kstyle_config - en to lv translation catalogue (60 entries)

en: Oxygen Settings
lv: „Oxygen“ iestatījumi

en: Focus, mouseover and widget state transition
lv: Fokuss, peles rādītājs virs un logdaļas stāvokļa pāreja

en: Configure widgets' focus and mouseover highlight animation, as well as widget enabled/disabled state transition
lv: Konfigurēt logdaļas fokusu un izcelšanas animāciju, kad peles rādītājs ir virs objekta. Tāpat arī logdaļas stāvokļa pāreju starp aktivēšanu un deaktivēšanu

en: Toolbar highlight
lv: Rīkjoslas izcelšana

en: Configure toolbars' mouseover highlight animation
lv: Konfigurēt rīkjoslu animāciju, kad ir virsū uzlikts peles rādītājs

en: Menu bar highlight
lv: Izvēlnes joslas izcelšana

en: Configure menu bars' mouseover highlight animation
lv: Konfigurēt izvēļņu joslas izcelšanas animāciju, kad ir virsū uzlikts peles rādītājs

en: Menu highlight
lv: Izvēlnes izcelšana

en: Configure menus' mouseover highlight animation
lv: Konfigurēt izvēļņu izcelšanas animāciju, kad ir virsū uzlikts peles rādītājs

en: Progress bar animation
lv: Progresa joslas animācija

en: Configure progress bars' steps animation
lv: Konfigurēt progresa joslas soļu animāciju

en: Tab transitions
lv: Ciļņu pārejas

en: Configure fading transition between tabs
lv: Konfigurēt plūstošo pāreju starp cilnēm

en: Label transitions
lv: Etiķešu pārejas

en: Configure fading transition when a label's text is changed
lv: Konfigurēt plūstošo pāreju, kad tiek mainīts etiķetes teksts

en: Text editor transitions
lv: Teksta redaktora pāreja

en: Configure fading transition when an editor's text is changed
lv: Konfigurēt plūstošo pāreju, kad tiek mainīts redaktora teksts

en: Combo box transitions
lv: Kombinētā lodziņa pāreja

en: Configure fading transition when a combo box's selected choice is changed
lv: Konfigurēt plūstošo pāreju, kad tiek mainīta kombinētā lodziņa atlase

en: Progress bar busy indicator
lv: Progresa joslas aizņemtības indikators

en: Configure progress bars' busy indicator animation
lv: Konfigurēt progresa joslas aizņemtības indikatora animāciju

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QFrame, FollowMouseAnimationConfigBox)
en: Frame
lv: Ietvars

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Animation type:
lv: Animācijas veids:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, typeComboBox)
en: Fade
lv: Izgaist

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, typeComboBox)
en: Follow Mouse
lv: Sekot pelei

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, durationLabel)
en: Fade duration:
lv: Izgaišanas ilgums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, followMouseDurationLabel)
en: Follow mouse duration:
lv: Sekošanas pelei ilgums:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, OxygenStyleConfig)
en: Dialog
lv: Dialoglodziņš

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_1)
en: General
lv: Pamata

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _windowDragMode)
en: Drag windows from titlebar only
lv: Vilkt logus tikai no virsraksta joslas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _windowDragMode)
en: Drag windows from titlebar, menubar and toolbars
lv: Vilkt logus no virsraksta joslas, izvēles joslas un rīkjoslām

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _windowDragMode)
en: Drag windows from all empty areas
lv: Vilkt logus no visiem tukšajiem laukumiem

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _mnemonicsLabel)
en: Keyboard accelerators visibility:
lv: Redzami tastatūras paātrinājumi:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _mnemonicsMode)
en: Always hide
lv: Vienmēr paslēpt

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _mnemonicsMode)
en: Show when Alt key is pressed
lv: Parādīt, kad ir nospiests „Alt“ taustiņš

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _mnemonicsMode)
en: Always show
lv: Vienmēr parādīt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Windows' &drag mode:
lv: Loga &vilkšanas režīms:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _toolBarDrawItemSeparator)
en: Draw toolbar item separators
lv: Zīmēt rīkjoslu elementu atdalītājus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _splitterProxyEnabled)
en: Enable extended resize handles
lv: Ieslēgt paplašinātus izmēra mainīšanas laukus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _useBackgroundGradient)
en: Draw window background gradient
lv: Zīmēt loga fona gradientu

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Animations
lv: Animācijas

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Views
lv: Skati

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _viewDrawTreeBranchLines)
en: Draw tree branch lines
lv: Zīmēt koka zaru līnijas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: &Tree expander size:
lv: &Koka paplašinātāja izmērs:

[ctx: triangle size]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _viewTriangularExpanderSize)
en: Tiny
lv: Sīks

[ctx: triangle size]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _viewTriangularExpanderSize)
en: Small
lv: Mazs

[ctx: triangle size]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _viewTriangularExpanderSize)
en: Normal
lv: Normāls

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _viewDrawFocusIndicator)
en: Draw focus indicator in lists
lv: Sarakstos zīmēt fokusa indikatoru

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: Scrollbars
lv: Ritjoslas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Scrollbar wi&dth:
lv: Ritjoslu platums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Top arrow button type:
lv: Augšup bultas pogas veids:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Bottom arrow button type:
lv: Lejup bultas pogas veids:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _scrollBarSubLineButtons)
en: No buttons
lv: Nav pogu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _scrollBarSubLineButtons) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _scrollBarAddLineButtons)
en: One button
lv: Viena poga

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _scrollBarSubLineButtons) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _scrollBarAddLineButtons)
en: Two buttons
lv: Divas pogas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _scrollBarAddLineButtons)
en: No button
lv: Nav pogas

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_5)
en: Menu Highlight
lv: Izvēlnes izcelšana

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _menuHighlightDark)
en: Use dar&k color
lv: Lietot &tumšu krāsu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _menuHighlightStrong)
en: &Use selection color (plain)
lv: &Lietot iezīmēšanas krāsu (vienkārša)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _menuHighlightSubtle)
en: Use selec&tion color (subtle)
lv: Lietot iezīmēšanas &krāsu (neuzkrītoša)
