kstyle_config - en to hr translation catalogue (41 entries)

en: Oxygen Settings
hr: Postavke Oxygena

en: Focus, mouseover and widget state transition
hr: Fokus, prijelaz miša i prijelazna stanja widgeta

en: Configure widgets' focus and mouseover highlight animation, as well as widget enabled/disabled state transition
hr: Konfiguriranje fokusa widgeta i animacije isticanja prijelaza miša kao i omogućena/onemogućena prijelazna stanja widgeta

en: Toolbar highlight
hr: Isticanje alatne trake

en: Configure toolbars' mouseover highlight animation
hr: Konfiguriranje animacije isticanja prijelaza miša u alatnoj traci

en: Menu bar highlight
hr: Isticanje trake izbornika

en: Configure menu bars' mouseover highlight animation
hr: Konfiguriranje animacije isticanja prijelaza miša u izborničkoj traci

en: Menu highlight
hr: Isticanje izbornika

en: Configure menus' mouseover highlight animation
hr: Konfiguriranje animacije isticanja prijelaza miša u izbornicima

en: Progress bar animation
hr: Animacija trake napredovanja

en: Configure progress bars' steps animation
hr: Konfiguriranje animacije koraka trake napredovanja

en: Tab transitions
hr: Kartični prijelazi

en: Configure fading transition between tabs
hr: Konfiguriranje prijelaza izbljeđivanja između kartica

en: Label transitions
hr: Prijelazi natpisa

en: Configure fading transition when a label's text is changed
hr: Konfiguriranje prijelaza izbljeđivanja kada se promijeni tekst u natpisu

en: Text editor transitions
hr: Prijelazi uređivača teksta

en: Configure fading transition when an editor's text is changed
hr: Konfiguriranje prijelaza izbljeđivanja kada se promijeni tekst u uređivaču

en: Configure progress bars' busy indicator animation
hr: Konfiguriranje animacije indikatora zauzetosti u traci napredovanja

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QFrame, FollowMouseAnimationConfigBox)
en: Frame
hr: Okvir

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Animation type:
hr: Vrsta animacije:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, typeComboBox)
en: Fade
hr: Izblijedi

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, typeComboBox)
en: Follow Mouse
hr: Slijedi miša

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, durationLabel)
en: Fade duration:
hr: Trajanje izbljeđivanja:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, followMouseDurationLabel)
en: Follow mouse duration:
hr: Trajanje slijeđenja miša:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, OxygenStyleConfig)
en: Dialog
hr: Dijalog

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_1)
en: General
hr: Opće

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _windowDragMode)
en: Drag windows from titlebar only
hr: Vuci prozore samo iz naslovne trake

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _windowDragMode)
en: Drag windows from titlebar, menubar and toolbars
hr: Vuci prozore iz naslovne trake, trake izbornika i alatne trake

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _windowDragMode)
en: Drag windows from all empty areas
hr: Vuci prozore iz svih praznih područja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _toolBarDrawItemSeparator)
en: Draw toolbar item separators
hr: Iscrtaj razdjelnik stavaka u alatnoj traci

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Animations
hr: Animacije

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Views
hr: Pogledi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _viewDrawTreeBranchLines)
en: Draw tree branch lines
hr: Iscrtavaj linijske grane stabla

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: Scrollbars
hr: Klizači

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Top arrow button type:
hr: Vrsta tipke sa strelicom prema gore:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Bottom arrow button type:
hr: Vrsta tipke sa strelicom prema dolje:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _scrollBarSubLineButtons)
en: No buttons
hr: Bez gumbiju

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _scrollBarSubLineButtons) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _scrollBarAddLineButtons)
en: One button
hr: Jedan gumb

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _scrollBarSubLineButtons) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _scrollBarAddLineButtons)
en: Two buttons
hr: Dva gumba

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _scrollBarAddLineButtons)
en: No button
hr: Bez gumba

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_5)
en: Menu Highlight
hr: Osvjetljavanje izbornika
