kstyle_config - en to mai translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QFrame, FollowMouseAnimationConfigBox)
en: Frame
mai: फ्रेम

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, typeComboBox)
en: Fade
mai: फीका करू

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, OxygenStyleConfig)
en: Dialog
mai: समाद

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_1)
en: General
mai: सामान्य

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _toolBarDrawItemSeparator)
en: Draw toolbar item separators
mai: अओजार पट्टी वस्तु सेपरेटर बनाबू

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Views
mai: दृश्य

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: Scrollbars
mai: स्क्रालपट्टी
