kstyle_config - en to km translation catalogue (45 entries)

en: Oxygen Settings
km: ការ​កំណត់​អុកហ្សីសែន

en: Focus, mouseover and widget state transition
km: ផ្ដោត កណ្ដុរលើ និង​ដំណើរការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ស្ថានភាព​ធាតុក្រាហ្វិក

en: Configure widgets' focus and mouseover highlight animation, as well as widget enabled/disabled state transition
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​ចលនា​បន្លិច​កណ្ដុរ​លើ​ និង​ការ​ផ្ដោត​របស់​ធាតុក្រាហ្វិក ព្រមទាំង​ធាតុក្រាហ្វិក​បានបើក/បិទ​ដំណើរការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ស្ថានភាព

en: Toolbar highlight
km: ការ​បន្លិច​របារ​ឧបករណ៍

en: Configure toolbars' mouseover highlight animation
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​ចលនា​បន្លិច​កណ្ដុរ​លើ​របស់​របារ​ឧបករណ៍

en: Menu bar highlight
km: កា​របន្លិច​របារ​ម៉ឺនុយ

en: Configure menu bars' mouseover highlight animation
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​ចលនា​បន្លិច​កណ្ដុរ​លើ​របស់​របារ​ម៉ឺនុយ

en: Menu highlight
km: ការ​បន្លិច​ម៉ឺនុយ

en: Configure menus' mouseover highlight animation
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​ចលនា​បន្លិច​កណ្ដុរ​លើ​របស់​ម៉ឺនុយ

en: Progress bar animation
km: ចលនា​របារ​វឌ្ឍនភាព

en: Configure progress bars' steps animation
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​ចលនា​ជំហាន​របស់​របារ​វឌ្ឍនភាព

en: Tab transitions
km: ដំណើរការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ផ្ទាំង

en: Configure fading transition between tabs
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​ដំណើរការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​លេច​ឡើង​រវាង​ផ្ទាំង

en: Label transitions
km: ដំណើរការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ស្លាក

en: Configure fading transition when a label's text is changed
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​ដំណើរការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​លេច​ឡើង​ នៅពេល​អត្ថបទ​របស់​អ្នកស្លាក​ត្រូវ​បាន​ផ្លាស់ប្ដូរ

en: Text editor transitions
km: ដំណើរការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​កម្មវិធី​និពន្ធ​អត្ថបទ

en: Configure fading transition when an editor's text is changed
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​ដំណើរ​ផ្លាស់ប្ដូរ​លេច​ឡើង​ នៅពេល​អត្ថបទ​របស់​អ្នកនិពន្ធ​ត្រូវ​បាន​ផ្លាស់ប្ដូរ

en: Combo box transitions
km: ដំណើរការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ប្រអប់​ផ្សំ

en: Configure fading transition when a combo box's selected choice is changed
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​ដំណើរការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​លេច​ឡើង​ នៅពេល​ជម្រើស​ដែលបាន​ជ្រើស​របស់​ប្រអប់​ផ្សំ​ត្រូវ​បាន​ផ្លាស់ប្ដូរ

en: Configure progress bars' busy indicator animation
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​ចលនា​ទ្រនិច​បង្ហាញ​រវល់​របស់​របារ​វឌ្ឍនភាព

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QFrame, FollowMouseAnimationConfigBox)
en: Frame
km: ស៊ុម

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Animation type:
km: ប្រភេទ​ចលនា ៖

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, typeComboBox)
en: Fade
km: លេចឡើង

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, typeComboBox)
en: Follow Mouse
km: តាមកណ្ដុរ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, durationLabel)
en: Fade duration:
km: ថិរវេលា​លេច​ឡើង ៖​

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, followMouseDurationLabel)
en: Follow mouse duration:
km: តាម​ថិរវេលា​កណ្ដុរ ៖

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, OxygenStyleConfig)
en: Dialog
km: ប្រអប់

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_1)
en: General
km: ទូទៅ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _windowDragMode)
en: Drag windows from titlebar only
km: គូរ​បង្អួច​តែ​ពី​របារ​ចំណង​ជើង​ប៉ុណ្ណោះ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _windowDragMode)
en: Drag windows from titlebar, menubar and toolbars
km: អូស​បង្អួច​ពី​របារ​ចំណង​ជើង របារ​ម៉ឺនុយ និង​របារ​ឧបករណ៍

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _windowDragMode)
en: Drag windows from all empty areas
km: អូស​បង្អួច​ពី​ផ្ទៃ​ទំនេរ​ទាំង​អស់

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _mnemonicsLabel)
en: Keyboard accelerators visibility:
km: ភាព​មើល​ឃើញ​នៃ​​កា​របង្កើន​ល្បឿន​ក្ដារចុច ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _toolBarDrawItemSeparator)
en: Draw toolbar item separators
km: បន្ទាត់​ខណ្ឌ​ចែក​វត្ថុ​របារ​ឧបករណ៍​គូរ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _splitterProxyEnabled)
en: Enable extended resize handles
km: បើក​ចំណុច​ទាញ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ទំហំ​ដែល​បាន​ពង្រីក

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Animations
km: ចលនា

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Views
km: មើល

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _viewDrawTreeBranchLines)
en: Draw tree branch lines
km: គូរ​បន្ទាត់​មែកធាង​របស់​មែកធាង

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: Scrollbars
km: របាររមូរ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Top arrow button type:
km: ប្រភេទ​ប៊ូតុង​ព្រួញ​ខាង​លើ ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Bottom arrow button type:
km: ប្រភេទ​ប៊ូតុង​ព្រួញ​ខាង​ក្រោម ៖

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _scrollBarSubLineButtons)
en: No buttons
km: គ្មានប៊ូតុង

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _scrollBarSubLineButtons) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _scrollBarAddLineButtons)
en: One button
km: ប៊ូតុង​មួយ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _scrollBarSubLineButtons) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _scrollBarAddLineButtons)
en: Two buttons
km: ប៊ូតុង​ពីរ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _scrollBarAddLineButtons)
en: No button
km: គ្មាន​ប៊ូតុង

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_5)
en: Menu Highlight
km: ការ​បន្លិច​ម៉ឺនុយ
