Linux-PAM - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Password:
eu: Pasahitza:

en: New %s password:
eu: %s Pasahitz berria:

en: New password:
eu: Pasahitz berria:

en: Retype new %s password:
eu: Idatzi berriz %s pasahitz berria:

en: Retype new password:
eu: Idatzi berriz pasahitz berria:

en: Retype %s
eu: Idatzi berriz %s

en: System error
eu: Sistemaren errorea

en: level:
eu: maila:
