kstyle_config - en to et translation catalogue (57 entries)

en: Oxygen Settings
et: Oxygeni seadistused

en: Focus, mouseover and widget state transition
et: Fookus, hiire all olek ja vidina oleku üleminek

en: Configure widgets' focus and mouseover highlight animation, as well as widget enabled/disabled state transition
et: Vidinate fookuse, hiire alla sattudes esiletõstmise animatsiooni ning sisse-väljalülitatuse oleku ülemineku seadistamine

en: Toolbar highlight
et: Tööriistariba esiletõstmine

en: Configure toolbars' mouseover highlight animation
et: Hiire all olevate tööriistaribade animatsiooni seadistamine

en: Menu bar highlight
et: Menüüriba esiletõstmine

en: Configure menu bars' mouseover highlight animation
et: Hiire all olevate menüüribade animatsiooni seadistamine

en: Menu highlight
et: Menüü esiletõstmine

en: Configure menus' mouseover highlight animation
et: Hiire all olevate menüüde animatsiooni seadistamine

en: Progress bar animation
et: Edenemisriba animatsioon

en: Configure progress bars' steps animation
et: Edenemisriba sammude animatsiooni seadistamine

en: Tab transitions
et: Kaardilt kaardile üleminekud

en: Configure fading transition between tabs
et: Kaartidevahelise hääbumisülemineku seadistamine

en: Label transitions
et: Pealdiselt pealdisele üleminekud

en: Configure fading transition when a label's text is changed
et: Pealdise teksti muutmise hääbumisülemineku seadistamine

en: Text editor transitions
et: Tekstiredaktori üleminekud

en: Configure fading transition when an editor's text is changed
et: Redaktori teksti muutmise hääbumisülemineku seadistamine

en: Combo box transitions
et: Liitkasti üleminekud

en: Configure fading transition when a combo box's selected choice is changed
et: Liitkasti valiku muutmise hääbumisülemineku seadistamine

en: Progress bar busy indicator
et: Edenemisriba hõivatuse indikaator

en: Configure progress bars' busy indicator animation
et: Edenemisribade hõivatuse indikaatori animatsiooni seadistamine

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QFrame, FollowMouseAnimationConfigBox)
en: Frame
et: Raam

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Animation type:
et: Animatsiooni tüüp:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, typeComboBox)
en: Fade
et: Hääbumine

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, typeComboBox)
en: Follow Mouse
et: Hiire järgimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, durationLabel)
en: Fade duration:
et: Hääbumise kestus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, followMouseDurationLabel)
en: Follow mouse duration:
et: Hiire järgimise kestus:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, OxygenStyleConfig)
en: Dialog
et: Dialoog

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_1)
en: General
et: Üldine

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _windowDragMode)
en: Drag windows from titlebar only
et: Akende lohistamine ainult tiitliribast

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _windowDragMode)
en: Drag windows from titlebar, menubar and toolbars
et: Akende lohistamine tiitli-, menüü- ja tööriistaribadest

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _windowDragMode)
en: Drag windows from all empty areas
et: Akende lohistamine kõigist tühjadest aladest

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _mnemonicsLabel)
en: Keyboard accelerators visibility:
et: Kiirklahvide näitamine:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Windows' &drag mode:
et: Aken&de lohistamise režiim:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _toolBarDrawItemSeparator)
en: Draw toolbar item separators
et: Tööriistariba elementide eraldajate näitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _splitterProxyEnabled)
en: Enable extended resize handles
et: Laiendatud suuruse muutmine pidemete lubamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _useBackgroundGradient)
en: Draw window background gradient
et: Akna tausta ülemineku kujutamine

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Animations
et: Animatsioonid

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Views
et: Vaated

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _viewDrawTreeBranchLines)
en: Draw tree branch lines
et: Puuharude näitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: &Tree expander size:
et: &Puulaiendaja suurus:

[ctx: triangle size]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _viewTriangularExpanderSize)
en: Tiny
et: Tilluke

[ctx: triangle size]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _viewTriangularExpanderSize)
en: Small
et: Väike

[ctx: triangle size]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _viewTriangularExpanderSize)
en: Normal
et: Normaalne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _viewDrawFocusIndicator)
en: Draw focus indicator in lists
et: Fookuse indikaatori näitamine loendites

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: Scrollbars
et: Kerimisribad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Scrollbar wi&dth:
et: Kerimisri&ba laius:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Top arrow button type:
et: Noolega üles nupu tüüp:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Bottom arrow button type:
et: Noolega alla nupu tüüp:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _scrollBarSubLineButtons)
en: No buttons
et: Nuppudeta

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _scrollBarSubLineButtons) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _scrollBarAddLineButtons)
en: One button
et: Üks nupp

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _scrollBarSubLineButtons) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _scrollBarAddLineButtons)
en: Two buttons
et: Kaks nuppu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _scrollBarAddLineButtons)
en: No button
et: Nupp puudub

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_5)
en: Menu Highlight
et: Menüü esiletõstmine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _menuHighlightDark)
en: Use dar&k color
et: Tumeda värvi &kasutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _menuHighlightStrong)
en: &Use selection color (plain)
et: Valik&u värvi (puhas) kasutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _menuHighlightSubtle)
en: Use selec&tion color (subtle)
et: Valiku värvi (õrn) kasu&tamine
