palapeli - en to mai translation catalogue (5 entries)

[ctx: This is used for describing that no mouse action has been assigned to this interaction plugin.]
en: None
mai: किछु नहि

[ctx: @label:textbox]
en: Image name:
mai: चित्र नाम:

[ctx: a keyboard modifier]
en: Meta
mai: मेटा

[ctx: Author attribution, e.g. "by Jack"]
en: by %1
mai: %1 क' द्वारा

[ctx: @label:chooser for different types of background textures]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Background:
mai: पृष्ठभूमि:
