kstyle_config - en to wa translation catalogue (5 entries)

en: Toolbar highlight
wa: Mete en evidince li båre ås usteyes

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, OxygenStyleConfig)
en: Dialog
wa: Divize

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_1)
en: General
wa: Djenerå

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _toolBarDrawItemSeparator)
en: Draw toolbar item separators
wa: Dessiner des separateus etur les cayets des bårs ås usteyes

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Views
wa: Vuwes
