kstyle_config - en to kk translation catalogue (137 entries)

en: Oxygen Demo
kk: Oxygen демо

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcombobox) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton_2) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButto
en: Normal
kk: Қалыпты

en: New
kk: Жаңа

en: Open
kk: Ашу

en: Save
kk: Сақтау

en: Toggle authentication
kk: Аутентификация керек/керегі жоқ

en: Enabled
kk: Рұқсат етілген

en: Right to left layout
kk: Оңнан солға

en: Input Widgets
kk: Енгізу виджеттері

en: Shows the appearance of text input widgets
kk: Мәтін енгізу виджеттерінің көрінісін көрсету

en: Tab Widgets
kk: Қойынды виджет

en: Shows the appearance of tab widgets
kk: Қойынды виджеттерінің көрінісін көрсету

en: Buttons
kk: Батырмалары

en: Shows the appearance of buttons
kk: Батырмалар көрінісін көрсету

en: Lists
kk: Тізімдер

en: Shows the appearance of lists, trees and tables
kk: Тізім, бұтақ және кестелер көрінісін көрсету

en: Frames
kk: Қоршау

en: Shows the appearance of various framed widgets
kk: Түрлі қоршау виджеттерінің көрінісін көрсету

en: MDI Windows
kk: Көпқұжатты терезелер

en: Shows the appearance of MDI windows
kk: Көпқұжатты терезелер көрінісін көрсету

en: Sliders
kk: Жүгірткілер

en: Shows the appearance of sliders, progress bars and scrollbars
kk: Жүгірткі, барыс көрсеткіші және жүгірту жолақтар көрінісін көрсету

en: Benchmark
kk: Бағалау

en: Emulates user interaction with widgets for benchmarking
kk: Бағалау үшін пайдаланушының виджетпен айналысуды эмуляциялау

en: Example text
kk: Мәтін үлгісі

en: password
kk: пароль

en: Layout
kk: Орналасуы

en: Tile
kk: Қатарлап

en: Cascade
kk: Кезектеп

en: Tabs
kk: Қойындылар

en: Tools
kk: Құралдар

en: Select Next Window
kk: Келесі терезені таңдау

en: Select Previous Window
kk: Алдыңғы терезені таңдау

en: This is a sample text
kk: Бұл үлгі мәтіні

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Modules
kk: Модульдер

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select below the modules for which you want to run the simulation:
kk: Эмуляциясын қалаған модульдерін төмендегілерінен таңдаңыз:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Options
kk: Параметрлері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, grabMouseCheckBox)
en: Grab mouse
kk: Тышқаны өзіне аударып алынсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, runButton)
en: Run Simulation
kk: Эмуляциясын бастау

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Checkboxes
kk: Белгі көздері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox)
en: Off
kk: Ажыратулы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox_2)
en: Partial
kk: Жарым-жарты

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox_3)
en: On
kk: Қосулы

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Radiobuttons
kk: Қосқыш

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Pushbuttons
kk: Батырмалары

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Text only:
kk: Мәтін ғана:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, kcombobox)
en: This is a normal, text only combo box
kk: Бұл кәдімгі мәтінді ашылмалы тізім

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcombobox)
en: Small
kk: Ықшам

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcombobox)
en: Large
kk: Үлкен

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Text and icon:
kk: Мәтін мен таңбаша

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, flatButtonCheckBox)
en: Use flat buttons
kk: Батырмалар жалпақ болсын

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, kcombobox_2)
en: This is a normal, text and icon combo box
kk: Бұл кәдімгі мәтіні және таңбашасы бар ашылмалы тізім

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, toolButton)
en: This is a normal, text only tool button
kk: Бұл кәдімгі мәтінді құрал батырмасы

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, toolButton_2)
en: This is a normal, text and icon tool button
kk: Бұл кәдімгі мәтіні және таңбашасы бар құрал батырмасы

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, pushButton)
en: This is a normal, text only button
kk: Бұл кәдімгі мәтінді батырма

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, pushButton_2)
en: This is a normal, text only button with menu
kk: Бұл кәдімгі мәзірі бар мәтінді батырма

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, pushButton_3)
en: This is a normal, text and icon button
kk: Бұл кәдімгі мәтіні және таңбашасы бар батырма

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, pushButton_4)
en: This is a normal, text and icon button with menu
kk: Бұл кәдімгі мәзірі бар мәтінді және таңбашалы батырма

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Toolbuttons
kk: Құрал батырмалары

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton_6) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton_7) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton_8)
en: Flat
kk: Жалпақ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton_9)
en: Up Arrow
kk: Жоғары жебесі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton_10)
en: Down Arrow
kk: Төмен жебесі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton_11)
en: Left Arrow
kk: Сол жақ жебесі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton_12)
en: Right Arrow
kk: Оң жақ жебесі

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, textPosition) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, textPositionComboBox)
en: Icons Only
kk: Таңбашалар ғана

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, textPosition) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, textPositionComboBox)
en: Text Only
kk: Мәтін ғана

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, textPosition) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, textPositionComboBox)
en: Text Alongside Icons
kk: Таңбашамен қатар мәтін

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, textPosition)
en: Text Under Icons
kk: Таңбашаның астында мәтін

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, iconSize)
en: Small (16x16)
kk: Шағын (16x16)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, iconSize)
en: Medium (22x22)
kk: Орташа (22x22)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, iconSize)
en: Large (32x32)
kk: Үлкен (32x32)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, iconSize)
en: Huge (48x48)
kk: Өте үлкен (48x48)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, directionComboBox)
en: Left to Right
kk: Солдан оңға

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, directionComboBox)
en: Right to Left
kk: Оңнан солға

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, directionComboBox)
en: Top to Bottom
kk: Жоғардан төменге

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, directionComboBox)
en: Bottom to Top
kk: Төменнен жоғарға

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Frame
kk: Қоршау

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: GroupBox
kk: Топтама

[ctx: Flat group box. No frame is actually drawn]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, flatGroupBoxCheckBox)
en: Flat
kk: Жалпақ

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Tab Widget
kk: Қойынды виджеті

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Single line text editor:
kk: Жалғыз жол мәтін өңдегіші:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Password editor:
kk: Пароль өңдегіші:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Editable combobox
kk: Өңдемелі ашылмалы тізім

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcombobox)
en: First item
kk: Біріншісі

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcombobox)
en: Second item
kk: Екіншісі

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcombobox)
en: Third item
kk: Үшіншісі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Spinbox:
kk: Сан тергіші:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Multi-line text editor:
kk: Көп жол мәтін өңдегіші:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, wrapCheckBox)
en: Wrap words
kk: Сөздерді тасымалдау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, flatCheckBox)
en: Use flat widgets
kk: Виджеттер жалпақ болсын

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, listWidget) i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: First Item
kk: Біріншісі

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, listWidget) i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Second Item
kk: Екіншісі

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, listWidget) i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Third Item
kk: Үшіншісі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Title
kk: Айдары

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Description
kk: Сипаттамасы

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Third Description
kk: Үшінші сипаттамасы

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Third Subitem
kk: Үшінші ішіндегісі

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Third Subitem Description
kk: Үшінші ішіндегісінің сипаттамасы

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Second Description
kk: Екінші сипаттамасы

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Second Subitem
kk: Екінші ішіндегісі

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Second Subitem Description
kk: Екінші ішіндегісінің сипаттамасы

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: First Subitem
kk: Бірінші ішіндегісі

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: First Subitem Description
kk: Бірінші ішіндегісінің сипаттамасы

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: First Description
kk: Бірінші сипаттамасы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: New Row
kk: Жаңа жол

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: First Row
kk: Бірінші жолы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Third Row
kk: Үшінші жолы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: First Column
kk: Бірінші бағаны

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Second Column
kk: Екінші бағаны

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Third Column
kk: Үшінші бағаны

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Top-left
kk: Жоғарғы сол жақ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Top
kk: Жоғары

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Top-right
kk: Жоғарғы оң жақ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Left
kk: Сол жақ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Center
kk: Орта

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Right
kk: Оң жақ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Bottom-left
kk: Төменгі сол жақ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Bottom
kk: Төмен

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Bottom-right
kk: Төменгі оң жақ

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, Editors)
en: Editors
kk: Өңдегіштер

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Title:
kk: Атауы:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, Toolbox)
en: Toolbox
kk: Құралдар панелі

note: i18n: ectx: attribute (label), widget (QWidget, page)
en: First Page
kk: Бірінші беті

note: i18n: ectx: attribute (label), widget (QWidget, page_2)
en: Second Page
kk: Екінші беті

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: First Label
kk: Бірінші жарлық

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Second Label
kk: Екінші жарлық

note: i18n: ectx: attribute (label), widget (QWidget, page_3)
en: Third Page
kk: Үшінші беті

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Horizontal
kk: Жатық

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Vertical
kk: Тік

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, tabPositionComboBox)
en: North
kk: Солтүстік

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, tabPositionComboBox)
en: South
kk: Оңтүстік

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, tabPositionComboBox)
en: West
kk: Батыс

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, tabPositionComboBox)
en: East
kk: Шығыс

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, documentModeCheckBox)
en: Document mode
kk: Құжат режімі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cornerWidgetsCheckBox)
en: Show Corner Buttons
kk: Бұрыш батырмалар көрсетілсін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, tabBarVisibilityCheckBox)
en: Hide tabbar
kk: Қойынды панелі жасырылсын

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Preview
kk: Қарап-шығу
