kstyle_config - en to se translation catalogue (37 entries)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcombobox) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton_2) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButto
en: Normal
se: Dábálaš

en: New
se: Ođđa

en: Open
se: Raba

en: Enabled
se: Alde

en: Style
se: Stiila

en: password
se: Beassansátni

en: Layout
se: Fárda

en: Cascade
se: Bárdde

en: Tools
se: Reaiddut

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox)
en: Off
se: Eret

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcombobox)
en: Small
se: Unni

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcombobox)
en: Large
se: Stuoris

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton_6) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton_7) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton_8)
en: Flat
se: Duolbbas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, textPosition) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, textPositionComboBox)
en: Icons Only
se: Dušše govažat

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, textPosition) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, textPositionComboBox)
en: Text Only
se: Dušše teaksta

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, textPosition) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, textPositionComboBox)
en: Text Alongside Icons
se: Teaksta govažiid bálddas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, textPosition)
en: Text Under Icons
se: Teaksta govažiid vuolábealde

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, directionComboBox)
en: Left to Right
se: Gurutbealis olgešbeallái

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, directionComboBox)
en: Right to Left
se: Olgešbealis gurutbeallái

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, directionComboBox)
en: Top to Bottom
se: Bajábealis vuollegeahččái

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, directionComboBox)
en: Bottom to Top
se: Vuollin gurutbealde:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Tab Widget
se: Web-áhta-stiila

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Title
se: Namahus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Description
se: Válddahus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: New Row
se: Ođđa gurgadus

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Top
se: Badjin

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Right
se: Olgešbealde

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Bottom-left
se: Botnis-gurutbealde

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Bottom
se: Botnis

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, Editors)
en: Editors
se: Čállinprográmmat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Title:
se: Namahus:

note: i18n: ectx: attribute (label), widget (QWidget, page)
en: First Page
se: Vuosttáš siidu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, tabPositionComboBox)
en: North
se: Dávvi

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, tabPositionComboBox)
en: South
se: Lulli

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, tabPositionComboBox)
en: West
se: Oarji

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, tabPositionComboBox)
en: East
se: Nuorta

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Preview
se: Ovdačájeheapmi
