kstyle_config - en to lt translation catalogue (156 entries)

en: Oxygen Demo
lt: Oxygen demonstracija

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcombobox) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton_2) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButto
en: Normal
lt: Normalus

en: New
lt: Naujas

en: Open
lt: Atverti

en: Save
lt: Įrašyti

en: Toggle authentication
lt: Perjungti tapatybės nustatymą

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Right to left layout
lt: Išdėstymas iš dešinės į kairę

en: Style
lt: Stilius

en: Input Widgets
lt: Įvesties valdikliai

en: Shows the appearance of text input widgets
lt: Rodo teksto įvesties valdiklių išvaizdą

en: Tab Widgets
lt: Kortelių valdikliai

en: Shows the appearance of tab widgets
lt: Rodo kortelių valdiklių išvaizdą

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: Shows the appearance of buttons
lt: Rodo mygtukų išvaizdą

en: Lists
lt: Sąrašai

en: Shows the appearance of lists, trees and tables
lt: Rodo sąrašų, medžių ir lentelių išvaizdą

en: Frames
lt: Rėmeliai

en: Shows the appearance of various framed widgets
lt: Rodo įvairių įrėmintų valdiklių išvaizdą

en: MDI Windows
lt: MDI langai

en: Shows the appearance of MDI windows
lt: Rodo MDI langų išvaizdą

en: Sliders
lt: Šliaužikliai

en: Shows the appearance of sliders, progress bars and scrollbars
lt: Rodo šliaužiklių, eigos juostų ir slankjuosčių išvaizdą

en: Benchmark
lt: Našumo testas

en: Emulates user interaction with widgets for benchmarking
lt: Emuliuoja naudotojo sąveiką su valdikliais našumo testavimui

en: Example text
lt: Pavyzdinis tekstas

en: password
lt: slaptažodis

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Tile
lt: Iškloti

en: Cascade
lt: Išdėstyti pakopomis

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Select Next Window
lt: Pasirinkti kitą langą

en: Select Previous Window
lt: Pasirinkti ankstesnį langą

en: This is a sample text
lt: Tai yra pavyzdinis tekstas

en: Select the application widget style
lt: Pasirinkti programų valdiklių stilių

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Modules
lt: Moduliai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select below the modules for which you want to run the simulation:
lt: Žemiau pasirinkite modulius, kurių modeliavimą norėtumėte paleisti:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Options
lt: Parinktys

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, grabMouseCheckBox)
en: Grab mouse
lt: Pagriebti pelę

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, runButton)
en: Run Simulation
lt: Paleisti modeliavimą

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Checkboxes
lt: Žymimieji langeliai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox)
en: Off
lt: Išjungta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox_2)
en: Partial
lt: Dalinai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox_3)
en: On
lt: Įjungta

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Radiobuttons
lt: Akutės

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton)
en: F&irst Choice
lt: P&irmas pasirinkimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2)
en: Seco&nd Choice
lt: A&ntras pasirinkimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_3)
en: &Third Choice
lt: &Trečias pasirinkimas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Pushbuttons
lt: Mygtukai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Text only:
lt: Tik tektas:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, kcombobox)
en: This is a normal, text only combo box
lt: Tai yra normalus, tik teksto jungtinis langelis

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcombobox)
en: Small
lt: Mažas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcombobox)
en: Large
lt: Didelis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Text and icon:
lt: Tekstas ir piktograma:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, flatButtonCheckBox)
en: Use flat buttons
lt: Naudoti plokščius mygtukus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, kcombobox_2)
en: This is a normal, text and icon combo box
lt: Tai yra normalus, teksto ir piktogramos jungtinis langelis

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, toolButton)
en: This is a normal, text only tool button
lt: Tai yra normalus, tik teksto įrankio mygtukas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, toolButton_2)
en: This is a normal, text and icon tool button
lt: Tai yra normalus, teksto ir piktogramos įrankio mygtukas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, pushButton)
en: This is a normal, text only button
lt: Tai yra normalus, tik teksto mygtukas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, pushButton_2)
en: This is a normal, text only button with menu
lt: Tai yra normalus, tik teksto mygtukas su meniu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, pushButton_3)
en: This is a normal, text and icon button
lt: Tai yra normalus, teksto ir piktogramos mygtukas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, pushButton_4)
en: This is a normal, text and icon button with menu
lt: Tai yra normalus, teksto ir piktogramos mygtukas su meniu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Toolbuttons
lt: Įrankių mygtukai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton_6) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton_7) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton_8)
en: Flat
lt: Plokščias

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton_9)
en: Up Arrow
lt: Rodyklė aukštyn

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton_10)
en: Down Arrow
lt: Rodyklė žemyn

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton_11)
en: Left Arrow
lt: Rodyklė kairėn

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton_12)
en: Right Arrow
lt: Rodyklė dešinėn

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Te&xt position:
lt: Te&ksto pozicija:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, textPosition) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, textPositionComboBox)
en: Icons Only
lt: Tik piktogramos

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, textPosition) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, textPositionComboBox)
en: Text Only
lt: Tik tekstas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, textPosition) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, textPositionComboBox)
en: Text Alongside Icons
lt: Tekstas šalia piktogramų

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, textPosition)
en: Text Under Icons
lt: Tekstas po piktogramomis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: Icon si&ze:
lt: Piktogramų d&ydis:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, iconSize)
en: Small (16x16)
lt: Mažas (16x16)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, iconSize)
en: Medium (22x22)
lt: Vidutinis (22x22)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, iconSize)
en: Large (32x32)
lt: Didelis (32x32)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, iconSize)
en: Huge (48x48)
lt: Didžiulis (48x48)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Layout direction:
lt: &Išdėstymo kryptis:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, directionComboBox)
en: Left to Right
lt: Iš kairės į dešinę

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, directionComboBox)
en: Right to Left
lt: Iš dešinės į kairę

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, directionComboBox)
en: Top to Bottom
lt: Iš viršaus į apačią

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, directionComboBox)
en: Bottom to Top
lt: Iš apačios į viršų

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Frame
lt: Rėmelis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, raisedFrameRadioButton)
en: &Raised
lt: Pa&keltas

[ctx: Flat frame. No frame is actually drawn.]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, plainFrameRadioButton)
en: &Flat
lt: &Plokščias

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, sunkenFrameRadioButton)
en: S&unken
lt: Į&dubęs

[ctx: Flat group box. No frame is actually drawn]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, flatGroupBoxCheckBox)
en: Flat
lt: Plokščias

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Tab Widget
lt: Kortelės valdiklis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Single line text editor:
lt: Vienos eilutės tekstų redaktorius:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Password editor:
lt: Slaptažodžių redaktorius:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Editable combobox
lt: Redaguojamas jungtinis langelis

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcombobox)
en: First item
lt: Pirmas elementas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcombobox)
en: Second item
lt: Antras elementas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcombobox)
en: Third item
lt: Trečias elementas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Spinbox:
lt: Suktukas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Multi-line text editor:
lt: Kelių eilučių tekstų redaktorius:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, wrapCheckBox)
en: Wrap words
lt: Skaidyti tekstą į eilutes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, flatCheckBox)
en: Use flat widgets
lt: Naudoti plokščius valdiklius

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, listWidget) i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: First Item
lt: Pirmas elementas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, listWidget) i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Second Item
lt: Antras elementas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, listWidget) i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Third Item
lt: Trečias elementas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Title
lt: Antraštė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Description
lt: Aprašas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Third Description
lt: Trečias aprašas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Third Subitem
lt: Trečias poelementis

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Third Subitem Description
lt: Trečio poelemenčio aprašas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Second Description
lt: Antras aprašas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Second Subitem
lt: Antras poelementis

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Second Subitem Description
lt: Antro poelemenčio aprašas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: First Subitem
lt: Pirmas poelementis

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: First Subitem Description
lt: Pirmo poelemenčio aprašas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: First Description
lt: Pirmas aprašas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: New Row
lt: Nauja eilutė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: First Row
lt: Pirma eilutė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Third Row
lt: Trečia eilutė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: First Column
lt: Pirmas stulpelis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Second Column
lt: Antras stulpelis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Third Column
lt: Trečias stulpelis

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Top-left
lt: Viršuje-kairėje

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Top
lt: Viršuje

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Top-right
lt: Viršuje-dešinėje

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Left
lt: Kairėje

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Center
lt: Centre

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Right
lt: Dešinėje

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Bottom-left
lt: Apačioje-kairėje

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Bottom
lt: Apačioje

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Bottom-right
lt: Apačioje-dešinėje

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, Editors)
en: Editors
lt: Redaktoriai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Title:
lt: Antraštė:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, Toolbox)
en: Toolbox
lt: Parankinė

note: i18n: ectx: attribute (label), widget (QWidget, page)
en: First Page
lt: Pirmas puslapis

note: i18n: ectx: attribute (label), widget (QWidget, page_2)
en: Second Page
lt: Antras puslapis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: First Label
lt: Pirma etiketė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Second Label
lt: Antra etiketė

note: i18n: ectx: attribute (label), widget (QWidget, page_3)
en: Third Page
lt: Trečias puslapis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, animateProgressBarCheckBox)
en: Animate Progress Bars
lt: Animuoti eigos juostas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, invertProgressBarCheckBox)
en: Invert Progress Bars
lt: Invertuoti eigos juostas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Horizontal
lt: Horizontaliai

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Vertical
lt: Vertikaliai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Sliders tick marks position
lt: Šliaužiklių padalų pozicija

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, tickPositionComboBox)
en: No Tick Marks
lt: Be padalų

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, tickPositionComboBox)
en: Tick Marks Above Slider
lt: Padalos virš šliaužiklio

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, tickPositionComboBox)
en: Tick Marks Below Slider
lt: Padalos po šliaužikliu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, tickPositionComboBox)
en: Tick Marks On Both Sides
lt: Padalos iš abiejų pusių

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Tab position:
lt: &Kortelės pozicija:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, tabPositionComboBox)
en: North
lt: Šiaurėje

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, tabPositionComboBox)
en: South
lt: Pietuose

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, tabPositionComboBox)
en: West
lt: Vakaruose

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, tabPositionComboBox)
en: East
lt: Rytuose

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, documentModeCheckBox)
en: Document mode
lt: Dokumento veiksena

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cornerWidgetsCheckBox)
en: Show Corner Buttons
lt: Rodyti kampų mygtukus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, tabCloseButtonsCheckBox)
en: Show Tab Close Buttons
lt: Rodyti kortelių užvėrimo mygtukus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, tabBarVisibilityCheckBox)
en: Hide tabbar
lt: Slėpti kortelių juostą

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Preview
lt: Peržiūra
