Linux-PAM - en to uk translation catalogue (100 entries)

en: Password:
uk: Пароль:

note: For Translators: "%s" is replaced with "<service>".
en: Current %s password:
uk: Поточний пароль %s:

en: Current password:
uk: Поточний пароль:

note: For Translators: "%s" is replaced with "<service>".
en: New %s password:
uk: Новий пароль %s:

en: New password:
uk: Новий пароль:

note: For Translators: "%s" is replaced with "<service>".
en: Retype new %s password:
uk: Повторіть новий пароль %s:

en: Retype new password:
uk: Повторіть новий пароль:

en: Sorry, passwords do not match.
uk: Вибачте, паролі не збігаються.

en: Retype %s
uk: Повторне введення %s

en: Password change has been aborted.
uk: Зміну пароля перервано.

en: login:
uk: користувач:

en: Success
uk: Успіх

en: Critical error - immediate abort
uk: Критична помилка - негайна зупинка

en: Failed to load module
uk: Не вдалося завантажити модуль

en: Symbol not found
uk: Символ не знайдено

en: Error in service module
uk: Помилка в модулі служби

en: System error
uk: Системна помилка

en: Memory buffer error
uk: Помилка буфера пам'яті

en: Permission denied
uk: Доступ заборонено

en: Authentication failure
uk: Помилка розпізнавання

en: Insufficient credentials to access authentication data
uk: Недостатньо прав для доступу до даних розпізнавання

en: Authentication service cannot retrieve authentication info
uk: Службі розпізнавання не вдалося отримати інформацію щодо розпізнавання

en: User not known to the underlying authentication module
uk: Невідомий користувач для модуля розпізнавання

en: Have exhausted maximum number of retries for service
uk: Використано максимальну кількість дозволених спроб для служби

en: Authentication token is no longer valid; new one required
uk: Лексема розпізнавання вже не чинна; потрібна нова

en: User account has expired
uk: Обліковий запис користувача вже застарів

en: Cannot make/remove an entry for the specified session
uk: Не вдається створити / вилучити запис для вказаного сеансу

en: Authentication service cannot retrieve user credentials
uk: Служба розпізнавання не може отримати права користувача

en: User credentials expired
uk: Права користувача застаріли

en: Failure setting user credentials
uk: Помилка встановлення прав користувача

en: No module specific data is present
uk: Немає даних для певних модулів

en: Bad item passed to pam_*_item()
uk: Неправильний елемент передано до pam_*_item()

en: Conversation error
uk: Помилка обміну даними

en: Authentication token manipulation error
uk: Помилка маніпуляції лексемою розпізнавання

en: Authentication information cannot be recovered
uk: Не вдається відновити інформацію розпізнавання

en: Authentication token lock busy
uk: Лексему розпізнавання заблоковано, зайнято

en: Authentication token aging disabled
uk: Застарівання лексеми розпізнавання вимкнено

en: Failed preliminary check by password service
uk: Невдача попередньої перевірки службою паролів

en: The return value should be ignored by PAM dispatch
uk: Повернуте значення має бути проігноровано засобом розподілу PAM

en: Module is unknown
uk: Невідомий модуль

en: Authentication token expired
uk: Застаріла лексема розпізнавання

en: Conversation is waiting for event
uk: Обмін даними очікує на подію

en: Application needs to call libpam again
uk: Програмі потрібно знов викликати libpam

en: Unknown PAM error
uk: Невідома помилка PAM

note: * external timeout definitions - these can be overridden by the * application. time when we warn time when we timeout
en: ...Time is running out...
uk: ...Час закінчується...

en: ...Sorry, your time is up!
uk: ...Вибачте, ваш час закінчився!

en: erroneous conversation (%d)
uk: помилкова розмова (%d)

en: %s failed: exit code %d
uk: Помилка %s: коди виходу %d

en: %s failed: caught signal %d%s
uk: Помилка %s: отримано сигнал %d%s

en: %s failed: unknown status 0x%x
uk: Помилка %s: невідомий стан 0x%x

en: Usage: %s [--dir /path/to/tally-directory] [--user username] [--reset] [--legacy-output]
uk: Користування: %s [--dir /шлях/до/каталогу/tally] [--user ім'я користувача] [--reset] [--legacy-output]

en: Login           Failures    Latest failure         From
uk: Користувач   Помилок  Остання помилка  З

en: The account is locked due to %u failed logins.
uk: Обліковий запис заблоковано через %u помилок під час спроби входу.

en: (%d minute left to unlock) | (%d minutes left to unlock)
uk[0]: (лишилося %d хвилина до розблокування)
uk[1]: (лишилося %d хвилини до розблокування)
uk[2]: (лишилося %d хвилин до розблокування)

note: TRANSLATORS: only used if dngettext is not supported.
en: (%d minutes left to unlock)
uk: (лишилося %d хвилин до розблокування)

note: TRANSLATORS: " from <host>"
en:  from %.*s
uk:  з %.*s

note: TRANSLATORS: " on <terminal>"
en:  on %.*s
uk:  на %.*s

note: TRANSLATORS: "Last login: <date> from <host> on <terminal>"
en: Last login:%s%s%s
uk: Останній вхід: %s%s%s

en: Welcome to your new account!
uk: Ласкаво просимо до вашого нового запису!

note: TRANSLATORS: "Last failed login: <date> from <host> on <terminal>"
en: Last failed login:%s%s%s
uk: Останній невдалий вхід: %s%s%s

en: There was %d failed login attempt since the last successful login. | There were %d failed login attempts since the last successful login.
uk[0]: Після останнього успішного входу було виконано %d спробу входу, яка завершилася помилкою.
uk[1]: Після останнього успішного входу було виконано %d спроби входу, які завершилися помилками.
uk[2]: Після останнього успішного входу було виконано %d спроб входу, які завершилися помилками.

note: TRANSLATORS: only used if dngettext is not supported
en: There were %d failed login attempts since the last successful login.
uk: Після останнього успішного входу було виконано %d спроби входу, які завершилися помилками.

en: There were too many logins for '%s'.
uk: Забагато входів в для «%s».

en: You do not have any new mail.
uk: У вас немає нової пошти.

en: You have new mail.
uk: Надійшла нова пошта.

en: You have old mail.
uk: Ви маєте стару пошту.

en: You have mail.
uk: Надійшла пошта.

en: You have no mail in folder %s.
uk: У теці %s немає поштових повідомлень.

en: You have new mail in folder %s.
uk: У теці %s є нові поштові повідомлення.

en: You have old mail in folder %s.
uk: У теці %s є старі поштові повідомлення.

en: You have mail in folder %s.
uk: У теці %s є поштові повідомлення.

en: Creating directory '%s'.
uk: Створення каталогу «%s».

en: Unable to create and initialize directory '%s'.
uk: Не вдалося створити і ініціалізувати каталог «%s».

en: Password has been already used. Choose another.
uk: Цей пароль вже використано. Виберіть інший.

en: Password has been already used.
uk: Пароль вже використовувався.

en: The default security context is %s.
uk: Типовий контекст безпеки — %s.

en: Would you like to enter a different role or level?
uk: Бажаєте ввести іншу роль або рівень?

note: Allow the user to enter role and level individually
en: role:
uk: роль:

en: There is no default type for role %s.
uk: Для ролі %s не визначено типового типу.

en: level:
uk: рівень:

en: This is not a valid security context.
uk: Цей контекст безпеки є некоректним.

en: A valid context for %s could not be obtained.
uk: Не вдалося отримати коректний контекст для %s.

en: Security context %s has been assigned.
uk: Призначено контекст безпеки %s.

en: Key creation context %s has been assigned.
uk: Призначено контекст створення ключів %s.

en: failed to initialize PAM
uk: не вдалося ініціалізувати PAM

en: failed to pam_set_item()
uk: помилка pam_set_item()

note: error in fork()
en: login: failure forking: %m
uk: вхід: помилка розгалуження: %m

en: Access has been granted (last access was %ld seconds ago).
uk: Надано доступ (остання спроба доступу сталася %ld секунд тому).

en: Your account has expired; please contact your system administrator.
uk: Строк дії вашого облікового запису вичерпано — будь ласка, зверніться до вашого системного адміністратора.

en: You are required to change your password immediately (administrator enforced).
uk: Вам слід негайно змінити пароль (вимога адміністратора).

en: You are required to change your password immediately (password expired).
uk: Вам необхідно негайно змінити пароль (строк дії поточного пароля вичерпано).

en: Warning: your password will expire in %d day. | Warning: your password will expire in %d days.
uk[0]: Попередження: строк дії вашого пароля буде вичерпано за %d день.
uk[1]: Попередження: строк дії вашого пароля буде вичерпано за %d дні.
uk[2]: Попередження: строк дії вашого пароля буде вичерпано за %d днів.

note: TRANSLATORS: only used if dngettext is not supported
en: Warning: your password will expire in %d days.
uk: Попередження: строк дії вашого пароля буде вичерпано за %d днів.

en: NIS password could not be changed.
uk: Не вдалося змінити пароль NIS.

en: No password has been supplied.
uk: Не було надано жодного пароля.

en: The password has not been changed.
uk: Пароль не було змінено.

en: You must choose a shorter password.
uk: Необхідно вибрати коротший пароль.

en: You must choose a longer password.
uk: Вам слід вибрати довший пароль.

en: Changing password for %s.
uk: Зміна пароля %s.

en: You must wait longer to change your password.
uk: Ви слід ще трохи зачекати, щоб змінити ваш пароль.
