kstyle_config - en to fy translation catalogue (105 entries)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcombobox) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton_2) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButto
en: Normal
fy: Normaal

en: New
fy: Nij

en: Open
fy: Iepenje

en: Save
fy: Bewarje

en: Enabled
fy: Ynskeakele

en: Right to left layout
fy: Lofts nei rjochts opmaak

en: Input Widgets
fy: Widgets faor ynfier

en: Shows the appearance of text input widgets
fy: It úterlik fan widgets foar tekst ynfier sjen litte

en: Tab Widgets
fy: Widgets foar ljeppers

en: Shows the appearance of tab widgets
fy: It úterlik fan ljepper widgets sjen litte

en: Buttons
fy: Knoppen

en: Shows the appearance of buttons
fy: It úterlik fan knoppen sjen litte

en: Lists
fy: Opsomming

en: Shows the appearance of lists, trees and tables
fy: Lit it úterlik fan listen, beamen en tafels sjen

en: Frames
fy: Ramten

en: Sliders
fy: Gliders

en: Shows the appearance of sliders, progress bars and scrollbars
fy: Lit it úterlik fan gliders, fuortgongs- en skowbalken sjen

en: Example text
fy: Foarbyldtekst

en: password
fy: wachtwurd

en: Tile
fy: Tegel

en: Cascade
fy: Trepfoarm

en: Tabs
fy: Ljeppers

en: Select Next Window
fy: Selektearje folgjend finster

en: Select Previous Window
fy: Selektearje foarich finster

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Checkboxes
fy: Karfakjes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox)
en: Off
fy: Ut

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox_2)
en: Partial
fy: Dieltelik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox_3)
en: On
fy: Oan

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Radiobuttons
fy: Radioknoppen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Pushbuttons
fy: Drukknoppen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Text only:
fy: Allinne tekst:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcombobox)
en: Small
fy: Lyts

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcombobox)
en: Large
fy: Grut

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Text and icon:
fy: Tekst en byldkaike:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, flatButtonCheckBox)
en: Use flat buttons
fy: Flakke knoppen brûke

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Toolbuttons
fy: Arkknoppen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton_6) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton_7) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton_8)
en: Flat
fy: Flak

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, textPosition) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, textPositionComboBox)
en: Icons Only
fy: Allinne byldkaikes

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, textPosition) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, textPositionComboBox)
en: Text Only
fy: Allinne tekst

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, textPosition) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, textPositionComboBox)
en: Text Alongside Icons
fy: Tekst njonken byldkaikes

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, textPosition)
en: Text Under Icons
fy: Tekst ûnder byldkaikes

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, iconSize)
en: Small (16x16)
fy: Lyts (16x16)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, iconSize)
en: Medium (22x22)
fy: Middel (22x22)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, iconSize)
en: Large (32x32)
fy: Grut (32x32)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, iconSize)
en: Huge (48x48)
fy: Mansk (48x48)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, directionComboBox)
en: Left to Right
fy: Lofts-nei-rjochts

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, directionComboBox)
en: Right to Left
fy: Rjochts-nei-lofts

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, directionComboBox)
en: Top to Bottom
fy: Boppe nei ûnderen

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, directionComboBox)
en: Bottom to Top
fy: Under nei boppe

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Frame
fy: Ramt

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: GroupBox
fy: Groepfak

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Tab Widget
fy: Ljepper widget

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Single line text editor:
fy: Tekst bewurker inkele-rigel:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Password editor:
fy: Wachtwurd bewurker:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Editable combobox
fy: Te bewurkjen kombinaasjefak

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcombobox)
en: First item
fy: Earste item

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcombobox)
en: Second item
fy: Twadde item

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcombobox)
en: Third item
fy: Tredde item

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Spinbox:
fy: Spinfak:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Multi-line text editor:
fy: Tekstbewurker meardere-rigels:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, wrapCheckBox)
en: Wrap words
fy: Wurden omslaan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, flatCheckBox)
en: Use flat widgets
fy: Flakke widgets brûke

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, listWidget) i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: First Item
fy: Earste item

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, listWidget) i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Second Item
fy: Twadde item

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, listWidget) i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Third Item
fy: Tredde item

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Title
fy: Titel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Description
fy: Beskriuwing

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Third Description
fy: Tredde beskriuwing

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Third Subitem
fy: Tredde subitem

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Third Subitem Description
fy: Tredde subitem beskriuwing

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Second Description
fy: Twadde beskriuwing

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Second Subitem
fy: Twadde subitem

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Second Subitem Description
fy: Twadde subitem beskriuwing

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: First Subitem
fy: Earste subitem

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: First Subitem Description
fy: Earste subitem beskriuwing

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: First Description
fy: Earste beskriuwing

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: New Row
fy: Nije rige

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: First Row
fy: Earste rige

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Third Row
fy: Tredde rige

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: First Column
fy: Earste kolom

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Second Column
fy: Twadde kolom

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Third Column
fy: Tredde kolom

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Top-left
fy: Lofts boppe

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Top
fy: Boppe

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Top-right
fy: Boppe rjochts

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Left
fy: Lofts

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Center
fy: Sintraal

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Right
fy: Rjochts

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Bottom-left
fy: Lofts ûnder

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Bottom
fy: Under

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Bottom-right
fy: Rjochts ûnder

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, Editors)
en: Editors
fy: Bewurkers

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Title:
fy: Titel:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, Toolbox)
en: Toolbox
fy: Arkbak

note: i18n: ectx: attribute (label), widget (QWidget, page)
en: First Page
fy: Earste side

note: i18n: ectx: attribute (label), widget (QWidget, page_2)
en: Second Page
fy: Twadde side

note: i18n: ectx: attribute (label), widget (QWidget, page_3)
en: Third Page
fy: Tredde side

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Horizontal
fy: Horizontaal

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Vertical
fy: Fertikaal

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, tabPositionComboBox)
en: North
fy: Noard

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, tabPositionComboBox)
en: South
fy: Sûd

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, documentModeCheckBox)
en: Document mode
fy: Dokumint modus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cornerWidgetsCheckBox)
en: Show Corner Buttons
fy: Râne knoppen sjen litte

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, tabBarVisibilityCheckBox)
en: Hide tabbar
fy: Ljepperbalke ferbergje

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Preview
fy: Foarbyld
