Arch Linux Pacman package manager - en to lt translation catalogue (217 entries)

en: %s-%s is up to date -- skipping
lt: %s-%s yra naujausias -- praleidžiama

en: %s-%s is up to date -- reinstalling
lt: %s-%s yra naujausias -- perrašoma

en: downgrading package %s (%s => %s)
lt: pasendinamas paketas %s (%s => %s)

en: cannot allocate disk archive object
lt: nepavyksta paskirstyti disko archyvo objektą

en: warning given when extracting %s (%s)
lt: bandant išskleisti gautas įspėjimas %s (%s)

en: could not extract %s (%s)
lt: nepavyko išskleisti %s (%s)

en: could not rename %s to %s (%s)
lt: nepavyko pervadint %s į %s (%s)

en: file not found in file list for package %s. skipping extraction of %s
lt: paketo %s failų sąraše failas nerastas. praledžiama %s išarchyvavimas

en: unable to extract %s%s: path too long
lt: nepavyko išskleisti %s%s: per ilgas kelias

en: directory permissions differ on %s
    filesystem: %o  package: %o
lt: %s aplanko leidimai skiriasi
    failų sistema: %o  paketas: %o

en: directory ownership differs on %s
    filesystem: %u:%u  package: %u:%u
lt: aplanko nuosavybės teisės skiriasi %s
    failų sistema: %u:%u paketas: %u:%u

en: extract: not overwriting dir with file %s
lt: išskleidimas: nepakeistas aplankas failu %s

en: unable to extract %s.pacnew: path too long
lt: nepavyko išskleisti %s.pacnew: per ilgas kelias

en: could not get current working directory
lt: nepavyko nustatyt dabartinio aplanko

en: could not change directory to %s (%s)
lt: nepavyko pakeist aplanko į %s (%s)

en: could not restore working directory (%s)
lt: nepavyko atstatyt darbinio aplanko (%s)

en: problem occurred while upgrading %s
lt: kilo bėdų atnaujinant %s

en: problem occurred while installing %s
lt: kilo bėdų diegiant %s

en: could not update database entry %s-%s
lt: nepavyko atnaujint duomenų bazės įrašo %s-%s

en: could not add entry '%s' in cache
lt: į podėlį pridėti „%s“ nepavyko

en: error while reading file %s: %s
lt: klaida skaitant failą %s: %s

en: removing invalid database: %s
lt: šalinama neteisinga duomenų bazė: %s

en: could not create directory %s: %s
lt: nepavyko sukurti aplanko %s: %s

en: invalid name for database entry '%s'
lt: neteisingas duomenų bazės įrašo pavadinimas „%s“

en: duplicated database entry '%s'
lt: toks pavadinimas jau yra „%s“

en: corrupted database entry '%s'
lt: duomenų bazės įrašas sugadintas „%s“

en: unknown install reason for package %s: %s
lt: nežinoma paketo %s įdiegimo priežastis: %s

en: could not open file %s: %s
lt: nepavyko atverti failo %s: %s

en: %s database is inconsistent: name mismatch on package %s
lt: %s duomenų bazės nesuderinamumas: pavadinimas neatitinka nurodyto pakete %s

en: %s database is inconsistent: version mismatch on package %s
lt: %s duomenų bazės nesuderinamumas: versija neatitinka nurodytos pakete %s

en: unknown validation type for package %s: %s
lt: nežinomas paketo %s tikrinimo tipas: %s

en: %s: unknown key '%s' in local database
lt: %s: nežinomas raktas „%s“ vietinėje duomenų bazėje

en: %s: unknown key '%s' in package description
lt: %s: nežinomas raktas „%s“ paketo apraše

en: error while reading package %s: %s
lt: klaida skaitant paketą %s: %s

en: error while reading mtree of package %s: %s
lt: skaitant paketo %s „mtree“ įvyko klaida: %s

en: could not parse package description file in %s
lt: nepavyko perskaityt aprašymo failo %s

en: missing package name in %s
lt: trūksta paketo pavadinimo %s

en: missing package version in %s
lt: trūksta paketo versijos %s

en: invalid package version in %s
lt: netinkama paketo versija %s

en: missing package metadata in %s
lt: trūksta paketo meta duomenų %s

en: failed to read signature file: %s
lt: nepavyko perskaityt parašo failo: %s

en: required key missing from keyring
lt: reikia rakto kurio nėra raktinėje

en: removing invalid file: %s
lt: šalinamas neteisingas failas: %s

en: could not parse package description file '%s' from db '%s'
lt: nepavyko perskaityt paketo aprašymo failo %s iš duomenų bazės „%s“

en: could not read db '%s' (%s)
lt: nepavyko perskaityti duomenų bazės "%s" (%s)

en: %s database is inconsistent: filename of package %s is illegal
lt: %s duomenų bazės nesuderinamumas: netinkamas paketo „%s“ failo vardas

en: %s database is inconsistent: filename of package %s is too long
lt: %s duomenų bazės nesuderinamumas: paketo %s failo vardas per ilgas

en: unknown database file: %s
lt: nežinomas duomenų bazės failas: %s

en: %s: unknown key '%s' in sync database
lt: %s: nežinomas raktas „%s“ sinchronizavimo duomenų bazėje

en: database path is undefined
lt: nenurodytas duomenų bazės kelias

en: dependency cycle detected:
lt: aptiktas priklausomybių ciklas:

en: %s will be removed after its %s dependency
lt: %s bus pašalintas kai bus pašalinta jo priklausomybė %s

en: %s will be installed before its %s dependency
lt: %s bus įdiegta prieš jo priklausomybę %s

en: ignoring package %s-%s
lt: paketas nepaisomas %s-%s

en: cannot resolve "%s", a dependency of "%s"
lt: nepavyko išspręsti „%s“, „%s“ priklausomybė

en: could not get filesystem information for %s: %s
lt: nepavyko gauti failų sistemos informacijos %s: %s

en: could not open file: %s: %s
lt: nepavyko atverti failo %s: %s

en: could not get filesystem information
lt: nepavyko gauti failų sistemos informacijos

en: could not get file information for %s
lt: nepavyko gauti informacijos, skirtos %s

en: could not determine mount point for file %s
lt: nepavyko nustatyti prijungimo taško failui %s

en: Partition %s too full: %jd blocks needed, %ju blocks free
lt: Skirsnis %s perpildytas: reikalinga %jd blokų, laisva %ju blokų

en: could not determine filesystem mount points
lt: nepavyko nustatyt failų sistemos prijungimo taškų

en: could not determine cachedir mount point %s
lt: nepavyko nustatyt „cachedir“ prijungimo taško %s

en: could not determine root mount point %s
lt: nepavyko nustatyt šakninio prijungimo taško %s

en: Partition %s is mounted read only
lt: Skirsnis %s prijungtas tik skaitymui

en: failed to create temporary file for download
lt: nepavyko sukurti laikino failo parsiuntimui

en: too many errors from %s, skipping for the remainder of this transaction
lt: per daug klaidų iš %s, praleidžiama likusi šios operacijos dalis

en: fatal error from %s, skipping for the remainder of this transaction
lt: lemtingoji klaida iš %s, praleidžiama likusiai šios operacijos daliai

en: disk
lt: diskas

en: failed retrieving file '%s' from %s : %s
lt: nepavyko gauti failo „%s“ iš %s : %s

en: failed retrieving file '%s' from %s : expected download size exceeded
lt: gauti failo „%s“ iš %s nepavyko: viršytas tikėtasis parsiuntimo dydis

en: %s appears to be truncated: %jd/%jd bytes
lt: %s atrodo apkarpyta: %jd/%jd baitai

en: url '%s' is invalid
lt: neteisingas url „%s“

en: failed to setup a download payload for %s
lt: nepavyko nustatyti %s atsisiuntimo naudingojo krovinio

en: curl returned error %d from transfer
lt: curl grąžino %d perkėlimo klaidą

en: curl transfer error: %d
lt: cur perkėlimo klaida: %d

en: could not chdir to download directory %s
lt: nepavyko pereiti į parsiuntimų katalogą %s

en: switching to sandbox user '%s' failed!
lt: nepavyko perjungti į smėliadėžės naudotoją „%s“!

en: could not move %s into %s (%s)
lt: nepavyko perkelti %s į %s (%s)

en: failed to retrieve some files
lt: nepavyko gauti kai kurių failų

en: download completed successfully but no file in the cache
lt: atsisiuntimas sėkmingai baigtas, bet talpykloje nėra failo

en: out of memory!
lt: nebėra atminties!

en: unexpected system error
lt: netikėta sistemos klaida

en: permission denied
lt: neleista

en: could not find or read file
lt: nepavyko rasti ar perskaityti failo

en: could not find or read directory
lt: nepavyko rasti ar perskaityti aplanko

en: wrong or NULL argument passed
lt: neteisingi arba nepateikti argumentai

en: not enough free disk space
lt: nepakanka laisvos vietos

en: library not initialized
lt: biblioteka neprijungta

en: library already initialized
lt: biblioteka jau prijungta

en: unable to lock database
lt: nepavyko užrakinti duomenų bazės

en: could not open database
lt: nepavyko atverti duomenų bazės

en: could not create database
lt: nepavyko sukurti duomenų bazės

en: database not initialized
lt: duomenų bazė neprijungta

en: database already registered
lt: duomenų bazė jau užregistruota

en: could not find database
lt: nepavyko rasti duomenų bazės

en: invalid or corrupted database
lt: neteisinga arba sugadinta duomenų bazė

en: invalid or corrupted database (PGP signature)
lt: neteisinga arba sugadinta duomenų bazė (PGP parašas)

en: database is incorrect version
lt: neteisinga duomenų bazės versija

en: could not update database
lt: nepavyko atnaujinti duomenų bazės

en: could not remove database entry
lt: nepavyko pašalinti duomenų bazės įrašo

en: invalid url for server
lt: neteisingas serverio url

en: no servers configured for repository
lt: saugyklai nenurodytas joks serveris

en: transaction already initialized
lt: perdavimas jau pradėtas

en: transaction not initialized
lt: perdavimas nepradėtas

en: duplicate target
lt: objektas jau yra

en: duplicate filename
lt: pasikartojantis failo vardas

en: transaction not prepared
lt: perdavimas neparuoštas

en: transaction aborted
lt: perdavimas atšauktas

en: operation not compatible with the transaction type
lt: operacija nesuderinama su perdavimo tipu

en: transaction commit attempt when database is not locked
lt: bandoma perduoti kai duomenų bazė neužrakinta

en: failed to run transaction hooks
lt: nepavyko vykdyti perdavimo gaudyklių

en: could not find or read package
lt: nepavyko rasti ar perskaityti paketo

en: operation cancelled due to ignorepkg
lt: veiksmas atšauktas dėl ignorepkg

en: invalid or corrupted package
lt: neteisingas arba sugadintas paketas

en: invalid or corrupted package (checksum)
lt: neteisingas arba sugadintas paketas (kontrolinė suma)

en: invalid or corrupted package (PGP signature)
lt: neteisingas arba sugadintas paketas (PGP parašas)

en: package missing required signature
lt: paketas neturi reikiamo parašo

en: cannot open package file
lt: nepavyko atverti paketo failo

en: cannot remove all files for package
lt: negalima pašalinti visų paketo failų

en: package filename is not valid
lt: paketo vardas neteisingas

en: package architecture is not valid
lt: paketo architektūra neteisinga

en: missing PGP signature
lt: trūksta PGP parašo

en: invalid PGP signature
lt: neteisingas PGP parašas

en: could not satisfy dependencies
lt: nepavyko patenkinti priklausomybių

en: conflicting dependencies
lt: nesuderinamos priklausomybės

en: conflicting files
lt: nesuderinami failai

en: failed to initialize download
lt: nepavyko inicijuoti atsisiuntimo

en: failed to retrieve some files
lt: nepavyko gauti kai kurių failų

en: invalid regular expression
lt: netinkamos reguliariosios išraiškos

en: libarchive error
lt: libarchive klaida

en: download library error
lt: parsiuntimo bibliotekos klaida

en: gpgme error
lt: gpgme klaida

en: error invoking external downloader
lt: klaida iškviečiant išorinį parsiuntėją

en: compiled without signature support
lt: sukompiliuota be parašo palaikymo

en: unexpected error
lt: netikėta klaida

en: lock file missing %s
lt: failas %s neužrakintas

en: could not remove lock file %s
lt: nepavyko pašalinti užrakinto failo %s

en: Missing trigger targets in hook: %s
lt: Gaudyklėje trūksta paleidiklio paskirčių: %s

en: Missing trigger type in hook: %s
lt: Gaudyklėje trūksta paleidiklio tipo: %s

en: Missing trigger operation in hook: %s
lt: Gaudyklėje trūksta paleidiklio operacijos: %s

en: Missing Exec option in hook: %s
lt: Gaudyklėje trūksta Exec parametro: %s

en: Missing When option in hook: %s
lt: Gaudyklėje trūksta When parametro: %s

en: AbortOnFail set for PostTransaction hook: %s
lt: PostTransaction gaudyklei nustatyta AbortOnFail: %s

en: error while reading hook %s: %s
lt: klaida, skaitant gaudyklę %s: %s

en: hook %s line %d: invalid option %s
lt: gaudyklė %s eilutė %d: neteisingas parametras %s

en: hook %s line %d: invalid section %s
lt: gaudyklė %s eilutė %d: neteisinga sekcija %s

en: hook %s line %d: invalid value %s
lt: gaudyklė %s eilutė %d: neteisinga reikšmė %s

en: hook %s line %d: overwriting previous definition of %s
lt: gaudyklė %s eilutė %d: perrašomas ankstesnis %s apibrėžimas

en: hook %s line %d: unable to set option (%s)
lt: gaudyklė %s eilutė %d: nepavyko nustatyti parametro (%s)

en: unable to run hook %s: %s
lt: nepavyko paleisti gaudyklės %s: %s

en: could not open directory: %s: %s
lt: nepavyko atverti aplanko %s: %s

en: could not open file: %s%s: %s
lt: nepavyko atverti failo: %s%s: %s

en: could not stat file %s: %s
lt: nepavyko sukurti failo %s: %s

en: could not read directory: %s: %s
lt: nepavyko perskaityti katalogo: %s: %s

en: could not fully load metadata for package %s-%s
lt: paketui %s-%s nepavyko įkrauti visų meta duomenų

en: invalid package metadata (name or version missing)
lt: neteisingi paketo metaduomenys (trūksta pavadinimo ar versijos)

en: invalid metadata for package %s-%s (package name cannot start with '.' or '-')
lt: neteisingi paketo metaduomenys %s-%s (paketo pavadinimas negali prasidėti „.“ ar „-“)

en: invalid metadata for package %s-%s (package name contains invalid characters)
lt: neteisingi paketo metaduomenys %s-%s (paketo pavadinime yra netinkamų simbolių)

en: invalid metadata for package %s-%s (package version contains invalid characters)
lt: neteisingi paketo metaduomenys %s-%s (paketo versijoje yra netinkamų simbolių)

en: invalid metadata for package %s-%s (package name and version too long)
lt: neteisingi paketo metaduomenys %s-%s (per ilgas paketo pavadinimas ir versija)

en: could not find %s in database -- skipping
lt: duomenų bazėj nepavyko rasti %s -- praleidžiama

en: removing %s from target list
lt: šalinamas %s iš objektų sąrašo

en: cannot remove file '%s': %s
lt: nepavyko pašalinti failo „%s“: %s

en: could not backup %s due to PATH_MAX overflow
lt: nepavyko padaryti %s atsarginės kopijos dėl PATH_MAX perpildymo

en: cannot remove %s (%s)
lt: nepavyko pašalinti %s (%s)

en: could not remove database entry %s-%s
lt: nepavyko pašalinti duomenų bazės įrašo %s-%s

en: could not remove entry '%s' from cache
lt: iš podėlio nepavyko pašalinti įrašo „%s“

en: Public keyring not found; have you run '%s'?
lt: Viešoji raktinė nerasta; ar buvote paleidę "%s"?

en: GPGME error: %s
lt: GPGME klaida: %s

en: looking up key %s using WKD
lt: ieškoma rakto %s naudojant WKD

en: gpg error: %s
lt: gpg klaida: %s

en: keyring is not writable
lt: raktinė nėra skirta rašymui

en: key "%s" on keyserver
lt: raktas "%s" esantis raktų serveryje

en: key "%s" could not be imported
lt: nepavyko importuoti rakto "%s"

en: key "%s" could not be looked up remotely
lt: rakto "%s" nepavyko rasti nuotoliniu būdu

en: %s: missing required signature
lt: %s: trūksta parašo

en: %s: signature from "%s" is marginal trust
lt: %s: parašas iš "%s" yra ribinio pasitikėjimo

en: %s: signature from "%s" is unknown trust
lt: %s: parašas iš "%s" yra nežinomo pasitikėjimo

en: %s: signature from "%s" should never be trusted
lt: %s: parašu iš "%s" niekada neturėtų būti pasitikima

en: %s: signature from "%s" is expired
lt: %s: parašo iš "%s" galiojimas yra pasibaigęs

en: %s: key "%s" is unknown
lt: %s: raktas "%s" yra nežinomas

en: %s: key "%s" is disabled
lt: %s: raktas "%s" yra išjungtas

en: %s: signature from "%s" is invalid
lt: %s: parašas iš "%s" yra negaliojantis

en: %s: signature format error
lt: %s: parašo formato klaida

en: %s: unsupported signature format
lt: %s: nepalaikomas parašo formatas

en: %s: ignoring package upgrade (%s => %s)
lt: %s: ignoruojamas paketo atnaujinimas (%s => %s)

en: %s: ignoring package downgrade (%s => %s)
lt: %s: ignoruojamas paketo sendinimas (%s => %s)

en: %s: downgrading from version %s to version %s
lt: %s: sendinama iš versijos %s į versiją %s

en: %s: local (%s) is newer than %s (%s)
lt: %s: vietinis (%s) yra naujesnis nei %s (%s)

en: ignoring package replacement (%s-%s => %s-%s)
lt: ignoruojamas paketų keitimas (%s-%s => %s-%s)

en: cannot replace %s by %s
lt: negalima pakeisti %s failu %s

en: packages %s and %s have the same filename: %s
lt: %s ir %s paketai turi vienodus vardus: %s

en: unresolvable package conflicts detected
lt: aptikti neišsprendžiami paketų nesuderinamumai

en: removing '%s-%s' from target list because it conflicts with '%s-%s'
lt: iš paskirties sąrašo šalinamas „%s-%s“ dėl konfliktų su „%s-%s“

en: %s: could not find package in cache
lt: %s: nepavyko rasti paketo podėlyje

en: failed to read file %s: %s
lt: nepavyko perskaityt failą %s: %s

en: not enough free disk space
lt: nepakanka laisvos vietos

en: could not commit removal transaction
lt: nepavyko įvykdyti šalinimo perdavimo

en: could not commit transaction
lt: nepavyko įvykdyti perdavimo

en: could not create temp directory
lt: nepavyko sukurti lakino aplanko

en: could not copy tempfile to %s (%s)
lt: negaliu nukopijuoti laikino failo į %s (%s)

en: could not remove %s
lt: nepavyko pašalinti %s

en: could not remove tmpdir %s
lt: nepavyko pašalinti tmpdir %s

en: unable to write to pipe (%s)
lt: nepavyko įrašyti į pipe (%s)

en: unable to read from pipe (%s)
lt: nepavyko perskaityti iš pipe (%s)

en: could not create pipe (%s)
lt: nepavyko sukurti pipe (%s)

en: could not fork a new process (%s)
lt: nepavyko iššakoti naujo proceso (%s)

en: could not change the root directory (%s)
lt: nepavyko pakeisti šakninio aplanko (%s)

en: call to execv failed (%s)
lt: nepavyko iškviesti execv (%s)

en: call to waitpid failed (%s)
lt: nepavyko iškviesti waitpid (%s)

en: command failed to execute correctly
lt: nepavyko teisingai įvykdyti komandos

en: Unknown signal
lt: Nežinomas signalas

en: command terminated by signal %d: %s
lt: komanda nutraukta signalo %d: %s

en: no %s cache exists, creating...
lt: %s podėlis neegzistuoja, kuriamas...

en: couldn't find or create package cache, using %s instead
lt: nepavyko rasti ar sukurti podėlio paketui, vietoj jo naudojama %s

en: failed to create temporary download directory %s: %s
lt: nepavyko sukurti laikinojo atsiuntimo katalogo %s: %s
