kstyle_config - en to fy translation catalogue (37 entries)

en: Oxygen Settings
fy: Oxygen ynstellings

en: Focus, mouseover and widget state transition
fy: Fokus, mûsoer en tastânsoergong fan widget

en: Configure widgets' focus and mouseover highlight animation, as well as widget enabled/disabled state transition
fy: De fokus en Mûsoer animearre aksint fan widgets ynstelle, ek tastânsoergong tusken yn- en útskeakelje

en: Toolbar highlight
fy: Arkbalke aksint

en: Configure toolbars' mouseover highlight animation
fy: Arkbalke mûsoer effekt animaasje ynstelle

en: Menu bar highlight
fy: Menubalke aksint

en: Configure menu bars' mouseover highlight animation
fy: Menubalken mûsoer effekt animaasje ynstelle

en: Menu highlight
fy: Menu aksint

en: Configure menus' mouseover highlight animation
fy: Menu's mûsoer effekt animaasje ynstelle

en: Progress bar animation
fy: Fuortgongbalke animaasje

en: Configure progress bars' steps animation
fy: Fuortgong stap effekt animaasje ynstelle

en: Tab transitions
fy: Ljepperoergongen

en: Configure fading transition between tabs
fy: Ferfaach oergong tusken ljeppers ynstelle

en: Label transitions
fy: Label oergongen

en: Configure fading transition when a label's text is changed
fy: Ferfaach oergong as in label tekst feroare is ynstelle

en: Text editor transitions
fy: Tekst bewurker oergongen

en: Configure fading transition when an editor's text is changed
fy: Ferfaach oergong as in bewurkerstekst is feroare ynstelle

en: Combo box transitions
fy: Kombinaasjefak oergongen

en: Configure fading transition when a combo box's selected choice is changed
fy: Ferfaach oergong as in kombinaasjefakje selektearre is ynstelle

en: Configure progress bars' busy indicator animation
fy: Fuortgongs balke dwaan oantsjutter animaasje ynstelle

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QFrame, FollowMouseAnimationConfigBox)
en: Frame
fy: Ramt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Animation type:
fy: Animaasjes type:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, typeComboBox)
en: Fade
fy: Ferfage

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, typeComboBox)
en: Follow Mouse
fy: Mûs folgje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, durationLabel)
en: Fade duration:
fy: Ferfaach doer:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, followMouseDurationLabel)
en: Follow mouse duration:
fy: Mûs folgje doer:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, OxygenStyleConfig)
en: Dialog
fy: Dialooch

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_1)
en: General
fy: Algemien

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _windowDragMode)
en: Drag windows from titlebar only
fy: Finsters allinne fan titelbalke slepe

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _windowDragMode)
en: Drag windows from titlebar, menubar and toolbars
fy: Finsters fan titelbalke, menubalke en arkbalken slepe

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _windowDragMode)
en: Drag windows from all empty areas
fy: Finsters fan alle iepen romtes slepe

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _toolBarDrawItemSeparator)
en: Draw toolbar item separators
fy: Ofskieder tusken arkbalke items sjen litte

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Animations
fy: Animaasjes

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Views
fy: Werjeften

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _viewDrawTreeBranchLines)
en: Draw tree branch lines
fy: Trije branch linen tekenje

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: Scrollbars
fy: Skúfbalken

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_5)
en: Menu Highlight
fy: Menu markearring
