kstyle_config - en to csb translation catalogue (6 entries)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_1)
en: General
csb: Òglowò

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _toolBarDrawItemSeparator)
en: Draw toolbar item separators
csb: Wëskrzëni separatorë elementów lëstwë nôrzãdzów

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Views
csb: Wëzdrzatczi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _viewDrawTreeBranchLines)
en: Draw tree branch lines
csb: Wëskrzëni linije rozwietwiéniô

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: Scrollbars
csb: Listwë przewijaniô

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_5)
en: Menu Highlight
csb: Pòdnoszenié menu
