palapeli - en to nl translation catalogue (172 entries)

en: Piece count
nl: Aantal stukken

en: Piece aspect ratio
nl: Beeldverhouding van stukken

[ctx: Puzzle grid type]
en: Predefined settings
nl: Voorgedefinieerde instellingen

[ctx: Puzzle grid type]
en: Cairo (pentagonal) grid
nl: Cairo (pentagonaal) raster

[ctx: Puzzle grid type]
en: Hexagonal grid
nl: Hexagonaal raster

[ctx: Puzzle grid type]
en: Rectangular grid
nl: Rechthoekig raster

[ctx: Puzzle grid type]
en: Rotrex (rhombi-trihexagonal) grid
nl: Rotrex (rhombi-trihexagonaal) raster

[ctx: Puzzle grid type]
en: Irregular grid
nl: Onregelmatig raster

en: Approx. piece count
nl: Ongeveer het aantal stukken

en: Quick preset
nl: Snelle voorinstelling

[ctx: Puzzle shape preset]
en: Ordinary
nl: Gewoon

[ctx: Puzzle shape preset]
en: Very regular
nl: Zeer regelmatig

[ctx: Puzzle shape preset]
en: Very diverse
nl: Zeer divers

[ctx: Puzzle shape preset]
en: Large plugs
nl: Grote tongen

en: Flipped edge percentage
nl: Percentage omgekeerde randen

en: Edge curviness
nl: Kromming van randen

en: Plug size
nl: Grootte van uitstulping

en: Diversity of curviness
nl: Diversiteit van kromming

en: Diversity of plug position
nl: Diversiteit van uitstulpingpositie

en: Diversity of plugs
nl: Diversiteit van uitstulping

en: Diversity of piece size
nl: Diversiteit van stukjesgrootte

en: Dump grid image
nl: Raster van afbeelding dumpen

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Mouse Interaction
nl: Muisinteractie

en: Center
nl: Midden

en: None
nl: Geen

en: Top Left
nl: Linksboven

en: Top Right
nl: Rechtsboven

en: Bottom Left
nl: Linksonder

en: Bottom Right
nl: Rechtsonder

en: Remove this trigger
nl: Verwijder deze trigger

en: Input here...
nl: Invoer hier...

en: Hold down the modifier keys you want, then click a mouse button or scroll a mouse wheel here
nl: Houdt de gewenste modifier-toets ingedrukt en klik dan hier op een muisknop of schuif met het muiswiel

[ctx: This is used for describing that no mouse action has been assigned to this interaction plugin.]
en: None
nl: Geen

en: Click to change how an action is triggered
nl: Klik om hoe een actie wordt getriggerd te wijzigen

en: Mouse Buttons
nl: Muisknoppen

en: Mouse Wheel
nl: Muiswiel

en: Interaction with pieces
nl: Interactie met stukken

en: Interaction with the puzzle table
nl: Interactie met de puzzeltafel

en: Interaction with the viewport
nl: Interactie met het beeldgedeelte

[ctx: @title:window]
en: Create New Puzzle
nl: Nieuwe puzzel aanmaken

[ctx: @label:chooser]
en: Image file:
nl: Afbeeldingsbestand:

[ctx: @info]
en: Please describe below the image which you have chosen.
nl: Hieronder de door u gekozen afbeelding beschrijven.

[ctx: @label:textbox]
en: Image name:
nl: Afbeeldingsnaam:

[ctx: @label:textbox (like in: This comment is optional.)]
en: Optional comment:
nl: Optionele toelichting:

[ctx: @label:textbox]
en: Name of image author:
nl: Naam van de auteur van de afbeelding:

[ctx: @item:inlistbox (page name in an assistant dialog)]
en: Choose image
nl: Afbeelding kiezen

[ctx: @title:tab (page header in an assistant dialog)]
en: Specify the source image to be sliced into pieces
nl: De in stukjes te snijden bronafbeelding specificeren

[ctx: @item:inlistbox (page name in an assistant dialog)]
en: Choose slicer
nl: Het snijgereedschap kiezen

[ctx: @title:tab (page header in an assistant dialog)]
en: Choose a slicing method
nl: De snijmethode kiezen

[ctx: @item:inlistbox (page name in an assistant dialog)]
en: Configure slicer
nl: Snijprogramma instellen

[ctx: @title:tab (page header in an assistant dialog)]
en: Tweak the parameters of the chosen slicing method
nl: Rommel met de parameters van de gekozen snijmethode

en: Puzzle cannot be created: The slicer plugin could not be loaded.
nl: De puzzel kan niet worden aangemaakt. De snijplugin kon niet worden geladen.

en: Puzzle cannot be created: The file you selected is not an image.
nl: De puzzel kan niet worden aangemaakt: het geselecteerde bestand is geen afbeelding.

en: Puzzle cannot be created: Slicing failed because of undetermined problems.
nl: De puzzel kan niet worden aangemaakt: snijden is mislukt door een onbekend probleem.

en: Change size of puzzle table area by dragging its edges
nl: Wijzig de grootte van het gebied voor de puzzeltafel door de randen te verslepen

en: You have finished the puzzle. Do you want to restart it now?
nl: U hebt de puzzel afgekregen. Wilt u het opnieuw starten?

[ctx: @action:button]
en: Restart
nl: Opnieuw starten

en: The following puzzles will be deleted. This action cannot be undone.
nl: De volgende puzzels zullen worden verwijderd. Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

[ctx: @title:window]
en: Import Palapeli Puzzles
nl: Palapeli puzzels importeren

[ctx: @title:window]
en: Save Palapeli Puzzles
nl: Palapeli puzzels opslaan

en: Create a piece holder
nl: Maak een houder voor stukken

en: Enter a short name (optional):
nl: Voer een korte naam in (optioneel):

en: You need to click on a piece holder to select it before you can delete it, or you can just click on its Close button.
nl: U moet op een houder voor stukken klikken om het te selecteren voordat u het kunt verwijderen of u kunt gewoon op de knop Sluiten klikken.

en: The selected piece holder must be empty before you can delete it.
nl: De geselecteerde houder voor stukken moet leeg zijn voordat u het kunt verwijderen.

en: The selected piece holder must contain some pieces for 'Select all' to use.
nl: De geselecteerde houder voor stukken moet enige stukken bevatten voordat u 'Alles selecteren' kunt gebruiken.

en: You need to click on a piece holder to select it before you can select all the pieces in it.
nl: U moet op een houder voor stukken klikken om het te selecteren voordat u alle stukken erin kunt selecteren.

en: To rearrange pieces, either the puzzle table must have some selected pieces or there must be a selected holder with some selected pieces in it.
nl: Om stukken te herschikken moet, ofwel de puzzeltafel enige geselecteerde stukken bevatten of er moet een geselecteerde houder zijn met erin enige geselecteerde stukken.

en: You need to have a piece holder and click it to select it before you can transfer pieces into or out of it.
nl: U moet een houder voor stukken hebben en er op klikken om het te selecteren voordat u er stukken in of uit kunt halen.

en: You have selected to transfer a large piece containing more than six small pieces to a holder. Do you really wish to do that?
nl: U hebt een groot stuk geselecteerd met meer dan zes kleine stukken om deze te verplaatsen naar een houder. Wilt u dat doen?

[ctx: @action:button]
en: Transfer
nl: Overdracht

en: You need to select one or more pieces to be transferred out of the selected holder or select pieces from the puzzle table to be transferred into it.
nl: U moet een of meer stukken selecteren om deze uit de geselecteerde houder te halen of stukken van de puzzeltafel te selecteren om deze in de houder te plaatsen.

en: You need to select one or more pieces to be transferred from the previous holder into the newly selected holder.
nl: U moet een of meer stukken selecteren om deze over te plaatsen van de vorige houder naar de nieuw geselecteerde houder.

en: You need to have at least two holders, one of them selected and with selected pieces inside it, before you can transfer pieces to a second holder.
nl: U moet minstens twee houders hebben, een van hen geselecteerd en met geselecteerde stukken erin, voordat u stukken naar een tweede houder kunt verplaatsen.

[ctx: Hints for solving large puzzles]
en: You have just created a large puzzle: Palapeli has several features to help you solve it within the limited space on the desktop. They are described in detail in the Palapeli Handbook (on the Help menu). Here are just a few quick tips.
    
    Before beginning, it may be best not to use bevels or shadowing with large puzzles (see the Settings dialog), because they make loading slower and highlighting harder to see when the pieces in the view are very small.
    
    The first feature is the puzzle Preview (a picture of the completed puzzle) and a toolbar button to turn it on or off. If you hover over it with the mouse, it magnifies parts of the picture, so the window size you choose for the Preview can be quite small.
    
    Next, there are close-up and distant views of the puzzle table, which you can switch quickly by using a mouse button (default Middle-Click). In close-up view, use the empty space in the scroll bars to search through the puzzle pieces a 'page' at a time. You can adjust the two views by zooming in or out and your changes will be remembered.
    
    Then there is a space on the puzzle table reserved for building up the solution.
    
    Last but not least, there are small windows called 'holders'. They are for sorting pieces into groups such as edges, sky or white house on left. You can have as many holders as you like and can give them names. You should already have one named 'Hand', for carrying pieces from wherever you find them to the solution area.
    
    You use a special mouse click to transfer pieces into or out of a holder (default Shift Left-Click). First make sure the holder you want to use is active: it should have a blue outline. If not, click on it. To transfer pieces into the holder, select them on the puzzle table then do the special click to 'teleport' them into the holder. Or you can just do the special click on one piece at a time.
    
    To transfer pieces out of a holder, make sure no pieces are selected on the puzzle table, go into the holder window and select some pieces, using normal Palapeli mouse operations, then go back to the puzzle table and do the special click on an empty space where you want the pieces to arrive. Transfer no more than a few pieces at a time, to avoid collisions of pieces on the puzzle table.
    
    By the way, holders can do almost all the things the puzzle table and its window can do, including joining pieces to build up a part of the solution.
nl: U hebt zojuist een grote puzzel gemaakt: Palapeli heeft verschillende mogelijkheden om u te helpen bij het oplossen binnen de beperkte ruimte op het bureaublad. Ze zijn in detail beschreven in het handboek van Palapeli (in het menu Help). Hier zijn alleen een paar snelle tips.
    
    Alvorens te beginnen is het misschien beter om geen afgeschuinde randen of schaduw bij grote puzzels te gebruiken (zie de dialoog Instellingen), omdat laden langzamer is en accentuering moeilijker te zien kan zijn wanneer de stukken in het beeld erg klein zijn.
    
    Het eerste punt is het voorbeeld van de puzzel (een plaatje van de volledige puzzel) en een knop op de werkbalk om deze aan of uit te zetten. Als u er overheen gaat met de muis, zal het delen van het plaatje vergroten, zodat de voor het voorbeeld gekozen venstergrootte tamelijk klein kan zijn.
    
    Vervolgens zijn er close-ups en veraf beelden van de puzzeltafel, die u snel met de muisknop om kunt schakelen (standaard, klikken met de middelste). In het beeld close-up gebruikt u de lege ruimte in de schuifbalken om in de puzzelstukken te zoeken, pagina per pagina. U kunt de twee beelden aanpassen door in of uit te zoomen en uw wijzigingen zullen onthouden worden.
    
    Vervolgens is er een ruimte gereserveerd op de puzzeltafel voor het opbouwen van de oplossing.
    
    Tenslotte, maar niet minder belangrijk, zijn er kleine vensters, genaamd 'houders'. Deze zijn er voor het sorteren van stukken in groepen zoals randen, lucht of het witte huis links. U kunt zoveel houders hebben als u wilt en ze namen geven. U zou er al een moeten hebben met de naam 'Hand', voor het overbrengen vanwaar u ze vindt naar het gebied voor de oplossing.
    
    U gebruikt een speciale muisklik om stukken in of uit een houder te plaatsen (standaard Shift Klik-links). Controleer of de te gebruiken houder actief is: het moet een blauwe omranding hebben. Zo niet, klik er op. Om stukken in de houder te plaatsen, selecteer ze op de puzzeltafel en doe de speciale klik om ze in de houder te 'teleporteren'. Of u kunt gewoon de speciale klik doen op één tegelijk.
    
    Om stukken uit een houder te plaatsen, ga na dat er geen stukken zijn geselecteerd op de puzzeltafel, ga in het venster van de houder en selecteer enige stukken, met de normale muisacties van Palapeli, ga dan terug naar de puzzeltafel en doe de speciale klik op een lege plek waar u de stukken wilt hebben. Verplaats niet meer dan een paar stukken tegelijk om botsingen op de puzzeltafel te voorkomen.
    
    Bedenk dat in houders bijna alles kan wat op de puzzeltafel en zijn venster kan, inclusief stukken samenvoegen om een deel van de oplossing te bouwen.

[ctx: Caption for hints]
en: Solving Large Puzzles
nl: Grote puzzels oplossen

en: Great! You have finished the puzzle.
nl: Prachtig! U hebt de puzzel afgemaakt.

[ctx: Description (used like a name) for a mouse interaction method]
en: Move pieces by dragging
nl: Verplaats stukken door slepen

[ctx: Description (used like a name) for a mouse interaction method]
en: Select pieces by clicking
nl: Stukken selecteren door er op te klikken

[ctx: Works instantly, without dragging]
en: Teleport pieces to or from a holder
nl: Stukken teleporteren naar of uit een houder

[ctx: Description (used like a name) for a mouse interaction method]
en: Move viewport by dragging
nl: Beeldgedeelte verplaatsen door te slepen

[ctx: As in a movie scene]
en: Switch to close-up or distant view
nl: Schakel om van dichtbij naar veraf

[ctx: Description (used like a name) for a mouse interaction method]
en: Zoom viewport
nl: Beeldgedeelte inzoomen

[ctx: Description (used like a name) for a mouse interaction method]
en: Scroll viewport horizontally
nl: Beeldgedeelte horizontaal verschuiven

[ctx: Description (used like a name) for a mouse interaction method]
en: Scroll viewport vertically
nl: Beeldgedeelte verticaal verschuiven

[ctx: Description (used like a name) for a mouse interaction method]
en: Select multiple pieces at once
nl: Meerdere stukken in een keer selecteren

[ctx: Description (used like a name) for a mouse interaction method]
en: Toggle lock state of the puzzle table area
nl: Schakel de vergrendelstatus om van het tafelgebied van de puzzel

[ctx: @title:window]
en: Preview of completed puzzle
nl: Voorbeeld van voltooide puzzel

[ctx: text in preview window]
en: Image is not available.
nl: Afbeelding is niet beschikbaar.

[ctx: @title:window]
en: %1 - Preview
nl: %1 - voorbeeld

[ctx: @item:inlistbox]
en: Single color
nl: Eenkleurig

[ctx: a special keyboard modifier]
en: GroupSwitch
nl: Groepsschakelaar

[ctx: refers to no mouse buttons being pressed]
en: No-Button
nl: Nee-knop

[ctx: a mouse button]
en: Left-Button
nl: Linker knop

[ctx: a mouse button]
en: Right-Button
nl: Rechter knop

[ctx: a mouse button]
en: Middle-Button
nl: Middelste muisknop

en: Horizontal-Scroll
nl: Horizontaal schuiven

en: Vertical-Scroll
nl: Verticaal schuiven

en: Your progress is saved automatically while you play.
nl: Uw voortgang wordt automatisch opgeslagen tijdens het spelen.

[ctx: used as caption for a dialog that explains the autosave feature]
en: Automatic saving
nl: Automatisch opslaan

en: Lock the puzzle table area
nl: Vergrendel het tafelgebied van de puzzel

en: [No name]
nl: [Geen naam]

[ctx: Puzzle description, %2 = name string, %1 = piece count]
en: %2 (%1 piece) | %2 (%1 pieces)
nl[0]: %2 (%1 stuk)
nl[1]: %2 (%1 stukken)

[ctx: Author attribution, e.g. "by Jack"]
en: by %1
nl: door %1

[ctx: @action:button that pops up sorting strategy selection menu]
en: Sort List...
nl: Lijst sorteren...

[ctx: @action:inmenu selects sorting strategy for collection list]
en: By Title
nl: Op titel

[ctx: @action:inmenu selects sorting strategy for collection list]
en: By Piece Count
nl: Op aantal stukken

en: Loading puzzle...
nl: Puzzel laden...

en: Loading collection
nl: Verzameling wordt geladen

[ctx: command line message]
en: Error: No puzzle file given.
nl: Fout: geen puzzelbestand gegeven.

en: Importing puzzle "%1" into your collection
nl: Puzzel "%1" importeren in uw verzameling

en: Jigsaw Puzzle Game
nl: Legpuzzelspel

en: The option to preview the completed puzzle
nl: De optie om de voltooide puzzel te bekijken

en: Path to puzzle file (will be opened if -i is not given)
nl: Pad naar puzzelbestand (zal worden geopend als -i niet is gegeven)

en: Import the given puzzle file into the local collection (does nothing if no puzzle file is given). The main window will not be shown after importing the given puzzle.
nl: Het gegeven puzzelbestand importeren in de lokale verzameling (doet niets als geen puzzelbestand is gegeven). Het hoofdvenster zal niet getoond worden na het importeren van de gegeven puzzel.

en: No file to import given
nl: Geen te importeren bestand gegeven

note: i18n: ectx: label, entry (SnappingPrecision), group (Puzzling)
en: Precision of snapping (as a percentage of piece size).
nl: Precisie van in elkaar passen (als percentage van stukgrootte).

note: i18n: ectx: label, entry (ViewBackground), group (Appearance)
en: The filename of the background image to use for the View, or "__color__" if a solid color should be used (see key "ViewBackgroundColor").
nl: De bestandsnaam van de te gebruiken achtergrondafbeelding voor Beeld of "__kleur__" als een egale kleur gebruikt zou moeten worden (zie trefwoord "ViewBackgroundColor").

note: i18n: ectx: label, entry (ViewBackgroundColor), group (Appearance)
en: The background color to use for the View (if the key "ViewBackground" is set to "__color__").
nl: De te gebruiken kleur voor het Beeld (als het sleutelwoord "ViewBackgroundColor" is ingesteld op "__kleur__").

note: i18n: ectx: label, entry (ViewHighlightColor), group (Appearance)
en: The highlighting color to use for selecting pieces in the View.
nl: De te gebruiken kleur voor accentuering van geselecteerde stukken in het Beeld.

note: i18n: ectx: label, entry (SolutionArea), group (Appearance)
en: Where to reserve space on the puzzle table for the solution, when shuffling or re-shuffling the pieces.
nl: Waar op de puzzeltabel ruimte reserveren voor de oplossing, bij verschuiven of opnieuw verschuiven van de stukken.

note: i18n: ectx: label, entry (PieceSpacing), group (Appearance)
en: Spacing of pieces in puzzle grids relative to the size of the largest piece (spacing factor is 1.0 + 0.05 * value).
nl: Afstand tussen de stukken in puzzelrasters relatief tot de grootte van het grootste stuk (afstandsfactor is 1.0 + 0.05 * waarde).

note: i18n: ectx: label, entry (ShowStatusBar), group (Appearance)
en: Whether to show the status bar on the puzzle table. (It is not a real status bar, but the position and provided functionality is similar.)
nl: Of de statusbalk op de puzzeltafel getoond moet worden. (Het is geen echte statusbalk, maat de positie en geboden functionaliteit is vergelijkbaar.)

note: i18n: ectx: label, entry (PieceShadowsEnabled), group (Appearance)
en: Whether to render shadows below the puzzle pieces. Turning this off might improve rendering performance.
nl: Of schaduwen onder de puzzelstukjes moet worden weergegeven. Dit uitschakelen kan het weergeven versnellen.

note: i18n: ectx: label, entry (PieceBevelsEnabled), group (Appearance)
en: Whether to render bevels on the puzzle pieces. Turning this off might improve puzzle loading performance.
nl: Of knopjes op de puzzelstukjes moeten worden weergegeven. Dit uitschakelen kan het weergeven versnellen.

note: i18n: ectx: label, entry (PuzzlePreviewVisible), group (PuzzlePreview)
en: Whether the preview window was switched on last time Palapeli was run.
nl: Of het voorbeeldvenster was omgeschakeld bij de laatste keer dat Palapeli was uitgevoerd.

note: i18n: ectx: label, entry (PuzzlePreviewGeometry), group (PuzzlePreview)
en: Last position and size of puzzle preview.
nl: Laatste positie en afmeting van het voorbeeld van de puzzel.

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main toolbar
nl: Hoofdwerkbalk

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Puzzle table
nl: Puzzeltafel

[ctx: @label:chooser for different types of background textures]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Background:
nl: Achtergrond:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Color for highlighting selected pieces:
nl: Kleur voor accentuering van geselecteerde stukken:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Space for solution:
nl: Ruimte voor de oplossing:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: No space is provided with puzzles of less than 20 pieces. Changes will take effect when a puzzle is created or re-started.
nl: Er is geen ruimte aanwezig met puzzels van minder dan 20 stukken. Wijzigingen zullen effect hebben wanneer een puzzel wordt gemaakt of opnieuw gestart.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Spacing of pieces in puzzle grids (1.0-1.5):
nl: Afstand tussen de stukken in puzzelrasters (1.0-1.5):

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Piece appearance
nl: Uiterlijk van stukken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PieceBevelsEnabled)
en: Draw bevels to create a 3-dimensional appearance
nl: Knopjes tekenen om een driedimensionaal uiterlijk te tekenen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PieceShadowsEnabled)
en: Draw shadows below pieces
nl: Schaduw onder stukjes tekenen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: These options can be disabled when Palapeli is running very slowly. Changes will take effect only when a new puzzle is started.
nl: Deze opties kunnen worden uitgeschakeld wanneer Palapeli erg langzaam draait. Wijzigingen hebben alleen effect wanneer een nieuwe puzzel is gestart.

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Piece behavior
nl: Gedrag van de stukken

[ctx: @label:slider]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: Snapping precision:
nl: Precisie van in elkaar passen:

[ctx: @item:inrange description for the "snapping precision" setting]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Very precise (harder)
nl: Erg precies (moeilijker)

[ctx: @item:inrange description for the "snapping precision" setting]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Unprecise (easier)
nl: Niet erg precies (gemakkelijker)

en: Show Statusbar of Puzzle Table
nl: Statusbalk van de puzzeltafel tonen

en: Back to &Collection
nl: Terug naar &verzameling

en: Go back to the collection to choose another puzzle
nl: Ga terug naar de verzameling om een andere puzzel uit te kiezen

en: Create &New Puzzle...
nl: &Nieuwe puzzel aanmaken...

en: Create a new puzzle using an image file from your disk
nl: Een nieuwe puzzel aanmaken door een afbeeldingsbestand op uw schijf te gebruiken

en: &Delete Puzzle
nl: Puzzel verwij&deren

en: Delete the selected puzzle from your collection
nl: De geselecteerde puzzel uit uw verzameling verwijderen

en: &Import from File...
nl: Uit bestand &importeren...

en: Import a new puzzle from a file into your collection
nl: Een nieuwe puzzel importeren uit een bestand in uw verzameling

en: &Export to File...
nl: Naar bestand &exporteren...

en: Export the selected puzzle from your collection into a file
nl: De geselecteerde puzzel uit uw verzameling naar een bestand exporteren

en: &Restart Puzzle...
nl: Puzzel he&rstarten...

en: Delete the saved progress and reshuffle the pieces
nl: De opgeslagen voortgang verwijderen en de stukken door elkaar husselen

en: &Create Piece Holder...
nl: Houder voor stukken &maken...

en: Create a temporary holder for sorting pieces
nl: Een tijdelijke houder voor het sorteren van stukken maken

en: &Delete Piece Holder
nl: Houder voor stukken verwij&deren

en: Delete a selected temporary holder when it is empty
nl: De geselecteerde tijdelijke houder verwijderen wanneer deze leeg is

en: &Select All in Holder
nl: Alles in een houder &selecteren

en: Select all pieces in a selected piece holder
nl: Alle stukken in een geselecteerde houder voor stukken selecteren

en: &Rearrange Pieces
nl: Stukken he&rschikken

en: Rearrange all pieces in a selected piece holder or selected pieces in any window
nl: Alle stukken in een geselecteerde houder voor stukken herschikken of geselecteerde stukken in een elk venster

[ctx: Preview is a noun here]
en: &Preview
nl: &Voorbeeld

[ctx: Preview is a noun here]
en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Show or hide the image of the completed puzzle
nl: Toon of verberg de afbeelding van de voltooide puzzel

en: Enable All Messages
nl: Schakel alle berichten in

en: Enable all messages again?
nl: Alle berichten opnieuw inschakelen?

[ctx: @action:button]
en: Enable
nl: Inschakelen

en: No puzzle loaded
nl: Geen puzzel geladen

en: You finished the puzzle.
nl: U hebt de puzzel afgemaakt.

[ctx: Progress display]
en: %1% finished
nl: %1% gereed
