kstyle_config - en_US to cs translation catalogue (59 entries)

en_US: Oxygen Settings
cs: Nastavení Oxygen

en_US: Focus, mouseover and widget state transition
cs: Zaměření, přejetí myší a změna stavu prvků

en_US: Configure widgets' focus and mouseover highlight animation, as well as widget enabled/disabled state transition
cs: Nastavení zaměření prvků, animace zvýraznění při přejetí myší a změna stavu prvků povoleno/zakázáno

en_US: Toolbar highlight
cs: Zvýrazňování panelu nástrojů

en_US: Configure toolbars' mouseover highlight animation
cs: Nastavit animaci zesvětlení při přesunu myši přes panely nástrojů

en_US: Menu bar highlight
cs: Zvýrazňování panelu nabídky

en_US: Configure menu bars' mouseover highlight animation
cs: Nastavit animace zesvětlení při pohybu myši přes panel nabídky

en_US: Menu highlight
cs: Zvýrazňování nabídky

en_US: Configure menus' mouseover highlight animation
cs: Nastavit animaci zesvětlení při přesunu myši přes nabídku

en_US: Progress bar animation
cs: Animace ukazatele průběhu

en_US: Configure progress bars' steps animation
cs: Nastavit animace kroků ukazatelů průběhu

en_US: Tab transitions
cs: Přechod mezi kartami

en_US: Configure fading transition between tabs
cs: Nastavit blednutí při přechodu mezi kartami

en_US: Label transitions
cs: Posuny popisku

en_US: Configure fading transition when a label's text is changed
cs: Nastavit blednutí při změně textu popisku

en_US: Text editor transitions
cs: Posuny editoru textu

en_US: Configure fading transition when an editor's text is changed
cs: Nastavit blednutí při změně textu editoru

en_US: Combo box transitions
cs: Změna rozbalovacího seznamu

en_US: Configure fading transition when a combo box's selected choice is changed
cs: Nastavit blednutí přechodu na vybranou možnost rozbalovacího seznamu

en_US: Progress bar busy indicator
cs: Animace ukazatele průběhu při činnosti

en_US: Configure progress bars' busy indicator animation
cs: Nastavit animace ukazatele průběhu

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QFrame, FollowMouseAnimationConfigBox)
en_US: Frame
cs: Rámec

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en_US: Animation type:
cs: Typ animace:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, typeComboBox)
en_US: Fade
cs: Blednutí

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, typeComboBox)
en_US: Follow Mouse
cs: Následovat myš

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, durationLabel)
en_US: Fade duration:
cs: Trvání blednutí:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, followMouseDurationLabel)
en_US: Follow mouse duration:
cs: Trvání sledování myši:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_1)
en_US: General
cs: Obecné

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _windowDragMode)
en_US: Drag windows from titlebar only
cs: Přesouvat okna pouze z pruhu titulku

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _windowDragMode)
en_US: Drag windows from titlebar, menubar and toolbars
cs: Přesouvat okna z pruhu titulku, panelu nabídky a panelu nástrojů

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _windowDragMode)
en_US: Drag windows from all empty areas
cs: Přesouvat okna ze všech prázdných míst

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _mnemonicsLabel)
en_US: Keyboard accelerators visibility:
cs: Viditelnost akcelerátorů klávesnice:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _mnemonicsMode)
en_US: Always hide
cs: Vždy skrýt

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _mnemonicsMode)
en_US: Show when Alt key is pressed
cs: Zobrazit pokud je stisknuta klávesa Alt

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _mnemonicsMode)
en_US: Always show
cs: Vždy zobrazovat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en_US: Windows' &drag mode:
cs: Režim táhnutí o&ken:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _toolBarDrawItemSeparator)
en_US: Draw toolbar item separators
cs: Kreslit oddělovače položek panelu nástrojů

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _splitterProxyEnabled)
en_US: Enable extended resize handles
cs: Povolit rozšířené úchytky změny velikosti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _useBackgroundGradient)
en_US: Draw window background gradient
cs: Vykreslit přechod pozadí okna

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en_US: Animations
cs: Animace

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en_US: Views
cs: Pohledy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _viewDrawTreeBranchLines)
en_US: Draw tree branch lines
cs: Zobrazit linky větví stromu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en_US: &Tree expander size:
cs: Velikost &trojúhelníkového znaku rozbalování:

[ctx: triangle size]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _viewTriangularExpanderSize)
en_US: Tiny
cs: Drobný

[ctx: triangle size]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _viewTriangularExpanderSize)
en_US: Small
cs: Malý

[ctx: triangle size]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _viewTriangularExpanderSize)
en_US: Normal
cs: Normální

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _viewDrawFocusIndicator)
en_US: Draw focus indicator in lists
cs: Vykreslovat v seznamech ukazatel zaměření

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en_US: Scrollbars
cs: Posuvníky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en_US: Scrollbar wi&dth:
cs: Šířka posuvní&ku:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en_US: Top arrow button type:
cs: Typ tlačítka šipky nahoru:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en_US: Bottom arrow button type:
cs: Typ tlačítka šipky dolů:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _scrollBarSubLineButtons)
en_US: No buttons
cs: Žádná tlačítka

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _scrollBarSubLineButtons) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _scrollBarAddLineButtons)
en_US: One button
cs: Jedno tlačítko

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _scrollBarSubLineButtons) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _scrollBarAddLineButtons)
en_US: Two buttons
cs: Dvě tlačítka

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _scrollBarAddLineButtons)
en_US: No button
cs: Žádné tlačítko

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_5)
en_US: Menu Highlight
cs: Zvýrazňování nabídky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _menuHighlightDark)
en_US: Use dar&k color
cs: Použít t&mavou barvu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _menuHighlightStrong)
en_US: &Use selection color (plain)
cs: Po&užít barvu pro výběr (prosté)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _menuHighlightSubtle)
en_US: Use selec&tion color (subtle)
cs: Použí&t barvu pro výběr (jemné)
