kstyle_config - en to et translation catalogue (157 entries)

en: Oxygen Demo
et: Oxygeni demo

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcombobox) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton_2) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButto
en: Normal
et: Normaalne

en: New
et: Uus

en: Open
et: Ava

en: Save
et: Salvesta

en: Toggle authentication
et: Autentimise lülitamine

en: Enabled
et: Lubatud

en: Right to left layout
et: Paremalt vasakule paigutus

en: Style
et: Stiil

en: Input Widgets
et: Sisendvidinad

en: Shows the appearance of text input widgets
et: Tekstisisendi vidinate välimuse näitamine

en: Tab Widgets
et: Kaardividinad

en: Shows the appearance of tab widgets
et: Kaardividinate välimuse näitamine

en: Buttons
et: Nupud

en: Shows the appearance of buttons
et: Nuppude välimuse näitamine

en: Lists
et: Loendid

en: Shows the appearance of lists, trees and tables
et: Loendite, puude ja tabelite välimuse näitamine

en: Frames
et: Raamid

en: Shows the appearance of various framed widgets
et: Mitmesuguste raamis vidinate välimuse näitamine

en: MDI Windows
et: MDI aknad

en: Shows the appearance of MDI windows
et: MDI akende välimuse näitamine

en: Sliders
et: Liugurid

en: Shows the appearance of sliders, progress bars and scrollbars
et: Liugurite, edenemisribade ja kerimisribade välimuse näitamine

en: Benchmark
et: Võrdlustest

en: Emulates user interaction with widgets for benchmarking
et: Kasutaja ja vidinate suhtlemise matkimine võrdlustestiks

en: Example text
et: Näidistekst

en: password
et: parool

en: Layout
et: Paigutus

en: Tile
et: Paanidena

en: Cascade
et: Kaskaadis

en: Tabs
et: Kaardid

en: Tools
et: Tööriistad

en: Select Next Window
et: Vali järgmine aken

en: Select Previous Window
et: Vali eelmine aken

en: This is a sample text
et: See on näidistekst

en: Select the application widget style
et: Rakenduse vidina stiili valimine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Modules
et: Moodulid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select below the modules for which you want to run the simulation:
et: Moodulid, mille puhul simulatsioon ette võtta:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Options
et: Valikud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, grabMouseCheckBox)
en: Grab mouse
et: Hiire hõivamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, runButton)
en: Run Simulation
et: Käivita simulatsioon

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Checkboxes
et: Märkeruudud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox)
en: Off
et: Väljas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox_2)
en: Partial
et: Osaline

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox_3)
en: On
et: Sees

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Radiobuttons
et: Raadionupud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton)
en: F&irst Choice
et: Es&imene valik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2)
en: Seco&nd Choice
et: Tei&ne valik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_3)
en: &Third Choice
et: Kolmas &valik

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Pushbuttons
et: Üldnupud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Text only:
et: Ainult tekst:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, kcombobox)
en: This is a normal, text only combo box
et: See on tavaline ainult tekstiga liitkast

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcombobox)
en: Small
et: Väike

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcombobox)
en: Large
et: Suur

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Text and icon:
et: Tekst ja ikoon:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, flatButtonCheckBox)
en: Use flat buttons
et: Lamedate nuppude kasutamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, kcombobox_2)
en: This is a normal, text and icon combo box
et: See on tavaline teksti ja ikooniga liitkast

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, toolButton)
en: This is a normal, text only tool button
et: See on tavaline ainult tekstiga tööriistanupp

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, toolButton_2)
en: This is a normal, text and icon tool button
et: See on tavaline teksti ja ikooniga tööriistanupp

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, pushButton)
en: This is a normal, text only button
et: See on tavaline ainult tekstiga nupp

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, pushButton_2)
en: This is a normal, text only button with menu
et: See on tavaline ainult tekstiga nupp koos menüüga

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, pushButton_3)
en: This is a normal, text and icon button
et: See on tavaline teksti ja ikooniga nupp

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, pushButton_4)
en: This is a normal, text and icon button with menu
et: See on tavaline teksti ja ikooniga nupp koos menüüga

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Toolbuttons
et: Sisenupud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton_6) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton_7) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton_8)
en: Flat
et: Lamedad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton_9)
en: Up Arrow
et: Nool üles

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton_10)
en: Down Arrow
et: Nool alla

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton_11)
en: Left Arrow
et: Nool vasakule

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton_12)
en: Right Arrow
et: Nool paremale

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Te&xt position:
et: Teksti asuko&ht:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, textPosition) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, textPositionComboBox)
en: Icons Only
et: Ainult ikoonid

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, textPosition) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, textPositionComboBox)
en: Text Only
et: Ainult tekst

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, textPosition) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, textPositionComboBox)
en: Text Alongside Icons
et: Tekst ikoonide kõrval

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, textPosition)
en: Text Under Icons
et: Tekst ikoonide all

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: Icon si&ze:
et: Ikooni suu&rus:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, iconSize)
en: Small (16x16)
et: Väike (16x16)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, iconSize)
en: Medium (22x22)
et: Keskmine (22x22)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, iconSize)
en: Large (32x32)
et: Suur (32x32)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, iconSize)
en: Huge (48x48)
et: Hiiglaslik (48x48)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Layout direction:
et: Pai&gutuse suund:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, directionComboBox)
en: Left to Right
et: Vasakult paremale

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, directionComboBox)
en: Right to Left
et: Paremalt vasakule

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, directionComboBox)
en: Top to Bottom
et: Ülalt alla

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, directionComboBox)
en: Bottom to Top
et: Alt üles

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Frame
et: Raam

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, raisedFrameRadioButton)
en: &Raised
et: &Esiletõstetud

[ctx: Flat frame. No frame is actually drawn.]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, plainFrameRadioButton)
en: &Flat
et: Lam&e

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, sunkenFrameRadioButton)
en: S&unken
et: Sisselangen&ud

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: GroupBox
et: Grupikast

[ctx: Flat group box. No frame is actually drawn]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, flatGroupBoxCheckBox)
en: Flat
et: Ühtlane

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Tab Widget
et: Kaardividin

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Single line text editor:
et: Üherealine tekstiredaktor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Password editor:
et: Parooliredaktor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Editable combobox
et: Redigeeritav liitkast

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcombobox)
en: First item
et: Esimene element

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcombobox)
en: Second item
et: Teine element

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcombobox)
en: Third item
et: Kolmas element

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Spinbox:
et: Kerimiskast:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Multi-line text editor:
et: Mitmerealine tekstiredaktor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, wrapCheckBox)
en: Wrap words
et: Reamurdmine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, flatCheckBox)
en: Use flat widgets
et: Lamedate vidinate kasutamine

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, listWidget) i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: First Item
et: Esimene element

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, listWidget) i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Second Item
et: Teine element

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, listWidget) i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Third Item
et: Kolmas element

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Title
et: Pealkiri

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Description
et: Kirjeldus

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Third Description
et: Kolmas kirjeldus

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Third Subitem
et: Kolmas alamelement

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Third Subitem Description
et: Kolmanda alamelemendi kirjeldus

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Second Description
et: Teine kirjeldus

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Second Subitem
et: Teine alamelement

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Second Subitem Description
et: Teise alamelemendi kirjeldus

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: First Subitem
et: Esimene alamelement

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: First Subitem Description
et: Esimese alamelemendi kirjeldus

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: First Description
et: Esimene kirjeldus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: New Row
et: Uus rida

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: First Row
et: Esimene rida

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Third Row
et: Kolmas rida

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: First Column
et: Esimene veerg

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Second Column
et: Teine veerg

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Third Column
et: Kolmas veerg

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Top-left
et: Ülal vasakul

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Top
et: Ülal

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Top-right
et: Ülal paremal

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Left
et: Vasakul

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Center
et: Keskel

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Right
et: Paremal

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Bottom-left
et: All vasakul

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Bottom
et: All

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Bottom-right
et: All paremal

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, Editors)
en: Editors
et: Redaktorid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Title:
et: Pealkiri:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, Toolbox)
en: Toolbox
et: Tööriistakast

note: i18n: ectx: attribute (label), widget (QWidget, page)
en: First Page
et: Esimene lehekülg

note: i18n: ectx: attribute (label), widget (QWidget, page_2)
en: Second Page
et: Teine lehekülg

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: First Label
et: Esimene pealdis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Second Label
et: Teine pealdis

note: i18n: ectx: attribute (label), widget (QWidget, page_3)
en: Third Page
et: Kolmas lehekülg

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, animateProgressBarCheckBox)
en: Animate Progress Bars
et: Animeeritud edenemisribad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, invertProgressBarCheckBox)
en: Invert Progress Bars
et: Teistpidi edenemisribad

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Horizontal
et: Rõhtne

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Vertical
et: Püstine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Sliders tick marks position
et: Liugurute jaotismärkide asukoht

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, tickPositionComboBox)
en: No Tick Marks
et: Jaotismärgid puuduvad

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, tickPositionComboBox)
en: Tick Marks Above Slider
et: Jaotismärgid liuguri kohal

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, tickPositionComboBox)
en: Tick Marks Below Slider
et: Jaotismärgid liuguri all

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, tickPositionComboBox)
en: Tick Marks On Both Sides
et: Jaotismärgid mõlemal pool

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Tab position:
et: &Saki asukoht:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, tabPositionComboBox)
en: North
et: Põhi

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, tabPositionComboBox)
en: South
et: Lõuna

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, tabPositionComboBox)
en: West
et: Lääs

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, tabPositionComboBox)
en: East
et: Ida

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, documentModeCheckBox)
en: Document mode
et: Dokumendi režiim

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cornerWidgetsCheckBox)
en: Show Corner Buttons
et: Nurganuppude näitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, tabCloseButtonsCheckBox)
en: Show Tab Close Buttons
et: Saki sulgemisnuppude näitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, tabBarVisibilityCheckBox)
en: Hide tabbar
et: Kaardiriba peitmine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Preview
et: Eelvaatlus
