Linux-PAM - en to sr translation catalogue (75 entries)

en: Password:
sr: Лозинка:

en: New %s password:
sr: Нова %s лозинка:

en: New password:
sr: Нова лозинка:

en: Retype new %s password:
sr: Поново унесите нову %s лозинку:

en: Retype new password:
sr: Поново унесите нову лозинку:

en: Sorry, passwords do not match.
sr: Извините, лозинке се не подударају.

en: Retype %s
sr: Поново унесите %s

en: login:
sr: пријава:

en: Success
sr: Успешно

en: Critical error - immediate abort
sr: Критична грешка - прекидам одмах

en: Failed to load module
sr: Неуспешно учитавање модула

en: Symbol not found
sr: Симбол није пронађен

en: Error in service module
sr: Грешка у услужном модулу

en: System error
sr: Системска грешка

en: Memory buffer error
sr: Грешка меморијског бафера

en: Permission denied
sr: Дозвола је одбијена

en: Authentication failure
sr: Неуспешна аутентификација

en: Insufficient credentials to access authentication data
sr: Недовољно уверења за приступ подацима аутентификације

en: Authentication service cannot retrieve authentication info
sr: Услуга аутентификације не може да добави информације аутентификације

en: User not known to the underlying authentication module
sr: Корисник није познат основном модулу аутентификације

en: Have exhausted maximum number of retries for service
sr: Искоришћен је максимални број покушаја услуге

en: Authentication token is no longer valid; new one required
sr: Жетон аутентификације више није исправан; неопходан је нови

en: User account has expired
sr: Кориснички налог је истекао

en: Cannot make/remove an entry for the specified session
sr: Не могу да направим/уклоним ставку наведене сесије

en: Authentication service cannot retrieve user credentials
sr: Услуга аутентификације не може да добави корисничка уверења

en: User credentials expired
sr: Корисничка уверења су истекла

en: Failure setting user credentials
sr: Неуспешно постављање корисничких уверења

en: No module specific data is present
sr: Нису присутни специфични подаци модула

en: Bad item passed to pam_*_item()
sr: Лош објекат је прослеђен pam_*_item() функцији

en: Conversation error
sr: Грешка у разговору

en: Authentication token manipulation error
sr: Грешка при манипулацији жетоном аутентификације

en: Authentication information cannot be recovered
sr: Информације о аутентификацији не могу бити повраћене

en: Authentication token lock busy
sr: Закључавање жетона аутентификације је заузето

en: Authentication token aging disabled
sr: Застаревање жетона аутентификације је искључено

en: Failed preliminary check by password service
sr: Неуспешна прелиминарна провера услугом лозинке

en: The return value should be ignored by PAM dispatch
sr: PAM диспечер треба да игнорише повратну вредност

en: Module is unknown
sr: Модул је непознат

en: Authentication token expired
sr: Истекао је жетон аутентификације

en: Conversation is waiting for event
sr: Разговор очекује догађај

en: Application needs to call libpam again
sr: Програм мора поново да позове libpam

en: Unknown PAM error
sr: Непозната PAM грешка

en: ...Time is running out...
sr: ...Истиче време...

en: ...Sorry, your time is up!
sr: ...Извините, време вам је истекло!

en: erroneous conversation (%d)
sr: разговор пун грешака (%d)

en: %s failed: exit code %d
sr: %s неуспех: излазни код %d

en: %s failed: caught signal %d%s
sr: %s неуспех: ухваћен сигнал %d%s

en: %s failed: unknown status 0x%x
sr: %s неуспех: непознат статус 0x%x

note: TRANSLATORS: "strftime options for date of last login"
en:  %a %b %e %H:%M:%S %Z %Y
sr:  %a %e. %b %H:%M:%S %Z %Y

note: TRANSLATORS: " from <host>"
en:  from %.*s
sr:  са %.*s

note: TRANSLATORS: " on <terminal>"
en:  on %.*s
sr:  на %.*s

note: TRANSLATORS: "Last login: <date> from <host> on <terminal>"
en: Last login:%s%s%s
sr: Последња пријава:%s%s%s

en: Welcome to your new account!
sr: Добро дошли на ваш нови налог!

note: TRANSLATORS: "Last failed login: <date> from <host> on <terminal>"
en: Last failed login:%s%s%s
sr: Последња неуспешна пријава:%s%s%s

en: There was %d failed login attempt since the last successful login. | There were %d failed login attempts since the last successful login.
sr[0]: Био је %d неуспео покушај пријаве од последње успешне пријаве.
sr[1]: Било је %d неуспела покушаја пријаве од последње успешне пријаве.
sr[2]: Било је %d неуспелих покушаја пријаве од последње успешне пријаве.

note: TRANSLATORS: only used if dngettext is not supported
en: There were %d failed login attempts since the last successful login.
sr: Било је %d неуспелих покушаја пријаве од последње успешне пријаве.

en: You have new mail.
sr: Имате нову пошту.

en: You have old mail.
sr: Имате стару пошту.

en: You have mail.
sr: Имате пошту.

en: You have no mail in folder %s.
sr: Немате пошту у фасцикли %s.

en: You have new mail in folder %s.
sr: Имате нову пошту у фасцикли %s.

en: You have old mail in folder %s.
sr: Имате стару пошту у фасцикли %s.

en: You have mail in folder %s.
sr: Имате пошту у фасцикли %s.

en: Creating directory '%s'.
sr: Правим директоријум „%s“.

en: Unable to create and initialize directory '%s'.
sr: Не могу да направим директоријум „%s“.

en: Password has been already used. Choose another.
sr: Лозинка је већ у употреби. Изаберите другу.

en: Password has been already used.
sr: Шифра је већ била у употреби.

en: Would you like to enter a different role or level?
sr: Да ли желите да унесете другу улогу или ниво?

en: role:
sr: улога:

en: level:
sr: ниво:

en: failed to initialize PAM
sr: неуспешна иницијализација PAM-а

en: failed to pam_set_item()
sr: неуспешно извршавање функције pam_set_item()

en: login: failure forking: %m
sr: пријава: грешка при гранању: %m

en: NIS password could not be changed.
sr: NIS лозинка не може бити промењена.

en: You must choose a shorter password.
sr: Морате одабрати краћу лозинку.

en: Changing password for %s.
sr: Мењам лозинку за %s.
