Linux-PAM - en to bg translation catalogue (96 entries)

en: Password:
bg: Парола:

en: Current %s password:
bg: Nastoyashta парола %s:

en: Current password:
bg: Nastoyashta парола:

en: New %s password:
bg: Нова парола %s:

en: New password:
bg: Нова парола:

en: Retype new %s password:
bg: Отново новата парола %s:

en: Retype new password:
bg: Отново новата парола:

en: Sorry, passwords do not match.
bg: Съжаляваме, паролите не съвпадат.

en: Retype %s
bg: Напишете пак %s

en: Password change has been aborted.
bg: Промяната на паролата е прекратена.

en: login:
bg: влизане:

en: Success
bg: Успех

en: Critical error - immediate abort
bg: Критична грешка - незабавно прекратяване

en: Failed to load module
bg: Неуспех при зареждане на модул

en: Symbol not found
bg: Не е намерен символ

en: Error in service module
bg: Грешка в обслужващ модул

en: System error
bg: Системна грешка

en: Memory buffer error
bg: Грешка в буферна памет

en: Permission denied
bg: Позволението отказано

en: Authentication failure
bg: Грешка при удостоверяване

en: Insufficient credentials to access authentication data
bg: Недостатъчно данни за удостоверяване за достъп до удостоверителни данни

en: Authentication service cannot retrieve authentication info
bg: Услугата за удостоверяване не можа да извлече данни за удостоверяване

en: User not known to the underlying authentication module
bg: Непознат потребител за поддържащия удостоверяването модул

en: Have exhausted maximum number of retries for service
bg: Максималният брой опити за услугата беше изчерпан

en: Authentication token is no longer valid; new one required
bg: Удостоверителният токен вече не е валиден; необходим е нов

en: User account has expired
bg: Потребителският акаунт е изтекъл

en: Cannot make/remove an entry for the specified session
bg: Не мога да създам/премахна запис за зададената сесия

en: Authentication service cannot retrieve user credentials
bg: Удостоверяващата услуга не може да извлече данните за удостоверяване на потребителя

en: User credentials expired
bg: Данните за удостоверяване на потребителя са с изтекъл срок

en: Failure setting user credentials
bg: Неуспех при задаване данни за удостоверяване на потребител

en: No module specific data is present
bg: Липсват специфични за модула данни

en: Bad item passed to pam_*_item()
bg: Грешен елемент, подаден към pam_*_item()

en: Conversation error
bg: Грешка в диалога

en: Authentication token manipulation error
bg: Грешка при манипулирането с удостоверителния токен

en: Authentication information cannot be recovered
bg: Удостоверителната информация не може да бъде възстановена

en: Authentication token lock busy
bg: Заключването на удостоверителния токен е заето

en: Authentication token aging disabled
bg: Следенето на възрастта на удостоверителния токен е забранено

en: Failed preliminary check by password service
bg: Предварителната проверка от услугата парола не успя

en: The return value should be ignored by PAM dispatch
bg: Върнатата стойност трябва да бъде игнорирана от PAM dispatch

en: Module is unknown
bg: Модулът е непознат

en: Authentication token expired
bg: Срокът на удостоверителния токен е изтекъл

en: Conversation is waiting for event
bg: Диалогът чака събитие

en: Application needs to call libpam again
bg: Приложението се нуждае от повторно извикване на libpam

en: Unknown PAM error
bg: Непозната PAM грешка

en: ...Time is running out...
bg: ...Времето изтича...

en: ...Sorry, your time is up!
bg: ...Съжаляваме, Вашето време изтече!

en: erroneous conversation (%d)
bg: погрешен разговор (%d)

en: %s failed: exit code %d
bg: %s се провали: код на грешка %d

en: %s failed: caught signal %d%s
bg: %s се провали: уловен сигнал %d%s

en: %s failed: unknown status 0x%x
bg: %s се провали: непознат статус 0x%x

en: The account is locked due to %u failed logins.
bg: Акаунтът е заключен поради %u неуспешни опита за влизане.

note: TRANSLATORS: only used if dngettext is not supported.
en: (%d minutes left to unlock)
bg: (остават %d мин. за отключване)

note: TRANSLATORS: " from <host>"
en:  from %.*s
bg:  от %.*s

note: TRANSLATORS: " on <terminal>"
en:  on %.*s
bg:  на %.*s

note: TRANSLATORS: "Last login: <date> from <host> on <terminal>"
en: Last login:%s%s%s
bg: Последно влизане:%s%s%s

en: Welcome to your new account!
bg: Добре дошли в новия Ви акаунт!

note: TRANSLATORS: "Last failed login: <date> from <host> on <terminal>"
en: Last failed login:%s%s%s
bg: Последно неуспешно влизане:%s%s%s

en: There was %d failed login attempt since the last successful login. | There were %d failed login attempts since the last successful login.
bg[0]: След последното успешно влизане, имаше %d неуспешен опит за влизане.
bg[1]: След последното успешно влизане, имаше %d неуспешни опита за влизане.

note: TRANSLATORS: only used if dngettext is not supported
en: There were %d failed login attempts since the last successful login.
bg: След последното успешно влизане, имаше %d неуспешни опита за влизане.

en: There were too many logins for '%s'.
bg: Твърде много влизания за '%s'.

en: You have new mail.
bg: Имате нови писма.

en: You have old mail.
bg: Имате стари писма.

en: You have mail.
bg: Имате писма.

en: You have no mail in folder %s.
bg: Нямате писма в папката %s.

en: You have new mail in folder %s.
bg: Имате нови писма в папка %s.

en: You have old mail in folder %s.
bg: Имате стари писма в папка %s.

en: You have mail in folder %s.
bg: Имате писма в папка %s.

en: Creating directory '%s'.
bg: Създаване на директория '%s'.

en: Unable to create and initialize directory '%s'.
bg: Не мога да създам и настроя директория '%s'.

en: Password has been already used. Choose another.
bg: Паролата вече е използвана. Изберете друга.

en: Password has been already used.
bg: Паролата вече е използвана.

en: The default security context is %s.
bg: Подразбиращ се контекст за сигурност %s.

en: Would you like to enter a different role or level?
bg: Искате ли да въведете различна роля или ниво?

en: role:
bg: роля:

en: There is no default type for role %s.
bg: Няма подразбиращ се тип за роля %s.

en: level:
bg: ниво:

en: This is not a valid security context.
bg: Невалиден контекст за сигурност.

en: A valid context for %s could not be obtained.
bg: Не може да бъде получен валиден контекст за %s.

en: Security context %s has been assigned.
bg: Зададен е контекст за сигурност %s.

en: Key creation context %s has been assigned.
bg: Зададен е key creation context %s.

en: failed to initialize PAM
bg: PAM инициализацията не успя

en: failed to pam_set_item()
bg: pam_set_item() не успя

en: login: failure forking: %m
bg: вход: неуспех при стартиране: %m

en: Access has been granted (last access was %ld seconds ago).
bg: Достъпът е предоставен (последният достъп бе преди %ld секунди).

en: Your account has expired; please contact your system administrator.
bg: Срокът на акаунта Ви е изтекъл; моля, свържете се с администратора на системата.

en: You are required to change your password immediately (administrator enforced).
bg: Изисква се веднага да смените паролата си (изискано от администратор).

en: You are required to change your password immediately (password expired).
bg: Изисква се веднага да смените паролата си (срокът и изтича).

en: Warning: your password will expire in %d day. | Warning: your password will expire in %d days.
bg[0]: Внимание: срокът на паролата Ви изтича след %d ден.
bg[1]: Внимание: срокът на паролата Ви изтича след %d дни.

note: TRANSLATORS: only used if dngettext is not supported
en: Warning: your password will expire in %d days.
bg: Внимание: паролата Ви ще изтече след %d дни.

en: NIS password could not be changed.
bg: NIS парола не може да бъде променена.

en: No password has been supplied.
bg: Не е предоставена парола.

en: The password has not been changed.
bg: Паролата не е променена.

en: You must choose a shorter password.
bg: Трябва да изберете по-кратка парола.

en: You must choose a longer password.
bg: Трябва да изберете по-дълга парола.

en: Changing password for %s.
bg: Смяна на паролата за %s.

en: You must wait longer to change your password.
bg: Трябва да изчакате повече, за да промените Вашата парола.
