kstyle_config - en to si translation catalogue (125 entries)

en: Oxygen Demo
si: ඔක්සිජන් ප්‍රදර්ශනය

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcombobox) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton_2) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButto
en: Normal
si: සාමාන්‍යය

en: New
si: නව

en: Open
si: විවෘත කරන්න

en: Save
si: සුරකින්න

en: Toggle authentication
si: අවසරදීම මාරු කරන්න

en: Enabled
si: සක්‍රීය කල

en: Right to left layout
si: දකුණේ සිට වමට පිරිසැලසුම

en: Input Widgets
si: ආදාන විජට්ටු

en: Shows the appearance of text input widgets
si: පෙළ ආදාන විජට්ටුවල පෙනීම පෙන්වන්න

en: Tab Widgets
si: ටැබ් විජට්ටු

en: Shows the appearance of tab widgets
si: ටැබ් විජට්ටුවල පෙනීම පෙන්වන්න

en: Buttons
si: බොත්තම්

en: Shows the appearance of buttons
si: බොත්තම්වල පෙනීම පෙන්වන්න

en: Lists
si: ලැයිස්තු

en: Shows the appearance of lists, trees and tables
si: ලැයිස්තු, රුක් සහ වගුවල පෙනීම පෙන්වන්න

en: Frames
si: රාමු

en: Shows the appearance of various framed widgets
si: නොයෙක් රාමුකල විජට්ටුවල පෙනීම පෙන්වන්න

en: Sliders
si: ස්ලයිඩර

en: Shows the appearance of sliders, progress bars and scrollbars
si: ස්ලයිඩර, ප්‍රගති තීරු සහ අනුචලන තීරුවල පෙනීම පෙන්වන්න

en: Benchmark
si: මිණුම් ලකුණ

en: Emulates user interaction with widgets for benchmarking
si: මිණුම් ලකුණු කිරීම සඳහා විජට්ටු සමඟ පරිශීලක අන්තර්ක්‍රියාව උසස් කරයි

en: Example text
si: උදාහරණ පෙළ

en: password
si: මුරපදය

en: Tile
si: උළු

en: Cascade
si: රැළි ආකාරයෙන්

en: Tabs
si: ටැබ

en: Select Next Window
si: ඊළඟ කවුළුව තෝරන්න

en: Select Previous Window
si: පෙර කවුළුව තෝරන්න

en: This is a sample text
si: මෙය උදාහරණ පෙළකි

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Modules
si: මොඩියුල

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select below the modules for which you want to run the simulation:
si: ඔබට සමාකරණය ධාවනය කිරීමට අවශ්‍ය මොඩියුල පහතිත් තෝරන්න:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Options
si: විකල්ප

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, grabMouseCheckBox)
en: Grab mouse
si: මූසිකය අදින්න

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, runButton)
en: Run Simulation
si: සමාකරණය ධාවනය කරන්න

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Checkboxes
si: සළකුණු කොටු

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox)
en: Off
si: අක්‍රීය

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox_2)
en: Partial
si: කොටස් වශයෙන්

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox_3)
en: On
si: සක්‍රීය

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Radiobuttons
si: රේඩියෝ බොත්තම්

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Pushbuttons
si: එබුම් බොත්තම්

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Text only:
si: පෙළ පමණයි:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcombobox)
en: Small
si: කුඩා

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcombobox)
en: Large
si: විශාල

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Text and icon:
si: පෙළ සහ අයිකන

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, flatButtonCheckBox)
en: Use flat buttons
si: පැතලි බොත්තම් භාවිතා කරන්න

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Toolbuttons
si: මෙවලමෙ බොත්තම්

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton_6) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton_7) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton_8)
en: Flat
si: පැතලි

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton_9)
en: Up Arrow
si: ඉහළ ඊතලය

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton_10)
en: Down Arrow
si: පහළට ඊතලය

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton_11)
en: Left Arrow
si: වම් ඊතලය

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton_12)
en: Right Arrow
si: දකුණු ඊතලය

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, textPosition) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, textPositionComboBox)
en: Icons Only
si: අයිකන පමණයි

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, textPosition) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, textPositionComboBox)
en: Text Only
si: පෙළ පමණයි

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, textPosition) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, textPositionComboBox)
en: Text Alongside Icons
si: අයිකනවලට පැත්තකින් පෙළ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, textPosition)
en: Text Under Icons
si: අයිකන වලට යටින් පෙළ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, iconSize)
en: Small (16x16)
si: කුඩා (16x16)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, iconSize)
en: Medium (22x22)
si: මධ්‍යම (22x22)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, iconSize)
en: Large (32x32)
si: විශාල (32x32)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, iconSize)
en: Huge (48x48)
si: ඉතා විශාල (48x48)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, directionComboBox)
en: Left to Right
si: වමේ සිට දකුණට

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, directionComboBox)
en: Right to Left
si: දකුණේ සිට වමට

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, directionComboBox)
en: Top to Bottom
si: ඉහළ සිට පහළට

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, directionComboBox)
en: Bottom to Top
si: පහළ සිට ඉහළට

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Frame
si: රාමුව

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: GroupBox
si: සමූහ කොටුව

[ctx: Flat group box. No frame is actually drawn]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, flatGroupBoxCheckBox)
en: Flat
si: පැතලි

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Tab Widget
si: ටැබ් විජට්ටුව

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Single line text editor:
si: තනි පෙළ පෙළ සංස්කාරක:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Password editor:
si: මුරපද සංස්කාරක:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Editable combobox
si: සංයුක්ත කොටුව සක්‍රීය කරන්න

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcombobox)
en: First item
si: පළමු අයිතමය

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcombobox)
en: Second item
si: දෙවැනි අයිතමය

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcombobox)
en: Third item
si: තෙවැනි අයිතමය

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Spinbox:
si: බැමුම් කොටුව:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Multi-line text editor:
si: බහු පෙළ පෙළ සංස්කාරක:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, wrapCheckBox)
en: Wrap words
si: වචන ඔතන්න

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, flatCheckBox)
en: Use flat widgets
si: පැතලි විජට්ටු භාවිතා කරන්න

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, listWidget) i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: First Item
si: පළමු අයිතමය

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, listWidget) i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Second Item
si: දෙවැනි අයිතමය

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, listWidget) i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Third Item
si: තෙවැනි අයිතමය

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Title
si: තේමාව

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Description
si: විස්තරය

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Third Description
si: තෙවැනි විස්තරය

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Third Subitem
si: තෙවැනි උප අයිතමය

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Third Subitem Description
si: තෙවැනි උප අයිතම විස්තරය

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Second Description
si: දෙවැනි විස්තරය

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Second Subitem
si: දෙවැනි උප අයිතමය

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Second Subitem Description
si: දෙවැනි උප අයිතම විස්තරය

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: First Subitem
si: පළමු උප අයිතමය

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: First Subitem Description
si: පළමු උප අයිතම විස්තරය

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: First Description
si: පළමු විස්තරය

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: New Row
si: නව පේළිය

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: First Row
si: පළමු පේළිය

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Third Row
si: තෙවැනි පේළිය

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: First Column
si: පළමු තීරුව

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Second Column
si: දෙවැනි තීරුව

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Third Column
si: තෙවැනි තීරුව

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Top-left
si: ඉහළ වම

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Top
si: ඉහළ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Top-right
si: ඉහළ දකුණ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Left
si: වම

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Center
si: මැද

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Right
si: දකුණ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Bottom-left
si: පහළ වම

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Bottom
si: පහළ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Bottom-right
si: පහළ දකුණ

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, Editors)
en: Editors
si: සංස්කාරක

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Title:
si: තේමාව:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, Toolbox)
en: Toolbox
si: මෙවලම් පෙට්ටිය

note: i18n: ectx: attribute (label), widget (QWidget, page)
en: First Page
si: පළමු පිටුව

note: i18n: ectx: attribute (label), widget (QWidget, page_2)
en: Second Page
si: දෙවැනි පිටුව

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: First Label
si: පළමු ලේබලය

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Second Label
si: දෙවැනි ලේබලය

note: i18n: ectx: attribute (label), widget (QWidget, page_3)
en: Third Page
si: තෙවැනි පිටුව

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Horizontal
si: තිරස්

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Vertical
si: සිරස්

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, tabPositionComboBox)
en: North
si: උතුර

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, tabPositionComboBox)
en: South
si: දකුණ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, tabPositionComboBox)
en: West
si: බටහිර

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, tabPositionComboBox)
en: East
si: නැගෙනහිර

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, documentModeCheckBox)
en: Document mode
si: ලිපි ආකාරය

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cornerWidgetsCheckBox)
en: Show Corner Buttons
si: මුල්ලේ බොත්තම් පෙන්වන්න

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, tabBarVisibilityCheckBox)
en: Hide tabbar
si: ටැබ් තීරුව සඟවන්න

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Preview
si: පෙරදැක්ම
