kstyle_config - en to si translation catalogue (43 entries)

en: Oxygen Settings
si: Oxygen සිටුවම්

en: Focus, mouseover and widget state transition
si: එල්ලය, මූසිකය උඩින් යෑම සහ විජට්ටු තත්ව සංක්‍රමණය

en: Configure widgets' focus and mouseover highlight animation, as well as widget enabled/disabled state transition
si: විජට්ටුවේ එල්ලය සහ මූසිකය උඩින් ගෙනයාමේදී ඉස්මතු කරන සජීවනය සේම විජට්ටු සක්‍රිය/අක්‍රිය තත්ව සංක්‍රමණය වින්‍යාසගත කරන්න

en: Toolbar highlight
si: මෙවලම් තීරු ඉස්මතුකරනය

en: Configure toolbars' mouseover highlight animation
si: මෙවලම් තීරුවේ මූසිකය උඩින් යාමේදී ඉස්මතු වීමේ සජීවනය වින්‍යාසගත කරන්න

en: Menu bar highlight
si: මෙනු තීරු ඉස්මතුකරනය

en: Configure menu bars' mouseover highlight animation
si: මෙනු තීරුවේ මූසිකය උඩින් යාමේදී ඉස්මතු වීමේ සජීවනය වින්‍යාසගත කරන්න

en: Menu highlight
si: මෙනු ඉස්මතුකරනය

en: Configure menus' mouseover highlight animation
si: මෙනුවේ මූසිකය උඩින් යාමේදී ඉස්මතු වීමේ සජීවනය වින්‍යාසගත කරන්න

en: Progress bar animation
si: ප්‍රගති තීරු සජීවනය

en: Configure progress bars' steps animation
si: ප්‍රගති තීරුවේ පියවර සජීවනය වින්‍යාසගත කරන්න

en: Tab transitions
si: ටැබ් සංක්‍රමණය

en: Configure fading transition between tabs
si: ටැබ් අතර විවර්ණ වීමේ සංක්‍රමණය වින්‍යාසත කරන්න

en: Label transitions
si: ලේබල සංක්‍රමණය

en: Configure fading transition when a label's text is changed
si: ලේබලයක පෙළ වෙනස් වූ විට විවර්ණ සංක්‍රමණය වින්‍යාගත කරන්න

en: Text editor transitions
si: පෙළ සංස්කාරක සංක්‍රමණ

en: Configure fading transition when an editor's text is changed
si: සංස්කාරකයක පෙළ වෙනස් වූ විට විවර්ණ සංක්‍රමණය වින්‍යාගත කරන්න

en: Combo box transitions
si: සංයුක්ත කොටු සංක්‍රමණය

en: Configure fading transition when a combo box's selected choice is changed
si: සංයුක්ත කොටුවක තේරීම වෙනස් වූ විට විවර්ණ සංක්‍රමණය වින්‍යාසගත කරන්න

en: Configure progress bars' busy indicator animation
si: ප්‍රගති තීරුවේ කාර්යබහුලබව දක්වන සජීවනය වින්‍යාසගත කරන්න

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QFrame, FollowMouseAnimationConfigBox)
en: Frame
si: රාමුව

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Animation type:
si: සජීවන ආකාරය:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, typeComboBox)
en: Fade
si: විවර්ණ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, typeComboBox)
en: Follow Mouse
si: මූසිකය ලුහුබදින්න

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, durationLabel)
en: Fade duration:
si: විවර්ණ කාලසීමාව:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, followMouseDurationLabel)
en: Follow mouse duration:
si: මූසික කාල සීමාව ලුහුබදින්න:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, OxygenStyleConfig)
en: Dialog
si: සංවාදය

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_1)
en: General
si: සාමාන්‍ය

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _windowDragMode)
en: Drag windows from titlebar only
si: කවුළු තේමා තීරුවෙන් පමණක් අදින්න

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _windowDragMode)
en: Drag windows from titlebar, menubar and toolbars
si: කවුළු තේමා තීරුවෙන්, මෙනු තීරුවෙන් සහ මෙවලම් තීරුවෙන් අදින්න

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _windowDragMode)
en: Drag windows from all empty areas
si: කවුළු සියළු හිස් ප්‍රදේශ වලින් අදින්න

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _toolBarDrawItemSeparator)
en: Draw toolbar item separators
si: මෙවලම්තීරු අයිතම වෙන්කරන අඳින්න

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Animations
si: සජීවන

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Views
si: දසුන්

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _viewDrawTreeBranchLines)
en: Draw tree branch lines
si: රුක් ශාඛා රේඛා අඳින්න

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: Scrollbars
si: අනුචලන තීරු

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Top arrow button type:
si: ඉහළ ඊතල බොත්තම් වර්ගය:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Bottom arrow button type:
si: පහළ ඊතල බොත්තම් වර්ගය:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _scrollBarSubLineButtons)
en: No buttons
si: බොත්තම් නැත

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _scrollBarSubLineButtons) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _scrollBarAddLineButtons)
en: One button
si: එක බොත්තම

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _scrollBarSubLineButtons) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _scrollBarAddLineButtons)
en: Two buttons
si: බොත්තම් දෙකක්

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, _scrollBarAddLineButtons)
en: No button
si: බොත්තම නැත

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_5)
en: Menu Highlight
si: මෙනු ඉස්මතුකරනය
