kstyle_config - en to lt translation catalogue (58 entries)

en: Oxygen Settings
lt: Oxygen nuostatos

en: Focus, mouseover and widget state transition
lt: Fokusas, pelės užvedimas ir valdiklio būsenos perėjimas

en: Configure widgets' focus and mouseover highlight animation, as well as widget enabled/disabled state transition
lt: Konfigūruoti valdiklių fokusą ir paryškinimo animaciją užvedus pelę, o taip pat valdiklio įjungtos/išjungtos būsenos perėjimą

en: Toolbar highlight
lt: Įrankių juostos paryškinimas

en: Configure toolbars' mouseover highlight animation
lt: Konfigūruoti įrankių juostos paryškinimo animaciją užvedus pelę

en: Menu bar highlight
lt: Meniu juostos paryškinimas

en: Configure menu bars' mouseover highlight animation
lt: Konfigūruoti meniu juostų paryškinimo animaciją užvedus pelę

en: Menu highlight
lt: Meniu paryškinimas

en: Configure menus' mouseover highlight animation
lt: Konfigūruoti meniu paryškinimo animaciją užvedus pelę

en: Progress bar animation
lt: Eigos juostos animacija

en: Configure progress bars' steps animation
lt: Konfigūruoti eigos juostų žingsnių animaciją

en: Tab transitions
lt: Kortelių perėjimai

en: Configure fading transition between tabs
lt: Konfigūruoti išblukimo perėjimą tarp kortelių

en: Label transitions
lt: Etikečių perėjimai

en: Configure fading transition when a label's text is changed
lt: Konfigūruoti išblukimo perėjimą pakeitus etiketės tekstą

en: Text editor transitions
lt: Tekstų redaktoriaus perėjimai

en: Configure fading transition when an editor's text is changed
lt: Konfigūruoti išblukimo perėjimą pakeitus redaktoriaus tekstą

en: Combo box transitions
lt: Jungtinio langelio perėjimai

en: Configure fading transition when a combo box's selected choice is changed
lt: Konfigūruoti išblukimo perėjimą pakeitus jungtinio langelio pažymėtą pasirinkimą

en: Progress bar busy indicator
lt: Eigos juostos užimtumo indikatorius

en: Configure progress bars' busy indicator animation
lt: Konfigūruoti eigos juostų užimtumo indikatoriaus animaciją

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QFrame, FollowMouseAnimationConfigBox)
en: Frame
lt: Rėmelis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Animation type:
lt: Animacijos tipas:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, typeComboBox)
en: Fade
lt: Išnykimas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, typeComboBox)
en: Follow Mouse
lt: Sekti pelės žymeklį

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, durationLabel)
en: Fade duration:
lt: Išnykimo trukmė:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, followMouseDurationLabel)
en: Follow mouse duration:
lt: Pelės sekimo trukmė:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, OxygenStyleConfig)
en: Dialog
lt: Dialogas

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_1)
en: General
lt: Bendra

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _windowDragMode)
en: Drag windows from titlebar only
lt: Tempti langus tik už antraštės juostos

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _windowDragMode)
en: Drag windows from titlebar, menubar and toolbars
lt: Tempti langus už antrašės juostos, meniu juostos ir įrankių juostos

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _windowDragMode)
en: Drag windows from all empty areas
lt: Tempti langus už visų tuščių sričių

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _mnemonicsLabel)
en: Keyboard accelerators visibility:
lt: Prieigos klavišų matomumas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Windows' &drag mode:
lt: Langų &tempimo veiksena:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _toolBarDrawItemSeparator)
en: Draw toolbar item separators
lt: Rodyti įrankių juostos elementų skirtukus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _splitterProxyEnabled)
en: Enable extended resize handles
lt: Įjungti išplėstines dydžio keitimo rankenėles

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _useBackgroundGradient)
en: Draw window background gradient
lt: Rodyti lango fono gradientą

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Animations
lt: Animacijos

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Views
lt: Rodiniai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _viewDrawTreeBranchLines)
en: Draw tree branch lines
lt: Rodyti medžių atšakų linijas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: &Tree expander size:
lt: &Medžio išskleidiklio dydis:

[ctx: triangle size]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _viewTriangularExpanderSize)
en: Tiny
lt: Mažytis

[ctx: triangle size]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _viewTriangularExpanderSize)
en: Small
lt: Mažas

[ctx: triangle size]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _viewTriangularExpanderSize)
en: Normal
lt: Normalus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _viewDrawFocusIndicator)
en: Draw focus indicator in lists
lt: Rodyti fokuso indikatorių sąrašuose

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: Scrollbars
lt: Slankjuostės

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Scrollbar wi&dth:
lt: Slankjuosčių &plotis:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, _scrollBarWidth)
en: px
lt: piks.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Top arrow button type:
lt: Viršutinės rodyklės mygtuko tipas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Bottom arrow button type:
lt: Apatinės rodyklės mygtuko tipas:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _scrollBarSubLineButtons)
en: No buttons
lt: Be mygtukų

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _scrollBarSubLineButtons) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _scrollBarAddLineButtons)
en: One button
lt: Vienas mygtukas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _scrollBarSubLineButtons) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _scrollBarAddLineButtons)
en: Two buttons
lt: Du mygtukai

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _scrollBarAddLineButtons)
en: No button
lt: Be mygtuko

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_5)
en: Menu Highlight
lt: Meniu paryškinimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _menuHighlightDark)
en: Use dar&k color
lt: Naudoti ta&msią spalvą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _menuHighlightStrong)
en: &Use selection color (plain)
lt: &Naudoti žymėjimo spalvą (paprasta)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _menuHighlightSubtle)
en: Use selec&tion color (subtle)
lt: Naudoti ž&ymėjimo spalvą (subtili)
