Arch Linux Pacman package manager - en to uk translation catalogue (343 entries)

en: Running pre-transaction hooks...
uk: Запускаємо дії, що передують транзакції...

en: Running post-transaction hooks...
uk: Запускаємо дії після транзакції...

en: checking dependencies...
uk: перевіряємо залежності...

en: checking for file conflicts...
uk: перевіряємо конфлікти між файлами...

en: resolving dependencies...
uk: розв'язуємо конфлікти між файлами...

en: looking for conflicting packages...
uk: шукаємо конфліктні пакунки...

en: Processing package changes...
uk: Обробляємо зміни пакунків...

en: installing %s...
uk: встановлюємо %s...

en: upgrading %s...
uk: оновлюємо %s...

en: reinstalling %s...
uk: перевстановлюємо %s...

en: downgrading %s...
uk: понижуємо версію %s...

en: removing %s...
uk: вилучаємо %s...

en: checking package integrity...
uk: перевіряємо цілісність пакунків...

en: checking keyring...
uk: перевіряємо в'язку ключів...

en: downloading required keys...
uk: завантажуємо потрібні ключі...

en: loading package files...
uk: завантажуємо файли пакунків...

en: Retrieving packages...
uk: Одержуємо пакунки...

en: checking available disk space...
uk: перевіряємо обсяг вільного місця на диску...

en: %s optionally requires %s
uk: %s необов'язково потребує %s

en: %s installed as %s.pacnew
uk: %s встановлено як %s.pacnew

en: %s saved as %s.pacsave
uk: %s збережено як %s.pacsave

en: %s is in IgnorePkg/IgnoreGroup. Install anyway?
uk: %s вказаний в IgnorePkg/IgnoreGroup. Встановити попри це?

en: Replace %s with %s/%s?
uk: Замінити %s на %s/%s?

en: %s and %s are in conflict. Remove %s?
uk: %s та %s конфліктують. Вилучити %s?

en: %s and %s are in conflict (%s). Remove %s?
uk: %s та %s конфліктують (%s). Вилучити %s?

en: The following package cannot be upgraded due to unresolvable dependencies:
     | The following packages cannot be upgraded due to unresolvable dependencies:
uk[0]: Наступний пакунок неможливо оновити через нерозвʼязані залежності:
uk[1]: Наступні пакунки неможливо оновити через нерозвʼязані залежності:
uk[2]: Наступні пакунки неможливо оновити через нерозвʼязані залежності:
uk[3]: Наступні пакунки неможливо оновити через нерозвʼязані залежності:

en: Do you want to skip the above package for this upgrade? | Do you want to skip the above packages for this upgrade?
uk[0]: Пропустити верхній пакунок для цього оновлення?
uk[1]: Пропустити верхні пакунки для цього оновлення?
uk[2]: Пропустити верхні пакунки для цього оновлення?
uk[3]: Пропустити верхні пакунки для цього оновлення?

en: There is %zu provider available for %s
     | There are %zu providers available for %s:
uk[0]: Доступний %zu постачальник для %s:
uk[1]: Доступно %zu постачальника для %s:
uk[2]: Доступно %zu постачальників для %s:
uk[3]: Доступно %zu постачальників для %s:

en: File %s is corrupted (%s).
    Do you want to delete it?
uk: Файл %s пошкоджено (%s).
    Вилучити його?

en: Import PGP key %s?
uk: Імпортувати PGP-ключ %s?

en: Import PGP key %s, "%s"?
uk: Імпортувати PGP-ключ %s, "%s"?

en: installing
uk: встановлюємо

en: upgrading
uk: оновлюємо

en: downgrading
uk: понижуємо версії

en: reinstalling
uk: перевстановлюємо

en: removing
uk: вилучаємо

en: checking for file conflicts
uk: перевіряємо конфлікти між файлами

en: checking available disk space
uk: перевіряємо обсяг вільного місця на диску

en: checking package integrity
uk: перевіряємо цілісність пакунків

en: checking keys in keyring
uk: перевіряємо ключі у в'язці ключів

en: loading package files
uk: завантажуємо файли пакунків

en: Total
uk: Загалом

en:  %s downloading...
uk:  %s завантажується...

en:  %s is up to date
uk:  %s вже оновлено

en:  %s failed to download
uk:  %s неможливо завантажити

en: unknown callback event type %d for %s
uk: невідомий тип події зворотного виклику %d для %s

en: %s: %s (File type mismatch)
uk: %s: %s (Тип файлу не збігається)

en: %s: %s (UID mismatch)
uk: %s: %s (UID не збігається)

en: %s: %s (GID mismatch)
uk: %s: %s (GID не збігається)

en: %s: %s (Permissions mismatch)
uk: %s: %s (Дозволи не збігаються)

en: backup file
uk: резервна копія

en: %s: %s (Modification time mismatch)
uk: %s: %s (Час зміни не збігається)

en: unable to read symlink contents: %s
uk: не вдається прочитати вміст символьного посилання: %s

en: %s: %s (Symlink path mismatch)
uk: %s: %s (Шлях символьного посилання не збігається)

en: %s: %s (Size mismatch)
uk: %s: %s (Розмір не збігається)

en: %s: %s (failed to calculate %s checksum)
uk: %s: %s (неможливо порахувати контрольну суму %s)

en: %s: %s (%s checksum information not available)
uk: %s: %s (відсутня інформація про контрольну суму %s)

en: %s: %s (%s checksum mismatch)
uk: %s: %s (контрольна сума %s не збігається)

en: path too long: %s%s
uk: шлях надто довгий: %s%s

en: %s: %jd total file,  | %s: %jd total files,
uk[0]: %s: %jd файл загалом,
uk[1]: %s: %jd файлу загалом,
uk[2]: %s: %jd файлів загалом,
uk[3]: %s: %jd файлів загалом,

en: %jd missing file
     | %jd missing files
uk[0]: бракує %jd файлу
uk[1]: бракує %jd файли
uk[2]: бракує %jd файлів
uk[3]: бракує %jd файлів

en: %s: no mtree file
uk: %s: немає файлу mtree

en: path too long: %slocal/%s-%s/%s
uk: шлях надто довгий: %slocal/%s-%s/%s

en: file type not recognized: %s%s
uk: тип файлу не розпізнаний: %s%s

en: %jd altered file
     | %jd altered files
uk[0]: %jd змінений файл
uk[1]: %jd змінені файли
uk[2]: %jd змінених файлів
uk[3]: %jd змінених файлів

en: malloc failure: could not allocate %zu byte
     | malloc failure: could not allocate %zu bytes
uk[0]: помилка malloc: неможливо виділити %zu байт
uk[1]: помилка malloc: неможливо виділити %zu байти
uk[2]: помилка malloc: неможливо виділити %zu байтів
uk[3]: помилка malloc: неможливо виділити %zu байтів

en: could not get current working directory
uk: неможливо одержати шлях поточної робочої теки

en: could not chdir to download directory %s
uk: неможливо перейти до теки завантажень %s

en: running XferCommand: fork failed!
uk: виконання XferCommand: не вдалось зробити fork!

en: could not rename %s to %s (%s)
uk: неможливо перейменувати %s на %s (%s)

en: could not restore working directory (%s)
uk: неможливо відновити робочу теку (%s)

en: config file %s, line %d: invalid value for '%s' : '%s'
uk: файл налаштувань %s, рядок %d: неприпустиме значення для "%s" : "%s"

en: config file %s, line %d: '%s' option invalid, no signature support
uk: файл налаштувань %s, рядок %d: недійсний параметр "%s", немає підтримки підписів

en: config file %s, line %d: directive '%s' in section '%s' not recognized.
uk: файл налаштувань %s, рядок %d: директива "%s" у секції "%s" не розпізнана.

en: config file %s, line %d: value for '%s' has to be positive : '%s'
uk: файл налаштувань %s, рядок %d: значення "%s" має бути більшим нуля : "%s"

en: config file %s, line %d: value for '%s' is too large : '%s'
uk: файл налаштувань %s, рядок %d: значення "%s" занадто велике : "%s"

en: mirror '%s' contains the '%s' variable, but no '%s' is defined.
uk: дзеркало "%s" містить змінну "%s", але не визначено "%s".

en: could not add server URL to database '%s': %s (%s)
uk: неможливо додати URL-адресу сервера до бази даних "%s": %s (%s)

en: could not register '%s' database (%s)
uk: неможливо зареєструвати базу даних "%s" (%s)

en: failed to initialize alpm library:
    (root: %s, dbpath: %s)
    %s
uk: неможливо ініціалізувати бібліотеку alpm:
    (root: %s, dbpath: %s)
    %s

en: try running pacman-db-upgrade
uk: спробуйте запустити pacman-db-upgrade

en: problem setting logfile '%s' (%s)
uk: проблема встановлення "%s" файлом журналу (%s)

en: problem setting gpgdir '%s' (%s)
uk: проблемне налаштування gpgdir "%s" (%s)

en: problem adding hookdir '%s' (%s)
uk: проблема додавання теки дій "%s" (%s)

en: no '%s' configured
uk: не налаштовано "%s"

en: Failed to pass %s entry to libalpm
uk: Не вдалося передати запис %s у libalpm

en: config file %s, line %d: '%s' option '%s' not recognized
uk: файл налаштування %s, рядок %d: "%s" параметр "%s" не розпізнано

en: config file %s, line %d: directive '%s' needs a value
uk: файл налаштувань %s, рядок %d: директива "%s" потребує значення

en: config parsing exceeded max recursion depth of %d.
uk: розбирання налаштувань досягнуло максимальної глибини рекурсії %d.

en: config file %s could not be read: %s
uk: неможливо прочитати файл налаштувань %s: %s

en: config file %s, line %d: All directives must belong to a section.
uk: файл налаштувань %s, рядок %d: Всі директиви повинні належати секції.

en: no targets specified (use -h for help)
uk: не вказані цілі (додайте -h для довідки)

en: no install reason specified (use -h for help)
uk: не вказано причини встановлення (використайте -h для довідки)

en: could not set install reason for package %s (%s)
uk: неможливо вказати причини встановлення для пакунка %s (%s)

en: %s: install reason has been set to 'installed as dependency'
uk: %s: причину встановлення вказано на "встановлено як залежність"

en: %s: install reason has been set to 'explicitly installed'
uk: %s: причину встановлення вказано на "явно встановлено"

en: No database errors have been found!
uk: Не знайдено помилок бази даних!

en: %s is owned by %s%s/%s%s %s%s%s
uk: %s належить до %s%s/%s%s %s%s%s

en: invalid regular expression '%s'
uk: хибний регулярний вираз "%s"

en: invalid package: '%s'
uk: некоректний пакунок: "%s"

en: package '%s' was not found
uk: пакунок "%s" не знайдено

en: Synchronizing package databases...
uk: Синхронізуємо бази даних пакунків...

en: Architecture
uk: Архітектура

en: Backup Files
uk: Файли для резервування

en: Build Date
uk: Дата побудови

en: Compressed Size
uk: Стиснутий розмір

en: Conflicts With
uk: Конфліктує з

en: Depends On
uk: Залежить від

en: Description
uk: Опис

en: Download Size
uk: Розмір завантаження

en: Groups
uk: Групи

en: Install Date
uk: Дата встановлення

en: Install Reason
uk: Причина встановлення

en: Install Script
uk: Сценарій встановлення

en: Installed Size
uk: Встановлений розмір

en: Licenses
uk: Ліцензії

en: MD5 Sum
uk: Сума MD5

en: Name
uk: Назва

en: Optional Deps
uk: Необов'язкові залежності

en: Optional For
uk: Необов'язково для

en: Packager
uk: Пакувальник

en: Provides
uk: Забезпечує

en: Replaces
uk: Замінює

en: Repository
uk: Сховище

en: Required By
uk: Потрібен для

en: SHA-256 Sum
uk: Сума SHA-256

en: Signatures
uk: Підпис

en: URL
uk: Посилання

en: Validated By
uk: Підтверджено через

en: Version
uk: Версія

en:  [installed]
uk:  [встановлено]

en: Explicitly installed
uk: Явно встановлено

en: Installed as a dependency for another package
uk: Встановлений як залежність до іншого пакунка

en: Unknown
uk: Невідомо

en: None
uk: Немає

en: Signature
uk: Підпис

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: could not calculate checksums for %s
uk: неможливо підрахувати контрольні суми для %s

en: (none)
uk: (немає)

en: no changelog available for '%s'.
uk: немає списку змін для "%s".

en: Changelog for %s:
uk: Список змін для %s:

en: installed
uk: встановлено

en: options
uk: параметри

en: file(s)
uk: файл(и)

en: package(s)
uk: пакунок(и)

en: usage
uk: використання

en: operation
uk: операція

en: operations:
uk: операції:

en: 
    use '%s {-h --help}' with an operation for available options
uk: 
    виконайте "%s {-h --help}" з операцією, щоб взнати доступні параметри

en:   -c, --cascade        remove packages and all packages that depend on them
uk:   -c, --cascade        вилучити пакунки і всі пакунки, які залежать від них

en:   -n, --nosave         remove configuration files
uk:   -n, --nosave         вилучити файли налаштувань

en:   -s, --recursive      remove unnecessary dependencies
                           (-ss includes explicitly installed dependencies)
uk:   -s, --recursive      вилучити непотрібні залежності
                           (-ss враховує явно встановлені залежності)

en:   -u, --unneeded       remove unneeded packages
uk:   -u, --unneeded       вилучити непотрібні пакунки

en:       --needed         do not reinstall up to date packages
uk:       --needed         не перевстановлювати вже оновлені пакунки

en:   -c, --changelog      view the changelog of a package
uk:   -c, --changelog      показати список змін пакунка

en:   -d, --deps           list packages installed as dependencies [filter]
uk:   -d, --deps           показати список пакунків, встановлених як залежності [фільтр]

en:   -e, --explicit       list packages explicitly installed [filter]
uk:   -e, --explicit       показати список явно встановлених пакунків [фільтр]

en:   -g, --groups         view all members of a package group
uk:   -g, --groups         показати всі елементи групи пакунків

en:   -i, --info           view package information (-ii for backup files)
uk:   -i, --info           показати інформацію про пакунок (-ii для резервних файлів)

en:   -k, --check          check that package files exist (-kk for file properties)
uk:   -k, --check          перевірити, чи файл пакунка існує (-kk для властивостей файлу)⏎

en:   -l, --list           list the files owned by the queried package
uk:   -l, --list           перелічити файли, які належать заданому пакунку

en:   -m, --foreign        list installed packages not found in sync db(s) [filter]
uk:   -m, --foreign        показати встановлені пакунки, що не знайдені в активній базі(ах) даних [фільтр]

en:   -n, --native         list installed packages only found in sync db(s) [filter]
uk:   -n, --native         показати тільки встановлені пакунки знайдені в базі(ах) синхронізації [фільтр]

en:   -o, --owns <file>    query the package that owns <file>
uk:   -o, --owns <файл>    показати пакунок, який володіє файлом <файл>

en:   -p, --file <package> query a package file instead of the database
uk:   -p, --file <пакунок> використати файл пакунка замість бази даних при запиті

en:   -q, --quiet          show less information for query and search
uk:   -q, --quiet          показувати менше інформації в результаті запиту чи пошуку

en:   -s, --search <regex> search locally-installed packages for matching strings
uk:   -s, --search <вираз> шукати локально встановлені пакунки, що відповідають виразу

en:   -t, --unrequired     list packages not (optionally) required by any
                           package (-tt to ignore optdepends) [filter]
uk:   -t, --unrequired     перелічити пакунки (необов'язкові), які не потрібні
                           жодному іншому пакунку (-tt для нехтування optdepends) [фільтр]

en:   -u, --upgrades       list outdated packages [filter]
uk:   -u, --upgrades       показати список застарілих пакунків [фільтр]

en:   -c, --clean          remove old packages from cache directory (-cc for all)
uk:   -c, --clean          вилучити старі пакунки з кешу (-cc для усіх)

en:   -g, --groups         view all members of a package group
                           (-gg to view all groups and members)
uk:   -g, --groups         переглянути всі елементи групи пакунка
                           (-gg для переглядання всіх груп і елементів)

en:   -i, --info           view package information (-ii for extended information)
uk:   -i, --info           переглянути відомості про пакунок (-ii для розширеної інформації)

en:   -l, --list <repo>    view a list of packages in a repo
uk:   -l, --list <сховище> показати список пакунків у сховищі

en:   -s, --search <regex> search remote repositories for matching strings
uk:   -s, --search <вираз> шукати пакунки, що відповідають виразу, у віддалених сховищах

en:   -u, --sysupgrade     upgrade installed packages (-uu enables downgrades)
uk:   -u, --sysupgrade     оновити встановлені пакунки (-uu дозволяє пониження версій)

en:   -y, --refresh        download fresh package databases from the server
                           (-yy to force a refresh even if up to date)
uk:   -y, --refresh        завантажити свіжу базу даних пакунків з сервера
                           (-yy для примусового оновлення навіть коли нічого нового)

en:       --asdeps         mark packages as non-explicitly installed
uk:       --asdeps         позначити пакунки як неявно встановлені

en:       --asexplicit     mark packages as explicitly installed
uk:       --asexplicit     позначити пакунки як явно встановлені

en:   -k, --check          test local database for validity (-kk for sync databases)
uk:   -k, --check          перевірити локальну базу даних (-kk для синхронізування бази даних)

en:   -q, --quiet          suppress output of success messages
uk:   -q, --quiet          не показувати вивід успішних повідомлень

en:   -x, --regex          enable searching using regular expressions
uk:   -x, --regex          увімкнути пошук регулярними виразами

en:       --machinereadable
                           produce machine-readable output
uk:       --machinereadable
                           виводити інформацію у вигляді, що зрозумілий для машини

en:   -w, --downloadonly   download packages but do not install/upgrade anything
uk:   -w, --downloadonly   завантажити пакунки, але нічого не встановлювати чи оновлювати

en:       --overwrite <glob>
                           overwrite conflicting files (can be used more than once)
uk:       --overwrite <глоб>
                           перезаписувати конфліктні файли (можна вказувати неодноразово)

en:       --asdeps         install packages as non-explicitly installed
uk:       --asdeps         встановити пакунки як неявно встановлені

en:       --asexplicit     install packages as explicitly installed
uk:       --asexplicit     встановити пакунки як явно встановлені

en:       --ignore <pkg>   ignore a package upgrade (can be used more than once)
uk:       --ignore <пакунок>
                           ігнорувати оновлення пакунка (можна вказувати неодноразово)

en:       --ignoregroup <grp>
                           ignore a group upgrade (can be used more than once)
uk:       --ignoregroup <група>
                           ігнорувати оновлення групи (можна вказувати неодноразово)

en:   -d, --nodeps         skip dependency version checks (-dd to skip all checks)
uk:   -d, --nodeps         пропустити перевірку залежностей версій (-dd для пропуску всіх перевірок)

en:       --assume-installed <package=version>
                           add a virtual package to satisfy dependencies
uk:       --assume-installed <пакунок=версія>
                           додати віртуальний пакунок, щоб задовольнити залежності

en:       --dbonly         only modify database entries, not package files
uk:       --dbonly         лише змінювати записи бази даних, а не файли пакунків

en:       --noprogressbar  do not show a progress bar when downloading files
uk:       --noprogressbar  не показувати смужку прогресу під час завантаження файлів

en:       --noscriptlet    do not execute the install scriptlet if one exists
uk:       --noscriptlet    не виконувати скрипт встановлення, якщо він є

en:   -p, --print          print the targets instead of performing the operation
uk:   -p, --print          показати цілі замість виконання роботи

en:       --print-format <string>
                           specify how the targets should be printed
uk:       --print-format <формат>
                           вказати як показувати цілі

en:   -b, --dbpath <path>  set an alternate database location
uk:   -b, --dbpath <шлях>  використати альтернативний шлях до бази даних

en:   -r, --root <path>    set an alternate installation root
uk:   -r, --root <шлях>    використати альтернативну кореневу теку встановлення

en:   -v, --verbose        be verbose
uk:   -v, --verbose        показувати подробиці

en:       --arch <arch>    set an alternate architecture
uk:       --arch <архітектура>
                           встановити альтернативну архітектуру

en:       --sysroot        operate on a mounted guest system (root-only)
uk:       --sysroot        працювати на змонтованій гостьовій системі (тільки для суперкористувача)

en:       --cachedir <dir> set an alternate package cache location
uk:       --cachedir <тека>
                           використати альтернативний шлях до кешу пакунків

en:       --hookdir <dir>  set an alternate hook location
uk:       --hookdir <тека> визначити альтернативне положення для теки дій

en:       --color <when>   colorize the output
uk:       --color <коли>   показувати кольорові повідомлення

en:       --config <path>  set an alternate configuration file
uk:       --config <файл>  використати альтернативний файл налаштувань

en:       --debug          display debug messages
uk:       --debug          показувати повідомлення для зневаджування

en:       --gpgdir <path>  set an alternate home directory for GnuPG
uk:       --gpgdir <тека>  вказати альтернативну домашню теку для GnuPG

en:       --logfile <path> set an alternate log file
uk:       --logfile <файл> використати альтернативний файл журналу

en:       --noconfirm      do not ask for any confirmation
uk:       --noconfirm      не питати підтвердження

en:       --confirm        always ask for confirmation
uk:       --confirm        завжди прохати підтвердження

en:       --disable-download-timeout
                           use relaxed timeouts for download
uk:       --disable-download-timeout
                           використовувати невимушений час очікування для завантаження

en:                        This program may be freely redistributed under
                           the terms of the GNU General Public License.
uk:                        Цю програму можна вільно розповсюджувати на
                           умовах загальної громадської ліцензії GNU.

en: HTTP_USER_AGENT truncated
uk: HTTP_USER_AGENT обрізано

en: invalid option: '%s' and '%s' may not be used together
uk: недійсний параметр: "%s" і "%s" не можна використовувати разом

en: invalid argument '%s' for %s
uk: неприпустимий аргумент "%s" для %s

en: '%s' is not a valid debug level
uk: рівень зневадження "%s" недійсний

en: only one operation may be used at a time
uk: тільки одна операція може використовуватися одночасно

en: invalid option '-%c'
uk: недійсний параметр "-%c"

en: invalid option '--%s'
uk: недійсний параметр "--%s"

en: you cannot perform this operation unless you are root.
uk: ви можете виконати цю операцію тільки як суперкористувач.

en: failed to read arguments from stdin: (%s)
uk: помилка читання аргументів зі вводу: (%s)

en: failed to reopen stdin for reading: (%s)
uk: не вдалось знову відкрити стандартний ввід для читання: (%s)

en: argument '-' specified with empty stdin
uk: аргумент "-" вказано з порожнім стандартним вводом

en: argument '-' specified without input on stdin
uk: аргумент "-" вказаний без вводу даних зі стандартного вводу

en: chroot to '%s' failed: (%s)
uk: chroot до "%s" не вдався: (%s)

en: no operation specified (use -h for help)
uk: не вказано операцію (використайте -h для довідки)

en: %s is owned by %s%s %s%s%s
uk: %s належить до %s%s %s%s%s

en: no file was specified for --owns
uk: не було вказано файл для --owns

en: empty string passed to file owner query
uk: передано порожній рядок на запит щодо власника файлу

en: No package owns %s
uk: Жоден пакунок не є власником %s

en: path too long: %s/
uk: шлях надто довгий: %s/

en: [ignored]
uk: [знехтувано]

en: group '%s' was not found
uk: групу "%s" не знайдено

en: could not load package '%s': %s
uk: неможливо завантажити пакунок "%s": %s

en: '%s' is a file, you might want to use %s.
uk: "%s" - файл, можливо, ви хотіли скористатись %s.

en: target not found: %s
uk: ціль не знайдено: %s

en: failed to prepare transaction (%s)
uk: не вдалось підготувати транзакцію (%s)

en: removing %s breaks dependency '%s' required by %s
uk: вилучення %s створить конфлікт залежностей для пакунка "%s", від якого залежить %s

en: %s is designated as a HoldPkg.
uk: %s позначено як HoldPkg.

en: HoldPkg was found in target list. Do you want to continue?
uk: HoldPkg знайдено в списку пакунків. Продовжити?

en:  there is nothing to do
uk:  виконано геть усе, нема що робити

en: Do you want to remove these packages?
uk: Вилучити ці пакунки?

en: failed to commit transaction (%s)
uk: не вдалось завершити транзакцію (%s)

en: could not remove %s: %s
uk: неможливо вилучити %s: %s

en: could not access database directory
uk: немає доступу до теки бази даних

en: Database directory: %s
uk: Тека бази даних: %s

en: Do you want to remove unused repositories?
uk: Вилучити бази даних сховищ, які не використовуються?

en: removing unused sync repositories...
uk: вилучення баз даних сховищ, що не використовуються...

en: Packages to keep:
uk: Пакунки для утримання:

en:   All locally installed packages
uk:   Усі локально встановлені пакунки

en:   All current sync database packages
uk:   Усі пакунки, що присутні в синхронізованій базі даних

en: Cache directory: %s
uk: Тека кешу: %s

en: Do you want to remove all other packages from cache?
uk: Вилучити всі інші пакунки з кешу?

en: removing old packages from cache...
uk: вилучення старих пакунків з кешу...

en: Do you want to remove ALL files from cache?
uk: Вилучити ВСІ файли з кешу?

en: removing all files from cache...
uk: вилучення всіх файлів з кешу...

en: could not access cache directory %s
uk: немає доступу до теки кешу %s

en: repository '%s' does not exist
uk: сховище "%s" не існує

en: repository "%s" was not found.
uk: сховище "%s" не знайдено.

en: There is %d member in group %s%s%s:
     | There are %d members in group %s%s%s:
uk[0]: Є %d член в групі %s%s%s:
uk[1]: Є %d члени в групі %s%s%s:
uk[2]: Є %d членів в групі %s%s%s:
uk[3]: Є %d членів в групі %s%s%s:

en: skipping target: %s
uk: пропускаємо ціль: %s

en: database not found: %s
uk: базу даних не знайдено: %s

en: '%s' is a file, did you mean %s instead of %s?
uk: "%s" - файл, може, ви мали на увазі %s, а не %s?

en: Starting full system upgrade...
uk: Починаємо повне оновлення системи...

en: unable to satisfy dependency '%s' required by %s
uk: неможливо задовольнити залежність "%s", від якої залежить %s

en: installing %s (%s) breaks dependency '%s' required by %s
uk: встановлення %s (%s) створить конфлікт залежностей з "%s", від якого залежить %s

en: package %s does not have a valid architecture
uk: пакунок %s не має дійсну архітектуру

en: %s and %s are in conflict
uk: %s і %s конфліктують

en: %s and %s are in conflict (%s)
uk: %s і %s конфліктують (%s)

en: Proceed with download?
uk: Продовжити завантаження?

en: Proceed with installation?
uk: Продовжити встановлення?

en: %s exists in both '%s' and '%s'
uk: %s існує і в "%s", і в "%s"

en: %s: %s exists in filesystem (owned by %s)
uk: %s: %s існує у файловій системі (належить до %s)

en: %s: %s exists in filesystem
uk: %s: %s існує у файловій системі

en: %s is invalid or corrupted
uk: %s недійсний або пошкоджений

en: Errors occurred, no packages were upgraded.
uk: Виникли помилки, пакунки не оновлено.

en: loading packages...
uk: завантажуємо пакунки...

en: failed to init transaction (%s)
uk: не вдалося розпочати транзакцію (%s)

en: could not lock database: %s
uk: неможливо заблокувати базу даних: %s

en:   if you're sure a package manager is not already
      running, you can remove %s
uk:   якщо ви впевнені, що менеджер пакунків не
      запущений, ви можете вилучити %s

en: failed to release transaction (%s)
uk: не вдалося вивільнити транзакцію (%s)

en: no usable package repositories configured.
uk: жодних придатних для використання сховищ пакетів не налаштовано.

en: database '%s' is not valid (%s)
uk: база даних "%s" не є коректною (%s)

en: failed to synchronize all databases (%s)
uk: неможливо синхронізувати всі бази даних (%s)

en: insufficient columns available for table display
uk: недостатньо стовпчиків для показу таблиці

en: Valid
uk: Дійсний

en: Key expired
uk: Ключ втратив силу

en: Expired
uk: Втратив силу

en: Invalid
uk: Недійсний

en: Key unknown
uk: Невідомий ключ

en: Key disabled
uk: Ключ вимкнено

en: Signature error
uk: Помилка підпису

en: full trust
uk: повна довіра

en: marginal trust
uk: незначна довіра

en: never trust
uk: ніколи не довіряти

en: unknown trust
uk: невідома довіра

en: %s, %s from "%s"
uk: %s, %s з "%s"

en: Package
uk: Пакунок

en: Old Version
uk: Стара версія

en: New Version
uk: Нова версія

en: Net Change
uk: Чиста зміна

en: removal
uk: вилучення

en: Packages
uk: Пакунки

en: Total Download Size:
uk: Повний розмір завантаження:

en: Total Installed Size:
uk: Загальний розмір встановлення:

en: Total Removed Size:
uk: Загальний розмір вилученого:

en: Net Upgrade Size:
uk: Чиста різниця оновлення:

en:  [pending]
uk:  [очікування]

en: New optional dependencies for %s
uk: Нові необов'язкові залежності для %s

en: Optional dependencies for %s
uk: Необов'язкові залежності для %s

en: Repository %s%s
uk: Сховище %s%s

en: invalid value: %d is not between %d and %d
uk: неприпустиме значення: %d не міститься між %d та %d

en: invalid number: %s
uk: неприпустиме число: %s

en: Enter a selection (default=all)
uk: Зробіть вибір (типово=всі)

en: Enter a number (default=%d)
uk: Введіть число (типово=%d)

en: failed to allocate string
uk: не вдалось виділити рядок

en: error:
uk: помилка:

en: warning:
uk: попередження:

en: pacman-conf - query pacman's configuration file
uk: pacman-conf - Зробити запит до файлу налаштувань pacman

en: usage:  pacman-conf [options] [<directive>...]
uk: використання:  pacman-conf [параметри] [<директива>...]

en: options:
uk: параметри:

en:   -c, --config=<path>  set an alternate configuration file
uk:   -c, --config=<файл>  використати альтернативний файл налаштувань

en:   -R, --rootdir=<path> set an alternate installation root
uk:   -R, --rootdir=<тека> використати альтернативну кореневу теку

en:   -r, --repo=<remote>  query options for a specific repo
uk:   -r, --repo=<сховище> запитати параметри для вказаного сховища

en:   -v, --verbose        always show directive names
uk:   -v, --verbose        завжди показувати ім'я директив

en:   -l, --repo-list      list configured repositories
uk:   -l, --repo-list      показати список налаштованих сховищ

en:   -h, --help           display this help information
uk:   -h, --help           показати ці довідкові дані

en:   -V, --version        display version information
uk:   -V, --version        показати дані щодо версії

en: error setting rootdir '%s': out of memory
uk: помилка встановлення кореневої теки "%s": бракує пам'яті

en: error parsing '%s'
uk: помилка розбору "%s"

en: error: repo '%s' not configured
uk: помилка: сховище "%s" не налаштоване

en: warning: '%s' directives cannot be queried
uk: попередження: "%s" директиви не можуть бути об'єктом запиту

en: warning: unknown directive '%s'
uk: попередження: невідома директива "%s"

en: error: directives may not be specified with %s
uk: помилка: директиви не можуть бути задані одночасно з %s

en: Test a pacman package for validity.
uk: Перевірити коректність пакунка pacman.

en: Usage: testpkg <package file>
uk: Використання: testpkg <файл пакунка>

en: cannot initialize alpm: %s
uk: неможливо ініціалізувати alpm %s

en: Cannot find the given file.
uk: Неможливо знайти наведений файл.

en: Cannot open the given file.
uk: Неможливо відкрити наведений файл.

en: Package is invalid.
uk: Пакунок не є коректним.

en: libalpm error: %s
uk: помилка libalpm: %s

en: Package is valid.
uk: Пакунок є коректним.

en: error releasing alpm
uk: помилка вивільнення alpm
