Linux-PAM - en to cs translation catalogue (99 entries)

en: Password:
cs: Heslo:

en: Current %s password:
cs: Současné %s heslo:

en: Current password:
cs: Současné heslo:

en: New %s password:
cs: Nové %s heslo:

en: New password:
cs: Nové heslo:

en: Retype new %s password:
cs: Opakujte nové %s heslo:

en: Retype new password:
cs: Opakujte nové heslo:

en: Sorry, passwords do not match.
cs: Hesla se neshodují.

en: Retype %s
cs: Opakujte %s

en: Password change has been aborted.
cs: Změna hesla byla přerušena.

en: Success
cs: Úspěch

en: Critical error - immediate abort
cs: Kritická chyba - okamžité ukončení

en: Failed to load module
cs: Nepodařilo se nahrát modul

en: Symbol not found
cs: Symbol nenalezen

en: Error in service module
cs: Chyba v modulu služby

en: System error
cs: Systémová chyba

en: Memory buffer error
cs: Chyba alokace paměti

en: Permission denied
cs: Přístup zamítnut

en: Authentication failure
cs: Selhání autentizace

en: Insufficient credentials to access authentication data
cs: Nedostatečná oprávnění pro přístup k autentizačním datům

en: Authentication service cannot retrieve authentication info
cs: Autentizační služba nemůže získat informace pro autentizaci

en: User not known to the underlying authentication module
cs: Uživatel není znám použitému autentizačnímu modulu

en: Have exhausted maximum number of retries for service
cs: Vyčerpán maximální počet pokusů pro službu

en: Authentication token is no longer valid; new one required
cs: Autentizační token již není platný; vyžadován nový

en: User account has expired
cs: Uživatelský účet vypršel

en: Cannot make/remove an entry for the specified session
cs: Pro zadané sezení nelze vytvořit/odstranit záznam

en: Authentication service cannot retrieve user credentials
cs: Autentizační služba nemůže získat údaje o oprávněních uživatele

en: User credentials expired
cs: Údaje o oprávněních uživatele vypršely

en: Failure setting user credentials
cs: Chyba při nastavení údajů o oprávněních uživatele

en: No module specific data is present
cs: Nelze najít data potřebná pro modul

en: Bad item passed to pam_*_item()
cs: Funkci pam_*_item() byla předána špatná položka

en: Conversation error
cs: Chyba konverzace

en: Authentication token manipulation error
cs: Chyba manipulace s autentizačním tokenem

en: Authentication information cannot be recovered
cs: Autentizační informace nelze získat

en: Authentication token lock busy
cs: Autentizační token je uzamčen

en: Authentication token aging disabled
cs: Stárnutí autentizačního tokenu vypnuto

en: Failed preliminary check by password service
cs: Selhání předběžné kontroly ve službě hesla

en: The return value should be ignored by PAM dispatch
cs: Návratová hodnota by měla být ignorována rozhodovacím mechanismem PAM

en: Module is unknown
cs: Neznámý modul

en: Authentication token expired
cs: Autentizační token vypršel

en: Conversation is waiting for event
cs: Konverzace čeká na událost

en: Application needs to call libpam again
cs: Aplikace musí znovu zavolat libpam

en: Unknown PAM error
cs: Neznámá chyba PAM

en: ...Time is running out...
cs: ...Dochází čas...

en: ...Sorry, your time is up!
cs: ...Promiňte, čas vypršel!

en: erroneous conversation (%d)
cs: nesprávná konverzace (%d)

en: %s failed: exit code %d
cs: %s selhal: návratový kód %d

en: %s failed: caught signal %d%s
cs: %s selhal: dostal signál %d%s

en: %s failed: unknown status 0x%x
cs: %s selhal: neznámý kód stavu 0x%x

en: Usage: %s [--dir /path/to/tally-directory] [--user username] [--reset] [--legacy-output]
cs: Použití: %s [--dir /cesta/k/tally-adresari] [--user uzivatelske_jmeno] [--legacy-output]

en: Login           Failures    Latest failure         From
cs: Login           Selhání    Poslední selhání         Od

en: The account is locked due to %u failed logins.
cs: Účet je uzamčen z důvodu %u neúspěšných pokusů o přihlášení.

en: (%d minute left to unlock) | (%d minutes left to unlock)
cs[0]: (%d minuta zbývá do odemčení)
cs[1]: (%d minuty zbývají do odemčení)
cs[2]: (%d minut zbývá do odemčení)

note: TRANSLATORS: only used if dngettext is not supported.
en: (%d minutes left to unlock)
cs: (%d minut zbývá do odemčení)

note: TRANSLATORS: "strftime options for date of last login"
en:  %a %b %e %H:%M:%S %Z %Y
cs:  %a %d.%m.%Y %H:%M:%S %Z

note: TRANSLATORS: " from <host>"
en:  from %.*s
cs:  z %.*s

note: TRANSLATORS: " on <terminal>"
en:  on %.*s
cs:  na %.*s

note: TRANSLATORS: "Last login: <date> from <host> on <terminal>"
en: Last login:%s%s%s
cs: Poslední přihlášení:%s%s%s

en: Welcome to your new account!
cs: Vítejte na vašem novém účtu!

note: TRANSLATORS: "Last failed login: <date> from <host> on <terminal>"
en: Last failed login:%s%s%s
cs: Poslední neúspěšné přihlášení:%s%s%s

en: There was %d failed login attempt since the last successful login. | There were %d failed login attempts since the last successful login.
cs[0]: Od posledního úspěšného došlo k %d neúspěšnému pokusu o přihlášení.
cs[1]: Od posledního úspěšného došlo k %d neúspěšným pokusům o přihlášení.
cs[2]: Od posledního úspěšného došlo k %d neúspěšným pokusům o přihlášení.

note: TRANSLATORS: only used if dngettext is not supported
en: There were %d failed login attempts since the last successful login.
cs: Od posledního úspěšného došlo k %d neúspěšným pokusům o přihlášení.

en: There were too many logins for '%s'.
cs: Proběhlo příliš mnoho přihlášení pro '%s'.

en: You do not have any new mail.
cs: Nemáte žádnou novou poštu.

en: You have new mail.
cs: Máte novou poštu.

en: You have old mail.
cs: Máte starou poštu.

en: You have mail.
cs: Máte poštu.

en: You have no mail in folder %s.
cs: Nemáte žádnou poštu ve složce %s.

en: You have new mail in folder %s.
cs: Máte novou poštu ve složce %s.

en: You have old mail in folder %s.
cs: Máte starou poštu ve složce %s.

en: You have mail in folder %s.
cs: Máte poštu ve složce %s.

en: Creating directory '%s'.
cs: Vytváření adresáře '%s'.

en: Unable to create and initialize directory '%s'.
cs: Nezdařilo se vytvořit a inicializovat adresář '%s'.

en: Password has been already used. Choose another.
cs: Heslo již bylo použito. Zvolte jiné.

en: Password has been already used.
cs: Heslo již bylo použito.

en: The default security context is %s.
cs: Výchozí bezpečnostní kontext je %s.

en: Would you like to enter a different role or level?
cs: Chcete zadat jinou roli nebo úroveň?

en: There is no default type for role %s.
cs: Chybí výchozí typ pro roli %s.

en: level:
cs: úroveň:

en: This is not a valid security context.
cs: Toto není platný bezpečnostní kontext.

en: A valid context for %s could not be obtained.
cs: Nepodařilo se získat platný kontext pro %s.

en: Security context %s has been assigned.
cs: Bezpečnostní kontext %s byl přiřazen.

en: Key creation context %s has been assigned.
cs: Kontext pro vytváření klíčů %s byl přidělen.

en: failed to initialize PAM
cs: chyba při inicializaci PAM

en: failed to pam_set_item()
cs: chyba pam_set_item()

en: login: failure forking: %m
cs: login: chyba forku: %m

en: Access has been granted (last access was %ld seconds ago).
cs: Přístup byl povolen (poslední přístup před %ld vteřinami).

en: Your account has expired; please contact your system administrator.
cs: Váš účet vypršel; kontaktujte prosím svého správce systému.

en: You are required to change your password immediately (administrator enforced).
cs: Nyní musíte změnit své heslo (vynuceno administrátorem).

en: You are required to change your password immediately (password expired).
cs: Nyní musíte změnit své heslo (heslo vypršelo).

en: Warning: your password will expire in %d day. | Warning: your password will expire in %d days.
cs[0]: Varování: Vaše heslo vyprší za %d den.
cs[1]: Varování: Vaše heslo vyprší za %d dny.
cs[2]: Varování: Vaše heslo vyprší za %d dní.

note: TRANSLATORS: only used if dngettext is not supported
en: Warning: your password will expire in %d days.
cs: Varování: Počet dní do vypršení hesla: %d

en: NIS password could not be changed.
cs: NIS heslo se nepodařilo změnit.

en: No password has been supplied.
cs: Heslo nebylo zadáno.

en: The password has not been changed.
cs: Heslo nebylo změněno.

en: You must choose a shorter password.
cs: Musíte zvolit kratší heslo.

en: You must choose a longer password.
cs: Musíte si zvolit delší heslo.

en: Changing password for %s.
cs: Změna hesla pro %s.

en: You must wait longer to change your password.
cs: Na změnu svého hesla musíte počkat déle.
