

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcombobox)
en_US: Small
cs: Malý

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcombobox)
en_US: Large
cs: Velký

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en_US: Text and icon:
cs: Text a ikona:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, flatButtonCheckBox)
en_US: Use flat buttons
cs: Použít plochá tlačítka

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, kcombobox_2)
en_US: This is a normal, text and icon combo box
cs: Toto je normální rozbalovací nabídka s textem a ikonou

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, toolButton)
en_US: This is a normal, text only tool button
cs: Toto je normální nástrojové tlačítko pouze s textem

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, toolButton_2)
en_US: This is a normal, text and icon tool button
cs: Toto je normální nástrojové tlačítko s textem a ikonou

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, pushButton)
en_US: This is a normal, text only button
cs: Toto je normální tlačítko pouze s textem

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, pushButton_2)
en_US: This is a normal, text only button with menu
cs: Toto je normální tlačítko pouze s textem a nabídkou

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, pushButton_3)
en_US: This is a normal, text and icon button
cs: Toto je normální tlačítko s textem a ikonou

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, pushButton_4)
en_US: This is a normal, text and icon button with menu
cs: Toto je normální tlačítko s textem, ikonou a nabídkou

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en_US: Toolbuttons
cs: Tlačítka nástrojové lišty

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton_6) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton_7) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton_8)
en_US: Flat
cs: Ploché

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton_9)
en_US: Up Arrow
cs: Šipka nahoru

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton_10)
en_US: Down Arrow
cs: Šipka dolů

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton_11)
en_US: Left Arrow
cs: Šipka doleva

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton_12)
en_US: Right Arrow
cs: Šipka doprava

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en_US: Te&xt position:
cs: Pozice te&xtu:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, textPosition) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, textPositionComboBox)
en_US: Icons Only
cs: Pouze ikony

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, textPosition) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, textPositionComboBox)
en_US: Text Only
cs: Pouze text

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, textPosition) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, textPositionComboBox)
en_US: Text Alongside Icons
cs: Text vedle ikony

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, textPosition)
en_US: Text Under Icons
cs: Text pod ikonou

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en_US: Icon si&ze:
cs: Veliko&st ikon:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, iconSize)
en_US: Small (16x16)
cs: Malé (16x16)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, iconSize)
en_US: Medium (22x22)
cs: Střední (22x22)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, iconSize)
en_US: Large (32x32)
cs: Velké (32x32)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, iconSize)
en_US: Huge (48x48)
cs: Obrovská (48x48)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en_US: &Layout direction:
cs: Směr roz&ložení:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, directionComboBox)
en_US: Left to Right
cs: Zleva doprava

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, directionComboBox)
en_US: Right to Left
cs: Zprava doleva

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, directionComboBox)
en_US: Top to Bottom
cs: Shora dolů

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, directionComboBox)
en_US: Bottom to Top
cs: Zdola nahoru

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en_US: Frame
cs: Rámec

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, raisedFrameRadioButton)
en_US: &Raised
cs: &Zvýšeno

[ctx: Flat frame. No frame is actually drawn.]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, plainFrameRadioButton)
en_US: &Flat
cs: &Ploché

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, sunkenFrameRadioButton)
en_US: S&unken
cs: S&níženo

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en_US: GroupBox
cs: Skupinový rámeček

[ctx: Flat group box. No frame is actually drawn]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, flatGroupBoxCheckBox)
en_US: Flat
cs: Plochý

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en_US: Tab Widget
cs: Karta widgetu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en_US: Single line text editor:
cs: Jednořádkový textový editor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en_US: Password editor:
cs: Editor hesla:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en_US: Editable combobox
cs: Editovatelný rozbalovací seznam

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcombobox)
en_US: First item
cs: První položka

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcombobox)
en_US: Second item
cs: Druhá položka

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcombobox)
en_US: Third item
cs: Třetí položka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en_US: Spinbox:
cs: Otočné pole:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en_US: Multi-line text editor:
cs: Víceřádkový textový editor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, wrapCheckBox)
en_US: Wrap words
cs: Zalamovat slova

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, flatCheckBox)
en_US: Use flat widgets
cs: Použít ploché widgety

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, listWidget) i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en_US: First Item
cs: První položka

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, listWidget) i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en_US: Second Item
cs: Druhá položka

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, listWidget) i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en_US: Third Item
cs: Třetí položka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, treeWidget)
en_US: Title
cs: Název

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, treeWidget)
en_US: Description
cs: Popis

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en_US: Third Description
cs: Třetí popis

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en_US: Third Subitem
cs: Třetí podpoložka

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en_US: Third Subitem Description
cs: Popis třetí podpoložky

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en_US: Second Description
cs: Druhý popis

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en_US: Second Subitem
cs: Druhá podpoložka

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en_US: Second Subitem Description
cs: Popis druhé podpoložky

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en_US: First Subitem
cs: První podpoložka

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en_US: First Subitem Description
cs: Popis první podpoložky

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en_US: First Description
cs: První popis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en_US: New Row
cs: Nový řádek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en_US: First Row
cs: První řádek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en_US: Third Row
cs: Druhý řádek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en_US: First Column
cs: První sloupec

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en_US: Second Column
cs: Druhý sloupec

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en_US: Third Column
cs: Třetí sloupec

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en_US: Top-left
cs: Vlevo nahoře

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en_US: Top
cs: Nahoře

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en_US: Top-right
cs: Vpravo nahoře

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en_US: Left
cs: Vlevo

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en_US: Center
cs: Střed

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en_US: Right
cs: Vpravo

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en_US: Bottom-left
cs: Vlevo dole

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en_US: Bottom
cs: Dole

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en_US: Bottom-right
cs: Vpravo dole

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, Editors)
en_US: Editors
cs: Editory

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en_US: Title:
cs: Titulek:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, Toolbox)
en_US: Toolbox
cs: Nástrojová lišta

note: i18n: ectx: attribute (label), widget (QWidget, page)
en_US: First Page
cs: První strana

note: i18n: ectx: attribute (label), widget (QWidget, page_2)
en_US: Second Page
cs: Druhá strana

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en_US: First Label
cs: První popisek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en_US: Second Label
cs: První popisek

note: i18n: ectx: attribute (label), widget (QWidget, page_3)
en_US: Third Page
cs: třetí strana

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, animateProgressBarCheckBox)
en_US: Animate Progress Bars
cs: Animovat ukazatele průběhu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, invertProgressBarCheckBox)
en_US: Invert Progress Bars
cs: Obrátit ukazatele průběhu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en_US: Horizontal
cs: Vodorovně

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en_US: Vertical
cs: Svisle

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en_US: Sliders tick marks position
cs: Umístění čárek posuvníků

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, tickPositionComboBox)
en_US: No Tick Marks
cs: Žádné čárky

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, tickPositionComboBox)
en_US: Tick Marks Above Slider
cs: Čárky nad posuvníkem

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, tickPositionComboBox)
en_US: Tick Marks Below Slider
cs: Čárky pod posuvníkem

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, tickPositionComboBox)
en_US: Tick Marks On Both Sides
cs: Čárky na obou stranách

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en_US: &Tab position:
cs: Umístění kare&t:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, tabPositionComboBox)
en_US: North
cs: Sever

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, tabPositionComboBox)
en_US: South
cs: Jih

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, tabPositionComboBox)
en_US: West
cs: Západ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, tabPositionComboBox)
en_US: East
cs: Východ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, documentModeCheckBox)
en_US: Document mode
cs: Režim dokumentu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cornerWidgetsCheckBox)
en_US: Show Corner Buttons
cs: Ukázat rohová tlačítka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, tabCloseButtonsCheckBox)
en_US: Show Tab Close Buttons
cs: Zobrazit tlačítka uzavřít kartu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, tabBarVisibilityCheckBox)
en_US: Hide tabbar
cs: Skrýt panel s kartami

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en_US: Preview
cs: Náhled
