Arch Linux Pacman package manager - en to lt translation catalogue (347 entries)

en: Running pre-transaction hooks...
lt: Vykdomos prieš-perdavimo gaudyklės...

en: Running post-transaction hooks...
lt: Vykdomos po-perdavimo gaudyklės...

en: checking dependencies...
lt: tikrinamos priklausomybės...

en: checking for file conflicts...
lt: tikrinamas failų suderinamumas...

en: resolving dependencies...
lt: sprendžiamos priklausomybės...

en: looking for conflicting packages...
lt: ieškoma konfliktuojančių paketų...

en: Processing package changes...
lt: Apdorojami paketų pakeitimai...

en: installing %s...
lt: įdiegiama %s...

en: upgrading %s...
lt: atnaujinama %s...

en: reinstalling %s...
lt: įdiegiama iš naujo %s...

en: downgrading %s...
lt: pasendinama %s...

en: removing %s...
lt: šalinama %s...

en: checking package integrity...
lt: tikrinamas paketo vientisumas...

en: checking keyring...
lt: tikrinama raktinė...

en: downloading required keys...
lt: parsiunčiami reikalingi raktai...

en: loading package files...
lt: įkraunami paketo failai...

en: Retrieving packages...
lt: Gaunami paketai...

en: checking available disk space...
lt: tikrinama laisva disko vieta...

en: %s optionally requires %s
lt: %s nebūtina priklausomybė yra %s

en: %s installed as %s.pacnew
lt: %s įdiegta kaip %s.pacnew

en: %s saved as %s.pacsave
lt: %s įrašyta kaip %s.pacsave

en: %s is in IgnorePkg/IgnoreGroup. Install anyway?
lt: %s yra IgnorePkg/IgnoreGroup sąraše. Vistiek įdiegti?

en: Replace %s with %s/%s?
lt: Vietoje %s įrašyti %s/%s?

en: %s and %s are in conflict. Remove %s?
lt: %s ir %s nesuderinami. Pašalinti %s?

en: %s and %s are in conflict (%s). Remove %s?
lt: %s ir %s nesuderinama (%s). Pašalinti %s?

en: The following package cannot be upgraded due to unresolvable dependencies:
     | The following packages cannot be upgraded due to unresolvable dependencies:
lt[0]: Šio paketo atnaujinti neįmanoma, dėl neišsprendžiamų priklausomybių:
lt[1]: Šių paketų atnaujinti neįmanoma, dėl neišsprendžiamų priklausomybių:
lt[2]: Šių paketų atnaujinti neįmanoma, dėl neišsprendžiamų priklausomybių:
lt[3]: Šių paketų atnaujinti neįmanoma, dėl neišsprendžiamų priklausomybių:

en: Do you want to skip the above package for this upgrade? | Do you want to skip the above packages for this upgrade?
lt[0]: Ar norite praleisti šį paketą šiam atnaujinimui?
lt[1]: Ar norite praleisti šiuos paketus šiam atnaujinimui?
lt[2]: Ar norite praleisti šiuos paketus šiam atnaujinimui?
lt[3]: Ar norite praleisti šiuos paketus šiam atnaujinimui?

en: There is %zu provider available for %s
     | There are %zu providers available for %s:
lt[0]: Yra prieinamas %zu %s tiekėjas
lt[1]: Yra prieinami %zu %s tiekėjai
lt[2]: Yra prieinama %zu %s tiekėjų
lt[3]: Yra prieinama %zu %s tiekėjų

en: File %s is corrupted (%s).
    Do you want to delete it?
lt: Failas %s yra sugadintas (%s).
    Ar norite jį ištrinti?

en: Import PGP key %s?
lt: Importuoti PGP raktą %s?

en: Import PGP key %s, "%s"?
lt: Importuoti PGP raktą %s, "%s"?

en: installing
lt: diegiama

en: upgrading
lt: atnaujinama

en: downgrading
lt: sendinama

en: reinstalling
lt: diegiama iš naujo

en: removing
lt: šalinama

en: checking for file conflicts
lt: tikrinamas failų suderinamumas

en: checking available disk space
lt: tikrinama laisva disko vieta

en: checking package integrity
lt: tikrinamas paketo vientisumas

en: checking keys in keyring
lt: tikrinami raktai raktinėje

en: loading package files
lt: įkraunami paketo failai

en: Total
lt: Iš viso

en:  %s downloading...
lt: %s siunčiama...

en:  %s is up to date
lt: %s yra naujausios versijos

en:  %s failed to download
lt: Nepavyko parsisiųsti %s

en: unknown callback event type %d for %s
lt: nežinomas callback įvykio tipas %d %s

en: %s: %s (File type mismatch)
lt: %s: %s (nesutampa failo tipas)

en: %s: %s (UID mismatch)
lt: %s: %s (nesutampa UID)

en: %s: %s (GID mismatch)
lt: %s: %s (nesutampa GID)

en: %s: %s (Permissions mismatch)
lt: %s: %s (nesutampa leidimai)

en: backup file
lt: atsarginės kopijos failas

en: %s: %s (Modification time mismatch)
lt: %s: %s (nesutampa keitimo laikas)

en: unable to read symlink contents: %s
lt: perskaityti simbolinės nuorodos turinio nepavyko: %s

en: %s: %s (Symlink path mismatch)
lt: %s: %s (nesutampa simbolinės nuorodos kelias)

en: %s: %s (Size mismatch)
lt: %s: %s (nesutampa dydis)

en: %s: %s (failed to calculate %s checksum)
lt: %s: %s (nepavyko apskaičiuoti %s kontrolinės sumos)

en: %s: %s (%s checksum information not available)
lt: %s: %s (%s kontrolinės sumos informacija neprienama)

en: %s: %s (%s checksum mismatch)
lt: %s: %s (%s kontrolinė suma nesutampa)

en: path too long: %s%s
lt: kelias per ilgas: %s%s

en: %s: %jd total file,  | %s: %jd total files,
lt[0]: %s: iš viso %jd failas,
lt[1]: %s: iš viso %jd failai,
lt[2]: %s: iš viso %jd failų,
lt[3]: %s: iš viso %jd failų,

en: %jd missing file
     | %jd missing files
lt[0]: %jd trūkstamas failas
lt[1]: %jd trūkstami failai
lt[2]: %jd trūkstamų failų
lt[3]: %jd trūkstamų failų

en: %s: no mtree file
lt: %s: nėra „mtree“ failo

en: path too long: %slocal/%s-%s/%s
lt: kelias per ilgas: %slocal/%s-%s/%s

en: file type not recognized: %s%s
lt: failo tipas neatpažintas: %s%s

en: %jd altered file
     | %jd altered files
lt[0]: %jd pakeistas failas
lt[1]: %jd pakeisti failai
lt[2]: %jd pakeistų failų
lt[3]: %jd pakeistų failų

en: malloc failure: could not allocate %zu byte
     | malloc failure: could not allocate %zu bytes
lt[0]: malloc triktis: nepavyko paskirstyti %zu baito
lt[1]: malloc triktis: nepavyko paskirstyti %zu baitų
lt[2]: malloc triktis: nepavyko paskirstyti %zu baitų
lt[3]: malloc triktis: nepavyko paskirstyti %zu baitų

en: could not get current working directory
lt: nepavyko sužinoti darbinio katalogo

en: could not chdir to download directory %s
lt: nepavyko pereiti į parsiuntimų katalogą %s

en: running XferCommand: fork failed!
lt: vykdant XferCommand: fork nepavyko!

en: could not rename %s to %s (%s)
lt: nepavyko pervadinti %s į %s (%s)

en: could not restore working directory (%s)
lt: nepavyko atstatyti darbinio aplanko (%s)

en: config file %s, line %d: invalid value for '%s' : '%s'
lt: konfigūracijos failas %s, eilutė %d: netinkama reikšmė „%s“ : „%s“

en: config file %s, line %d: '%s' option invalid, no signature support
lt: konfigūracijos failas %s, eilutė %d: „%s“ pasirinktis neteisinga, nėra pasirašymo palaikymo

en: config file %s, line %d: directive '%s' in section '%s' not recognized.
lt: konfigūracijos failas %s, eilutė %d: direktyva „%s“ sekcijoj „%s“ neatpažinta.

en: config file %s, line %d: value for '%s' has to be positive : '%s'
lt: konfigūracijos failas %s, eilutė %d: '%s' reikšmė turi būti teigiama : '%s'

en: config file %s, line %d: value for '%s' is too large : '%s'
lt: konfigūracijos failas %s, eilutė %d: '%s' reikšmė yra per didelė : '%s'

en: mirror '%s' contains the '%s' variable, but no '%s' is defined.
lt: veidrodis „%s“ turi „%s“ kintamąjį, bet „%s“ neapibrėžta.

en: could not add server URL to database '%s': %s (%s)
lt: nepavyko pridėti serverio URL į duomenų bazę „%s“: %s (%s)

en: could not register '%s' database (%s)
lt: nepavyko užregistruoti duomenų bazės „%s“ (%s)

en: failed to initialize alpm library:
    (root: %s, dbpath: %s)
    %s
lt: nepavyko inicijuoti alpm bibliotekos:
    (root: %s, dbpath: %s)
    %s

en: try running pacman-db-upgrade
lt: bandykite įvykdyti komandą pacman-db-upgrade

en: problem setting logfile '%s' (%s)
lt: nepavyko nustatyti žurnalo failo „%s“ (%s)

en: problem setting gpgdir '%s' (%s)
lt: nepavyko nustatyti gpgdir „%s“ (%s)

en: problem adding hookdir '%s' (%s)
lt: problema, pridedant hookdir "%s" (%s)

en: no '%s' configured
lt: nėra sukonfigūruota "%s"

en: Failed to pass %s entry to libalpm
lt: Nepavyko perduoti %s įrašo į libalpm

en: config file %s, line %d: '%s' option '%s' not recognized
lt: konfigūracijos failas %s, eilutė %d: "%s" parinktis "%s" neatpažinta

en: config file %s, line %d: directive '%s' needs a value
lt: konfigūracijos failas %s, eilutė %d: direktyva „%s“ turi turėt reikšmę

en: config parsing exceeded max recursion depth of %d.
lt: skaitant konfigūracijos failą, prieita gylio riba %d.

en: config file %s could not be read: %s
lt: konfigūracijos failas %s neperskaitomas: %s

en: config file %s, line %d: All directives must belong to a section.
lt: konfigūracijos failas %s, eilutė %d: Visos direktyvos turi priklausyti skyriuj

en: no targets specified (use -h for help)
lt: nenurodytas joks objektas (bandykite -h pagalbai)

en: no install reason specified (use -h for help)
lt: nenurodyta įdiegimo priežastis (bandykite -h pagalbai)

en: could not set install reason for package %s (%s)
lt: nepavyko nustatyti įdiegimo priežasties paketui %s (%s)

en: %s: install reason has been set to 'installed as dependency'
lt: %s: diegimo priežastis nustatyta kaip „įdiegta kaip priklausomybė“

en: %s: install reason has been set to 'explicitly installed'
lt: %s: diegimo priežastis nustatyta kaip „įdiegta savarankiškai“

en: No database errors have been found!
lt: Nerasta jokių duomenų bazės klaidų!

en: %s is owned by %s%s/%s%s %s%s%s
lt: %s priklauso %s%s/%s%s %s%s%s

en: invalid regular expression '%s'
lt: neteisinga reguliarioji išraiška '%s'

en: invalid package: '%s'
lt: neteisingas paketas: "%s"

en: package '%s' was not found
lt: paketas „%s“ nerastas

en: Synchronizing package databases...
lt: Sinchronizuojamos paketų duomenų bazės...

en: Architecture
lt: Architektūra

en: Backup Files
lt: Atsarginių kopijų failai

en: Build Date
lt: Sukūrimo data

en: Compressed Size
lt: Suglaudintas dydis

en: Conflicts With
lt: Konfliktuoja su

en: Depends On
lt: Priklauso nuo

en: Description
lt: Aprašas

en: Download Size
lt: Parsisiuntimo dydis

en: Groups
lt: Grupės

en: Install Date
lt: Įdiegimo data

en: Install Reason
lt: Įdiegimo priežastis

en: Install Script
lt: Įdiegimo scenarijus

en: Installed Size
lt: Įdiegto dydis

en: Licenses
lt: Licencijos

en: MD5 Sum
lt: MD5 suma

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Optional Deps
lt: Nebūtinos priklausomybės

en: Optional For
lt: Nebūtinas paketams

en: Packager
lt: Pakuotojas

en: Provides
lt: Pateikia

en: Replaces
lt: Pakeičia

en: Repository
lt: Saugykla

en: Required By
lt: Yra reikalaujamas šių paketų

en: SHA-256 Sum
lt: SHA-256 suma

en: Signatures
lt: Parašai

en: Validated By
lt: Paketą patikrino

en: Version
lt: Versija

en:  [installed]
lt:  [įdiegta]

en: Explicitly installed
lt: Savarankiškai įdiegta

en: Installed as a dependency for another package
lt: Įdiegta kaip kito paketo priklausomybė

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: None
lt: Nieko

en: Signature
lt: Parašas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: could not calculate checksums for %s
lt: nepavyko apskaičiuoti kontrolinės sumos failui %s

en: (none)
lt: (nieko)

en: no changelog available for '%s'.
lt: paketui „%s“ nėra keitimų žurnalo.

en: Changelog for %s:
lt: %s keitimų žurnalas:

en: installed
lt: įdiegta

en: options
lt: pasirinktys

en: file(s)
lt: failas(-ai)

en: package(s)
lt: paketas(-ai)

en: usage
lt: naudojimas

en: operation
lt: operacija

en: operations:
lt: operacijos:

en: 
    use '%s {-h --help}' with an operation for available options
lt: 
    naudokite „%s {-h --help}“ kartu su operacija galimoms pasirinktims pamatyti

en:   -c, --cascade        remove packages and all packages that depend on them
lt:   -c, --cascade          pašalinti pačius paketus ir visus kurie priklauso nuo jų

en:   -n, --nosave         remove configuration files
lt:   -n, --nosave           pašalina konfigūracijos failus

en:   -s, --recursive      remove unnecessary dependencies
                           (-ss includes explicitly installed dependencies)
lt:   -s, --recursive        pašalina nereikalingas priklausomybes
                             (-ss įterpia savarankiškai įdiegtas priklausomybes)

en:   -u, --unneeded       remove unneeded packages
lt:   -u, --unneeded         pašalinti nereikalingus paketus

en:       --needed         do not reinstall up to date packages
lt:       --needed           neatnaujinti paketų kurie ir taip naujausi

en:   -c, --changelog      view the changelog of a package
lt:   -c, --changelog        peržiūrėti paketo keitimų žurnalą

en:   -d, --deps           list packages installed as dependencies [filter]
lt:   -d, --deps             parodo paketus įdiegtus kaip priklausomybės [filtras]

en:   -e, --explicit       list packages explicitly installed [filter]
lt:   -e, --explicit         parodo savarankiškai įdiegtus paketus [filtras]

en:   -g, --groups         view all members of a package group
lt:   -g, --groups           peržiūrėti visus grupės narius

en:   -i, --info           view package information (-ii for backup files)
lt:   -i, --info             peržiūrėti paketo informaciją (-ii atsarginės kopijos failam)

en:   -k, --check          check that package files exist (-kk for file properties)
lt:   -k, --check            patikrinti ar egzistuoja paketo failai (failo savybėms naudokite -kk)

en:   -l, --list           list the files owned by the queried package
lt:   -l, --list           išvardinti failus, priklausančius užklaustam paketui

en:   -m, --foreign        list installed packages not found in sync db(s) [filter]
lt:   -m, --foreign          parodyti paketus kurių nėra sinchronizacijos duomenų bazėje [filtras]

en:   -n, --native         list installed packages only found in sync db(s) [filter]
lt:   -n, --native           parodo paketų sąrašą, kurie yra tik sinchronizacijos duomenų bazėje [filtras]

en:   -o, --owns <file>    query the package that owns <file>
lt:   -o, --owns <file>      užklausti paketą kuriam priklauso <failas>

en:   -p, --file <package> query a package file instead of the database
lt:   -p, --file <paketas>   užklausti paketo failą vietoj duomenų bazės

en:   -q, --quiet          show less information for query and search
lt:   -q, --quiet            rodyti mažiau informacijos užklausoms ir paieškai

en:   -s, --search <regex> search locally-installed packages for matching strings
lt:   -s, --search <regex>   ieškoti įdiegtų paketų kurie atitinka kriterijus

en:   -t, --unrequired     list packages not (optionally) required by any
                           package (-tt to ignore optdepends) [filter]
lt:   -t, --unrequired     išvardinti paketus (nebūtinus), kurių nereikalauja
                           kiti paketai (-tt , kad būtų nepaisoma nebūtinų priklausomybių) [filtras]

en:   -u, --upgrades       list outdated packages [filter]
lt:   -u, --upgrades         parodyti pasenusius paketus [filtras]

en:   -c, --clean          remove old packages from cache directory (-cc for all)
lt:   -c, --clean            pašalinti senus paketus iš podėlio (-cc norint pašalint visus)

en:   -g, --groups         view all members of a package group
                           (-gg to view all groups and members)
lt:   -g, --groups         peržiūrėti visus grupės narius
                           (-gg , kad peržiūrėtumėte visas grupes ir narius)

en:   -i, --info           view package information (-ii for extended information)
lt:   -i, --info           peržiūrėti paketo informaciją (-ii išsamiai informacijai)

en:   -l, --list <repo>    view a list of packages in a repo
lt:   -l, --list <repo>      peržiūrėti paketus kurie yra saugykloje

en:   -s, --search <regex> search remote repositories for matching strings
lt:   -s, --search <regex>   ieškoti nutolusių saugyklų pagal kriterijų

en:   -u, --sysupgrade     upgrade installed packages (-uu enables downgrades)
lt:   -u, --sysupgrade     atnaujinti įdiegtus paketus (-uu leidžia pasendinti)

en:   -y, --refresh        download fresh package databases from the server
                           (-yy to force a refresh even if up to date)
lt:   -y, --refresh        atsisiųsti naujas paketų duomenų bazes iš serverio
                           (-yy priversti įkelti iš naujo, net jeigu atnaujinta)

en:       --asdeps         mark packages as non-explicitly installed
lt:       --asdeps           pažymėti paketus kaip nesavarankiškai įdiegtus

en:       --asexplicit     mark packages as explicitly installed
lt:       --asexplicit       pažymėti paketus kaip savarankiškai įdiegtus

en:   -k, --check          test local database for validity (-kk for sync databases)
lt:   -k, --check          atlikti duomenų bazės tapatumo patikrą (-kk duomenų bazių sinchronizavimui)

en:   -q, --quiet          suppress output of success messages
lt:   -q, --quiet          nerodyti pavykusio veiksmo žinučių

en:   -x, --regex          enable searching using regular expressions
lt:   -x, --regex          įjungti reguliariuosius reiškinius naudojančią paiešką

en:       --machinereadable
                           produce machine-readable output
lt:       --machinereadable
                           sukurti kompiuterio skaitomą išvestį

en:   -w, --downloadonly   download packages but do not install/upgrade anything
lt:   -w, --downloadonly     parsisiųsti paketus, bet nediegti/neatnaujinti

en:       --overwrite <glob>
                           overwrite conflicting files (can be used more than once)
lt:       --overwrite <glob>
                           perrašyti konfliktuojančius failus (galima naudoti daugiau nei kartą)

en:       --asdeps         install packages as non-explicitly installed
lt:       --asdeps           įdiegti paketus kaip nesavarankiškus

en:       --asexplicit     install packages as explicitly installed
lt:       --asexplicit       įdiegti paketus kaip savarankiškus

en:       --ignore <pkg>   ignore a package upgrade (can be used more than once)
lt:       --ignore <pkg>     ignoruoti paketo atnaujinimą (galima naudoti daugiau nei vieną kartą)

en:       --ignoregroup <grp>
                           ignore a group upgrade (can be used more than once)
lt:       --ignoregroup <grp>
                             ignoruoti grupinį atnaujinimą (galima naudoti daugiau nei vieną kartą)

en:   -d, --nodeps         skip dependency version checks (-dd to skip all checks)
lt:   -d, --nodeps           praleisti priklausomybių versijų tikrinimą (-dd praleisti visus tikrinimus)

en:       --assume-installed <package=version>
                           add a virtual package to satisfy dependencies
lt:       --assume-installed <paketas=versija>
                           pridėti virtualų paketą, kad būtų patenkintos priklausomybės

en:       --dbonly         only modify database entries, not package files
lt:       --dbonly           pakeisti tik duomenų bazės įrašus, bet ne paketo failus

en:       --noprogressbar  do not show a progress bar when downloading files
lt:       --noprogressbar    siunčiant failus nerodyti pažangos juostos

en:       --noscriptlet    do not execute the install scriptlet if one exists
lt:       --noscriptlet      nevykdyti diegimo scenarijaus, jei toks egzistuoja

en:   -p, --print          print the targets instead of performing the operation
lt:   -p, --print            parodyti objektus vietoje užduoties įvykdymo

en:       --print-format <string>
                           specify how the targets should be printed
lt:       --print-format <string>
                             nurodyti kaip objektai turi būti atvaizduoti

en:   -b, --dbpath <path>  set an alternate database location
lt:   -b, --dbpath <kelias>  nurodyti alternatyvią duomenų bazės vietą

en:   -r, --root <path>    set an alternate installation root
lt:   -r, --root <kelias>    nurodyti alternatyvų diegimo šakninį katalogą

en:   -v, --verbose        be verbose
lt:   -v, --verbose          plačiau

en:       --arch <arch>    set an alternate architecture
lt:       --arch <arch>      nurodyti alternatyvią architektūrą

en:       --sysroot        operate on a mounted guest system (root-only)
lt:       --sysroot        veikti prijungtoj svečio sistemoje (root-only)

en:       --cachedir <dir> set an alternate package cache location
lt:       --cachedir <dir>   nurodyti alternatyvią podėlio vietą

en:       --hookdir <dir>  set an alternate hook location
lt:       --hookdir <katalogas>  nustatyti alternatyvią gaudyklės vietą

en:       --color <when>   colorize the output
lt:       --color <kada>     nuspalvoti išvestį

en:       --config <path>  set an alternate configuration file
lt:       --config <kelias>  nurodyti alternatyvų konfigūracijos failą

en:       --debug          display debug messages
lt:       --debug            rodyti derinimo pranešimus

en:       --gpgdir <path>  set an alternate home directory for GnuPG
lt:       --gpgdir <kelias>  nurodyti alternatyvų namų katalogą

en:       --logfile <path> set an alternate log file
lt:       --logfile <kelias> nurodyti alternatyvų žurnalo failą

en:       --noconfirm      do not ask for any confirmation
lt:       --noconfirm        nereikalauti patvirtinimo

en:       --confirm        always ask for confirmation
lt:       --confirm        visada reikalauti patvirtinimo

en:       --disable-download-timeout
                           use relaxed timeouts for download
lt:       --disable-download-timeout
                           išjungti siuntimų laiko pasibaigimą

en:                        This program may be freely redistributed under
                           the terms of the GNU General Public License.
lt:                        Ši programa gali būti laisvai platinama
                           pagal GNU General Public License.

en: HTTP_USER_AGENT truncated
lt: HTTP_USER_AGENT sutrumpintas

en: invalid option: '%s' and '%s' may not be used together
lt: neteisinga pasirinktis: "%s" ir "%s" negali būti naudojamos kartu

en: invalid argument '%s' for %s
lt: netinkamas argumentas „%s“ skirtas %s

en: '%s' is not a valid debug level
lt: „%s“ nėra teisingas derinimo informacijos lygis

en: only one operation may be used at a time
lt: vienu metu gali būti vykdoma tik viena operacija

en: invalid option '-%c'
lt: neteisinga pasirinktis "-%c"

en: invalid option '--%s'
lt: neteisinga pasirinktis "--%s"

en: you cannot perform this operation unless you are root.
lt: jūs negalite įvykdyti šios komandos jei nesate root naudotojas.

en: failed to read arguments from stdin: (%s)
lt: nepavyko perskaityti argumentus iš stdin: (%s)

en: failed to reopen stdin for reading: (%s)
lt: nepavyko pakartotinai atidaryti skaitymui stdin: (%s)

en: argument '-' specified with empty stdin
lt: argumentas "-" nurodytas su tuščiu stdin

en: argument '-' specified without input on stdin
lt: argumentas „-“ nurodytas be stdin įvesties

en: chroot to '%s' failed: (%s)
lt: pakeisti root į '%s' nepavyko: (%s)

en: no operation specified (use -h for help)
lt: nenurodyta jokia komanda (naudokite -h pagalbai)

en: %s is owned by %s%s %s%s%s
lt: %s priklauso %s%s %s%s%s

en: no file was specified for --owns
lt: nenurodytas failas --owns

en: empty string passed to file owner query
lt: tuščia eilutė perduota failo savininko užklausai

en: No package owns %s
lt: %s nepriklauso jokiam paketui

en: path too long: %s/
lt: kelias pernelyg ilgas: %s/

en: [ignored]
lt: [ignoruota]

en: group '%s' was not found
lt: grupė „%s“ nerasta

en: could not load package '%s': %s
lt: nepavyko įkrauti paketo „%s“: %s

en: '%s' is a file, you might want to use %s.
lt: „%s“ yra failas, turbūt norėsite naudoti %s.

en: target not found: %s
lt: objektas nerastas: %s

en: failed to prepare transaction (%s)
lt: nepavyko paruošti operacijos (%s)

en: removing %s breaks dependency '%s' required by %s
lt: šalinant %s sugadinama "%s" priklausomybė, kurios reikalauja %s

en: %s is designated as a HoldPkg.
lt: %s pažymėtas kaip HoldPkg.

en: HoldPkg was found in target list. Do you want to continue?
lt: HoldPkg buvo rastas objektų sąraše. Ar tęsti?

en:  there is nothing to do
lt:  nėra ką daryti

en: Do you want to remove these packages?
lt: Ar norite pašalinti šiuos paketus?

en: failed to commit transaction (%s)
lt: nepavyko pritaikyti operacijos (%s)

en: could not remove %s: %s
lt: nepavyko pašalinti %s: %s

en: could not access database directory
lt: nepavyko pasiekti duomenų bazės aplanko

en: Database directory: %s
lt: Duomenų bazės aplankas: %s

en: Do you want to remove unused repositories?
lt: Ar norite pašalinti nenaudojamas saugyklas?

en: removing unused sync repositories...
lt: šalinamos nenaudojamos saugyklos...

en: Packages to keep:
lt: Paketai kurie bus palikti:

en:   All locally installed packages
lt:   Visi įdiegti paketai

en:   All current sync database packages
lt:   Visi paketai esantys duomenų bazėje

en: Cache directory: %s
lt: Podėlio aplankas: %s

en: Do you want to remove all other packages from cache?
lt: Ar norite pašalinti visus likusius paketus iš podėlio?

en: removing old packages from cache...
lt: šalinami seni paketai iš podėlio...

en: Do you want to remove ALL files from cache?
lt: Ar norite pašalinti VISUS failus iš podėlio?

en: removing all files from cache...
lt: šalinami visi failai iš podėlio...

en: could not access cache directory %s
lt: nepavyko pasiekti podėlio aplanko %s

en: repository '%s' does not exist
lt: saugykla „%s“ neegzistuoja

en: repository "%s" was not found.
lt: saugykla „%s“ nerasta.

en: There is %d member in group %s%s%s:
     | There are %d members in group %s%s%s:
lt[0]: Grupėje %2$s%3$s%4$s yra %1$d narys:
lt[1]: Grupėje %2$s%3$s%4$s yra %1$d nariai:
lt[2]: Grupėje %2$s%3$s%4$s yra %1$d narių:
lt[3]: Grupėje %2$s%3$s%4$s yra %1$d narių:

en: skipping target: %s
lt: objektas praleidžiamas: %s

en: database not found: %s
lt: nerasta duomenų bazė: %s

en: '%s' is a file, did you mean %s instead of %s?
lt: „%s“ yra failas, gal turėjote omeny %s, o ne %s?

en: Starting full system upgrade...
lt: Pradedamas sistemos atnaujinimas...

en: unable to satisfy dependency '%s' required by %s
lt: nepavyko patenkinti priklausomybės "%s", kurios reikalauja %s

en: installing %s (%s) breaks dependency '%s' required by %s
lt: įdiegiant %s (%s) sugadinama "%s" priklausomybė, kurios reikalauja %s

en: package %s does not have a valid architecture
lt: paketas %s neturi tinkamos architektūros

en: %s and %s are in conflict
lt: %s ir %s yra nesuderinami

en: %s and %s are in conflict (%s)
lt: %s ir %s yra nesuderinami (%s)

en: Proceed with download?
lt: Vykdyti parsisiuntimą?

en: Proceed with installation?
lt: Vykdyti diegimą?

en: %s exists in both '%s' and '%s'
lt: %s jau yra ir „%s“ ir „%s“

en: %s: %s exists in filesystem (owned by %s)
lt: %s: %s yra failų sistemoje (priklauso %s)

en: %s: %s exists in filesystem
lt: %s: %s jau egzistuoja failų sistemoje

en: %s is invalid or corrupted
lt: %s yra netinkamas arba sugadintas

en: Errors occurred, no packages were upgraded.
lt: Buvo klaidų, paketų neatnaujinta.

en: loading packages...
lt: įkraunami paketai...

en: failed to init transaction (%s)
lt: nepavyko inicializuoti operacijos (%s)

en: could not lock database: %s
lt: nepavyko užrakinti duomenų bazės: %s

en:   if you're sure a package manager is not already
      running, you can remove %s
lt:   jeigu jūs esate tikras, kad paketų tvarkytuvė
      nėra paleista, galite pašalinti %s

en: failed to release transaction (%s)
lt: nepavyko atlaisvinti operacijos (%s)

en: no usable package repositories configured.
lt: nenustatyta tinkamų saugyklų.

en: database '%s' is not valid (%s)
lt: duomenų bazė „%s“ netinkama (%s)

en: failed to synchronize all databases (%s)
lt: nepavyko sinchronizuoti visų duomenų bazių (%s)

en: insufficient columns available for table display
lt: nepakanka stulpelių atvaizduoti lentelę

en: Valid
lt: Galiojantis

en: Key expired
lt: Pasibaigęs raktas

en: Expired
lt: Pasibaigęs

en: Invalid
lt: Netinkamas

en: Key unknown
lt: Nežinomas raktas

en: Key disabled
lt: Raktas išjungtas

en: Signature error
lt: Parašo klaida

en: full trust
lt: pilnas pasitikėjimas

en: marginal trust
lt: dalinis pasitikėjimas

en: never trust
lt: niekada nepasitikėti

en: unknown trust
lt: nežinomas pasitikėjimo lygis

en: %s, %s from "%s"
lt: %s, %s iš „%s“

en: Package
lt: Paketas

en: Old Version
lt: Sena versija

en: New Version
lt: Nauja versija

en: Net Change
lt: Bendras pokytis

en: removal
lt: šalinama

en: Packages
lt: Paketai

en: Total Download Size:
lt: Iš viso bus parsiųsta:

en: Total Installed Size:
lt: Iš viso bus įdiegta:

en: Total Removed Size:
lt: Iš viso bus pašalinta:

en: Net Upgrade Size:
lt: Bendras atnaujinimo dydis:

en:  [pending]
lt:  [laukiama]

en: New optional dependencies for %s
lt: Naujos nebūtinos priklausomybės paketui %s

en: Optional dependencies for %s
lt: Nebūtinos priklausomybės paketui %s

en: Repository %s%s
lt: Saugykla %s%s

en: invalid value: %d is not between %d and %d
lt: netinkama reikšmė: %d yra ne tarp %d ir %d

en: invalid number: %s
lt: netinkamas skaičius: %s

en: Enter a selection (default=all)
lt: Įveskite pasirinkimą (numatytasis=visi)

en: Enter a number (default=%d)
lt: Įveskite skaičių (numatytasis=%d)

en: [Y/n]
lt: [T/n]

en: [y/N]
lt: [t/N]

en: Y
lt: T

en: YES
lt: TAIP

en: NO
lt: NE

en: failed to allocate string
lt: nepavyko išskirti vietos eilutei

en: error:
lt: klaida:

en: warning:
lt: įspėjimas:

en: pacman-conf - query pacman's configuration file
lt: pacman-conf - užklausti programos pacman konfigūracijos failą

en: usage:  pacman-conf [options] [<directive>...]
lt: naudojimas:  pacman-conf [parinktys] [<direktyva>...]

en: options:
lt: parinktys:

en:   -c, --config=<path>  set an alternate configuration file
lt:   -c, --config=<path>  nustatyti alternatyvų konfigūracijos failą

en:   -R, --rootdir=<path> set an alternate installation root
lt:   -R, --rootdir=<path> nurodyti alternatyvų diegimo šakninį katalogą

en:   -r, --repo=<remote>  query options for a specific repo
lt:   -r, --repo=<remote>  užklausos pasirinkimai specifinei repositorijai

en:   -v, --verbose        always show directive names
lt:   -v, --verbose        visuomet rodo nukreipiančius vardus

en:   -l, --repo-list      list configured repositories
lt:   -l, --repo-list      išvardyti sukonfigūruotas saugyklas

en:   -h, --help           display this help information
lt:   -h, --help           rodyti šią pagalbos informaciją

en:   -V, --version        display version information
lt:   -V, --version        rodyti versijos informaciją

en: error setting rootdir '%s': out of memory
lt: klaida nustatant rootdir '%s': trūksta atminties

en: error parsing '%s'
lt: klaida analizuojant '%s'

en: error: repo '%s' not configured
lt: klaida: saugykla '%s' nesukonfigūruota

en: warning: '%s' directives cannot be queried
lt: įspėjimas: '%s' direktyvos negali būti užklaustos

en: warning: unknown directive '%s'
lt: įspėjimas: nežinoma direktyva "%s"

en: error: directives may not be specified with %s
lt: klaida: direktyvos negali būti nurodytos naudojant %s

en: Test a pacman package for validity.
lt: Testuoti pacman paketo validumą

en: Usage: testpkg <package file>
lt: Naudojimas: testpkg <package file>

en: cannot initialize alpm: %s
lt: nepavyksta inicijuoti alpm: %s

en: Cannot find the given file.
lt: Nepavyksta rasti nurodyto failo.

en: Cannot open the given file.
lt: Nepavyksta atverti nurodyto failo.

en: Package is invalid.
lt: Paketas klaidingas.

en: libalpm error: %s
lt: libalpm klaida: %s

en: Package is valid.
lt: Paketas teisingas.

en: error releasing alpm
lt: klaida paleidžiant alpm
