kstyle_config - en to lv translation catalogue (125 entries)

en: Oxygen Demo
lv: Oxygen demo.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcombobox) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton_2) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButto
en: Normal
lv: Normāls

en: New
lv: Jauns

en: Open
lv: Atvērt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Toggle authentication
lv: Pārslēgt autentifikāciju

en: Enabled
lv: Aktivēts

en: Right to left layout
lv: No labās uz kreiso izkārtojums

en: Input Widgets
lv: Ievades logdaļas

en: Shows the appearance of text input widgets
lv: Rāda teksta ievades logdaļu izskatu

en: Tab Widgets
lv: Cilnes logdaļas

en: Shows the appearance of tab widgets
lv: Rāda cilnes logdaļas izskatu

en: Buttons
lv: Pogas

en: Shows the appearance of buttons
lv: Rāda pogu izskatu

en: Lists
lv: Saraksti

en: Shows the appearance of lists, trees and tables
lv: Rāda sarakstu, koku un tabulu izskatu

en: Frames
lv: Ietvari

en: Shows the appearance of various framed widgets
lv: Rāda dažādu ierāmētu logdaļu izskatu

en: Sliders
lv: Slīdņi

en: Shows the appearance of sliders, progress bars and scrollbars
lv: Rāda slīdņu, progresa joslu un ritjoslu izskatu

en: Benchmark
lv: Etalonuzdevums

en: Emulates user interaction with widgets for benchmarking
lv: Simulē lietotāja mijiedarbību ar logdaļām, veiktspējas novērtēšanai

en: Example text
lv: Piemēra teksts

en: password
lv: parole

en: Tile
lv: Flīze

en: Cascade
lv: Kaskāde

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Select Next Window
lv: Izvēlēties nākamo logu

en: Select Previous Window
lv: Izvēlēties iepriekšējo logu

en: This is a sample text
lv: Šis ir parauga teksts

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Modules
lv: Moduļi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select below the modules for which you want to run the simulation:
lv: Zemāk izvēlieties moduļus, uz kuriem vēlaties palaist simulāciju:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Options
lv: Opcijas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, grabMouseCheckBox)
en: Grab mouse
lv: Satvert peli

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, runButton)
en: Run Simulation
lv: Palaist simulāciju

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Checkboxes
lv: Izvēles rūtiņas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox)
en: Off
lv: Izslēgts

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox_2)
en: Partial
lv: Daļējs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox_3)
en: On
lv: Ieslēgts

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Radiobuttons
lv: Radio pogas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Pushbuttons
lv: Spiedpogas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Text only:
lv: Tikai teksts:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcombobox)
en: Small
lv: Mazs

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcombobox)
en: Large
lv: Liels

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Text and icon:
lv: Teksts un ikonas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, flatButtonCheckBox)
en: Use flat buttons
lv: Lietot plakanas pogas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Toolbuttons
lv: Rīku pogas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton_6) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton_7) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton_8)
en: Flat
lv: Plakans

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton_9)
en: Up Arrow
lv: Bulta augšup

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton_10)
en: Down Arrow
lv: Bulta lejup

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton_11)
en: Left Arrow
lv: Kreisā bulta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton_12)
en: Right Arrow
lv: Labā bulta

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, textPosition) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, textPositionComboBox)
en: Icons Only
lv: Tikai ikonas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, textPosition) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, textPositionComboBox)
en: Text Only
lv: Tikai Teksts

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, textPosition) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, textPositionComboBox)
en: Text Alongside Icons
lv: Teksts pie ikonām

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, textPosition)
en: Text Under Icons
lv: Teksts zem ikonām

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, iconSize)
en: Small (16x16)
lv: Mazs (16x16)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, iconSize)
en: Medium (22x22)
lv: Vidējs (22x22)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, iconSize)
en: Large (32x32)
lv: Liels (32x32)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, iconSize)
en: Huge (48x48)
lv: Milzīgs (48x48)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, directionComboBox)
en: Left to Right
lv: No kreisās uz labo

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, directionComboBox)
en: Right to Left
lv: No labās uz kreiso

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, directionComboBox)
en: Top to Bottom
lv: No augšas un apakšu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, directionComboBox)
en: Bottom to Top
lv: No apakšas uz augšu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Frame
lv: Ietvars

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: GroupBox
lv: Grupas kaste

[ctx: Flat group box. No frame is actually drawn]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, flatGroupBoxCheckBox)
en: Flat
lv: Plakans

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Tab Widget
lv: Cilnes logdaļa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Single line text editor:
lv: Vienas rindas teksta redaktors:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Password editor:
lv: Paroles redaktors:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Editable combobox
lv: Rediģējams kombinētais lodziņš

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcombobox)
en: First item
lv: Pirmais vienums

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcombobox)
en: Second item
lv: Otrais vienums

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcombobox)
en: Third item
lv: Trešais vienums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Spinbox:
lv: Ritlodziņš:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Multi-line text editor:
lv: Vairāku rindu teksta redaktors:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, wrapCheckBox)
en: Wrap words
lv: Aplauzt vārdus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, flatCheckBox)
en: Use flat widgets
lv: Lietot plakanas logdaļas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, listWidget) i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: First Item
lv: Pirmais vienums

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, listWidget) i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Second Item
lv: Otrais vienums

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, listWidget) i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Third Item
lv: Trešais vienums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Title
lv: Virsraksts

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Description
lv: Apraksts

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Third Description
lv: Trešais apraksts

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Third Subitem
lv: Trešais apakšvienums

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Third Subitem Description
lv: Trešā apakšvienuma apraksts

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Second Description
lv: Otrais apraksts

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Second Subitem
lv: Otrais apakšvienums

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Second Subitem Description
lv: Otrā apakšvienuma apraksts

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: First Subitem
lv: Pirmais apakšvienums

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: First Subitem Description
lv: Pirmā apakšvienuma apraksts

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: First Description
lv: Pirmais apraksts

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: New Row
lv: Jauna rinda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: First Row
lv: Pirmā rinda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Third Row
lv: Trešā rinda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: First Column
lv: Pirmā kolonna

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Second Column
lv: Otrā kolonna

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Third Column
lv: Trešā kolonna

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Top-left
lv: Augšējais kreisais

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Top
lv: Augšējais

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Top-right
lv: Augšējais labais

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Left
lv: Kreisais

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Center
lv: Vidus

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Right
lv: Labais

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Bottom-left
lv: Apakšējais kreisais

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Bottom
lv: Apakšējais

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Bottom-right
lv: Apakšējais labais

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, Editors)
en: Editors
lv: Redaktori

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Title:
lv: Virsraksts:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, Toolbox)
en: Toolbox
lv: Rīku kaste

note: i18n: ectx: attribute (label), widget (QWidget, page)
en: First Page
lv: Pirmā lapa

note: i18n: ectx: attribute (label), widget (QWidget, page_2)
en: Second Page
lv: Otrā lapa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: First Label
lv: Pirmā etiķete

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Second Label
lv: Otrā etiķete

note: i18n: ectx: attribute (label), widget (QWidget, page_3)
en: Third Page
lv: Trešā lapa

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Horizontal
lv: Horizontāli

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Vertical
lv: Vertikāli

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, tabPositionComboBox)
en: North
lv: Ziemeļi

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, tabPositionComboBox)
en: South
lv: Dienvidi

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, tabPositionComboBox)
en: West
lv: Rietumi

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, tabPositionComboBox)
en: East
lv: Austrumi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, documentModeCheckBox)
en: Document mode
lv: Dokumenta režīms

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cornerWidgetsCheckBox)
en: Show Corner Buttons
lv: Rādīt stūra pogas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, tabBarVisibilityCheckBox)
en: Hide tabbar
lv: Slēpt ciļņu joslu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Preview
lv: Priekšskatījums
