PackageKit - en to kk translation catalogue (488 entries)

en: Config file was not found.
kk: Конфигурациялық файл табылмады.

note: TRANSLATORS: The placeholder is an error message
en: Failed to load config file: %s
kk: Конфигурациялық файлды жүктеу сәтсіз аяқталды: %s

note: TRANSLATORS: this is the message we send plymouth to * advise of the new percentage completion when installing system upgrades
en: Installing System Upgrade
kk: Жүйе жаңғыртуын орнату

note: TRANSLATORS: this is the message we send plymouth to * advise of the new percentage completion when installing updates
en: Installing Updates
kk: Жаңартуларды орнату

note: TRANSLATORS: we've finished doing offline updates
en: Rebooting after installing updates…
kk: Жаңартуларды орнатқаннан кейін қайта жүктелуде…

note: TRANSLATORS: we've finished doing offline updates
en: Shutting down after installing updates…
kk: Жаңартуларды орнатқаннан кейін сөндірілуде…

note: TRANSLATORS: we've started doing offline updates
en: Installing updates; this could take a while...
kk: Жаңартулар орнатылуда; бұл біраз уақыт алуы мүмкін...

note: TRANSLATORS: we've started doing offline system upgrade
en: Installing system upgrade; this could take a while...
kk: Жүйе жаңғыртуы орнатылуда; бұл біраз уақыт алуы мүмкін...

note: TRANSLATORS: this is an atomic transaction TRANSLATORS: the role is the point of the transaction, * e.g. update-packages
en: Transaction
kk: Транзакция

note: TRANSLATORS: this is the time the transaction was started in system timezone
en: System time
kk: Жүйелік уақыт

en: False
kk: Жалған

note: TRANSLATORS: this is if the transaction succeeded or not
en: Succeeded
kk: Сәтті аяқталды

en: True
kk: Ақиқат

note: TRANSLATORS: this is the transactions role, e.g. "update-packages"
en: Role
kk: Роль

en: (seconds)
kk: (секунд)

note: TRANSLATORS: this is The duration of the transaction
en: Duration
kk: Ұзақтығы

note: TRANSLATORS: this is The command line used to do the action
en: Command line
kk: Командалық жол

note: TRANSLATORS: this is the user ID of the user that started the action
en: User ID
kk: Пайдаланушы ID-і

note: TRANSLATORS: this is the username, e.g. hughsie
en: Username
kk: Пайдаланушы аты

note: TRANSLATORS: this is the users real name, e.g. "Richard Hughes"
en: Real name
kk: Нақты аты

note: TRANSLATORS: Label for affected packages in transaction TRANSLATORS: these are packages touched by the transaction
en: Affected packages:
kk: Әсер еткен дестелер:

note: TRANSLATORS: these are packages touched by the transaction
en: Affected packages: None
kk: Әсер еткен дестелер: Ешқандай

note: TRANSLATORS: this is the distro, e.g. Fedora 10
en: Distribution
kk: Дистрибутив

note: TRANSLATORS: this is type of update, stable or testing
en: Type
kk: Түрі

note: TRANSLATORS: this is any summary text describing the upgrade TRANSLATORS: this is the summary of the group
en: Summary
kk: Жиынтық

note: TRANSLATORS: this is the group category name
en: Category
kk: Санат

note: TRANSLATORS: this is the parent group
en: Parent
kk: Аталық

note: TRANSLATORS: this is the name of the parent group TRANSLATORS: this is the name of the backend
en: Name
kk: Аты

note: TRANSLATORS: this is preferred icon for the group
en: Icon
kk: Таңбаша

note: TRANSLATORS: this is a header for the package that can be updated
en: Details about the update:
kk: Жаңарту туралы мәліметтер:

note: TRANSLATORS: details about the update, package name and version TRANSLATORS: the package that is being processed TRANSLATORS: the package that is not signed by a known key TRANSLATORS: the package name that was trying to be installed
en: Package
kk: Десте

note: TRANSLATORS: details about the update, any packages that * this update updates
en: Updates
kk: Жаңартулар

note: TRANSLATORS: details about the update, any packages that * this update obsoletes
en: Obsoletes
kk: Ескіргендер

note: TRANSLATORS: details about the update, the vendor URLs TRANSLATORS: the vendor (e.g. vmware) that is providing the EULA
en: Vendor
kk: Жеткізуші

note: TRANSLATORS: details about the update, if the package * requires a restart
en: Restart
kk: Қайта іске қосу

note: TRANSLATORS: details about the update, any description of * the update
en: Update text
kk: Жаңарту мәтіні

note: TRANSLATORS: details about the update, the changelog for * the package
en: Changes
kk: Өзгерістер

note: TRANSLATORS: details about the update, the ongoing state * of the update
en: State
kk: Күйі

note: TRANSLATORS: details about the update, date the update * was issued
en: Issued
kk: Шығарылған

note: TRANSLATORS: details about the update, date the update * was updated TRANSLATORS: The action of the package, in past tense
en: Updated
kk: Жаңартылды

note: TRANSLATORS: if the repo is enabled
en: Enabled
kk: Іске қосылған

note: TRANSLATORS: if the repo is disabled
en: Disabled
kk: Сөндірілген

note: TRANSLATORS: a package requires the system to be restarted
en: System restart required by:
kk: Жүйені қайта іске қосуды талап етеді:

note: TRANSLATORS: a package requires the session to be restarted
en: Session restart required:
kk: Сеансты қайта іске қосу қажет:

note: TRANSLATORS: a package requires the system to be restarted * due to a security update
en: System restart (security) required by:
kk: Жүйені қайта іске қосу (қауіпсіздік) талап етіледі:

note: TRANSLATORS: a package requires the session to be restarted * due to a security update
en: Session restart (security) required:
kk: Сеансты қайта іске қосу (қауіпсіздік) қажет:

note: TRANSLATORS: a package requires the application to be restarted
en: Application restart required by:
kk: Қолданбаны қайта іске қосуды талап етеді:

note: TRANSLATORS: This a list of details about the package
en: Package description
kk: Десте сипаттамасы

note: TRANSLATORS: This where the package has no files
en: No files
kk: Файлдар жоқ

note: TRANSLATORS: This a list files contained in the package
en: Package files
kk: Десте файлдары

note: TRANSLATORS: the percentage complete of the transaction
en: Percentage
kk: Пайыз

note: TRANSLATORS: the status of the transaction (e.g. downloading)
en: Status
kk: Күйі

note: TRANSLATORS: the results from the transaction
en: Results:
kk: Нәтижелер:

note: TRANSLATORS: we failed to get any results, which is pretty * fatal in my book
en: Fatal error
kk: Өлімшіл қате

note: TRANSLATORS: the user asked to update everything, * but there is nothing that can be updated
en: There are no packages to update.
kk: Жаңартылатын дестелер жоқ.

note: TRANSLATORS: the transaction failed in a way we could * not expect TRANSLATORS: the transaction failed in a way we could not expect
en: The transaction failed
kk: Транзакция сәтсіз аяқталды

note: TRANSLATORS: print a message when there are no updates
en: There are no updates available at this time.
kk: Қазіргі уақытта қолжетімді жаңартулар жоқ.

en: There are no upgrades available at this time.
kk: Қазіргі уақытта қолжетімді жаңғыртулар жоқ.

note: TRANSLATORS: a package needs to restart their system
en: Please restart the computer to complete the update.
kk: Жаңартуды аяқтау үшін компьютерді қайта іске қосыңыз.

note: TRANSLATORS: a package needs to restart the session
en: Please logout and login to complete the update.
kk: Жаңартуды аяқтау үшін жүйеден шығып, қайта кіріңіз.

note: TRANSLATORS: a package needs to restart their system (due to security)
en: Please restart the computer to complete the update as important security updates have been installed.
kk: Маңызды қауіпсіздік жаңартулары орнатылғандықтан, жаңартуды аяқтау үшін компьютерді қайта іске қосыңыз.

note: TRANSLATORS: a package needs to restart the session (due to security)
en: Please logout and login to complete the update as important security updates have been installed.
kk: Маңызды қауіпсіздік жаңартулары орнатылғандықтан, жаңартуды аяқтау үшін жүйеден шығып, қайта кіріңіз.

note: TRANSLATORS: more than one package could be found that matched, * to follow is a list of possible packages
en: More than one package matches:
kk: Бірден көп десте сәйкес келеді:

note: prompt user for selection TRANSLATORS: This finds out which package in the list to use
en: Please choose the correct package:
kk: Дұрыс дестені таңдаңыз:

note: TRANSLATORS: we asked to install a package * that could not be found in any repo
en: Package not found
kk: Десте табылмады

note: TRANSLATORS: we couldn't find anything
en: No packages were found
kk: Дестелер табылмады

note: TRANSLATORS: The user used * 'pkcon install dave.rpm' rather than * 'pkcon install-local dave.rpm'
en: Expected package name, actually got file. Try using 'pkcon install-local %s' instead.
kk: Десте аты күтілді, бірақ файл алынды. Оның орнына 'pkcon install-local %s' пайдаланып көріңіз.

note: TRANSLATORS: There was an error finding a package * for installation. The detailed error follows.
en: This tool could not find any available package: %s
kk: Бұл сайман қолжетімді десте таба алмады: %s

note: TRANSLATORS: We were unable to find a package for installation.
en: This tool could not find any available package.
kk: Бұл сайман ешқандай қолжетімді десте таба алмады.

note: TRANSLATORS: There was an error finding a package * for installation, it may already be installed.
en: The selected packages may already be installed.
kk: Таңдалған дестелер орнатылып қойған болуы мүмкін.

note: TRANSLATORS: There was an error getting the list * of files for the package. The detailed error follows
en: This tool could not find the installed package: %s
kk: Бұл сайман орнатылған дестені таба алмады: %s

note: TRANSLATORS: There was an error getting the list * of files for the package. The detailed error follows
en: This tool could not find the package: %s
kk: Бұл сайман дестені таба алмады: %s

note: TRANSLATORS: there are no updates, so nothing to do
en: No packages require updating to newer versions.
kk: Жаңа нұсқаларға жаңартуды талап ететін дестелер жоқ.

note: TRANSLATORS: There was an error getting the list * of files for the package. The detailed error follows TRANSLATORS: There was an error getting the * dependencies for the package. The detailed error follows * details about the package. The detailed error follows TRANSLATORS: The package name was not
en: This tool could not find all the packages: %s
kk: Бұл сайман барлық дестелерді таба алмады: %s

note: TRANSLATORS: This is when the daemon crashed, and we are up * shit creek without a paddle
en: The daemon crashed mid-transaction!
kk: Транзакция ортасында қызмет (daemon) істен шықты!

note: TRANSLATORS: This is the header to the --help menu
en: PackageKit Console Interface
kk: PackageKit консольдік интерфейсі

note: these are commands we can use with pkcon
en: Subcommands:
kk: Ішкі командалар:

note: TRANSLATORS: we keep a database updated with the time that an * action was last executed
en: Failed to get the time since this action was last completed
kk: Бұл әрекеттің соңғы рет аяқталғанынан бері өткен уақытты алу сәтсіз аяқталды

note: TRANSLATORS: this is the time since this role was used
en: Time since
kk: Содан бергі уақыт

note: TRANSLATORS: There follows a list of packages downloaded and ready * to be updated
en: Prepared updates:
kk: Дайындалған жаңартулар:

note: TRANSLATORS: The network settings could not be sent
en: The proxy could not be set
kk: Проксиді орнату мүмкін болмады

note: TRANSLATORS: command line argument, just show the version string
en: Show the program version and exit
kk: Бағдарлама нұсқасын көрсету және шығу

note: TRANSLATORS: command line argument, use a filter to narrow down results
en: Set the filter, e.g. installed
kk: Сүзгіні орнату, мысалы, орнатылған

note: command line argument, do we ask questions
en: Install the packages without asking for confirmation
kk: Дестелерді растауды сұрамай-ақ орнату

note: TRANSLATORS: command line argument, do we just download or apply changes command line argument, do we just download or apply changes
en: Prepare the transaction by downloading packages only
kk: Транзакцияны тек дестелерді жүктеп алу арқылы дайындау

note: command line argument, do we allow package downgrades
en: Allow packages to be downgraded during transaction
kk: Транзакция кезінде дестелер нұсқасын төмендетуге рұқсат беру

en: Allow packages to be reinstalled during transaction
kk: Транзакция кезінде дестелерді қайта орнатуға рұқсат беру

en: Automatically remove unused dependencies
kk: Пайдаланылмаған тәуелділіктерді автоматты түрде өшіру

note: TRANSLATORS: command line argument, this command is not a priority
en: Run the command using idle network bandwidth and also using less power
kk: Команданы желінің бос өткізу қабілетін және азырақ қуатты пайдаланып орындау

note: TRANSLATORS: command line argument, just output without fancy formatting
en: Print to screen a machine readable output, rather than using animated widgets
kk: Анимациялық виджеттерді пайдаланудың орнына, экранға машина оқи алатын шығысты басып шығару

note: TRANSLATORS: command line argument, just output without fancy formatting
en: The maximum metadata cache age (in seconds). Use -1 to use only cache, 1 to reload cache.
kk: Метадеректер кэшінің максималды жасы (секундпен). Тек кэшті пайдалану үшін -1, кэшті қайта жүктеу үшін 1 мәнін пайдаланыңыз.

note: command line argument, do we ask questions
en: Allow untrusted packages to be installed.
kk: Сенімсіз дестелерді орнатуға рұқсат беру.

note: TRANSLATORS: we failed to contact the daemon
en: Failed to parse command line
kk: Командалық жолды талдау сәтсіз аяқталды

note: TRANSLATORS: we failed to contact the daemon
en: Failed to contact PackageKit
kk: PackageKit-пен байланысу сәтсіз аяқталды

note: TRANSLATORS: The user specified * an incorrect filter
en: The filter specified was invalid
kk: Көрсетілген сүзгі жарамсыз болды

note: TRANSLATORS: a search type can * be name, details, file, etc
en: A search type is required, e.g. name
kk: Іздеу түрі қажет, мысалы, name

note: TRANSLATORS: the user * needs to provide a search term TRANSLATORS: the user needs * to provide a search term
en: A search term is required
kk: Іздеу сөзі қажет

note: TRANSLATORS: the user did not * specify what they wanted to install
en: A package name to install is required
kk: Орнатылатын десте аты қажет

note: TRANSLATORS: the user did not * specify what they wanted to install
en: A filename to install is required
kk: Орнатылатын файл аты қажет

note: TRANSLATORS: geeky error, real * users won't see this
en: A type, key_id and package_id are required
kk: Түрі, key_id және package_id қажет

note: TRANSLATORS: the user did not * specify what they wanted to remove
en: A package name to remove is required
kk: Өшірілетін десте аты қажет

note: TRANSLATORS: the user did not * specify anything about what to * download or where
en: A destination directory and the package names to download are required
kk: Мақсатты бума мен жүктеп алынатын десте аттары қажет

note: TRANSLATORS: the directory does * not exist, so we can't continue
en: Directory not found
kk: Бума табылмады

note: TRANSLATORS: geeky error, real * users won't see this
en: A licence identifier (eula-id) is required
kk: Лицензия идентификаторы (eula-id) қажет

note: TRANSLATORS: The user did not * specify a package name
en: A package name to resolve is required
kk: Шешілетін десте аты қажет

note: TRANSLATORS: The user did not * specify a repository name
en: A repository name is required
kk: Репозиторий аты қажет

en: A repo name, parameter and value are required
kk: Репозиторий аты, параметрі және мәні қажет

en: A repo id and autoremove required
kk: Репозиторий ID-і және автоматты өшіру қажет

note: TRANSLATORS: The user didn't * specify what action to use
en: An action, e.g. 'update-packages' is required
kk: Әрекет қажет, мысалы, 'update-packages'

note: TRANSLATORS: The user specified * an invalid action
en: A correct role is required
kk: Дұрыс роль қажет

note: TRANSLATORS: The user did not * provide a package name
en: A package name is required
kk: Десте аты қажет

note: TRANSLATORS: each package * "provides" certain things, e.g. * mime(gstreamer-decoder-mp3), * the user didn't specify it
en: A package provide string is required
kk: Десте ұсынатын мүмкіндік жолы қажет

en: A filename is required
kk: Файл аты қажет

note: TRANSLATORS: this is the description of the backend
en: Description
kk: Сипаттамасы

note: TRANSLATORS: this is the author of the backend
en: Author
kk: Авторы

note: TRANSLATORS: The user did not provide a distro name
en: You need to specify a list file to create
kk: Жасалатын тізім файлын көрсетуіңіз керек

note: TRANSLATORS: There was an error * getting the list of packages. * The filename follows
en: File already exists: %s
kk: Файл бар болып шықты: %s

note: TRANSLATORS: The user tried to use an * unsupported option on the command line
en: Option '%s' is not supported
kk: '%s' опциясына қолдау көрсетілмейді

note: TRANSLATORS: Generic failure of what they asked to do
en: Command failed
kk: Команда сәтсіз аяқталды

en: Failed to get daemon state
kk: Қызмет (daemon) күйін алу сәтсіз аяқталды

en: Failed to get properties
kk: Қасиеттерді алу сәтсіз аяқталды

note: TRANSLATORS: this is a program that monitors PackageKit
en: PackageKit Monitor
kk: PackageKit мониторы

note: TRANSLATORS: command line argument, do we allow package downgrades
en: Allow package downgrades
kk: Десте нұсқасын төмендетуге рұқсат беру

note: TRANSLATORS: command line argument, do we allow package re-installations
en: Allow package re-installations
kk: Дестелерді қайта орнатуға рұқсат беру

note: TRANSLATORS: command line argument
en: Allow installation of untrusted packages
kk: Сенімсіз дестелерді орнатуға рұқсат беру

note: TRANSLATORS: command line argument
en: Do not automatically remove unused dependencies
kk: Пайдаланылмаған тәуелділіктерді автоматты түрде өшірмеу

note: TRANSLATORS: command line argument
en: Maximum metadata cache age in seconds (default: 3 days)
kk: Метадеректер кэшінің максималды жасы секундпен (бастапқы: 3 күн)

en: SECONDS
kk: СЕКУНД

note: TRANSLATORS: Description for pkgcli refresh
en: Refresh the package metadata cache.
kk: Десте метадеректерінің кэшін жаңарту.

en: Package metadata refreshed
kk: Десте метадеректері жаңартылды

note: TRANSLATORS: Description for pkgcli install
en: Install one or more packages or local package files.
kk: Бір немесе бірнеше дестелерді не жергілікті десте файлдарын орнату.

note: TRANSLATORS: There was an error finding a package * for installation. The detailed error follows. TRANSLATORS: We were unable to find a package for installation.
en: Could not find any available package: %s
kk: Қолжетімді десте табылмады: %s

en: The selected package is already installed.
kk: Таңдалған десте орнатылып қойған.

note: TRANSLATORS: Description for pkgcli remove
en: Remove one or more packages from the system.
kk: Жүйеден бір немесе бірнеше дестені өшіру.

en: Could not find installed packages: %s
kk: Орнатылған дестелер табылмады: %s

note: TRANSLATORS: Description for pkgcli download
en: Download packages to the specified directory without installing.
kk: Дестелерді орнатпастан көрсетілген бумаға жүктеп алу.

note: TRANSLATORS: There was an error getting the * details about the package. The detailed error follows
en: Could not find packages: %s
kk: Дестелер табылмады: %s

en: Directory does not exist: %s
kk: Бума жоқ: %s

note: TRANSLATORS: Description for pkgcli update
en: Update all packages or specific packages to their latest versions.
kk: Барлық дестелерді не нақты дестелерді соңғы нұсқаларына дейін жаңарту.

en: Could not find packages to update: %s
kk: Жаңартылатын дестелер табылмады: %s

en: Failed to get updates: %s
kk: Жаңартуларды алу сәтсіз аяқталды: %s

en: No packages require updating
kk: Жаңартуды талап ететін дестелер жоқ

note: TRANSLATORS: Description of pkgcli upgrade. * No not translate "minimal, default, complete", those are parameters
en: Upgrade all packages or perform a distribution upgrade.
    
    Types: minimal, default, complete
kk: Барлық дестелерді жаңғырту не дистрибутивті жаңғырту.
    
    Түрлері: minimal, default, complete

en: Failed to read offline update action: %s
kk: Желіден тыс жаңарту әрекетін оқу сәтсіз аяқталды: %s

en: Offline update is not triggered.
kk: Желіден тыс жаңарту іске қосылмаған.

en: Offline update is triggered. Action after update: %s
kk: Желіден тыс жаңарту іске қосылды. Жаңартудан кейінгі әрекет: %s

note: TRANSLATORS: Packages that were prepared for an offline update
en: Prepared packages:
kk: Дайындалған дестелер:

en: No offline update is prepared.
kk: Желіден тыс жаңарту дайындалмаған.

en: Failed to read prepared offline updates: %s
kk: Дайындалған желіден тыс жаңартуларды оқу сәтсіз аяқталды: %s

en: No results from last offline update available.
kk: Соңғы желіден тыс жаңартудың нәтижелері қолжетімді емес.

en: Last offline update failed: %s: %s
kk: Соңғы желіден тыс жаңарту сәтсіз аяқталды: %s: %s

en: Last offline update completed successfully
kk: Соңғы желіден тыс жаңарту сәтті аяқталды

en: Updated: %s
kk: Жаңартылды: %s

en: Failed to trigger offline update: %s
kk: Желіден тыс жаңартуды іске қосу сәтсіз аяқталды: %s

en: Offline update scheduled. System will update on next reboot.
kk: Желіден тыс жаңарту жоспарланды. Жүйе келесі жүктелуде жаңартылатын болады.

note: TRANSLATORS: Description of the pkgcli offline-update command. * The request values (trigger, prepare, etc.) are parameters and MUST NOT be translated.
en: Trigger & manage offline system updates.
    
    You can select one of these requests:
      prepare - prepare an offline update and trigger it (default)
      trigger - trigger a (manually prepared) offline update
      cancel  - cancel a planned offline update
      status  - show status information about a prepared or finished offline update
kk: Желіден тыс жүйе жаңартуларын іске қосу және басқару.
    
    Сіз келесі сұраныстардың бірін таңдай аласыз:
      prepare - желіден тыс жаңартуды дайындау және іске қосу (бастапқы)
      trigger - (қолмен дайындалған) желіден тыс жаңартуды іске қосу
      cancel  - жоспарланған желіден тыс жаңартудан бас тарту
      status  - дайындалған немесе аяқталған желіден тыс жаңарту туралы күй ақпаратын көрсету

en: Failed to cancel offline update: %s
kk: Желіден тыс жаңартудан бас тарту сәтсіз аяқталды: %s

en: Offline update cancelled
kk: Желіден тыс жаңартудан бас тартылды

en: Unknown offline-update request: %s
kk: Белгісіз желіден тыс жаңарту сұранысы: %s

note: TRANSLATORS: Description for pkgcli install-sig
en: Install a package signature for GPG verification.
kk: GPG тексеруі үшін десте қолтаңбасын орнату.

note: TRANSLATORS: Description for pkgcli repair
en: Attempt to repair the package management system.
kk: Дестелерді басқару жүйесін жөндеп көру.

en: System repaired successfully
kk: Жүйе сәтті жөнделді

note: TRANSLATORS: Description for pkgcli quit
en: Safely terminate the PackageKit daemon.
kk: PackageKit қызметін қауіпсіз тоқтату.

en: Failed to send daemon quit request: %s
kk: Қызметті (daemon) тоқтату сұранысын жіберу сәтсіз аяқталды: %s

note: TRANSLATORS: Description for refresh command in pkgcli help
en: Refresh package metadata
kk: Десте метадеректерін жаңарту

note: TRANSLATORS: Description for install command in pkgcli help
en: Install packages
kk: Дестелерді орнату

note: TRANSLATORS: Description for remove command in pkgcli help
en: Remove packages
kk: Дестелерді өшіру

note: TRANSLATORS: Description for update command in pkgcli help
en: Update packages
kk: Дестелерді жаңарту

note: TRANSLATORS: Description for upgrade command in pkgcli help
en: Upgrade the system
kk: Жүйені жаңғырту

note: TRANSLATORS: Description for download command in pkgcli help
en: Download packages
kk: Дестелерді жүктеп алу

note: TRANSLATORS: Description for offline-update command in pkgcli help
en: Manage offline system updates
kk: Желіден тыс жүйе жаңартуларын басқару

note: TRANSLATORS: Description for install-sig command in pkgcli help
en: Install package signature
kk: Десте қолтаңбасын орнату

note: TRANSLATORS: Description for repair command in pkgcli help
en: Repair package system
kk: Десте жүйесін жөндеу

note: TRANSLATORS: Description for quit command in pkgcli help
en: Safely stop the PackageKit daemon
kk: PackageKit қызметін қауіпсіз тоқтату

note: TRANSLATORS: Description for pkgcli monitor
en: Monitor PackageKit D-Bus events
kk: PackageKit D-Bus оқиғаларын бақылау

note: TRANSLATORS: Description for monitor command in pkgcli help
en: Monitor PackageKit bus events
kk: PackageKit шина оқиғаларын бақылау

note: TRANSLATORS: Description for pkgcli backend
en: Show PackageKit backend information.
kk: PackageKit бэкэнд ақпаратын көрсету.

en: Backend: %s
kk: Бэкэнд: %s

en: Description: %s
kk: Сипаттамасы: %s

en: Author: %s
kk: Авторы: %s

note: add some extra space before the potentially long roles list TRANSLATORS: List of backend-roles
en: Roles: %s
kk: Рольдер: %s

note: TRANSLATORS: Description for pkgcli history
en: Show recent package management transactions.
kk: Соңғы дестелерді басқару транзакцияларын көрсету.

note: TRANSLATORS: Description of the pkgcli search command. MODE values must not be translated!
en: Search for packages matching the given patterns. If MODE is not specified, 
    'details' search is performed.
    Possible search MODEs are:
      name    - search by package name
      details - search by package details (default)
      file    - search by file name
      group   - search by package group
kk: Берілген үлгілерге сәйкес дестелерді іздеу. Егер MODE көрсетілмесе,
    'details' іздеуі орындалады.
    Ықтимал іздеу режимдері (MODE):
      name    - десте аты бойынша іздеу
      details - десте мәліметтері бойынша іздеу (бастапқы)
      file    - файл аты бойынша іздеу
      group   - десте тобы бойынша іздеу

en: No search pattern specified
kk: Іздеу үлгісі көрсетілмеген

note: TRANSLATORS: Description for pkgcli list
en: List all packages or those matching a pattern.
kk: Барлық дестелерді не үлгіге сәйкес келетіндерін тізімдеу.

note: TRANSLATORS: Description for pkgcli show
en: Show information about one or more packages.
kk: Бір немесе бірнеше десте туралы ақпаратты көрсету.

en: Check dependencies recursively
kk: Тәуелділіктерді рекурсивті түрде тексеру

note: TRANSLATORS: Description for pkgcli depends-on
en: Show dependencies for one or more packages.
kk: Бір немесе бірнеше десте үшін тәуелділіктерді көрсету.

en: Could not resolve packages: %s
kk: Дестелерді шешу мүмкін емес: %s

note: TRANSLATORS: Description for pkgcli what-provides
en: Show which packages provide the specified capability.
kk: Көрсетілген мүмкіндікті қай дестелер беретінін көрсету.

note: TRANSLATORS: Description for pkgcli files
en: List all files contained in one or more packages.
kk: Бір немесе бірнеше дестедегі барлық файлдарды тізімдеу.

note: TRANSLATORS: Description for pkgcli list-updates
en: List all currently available package updates.
kk: Қазіргі уақытта қолжетімді барлық десте жаңартуларын тізімдеу.

note: TRANSLATORS: Description for pkgcli show-update
en: Show detailed information about the specified package update.
kk: Көрсетілген десте жаңартуы туралы егжей-тегжейлі ақпаратты көрсету.

note: TRANSLATORS: Description for pkgcli resolve
en: Resolve package names to package IDs.
kk: Десте аттарын десте ID-леріне шешу.

note: TRANSLATORS: Description for pkgcli required-by
en: Show which packages require the specified packages.
kk: Көрсетілген дестелерді қай дестелер талап ететінін көрсету.

note: TRANSLATORS: Description for pkgcli organization
en: List all available filters, groups and categories for package organization.
kk: Дестелерді ұйымдастыруға арналған барлық қолжетімді сүзгілерді, топтарды және санаттарды тізімдеу.

note: TRANSLATORS: Header for list of available package filters
en: Filters:
kk: Сүзгілер:

note: TRANSLATORS: Header for list of available package groups
en: Groups:
kk: Топтар:

note: TRANSLATORS: Header for list of available package categories
en: Categories:
kk: Санаттар:

note: TRANSLATORS: Description for pkgcli show-distro-upgrade
en: Show distribution version upgrades, if any are available.
kk: Дистрибутив нұсқасын жаңғыртулар қолжетімді болса, оларды көрсету.

note: TRANSLATORS: this is the time since this role was used
en: Elapsed time
kk: Өткен уақыт

note: TRANSLATORS: Description for pkgcli last-time
en: Get time in seconds since the last specified action.
kk: Соңғы көрсетілген әрекеттен бері өткен уақытты секундпен алу.

note: TRANSLATORS: Description for backend command in pkgcli help
en: Show backend information
kk: Бэкэнд ақпаратын көрсету

note: TRANSLATORS: Description for history command in pkgcli help
en: Show transaction history
kk: Транзакциялар тарихын көрсету

note: TRANSLATORS: Description for search command in pkgcli help
en: Search for packages
kk: Дестелерді іздеу

note: TRANSLATORS: Description for list command in pkgcli help
en: List packages
kk: Дестелерді тізімдеу

note: TRANSLATORS: Description for show command in pkgcli help
en: Show package information
kk: Десте ақпаратын көрсету

note: TRANSLATORS: Description for what-provides command in pkgcli help
en: List packages providing a capability
kk: Мүмкіндікті беретін дестелерді тізімдеу

note: TRANSLATORS: Description for files command in pkgcli help
en: Show files in package
kk: Дестедегі файлдарды көрсету

note: TRANSLATORS: Description for list-updates command in pkgcli help
en: Get available updates
kk: Қолжетімді жаңартуларды алу

note: TRANSLATORS: Description for show-update command in pkgcli help
en: Get update details
kk: Жаңарту мәліметтерін алу

note: TRANSLATORS: Description for resolve command in pkgcli help
en: Resolve package names
kk: Десте аттарын шешу

note: TRANSLATORS: Description for organization command in pkgcli help
en: List available filters and categories
kk: Қолжетімді сүзгілер мен санаттарды тізімдеу

note: TRANSLATORS: Description for show-os-upgrade command in pkgcli help
en: Show available distribution upgrades
kk: Қолжетімді дистрибутив жаңғыртуларын көрсету

note: TRANSLATORS: Description for last-time command in pkgcli help
en: Get time since last action
kk: Соңғы әрекеттен бергі уақытты алу

note: TRANSLATORS: Description for pkgcli repo-list
en: List all configured package repositories.
kk: Барлық бапталған десте репозиторийлерін тізімдеу.

note: TRANSLATORS: Description for pkgcli repo-enable
en: Enable the specified repository.
kk: Көрсетілген репозиторийді іске қосу.

en: Repository '%s' enabled
kk: '%s' репозиторийі іске қосылды

note: TRANSLATORS: Description for pkgcli repo-disable
en: Disable the specified repository.
kk: Көрсетілген репозиторийді сөндіру.

en: Repository '%s' disabled
kk: '%s' репозиторийі сөндірілді

en: Automatically remove orphaned packages
kk: Иесіз дестелерді автоматты түрде өшіру

note: TRANSLATORS: Description for pkgcli repo-remove
en: Remove the specified repository.
kk: Көрсетілген репозиторийді өшіру.

en: Repository '%s' removed
kk: '%s' репозиторийі өшірілді

note: TRANSLATORS: Description for repo-list command in pkgcli help
en: List repositories
kk: Репозиторийлерді тізімдеу

note: TRANSLATORS: Description for repo-enable command in pkgcli help
en: Enable a repository
kk: Репозиторийді іске қосу

note: TRANSLATORS: Description for repo-disable command in pkgcli help
en: Disable a repository
kk: Репозиторийді сөндіру

note: TRANSLATORS: Description for repo-remove command in pkgcli help
en: Remove a repository
kk: Репозиторийді өшіру

en: Not connected to PackageKit daemon
kk: PackageKit қызметіне қосылмаған

note: TRANSLATORS: A duration in seconds
en: %u seconds
kk: %u секунд

note: TRANSLATORS: A duration in minutes & seconds
en: %u min %u sec
kk: %u мин %u сек

note: TRANSLATORS: A duration in minutes
en: %u min
kk: %u мин

note: TRANSLATORS: A duration in hours & remaining minutes
en: %u h %u min
kk: %u сағ %u мин

note: TRANSLATORS: A duration in hours
en: %u h
kk: %u сағ

note: TRANSLATORS: A duration in days & remaining hours
en: %u days %u h
kk: %u күн %u сағ

note: TRANSLATORS: A duration in days
en: %u days
kk: %u күн

en: Error
kk: Қате

note: TRANSLATORS: A warning message prefix, displayed on the command-line
en: Warning:
kk: Ескерту:

note: TRANSLATORS: Failed to parse command-line options in pkgcli
en: Failed to parse options: %s
kk: Опцияларды талдау сәтсіз аяқталды: %s

en: Usage: %s %s %s
kk: Қолданылуы: %s %s %s

note: TRANSLATORS: Label for the package name in package details TRANSLATORS: Label for package update infos
en: Package:
kk: Десте:

note: TRANSLATORS: Label for the package version in package details
en: Version:
kk: Нұсқасы:

note: TRANSLATORS: Label for the package summary in package details
en: Summary:
kk: Жиынтық:

note: TRANSLATORS: Label for the package description in package details
en: Description:
kk: Сипаттамасы:

note: TRANSLATORS: Label for the package license in package details
en: License:
kk: Лицензия:

note: TRANSLATORS: Label for the package group in package details
en: Group:
kk: Топ:

note: TRANSLATORS: Label for the package size in package details
en: Installed Size:
kk: Орнатылған өлшемі:

note: TRANSLATORS: Label for the package download size in package details
en: Download Size:
kk: Жүктеп алу өлшемі:

note: TRANSLATORS: Header for the update details section
en: Update Details:
kk: Жаңарту мәліметтері:

note: TRANSLATORS: Label for update details
en: Updates:
kk: Жаңартулар:

note: TRANSLATORS: Label for obsoleted packages in update details
en: Obsoletes:
kk: Ескіргендер:

note: TRANSLATORS: Label for vendor in update details
en: Vendor:
kk: Жеткізуші:

note: TRANSLATORS: Label for issue-tracker in update details
en: Issue Tracker:
kk: Мәселелер трекері:

note: TRANSLATORS: Label for restart information in update details
en: Restart:
kk: Қайта іске қосу:

note: TRANSLATORS: Label for update text in update details
en: Update text:
kk: Жаңарту мәтіні:

note: TRANSLATORS: Label for changelog in update details
en: Changes:
kk: Өзгерістер:

note: TRANSLATORS: Label for update state in update details
en: State:
kk: Күйі:

note: TRANSLATORS: Label for issued date in update details
en: Issued:
kk: Шығарылған:

note: TRANSLATORS: Label for updated date in update details
en: Updated:
kk: Жаңартылды:

note: TRANSLATORS: Label for transaction information
en: Transaction:
kk: Транзакция:

note: TRANSLATORS: Label for system time of the transaction
en: System time:
kk: Жүйелік уақыт:

note: TRANSLATORS: Label for transaction success status
en: Succeeded:
kk: Сәтті аяқталды:

note: TRANSLATORS: Label for transaction role
en: Role:
kk: Роль:

note: TRANSLATORS: Label for transaction duration
en: Duration:
kk: Ұзақтығы:

note: TRANSLATORS: Label for transaction command line
en: Command line:
kk: Командалық жол:

note: TRANSLATORS: Label for transaction user ID
en: User ID:
kk: Пайдаланушы ID-і:

note: TRANSLATORS: Label for transaction username
en: Username:
kk: Пайдаланушы аты:

note: TRANSLATORS: Label for transaction real name
en: Real name:
kk: Нақты аты:

note: TRANSLATORS: No packages were affected by the transaction
en: None
kk: Ешқандай

en: Package not found: %s
kk: Десте табылмады: %s

note: TRANSLATORS: command line argument, just show the version string
en: Show pkgcli version
kk: pkgcli нұсқасын көрсету

en: Show help
kk: Көмекті көрсету

en: Only provide minimal output
kk: Тек минималды шығысты ұсыну

en: Show more detailed output
kk: Толығырақ шығысты көрсету

en: Output in JSON format
kk: JSON пішімінде шығару

en: Disable colored output
kk: Түрлі-түсті шығысты сөндіру

note: TRANSLATORS: command line argument, do we ask questions
en: Answer 'yes' to all questions
kk: Барлық сұрақтарға 'иә' деп жауап беру

en: FILTER
kk: СҮЗГІ

note: TRANSLATORS: command line argument, use a filter to narrow down results
en: Filter packages (installed, available, etc.)
kk: Дестелерді сүзгілеу (орнатылған, қолжетімді және т.б.)

en: No command specified. Use --help for usage information.
kk: Команда көрсетілмеген. Қолдану туралы ақпарат алу үшін --help параметрін пайдаланыңыз.

en: Unknown command: %s
kk: Белгісіз команда: %s

en: Failed to connect to PackageKit: %s
kk: PackageKit-ке қосылу сәтсіз аяқталды: %s

en: Version: %s
kk: Нұсқасы: %s

en: Available Commands:
kk: Қолжетімді командалар:

en: Use 'pkgcli COMMAND --help' for command-specific help.
kk: Командаға тән көмек алу үшін 'pkgcli КОМАНДА --help' пайдаланыңыз.

note: TRANSLATORS: downloading repo data so we can search
en: Downloading details about the software repositories.
kk: Бағдарламалық қамта репозиторийлері туралы мәліметтерді жүктеп алу.

note: TRANSLATORS: downloading file lists so we can search
en: Downloading filelists (this may take some time to complete).
kk: Файлдар тізімін жүктеп алу (бұл біраз уақыт алуы мүмкін).

note: TRANSLATORS: waiting for native lock
en: Waiting for package manager lock.
kk: Дестелер менеджерінің құлыптауын күту.

note: TRANSLATORS: loading package cache so we can search
en: Loading list of packages.
kk: Дестелер тізімін жүктеу.

note: TRANSLATORS: we failed to find the package, this shouldn't happen
en: Failed to search for file
kk: Файлды іздеу сәтсіз аяқталды

note: TRANSLATORS: the transaction failed in a way we could not expect
en: Getting the list of files failed
kk: Файлдар тізімін алу сәтсіз аяқталды

note: TRANSLATORS: we failed to launch the executable, the error follows
en: Failed to launch:
kk: Жөнелту сәтсіз аяқталды:

note: TRANSLATORS: we failed to install the package
en: Failed to install packages
kk: Дестелерді орнату сәтсіз аяқталды

note: TRANSLATORS: the prefix of all the output telling the user * why it's not executing. NOTE: this is lowercase to mimic * the style of bash itself -- apologies
en: command not found
kk: команда табылмады

note: TRANSLATORS: tell the user what we think the command is
en: Similar command is:
kk: Ұқсас команда:

note: TRANSLATORS: Ask the user if we should run the similar command
en: Run similar command:
kk: Ұқсас команданы орындау:

note: TRANSLATORS: show the user a list of commands that they could have meant TRANSLATORS: show the user a list of commands we could run
en: Similar commands are:
kk: Ұқсас командалар:

note: TRANSLATORS: ask the user to choose a file to run
en: Please choose a command to run
kk: Орындалатын команданы таңдаңыз

note: TRANSLATORS: tell the user what package provides the command
en: The package providing this file is:
kk: Бұл файлды ұсынатын десте:

note: TRANSLATORS: as the user if we want to install a package to provide the command
en: Install package '%s' to provide command '%s'?
kk: '%s' дестесін '%s' командасын ұсыну үшін орнату керек пе?

note: TRANSLATORS: Show the user a list of packages that provide this command
en: Packages providing this file are:
kk: Бұл файлды ұсынатын дестелер:

note: TRANSLATORS: Show the user a list of packages that they can install to provide this command
en: Suitable packages are:
kk: Сәйкес келетін дестелер:

note: TRANSLATORS: ask the user to choose a file to install
en: Please choose a package to install
kk: Орнатылатын дестені таңдаңыз

en: User aborted selection
kk: Пайдаланушы таңдаудан бас тартты

en: Please enter a number from 1 to %i:
kk: 1-ден %i-ге дейінгі санды енгізіңіз:

note: TRANSLATORS: This is when the transaction status is not known
en: Unknown state
kk: Белгісіз күй

note: TRANSLATORS: transaction state, the daemon is in the process of starting
en: Starting
kk: Іске қосылуда

note: TRANSLATORS: transaction state, the transaction is waiting for another to complete
en: Waiting in queue
kk: Кезекте күтуде

note: TRANSLATORS: transaction state, just started
en: Running
kk: Орындалуда

note: TRANSLATORS: transaction state, is querying data
en: Querying
kk: Сұрау салынуда

note: TRANSLATORS: transaction state, getting data from a server
en: Getting information
kk: Ақпарат алу

note: TRANSLATORS: transaction state, removing packages
en: Removing packages
kk: Дестелерді өшіру

note: TRANSLATORS: transaction state, downloading package files TRANSLATORS: The role of the transaction, in present tense
en: Downloading packages
kk: Дестелерді жүктеп алу

note: TRANSLATORS: transaction state, installing packages
en: Installing packages
kk: Дестелерді орнату

note: TRANSLATORS: transaction state, refreshing internal lists
en: Refreshing software list
kk: Бағдарламалық қамта тізімін жаңарту

note: TRANSLATORS: transaction state, installing updates
en: Installing updates
kk: Жаңартуларды орнату

note: TRANSLATORS: transaction state, removing old packages, and cleaning config files
en: Cleaning up packages
kk: Дестелерді тазалау

note: TRANSLATORS: transaction state, obsoleting old packages
en: Obsoleting packages
kk: Дестелерді ескірген деп белгілеу

note: TRANSLATORS: transaction state, checking the transaction before we do it
en: Resolving dependencies
kk: Тәуелділіктерді шешу

note: TRANSLATORS: transaction state, checking if we have all the security keys for the operation
en: Checking signatures
kk: Қолтаңбаларды тексеру

note: TRANSLATORS: transaction state, when we're doing a test transaction
en: Testing changes
kk: Өзгерістерді сынау

note: TRANSLATORS: transaction state, when we're writing to the system package database
en: Committing changes
kk: Өзгерістерді бекіту

note: TRANSLATORS: transaction state, requesting data from a server
en: Requesting data
kk: Мәліметтерді сұрау

note: TRANSLATORS: transaction state, all done!
en: Finished
kk: Аяқталды

note: TRANSLATORS: transaction state, in the process of cancelling
en: Cancelling
kk: Бас тартылуда

note: TRANSLATORS: transaction state, downloading metadata
en: Downloading repository information
kk: Репозиторий ақпаратын жүктеп алу

note: TRANSLATORS: transaction state, downloading metadata
en: Downloading list of packages
kk: Дестелер тізімін жүктеп алу

note: TRANSLATORS: transaction state, downloading metadata
en: Downloading file lists
kk: Файлдар тізімін жүктеп алу

note: TRANSLATORS: transaction state, downloading metadata
en: Downloading lists of changes
kk: Өзгерістер тізімін жүктеп алу

note: TRANSLATORS: transaction state, downloading metadata
en: Downloading groups
kk: Топтарды жүктеп алу

note: TRANSLATORS: transaction state, downloading metadata
en: Downloading update information
kk: Жаңарту ақпаратын жүктеп алу

note: TRANSLATORS: transaction state, repackaging delta files
en: Repackaging files
kk: Файлдарды қайта дестелеу

note: TRANSLATORS: transaction state, loading databases
en: Loading cache
kk: Кэшті жүктеу

note: TRANSLATORS: transaction state, scanning for running processes
en: Scanning applications
kk: Қолданбаларды сканерлеу

note: TRANSLATORS: transaction state, generating a list of packages installed on the system
en: Generating package lists
kk: Дестелер тізімін жасау

note: TRANSLATORS: transaction state, when we're waiting for the native tools to exit
en: Waiting for package manager lock
kk: Дестелер менеджерінің құлыптауын күту

note: TRANSLATORS: transaction state, waiting for user to type in a password
en: Waiting for authentication
kk: Аутентификацияны күту

note: TRANSLATORS: transaction state, we are updating the list of processes
en: Updating running applications
kk: Орындалып тұрған қолданбаларды жаңарту

note: TRANSLATORS: transaction state, we are checking executable files currently in use
en: Checking applications in use
kk: Қолданыстағы қолданбаларды тексеру

note: TRANSLATORS: transaction state, we are checking for libraries currently in use
en: Checking libraries in use
kk: Қолданыстағы кітапханаларды тексеру

note: TRANSLATORS: transaction state, we are copying package files before or after the transaction
en: Copying files
kk: Файлдарды көшіру

note: TRANSLATORS: transaction state, we are running hooks before or after the transaction
en: Running hooks
kk: Ілмектерді (hooks) орындау

note: TRANSLATORS: turn on all debugging
en: Show debugging information for all files
kk: Барлық файлдар үшін жөндеу ақпаратын көрсету

en: Debugging Options
kk: Жөндеу опциялары

en: Show debugging options
kk: Жөндеу опцияларын көрсету

note: TRANSLATORS: The type of update
en: Trivial
kk: Болымсыз

note: TRANSLATORS: The type of update
en: Normal
kk: Қалыпты

note: TRANSLATORS: The type of update
en: Important
kk: Маңызды

note: TRANSLATORS: The type of update
en: Security
kk: Қауіпсіздік

note: TRANSLATORS: The type of update
en: Bug fix
kk: Қателерді түзету

note: TRANSLATORS: The type of update
en: Enhancement
kk: Жақсарту

note: TRANSLATORS: The type of update
en: Blocked
kk: Блокталған

note: TRANSLATORS: The state of a package TRANSLATORS: The action of the package, in past tense
en: Installed
kk: Орнатылған

note: TRANSLATORS: The state of a package, i.e. not installed
en: Available
kk: Қолжетімді

note: TRANSLATORS: The state of a package, i.e. not installed
en: Unavailable
kk: Қолжетімді емес

note: TRANSLATORS: The state of a package: to be installed with the next action
en: Install
kk: Орнату

note: TRANSLATORS: The state of a package: to be removed with the next action
en: Remove
kk: Өшіру

note: TRANSLATORS: The state of a package: package is obsolete
en: Obsolete
kk: Ескірген

note: TRANSLATORS: The state of a package: package is to be downgraded
en: Downgrade
kk: Нұсқасын төмендету

note: TRANSLATORS: The action of the package, in present tense
en: Downloading
kk: Жүктеп алу

note: TRANSLATORS: The action of the package, in present tense
en: Updating
kk: Жаңарту

note: TRANSLATORS: The action of the package, in present tense TRANSLATORS: The role of the transaction, in present tense
en: Installing
kk: Орнату

note: TRANSLATORS: The action of the package, in present tense TRANSLATORS: The role of the transaction, in present tense
en: Removing
kk: Өшіру

note: TRANSLATORS: The action of the package, in present tense
en: Cleaning up
kk: Тазалау

note: TRANSLATORS: The action of the package, in present tense
en: Obsoleting
kk: Ескірген деп белгілеу

note: TRANSLATORS: The action of the package, in present tense
en: Reinstalling
kk: Қайта орнату

note: TRANSLATORS: The action of the package, in past tense
en: Downloaded
kk: Жүктеп алынды

note: TRANSLATORS: The action of the package, in past tense
en: Removed
kk: Өшірілді

note: TRANSLATORS: The action of the package, in past tense
en: Cleaned up
kk: Тазаланды

note: TRANSLATORS: The action of the package, in past tense
en: Obsoleted
kk: Ескірді

note: TRANSLATORS: The action of the package, in past tense
en: Reinstalled
kk: Қайта орнатылды

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in present tense
en: Unknown role type
kk: Белгісіз роль түрі

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in present tense
en: Getting dependencies
kk: Тәуелділіктерді алу

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in present tense
en: Getting update details
kk: Жаңарту мәліметтерін алу

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in present tense
en: Getting details
kk: Мәліметтерді алу

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in present tense
en: Getting requires
kk: Талаптарды алу

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in present tense
en: Getting updates
kk: Жаңартуларды алу

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in present tense
en: Searching by details
kk: Мәліметтері бойынша іздеу

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in present tense
en: Searching by file
kk: Файлы бойынша іздеу

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in present tense
en: Searching groups
kk: Топтарды іздеу

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in present tense
en: Searching by name
kk: Аты бойынша іздеу

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in present tense
en: Installing files
kk: Файлдарды орнату

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in present tense
en: Refreshing cache
kk: Кэшті жаңарту

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in present tense
en: Updating packages
kk: Дестелерді жаңарту

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in present tense
en: Canceling
kk: Бас тартылуда

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in present tense
en: Getting repositories
kk: Репозиторийлерді алу

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in present tense
en: Modifying repository
kk: Репозиторийді өзгерту

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in present tense
en: Setting data
kk: Мәліметтерді орнату

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in present tense
en: Removing repository
kk: Репозиторийді өшіру

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in present tense
en: Resolving
kk: Шешілуде

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in present tense
en: Getting file list
kk: Файлдар тізімін алу

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in present tense
en: Getting provides
kk: Ұсынылатын мүмкіндіктерді алу

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in present tense
en: Installing signature
kk: Қолтаңбаны орнату

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in present tense
en: Getting packages
kk: Дестелерді алу

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in present tense
en: Accepting EULA
kk: EULA қабылдау

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in present tense
en: Getting upgrades
kk: Жаңғыртуларды алу

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in present tense
en: Getting categories
kk: Санаттарды алу

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in present tense
en: Getting transactions
kk: Транзакцияларды алу

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in present tense
en: Getting system upgrades
kk: Жүйе жаңғыртуларын алу

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in present tense
en: Repairing system
kk: Жүйені жөндеу

note: TRANSLATORS: ask the user if they are comfortable installing insecure packages
en: Do you want to allow installing of unsigned software?
kk: Қолтаңбасы жоқ бағдарламалық қамтаны орнатуға рұқсат бересіз бе?

note: TRANSLATORS: tell the user we've not done anything
en: The unsigned software will not be installed.
kk: Қолтаңбасы жоқ бағдарламалық қамта орнатылмайды.

note: TRANSLATORS: the package repository is signed by a key that is not recognised
en: Software source signature required
kk: Бағдарламалық қамта көзінің қолтаңбасы қажет

note: TRANSLATORS: the package repository name
en: Software source name
kk: Бағдарламалық қамта көзінің аты

note: TRANSLATORS: the key URL
en: Key URL
kk: Кілт URL-і

note: TRANSLATORS: the username of the key
en: Key user
kk: Кілт пайдаланушысы

note: TRANSLATORS: the key ID, usually a few hex digits
en: Key ID
kk: Кілт ID-і

note: TRANSLATORS: the key fingerprint, again, yet more hex
en: Key fingerprint
kk: Кілт саусақ ізі

note: TRANSLATORS: the timestamp (a bit like a machine readable time)
en: Key Timestamp
kk: Кілт уақыт таңбасы

note: TRANSLATORS: ask the user if they want to import
en: Do you accept this signature?
kk: Бұл қолтаңбаны қабылдайсыз ба?

note: TRANSLATORS: tell the user we've not done anything
en: The signature was not accepted.
kk: Қолтаңба қабылданбады.

note: TRANSLATORS: this is another name for a software licence that has to be read before installing
en: End user licence agreement required
kk: Соңғы пайдаланушының лицензиялық келісімі қажет

note: TRANSLATORS: the EULA text itself (long and boring)
en: Agreement
kk: Келісім

note: TRANSLATORS: ask the user if they've read and accepted the EULA
en: Do you accept this agreement?
kk: Бұл келісімді қабылдайсыз ба?

note: TRANSLATORS: tell the user we've not done anything
en: The agreement was not accepted.
kk: Келісім қабылданбады.

note: TRANSLATORS: the user needs to change media inserted into the computer
en: Media change required
kk: Тасушыны ауыстыру қажет

note: TRANSLATORS: the type, e.g. DVD, CD, etc
en: Media type
kk: Тасушы түрі

note: TRANSLATORS: the media label, usually like 'disk-1of3'
en: Media label
kk: Тасушы белгісі

note: TRANSLATORS: the media description, usually like 'Fedora 12 disk 5'
en: Text
kk: Мәтін

note: TRANSLATORS: ask the user to insert the media
en: Please insert the correct media
kk: Дұрыс тасушыны салыңыз

note: TRANSLATORS: tell the user we've not done anything as they are lazy
en: The correct media was not inserted.
kk: Дұрыс тасушы салынбады.

note: TRANSLATORS: When processing, we might have to remove other dependencies
en: The following packages have to be removed:
kk: Келесі дестелер өшірілуі керек:

note: TRANSLATORS: When processing, we might have to install other dependencies
en: The following packages have to be installed:
kk: Келесі дестелер орнатылуы керек:

note: TRANSLATORS: When processing, we might have to update other dependencies
en: The following packages have to be updated:
kk: Келесі дестелер жаңартылуы керек:

note: TRANSLATORS: When processing, we might have to reinstall other dependencies
en: The following packages have to be reinstalled:
kk: Келесі дестелер қайта орнатылуы керек:

note: TRANSLATORS: When processing, we might have to downgrade other dependencies
en: The following packages have to be downgraded:
kk: Келесі дестелердің нұсқасы төмендетілуі керек:

note: TRANSLATORS: When processing, we might have to obsolete other dependencies
en: The following packages have to be obsoleted:
kk: Келесі дестелер ескірген деп белгіленуі керек:

note: TRANSLATORS: When processing, untrusted and non-verified packages may be encountered
en: The following packages are untrusted:
kk: Келесі дестелер сенімсіз:

note: TRANSLATORS: ask the user if the proposed changes are okay
en: Proceed with changes?
kk: Өзгерістерді жалғастыру керек пе?

note: TRANSLATORS: tell the user we didn't do anything
en: The transaction did not proceed.
kk: Транзакция жалғастырылмады.

note: SECURITY: - Normal users are allowed to cancel their own task without authentication, but a different user id needs the admin password to cancel another users task.
en: Cancel foreign task
kk: Бөтен тапсырмадан бас тарту

en: Authentication is required to cancel a task that was not started by yourself
kk: Өзіңіз бастамаған тапсырмадан бас тарту үшін аутентификация қажет

note: SECURITY: - Normal users need authentication to install signed packages from signed repositories, because otherwise the system is only as secure as the least-secure package available in the repositories.
en: Install signed package
kk: Қолтаңбасы бар дестені орнату

en: Authentication is required to install software
kk: Бағдарламалық қамтаны орнату үшін аутентификация қажет

note: SECURITY: - Normal users require admin authentication to install untrusted or unrecognised packages, as allowing users to do this without a password would be a massive security hole. - This is not retained as each package should be authenticated.
en: Install untrusted local file
kk: Сенімсіз жергілікті файлды орнату

en: Authentication is required to install untrusted software
kk: Сенімсіз бағдарламалық қамтаны орнату үшін аутентификация қажет

note: SECURITY - Normal users require admin authentication to reinstall packages. - Authorization to install packages does not imply permissions to reinstall them and vice versa. - If a package in question is not trusted, user's permission to install untrusted package will be checked as well.
en: Install already installed package again
kk: Орнатылып қойған дестені қайта орнату

en: Authentication is required to reinstall software
kk: Бағдарламалық қамтаны қайта орнату үшін аутентификация қажет

note: SECURITY - Normal users require admin authentication to downgrade packages. - User authorized to downgrade signed packages is authorized to install them as well. - If a package in question is not trusted, user's permission to install untrusted package will be checked as well.
en: Install older version of installed package
kk: Орнатылған дестенің ескі нұсқасын орнату

en: Authentication is required to downgrade software
kk: Бағдарламалық қамта нұсқасын төмендету үшін аутентификация қажет

note: SECURITY: - Normal users require admin authentication to add signing keys. - This implies adding an explicit trust, and should not be granted without a secure authentication. - This is not kept as each package should be authenticated.
en: Trust a key used for signing software
kk: Бағдарламалық қамтаға қол қою үшін пайдаланылатын кілтке сену

en: Authentication is required to consider a key used for signing software as trusted
kk: Бағдарламалық қамтаға қол қою үшін пайдаланылатын кілтті сенімді деп санау үшін аутентификация қажет

note: SECURITY: - Normal users do not require admin authentication to accept new licence agreements. - Change this to 'auth_admin' for environments where users should not be given the option to make legal decisions.
en: Accept EULA
kk: EULA қабылдау

en: Authentication is required to accept a EULA
kk: EULA қабылдау үшін аутентификация қажет

note: SECURITY: - Normal users require admin authentication to remove packages as this can make the system unbootable or stop other applications from working. - Be sure to close the tool used to remove the packages after the admin authentication has been obtained, otherwise packages can still be removed. 
en: Remove package
kk: Дестені өшіру

en: Authentication is required to remove software
kk: Бағдарламалық қамтаны өшіру үшін аутентификация қажет

note: SECURITY: - Normal users do not require admin authentication to update the system as the packages will be signed, and the action is required to update the system when unattended. - Changing this to anything other than 'yes' will break unattended updates.
en: Update software
kk: Бағдарламалық қамтаны жаңарту

en: Authentication is required to update software
kk: Бағдарламалық қамтаны жаңарту үшін аутентификация қажет

note: SECURITY: - Normal users require admin authentication to enable or disable software repositories as this can be used to enable new updates or install different versions of software.
en: Change software repository parameters
kk: Бағдарламалық қамта репозиторийінің параметрлерін өзгерту

en: Authentication is required to change software repository parameters
kk: Бағдарламалық қамта репозиторийінің параметрлерін өзгерту үшін аутентификация қажет

note: SECURITY: - Normal users do not require admin authentication to refresh the cache, as this doesn't actually install or remove software.
en: Refresh system repositories
kk: Жүйелік репозиторийлерді жаңарту

en: Authentication is required to refresh the system repositories
kk: Жүйелік репозиторийлерді жаңарту үшін аутентификация қажет

note: SECURITY: - Normal users do not require admin authentication to set the proxy used for downloading packages.
en: Set network proxy
kk: Желілік проксиді орнату

en: Authentication is required to set the network proxy used for downloading software
kk: Бағдарламалық қамтаны жүктеп алу үшін пайдаланылатын желілік проксиді орнату үшін аутентификация қажет

note: SECURITY: - Normal users require admin authentication to upgrade the disto as this can make the system unbootable or stop other applications from working.
en: Upgrade System
kk: Жүйені жаңғырту

en: Authentication is required to upgrade the operating system
kk: Операциялық жүйені жаңғырту үшін аутентификация қажет

note: SECURITY: - Normal users require admin authentication to repair the system since this can make the system unbootable or stop other applications from working.
en: Repair System
kk: Жүйені жөндеу

en: Authentication is required to repair the installed software
kk: Орнатылған бағдарламалық қамтаны жөндеу үшін аутентификация қажет

note: SECURITY: - Normal users are able to ask updates to be installed at early boot time without a password. - Normal users require admin authentication to upgrade the system to a new distribution since this can make the system unbootable or stop other applications from working.
en: Trigger offline updates
kk: Желіден тыс жаңартуларды іске қосу

en: Authentication is required to trigger offline updates
kk: Желіден тыс жаңартуларды іске қосу үшін аутентификация қажет

note: SECURITY: - Normal users are able to clear the updates message that is shown after an updates are applied at boot time.
en: Clear offline update message
kk: Желіден тыс жаңарту туралы хабарламаны тазалау

en: Authentication is required to clear the offline updates message
kk: Желіден тыс жаңартулар туралы хабарламаны тазалау үшін аутентификация қажет

note: TRANSLATORS: this is a command alias
en: Alias to %s
kk: %s үшін бүркеншік ат

en: Command not found, valid commands are:
kk: Команда табылмады, жарамды командалар:

note: TRANSLATORS: a backend is the system package tool, e.g. dnf, apt
en: Packaging backend to use, e.g. dummy
kk: Пайдаланылатын дестелеу бэкэнді, мысалы, dummy

note: TRANSLATORS: command description
en: Refresh the cache
kk: Кэшті жаңарту

note: TRANSLATORS: command description
en: Refresh the cache (forced)
kk: Кэшті жаңарту (мәжбүрлі)

note: TRANSLATORS: command description
en: Search by names
kk: Аттары бойынша іздеу

note: TRANSLATORS: command description
en: Search by details
kk: Мәліметтері бойынша іздеу

note: TRANSLATORS: command description
en: Search by files
kk: Файлдар бойынша іздеу

note: TRANSLATORS: command description
en: Install package
kk: Дестені орнату

note: TRANSLATORS: command description
en: Set repository options
kk: Репозиторий опцияларын орнату

note: TRANSLATORS: the user didn't read the man page
en: Failed to parse arguments
kk: Аргументтерді талдау сәтсіз аяқталды

note: TRANSLATORS: probably not yet installed
en: Failed to load the config file
kk: Конфигурациялық файлды жүктеу сәтсіз аяқталды

note: TRANSLATORS: cannot load the backend the user specified
en: Failed to load the backend
kk: Бэкендті жүктеу сәтсіз аяқталды

note: TRANSLATORS: cannot unload the backend the user specified
en: Failed to unload the backend
kk: Бэкендті шығару сәтсіз аяқталды

note: TRANSLATORS: if we should not monitor how long we are inactive for
en: Disable the idle timer
kk: Бос тұру таймерін сөндіру

note: TRANSLATORS: show version
en: Show version and exit
kk: Нұсқаны көрсету және шығу

note: TRANSLATORS: exit after we've started up, used for user profiling
en: Exit after a small delay
kk: Кішкене кідірістен кейін шығу

note: TRANSLATORS: exit straight away, used for automatic profiling
en: Exit after the engine has loaded
kk: Қозғалтқыш жүктелгеннен кейін шығу

note: TRANSLATORS: don't unset environment variables, used for debugging
en: Don't clear environment on startup
kk: Іске қосылғанда ортаны тазаламау

note: TRANSLATORS: describing the service that is running
en: PackageKit service
kk: PackageKit қызметі

note: TRANSLATORS: The placeholder is an error message. * `auto` is a potential value of the DefaultBackend= configuration key.
en: Failed to resolve auto: %s
kk: auto шешілуі сәтсіз аяқталды: %s

note: TRANSLATORS: cannot load the backend the user specified
en: Failed to load the backend: %s
kk: Бэкэндті жүктеу сәтсіз аяқталды: %s

note: TRANSLATORS: is not GPG signed
en: The software is not from a trusted source.
kk: Бағдарламалық қамта сенімді көзден емес.

en: Do not update this package unless you are sure it is safe to do so.
kk: Егер қауіпсіз екеніне сенімді болмасаңыз, бұл дестені жаңартпаңыз.

en: Do not update these packages unless you are sure it is safe to do so.
kk: Егер қауіпсіз екеніне сенімді болмасаңыз, бұл дестелерді жаңартпаңыз.

en: Do not install this package unless you are sure it is safe to do so.
kk: Егер қауіпсіз екеніне сенімді болмасаңыз, бұл дестені орнатпаңыз.

en: Do not install these packages unless you are sure it is safe to do so.
kk: Егер қауіпсіз екеніне сенімді болмасаңыз, бұл дестелерді орнатпаңыз.
