Linux-PAM - en to hr translation catalogue (100 entries)

en: Password:
hr: Lozinka:

en: Current %s password:
hr: Trenutna %s lozinka:

en: Current password:
hr: Trenutna lozinka:

en: New %s password:
hr: Nova %s lozinka:

en: New password:
hr: Nova lozinka:

en: Retype new %s password:
hr: Ponovno upišite novu %s lozinku:

en: Retype new password:
hr: Ponovno upišite novu lozinku:

en: Sorry, passwords do not match.
hr: Nažalost, lozinke se ne podudaraju.

en: Retype %s
hr: Ponovno upišite %s

en: Password change has been aborted.
hr: Promjena lozinke je prekinuta.

en: login:
hr: prijava:

en: Success
hr: Uspješno

en: Critical error - immediate abort
hr: Kritična greška - trenutan prekid

en: Failed to load module
hr: Greška pri učitavanju modula

en: Symbol not found
hr: Simbol nije pronađen

en: Error in service module
hr: Greška u modulu usluge

en: System error
hr: Greška sustava

en: Memory buffer error
hr: Greška međuspremnika memorije

en: Permission denied
hr: Pristup odbijen

en: Authentication failure
hr: Greška ovjere

en: Insufficient credentials to access authentication data
hr: Nedovoljne ovlasti za pristup podacima ovjere

en: Authentication service cannot retrieve authentication info
hr: Usluga ovjere ne može dohvatiti informacije ovjere

en: User not known to the underlying authentication module
hr: Korisnik nije poznat temeljnom modulu ovjere

en: Have exhausted maximum number of retries for service
hr: Iskorišten najveći dopušteni broj pokušaja za uslugu

en: Authentication token is no longer valid; new one required
hr: Token ovjere više nije valjan, potreban je novi

en: User account has expired
hr: Korisnički račun je istekao

en: Cannot make/remove an entry for the specified session
hr: Nemoguće stvoriti/ukloniti stavku za odabranu sesiju

en: Authentication service cannot retrieve user credentials
hr: Usluga ovjere ne može dohvatiti korisničke podatke

en: User credentials expired
hr: Korisnički podaci su istekli

en: Failure setting user credentials
hr: Greška pri postavljanju korisničkih podataka

en: No module specific data is present
hr: Podaci određeni za module nisu prisutni

en: Bad item passed to pam_*_item()
hr: Loša stavka je proslijeđena prema pam_*_item()

en: Conversation error
hr: Greška razgovora

en: Authentication token manipulation error
hr: Manipulacijska greška tokena ovjere

en: Authentication information cannot be recovered
hr: Nemoguće je vratiti informacije ovjere

en: Authentication token lock busy
hr: Zauzeto zaključavanje tokena ovjere

en: Authentication token aging disabled
hr: Zastarijevanje tokena ovjere onemogućeno

en: Failed preliminary check by password service
hr: Preliminarna provjera od strane usluge lozinke nije uspjela

en: The return value should be ignored by PAM dispatch
hr: Povratnu vrijednost bi PAM dispačer trebao zanemariti

en: Module is unknown
hr: Modul nije poznat

en: Authentication token expired
hr: Modul ovjere je istekao

en: Conversation is waiting for event
hr: Razgovor čeka za događaj

en: Application needs to call libpam again
hr: Aplikacija treba ponovno pozvati libpam

en: Unknown PAM error
hr: Nepoznata PAM greška

en: ...Time is running out...
hr: ...Vrijeme istječe...

en: ...Sorry, your time is up!
hr: ...Nažalost, vaše je vrijeme isteklo!

en: erroneous conversation (%d)
hr: pogrešan razgovor (%d)

en: %s failed: exit code %d
hr: %s neuspjelo: izlazni kôd %d

en: %s failed: caught signal %d%s
hr: %s neuspjelo: uhvaćen signal %d%s

en: %s failed: unknown status 0x%x
hr: %s neuspjelo: nepoznati status 0x%x

en: Usage: %s [--dir /path/to/tally-directory] [--user username] [--reset] [--legacy-output]
hr: Upotreba: %s [--dir /putanja/do/tally-direktorija] [--user korisničko ime] [--reset] [--legacy-output]

en: Login           Failures    Latest failure         From
hr: Prijava           Neuspjesi    Posljedni neuspjeh         Od

en: The account is locked due to %u failed logins.
hr: Račun je zaključan zbog %u neuspjelih prijava.

en: (%d minute left to unlock) | (%d minutes left to unlock)
hr[0]: (%d minuta preostala za prijavu)
hr[1]: (%d minute preostale za prijavu)
hr[2]: (%d minuta preostale za prijavu)

note: TRANSLATORS: only used if dngettext is not supported.
en: (%d minutes left to unlock)
hr: (%d minuta preostalo za otključavanje)

note: TRANSLATORS: " from <host>"
en:  from %.*s
hr:  od %.*s

note: TRANSLATORS: " on <terminal>"
en:  on %.*s
hr:  na %.*s

note: TRANSLATORS: "Last login: <date> from <host> on <terminal>"
en: Last login:%s%s%s
hr: Posljednja prijava:%s%s%s

en: Welcome to your new account!
hr: Dobrodošli u vaš novi račun!

note: TRANSLATORS: "Last failed login: <date> from <host> on <terminal>"
en: Last failed login:%s%s%s
hr: Posljednja neuspjela prijava:%s%s%s

en: There was %d failed login attempt since the last successful login. | There were %d failed login attempts since the last successful login.
hr[0]: Nakon posljednje uspješne prijave bio je %d neuspjeli pokušaj prijave.
hr[1]: Nakon posljednje uspješne prijave bila su %d neuspjela pokušaja prijave.
hr[2]: Nakon posljednje uspješne prijave bilo je %d neuspjelih pokušaja prijave.

note: TRANSLATORS: only used if dngettext is not supported
en: There were %d failed login attempts since the last successful login.
hr: Nakon posljednje uspješne prijave, bilo je %d neuspjelih pokušaja prijave.

en: There were too many logins for '%s'.
hr: Previše prijava za '%s'.

en: You do not have any new mail.
hr: Nemate novu e-poštu.

en: You have new mail.
hr: Imate novu e-poštu.

en: You have old mail.
hr: Imate staru e-poštu.

en: You have mail.
hr: Imate e-poštu.

en: You have no mail in folder %s.
hr: Nemate e-poštu u mapi %s.

en: You have new mail in folder %s.
hr: Imate novu e-poštu u mapi %s.

en: You have old mail in folder %s.
hr: Imate staru e-poštu u mapi %s.

en: You have mail in folder %s.
hr: Imate e-poštu u mapi %s.

en: Creating directory '%s'.
hr: Stvaranje direktorija '%s'.

en: Unable to create and initialize directory '%s'.
hr: Stvaranje i pokretanje direktorija '%s' nije uspjelo.

en: Password has been already used. Choose another.
hr: Lozinka je već korištena. Odaberite neku drugu.

en: Password has been already used.
hr: Lozinka se već korsiti.

en: The default security context is %s.
hr: Zadani sigurnosni sadržaj je %s.

en: Would you like to enter a different role or level?
hr: Želite li unijeti drugu namjenu ili razinu?

en: role:
hr: namjena:

en: There is no default type for role %s.
hr: Nema zadane vrste za namjenu %s.

en: level:
hr: razina:

en: This is not a valid security context.
hr: Ovo nije zadani sigurnosni sadržaj.

en: A valid context for %s could not be obtained.
hr: Valjani sadržaj za %s ne može se dobiti.

en: Security context %s has been assigned.
hr: Sigurnosni sadržaj za %s nije dodijeljen.

en: Key creation context %s has been assigned.
hr: Sadržaj stvaranja ključa %s je dodijeljen.

en: failed to initialize PAM
hr: neuspjelo pokretanje PAM-a

en: failed to pam_set_item()
hr: neuspjelo pam_set_item()

en: login: failure forking: %m
hr: prijava: greška pri račvanju: %m

en: Access has been granted (last access was %ld seconds ago).
hr: Pristup je dopušten (Posljednja prijava je bila prije %ld sekunde).

en: Your account has expired; please contact your system administrator.
hr: Vaš račun je istekao; kontaktirajte svojeg administratora sustava.

en: You are required to change your password immediately (administrator enforced).
hr: Od vas je zatraženo da odmah promijenite svoju lozinku (zahtjev od strane administratora).

en: You are required to change your password immediately (password expired).
hr: Od vas je zatraženo da odmah promijenite svoju lozinku (lozinka je istekla).

en: Warning: your password will expire in %d day. | Warning: your password will expire in %d days.
hr[0]: Upozorenje: vaša lozinka će isteći za %d dan.
hr[1]: Upozorenje: vaša lozinka će isteći za %d dana.
hr[2]: Upozorenje: vaša lozinka će isteći za %d dana.

note: TRANSLATORS: only used if dngettext is not supported
en: Warning: your password will expire in %d days.
hr: Upozorenje: vaša lozinka će isteći za %d dana.

en: NIS password could not be changed.
hr: NIS lozinku nije moguće promijeniti.

en: No password has been supplied.
hr: Lozinka nije navedena.

en: The password has not been changed.
hr: Lozinka nije promijenjena.

en: You must choose a shorter password.
hr: Morate odabrati kraću lozinku.

en: You must choose a longer password.
hr: Morate odabrati dužu lozinku.

en: Changing password for %s.
hr: Promjena lozinke za %s.

en: You must wait longer to change your password.
hr: Morate pričekati duže za promjenu lozinke.
