Linux-PAM - en to tr translation catalogue (101 entries)

en: Password:
tr: Parola:

en: Current %s password:
tr: Mevcut %s parolası:

en: Current password:
tr: Mevcut parola:

en: New %s password:
tr: Yeni %s parolası:

en: New password:
tr: Yeni parola:

en: Retype new %s password:
tr: Yeni %s parolasını tekrar girin:

en: Retype new password:
tr: Yeni parolayı tekrar girin:

en: Sorry, passwords do not match.
tr: Üzgünüm, parolalar birbirine uymuyor.

en: Retype %s
tr: %s'i tekrar girin

en: Password change has been aborted.
tr: Parola değişikliği iptal edildi.

en: login:
tr: giriş:

en: Success
tr: Başarılı

en: Critical error - immediate abort
tr: Kritik hata - şimdi çıkılıyor

en: Failed to load module
tr: Modül yüklenemedi

en: Symbol not found
tr: Sembol bulunamadı

en: Error in service module
tr: Hizmet modülünde hata

en: System error
tr: Sistem hatası

en: Memory buffer error
tr: Tampon bellek hatası

en: Permission denied
tr: İzin verilmedi

en: Authentication failure
tr: Yetkilendirme hatası

en: Insufficient credentials to access authentication data
tr: Kimlik bilgisine ulaşmak için yetersiz yetki

en: Authentication service cannot retrieve authentication info
tr: Yetkilendirme hizmeti, yetkilendirme bilgisini alamıyor

en: User not known to the underlying authentication module
tr: Kullanıcı, yetkilendirme modülü altyapısında tanımlı değil

en: Have exhausted maximum number of retries for service
tr: Hizmet için azami deneme sayısı tükendi

en: Authentication token is no longer valid; new one required
tr: Yetkilendirme anahtarı artık geçerli değil; yenisi gerekiyor

en: User account has expired
tr: Kullanıcı hesabının süresi doldu

en: Cannot make/remove an entry for the specified session
tr: Belirtilen oturum için girdi yapılamıyor/silinemiyor

en: Authentication service cannot retrieve user credentials
tr: Yetkilendirme hizmeti kullanıcı kimliğini getiremiyor

en: User credentials expired
tr: Kullanıcı kimliğinin süresi doldu

en: Failure setting user credentials
tr: Kullanıcı kimlik bilgileri ayarlanamadı

en: No module specific data is present
tr: Modüle özgü veri yok

en: Bad item passed to pam_*_item()
tr: pam_*_item() fonksiyonuna yanlış öğe geçildi

en: Conversation error
tr: Etkileşim hatası

en: Authentication token manipulation error
tr: Yetkilendirme anahtarı manipülasyon hatası

en: Authentication information cannot be recovered
tr: Yetkilendirme bilgisi kurtarılamadı

en: Authentication token lock busy
tr: Yetkilendirme anahtarının kilidi meşgul

en: Authentication token aging disabled
tr: Yetkilendirme anahtarı vadesi pasifleştirildi

en: Failed preliminary check by password service
tr: Parola hizmeti ön denetimi başarısız oldu

en: The return value should be ignored by PAM dispatch
tr: Dönüş değeri PAM dispatch tarafından gözardı edilmeli

en: Module is unknown
tr: Modül bilinmiyor

en: Authentication token expired
tr: Yetkilendirme anahtarının süresi doldu

en: Conversation is waiting for event
tr: Etkileşim için olay bekleniyor

en: Application needs to call libpam again
tr: Uygulamanın libpam kütüphanesini yeniden çağırması gerekiyor

en: Unknown PAM error
tr: Bilinmeyen PAM hatası

en: ...Time is running out...
tr: ...Zaman geçiyor...

en: ...Sorry, your time is up!
tr: ...Üzgünüm, süreniz doldu!

en: erroneous conversation (%d)
tr: hatalı etkileşim (%d)

en: %s failed: exit code %d
tr: %s başarısız: çıkış kodu %d

en: %s failed: caught signal %d%s
tr: %s başarısız: %d%s sinyali yakalandı

en: %s failed: unknown status 0x%x
tr: %s başarısız: bilinmeyen durum 0x%x

en: Usage: %s [--dir /path/to/tally-directory] [--user username] [--reset] [--legacy-output]
tr: Kullanım: %s [--dir KayıtlarınTutulduğuDizininYolu] [--user KullanıcıAdı] [--reset] [--legacy-output]

en: Login           Failures    Latest failure         From
tr: Giriş           Hatalar  Son hata           Kim

en: The account is locked due to %u failed logins.
tr: %u başarısız oturum açma nedeniyle hesap kilitlendi.

en: (%d minute left to unlock) | (%d minutes left to unlock)
tr[0]: (kilidi açmak için %d dakika kaldı)
tr[1]: (kilidi açmak için %d dakika kaldı)

note: TRANSLATORS: only used if dngettext is not supported.
en: (%d minutes left to unlock)
tr: (kilidi açmak için %d dakika kaldı)

note: TRANSLATORS: "strftime options for date of last login"
en:  %a %b %e %H:%M:%S %Z %Y
tr:  %a %e %b %Y %H:%M:%S %Z

note: TRANSLATORS: " from <host>"
en:  from %.*s
tr:  %.*s makinesinden

note: TRANSLATORS: " on <terminal>"
en:  on %.*s
tr:  %.*s üzerinde

note: TRANSLATORS: "Last login: <date> from <host> on <terminal>"
en: Last login:%s%s%s
tr: Son giriş:%s%s%s

en: Welcome to your new account!
tr: Yeni hesabınıza hoş geldiniz!

note: TRANSLATORS: "Last failed login: <date> from <host> on <terminal>"
en: Last failed login:%s%s%s
tr: Son başarısız giriş:%s%s%s

en: There was %d failed login attempt since the last successful login. | There were %d failed login attempts since the last successful login.
tr[0]: Son başarılı girişten bu yana %d başarısız giriş denemesi yapıldı.
tr[1]: Son başarılı girişten bu yana %d başarısız giriş denemesi yapıldı.

note: TRANSLATORS: only used if dngettext is not supported
en: There were %d failed login attempts since the last successful login.
tr: Son başarılı girişten itibaren %d başarısız kimlik doğrulama girişimi oldu.

en: There were too many logins for '%s'.
tr: %s için çok fazla giriş var.

en: You do not have any new mail.
tr: Yeni iletiniz yok.

en: You have new mail.
tr: Yeni iletiniz var.

en: You have old mail.
tr: Eski/okunmuş iletiniz var.

en: You have mail.
tr: İletiniz var.

en: You have no mail in folder %s.
tr: %s dizininde iletiniz yok.

en: You have new mail in folder %s.
tr: %s dizininde yeni iletiniz var.

en: You have old mail in folder %s.
tr: %s dizininde eski/okunmuş iletiniz var.

en: You have mail in folder %s.
tr: %s dizininde iletiniz var.

en: Creating directory '%s'.
tr: %s dizini oluşturuluyor.

en: Unable to create and initialize directory '%s'.
tr: %s dizini oluşturulamadı.

en: Password has been already used. Choose another.
tr: Parola kullanımda. Lütfen başka bir parola seçin.

en: Password has been already used.
tr: Parola önceden kullanılmıştır.

en: The default security context is %s.
tr: Öntanımlı güvenlik bağlamı %s'dir.

en: Would you like to enter a different role or level?
tr: Farklı bir rol ya da seviye girmek ister misiniz?

en: role:
tr: rol:

en: There is no default type for role %s.
tr: %s rolü için öntanımlı bir tür yok.

en: level:
tr: seviye:

en: This is not a valid security context.
tr: Bu geçerli bir güvenlik bağlamı değil.

en: A valid context for %s could not be obtained.
tr: %s için geçerli bir bağlam alınamadı.

en: Security context %s has been assigned.
tr: %s güvenlik bağlamı atandı.

en: Key creation context %s has been assigned.
tr: %s anahtar oluşturma bağlamı atandı.

en: failed to initialize PAM
tr: PAM başlatılamadı

en: failed to pam_set_item()
tr: pam_set_item() çalıştırılamadı

en: login: failure forking: %m
tr: giriş: çatallama yapılamadı: %m

en: Access has been granted (last access was %ld seconds ago).
tr: Erişim izni verildi (son erişim %ld saniye önce).

en: Your account has expired; please contact your system administrator.
tr: Hesabınızın süresi doldu; lütfen sistem yöneticinize başvurun.

en: You are required to change your password immediately (administrator enforced).
tr: Parolanızı hemen değiştirmeniz gerekmektedir (yönetici tarafından zorunlu kılındı).

en: You are required to change your password immediately (password expired).
tr: Parolanızı hemen değiştirmeniz gerekmektedir (parolanın süresi doldu).

en: Warning: your password will expire in %d day. | Warning: your password will expire in %d days.
tr[0]: Uyarı: parolanızın süresi %d gün içinde dolacak.
tr[1]: Uyarı: parolanızın süresi %d gün içinde dolacak.

note: TRANSLATORS: only used if dngettext is not supported
en: Warning: your password will expire in %d days.
tr: Uyarı: parolanızın süresi %d gün içinde dolacak.

en: NIS password could not be changed.
tr: NIS parolası değiştirilemedi.

en: No password has been supplied.
tr: Parola belirtilmedi.

en: The password has not been changed.
tr: Parola değiştirilmedi.

en: You must choose a shorter password.
tr: Daha kısa bir şifre seçmelisiniz.

en: You must choose a longer password.
tr: Daha uzun bir parola seçmelisiniz.

en: Changing password for %s.
tr: %s kullanıcısının parolası değiştiriliyor.

en: You must wait longer to change your password.
tr: Parolanızı değiştirmek için daha uzun süre beklemelisiniz.
