Arch Linux Pacman package manager - en to uk translation catalogue (201 entries)

en: %s-%s is up to date -- skipping
uk: %s-%s не потребує оновлення -- пропускаємо

en: %s-%s is up to date -- reinstalling
uk: %s-%s не потребує оновлення -- перевстановлюємо

en: downgrading package %s (%s => %s)
uk: понижуємо версію пакунка %s (%s => %s)

en: cannot allocate disk archive object
uk: неможливо виділити об'єкт архіву на диску

en: warning given when extracting %s (%s)
uk: попередження протягом витягування %s (%s)

en: could not extract %s (%s)
uk: неможливо витягти %s (%s)

en: could not rename %s to %s (%s)
uk: неможливо перейменувати %s на %s (%s)

en: file not found in file list for package %s. skipping extraction of %s
uk: файл не знайдено в переліку файлів для пакунка %s, пропускаємо витягування з %s

en: unable to extract %s%s: path too long
uk: не вдається витягти %s%s: шлях занадто довгий

en: directory permissions differ on %s
    filesystem: %o  package: %o
uk: права на теку відрізняються для %s
    файлова система: %o  пакунок: %o

en: directory ownership differs on %s
    filesystem: %u:%u  package: %u:%u
uk: власник теки відрізняється для %s
    файлова система: %u:%u  пакунок: %u:%u

en: extract: not overwriting dir with file %s
uk: витягування: теку не перезаписано файлом %s

en: unable to extract %s.pacnew: path too long
uk: не вдається витягти %s.pacnew: шлях занадто довгий

en: could not get current working directory
uk: неможливо одержати шлях поточної робочої теки

en: could not change directory to %s (%s)
uk: неможливо змінити теку на %s (%s)

en: could not restore working directory (%s)
uk: неможливо відновити робочу теку (%s)

en: problem occurred while upgrading %s
uk: виникла проблема протягом оновлення %s

en: problem occurred while installing %s
uk: виникла проблема протягом встановлення %s

en: could not update database entry %s-%s
uk: неможливо оновити запис бази даних %s-%s

en: could not add entry '%s' in cache
uk: неможливо додати запис "%s" у кеш

en: error while reading file %s: %s
uk: помилка при читанні пакунка %s: %s

en: removing invalid database: %s
uk: вилучення недійсної бази даних: %s

en: could not create directory %s: %s
uk: неможливо створити теку %s: %s

en: invalid name for database entry '%s'
uk: неприпустима назва для запису бази даних "%s"

en: duplicated database entry '%s'
uk: дублікат у базі даних "%s"

en: corrupted database entry '%s'
uk: пошкоджений запис у базі даних "%s"

en: could not open file %s: %s
uk: неможливо відкрити файл %s: %s

en: %s database is inconsistent: name mismatch on package %s
uk: база даних %s неоднорідна: не збігаються назви для пакунка %s

en: %s database is inconsistent: version mismatch on package %s
uk: база даних %s неоднорідна: не збігаються версії для пакунка %s

en: unknown validation type for package %s: %s
uk: невідомий тип перевірки для пакунка %s: %s

en: error while reading package %s: %s
uk: помилка при читанні пакунка %s: %s

en: error while reading mtree of package %s: %s
uk: помилка читання mtree з пакунка %s: %s

en: could not parse package description file in %s
uk: неможливо провести аналіз файлу опису пакунка %s

en: missing package name in %s
uk: бракує назви пакунка в %s

en: missing package version in %s
uk: бракує версії пакунка в %s

en: invalid package version in %s
uk: неприпустима версія пакунка в %s

en: missing package metadata in %s
uk: бракує метаданих пакунка в %s

en: failed to read signature file: %s
uk: не вдалося одержати файл підпису: %s

en: required key missing from keyring
uk: потрібний ключ не міститься в в'язці ключів

en: removing invalid file: %s
uk: вилучення недійсного файлу: %s

en: could not parse package description file '%s' from db '%s'
uk: неможливо провести аналіз файлу опису пакунка "%s" з бази даних "%s"

en: could not read db '%s' (%s)
uk: неможливо прочитати базу даних "%s" (%s)

en: %s database is inconsistent: filename of package %s is illegal
uk: база даних %s неоднорідна: неправильна назва для файлу пакунка %s

en: %s database is inconsistent: filename of package %s is too long
uk: база даних %s неоднорідна: назва файлу пакунка %s задовга

en: unknown database file: %s
uk: невідомий файл бази даних: %s

en: database path is undefined
uk: шлях до бази даних не вказано

en: dependency cycle detected:
uk: виявлено циклічну залежність:

en: %s will be removed after its %s dependency
uk: %s буде вилучено після його залежності %s

en: %s will be installed before its %s dependency
uk: %s буде встановлено перед його залежністю %s

en: ignoring package %s-%s
uk: ігнорування пакунка %s-%s

en: cannot resolve "%s", a dependency of "%s"
uk: неможливо розв'язати "%s", що є залежністю "%s"

en: could not get filesystem information for %s: %s
uk: неможливо одержати інформацію про файлову систему для %s: %s

en: could not open file: %s: %s
uk: неможливо відкрити файл %s: %s

en: could not get filesystem information
uk: неможливо одержати інформацію про файлову систему

en: could not get file information for %s
uk: неможливо одержати інформацію про файл %s

en: could not determine mount point for file %s
uk: неможливо визначити точки монтування для файла %s

en: Partition %s too full: %jd blocks needed, %ju blocks free
uk: Розділ %s – надто повний: %jd блоків потрібно, %ju блоків вільно

en: could not determine filesystem mount points
uk: неможливо визначити файлові системи точок монтування

en: could not determine cachedir mount point %s
uk: неможливо визначити точку монтування теки кешу %s

en: could not determine root mount point %s
uk: неможливо визначити корінь точки монтування %s

en: Partition %s is mounted read only
uk: Розділ %s змонтовано лише для читання

en: too many errors from %s, skipping for the remainder of this transaction
uk: забагато помилок з %s, пропускаємо залишок цієї транзакції

en: disk
uk: диск

en: failed to create temporary file for download
uk: не вдалося створити тимчасовий файл для завантаження

en: failed retrieving file '%s' from %s : %s
uk: не вдалося одержати файл "%s" з %s : %s

en: failed retrieving file '%s' from %s : expected download size exceeded
uk: не вдалося одержати файл "%s" з %s : перевищено сподіваний розмір

en: %s appears to be truncated: %jd/%jd bytes
uk: здається, %s обрізаний: %jd/%jd байтів

en: url '%s' is invalid
uk: url-посилання "%s" є недійсним

en: failed to setup a download payload for %s
uk: неможливо задати задачу завантаження для %s

en: curl returned error %d from transfer
uk: curl повернув помилку %d при передачі

en: curl transfer error: %d
uk: помилка передачі curl: %d

en: failed to retrieve some files
uk: не вдалось одержати деякі файли

en: download completed successfully but no file in the cache
uk: завантаження виконано успішно, але файл відсутній у кеші

en: out of memory!
uk: не вистачає пам'яті!

en: unexpected system error
uk: неочікувана системна помилка

en: permission denied
uk: доступ заборонено

en: could not find or read file
uk: неможливо знайти чи прочитати файл

en: could not find or read directory
uk: неможливо знайти чи прочитати теку

en: wrong or NULL argument passed
uk: передано неправильний аргумент або NULL

en: not enough free disk space
uk: недостатньо вільного місця на диску

en: library not initialized
uk: бібліотеку не ініціалізовано

en: library already initialized
uk: бібліотеку вже ініціалізовано

en: unable to lock database
uk: неможливо заблокувати базу даних

en: could not open database
uk: неможливо відкрити базу даних

en: could not create database
uk: неможливо створити базу даних

en: database not initialized
uk: базу даних не ініціалізовано

en: database already registered
uk: базу даних уже зареєстровано

en: could not find database
uk: неможливо знайти базу даних

en: invalid or corrupted database
uk: недійсна або пошкоджена база даних

en: invalid or corrupted database (PGP signature)
uk: недійсна або пошкоджена база даних (підпис PGP)

en: database is incorrect version
uk: база даних має неправильну версію

en: could not update database
uk: неможливо оновити базу даних

en: could not remove database entry
uk: неможливо вилучити запис з бази даних

en: invalid url for server
uk: недійсне URL-посилання чи сервер

en: no servers configured for repository
uk: не налаштовано жодного сервера для сховища

en: transaction already initialized
uk: транзакцію вже запущено

en: transaction not initialized
uk: транзакцію не запущено

en: duplicate target
uk: продубльований цільовий пакунок

en: duplicate filename
uk: продубльоване ім'я файлу

en: transaction not prepared
uk: транзакцію не підготовлено

en: transaction aborted
uk: транзакцію скасовано

en: operation not compatible with the transaction type
uk: операція несумісна з типом транзакції

en: transaction commit attempt when database is not locked
uk: спроба здійснити транзакцію, коли базу даних не блоковано

en: failed to run transaction hooks
uk: не вдалось запустити дії до/після транзакції

en: could not find or read package
uk: неможливо знайти чи прочитати пакунок

en: operation cancelled due to ignorepkg
uk: операцію скасовано через ignorepkg

en: invalid or corrupted package
uk: некоректний або пошкоджений пакунок

en: invalid or corrupted package (checksum)
uk: некоректний або пошкоджений пакунок (контрольна сума)

en: invalid or corrupted package (PGP signature)
uk: некоректний або пошкоджений пакунок (підпис PGP)

en: package missing required signature
uk: пакунку бракує підпису

en: cannot open package file
uk: неможливо відкрити файл пакунка

en: cannot remove all files for package
uk: неможливо вилучити всі файли для пакунка

en: package filename is not valid
uk: неприпустима назва файлу пакунка

en: package architecture is not valid
uk: неприпустима архітектура пакунка

en: missing PGP signature
uk: немає PGP підпису

en: invalid PGP signature
uk: недійсний PGP підпис

en: could not satisfy dependencies
uk: неможливо вдовольнити залежності

en: conflicting dependencies
uk: конфліктні залежності

en: conflicting files
uk: конфліктні файли

en: failed to retrieve some files
uk: не вдалось одержати деякі файли

en: invalid regular expression
uk: хибний регулярний вираз

en: libarchive error
uk: помилка libarchive

en: download library error
uk: помилка бібліотеки завантаження

en: gpgme error
uk: помилка gpgme

en: error invoking external downloader
uk: помилка виклику зовнішнього завантажувача

en: compiled without signature support
uk: зібрано без підтримки підписів

en: unexpected error
uk: неочікувана помилка

en: lock file missing %s
uk: бракує файлу блокування %s

en: could not remove lock file %s
uk: неможливо вилучити файл блокування %s

en: Missing trigger targets in hook: %s
uk: Пропущено тригер цілі у файлі дії: %s

en: Missing trigger type in hook: %s
uk: Пропущено тригер типу у файлі дії: %s

en: Missing trigger operation in hook: %s
uk: Пропущено тригер операції у файлі дії: %s

en: Missing Exec option in hook: %s
uk: Пропущено параметр Exec у файлі дії: %s

en: Missing When option in hook: %s
uk: Пропущено параметр When у файлі дії: %s

en: AbortOnFail set for PostTransaction hook: %s
uk: AbortOnFail встановлено для дії типу PostTransaction: %s

en: error while reading hook %s: %s
uk: помилка читання файлу дії %s: %s

en: hook %s line %d: invalid option %s
uk: файл дії %s рядок %d: недійсний параметр %s

en: hook %s line %d: invalid section %s
uk: файл дії %s рядок %d: недійсна секція %s

en: hook %s line %d: invalid value %s
uk: файл дії %s рядок %d: неприпустиме значення %s

en: hook %s line %d: overwriting previous definition of %s
uk: файл дії %s рядок %d: перезапис попереднього визначення %s

en: hook %s line %d: unable to set option (%s)
uk: файл дії %s рядок %d: неможливо встановити параметр (%s)

en: unable to run hook %s: %s
uk: неможливо запустити дію %s: %s

en: could not open directory: %s: %s
uk: неможливо відкрити теку: %s: %s

en: could not open file: %s%s: %s
uk: неможливо відкрити файл: %s%s: %s

en: could not stat file %s: %s
uk: не вдається отримати статус файлу  %s: %s

en: could not read directory: %s: %s
uk: неможливо прочитати теку: %s: %s

en: could not fully load metadata for package %s-%s
uk: неможливо повністю завантажити метадані для пакунка %s-%s

en: could not find %s in database -- skipping
uk: неможливо знайти %s в базі даних -- пропускаємо

en: removing %s from target list
uk: вилучення "%s" зі списку пакунків

en: cannot remove file '%s': %s
uk: неможливо вилучити файл "%s": %s

en: could not backup %s due to PATH_MAX overflow
uk: неможливо створити резервну копію %s через переповнення PATH_MAX

en: cannot remove %s (%s)
uk: неможливо вилучити %s (%s)

en: could not remove database entry %s-%s
uk: неможливо вилучити запис бази даних %s-%s

en: could not remove entry '%s' from cache
uk: неможливо вилучити запис "%s" з кешу

en: Public keyring not found; have you run '%s'?
uk: Публічну в'язку ключів не знайдено; чи ви виконували "%s"?

en: GPGME error: %s
uk: Помилка GPGME: %s

en: looking up key %s using WKD
uk: шукаємо ключ %s використовуючи WKD (веб-каталог ключів)

en: gpg error: %s
uk: помилка gpg: %s

en: keyring is not writable
uk: в'язка ключів недоступна для запису

en: key "%s" on keyserver
uk: ключ "%s" з серверу ключів

en: key "%s" could not be imported
uk: ключ "%s" неможливо імпортувати

en: key "%s" could not be looked up remotely
uk: ключ "%s" неможливо шукати віддалено

en: %s: missing required signature
uk: %s: бракує потрібного підпису

en: %s: signature from "%s" is marginal trust
uk: %s: підпис з "%s" має посередню довіру

en: %s: signature from "%s" is unknown trust
uk: %s: підпис з "%s" має невідому довіру

en: %s: signature from "%s" should never be trusted
uk: %s: підпис з "%s" є таким, якому не треба довіряти ніколи

en: %s: key "%s" is unknown
uk: %s: ключ "%s" невідомий

en: %s: key "%s" is disabled
uk: %s: ключ "%s" відключено

en: %s: signature from "%s" is expired
uk: %s: дата довіри підпису з "%s" закінчилася

en: %s: signature from "%s" is invalid
uk: %s: підпис з "%s" недійсний

en: %s: signature format error
uk: %s: помилка формату підпису

en: %s: unsupported signature format
uk: %s: непідтримуваний формат підпису

en: %s: ignoring package upgrade (%s => %s)
uk: %s: ігноруємо оновлення пакунка (%s => %s)

en: %s: ignoring package downgrade (%s => %s)
uk: %s: ігноруємо пониження версії пакунка (%s => %s)

en: %s: downgrading from version %s to version %s
uk: %s: понижуємо версію з %s до %s

en: %s: local (%s) is newer than %s (%s)
uk: %s: локальна версія (%s) новіша за %s (%s)

en: ignoring package replacement (%s-%s => %s-%s)
uk: ігноруємо заміну пакунка (%s-%s => %s-%s)

en: cannot replace %s by %s
uk: неможливо замінити %s на %s

en: packages %s and %s have the same filename: %s
uk: пакунки %s та %s мають однакове ім'я файлу: %s

en: unresolvable package conflicts detected
uk: виявлено нерозв'язні конфлікти пакунків

en: removing '%s' from target list because it conflicts with '%s'
uk: вилучення "%s" зі списку пакунків через конфлікт з "%s"

en: failed to read file %s: %s
uk: неможливо прочитати файл %s: %s

en: not enough free disk space
uk: недостатньо вільного місця на диску

en: could not commit removal transaction
uk: неможливо здійснити транзакцію вилучення

en: could not commit transaction
uk: неможливо здійснити транзакцію

en: could not create temp directory
uk: неможливо створити тимчасову теку

en: could not copy tempfile to %s (%s)
uk: неможливо скопіювати тимчасовий файл до %s (%s)

en: could not remove %s
uk: неможливо вилучити %s

en: could not remove tmpdir %s
uk: неможливо вилучити тимчасову теку %s

en: unable to write to pipe (%s)
uk: неможливо записати до потоку (%s)

en: unable to read from pipe (%s)
uk: неможливо прочитати з потоку (%s)

en: could not create pipe (%s)
uk: неможливо створити потік (%s)

en: could not fork a new process (%s)
uk: неможливо почати новий процес (%s)

en: could not change the root directory (%s)
uk: неможливо змінити кореневу теку (%s)

en: call to execv failed (%s)
uk: не вдалось викликати execv (%s)

en: call to waitpid failed (%s)
uk: не вдалось викликати waitpid (%s)

en: command failed to execute correctly
uk: команда не змогла виконатись коректно

en: Unknown signal
uk: Невідомий сигнал

en: command terminated by signal %d: %s
uk: команду завершено сигналом %d: %s

en: no %s cache exists, creating...
uk: кеш %s не існує, створюємо...

en: couldn't find or create package cache, using %s instead
uk: неможливо знайти або створити кеш пакунків, використовуємо %s натомість
