Linux-PAM - en to eo translation catalogue (42 entries)

en: Password:
eo: Pasvorto:

en: Current %s password:
eo: Aktuala %s pasvorto:

en: Current password:
eo: Aktuala pasvorto:

en: New %s password:
eo: Nova %s pasvorto:

en: New password:
eo: Nova pasvorto:

en: Retype new %s password:
eo: Retajpu novan %s pasvorton:

en: Retype new password:
eo: Retajpu novan pasvorton:

en: Sorry, passwords do not match.
eo: Pardonon, la pasvortoj ne kongruas.

en: Retype %s
eo: Retajpu %s

en: Password change has been aborted.
eo: Pasvortoŝanĝo ĉesis.

en: login:
eo: saluto:

en: Success
eo: Sukceso

en: Critical error - immediate abort
eo: Kritika eraro - tuja ĉeso

en: Failed to load module
eo: Malsukcesis ŝargi modulon

en: Symbol not found
eo: Ne trovis simbolon

en: System error
eo: Sistema eraro

en: Permission denied
eo: Permeso rifuzita

en: Authentication failure
eo: Aŭtentiga malsukceso

en: Insufficient credentials to access authentication data
eo: Nesufiĉaj salutiloj por atingi aŭtentigajn datumojn

en: Unknown PAM error
eo: Nekonata PAM-eraro

note: TRANSLATORS: only used if dngettext is not supported.
en: (%d minutes left to unlock)
eo: (restas %d minutoj por malŝlosi)

note: TRANSLATORS: "strftime options for date of last login"
en:  %a %b %e %H:%M:%S %Z %Y
eo:  %a %e-a de %b %H:%M:%S %Z %Y

note: TRANSLATORS: " from <host>"
en:  from %.*s
eo:  de %.*s

note: TRANSLATORS: " on <terminal>"
en:  on %.*s
eo:  sur %.*s

note: TRANSLATORS: "Last login: <date> from <host> on <terminal>"
en: Last login:%s%s%s
eo: Lasta saluto: %s%s%s

en: Welcome to your new account!
eo: Bonvenon al via nova konto!

note: TRANSLATORS: "Last failed login: <date> from <host> on <terminal>"
en: Last failed login:%s%s%s
eo: Lasta malsukcesa saluto: %s%s%s

en: There was %d failed login attempt since the last successful login. | There were %d failed login attempts since the last successful login.
eo[0]: Estis %d malsukcesa salutprovo ekde la lasta sukcesa saluto.
eo[1]: Estis %d malsukcesaj salutprovoj ekde la lasta sukcesa saluto.

note: TRANSLATORS: only used if dngettext is not supported
en: There were %d failed login attempts since the last successful login.
eo: Estis %d malsukcesaj salutprovoj ekde la lasta sukcesa saluto.

en: There were too many logins for '%s'.
eo: Estis tro multaj salutoj por '%s'.

en: You have new mail.
eo: Vi havas novan poŝton.

en: You have old mail.
eo: Vi havas malnovan poŝton.

en: You have mail.
eo: Vi havas poŝton.

en: You have no mail in folder %s.
eo: Vi havas neniun poŝton en dosierujo %s.

en: You have new mail in folder %s.
eo: Vi havas novan poŝton en dosierujo %s.

en: You have old mail in folder %s.
eo: Vi havas malnovan poŝton en dosierujo %s.

en: You have mail in folder %s.
eo: Vi havas poŝton en dosierujo %s.

en: Creating directory '%s'.
eo: Kreante dosierujon '%s'.

en: Password has been already used. Choose another.
eo: Pasvorto jam uzita. Elektu alian.

en: Password has been already used.
eo: Pasvorto jam uzita.

en: You must choose a shorter password.
eo: Vi devas elekti pli mallongan pasvorton.

en: You must choose a longer password.
eo: Vi devas elekti pli longan pasvorton.
