Arch Linux Pacman package manager - en to nl translation catalogue (344 entries)

en: Running pre-transaction hooks...
nl: Pre-transactie-hooks uitvoeren...

en: Running post-transaction hooks...
nl: Post-transactie-hooks uitvoeren...

en: checking dependencies...
nl: afhankelijkheden controleren...

en: checking for file conflicts...
nl: controleren op bestandsconflicten...

en: resolving dependencies...
nl: afhankelijkheden oplossen...

en: looking for conflicting packages...
nl: zoeken naar conflicterende pakketten...

en: Processing package changes...
nl: Pakketveranderingen verwerken...

en: installing %s...
nl: %s installeren...

en: upgrading %s...
nl: %s upgraden...

en: reinstalling %s...
nl: %s herinstalleren...

en: downgrading %s...
nl: %s downgraden

en: removing %s...
nl: %s verwijderen...

en: checking package integrity...
nl: pakketintegriteit controleren...

en: checking keyring...
nl: Sleutelbos controleren...

en: downloading required keys...
nl: Benodigde sleutels downloaden...

en: loading package files...
nl: Pakketbestanden laden...

en: Retrieving packages...
nl: Pakketten ophalen...

en: checking available disk space...
nl: Beschikbare schijfruimte controleren...

en: %s optionally requires %s
nl: %s vereist optioneel %s

en: %s installed as %s.pacnew
nl: %s is geïnstalleerd als %s.pacnew

en: %s saved as %s.pacsave
nl: %s is opgeslagen als %s.pacsave

en: %s is in IgnorePkg/IgnoreGroup. Install anyway?
nl: %s bevindt zich in IgnorePkg/IgnoreGroup. Toch installeren?

en: Replace %s with %s/%s?
nl: %s vervangen door %s/%s?

en: %s and %s are in conflict. Remove %s?
nl: %s en %s conflicteren. %s verwijderen?

en: %s and %s are in conflict (%s). Remove %s?
nl: %s en %s conflicteren (%s). %s verwijderen?

en: The following package cannot be upgraded due to unresolvable dependencies:
     | The following packages cannot be upgraded due to unresolvable dependencies:
nl[0]: Het volgende pakket kan niet worden geüpgrade vanwege onoplosbare afhankelijkheden:
nl[1]: De volgende pakketten kunnen niet worden geüpgraded vanwege onoplosbare afhankelijkheden:

en: Do you want to skip the above package for this upgrade? | Do you want to skip the above packages for this upgrade?
nl[0]: Wilt u bovenstaand pakket overslaan voor deze upgrade?
nl[1]: Wilt u bovenstaande pakketten overslaan voor deze upgrade?

en: There is %zu provider available for %s
     | There are %zu providers available for %s:
nl[0]: Er is %zu provider beschikbaar voor %s:
nl[1]: Er zijn %zu providers beschikbaar voor %s:

en: File %s is corrupted (%s).
    Do you want to delete it?
nl: Bestand %s is corrupt (%s).
    Wilt u dit bestand verwijderen?

en: Import PGP key %s?
nl: PGP-sleutel %s importeren?

en: Import PGP key %s, "%s"?
nl: PGP-sleutel %s, "%s", importeren?

en: installing
nl: installeren

en: upgrading
nl: upgraden

en: downgrading
nl: downgraden

en: reinstalling
nl: herinstalleren

en: removing
nl: verwijderen

en: checking for file conflicts
nl: controleren van conflicterende bestanden

en: checking available disk space
nl: beschikbare schijfruimte controleren

en: checking package integrity
nl: pakketintegriteit controleren

en: checking keys in keyring
nl: sleutels in sleutelbos controleren

en: loading package files
nl: pakketbestanden laden

en: Total
nl: Totaal

en:  %s downloading...
nl:  %s aan het downloaden...

en:  %s is up to date
nl:  %s is bijgewerkt

en:  %s failed to download
nl:  downloaden van %s mislukt

en: unknown callback event type %d for %s
nl: onbekende callback-event-type %d voor %s

en: %s: %s (File type mismatch)
nl: %s: %s (Bestandstype komt niet overeen)

en: %s: %s (UID mismatch)
nl: %s: %s (UID komt niet overeen)

en: %s: %s (GID mismatch)
nl: %s: %s (GID komt niet overeen)

en: %s: %s (Permissions mismatch)
nl: %s: %s (Rechten komen niet overeen)

en: backup file
nl: backupbestand

en: %s: %s (Modification time mismatch)
nl: %s: %s (Modificatietijd komt niet overeen)

en: unable to read symlink contents: %s
nl: niet in staat om inhoud van symlink te lezen: %s

en: %s: %s (Symlink path mismatch)
nl: %s: %s (Symlinkpad komt niet overeen)

en: %s: %s (Size mismatch)
nl: %s: %s (Grootte komt niet overeen)

en: %s: %s (failed to calculate %s checksum)
nl: %s: %s (controlesom van %s berekenen mislukt)

en: %s: %s (%s checksum information not available)
nl: %s: %s (geen controlesominformatie van %s beschikbaar)

en: %s: %s (%s checksum mismatch)
nl: %s: %s (controlesom van %s komt niet overeen)

en: path too long: %s%s
nl: pad te lang: %s%s

en: %s: %jd total file,  | %s: %jd total files,
nl[0]: %s: %jd totaal bestand.
nl[1]: %s: %jd totale bestanden,

en: %jd missing file
     | %jd missing files
nl[0]: %jd ontbrekend bestand
nl[1]: %jd ontbrekende bestanden

en: %s: no mtree file
nl: %s: geen mtree bestand

en: path too long: %slocal/%s-%s/%s
nl: pad te lang: %slocal/%s-%s/%s

en: file type not recognized: %s%s
nl: bestandstype niet herkend: %s%s

en: %jd altered file
     | %jd altered files
nl[0]: %jd aangepast bestand
nl[1]: %jd aangepaste bestanden

en: malloc failure: could not allocate %zu byte
     | malloc failure: could not allocate %zu bytes
nl[0]: malloc probleem: kon %zu byte niet alloceren
nl[1]: malloc-fout: kon niet %zu bytes toewijzen

en: could not get current working directory
nl: kan de huidige werkmap niet bepalen

en: could not chdir to download directory %s
nl: kon de huidige map niet naar de downloadmap %s wijzigen

en: running XferCommand: fork failed!
nl: uitvoeren van XferCommand: fout bij het afsplitsen!

en: could not rename %s to %s (%s)
nl: kon %s niet hernoemen tot %s (%s)

en: could not restore working directory (%s)
nl: kon de werkmap niet herstellen (%s)

en: config file %s, line %d: invalid value for '%s' : '%s'
nl: configuratiebestand %s, regel %d: ongeldige waarde voor '%s' : '%s'

en: config file %s, line %d: '%s' option invalid, no signature support
nl: configuratiebestand %s, regel %d: optie '%s' ongeldig, geen ondersteuning voor handtekeningen

en: config file %s, line %d: directive '%s' in section '%s' not recognized.
nl: configuratiebestand %s, regel %d: richtlijn '%s' in sectie '%s' niet herkend.

en: config file %s, line %d: value for '%s' has to be positive : '%s'
nl: configuratiebestand %s, regel %d: waarde voor '%s' moet positief zijn : '%s'

en: config file %s, line %d: value for '%s' is too large : '%s'
nl: configuratiebestand %s, regel %d: waarde voor '%s' is te groot : '%s'

en: mirror '%s' contains the '%s' variable, but no '%s' is defined.
nl: Mirror '%s' bevat de variabele '%s', maar '%s' is niet gedefinieerd.

en: could not add server URL to database '%s': %s (%s)
nl: kon server-URL niet aan database '%s' toevoegen: %s (%s)

en: could not register '%s' database (%s)
nl: kon database '%s' niet registreren (%s)

en: failed to initialize alpm library:
    (root: %s, dbpath: %s)
    %s
nl: alpm-bibliotheek initialiseren mislukt:
    (root: %s, dbpath: %s)
    %s

en: try running pacman-db-upgrade
nl: probeer pacman-db-upgrade uit te voeren

en: problem setting logfile '%s' (%s)
nl: probleem bij het instellen van logbestand '%s' (%s)

en: problem setting gpgdir '%s' (%s)
nl: probleem bij het instellen van gpgdir '%s' (%s)

en: problem adding hookdir '%s' (%s)
nl: probleem bij het toevoegen van hookdir '%s' (%s)

en: no '%s' configured
nl: geen '%s' geconfigureerd

en: Failed to pass %s entry to libalpm
nl: Kon het %s-item niet doorgeven aan libalpm

en: config file %s, line %d: '%s' option '%s' not recognized
nl: Configuratiebestand %s, regel %d: optie '%s' in sectie '%s' niet herkend.

en: config file %s, line %d: directive '%s' needs a value
nl: configuratiebestand %s, regel %d: richtlijn '%s' heeft een waarde nodig

en: config parsing exceeded max recursion depth of %d.
nl: het verwerken van de configuratie overschreed de maximale recursiediepte van %d.

en: config file %s could not be read: %s
nl: configuratiebestand %s kan niet worden gelezen: %s

en: config file %s, line %d: All directives must belong to a section.
nl: configuratiebestand %s, regel %d: Alle richtlijnen moeten tot een sectie behoren.

en: no targets specified (use -h for help)
nl: geen doelen opgegeven (gebruik -h voor hulp)

en: no install reason specified (use -h for help)
nl: geen installatiereden opgegeven (gebruik -h voor hulp)

en: could not set install reason for package %s (%s)
nl: kon installatiereden niet instellen voor pakket %s (%s)

en: %s: install reason has been set to 'installed as dependency'
nl: %s: installatiereden is ingesteld tot 'geïnstalleerd als afhankelijkheid'

en: %s: install reason has been set to 'explicitly installed'
nl: %s: installatiereden is ingesteld tot 'expliciet geïnstalleerd'

en: No database errors have been found!
nl: Geen fouten in database gevonden!

en: %s is owned by %s%s/%s%s %s%s%s
nl: %s is eigendom van %s%s/%s%s %s%s%s

en: invalid regular expression '%s'
nl: ongeldige reguliere expressie '%s'

en: invalid package: '%s'
nl: ongeldig pakket: '%s'

en: package '%s' was not found
nl: pakket '%s' niet gevonden

en: Synchronizing package databases...
nl: Pakket-databases synchroniseren...

en: Architecture
nl: Architectuur

en: Backup Files
nl: Backupbestanden

en: Build Date
nl: Creatiedatum

en: Compressed Size
nl: Gecomprimeerde grootte

en: Conflicts With
nl: Conflicteert met

en: Depends On
nl: Is afhankelijk van

en: Description
nl: Beschrijving

en: Download Size
nl: Downloadgrootte

en: Groups
nl: Groepen

en: Install Date
nl: Installatiedatum

en: Install Reason
nl: Installatiereden

en: Install Script
nl: Installatiescript

en: Installed Size
nl: Geïnstalleerde grootte

en: Licenses
nl: Licenties

en: MD5 Sum
nl: MD5-controlesom

en: Name
nl: Naam

en: Optional Deps
nl: Optionele afhankelijkheden

en: Optional For
nl: Optioneel voor

en: Provides
nl: Voorziet

en: Replaces
nl: Vervangt

en: Required By
nl: Vereist door

en: SHA-256 Sum
nl: SHA-256-controlesom

en: Signatures
nl: Handtekeningen

en: Validated By
nl: Gevalideerd door

en: Version
nl: Versie

en:  [installed]
nl:  [geïnstalleerd]

en: Explicitly installed
nl: Expliciet geïnstalleerd

en: Installed as a dependency for another package
nl: Geïnstalleerd als afhankelijkheid voor ander pakket

en: Unknown
nl: Onbekend

en: None
nl: Geen

en: Signature
nl: Handtekening

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: could not calculate checksums for %s
nl: kon controlesom voor %s niet berekenen

en: (none)
nl: (geen)

en: no changelog available for '%s'.
nl: geen changelog beschikbaar voor '%s'.

en: Changelog for %s:
nl: Changelog voor %s:

en: installed
nl: geïnstalleerd

en: options
nl: opties

en: file(s)
nl: bestand(en)

en: package(s)
nl: pakket(ten)

en: usage
nl: gebruik

en: operation
nl: operatie

en: operations:
nl: operaties:

en: 
    use '%s {-h --help}' with an operation for available options
nl: 
    gebruik '%s {-h --help}' met een operatie om de beschikbare opties weer te geven

en:   -c, --cascade        remove packages and all packages that depend on them
nl: -c, --cascade        verwijder pakketten en alle pakketten die daar afhankelijk van zijn

en:   -n, --nosave         remove configuration files
nl:   -n, --nosave         verwijder configuratiebestanden

en:   -s, --recursive      remove unnecessary dependencies
                           (-ss includes explicitly installed dependencies)
nl:   -s, --recursive      verwijder onbenodigde afhankelijkheden
                           (-ss verwijdert ook expliciet geïnstalleerde afhankelijkheden)

en:   -u, --unneeded       remove unneeded packages
nl:   -u, --unneeded       verwijder onbenodigde pakketten

en:       --needed         do not reinstall up to date packages
nl:       --needed         up-to-date pakketten niet herinstalleren

en:   -c, --changelog      view the changelog of a package
nl:   -c, --changelog      geef het changelog van een pakket weer

en:   -d, --deps           list packages installed as dependencies [filter]
nl:   -d, --deps           geef pakketten weer die geïnstalleerd zijn als afhankelijkheden [filter]

en:   -e, --explicit       list packages explicitly installed [filter]
nl:   -e, --explicit       geef pakketten weer die expliciet geïnstalleerd zijn [filter]

en:   -g, --groups         view all members of a package group
nl:   -g, --groups         geef alle leden weer van een pakketgroep

en:   -i, --info           view package information (-ii for backup files)
nl:   -i, --info           geef pakketinformatie weer (-ii in geval van backupbestanden)

en:   -k, --check          check that package files exist (-kk for file properties)
nl:   -k, --check          controleer dat bestand bestaat (-kk voor bestandseigenschappen)

en:   -l, --list           list the files owned by the queried package
nl: -l, --list geeft de bestanden weer waar het bevraagde pakket eigenaar van is

en:   -m, --foreign        list installed packages not found in sync db(s) [filter]
nl:   -m, --foreign        geef geïnstalleerde pakketten weer die niet in gesynchroniseerde databases gevonden worden [filter]

en:   -n, --native         list installed packages only found in sync db(s) [filter]
nl:   -n, --native         geef geïnstalleerde pakketten weer die alleen in gesynchroniseerde databases gevonden worden [filter]

en:   -o, --owns <file>    query the package that owns <file>
nl:   -o, --owns <bestand>    zoek het pakket op dat eigenaar is van <bestand>

en:   -p, --file <package> query a package file instead of the database
nl:   -p, --file <pakket> doorzoek een pakketbestand in plaats van de database

en:   -q, --quiet          show less information for query and search
nl:   -q, --quiet          geef minder uitvoer weer bij opvragen en zoeken

en:   -s, --search <regex> search locally-installed packages for matching strings
nl:   -s, --search <regex> zoek naar overeenstemmende tekst in lokaal geïnstalleerde pakketten

en:   -t, --unrequired     list packages not (optionally) required by any
                           package (-tt to ignore optdepends) [filter]
nl: -t, --unrequired Toon pakketten die niet (optioneel) door een ander pakket worden vereist (-tt negeert optionele afhankelijkheden) [filter]

en:   -u, --upgrades       list outdated packages [filter]
nl:   -u, --upgrades       geef verouderde pakketten weer [filter]

en:   -c, --clean          remove old packages from cache directory (-cc for all)
nl:   -c, --clean          verwijder oude pakketten uit de cache (-cc verwijdert alle pakketten)

en:   -g, --groups         view all members of a package group
                           (-gg to view all groups and members)
nl:   -g, --groups         geef alle leden weer van een pakketgroep
                           (-gg om alle groepen en leden te zien)

en:   -i, --info           view package information (-ii for extended information)
nl:   -i, --info           geef pakketinformatie weer (-ii voor uitgebreide informatie)

en:   -l, --list <repo>    view a list of packages in a repo
nl:   -l, --list <repo>    geef de lijst met pakketten in een repo weer

en:   -s, --search <regex> search remote repositories for matching strings
nl:   -s, --search <regex> zoek overeenstemmende tekst in repositories op afstand

en:   -u, --sysupgrade     upgrade installed packages (-uu enables downgrades)
nl:   -u, --sysupgrade upgrade geïnstalleerde pakketten (-uu staat downgrades toe)

en:   -y, --refresh        download fresh package databases from the server
                           (-yy to force a refresh even if up to date)
nl:   -y, --refresh        download verse pakket-databases van de server
                           (-yy om een verversing te forceren, ook als de database actueel is)

en:       --asdeps         mark packages as non-explicitly installed
nl:       --asdeps         markeer pakketten als niet-expliciet geïnstalleerd

en:       --asexplicit     mark packages as explicitly installed
nl:       --asexplicit     markeer pakketten als expliciet geïnstalleerd

en:   -k, --check          test local database for validity (-kk for sync databases)
nl: -k, --check test lokale database op geldigheid (-kk om de databases te synchroniseren)

en:   -q, --quiet          suppress output of success messages
nl: -q, --quiet onderdruk uitvoer van succesmeldingen

en:   -x, --regex          enable searching using regular expressions
nl: -x, --regex maak mogelijk om te zoeken m.b.v. reguliere expressies

en:       --machinereadable
                           produce machine-readable output
nl: --machinereadable
    maak output machine-leesbaar

en:   -w, --downloadonly   download packages but do not install/upgrade anything
nl:   -w, --downloadonly   pakketten enkel downloaden en niet installeren/upgraden

en:       --overwrite <glob>
                           overwrite conflicting files (can be used more than once)
nl:       --overwrite <glob>
                           overschrijf conflicterende bestanden (kan meer dan een keer gebruikt worden)

en:       --asdeps         install packages as non-explicitly installed
nl:       --asdeps         installeer pakketten als niet-expliciet geïnstalleerd

en:       --asexplicit     install packages as explicitly installed
nl:       --asexplicit     installeer pakketten als expliciet geïnstalleerd

en:       --ignore <pkg>   ignore a package upgrade (can be used more than once)
nl:       --ignore <pkg>   negeer de upgrade van een pakket (kan meer dan eens gebruikt worden)

en:       --ignoregroup <grp>
                           ignore a group upgrade (can be used more than once)
nl:       --ignoregroup <grp>
                           negeer de upgrade van een groep (kan meer dan eens gebruikt worden)

en:   -d, --nodeps         skip dependency version checks (-dd to skip all checks)
nl:   -d, --nodeps         controles van versie van afhankelijk overslaan (-dd om alle controles over te slaan)

en:       --assume-installed <package=version>
                           add a virtual package to satisfy dependencies
nl:       --assume-installed <pakket=versie>
                           voeg een virtueel pakket toe om aan afhankelijkheden te voldoen

en:       --dbonly         only modify database entries, not package files
nl:       --dbonly         alleen database entries aanpassen, niet de pakketbestanden

en:       --noprogressbar  do not show a progress bar when downloading files
nl:       --noprogressbar  geef geen voortgangsbalk weer bij het downloaden van bestanden

en:       --noscriptlet    do not execute the install scriptlet if one exists
nl:       --noscriptlet    installatiescript niet uitvoeren als er een bestaat

en:   -p, --print          print the targets instead of performing the operation
nl:   -p, --print          geef de doelen weer in plaats van het uitvoeren van de operatie

en:       --print-format <string>
                           specify how the targets should be printed
nl:       --print-format <string>
                           specificeer hoe de doelen moeten worden weergegeven

en:   -b, --dbpath <path>  set an alternate database location
nl:   -b, --dbpath <pad>   stel een alternatieve database-locatie in

en:   -r, --root <path>    set an alternate installation root
nl:   -r, --root <pad>    stel een alternatieve installatie-root in

en:   -v, --verbose        be verbose
nl:   -v, --verbose        uitvoerige uitvoer

en:       --arch <arch>    set an alternate architecture
nl:       --arch <arch>    stel een alternatieve architectuur in

en:       --sysroot        operate on a mounted guest system (root-only)
nl:       --sysroot        werk op een mounted gastsysteem (enkel voor root)

en:       --cachedir <dir> set an alternate package cache location
nl:       --cachedir <map> stel een alternatieve locatie voor de pakket-cache in

en:       --hookdir <dir>  set an alternate hook location
nl:       --hookdir <dir>  stel een alternatieve hook-locatie in

en:       --color <when>   colorize the output
nl:       --color <when>   de uitvoer kleuren

en:       --config <path>  set an alternate configuration file
nl:       --config <pad>   stel een alternatief configuratiebestand in

en:       --debug          display debug messages
nl:       --debug          geef debug informatie weer

en:       --gpgdir <path>  set an alternate home directory for GnuPG
nl:       --gpgdir <path>  stel een alternatieve thuismap voor GnuPG

en:       --logfile <path> set an alternate log file
nl:       --logfile <pad>  stel een alternatief logbestand in

en:       --noconfirm      do not ask for any confirmation
nl:       --noconfirm      vraag niet om bevestiging

en:       --confirm        always ask for confirmation
nl:       --confirm        vraag altijd om bevestiging

en:       --disable-download-timeout
                           use relaxed timeouts for download
nl:       --disable-download-timeout
                           gebruik versoepelde timeouts voor download

en:                        This program may be freely redistributed under
                           the terms of the GNU General Public License.
nl:                        Dit programma mag vrij gedistribueerd worden
                           conform de GNU General Public License.

en: HTTP_USER_AGENT truncated
nl: HTTP_USER_AGENT afgekapt

en: invalid option: '%s' and '%s' may not be used together
nl: ongeldige optie: '%s' en '%s' mogen niet samen gebruikt worden

en: invalid argument '%s' for %s
nl: ongeldig argument '%s' voor %s

en: '%s' is not a valid debug level
nl: '%s' is geen geldig debug niveau

en: only one operation may be used at a time
nl: er kan slechts één operatie per keer uitgevoerd worden

en: invalid option '-%c'
nl: ongeldige optie '-%c'

en: invalid option '--%s'
nl: ongeldige optie '--%s'

en: you cannot perform this operation unless you are root.
nl: u kunt deze operatie niet uitvoeren tenzij u root bent.

en: failed to read arguments from stdin: (%s)
nl: Kon argumenten niet lezen van stdin: (%s)

en: failed to reopen stdin for reading: (%s)
nl: fout bij het heropenen van stdin voor lezen: (%s)

en: argument '-' specified with empty stdin
nl: argument '-' gespecificeerd met lege stdin

en: argument '-' specified without input on stdin
nl: argument '-' gespecificeerd zonder invoer op stdin

en: chroot to '%s' failed: (%s)
nl: chroot naar '%s' mislukt: (%s)

en: no operation specified (use -h for help)
nl: geen operatie gespecificeerd (gebruik -h voor hulp)

en: %s is owned by %s%s %s%s%s
nl: %s is eigendom van %s%s %s%s%s

en: no file was specified for --owns
nl: er is geen bestand gespecificeerd voor --owns

en: empty string passed to file owner query
nl: lege string aan vraag naar bestandeigenaar gegeven

en: No package owns %s
nl: Geen enkel pakket bezit %s

en: path too long: %s/
nl: pad te lang: %s/

en: [ignored]
nl: [Genegeerd]

en: group '%s' was not found
nl: groep '%s' niet gevonden

en: could not load package '%s': %s
nl: kan pakket '%s' niet laden: %s

en: '%s' is a file, you might want to use %s.
nl: '%s' is een bestand, u wilt waarschijnlijk %s gebruiken.

en: target not found: %s
nl: doel niet gevonden: %s

en: failed to prepare transaction (%s)
nl: fout bij het voorbereiden van transactie (%s)

en: removing %s breaks dependency '%s' required by %s
nl: verwijderen van %s doorbreekt afhankelijkheid '%s' vereist door %s

en: %s is designated as a HoldPkg.
nl: %s is ingesteld als een HoldPkg.

en: HoldPkg was found in target list. Do you want to continue?
nl: Een HoldPkg is gevonden in de doellijst. Wilt u doorgaan?

en:  there is nothing to do
nl:  er valt niets te doen

en: Do you want to remove these packages?
nl: Wilt u deze pakketten verwijderen?

en: failed to commit transaction (%s)
nl: fout bij het uitvoeren van de transactie (%s)

en: could not remove %s: %s
nl: kon %s niet verwijderen: %s

en: could not access database directory
nl: kon geen toegang krijgen tot de database map

en: Database directory: %s
nl: Database map: %s

en: Do you want to remove unused repositories?
nl: Wilt u ongebruikte repositories verwijderen?

en: removing unused sync repositories...
nl: ongebruikte synchronisatie repositories verwijderen...

en: Packages to keep:
nl: Pakketten om te behouden:

en:   All locally installed packages
nl:   Alle lokaal geïnstalleerde pakketten

en:   All current sync database packages
nl: Alle actuele synchronisatie database pakketten

en: Cache directory: %s
nl: Cache map: %s

en: Do you want to remove all other packages from cache?
nl: Wilt u alle andere pakketten verwijderen uit de cache?

en: removing old packages from cache...
nl: oude pakketten uit de cache verwijderen...

en: Do you want to remove ALL files from cache?
nl: Wilt u ALLE bestanden uit de cache verwijderen?

en: removing all files from cache...
nl: alle bestanden uit de cache verwijderen...

en: could not access cache directory %s
nl: kon geen toegang krijgen tot de cache map %s

en: repository '%s' does not exist
nl: repository '%s' bestaat niet

en: repository "%s" was not found.
nl: repository "%s" is niet gevonden

en: There is %d member in group %s%s%s:
     | There are %d members in group %s%s%s:
nl[0]: De groep %2$s%3$s%4$s bevat %1$d lid:
nl[1]: De groep %2$s%3$s%4$s bevat %1$d leden:

en: skipping target: %s
nl: doel overslaan: %s

en: database not found: %s
nl: database niet gevonden: %s

en: '%s' is a file, did you mean %s instead of %s?
nl: '%s' is een bestand, bedoelde u %s in plaats van %s?

en: Starting full system upgrade...
nl: Volledige systeemsupgrade starten...

en: unable to satisfy dependency '%s' required by %s
nl: kan niet voldoen aan afhankelijkheid '%s' benodigd voor %s

en: installing %s (%s) breaks dependency '%s' required by %s
nl: installeren van %s (%s) doorbreekt afhankelijkheid '%s' vereist door %s

en: package %s does not have a valid architecture
nl: pakket %s heeft geen geldige architectuur

en: %s and %s are in conflict
nl: %s en %s zijn in conflict

en: %s and %s are in conflict (%s)
nl: %s en %s zijn in conflict (%s)

en: Proceed with download?
nl: Doorgaan met de download?

en: Proceed with installation?
nl: Doorgaan met de installatie?

en: %s exists in both '%s' and '%s'
nl: %s bestaat in zowel '%s' als in '%s'

en: %s: %s exists in filesystem (owned by %s)
nl: %s: %s bestaat in het bestandssysteem (eigendom van %s)

en: %s: %s exists in filesystem
nl: %s: %s bestaat in het bestandssysteem

en: %s is invalid or corrupted
nl: %s is ongeldig of corrupt

en: Errors occurred, no packages were upgraded.
nl: Er zijn fouten opgetreden, geen enkel pakket geüpgraded.

en: loading packages...
nl: pakketten laden...

en: failed to init transaction (%s)
nl: fout bij het initialiseren van transactie (%s)

en: could not lock database: %s
nl: kon database niet locken: %s

en:   if you're sure a package manager is not already
      running, you can remove %s
nl:   als u zeker bent dat er geen andere pakketbeheerder
      draait, kunt u %s verwijderen

en: failed to release transaction (%s)
nl: fout bij het loslaten van transactie (%s)

en: no usable package repositories configured.
nl: geen bruikbare pakket-repositories geconfigureerd.

en: database '%s' is not valid (%s)
nl: database '%s' is niet geldig (%s)

en: failed to synchronize all databases (%s)
nl: alle databases synchroniseren mislukt (%s)

en: insufficient columns available for table display
nl: onvoldoende kolommen beschikbaar voor tabelweergave

en: Valid
nl: Geldig

en: Key expired
nl: Sleutel verlopen

en: Expired
nl: Verlopen

en: Invalid
nl: Ongeldig

en: Key unknown
nl: Sleutel onbekend

en: Key disabled
nl: Sleutel uitgeschakeld

en: Signature error
nl: Handtekeningsfout

en: full trust
nl: vol vertrouwen

en: marginal trust
nl: marginaal vertrouwen

en: never trust
nl: nooit vertrouwen

en: unknown trust
nl: onbekend vertrouwen

en: %s, %s from "%s"
nl: %s, %s van "%s"

en: Package
nl: Pakket

en: Old Version
nl: Oude versie

en: New Version
nl: Nieuwe versie

en: Net Change
nl: Netto-verandering

en: removal
nl: verwijdering

en: Packages
nl: Pakketten

en: Total Download Size:
nl: Totale downloadgrootte:

en: Total Installed Size:
nl: Totale geïnstalleerde grootte:

en: Total Removed Size:
nl: Totale verwijderde grootte:

en: Net Upgrade Size:
nl: Netto upgrade-grootte:

en:  [pending]
nl:  [in behandeling]

en: New optional dependencies for %s
nl: Nieuwe optionele afhankelijkheden voor %s

en: Optional dependencies for %s
nl: Optionele afhankelijkheden voor %s

en: invalid value: %d is not between %d and %d
nl: ongeldige waarde: %d is niet tussen %d en %d

en: invalid number: %s
nl: ongeldig getal: %s

en: Enter a selection (default=all)
nl: Voer een selectie in (standaard=alles)

en: Enter a number (default=%d)
nl: Voer een getal in (standaard=%d)

en: [Y/n]
nl: [J/n]

en: [y/N]
nl: [j/N]

en: Y
nl: J

en: YES
nl: JA

en: NO
nl: NEE

en: failed to allocate string
nl: kon string niet toewijzen

en: error:
nl: fout:

en: warning:
nl: waarschuwing:

en: pacman-conf - query pacman's configuration file
nl: pacman-conf - pacmans configuratiebestand doorzoeken

en: usage:  pacman-conf [options] [<directive>...]
nl: gebruik: pacman-conf [opties] [<directive>...]

en: options:
nl: opties:

en:   -c, --config=<path>  set an alternate configuration file
nl: -c, --config=<pad> gebruik een alternatief configuratiebestand

en:   -R, --rootdir=<path> set an alternate installation root
nl: -R, --rootdir=<pad> gebruik een alternatief installatiepad

en:   -r, --repo=<remote>  query options for a specific repo
nl: -r, --repo=<remote> zoek opties op voor een specifieke repo

en:   -v, --verbose        always show directive names
nl: -v, --verbose toon altijd instructienamen

en:   -l, --repo-list      list configured repositories
nl: -l, --repo-list toon een lijst van ingestelde repositories

en:   -h, --help           display this help information
nl: -j, --help toon deze helpinformatie

en:   -V, --version        display version information
nl: -C, --version toon versie-informatie

en: error setting rootdir '%s': out of memory
nl: fout bij het instellen van rootdir '%s': onvoldoende geheugen

en: error parsing '%s'
nl: fout bij het lezen van '%s'

en: error: repo '%s' not configured
nl: fout: repo '%s' is niet geconfigureerd

en: warning: '%s' directives cannot be queried
nl: waarschuwing: '%s' instructies kunnen niet opgevraagd worden

en: warning: unknown directive '%s'
nl: waarschuwing: onbekende instructie '%s'

en: error: directives may not be specified with %s
nl: fout: instructies mogen niet opgegeven worden met %s

en: Test a pacman package for validity.
nl: Test de geldigheid van een pacman pakket.

en: Usage: testpkg <package file>
nl: Gebruik: testpkg <pakketbestand>

en: cannot initialize alpm: %s
nl: Kan alpm niet initialiseren: %s

en: Cannot find the given file.
nl: Kan het opgegeven bestand niet vinden.

en: Cannot open the given file.
nl: Kan het opgegeven bestand niet openen.

en: Package is invalid.
nl: Pakket is ongeldig.

en: libalpm error: %s
nl: libalpm fout: %s

en: Package is valid.
nl: Pakket is geldig.

en: error releasing alpm
nl: fout bij het afsluiten van alpm
