kwin_clients - en to nb translation catalogue (47 entries)

en: Remove selected exception?
nb: Fjern det valgte unntaket?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove
nb: Fjern

en: Regular Expression syntax is incorrect
nb: Syntaksfeil i regulært uttrykk

en: Exception Type
nb: Unntakstype

en: Regular Expression
nb: Regulært uttrykk

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, exceptionType)
en: Window Title
nb: Vindustittel

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, exceptionType)
en: Window Class Name
nb: Navn på vindusklasse

en: Enable/disable this exception
nb: Slå på/av dette unntaket

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: General
nb: Generelt

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, buttonSize)
en: Small
nb: Liten

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, buttonSize)
en: Large
nb: Stor

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, buttonSize)
en: Very Large
nb: Svært stor

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Tit&le alignment:
nb: Titte&linnretting:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, titleAlignment)
en: Left
nb: Venstre

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, titleAlignment)
en: Center
nb: Midtstilt

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, titleAlignment)
en: Center (Full Width)
nb: Midstilt (full bredde)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, titleAlignment)
en: Right
nb: Høyre

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: B&utton size:
nb: K&nappestørrelse:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, drawSizeGrip)
en: Add handle to resize windows with no border
nb: Legg til håndtak for å endre størrelse på vinduer som ikke har rammer

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Animations
nb: Animasjoner

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: Shadows
nb: Skygger

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Window-Specific Overrides
nb: Vindus-spesifikke overstyringer

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Information about Selected Window
nb: Informasjon om valgt vindu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Class:
nb: Klasse:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Title:
nb: Tittel:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Window Property Selection
nb: Valg av vindusegenskap

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, windowClassCheckBox)
en: Use window class (whole application)
nb: Bruk vindusklasse (hele programmet)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, windowTitleCheckBox)
en: Use window title
nb: Bruk vindustittel

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Window Identification
nb: Vindusidentifikasjon

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Matching window property:
nb: &Vindusegenskap som skal passe:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Regular expression &to match:
nb: Regulær&t uttrykk som skal passe:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, detectDialogButton)
en: Detect Window Properties
nb: Oppdag vindusegenskaper

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Decoration Options
nb: Dekorasjonsvalg

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, borderSizeCheckBox)
en: Border size:
nb: Kantlinjestørrelse:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, hideTitleBar)
en: Hide window title bar
nb: Skjul tittellinje i vindu

[ctx: @item:inlistbox Border size:]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, borderSizeComboBox)
en: No Border
nb: Ingen kanter

[ctx: @item:inlistbox Border size:]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, borderSizeComboBox)
en: No Side Borders
nb: Ingen sidekanter

[ctx: @item:inlistbox Border size:]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, borderSizeComboBox)
en: Tiny
nb: Bitteliten

[ctx: @item:inlistbox Border size:]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, borderSizeComboBox)
en: Large
nb: Stor

[ctx: @item:inlistbox Border size:]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, borderSizeComboBox)
en: Very Large
nb: Svært stor

[ctx: @item:inlistbox Border size:]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, borderSizeComboBox)
en: Huge
nb: Enorm

[ctx: @item:inlistbox Border size:]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, borderSizeComboBox)
en: Very Huge
nb: Veldig enorm

[ctx: @item:inlistbox Border size:]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, borderSizeComboBox)
en: Oversized
nb: Forstørret

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, moveUpButton)
en: Move Up
nb: Flytt opp

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, moveDownButton)
en: Move Down
nb: Flytt ned

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add
nb: Legg til

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, editButton)
en: Edit
nb: Rediger
