Arch Linux Pacman package manager - en to uk translation catalogue (345 entries)

en: Cleaning up...
uk: Прибираємось...

en: Entering %s environment...
uk: Входимо в середовище %s...

en: Starting %s()...
uk: Починаємо %s()...

en: pkgver() generated an invalid version: %s
uk: функція pkgver() згенерувала неприпустиму версію: %s

en: Failed to update %s from %s to %s
uk: Не вдалося оновити %s з %s до %s

en: Updated version: %s
uk: Оновлено до версії: %s

en: %s is not writeable -- pkgver will not be updated
uk: %s не має прав запису -- pkgver не буде оновлено

en: Unable to find source file %s.
uk: Неможливо знайти файл початкового коду %s.

en: Aborting...
uk: Припинення...

en: Pacman is currently in use, please wait...
uk: Pacman наразі використовується, будь ласка зачекайте...

en: '%s' returned a fatal error (%i): %s
uk: "%s" повернув фатальну помилку (%i): %s

en: Installing missing dependencies...
uk: Встановлюємо відсутні залежності...

en: '%s' failed to install missing dependencies.
uk: "%s" не зміг встановити відсутні залежності.

en: Missing dependencies:
uk: Відсутні залежності:

en: Failed to remove installed dependencies.
uk: Не вдалося вилучити встановлені залежності.

en: A failure occurred in %s().
uk: Стався збій у %s().

en: Library listed in %s is not required by any files: %s
uk: Бібліотека, що вказана в %s, не використовується жодним файлом: %s

en: Library listed in %s is not versioned: %s
uk: Бібліотека, що вказана в %s, не має версії: %s

en: Library listed in %s is not a shared object: %s
uk: Бібліотека, що вказана в %s, не є спільним об'єктом: %s

en: Cannot find library listed in %s: %s
uk: Неможливо знайти бібліотеки, вказані в %s: %s

en: Invalid value for %s: %s
uk: Неприпустиме значення для %s: "%s"

en: Missing %s directory.
uk: Відсутня тека %s.

en: Creating package "%s"...
uk: Створюємо пакунок "%s" ...

en: Generating %s file...
uk: Створюємо файл %s...

en: Adding %s file...
uk: Додаємо файл %s...

en: Failed to add %s file to package.
uk: Не вдалося додати файл %s до пакунку.

en: Generating .MTREE file...
uk: Генеруємо файл .MTREE ...

en: Compressing package...
uk: Стискаємо пакунок...

en: Failed to create package file.
uk: Не вдалося створити файл пакунка.

en: Creating source package...
uk: Створюємо пакунок файлів початкового коду...

en: Adding %s...
uk: Долучаємо %s...

en: Adding %s file (%s)...
uk: Долучаємо файл %s (%s)...

en: Compressing source package...
uk: Стискаємо пакунок початкового коду...

en: Failed to create source package file.
uk: Не вдалося створити файл пакунка початкового коду.

en: Installing package %s with %s...
uk: Встановлюємо файл пакунка %s за допомогою %s...

en: Installing %s package group with %s...
uk: Встановлюємо групу пакунків %s за допомогою %s...

en: Failed to install built package(s).
uk: Не вдалося встановити зібрані пакунки.

en: A package has already been built, installing existing package...
uk: Пакунок уже був зібраний, встановлюємо існуючий пакунок...

en: A package has already been built. (use %s to overwrite)
uk: Пакунок вже зібраний. (використайте %s для перезапису)

en: The package group has already been built, installing existing packages...
uk: Група пакунків уже була зібрана, встановлюємо існуючі пакунки...

en: The package group has already been built. (use %s to overwrite)
uk: Група пакунків вже зібрана (використайте %s для перезапису)

en: Part of the package group has already been built. (use %s to overwrite)
uk: Частину групи пакунків вже зібрано. (використайте %s для перезапису)

en: Make packages compatible for use with pacman
uk: Збирає пакунки узгоджені для використання з pacman

en: Usage: %s [options]
uk: Використання: %s [параметри]

en: Options:
uk: Параметри:

en:   -A, --ignorearch Ignore incomplete %s field in %s
uk:   -A, --ignorearch Ігнорувати незаповнене поле %s у %s

en:   -c, --clean      Clean up work files after build
uk:   -c, --clean      Очистити робочі файли після побудови

en:   -C, --cleanbuild Remove %s dir before building the package
uk:   -C, --cleanbuild Вилучати теку %s перед побудовою пакунка

en:   -d, --nodeps     Skip all dependency checks
uk:   -d, --nodeps     Пропускати всі перевірки залежностей

en:   -e, --noextract  Do not extract source files (use existing %s dir)
uk:   -e, --noextract  Не витягувати файли початкового коду (використати існуючу теку %s)

en:   -f, --force      Overwrite existing package
uk:   -f, --force      Перезаписати існуючий пакунок

en:   -g, --geninteg   Generate integrity checks for source files
uk:   -g, --geninteg   Згенерувати дані перевірки цілісності для файлів початкового коду

en:   -h, --help       Show this help message and exit
uk:   -h, --help       Показати це повідомлення і вийти

en:   -i, --install    Install package after successful build
uk:   -i, --install    Встановити пакунок після успішної побудови

en:   -L, --log        Log package build process
uk:   -L, --log        Занотувати процес побудови пакунка

en:   -m, --nocolor    Disable colorized output messages
uk:   -m, --nocolor    Вимкнути кольорові повідомлення

en:   -o, --nobuild    Download and extract files only
uk:   -o, --nobuild    Тільки завантажити і витягти файли

en:   -p <file>        Use an alternate build script (instead of '%s')
uk:   -p <файл>        Використати альтернативний скрипт побудови (замість "%s")

en:   -r, --rmdeps     Remove installed dependencies after a successful build
uk:   -r, --rmdeps     Вилучити встановлені залежності після успішної побудови

en:   -R, --repackage  Repackage contents of the package without rebuilding
uk:   -R, --repackage  Перепакувати вміст пакунка без побудови

en:   -s, --syncdeps   Install missing dependencies with %s
uk:   -s, --syncdeps   Встановити пропущені залежності за допомогою %s

en:   -S, --source     Generate a source-only tarball without downloaded sources
uk:   -S, --source     Згенерувати архів tar без завантажених файлів (тільки з файлами початкового коду)

en:   -V, --version    Show version information and exit
uk:   -V, --version    Показати версію програми і вийти

en:   --allsource      Generate a source-only tarball including downloaded sources
uk:   --allsource      Генерувати пакунок початкового коду, включно із завантаженими файлами

en:   --check          Run the %s function in the %s
uk:   --check          Запустити функцію %s в %s

en:   --config <file>  Use an alternate config file (instead of '%s')
uk:   --config <файл>  Використати інший файл налаштувань (замість "%s")

en:   --holdver        Do not update VCS sources
uk:   --holdver        Не оновлювати файли з VCS

en:   --key <key>      Specify a key to use for %s signing instead of the default
uk:   --key <ключ>     Визначити ключ для використання для підпису %s замість типового ключа

en:   --noarchive      Do not create package archive
uk:   --noarchive      Не створювати архів пакунка

en:   --nocheck        Do not run the %s function in the %s
uk:   --nocheck        Не запускати функцію %s в %s

en:   --noprepare      Do not run the %s function in the %s
uk:   --noprepare      Не запускати функцію %s в %s

en:   --nosign         Do not create a signature for the package
uk:   --nosign         Не створювати підпис для пакунка

en:   --packagelist    Only list package filepaths that would be produced
uk:   --packagelist    Тільки вивести список зі шляхів до файлів пакунків, що будуть створені

en:   --printsrcinfo   Print the generated SRCINFO and exit
uk:   --printsrcinfo   Показати згенерований SRCINFO і вийти

en:   --sign           Sign the resulting package with %s
uk:   --sign           Підписати вихідний пакунок за допомогою %s

en:   --skipchecksums  Do not verify checksums of the source files
uk:   --skipchecksums  Не перевіряти контрольні суми файлів початкового коду

en:   --skipinteg      Do not perform any verification checks on source files
uk:   --skipinteg      Не проводити жодної перевірки файлів початкового коду

en:   --skippgpcheck   Do not verify source files with PGP signatures
uk:   --skippgpcheck   Не перевіряти файли початкового коду підписами PGP

en:   --verifysource   Download source files (if needed) and perform integrity checks
uk:   --verifysource   Завантажити файли початкового коду (якщо потрібно) і провести перевірку цілісності

en: These options can be passed to %s:
uk: Ці параметри можуть бути передані до %s:

en:   --asdeps         Install packages as non-explicitly installed
uk:   --asdeps         Встановити пакунки як неявно встановлені

en:   --needed         Do not reinstall the targets that are already up to date
uk:   --needed         Не перевстановлювати вже оновлені пакунки

en:   --noconfirm      Do not ask for confirmation when resolving dependencies
uk:   --noconfirm      Не питати підтвердження під час розв'язання залежностей

en:   --noprogressbar  Do not show a progress bar when downloading files
uk:   --noprogressbar  Не показувати смужку прогресу під час завантаження файлів

en: If %s is not specified, %s will look for '%s'
uk: Якщо %s не вказано, %s буде шукати "%s"

en: This is free software; see the source for copying conditions.\nThere is NO WARRANTY, to the extent permitted by law.\n
uk: Ця програма - вільне програмне забезпечення; див. початковий код щодо умов розповсюдження.\nНадається БЕЗ БУДЬ-ЯКОЇ ГАРАНТІЇ в межах, дозволених законом.\n

en: %s signal caught. Exiting...
uk: Отримано сигнал %s. Виходимо...

en: Running %s as root is not allowed as it can cause permanent,\ncatastrophic damage to your system.
uk: Запуск %s з привілеями суперкористувача недозволений, так як він може спричинити невідворотну,\nкатастрофічну шкоду вашій системі.

en: Do not use the %s option. This option is only for internal use by %s.
uk: Не використовуйте опцію %s. Ця опція доступна тільки для внутрішнього використання в %s.

en: %s does not exist.
uk: %s не існує.

en: %s contains %s characters and cannot be sourced.
uk: %s містить символи %s і не може бути оброблений.

en: %s must be in the current working directory.
uk: %s повинен бути в поточній робочій теці.

en: The key %s does not exist in your keyring.
uk: Ключ %s відсутній у вашій в'язці ключів.

en: There is no key in your keyring.
uk: Немає жодного ключа у вашій в'язці ключів.

en: Leaving %s environment.
uk: Залишаємо середовище %s.

en: Making package: %s
uk: Створюємо пакунок: %s

en: A source package has already been built. (use %s to overwrite)
uk: Пакунок початкового коду вже зібраний (використайте %s для перезапису)

en: Signing package...
uk: Підписуємо пакунок...

en: Source package created: %s
uk: Пакунок початкового коду створено: %s

en: Skipping dependency checks.
uk: Пропускаємо перевірки залежностей.

en: Checking runtime dependencies...
uk: Перевіряємо залежності для запуску...

en: Checking buildtime dependencies...
uk: Перевіряємо залежності для створення пакунка...

en: Could not resolve all dependencies.
uk: Неможливо розв'язати усі залежності.

en: Using existing %s tree
uk: Використовуємо існуюче дерево %s

en: Removing existing %s directory...
uk: Видаляємо існуючу теку %s...

en: Sources are ready.
uk: Файли початкового коду готові.

en: Package directory is ready.
uk: Тека пакунка готова.

en: Finished making: %s
uk: Закінчено створення: %s

en: Upgrade the local pacman database to a newer format
uk: Оновлює локальну базу пакунків pacman до нового формату

en: options:
uk: параметри:

en:   -d, --dbpath <path>  set an alternate database location
uk:   -b, --dbpath <шлях>  використовувати альтернативний шлях до бази даних

en:   -h, --help           show this help message and exit
uk:   -h, --help           показати це повідомлення і вийти

en:   -r, --root <path>    set an alternate installation root
uk:   -r, --root <тека>    використати альтернативну кореневу теку встановлення

en:   -V, --version        show version information and exit
uk:   -V, --version        показати версію програми і вийти

en:   --config <path>      set an alternate configuration file
uk:   --config <файл>      використати альтернативний файл налаштувань

en:   --nocolor            disable colorized output messages
uk:   --nocolor            вимкнути кольорові повідомлення

en: %s does not exist or is not a directory.
uk: %s не існує, або не є текою.

en: %s is not a pacman database directory.
uk: %s не є текою бази даних pacman.

en: You must have correct permissions to upgrade the database.
uk: Ви повинні мати відповідні дозволи для оновлення бази даних.

en: Pacman lock file was found. Cannot run while pacman is running.
uk: Знайдений файл блокування. Поки pacman працює - виконання неможливе.

en: Pre-3.5 database format detected - upgrading...
uk: Виявлено формат бази даних версії меншої за 3.5 - оновлення...

en: Done.
uk: Зроблено.

en: Pre-4.2 database format detected - upgrading...
uk: Виявлено формат бази даних версії меншої за 4.2 - оновлення...

en: symlink '%s' points outside pacman root, manual repair required
uk: символьне посилання "%s" провадить поза кореневу теку pacman, потрібне ручне втручання

en: Usage: %s [options] operation [targets]
uk: Використання: %s [параметри] операція [цілі]

en: Manage pacman's list of trusted keys
uk: Управління списком довірених ключів pacman

en: Operations:
uk: Операції:

en:   -a, --add                 Add the specified keys (empty for stdin)
uk:   -a, --add                 Додати вказані ключі (залиште пустим для стандартного вводу)

en:   -d, --delete              Remove the specified keyids
uk:   -d, --delete              Вилучити ключі з вказаними ідентифікаторами

en:   -e, --export              Export the specified or all keyids
uk:   -e, --export              Експортувати ключі з вказаними ідентифікаторами або всі ключі

en:   -f, --finger              List fingerprint for specified or all keyids
uk:   -f, --finger              Показати список відбитків для ключів з вказаними ідентифікаторами або всіх ключів

en:   -l, --list-keys           List the specified or all keys
uk:   -l, --list-keys           Показати список вказаних або всіх ключів

en:   -r, --recv-keys           Fetch the specified keyids
uk:   -r, --recv-keys           Отримати ключі з вказаними ідентифікаторами

en:   -u, --updatedb            Update the trustdb of pacman
uk:   -u, --updatedb            Оновити базу даних довіри pacman

en:   -v, --verify              Verify the file(s) specified by the signature(s)
uk:   -v, --verify              Перевірити цілісність файлу(ів) визначену через підпис(и)

en:   --edit-key                Present a menu for key management task on keyids
uk:   --edit-key                Показати меню керування ключем для вказаного ідентифікатора

en:   --import                  Imports pubring.gpg from dir(s)
uk:   --import                  Імпортувати pubring.gpg з теки(тек)

en:   --import-trustdb          Imports ownertrust values from trustdb.gpg in dir(s)
uk:   --import-trustdb          Імпортувати довірених власників з trustdb.gpg з теки(тек)

en:   --init                    Ensure the keyring is properly initialized
uk:   --init                    Впевнитися що в'язка ключів правильно ініціалізована

en:   --list-sigs               List keys and their signatures
uk:   --list-sigs               Показати список ключів та їх підписів

en:   --lsign-key               Locally sign the specified keyid
uk:   --lsign-key               Локально підписати ключ з вказаним ідентифікатором

en:   --populate                Reload the default keys from the (given) keyrings\n                            in '%s'
uk:   --populate                Перезавантажити типові ключі з (заданих) зв'язок\n                            в "%s"

en:   --refresh-keys            Update specified or all keys from a keyserver
uk:   --refresh-keys            Оновити вказані або всі ключі з сервера ключів

en:   --verbose                 Show extra information
uk:   --verbose                 Показувати надлишкову інформацію

en:   --config <file>           Use an alternate config file (instead of\n                            '%s')
uk:   --config <файл>           Використати альтернативний файл налаштувань (замість\n                            "%s")

en:   --gpgdir <dir>            Set an alternate directory for GnuPG (instead\n                            of '%s')
uk:   --gpgdir <тека>           Встановити альтернативну теку для GnuPG (замість\n                            "%s")

en:   --keyserver <server-url>  Specify a keyserver to use if necessary
uk:   --keyserver <url_сервера> Вказати сервер ключів, якщо потрібно

en:   -h, --help                Show this help message and exit
uk:   -h, --help                Показати це повідомлення і вийти

en:   -V, --version             Show program version
uk:   -V, --version             Показати версію програми

en: Failed to lookup key by name:
uk: Не вдалося знайти ключ за назвою:

en: Key name is ambiguous:
uk: Назва ключа неоднозначна:

en: Generating pacman master key. This may take some time.
uk: Генерую головний ключ pacman. Це може зайняти деякий час.

en: The key identified by %s could not be found locally.
uk: Не вдалося локально знайти ключ, з ідентифікатором %s.

en: You do not have sufficient permissions to read the %s keyring.
uk: У Вас немає достатніх прав для читання в'язки ключів %s.

en: Use '%s' to correct the keyring permissions.
uk: Використайте "%s" для виправлення прав доступу до в'язки ключів.

en: You do not have sufficient permissions to run this command.
uk: У Вас немає достатніх прав для виконання цієї команди.

en: There is no secret key available to sign with.
uk: Немає секретного ключа для підпису.

en: Use '%s' to generate a default secret key.
uk: Використайте "%s" для створення типового секретного ключа.

en: No keyring files exist in %s.
uk: Жодного файлу в'язки ключів не існує в %s.

en: The keyring file %s does not exist.
uk: Файл в'язки ключів %s не існує.

en: Appending keys from %s.gpg...
uk: Додаємо ключі з %s.gpg...

en: Locally signing trusted keys in keyring...
uk: Локально підписуємо довірені ключі у в'язці...

en: Importing owner trust values...
uk: Імпортуємо ступені довіри власників...

en: Disabling revoked keys in keyring...
uk: Відключаємо відкликані ключі у в'язці...

en: Disabling key %s...
uk: Відключаємо ключ %s...

en: Disabled %s keys.
uk: Відключено %s ключ(ів).

en: A specified keyfile could not be added to the keyring.
uk: Вказаний файл ключа неможливо додати до в'язки ключів.

en: A specified key could not be removed from the keyring.
uk: Вказаний ключ неможливо вилучити з в'язки ключів.

en: The key identified by %s could not be edited.
uk: Ключ з ідентифікатором %s неможливо відредагувати.

en: A specified key could not be exported from the keyring.
uk: Вказаний ключ неможливо експортувати з в'язки ключів.

en: The fingerprint of a specified key could not be determined.
uk: Відбиток зазначеного ключа неможливо визначити.

en: %s could not be imported.
uk: Не вдалося імпортувати %s.

en: File %s does not exist and could not be imported.
uk: Файл %s не існує, тож імпортувати його не вдалося.

en: A specified key could not be listed.
uk: Зазначений ключ неможливо показати.

en: A specified signature could not be listed.
uk: Зазначений підпис неможливо показати.

en: Locally signing key %s...
uk: Локально підписуємо ключ %s...

en: %s could not be locally signed.
uk: %s неможливо локально підписати.

en: Locally signed %s keys.
uk: Локально підписано %s ключ(ів).

en: Remote key not fetched correctly from WKD or keyserver.
uk: Віддалений ключ неможливо коректно отримати з WKD (веб-каталогу ключів) чи сервера ключів.

en: Remote key not fetched correctly from keyserver.
uk: Віддалений ключ неможливо коректно отримати з сервера ключів.

en: Could not update key: %s
uk: Неможливо оновити ключ: %s

en: Cannot use armored signatures for packages: %s
uk: Неможливо використати вживлені підписи для пакунків: %s

en: The signature identified by %s could not be verified.
uk: Підпис з ідентифікатором %s неможливо перевірити.

en: Updating trust database...
uk: Оновлюємо базу даних довіри...

en: Trust database could not be updated.
uk: Базу даних довіри неможливо оновити.

en: Cannot find the %s binary required for all %s operations.
uk: Не можу знайти виконавчий файл %s, який потрібен для всіх операцій %s.

en: %s needs to be run as root for this operation.
uk: %s повинен мати права суперкористувача для цієї операції.

en: %s configuration file '%s' not found.
uk: Файл налаштувань %s "%s" не знайдено.

en: no operation specified (use -h for help)
uk: не вказано операцію (використовуйте -h для довідки)

en: Multiple operations specified.
uk: Вказано кілька операцій.

en: Please run %s with each operation separately.
uk: Будь ласка, запустіть %s з кожною операцією окремо.

en: No targets specified
uk: Не вказано цілі

en: Usage: repo-add [options] <path-to-db> <package> ...\n
uk: Використання: repo-add [параметри] <шлях-до-бд> <пакунок> ...\n

en: repo-add will update a package database by reading a package file.\nMultiple packages to add can be specified on the command line.\n
uk: repo-add оновить базу даних пакунків читаючи файл пакунку.\nМожна додати кілька пакунків в одному командному рядку.\n

en: Options:\n
uk: Параметри:\n

en:   -n, --new         only add packages that are not already in the database\n
uk:   -n, --new         додати тільки пакунки, яких ще немає в базі\n

en:   -R, --remove      remove old package file from disk after updating database\n
uk:   -R, --remove      вилучити старі файли пакунків з диску після оновлення бази даних\n

en:   -p, --prevent-downgrade  do not add package to database if a newer version is already present\n
uk:   -p, --prevent-downgrade  не додавати пакунок до бази даних якщо вже присутня новіша версія\n

en: Usage: repo-remove [options] <path-to-db> <packagename> ...\n
uk: Використання: repo-remove [параметри] <шлях-до-бд> <ім'я_пакунка> ...\n

en: repo-remove will update a package database by removing the package name\nspecified on the command line from the given repo database. Multiple\npackages to remove can be specified on the command line.\n
uk: repo-remove оновить базу даних пакунків, вилучаючи назву пакунка,\nвказаного в командному рядку, з бази даних сховища пакунків. \nМожна вказати кілька пакунків в одному командному рядку.\n

en: Please move along, there is nothing to see here.\n
uk: Проходьте повз, тут нема на що дивитись.\n

en:   --nocolor         turn off color in output\n
uk:   --nocolor         вимкнути кольорові повідомлення\n

en:   -q, --quiet       minimize output\n
uk:   -q, --quiet       зменшити обсяг вихідної інформації\n

en:   -s, --sign        sign database with GnuPG after update\n
uk:   -s, --sign        підписати базу даних за допомогою GnuPG після оновлення\n

en:   -k, --key <key>   use the specified key to sign the database\n
uk:   -k, --key <ключ>  використати вказаний ключ для підпису бази даних\n

en:   -v, --verify      verify database's signature before update\n
uk:   -v, --verify      перевірити підпис бази даних перед оновленням\n

en: \nSee %s(8) for more details and descriptions of the available options.\n
uk: \nДивіться %s(8) щодо деталей і описів доступних параметрів.\n

en: Example:  repo-add /path/to/repo.db.tar.gz pacman-3.0.0-1-i686.pkg.tar.gz\n
uk: Приклад:  repo-add /path/to/repo.db.tar.gz pacman-3.0.0-1-i686.pkg.tar.gz\n

en: Example:  repo-remove /path/to/repo.db.tar.gz kernel26\n
uk: Приклад:  repo-remove /path/to/repo.db.tar.gz kernel26\n

en: Cannot find the gpg binary! Is GnuPG installed?
uk: Не можу знайти виконавчий файл gpg! Чи GnuPG встановлено?

en: Signing database '%s'...
uk: Підписуємо базу даних "%s"...

en: Created signature file '%s'
uk: Створено файл підпису "%s"

en: Failed to sign package database file '%s'
uk: Не вдалося підписати файл бази даних пакунків "%s"

en: Verifying database signature...
uk: Перевіряємо підписи бази даних...

en: No existing signature found, skipping verification.
uk: Не знайдено жодного підпису, пропускаємо перевірку.

en: Database signature file verified.
uk: Підпис бази даних перевірено.

en: Database signature was NOT valid!
uk: Підпис бази даних НЕ дійсний!

en: '%s' does not have a valid database archive extension.
uk: "%s" не має коректного розширення архіву для бази даних.

en: Invalid package file '%s'.
uk: Некоректний файл пакунка "%s".

en: An entry for '%s' already existed
uk: Запис для "%s" вже існував

en: A newer version for '%s' is already present in database
uk: Новіша версія "%s" вже присутня у базі даних

en: Invalid package signature file '%s'.
uk: Недійсний файл підпису пакунка "%s".

en: Adding package signature...
uk: Додаємо підпис пакунка...

en: Computing checksums...
uk: Обчислюємо контрольні суми...

en: Creating '%s' db entry...
uk: Створюємо запис "%s" в базі даних...

en: Removing old package file '%s'
uk: Вилучаємо старий файл пакунка "%s"

en: Removing existing entry '%s'...
uk: Вилучаємо існуючий запис "%s"...

en: Failed to acquire lockfile: %s.
uk: Не вдалося заволодіти файлом блокування: %s.

en: Held by process %s
uk: Утримано процесом %s

en: Repository file '%s' is not a proper pacman database.
uk: Файл сховища "%s" не є коректною базою даних пакунків.

en: Extracting %s to a temporary location...
uk: Витягуємо файли з %s в тимчасове розміщення...

en: Repository file '%s' was not found.
uk: Файл сховища "%s" не знайдено.

en: Repository file '%s' could not be created.
uk: Файл сховища "%s" неможливо створити.

en: File '%s' not found.
uk: Файл "%s" не знайдено.

en: '%s' is not a package file, skipping
uk: "%s" не є файлом пакунка, пропускаємо

en: Adding package '%s'
uk: Додаємо пакунок "%s"

en: Searching for package '%s'...
uk: Шукаємо пакунок "%s"...

en: Package matching '%s' not found.
uk: Пакунок, що відповідає "%s", не знайдено.

en: No packages remain, creating empty database.
uk: Не знайдено жодного пакунка, створення порожньої бази даних.

en: Invalid command name '%s' specified.
uk: Вказана недійсна команда "%s".

en: Cannot create temp directory for database building.
uk: Неможливо створити тимчасовий каталог для побудови бази даних.

en: Creating updated database file '%s'
uk: Створюємо поновлений файл бази даних "%s"

en: No packages modified, nothing to do.
uk: Не змінено жодного пакунка, нема що робити.

en: Skipping all source file integrity checks.
uk: Пропускаємо всі перевірки цілісності файлів початкового коду.

en: Skipping verification of source file checksums.
uk: Пропускаємо перевірки контрольних сум файлів початкового коду.

en: Skipping verification of source file PGP signatures.
uk: Пропускаємо перевірки PGP-підписів файлів початкового коду.

en: Generating checksums for source files...
uk: Генеруємо контрольні суми для файлів початкового коду...

en: Invalid integrity algorithm '%s' specified.
uk: Вказано недійсний алгоритм перевірки цілісності "%s".

en: Created signature file %s.
uk: Створено файл підпису %s.

en: Failed to sign package file %s.
uk: Не вдалося підписати файл пакунка %s.

en: Signing package(s)...
uk: Підписуємо пакунок ...

en: Integrity checks are missing for: %s
uk: Відсутні дані перевірки цілісності для: %s

en: Skipped
uk: Пропущено

en: NOT FOUND
uk: НЕ ЗНАЙДЕНО

en: Passed
uk: Пройдено

en: FAILED
uk: ПОМИЛКА

en: Validating %s files with %s...
uk: Перевіряємо файли %s за допомогою %s...

en: One or more files did not pass the validity check!
uk: Один чи кілька файлів не пройшли перевірку на відповідність!

en: Integrity checks (%s) differ in size from the source array.
uk: Кількість даних перевірки цілісності (%s) відрізняється від розміру масиву source.

en: Verifying source file signatures with %s...
uk: Перевіряємо підписи файлів початкового коду за допомогою %s...

en: unknown public key
uk: невідомий публічний ключ

en: public key %s has been revoked
uk: публічний ключ %s був відкликаний

en: bad signature from public key
uk: неправильний підпис за допомогою публічного ключа

en: error during signature verification
uk: помилка під час перевірки підпису

en: the public key %s is not trusted
uk: публічний ключ %s не має довіри

en: invalid public key
uk: недійсний публічний ключ

en: WARNING:
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ:

en: the signature has expired.
uk: час дії підпису закінчився.

en: the key has expired.
uk: час дії ключа закінчився.

en: One or more PGP signatures could not be verified!
uk: Один або кілька PGP-підписів неможливо перевірити!

en: Warnings have occurred while verifying the signatures.
uk: Виникли попередження при перевірці підписів.

en: Please make sure you really trust them.
uk: Будь ласка, переконайтеся, що ви дійсно довіряєте їм.

en: SIGNATURE NOT FOUND
uk: ПІДПИС НЕ ЗНАЙДЕНО

en: SOURCE FILE NOT FOUND
uk: ФАЙЛ ПОЧАТКОВОГО КОДУ НЕ ЗНАЙДЕНО

en: %s contains invalid characters: '%s'
uk: %s містить неприпустимі символи: "%s"

en: %s should be an array
uk: %s мусить бути масивом

en: %s should not be an array
uk: %s не повинен бути масивом

en: PACKAGER should have the format 'Example Name <email@address.invalid>'
uk: PACKAGER повинен мати формат "Петрик П'яточкін <пошта@адреса.невірна>"

en: Checking for packaging issues...
uk: Перевіряємо пакет на наявність проблем...

en: Package contains reference to %s
uk: Пакунок містить згадку про %s

en: Dotfile found in package root '%s'
uk: Файл з ім'ям, що починається з крапки, знайдено в корені пакунка "%s"

en: Package contains paths with newlines
uk: Пакунок містить шлях із символами розриву рядка

en: %s entry file not in package : %s
uk: Файл вказаний у %s не міститься в пакунку: %s

en: Can not use '%s' architecture with other architectures
uk: Неможливо використати архітектуру "%s" разом з іншими архітектурами

en: %s is not available for the '%s' architecture.
uk: %s відсутній для архітектури "%s".

en: %s entry should not contain leading slash : %s
uk: Запис %s не повинен містити слеш: %s

en: %s must be an integer, not %s.
uk: %s повинно бути цілим числом, а не %s.

en: %s array contains unknown option '%s'
uk: Масив %s містить невідомий параметр "%s"

en: Conflicting %s and %s functions in %s
uk: Конфліктуючі функції %s та %s в %s

en: Missing %s function in %s
uk: Пропущено функцію %s в %s

en: Extra %s function for split package '%s'
uk: Надлишкова функція %s для поділу пакунка "%s"

en: Missing %s function for split package '%s'
uk: Відсутня функція %s для поділу пакунка "%s"

en: Requested package %s is not provided in %s
uk: Запитаний пакунок %s не міститься в %s

en: %s is not allowed to be empty.
uk: %s не повинно бути порожнім.

en: %s is not allowed to start with a hyphen.
uk: %s не повинно починатися з дефіса.

en: %s is not allowed to start with a dot.
uk: %s не повинно починатись із крапки.

en: %s may only contain ascii characters.
uk: %s може містити тільки символи ASCII.

en: %s must be of the form 'integer[.integer]', not %s.
uk: %s повинно бути у формі "ціле[.ціле]", а не %s.

en: %s is not allowed to contain colons, forward slashes, hyphens or whitespace.
uk: %s не може містити двокрапки, косі риски, тире або пробіли.

en: %s array cannot contain comparison (< or >) operators.
uk: Масив %s не може містити оператори порівняння (< або >).

en: Sparse arrays are not allowed for source
uk: Розкидані масиви не дозволені для джерел початкового коду

en: %s file (%s) does not exist or is not a regular file.
uk: файл з %s (%s) не існує або не є звичайним файлом.

en: Retrieving sources...
uk: Отримуємо файли початкового коду...

en: Extracting sources...
uk: Витягуємо файли початкового коду...

en: Branching %s...
uk: Розгалужуємо %s...

en: Failure while branching %s
uk: Помилка при розгалуженні %s

en: Pulling %s...
uk: Долучаємо %s...

en: Failure while pulling %s
uk: Помилка під час долучення %s

en: Unrecognized reference: %s
uk: Нерозпізнана згадка про: %s

en: Creating working copy of %s %s repo...
uk: Створюємо робочу копію %s з %s-сховища...

en: Failure while updating working copy of %s %s repo
uk: Помилка оновлення робочої копії %s з %s-сховища

en: Failure while creating working copy of %s %s repo
uk: Помилка створення робочої копії %s з %s-сховища

en: Found %s
uk: Знайдено %s

en: Downloading %s...
uk: Завантажуємо %s...

en: Failure while downloading %s
uk: Помилка під час завантаження %s

en: Extracting %s with %s
uk: Витягуємо файли з %s за допомогою %s

en: Failed to extract %s
uk: Не вдалося витягти файли з %s

en: Cloning %s %s repo...
uk: Клонуємо %s з %s-сховища...

en: Failure while downloading %s %s repo
uk: Помилка під час завантаження %s з %s-сховища

en: %s is not a clone of %s
uk: %s не є клоном %s

en: Updating %s %s repo...
uk: Оновлюємо %s з %s-сховища...

en: Failure while updating %s %s repo
uk: Помилка при оновленні %s з %s-сховища

en: Failure while checking out version %s, the git tag has been forged
uk: Помилка під час перевірки версії %s, тег git підроблений

en: %s was not found in the build directory and is not a URL.
uk: %s не було знайдено в теці побудови і це не посилання.

en: Tidying install...
uk: Прибираємось...

en: Removing doc files...
uk: Вилучаємо файли документації...

en: Removing empty directories...
uk: Вилучаємо порожні теки...

en: Removing %s files...
uk: Вилучаємо файли %s...

en: Purging unwanted files...
uk: Прибираємо непотрібні файли...

en: Removing static library files...
uk: Вилучаємо файли статичних бібліотек...

en: Stripping unneeded symbols from binaries and libraries...
uk: Вилучаємо непотрібні символи з виконавчих файлів та бібліотек...

en: Compressing man and info pages...
uk: Стискаємо сторінки man/info...

en: '%s' is not a valid archive extension.
uk: "%s" не є коректним розширенням архіву.

en: ERROR:
uk: ПОМИЛКА:

en: option '%s' is ambiguous; possibilities:
uk: параметр "%s" неоднозначний; можливі варіанти:

en: option requires an argument
uk: параметр вимагає аргументу

en: invalid option
uk: недійсний параметр

en: option '%s' does not allow an argument
uk: параметр "%s" не дозволяє аргументу

en: option '%s' requires an argument
uk: параметр "%s" вимагає аргументу

en: Unknown download protocol: %s
uk: Невідомий протокол завантаження: %s

en: The download program %s is not installed.
uk: Програму завантаження %s не встановлено.

en: Failed to change to directory %s
uk: Не вдалося змінити теку на %s

en: Failed to create the directory $%s (%s).
uk: Не вдалося створити теку $%s (%s).

en: You do not have write permission for the directory $%s (%s).
uk: У Вас немає дозволу на запис до теки $%s (%s).

en: Failed to source %s
uk: Не вдалося включити %s
