Arch Linux Pacman package manager - en to kk translation catalogue (155 entries)

en: %s-%s is up to date -- skipping
kk: %s-%s ескірмеді --  өткізіледі

en: %s-%s is up to date -- reinstalling
kk: %s-%s ескірмеді --  қайта орнатылады

en: downgrading package %s (%s => %s)
kk: дестенің нұсқасын төмендету %s (%s => %s)

en: cannot allocate disk archive object
kk: дискі архив объектін бөлу мүмкін емес

en: warning given when extracting %s (%s)
kk: %s тарқатқанда ескерту алынды (%s)

en: could not extract %s (%s)
kk: %s тарқату қатесі (%s)

en: could not rename %s to %s (%s)
kk: %s атын жаңа %s атына ауыстыру мүмкін емес (%s)

en: file not found in file list for package %s. skipping extraction of %s
kk: файл %s дестесі үшін файлдар тізімінен табылмады. %s тарқатылуын аттап кетеміз

en: unable to extract %s%s: path too long
kk: %s%s тарқату мүмкін емес: жол тым ұзын

en: directory permissions differ on %s
    filesystem: %o  package: %o
kk: %s бумасының қатынау рұқсаттары әр түрлі
    файлдық жүйе: %o  десте: %o

en: directory ownership differs on %s
    filesystem: %u:%u  package: %u:%u
kk: %s ішінде бумалар иесі әр түрлі
    файлдық жүйе: %u:%u  десте: %u:%u

en: extract: not overwriting dir with file %s
kk: тарқату: бума %s файлымен ауыстырылмайды

en: unable to extract %s.pacnew: path too long
kk: %s.pacnew тарқату мүмкін емес: жол тым ұзын

en: could not get current working directory
kk: ағымдағы жұмыс бумасын анықтау мүмкін емес

en: could not change directory to %s (%s)
kk: %s бумасына ауысу мүмкін емес (%s)

en: could not restore working directory (%s)
kk: жұмыс бумасын (%s) қалпына келтіру мүмкін емес

en: problem occurred while upgrading %s
kk: %s жаңарту кезінде қате кетті

en: problem occurred while installing %s
kk: %s орнату кезінде қате кетті

en: could not update database entry %s-%s
kk: дерекқорда жазбаны жаңарту мүмкін емес %s-%s

en: could not add entry '%s' in cache
kk: кэш ішіне '%s' жазбасын қосу мүмкін емес

en: error while reading file %s: %s
kk: %s файлын оқу қатесі: %s

en: removing invalid database: %s
kk: қате дерекқорды өшіру: %s

en: could not create directory %s: %s
kk: %s бумасын жасау мүмкін емес: %s

en: invalid name for database entry '%s'
kk: дерекқордағы '%s' жазбасының аты қате

en: duplicated database entry '%s'
kk: деркқордағы '%s' жазбасы қайталанып тұр

en: corrupted database entry '%s'
kk: дерекқордағы '%s' жазбасы зақымдалған

en: could not open file %s: %s
kk: %s файлын ашу мүмкін емес: %s

en: %s database is inconsistent: name mismatch on package %s
kk: дерекқордағы қате ақпарат %s: %s дестесінің аты сәйкес келмейді

en: %s database is inconsistent: version mismatch on package %s
kk: дерекқордағы қате ақпарат %s: %s дестесінің нұсқасы сәйкес келмейді

en: unknown validation type for package %s: %s
kk: %s дестесі үшін растау түрі белгісіз: %s

en: error while reading package %s: %s
kk: %s дестесін оқу қатесі: %s

en: error while reading mtree of package %s: %s
kk: %s дестесінен mtree оқу қатесі: %s

en: could not parse package description file in %s
kk: %s ішіндегі анықтама файлын зерттеу мүмкін емес

en: missing package name in %s
kk: %s ішінде десте аты жоқ

en: missing package version in %s
kk: %s ішінде десте нұсқасы жоқ

en: invalid package version in %s
kk: %s ішіндегі десте нұсқасы жарамсыз

en: missing package metadata in %s
kk: %s ішінде дестенің мета мәліметтері жоқ

en: failed to read signature file: %s
kk: қолтаңба файлын оқу сәтсіз аяқталды: %s

en: required key missing from keyring
kk: кілттер бауында керек кілт жоқ болып тұр

en: removing invalid file: %s
kk: қате файлды өшіру: %s

en: could not parse package description file '%s' from db '%s'
kk: '%s' десте сипаттама файлын, '%s' дерекқорынан, талдау мүмкін емес

en: %s database is inconsistent: filename of package %s is illegal
kk: %s дерекқоры екімәнді: %s дестесінің файл аты жарамсыз

en: %s database is inconsistent: filename of package %s is too long
kk: %s дерекқоры екімәнді: %s дестесінің файл аты тым ұзын

en: unknown database file: %s
kk: белгісіз дерекқор файлы: %s

en: database path is undefined
kk: дерекқорға жол анықталмаған

en: dependency cycle detected:
kk: циклдік тәуелділік табылды:

en: %s will be removed after its %s dependency
kk: %s қазір тәуелділік ретінде %s кейін өшіріледі

en: %s will be installed before its %s dependency
kk: %s қазір тәуелділік ретінде %s алдынан орнатылады

en: ignoring package %s-%s
kk: дестені елемеу %s-%s

en: cannot resolve "%s", a dependency of "%s"
kk: "%s" шешу мүмкін емес, ол "%s" тәуелділігі болып тұр

en: could not get filesystem information for %s: %s
kk: %s үшін файлдық жүйе ақпаратын алу мүмкін емес: %s

en: could not open file: %s: %s
kk: файлды ашу мүмкін емес: %s: %s

en: could not get filesystem information
kk: файлдық жүйе ақпаратын алу мүмкін емес

en: could not get file information for %s
kk: %s үшін файл ақпаратын алу мүмкін емес

en: could not determine mount point for file %s
kk: %s файлы үшін тіркеу нүктесін анықтау мүмкін емес

en: Partition %s too full: %jd blocks needed, %ju blocks free
kk: %s бөлімі тым толық: %jd блок керек, %ju блок бос

en: could not determine filesystem mount points
kk: файлдық жүйесінің тіркелу нүктелерін анықтау мүмкін емес

en: could not determine cachedir mount point %s
kk: %s кэш бумасының тіркелу нүктесін анықтау мүмкін емес

en: could not determine root mount point %s
kk: %s түбірлік бумасының тіркелу нүктесін анықтау мүмкін емес

en: Partition %s is mounted read only
kk: %s бөлімі тек оқу үшін тіркелген

en: disk
kk: дискі

en: failed to create temporary file for download
kk: жүктеп алу үшін уақытша файлды жасау сәтсіз аяқталды

en: failed retrieving file '%s' from %s : %s
kk: '%s' файлын  %s адресінен алу қатемен аяқталды : %s

en: failed retrieving file '%s' from %s : expected download size exceeded
kk: '%s' файлын %s ішінен алу қатесі : күтілген жүктеп алу өлшемінен асып кетті

en: %s appears to be truncated: %jd/%jd bytes
kk: %s қысқартылған сияқты: %jd/%jd байт

en: url '%s' is invalid
kk: '%s' сілтемесі қате

en: failed to retrieve some files
kk: кейбір файлдарды алу сәтсіз аяқталды

en: out of memory!
kk: жады жеткіліксіз!

en: unexpected system error
kk: күтпеген қате

en: permission denied
kk: рұқсат етілмеген

en: could not find or read file
kk: файлды табу не оқу мүмкін емес

en: could not find or read directory
kk: буманы табу не оқу мүмкін емес

en: wrong or NULL argument passed
kk: аргумент қате не нөлдік болып тұр

en: not enough free disk space
kk: дискідегі бос орын жеткіліксіз

en: library not initialized
kk: жинақ іске қосылмады

en: library already initialized
kk: жинақ іске қосылған болып тұр

en: unable to lock database
kk: дерекқорды оқшаулау мүмкін емес

en: could not open database
kk: дерекқорды ашу мүмкін емес

en: could not create database
kk: дерекқорды жасау мүмкін емес

en: database not initialized
kk: дерекқор іске қосылмады

en: database already registered
kk: дерекқор тіркелген болып тұр

en: could not find database
kk: дерекқорды табу мүмкін емес

en: invalid or corrupted database
kk: қате не зақымдалған дерекқор

en: invalid or corrupted database (PGP signature)
kk: қате не зақымдалған дерекқор (PGP қолтаңбасы)

en: database is incorrect version
kk: дерекқор нұсқасы дұрыс емес

en: could not update database
kk: дерекқорды жаңарту мүмкін емес

en: could not remove database entry
kk: дерекқордан жазбаны өшіру мүмкін емес

en: invalid url for server
kk: сервер адресі қате

en: no servers configured for repository
kk: репозиторий үшін серверлер бапталмаған

en: transaction already initialized
kk: сұраным іске қосылған болып тұр

en: transaction not initialized
kk: сұраным іске қосылмады

en: duplicate target
kk: мақсаттардың қайталануы

en: transaction not prepared
kk: сұраным дайындалмады

en: transaction aborted
kk: сұраным тоқтатылды

en: operation not compatible with the transaction type
kk: әрекет сұранымның түрімен үйлеспейді

en: transaction commit attempt when database is not locked
kk: оқшауланбаған дерекқорға жазу талабы

en: could not find or read package
kk: дестені табу не оқу мүмкін емес

en: operation cancelled due to ignorepkg
kk: әрекет ignorepkg салдарынан тоқтатылды

en: invalid or corrupted package
kk: қате не зақымдалған десте

en: invalid or corrupted package (checksum)
kk: қате не зақымдалған десте (тексеру сомасы)

en: invalid or corrupted package (PGP signature)
kk: қате не зақымдалған десте (PGP қолтаңбасы)

en: package missing required signature
kk: дестеде міндетті қолтаңба жоқ

en: cannot open package file
kk: десте файлын ашу мүмкін емес

en: cannot remove all files for package
kk: дестенің барлық файлдарын өшіру мүмкін емес

en: package filename is not valid
kk: десте файлдың аты қате

en: package architecture is not valid
kk: десте файлдың архитектурасы қате

en: missing PGP signature
kk: PGP қолтаңбасы жоқ

en: invalid PGP signature
kk: PGP қолтаңбасы жарамсыз

en: could not satisfy dependencies
kk: тәуелділіктерді шешу мүмкін емес

en: conflicting dependencies
kk: ерегісетін тәуелділіктер

en: conflicting files
kk: ерегісетін файлдар

en: failed to retrieve some files
kk: кейбір файлдарды алу сәтсіз аяқталды

en: invalid regular expression
kk: тұрақты өрнек дұрыс емес

en: libarchive error
kk: libarchive қатесі орын алды

en: download library error
kk: download library қатесі орын алды

en: gpgme error
kk: gpgme қатесі

en: error invoking external downloader
kk: сыртқы жүктемелер менеджерін шақыру қатемен аяқталды

en: unexpected error
kk: күтпеген қате кетті

en: lock file missing %s
kk: блоктау файлы жоқ %s

en: could not remove lock file %s
kk: %s оқшау файлын өшіру мүмкін емес

en: could not open directory: %s: %s
kk: буманы ашу мүмкін емес: %s: %s

en: could not stat file %s: %s
kk: %s файлын табу мүмкін емес: %s

en: could not fully load metadata for package %s-%s
kk: %s-%s дестесі үшін метаақпаратты толығымен жүктеу мүмкін емес

en: could not find %s in database -- skipping
kk: дерекқор ішінде %s табылмады --  өткізіп жібереміз

en: removing %s from target list
kk: мақсаттар тізімінен '%s' өшіру

en: cannot remove file '%s': %s
kk:  '%s' файлын өшіру мүмкін емес: %s

en: cannot remove %s (%s)
kk: %s (%s) өшіру мүмкін емес

en: could not remove database entry %s-%s
kk: дерекқордан %s-%s жазбасын өшіру мүмкін емес

en: could not remove entry '%s' from cache
kk: кэш ішінен '%s' жазбасын өшіру мүмкін емес

en: %s: missing required signature
kk: %s: міндетті қолтаңба жоқ

en: %s: ignoring package upgrade (%s => %s)
kk: %s: дестені жаңартуды елемеу (%s => %s)

en: %s: ignoring package downgrade (%s => %s)
kk: %s: десте нұсқасын төмендетуді елемеу (%s => %s)

en: %s: downgrading from version %s to version %s
kk: %s: қазіргі %s нұсқасынан %s нұсқасына дейін төмендету

en: %s: local (%s) is newer than %s (%s)
kk: %s: орнатылған нұсқа (%s), %s (%s) ішіндегісінен жаңа болып тұр

en: ignoring package replacement (%s-%s => %s-%s)
kk: дестені алмастыруды елемеу (%s-%s => %s-%s)

en: cannot replace %s by %s
kk: %s жаңа %s нұсқасымен алмастыру мүмкін емес

en: unresolvable package conflicts detected
kk: дестелердің шешілмейтін ерегісі табылды

en: removing '%s' from target list because it conflicts with '%s'
kk: мақсаттар тізімінен '%s' өшіріледі, өйткені ол '%s' дестесімен ерегіседі

en: not enough free disk space
kk: бос диск орны жеткіліксіз

en: could not commit removal transaction
kk: өшіруге сұранымды орындау мүмкін емес

en: could not commit transaction
kk: сұранымды аяқтау мүмкін емес

en: could not create temp directory
kk: уақытша буманы құру мүмкін емес

en: could not copy tempfile to %s (%s)
kk: уақытша файлды %s ішіне көшіру мүмкін емес (%s)

en: could not remove %s
kk: %s өшіру мүмкін емес

en: could not remove tmpdir %s
kk: %s уақытша бумасын өшіру мүмкін емес

en: could not create pipe (%s)
kk: pipe жасау мүмкін емес (%s)

en: could not fork a new process (%s)
kk: жаңа үрдісті жасау мүмкін емес (%s)

en: could not change the root directory (%s)
kk: түбірлік буманы ауыстыру мүмкін емес (%s)

en: call to execv failed (%s)
kk: execv шақыру талабы сәтсіз (%s)

en: call to waitpid failed (%s)
kk: waitpid шақыру қатемен аяқталды(%s)

en: command failed to execute correctly
kk: команда дұрыс орындалмады

en: Unknown signal
kk: Белгісіз сигнал

en: command terminated by signal %d: %s
kk: команда %d сигналымен үзілді: %s

en: no %s cache exists, creating...
kk: %s кэші жоқ болып тұр, құрылады...

en: couldn't find or create package cache, using %s instead
kk: дестелер кэшін табу не жасау мүмкін емес, орнына %s қолданылады
