KDE 4.0 - en to hu translation catalogue (61 entries)

en: Oxygen Settings
hu: Oxygen beállítások

en: Focus, mouseover and widget state transition
hu: Fókusz, egéresemény és grafikai elem állapotátmenet

en: Configure widgets' focus and mouseover highlight animation, as well as widget enabled/disabled state transition
hu: Grafikai elemek fókuszának és az egérmutató alatti kiemelés animációjának beállítása, úgymint a grafikai elem engedélyezett/tiltott állapotának átmenete

en: Toolbar highlight
hu: Eszköztár kiemelés

en: Configure toolbars' mouseover highlight animation
hu: Eszköztárak kiemelési animációjának beállítása az egérmutató alatt

en: Menu bar highlight
hu: Menüsor kiemelés

en: Configure menu bars' mouseover highlight animation
hu: Menüsorok kiemelési animációjának beállítása az egérmutató alatt

en: Menu highlight
hu: Menü kiemelés

en: Configure menus' mouseover highlight animation
hu: Menük kiemelési animációjának beállítása az egérmutató alatt

en: Progress bar animation
hu: Folyamatjelző animáció

en: Configure progress bars' steps animation
hu: A folyamatjelző lépések animációjának beállítása

en: Tab transitions
hu: Lap átmenetek

en: Configure fading transition between tabs
hu: Elhalványulási átmenetek beállítása a lapok között

en: Label transitions
hu: Címke átmenetek

en: Configure fading transition when a label's text is changed
hu: Elhalványulási átmenetek beállítása, amikor a címkék szövege megváltozik

en: Text editor transitions
hu: Szövegszerkesztő átmenetek

en: Configure fading transition when an editor's text is changed
hu: Elhalványulási átmenetek beállítása, amikor a szerkesztők szövege megváltozik

en: Combo box transitions
hu: Lenyíló menü átmenetek

en: Configure fading transition when a combo box's selected choice is changed
hu: Elhalványulási átmenetek beállítása, amikor a lenyíló menük választása megváltozik

en: Progress bar busy indicator
hu: Folyamatjelző foglaltságjelző

en: Configure progress bars' busy indicator animation
hu: A folyamatjelzők foglaltságjelző animációjának beállítása

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QFrame, FollowMouseAnimationConfigBox)
en: Frame
hu: Keret

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Animation type:
hu: Animációtípus:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, typeComboBox)
en: Fade
hu: Elhalványodás

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, typeComboBox)
en: Follow Mouse
hu: Egérkövetés

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, durationLabel)
en: Fade duration:
hu: Elhalványulás időtartama:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, followMouseDurationLabel)
en: Follow mouse duration:
hu: Egérkövetés időtartama:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, OxygenStyleConfig)
en: Dialog
hu: Párbeszédablak

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_1)
en: General
hu: Általános

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _windowDragMode)
en: Drag windows from titlebar only
hu: Ablakok húzása csak a címsorral

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _windowDragMode)
en: Drag windows from titlebar, menubar and toolbars
hu: Ablakok húzása a címsorral, a menüsorral és az eszköztárakkal

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _windowDragMode)
en: Drag windows from all empty areas
hu: Ablakok húzása minden üres területtel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _mnemonicsLabel)
en: Keyboard accelerators visibility:
hu: Billentyűzetgyorsítók láthatósága:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _mnemonicsMode)
en: Always hide
hu: Mindig rejtse el

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _mnemonicsMode)
en: Show when Alt key is pressed
hu: Megjelenítés az Alt megnyomásakor

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _mnemonicsMode)
en: Always show
hu: Mindig látszódjon

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Windows' &drag mode:
hu: Ablakok húzásának mó&dja:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _toolBarDrawItemSeparator)
en: Draw toolbar item separators
hu: Eszköztár-elválasztó elemek rajzolása

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _splitterProxyEnabled)
en: Enable extended resize handles
hu: Kiterjesztett átméretező fogantyú engedélyezése

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _useBackgroundGradient)
en: Draw window background gradient
hu: Ablakháttér színátmenet rajzolása

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Animations
hu: Animációk

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Views
hu: Nézetek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _viewDrawTreeBranchLines)
en: Draw tree branch lines
hu: Fastruktúra-vonalak rajzolása

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: &Tree expander size:
hu: Fakibon&tó mérete:

[ctx: triangle size]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _viewTriangularExpanderSize)
en: Tiny
hu: Apró

[ctx: triangle size]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _viewTriangularExpanderSize)
en: Small
hu: Kicsi

[ctx: triangle size]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _viewTriangularExpanderSize)
en: Normal
hu: Normál

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _viewDrawFocusIndicator)
en: Draw focus indicator in lists
hu: Fókuszjelző rajzolása a listákban

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: Scrollbars
hu: Görgetősávok

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Scrollbar wi&dth:
hu: Gör&getősáv szélessége:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, _scrollBarWidth)
en: px
hu: képpont

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Top arrow button type:
hu: Felfelé nyíl gomb típusa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Bottom arrow button type:
hu: Lefelé nyíl gomb típusa:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _scrollBarSubLineButtons)
en: No buttons
hu: Nincsenek gombok

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _scrollBarSubLineButtons) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _scrollBarAddLineButtons)
en: One button
hu: Egy gomb

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _scrollBarSubLineButtons) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _scrollBarAddLineButtons)
en: Two buttons
hu: Két gomb

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _scrollBarAddLineButtons)
en: No button
hu: Nincs gomb

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_5)
en: Menu Highlight
hu: Menü kiemelés

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _menuHighlightDark)
en: Use dar&k color
hu: Sö&tét szín használata

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _menuHighlightStrong)
en: &Use selection color (plain)
hu: Vála&sztott szín használata (egyszerű)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _menuHighlightSubtle)
en: Use selec&tion color (subtle)
hu: Válasz&tott szín használata (apró)
