Linux-PAM - en to pl translation catalogue (100 entries)

en: Password:
pl: Hasło:

en: Current %s password:
pl: Obecne hasło %s:

en: Current password:
pl: Obecne hasło:

en: New %s password:
pl: Nowe hasło %s:

en: New password:
pl: Nowe hasło:

en: Retype new %s password:
pl: Proszę ponownie wpisać nowe hasło %s:

en: Retype new password:
pl: Proszę ponownie wpisać nowe hasło:

en: Sorry, passwords do not match.
pl: Hasła się nie zgadzają.

en: Retype %s
pl: Proszę ponownie wpisać %s

en: Password change has been aborted.
pl: Przerwano zmianę hasła.

en: Success
pl: Powodzenie

en: Critical error - immediate abort
pl: Błąd krytyczny — natychmiastowe przerwanie

en: Failed to load module
pl: Wczytanie modułu się nie powiodło

en: Symbol not found
pl: Nie odnaleziono symbolu

en: Error in service module
pl: Błąd w module usługi

en: System error
pl: Błąd systemu

en: Memory buffer error
pl: Błąd buforowania pamięci

en: Permission denied
pl: Brak dostępu

en: Authentication failure
pl: Uwierzytelnienie się nie powiodło

en: Insufficient credentials to access authentication data
pl: Niewystarczające uprawnienia do dostępu do danych uwierzytelniających

en: Authentication service cannot retrieve authentication info
pl: Usługa uwierzytelniania nie może uzyskać informacji o uwierzytelnianiu

en: User not known to the underlying authentication module
pl: Nieznany użytkownik w module uwierzytelniania niższego poziomu

en: Have exhausted maximum number of retries for service
pl: Wykorzystano maksymalną liczbę prób dla usługi

en: Authentication token is no longer valid; new one required
pl: Token uwierzytelniania nie jest już ważny; wymagany jest nowy

en: User account has expired
pl: Konto użytkownika wygasło

en: Cannot make/remove an entry for the specified session
pl: Nie można utworzyć/usunąć wpisu dla podanej sesji

en: Authentication service cannot retrieve user credentials
pl: Usługa uwierzytelniania nie może uzyskać uwierzytelnienia użytkownika

en: User credentials expired
pl: Uwierzytelnienie użytkownika wygasło

en: Failure setting user credentials
pl: Ustawienie uwierzytelniania użytkownika się nie powiodło

en: No module specific data is present
pl: Brak danych specyficznych dla modułu

en: Bad item passed to pam_*_item()
pl: Błędny element przekazany do pam_*_item()

en: Conversation error
pl: Błąd rozmowy

en: Authentication token manipulation error
pl: Błąd podczas modyfikowania tokenu uwierzytelniania

en: Authentication information cannot be recovered
pl: Nie można odzyskać informacji uwierzytelniających

en: Authentication token lock busy
pl: Blokada tokenu uwierzytelniania jest zajęta

en: Authentication token aging disabled
pl: Wygasanie tokenu uwierzytelniania jest wyłączone

en: Failed preliminary check by password service
pl: Wstępne sprawdzenie hasła przez usługę się nie powiodło

en: The return value should be ignored by PAM dispatch
pl: Zwrócona wartość powinna zostać zignorowana przez PAM

en: Module is unknown
pl: Moduł jest nieznany

en: Authentication token expired
pl: Token uwierzytelniania wygasł

en: Conversation is waiting for event
pl: Rozmowa oczekuje na zdarzenie

en: Application needs to call libpam again
pl: Aplikacja musi jeszcze raz wywołać libpam

en: Unknown PAM error
pl: Nieznany błąd PAM

en: ...Time is running out...
pl: …czas mija…

en: ...Sorry, your time is up!
pl: …czas minął.

en: erroneous conversation (%d)
pl: błędna rozmowa (%d)

en: %s failed: exit code %d
pl: %s się nie powiodło: kod wyjścia %d

en: %s failed: caught signal %d%s
pl: %s się nie powiodło: otrzymano sygnał %d%s

en: %s failed: unknown status 0x%x
pl: %s się nie powiodło: nieznany stan 0x%x

en: Usage: %s [--dir /path/to/tally-directory] [--user username] [--reset] [--legacy-output]
pl: Użycie: %s [--dir /ścieżka/do/katalogu-tally] [--user nazwa-użytkownika] [--reset] [--legacy-output]

en: Login           Failures    Latest failure         From
pl: Login           Niepowodzenia  Ostatnie niepowodzenie  Z

en: The account is locked due to %u failed logins.
pl: Konto zostało zablokowane z powodu %u nieudanych logowań.

en: (%d minute left to unlock) | (%d minutes left to unlock)
pl[0]: (pozostała %d minuta do odblokowania)
pl[1]: (pozostały %d minuty do odblokowania)
pl[2]: (pozostało %d minut do odblokowania)

note: TRANSLATORS: only used if dngettext is not supported.
en: (%d minutes left to unlock)
pl: (pozostało %d min do odblokowania)

note: TRANSLATORS: "strftime options for date of last login"
en:  %a %b %e %H:%M:%S %Z %Y
pl:  %a, %-d %b %Y, %H∶%M∶%S %Z

note: TRANSLATORS: " from <host>"
en:  from %.*s
pl:  z %.*s

note: TRANSLATORS: " on <terminal>"
en:  on %.*s
pl:  na %.*s

note: TRANSLATORS: "Last login: <date> from <host> on <terminal>"
en: Last login:%s%s%s
pl: Ostatnie logowanie:%s%s%s

en: Welcome to your new account!
pl: Witaj na swoim nowym koncie!

note: TRANSLATORS: "Last failed login: <date> from <host> on <terminal>"
en: Last failed login:%s%s%s
pl: Ostatnie nieudane logowanie:%s%s%s

en: There was %d failed login attempt since the last successful login. | There were %d failed login attempts since the last successful login.
pl[0]: Nastąpiła %d nieudana próba zalogowania od ostatniego udanego logowania.
pl[1]: Nastąpiły %d nieudane próby zalogowania od ostatniego udanego logowania.
pl[2]: Nastąpiło %d nieudanych prób zalogowania od ostatniego udanego logowania.

note: TRANSLATORS: only used if dngettext is not supported
en: There were %d failed login attempts since the last successful login.
pl: Nastąpiło %d nieudanych prób zalogowania od ostatniego udanego logowania.

en: There were too many logins for '%s'.
pl: Za dużo prób zalogowania na „%s”.

en: You do not have any new mail.
pl: Nie ma nowych wiadomości.

en: You have new mail.
pl: Odebrano nowe wiadomości.

en: You have old mail.
pl: Skrzynka zawiera stare wiadomości.

en: You have mail.
pl: Odebrano wiadomości.

en: You have no mail in folder %s.
pl: Brak wiadomości w katalogu %s.

en: You have new mail in folder %s.
pl: Nowe wiadomości w katalogu %s.

en: You have old mail in folder %s.
pl: Stare wiadomości w katalogu %s.

en: You have mail in folder %s.
pl: Wiadomości w katalogu %s.

en: Creating directory '%s'.
pl: Tworzenie katalogu „%s”.

en: Unable to create and initialize directory '%s'.
pl: Nie można utworzyć i zainicjować katalogu „%s”.

en: Password has been already used. Choose another.
pl: Hasło było już używane. Należy wybrać inne.

en: Password has been already used.
pl: Hasło było już używane.

en: The default security context is %s.
pl: Domyślny kontekst zabezpieczeń to %s.

en: Would you like to enter a different role or level?
pl: Wprowadzić inną rolę lub poziom?

en: role:
pl: rola:

en: There is no default type for role %s.
pl: Brak domyślnego typu dla roli %s.

en: level:
pl: poziom:

en: This is not a valid security context.
pl: Nieprawidłowy kontekst zabezpieczeń.

en: A valid context for %s could not be obtained.
pl: Nie można uzyskać prawidłowego kontekstu dla %s.

en: Security context %s has been assigned.
pl: Przypisano kontekst zabezpieczeń %s.

en: Key creation context %s has been assigned.
pl: Przypisano kontekst tworzenia klucza %s.

en: failed to initialize PAM
pl: zainicjowanie PAM się nie powiodło

en: failed to pam_set_item()
pl: „pam_set_item()” się nie powiodło

en: login: failure forking: %m
pl: login: rozdzielenie się nie powiodło: %m

en: Access has been granted (last access was %ld seconds ago).
pl: Udzielono dostęp (ostatni dostęp %ld s temu).

en: Your account has expired; please contact your system administrator.
pl: Konto wygasło; proszę skontaktować się z administratorem komputera.

en: You are required to change your password immediately (administrator enforced).
pl: Wymagana jest natychmiastowa zmiana hasła (wymuszone przez administratora).

en: You are required to change your password immediately (password expired).
pl: Wymagana jest natychmiastowa zmiana hasła (hasło wygasło).

en: Warning: your password will expire in %d day. | Warning: your password will expire in %d days.
pl[0]: Ostrzeżenie: hasło wygaśnie za %d dzień.
pl[1]: Ostrzeżenie: hasło wygaśnie za %d dni.
pl[2]: Ostrzeżenie: hasło wygaśnie za %d dni.

note: TRANSLATORS: only used if dngettext is not supported
en: Warning: your password will expire in %d days.
pl: Ostrzeżenie: hasło wygaśnie za %d dni.

en: NIS password could not be changed.
pl: Nie można zmienić hasła NIS.

en: No password has been supplied.
pl: Nie podano hasła.

en: The password has not been changed.
pl: Hasło nie zostało zmienione.

en: You must choose a shorter password.
pl: Należy wybrać krótsze hasło.

en: You must choose a longer password.
pl: Należy wybrać dłuższe hasło.

en: Changing password for %s.
pl: Zmienianie hasła dla %s.

en: You must wait longer to change your password.
pl: Należy poczekać dłużej na zmianę hasła.
