kstyle_config - en to tg translation catalogue (12 entries)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcombobox) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton_2) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButto
en: Normal
tg: Муқаррар

en: New
tg: Нав

en: Open
tg: Кушодан

en: Save
tg: Нигоҳ доштан

en: Enabled
tg: Фаъол

en: Style
tg: Услуб

en: Example text
tg: Матни намунавӣ

en: password
tg: ниҳонвожа

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcombobox)
en: Small
tg: Хурд

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Description
tg: Тавсиф

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Left
tg: Чап

note: i18n: ectx: attribute (label), widget (QWidget, page)
en: First Page
tg: Саҳифаи аввалин
