kstyle_config - en to kk translation catalogue (49 entries)

en: Oxygen Settings
kk: Oxygen баптауы

en: Focus, mouseover and widget state transition
kk: Назар ауысуы, меңзеу және виджеттің күй-жайын ауыстыру

en: Configure widgets' focus and mouseover highlight animation, as well as widget enabled/disabled state transition
kk: Виджетке назар ауысуын, меңзегенде анимациялап белгілеуін баптау және виджетті көрсету/өшіру күйін ауыстыру

en: Toolbar highlight
kk: Құрал панелінің белгілеуі

en: Configure toolbars' mouseover highlight animation
kk: Құрал панелін меңзегенде анимациялап белгілеуін баптау

en: Menu bar highlight
kk: Мәзір панелінің белгілеуі

en: Configure menu bars' mouseover highlight animation
kk: Мәзір панелін меңзегенде анимациялап белгілеуін баптау

en: Menu highlight
kk: Мәзірінің белгілеуі

en: Configure menus' mouseover highlight animation
kk: Мәзірін меңзегенде анимациялап белгілеуін баптау

en: Progress bar animation
kk: Барыс көрсеткішінің анимациясы

en: Configure progress bars' steps animation
kk: Барыс көрсеткіші жүрісінің анимациясын баптау

en: Tab transitions
kk: Қойындының ауысуы

en: Configure fading transition between tabs
kk: Қойындылар арасында біртіндеп ауысуын баптау

en: Label transitions
kk: Жарлықтар ауысуы

en: Configure fading transition when a label's text is changed
kk: Жарлық жазуы өзгергенде, біртіндеп ауысуын баптау

en: Text editor transitions
kk: Мәтін өңдегіштегі ауысуы

en: Configure fading transition when an editor's text is changed
kk: Мәтін өңдегіштегі жазуы өзгергенде, біртіндеп ауысуын баптау

en: Combo box transitions
kk: Ашылмалы тізім ауысуы

en: Configure fading transition when a combo box's selected choice is changed
kk: Ашылмалы тізімінің таңдауы өзгергенде, біртіндеп ауысуын баптау

en: Configure progress bars' busy indicator animation
kk: Барысы көрсеткіші бос емес индикаторынның анимациясын баптау

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QFrame, FollowMouseAnimationConfigBox)
en: Frame
kk: Қоршау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Animation type:
kk: Анимациясының түрі:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, typeComboBox)
en: Fade
kk: Біртіндеу

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, typeComboBox)
en: Follow Mouse
kk: Тышқанға еру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, durationLabel)
en: Fade duration:
kk: Біртіндеу ұзақтығы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, followMouseDurationLabel)
en: Follow mouse duration:
kk: Тышқанға еру ұзақтығы:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, OxygenStyleConfig)
en: Dialog
kk: Диалог

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_1)
en: General
kk: Жалпы

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _windowDragMode)
en: Drag windows from titlebar only
kk: Терезелер айдарынан ғана сүйрелсін

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _windowDragMode)
en: Drag windows from titlebar, menubar and toolbars
kk: Терезелер айдары, мәзір, құрал панелінен сүйрелсін

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _windowDragMode)
en: Drag windows from all empty areas
kk: Терезелер бүкіл бос жерінен сүйрелсін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _mnemonicsLabel)
en: Keyboard accelerators visibility:
kk: Пернетақта акселераторлардың көрсетілуі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _toolBarDrawItemSeparator)
en: Draw toolbar item separators
kk: Құрал панелінің элементтердің бөлгіші көрсетілсін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _splitterProxyEnabled)
en: Enable extended resize handles
kk: Жетілдірген өлшем өзгерту тізгіндері болсын

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Animations
kk: Анимациясы

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Views
kk: Көрінстер

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _viewDrawTreeBranchLines)
en: Draw tree branch lines
kk: Бұтақ сызықтары көрсетілсін

[ctx: triangle size]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _viewTriangularExpanderSize)
en: Tiny
kk: Шағын

[ctx: triangle size]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _viewTriangularExpanderSize)
en: Small
kk: Ықшам

[ctx: triangle size]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _viewTriangularExpanderSize)
en: Normal
kk: Қалыпты

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: Scrollbars
kk: Жүгірткілері

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, _scrollBarWidth)
en: px
kk: пкс

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Top arrow button type:
kk: Жоғарғы жебе батырмасының түрі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Bottom arrow button type:
kk: Төменгі жебе батырмасының түрі:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _scrollBarSubLineButtons)
en: No buttons
kk: Батырмалар жоқ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _scrollBarSubLineButtons) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _scrollBarAddLineButtons)
en: One button
kk: Бір батырма

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _scrollBarSubLineButtons) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _scrollBarAddLineButtons)
en: Two buttons
kk: Екі батырма

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _scrollBarAddLineButtons)
en: No button
kk: Батырма жоқ

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_5)
en: Menu Highlight
kk: Мәзірді белгілеу
