Linux-PAM - en to hu translation catalogue (77 entries)

en: Password:
hu: Jelszó:

en: Current %s password:
hu: Jelenlegi %s jelszó:

en: Current password:
hu: Jelenlegi jelszó:

en: New %s password:
hu: Új %s jelszó:

en: New password:
hu: Új jelszó:

en: Retype new %s password:
hu: Ismét az új %s jelszó:

en: Retype new password:
hu: Ismét az új jelszó:

en: Sorry, passwords do not match.
hu: Sajnálom, de a jelszavak nem egyeznek.

en: Retype %s
hu: Ismét %s

en: login:
hu: belépő:

en: Success
hu: Sikerült

en: Critical error - immediate abort
hu: Kritikus hiba - azonnali leállás

en: Failed to load module
hu: A modul betöltése sikertelen

en: Symbol not found
hu: A szimbólum nem található

en: Error in service module
hu: Hiba a szervizmodulban

en: System error
hu: Rendszerhiba

en: Memory buffer error
hu: Memóriapuffer-hiba

en: Permission denied
hu: Engedély megtagadva

en: Authentication failure
hu: Hitelesítési hiba

en: Insufficient credentials to access authentication data
hu: Elégtelen azonosító adat a hitelesítési adatok eléréséhez

en: Authentication service cannot retrieve authentication info
hu: A hitelesítési szolgáltatás nem tudja lekérni a hitelesítési adatokat

en: User not known to the underlying authentication module
hu: Az alsóbb szintű hitelesítési modul nem ismeri a felhasználót

en: Have exhausted maximum number of retries for service
hu: Elérte a szolgáltatás által engedélyezett újrapróbálkozások maximális számát

en: Authentication token is no longer valid; new one required
hu: A hitelesítési token már nem érvényes; újra van szükség

en: User account has expired
hu: Felhasználói azonosító lejárt

en: Cannot make/remove an entry for the specified session
hu: Nem készíthető/törölhető bejegyzés az adott munkamenethez

en: Authentication service cannot retrieve user credentials
hu: A hitelesítő szolgáltatás nem tudja lekérni a felhasználó hitelesítő adatait

en: User credentials expired
hu: A felhasználó hitelesítő adatai lejártak

en: Failure setting user credentials
hu: Hiba a felhasználó hitelesítő adatainak beállítása közben

en: No module specific data is present
hu: Nem található modulspecifikus adat

en: Bad item passed to pam_*_item()
hu: Rossz elem lett átadva a pam_*_item() számára

en: Conversation error
hu: Kommunikációs hiba

en: Authentication token manipulation error
hu: Hitelesítő tokenkezelés hiba

en: Authentication information cannot be recovered
hu: A hitelesítő adatok nem állíthatók helyre

en: Authentication token lock busy
hu: Hitelesítő token zár foglalt

en: Authentication token aging disabled
hu: Hitelesítő token lejárat kikapcsolva

en: Failed preliminary check by password service
hu: A jelszószolgáltatás előzetes ellenőrzésén megbukott

en: The return value should be ignored by PAM dispatch
hu: A PAM elosztónak a visszatérési értéket figyelmen kívül kell hagynia

en: Module is unknown
hu: A modul ismeretlen

en: Authentication token expired
hu: A hitelesítő token lejárt

en: Conversation is waiting for event
hu: A kommunikáció egy eseményre várakozik

en: Application needs to call libpam again
hu: Az alkalmazásnak újra meg kell hívnia a libpam modult

en: Unknown PAM error
hu: Ismeretlen PAM hiba

en: ...Time is running out...
hu: ...Fogy az idő...

en: ...Sorry, your time is up!
hu: ...Sajnos lejárt az idő!

en: erroneous conversation (%d)
hu: hibás beszélgetés (%d)

en: %s failed: exit code %d
hu: %s hiba: kilépő kód %d

en: %s failed: caught signal %d%s
hu: %s hiba: %d%s jelzés érzékelve

en: %s failed: unknown status 0x%x
hu: %s hiba: 0x%x ismeretlen állapot

note: TRANSLATORS: "strftime options for date of last login"
en:  %a %b %e %H:%M:%S %Z %Y
hu:  %Y. %b %e, %a  %H:%M:%S %Z

note: TRANSLATORS: " from <host>"
en:  from %.*s
hu:  innen: %.*s

note: TRANSLATORS: " on <terminal>"
en:  on %.*s
hu: , %.*s

note: TRANSLATORS: "Last login: <date> from <host> on <terminal>"
en: Last login:%s%s%s
hu: Utolsó belépés:%s%s%s

en: Welcome to your new account!
hu: Üdvözöljük az új felhasználói azonosítójával!

note: TRANSLATORS: "Last failed login: <date> from <host> on <terminal>"
en: Last failed login:%s%s%s
hu: Utolsó sikertelen belépés:%s %s %s

en: There was %d failed login attempt since the last successful login. | There were %d failed login attempts since the last successful login.
hu[0]: %d sikertelen belépés kísérlet volt az utolsó sikeres belépés óta.
hu[1]: %d sikertelen belépés kísérlet volt az utolsó sikeres belépés óta.

note: TRANSLATORS: only used if dngettext is not supported
en: There were %d failed login attempts since the last successful login.
hu: %d sikertelen belépés kísérlet volt az utolsó sikeres belépés óta.

en: You have new mail.
hu: Új levele érkezett.

en: You have old mail.
hu: Régebbi levelei vannak.

en: You have mail.
hu: Önnek levele van.

en: You have no mail in folder %s.
hu: %s mappában nincs levél.

en: You have new mail in folder %s.
hu: %s mappában új levél van.

en: You have old mail in folder %s.
hu: %s mappában régi levél van.

en: You have mail in folder %s.
hu: %s mappában levelek vannak.

en: Creating directory '%s'.
hu: "%s" mappa létrehozása.

en: Unable to create and initialize directory '%s'.
hu: „%s” mappa nem hozható létre és állítható be.

en: Password has been already used. Choose another.
hu: A jelszót már használta. Válasszon másikat.

en: Password has been already used.
hu: A jelszót már használta. Válasszon másikat.

en: Would you like to enter a different role or level?
hu: Kíván más szerepet vagy szintet megadni?

en: role:
hu: szerep:

en: level:
hu: szint:

en: failed to initialize PAM
hu: PAM inicializálása sikertelen

en: failed to pam_set_item()
hu: pam_set_item() meghiúsult

en: login: failure forking: %m
hu: bejelentkezés: elágazás hiba: %m

en: NIS password could not be changed.
hu: NIS jelszót nem sikerült módosítani.

en: You must choose a shorter password.
hu: Egy rövidebb jelszót kell választania.

en: Changing password for %s.
hu: %s jelszavának megváltoztatása.
