Linux-PAM - en to kk translation catalogue (100 entries)

en: Password:
kk: Пароль:

en: Current %s password:
kk: %s үшін ағымдағы пароль:

en: Current password:
kk: Ағымдағы пароль:

en: New %s password:
kk: %s үшін жаңа пароль:

en: New password:
kk: үшін жаңа пароль:

en: Retype new %s password:
kk: %s үшін жаңа парольді қайта енгізіңіз:

en: Retype new password:
kk: үшін жаңа парольді қайта енгізіңіз:

en: Sorry, passwords do not match.
kk: Кешіріңіз, парольдер өзара сәйкес емес.

en: Retype %s
kk: %s қайта енгізіңіз

en: Password change has been aborted.
kk: Парольді өзгертуден бас тартылды.

en: login:
kk: тіркелгі:

en: Success
kk: Сәтті

en: Critical error - immediate abort
kk: Қатаң қате - ұзамай-ақ шығу

en: Failed to load module
kk: Модульді жүктеу мүмкін емес

en: Symbol not found
kk: Таңба табылмады

en: Error in service module
kk: Қызмет модулінде қате

en: System error
kk: Жүйелік қате

en: Memory buffer error
kk: Жады буфер қатесі

en: Permission denied
kk: Рұқсат жоқ

en: Authentication failure
kk: Шындылықты тексеру қатесі

en: Insufficient credentials to access authentication data
kk: Шындылықты тексеру мәліметтерге қол жеткізу үшін тіркелгі ақпараты жеткіліксіз

en: Authentication service cannot retrieve authentication info
kk: Шындылықты тексеру қызметі мәліметтерді жүктей алмады

en: User not known to the underlying authentication module
kk: Пайдаланушы шындылықты тексеру қызметіне белгісіз

en: Have exhausted maximum number of retries for service
kk: Қызмет үшін анықталған талаптар саны біткен

en: Authentication token is no longer valid; new one required
kk: Шындылықты тексеру маркері бұдан былай қате; жаңасы керек

en: User account has expired
kk: Пайдаланушы тіркелгісінің мерзімі аяқталған

en: Cannot make/remove an entry for the specified session
kk: Көрсетілген сессия үшін жазбаны жасау/өшіру мүмкін емес

en: Authentication service cannot retrieve user credentials
kk: Шындылықты тексеру қызметі пайдаланушының мәліметтерін жүктей алмады

en: User credentials expired
kk: Пайдаланушы тіркелгісінің мерзімі аяқталған

en: Failure setting user credentials
kk: Пайдаланушы мәліметін орнату мүмкін емес

en: No module specific data is present
kk: Модуль үшін керек ақпарат жоқ болып тұр

en: Bad item passed to pam_*_item()
kk: pam_*_item() құрамында қате элемент берілген

en: Conversation error
kk: Сұхбат қатесі

en: Authentication token manipulation error
kk: Шындылықты тексеру маркерімен әрекет өткізу қатесі

en: Authentication information cannot be recovered
kk: Шындылықты тексеру ақпаратын қайтару мүмкін емес

en: Authentication token lock busy
kk: Шындылықты тексеру маркерінің оқшаулауы бос емес

en: Authentication token aging disabled
kk: Шындылықты тексеру маркерінің мерзіммен шектеу сөндірілген

en: Failed preliminary check by password service
kk: Парольдерді тексеру қызметі алдын-ала тексеруду өткізе алмады

en: The return value should be ignored by PAM dispatch
kk: Қайтарылған мәнді PAM-ға берілген кезде елемеу керек

en: Module is unknown
kk: Модуль белгісіз

en: Authentication token expired
kk: Шындылықты тексеру маркерінің мерзімі аяқталған

en: Conversation is waiting for event
kk: Сұхбат үрдісі оқиғаны күтіп тұр

en: Application needs to call libpam again
kk: Бағдарлама libpam-ды қайтадан шақыруы керек

en: Unknown PAM error
kk: Белгісіз PAM қатесі

en: ...Time is running out...
kk: ...Уақытыңыз бітіп барады...

en: ...Sorry, your time is up!
kk: ...Кешіріңіз, сіздің уақытыңыз бітті!

en: erroneous conversation (%d)
kk: қате сұхбат (%d)

en: %s failed: exit code %d
kk: %s қатесі: шығу коды %d

en: %s failed: caught signal %d%s
kk: %s қатесі: алынған сигнал %d%s

en: %s failed: unknown status 0x%x
kk: %s қатесі: белгісіз қалып-күйі 0x%x

en: Usage: %s [--dir /path/to/tally-directory] [--user username] [--reset] [--legacy-output]
kk: Қолданылуы: %s: [--dir /tally-бумасына/дейінгі/жол] [--user пайдаланушы] [--reset] [--legacy-output]

en: Login           Failures    Latest failure         From
kk: Пайдаланушы аты   Сәтсіз кіру саны  Соңғы қате   Қайдан

en: The account is locked due to %u failed logins.
kk: Тіркелгі %u рет қате кіру талабы салдарынан бұғатталды.

en: (%d minute left to unlock) | (%d minutes left to unlock)
kk[0]: (бұғатты шешуге дейін %d минут қалды)

note: TRANSLATORS: only used if dngettext is not supported.
en: (%d minutes left to unlock)
kk: (бұғатты шешуге дейін %d минут қалды)

note: TRANSLATORS: " from <host>"
en:  from %.*s
kk:  қайдан: %.*s

note: TRANSLATORS: " on <terminal>"
en:  on %.*s
kk:  қайда: %.*s

note: TRANSLATORS: "Last login: <date> from <host> on <terminal>"
en: Last login:%s%s%s
kk: Соңғы рет жүйеге кіру:%s%s%s

en: Welcome to your new account!
kk: Жаңа тіркелгңізіге қош келдіңіз!

note: TRANSLATORS: "Last failed login: <date> from <host> on <terminal>"
en: Last failed login:%s%s%s
kk: Соңғы сәтсіз жүйеге кіру талабы:%s%s%s

en: There was %d failed login attempt since the last successful login. | There were %d failed login attempts since the last successful login.
kk[0]: Соңғы сәтті жүйеге кіру реттен кейін %d қате талап болған.

note: TRANSLATORS: only used if dngettext is not supported
en: There were %d failed login attempts since the last successful login.
kk: Соңғы сәтті жүйеге кіру реттен кейін %d қате талап болған.

en: There were too many logins for '%s'.
kk: "%s" үшін жүйеге кіру талап саны тым көп.

en: You do not have any new mail.
kk: Сізде жаңа пошта жоқ.

en: You have new mail.
kk: Сізде жаңа поштаңыз бар.

en: You have old mail.
kk: Сізде ескі поштаңыз бар.

en: You have mail.
kk: Сізде пошта бар.

en: You have no mail in folder %s.
kk: Сізде %s бумасында пошта жоқ.

en: You have new mail in folder %s.
kk: Сізде %s бумасында жаңа поштаңыз бар.

en: You have old mail in folder %s.
kk: Сізде %s бумасында ескі поштаңыз бар.

en: You have mail in folder %s.
kk: Сізде %s бумасында поштаңыз бар.

en: Creating directory '%s'.
kk: '%s' бумасын жасау.

en: Unable to create and initialize directory '%s'.
kk: '%s' бумасын жасау мүмкін емес.

en: Password has been already used. Choose another.
kk: Пароль осыған дейін қолданған. Басқасын таңдаңыз.

en: Password has been already used.
kk: Пароль осыған дейін қолданылған.

en: The default security context is %s.
kk: Бастапқы қауіпсіздік контексті %s.

en: Would you like to enter a different role or level?
kk: Басқа роль не деңгейді енгізуді қалайсыз ба?

en: role:
kk: ролі:

en: There is no default type for role %s.
kk: %s ролі үшін бастапқы түрі көрсетілмеген.

en: level:
kk: деңгейі:

en: This is not a valid security context.
kk: Дұрыс қауіпсіздік контексті емес.

en: A valid context for %s could not be obtained.
kk: %s үшін жарамды контекстті алу мүмкін емес.

en: Security context %s has been assigned.
kk: %s қауіпсіздік контексті тағайындалды.

en: Key creation context %s has been assigned.
kk: %s кілттерді жасау қауіпсіздік контексті тағайындалды.

en: failed to initialize PAM
kk: PAM-ды іске қосу мүмкін емес

en: failed to pam_set_item()
kk: pam_set_item() орындау мүмкін емес

en: login: failure forking: %m
kk: login: үрдісті бастау мүмкін емес: %m

en: Access has been granted (last access was %ld seconds ago).
kk: Рұқсат расталған (соңғы қатынау %ld секунд бұрын болған).

en: Your account has expired; please contact your system administrator.
kk: Тіркелгіңіздің мерзімі аяқталған; жүйелік әкімшіңізге хабарласыңыз.

en: You are required to change your password immediately (administrator enforced).
kk: Сізге пароліңізді қазір ауыстыру керек (әкімші мәжбүрлеген).

en: You are required to change your password immediately (password expired).
kk: Сізге пароліңізді қазір ауыстыру керек (парольдің мерзімі аяқталған).

en: Warning: your password will expire in %d day. | Warning: your password will expire in %d days.
kk[0]: Ескерту: сіздің пароліңіздің мерзімі %d күнде бітеді.

note: TRANSLATORS: only used if dngettext is not supported
en: Warning: your password will expire in %d days.
kk: Ескерту: сіздің пароліңіздің мерзімі %d күнде бітеді.

en: NIS password could not be changed.
kk: NIS паролін өзгерту мүмкін емес.

en: No password has been supplied.
kk: Пароль көрсетілмеді.

en: The password has not been changed.
kk: Пароль өзгертілмеді.

en: You must choose a shorter password.
kk: Сіз қысқа парольді таңдауыңыз керек.

en: You must choose a longer password.
kk: Сізге ұзынырақ парольді таңдау керек.

en: Changing password for %s.
kk: %s үшін парольді өзгерту.

en: You must wait longer to change your password.
kk: Пароліңізді өзгерті үшін біраз күтуіңіз керек.
